SwarLogo Bosgenot 2023 Rapid SwarLogo
BMCC
Organisator: Belgian Military Chess Club
Arbiter: Tom Wuyts, Kimball Rosseel
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 16/12/2023 tot 16/12/2023
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Vsch. OR
1
Boucquet, Emile
  1 Boucquet, Emile 2177 6.0
1 Z 1 28 Daels, Emma 1585 3.5
2 W 1 25 Keirse, Steven 1836 3.5
3 Z 1 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
4 W 0 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
5 Z 1 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
6 Z 1 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
7 W 1 7 Farrington, Edward 1933 5.0
+2000 2177 KBSK Brugge 6.0 26.50 24.0 -
2
Soubirou, Oriane
  2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
1 Z 1 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
2 W 1 31 Londers, Jan 1718 3.0
3 Z 1 14 Surmont, Yves 1865 4.5
4 Z 1 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
5 W 0 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
6 Z ½ 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
7 W 1 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
+2000 2032 Boitsfort 5.5 24.75 24.0 -
3
Veldeman, Sieben
  3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
1 Z 1 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
2 W ½ 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
3 Z 0 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
4 W 1 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
5 Z 1 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
6 W 1 16 Wahlund, Max 2066 4.0
7 Z 1 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
-1750 1720 Dendermonde 5.5 20.50 20.0 -
4
De Blende, Nando
  4 De Blende, Nando 1799 5.5
1 Z 1 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
2 W ½ 16 Wahlund, Max 2066 4.0
3 Z 0 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
4 W 1 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
5 Z 1 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
6 Z 1 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
7 W 1 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
-1900 1799 Dendermonde 5.5 20.00 20.0 -
5
Deveque, Guillaume
  5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
1 W 1 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
2 Z 0 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
3 W 1 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
4 Z 1 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
5 W 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
6 Z 1 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
7 Z 1 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
-2000 1927 5.0 21.00 19.0 -
6
Vanduyfhuys, Daria
  6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
1 Z 1 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
2 W 1 22 Daels, Ilse 1679 4.0
3 W 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
4 Z 1 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
5 Z 1 14 Surmont, Yves 1865 4.5
6 W 1 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
7 Z 0 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
-2000 1974 KGSRL Gent 5.0 19.50 22.0 -
7
Farrington, Edward
  7 Farrington, Edward 1933 5.0
1 Z 1 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
2 W ½ 19 Steen, Kris 1650 4.0
3 Z 1 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
4 W ½ 16 Wahlund, Max 2066 4.0
5 Z 1 25 Keirse, Steven 1836 3.5
6 W 1 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
7 Z 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
-2000 1933 Dolle Toren Leuven 5.0 18.00 22.0 -
8
Mevel, Mael
  8 Mevel, Mael 1945 5.0
1 W 1 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
2 Z 1 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
3 W 0 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
4 Z ½ 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
5 W ½ 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
6 Z 1 31 Londers, Jan 1718 3.0
7 W 1 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
-2000 1945 5.0 17.75 19.5 -
9
Carpentier, Jannes
  9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
1 W 1 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
2 Z 1 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
3 W 1 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
4 Z ½ 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
5 Z ½ 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
6 W ½ 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
7 W 0 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
+2000 2010 KISK Ieper 4.5 19.50 22.5 -
10
Ramacker, Quinten
  10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
1 Z 1 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
2 W 1 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
3 Z 1 8 Mevel, Mael 1945 5.0
4 W ½ 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
5 Z 1 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
6 W 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
7 Z 0 4 De Blende, Nando 1799 5.5
+2000 2053 Wetteren 4.5 17.75 23.0 -
11
Vanduyfhuys, Igor
  11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
1 Z ½ 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
2 W 1 28 Daels, Emma 1585 3.5
3 Z 1 19 Steen, Kris 1650 4.0
4 W 0 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
5 Z 1 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
6 W 0 4 De Blende, Nando 1799 5.5
7 Z 1 25 Keirse, Steven 1836 3.5
-1900 1838 KGSRL Gent 4.5 17.25 18.5 -
12
Geboers, Jimmy
  12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
1 Z 1 34 Noens, Yoran 1419 3.0
2 W 1 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
3 Z 0 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
4 W 1 22 Daels, Ilse 1679 4.0
5 Z ½ 16 Wahlund, Max 2066 4.0
6 Z 0 7 Farrington, Edward 1933 5.0
7 W 1 28 Daels, Emma 1585 3.5
-2000 1911 Lommel 4.5 16.50 19.5 -
13
Drugmand, Benoit
  13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
1 Z 1 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
2 W 1 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
3 Z 0 16 Wahlund, Max 2066 4.0
4 W ½ 8 Mevel, Mael 1945 5.0
5 W 0 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
6 Z 1 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
7 W 1 31 Londers, Jan 1718 3.0
-1650 1624 Wavre 4.5 16.50 18.0 -
14
Surmont, Yves
  14 Surmont, Yves 1865 4.5
1 W 1 47 Boudry, Rik 1415 2.0
2 Z 1 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
3 W 0 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
4 Z 1 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
5 W 0 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
6 Z 1 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
7 W ½ 16 Wahlund, Max 2066 4.0
-1900 1865 Brasschaat 4.5 14.00 19.5 -
15
Chaerle, Josse
  15 Chaerle, Josse 2043 4.0
1 W 1 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
2 Z ½ 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
3 W 1 4 De Blende, Nando 1799 5.5
4 Z 1 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
5 W ½ 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
6 Z 0 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
7 W 0 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
+2000 2043 KISK Ieper 4.0 17.50 20.5 -
16
Wahlund, Max
  16 Wahlund, Max 2066 4.0
1 W 1 36 Barbier, Francois 1570 3.0
2 Z ½ 4 De Blende, Nando 1799 5.5
3 W 1 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
4 Z ½ 7 Farrington, Edward 1933 5.0
5 W ½ 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
6 Z 0 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
7 Z ½ 14 Surmont, Yves 1865 4.5
+2000 2066 Europchess 4.0 17.25 19.0 -
17
Cafmeyer, Anthony
  17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
1 W 1 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
2 Z 0 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
3 W 1 34 Noens, Yoran 1419 3.0
4 Z ½ 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
5 W 0 4 De Blende, Nando 1799 5.5
6 W 1 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
7 Z ½ 19 Steen, Kris 1650 4.0
-1650 1601 Gistel 4.0 13.00 16.5 -
18
Vangeel, Didier
  18 Vangeel, Didier 1502 4.0
1 Z 0 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
2 W 1 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
3 Z 1 31 Londers, Jan 1718 3.0
4 W 0 25 Keirse, Steven 1836 3.5
5 Z 1 22 Daels, Ilse 1679 4.0
6 W 1 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
7 Z 0 8 Mevel, Mael 1945 5.0
-1550 1502 Dendermonde 4.0 13.00 16.0 -
19
Steen, Kris
  19 Steen, Kris 1650 4.0
1 W 1 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
2 Z ½ 7 Farrington, Edward 1933 5.0
3 W 0 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
4 Z 0 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
5 W 1 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
6 Z 1 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
7 W ½ 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
-1750 1650 Gistel 4.0 12.50 15.5 -
20
Debaere, Thomas
  20 Debaere, Thomas 1650 4.0
1 Z 1 33 Clybouw, Randee 0 3.0
2 W 0 8 Mevel, Mael 1945 5.0
3 Z 1 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
4 W 0 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
5 Z 1 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
6 W 0 14 Surmont, Yves 1865 4.5
7 Z 1 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
-1750 1650 Tielt 4.0 11.50 16.0 -
21
Vanden Abeele, Xavier
  21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
1 Z 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
2 W 0 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
3 Z 1 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
4 W ½ 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
5 Z ½ 8 Mevel, Mael 1945 5.0
6 W 0 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
7 Z 1 36 Barbier, Francois 1570 3.0
-1750 1704 KOSK Oostende 4.0 10.50 16.5 -
22
Daels, Ilse
  22 Daels, Ilse 1679 4.0
1 W 1 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
2 Z 0 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
3 W 1 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
4 Z 0 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
5 W 0 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
6 Z 1 34 Noens, Yoran 1419 3.0
7 W 1 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
-1750 1679 Tielt 4.0 10.50 15.0 -
23
Decraene, Lotus
  23 Decraene, Lotus 1587 4.0
1 Z 1 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
2 W 0 14 Surmont, Yves 1865 4.5
3 Z 0 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
4 W 1 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
5 Z 0 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
6 W 1 33 Clybouw, Randee 0 3.0
7 Z 1 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
-1650 1587 LSV-Chesspirant 4.0 10.00 14.0 -
24
Ulenaers, Marc
  24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
1 W 0 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
2 Z 1 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
3 Z 1 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
4 W 0 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
5 Z 0 31 Londers, Jan 1718 3.0
6 W 1 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
7 Z 1 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
-1550 1504 Roeselare 4.0 9.00 14.0 -
25
Keirse, Steven
  25 Keirse, Steven 1836 3.5
1 W 1 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
2 Z 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
3 W 1 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
4 Z 1 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
5 W 0 7 Farrington, Edward 1933 5.0
6 Z ½ 28 Daels, Emma 1585 3.5
7 W 0 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
-1900 1836 Roeselare 3.5 10.25 17.0 -
26
Renckens, Yannick
  26 Renckens, Yannick 1429 3.5
1 Z 0 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
2 W ½ 33 Clybouw, Randee 0 3.0
3 Z 1 47 Boudry, Rik 1415 2.0
4 W 1 19 Steen, Kris 1650 4.0
5 W 0 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
6 Z 0 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
7 W 1 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
-1450 1429 Roeselare 3.5 10.00 13.0 -
27
Bolle, Maurice
  27 Bolle, Maurice 1363 3.5
1 W ½ 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
2 Z 1 36 Barbier, Francois 1570 3.0
3 W 0 7 Farrington, Edward 1933 5.0
4 Z 0 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
5 W 1 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
6 W 0 19 Steen, Kris 1650 4.0
7 Z 1 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
-1450 1363 Oudenaarde 3.5 8.75 13.5 -
28
Daels, Emma
  28 Daels, Emma 1585 3.5
1 W 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
2 Z 0 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
3 W 1 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
4 Z 1 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
5 W 1 34 Noens, Yoran 1419 3.0
6 W ½ 25 Keirse, Steven 1836 3.5
7 Z 0 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
-1650 1585 Tielt 3.5 8.75 13.0 -
29
Boucquet, Louis
  29 Boucquet, Louis 1294 3.0
1 W 0 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
2 Z 0 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
3 W 1 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
4 Z 1 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
5 W 1 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
6 W 0 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
7 Z 0 22 Daels, Ilse 1679 4.0
-1350 1294 Roeselare 3.0 9.00 12.0 -
30
Ramacker, Nico
  30 Ramacker, Nico 1768 3.0
1 W 1 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
2 Z 0 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
3 W 0 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
4 Z 1 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
5 W 1 36 Barbier, Francois 1570 3.0
6 Z 0 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
7 W 0 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
-1900 1768 Wetteren 3.0 8.00 14.0 -
31
Londers, Jan
  31 Londers, Jan 1718 3.0
1 W 1 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
2 Z 0 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
3 W 0 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
4 Z 1 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
5 W 1 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
6 W 0 8 Mevel, Mael 1945 5.0
7 Z 0 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
-1750 1718 Dendermonde 3.0 8.00 14.0 -
32
Wilmotte, Ward
  32 Wilmotte, Ward 0 3.0
1 W 0 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
2 Z 1 47 Boudry, Rik 1415 2.0
3 W 1 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
4 Z 0 4 De Blende, Nando 1799 5.5
5 W 0 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
6 Z 0 36 Barbier, Francois 1570 3.0
7 W 1 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
-1200 0 Waregem 3.0 8.00 12.0 -
33
Clybouw, Randee
  33 Clybouw, Randee 0 3.0
1 W 0 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
2 Z ½ 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
3 W 0 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
4 W ½ 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
5 Z 1 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
6 Z 0 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
7 W 1 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
-1200 0 KOSK Oostende 3.0 7.00 9.0 -
34
Noens, Yoran
  34 Noens, Yoran 1419 3.0
1 W 0 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
2 Z 1 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
3 Z 0 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
4 W 1 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
5 Z 0 28 Daels, Emma 1585 3.5
6 W 0 22 Daels, Ilse 1679 4.0
7 Z 1 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
-1450 1419 LSV-Chesspirant 3.0 6.50 11.0 -
35
Selschotter, Jan
  35 Selschotter, Jan 1501 3.0
1 W 0 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
2 Z 1 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
3 W 0 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
4 W 0 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
5 Z 1 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
6 Z 1 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
7 W 0 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
-1550 1501 Roeselare 3.0 6.00 11.0 -
36
Barbier, Francois
  36 Barbier, Francois 1570 3.0
1 Z 0 16 Wahlund, Max 2066 4.0
2 W 0 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
3 Z 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
4 W 1 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
5 Z 0 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
6 W 1 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
7 W 0 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
-1650 1570 Namur-Echecs 3.0 5.00 11.0 -
37
Vandevelde, Luc
  37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
1 Z 0 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
2 W 1 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
3 Z 0 25 Keirse, Steven 1836 3.5
4 W 0 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
5 Z ½ 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
6 W 1 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
7 Z 0 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
-1550 1512 KOSK Oostende 2.5 5.50 9.5 -
38
Vanbeselaere, Victor
  38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
1 W 0 7 Farrington, Edward 1933 5.0
2 Z 1 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
3 W 0 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
4 Z 0 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
5 W ½ 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
6 Z 1 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
7 W 0 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
-1450 1447 Tielt 2.5 5.25 9.5 -
39
Trizulla, Tristen
  39 Trizulla, Tristen 0 2.5
1 Z 0 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
2 W 0 34 Noens, Yoran 1419 3.0
3 Z 0 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
4 W 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
5 Z ½ 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
6 W ½ 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
7 Z ½ 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
-1200 0 Wetteren 2.5 3.50 7.0 -
40
De Meyere, Dirk
  40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
1 Z 0 8 Mevel, Mael 1945 5.0
2 W 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
3 Z 0 22 Daels, Ilse 1679 4.0
4 W 0 31 Londers, Jan 1718 3.0
5 W 0 33 Clybouw, Randee 0 3.0
6 Z 1 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
7 W ½ 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
-1550 1453 KBSK Brugge 2.5 3.25 8.5 -
41
Rosseel, Lennert
  41 Rosseel, Lennert 0 2.5
1 Z 0 19 Steen, Kris 1650 4.0
2 W 0 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
3 Z 0 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
4 Z ½ 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
5 W 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
6 Z 0 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
7 W 1 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
-1200 0 Leopoldsburg 2.5 2.25 6.0 -
42
Lequy, Cedric
  42 Lequy, Cedric 1342 2.0
1 Z 0 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
2 W 0 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
3 Z 1 33 Clybouw, Randee 0 3.0
4 W 0 28 Daels, Emma 1585 3.5
5 W ½ 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
6 Z ½ 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
7 W 0 34 Noens, Yoran 1419 3.0
-1350 1342 Bredene 2.0 5.50 7.5 -
43
Belhouachi, Nadir
  43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
1 W 0 4 De Blende, Nando 1799 5.5
2 Z 0 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
3 W 1 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
4 Z 0 36 Barbier, Francois 1570 3.0
5 W 0 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
6 W 1 47 Boudry, Rik 1415 2.0
7 Z 0 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
-1350 1346 2.0 4.50 7.0 -
44
Rouard, Baptiste
  44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
1 W 0 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
2 Z 1 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
3 W 0 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
4 Z 0 34 Noens, Yoran 1419 3.0
5 W 1 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
6 Z 0 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
7 W 0 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
-1550 1527 2.0 4.00 9.0 -
45
Bertheloot, Louis
  45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
1 Z 0 25 Keirse, Steven 1836 3.5
2 W 1 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
3 Z 1 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
4 W 0 14 Surmont, Yves 1865 4.5
5 Z 0 19 Steen, Kris 1650 4.0
6 W 0 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
7 Z 0 33 Clybouw, Randee 0 3.0
-1350 1349 2.0 3.50 11.0 -
46
Verbanck, Mario
  46 Verbanck, Mario 1216 2.0
1 Z 0 22 Daels, Ilse 1679 4.0
2 W 0 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
3 Z 0 28 Daels, Emma 1585 3.5
4 W 1 47 Boudry, Rik 1415 2.0
5 Z 0 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
6 W 0 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
7 Z 1 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
-1350 1216 KBSK Brugge 2.0 3.50 5.0 -
47
Boudry, Rik
  47 Boudry, Rik 1415 2.0
1 Z 0 14 Surmont, Yves 1865 4.5
2 W 0 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
3 W 0 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
4 Z 0 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
5 W 1 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
6 Z 0 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
7 W 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
-1450 1415 LSV-Chesspirant 2.0 1.50 4.0 -
48
Burvenich, Robbe
  48 Burvenich, Robbe 0 1.5
1 W 0 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
2 Z 0 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
3 W 1 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
4 Z ½ 33 Clybouw, Randee 0 3.0
5 Z 0 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
6 W 0 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
7 Z 0 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
-1200 0 Waregem 1.5 3.00 7.0 1.0
49
Minnaert, Bob
  49 Minnaert, Bob 1271 1.5
1 Z 0 31 Londers, Jan 1718 3.0
2 W 0 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
3 Z 0 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
4 W ½ 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
5 Z 0 47 Boudry, Rik 1415 2.0
6 Z 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
7 W 0 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
-1350 1271 Beveren 1.5 1.25 4.0 0.0
50
Tabsho, Hassan
  50 Tabsho, Hassan 1391 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
-1450 1391 Izegem 0.0 0.00 0.0 -
51
Dharmadi, Djaka
  51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
1 W 0 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
2 Z 0 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
3 W 0 36 Barbier, Francois 1570 3.0
4 Z 0 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
5 Z 0 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
6 W 0 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
7 Z 0 47 Boudry, Rik 1415 2.0
-1350 1237 KISK Ieper 0.0 0.00 0.0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Vsch. OR
1 1
Boucquet, Emile
  1 Boucquet, Emile 2177 6.0
1 Z 1 28 Daels, Emma 1585 3.5
2 W 1 25 Keirse, Steven 1836 3.5
3 Z 1 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
4 W 0 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
5 Z 1 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
6 Z 1 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
7 W 1 7 Farrington, Edward 1933 5.0
+2000 2177 KBSK Brugge 6.0 26.50 24.0 -
2 2
Soubirou, Oriane
  2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
1 Z 1 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
2 W 1 31 Londers, Jan 1718 3.0
3 Z 1 14 Surmont, Yves 1865 4.5
4 Z 1 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
5 W 0 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
6 Z ½ 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
7 W 1 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
+2000 2032 Boitsfort 5.5 24.75 24.0 -
3 9
Carpentier, Jannes
  9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
1 W 1 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
2 Z 1 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
3 W 1 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
4 Z ½ 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
5 Z ½ 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
6 W ½ 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
7 W 0 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
+2000 2010 KISK Ieper 4.5 19.50 22.5 -
4 10
Ramacker, Quinten
  10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
1 Z 1 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
2 W 1 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
3 Z 1 8 Mevel, Mael 1945 5.0
4 W ½ 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
5 Z 1 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
6 W 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
7 Z 0 4 De Blende, Nando 1799 5.5
+2000 2053 Wetteren 4.5 17.75 23.0 -
5 15
Chaerle, Josse
  15 Chaerle, Josse 2043 4.0
1 W 1 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
2 Z ½ 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
3 W 1 4 De Blende, Nando 1799 5.5
4 Z 1 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
5 W ½ 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
6 Z 0 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
7 W 0 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
+2000 2043 KISK Ieper 4.0 17.50 20.5 -
6 16
Wahlund, Max
  16 Wahlund, Max 2066 4.0
1 W 1 36 Barbier, Francois 1570 3.0
2 Z ½ 4 De Blende, Nando 1799 5.5
3 W 1 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
4 Z ½ 7 Farrington, Edward 1933 5.0
5 W ½ 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
6 Z 0 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
7 Z ½ 14 Surmont, Yves 1865 4.5
+2000 2066 Europchess 4.0 17.25 19.0 -
Categorie: -2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Vsch. OR
1 5
Deveque, Guillaume
  5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
1 W 1 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
2 Z 0 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
3 W 1 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
4 Z 1 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
5 W 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
6 Z 1 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
7 Z 1 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
-2000 1927 5.0 21.00 19.0 -
2 6
Vanduyfhuys, Daria
  6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
1 Z 1 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
2 W 1 22 Daels, Ilse 1679 4.0
3 W 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
4 Z 1 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
5 Z 1 14 Surmont, Yves 1865 4.5
6 W 1 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
7 Z 0 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
-2000 1974 KGSRL Gent 5.0 19.50 22.0 -
3 7
Farrington, Edward
  7 Farrington, Edward 1933 5.0
1 Z 1 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
2 W ½ 19 Steen, Kris 1650 4.0
3 Z 1 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
4 W ½ 16 Wahlund, Max 2066 4.0
5 Z 1 25 Keirse, Steven 1836 3.5
6 W 1 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
7 Z 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
-2000 1933 Dolle Toren Leuven 5.0 18.00 22.0 -
4 8
Mevel, Mael
  8 Mevel, Mael 1945 5.0
1 W 1 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
2 Z 1 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
3 W 0 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
4 Z ½ 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
5 W ½ 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
6 Z 1 31 Londers, Jan 1718 3.0
7 W 1 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
-2000 1945 5.0 17.75 19.5 -
5 12
Geboers, Jimmy
  12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
1 Z 1 34 Noens, Yoran 1419 3.0
2 W 1 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
3 Z 0 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
4 W 1 22 Daels, Ilse 1679 4.0
5 Z ½ 16 Wahlund, Max 2066 4.0
6 Z 0 7 Farrington, Edward 1933 5.0
7 W 1 28 Daels, Emma 1585 3.5
-2000 1911 Lommel 4.5 16.50 19.5 -
Categorie: -1900
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Vsch. OR
1 4
De Blende, Nando
  4 De Blende, Nando 1799 5.5
1 Z 1 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
2 W ½ 16 Wahlund, Max 2066 4.0
3 Z 0 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
4 W 1 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
5 Z 1 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
6 Z 1 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
7 W 1 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
-1900 1799 Dendermonde 5.5 20.00 20.0 -
2 11
Vanduyfhuys, Igor
  11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
1 Z ½ 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
2 W 1 28 Daels, Emma 1585 3.5
3 Z 1 19 Steen, Kris 1650 4.0
4 W 0 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
5 Z 1 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
6 W 0 4 De Blende, Nando 1799 5.5
7 Z 1 25 Keirse, Steven 1836 3.5
-1900 1838 KGSRL Gent 4.5 17.25 18.5 -
3 14
Surmont, Yves
  14 Surmont, Yves 1865 4.5
1 W 1 47 Boudry, Rik 1415 2.0
2 Z 1 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
3 W 0 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
4 Z 1 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
5 W 0 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
6 Z 1 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
7 W ½ 16 Wahlund, Max 2066 4.0
-1900 1865 Brasschaat 4.5 14.00 19.5 -
4 25
Keirse, Steven
  25 Keirse, Steven 1836 3.5
1 W 1 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
2 Z 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
3 W 1 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
4 Z 1 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
5 W 0 7 Farrington, Edward 1933 5.0
6 Z ½ 28 Daels, Emma 1585 3.5
7 W 0 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
-1900 1836 Roeselare 3.5 10.25 17.0 -
5 30
Ramacker, Nico
  30 Ramacker, Nico 1768 3.0
1 W 1 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
2 Z 0 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
3 W 0 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
4 Z 1 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
5 W 1 36 Barbier, Francois 1570 3.0
6 Z 0 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
7 W 0 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
-1900 1768 Wetteren 3.0 8.00 14.0 -
Categorie: -1750
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Vsch. OR
1 3
Veldeman, Sieben
  3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
1 Z 1 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
2 W ½ 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
3 Z 0 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
4 W 1 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
5 Z 1 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
6 W 1 16 Wahlund, Max 2066 4.0
7 Z 1 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
-1750 1720 Dendermonde 5.5 20.50 20.0 -
2 19
Steen, Kris
  19 Steen, Kris 1650 4.0
1 W 1 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
2 Z ½ 7 Farrington, Edward 1933 5.0
3 W 0 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
4 Z 0 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
5 W 1 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
6 Z 1 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
7 W ½ 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
-1750 1650 Gistel 4.0 12.50 15.5 -
3 20
Debaere, Thomas
  20 Debaere, Thomas 1650 4.0
1 Z 1 33 Clybouw, Randee 0 3.0
2 W 0 8 Mevel, Mael 1945 5.0
3 Z 1 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
4 W 0 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
5 Z 1 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
6 W 0 14 Surmont, Yves 1865 4.5
7 Z 1 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
-1750 1650 Tielt 4.0 11.50 16.0 -
4 21
Vanden Abeele, Xavier
  21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
1 Z 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
2 W 0 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
3 Z 1 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
4 W ½ 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
5 Z ½ 8 Mevel, Mael 1945 5.0
6 W 0 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
7 Z 1 36 Barbier, Francois 1570 3.0
-1750 1704 KOSK Oostende 4.0 10.50 16.5 -
5 22
Daels, Ilse
  22 Daels, Ilse 1679 4.0
1 W 1 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
2 Z 0 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
3 W 1 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
4 Z 0 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
5 W 0 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
6 Z 1 34 Noens, Yoran 1419 3.0
7 W 1 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
-1750 1679 Tielt 4.0 10.50 15.0 -
6 31
Londers, Jan
  31 Londers, Jan 1718 3.0
1 W 1 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
2 Z 0 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
3 W 0 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
4 Z 1 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
5 W 1 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
6 W 0 8 Mevel, Mael 1945 5.0
7 Z 0 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
-1750 1718 Dendermonde 3.0 8.00 14.0 -
Categorie: -1650
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Vsch. OR
1 13
Drugmand, Benoit
  13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
1 Z 1 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
2 W 1 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
3 Z 0 16 Wahlund, Max 2066 4.0
4 W ½ 8 Mevel, Mael 1945 5.0
5 W 0 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
6 Z 1 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
7 W 1 31 Londers, Jan 1718 3.0
-1650 1624 Wavre 4.5 16.50 18.0 -
2 17
Cafmeyer, Anthony
  17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
1 W 1 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
2 Z 0 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
3 W 1 34 Noens, Yoran 1419 3.0
4 Z ½ 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
5 W 0 4 De Blende, Nando 1799 5.5
6 W 1 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
7 Z ½ 19 Steen, Kris 1650 4.0
-1650 1601 Gistel 4.0 13.00 16.5 -
3 23
Decraene, Lotus
  23 Decraene, Lotus 1587 4.0
1 Z 1 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
2 W 0 14 Surmont, Yves 1865 4.5
3 Z 0 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
4 W 1 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
5 Z 0 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
6 W 1 33 Clybouw, Randee 0 3.0
7 Z 1 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
-1650 1587 LSV-Chesspirant 4.0 10.00 14.0 -
4 28
Daels, Emma
  28 Daels, Emma 1585 3.5
1 W 0 1 Boucquet, Emile 2177 6.0
2 Z 0 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
3 W 1 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
4 Z 1 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
5 W 1 34 Noens, Yoran 1419 3.0
6 W ½ 25 Keirse, Steven 1836 3.5
7 Z 0 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
-1650 1585 Tielt 3.5 8.75 13.0 -
5 36
Barbier, Francois
  36 Barbier, Francois 1570 3.0
1 Z 0 16 Wahlund, Max 2066 4.0
2 W 0 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
3 Z 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
4 W 1 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
5 Z 0 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
6 W 1 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
7 W 0 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
-1650 1570 Namur-Echecs 3.0 5.00 11.0 -
Categorie: -1550
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Vsch. OR
1 18
Vangeel, Didier
  18 Vangeel, Didier 1502 4.0
1 Z 0 9 Carpentier, Jannes 2010 4.5
2 W 1 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
3 Z 1 31 Londers, Jan 1718 3.0
4 W 0 25 Keirse, Steven 1836 3.5
5 Z 1 22 Daels, Ilse 1679 4.0
6 W 1 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
7 Z 0 8 Mevel, Mael 1945 5.0
-1550 1502 Dendermonde 4.0 13.00 16.0 -
2 24
Ulenaers, Marc
  24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
1 W 0 2 Soubirou, Oriane 2032 5.5
2 Z 1 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
3 Z 1 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
4 W 0 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
5 Z 0 31 Londers, Jan 1718 3.0
6 W 1 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
7 Z 1 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
-1550 1504 Roeselare 4.0 9.00 14.0 -
3 35
Selschotter, Jan
  35 Selschotter, Jan 1501 3.0
1 W 0 6 Vanduyfhuys, Daria 1974 5.0
2 Z 1 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
3 W 0 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
4 W 0 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
5 Z 1 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
6 Z 1 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
7 W 0 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
-1550 1501 Roeselare 3.0 6.00 11.0 -
4 37
Vandevelde, Luc
  37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
1 Z 0 15 Chaerle, Josse 2043 4.0
2 W 1 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
3 Z 0 25 Keirse, Steven 1836 3.5
4 W 0 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
5 Z ½ 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
6 W 1 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
7 Z 0 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
-1550 1512 KOSK Oostende 2.5 5.50 9.5 -
5 40
De Meyere, Dirk
  40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
1 Z 0 8 Mevel, Mael 1945 5.0
2 W 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
3 Z 0 22 Daels, Ilse 1679 4.0
4 W 0 31 Londers, Jan 1718 3.0
5 W 0 33 Clybouw, Randee 0 3.0
6 Z 1 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
7 W ½ 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
-1550 1453 KBSK Brugge 2.5 3.25 8.5 -
6 44
Rouard, Baptiste
  44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
1 W 0 10 Ramacker, Quinten 2053 4.5
2 Z 1 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
3 W 0 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
4 Z 0 34 Noens, Yoran 1419 3.0
5 W 1 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
6 Z 0 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
7 W 0 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
-1550 1527 2.0 4.00 9.0 -
Categorie: -1450
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Vsch. OR
1 26
Renckens, Yannick
  26 Renckens, Yannick 1429 3.5
1 Z 0 5 Deveque, Guillaume 1927 5.0
2 W ½ 33 Clybouw, Randee 0 3.0
3 Z 1 47 Boudry, Rik 1415 2.0
4 W 1 19 Steen, Kris 1650 4.0
5 W 0 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
6 Z 0 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
7 W 1 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
-1450 1429 Roeselare 3.5 10.00 13.0 -
2 27
Bolle, Maurice
  27 Bolle, Maurice 1363 3.5
1 W ½ 11 Vanduyfhuys, Igor 1838 4.5
2 Z 1 36 Barbier, Francois 1570 3.0
3 W 0 7 Farrington, Edward 1933 5.0
4 Z 0 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
5 W 1 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
6 W 0 19 Steen, Kris 1650 4.0
7 Z 1 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
-1450 1363 Oudenaarde 3.5 8.75 13.5 -
3 34
Noens, Yoran
  34 Noens, Yoran 1419 3.0
1 W 0 12 Geboers, Jimmy 1911 4.5
2 Z 1 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
3 Z 0 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
4 W 1 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
5 Z 0 28 Daels, Emma 1585 3.5
6 W 0 22 Daels, Ilse 1679 4.0
7 Z 1 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
-1450 1419 LSV-Chesspirant 3.0 6.50 11.0 -
4 38
Vanbeselaere, Victor
  38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
1 W 0 7 Farrington, Edward 1933 5.0
2 Z 1 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
3 W 0 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
4 Z 0 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
5 W ½ 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
6 Z 1 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
7 W 0 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
-1450 1447 Tielt 2.5 5.25 9.5 -
5 47
Boudry, Rik
  47 Boudry, Rik 1415 2.0
1 Z 0 14 Surmont, Yves 1865 4.5
2 W 0 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
3 W 0 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
4 Z 0 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
5 W 1 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
6 Z 0 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
7 W 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
-1450 1415 LSV-Chesspirant 2.0 1.50 4.0 -
6 50
Tabsho, Hassan
  50 Tabsho, Hassan 1391 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
-1450 1391 Izegem 0.0 0.00 0.0 -
Categorie: -1350
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Vsch. OR
1 29
Boucquet, Louis
  29 Boucquet, Louis 1294 3.0
1 W 0 3 Veldeman, Sieben 1720 5.5
2 Z 0 18 Vangeel, Didier 1502 4.0
3 W 1 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
4 Z 1 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
5 W 1 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
6 W 0 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
7 Z 0 22 Daels, Ilse 1679 4.0
-1350 1294 Roeselare 3.0 9.00 12.0 -
2 42
Lequy, Cedric
  42 Lequy, Cedric 1342 2.0
1 Z 0 30 Ramacker, Nico 1768 3.0
2 W 0 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
3 Z 1 33 Clybouw, Randee 0 3.0
4 W 0 28 Daels, Emma 1585 3.5
5 W ½ 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
6 Z ½ 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
7 W 0 34 Noens, Yoran 1419 3.0
-1350 1342 Bredene 2.0 5.50 7.5 -
3 43
Belhouachi, Nadir
  43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
1 W 0 4 De Blende, Nando 1799 5.5
2 Z 0 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
3 W 1 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
4 Z 0 36 Barbier, Francois 1570 3.0
5 W 0 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
6 W 1 47 Boudry, Rik 1415 2.0
7 Z 0 32 Wilmotte, Ward 0 3.0
-1350 1346 2.0 4.50 7.0 -
4 45
Bertheloot, Louis
  45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
1 Z 0 25 Keirse, Steven 1836 3.5
2 W 1 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
3 Z 1 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
4 W 0 14 Surmont, Yves 1865 4.5
5 Z 0 19 Steen, Kris 1650 4.0
6 W 0 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
7 Z 0 33 Clybouw, Randee 0 3.0
-1350 1349 2.0 3.50 11.0 -
5 46
Verbanck, Mario
  46 Verbanck, Mario 1216 2.0
1 Z 0 22 Daels, Ilse 1679 4.0
2 W 0 35 Selschotter, Jan 1501 3.0
3 Z 0 28 Daels, Emma 1585 3.5
4 W 1 47 Boudry, Rik 1415 2.0
5 Z 0 44 Rouard, Baptiste 1527 2.0
6 W 0 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
7 Z 1 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
-1350 1216 KBSK Brugge 2.0 3.50 5.0 -
6 49
Minnaert, Bob
  49 Minnaert, Bob 1271 1.5
1 Z 0 31 Londers, Jan 1718 3.0
2 W 0 24 Ulenaers, Marc 1504 4.0
3 Z 0 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
4 W ½ 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
5 Z 0 47 Boudry, Rik 1415 2.0
6 Z 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
7 W 0 46 Verbanck, Mario 1216 2.0
-1350 1271 Beveren 1.5 1.25 4.0 0.0
7 51
Dharmadi, Djaka
  51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
1 W 0 21 Vanden Abeele, Xavier 1704 4.0
2 Z 0 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
3 W 0 36 Barbier, Francois 1570 3.0
4 Z 0 39 Trizulla, Tristen 0 2.5
5 Z 0 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
6 W 0 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
7 Z 0 47 Boudry, Rik 1415 2.0
-1350 1237 KISK Ieper 0.0 0.00 0.0 -
Categorie: -1200
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Vsch. OR
1 32
Wilmotte, Ward
  32 Wilmotte, Ward 0 3.0
1 W 0 13 Drugmand, Benoit 1624 4.5
2 Z 1 47 Boudry, Rik 1415 2.0
3 W 1 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
4 Z 0 4 De Blende, Nando 1799 5.5
5 W 0 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
6 Z 0 36 Barbier, Francois 1570 3.0
7 W 1 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
-1200 0 Waregem 3.0 8.00 12.0 -
2 33
Clybouw, Randee
  33 Clybouw, Randee 0 3.0
1 W 0 20 Debaere, Thomas 1650 4.0
2 Z ½ 26 Renckens, Yannick 1429 3.5
3 W 0 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
4 W ½ 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
5 Z 1 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
6 Z 0 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
7 W 1 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
-1200 0 KOSK Oostende 3.0 7.00 9.0 -
3 39
Trizulla, Tristen
  39 Trizulla, Tristen 0 2.5
1 Z 0 17 Cafmeyer, Anthony 1601 4.0
2 W 0 34 Noens, Yoran 1419 3.0
3 Z 0 29 Boucquet, Louis 1294 3.0
4 W 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
5 Z ½ 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
6 W ½ 42 Lequy, Cedric 1342 2.0
7 Z ½ 40 De Meyere, Dirk 1453 2.5
-1200 0 Wetteren 2.5 3.50 7.0 -
4 41
Rosseel, Lennert
  41 Rosseel, Lennert 0 2.5
1 Z 0 19 Steen, Kris 1650 4.0
2 W 0 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
3 Z 0 43 Belhouachi, Nadir 1346 2.0
4 Z ½ 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
5 W 1 51 Dharmadi, Djaka 1237 0.0
6 Z 0 37 Vandevelde, Luc 1512 2.5
7 W 1 48 Burvenich, Robbe 0 1.5
-1200 0 Leopoldsburg 2.5 2.25 6.0 -
5 48
Burvenich, Robbe
  48 Burvenich, Robbe 0 1.5
1 W 0 23 Decraene, Lotus 1587 4.0
2 Z 0 45 Bertheloot, Louis 1349 2.0
3 W 1 49 Minnaert, Bob 1271 1.5
4 Z ½ 33 Clybouw, Randee 0 3.0
5 Z 0 27 Bolle, Maurice 1363 3.5
6 W 0 38 Vanbeselaere, Victor 1447 2.5
7 Z 0 41 Rosseel, Lennert 0 2.5
-1200 0 Waregem 1.5 3.00 7.0 1.0
Begin van de pagina
Ronde 1 (16/12/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Daels, Emma 0.0 (1585) 0-1 Boucquet, Emile 0.0 (2177)
2 Wahlund, Max 0.0 (2066) 1-0 Barbier, Francois 0.0 (1570)
3 Rouard, Baptiste 0.0 (1527) 0-1 Ramacker, Quinten 0.0 (2053)
4 Chaerle, Josse 0.0 (2043) 1-0 Vandevelde, Luc 0.0 (1512)
5 Ulenaers, Marc 0.0 (1504) 0-1 Soubirou, Oriane 0.0 (2032)
6 Carpentier, Jannes 0.0 (2010) 1-0 Vangeel, Didier 0.0 (1502)
7 Selschotter, Jan 0.0 (1501) 0-1 Vanduyfhuys, Daria 0.0 (1974)
8 Mevel, Mael 0.0 (1945) 1-0 De Meyere, Dirk 0.0 (1453)
9 Vanbeselaere, Victor 0.0 (1447) 0-1 Farrington, Edward 0.0 (1933)
10 Deveque, Guillaume 0.0 (1927) 1-0 Renckens, Yannick 0.0 (1429)
11 Noens, Yoran 0.0 (1419) 0-1 Geboers, Jimmy 0.0 (1911)
12 Surmont, Yves 0.0 (1865) 1-0 Boudry, Rik 0.0 (1415)
13 Bolle, Maurice 0.0 (1363) ½-½ Vanduyfhuys, Igor 0.0 (1838)
14 Keirse, Steven 0.0 (1836) 1-0 Bertheloot, Louis 0.0 (1349)
15 Belhouachi, Nadir 0.0 (1346) 0-1 De Blende, Nando 0.0 (1799)
16 Ramacker, Nico 0.0 (1768) 1-0 Lequy, Cedric 0.0 (1342)
17 Boucquet, Louis 0.0 (1294) 0-1 Veldeman, Sieben 0.0 (1720)
18 Londers, Jan 0.0 (1718) 1-0 Minnaert, Bob 0.0 (1271)
19 Dharmadi, Djaka 0.0 (1237) 0-1 Vanden Abeele, Xavier 0.0 (1704)
20 Daels, Ilse 0.0 (1679) 1-0 Verbanck, Mario 0.0 (1216)
21 Clybouw, Randee 0.0 (0) 0-1 Debaere, Thomas 0.0 (1650)
22 Steen, Kris 0.0 (1650) 1-0 Rosseel, Lennert 0.0 (0)
23 Wilmotte, Ward 0.0 (0) 0-1 Drugmand, Benoit 0.0 (1624)
24 Cafmeyer, Anthony 0.0 (1601) 1-0 Trizulla, Tristen 0.0 (0)
25 Burvenich, Robbe 0.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 0.0 (1587)
  Tabsho, Hassan 0.0 (1391) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (16/12/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Boucquet, Emile 1.0 (2177) 1-0 Keirse, Steven 1.0 (1836)
2 De Blende, Nando 1.0 (1799) ½-½ Wahlund, Max 1.0 (2066)
3 Ramacker, Quinten 1.0 (2053) 1-0 Ramacker, Nico 1.0 (1768)
4 Veldeman, Sieben 1.0 (1720) ½-½ Chaerle, Josse 1.0 (2043)
5 Soubirou, Oriane 1.0 (2032) 1-0 Londers, Jan 1.0 (1718)
6 Vanden Abeele, Xavier 1.0 (1704) 0-1 Carpentier, Jannes 1.0 (2010)
7 Vanduyfhuys, Daria 1.0 (1974) 1-0 Daels, Ilse 1.0 (1679)
8 Debaere, Thomas 1.0 (1650) 0-1 Mevel, Mael 1.0 (1945)
9 Farrington, Edward 1.0 (1933) ½-½ Steen, Kris 1.0 (1650)
10 Drugmand, Benoit 1.0 (1624) 1-0 Deveque, Guillaume 1.0 (1927)
11 Geboers, Jimmy 1.0 (1911) 1-0 Cafmeyer, Anthony 1.0 (1601)
12 Decraene, Lotus 1.0 (1587) 0-1 Surmont, Yves 1.0 (1865)
13 Vanduyfhuys, Igor 0.5 (1838) 1-0 Daels, Emma 0.0 (1585)
14 Barbier, Francois 0.0 (1570) 0-1 Bolle, Maurice 0.5 (1363)
15 Lequy, Cedric 0.0 (1342) 0-1 Rouard, Baptiste 0.0 (1527)
16 Vandevelde, Luc 0.0 (1512) 1-0 Belhouachi, Nadir 0.0 (1346)
17 Minnaert, Bob 0.0 (1271) 0-1 Ulenaers, Marc 0.0 (1504)
18 Vangeel, Didier 0.0 (1502) 1-0 Boucquet, Louis 0.0 (1294)
19 Verbanck, Mario 0.0 (1216) 0-1 Selschotter, Jan 0.0 (1501)
20 De Meyere, Dirk 0.0 (1453) 1-0 Dharmadi, Djaka 0.0 (1237)
21 Rosseel, Lennert 0.0 (0) 0-1 Vanbeselaere, Victor 0.0 (1447)
22 Renckens, Yannick 0.0 (1429) ½-½ Clybouw, Randee 0.0 (0)
23 Trizulla, Tristen 0.0 (0) 0-1 Noens, Yoran 0.0 (1419)
24 Boudry, Rik 0.0 (1415) 0-1 Wilmotte, Ward 0.0 (0)
25 Bertheloot, Louis 0.0 (1349) 1-0 Burvenich, Robbe 0.0 (0)
  Tabsho, Hassan 0.0 (1391) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/12/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Vanduyfhuys, Daria 2.0 (1974) 0-1 Boucquet, Emile 2.0 (2177)
2 Mevel, Mael 2.0 (1945) 0-1 Ramacker, Quinten 2.0 (2053)
3 Surmont, Yves 2.0 (1865) 0-1 Soubirou, Oriane 2.0 (2032)
4 Carpentier, Jannes 2.0 (2010) 1-0 Geboers, Jimmy 2.0 (1911)
5 Wahlund, Max 1.5 (2066) 1-0 Drugmand, Benoit 2.0 (1624)
6 Chaerle, Josse 1.5 (2043) 1-0 De Blende, Nando 1.5 (1799)
7 Bolle, Maurice 1.5 (1363) 0-1 Farrington, Edward 1.5 (1933)
8 Steen, Kris 1.5 (1650) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 1.5 (1838)
9 Deveque, Guillaume 1.0 (1927) 1-0 Veldeman, Sieben 1.5 (1720)
10 Keirse, Steven 1.0 (1836) 1-0 Vandevelde, Luc 1.0 (1512)
11 Ramacker, Nico 1.0 (1768) 0-1 Ulenaers, Marc 1.0 (1504)
12 Londers, Jan 1.0 (1718) 0-1 Vangeel, Didier 1.0 (1502)
13 Selschotter, Jan 1.0 (1501) 0-1 Vanden Abeele, Xavier 1.0 (1704)
14 Daels, Ilse 1.0 (1679) 1-0 De Meyere, Dirk 1.0 (1453)
15 Vanbeselaere, Victor 1.0 (1447) 0-1 Debaere, Thomas 1.0 (1650)
16 Cafmeyer, Anthony 1.0 (1601) 1-0 Noens, Yoran 1.0 (1419)
17 Wilmotte, Ward 1.0 (0) 1-0 Decraene, Lotus 1.0 (1587)
18 Rouard, Baptiste 1.0 (1527) 0-1 Bertheloot, Louis 1.0 (1349)
19 Boudry, Rik 0.0 (1415) 0-1 Renckens, Yannick 0.5 (1429)
20 Clybouw, Randee 0.5 (0) 0-1 Lequy, Cedric 0.0 (1342)
21 Daels, Emma 0.0 (1585) 1-0 Verbanck, Mario 0.0 (1216)
22 Dharmadi, Djaka 0.0 (1237) 0-1 Barbier, Francois 0.0 (1570)
23 Belhouachi, Nadir 0.0 (1346) 1-0 Rosseel, Lennert 0.0 (0)
24 Boucquet, Louis 0.0 (1294) 1-0 Trizulla, Tristen 0.0 (0)
25 Burvenich, Robbe 0.0 (0) 1-0 Minnaert, Bob 0.0 (1271)
  Tabsho, Hassan 0.0 (1391) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/12/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Boucquet, Emile 3.0 (2177) 0-1 Soubirou, Oriane 3.0 (2032)
2 Ramacker, Quinten 3.0 (2053) ½-½ Carpentier, Jannes 3.0 (2010)
3 Farrington, Edward 2.5 (1933) ½-½ Wahlund, Max 2.5 (2066)
4 Vanduyfhuys, Igor 2.5 (1838) 0-1 Chaerle, Josse 2.5 (2043)
5 Debaere, Thomas 2.0 (1650) 0-1 Vanduyfhuys, Daria 2.0 (1974)
6 Drugmand, Benoit 2.0 (1624) ½-½ Mevel, Mael 2.0 (1945)
7 Ulenaers, Marc 2.0 (1504) 0-1 Deveque, Guillaume 2.0 (1927)
8 Geboers, Jimmy 2.0 (1911) 1-0 Daels, Ilse 2.0 (1679)
9 Bertheloot, Louis 2.0 (1349) 0-1 Surmont, Yves 2.0 (1865)
10 Vangeel, Didier 2.0 (1502) 0-1 Keirse, Steven 2.0 (1836)
11 Vanden Abeele, Xavier 2.0 (1704) ½-½ Cafmeyer, Anthony 2.0 (1601)
12 De Blende, Nando 1.5 (1799) 1-0 Wilmotte, Ward 2.0 (0)
13 Veldeman, Sieben 1.5 (1720) 1-0 Bolle, Maurice 1.5 (1363)
14 Renckens, Yannick 1.5 (1429) 1-0 Steen, Kris 1.5 (1650)
15 Selschotter, Jan 1.0 (1501) 0-1 Ramacker, Nico 1.0 (1768)
16 De Meyere, Dirk 1.0 (1453) 0-1 Londers, Jan 1.0 (1718)
17 Decraene, Lotus 1.0 (1587) 1-0 Vanbeselaere, Victor 1.0 (1447)
18 Lequy, Cedric 1.0 (1342) 0-1 Daels, Emma 1.0 (1585)
19 Barbier, Francois 1.0 (1570) 1-0 Belhouachi, Nadir 1.0 (1346)
20 Noens, Yoran 1.0 (1419) 1-0 Rouard, Baptiste 1.0 (1527)
21 Vandevelde, Luc 1.0 (1512) 0-1 Boucquet, Louis 1.0 (1294)
22 Clybouw, Randee 0.5 (0) ½-½ Burvenich, Robbe 1.0 (0)
23 Verbanck, Mario 0.0 (1216) 1-0 Boudry, Rik 0.0 (1415)
24 Minnaert, Bob 0.0 (1271) ½-½ Rosseel, Lennert 0.0 (0)
25 Trizulla, Tristen 0.0 (0) 1-0 Dharmadi, Djaka 0.0 (1237)
  Tabsho, Hassan 0.0 (1391) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/12/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Soubirou, Oriane 4.0 (2032) 0-1 Ramacker, Quinten 3.5 (2053)
2 Chaerle, Josse 3.5 (2043) ½-½ Carpentier, Jannes 3.5 (2010)
3 Deveque, Guillaume 3.0 (1927) 0-1 Boucquet, Emile 3.0 (2177)
4 Wahlund, Max 3.0 (2066) ½-½ Geboers, Jimmy 3.0 (1911)
5 Surmont, Yves 3.0 (1865) 0-1 Vanduyfhuys, Daria 3.0 (1974)
6 Keirse, Steven 3.0 (1836) 0-1 Farrington, Edward 3.0 (1933)
7 Mevel, Mael 2.5 (1945) ½-½ Vanden Abeele, Xavier 2.5 (1704)
8 Drugmand, Benoit 2.5 (1624) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 2.5 (1838)
9 Cafmeyer, Anthony 2.5 (1601) 0-1 De Blende, Nando 2.5 (1799)
10 Renckens, Yannick 2.5 (1429) 0-1 Veldeman, Sieben 2.5 (1720)
11 Ramacker, Nico 2.0 (1768) 1-0 Barbier, Francois 2.0 (1570)
12 Londers, Jan 2.0 (1718) 1-0 Ulenaers, Marc 2.0 (1504)
13 Daels, Ilse 2.0 (1679) 0-1 Vangeel, Didier 2.0 (1502)
14 Wilmotte, Ward 2.0 (0) 0-1 Debaere, Thomas 2.0 (1650)
15 Boucquet, Louis 2.0 (1294) 1-0 Decraene, Lotus 2.0 (1587)
16 Daels, Emma 2.0 (1585) 1-0 Noens, Yoran 2.0 (1419)
17 Steen, Kris 1.5 (1650) 1-0 Bertheloot, Louis 2.0 (1349)
18 Bolle, Maurice 1.5 (1363) 1-0 Burvenich, Robbe 1.5 (0)
19 Rouard, Baptiste 1.0 (1527) 1-0 Verbanck, Mario 1.0 (1216)
20 Lequy, Cedric 1.0 (1342) ½-½ Vandevelde, Luc 1.0 (1512)
21 Belhouachi, Nadir 1.0 (1346) 0-1 Selschotter, Jan 1.0 (1501)
22 De Meyere, Dirk 1.0 (1453) 0-1 Clybouw, Randee 1.0 (0)
23 Vanbeselaere, Victor 1.0 (1447) ½-½ Trizulla, Tristen 1.0 (0)
24 Boudry, Rik 0.0 (1415) 1-0 Minnaert, Bob 0.5 (1271)
25 Rosseel, Lennert 0.5 (0) 1-0 Dharmadi, Djaka 0.0 (1237)
  Tabsho, Hassan 0.0 (1391) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (16/12/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ramacker, Quinten 4.5 (2053) 0-1 Boucquet, Emile 4.0 (2177)
2 Vanduyfhuys, Daria 4.0 (1974) 1-0 Chaerle, Josse 4.0 (2043)
3 Carpentier, Jannes 4.0 (2010) ½-½ Soubirou, Oriane 4.0 (2032)
4 Farrington, Edward 4.0 (1933) 1-0 Geboers, Jimmy 3.5 (1911)
5 Veldeman, Sieben 3.5 (1720) 1-0 Wahlund, Max 3.5 (2066)
6 Vanduyfhuys, Igor 3.5 (1838) 0-1 De Blende, Nando 3.5 (1799)
7 Londers, Jan 3.0 (1718) 0-1 Mevel, Mael 3.0 (1945)
8 Vanden Abeele, Xavier 3.0 (1704) 0-1 Deveque, Guillaume 3.0 (1927)
9 Debaere, Thomas 3.0 (1650) 0-1 Surmont, Yves 3.0 (1865)
10 Daels, Emma 3.0 (1585) ½-½ Keirse, Steven 3.0 (1836)
11 Vangeel, Didier 3.0 (1502) 1-0 Ramacker, Nico 3.0 (1768)
12 Boucquet, Louis 3.0 (1294) 0-1 Drugmand, Benoit 2.5 (1624)
13 Bolle, Maurice 2.5 (1363) 0-1 Steen, Kris 2.5 (1650)
14 Cafmeyer, Anthony 2.5 (1601) 1-0 Renckens, Yannick 2.5 (1429)
15 Noens, Yoran 2.0 (1419) 0-1 Daels, Ilse 2.0 (1679)
16 Decraene, Lotus 2.0 (1587) 1-0 Clybouw, Randee 2.0 (0)
17 Barbier, Francois 2.0 (1570) 1-0 Wilmotte, Ward 2.0 (0)
18 Ulenaers, Marc 2.0 (1504) 1-0 Rouard, Baptiste 2.0 (1527)
19 Bertheloot, Louis 2.0 (1349) 0-1 Selschotter, Jan 2.0 (1501)
20 Vandevelde, Luc 1.5 (1512) 1-0 Rosseel, Lennert 1.5 (0)
21 Burvenich, Robbe 1.5 (0) 0-1 Vanbeselaere, Victor 1.5 (1447)
22 Trizulla, Tristen 1.5 (0) ½-½ Lequy, Cedric 1.5 (1342)
23 Verbanck, Mario 1.0 (1216) 0-1 De Meyere, Dirk 1.0 (1453)
24 Belhouachi, Nadir 1.0 (1346) 1-0 Boudry, Rik 1.0 (1415)
25 Dharmadi, Djaka 0.0 (1237) 0-1 Minnaert, Bob 0.5 (1271)
  Tabsho, Hassan 0.0 (1391) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (16/12/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Boucquet, Emile 5.0 (2177) 1-0 Farrington, Edward 5.0 (1933)
2 Soubirou, Oriane 4.5 (2032) 1-0 Vanduyfhuys, Daria 5.0 (1974)
3 De Blende, Nando 4.5 (1799) 1-0 Ramacker, Quinten 4.5 (2053)
4 Carpentier, Jannes 4.5 (2010) 0-1 Veldeman, Sieben 4.5 (1720)
5 Chaerle, Josse 4.0 (2043) 0-1 Deveque, Guillaume 4.0 (1927)
6 Mevel, Mael 4.0 (1945) 1-0 Vangeel, Didier 4.0 (1502)
7 Surmont, Yves 4.0 (1865) ½-½ Wahlund, Max 3.5 (2066)
8 Geboers, Jimmy 3.5 (1911) 1-0 Daels, Emma 3.5 (1585)
9 Keirse, Steven 3.5 (1836) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 3.5 (1838)
10 Steen, Kris 3.5 (1650) ½-½ Cafmeyer, Anthony 3.5 (1601)
11 Drugmand, Benoit 3.5 (1624) 1-0 Londers, Jan 3.0 (1718)
12 Ramacker, Nico 3.0 (1768) 0-1 Decraene, Lotus 3.0 (1587)
13 Barbier, Francois 3.0 (1570) 0-1 Vanden Abeele, Xavier 3.0 (1704)
14 Daels, Ilse 3.0 (1679) 1-0 Boucquet, Louis 3.0 (1294)
15 Selschotter, Jan 3.0 (1501) 0-1 Debaere, Thomas 3.0 (1650)
16 Vanbeselaere, Victor 2.5 (1447) 0-1 Ulenaers, Marc 3.0 (1504)
17 Renckens, Yannick 2.5 (1429) 1-0 Vandevelde, Luc 2.5 (1512)
18 Rouard, Baptiste 2.0 (1527) 0-1 Bolle, Maurice 2.5 (1363)
19 De Meyere, Dirk 2.0 (1453) ½-½ Trizulla, Tristen 2.0 (0)
20 Lequy, Cedric 2.0 (1342) 0-1 Noens, Yoran 2.0 (1419)
21 Clybouw, Randee 2.0 (0) 1-0 Bertheloot, Louis 2.0 (1349)
22 Wilmotte, Ward 2.0 (0) 1-0 Belhouachi, Nadir 2.0 (1346)
23 Rosseel, Lennert 1.5 (0) 1-0 Burvenich, Robbe 1.5 (0)
24 Minnaert, Bob 1.5 (1271) 0-1 Verbanck, Mario 1.0 (1216)
25 Boudry, Rik 1.0 (1415) 1-0 Dharmadi, Djaka 0.0 (1237)
  Tabsho, Hassan 0.0 (1391) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

CM Boucquet, Emile (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.34738
N-Elo2207
FIDE-ID233161
F-Elo2177
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Daels, Emma BEL 1585 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Keirse, Steven BEL 1836 3.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 1 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 1974 5.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
4 1 WFM Soubirou, Oriane FRA 2032 5.5 W - 0 3.0 0.69 -0.69
5 3      Deveque, Guillaume FRA 1927 5.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
6 1      Ramacker, Quinten BEL 2053 4.5 Z - 1 5.0 0.67 +0.33
7 1      Farrington, Edward ENG 1933 5.0 W 1 6.0 0.80 +0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1905 32.0 Totaal 6.0 5.53 +0.47
Begin van de pagina

WFM Soubirou, Oriane (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.15150
N-Elo2022
FIDE-ID686034
F-Elo2032
Landfra  (fra)
Club(239) Boitsfort
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ulenaers, Marc BEL 1504 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Londers, Jan BEL 1718 3.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 3      Surmont, Yves BEL 1865 4.5 Z - 1 3.0 0.72 +0.28
4 1 CM Boucquet, Emile BEL 2177 6.0 Z - 1 4.0 0.31 +0.69
5 1      Ramacker, Quinten BEL 2053 4.5 W - 0 4.0 0.47 -0.47
6 3      Carpentier, Jannes BEL 2010 4.5 Z ½ 4.5 0.53 -0.03
7 2 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 1974 5.0 W - 1 5.5 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1900 31.5 Totaal 5.5 4.39 +1.11
Begin van de pagina

Veldeman, Sieben (Rank: 17)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.21436
N-Elo1773
FIDE-ID268461
F-Elo1720
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-1750

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Boucquet, Louis BEL 1294 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Chaerle, Josse BEL 2043 4.0 W - ½ 1.5 0.13 +0.37
3 9      Deveque, Guillaume FRA 1927 5.0 Z - 0 1.5 0.23 -0.23
4 13      Bolle, Maurice BEL 1363 3.5 W 1 2.5 0.89 +0.11
5 10      Renckens, Yannick BEL 1429 3.5 Z - 1 3.5 0.85 +0.15
6 5 CM Wahlund, Max SWE 2066 4.0 W - 1 4.5 0.11 +0.89
7 4      Carpentier, Jannes BEL 2010 4.5 Z - 1 5.5 0.16 +0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1733 27.5 Totaal 5.5 3.29 +2.21
Begin van de pagina

De Blende, Nando (Rank: 15)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11064
N-Elo2018
FIDE-ID226173
F-Elo1799
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Belhouachi, Nadir FRA 1346 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 CM Wahlund, Max SWE 2066 4.0 W - ½ 1.5 0.18 +0.32
3 6      Chaerle, Josse BEL 2043 4.0 Z - 0 1.5 0.20 -0.20
4 12      Wilmotte, Ward BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 9      Cafmeyer, Anthony BEL 1601 4.0 Z 1 3.5 0.76 +0.24
6 6      Vanduyfhuys, Igor BEL 1838 4.5 Z - 1 4.5 0.45 +0.55
7 3      Ramacker, Quinten BEL 2053 4.5 W - 1 5.5 0.19 +0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1824 26.0 Totaal 5.5 3.62 +1.88
Begin van de pagina

Deveque, Guillaume (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID658952
F-Elo1927
Landfra  (fra)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Renckens, Yannick BEL 1429 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Drugmand, Benoit BEL 1624 4.5 Z - 0 1.0 0.86 -0.86
3 9      Veldeman, Sieben BEL 1720 5.5 W - 1 2.0 0.77 +0.23
4 7      Ulenaers, Marc BEL 1504 4.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
5 3 CM Boucquet, Emile BEL 2177 6.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
6 8      Vanden Abeele, Xavier BEL 1704 4.0 Z - 1 4.0 0.78 +0.22
7 5      Chaerle, Josse BEL 2043 4.0 Z - 1 5.0 0.34 +0.66
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1743 31.5 Totaal 5.0 4.78 +0.22
Begin van de pagina

WFM Vanduyfhuys, Daria (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.14495
N-Elo2093
FIDE-ID246336
F-Elo1974
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Selschotter, Jan BEL 1501 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Daels, Ilse BEL 1679 4.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1 CM Boucquet, Emile BEL 2177 6.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
4 5      Debaere, Thomas BEL 1650 4.0 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
5 5      Surmont, Yves BEL 1865 4.5 Z - 1 4.0 0.65 +0.35
6 2      Chaerle, Josse BEL 2043 4.0 W - 1 5.0 0.40 +0.60
7 2 WFM Soubirou, Oriane FRA 2032 5.5 Z - 0 5.0 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1849 31.0 Totaal 5.0 4.35 +0.65
Begin van de pagina

Farrington, Edward (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17487
N-Elo1983
FIDE-ID414310
F-Elo1933
Landeng  (eng)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vanbeselaere, Victor BEL 1447 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Steen, Kris BEL 1650 4.0 W - ½ 1.5 0.84 -0.34
3 7      Bolle, Maurice BEL 1363 3.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 3 CM Wahlund, Max SWE 2066 4.0 W - ½ 3.0 0.32 +0.18
5 6      Keirse, Steven BEL 1836 3.5 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
6 4      Geboers, Jimmy BEL 1911 4.5 W - 1 5.0 0.53 +0.47
7 1 CM Boucquet, Emile BEL 2177 6.0 Z 0 5.0 0.20 -0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1778 28.0 Totaal 5.0 4.36 +0.64
Begin van de pagina

Mevel, Mael (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID26005891
F-Elo1945
Landfra  (fra)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Meyere, Dirk BEL 1453 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Debaere, Thomas BEL 1650 4.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 2      Ramacker, Quinten BEL 2053 4.5 W - 0 2.0 0.35 -0.35
4 6      Drugmand, Benoit BEL 1624 4.5 Z - ½ 2.5 0.87 -0.37
5 7      Vanden Abeele, Xavier BEL 1704 4.0 W - ½ 3.0 0.80 -0.30
6 7      Londers, Jan BEL 1718 3.0 Z - 1 4.0 0.79 +0.21
7 6      Vangeel, Didier BEL 1502 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1672 26.5 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina

Carpentier, Jannes (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.12290
N-Elo1995
FIDE-ID235059
F-Elo2010
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vangeel, Didier BEL 1502 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vanden Abeele, Xavier BEL 1704 4.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 4      Geboers, Jimmy BEL 1911 4.5 W - 1 3.0 0.64 +0.36
4 2      Ramacker, Quinten BEL 2053 4.5 Z - ½ 3.5 0.44 +0.06
5 2      Chaerle, Josse BEL 2043 4.0 Z - ½ 4.0 0.45 +0.05
6 3 WFM Soubirou, Oriane FRA 2032 5.5 W - ½ 4.5 0.47 +0.03
7 4      Veldeman, Sieben BEL 1720 5.5 W - 0 4.5 0.84 -0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1852 32.0 Totaal 4.5 4.62 -0.12
Begin van de pagina

Ramacker, Quinten (Rank: 3)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.43257
N-Elo2061
FIDE-ID210404
F-Elo2053
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Rouard, Baptiste FRA 1527 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Ramacker, Nico BEL 1768 3.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 2      Mevel, Mael FRA 1945 5.0 Z - 1 3.0 0.65 +0.35
4 2      Carpentier, Jannes BEL 2010 4.5 W - ½ 3.5 0.56 -0.06
5 1 WFM Soubirou, Oriane FRA 2032 5.5 Z - 1 4.5 0.53 +0.47
6 1 CM Boucquet, Emile BEL 2177 6.0 W 0 4.5 0.33 -0.33
7 3      De Blende, Nando BEL 1799 5.5 Z 0 4.5 0.81 -0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1894 31.5 Totaal 4.5 4.64 -0.14
Begin van de pagina

Vanduyfhuys, Igor (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo2022
FIDE-ID246212
F-Elo1838
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Bolle, Maurice BEL 1363 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 13      Daels, Emma BEL 1585 3.5 W - 1 1.5 0.81 +0.19
3 8      Steen, Kris BEL 1650 4.0 Z 1 2.5 0.74 +0.26
4 4      Chaerle, Josse BEL 2043 4.0 W - 0 2.5 0.24 -0.24
5 8      Drugmand, Benoit BEL 1624 4.5 Z - 1 3.5 0.77 +0.23
6 6      De Blende, Nando BEL 1799 5.5 W - 0 3.5 0.55 -0.55
7 9      Keirse, Steven BEL 1836 3.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1700 28.5 Totaal 4.5 4.53 -0.03
Begin van de pagina

Geboers, Jimmy (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1848
FIDE-ID262919
F-Elo1911
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Noens, Yoran BEL 1419 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Cafmeyer, Anthony BEL 1601 4.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 4      Carpentier, Jannes BEL 2010 4.5 Z - 0 2.0 0.36 -0.36
4 8      Daels, Ilse BEL 1679 4.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
5 4 CM Wahlund, Max SWE 2066 4.0 Z - ½ 3.5 0.29 +0.21
6 4      Farrington, Edward ENG 1933 5.0 Z - 0 3.5 0.47 -0.47
7 8      Daels, Emma BEL 1585 3.5 W 1 4.5 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1756 28.0 Totaal 4.5 4.56 -0.06
Begin van de pagina

Drugmand, Benoit (Rank: 23)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.23003
N-Elo1524
FIDE-ID271543
F-Elo1624
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-1650

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Wilmotte, Ward BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Deveque, Guillaume FRA 1927 5.0 W - 1 2.0 0.14 +0.86
3 5 CM Wahlund, Max SWE 2066 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Mevel, Mael FRA 1945 5.0 W ½ 2.5 0.13 +0.37
5 8      Vanduyfhuys, Igor BEL 1838 4.5 W - 0 2.5 0.23 -0.23
6 12      Boucquet, Louis BEL 1294 3.0 Z - 1 3.5 0.88 +0.12
7 11      Londers, Jan BEL 1718 3.0 W 1 4.5 0.37 +0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1798 27.5 Totaal 4.5 2.75 +1.75
Begin van de pagina

Surmont, Yves (Rank: 12)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14273
N-Elo1875
FIDE-ID208205
F-Elo1865
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Boudry, Rik BEL 1415 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Decraene, Lotus BEL 1587 4.0 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
3 3 WFM Soubirou, Oriane FRA 2032 5.5 W - 0 2.0 0.28 -0.28
4 9      Bertheloot, Louis FRA 1349 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 1974 5.0 W - 0 3.0 0.35 -0.35
6 9      Debaere, Thomas BEL 1650 4.0 Z - 1 4.0 0.77 +0.23
7 7 CM Wahlund, Max SWE 2066 4.0 W - ½ 4.5 0.24 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1724 26.5 Totaal 4.5 4.31 +0.19
Begin van de pagina

Chaerle, Josse (Rank: 4)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.50013
N-Elo2038
FIDE-ID229920
F-Elo2043
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vandevelde, Luc BEL 1512 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Veldeman, Sieben BEL 1720 5.5 Z - ½ 1.5 0.87 -0.37
3 6      De Blende, Nando BEL 1799 5.5 W - 1 2.5 0.80 +0.20
4 4      Vanduyfhuys, Igor BEL 1838 4.5 Z - 1 3.5 0.76 +0.24
5 2      Carpentier, Jannes BEL 2010 4.5 W - ½ 4.0 0.55 -0.05
6 2 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 1974 5.0 Z - 0 4.0 0.60 -0.60
7 5      Deveque, Guillaume FRA 1927 5.0 W - 0 4.0 0.66 -0.66
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1825 32.5 Totaal 4.0 5.16 -1.16
Begin van de pagina

CM Wahlund, Max (Rank: 2)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.26343
N-Elo2100
FIDE-ID1741861
F-Elo2066
Landswe  (swe)
Club(226) Europchess
Categorie+2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Barbier, Francois BEL 1570 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Blende, Nando BEL 1799 5.5 Z - ½ 1.5 0.82 -0.32
3 5      Drugmand, Benoit BEL 1624 4.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 3      Farrington, Edward ENG 1933 5.0 Z ½ 3.0 0.68 -0.18
5 4      Geboers, Jimmy BEL 1911 4.5 W - ½ 3.5 0.71 -0.21
6 5      Veldeman, Sieben BEL 1720 5.5 Z - 0 3.5 0.89 -0.89
7 7      Surmont, Yves BEL 1865 4.5 Z - ½ 4.0 0.76 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1774 32.5 Totaal 4.0 5.70 -1.70
Begin van de pagina

Cafmeyer, Anthony (Rank: 24)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14486
N-Elo1601
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-1650

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Trizulla, Tristen BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Geboers, Jimmy BEL 1911 4.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 16      Noens, Yoran BEL 1419 3.0 W - 1 2.0 0.74 +0.26
4 11      Vanden Abeele, Xavier BEL 1704 4.0 Z - ½ 2.5 0.36 +0.14
5 9      De Blende, Nando BEL 1799 5.5 W - 0 2.5 0.24 -0.24
6 14      Renckens, Yannick BEL 1429 3.5 W - 1 3.5 0.73 +0.27
7 10      Steen, Kris BEL 1650 4.0 Z - ½ 4.0 0.43 +0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1652 27.0 Totaal 4.0 3.56 +0.44
Begin van de pagina

Vangeel, Didier (Rank: 31)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.4049
N-Elo1636
FIDE-ID265209
F-Elo1502
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-1550

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Carpentier, Jannes BEL 2010 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Boucquet, Louis BEL 1294 3.0 W - 1 1.0 0.77 +0.23
3 12      Londers, Jan BEL 1718 3.0 Z - 1 2.0 0.22 +0.78
4 10      Keirse, Steven BEL 1836 3.5 W - 0 2.0 0.12 -0.12
5 13      Daels, Ilse BEL 1679 4.0 Z - 1 3.0 0.27 +0.73
6 11      Ramacker, Nico BEL 1768 3.0 W - 1 4.0 0.18 +0.82
7 6      Mevel, Mael FRA 1945 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1750 26.0 Totaal 4.0 1.72 +2.28
Begin van de pagina

Steen, Kris (Rank: 22)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16606
N-Elo1648
FIDE-ID264571
F-Elo1650
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-1750

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Rosseel, Lennert BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Farrington, Edward ENG 1933 5.0 Z - ½ 1.5 0.16 +0.34
3 8      Vanduyfhuys, Igor BEL 1838 4.5 W - 0 1.5 0.26 -0.26
4 14      Renckens, Yannick BEL 1429 3.5 Z - 0 1.5 0.78 -0.78
5 17      Bertheloot, Louis FRA 1349 2.0 W - 1 2.5 0.85 +0.15
6 13      Bolle, Maurice BEL 1363 3.5 Z 1 3.5 0.84 +0.16
7 10      Cafmeyer, Anthony BEL 1601 4.0 W - ½ 4.0 0.57 -0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1585 25.0 Totaal 4.0 4.38 -0.38
Begin van de pagina

Debaere, Thomas (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.27321
N-Elo0
FIDE-ID286460
F-Elo1650
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-1750

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Clybouw, Randee BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Mevel, Mael FRA 1945 5.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 15      Vanbeselaere, Victor BEL 1447 2.5 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
4 5 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 1974 5.0 W - 0 2.0 0.13 -0.13
5 14      Wilmotte, Ward BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Surmont, Yves BEL 1865 4.5 W - 0 3.0 0.23 -0.23
7 15      Selschotter, Jan BEL 1501 3.0 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1746 26.0 Totaal 4.0 3.81 +0.19
Begin van de pagina

Vanden Abeele, Xavier (Rank: 19)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.55280
N-Elo1717
FIDE-ID222798
F-Elo1704
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-1750

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Dharmadi, Djaka BEL 1237 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Carpentier, Jannes BEL 2010 4.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 13      Selschotter, Jan BEL 1501 3.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
4 11      Cafmeyer, Anthony BEL 1601 4.0 W - ½ 2.5 0.64 -0.14
5 7      Mevel, Mael FRA 1945 5.0 Z - ½ 3.0 0.20 +0.30
6 8      Deveque, Guillaume FRA 1927 5.0 W - 0 3.0 0.22 -0.22
7 13      Barbier, Francois BEL 1570 3.0 Z - 1 4.0 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1684 24.5 Totaal 4.0 3.56 +0.44
Begin van de pagina

Daels, Ilse (Rank: 20)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.10542
N-Elo1705
FIDE-ID240982
F-Elo1679
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-1750

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Verbanck, Mario BEL 1216 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 1974 5.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 14      De Meyere, Dirk BEL 1453 2.5 W - 1 2.0 0.79 +0.21
4 8      Geboers, Jimmy BEL 1911 4.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
5 13      Vangeel, Didier BEL 1502 4.0 W - 0 2.0 0.73 -0.73
6 15      Noens, Yoran BEL 1419 3.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
7 14      Boucquet, Louis BEL 1294 3.0 W - 1 4.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1538 24.0 Totaal 4.0 4.53 -0.53
Begin van de pagina

Decraene, Lotus (Rank: 25)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1547
FIDE-ID258512
F-Elo1587
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-1650

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Burvenich, Robbe BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Surmont, Yves BEL 1865 4.5 W - 0 1.0 0.17 -0.17
3 17      Wilmotte, Ward BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 17      Vanbeselaere, Victor BEL 1447 2.5 W - 1 2.0 0.69 +0.31
5 15      Boucquet, Louis BEL 1294 3.0 Z - 0 2.0 0.85 -0.85
6 16      Clybouw, Randee BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 12      Ramacker, Nico BEL 1768 3.0 Z - 1 4.0 0.26 +0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1593 20.5 Totaal 4.0 4.73 -0.73
Begin van de pagina

Ulenaers, Marc (Rank: 30)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.89508
N-Elo1713
FIDE-ID211869
F-Elo1504
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-1550

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 WFM Soubirou, Oriane FRA 2032 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Minnaert, Bob BEL 1271 1.5 Z - 1 1.0 0.79 +0.21
3 11      Ramacker, Nico BEL 1768 3.0 Z - 1 2.0 0.18 +0.82
4 7      Deveque, Guillaume FRA 1927 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Londers, Jan BEL 1718 3.0 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
6 18      Rouard, Baptiste FRA 1527 2.0 W - 1 3.0 0.47 +0.53
7 16      Vanbeselaere, Victor BEL 1447 2.5 Z - 1 4.0 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1670 22.5 Totaal 4.0 2.41 +1.59
Begin van de pagina

Keirse, Steven (Rank: 14)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14206
N-Elo1933
FIDE-ID231134
F-Elo1836
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bertheloot, Louis FRA 1349 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 CM Boucquet, Emile BEL 2177 6.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 10      Vandevelde, Luc BEL 1512 2.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 10      Vangeel, Didier BEL 1502 4.0 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
5 6      Farrington, Edward ENG 1933 5.0 W - 0 3.0 0.37 -0.37
6 10      Daels, Emma BEL 1585 3.5 Z - ½ 3.5 0.81 -0.31
7 9      Vanduyfhuys, Igor BEL 1838 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1699 27.5 Totaal 3.5 4.47 -0.97
Begin van de pagina

Renckens, Yannick (Rank: 35)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.5177
N-Elo1537
FIDE-ID220191
F-Elo1429
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-1450

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Deveque, Guillaume FRA 1927 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Clybouw, Randee BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 19      Boudry, Rik BEL 1415 2.0 Z - 1 1.5 0.52 +0.48
4 14      Steen, Kris BEL 1650 4.0 W 1 2.5 0.22 +0.78
5 10      Veldeman, Sieben BEL 1720 5.5 W - 0 2.5 0.15 -0.15
6 14      Cafmeyer, Anthony BEL 1601 4.0 Z - 0 2.5 0.27 -0.27
7 17      Vandevelde, Luc BEL 1512 2.5 W - 1 3.5 0.39 +0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1637 26.0 Totaal 3.5 2.55 +0.95
Begin van de pagina

Bolle, Maurice (Rank: 39)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.23209
N-Elo1355
FIDE-ID273236
F-Elo1363
Landbel  (bel)
Club(460) Oudenaarde
Categorie-1450

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vanduyfhuys, Igor BEL 1838 4.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 14      Barbier, Francois BEL 1570 3.0 Z - 1 1.5 0.23 +0.77
3 7      Farrington, Edward ENG 1933 5.0 W 0 1.5 0.08 -0.08
4 13      Veldeman, Sieben BEL 1720 5.5 Z - 0 1.5 0.11 -0.11
5 18      Burvenich, Robbe BEL 0 1.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 13      Steen, Kris BEL 1650 4.0 W - 0 2.5 0.16 -0.16
7 18      Rouard, Baptiste FRA 1527 2.0 Z - 1 3.5 0.28 +0.72
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1706 25.5 Totaal 3.5 1.86 +1.64
Begin van de pagina

Daels, Emma (Rank: 26)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.10544
N-Elo1629
FIDE-ID240974
F-Elo1585
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-1650

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 CM Boucquet, Emile BEL 2177 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Vanduyfhuys, Igor BEL 1838 4.5 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
3 21      Verbanck, Mario BEL 1216 2.0 W 1 1.0 0.90 +0.10
4 18      Lequy, Cedric BEL 1342 2.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
5 16      Noens, Yoran BEL 1419 3.0 W - 1 3.0 0.72 +0.28
6 10      Keirse, Steven BEL 1836 3.5 W - ½ 3.5 0.19 +0.31
7 8      Geboers, Jimmy BEL 1911 4.5 Z - 0 3.5 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1677 25.5 Totaal 3.5 3.01 +0.49
Begin van de pagina

Boucquet, Louis (Rank: 43)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.12168
N-Elo1369
FIDE-ID280437
F-Elo1294
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-1350

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Veldeman, Sieben BEL 1720 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Vangeel, Didier BEL 1502 4.0 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
3 24      Trizulla, Tristen BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 21      Vandevelde, Luc BEL 1512 2.5 Z - 1 2.0 0.22 +0.78
5 15      Decraene, Lotus BEL 1587 4.0 W - 1 3.0 0.15 +0.85
6 12      Drugmand, Benoit BEL 1624 4.5 W - 0 3.0 0.12 -0.12
7 14      Daels, Ilse BEL 1679 4.0 Z 0 3.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1604 27.0 Totaal 3.0 1.81 +1.19
Begin van de pagina

Ramacker, Nico (Rank: 16)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.10280
N-Elo1808
FIDE-ID210390
F-Elo1768
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Lequy, Cedric BEL 1342 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Ramacker, Quinten BEL 2053 4.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 11      Ulenaers, Marc BEL 1504 4.0 W - 0 1.0 0.82 -0.82
4 15      Selschotter, Jan BEL 1501 3.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
5 11      Barbier, Francois BEL 1570 3.0 W - 1 3.0 0.76 +0.24
6 11      Vangeel, Didier BEL 1502 4.0 Z - 0 3.0 0.82 -0.82
7 12      Decraene, Lotus BEL 1587 4.0 W - 0 3.0 0.74 -0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1579 24.5 Totaal 3.0 5.04 -2.04
Begin van de pagina

Londers, Jan (Rank: 18)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.41904
N-Elo1777
FIDE-ID227471
F-Elo1718
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-1750

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Minnaert, Bob BEL 1271 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5 WFM Soubirou, Oriane FRA 2032 5.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 12      Vangeel, Didier BEL 1502 4.0 W - 0 1.0 0.78 -0.78
4 16      De Meyere, Dirk BEL 1453 2.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
5 12      Ulenaers, Marc BEL 1504 4.0 W - 1 3.0 0.77 +0.23
6 7      Mevel, Mael FRA 1945 5.0 W - 0 3.0 0.21 -0.21
7 11      Drugmand, Benoit BEL 1624 4.5 Z - 0 3.0 0.63 -0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1618 27.0 Totaal 3.0 4.27 -1.27
Begin van de pagina

Wilmotte, Ward (Rank: 49)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.26825
N-Elo0
FIDE-ID287008
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Drugmand, Benoit BEL 1624 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Boudry, Rik BEL 1415 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 17      Decraene, Lotus BEL 1587 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 12      De Blende, Nando BEL 1799 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Debaere, Thomas BEL 1650 4.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
6 17      Barbier, Francois BEL 1570 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 22      Belhouachi, Nadir FRA 1346 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1570 25.0 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina

Clybouw, Randee (Rank: 47)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.27632
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Debaere, Thomas BEL 1650 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Renckens, Yannick BEL 1429 3.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 20      Lequy, Cedric BEL 1342 2.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
4 22      Burvenich, Robbe BEL 0 1.5 W ½ 1.0 0.50 +0.00
5 22      De Meyere, Dirk BEL 1453 2.5 Z 1 2.0 0.08 +0.92
6 16      Decraene, Lotus BEL 1587 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 21      Bertheloot, Louis FRA 1349 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1468 19.5 Totaal 3.0 0.98 +2.02
Begin van de pagina

Noens, Yoran (Rank: 36)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.19757
N-Elo1320
FIDE-ID264830
F-Elo1419
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-1450

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Geboers, Jimmy BEL 1911 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Trizulla, Tristen BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Cafmeyer, Anthony BEL 1601 4.0 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
4 20      Rouard, Baptiste FRA 1527 2.0 W - 1 2.0 0.35 +0.65
5 16      Daels, Emma BEL 1585 3.5 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
6 15      Daels, Ilse BEL 1679 4.0 W - 0 2.0 0.18 -0.18
7 20      Lequy, Cedric BEL 1342 2.0 Z - 1 3.0 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1607 22.5 Totaal 3.0 2.68 +0.32
Begin van de pagina

Selschotter, Jan (Rank: 32)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.35718
N-Elo1550
FIDE-ID228109
F-Elo1501
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-1550

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 1974 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Verbanck, Mario BEL 1216 2.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
3 13      Vanden Abeele, Xavier BEL 1704 4.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
4 15      Ramacker, Nico BEL 1768 3.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
5 21      Belhouachi, Nadir FRA 1346 2.0 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
6 19      Bertheloot, Louis FRA 1349 2.0 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
7 15      Debaere, Thomas BEL 1650 4.0 W - 0 3.0 0.30 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1572 22.0 Totaal 3.0 3.05 -0.05
Begin van de pagina

Barbier, Francois (Rank: 27)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.68691
N-Elo1494
FIDE-ID285978
F-Elo1570
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-1650

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 CM Wahlund, Max SWE 2066 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Bolle, Maurice BEL 1363 3.5 W - 0 0.0 0.77 -0.77
3 22      Dharmadi, Djaka BEL 1237 0.0 Z 1 1.0 0.88 +0.12
4 19      Belhouachi, Nadir FRA 1346 2.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
5 11      Ramacker, Nico BEL 1768 3.0 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
6 17      Wilmotte, Ward BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 13      Vanden Abeele, Xavier BEL 1704 4.0 W - 0 3.0 0.32 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1580 19.5 Totaal 3.0 3.99 -0.99
Begin van de pagina

Vandevelde, Luc (Rank: 29)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.36366
N-Elo1472
FIDE-ID222992
F-Elo1512
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-1550

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Chaerle, Josse BEL 2043 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Belhouachi, Nadir FRA 1346 2.0 W - 1 1.0 0.72 +0.28
3 10      Keirse, Steven BEL 1836 3.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 21      Boucquet, Louis BEL 1294 3.0 W - 0 1.0 0.78 -0.78
5 20      Lequy, Cedric BEL 1342 2.0 Z - ½ 1.5 0.72 -0.22
6 20      Rosseel, Lennert BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
7 17      Renckens, Yannick BEL 1429 3.5 Z - 0 2.5 0.61 -0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1548 20.5 Totaal 2.5 3.96 -1.46
Begin van de pagina

Vanbeselaere, Victor (Rank: 34)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.27325
N-Elo0
FIDE-ID286958
F-Elo1447
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-1450

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Farrington, Edward ENG 1933 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Rosseel, Lennert BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Debaere, Thomas BEL 1650 4.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
4 17      Decraene, Lotus BEL 1587 4.0 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
5 23      Trizulla, Tristen BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 21      Burvenich, Robbe BEL 0 1.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 16      Ulenaers, Marc BEL 1504 4.0 W - 0 2.5 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1668 23.5 Totaal 2.5 3.81 -1.31
Begin van de pagina

Trizulla, Tristen (Rank: 50)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.20444
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Cafmeyer, Anthony BEL 1601 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Noens, Yoran BEL 1419 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 24      Boucquet, Louis BEL 1294 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 25      Dharmadi, Djaka BEL 1237 0.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
5 23      Vanbeselaere, Victor BEL 1447 2.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
6 22      Lequy, Cedric BEL 1342 2.0 W - ½ 2.0 0.08 +0.42
7 19      De Meyere, Dirk BEL 1453 2.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1399 17.0 Totaal 2.5 0.56 +1.94
Begin van de pagina

De Meyere, Dirk (Rank: 33)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.58947
N-Elo1455
FIDE-ID214523
F-Elo1453
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-1550

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Mevel, Mael FRA 1945 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Dharmadi, Djaka BEL 1237 0.0 W - 1 1.0 0.78 +0.22
3 14      Daels, Ilse BEL 1679 4.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
4 16      Londers, Jan BEL 1718 3.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
5 22      Clybouw, Randee BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 23      Verbanck, Mario BEL 1216 2.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
7 19      Trizulla, Tristen BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1559 19.5 Totaal 2.5 3.89 -1.39
Begin van de pagina

Rosseel, Lennert (Rank: 48)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.10954
N-Elo0
FIDE-ID244805
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Steen, Kris BEL 1650 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Vanbeselaere, Victor BEL 1447 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 23      Belhouachi, Nadir FRA 1346 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 24      Minnaert, Bob BEL 1271 1.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
5 25      Dharmadi, Djaka BEL 1237 0.0 W - 1 1.5 0.08 +0.92
6 20      Vandevelde, Luc BEL 1512 2.5 Z 0 1.5 0.08 -0.08
7 23      Burvenich, Robbe BEL 0 1.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1410 14.0 Totaal 2.5 0.98 +1.52
Begin van de pagina

Lequy, Cedric (Rank: 42)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.16302
N-Elo1424
FIDE-ID252972
F-Elo1342
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-1350

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Ramacker, Nico BEL 1768 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Rouard, Baptiste FRA 1527 2.0 W - 0 0.0 0.26 -0.26
3 20      Clybouw, Randee BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 18      Daels, Emma BEL 1585 3.5 W 0 1.0 0.20 -0.20
5 20      Vandevelde, Luc BEL 1512 2.5 W - ½ 1.5 0.28 +0.22
6 22      Trizulla, Tristen BEL 0 2.5 Z - ½ 2.0 0.92 -0.42
7 20      Noens, Yoran BEL 1419 3.0 W - 0 2.0 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1562 19.5 Totaal 2.0 3.05 -1.05
Begin van de pagina

Belhouachi, Nadir (Rank: 41)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID80416780
F-Elo1346
Landfra  (fra)
Club(0)
Categorie-1350

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      De Blende, Nando BEL 1799 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Vandevelde, Luc BEL 1512 2.5 Z - 0 0.0 0.28 -0.28
3 23      Rosseel, Lennert BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 19      Barbier, Francois BEL 1570 3.0 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
5 21      Selschotter, Jan BEL 1501 3.0 W - 0 1.0 0.29 -0.29
6 24      Boudry, Rik BEL 1415 2.0 W - 1 2.0 0.40 +0.60
7 22      Wilmotte, Ward BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1559 21.5 Totaal 2.0 3.11 -1.11
Begin van de pagina

Rouard, Baptiste (Rank: 28)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID80431348
F-Elo1527
Landfra  (fra)
Club(0)
Categorie-1550

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ramacker, Quinten BEL 2053 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Lequy, Cedric BEL 1342 2.0 Z - 1 1.0 0.74 +0.26
3 18      Bertheloot, Louis FRA 1349 2.0 W - 0 1.0 0.73 -0.73
4 20      Noens, Yoran BEL 1419 3.0 Z - 0 1.0 0.65 -0.65
5 19      Verbanck, Mario BEL 1216 2.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
6 18      Ulenaers, Marc BEL 1504 4.0 Z - 0 2.0 0.53 -0.53
7 18      Bolle, Maurice BEL 1363 3.5 W - 0 2.0 0.72 -0.72
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1463 21.0 Totaal 2.0 4.31 -2.31
Begin van de pagina

Bertheloot, Louis (Rank: 40)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID80431321
F-Elo1349
Landfra  (fra)
Club(0)
Categorie-1350

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Keirse, Steven BEL 1836 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Burvenich, Robbe BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 18      Rouard, Baptiste FRA 1527 2.0 Z - 1 2.0 0.27 +0.73
4 9      Surmont, Yves BEL 1865 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 17      Steen, Kris BEL 1650 4.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
6 19      Selschotter, Jan BEL 1501 3.0 W 0 2.0 0.30 -0.30
7 21      Clybouw, Randee BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1675 21.5 Totaal 2.0 2.72 -0.72
Begin van de pagina

Verbanck, Mario (Rank: 46)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.30431
N-Elo1196
FIDE-ID236756
F-Elo1216
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-1350

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Daels, Ilse BEL 1679 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Selschotter, Jan BEL 1501 3.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
3 21      Daels, Emma BEL 1585 3.5 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
4 23      Boudry, Rik BEL 1415 2.0 W - 1 1.0 0.24 +0.76
5 19      Rouard, Baptiste FRA 1527 2.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
6 23      De Meyere, Dirk BEL 1453 2.5 W - 0 1.0 0.20 -0.20
7 24      Minnaert, Bob BEL 1271 1.5 Z - 1 2.0 0.42 +0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1490 18.5 Totaal 2.0 1.34 +0.66
Begin van de pagina

Boudry, Rik (Rank: 37)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.12928
N-Elo1481
FIDE-ID237540
F-Elo1415
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-1450

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Surmont, Yves BEL 1865 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Wilmotte, Ward BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 19      Renckens, Yannick BEL 1429 3.5 W - 0 0.0 0.48 -0.48
4 23      Verbanck, Mario BEL 1216 2.0 Z 0 0.0 0.76 -0.76
5 24      Minnaert, Bob BEL 1271 1.5 W - 1 1.0 0.69 +0.31
6 24      Belhouachi, Nadir FRA 1346 2.0 Z 0 1.0 0.60 -0.60
7 25      Dharmadi, Djaka BEL 1237 0.0 W - 1 2.0 0.73 +0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1394 16.5 Totaal 2.0 4.26 -2.26
Begin van de pagina

Burvenich, Robbe (Rank: 51)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.22838
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-1200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Decraene, Lotus BEL 1587 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Bertheloot, Louis FRA 1349 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 25      Minnaert, Bob BEL 1271 1.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 22      Clybouw, Randee BEL 0 3.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 18      Bolle, Maurice BEL 1363 3.5 Z 0 1.5 0.08 -0.08
6 21      Vanbeselaere, Victor BEL 1447 2.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
7 23      Rosseel, Lennert BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1403 19.0 Totaal 1.5 1.40 +0.10
Begin van de pagina

Minnaert, Bob (Rank: 44)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.22760
N-Elo1417
FIDE-ID271780
F-Elo1271
Landbel  (bel)
Club(128) Beveren
Categorie-1350

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Londers, Jan BEL 1718 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Ulenaers, Marc BEL 1504 4.0 W - 0 0.0 0.21 -0.21
3 25      Burvenich, Robbe BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 24      Rosseel, Lennert BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
5 24      Boudry, Rik BEL 1415 2.0 Z - 0 0.5 0.31 -0.31
6 25      Dharmadi, Djaka BEL 1237 0.0 Z 1 1.5 0.55 +0.45
7 24      Verbanck, Mario BEL 1216 2.0 W 0 1.5 0.58 -0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1418 15.0 Totaal 1.5 3.57 -2.07
Begin van de pagina

Tabsho, Hassan (Rank: 38)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.21992
N-Elo1331
FIDE-ID267163
F-Elo1391
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-1450

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Dharmadi, Djaka (Rank: 45)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.17086
N-Elo1237
FIDE-ID248878
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-1350

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vanden Abeele, Xavier BEL 1704 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      De Meyere, Dirk BEL 1453 2.5 Z - 0 0.0 0.22 -0.22
3 22      Barbier, Francois BEL 1570 3.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
4 25      Trizulla, Tristen BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
5 25      Rosseel, Lennert BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
6 25      Minnaert, Bob BEL 1271 1.5 W 0 0.0 0.45 -0.45
7 25      Boudry, Rik BEL 1415 2.0 Z 0 0.0 0.27 -0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1482 18.0 Totaal 0.0 2.98 -2.98
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk F-Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 CM Boucquet, Emile 1 2177 +2000 2242 6.0 28 Z 1 25 W 1 6 Z 1 2 W 0 5 Z 1 10 Z 1 7 W 1 26.50 24.0 -
2 WFM Soubirou, Oriane 5 2032 +2000 2148 5.5 24 Z 1 31 W 1 14 Z 1 1 Z 1 10 W 0 9 Z ½ 6 W 1 24.75 24.0 -
3 Veldeman, Sieben 17 1720 -1750 1967 5.5 29 Z 1 15 W ½ 5 Z 0 27 W 1 26 Z 1 16 W 1 9 Z 1 20.50 20.0 -
4 De Blende, Nando 15 1799 -1900 2001 5.5 43 Z 1 16 W ½ 15 Z 0 32 W 1 17 Z 1 11 Z 1 10 W 1 20.00 20.0 -
5 Deveque, Guillaume 10 1927 -2000 1926 5.0 26 W 1 13 Z 0 3 W 1 24 Z 1 1 W 0 21 Z 1 15 Z 1 21.00 19.0 -
6 WFM Vanduyfhuys, Daria 7 1974 -2000 2026 5.0 35 Z 1 22 W 1 1 W 0 20 Z 1 14 Z 1 15 W 1 2 Z 0 19.50 22.0 -
7 Farrington, Edward 9 1933 -2000 1981 5.0 38 Z 1 19 W ½ 27 Z 1 16 W ½ 25 Z 1 12 W 1 1 Z 0 18.00 22.0 -
8 Mevel, Mael 8 1945 -2000 1857 5.0 40 W 1 20 Z 1 10 W 0 13 Z ½ 21 W ½ 31 Z 1 18 W 1 17.75 19.5 -
9 Carpentier, Jannes 6 2010 +2000 1978 4.5 18 W 1 21 Z 1 12 W 1 10 Z ½ 15 Z ½ 2 W ½ 3 W 0 19.50 22.5 -
10 Ramacker, Quinten 3 2053 +2000 2022 4.5 44 Z 1 30 W 1 8 Z 1 9 W ½ 2 Z 1 1 W 0 4 Z 0 17.75 23.0 -
11 Vanduyfhuys, Igor 13 1838 -1900 1821 4.5 27 Z ½ 28 W 1 19 Z 1 15 W 0 13 Z 1 4 W 0 25 Z 1 17.25 18.5 -
12 Geboers, Jimmy 11 1911 -2000 1879 4.5 34 Z 1 17 W 1 9 Z 0 22 W 1 16 Z ½ 7 Z 0 28 W 1 16.50 19.5 -
13 Drugmand, Benoit 23 1624 -1650 1820 4.5 32 Z 1 5 W 1 16 Z 0 8 W ½ 11 W 0 29 Z 1 31 W 1 16.50 18.0 -
14 Surmont, Yves 12 1865 -1900 1858 4.5 47 W 1 23 Z 1 2 W 0 45 Z 1 6 W 0 20 Z 1 16 W ½ 14.00 19.5 -
15 Chaerle, Josse 4 2043 +2000 1894 4.0 37 W 1 3 Z ½ 4 W 1 11 Z 1 9 W ½ 6 Z 0 5 W 0 17.50 20.5 -
16 CM Wahlund, Max 2 2066 +2000 1844 4.0 36 W 1 4 Z ½ 13 W 1 7 Z ½ 12 W ½ 3 Z 0 14 Z ½ 17.25 19.0 -
17 Cafmeyer, Anthony 24 1601 -1650 1638 4.0 39 W 1 12 Z 0 34 W 1 21 Z ½ 4 W 0 26 W 1 19 Z ½ 13.00 16.5 -
18 Vangeel, Didier 31 1502 -1550 1778 4.0 9 Z 0 29 W 1 31 Z 1 25 W 0 22 Z 1 30 W 1 8 Z 0 13.00 16.0 -
19 Steen, Kris 22 1650 -1750 1588 4.0 41 W 1 7 Z ½ 11 W 0 26 Z 0 45 W 1 27 Z 1 17 W ½ 12.50 15.5 -
20 Debaere, Thomas 21 1650 -1750 1655 4.0 33 Z 1 8 W 0 38 Z 1 6 W 0 32 Z 1 14 W 0 35 Z 1 11.50 16.0 -
21 Vanden Abeele, Xavier 19 1704 -1750 1744 4.0 51 Z 1 9 W 0 35 Z 1 17 W ½ 8 Z ½ 5 W 0 36 Z 1 10.50 16.5 -
22 Daels, Ilse 20 1679 -1750 1597 4.0 46 W 1 6 Z 0 40 W 1 12 Z 0 18 W 0 34 Z 1 29 W 1 10.50 15.0 -
23 Decraene, Lotus 25 1587 -1650 1469 4.0 48 Z 1 14 W 0 32 Z 0 38 W 1 29 Z 0 33 W 1 30 Z 1 10.00 14.0 -
24 Ulenaers, Marc 30 1504 -1550 1698 4.0 2 W 0 49 Z 1 30 Z 1 5 W 0 31 Z 0 44 W 1 38 Z 1 9.00 14.0 -
25 Keirse, Steven 14 1836 -1900 1712 3.5 45 W 1 1 Z 0 37 W 1 18 Z 1 7 W 0 28 Z ½ 11 W 0 10.25 17.0 -
26 Renckens, Yannick 35 1429 -1450 1537 3.5 5 Z 0 33 W ½ 47 Z 1 19 W 1 3 W 0 17 Z 0 37 W 1 10.00 13.0 -
27 Bolle, Maurice 39 1363 -1450 1565 3.5 11 W ½ 36 Z 1 7 W 0 3 Z 0 48 W 1 19 W 0 44 Z 1 8.75 13.5 -
28 Daels, Emma 26 1585 -1650 1650 3.5 1 W 0 11 Z 0 46 W 1 42 Z 1 34 W 1 25 W ½ 12 Z 0 8.75 13.0 -
29 Boucquet, Louis 43 1294 -1350 1449 3.0 3 W 0 18 Z 0 39 W 1 37 Z 1 23 W 1 13 W 0 22 Z 0 9.00 12.0 -
30 Ramacker, Nico 16 1768 -1900 1534 3.0 42 W 1 10 Z 0 24 W 0 35 Z 1 36 W 1 18 Z 0 23 W 0 8.00 14.0 -
31 Londers, Jan 18 1718 -1750 1575 3.0 49 W 1 2 Z 0 18 W 0 40 Z 1 24 W 1 8 W 0 13 Z 0 8.00 14.0 -
32 Wilmotte, Ward 49 0 -1200 1520 3.0 13 W 0 47 Z 1 23 W 1 4 Z 0 20 W 0 36 Z 0 43 W 1 8.00 12.0 -
33 Clybouw, Randee 47 0 -1200 1209 3.0 20 W 0 26 Z ½ 42 W 0 48 W ½ 40 Z 1 23 Z 0 45 W 1 7.00 9.0 -
34 Noens, Yoran 36 1419 -1450 1460 3.0 12 W 0 39 Z 1 17 Z 0 44 W 1 28 Z 0 22 W 0 42 Z 1 6.50 11.0 -
35 Selschotter, Jan 32 1501 -1550 1512 3.0 6 W 0 46 Z 1 21 W 0 30 W 0 43 Z 1 45 Z 1 20 W 0 6.00 11.0 -
36 Barbier, Francois 27 1570 -1650 1458 3.0 16 Z 0 27 W 0 51 Z 1 43 W 1 30 Z 0 32 W 1 21 W 0 5.00 11.0 -
37 Vandevelde, Luc 29 1512 -1550 1365 2.5 15 Z 0 43 W 1 25 Z 0 29 W 0 42 Z ½ 41 W 1 26 Z 0 5.50 9.5 -
38 Vanbeselaere, Victor 34 1447 -1450 1288 2.5 7 W 0 41 Z 1 20 W 0 23 Z 0 39 W ½ 48 Z 1 24 W 0 5.25 9.5 -
39 Trizulla, Tristen 50 0 -1200 1297 2.5 17 Z 0 34 W 0 29 Z 0 51 W 1 38 Z ½ 42 W ½ 40 Z ½ 3.50 7.0 -
40 De Meyere, Dirk 33 1453 -1550 1299 2.5 8 Z 0 51 W 1 22 Z 0 31 W 0 33 W 0 46 Z 1 39 W ½ 3.25 8.5 -
41 Rosseel, Lennert 48 0 -1200 1107 2.5 19 Z 0 38 W 0 43 Z 0 49 Z ½ 51 W 1 37 Z 0 48 W 1 2.25 6.0 -
42 Lequy, Cedric 42 1342 -1350 1223 2.0 30 Z 0 44 W 0 33 Z 1 28 W 0 37 W ½ 39 Z ½ 34 W 0 5.50 7.5 -
43 Belhouachi, Nadir 41 1346 -1350 1219 2.0 4 W 0 37 Z 0 41 W 1 36 Z 0 35 W 0 47 W 1 32 Z 0 4.50 7.0 -
44 Rouard, Baptiste 28 1527 -1550 1288 2.0 10 W 0 42 Z 1 45 W 0 34 Z 0 46 W 1 24 Z 0 27 W 0 4.00 9.0 -
45 Bertheloot, Louis 40 1349 -1350 1281 2.0 25 Z 0 48 W 1 44 Z 1 14 W 0 19 Z 0 35 W 0 33 Z 0 3.50 11.0 -
46 Verbanck, Mario 46 1216 -1350 1323 2.0 22 Z 0 35 W 0 28 Z 0 47 W 1 44 Z 0 40 W 0 49 Z 1 3.50 5.0 -
47 Boudry, Rik 37 1415 -1450 1175 2.0 14 Z 0 32 W 0 26 W 0 46 Z 0 49 W 1 43 Z 0 51 W 1 1.50 4.0 -
48 Burvenich, Robbe 51 0 -1200 782 1.5 23 W 0 45 Z 0 49 W 1 33 Z ½ 27 Z 0 38 W 0 41 Z 0 3.00 7.0 1.0
49 Minnaert, Bob 44 1271 -1350 1035 1.5 31 Z 0 24 W 0 48 Z 0 41 W ½ 47 Z 0 51 Z 1 46 W 0 1.25 4.0 0.0
50 Tabsho, Hassan 38 1391 -1450 0 0.0 A A A A A A A 0.00 0.0 -
51 Dharmadi, Djaka 45 1237 -1350 489 0.0 21 W 0 40 Z 0 36 W 0 39 Z 0 41 Z 0 49 W 0 47 Z 0 0.00 0.0 -

(©)FRBE-KBSB-v6.31 2023/11/19 (©) GMA 2015 - 2023 Build : 2023/12/18 17:19