SwarLogo Open VSF Kampioenschap 2024 SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Geert BAILLEUL, Bart Van der Avort, Sarah Snoeck, Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 07/04/2024 tot 13/04/2024
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 IM
Piceu, Tom
  1 Piceu, Tom 2319 7.5
1 Z 1 28 Vandevelde, Koen 1749 5.0
2 W 1 36 Bauwens, Steven 1839 4.5
3 Z 0 7 Maes, Tibo 1980 6.0
4 W 1 6 Van Elsacker, Jasper 1818 6.5
5 W 1 10 Dhooge, Servaas 1942 6.0
6 Z 1 14 Zotikishvili, Dimitri 1956 6.0
7 Z 1 4 Coucke, Yari 2033 6.5
8 W ½ 2 Van Zyl-Rudd, Jack 2264 7.5
9 W 1 3 Dauw, Sterre 2259 7.0
M 2319 Oostkamp 7.5 2294 50.50 55.00 45.25 37.0 0.5
2 FM
Van Zyl-Rudd, Jack
  2 Van Zyl-Rudd, Jack 2264 7.5
1 W 1 51 Bondroit, Stef 1748 4.0
2 Z 1 37 Decraene, Lotus 1835 4.5
3 W 1 17 De Weird, Matthias 1993 5.5
4 Z 1 5 Verheyen, Olivier 2090 6.5
5 W ½ 3 Dauw, Sterre 2259 7.0
6 Z 1 8 Draftian, Ashote 2243 6.0
7 W 1 9 Ghyselen, Wouter 2062 6.0
8 Z ½ 1 Piceu, Tom 2319 7.5
9 W ½ 4 Coucke, Yari 2033 6.5
M 2264 South Africa 7.5 2354 49.50 53.50 43.00 41.0 0.5
3 FM
Dauw, Sterre
  3 Dauw, Sterre 2259 7.0
1 Z 1 56 Volckaert, Jesse 1744 4.0
2 W 1 13 Oloeriu, Calin 1837 6.0
3 Z 1 14 Zotikishvili, Dimitri 1956 6.0
4 W 1 4 Coucke, Yari 2033 6.5
5 Z ½ 2 Van Zyl-Rudd, Jack 2264 7.5
6 W 1 5 Verheyen, Olivier 2090 6.5
7 Z ½ 7 Maes, Tibo 1980 6.0
8 W 1 16 Debucke, Jolan 1953 6.0
9 Z 0 1 Piceu, Tom 2319 7.5
M 2259 Leuven Centraal 7.0 2255 52.00 56.00 41.75 40.0 -
4
Coucke, Yari
  4 Coucke, Yari 2033 6.5
1 W 1 76 Nolf, Francky 1699 3.0
2 Z 1 23 Bultijnck, Kristoff 1790 5.5
3 W 1 38 Orban, Pieter-Jan 1866 4.5
4 Z 0 3 Dauw, Sterre 2259 7.0
5 W 1 11 Malfliet, Alexander 1931 6.0
6 Z 1 19 Cappan, Pjotr 1955 5.5
7 W 0 1 Piceu, Tom 2319 7.5
8 W 1 7 Maes, Tibo 1980 6.0
9 Z ½ 2 Van Zyl-Rudd, Jack 2264 7.5
M 2033 Bredene 6.5 2173 49.50 52.50 34.25 35.5 -
5
Verheyen, Olivier
  5 Verheyen, Olivier 2090 6.5
1 W 1 29 Debunne, Lasse 1723 5.0
2 Z 1 53 Bunkens, Rudi 1805 4.0
3 W 1 11 Malfliet, Alexander 1931 6.0
4 W 0 2 Van Zyl-Rudd, Jack 2264 7.5
5 Z 1 27 Cuvelier, Annelies 1935 5.0
6 Z 0 3 Dauw, Sterre 2259 7.0
7 W 1 15 Meysman, Kaito 1900 6.0
8 Z ½ 10 Dhooge, Servaas 1942 6.0
9 W 1 8 Draftian, Ashote 2243 6.0
M 2090 Dolle Toren Leuven 6.5 2166 48.50 52.50 35.00 34.0 -
6
Van Elsacker, Jasper
  6 Van Elsacker, Jasper 1818 6.5
1 W 1 62 Klimenko, Timur 1549 4.0
2 Z 0 66 Iolis, Oleg 2142 3.5
3 W 1 79 Peeters, Yumi 1660 3.0
4 Z 0 1 Piceu, Tom 2319 7.5
5 W 1 74 Ulenaers, Marc 1719 3.0
6 Z ½ 23 Bultijnck, Kristoff 1790 5.5
7 W 1 51 Bondroit, Stef 1748 4.0
8 Z 1 43 Gilson, Pacome 1612 4.5
9 W 1 19 Cappan, Pjotr 1955 5.5
M 1818 Leuven Centraal 6.5 1987 39.00 42.00 26.75 29.0 -
7
Maes, Tibo
  7 Maes, Tibo 1980 6.0
1 W 1 39 Dhooge, Achiel 1692 4.5
2 Z 1 22 Stroobant, Arne 1779 5.5
3 W 1 1 Piceu, Tom 2319 7.5
4 Z ½ 66 Iolis, Oleg 2142 3.5
5 W ½ 9 Ghyselen, Wouter 2062 6.0
6 Z 1 17 De Weird, Matthias 1993 5.5
7 W ½ 3 Dauw, Sterre 2259 7.0
8 Z 0 4 Coucke, Yari 2033 6.5
9 W ½ 10 Dhooge, Servaas 1942 6.0
M 1980 Wetteren 6.0 2150 49.00 53.50 35.00 35.5 -
8 FM
Draftian, Ashote
  8 Draftian, Ashote 2243 6.0
1 W 1 55 Vandekerckhove, Ava 1727 4.0
2 Z 1 30 Veldeman, Sieben 1815 5.0
3 W 1 16 Debucke, Jolan 1953 6.0
4 Z ½ 9 Ghyselen, Wouter 2062 6.0
5 -        
6 W 0 2 Van Zyl-Rudd, Jack 2264 7.5
7 Z 1 27 Cuvelier, Annelies 1935 5.0
8 W 1 18 Dutre, Wonder 1917 5.5
9 Z 0 5 Verheyen, Olivier 2090 6.5
M 2243 KGSRL Gent 6.0 2129 48.00 52.00 28.50 32.5 -
9
Ghyselen, Wouter
  9 Ghyselen, Wouter 2062 6.0
1 Z 1 57 Smets, Remy 1718 4.0
2 W 1 54 Tips, Tibo 1812 4.0
3 Z 1 18 Dutre, Wonder 1917 5.5
4 W ½ 8 Draftian, Ashote 2243 6.0
5 Z ½ 7 Maes, Tibo 1980 6.0
6 W 1 16 Debucke, Jolan 1953 6.0
7 Z 0 2 Van Zyl-Rudd, Jack 2264 7.5
8 W ½ 12 Ramacker, Quinten 2069 6.0
9 Z ½ 13 Oloeriu, Calin 1837 6.0
M 2062 Zottegem 6.0 2102 47.00 51.00 31.50 35.0 -
10
Dhooge, Servaas
  10 Dhooge, Servaas 1942 6.0
1 Z 1 61 Schatteman, Sven 1654 4.0
2 Z 1 41 Gommers, Tijn 1885 4.5
3 W ½ 66 Iolis, Oleg 2142 3.5
4 W 1 12 Ramacker, Quinten 2069 6.0
5 Z 0 1 Piceu, Tom 2319 7.5
6 W ½ 13 Oloeriu, Calin 1837 6.0
7 Z 1 36 Bauwens, Steven 1839 4.5
8 W ½ 5 Verheyen, Olivier 2090 6.5
9 Z ½ 7 Maes, Tibo 1980 6.0
M 1942 Wetteren 6.0 2104 46.00 50.00 30.75 33.0 -
11
Malfliet, Alexander
  11 Malfliet, Alexander 1931 6.0
1 Z 1 33 Lambrecht, Milan 1649 5.0
2 W 1 44 Temmerman, Hans 1783 4.5
3 Z 0 5 Verheyen, Olivier 2090 6.5
4 W 1 28 Vandevelde, Koen 1749 5.0
5 Z 0 4 Coucke, Yari 2033 6.5
6 W 1 20 Torfs, Hendrik 1801 5.5
7 W 1 32 Van Herck, Marcel 1959 5.0
8 Z ½ 21 Naessens, Wolf 1987 5.5
9 Z ½ 12 Ramacker, Quinten 2069 6.0
M 1931 LSV-Chesspirant 6.0 2027 45.50 50.00 31.00 31.5 -
12
Ramacker, Quinten
  12 Ramacker, Quinten 2069 6.0
1 W 1 74 Ulenaers, Marc 1719 3.0
2 Z 1 20 Torfs, Hendrik 1801 5.5
3 W ½ 15 Meysman, Kaito 1900 6.0
4 Z 0 10 Dhooge, Servaas 1942 6.0
5 W 1 37 Decraene, Lotus 1835 4.5
6 W 1 18 Dutre, Wonder 1917 5.5
7 Z ½ 17 De Weird, Matthias 1993 5.5
8 Z ½ 9 Ghyselen, Wouter 2062 6.0
9 W ½ 11 Malfliet, Alexander 1931 6.0
M 2069 Wetteren 6.0 2025 45.00 48.00 30.25 32.5 -
13
Oloeriu, Calin
  13 Oloeriu, Calin 1837 6.0
1 W 1 78 Shchetinin, Mykyta 1581 3.0
2 Z 0 3 Dauw, Sterre 2259 7.0
3 W ½ 39 Dhooge, Achiel 1692 4.5
4 Z 1 26 Meert, Maarin 1720 5.5
5 W 1 29 Debunne, Lasse 1723 5.0
6 Z ½ 10 Dhooge, Servaas 1942 6.0
7 W ½ 19 Cappan, Pjotr 1955 5.5
8 Z 1 40 Van Hoorebeke, Jimmy 1807 4.5
9 W ½ 9 Ghyselen, Wouter 2062 6.0
M 1837 KGSRL Gent 6.0 1983 44.00 47.00 29.00 29.5 -
14
Zotikishvili, Dimitri
  14 Zotikishvili, Dimitri 1956 6.0
1 W 1 65 Pierloot, Joran 1678 4.0
2 Z 1 50 Vagenende, Lars 1651 4.5
3 W 0 3 Dauw, Sterre 2259 7.0
4 Z 1 53 Bunkens, Rudi 1805 4.0
5 W 1 36 Bauwens, Steven 1839 4.5
6 W 0 1 Piceu, Tom 2319 7.5
7 Z 0 18 Dutre, Wonder 1917 5.5
8 Z 1 37 Decraene, Lotus 1835 4.5
9 W 1 30 Veldeman, Sieben 1815 5.0
M 1956 KOSK Oostende 6.0 2027 42.50 46.50 26.50 31.0 -
15
Meysman, Kaito
  15 Meysman, Kaito 1900 6.0
1 Z 1 47 Li, Hansi 1620 4.5
2 W 1 42 De Clerck, Lucas 1775 4.5
3 Z ½ 12 Ramacker, Quinten 2069 6.0
4 Z ½ 19 Cappan, Pjotr 1955 5.5
5 W 0 17 De Weird, Matthias 1993 5.5
6 W 1 52 Vanhauwaert, Kurt 1792 4.0
7 Z 0 5 Verheyen, Olivier 2090 6.5
8 W 1 44 Temmerman, Hans 1783 4.5
9 Z 1 32 Van Herck, Marcel 1959 5.0
M 1900 KBSK Brugge 6.0 2018 42.00 46.00 28.25 30.5 -
16
Debucke, Jolan
  16 Debucke, Jolan 1953 6.0
1 W 1 79 Peeters, Yumi 1660 3.0
2 Z 1 85 Ongenae, Veerle 1594 2.5
3 Z 0 8 Draftian, Ashote 2243 6.0
4 W 1 40 Van Hoorebeke, Jimmy 1807 4.5
5 W 1 66 Iolis, Oleg 2142 3.5
6 Z 0 9 Ghyselen, Wouter 2062 6.0
7 W 1 38 Orban, Pieter-Jan 1866 4.5
8 Z 0 3 Dauw, Sterre 2259 7.0
9 W 1 33 Lambrecht, Milan 1649 5.0
M 1953 Artevelde 6.0 2045 41.00 43.00 24.00 32.0 -
17
De Weird, Matthias
  17 De Weird, Matthias 1993 5.5
1 Z 1 49 Aelvoet, Karel 1693 4.5
2 W 1 46 Fontaine, Sean 1803 4.5
3 Z 0 2 Van Zyl-Rudd, Jack 2264 7.5
4 W 1 54 Tips, Tibo 1812 4.0
5 Z 1 15 Meysman, Kaito 1900 6.0
6 W 0 7 Maes, Tibo 1980 6.0
7 W ½ 12 Ramacker, Quinten 2069 6.0
8 Z ½ 30 Veldeman, Sieben 1815 5.0
9 W ½ 20 Torfs, Hendrik 1801 5.5
M 1993 Zottegem 5.5 1984 45.00 49.00 27.25 31.0 -
18
Dutre, Wonder
  18 Dutre, Wonder 1917 5.5
1 W 1 77 Deleu, Karen 1647 3.0
2 Z 1 71 Verbeke, Basiel 1591 3.5
3 W 0 9 Ghyselen, Wouter 2062 6.0
4 Z 1 22 Stroobant, Arne 1779 5.5
5 W 1 75 Kanters, Cor 1996 3.0
6 Z 0 12 Ramacker, Quinten 2069 6.0
7 W 1 14 Zotikishvili, Dimitri 1956 6.0
8 Z 0 8 Draftian, Ashote 2243 6.0
9 W ½ 21 Naessens, Wolf 1987 5.5
M 1917 MSV 5.5 2006 44.00 47.00 26.00 31.5 -
19
Cappan, Pjotr
  19 Cappan, Pjotr 1955 5.5
1 Z 1 60 Deleu, Leen 1662 4.0
2 W ½ 52 Vanhauwaert, Kurt 1792 4.0
3 Z 1 68 Burssens, Maya 1684 3.5
4 W ½ 15 Meysman, Kaito 1900 6.0
5 Z 1 44 Temmerman, Hans 1783 4.5
6 W 0 4 Coucke, Yari 2033 6.5
7 Z ½ 13 Oloeriu, Calin 1837 6.0
8 W 1 22 Stroobant, Arne 1779 5.5
9 Z 0 6 Van Elsacker, Jasper 1818 6.5
M 1955 LSV-Chesspirant 5.5 1890 43.00 46.50 25.50 31.5 -
20
Torfs, Hendrik
  20 Torfs, Hendrik 1801 5.5
1 Z 1 63 Van Ewijk, Uma 1455 4.0
2 W 0 12 Ramacker, Quinten 2069 6.0
3 Z ½ 58 Defour, Eline 1550 4.0
4 W ½ 24 Vermeulen, Hailey 1591 5.5
5 Z 1 34 Tumenjargal, Suldee 1611 5.0
6 Z 0 11 Malfliet, Alexander 1931 6.0
7 W 1 74 Ulenaers, Marc 1719 3.0
8 W 1 27 Cuvelier, Annelies 1935 5.0
9 Z ½ 17 De Weird, Matthias 1993 5.5
M 1801 TSMechelen 5.5 1842 41.00 44.00 24.50 26.0 -
21
Naessens, Wolf
  21 Naessens, Wolf 1987 5.5
1 -        
2 -        
3 - A        
4 W 1 61 Schatteman, Sven 1654 4.0
5 Z 1 42 De Clerck, Lucas 1775 4.5
6 Z ½ 30 Veldeman, Sieben 1815 5.0
7 W 1 23 Bultijnck, Kristoff 1790 5.5
8 W ½ 11 Malfliet, Alexander 1931 6.0
9 Z ½ 18 Dutre, Wonder 1917 5.5
M 1987 LSV-Chesspirant 5.5 2007 40.00 44.00 22.25 18.5 -
22
Stroobant, Arne
  22 Stroobant, Arne 1779 5.5
1 Z 1 90 Li, Alex 0 2.0
2 W 0 7 Maes, Tibo 1980 6.0
3 Z 1 70 Pierloot, Siebe 1485 3.5
4 W 0 18 Dutre, Wonder 1917 5.5
5 Z ½ 25 Vanduyfhuys, Igor 2101 5.5
6 W 1 47 Li, Hansi 1620 4.5
7 W 1 41 Gommers, Tijn 1885 4.5
8 Z 0 19 Cappan, Pjotr 1955 5.5
9 W 1 43 Gilson, Pacome 1612 4.5
M 1779 Westerlo 5.5 1850 39.50 41.00 21.00 26.5 -
23
Bultijnck, Kristoff
  23 Bultijnck, Kristoff 1790 5.5
1 Z 1 84 Thong, Wei Jeun 0 2.5
2 W 0 4 Coucke, Yari 2033 6.5
3 Z 1 72 Van Ewijk, Abel 1489 3.5
4 W 0 27 Cuvelier, Annelies 1935 5.0
5 Z 1 83 Beels, Bruno 0 2.5
6 W ½ 6 Van Elsacker, Jasper 1818 6.5
7 Z 0 21 Naessens, Wolf 1987 5.5
8 W 1 68 Burssens, Maya 1684 3.5
9 Z 1 39 Dhooge, Achiel 1692 4.5
M 1790 KBSK Brugge 5.5 1793 38.50 41.00 20.25 26.0 -
24
Vermeulen, Hailey
  24 Vermeulen, Hailey 1591 5.5
1 W 0 38 Orban, Pieter-Jan 1866 4.5
2 W ½ 48 De Corte, Ronny 1807 4.5
3 Z 1 84 Thong, Wei Jeun 0 2.5
4 Z ½ 20 Torfs, Hendrik 1801 5.5
5 W 1 55 Vandekerckhove, Ava 1727 4.0
6 Z 0 36 Bauwens, Steven 1839 4.5
7 W ½ 28 Vandevelde, Koen 1749 5.0
8 Z 1 53 Bunkens, Rudi 1805 4.0
9 W 1 40 Van Hoorebeke, Jimmy 1807 4.5
F 1591 KGSRL Gent 5.5 1812 36.50 39.00 22.50 23.5 -
25
Vanduyfhuys, Igor
  25 Vanduyfhuys, Igor 2101 5.5
1 -        
2 -        
3 - A        
4 Z 1 79 Peeters, Yumi 1660 3.0
5 W ½ 22 Stroobant, Arne 1779 5.5
6 Z 0 51 Bondroit, Stef 1748 4.0
7 W 1 57 Smets, Remy 1718 4.0
8 Z 1 45 Debaere, Thomas 1726 4.5
9 W 1 42 De Clerck, Lucas 1775 4.5
M 2101 KGSRL Gent 5.5 1934 36.00 39.00 18.75 15.5 -
26
Meert, Maarin
  26 Meert, Maarin 1720 5.5
1 W 0 87 Lacrosse, Marc 2079 2.0
2 Z 1 88 Li, Erik 1469 2.0
3 W ½ 41 Gommers, Tijn 1885 4.5
4 W 0 13 Oloeriu, Calin 1837 6.0
5 Z 1 60 Deleu, Leen 1662 4.0
6 Z 0 37 Decraene, Lotus 1835 4.5
7 W 1 70 Pierloot, Siebe 1485 3.5
8 Z 1 67 Petrik, Matus 1812 3.5
9 W 1 38 Orban, Pieter-Jan 1866 4.5
M 1720 LSV-Chesspirant 5.5 1850 35.00 37.00 19.25 22.5 -
27
Cuvelier, Annelies
  27 Cuvelier, Annelies 1935 5.0
1 W 0 50 Vagenende, Lars 1651 4.5
2 Z 1 77 Deleu, Karen 1647 3.0
3 W 1 45 Debaere, Thomas 1726 4.5
4 Z 1 23 Bultijnck, Kristoff 1790 5.5
5 W 0 5 Verheyen, Olivier 2090 6.5
6 Z 1 67 Petrik, Matus 1812 3.5
7 W 0 8 Draftian, Ashote 2243 6.0
8 Z 0 20 Torfs, Hendrik 1801 5.5
9 W 1 52 Vanhauwaert, Kurt 1792 4.0
F 1935 LSV-Chesspirant 5.0 1882 40.00 43.00 20.50 26.0 -
28
Vandevelde, Koen
  28 Vandevelde, Koen 1749 5.0
1 W 0 1 Piceu, Tom 2319 7.5
2 Z 1 78 Shchetinin, Mykyta 1581 3.0
3 W 1 62 Klimenko, Timur 1549 4.0
4 Z 0 11 Malfliet, Alexander 1931 6.0
5 W 0 38 Orban, Pieter-Jan 1866 4.5
6 Z 1 72 Van Ewijk, Abel 1489 3.5
7 Z ½ 24 Vermeulen, Hailey 1591 5.5
8 W 1 58 Defour, Eline 1550 4.0
9 Z ½ 35 Declerck, Adriaan 1868 5.0
M 1749 Jean Jaurès Gent 5.0 1773 40.00 43.00 19.75 23.0 -
29
Debunne, Lasse
  29 Debunne, Lasse 1723 5.0
1 Z 0 5 Verheyen, Olivier 2090 6.5
2 W 1 89 Verbanck, Mario 1521 2.0
3 Z 1 35 Declerck, Adriaan 1868 5.0
4 W ½ 31 Peeters, Rik 1893 5.0
5 Z 0 13 Oloeriu, Calin 1837 6.0
6 W 0 42 De Clerck, Lucas 1775 4.5
7 Z 1 47 Li, Hansi 1620 4.5
8 W ½ 48 De Corte, Ronny 1807 4.5
9 Z 1 54 Tips, Tibo 1812 4.0
M 1723 LSV-Chesspirant 5.0 1846 40.00 42.00 20.25 23.0 -
30
Veldeman, Sieben
  30 Veldeman, Sieben 1815 5.0
1 Z 1 89 Verbanck, Mario 1521 2.0
2 W 0 8 Draftian, Ashote 2243 6.0
3 Z 1 60 Deleu, Leen 1662 4.0
4 Z 0 75 Kanters, Cor 1996 3.0
5 W 1 76 Nolf, Francky 1699 3.0
6 W ½ 21 Naessens, Wolf 1987 5.5
7 Z 1 49 Aelvoet, Karel 1693 4.5
8 W ½ 17 De Weird, Matthias 1993 5.5
9 Z 0 14 Zotikishvili, Dimitri 1956 6.0
M 1815 Dendermonde 5.0 1901 40.00 42.00 19.25 27.0 -
31
Peeters, Rik
  31 Peeters, Rik 1893 5.0
1 W ½ 43 Gilson, Pacome 1612 4.5
2 -        
3 -        
4 Z ½ 29 Debunne, Lasse 1723 5.0
5 W ½ 51 Bondroit, Stef 1748 4.0
6 Z ½ 45 Debaere, Thomas 1726 4.5
7 W 1 56 Volckaert, Jesse 1744 4.0
8 Z 0 33 Lambrecht, Milan 1649 5.0
9 W 1 55 Vandekerckhove, Ava 1727 4.0
M 1893 Leuven Centraal 5.0 1754 36.50 40.50 17.00 17.0 -
32
Van Herck, Marcel
  32 Van Herck, Marcel 1959 5.0
1 Z ½ 68 Burssens, Maya 1684 3.5
2 W 1 73 Vanbeselaere, Victor 1576 3.5
3 Z ½ 40 Van Hoorebeke, Jimmy 1807 4.5
4 W ½ 67 Petrik, Matus 1812 3.5
5 Z ½ 52 Vanhauwaert, Kurt 1792 4.0
6 W 1 46 Fontaine, Sean 1803 4.5
7 Z 0 11 Malfliet, Alexander 1931 6.0
8 W 1 36 Bauwens, Steven 1839 4.5
9 W 0 15 Meysman, Kaito 1900 6.0
M 1959 Deurne 5.0 1837 36.50 40.00 20.25 27.5 -
33
Lambrecht, Milan
  33 Lambrecht, Milan 1649 5.0
1 W 0 11 Malfliet, Alexander 1931 6.0
2 Z 1 61 Schatteman, Sven 1654 4.0
3 W 0 67 Petrik, Matus 1812 3.5
4 Z 0 51 Bondroit, Stef 1748 4.0
5 W 1 63 Van Ewijk, Uma 1455 4.0
6 Z 1 83 Beels, Bruno 0 2.5
7 Z 1 52 Vanhauwaert, Kurt 1792 4.0
8 W 1 31 Peeters, Rik 1893 5.0
9 Z 0 16 Debucke, Jolan 1953 6.0
M 1649 KOSK Oostende 5.0 1764 36.50 39.50 20.00 22.0 -
34
Tumenjargal, Suldee
  34 Tumenjargal, Suldee 1611 5.0
1 W 0 41 Gommers, Tijn 1885 4.5
2 W 1 59 Roelandt, Jesse 1855 4.0
3 Z 1 69 De Weird, Evy 1792 3.5
4 Z 0 36 Bauwens, Steven 1839 4.5
5 W 0 20 Torfs, Hendrik 1801 5.5
6 Z ½ 53 Bunkens, Rudi 1805 4.0
7 W ½ 55 Vandekerckhove, Ava 1727 4.0
8 Z 1 56 Volckaert, Jesse 1744 4.0
9 W 1 67 Petrik, Matus 1812 3.5
M 1611 Blankenberge 5.0 1850 35.00 38.50 20.00 21.5 -
35
Declerck, Adriaan
  35 Declerck, Adriaan 1868 5.0
1 W 0 85 Ongenae, Veerle 1594 2.5
2 Z 1 47 Li, Hansi 1620 4.5
3 W 0 29 Debunne, Lasse 1723 5.0
4 Z 1 50 Vagenende, Lars 1651 4.5
5 W ½ 45 Debaere, Thomas 1726 4.5
6 Z 0 43 Gilson, Pacome 1612 4.5
7 W 1 76 Nolf, Francky 1699 3.0
8 Z 1 51 Bondroit, Stef 1748 4.0
9 W ½ 28 Vandevelde, Koen 1749 5.0
M 1868 LSV-Chesspirant 5.0 1723 35.00 37.00 20.75 22.0 -
36
Bauwens, Steven
  36 Bauwens, Steven 1839 4.5
1 Z 1 64 Cornelis, Werner 1586 4.0
2 Z 0 1 Piceu, Tom 2319 7.5
3 W 1 76 Nolf, Francky 1699 3.0
4 W 1 34 Tumenjargal, Suldee 1611 5.0
5 Z 0 14 Zotikishvili, Dimitri 1956 6.0
6 W 1 24 Vermeulen, Hailey 1591 5.5
7 W 0 10 Dhooge, Servaas 1942 6.0
8 Z 0 32 Van Herck, Marcel 1959 5.0
9 W ½ 45 Debaere, Thomas 1726 4.5
M 1839 Artevelde 4.5 1812 43.50 46.50 19.75 26.5 -
37
Decraene, Lotus
  37 Decraene, Lotus 1835 4.5
1 Z 1 58 Defour, Eline 1550 4.0
2 W 0 2 Van Zyl-Rudd, Jack 2264 7.5
3 Z ½ 57 Smets, Remy 1718 4.0
4 W 1 68 Burssens, Maya 1684 3.5
5 Z 0 12 Ramacker, Quinten 2069 6.0
6 W 1 26 Meert, Maarin 1720 5.5
7 Z ½ 42 De Clerck, Lucas 1775 4.5
8 W 0 14 Zotikishvili, Dimitri 1956 6.0
9 Z ½ 44 Temmerman, Hans 1783 4.5
F 1835 LSV-Chesspirant 4.5 1832 42.00 45.50 19.50 24.5 -
38
Orban, Pieter-Jan
  38 Orban, Pieter-Jan 1866 4.5
1 Z 1 24 Vermeulen, Hailey 1591 5.5
2 W 1 70 Pierloot, Siebe 1485 3.5
3 Z 0 4 Coucke, Yari 2033 6.5
4 W 0 44 Temmerman, Hans 1783 4.5
5 Z 1 28 Vandevelde, Koen 1749 5.0
6 W 1 56 Volckaert, Jesse 1744 4.0
7 Z 0 16 Debucke, Jolan 1953 6.0
8 W ½ 42 De Clerck, Lucas 1775 4.5
9 Z 0 26 Meert, Maarin 1720 5.5
M 1866 LSV-Chesspirant 4.5 1759 41.50 44.50 19.75 27.0 -
39
Dhooge, Achiel
  39 Dhooge, Achiel 1692 4.5
1 Z 0 7 Maes, Tibo 1980 6.0
2 W 1 63 Van Ewijk, Uma 1455 4.0
3 Z ½ 13 Oloeriu, Calin 1837 6.0
4 W 1 48 De Corte, Ronny 1807 4.5
5 -        
6 Z ½ 59 Roelandt, Jesse 1855 4.0
7 W 0 40 Van Hoorebeke, Jimmy 1807 4.5
8 Z 1 69 De Weird, Evy 1792 3.5
9 W 0 23 Bultijnck, Kristoff 1790 5.5
M 1692 Wetteren 4.5 1790 41.00 44.50 17.50 22.0 -
40
Van Hoorebeke, Jimmy
  40 Van Hoorebeke, Jimmy 1807 4.5
1 Z 1 72 Van Ewijk, Abel 1489 3.5
2 -        
3 W ½ 32 Van Herck, Marcel 1959 5.0
4 Z 0 16 Debucke, Jolan 1953 6.0
5 -        
6 W 1 57 Smets, Remy 1718 4.0
7 Z 1 39 Dhooge, Achiel 1692 4.5
8 W 0 13 Oloeriu, Calin 1837 6.0
9 Z 0 24 Vermeulen, Hailey 1591 5.5
M 1807 Artevelde 4.5 1748 41.00 44.50 14.50 20.5 -
41
Gommers, Tijn
  41 Gommers, Tijn 1885 4.5
1 Z 1 34 Tumenjargal, Suldee 1611 5.0
2 W 0 10 Dhooge, Servaas 1942 6.0
3 Z ½ 26 Meert, Maarin 1720 5.5
4 W 1 57 Smets, Remy 1718 4.0
5 Z ½ 67 Petrik, Matus 1812 3.5
6 W ½ 44 Temmerman, Hans 1783 4.5
7 Z 0 22 Stroobant, Arne 1779 5.5
8 W ½ 49 Aelvoet, Karel 1693 4.5
9 Z ½ 48 De Corte, Ronny 1807 4.5
M 1885 Dolle Toren Leuven 4.5 1763 39.50 43.00 20.25 24.5 -
42
De Clerck, Lucas
  42 De Clerck, Lucas 1775 4.5
1 W 1 81 Cao, Ying 0 3.0
2 Z 0 15 Meysman, Kaito 1900 6.0
3 W ½ 71 Verbeke, Basiel 1591 3.5
4 Z 1 58 Defour, Eline 1550 4.0
5 W 0 21 Naessens, Wolf 1987 5.5
6 Z 1 29 Debunne, Lasse 1723 5.0
7 W ½ 37 Decraene, Lotus 1835 4.5
8 Z ½ 38 Orban, Pieter-Jan 1866 4.5
9 Z 0 25 Vanduyfhuys, Igor 2101 5.5
M 1775 Oude God Mortsel 4.5 1770 39.50 42.00 17.75 25.0 -
43
Gilson, Pacome
  43 Gilson, Pacome 1612 4.5
1 Z ½ 31 Peeters, Rik 1893 5.0
2 W ½ 69 De Weird, Evy 1792 3.5
3 Z ½ 46 Fontaine, Sean 1803 4.5
4 W 0 52 Vanhauwaert, Kurt 1792 4.0
5 Z 1 48 De Corte, Ronny 1807 4.5
6 W 1 35 Declerck, Adriaan 1868 5.0
7 Z 1 54 Tips, Tibo 1812 4.0
8 W 0 6 Van Elsacker, Jasper 1818 6.5
9 Z 0 22 Stroobant, Arne 1779 5.5
M 1612 SCRR (Brussel) 4.5 1818 39.00 42.50 20.00 24.0 -
44
Temmerman, Hans
  44 Temmerman, Hans 1783 4.5
1 W 1 83 Beels, Bruno 0 2.5
2 Z 0 11 Malfliet, Alexander 1931 6.0
3 W 1 85 Ongenae, Veerle 1594 2.5
4 Z 1 38 Orban, Pieter-Jan 1866 4.5
5 W 0 19 Cappan, Pjotr 1955 5.5
6 Z ½ 41 Gommers, Tijn 1885 4.5
7 W ½ 59 Roelandt, Jesse 1855 4.0
8 Z 0 15 Meysman, Kaito 1900 6.0
9 W ½ 37 Decraene, Lotus 1835 4.5
M 1783 Zottegem 4.5 1800 39.00 41.00 16.50 26.0 -
45
Debaere, Thomas
  45 Debaere, Thomas 1726 4.5
1 W 0 66 Iolis, Oleg 2142 3.5
2 Z 1 91 Kindts, Christelle 1490 1.0
3 Z 0 27 Cuvelier, Annelies 1935 5.0
4 W 1 64 Cornelis, Werner 1586 4.0
5 Z ½ 35 Declerck, Adriaan 1868 5.0
6 W ½ 31 Peeters, Rik 1893 5.0
7 Z 1 46 Fontaine, Sean 1803 4.5
8 W 0 25 Vanduyfhuys, Igor 2101 5.5
9 Z ½ 36 Bauwens, Steven 1839 4.5
M 1726 Tielt 4.5 1849 39.00 39.50 16.25 22.0 -
46
Fontaine, Sean
  46 Fontaine, Sean 1803 4.5
1 W 1 88 Li, Erik 1469 2.0
2 Z 0 17 De Weird, Matthias 1993 5.5
3 W ½ 43 Gilson, Pacome 1612 4.5
4 Z 1 71 Verbeke, Basiel 1591 3.5
5 -        
6 Z 0 32 Van Herck, Marcel 1959 5.0
7 W 0 45 Debaere, Thomas 1726 4.5
8 W 1 60 Deleu, Leen 1662 4.0
9 Z ½ 49 Aelvoet, Karel 1693 4.5
M 1803 Roeselare 4.5 1713 37.00 39.00 14.00 21.5 -
47
Li, Hansi
  47 Li, Hansi 1620 4.5
1 W 0 15 Meysman, Kaito 1900 6.0
2 W 0 35 Declerck, Adriaan 1868 5.0
3 Z 1 90 Li, Alex 0 2.0
4 Z ½ 55 Vandekerckhove, Ava 1727 4.0
5 W 1 65 Pierloot, Joran 1678 4.0
6 Z 0 22 Stroobant, Arne 1779 5.5
7 W 0 29 Debunne, Lasse 1723 5.0
8 Z 1 72 Van Ewijk, Abel 1489 3.5
9 W 1 69 De Weird, Evy 1792 3.5
M 1620 Dolle Toren Leuven 4.5 1686 36.50 38.00 14.50 18.0 -
48
De Corte, Ronny
  48 De Corte, Ronny 1807 4.5
1 W 0 70 Pierloot, Siebe 1485 3.5
2 Z ½ 24 Vermeulen, Hailey 1591 5.5
3 W 1 80 Lambrecht, Rune 1490 3.0
4 Z 0 39 Dhooge, Achiel 1692 4.5
5 W 0 43 Gilson, Pacome 1612 4.5
6 Z 1 85 Ongenae, Veerle 1594 2.5
7 W 1 50 Vagenende, Lars 1651 4.5
8 Z ½ 29 Debunne, Lasse 1723 5.0
9 W ½ 41 Gommers, Tijn 1885 4.5
M 1807 Bredene 4.5 1636 34.50 36.50 17.00 19.5 -
49
Aelvoet, Karel
  49 Aelvoet, Karel 1693 4.5
1 W 0 17 De Weird, Matthias 1993 5.5
2 Z ½ 83 Beels, Bruno 0 2.5
3 W 0 51 Bondroit, Stef 1748 4.0
4 Z 1 80 Lambrecht, Rune 1490 3.0
5 W 1 73 Vanbeselaere, Victor 1576 3.5
6 Z 1 69 De Weird, Evy 1792 3.5
7 W 0 30 Veldeman, Sieben 1815 5.0
8 Z ½ 41 Gommers, Tijn 1885 4.5
9 W ½ 46 Fontaine, Sean 1803 4.5
M 1693 Oudenaarde 4.5 1711 33.50 36.50 16.00 20.5 -
50
Vagenende, Lars
  50 Vagenende, Lars 1651 4.5
1 Z 1 27 Cuvelier, Annelies 1935 5.0
2 W 0 14 Zotikishvili, Dimitri 1956 6.0
3 Z 0 54 Tips, Tibo 1812 4.0
4 W 0 35 Declerck, Adriaan 1868 5.0
5 Z ½ 84 Thong, Wei Jeun 0 2.5
6 W 1 86 Vanneste, Louis 0 2.5
7 Z 0 48 De Corte, Ronny 1807 4.5
8 W 1 83 Beels, Bruno 0 2.5
9 Z 1 68 Burssens, Maya 1684 3.5
M 1651 LSV-Chesspirant 4.5 1646 33.50 36.00 15.25 18.5 -
51
Bondroit, Stef
  51 Bondroit, Stef 1748 4.0
1 Z 0 2 Van Zyl-Rudd, Jack 2264 7.5
2 W 0 64 Cornelis, Werner 1586 4.0
3 Z 1 49 Aelvoet, Karel 1693 4.5
4 W 1 33 Lambrecht, Milan 1649 5.0
5 Z ½ 31 Peeters, Rik 1893 5.0
6 W 1 25 Vanduyfhuys, Igor 2101 5.5
7 Z 0 6 Van Elsacker, Jasper 1818 6.5
8 W 0 35 Declerck, Adriaan 1868 5.0
9 Z ½ 58 Defour, Eline 1550 4.0
M 1748 LSV-Chesspirant 4.0 1776 43.50 47.50 20.00 20.0 -
52
Vanhauwaert, Kurt
  52 Vanhauwaert, Kurt 1792 4.0
1 W 1 86 Vanneste, Louis 0 2.5
2 Z ½ 19 Cappan, Pjotr 1955 5.5
3 W 0 75 Kanters, Cor 1996 3.0
4 Z 1 43 Gilson, Pacome 1612 4.5
5 W ½ 32 Van Herck, Marcel 1959 5.0
6 Z 0 15 Meysman, Kaito 1900 6.0
7 W 0 33 Lambrecht, Milan 1649 5.0
8 W 1 77 Deleu, Karen 1647 3.0
9 Z 0 27 Cuvelier, Annelies 1935 5.0
M 1792 Landegem 4.0 1747 39.00 41.50 15.25 23.5 -
53
Bunkens, Rudi
  53 Bunkens, Rudi 1805 4.0
1 Z 1 82 Peeters, Paul 1473 3.0
2 W 0 5 Verheyen, Olivier 2090 6.5
3 Z 1 64 Cornelis, Werner 1586 4.0
4 W 0 14 Zotikishvili, Dimitri 1956 6.0
5 Z 0 56 Volckaert, Jesse 1744 4.0
6 W ½ 34 Tumenjargal, Suldee 1611 5.0
7 Z ½ 60 Deleu, Leen 1662 4.0
8 W 0 24 Vermeulen, Hailey 1591 5.5
9 Z 1 77 Deleu, Karen 1647 3.0
M 1805 KGSRL Gent 4.0 1671 38.00 41.00 14.50 20.5 -
54
Tips, Tibo
  54 Tips, Tibo 1812 4.0
1 W 1 91 Kindts, Christelle 1490 1.0
2 Z 0 9 Ghyselen, Wouter 2062 6.0
3 W 1 50 Vagenende, Lars 1651 4.5
4 Z 0 17 De Weird, Matthias 1993 5.5
5 W 0 59 Roelandt, Jesse 1855 4.0
6 Z 1 62 Klimenko, Timur 1549 4.0
7 W 0 43 Gilson, Pacome 1612 4.5
8 Z 1 74 Ulenaers, Marc 1719 3.0
9 W 0 29 Debunne, Lasse 1723 5.0
M 1812 Hasselt 4.0 1703 37.50 38.00 12.00 22.0 -
55
Vandekerckhove, Ava
  55 Vandekerckhove, Ava 1727 4.0
1 Z 0 8 Draftian, Ashote 2243 6.0
2 W 0 58 Defour, Eline 1550 4.0
3 Z 1 89 Verbanck, Mario 1521 2.0
4 W ½ 47 Li, Hansi 1620 4.5
5 Z 0 24 Vermeulen, Hailey 1591 5.5
6 W 1 84 Thong, Wei Jeun 0 2.5
7 Z ½ 34 Tumenjargal, Suldee 1611 5.0
8 W 1 62 Klimenko, Timur 1549 4.0
9 Z 0 31 Peeters, Rik 1893 5.0
F 1727 KGSRL Gent 4.0 1607 36.50 38.50 13.25 17.5 -
56
Volckaert, Jesse
  56 Volckaert, Jesse 1744 4.0
1 W 0 3 Dauw, Sterre 2259 7.0
2 Z 0 62 Klimenko, Timur 1549 4.0
3 W 1 91 Kindts, Christelle 1490 1.0
4 Z 1 70 Pierloot, Siebe 1485 3.5
5 W 1 53 Bunkens, Rudi 1805 4.0
6 Z 0 38 Orban, Pieter-Jan 1866 4.5
7 Z 0 31 Peeters, Rik 1893 5.0
8 W 0 34 Tumenjargal, Suldee 1611 5.0
9 W 1 71 Verbeke, Basiel 1591 3.5
M 1744 Zottegem 4.0 1679 36.00 36.50 11.00 19.0 -
57
Smets, Remy
  57 Smets, Remy 1718 4.0
1 W 0 9 Ghyselen, Wouter 2062 6.0
2 Z 1 86 Vanneste, Louis 0 2.5
3 W ½ 37 Decraene, Lotus 1835 4.5
4 Z 0 41 Gommers, Tijn 1885 4.5
5 W 1 85 Ongenae, Veerle 1594 2.5
6 Z 0 40 Van Hoorebeke, Jimmy 1807 4.5
7 Z 0 25 Vanduyfhuys, Igor 2101 5.5
8 W 1 73 Vanbeselaere, Victor 1576 3.5
9 Z ½ 64 Cornelis, Werner 1586 4.0
M 1718 Herve 4.0 1716 35.50 37.50 12.25 19.0 -
58
Defour, Eline
  58 Defour, Eline 1550 4.0
1 W 0 37 Decraene, Lotus 1835 4.5
2 Z 1 55 Vandekerckhove, Ava 1727 4.0
3 W ½ 20 Torfs, Hendrik 1801 5.5
4 W 0 42 De Clerck, Lucas 1775 4.5
5 Z ½ 68 Burssens, Maya 1684 3.5
6 Z ½ 76 Nolf, Francky 1699 3.0
7 W 1 65 Pierloot, Joran 1678 4.0
8 Z 0 28 Vandevelde, Koen 1749 5.0
9 W ½ 51 Bondroit, Stef 1748 4.0
F 1550 Oostkamp 4.0 1708 35.00 38.00 16.00 19.5 -
59
Roelandt, Jesse
  59 Roelandt, Jesse 1855 4.0
1 W 0 71 Verbeke, Basiel 1591 3.5
2 Z 0 34 Tumenjargal, Suldee 1611 5.0
3 W 1 78 Shchetinin, Mykyta 1581 3.0
4 Z 1 77 Deleu, Karen 1647 3.0
5 Z 1 54 Tips, Tibo 1812 4.0
6 W ½ 39 Dhooge, Achiel 1692 4.5
7 Z ½ 44 Temmerman, Hans 1783 4.5
8 - A        
9 - A        
M 1855 Kortrijk 4.0 1724 35.00 38.00 14.50 21.5 -
60
Deleu, Leen
  60 Deleu, Leen 1662 4.0
1 W 0 19 Cappan, Pjotr 1955 5.5
2 Z 1 81 Cao, Ying 0 3.0
3 W 0 30 Veldeman, Sieben 1815 5.0
4 Z ½ 62 Klimenko, Timur 1549 4.0
5 W 0 26 Meert, Maarin 1720 5.5
6 Z 1 71 Verbeke, Basiel 1591 3.5
7 W ½ 53 Bunkens, Rudi 1805 4.0
8 Z 0 46 Fontaine, Sean 1803 4.5
9 W 1 78 Shchetinin, Mykyta 1581 3.0
F 1662 KGSRL Gent 4.0 1640 35.00 37.50 13.00 17.5 -
61
Schatteman, Sven
  61 Schatteman, Sven 1654 4.0
1 W 0 10 Dhooge, Servaas 1942 6.0
2 W 0 33 Lambrecht, Milan 1649 5.0
3 Z 1 63 Van Ewijk, Uma 1455 4.0
4 Z 0 21 Naessens, Wolf 1987 5.5
5 W ½ 70 Pierloot, Siebe 1485 3.5
6 Z 1 73 Vanbeselaere, Victor 1576 3.5
7 W 0 69 De Weird, Evy 1792 3.5
8 Z ½ 78 Shchetinin, Mykyta 1581 3.0
9 W 1 80 Lambrecht, Rune 1490 3.0
M 1654 Aalst 4.0 1626 34.00 37.00 13.50 15.5 -
62
Klimenko, Timur
  62 Klimenko, Timur 1549 4.0
1 Z 0 6 Van Elsacker, Jasper 1818 6.5
2 W 1 56 Volckaert, Jesse 1744 4.0
3 Z 0 28 Vandevelde, Koen 1749 5.0
4 W ½ 60 Deleu, Leen 1662 4.0
5 Z ½ 77 Deleu, Karen 1647 3.0
6 W 0 54 Tips, Tibo 1812 4.0
7 W 1 82 Peeters, Paul 1473 3.0
8 Z 0 55 Vandekerckhove, Ava 1727 4.0
9 W 1 76 Nolf, Francky 1699 3.0
M 1549 LSV-Chesspirant 4.0 1667 33.50 36.50 13.50 17.5 -
63
Van Ewijk, Uma
  63 Van Ewijk, Uma 1455 4.0
1 W 0 20 Torfs, Hendrik 1801 5.5
2 Z 0 39 Dhooge, Achiel 1692 4.5
3 W 0 61 Schatteman, Sven 1654 4.0
4 W 1 89 Verbanck, Mario 1521 2.0
5 Z 0 33 Lambrecht, Milan 1649 5.0
6 Z 1 79 Peeters, Yumi 1660 3.0
7 W ½ 78 Shchetinin, Mykyta 1581 3.0
8 Z ½ 76 Nolf, Francky 1699 3.0
9 W 1 74 Ulenaers, Marc 1719 3.0
F 1455 LSV-Chesspirant 4.0 1628 31.00 33.00 11.00 13.5 -
64
Cornelis, Werner
  64 Cornelis, Werner 1586 4.0
1 W 0 36 Bauwens, Steven 1839 4.5
2 Z 1 51 Bondroit, Stef 1748 4.0
3 W 0 53 Bunkens, Rudi 1805 4.0
4 Z 0 45 Debaere, Thomas 1726 4.5
5 W 1 90 Li, Alex 0 2.0
6 Z 0 74 Ulenaers, Marc 1719 3.0
7 W ½ 72 Van Ewijk, Abel 1489 3.5
8 Z 1 70 Pierloot, Siebe 1485 3.5
9 W ½ 57 Smets, Remy 1718 4.0
M 1586 KGSRL Gent 4.0 1599 30.50 32.00 12.25 17.0 -
65
Pierloot, Joran
  65 Pierloot, Joran 1678 4.0
1 Z 0 14 Zotikishvili, Dimitri 1956 6.0
2 W 0 84 Thong, Wei Jeun 0 2.5
3 Z ½ 88 Li, Erik 1469 2.0
4 W 1 72 Van Ewijk, Abel 1489 3.5
5 Z 0 47 Li, Hansi 1620 4.5
6 W ½ 77 Deleu, Karen 1647 3.0
7 Z 0 58 Defour, Eline 1550 4.0
8 W 1 82 Peeters, Paul 1473 3.0
9 Z 1 81 Cao, Ying 0 3.0
M 1678 KOSK Oostende 4.0 1493 29.00 31.00 11.50 14.5 -
66
Iolis, Oleg
  66 Iolis, Oleg 2142 3.5
1 Z 1 45 Debaere, Thomas 1726 4.5
2 W 1 6 Van Elsacker, Jasper 1818 6.5
3 Z ½ 10 Dhooge, Servaas 1942 6.0
4 W ½ 7 Maes, Tibo 1980 6.0
5 Z 0 16 Debucke, Jolan 1953 6.0
6 -        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
M 2142 Wavre 3.5 1967 44.00 48.00 17.00 24.0 -
67
Petrik, Matus
  67 Petrik, Matus 1812 3.5
1 -        
2 -        
3 Z 1 33 Lambrecht, Milan 1649 5.0
4 Z ½ 32 Van Herck, Marcel 1959 5.0
5 W ½ 41 Gommers, Tijn 1885 4.5
6 W 0 27 Cuvelier, Annelies 1935 5.0
7 Z ½ 68 Burssens, Maya 1684 3.5
8 W 0 26 Meert, Maarin 1720 5.5
9 Z 0 34 Tumenjargal, Suldee 1611 5.0
M 1812 Europchess 3.5 1676 39.50 43.00 11.50 15.0 -
68
Burssens, Maya
  68 Burssens, Maya 1684 3.5
1 W ½ 32 Van Herck, Marcel 1959 5.0
2 Z 1 80 Lambrecht, Rune 1490 3.0
3 W 0 19 Cappan, Pjotr 1955 5.5
4 Z 0 37 Decraene, Lotus 1835 4.5
5 W ½ 58 Defour, Eline 1550 4.0
6 Z 1 82 Peeters, Paul 1473 3.0
7 W ½ 67 Petrik, Matus 1812 3.5
8 Z 0 23 Bultijnck, Kristoff 1790 5.5
9 W 0 50 Vagenende, Lars 1651 4.5
F 1684 de Mercatel 3.5 1644 35.50 38.50 12.25 20.5 -
69
De Weird, Evy
  69 De Weird, Evy 1792 3.5
1 -        
2 Z ½ 43 Gilson, Pacome 1612 4.5
3 W 0 34 Tumenjargal, Suldee 1611 5.0
4 Z ½ 85 Ongenae, Veerle 1594 2.5
5 W 1 71 Verbeke, Basiel 1591 3.5
6 W 0 49 Aelvoet, Karel 1693 4.5
7 Z 1 61 Schatteman, Sven 1654 4.0
8 W 0 39 Dhooge, Achiel 1692 4.5
9 Z 0 47 Li, Hansi 1620 4.5
F 1792 Zottegem 3.5 1546 35.50 37.50 10.75 15.5 -
70
Pierloot, Siebe
  70 Pierloot, Siebe 1485 3.5
1 Z 1 48 De Corte, Ronny 1807 4.5
2 Z 0 38 Orban, Pieter-Jan 1866 4.5
3 W 0 22 Stroobant, Arne 1779 5.5
4 W 0 56 Volckaert, Jesse 1744 4.0
5 Z ½ 61 Schatteman, Sven 1654 4.0
6 W 1 89 Verbanck, Mario 1521 2.0
7 Z 0 26 Meert, Maarin 1720 5.5
8 W 0 64 Cornelis, Werner 1586 4.0
9 Z 1FF 83 Beels, Bruno 0 2.5
M 1485 KOSK Oostende 3.5 1569 34.50 36.50 11.00 16.5 -
71
Verbeke, Basiel
  71 Verbeke, Basiel 1591 3.5
1 Z 1 59 Roelandt, Jesse 1855 4.0
2 W 0 18 Dutre, Wonder 1917 5.5
3 Z ½ 42 De Clerck, Lucas 1775 4.5
4 W 0 46 Fontaine, Sean 1803 4.5
5 Z 0 69 De Weird, Evy 1792 3.5
6 W 0 60 Deleu, Leen 1662 4.0
7 Z 1 84 Thong, Wei Jeun 0 2.5
8 W 1 86 Vanneste, Louis 0 2.5
9 Z 0 56 Volckaert, Jesse 1744 4.0
M 1591 KGSRL Gent 3.5 1579 33.50 36.00 12.25 17.5 -
72
Van Ewijk, Abel
  72 Van Ewijk, Abel 1489 3.5
1 W 0 40 Van Hoorebeke, Jimmy 1807 4.5
2 Z 1 74 Ulenaers, Marc 1719 3.0
3 W 0 23 Bultijnck, Kristoff 1790 5.5
4 Z 0 65 Pierloot, Joran 1678 4.0
5 Z 1 81 Cao, Ying 0 3.0
6 W 0 28 Vandevelde, Koen 1749 5.0
7 Z ½ 64 Cornelis, Werner 1586 4.0
8 W 0 47 Li, Hansi 1620 4.5
9 Z 1 84 Thong, Wei Jeun 0 2.5
M 1489 LSV-Chesspirant 3.5 1490 33.00 35.50 10.00 15.5 -
73
Vanbeselaere, Victor
  73 Vanbeselaere, Victor 1576 3.5
1 -        
2 Z 0 32 Van Herck, Marcel 1959 5.0
3 W 0 83 Beels, Bruno 0 2.5
4 W 1 88 Li, Erik 1469 2.0
5 Z 0 49 Aelvoet, Karel 1693 4.5
6 W 0 61 Schatteman, Sven 1654 4.0
7 Z 1 90 Li, Alex 0 2.0
8 Z 0 57 Smets, Remy 1718 4.0
9 W 1 86 Vanneste, Louis 0 2.5
M 1576 Tielt 3.5 1416 30.00 31.50 6.00 10.5 -
74
Ulenaers, Marc
  74 Ulenaers, Marc 1719 3.0
1 Z 0 12 Ramacker, Quinten 2069 6.0
2 W 0 72 Van Ewijk, Abel 1489 3.5
3 Z 1 82 Peeters, Paul 1473 3.0
4 W 1 84 Thong, Wei Jeun 0 2.5
5 Z 0 6 Van Elsacker, Jasper 1818 6.5
6 W 1 64 Cornelis, Werner 1586 4.0
7 Z 0 20 Torfs, Hendrik 1801 5.5
8 W 0 54 Tips, Tibo 1812 4.0
9 Z 0 63 Van Ewijk, Uma 1455 4.0
M 1719 Roeselare 3.0 1522 36.50 39.00 9.50 17.0 -
75
Kanters, Cor
  75 Kanters, Cor 1996 3.0
1 -        
2 -        
3 Z 1 52 Vanhauwaert, Kurt 1792 4.0
4 W 1 30 Veldeman, Sieben 1815 5.0
5 Z 0 18 Dutre, Wonder 1917 5.5
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
M 1996 The Netherlands 3.0 1974 36.00 39.00 9.00 14.0 -
76
Nolf, Francky
  76 Nolf, Francky 1699 3.0
1 Z 0 4 Coucke, Yari 2033 6.5
2 W 1 82 Peeters, Paul 1473 3.0
3 Z 0 36 Bauwens, Steven 1839 4.5
4 W 1 81 Cao, Ying 0 3.0
5 Z 0 30 Veldeman, Sieben 1815 5.0
6 W ½ 58 Defour, Eline 1550 4.0
7 Z 0 35 Declerck, Adriaan 1868 5.0
8 W ½ 63 Van Ewijk, Uma 1455 4.0
9 Z 0 62 Klimenko, Timur 1549 4.0
M 1699 Bredene 3.0 1528 36.00 38.50 9.50 17.0 -
77
Deleu, Karen
  77 Deleu, Karen 1647 3.0
1 Z 0 18 Dutre, Wonder 1917 5.5
2 W 0 27 Cuvelier, Annelies 1935 5.0
3 Z 1 86 Vanneste, Louis 0 2.5
4 W 0 59 Roelandt, Jesse 1855 4.0
5 W ½ 62 Klimenko, Timur 1549 4.0
6 Z ½ 65 Pierloot, Joran 1678 4.0
7 W 1 80 Lambrecht, Rune 1490 3.0
8 Z 0 52 Vanhauwaert, Kurt 1792 4.0
9 W 0 53 Bunkens, Rudi 1805 4.0
F 1647 KGSRL Gent 3.0 1571 34.50 37.00 9.50 14.5 -
78
Shchetinin, Mykyta
  78 Shchetinin, Mykyta 1581 3.0
1 Z 0 13 Oloeriu, Calin 1837 6.0
2 W 0 28 Vandevelde, Koen 1749 5.0
3 Z 0 59 Roelandt, Jesse 1855 4.0
4 W 0 82 Peeters, Paul 1473 3.0
5 Z 1 88 Li, Erik 1469 2.0
6 W 1 90 Li, Alex 0 2.0
7 Z ½ 63 Van Ewijk, Uma 1455 4.0
8 W ½ 61 Schatteman, Sven 1654 4.0
9 Z 0 60 Deleu, Leen 1662 4.0
M 1581 Opwijk 3.0 1468 33.00 34.50 7.50 11.5 -
79
Peeters, Yumi
  79 Peeters, Yumi 1660 3.0
1 Z 0 16 Debucke, Jolan 1953 6.0
2 W 1 90 Li, Alex 0 2.0
3 Z 0 6 Van Elsacker, Jasper 1818 6.5
4 W 0 25 Vanduyfhuys, Igor 2101 5.5
5 Z 0 82 Peeters, Paul 1473 3.0
6 W 0 63 Van Ewijk, Uma 1455 4.0
7 Z 1 89 Verbanck, Mario 1521 2.0
8 W 0 81 Cao, Ying 0 3.0
9 Z 1 88 Li, Erik 1469 2.0
F 1660 LSV-Chesspirant 3.0 1460 32.00 33.50 5.50 12.0 -
80
Lambrecht, Rune
  80 Lambrecht, Rune 1490 3.0
1 -        
2 W 0 68 Burssens, Maya 1684 3.5
3 Z 0 48 De Corte, Ronny 1807 4.5
4 W 0 49 Aelvoet, Karel 1693 4.5
5 Z ½ 86 Vanneste, Louis 0 2.5
6 W 1 81 Cao, Ying 0 3.0
7 Z 0 77 Deleu, Karen 1647 3.0
8 W 1 88 Li, Erik 1469 2.0
9 Z 0 61 Schatteman, Sven 1654 4.0
M 1490 Blankenberge 3.0 1376 29.50 31.50 5.75 9.0 -
81
Cao, Ying
  81 Cao, Ying 0 3.0
1 Z 0 42 De Clerck, Lucas 1775 4.5
2 W 0 60 Deleu, Leen 1662 4.0
3 - B1        
4 Z 0 76 Nolf, Francky 1699 3.0
5 W 0 72 Van Ewijk, Abel 1489 3.5
6 Z 0 80 Lambrecht, Rune 1490 3.0
7 W 1 91 Kindts, Christelle 1490 1.0
8 Z 1 79 Peeters, Yumi 1660 3.0
9 W 0 65 Pierloot, Joran 1678 4.0
M 0 Westerlo 3.0 1425 28.00 28.50 6.50 12.0 -
82
Peeters, Paul
  82 Peeters, Paul 1473 3.0
1 W 0 53 Bunkens, Rudi 1805 4.0
2 Z 0 76 Nolf, Francky 1699 3.0
3 W 0 74 Ulenaers, Marc 1719 3.0
4 Z 1 78 Shchetinin, Mykyta 1581 3.0
5 W 1 79 Peeters, Yumi 1660 3.0
6 W 0 68 Burssens, Maya 1684 3.5
7 Z 0 62 Klimenko, Timur 1549 4.0
8 Z 0 65 Pierloot, Joran 1678 4.0
9 W 1 89 Verbanck, Mario 1521 2.0
M 1473 LSV-Chesspirant 3.0 1530 27.50 29.50 8.00 12.0 -
83
Beels, Bruno
  83 Beels, Bruno 0 2.5
1 Z 0 44 Temmerman, Hans 1783 4.5
2 W ½ 49 Aelvoet, Karel 1693 4.5
3 Z 1 73 Vanbeselaere, Victor 1576 3.5
4 -        
5 W 0 23 Bultijnck, Kristoff 1790 5.5
6 W 0 33 Lambrecht, Milan 1649 5.0
7 Z ½ 88 Li, Erik 1469 2.0
8 Z 0 50 Vagenende, Lars 1651 4.5
9 W 0ff 70 Pierloot, Siebe 1485 3.5
M 0 Deurne 2.5 1501 35.50 37.50 6.75 13.0 -
84
Thong, Wei Jeun
  84 Thong, Wei Jeun 0 2.5
1 W 0 23 Bultijnck, Kristoff 1790 5.5
2 Z 1 65 Pierloot, Joran 1678 4.0
3 W 0 24 Vermeulen, Hailey 1591 5.5
4 Z 0 74 Ulenaers, Marc 1719 3.0
5 W ½ 50 Vagenende, Lars 1651 4.5
6 Z 0 55 Vandekerckhove, Ava 1727 4.0
7 W 0 71 Verbeke, Basiel 1591 3.5
8 Z 1 85 Ongenae, Veerle 1594 2.5
9 W 0 72 Van Ewijk, Abel 1489 3.5
M 0 KGSRL Gent 2.5 1482 33.50 35.50 8.25 12.5 -
85
Ongenae, Veerle
  85 Ongenae, Veerle 1594 2.5
1 Z 1 35 Declerck, Adriaan 1868 5.0
2 W 0 16 Debucke, Jolan 1953 6.0
3 Z 0 44 Temmerman, Hans 1783 4.5
4 W ½ 69 De Weird, Evy 1792 3.5
5 Z 0 57 Smets, Remy 1718 4.0
6 W 0 48 De Corte, Ronny 1807 4.5
7 Z 0 86 Vanneste, Louis 0 2.5
8 W 0 84 Thong, Wei Jeun 0 2.5
9 - B1        
F 1594 LSV-Chesspirant 2.5 1413 32.50 34.00 8.25 13.0 -
86
Vanneste, Louis
  86 Vanneste, Louis 0 2.5
1 Z 0 52 Vanhauwaert, Kurt 1792 4.0
2 W 0 57 Smets, Remy 1718 4.0
3 W 0 77 Deleu, Karen 1647 3.0
4 Z 1 91 Kindts, Christelle 1490 1.0
5 W ½ 80 Lambrecht, Rune 1490 3.0
6 Z 0 50 Vagenende, Lars 1651 4.5
7 W 1 85 Ongenae, Veerle 1594 2.5
8 Z 0 71 Verbeke, Basiel 1591 3.5
9 Z 0 73 Vanbeselaere, Victor 1576 3.5
M 0 KGSRL Gent 2.5 1451 27.50 28.00 4.00 11.5 -
87 FM
Lacrosse, Marc
  87 Lacrosse, Marc 2079 2.0
1 Z 1 26 Meert, Maarin 1720 5.5
2 -        
3 -        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
M 2079 KGSRL Gent 2.0 2520 33.50 35.50 5.50 10.0 -
88
Li, Erik
  88 Li, Erik 1469 2.0
1 Z 0 46 Fontaine, Sean 1803 4.5
2 W 0 26 Meert, Maarin 1720 5.5
3 W ½ 65 Pierloot, Joran 1678 4.0
4 Z 0 73 Vanbeselaere, Victor 1576 3.5
5 W 0 78 Shchetinin, Mykyta 1581 3.0
6 Z 1 91 Kindts, Christelle 1490 1.0
7 W ½ 83 Beels, Bruno 0 2.5
8 Z 0 80 Lambrecht, Rune 1490 3.0
9 W 0 79 Peeters, Yumi 1660 3.0
M 1469 Westerlo 2.0 1343 29.50 30.00 4.00 9.0 -
89
Verbanck, Mario
  89 Verbanck, Mario 1521 2.0
1 W 0 30 Veldeman, Sieben 1815 5.0
2 Z 0 29 Debunne, Lasse 1723 5.0
3 W 0 55 Vandekerckhove, Ava 1727 4.0
4 Z 0 63 Van Ewijk, Uma 1455 4.0
5 W 1 91 Kindts, Christelle 1490 1.0
6 Z 0 70 Pierloot, Siebe 1485 3.5
7 W 0 79 Peeters, Yumi 1660 3.0
8 Z 1 90 Li, Alex 0 2.0
9 Z 0 82 Peeters, Paul 1473 3.0
M 1521 KBSK Brugge 2.0 1330 28.50 29.00 2.00 7.0 -
90
Li, Alex
  90 Li, Alex 0 2.0
1 W 0 22 Stroobant, Arne 1779 5.5
2 Z 0 79 Peeters, Yumi 1660 3.0
3 W 0 47 Li, Hansi 1620 4.5
4 - B1        
5 Z 0 64 Cornelis, Werner 1586 4.0
6 Z 0 78 Shchetinin, Mykyta 1581 3.0
7 W 0 73 Vanbeselaere, Victor 1576 3.5
8 W 0 89 Verbanck, Mario 1521 2.0
9 Z 1 91 Kindts, Christelle 1490 1.0
M 0 Westerlo 2.0 1280 28.00 28.50 3.00 7.0 -
91
Kindts, Christelle
  91 Kindts, Christelle 1490 1.0
1 Z 0 54 Tips, Tibo 1812 4.0
2 W 0 45 Debaere, Thomas 1726 4.5
3 Z 0 56 Volckaert, Jesse 1744 4.0
4 W 0 86 Vanneste, Louis 0 2.5
5 Z 0 89 Verbanck, Mario 1521 2.0
6 W 0 88 Li, Erik 1469 2.0
7 Z 0 81 Cao, Ying 0 3.0
8 - B1        
9 W 0 90 Li, Alex 0 2.0
F 1490 KGSRL Gent 1.0 643 23.00 23.50 0.50 2.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (07/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Vandevelde, Koen 0.0 (1749) 0-1 Piceu, Tom 0.0 (2319)
2 Van Zyl-Rudd, Jack 0.0 (2264) 1-0 Bondroit, Stef 0.0 (1748)
3 Volckaert, Jesse 0.0 (1744) 0-1 Dauw, Sterre 0.0 (2259)
4 Debaere, Thomas 0.0 (1726) 0-1 Iolis, Oleg 0.0 (2142)
5 Verheyen, Olivier 0.0 (2090) 1-0 Debunne, Lasse 0.0 (1723)
6 Meert, Maarin 0.0 (1720) 0-1 Lacrosse, Marc 0.0 (2079)
7 Ramacker, Quinten 0.0 (2069) 1-0 Ulenaers, Marc 0.0 (1719)
8 Smets, Remy 0.0 (1718) 0-1 Ghyselen, Wouter 0.0 (2062)
9 Coucke, Yari 0.0 (2033) 1-0 Nolf, Francky 0.0 (1699)
10 Aelvoet, Karel 0.0 (1693) 0-1 De Weird, Matthias 0.0 (1993)
11 Maes, Tibo 0.0 (1980) 1-0 Dhooge, Achiel 0.0 (1692)
12 Burssens, Maya 0.0 (1684) ½-½ Van Herck, Marcel 0.0 (1959)
13 Zotikishvili, Dimitri 0.0 (1956) 1-0 Pierloot, Joran 0.0 (1678)
14 Deleu, Leen 0.0 (1662) 0-1 Cappan, Pjotr 0.0 (1955)
15 Debucke, Jolan 0.0 (1953) 1-0 Peeters, Yumi 0.0 (1660)
16 Schatteman, Sven 0.0 (1654) 0-1 Dhooge, Servaas 0.0 (1942)
17 Cuvelier, Annelies 0.0 (1935) 0-1 Vagenende, Lars 0.0 (1651)
18 Lambrecht, Milan 0.0 (1649) 0-1 Malfliet, Alexander 0.0 (1931)
19 Dutre, Wonder 0.0 (1917) 1-0 Deleu, Karen 0.0 (1647)
20 Li, Hansi 0.0 (1620) 0-1 Meysman, Kaito 0.0 (1900)
21 Peeters, Rik 0.0 (1893) ½-½ Gilson, Pacome 0.0 (1612)
22 Tumenjargal, Suldee 0.0 (1611) 0-1 Gommers, Tijn 0.0 (1885)
23 Declerck, Adriaan 0.0 (1868) 0-1 Ongenae, Veerle 0.0 (1594)
24 Vermeulen, Hailey 0.0 (1591) 0-1 Orban, Pieter-Jan 0.0 (1866)
25 Roelandt, Jesse 0.0 (1855) 0-1 Verbeke, Basiel 0.0 (1591)
26 Cornelis, Werner 0.0 (1586) 0-1 Bauwens, Steven 0.0 (1839)
27 Oloeriu, Calin 0.0 (1837) 1-0 Shchetinin, Mykyta 0.0 (1581)
28 Defour, Eline 0.0 (1550) 0-1 Decraene, Lotus 0.0 (1835)
29 Van Elsacker, Jasper 0.0 (1818) 1-0 Klimenko, Timur 0.0 (1549)
30 Verbanck, Mario 0.0 (1521) 0-1 Veldeman, Sieben 0.0 (1815)
31 Tips, Tibo 0.0 (1812) 1-0 Kindts, Christelle 0.0 (1490)
32 Van Ewijk, Abel 0.0 (1489) 0-1 Van Hoorebeke, Jimmy 0.0 (1807)
33 De Corte, Ronny 0.0 (1807) 0-1 Pierloot, Siebe 0.0 (1485)
34 Peeters, Paul 0.0 (1473) 0-1 Bunkens, Rudi 0.0 (1805)
35 Fontaine, Sean 0.0 (1803) 1-0 Li, Erik 0.0 (1469)
36 Van Ewijk, Uma 0.0 (1455) 0-1 Torfs, Hendrik 0.0 (1801)
37 Thong, Wei Jeun 0.0 (0) 0-1 Bultijnck, Kristoff 0.0 (1790)
38 Temmerman, Hans 0.0 (1783) 1-0 Beels, Bruno 0.0 (0)
39 Li, Alex 0.0 (0) 0-1 Stroobant, Arne 0.0 (1779)
40 De Clerck, Lucas 0.0 (1775) 1-0 Cao, Ying 0.0 (0)
1001 Draftian, Ashote 0.0 (2243) 1-0 Vandekerckhove, Ava 0.0 (1727)
1002 Vanhauwaert, Kurt 0.0 (1792) 1-0 Vanneste, Louis 0.0 (0)
  De Weird, Evy 0.0 (1792) ½ Afwezig  
  Kanters, Cor 0.0 (1996) ½ Afwezig  
  Lambrecht, Rune 0.0 (1490) ½ Afwezig  
  Naessens, Wolf 0.0 (1987) ½ Afwezig  
  Petrik, Matus 0.0 (1812) ½ Afwezig  
  Vanbeselaere, Victor 0.0 (1576) ½ Afwezig  
  Vanduyfhuys, Igor 0.0 (2101) ½ Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (08/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Piceu, Tom 1.0 (2319) 1-0 Bauwens, Steven 1.0 (1839)
2 Decraene, Lotus 1.0 (1835) 0-1 Van Zyl-Rudd, Jack 1.0 (2264)
3 Dauw, Sterre 1.0 (2259) 1-0 Oloeriu, Calin 1.0 (1837)
4 Veldeman, Sieben 1.0 (1815) 0-1 Draftian, Ashote 1.0 (2243)
5 Iolis, Oleg 1.0 (2142) 1-0 Van Elsacker, Jasper 1.0 (1818)
6 Bunkens, Rudi 1.0 (1805) 0-1 Verheyen, Olivier 1.0 (2090)
7 Torfs, Hendrik 1.0 (1801) 0-1 Ramacker, Quinten 1.0 (2069)
8 Ghyselen, Wouter 1.0 (2062) 1-0 Tips, Tibo 1.0 (1812)
9 Bultijnck, Kristoff 1.0 (1790) 0-1 Coucke, Yari 1.0 (2033)
10 De Weird, Matthias 1.0 (1993) 1-0 Fontaine, Sean 1.0 (1803)
11 Stroobant, Arne 1.0 (1779) 0-1 Maes, Tibo 1.0 (1980)
12 Vagenende, Lars 1.0 (1651) 0-1 Zotikishvili, Dimitri 1.0 (1956)
13 Ongenae, Veerle 1.0 (1594) 0-1 Debucke, Jolan 1.0 (1953)
14 Malfliet, Alexander 1.0 (1931) 1-0 Temmerman, Hans 1.0 (1783)
15 Verbeke, Basiel 1.0 (1591) 0-1 Dutre, Wonder 1.0 (1917)
16 Meysman, Kaito 1.0 (1900) 1-0 De Clerck, Lucas 1.0 (1775)
17 Gommers, Tijn 1.0 (1885) 0-1 Dhooge, Servaas 1.0 (1942)
18 Orban, Pieter-Jan 1.0 (1866) 1-0 Pierloot, Siebe 1.0 (1485)
19 Van Herck, Marcel 0.5 (1959) 1-0 Vanbeselaere, Victor 0.5 (1576)
20 Gilson, Pacome 0.5 (1612) ½-½ De Weird, Evy 0.5 (1792)
21 Lambrecht, Rune 0.5 (1490) 0-1 Burssens, Maya 0.5 (1684)
22 Schatteman, Sven 0.0 (1654) 0-1 Lambrecht, Milan 0.0 (1649)
23 Deleu, Karen 0.0 (1647) 0-1 Cuvelier, Annelies 0.0 (1935)
24 Li, Hansi 0.0 (1620) 0-1 Declerck, Adriaan 0.0 (1868)
25 Tumenjargal, Suldee 0.0 (1611) 1-0 Roelandt, Jesse 0.0 (1855)
26 Vermeulen, Hailey 0.0 (1591) ½-½ De Corte, Ronny 0.0 (1807)
27 Shchetinin, Mykyta 0.0 (1581) 0-1 Vandevelde, Koen 0.0 (1749)
28 Bondroit, Stef 0.0 (1748) 0-1 Cornelis, Werner 0.0 (1586)
29 Klimenko, Timur 0.0 (1549) 1-0 Volckaert, Jesse 0.0 (1744)
30 Kindts, Christelle 0.0 (1490) 0-1 Debaere, Thomas 0.0 (1726)
31 Debunne, Lasse 0.0 (1723) 1-0 Verbanck, Mario 0.0 (1521)
32 Li, Erik 0.0 (1469) 0-1 Meert, Maarin 0.0 (1720)
33 Ulenaers, Marc 0.0 (1719) 0-1 Van Ewijk, Abel 0.0 (1489)
34 Vanneste, Louis 0.0 (0) 0-1 Smets, Remy 0.0 (1718)
35 Nolf, Francky 0.0 (1699) 1-0 Peeters, Paul 0.0 (1473)
36 Beels, Bruno 0.0 (0) ½-½ Aelvoet, Karel 0.0 (1693)
37 Dhooge, Achiel 0.0 (1692) 1-0 Van Ewijk, Uma 0.0 (1455)
38 Pierloot, Joran 0.0 (1678) 0-1 Thong, Wei Jeun 0.0 (0)
39 Cao, Ying 0.0 (0) 0-1 Deleu, Leen 0.0 (1662)
40 Peeters, Yumi 0.0 (1660) 1-0 Li, Alex 0.0 (0)
1001 Cappan, Pjotr 1.0 (1955) ½-½ Vanhauwaert, Kurt 1.0 (1792)
1002 Vandekerckhove, Ava 0.0 (1727) 0-1 Defour, Eline 0.0 (1550)
  Kanters, Cor 0.5 (1996) ½ Afwezig  
  Lacrosse, Marc 1.0 (2079) ½ Afwezig  
  Naessens, Wolf 0.5 (1987) ½ Afwezig  
  Peeters, Rik 0.5 (1893) ½ Afwezig  
  Petrik, Matus 0.5 (1812) ½ Afwezig  
  Van Hoorebeke, Jimmy 1.0 (1807) ½ Afwezig  
  Vanduyfhuys, Igor 0.5 (2101) ½ Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (08/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Maes, Tibo 2.0 (1980) 1-0 Piceu, Tom 2.0 (2319)
2 Van Zyl-Rudd, Jack 2.0 (2264) 1-0 De Weird, Matthias 2.0 (1993)
3 Zotikishvili, Dimitri 2.0 (1956) 0-1 Dauw, Sterre 2.0 (2259)
4 Draftian, Ashote 2.0 (2243) 1-0 Debucke, Jolan 2.0 (1953)
5 Dhooge, Servaas 2.0 (1942) ½-½ Iolis, Oleg 2.0 (2142)
6 Verheyen, Olivier 2.0 (2090) 1-0 Malfliet, Alexander 2.0 (1931)
7 Ramacker, Quinten 2.0 (2069) ½-½ Meysman, Kaito 2.0 (1900)
8 Dutre, Wonder 2.0 (1917) 0-1 Ghyselen, Wouter 2.0 (2062)
9 Coucke, Yari 2.0 (2033) 1-0 Orban, Pieter-Jan 2.0 (1866)
10 Van Hoorebeke, Jimmy 1.5 (1807) ½-½ Van Herck, Marcel 1.5 (1959)
11 Burssens, Maya 1.5 (1684) 0-1 Cappan, Pjotr 1.5 (1955)
12 Cuvelier, Annelies 1.0 (1935) 1-0 Debaere, Thomas 1.0 (1726)
13 Meert, Maarin 1.0 (1720) ½-½ Gommers, Tijn 1.0 (1885)
14 Declerck, Adriaan 1.0 (1868) 0-1 Debunne, Lasse 1.0 (1723)
15 Bauwens, Steven 1.0 (1839) 1-0 Nolf, Francky 1.0 (1699)
16 Oloeriu, Calin 1.0 (1837) ½-½ Dhooge, Achiel 1.0 (1692)
17 Smets, Remy 1.0 (1718) ½-½ Decraene, Lotus 1.0 (1835)
18 Van Elsacker, Jasper 1.0 (1818) 1-0 Peeters, Yumi 1.0 (1660)
19 Deleu, Leen 1.0 (1662) 0-1 Veldeman, Sieben 1.0 (1815)
20 Tips, Tibo 1.0 (1812) 1-0 Vagenende, Lars 1.0 (1651)
21 Lambrecht, Milan 1.0 (1649) 0-1 Petrik, Matus 1.0 (1812)
22 Cornelis, Werner 1.0 (1586) 0-1 Bunkens, Rudi 1.0 (1805)
23 Fontaine, Sean 1.0 (1803) ½-½ Gilson, Pacome 1.0 (1612)
24 Defour, Eline 1.0 (1550) ½-½ Torfs, Hendrik 1.0 (1801)
25 De Weird, Evy 1.0 (1792) 0-1 Tumenjargal, Suldee 1.0 (1611)
26 Van Ewijk, Abel 1.0 (1489) 0-1 Bultijnck, Kristoff 1.0 (1790)
27 Temmerman, Hans 1.0 (1783) 1-0 Ongenae, Veerle 1.0 (1594)
28 Pierloot, Siebe 1.0 (1485) 0-1 Stroobant, Arne 1.0 (1779)
29 De Clerck, Lucas 1.0 (1775) ½-½ Verbeke, Basiel 1.0 (1591)
30 Vandevelde, Koen 1.0 (1749) 1-0 Klimenko, Timur 1.0 (1549)
31 Thong, Wei Jeun 1.0 (0) 0-1 Vermeulen, Hailey 0.5 (1591)
32 De Corte, Ronny 0.5 (1807) 1-0 Lambrecht, Rune 0.5 (1490)
33 Vanbeselaere, Victor 0.5 (1576) 0-1 Beels, Bruno 0.5 (0)
34 Aelvoet, Karel 0.5 (1693) 0-1 Bondroit, Stef 0.0 (1748)
35 Roelandt, Jesse 0.0 (1855) 1-0 Shchetinin, Mykyta 0.0 (1581)
36 Volckaert, Jesse 0.0 (1744) 1-0 Kindts, Christelle 0.0 (1490)
37 Peeters, Paul 0.0 (1473) 0-1 Ulenaers, Marc 0.0 (1719)
38 Li, Erik 0.0 (1469) ½-½ Pierloot, Joran 0.0 (1678)
39 Van Ewijk, Uma 0.0 (1455) 0-1 Schatteman, Sven 0.0 (1654)
40 Vanneste, Louis 0.0 (0) 0-1 Deleu, Karen 0.0 (1647)
41 Li, Alex 0.0 (0) 0-1 Li, Hansi 0.0 (1620)
1001 Vanhauwaert, Kurt 1.5 (1792) 0-1 Kanters, Cor 1.0 (1996)
1002 Verbanck, Mario 0.0 (1521) 0-1 Vandekerckhove, Ava 0.0 (1727)
  Cao, Ying 0.0 (0) 1 Bye  
  Lacrosse, Marc 1.5 (2079) ½ Afwezig  
  Naessens, Wolf 1.0 (1987) 0 Afwezig  
  Peeters, Rik 1.0 (1893) ½ Afwezig  
  Vanduyfhuys, Igor 1.0 (2101) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (09/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Verheyen, Olivier 3.0 (2090) 0-1 Van Zyl-Rudd, Jack 3.0 (2264)
2 Dauw, Sterre 3.0 (2259) 1-0 Coucke, Yari 3.0 (2033)
3 Ghyselen, Wouter 3.0 (2062) ½-½ Draftian, Ashote 3.0 (2243)
4 Iolis, Oleg 2.5 (2142) ½-½ Maes, Tibo 3.0 (1980)
5 Dhooge, Servaas 2.5 (1942) 1-0 Ramacker, Quinten 2.5 (2069)
6 Cappan, Pjotr 2.5 (1955) ½-½ Meysman, Kaito 2.5 (1900)
7 Piceu, Tom 2.0 (2319) 1-0 Van Elsacker, Jasper 2.0 (1818)
8 Kanters, Cor 2.0 (1996) 1-0 Veldeman, Sieben 2.0 (1815)
9 De Weird, Matthias 2.0 (1993) 1-0 Tips, Tibo 2.0 (1812)
10 Van Herck, Marcel 2.0 (1959) ½-½ Petrik, Matus 2.0 (1812)
11 Bunkens, Rudi 2.0 (1805) 0-1 Zotikishvili, Dimitri 2.0 (1956)
12 Debucke, Jolan 2.0 (1953) 1-0 Van Hoorebeke, Jimmy 2.0 (1807)
13 Bultijnck, Kristoff 2.0 (1790) 0-1 Cuvelier, Annelies 2.0 (1935)
14 Malfliet, Alexander 2.0 (1931) 1-0 Vandevelde, Koen 2.0 (1749)
15 Stroobant, Arne 2.0 (1779) 0-1 Dutre, Wonder 2.0 (1917)
16 Orban, Pieter-Jan 2.0 (1866) 0-1 Temmerman, Hans 2.0 (1783)
17 Bauwens, Steven 2.0 (1839) 1-0 Tumenjargal, Suldee 2.0 (1611)
18 Debunne, Lasse 2.0 (1723) ½-½ Peeters, Rik 1.5 (1893)
19 Gommers, Tijn 1.5 (1885) 1-0 Smets, Remy 1.5 (1718)
20 Meert, Maarin 1.5 (1720) 0-1 Oloeriu, Calin 1.5 (1837)
21 Decraene, Lotus 1.5 (1835) 1-0 Burssens, Maya 1.5 (1684)
22 Dhooge, Achiel 1.5 (1692) 1-0 De Corte, Ronny 1.5 (1807)
23 Verbeke, Basiel 1.5 (1591) 0-1 Fontaine, Sean 1.5 (1803)
24 Torfs, Hendrik 1.5 (1801) ½-½ Vermeulen, Hailey 1.5 (1591)
25 Defour, Eline 1.5 (1550) 0-1 De Clerck, Lucas 1.5 (1775)
26 Peeters, Yumi 1.0 (1660) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 1.0 (2101)
27 Naessens, Wolf 1.0 (1987) 1-0 Schatteman, Sven 1.0 (1654)
28 Vagenende, Lars 1.0 (1651) 0-1 Declerck, Adriaan 1.0 (1868)
29 Deleu, Karen 1.0 (1647) 0-1 Roelandt, Jesse 1.0 (1855)
30 Ongenae, Veerle 1.0 (1594) ½-½ De Weird, Evy 1.0 (1792)
31 Bondroit, Stef 1.0 (1748) 1-0 Lambrecht, Milan 1.0 (1649)
32 Pierloot, Siebe 1.0 (1485) 0-1 Volckaert, Jesse 1.0 (1744)
33 Debaere, Thomas 1.0 (1726) 1-0 Cornelis, Werner 1.0 (1586)
34 Ulenaers, Marc 1.0 (1719) 1-0 Thong, Wei Jeun 1.0 (0)
35 Nolf, Francky 1.0 (1699) 1-0 Cao, Ying 1.0 (0)
36 Klimenko, Timur 1.0 (1549) ½-½ Deleu, Leen 1.0 (1662)
37 Pierloot, Joran 0.5 (1678) 1-0 Van Ewijk, Abel 1.0 (1489)
38 Lambrecht, Rune 0.5 (1490) 0-1 Aelvoet, Karel 0.5 (1693)
39 Vanbeselaere, Victor 0.5 (1576) 1-0 Li, Erik 0.5 (1469)
40 Shchetinin, Mykyta 0.0 (1581) 0-1 Peeters, Paul 0.0 (1473)
41 Van Ewijk, Uma 0.0 (1455) 1-0 Verbanck, Mario 0.0 (1521)
42 Kindts, Christelle 0.0 (1490) 0-1 Vanneste, Louis 0.0 (0)
1001 Gilson, Pacome 1.5 (1612) 0-1 Vanhauwaert, Kurt 1.5 (1792)
1002 Vandekerckhove, Ava 1.0 (1727) ½-½ Li, Hansi 1.0 (1620)
  Li, Alex 0.0 (0) 1 Bye  
  Beels, Bruno 1.5 (0) ½ Afwezig  
  Lacrosse, Marc 2.0 (2079) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (10/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Van Zyl-Rudd, Jack 4.0 (2264) ½-½ Dauw, Sterre 4.0 (2259)
2 Maes, Tibo 3.5 (1980) ½-½ Ghyselen, Wouter 3.5 (2062)
3 Piceu, Tom 3.0 (2319) 1-0 Dhooge, Servaas 3.5 (1942)
4 Debucke, Jolan 3.0 (1953) 1-0 Iolis, Oleg 3.0 (2142)
5 Cuvelier, Annelies 3.0 (1935) 0-1 Verheyen, Olivier 3.0 (2090)
6 Coucke, Yari 3.0 (2033) 1-0 Malfliet, Alexander 3.0 (1931)
7 Dutre, Wonder 3.0 (1917) 1-0 Kanters, Cor 3.0 (1996)
8 Meysman, Kaito 3.0 (1900) 0-1 De Weird, Matthias 3.0 (1993)
9 Zotikishvili, Dimitri 3.0 (1956) 1-0 Bauwens, Steven 3.0 (1839)
10 Temmerman, Hans 3.0 (1783) 0-1 Cappan, Pjotr 3.0 (1955)
11 Ramacker, Quinten 2.5 (2069) 1-0 Decraene, Lotus 2.5 (1835)
12 Petrik, Matus 2.5 (1812) ½-½ Gommers, Tijn 2.5 (1885)
13 Oloeriu, Calin 2.5 (1837) 1-0 Debunne, Lasse 2.5 (1723)
14 De Clerck, Lucas 2.5 (1775) 0-1 Naessens, Wolf 2.0 (1987)
15 Vanduyfhuys, Igor 2.0 (2101) ½-½ Stroobant, Arne 2.0 (1779)
16 Peeters, Rik 2.0 (1893) ½-½ Bondroit, Stef 2.0 (1748)
17 Declerck, Adriaan 2.0 (1868) ½-½ Debaere, Thomas 2.0 (1726)
18 Vandevelde, Koen 2.0 (1749) 0-1 Orban, Pieter-Jan 2.0 (1866)
19 Van Elsacker, Jasper 2.0 (1818) 1-0 Ulenaers, Marc 2.0 (1719)
20 Veldeman, Sieben 2.0 (1815) 1-0 Nolf, Francky 2.0 (1699)
21 Tips, Tibo 2.0 (1812) 0-1 Roelandt, Jesse 2.0 (1855)
22 Volckaert, Jesse 2.0 (1744) 1-0 Bunkens, Rudi 2.0 (1805)
23 Tumenjargal, Suldee 2.0 (1611) 0-1 Torfs, Hendrik 2.0 (1801)
24 Beels, Bruno 2.0 (0) 0-1 Bultijnck, Kristoff 2.0 (1790)
25 De Corte, Ronny 1.5 (1807) 0-1 Gilson, Pacome 1.5 (1612)
26 De Weird, Evy 1.5 (1792) 1-0 Verbeke, Basiel 1.5 (1591)
27 Deleu, Leen 1.5 (1662) 0-1 Meert, Maarin 1.5 (1720)
28 Smets, Remy 1.5 (1718) 1-0 Ongenae, Veerle 1.5 (1594)
29 Aelvoet, Karel 1.5 (1693) 1-0 Vanbeselaere, Victor 1.5 (1576)
30 Burssens, Maya 1.5 (1684) ½-½ Defour, Eline 1.5 (1550)
31 Li, Hansi 1.5 (1620) 1-0 Pierloot, Joran 1.5 (1678)
32 Deleu, Karen 1.0 (1647) ½-½ Klimenko, Timur 1.5 (1549)
33 Peeters, Paul 1.0 (1473) 1-0 Peeters, Yumi 1.0 (1660)
34 Schatteman, Sven 1.0 (1654) ½-½ Pierloot, Siebe 1.0 (1485)
35 Thong, Wei Jeun 1.0 (0) ½-½ Vagenende, Lars 1.0 (1651)
36 Lambrecht, Milan 1.0 (1649) 1-0 Van Ewijk, Uma 1.0 (1455)
37 Cornelis, Werner 1.0 (1586) 1-0 Li, Alex 1.0 (0)
38 Cao, Ying 1.0 (0) 0-1 Van Ewijk, Abel 1.0 (1489)
39 Vanneste, Louis 1.0 (0) ½-½ Lambrecht, Rune 0.5 (1490)
40 Li, Erik 0.5 (1469) 0-1 Shchetinin, Mykyta 0.0 (1581)
41 Verbanck, Mario 0.0 (1521) 1-0 Kindts, Christelle 0.0 (1490)
1001 Vanhauwaert, Kurt 2.5 (1792) ½-½ Van Herck, Marcel 2.5 (1959)
1002 Vermeulen, Hailey 2.0 (1591) 1-0 Vandekerckhove, Ava 1.5 (1727)
  Dhooge, Achiel 2.5 (1692) ½ Afwezig  
  Draftian, Ashote 3.5 (2243) ½ Afwezig  
  Fontaine, Sean 2.5 (1803) ½ Afwezig  
  Lacrosse, Marc 2.0 (2079) 0 Afwezig  
  Van Hoorebeke, Jimmy 2.0 (1807) ½ Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (10/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Draftian, Ashote 4.0 (2243) 0-1 Van Zyl-Rudd, Jack 4.5 (2264)
2 Dauw, Sterre 4.5 (2259) 1-0 Verheyen, Olivier 4.0 (2090)
3 Zotikishvili, Dimitri 4.0 (1956) 0-1 Piceu, Tom 4.0 (2319)
4 Ghyselen, Wouter 4.0 (2062) 1-0 Debucke, Jolan 4.0 (1953)
5 Cappan, Pjotr 4.0 (1955) 0-1 Coucke, Yari 4.0 (2033)
6 De Weird, Matthias 4.0 (1993) 0-1 Maes, Tibo 4.0 (1980)
7 Ramacker, Quinten 3.5 (2069) 1-0 Dutre, Wonder 4.0 (1917)
8 Dhooge, Servaas 3.5 (1942) ½-½ Oloeriu, Calin 3.5 (1837)
9 Veldeman, Sieben 3.0 (1815) ½-½ Naessens, Wolf 3.0 (1987)
10 Van Herck, Marcel 3.0 (1959) 1-0 Fontaine, Sean 3.0 (1803)
11 Petrik, Matus 3.0 (1812) 0-1 Cuvelier, Annelies 3.0 (1935)
12 Malfliet, Alexander 3.0 (1931) 1-0 Torfs, Hendrik 3.0 (1801)
13 Gommers, Tijn 3.0 (1885) ½-½ Temmerman, Hans 3.0 (1783)
14 Orban, Pieter-Jan 3.0 (1866) 1-0 Volckaert, Jesse 3.0 (1744)
15 Roelandt, Jesse 3.0 (1855) ½-½ Dhooge, Achiel 3.0 (1692)
16 Bauwens, Steven 3.0 (1839) 1-0 Vermeulen, Hailey 3.0 (1591)
17 Bultijnck, Kristoff 3.0 (1790) ½-½ Van Elsacker, Jasper 3.0 (1818)
18 Bondroit, Stef 2.5 (1748) 1-0 Vanduyfhuys, Igor 2.5 (2101)
19 Debaere, Thomas 2.5 (1726) ½-½ Peeters, Rik 2.5 (1893)
20 Gilson, Pacome 2.5 (1612) 1-0 Declerck, Adriaan 2.5 (1868)
21 Decraene, Lotus 2.5 (1835) 1-0 Meert, Maarin 2.5 (1720)
22 Van Hoorebeke, Jimmy 2.5 (1807) 1-0 Smets, Remy 2.5 (1718)
23 De Weird, Evy 2.5 (1792) 0-1 Aelvoet, Karel 2.5 (1693)
24 Stroobant, Arne 2.5 (1779) 1-0 Li, Hansi 2.5 (1620)
25 Debunne, Lasse 2.5 (1723) 0-1 De Clerck, Lucas 2.5 (1775)
26 Klimenko, Timur 2.0 (1549) 0-1 Tips, Tibo 2.0 (1812)
27 Bunkens, Rudi 2.0 (1805) ½-½ Tumenjargal, Suldee 2.0 (1611)
28 Van Ewijk, Abel 2.0 (1489) 0-1 Vandevelde, Koen 2.0 (1749)
29 Ulenaers, Marc 2.0 (1719) 1-0 Cornelis, Werner 2.0 (1586)
30 Nolf, Francky 2.0 (1699) ½-½ Defour, Eline 2.0 (1550)
31 Peeters, Paul 2.0 (1473) 0-1 Burssens, Maya 2.0 (1684)
32 Beels, Bruno 2.0 (0) 0-1 Lambrecht, Milan 2.0 (1649)
33 Ongenae, Veerle 1.5 (1594) 0-1 De Corte, Ronny 1.5 (1807)
34 Pierloot, Joran 1.5 (1678) ½-½ Deleu, Karen 1.5 (1647)
35 Verbeke, Basiel 1.5 (1591) 0-1 Deleu, Leen 1.5 (1662)
36 Vanbeselaere, Victor 1.5 (1576) 0-1 Schatteman, Sven 1.5 (1654)
37 Vagenende, Lars 1.5 (1651) 1-0 Vanneste, Louis 1.5 (0)
38 Pierloot, Siebe 1.5 (1485) 1-0 Verbanck, Mario 1.0 (1521)
39 Peeters, Yumi 1.0 (1660) 0-1 Van Ewijk, Uma 1.0 (1455)
40 Shchetinin, Mykyta 1.0 (1581) 1-0 Li, Alex 1.0 (0)
41 Lambrecht, Rune 1.0 (1490) 1-0 Cao, Ying 1.0 (0)
42 Kindts, Christelle 0.0 (1490) 0-1 Li, Erik 0.5 (1469)
1001 Meysman, Kaito 3.0 (1900) 1-0 Vanhauwaert, Kurt 3.0 (1792)
1002 Vandekerckhove, Ava 1.5 (1727) 1-0 Thong, Wei Jeun 1.5 (0)
  Iolis, Oleg 3.0 (2142) ½ Afwezig  
  Kanters, Cor 3.0 (1996) 0 Afwezig  
  Lacrosse, Marc 2.0 (2079) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Van Zyl-Rudd, Jack 5.5 (2264) 1-0 Ghyselen, Wouter 5.0 (2062)
2 Maes, Tibo 5.0 (1980) ½-½ Dauw, Sterre 5.5 (2259)
3 Coucke, Yari 5.0 (2033) 0-1 Piceu, Tom 5.0 (2319)
4 De Weird, Matthias 4.0 (1993) ½-½ Ramacker, Quinten 4.5 (2069)
5 Cuvelier, Annelies 4.0 (1935) 0-1 Draftian, Ashote 4.0 (2243)
6 Verheyen, Olivier 4.0 (2090) 1-0 Meysman, Kaito 4.0 (1900)
7 Malfliet, Alexander 4.0 (1931) 1-0 Van Herck, Marcel 4.0 (1959)
8 Dutre, Wonder 4.0 (1917) 1-0 Zotikishvili, Dimitri 4.0 (1956)
9 Oloeriu, Calin 4.0 (1837) ½-½ Cappan, Pjotr 4.0 (1955)
10 Debucke, Jolan 4.0 (1953) 1-0 Orban, Pieter-Jan 4.0 (1866)
11 Bauwens, Steven 4.0 (1839) 0-1 Dhooge, Servaas 4.0 (1942)
12 Naessens, Wolf 3.5 (1987) 1-0 Bultijnck, Kristoff 3.5 (1790)
13 Stroobant, Arne 3.5 (1779) 1-0 Gommers, Tijn 3.5 (1885)
14 Temmerman, Hans 3.5 (1783) ½-½ Roelandt, Jesse 3.5 (1855)
15 De Clerck, Lucas 3.5 (1775) ½-½ Decraene, Lotus 3.5 (1835)
16 Van Elsacker, Jasper 3.5 (1818) 1-0 Bondroit, Stef 3.5 (1748)
17 Aelvoet, Karel 3.5 (1693) 0-1 Veldeman, Sieben 3.5 (1815)
18 Dhooge, Achiel 3.5 (1692) 0-1 Van Hoorebeke, Jimmy 3.5 (1807)
19 Tips, Tibo 3.0 (1812) 0-1 Gilson, Pacome 3.5 (1612)
20 Peeters, Rik 3.0 (1893) 1-0 Volckaert, Jesse 3.0 (1744)
21 Burssens, Maya 3.0 (1684) ½-½ Petrik, Matus 3.0 (1812)
22 Fontaine, Sean 3.0 (1803) 0-1 Debaere, Thomas 3.0 (1726)
23 Torfs, Hendrik 3.0 (1801) 1-0 Ulenaers, Marc 3.0 (1719)
24 Vermeulen, Hailey 3.0 (1591) ½-½ Vandevelde, Koen 3.0 (1749)
25 Vanduyfhuys, Igor 2.5 (2101) 1-0 Smets, Remy 2.5 (1718)
26 Declerck, Adriaan 2.5 (1868) 1-0 Nolf, Francky 2.5 (1699)
27 De Corte, Ronny 2.5 (1807) 1-0 Vagenende, Lars 2.5 (1651)
28 Deleu, Leen 2.5 (1662) ½-½ Bunkens, Rudi 2.5 (1805)
29 Schatteman, Sven 2.5 (1654) 0-1 De Weird, Evy 2.5 (1792)
30 Li, Hansi 2.5 (1620) 0-1 Debunne, Lasse 2.5 (1723)
31 Meert, Maarin 2.5 (1720) 1-0 Pierloot, Siebe 2.5 (1485)
32 Defour, Eline 2.5 (1550) 1-0 Pierloot, Joran 2.0 (1678)
33 Deleu, Karen 2.0 (1647) 1-0 Lambrecht, Rune 2.0 (1490)
34 Cornelis, Werner 2.0 (1586) ½-½ Van Ewijk, Abel 2.0 (1489)
35 Van Ewijk, Uma 2.0 (1455) ½-½ Shchetinin, Mykyta 2.0 (1581)
36 Klimenko, Timur 2.0 (1549) 1-0 Peeters, Paul 2.0 (1473)
37 Li, Erik 1.5 (1469) ½-½ Beels, Bruno 2.0 (0)
38 Vanneste, Louis 1.5 (0) 1-0 Ongenae, Veerle 1.5 (1594)
39 Thong, Wei Jeun 1.5 (0) 0-1 Verbeke, Basiel 1.5 (1591)
40 Li, Alex 1.0 (0) 0-1 Vanbeselaere, Victor 1.5 (1576)
41 Verbanck, Mario 1.0 (1521) 0-1 Peeters, Yumi 1.0 (1660)
42 Cao, Ying 1.0 (0) 1-0 Kindts, Christelle 0.0 (1490)
1001 Vanhauwaert, Kurt 3.0 (1792) 0-1 Lambrecht, Milan 3.0 (1649)
1002 Tumenjargal, Suldee 2.5 (1611) ½-½ Vandekerckhove, Ava 2.5 (1727)
  Iolis, Oleg 3.5 (2142) 0 Afwezig  
  Kanters, Cor 3.0 (1996) 0 Afwezig  
  Lacrosse, Marc 2.0 (2079) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (12/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Piceu, Tom 6.0 (2319) ½-½ Van Zyl-Rudd, Jack 6.5 (2264)
2 Dauw, Sterre 6.0 (2259) 1-0 Debucke, Jolan 5.0 (1953)
3 Coucke, Yari 5.0 (2033) 1-0 Maes, Tibo 5.5 (1980)
4 Draftian, Ashote 5.0 (2243) 1-0 Dutre, Wonder 5.0 (1917)
5 Dhooge, Servaas 5.0 (1942) ½-½ Verheyen, Olivier 5.0 (2090)
6 Ghyselen, Wouter 5.0 (2062) ½-½ Ramacker, Quinten 5.0 (2069)
7 Naessens, Wolf 4.5 (1987) ½-½ Malfliet, Alexander 5.0 (1931)
8 Veldeman, Sieben 4.5 (1815) ½-½ De Weird, Matthias 4.5 (1993)
9 Cappan, Pjotr 4.5 (1955) 1-0 Stroobant, Arne 4.5 (1779)
10 Van Hoorebeke, Jimmy 4.5 (1807) 0-1 Oloeriu, Calin 4.5 (1837)
11 Gilson, Pacome 4.5 (1612) 0-1 Van Elsacker, Jasper 4.5 (1818)
12 Van Herck, Marcel 4.0 (1959) 1-0 Bauwens, Steven 4.0 (1839)
13 Decraene, Lotus 4.0 (1835) 0-1 Zotikishvili, Dimitri 4.0 (1956)
14 Torfs, Hendrik 4.0 (1801) 1-0 Cuvelier, Annelies 4.0 (1935)
15 Meysman, Kaito 4.0 (1900) 1-0 Temmerman, Hans 4.0 (1783)
16 Lambrecht, Milan 4.0 (1649) 1-0 Peeters, Rik 4.0 (1893)
17 Orban, Pieter-Jan 4.0 (1866) ½-½ De Clerck, Lucas 4.0 (1775)
18 Debaere, Thomas 4.0 (1726) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 3.5 (2101)
19 Gommers, Tijn 3.5 (1885) ½-½ Aelvoet, Karel 3.5 (1693)
20 Bondroit, Stef 3.5 (1748) 0-1 Declerck, Adriaan 3.5 (1868)
21 Petrik, Matus 3.5 (1812) 0-1 Meert, Maarin 3.5 (1720)
22 Debunne, Lasse 3.5 (1723) ½-½ De Corte, Ronny 3.5 (1807)
23 De Weird, Evy 3.5 (1792) 0-1 Dhooge, Achiel 3.5 (1692)
24 Bultijnck, Kristoff 3.5 (1790) 1-0 Burssens, Maya 3.5 (1684)
25 Vandevelde, Koen 3.5 (1749) 1-0 Defour, Eline 3.5 (1550)
26 Bunkens, Rudi 3.0 (1805) 0-1 Vermeulen, Hailey 3.5 (1591)
27 Ulenaers, Marc 3.0 (1719) 0-1 Tips, Tibo 3.0 (1812)
28 Fontaine, Sean 3.0 (1803) 1-0 Deleu, Leen 3.0 (1662)
29 Volckaert, Jesse 3.0 (1744) 0-1 Tumenjargal, Suldee 3.0 (1611)
30 Smets, Remy 2.5 (1718) 1-0 Vanbeselaere, Victor 2.5 (1576)
31 Nolf, Francky 2.5 (1699) ½-½ Van Ewijk, Uma 2.5 (1455)
32 Shchetinin, Mykyta 2.5 (1581) ½-½ Schatteman, Sven 2.5 (1654)
33 Vagenende, Lars 2.5 (1651) 1-0 Beels, Bruno 2.5 (0)
34 Van Ewijk, Abel 2.5 (1489) 0-1 Li, Hansi 2.5 (1620)
35 Verbeke, Basiel 2.5 (1591) 1-0 Vanneste, Louis 2.5 (0)
36 Pierloot, Siebe 2.5 (1485) 0-1 Cornelis, Werner 2.5 (1586)
37 Pierloot, Joran 2.0 (1678) 1-0 Peeters, Paul 2.0 (1473)
38 Peeters, Yumi 2.0 (1660) 0-1 Cao, Ying 2.0 (0)
39 Lambrecht, Rune 2.0 (1490) 1-0 Li, Erik 2.0 (1469)
40 Ongenae, Veerle 1.5 (1594) 0-1 Thong, Wei Jeun 1.5 (0)
41 Li, Alex 1.0 (0) 0-1 Verbanck, Mario 1.0 (1521)
1001 Vanhauwaert, Kurt 3.0 (1792) 1-0 Deleu, Karen 3.0 (1647)
1002 Vandekerckhove, Ava 3.0 (1727) 1-0 Klimenko, Timur 3.0 (1549)
  Kindts, Christelle 0.0 (1490) 1 Bye  
  Iolis, Oleg 3.5 (2142) 0 Afwezig  
  Kanters, Cor 3.0 (1996) 0 Afwezig  
  Lacrosse, Marc 2.0 (2079) 0 Afwezig  
  Roelandt, Jesse 4.0 (1855) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (13/04/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Piceu, Tom 6.5 (2319) 1-0 Dauw, Sterre 7.0 (2259)
2 Van Zyl-Rudd, Jack 7.0 (2264) ½-½ Coucke, Yari 6.0 (2033)
3 Verheyen, Olivier 5.5 (2090) 1-0 Draftian, Ashote 6.0 (2243)
4 Ramacker, Quinten 5.5 (2069) ½-½ Malfliet, Alexander 5.5 (1931)
5 Oloeriu, Calin 5.5 (1837) ½-½ Ghyselen, Wouter 5.5 (2062)
6 Maes, Tibo 5.5 (1980) ½-½ Dhooge, Servaas 5.5 (1942)
7 Van Elsacker, Jasper 5.5 (1818) 1-0 Cappan, Pjotr 5.5 (1955)
8 De Weird, Matthias 5.0 (1993) ½-½ Torfs, Hendrik 5.0 (1801)
9 Dutre, Wonder 5.0 (1917) ½-½ Naessens, Wolf 5.0 (1987)
10 Van Herck, Marcel 5.0 (1959) 0-1 Meysman, Kaito 5.0 (1900)
11 Zotikishvili, Dimitri 5.0 (1956) 1-0 Veldeman, Sieben 5.0 (1815)
12 Debucke, Jolan 5.0 (1953) 1-0 Lambrecht, Milan 5.0 (1649)
13 Vanduyfhuys, Igor 4.5 (2101) 1-0 De Clerck, Lucas 4.5 (1775)
14 Declerck, Adriaan 4.5 (1868) ½-½ Vandevelde, Koen 4.5 (1749)
15 Meert, Maarin 4.5 (1720) 1-0 Orban, Pieter-Jan 4.5 (1866)
16 Vermeulen, Hailey 4.5 (1591) 1-0 Van Hoorebeke, Jimmy 4.5 (1807)
17 Dhooge, Achiel 4.5 (1692) 0-1 Bultijnck, Kristoff 4.5 (1790)
18 Stroobant, Arne 4.5 (1779) 1-0 Gilson, Pacome 4.5 (1612)
19 De Corte, Ronny 4.0 (1807) ½-½ Gommers, Tijn 4.0 (1885)
20 Bauwens, Steven 4.0 (1839) ½-½ Debaere, Thomas 4.0 (1726)
21 Temmerman, Hans 4.0 (1783) ½-½ Decraene, Lotus 4.0 (1835)
22 Tips, Tibo 4.0 (1812) 0-1 Debunne, Lasse 4.0 (1723)
23 Aelvoet, Karel 4.0 (1693) ½-½ Fontaine, Sean 4.0 (1803)
24 Tumenjargal, Suldee 4.0 (1611) 1-0 Petrik, Matus 3.5 (1812)
25 Li, Hansi 3.5 (1620) 1-0 De Weird, Evy 3.5 (1792)
26 Defour, Eline 3.5 (1550) ½-½ Bondroit, Stef 3.5 (1748)
27 Cornelis, Werner 3.5 (1586) ½-½ Smets, Remy 3.5 (1718)
28 Burssens, Maya 3.5 (1684) 0-1 Vagenende, Lars 3.5 (1651)
29 Volckaert, Jesse 3.0 (1744) 1-0 Verbeke, Basiel 3.5 (1591)
30 Deleu, Karen 3.0 (1647) 0-1 Bunkens, Rudi 3.0 (1805)
31 Van Ewijk, Uma 3.0 (1455) 1-0 Ulenaers, Marc 3.0 (1719)
32 Klimenko, Timur 3.0 (1549) 1-0 Nolf, Francky 3.0 (1699)
33 Cao, Ying 3.0 (0) 0-1 Pierloot, Joran 3.0 (1678)
34 Deleu, Leen 3.0 (1662) 1-0 Shchetinin, Mykyta 3.0 (1581)
35 Schatteman, Sven 3.0 (1654) 1-0 Lambrecht, Rune 3.0 (1490)
36 Vanbeselaere, Victor 2.5 (1576) 1-0 Vanneste, Louis 2.5 (0)
37 Thong, Wei Jeun 2.5 (0) 0-1 Van Ewijk, Abel 2.5 (1489)
38 Beels, Bruno 2.5 (0) 0-1ff Pierloot, Siebe 2.5 (1485)
39 Li, Erik 2.0 (1469) 0-1 Peeters, Yumi 2.0 (1660)
40 Peeters, Paul 2.0 (1473) 1-0 Verbanck, Mario 2.0 (1521)
41 Kindts, Christelle 1.0 (1490) 0-1 Li, Alex 1.0 (0)
1001 Cuvelier, Annelies 4.0 (1935) 1-0 Vanhauwaert, Kurt 4.0 (1792)
1002 Peeters, Rik 4.0 (1893) 1-0 Vandekerckhove, Ava 4.0 (1727)
  Ongenae, Veerle 1.5 (1594) 1 Bye  
  Iolis, Oleg 3.5 (2142) 0 Afwezig  
  Kanters, Cor 3.0 (1996) 0 Afwezig  
  Lacrosse, Marc 2.0 (2079) 0 Afwezig  
  Roelandt, Jesse 4.0 (1855) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

IM Piceu, Tom (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.51861
N-Elo2328
FIDE-ID201952
F-Elo2319
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vandevelde, Koen BEL 1749 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Bauwens, Steven BEL 1839 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Maes, Tibo BEL 1980 6.0 Z - 0 2.0 0.88 -0.88
4 7      Van Elsacker, Jasper BEL 1818 6.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Dhooge, Servaas BEL 1942 6.0 W - 1 4.0 0.91 +0.09
6 3      Zotikishvili, Dimitri BEL 1956 6.0 Z 1 5.0 0.90 +0.10
7 3      Coucke, Yari BEL 2033 6.5 Z - 1 6.0 0.84 +0.16
8 1 FM Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2264 7.5 W - ½ 6.5 0.58 -0.08
9 1 FM Dauw, Sterre BEL 2259 7.0 W 1 7.5 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1982 55.0 Totaal 7.5 7.45 +0.05
Begin van de pagina

FM Van Zyl-Rudd, Jack (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID14309017
F-Elo2264
Landrsa  (rsa)
Club(50117) South Africa

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bondroit, Stef BEL 1748 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Decraene, Lotus BEL 1835 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      De Weird, Matthias BEL 1993 5.5 W - 1 3.0 0.83 +0.17
4 1      Verheyen, Olivier BEL 2090 6.5 Z - 1 4.0 0.73 +0.27
5 1 FM Dauw, Sterre BEL 2259 7.0 W - ½ 4.5 0.51 -0.01
6 1 FM Draftian, Ashote BEL 2243 6.0 Z - 1 5.5 0.53 +0.47
7 1      Ghyselen, Wouter BEL 2062 6.0 W 1 6.5 0.76 +0.24
8 1 IM Piceu, Tom BEL 2319 7.5 Z ½ 7.0 0.42 +0.08
9 2      Coucke, Yari BEL 2033 6.5 W ½ 7.5 0.79 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2064 53.5 Totaal 7.5 6.41 +1.09
Begin van de pagina

FM Dauw, Sterre (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2257
FIDE-ID248886
F-Elo2259
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Volckaert, Jesse BEL 1744 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Oloeriu, Calin BEL 1837 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Zotikishvili, Dimitri BEL 1956 6.0 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
4 2      Coucke, Yari BEL 2033 6.5 W - 1 4.0 0.79 +0.21
5 1 FM Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2264 7.5 Z - ½ 4.5 0.49 +0.01
6 2      Verheyen, Olivier BEL 2090 6.5 W - 1 5.5 0.72 +0.28
7 2      Maes, Tibo BEL 1980 6.0 Z ½ 6.0 0.84 -0.34
8 2      Debucke, Jolan BEL 1953 6.0 W 1 7.0 0.86 +0.14
9 1 IM Piceu, Tom BEL 2319 7.5 Z 0 7.0 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2019 56.0 Totaal 7.0 6.82 +0.18
Begin van de pagina

Coucke, Yari (Rank: 11)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.12146
N-Elo1741
FIDE-ID235180
F-Elo2033
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Nolf, Francky BEL 1699 3.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 9      Bultijnck, Kristoff BEL 1790 5.5 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
3 9      Orban, Pieter-Jan BEL 1866 4.5 W - 1 3.0 0.72 +0.28
4 2 FM Dauw, Sterre BEL 2259 7.0 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
5 6      Malfliet, Alexander BEL 1931 6.0 W - 1 4.0 0.64 +0.36
6 5      Cappan, Pjotr BEL 1955 5.5 Z - 1 5.0 0.61 +0.39
7 3 IM Piceu, Tom BEL 2319 7.5 W - 0 5.0 0.16 -0.16
8 3      Maes, Tibo BEL 1980 6.0 W - 1 6.0 0.57 +0.43
9 2 FM Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2264 7.5 Z ½ 6.5 0.21 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2007 52.5 Totaal 6.5 4.80 +1.70
Begin van de pagina

Verheyen, Olivier (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10978
N-Elo2108
FIDE-ID236055
F-Elo2090
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Debunne, Lasse BEL 1723 5.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 6      Bunkens, Rudi BEL 1805 4.0 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
3 6      Malfliet, Alexander BEL 1931 6.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
4 1 FM Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2264 7.5 W - 0 3.0 0.27 -0.27
5 5      Cuvelier, Annelies BEL 1935 5.0 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
6 2 FM Dauw, Sterre BEL 2259 7.0 Z - 0 4.0 0.28 -0.28
7 6      Meysman, Kaito BEL 1900 6.0 W 1 5.0 0.75 +0.25
8 5      Dhooge, Servaas BEL 1942 6.0 Z - ½ 5.5 0.70 -0.20
9 3 FM Draftian, Ashote BEL 2243 6.0 W - 1 6.5 0.30 +0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2000 52.5 Totaal 6.5 5.46 +1.04
Begin van de pagina

Van Elsacker, Jasper (Rank: 33)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.23713
N-Elo1678
FIDE-ID272752
F-Elo1818
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Klimenko, Timur UKR 1549 4.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 5      Iolis, Oleg BEL 2142 3.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 18      Peeters, Yumi BEL 1660 3.0 W - 1 2.0 0.71 +0.29
4 7 IM Piceu, Tom BEL 2319 7.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 19      Ulenaers, Marc BEL 1719 3.0 W - 1 3.0 0.64 +0.36
6 17      Bultijnck, Kristoff BEL 1790 5.5 Z - ½ 3.5 0.54 -0.04
7 16      Bondroit, Stef BEL 1748 4.0 W - 1 4.5 0.60 +0.40
8 11      Gilson, Pacome BEL 1612 4.5 Z - 1 5.5 0.76 +0.24
9 7      Cappan, Pjotr BEL 1955 5.5 W - 1 6.5 0.32 +0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1832 40.5 Totaal 6.5 4.61 +1.89
Begin van de pagina

Maes, Tibo (Rank: 15)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.42391
N-Elo1981
FIDE-ID231274
F-Elo1980
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Dhooge, Achiel BEL 1692 4.5 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2 11      Stroobant, Arne BEL 1779 5.5 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 1 IM Piceu, Tom BEL 2319 7.5 W - 1 3.0 0.12 +0.88
4 4      Iolis, Oleg BEL 2142 3.5 Z - ½ 3.5 0.29 +0.21
5 2      Ghyselen, Wouter BEL 2062 6.0 W ½ 4.0 0.39 +0.11
6 6      De Weird, Matthias BEL 1993 5.5 Z - 1 5.0 0.48 +0.52
7 2 FM Dauw, Sterre BEL 2259 7.0 W - ½ 5.5 0.16 +0.34
8 3      Coucke, Yari BEL 2033 6.5 Z 0 5.5 0.43 -0.43
9 6      Dhooge, Servaas BEL 1942 6.0 W ½ 6.0 0.55 -0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2024 52.0 Totaal 6.0 4.02 +1.98
Begin van de pagina

FM Draftian, Ashote (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.20354
N-Elo2284
FIDE-ID204552
F-Elo2243
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1001      Vandekerckhove, Ava BEL 1727 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Veldeman, Sieben BEL 1815 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Debucke, Jolan BEL 1953 6.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 3      Ghyselen, Wouter BEL 2062 6.0 Z - ½ 3.5 0.74 -0.24
5        Afwezig           ½ 4.0    
6 1 FM Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2264 7.5 W 0 4.0 0.47 -0.47
7 5      Cuvelier, Annelies BEL 1935 5.0 Z 1 5.0 0.86 +0.14
8 4      Dutre, Wonder BEL 1917 5.5 W - 1 6.0 0.87 +0.13
9 3      Verheyen, Olivier BEL 2090 6.5 Z - 0 6.0 0.70 -0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1970 45.5 Totaal 6.0 6.32 -0.82
Begin van de pagina

Ghyselen, Wouter (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.4936
N-Elo2083
FIDE-ID210250
F-Elo2062
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Smets, Remy BEL 1718 4.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 8      Tips, Tibo BEL 1812 4.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 8      Dutre, Wonder BEL 1917 5.5 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
4 3 FM Draftian, Ashote BEL 2243 6.0 W - ½ 3.5 0.26 +0.24
5 2      Maes, Tibo BEL 1980 6.0 Z - ½ 4.0 0.61 -0.11
6 4      Debucke, Jolan BEL 1953 6.0 W - 1 5.0 0.65 +0.35
7 1 FM Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2264 7.5 Z - 0 5.0 0.24 -0.24
8 6      Ramacker, Quinten BEL 2069 6.0 W ½ 5.5 0.49 +0.01
9 5      Oloeriu, Calin BEL 1837 6.0 Z - ½ 6.0 0.78 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1977 51.0 Totaal 6.0 5.41 +0.59
Begin van de pagina

Dhooge, Servaas (Rank: 20)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.22643
N-Elo1761
FIDE-ID268216
F-Elo1942
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Schatteman, Sven BEL 1654 4.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
2 17      Gommers, Tijn BEL 1885 4.5 Z - 1 2.0 0.58 +0.42
3 5      Iolis, Oleg BEL 2142 3.5 W - ½ 2.5 0.24 +0.26
4 5      Ramacker, Quinten BEL 2069 6.0 W - 1 3.5 0.33 +0.67
5 3 IM Piceu, Tom BEL 2319 7.5 Z - 0 3.5 0.09 -0.09
6 8      Oloeriu, Calin BEL 1837 6.0 W ½ 4.0 0.64 -0.14
7 11      Bauwens, Steven BEL 1839 4.5 Z - 1 5.0 0.64 +0.36
8 5      Verheyen, Olivier BEL 2090 6.5 W - ½ 5.5 0.30 +0.20
9 6      Maes, Tibo BEL 1980 6.0 Z - ½ 6.0 0.45 +0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1979 48.5 Totaal 6.0 4.11 +1.89
Begin van de pagina

Malfliet, Alexander (Rank: 22)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1796
FIDE-ID252557
F-Elo1931
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Lambrecht, Milan BEL 1649 5.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
2 14      Temmerman, Hans BEL 1783 4.5 W - 1 2.0 0.70 +0.30
3 6      Verheyen, Olivier BEL 2090 6.5 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
4 14      Vandevelde, Koen BEL 1749 5.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
5 6      Coucke, Yari BEL 2033 6.5 Z - 0 3.0 0.36 -0.36
6 12      Torfs, Hendrik BEL 1801 5.5 W - 1 4.0 0.68 +0.32
7 7      Van Herck, Marcel BEL 1959 5.0 W - 1 5.0 0.46 +0.54
8 7      Naessens, Wolf BEL 1987 5.5 Z - ½ 5.5 0.42 +0.08
9 4      Ramacker, Quinten BEL 2069 6.0 Z ½ 6.0 0.31 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1902 49.5 Totaal 6.0 4.80 +1.20
Begin van de pagina

Ramacker, Quinten (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.43257
N-Elo2052
FIDE-ID210404
F-Elo2069
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ulenaers, Marc BEL 1719 3.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 7      Torfs, Hendrik BEL 1801 5.5 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
3 7      Meysman, Kaito BEL 1900 6.0 W - ½ 2.5 0.72 -0.22
4 5      Dhooge, Servaas BEL 1942 6.0 Z - 0 2.5 0.67 -0.67
5 11      Decraene, Lotus BEL 1835 4.5 W - 1 3.5 0.79 +0.21
6 7      Dutre, Wonder BEL 1917 5.5 W - 1 4.5 0.70 +0.30
7 4      De Weird, Matthias BEL 1993 5.5 Z ½ 5.0 0.60 -0.10
8 6      Ghyselen, Wouter BEL 2062 6.0 Z ½ 5.5 0.51 -0.01
9 4      Malfliet, Alexander BEL 1931 6.0 W - ½ 6.0 0.69 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1900 48.0 Totaal 6.0 6.40 -0.40
Begin van de pagina

Oloeriu, Calin (Rank: 31)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1696
FIDE-ID253022
F-Elo1837
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Shchetinin, Mykyta BEL 1581 3.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
2 3 FM Dauw, Sterre BEL 2259 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Dhooge, Achiel BEL 1692 4.5 W - ½ 1.5 0.69 -0.19
4 20      Meert, Maarin BEL 1720 5.5 Z - 1 2.5 0.66 +0.34
5 13      Debunne, Lasse BEL 1723 5.0 W - 1 3.5 0.66 +0.34
6 8      Dhooge, Servaas BEL 1942 6.0 Z - ½ 4.0 0.36 +0.14
7 9      Cappan, Pjotr BEL 1955 5.5 W - ½ 4.5 0.34 +0.16
8 10      Van Hoorebeke, Jimmy BEL 1807 4.5 Z - 1 5.5 0.54 +0.46
9 5      Ghyselen, Wouter BEL 2062 6.0 W - ½ 6.0 0.22 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1860 47.0 Totaal 6.0 4.36 +1.64
Begin van de pagina

Zotikishvili, Dimitri (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16319
N-Elo1973
FIDE-ID252140
F-Elo1956
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Pierloot, Joran BEL 1678 4.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 12      Vagenende, Lars BEL 1651 4.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 3 FM Dauw, Sterre BEL 2259 7.0 W - 0 2.0 0.14 -0.14
4 11      Bunkens, Rudi BEL 1805 4.0 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
5 9      Bauwens, Steven BEL 1839 4.5 W - 1 4.0 0.66 +0.34
6 3 IM Piceu, Tom BEL 2319 7.5 W - 0 4.0 0.10 -0.10
7 8      Dutre, Wonder BEL 1917 5.5 Z - 0 4.0 0.55 -0.55
8 13      Decraene, Lotus BEL 1835 4.5 Z - 1 5.0 0.66 +0.34
9 11      Veldeman, Sieben BEL 1815 5.0 W - 1 6.0 0.69 +0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1902 46.5 Totaal 6.0 5.19 +0.81
Begin van de pagina

Meysman, Kaito (Rank: 24)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16017
N-Elo1812
FIDE-ID254290
F-Elo1900
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Li, Hansi BEL 1620 4.5 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
2 16      De Clerck, Lucas BEL 1775 4.5 W - 1 2.0 0.67 +0.33
3 7      Ramacker, Quinten BEL 2069 6.0 Z - ½ 2.5 0.28 +0.22
4 6      Cappan, Pjotr BEL 1955 5.5 Z - ½ 3.0 0.42 +0.08
5 8      De Weird, Matthias BEL 1993 5.5 W - 0 3.0 0.37 -0.37
6 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1792 4.0 W - 1 4.0 0.65 +0.35
7 6      Verheyen, Olivier BEL 2090 6.5 Z - 0 4.0 0.25 -0.25
8 15      Temmerman, Hans BEL 1783 4.5 W - 1 5.0 0.66 +0.34
9 10      Van Herck, Marcel BEL 1959 5.0 Z - 1 6.0 0.42 +0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1892 46.0 Totaal 6.0 4.56 +1.44
Begin van de pagina

Debucke, Jolan (Rank: 19)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13798
N-Elo1835
FIDE-ID245194
F-Elo1953
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Peeters, Yumi BEL 1660 3.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
2 13      Ongenae, Veerle BEL 1594 2.5 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 4 FM Draftian, Ashote BEL 2243 6.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
4 12      Van Hoorebeke, Jimmy BEL 1807 4.5 W - 1 3.0 0.70 +0.30
5 4      Iolis, Oleg BEL 2142 3.5 W - 1 4.0 0.25 +0.75
6 4      Ghyselen, Wouter BEL 2062 6.0 Z - 0 4.0 0.35 -0.35
7 10      Orban, Pieter-Jan BEL 1866 4.5 W - 1 5.0 0.62 +0.38
8 2 FM Dauw, Sterre BEL 2259 7.0 Z - 0 5.0 0.14 -0.14
9 12      Lambrecht, Milan BEL 1649 5.0 W 1 6.0 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1920 42.0 Totaal 6.0 4.83 +1.17
Begin van de pagina

De Weird, Matthias (Rank: 13)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.25933
N-Elo1971
FIDE-ID214973
F-Elo1993
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Aelvoet, Karel BEL 1693 4.5 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 10      Fontaine, Sean BEL 1803 4.5 W - 1 2.0 0.75 +0.25
3 2 FM Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2264 7.5 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
4 9      Tips, Tibo BEL 1812 4.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
5 8      Meysman, Kaito BEL 1900 6.0 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
6 6      Maes, Tibo BEL 1980 6.0 W - 0 4.0 0.52 -0.52
7 4      Ramacker, Quinten BEL 2069 6.0 W - ½ 4.5 0.40 +0.10
8 8      Veldeman, Sieben BEL 1815 5.0 Z ½ 5.0 0.73 -0.23
9 8      Torfs, Hendrik BEL 1801 5.5 W - ½ 5.5 0.75 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1904 49.0 Totaal 5.5 5.54 -0.04
Begin van de pagina

Dutre, Wonder (Rank: 23)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1866
FIDE-ID259411
F-Elo1917
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Deleu, Karen BEL 1647 3.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 15      Verbeke, Basiel BEL 1591 3.5 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 8      Ghyselen, Wouter BEL 2062 6.0 W - 0 2.0 0.31 -0.31
4 15      Stroobant, Arne BEL 1779 5.5 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
5 7      Kanters, Cor NED 1996 3.0 W - 1 4.0 0.39 +0.61
6 7      Ramacker, Quinten BEL 2069 6.0 Z - 0 4.0 0.30 -0.30
7 8      Zotikishvili, Dimitri BEL 1956 6.0 W 1 5.0 0.45 +0.55
8 4 FM Draftian, Ashote BEL 2243 6.0 Z - 0 5.0 0.13 -0.13
9 9      Naessens, Wolf BEL 1987 5.5 W - ½ 5.5 0.40 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1925 44.5 Totaal 5.5 4.37 +1.13
Begin van de pagina

Cappan, Pjotr (Rank: 18)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1890
FIDE-ID249300
F-Elo1955
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Deleu, Leen BEL 1662 4.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1792 4.0 W - ½ 1.5 0.72 -0.22
3 11      Burssens, Maya BEL 1684 3.5 Z - 1 2.5 0.83 +0.17
4 6      Meysman, Kaito BEL 1900 6.0 W - ½ 3.0 0.58 -0.08
5 10      Temmerman, Hans BEL 1783 4.5 Z - 1 4.0 0.73 +0.27
6 5      Coucke, Yari BEL 2033 6.5 W - 0 4.0 0.39 -0.39
7 9      Oloeriu, Calin BEL 1837 6.0 Z - ½ 4.5 0.66 -0.16
8 9      Stroobant, Arne BEL 1779 5.5 W - 1 5.5 0.73 +0.27
9 7      Van Elsacker, Jasper BEL 1818 6.5 Z - 0 5.5 0.68 -0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1809 46.5 Totaal 5.5 6.17 -0.67
Begin van de pagina

Torfs, Hendrik (Rank: 41)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.24514
N-Elo1647
FIDE-ID278297
F-Elo1801
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Van Ewijk, Uma BEL 1455 4.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 7      Ramacker, Quinten BEL 2069 6.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
3 24      Defour, Eline BEL 1550 4.0 Z - ½ 1.5 0.81 -0.31
4 24      Vermeulen, Hailey BEL 1591 5.5 W - ½ 2.0 0.77 -0.27
5 23      Tumenjargal, Suldee BEL 1611 5.0 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
6 12      Malfliet, Alexander BEL 1931 6.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
7 23      Ulenaers, Marc BEL 1719 3.0 W - 1 4.0 0.61 +0.39
8 14      Cuvelier, Annelies BEL 1935 5.0 W - 1 5.0 0.32 +0.68
9 8      De Weird, Matthias BEL 1993 5.5 Z - ½ 5.5 0.25 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1761 44.0 Totaal 5.5 4.89 +0.61
Begin van de pagina

Naessens, Wolf (Rank: 14)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1985
FIDE-ID249530
F-Elo1987
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           ½ 0.5    
2        Afwezig           ½ 1.0    
3        Afwezig           0 1.0    
4 27      Schatteman, Sven BEL 1654 4.0 W 1 2.0 0.88 +0.12
5 14      De Clerck, Lucas BEL 1775 4.5 Z - 1 3.0 0.77 +0.23
6 9      Veldeman, Sieben BEL 1815 5.0 Z ½ 3.5 0.73 -0.23
7 12      Bultijnck, Kristoff BEL 1790 5.5 W - 1 4.5 0.75 +0.25
8 7      Malfliet, Alexander BEL 1931 6.0 W - ½ 5.0 0.58 -0.08
9 9      Dutre, Wonder BEL 1917 5.5 Z ½ 5.5 0.60 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1813 30.5 Totaal 5.5 4.31 +0.19
Begin van de pagina

Stroobant, Arne (Rank: 46)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19678
N-Elo1587
FIDE-ID261661
F-Elo1779
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      Li, Alex BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Maes, Tibo BEL 1980 6.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 28      Pierloot, Siebe BEL 1485 3.5 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 15      Dutre, Wonder BEL 1917 5.5 W - 0 2.0 0.31 -0.31
5 15      Vanduyfhuys, Igor BEL 2101 5.5 Z - ½ 2.5 0.13 +0.37
6 24      Li, Hansi BEL 1620 4.5 W - 1 3.5 0.71 +0.29
7 13      Gommers, Tijn BEL 1885 4.5 W - 1 4.5 0.36 +0.64
8 9      Cappan, Pjotr BEL 1955 5.5 Z - 0 4.5 0.27 -0.27
9 18      Gilson, Pacome BEL 1612 4.5 W - 1 5.5 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1819 41.5 Totaal 5.5 4.51 +0.99
Begin van de pagina

Bultijnck, Kristoff (Rank: 44)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16944
N-Elo1679
FIDE-ID254975
F-Elo1790
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Thong, Wei Jeun BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Coucke, Yari BEL 2033 6.5 W - 0 1.0 0.20 -0.20
3 26      Van Ewijk, Abel BEL 1489 3.5 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 13      Cuvelier, Annelies BEL 1935 5.0 W - 0 2.0 0.31 -0.31
5 24      Beels, Bruno BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 17      Van Elsacker, Jasper BEL 1818 6.5 W - ½ 3.5 0.46 +0.04
7 12      Naessens, Wolf BEL 1987 5.5 Z - 0 3.5 0.25 -0.25
8 24      Burssens, Maya BEL 1684 3.5 W - 1 4.5 0.64 +0.36
9 17      Dhooge, Achiel BEL 1692 4.5 Z - 1 5.5 0.63 +0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1805 40.0 Totaal 5.5 5.18 +0.32
Begin van de pagina

Vermeulen, Hailey (Rank: 72)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.21117
N-Elo1321
FIDE-ID269069
F-Elo1591
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Orban, Pieter-Jan BEL 1866 4.5 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 26      De Corte, Ronny BEL 1807 4.5 W - ½ 0.5 0.22 +0.28
3 31      Thong, Wei Jeun BEL 0 2.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
4 24      Torfs, Hendrik BEL 1801 5.5 Z ½ 2.0 0.23 +0.27
5 1002      Vandekerckhove, Ava BEL 1727 4.0 W - 1 3.0 0.32 +0.68
6 16      Bauwens, Steven BEL 1839 4.5 Z 0 3.0 0.19 -0.19
7 24      Vandevelde, Koen BEL 1749 5.0 W - ½ 3.5 0.29 +0.21
8 26      Bunkens, Rudi BEL 1805 4.0 Z - 1 4.5 0.23 +0.77
9 16      Van Hoorebeke, Jimmy BEL 1807 4.5 W 1 5.5 0.22 +0.78
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1800 39.0 Totaal 5.5 2.79 +2.71
Begin van de pagina

Vanduyfhuys, Igor (Rank: 6)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo2046
FIDE-ID246212
F-Elo2101
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           ½ 0.5    
2        Afwezig           ½ 1.0    
3        Afwezig           0 1.0    
4 26      Peeters, Yumi BEL 1660 3.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Stroobant, Arne BEL 1779 5.5 W - ½ 2.5 0.87 -0.37
6 18      Bondroit, Stef BEL 1748 4.0 Z - 0 2.5 0.89 -0.89
7 25      Smets, Remy BEL 1718 4.0 W - 1 3.5 0.91 +0.09
8 18      Debaere, Thomas BEL 1726 4.5 Z - 1 4.5 0.91 +0.09
9 13      De Clerck, Lucas BEL 1775 4.5 W 1 5.5 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1734 25.5 Totaal 5.5 5.37 -0.87
Begin van de pagina

Meert, Maarin (Rank: 54)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19738
N-Elo1376
FIDE-ID261947
F-Elo1720
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6 FM Lacrosse, Marc BEL 2079 2.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 32      Li, Erik BEL 1469 2.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
3 13      Gommers, Tijn BEL 1885 4.5 W - ½ 1.5 0.28 +0.22
4 20      Oloeriu, Calin BEL 1837 6.0 W - 0 1.5 0.34 -0.34
5 27      Deleu, Leen BEL 1662 4.0 Z - 1 2.5 0.58 +0.42
6 21      Decraene, Lotus BEL 1835 4.5 Z - 0 2.5 0.34 -0.34
7 31      Pierloot, Siebe BEL 1485 3.5 W - 1 3.5 0.79 +0.21
8 21      Petrik, Matus BEL 1812 3.5 Z - 1 4.5 0.37 +0.63
9 15      Orban, Pieter-Jan BEL 1866 4.5 W - 1 5.5 0.30 +0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1770 34.5 Totaal 5.5 3.91 +1.59
Begin van de pagina

Cuvelier, Annelies (Rank: 21)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1896
FIDE-ID213950
F-Elo1935
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Vagenende, Lars BEL 1651 4.5 W - 0 0.0 0.84 -0.84
2 23      Deleu, Karen BEL 1647 3.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
3 12      Debaere, Thomas BEL 1726 4.5 W - 1 2.0 0.77 +0.23
4 13      Bultijnck, Kristoff BEL 1790 5.5 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
5 5      Verheyen, Olivier BEL 2090 6.5 W - 0 3.0 0.29 -0.29
6 11      Petrik, Matus BEL 1812 3.5 Z - 1 4.0 0.67 +0.33
7 5 FM Draftian, Ashote BEL 2243 6.0 W - 0 4.0 0.14 -0.14
8 14      Torfs, Hendrik BEL 1801 5.5 Z - 0 4.0 0.68 -0.68
9 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1792 4.0 W - 1 5.0 0.69 +0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1839 43.0 Totaal 5.0 5.61 -0.61
Begin van de pagina

Vandevelde, Koen (Rank: 48)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.13899
N-Elo1646
FIDE-ID243345
F-Elo1749
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Piceu, Tom BEL 2319 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Shchetinin, Mykyta BEL 1581 3.0 Z - 1 1.0 0.72 +0.28
3 30      Klimenko, Timur UKR 1549 4.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
4 14      Malfliet, Alexander BEL 1931 6.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 18      Orban, Pieter-Jan BEL 1866 4.5 W - 0 2.0 0.34 -0.34
6 28      Van Ewijk, Abel BEL 1489 3.5 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
7 24      Vermeulen, Hailey BEL 1591 5.5 Z - ½ 3.5 0.71 -0.21
8 25      Defour, Eline BEL 1550 4.0 W - 1 4.5 0.76 +0.24
9 14      Declerck, Adriaan BEL 1868 5.0 Z - ½ 5.0 0.34 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1749 43.0 Totaal 5.0 4.79 +0.21
Begin van de pagina

Debunne, Lasse (Rank: 53)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1479
FIDE-ID247529
F-Elo1723
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Verheyen, Olivier BEL 2090 6.5 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 31      Verbanck, Mario BEL 1521 2.0 W - 1 1.0 0.76 +0.24
3 14      Declerck, Adriaan BEL 1868 5.0 Z - 1 2.0 0.31 +0.69
4 18      Peeters, Rik BEL 1893 5.0 W - ½ 2.5 0.28 +0.22
5 13      Oloeriu, Calin BEL 1837 6.0 Z 0 2.5 0.34 -0.34
6 25      De Clerck, Lucas BEL 1775 4.5 W - 0 2.5 0.43 -0.43
7 30      Li, Hansi BEL 1620 4.5 Z - 1 3.5 0.64 +0.36
8 22      De Corte, Ronny BEL 1807 4.5 W - ½ 4.0 0.38 +0.12
9 22      Tips, Tibo BEL 1812 4.0 Z - 1 5.0 0.38 +0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1802 42.0 Totaal 5.0 3.62 +1.38
Begin van de pagina

Veldeman, Sieben (Rank: 34)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.21436
N-Elo1742
FIDE-ID268461
F-Elo1815
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Verbanck, Mario BEL 1521 2.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 4 FM Draftian, Ashote BEL 2243 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Deleu, Leen BEL 1662 4.0 Z - 1 2.0 0.70 +0.30
4 8      Kanters, Cor NED 1996 3.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 20      Nolf, Francky BEL 1699 3.0 W - 1 3.0 0.66 +0.34
6 9      Naessens, Wolf BEL 1987 5.5 W - ½ 3.5 0.27 +0.23
7 17      Aelvoet, Karel BEL 1693 4.5 Z - 1 4.5 0.67 +0.33
8 8      De Weird, Matthias BEL 1993 5.5 W - ½ 5.0 0.27 +0.23
9 11      Zotikishvili, Dimitri BEL 1956 6.0 Z - 0 5.0 0.31 -0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1861 39.5 Totaal 5.0 4.07 +0.93
Begin van de pagina

Peeters, Rik (Rank: 25)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.23984
N-Elo1748
FIDE-ID283576
F-Elo1893
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Gilson, Pacome BEL 1612 4.5 W - ½ 0.5 0.84 -0.34
2        Afwezig           ½ 1.0    
3        Afwezig           ½ 1.5    
4 18      Debunne, Lasse BEL 1723 5.0 Z ½ 2.0 0.72 -0.22
5 16      Bondroit, Stef BEL 1748 4.0 W ½ 2.5 0.69 -0.19
6 19      Debaere, Thomas BEL 1726 4.5 Z - ½ 3.0 0.72 -0.22
7 20      Volckaert, Jesse BEL 1744 4.0 W - 1 4.0 0.70 +0.30
8 16      Lambrecht, Milan BEL 1649 5.0 Z - 0 4.0 0.80 -0.80
9 1002      Vandekerckhove, Ava BEL 1727 4.0 W - 1 5.0 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1704 31.0 Totaal 5.0 5.19 -1.19
Begin van de pagina

Van Herck, Marcel (Rank: 16)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.1112
N-Elo1938
FIDE-ID200344
F-Elo1959
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Burssens, Maya BEL 1684 3.5 Z - ½ 0.5 0.83 -0.33
2 19      Vanbeselaere, Victor BEL 1576 3.5 W - 1 1.5 0.91 +0.09
3 10      Van Hoorebeke, Jimmy BEL 1807 4.5 Z - ½ 2.0 0.70 -0.20
4 10      Petrik, Matus BEL 1812 3.5 W - ½ 2.5 0.70 -0.20
5 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1792 4.0 Z - ½ 3.0 0.72 -0.22
6 10      Fontaine, Sean BEL 1803 4.5 W - 1 4.0 0.71 +0.29
7 7      Malfliet, Alexander BEL 1931 6.0 Z - 0 4.0 0.54 -0.54
8 12      Bauwens, Steven BEL 1839 4.5 W - 1 5.0 0.66 +0.34
9 10      Meysman, Kaito BEL 1900 6.0 W - 0 5.0 0.58 -0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1793 40.0 Totaal 5.0 6.35 -1.35
Begin van de pagina

Lambrecht, Milan (Rank: 66)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.26990
N-Elo1454
FIDE-ID285404
F-Elo1649
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Malfliet, Alexander BEL 1931 6.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
2 22      Schatteman, Sven BEL 1654 4.0 Z - 1 1.0 0.49 +0.51
3 21      Petrik, Matus BEL 1812 3.5 W - 0 1.0 0.28 -0.28
4 31      Bondroit, Stef BEL 1748 4.0 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
5 36      Van Ewijk, Uma BEL 1455 4.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
6 32      Beels, Bruno BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1792 4.0 Z - 1 4.0 0.31 +0.69
8 16      Peeters, Rik BEL 1893 5.0 W - 1 5.0 0.20 +0.80
9 12      Debucke, Jolan BEL 1953 6.0 Z - 0 5.0 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1779 39.0 Totaal 5.0 3.61 +1.39
Begin van de pagina

Tumenjargal, Suldee (Rank: 70)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.19937
N-Elo1381
FIDE-ID269310
F-Elo1611
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Gommers, Tijn BEL 1885 4.5 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 25      Roelandt, Jesse BEL 1855 4.0 W - 1 1.0 0.20 +0.80
3 25      De Weird, Evy BEL 1792 3.5 Z - 1 2.0 0.26 +0.74
4 17      Bauwens, Steven BEL 1839 4.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
5 23      Torfs, Hendrik BEL 1801 5.5 W - 0 2.0 0.25 -0.25
6 27      Bunkens, Rudi BEL 1805 4.0 Z - ½ 2.5 0.25 +0.25
7 1002      Vandekerckhove, Ava BEL 1727 4.0 W - ½ 3.0 0.34 +0.16
8 29      Volckaert, Jesse BEL 1744 4.0 Z - 1 4.0 0.32 +0.68
9 24      Petrik, Matus BEL 1812 3.5 W - 1 5.0 0.24 +0.76
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1806 37.5 Totaal 5.0 2.24 +2.76
Begin van de pagina

Declerck, Adriaan (Rank: 27)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.21205
N-Elo1606
FIDE-ID266892
F-Elo1868
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Ongenae, Veerle BEL 1594 2.5 W - 0 0.0 0.83 -0.83
2 24      Li, Hansi BEL 1620 4.5 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
3 14      Debunne, Lasse BEL 1723 5.0 W - 0 1.0 0.69 -0.69
4 28      Vagenende, Lars BEL 1651 4.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
5 17      Debaere, Thomas BEL 1726 4.5 W - ½ 2.5 0.69 -0.19
6 20      Gilson, Pacome BEL 1612 4.5 Z - 0 2.5 0.81 -0.81
7 26      Nolf, Francky BEL 1699 3.0 W - 1 3.5 0.72 +0.28
8 20      Bondroit, Stef BEL 1748 4.0 Z - 1 4.5 0.66 +0.34
9 14      Vandevelde, Koen BEL 1749 5.0 W - ½ 5.0 0.66 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1680 37.5 Totaal 5.0 6.65 -1.65
Begin van de pagina

Bauwens, Steven (Rank: 30)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.22161
N-Elo1774
FIDE-ID212555
F-Elo1839
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Cornelis, Werner BEL 1586 4.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
2 1 IM Piceu, Tom BEL 2319 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Nolf, Francky BEL 1699 3.0 W - 1 2.0 0.69 +0.31
4 17      Tumenjargal, Suldee BEL 1611 5.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
5 9      Zotikishvili, Dimitri BEL 1956 6.0 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
6 16      Vermeulen, Hailey BEL 1591 5.5 W - 1 4.0 0.81 +0.19
7 11      Dhooge, Servaas BEL 1942 6.0 W - 0 4.0 0.36 -0.36
8 12      Van Herck, Marcel BEL 1959 5.0 Z - 0 4.0 0.34 -0.34
9 20      Debaere, Thomas BEL 1726 4.5 W - ½ 4.5 0.65 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1821 46.5 Totaal 4.5 4.87 -0.37
Begin van de pagina

Decraene, Lotus (Rank: 32)

Rangschikking37
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1561
FIDE-ID258512
F-Elo1835
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Defour, Eline BEL 1550 4.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
2 2 FM Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2264 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Smets, Remy BEL 1718 4.0 Z - ½ 1.5 0.66 -0.16
4 21      Burssens, Maya BEL 1684 3.5 W - 1 2.5 0.70 +0.30
5 11      Ramacker, Quinten BEL 2069 6.0 Z - 0 2.5 0.21 -0.21
6 21      Meert, Maarin BEL 1720 5.5 W - 1 3.5 0.66 +0.34
7 15      De Clerck, Lucas BEL 1775 4.5 Z - ½ 4.0 0.58 -0.08
8 13      Zotikishvili, Dimitri BEL 1956 6.0 W - 0 4.0 0.34 -0.34
9 21      Temmerman, Hans BEL 1783 4.5 Z - ½ 4.5 0.57 -0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1835 45.5 Totaal 4.5 4.64 -0.14
Begin van de pagina

Orban, Pieter-Jan (Rank: 28)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.23247
N-Elo1779
FIDE-ID272841
F-Elo1866
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vermeulen, Hailey BEL 1591 5.5 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 18      Pierloot, Siebe BEL 1485 3.5 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 9      Coucke, Yari BEL 2033 6.5 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
4 16      Temmerman, Hans BEL 1783 4.5 W - 0 2.0 0.61 -0.61
5 18      Vandevelde, Koen BEL 1749 5.0 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
6 14      Volckaert, Jesse BEL 1744 4.0 W - 1 4.0 0.67 +0.33
7 10      Debucke, Jolan BEL 1953 6.0 Z - 0 4.0 0.38 -0.38
8 17      De Clerck, Lucas BEL 1775 4.5 W - ½ 4.5 0.62 -0.12
9 15      Meert, Maarin BEL 1720 5.5 Z - 0 4.5 0.70 -0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1759 45.0 Totaal 4.5 5.66 -1.16
Begin van de pagina

Dhooge, Achiel (Rank: 59)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.8401
N-Elo1525
FIDE-ID215805
F-Elo1692
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Maes, Tibo BEL 1980 6.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
2 37      Van Ewijk, Uma BEL 1455 4.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
3 16      Oloeriu, Calin BEL 1837 6.0 Z - ½ 1.5 0.31 +0.19
4 22      De Corte, Ronny BEL 1807 4.5 W - 1 2.5 0.34 +0.66
5        Afwezig           ½ 3.0    
6 15      Roelandt, Jesse BEL 1855 4.0 Z ½ 3.5 0.28 +0.22
7 18      Van Hoorebeke, Jimmy BEL 1807 4.5 W - 0 3.5 0.34 -0.34
8 23      De Weird, Evy BEL 1792 3.5 Z - 1 4.5 0.36 +0.64
9 17      Bultijnck, Kristoff BEL 1790 5.5 W - 0 4.5 0.37 -0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1790 38.0 Totaal 4.5 2.96 +1.04
Begin van de pagina

Van Hoorebeke, Jimmy (Rank: 37)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.22519
N-Elo1722
FIDE-ID222224
F-Elo1807
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Van Ewijk, Abel BEL 1489 3.5 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2        Afwezig           ½ 1.5    
3 10      Van Herck, Marcel BEL 1959 5.0 W ½ 2.0 0.30 +0.20
4 12      Debucke, Jolan BEL 1953 6.0 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
5        Afwezig           ½ 2.5    
6 22      Smets, Remy BEL 1718 4.0 W 1 3.5 0.62 +0.38
7 18      Dhooge, Achiel BEL 1692 4.5 Z - 1 4.5 0.66 +0.34
8 10      Oloeriu, Calin BEL 1837 6.0 W - 0 4.5 0.46 -0.46
9 16      Vermeulen, Hailey BEL 1591 5.5 Z - 0 4.5 0.78 -0.78
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1748 34.5 Totaal 4.5 3.99 -0.49
Begin van de pagina

Gommers, Tijn (Rank: 26)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.15556
N-Elo1790
FIDE-ID252018
F-Elo1885
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Tumenjargal, Suldee BEL 1611 5.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 17      Dhooge, Servaas BEL 1942 6.0 W - 0 1.0 0.42 -0.42
3 13      Meert, Maarin BEL 1720 5.5 Z - ½ 1.5 0.72 -0.22
4 19      Smets, Remy BEL 1718 4.0 W - 1 2.5 0.72 +0.28
5 12      Petrik, Matus BEL 1812 3.5 Z - ½ 3.0 0.60 -0.10
6 13      Temmerman, Hans BEL 1783 4.5 W - ½ 3.5 0.64 -0.14
7 13      Stroobant, Arne BEL 1779 5.5 Z - 0 3.5 0.64 -0.64
8 19      Aelvoet, Karel BEL 1693 4.5 W - ½ 4.0 0.75 -0.25
9 19      De Corte, Ronny BEL 1807 4.5 Z - ½ 4.5 0.61 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1762 43.0 Totaal 4.5 5.93 -1.43
Begin van de pagina

De Clerck, Lucas (Rank: 47)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.23772
N-Elo1900
FIDE-ID272736
F-Elo1775
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 40      Cao, Ying BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Meysman, Kaito BEL 1900 6.0 Z - 0 1.0 0.33 -0.33
3 29      Verbeke, Basiel BEL 1591 3.5 W - ½ 1.5 0.74 -0.24
4 25      Defour, Eline BEL 1550 4.0 Z - 1 2.5 0.78 +0.22
5 14      Naessens, Wolf BEL 1987 5.5 W - 0 2.5 0.23 -0.23
6 25      Debunne, Lasse BEL 1723 5.0 Z 1 3.5 0.57 +0.43
7 15      Decraene, Lotus BEL 1835 4.5 W - ½ 4.0 0.42 +0.08
8 17      Orban, Pieter-Jan BEL 1866 4.5 Z - ½ 4.5 0.38 +0.12
9 13      Vanduyfhuys, Igor BEL 2101 5.5 Z - 0 4.5 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1819 41.5 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina

Gilson, Pacome (Rank: 69)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.20829
N-Elo1336
FIDE-ID264229
F-Elo1612
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Peeters, Rik BEL 1893 5.0 Z - ½ 0.5 0.16 +0.34
2 20      De Weird, Evy BEL 1792 3.5 W - ½ 1.0 0.26 +0.24
3 23      Fontaine, Sean BEL 1803 4.5 Z - ½ 1.5 0.25 +0.25
4 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1792 4.0 W - 0 1.5 0.26 -0.26
5 25      De Corte, Ronny BEL 1807 4.5 Z - 1 2.5 0.25 +0.75
6 20      Declerck, Adriaan BEL 1868 5.0 W - 1 3.5 0.19 +0.81
7 19      Tips, Tibo BEL 1812 4.0 Z - 1 4.5 0.24 +0.76
8 11      Van Elsacker, Jasper BEL 1818 6.5 W 0 4.5 0.24 -0.24
9 18      Stroobant, Arne BEL 1779 5.5 Z - 0 4.5 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1818 42.5 Totaal 4.5 2.13 +2.37
Begin van de pagina

Temmerman, Hans (Rank: 45)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.2640
N-Elo1650
FIDE-ID210471
F-Elo1783
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      Beels, Bruno BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Malfliet, Alexander BEL 1931 6.0 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
3 27      Ongenae, Veerle BEL 1594 2.5 W - 1 2.0 0.75 +0.25
4 16      Orban, Pieter-Jan BEL 1866 4.5 Z - 1 3.0 0.39 +0.61
5 10      Cappan, Pjotr BEL 1955 5.5 W - 0 3.0 0.27 -0.27
6 13      Gommers, Tijn BEL 1885 4.5 Z - ½ 3.5 0.36 +0.14
7 14      Roelandt, Jesse BEL 1855 4.0 W - ½ 4.0 0.40 +0.10
8 15      Meysman, Kaito BEL 1900 6.0 Z - 0 4.0 0.34 -0.34
9 21      Decraene, Lotus BEL 1835 4.5 W - ½ 4.5 0.43 +0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1852 40.0 Totaal 4.5 4.16 +0.34
Begin van de pagina

Debaere, Thomas (Rank: 52)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.27321
N-Elo1653
FIDE-ID286460
F-Elo1726
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Iolis, Oleg BEL 2142 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Kindts, Christelle BEL 1490 1.0 Z - 1 1.0 0.80 +0.20
3 12      Cuvelier, Annelies BEL 1935 5.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
4 33      Cornelis, Werner BEL 1586 4.0 W - 1 2.0 0.69 +0.31
5 17      Declerck, Adriaan BEL 1868 5.0 Z - ½ 2.5 0.31 +0.19
6 19      Peeters, Rik BEL 1893 5.0 W - ½ 3.0 0.28 +0.22
7 22      Fontaine, Sean BEL 1803 4.5 Z - 1 4.0 0.39 +0.61
8 18      Vanduyfhuys, Igor BEL 2101 5.5 W - 0 4.0 0.09 -0.09
9 20      Bauwens, Steven BEL 1839 4.5 Z ½ 4.5 0.35 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1850 38.0 Totaal 4.5 3.22 +1.28
Begin van de pagina

Fontaine, Sean (Rank: 40)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.26088
N-Elo1803
FIDE-ID284300
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Li, Erik BEL 1469 2.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 10      De Weird, Matthias BEL 1993 5.5 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
3 23      Gilson, Pacome BEL 1612 4.5 W - ½ 1.5 0.75 -0.25
4 23      Verbeke, Basiel BEL 1591 3.5 Z - 1 2.5 0.77 +0.23
5        Afwezig           ½ 3.0    
6 10      Van Herck, Marcel BEL 1959 5.0 Z 0 3.0 0.29 -0.29
7 22      Debaere, Thomas BEL 1726 4.5 W - 0 3.0 0.61 -0.61
8 28      Deleu, Leen BEL 1662 4.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
9 23      Aelvoet, Karel BEL 1693 4.5 Z - ½ 4.5 0.65 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1713 33.5 Totaal 4.5 4.89 -0.89
Begin van de pagina

Li, Hansi (Rank: 68)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.22843
N-Elo1507
FIDE-ID273066
F-Elo1620
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Meysman, Kaito BEL 1900 6.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
2 24      Declerck, Adriaan BEL 1868 5.0 W - 0 0.0 0.19 -0.19
3 41      Li, Alex BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 1002      Vandekerckhove, Ava BEL 1727 4.0 Z - ½ 1.5 0.35 +0.15
5 31      Pierloot, Joran BEL 1678 4.0 W - 1 2.5 0.42 +0.58
6 24      Stroobant, Arne BEL 1779 5.5 Z - 0 2.5 0.29 -0.29
7 30      Debunne, Lasse BEL 1723 5.0 W - 0 2.5 0.36 -0.36
8 34      Van Ewijk, Abel BEL 1489 3.5 Z - 1 3.5 0.68 +0.32
9 25      De Weird, Evy BEL 1792 3.5 W - 1 4.5 0.27 +0.73
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1744 38.5 Totaal 4.5 3.64 +0.86
Begin van de pagina

De Corte, Ronny (Rank: 38)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.35980
N-Elo1767
FIDE-ID237825
F-Elo1807
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Pierloot, Siebe BEL 1485 3.5 W - 0 0.0 0.87 -0.87
2 26      Vermeulen, Hailey BEL 1591 5.5 Z - ½ 0.5 0.78 -0.28
3 32      Lambrecht, Rune BEL 1490 3.0 W - 1 1.5 0.87 +0.13
4 22      Dhooge, Achiel BEL 1692 4.5 Z - 0 1.5 0.66 -0.66
5 25      Gilson, Pacome BEL 1612 4.5 W - 0 1.5 0.75 -0.75
6 33      Ongenae, Veerle BEL 1594 2.5 Z - 1 2.5 0.77 +0.23
7 27      Vagenende, Lars BEL 1651 4.5 W - 1 3.5 0.71 +0.29
8 22      Debunne, Lasse BEL 1723 5.0 Z - ½ 4.0 0.62 -0.12
9 19      Gommers, Tijn BEL 1885 4.5 W - ½ 4.5 0.39 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1635 37.5 Totaal 4.5 6.42 -1.92
Begin van de pagina

Aelvoet, Karel (Rank: 58)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.23107
N-Elo1528
FIDE-ID274216
F-Elo1693
Landbel  (bel)
Club(460) Oudenaarde

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Weird, Matthias BEL 1993 5.5 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 36      Beels, Bruno BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 34      Bondroit, Stef BEL 1748 4.0 W - 0 0.5 0.42 -0.42
4 38      Lambrecht, Rune BEL 1490 3.0 Z 1 1.5 0.76 +0.24
5 29      Vanbeselaere, Victor BEL 1576 3.5 W - 1 2.5 0.66 +0.34
6 23      De Weird, Evy BEL 1792 3.5 Z - 1 3.5 0.36 +0.64
7 17      Veldeman, Sieben BEL 1815 5.0 W - 0 3.5 0.33 -0.33
8 19      Gommers, Tijn BEL 1885 4.5 Z - ½ 4.0 0.25 +0.25
9 23      Fontaine, Sean BEL 1803 4.5 W - ½ 4.5 0.35 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1762 36.0 Totaal 4.5 4.20 +0.30
Begin van de pagina

Vagenende, Lars (Rank: 65)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo1331
FIDE-ID255670
F-Elo1651
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Cuvelier, Annelies BEL 1935 5.0 Z - 1 1.0 0.16 +0.84
2 12      Zotikishvili, Dimitri BEL 1956 6.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 20      Tips, Tibo BEL 1812 4.0 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
4 28      Declerck, Adriaan BEL 1868 5.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
5 35      Thong, Wei Jeun BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 37      Vanneste, Louis BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
7 27      De Corte, Ronny BEL 1807 4.5 Z - 0 2.5 0.29 -0.29
8 33      Beels, Bruno BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
9 28      Burssens, Maya BEL 1684 3.5 Z - 1 4.5 0.45 +0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1843 35.5 Totaal 4.5 4.31 +0.19
Begin van de pagina

Bondroit, Stef (Rank: 49)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.11125
N-Elo1540
FIDE-ID240729
F-Elo1748
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Van Zyl-Rudd, Jack RSA 2264 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Cornelis, Werner BEL 1586 4.0 W - 0 0.0 0.71 -0.71
3 34      Aelvoet, Karel BEL 1693 4.5 Z - 1 1.0 0.58 +0.42
4 31      Lambrecht, Milan BEL 1649 5.0 W 1 2.0 0.64 +0.36
5 16      Peeters, Rik BEL 1893 5.0 Z - ½ 2.5 0.31 +0.19
6 18      Vanduyfhuys, Igor BEL 2101 5.5 W - 1 3.5 0.11 +0.89
7 16      Van Elsacker, Jasper BEL 1818 6.5 Z - 0 3.5 0.40 -0.40
8 20      Declerck, Adriaan BEL 1868 5.0 W - 0 3.5 0.34 -0.34
9 26      Defour, Eline BEL 1550 4.0 Z - ½ 4.0 0.76 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1824 47.0 Totaal 4.0 3.93 +0.07
Begin van de pagina

Vanhauwaert, Kurt (Rank: 42)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.46639
N-Elo1723
FIDE-ID210560
F-Elo1792
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1002      Vanneste, Louis BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1001      Cappan, Pjotr BEL 1955 5.5 Z - ½ 1.5 0.28 +0.22
3 1001      Kanters, Cor NED 1996 3.0 W - 0 1.5 0.24 -0.24
4 1001      Gilson, Pacome BEL 1612 4.5 Z 1 2.5 0.74 +0.26
5 1001      Van Herck, Marcel BEL 1959 5.0 W - ½ 3.0 0.28 +0.22
6 1001      Meysman, Kaito BEL 1900 6.0 Z - 0 3.0 0.35 -0.35
7 1001      Lambrecht, Milan BEL 1649 5.0 W - 0 3.0 0.69 -0.69
8 1001      Deleu, Karen BEL 1647 3.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
9 1001      Cuvelier, Annelies BEL 1935 5.0 Z - 0 4.0 0.31 -0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1831 39.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina

Bunkens, Rudi (Rank: 39)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.29467
N-Elo1658
FIDE-ID262536
F-Elo1805
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Peeters, Paul BEL 1473 3.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 6      Verheyen, Olivier BEL 2090 6.5 W - 0 1.0 0.16 -0.16
3 22      Cornelis, Werner BEL 1586 4.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
4 11      Zotikishvili, Dimitri BEL 1956 6.0 W - 0 2.0 0.30 -0.30
5 22      Volckaert, Jesse BEL 1744 4.0 Z - 0 2.0 0.58 -0.58
6 27      Tumenjargal, Suldee BEL 1611 5.0 W - ½ 2.5 0.75 -0.25
7 28      Deleu, Leen BEL 1662 4.0 Z - ½ 3.0 0.69 -0.19
8 26      Vermeulen, Hailey BEL 1591 5.5 W - 0 3.0 0.77 -0.77
9 30      Deleu, Karen BEL 1647 3.0 Z 1 4.0 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1706 41.0 Totaal 4.0 5.62 -1.62
Begin van de pagina

Tips, Tibo (Rank: 35)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.13910
N-Elo1537
FIDE-ID245100
F-Elo1812
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Kindts, Christelle BEL 1490 1.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 8      Ghyselen, Wouter BEL 2062 6.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 20      Vagenende, Lars BEL 1651 4.5 W - 1 2.0 0.71 +0.29
4 9      De Weird, Matthias BEL 1993 5.5 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 21      Roelandt, Jesse BEL 1855 4.0 W - 0 2.0 0.44 -0.44
6 26      Klimenko, Timur UKR 1549 4.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
7 19      Gilson, Pacome BEL 1612 4.5 W - 0 3.0 0.76 -0.76
8 27      Ulenaers, Marc BEL 1719 3.0 Z 1 4.0 0.63 +0.37
9 22      Debunne, Lasse BEL 1723 5.0 W - 0 4.0 0.62 -0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1739 37.5 Totaal 4.0 5.30 -1.30
Begin van de pagina

Vandekerckhove, Ava (Rank: 51)

Rangschikking55
GeslachtF
Stamnr.45900
N-Elo1758
FIDE-ID207918
F-Elo1727
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1001 FM Draftian, Ashote BEL 2243 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 1002      Defour, Eline BEL 1550 4.0 W - 0 0.0 0.73 -0.73
3 1002      Verbanck, Mario BEL 1521 2.0 Z - 1 1.0 0.76 +0.24
4 1002      Li, Hansi BEL 1620 4.5 W - ½ 1.5 0.65 -0.15
5 1002      Vermeulen, Hailey BEL 1591 5.5 Z - 0 1.5 0.68 -0.68
6 1002      Thong, Wei Jeun BEL 0 2.5 W 1 2.5 0.92 +0.08
7 1002      Tumenjargal, Suldee BEL 1611 5.0 Z - ½ 3.0 0.66 -0.16
8 1002      Klimenko, Timur UKR 1549 4.0 W - 1 4.0 0.73 +0.27
9 1002      Peeters, Rik BEL 1893 5.0 Z - 0 4.0 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1697 38.5 Totaal 4.0 5.49 -1.49
Begin van de pagina

Volckaert, Jesse (Rank: 50)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.23307
N-Elo1687
FIDE-ID276634
F-Elo1744
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 FM Dauw, Sterre BEL 2259 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Klimenko, Timur UKR 1549 4.0 Z - 0 0.0 0.75 -0.75
3 36      Kindts, Christelle BEL 1490 1.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
4 32      Pierloot, Siebe BEL 1485 3.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
5 22      Bunkens, Rudi BEL 1805 4.0 W - 1 3.0 0.42 +0.58
6 14      Orban, Pieter-Jan BEL 1866 4.5 Z - 0 3.0 0.33 -0.33
7 20      Peeters, Rik BEL 1893 5.0 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
8 29      Tumenjargal, Suldee BEL 1611 5.0 W - 0 3.0 0.68 -0.68
9 29      Verbeke, Basiel BEL 1591 3.5 W - 1 4.0 0.70 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1727 37.5 Totaal 4.0 4.89 -0.89
Begin van de pagina

Smets, Remy (Rank: 56)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.15900
N-Elo1585
FIDE-ID250600
F-Elo1718
Landbel  (bel)
Club(622) Herve

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ghyselen, Wouter BEL 2062 6.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 34      Vanneste, Louis BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 17      Decraene, Lotus BEL 1835 4.5 W - ½ 1.5 0.34 +0.16
4 19      Gommers, Tijn BEL 1885 4.5 Z - 0 1.5 0.28 -0.28
5 28      Ongenae, Veerle BEL 1594 2.5 W - 1 2.5 0.67 +0.33
6 22      Van Hoorebeke, Jimmy BEL 1807 4.5 Z - 0 2.5 0.38 -0.38
7 25      Vanduyfhuys, Igor BEL 2101 5.5 Z - 0 2.5 0.09 -0.09
8 30      Vanbeselaere, Victor BEL 1576 3.5 W - 1 3.5 0.69 +0.31
9 27      Cornelis, Werner BEL 1586 4.0 Z - ½ 4.0 0.68 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1805 37.5 Totaal 4.0 4.17 -0.17
Begin van de pagina

Defour, Eline (Rank: 77)

Rangschikking58
GeslachtF
Stamnr.23351
N-Elo1370
FIDE-ID279099
F-Elo1550
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Decraene, Lotus BEL 1835 4.5 W - 0 0.0 0.16 -0.16
2 1002      Vandekerckhove, Ava BEL 1727 4.0 Z - 1 1.0 0.27 +0.73
3 24      Torfs, Hendrik BEL 1801 5.5 W - ½ 1.5 0.19 +0.31
4 25      De Clerck, Lucas BEL 1775 4.5 W - 0 1.5 0.22 -0.22
5 30      Burssens, Maya BEL 1684 3.5 Z - ½ 2.0 0.32 +0.18
6 30      Nolf, Francky BEL 1699 3.0 Z - ½ 2.5 0.30 +0.20
7 32      Pierloot, Joran BEL 1678 4.0 W - 1 3.5 0.33 +0.67
8 25      Vandevelde, Koen BEL 1749 5.0 Z 0 3.5 0.24 -0.24
9 26      Bondroit, Stef BEL 1748 4.0 W - ½ 4.0 0.24 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1744 38.0 Totaal 4.0 2.27 +1.73
Begin van de pagina

Roelandt, Jesse (Rank: 29)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.21498
N-Elo1738
FIDE-ID269930
F-Elo1855
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Verbeke, Basiel BEL 1591 3.5 W - 0 0.0 0.82 -0.82
2 25      Tumenjargal, Suldee BEL 1611 5.0 Z - 0 0.0 0.80 -0.80
3 35      Shchetinin, Mykyta BEL 1581 3.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
4 29      Deleu, Karen BEL 1647 3.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
5 21      Tips, Tibo BEL 1812 4.0 Z - 1 3.0 0.56 +0.44
6 15      Dhooge, Achiel BEL 1692 4.5 W - ½ 3.5 0.72 -0.22
7 14      Temmerman, Hans BEL 1783 4.5 Z - ½ 4.0 0.60 -0.10
8        Afwezig           0 4.0    
9        Afwezig           0 4.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1673 27.5 Totaal 4.0 5.10 -1.10
Begin van de pagina

Deleu, Leen (Rank: 62)

Rangschikking60
GeslachtF
Stamnr.14517
N-Elo1468
FIDE-ID246700
F-Elo1662
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Cappan, Pjotr BEL 1955 5.5 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 39      Cao, Ying BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 19      Veldeman, Sieben BEL 1815 5.0 W - 0 1.0 0.30 -0.30
4 36      Klimenko, Timur UKR 1549 4.0 Z - ½ 1.5 0.65 -0.15
5 27      Meert, Maarin BEL 1720 5.5 W - 0 1.5 0.42 -0.42
6 35      Verbeke, Basiel BEL 1591 3.5 Z - 1 2.5 0.60 +0.40
7 28      Bunkens, Rudi BEL 1805 4.0 W - ½ 3.0 0.31 +0.19
8 28      Fontaine, Sean BEL 1803 4.5 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
9 34      Shchetinin, Mykyta BEL 1581 3.0 W - 1 4.0 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1727 38.0 Totaal 4.0 4.27 -0.27
Begin van de pagina

Schatteman, Sven (Rank: 64)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.96704
N-Elo1684
FIDE-ID279595
F-Elo1654
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Dhooge, Servaas BEL 1942 6.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
2 22      Lambrecht, Milan BEL 1649 5.0 W - 0 0.0 0.51 -0.51
3 39      Van Ewijk, Uma BEL 1455 4.0 Z - 1 1.0 0.76 +0.24
4 27      Naessens, Wolf BEL 1987 5.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
5 34      Pierloot, Siebe BEL 1485 3.5 W - ½ 1.5 0.72 -0.22
6 36      Vanbeselaere, Victor BEL 1576 3.5 Z - 1 2.5 0.61 +0.39
7 29      De Weird, Evy BEL 1792 3.5 W - 0 2.5 0.31 -0.31
8 32      Shchetinin, Mykyta BEL 1581 3.0 Z - ½ 3.0 0.60 -0.10
9 35      Lambrecht, Rune BEL 1490 3.0 W - 1 4.0 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1661 37.0 Totaal 4.0 4.51 -0.51
Begin van de pagina

Klimenko, Timur (Rank: 78)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.24556
N-Elo1270
FIDE-ID34166114
F-Elo1549
Landukr  (ukr)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Van Elsacker, Jasper BEL 1818 6.5 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2 29      Volckaert, Jesse BEL 1744 4.0 W - 1 1.0 0.25 +0.75
3 30      Vandevelde, Koen BEL 1749 5.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
4 36      Deleu, Leen BEL 1662 4.0 W - ½ 1.5 0.35 +0.15
5 32      Deleu, Karen BEL 1647 3.0 Z - ½ 2.0 0.37 +0.13
6 26      Tips, Tibo BEL 1812 4.0 W 0 2.0 0.18 -0.18
7 36      Peeters, Paul BEL 1473 3.0 W - 1 3.0 0.60 +0.40
8 1002      Vandekerckhove, Ava BEL 1727 4.0 Z - 0 3.0 0.27 -0.27
9 32      Nolf, Francky BEL 1699 3.0 W - 1 4.0 0.30 +0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1703 36.5 Totaal 4.0 2.73 +1.27
Begin van de pagina

Van Ewijk, Uma (Rank: 86)

Rangschikking63
GeslachtF
Stamnr.22510
N-Elo1166
FIDE-ID268658
F-Elo1455
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Torfs, Hendrik BEL 1801 5.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 37      Dhooge, Achiel BEL 1692 4.5 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
3 39      Schatteman, Sven BEL 1654 4.0 W - 0 0.0 0.24 -0.24
4 41      Verbanck, Mario BEL 1521 2.0 W - 1 1.0 0.41 +0.59
5 36      Lambrecht, Milan BEL 1649 5.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
6 39      Peeters, Yumi BEL 1660 3.0 Z - 1 2.0 0.24 +0.76
7 35      Shchetinin, Mykyta BEL 1581 3.0 W - ½ 2.5 0.33 +0.17
8 31      Nolf, Francky BEL 1699 3.0 Z - ½ 3.0 0.20 +0.30
9 31      Ulenaers, Marc BEL 1719 3.0 W - 1 4.0 0.18 +0.82
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1664 33.0 Totaal 4.0 2.16 +1.84
Begin van de pagina

Cornelis, Werner (Rank: 74)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.8788
N-Elo1593
FIDE-ID213799
F-Elo1586
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Bauwens, Steven BEL 1839 4.5 W - 0 0.0 0.19 -0.19
2 28      Bondroit, Stef BEL 1748 4.0 Z - 1 1.0 0.29 +0.71
3 22      Bunkens, Rudi BEL 1805 4.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
4 33      Debaere, Thomas BEL 1726 4.5 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
5 37      Li, Alex BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 29      Ulenaers, Marc BEL 1719 3.0 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
7 34      Van Ewijk, Abel BEL 1489 3.5 W - ½ 2.5 0.63 -0.13
8 36      Pierloot, Siebe BEL 1485 3.5 Z - 1 3.5 0.64 +0.36
9 27      Smets, Remy BEL 1718 4.0 W - ½ 4.0 0.32 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1691 33.0 Totaal 4.0 3.84 +0.16
Begin van de pagina

Pierloot, Joran (Rank: 61)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.20553
N-Elo1405
FIDE-ID264300
F-Elo1678
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Zotikishvili, Dimitri BEL 1956 6.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2 38      Thong, Wei Jeun BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 38      Li, Erik BEL 1469 2.0 Z - ½ 0.5 0.77 -0.27
4 37      Van Ewijk, Abel BEL 1489 3.5 W - 1 1.5 0.75 +0.25
5 31      Li, Hansi BEL 1620 4.5 Z 0 1.5 0.58 -0.58
6 34      Deleu, Karen BEL 1647 3.0 W - ½ 2.0 0.54 -0.04
7 32      Defour, Eline BEL 1550 4.0 Z - 0 2.0 0.67 -0.67
8 37      Peeters, Paul BEL 1473 3.0 W 1 3.0 0.76 +0.24
9 33      Cao, Ying BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1600 31.5 Totaal 4.0 6.08 -2.08
Begin van de pagina

Iolis, Oleg (Rank: 5)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.87921
N-Elo2147
FIDE-ID204684
F-Elo2142
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Debaere, Thomas BEL 1726 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Elsacker, Jasper BEL 1818 6.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 5      Dhooge, Servaas BEL 1942 6.0 Z - ½ 2.5 0.76 -0.26
4 4      Maes, Tibo BEL 1980 6.0 W - ½ 3.0 0.71 -0.21
5 4      Debucke, Jolan BEL 1953 6.0 Z 0 3.0 0.75 -0.75
6        Afwezig           ½ 3.5    
7        Afwezig           0 3.5    
8        Afwezig           0 3.5    
9        Afwezig           0 3.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1883 29.0 Totaal 3.5 4.01 -1.01
Begin van de pagina

Petrik, Matus (Rank: 36)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.21298
N-Elo1581
FIDE-ID266400
F-Elo1812
Landbel  (bel)
Club(226) Europchess

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           ½ 0.5    
2        Afwezig           ½ 1.0    
3 21      Lambrecht, Milan BEL 1649 5.0 Z 1 2.0 0.72 +0.28
4 10      Van Herck, Marcel BEL 1959 5.0 Z - ½ 2.5 0.30 +0.20
5 12      Gommers, Tijn BEL 1885 4.5 W - ½ 3.0 0.40 +0.10
6 11      Cuvelier, Annelies BEL 1935 5.0 W - 0 3.0 0.33 -0.33
7 21      Burssens, Maya BEL 1684 3.5 Z - ½ 3.5 0.67 -0.17
8 21      Meert, Maarin BEL 1720 5.5 W - 0 3.5 0.63 -0.63
9 24      Tumenjargal, Suldee BEL 1611 5.0 Z - 0 3.5 0.76 -0.76
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1777 33.5 Totaal 3.5 3.81 -1.31
Begin van de pagina

Burssens, Maya (Rank: 60)

Rangschikking68
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1483
FIDE-ID258237
F-Elo1684
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Herck, Marcel BEL 1959 5.0 W - ½ 0.5 0.17 +0.33
2 21      Lambrecht, Rune BEL 1490 3.0 Z - 1 1.5 0.75 +0.25
3 11      Cappan, Pjotr BEL 1955 5.5 W - 0 1.5 0.17 -0.17
4 21      Decraene, Lotus BEL 1835 4.5 Z - 0 1.5 0.30 -0.30
5 30      Defour, Eline BEL 1550 4.0 W - ½ 2.0 0.68 -0.18
6 31      Peeters, Paul BEL 1473 3.0 Z - 1 3.0 0.77 +0.23
7 21      Petrik, Matus BEL 1812 3.5 W - ½ 3.5 0.33 +0.17
8 24      Bultijnck, Kristoff BEL 1790 5.5 Z - 0 3.5 0.36 -0.36
9 28      Vagenende, Lars BEL 1651 4.5 W - 0 3.5 0.55 -0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1723 38.5 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina

De Weird, Evy (Rank: 43)

Rangschikking69
GeslachtF
Stamnr.26018
N-Elo1610
FIDE-ID207810
F-Elo1792
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           ½ 0.5    
2 20      Gilson, Pacome BEL 1612 4.5 Z ½ 1.0 0.74 -0.24
3 25      Tumenjargal, Suldee BEL 1611 5.0 W - 0 1.0 0.74 -0.74
4 30      Ongenae, Veerle BEL 1594 2.5 Z - ½ 1.5 0.76 -0.26
5 26      Verbeke, Basiel BEL 1591 3.5 W - 1 2.5 0.76 +0.24
6 23      Aelvoet, Karel BEL 1693 4.5 W - 0 2.5 0.64 -0.64
7 29      Schatteman, Sven BEL 1654 4.0 Z - 1 3.5 0.69 +0.31
8 23      Dhooge, Achiel BEL 1692 4.5 W - 0 3.5 0.64 -0.64
9 25      Li, Hansi BEL 1620 4.5 Z - 0 3.5 0.73 -0.73
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1633 33.0 Totaal 3.5 5.70 -2.70
Begin van de pagina

Pierloot, Siebe (Rank: 83)

Rangschikking70
GeslachtM
Stamnr.22100
N-Elo1181
FIDE-ID273082
F-Elo1485
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      De Corte, Ronny BEL 1807 4.5 Z - 1 1.0 0.13 +0.87
2 18      Orban, Pieter-Jan BEL 1866 4.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 28      Stroobant, Arne BEL 1779 5.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 32      Volckaert, Jesse BEL 1744 4.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
5 34      Schatteman, Sven BEL 1654 4.0 Z - ½ 1.5 0.28 +0.22
6 38      Verbanck, Mario BEL 1521 2.0 W - 1 2.5 0.45 +0.55
7 31      Meert, Maarin BEL 1720 5.5 Z 0 2.5 0.21 -0.21
8 36      Cornelis, Werner BEL 1586 4.0 W - 0 2.5 0.36 -0.36
9 38      Beels, Bruno BEL 0 2.5 Z - 1FF 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1709 36.5 Totaal 3.5 1.85 +0.65
Begin van de pagina

Verbeke, Basiel (Rank: 73)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.23905
N-Elo1302
FIDE-ID281883
F-Elo1591
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Roelandt, Jesse BEL 1855 4.0 Z - 1 1.0 0.18 +0.82
2 15      Dutre, Wonder BEL 1917 5.5 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 29      De Clerck, Lucas BEL 1775 4.5 Z - ½ 1.5 0.26 +0.24
4 23      Fontaine, Sean BEL 1803 4.5 W - 0 1.5 0.23 -0.23
5 26      De Weird, Evy BEL 1792 3.5 Z - 0 1.5 0.24 -0.24
6 35      Deleu, Leen BEL 1662 4.0 W - 0 1.5 0.40 -0.40
7 39      Thong, Wei Jeun BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
8 35      Vanneste, Louis BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
9 29      Volckaert, Jesse BEL 1744 4.0 Z - 0 3.5 0.30 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1792 35.0 Totaal 3.5 3.58 -0.08
Begin van de pagina

Van Ewijk, Abel (Rank: 82)

Rangschikking72
GeslachtM
Stamnr.21087
N-Elo1168
FIDE-ID268640
F-Elo1489
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Van Hoorebeke, Jimmy BEL 1807 4.5 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 33      Ulenaers, Marc BEL 1719 3.0 Z - 1 1.0 0.21 +0.79
3 26      Bultijnck, Kristoff BEL 1790 5.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 37      Pierloot, Joran BEL 1678 4.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
5 38      Cao, Ying BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
6 28      Vandevelde, Koen BEL 1749 5.0 W - 0 2.0 0.18 -0.18
7 34      Cornelis, Werner BEL 1586 4.0 Z - ½ 2.5 0.37 +0.13
8 34      Li, Hansi BEL 1620 4.5 W - 0 2.5 0.32 -0.32
9 37      Thong, Wei Jeun BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1707 36.0 Totaal 3.5 3.45 +0.05
Begin van de pagina

Vanbeselaere, Victor (Rank: 76)

Rangschikking73
GeslachtM
Stamnr.27325
N-Elo1576
FIDE-ID286958
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           ½ 0.5    
2 19      Van Herck, Marcel BEL 1959 5.0 Z 0 0.5 0.09 -0.09
3 33      Beels, Bruno BEL 0 2.5 W - 0 0.5 0.92 -0.92
4 39      Li, Erik BEL 1469 2.0 W - 1 1.5 0.65 +0.35
5 29      Aelvoet, Karel BEL 1693 4.5 Z - 0 1.5 0.34 -0.34
6 36      Schatteman, Sven BEL 1654 4.0 W - 0 1.5 0.39 -0.39
7 40      Li, Alex BEL 0 2.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
8 30      Smets, Remy BEL 1718 4.0 Z 0 2.5 0.31 -0.31
9 36      Vanneste, Louis BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1698 26.5 Totaal 3.5 4.54 -1.54
Begin van de pagina

Ulenaers, Marc (Rank: 55)

Rangschikking74
GeslachtM
Stamnr.89508
N-Elo1707
FIDE-ID211869
F-Elo1719
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ramacker, Quinten BEL 2069 6.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 33      Van Ewijk, Abel BEL 1489 3.5 W - 0 0.0 0.79 -0.79
3 37      Peeters, Paul BEL 1473 3.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
4 34      Thong, Wei Jeun BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 19      Van Elsacker, Jasper BEL 1818 6.5 Z - 0 2.0 0.36 -0.36
6 29      Cornelis, Werner BEL 1586 4.0 W - 1 3.0 0.68 +0.32
7 23      Torfs, Hendrik BEL 1801 5.5 Z - 0 3.0 0.39 -0.39
8 27      Tips, Tibo BEL 1812 4.0 W - 0 3.0 0.37 -0.37
9 31      Van Ewijk, Uma BEL 1455 4.0 Z - 0 3.0 0.82 -0.82
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1687 39.0 Totaal 3.0 5.25 -2.25
Begin van de pagina

Kanters, Cor (Rank: 12)

Rangschikking75
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1045954
F-Elo1996
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           ½ 0.5    
2        Afwezig           ½ 1.0    
3 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1792 4.0 Z 1 2.0 0.76 +0.24
4 8      Veldeman, Sieben BEL 1815 5.0 W 1 3.0 0.74 +0.26
5 7      Dutre, Wonder BEL 1917 5.5 Z - 0 3.0 0.61 -0.61
6        Afwezig           0 3.0    
7        Afwezig           0 3.0    
8        Afwezig           0 3.0    
9        Afwezig           0 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1841 14.5 Totaal 3.0 2.11 -0.11
Begin van de pagina

Nolf, Francky (Rank: 57)

Rangschikking76
GeslachtM
Stamnr.24074
N-Elo1635
FIDE-ID219371
F-Elo1699
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Coucke, Yari BEL 2033 6.5 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
2 35      Peeters, Paul BEL 1473 3.0 W - 1 1.0 0.79 +0.21
3 15      Bauwens, Steven BEL 1839 4.5 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
4 35      Cao, Ying BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 20      Veldeman, Sieben BEL 1815 5.0 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
6 30      Defour, Eline BEL 1550 4.0 W - ½ 2.5 0.70 -0.20
7 26      Declerck, Adriaan BEL 1868 5.0 Z - 0 2.5 0.28 -0.28
8 31      Van Ewijk, Uma BEL 1455 4.0 W - ½ 3.0 0.80 -0.30
9 32      Klimenko, Timur UKR 1549 4.0 Z - 0 3.0 0.70 -0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1697 39.0 Totaal 3.0 4.96 -1.96
Begin van de pagina

Deleu, Karen (Rank: 67)

Rangschikking77
GeslachtF
Stamnr.14521
N-Elo1449
FIDE-ID246697
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Dutre, Wonder BEL 1917 5.5 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2 23      Cuvelier, Annelies BEL 1935 5.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
3 40      Vanneste, Louis BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 29      Roelandt, Jesse BEL 1855 4.0 W - 0 1.0 0.23 -0.23
5 32      Klimenko, Timur UKR 1549 4.0 W - ½ 1.5 0.63 -0.13
6 34      Pierloot, Joran BEL 1678 4.0 Z ½ 2.0 0.46 +0.04
7 33      Lambrecht, Rune BEL 1490 3.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
8 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1792 4.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
9 30      Bunkens, Rudi BEL 1805 4.0 W - 0 3.0 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1752 36.0 Totaal 3.0 3.88 -0.88
Begin van de pagina

Shchetinin, Mykyta (Rank: 75)

Rangschikking78
GeslachtM
Stamnr.24637
N-Elo1241
FIDE-ID279293
F-Elo1581
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Oloeriu, Calin BEL 1837 6.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
2 27      Vandevelde, Koen BEL 1749 5.0 W - 0 0.0 0.28 -0.28
3 35      Roelandt, Jesse BEL 1855 4.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
4 40      Peeters, Paul BEL 1473 3.0 W - 0 0.0 0.65 -0.65
5 40      Li, Erik BEL 1469 2.0 Z - 1 1.0 0.65 +0.35
6 40      Li, Alex BEL 0 2.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
7 35      Van Ewijk, Uma BEL 1455 4.0 Z - ½ 2.5 0.67 -0.17
8 32      Schatteman, Sven BEL 1654 4.0 W - ½ 3.0 0.40 +0.10
9 34      Deleu, Leen BEL 1662 4.0 Z - 0 3.0 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1644 34.0 Totaal 3.0 4.32 -1.32
Begin van de pagina

Peeters, Yumi (Rank: 63)

Rangschikking79
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo1376
FIDE-ID258270
F-Elo1660
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Debucke, Jolan BEL 1953 6.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
2 40      Li, Alex BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 18      Van Elsacker, Jasper BEL 1818 6.5 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
4 26      Vanduyfhuys, Igor BEL 2101 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 33      Peeters, Paul BEL 1473 3.0 Z - 0 1.0 0.74 -0.74
6 39      Van Ewijk, Uma BEL 1455 4.0 W - 0 1.0 0.76 -0.76
7 41      Verbanck, Mario BEL 1521 2.0 Z - 1 2.0 0.69 +0.31
8 38      Cao, Ying BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
9 39      Li, Erik BEL 1469 2.0 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1684 34.0 Totaal 3.0 5.30 -2.30
Begin van de pagina

Lambrecht, Rune (Rank: 80)

Rangschikking80
GeslachtM
Stamnr.14234
N-Elo1490
FIDE-ID249297
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           ½ 0.5    
2 21      Burssens, Maya BEL 1684 3.5 W 0 0.5 0.25 -0.25
3 32      De Corte, Ronny BEL 1807 4.5 Z - 0 0.5 0.13 -0.13
4 38      Aelvoet, Karel BEL 1693 4.5 W - 0 0.5 0.24 -0.24
5 39      Vanneste, Louis BEL 0 2.5 Z - ½ 1.0 0.92 -0.42
6 41      Cao, Ying BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
7 33      Deleu, Karen BEL 1647 3.0 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
8 39      Li, Erik BEL 1469 2.0 W - 1 3.0 0.53 +0.47
9 35      Schatteman, Sven BEL 1654 4.0 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1659 27.0 Totaal 3.0 3.56 -1.06
Begin van de pagina

Cao, Ying (Rank: 91)

Rangschikking81
GeslachtM
Stamnr.26398
N-Elo0
FIDE-ID283940
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 40      De Clerck, Lucas BEL 1775 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 39      Deleu, Leen BEL 1662 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 35      Nolf, Francky BEL 1699 3.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
5 38      Van Ewijk, Abel BEL 1489 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 41      Lambrecht, Rune BEL 1490 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 42      Kindts, Christelle BEL 1490 1.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
8 38      Peeters, Yumi BEL 1660 3.0 Z 1 3.0 0.08 +0.92
9 33      Pierloot, Joran BEL 1678 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1617 26.0 Totaal 3.0 0.64 +1.36
Begin van de pagina

Peeters, Paul (Rank: 84)

Rangschikking82
Geslacht