SwarLogo Euregio-League Bilzen SwarLogo
741
Organisator: Chess Bilzen
Arbiter: Peter Brien
Toernooi: Zwitsers Rapid (5 Rondes)
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 21/01/2024 tot 21/01/2024
Scheidingssystemen: OR, Buch, SB
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf OR Buch SB
1
Hanssen, Casper
  1 Hanssen, Casper 1349 4.5
1 W 1 10 Levkin, Ilya 0 2.0
2 Z 1 3 Jimenez Munoz, Carlos 1228 4.0
3 W ½ 2 de Koning, Annelie 1246 4.5
4 Z 1 4 Fainberg, Alexander 1211 3.0
5 W 1 9 Rubens, Tim 1319 2.0
M 1349 Houthalen-Oost 4.5 1574 0.5 15.50 13.25
2
de Koning, Annelie
  2 de Koning, Annelie 1246 4.5
1 Z 1 11 Joosten, Randy 1091 2.0
2 W 1 8 Van Achte, Seppe 0 2.0
3 Z ½ 1 Hanssen, Casper 1349 4.5
4 W 1 7 Shrivastava, Sayan 1276 2.5
5 Z 1 4 Fainberg, Alexander 1211 3.0
F 1246 Maastricht 4.5 1538 0.5 14.00 11.75
3
Jimenez Munoz, Carlos
  3 Jimenez Munoz, Carlos 1228 4.0
1 W 1 13 De Schrijver, Cody 0 1.0
2 W 0 1 Hanssen, Casper 1349 4.5
3 Z 1 5 Schliewe, Mika 0 3.0
4 W 1 6 Mat, Youri 0 2.5
5 Z 1 8 Van Achte, Seppe 0 2.0
M 1228 Maastricht 4.0 1183 - 13.00 8.50
4
Fainberg, Alexander
  4 Fainberg, Alexander 1211 3.0
1 Z 1 6 Mat, Youri 0 2.5
2 W 1 7 Shrivastava, Sayan 1276 2.5
3 Z 1 11 Joosten, Randy 1091 2.0
4 W 0 1 Hanssen, Casper 1349 4.5
5 W 0 2 de Koning, Annelie 1246 4.5
M 1211 SV 1949 Herzogenrath 3.0 1235 - 16.00 7.00
5
Schliewe, Mika
  5 Schliewe, Mika 0 3.0
1 W 1 12 Goovaerts, Ares 1247 2.0
2 Z 0 9 Rubens, Tim 1319 2.0
3 W 0 3 Jimenez Munoz, Carlos 1228 4.0
4 Z 1 13 De Schrijver, Cody 0 1.0
5 W 1 10 Levkin, Ilya 0 2.0
M 0 SV 1949 Herzogenrath 3.0 839 - 11.00 5.00
6
Mat, Youri
  6 Mat, Youri 0 2.5
1 W 0 4 Fainberg, Alexander 1211 3.0
2 Z 1 10 Levkin, Ilya 0 2.0
3 W 1 9 Rubens, Tim 1319 2.0
4 Z 0 3 Jimenez Munoz, Carlos 1228 4.0
5 Z ½ 7 Shrivastava, Sayan 1276 2.5
M 0 Bilzen 2.5 1014 0.5 13.50 5.25
7
Shrivastava, Sayan
  7 Shrivastava, Sayan 1276 2.5
1 W 1 14 Beram, Shashreek 0 0.0
2 Z 0 4 Fainberg, Alexander 1211 3.0
3 W 1 12 Goovaerts, Ares 1247 2.0
4 Z 0 2 de Koning, Annelie 1246 4.5
5 W ½ 6 Mat, Youri 0 2.5
M 1276 Op zijn plaats Maastricht 2.5 1098 0.5 12.00 3.25
8
Van Achte, Seppe
  8 Van Achte, Seppe 0 2.0
1 W 1 9 Rubens, Tim 1319 2.0
2 Z 0 2 de Koning, Annelie 1246 4.5
3 W 0 10 Levkin, Ilya 0 2.0
4 Z 1 12 Goovaerts, Ares 1247 2.0
5 W 0 3 Jimenez Munoz, Carlos 1228 4.0
M 0 Houthalen-Oost 2.0 943 - 14.50 4.00
9
Rubens, Tim
  9 Rubens, Tim 1319 2.0
1 Z 0 8 Van Achte, Seppe 0 2.0
2 W 1 5 Schliewe, Mika 0 3.0
3 Z 0 6 Mat, Youri 0 2.5
4 W 1 11 Joosten, Randy 1091 2.0
5 Z 0 1 Hanssen, Casper 1349 4.5
M 1319 Bilzen 2.0 974 - 14.00 5.00
10
Levkin, Ilya
  10 Levkin, Ilya 0 2.0
1 Z 0 1 Hanssen, Casper 1349 4.5
2 W 0 6 Mat, Youri 0 2.5
3 Z 1 8 Van Achte, Seppe 0 2.0
4 W 1 14 Beram, Shashreek 0 0.0
5 Z 0 5 Schliewe, Mika 0 3.0
M 0 Kerkrade 2.0 205 - 12.00 2.00
11
Joosten, Randy
  11 Joosten, Randy 1091 2.0
1 W 0 2 de Koning, Annelie 1246 4.5
2 Z 1 13 De Schrijver, Cody 0 1.0
3 W 0 4 Fainberg, Alexander 1211 3.0
4 Z 0 9 Rubens, Tim 1319 2.0
5 Z 1 14 Beram, Shashreek 0 0.0
M 1091 Heerlen 2.0 967 - 10.50 1.00
12
Goovaerts, Ares
  12 Goovaerts, Ares 1247 2.0
1 Z 0 5 Schliewe, Mika 0 3.0
2 W 1 14 Beram, Shashreek 0 0.0
3 Z 0 7 Shrivastava, Sayan 1276 2.5
4 W 0 8 Van Achte, Seppe 0 2.0
5 Z 1 13 De Schrijver, Cody 0 1.0
M 1247 Heerlen 2.0 868 - 8.50 1.00
13
De Schrijver, Cody
  13 De Schrijver, Cody 0 1.0
1 Z 0 3 Jimenez Munoz, Carlos 1228 4.0
2 W 0 11 Joosten, Randy 1091 2.0
3 Z 1 14 Beram, Shashreek 0 0.0
4 W 0 5 Schliewe, Mika 0 3.0
5 W 0 12 Goovaerts, Ares 1247 2.0
M 0 Bilzen 1.0 483 - 11.00 0.00
14
Beram, Shashreek
  14 Beram, Shashreek 0 0.0
1 Z 0 7 Shrivastava, Sayan 1276 2.5
2 Z 0 12 Goovaerts, Ares 1247 2.0
3 W 0 13 De Schrijver, Cody 0 1.0
4 Z 0 10 Levkin, Ilya 0 2.0
5 W 0 11 Joosten, Randy 1091 2.0
M 0 DJK Arminia Eilendorf 1919 e. V. 0.0 46 - 9.50 0.00
Begin van de pagina
Ronde 1 (21/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Hanssen, Casper 0.0 (1349) 1-0 Levkin, Ilya 0.0 (0)
2 Van Achte, Seppe 0.0 (0) 1-0 Rubens, Tim 0.0 (1319)
3 Shrivastava, Sayan 0.0 (1276) 1-0 Beram, Shashreek 0.0 (0)
4 Schliewe, Mika 0.0 (0) 1-0 Goovaerts, Ares 0.0 (1247)
5 Jimenez Munoz, Carlos 0.0 (1228) 1-0 De Schrijver, Cody 0.0 (0)
6 Mat, Youri 0.0 (0) 0-1 Fainberg, Alexander 0.0 (1211)
7 Joosten, Randy 0.0 (1091) 0-1 de Koning, Annelie 0.0 (1246)
Begin van de pagina
Ronde 2 (21/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Jimenez Munoz, Carlos 1.0 (1228) 0-1 Hanssen, Casper 1.0 (1349)
2 Fainberg, Alexander 1.0 (1211) 1-0 Shrivastava, Sayan 1.0 (1276)
3 de Koning, Annelie 1.0 (1246) 1-0 Van Achte, Seppe 1.0 (0)
4 Rubens, Tim 0.0 (1319) 1-0 Schliewe, Mika 1.0 (0)
5 Goovaerts, Ares 0.0 (1247) 1-0 Beram, Shashreek 0.0 (0)
6 De Schrijver, Cody 0.0 (0) 0-1 Joosten, Randy 0.0 (1091)
7 Levkin, Ilya 0.0 (0) 0-1 Mat, Youri 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (21/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Hanssen, Casper 2.0 (1349) ½-½ de Koning, Annelie 2.0 (1246)
2 Joosten, Randy 1.0 (1091) 0-1 Fainberg, Alexander 2.0 (1211)
3 Mat, Youri 1.0 (0) 1-0 Rubens, Tim 1.0 (1319)
4 Shrivastava, Sayan 1.0 (1276) 1-0 Goovaerts, Ares 1.0 (1247)
5 Schliewe, Mika 1.0 (0) 0-1 Jimenez Munoz, Carlos 1.0 (1228)
6 Van Achte, Seppe 1.0 (0) 0-1 Levkin, Ilya 0.0 (0)
7 Beram, Shashreek 0.0 (0) 0-1 De Schrijver, Cody 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (21/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Fainberg, Alexander 3.0 (1211) 0-1 Hanssen, Casper 2.5 (1349)
2 de Koning, Annelie 2.5 (1246) 1-0 Shrivastava, Sayan 2.0 (1276)
3 Jimenez Munoz, Carlos 2.0 (1228) 1-0 Mat, Youri 2.0 (0)
4 Rubens, Tim 1.0 (1319) 1-0 Joosten, Randy 1.0 (1091)
5 Goovaerts, Ares 1.0 (1247) 0-1 Van Achte, Seppe 1.0 (0)
6 De Schrijver, Cody 1.0 (0) 0-1 Schliewe, Mika 1.0 (0)
7 Levkin, Ilya 1.0 (0) 1-0 Beram, Shashreek 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (21/01/2024) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Fainberg, Alexander 3.0 (1211) 0-1 de Koning, Annelie 3.5 (1246)
2 Hanssen, Casper 3.5 (1349) 1-0 Rubens, Tim 2.0 (1319)
3 Van Achte, Seppe 2.0 (0) 0-1 Jimenez Munoz, Carlos 3.0 (1228)
4 Shrivastava, Sayan 2.0 (1276) ½-½ Mat, Youri 2.0 (0)
5 Schliewe, Mika 2.0 (0) 1-0 Levkin, Ilya 2.0 (0)
6 De Schrijver, Cody 1.0 (0) 0-1 Goovaerts, Ares 1.0 (1247)
7 Beram, Shashreek 0.0 (0) 0-1 Joosten, Randy 1.0 (1091)
Begin van de pagina

Hanssen, Casper (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1349
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Levkin, Ilya NED 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Jimenez Munoz, Carlos NED 1228 4.0 Z - 1 2.0 0.66 +0.34
3 1      de Koning, Annelie NED 1246 4.5 W - ½ 2.5 0.64 -0.14
4 1      Fainberg, Alexander GER 1211 3.0 Z - 1 3.5 0.69 +0.31
5 2      Rubens, Tim BEL 1319 2.0 W 1 4.5 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1251 15.5 Totaal 4.5 3.45 +1.05
Begin van de pagina

de Koning, Annelie (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo1246
Landned  (ned)
Club(1921) Maastricht

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Joosten, Randy NED 1091 2.0 Z - 1 1.0 0.71 +0.29
2 3      Van Achte, Seppe BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Hanssen, Casper BEL 1349 4.5 Z - ½ 2.5 0.36 +0.14
4 2      Shrivastava, Sayan NED 1276 2.5 W - 1 3.5 0.46 +0.54
5 1      Fainberg, Alexander GER 1211 3.0 Z 1 4.5 0.55 +0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1231 14.0 Totaal 4.5 3.00 +1.50
Begin van de pagina

Jimenez Munoz, Carlos (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1228
Landned  (ned)
Club(1921) Maastricht

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Schrijver, Cody BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Hanssen, Casper BEL 1349 4.5 W - 0 1.0 0.34 -0.34
3 5      Schliewe, Mika GER 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Mat, Youri BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Van Achte, Seppe BEL 0 2.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1349 13.0 Totaal 4.0 4.02 -0.02
Begin van de pagina

Fainberg, Alexander (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1211
Landger  (ger)
Club(66109) SV 1949 Herzogenrath

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mat, Youri BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Shrivastava, Sayan NED 1276 2.5 W - 1 2.0 0.41 +0.59
3 2      Joosten, Randy NED 1091 2.0 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
4 1      Hanssen, Casper BEL 1349 4.5 W 0 3.0 0.31 -0.31
5 1      de Koning, Annelie NED 1246 4.5 W 0 3.0 0.45 -0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1240 16.0 Totaal 3.0 2.75 +0.25
Begin van de pagina

Schliewe, Mika (Rank: 12)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landger  (ger)
Club(66109) SV 1949 Herzogenrath

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Goovaerts, Ares NED 1247 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Rubens, Tim BEL 1319 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Jimenez Munoz, Carlos NED 1228 4.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      De Schrijver, Cody BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Levkin, Ilya NED 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1264 11.0 Totaal 3.0 1.24 +1.76
Begin van de pagina

Mat, Youri (Rank: 14)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Fainberg, Alexander GER 1211 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Levkin, Ilya NED 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      Rubens, Tim BEL 1319 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 3      Jimenez Munoz, Carlos NED 1228 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 4      Shrivastava, Sayan NED 1276 2.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1258 13.5 Totaal 2.5 0.82 +1.68
Begin van de pagina

Shrivastava, Sayan (Rank: 3)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1276
Landned  (ned)
Club(1977) Op zijn plaats Maastricht

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Beram, Shashreek GER 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Fainberg, Alexander GER 1211 3.0 Z - 0 1.0 0.59 -0.59
3 4      Goovaerts, Ares NED 1247 2.0 W - 1 2.0 0.54 +0.46
4 2      de Koning, Annelie NED 1246 4.5 Z - 0 2.0 0.54 -0.54
5 4      Mat, Youri BEL 0 2.5 W ½ 2.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1234 12.0 Totaal 2.5 3.51 -1.01
Begin van de pagina

Van Achte, Seppe (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Rubens, Tim BEL 1319 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      de Koning, Annelie NED 1246 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Levkin, Ilya NED 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Goovaerts, Ares NED 1247 2.0 Z 1 2.0 0.08 +0.92
5 3      Jimenez Munoz, Carlos NED 1228 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1260 14.5 Totaal 2.0 0.82 +1.18
Begin van de pagina

Rubens, Tim (Rank: 2)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1319
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Achte, Seppe BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 4      Schliewe, Mika GER 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 3      Mat, Youri BEL 0 2.5 Z 0 1.0 0.92 -0.92
4 4      Joosten, Randy NED 1091 2.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
5 2      Hanssen, Casper BEL 1349 4.5 Z - 0 2.0 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1220 14.0 Totaal 2.0 4.01 -2.01
Begin van de pagina

Levkin, Ilya (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landned  (ned)
Club(1915) Kerkrade

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hanssen, Casper BEL 1349 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Mat, Youri BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 6      Van Achte, Seppe BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Beram, Shashreek GER 0 0.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Schliewe, Mika GER 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1349 12.0 Totaal 2.0 2.08 -0.08
Begin van de pagina

Joosten, Randy (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1091
Landned  (ned)
Club(1910) Heerlen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      de Koning, Annelie NED 1246 4.5 W - 0 0.0 0.29 -0.29
2 6      De Schrijver, Cody BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 2      Fainberg, Alexander GER 1211 3.0 W - 0 1.0 0.34 -0.34
4 4      Rubens, Tim BEL 1319 2.0 Z 0 1.0 0.21 -0.21
5 7      Beram, Shashreek GER 0 0.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1258 10.5 Totaal 2.0 2.68 -0.68
Begin van de pagina

Goovaerts, Ares (Rank: 4)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1247
Landned  (ned)
Club(1910) Heerlen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Schliewe, Mika GER 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 5      Beram, Shashreek GER 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Shrivastava, Sayan NED 1276 2.5 Z - 0 1.0 0.46 -0.46
4 5      Van Achte, Seppe BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 6      De Schrijver, Cody BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1276 8.5 Totaal 2.0 4.14 -2.14
Begin van de pagina

De Schrijver, Cody (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Jimenez Munoz, Carlos NED 1228 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Joosten, Randy NED 1091 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 7      Beram, Shashreek GER 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 6      Schliewe, Mika GER 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 6      Goovaerts, Ares NED 1247 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 11.0 Totaal 1.0 1.24 -0.24
Begin van de pagina

Beram, Shashreek (Rank: 11)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landger  (ger)
Club(66107) DJK Arminia Eilendorf 1919 e. V.

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Shrivastava, Sayan NED 1276 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Goovaerts, Ares NED 1247 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 7      De Schrijver, Cody BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 7      Levkin, Ilya NED 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 7      Joosten, Randy NED 1091 2.0 W 0 0.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1204 9.5 Totaal 0.0 1.24 -1.24
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 OR Buch SB
1 Hanssen, Casper 1 1349 --- 1574 4.5 10 W 1 3 Z 1 2 W ½ 4 Z 1 9 W 1 0.5 15.50 13.25
2 de Koning, Annelie 5 1246 --- 1538 4.5 11 Z 1 8 W 1 1 Z ½ 7 W 1 4 Z 1 0.5 14.00 11.75
3 Jimenez Munoz, Carlos 6 1228 --- 1183 4.0 13 W 1 1 W 0 5 Z 1 6 W 1 8 Z 1 - 13.00 8.50
4 Fainberg, Alexander 7 1211 --- 1235 3.0 6 Z 1 7 W 1 11 Z 1 1 W 0 2 W 0 - 16.00 7.00
5 Schliewe, Mika 12 0 --- 839 3.0 12 W 1 9 Z 0 3 W 0 13 Z 1 10 W 1 - 11.00 5.00
6 Mat, Youri 14 0 --- 1014 2.5 4 W 0 10 Z 1 9 W 1 3 Z 0 7 Z ½ 0.5 13.50 5.25
7 Shrivastava, Sayan 3 1276 --- 1098 2.5 14 W 1 4 Z 0 12 W 1 2 Z 0 6 W ½ 0.5 12.00 3.25
8 Van Achte, Seppe 10 0 --- 943 2.0 9 W 1 2 Z 0 10 W 0 12 Z 1 3 W 0 - 14.50 4.00
9 Rubens, Tim 2 1319 --- 974 2.0 8 Z 0 5 W 1 6 Z 0 11 W 1 1 Z 0 - 14.00 5.00
10 Levkin, Ilya 9 0 --- 205 2.0 1 Z 0 6 W 0 8 Z 1 14 W 1 5 Z 0 - 12.00 2.00
11 Joosten, Randy 8 1091 --- 967 2.0 2 W 0 13 Z 1 4 W 0 9 Z 0 14 Z 1 - 10.50 1.00
12 Goovaerts, Ares 4 1247 --- 868 2.0 5 Z 0 14 W 1 7 Z 0 8 W 0 13 Z 1 - 8.50 1.00
13 De Schrijver, Cody 13 0 --- 483 1.0 3 Z 0 11 W 0 14 Z 1 5 W 0 12 W 0 - 11.00 0.00
14 Beram, Shashreek 11 0 --- 46 0.0 7 Z 0 12 Z 0 13 W 0 10 Z 0 11 W 0 - 9.50 0.00

(©)FRBE-KBSB-v6.34 2024/01/15 (©) GMA 2015 - 2024 Build : 2024/01/26 14:14