SwarLogo Blitz op de Brugse Meesters 2023 SwarLogo
303
Organisator: KBSK
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Snelschaak (11 Rondes)
Speeltempo: 3 min. met incr. 2"
Datums: van 16/08/2023 tot 16/08/2023
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, OR, #Win
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB OR
1 GM
Leenhouts, Koen
  1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
1 Z 1 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
2 W 1 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
3 Z 1 63 Shubin, Daniel 2040 4.5
4 W ½ 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
5 Z ½ 13 Ohler, Julius 2200 7.0
6 W 1 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
7 Z 1 4 Patil, Harshal 2097 8.5
8 W 1 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
9 W ½ 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
10 Z 1 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
11 W ½ 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
2409 +1800 KBSK Brugge 9.0 2424 76.50 81.50 66.00 1.5
2 FM
Anciaux, Adrien
  2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
1 W 1 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
2 Z 1 45 Londers, Jan 1829 5.5
3 W 1 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
4 Z ½ 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
5 W 1 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
6 Z 1 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
7 W 1 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
8 Z ½ 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
9 W 1 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
10 W 1 6 Maatman, Nick 2362 8.0
11 Z 0 4 Patil, Harshal 2097 8.5
2045 +1800 Wavre 9.0 2390 73.50 77.50 61.00 1.5
3 FM
Lenaerts, Lennert
  3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
1 W 1 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
2 Z 1 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
3 W 1 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
4 Z 1 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
5 W 1 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
6 W 1 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
7 Z 0 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
8 Z 0 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
9 W 1 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
10 Z 1 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
11 W 1 17 De Block, Yordi 1996 7.0
2334 +1800 Genk 9.0 2383 72.50 76.50 58.50 0.0
4
Patil, Harshal
  4 Patil, Harshal 2097 8.5
1 W 1 72 Maes, Lander 1527 4.0
2 Z 0 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
3 W 1 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
4 Z 1 45 Londers, Jan 1829 5.5
5 W 1 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
6 Z 1 6 Maatman, Nick 2362 8.0
7 W 0 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
8 Z ½ 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
9 W 1 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
10 Z 1 13 Ohler, Julius 2200 7.0
11 W 1 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
2097 +1800 India 8.5 2259 71.00 75.00 56.75 -
5 IM
Geirnaert, Steven
  5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
1 W 1 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
2 Z 1 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
3 W 1 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
4 Z 1 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
5 W 1 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
6 Z 0 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
7 W 1 13 Ohler, Julius 2200 7.0
8 Z ½ 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
9 Z 0 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
10 W 1 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
11 Z ½ 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
2362 +1800 KBSK Brugge 8.0 2308 74.00 78.00 51.75 -
6 IM
Maatman, Nick
  6 Maatman, Nick 2362 8.0
1 Z 1 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
2 W 0 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
3 Z 1 66 Arends, Herman 1630 4.5
4 W 1 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
5 Z 1 23 Emans, Job 2084 6.5
6 W 0 4 Patil, Harshal 2097 8.5
7 W 1 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
8 Z 1 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
9 W 1 13 Ohler, Julius 2200 7.0
10 Z 0 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
11 W 1 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
2362 +1800 The Netherlands 8.0 2202 70.00 74.50 50.00 -
7 WIM
Muetsch, Annmarie
  7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
1 W 1 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
2 Z 0 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
3 W 1 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
4 Z 1 49 Pu, Linden 1837 5.0
5 W 1 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
6 Z 1 50 Peeren, Yen 2126 5.0
7 Z 0 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
8 W 1 23 Emans, Job 2084 6.5
9 Z 1 8 Saunders, Aron 1938 8.0
10 W 0 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
11 Z 1 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
2218 +1800 Wachtebeke 8.0 2223 66.00 71.00 48.00 -
8
Saunders, Aron
  8 Saunders, Aron 1938 8.0
1 W 1 90 Shah, Parag 1287 2.0
2 Z 0 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
3 W 1 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
4 Z 0 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
5 W 1 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
6 Z 1 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
7 W 1 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
8 Z 1 50 Peeren, Yen 2126 5.0
9 W 0 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
10 Z 1 27 Boer, Alef 2166 6.5
11 W 1 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
1938 +1800 England 8.0 2196 62.50 63.50 42.50 -
9
Decrop, Benjamin
  9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
1 W 1 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
2 Z 1 88 Dekker, Derk 1905 2.0
3 W 1 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
4 Z 1 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
5 Z 0 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
6 W ½ 63 Shubin, Daniel 2040 4.5
7 Z 0 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
8 W 1 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
9 Z 0 4 Patil, Harshal 2097 8.5
10 W 1 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
11 Z 1 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
2158 +1800 KOSK Oostende 7.5 2143 71.50 76.50 49.00 -
10
Pauwels, Xander
  10 Pauwels, Xander 2037 7.5
1 W 1 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
2 Z 1 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
3 W 1 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
4 W ½ 13 Ohler, Julius 2200 7.0
5 Z 0 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
6 W 1 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
7 Z 0 6 Maatman, Nick 2362 8.0
8 Z 0 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
9 W 1 37 Bon, Gijs 1839 6.0
10 Z 1 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
11 W 1 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
2037 +1800 Wetteren 7.5 2167 70.50 73.50 45.50 -
11
Woltery, Nicolai
  11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
1 W 0 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
2 Z 1 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
3 W 1 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
4 Z ½ 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
5 W 1 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
6 Z 1 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
7 W 1 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
8 W ½ 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
9 Z 0 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
10 Z ½ 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
11 W 1 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
1794 -1800 England 7.5 2072 61.50 64.50 43.25 -
12 IM
Vandenbussche, Thibaut
  12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
1 W 1 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
2 Z 0 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
3 W 1 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
4 Z 1 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
5 W 1 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
6 Z 1 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
7 W 1 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
8 W ½ 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
9 Z ½ 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
10 W 0 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
11 Z 0 8 Saunders, Aron 1938 8.0
2439 +1800 KBSK Brugge 7.0 2231 73.50 77.50 45.00 -
13
Ohler, Julius
  13 Ohler, Julius 2200 7.0
1 Z 1 74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
2 W 1 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
3 W 1 49 Pu, Linden 1837 5.0
4 Z ½ 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
5 W ½ 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
6 Z 1 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
7 Z 0 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
8 W 1 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
9 Z 0 6 Maatman, Nick 2362 8.0
10 W 0 4 Patil, Harshal 2097 8.5
11 Z 1 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
2200 +1800 Germany 7.0 2162 70.00 74.00 41.25 -
14
Van Dijck, Bjarne
  14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
1 W 1 89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
2 Z 1 6 Maatman, Nick 2362 8.0
3 W 1 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
4 W 0 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
5 Z 1 18 Boudry, William 2128 7.0
6 Z 0 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
7 W 0 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
8 Z 1 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
9 W 1 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
10 Z 0 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
11 W 1 37 Bon, Gijs 1839 6.0
2011 +1800 De Rode Loper Antwerpen 7.0 2158 69.50 72.50 42.50 -
15
Van T Hoff, Tom
  15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
1 Z 1 75 De Block, Jasper 1277 4.0
2 W 1 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
3 Z 0 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
4 W 0 18 Boudry, William 2128 7.0
5 Z 1 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
6 W 0 23 Emans, Job 2084 6.5
7 Z 1 66 Arends, Herman 1630 4.5
8 Z 1 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
9 W 1 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
10 W 1 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
11 Z 0 6 Maatman, Nick 2362 8.0
1936 +1800 The Netherlands 7.0 2088 65.50 69.50 40.50 -
16
Vandendriessche, Jan
  16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
1 Z 1 53 Shah, Shrey 1477 5.0
2 W 1 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
3 Z 1 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
4 W 0 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
5 W 0 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
6 Z 1 49 Pu, Linden 1837 5.0
7 W 1 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
8 Z 0 13 Ohler, Julius 2200 7.0
9 W 1 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
10 Z 1 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
11 W 0 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
2084 +1800 KBSK Brugge 7.0 2087 65.00 70.00 39.50 -
17
De Block, Yordi
  17 De Block, Yordi 1996 7.0
1 W 1 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
2 Z 0 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
3 W 1 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
4 Z 1 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
5 W 0 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
6 Z 1 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
7 W 1 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
8 Z 0 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
9 Z 1 18 Boudry, William 2128 7.0
10 W 1 23 Emans, Job 2084 6.5
11 Z 0 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
1996 +1800 Opwijk 7.0 2083 63.50 67.50 39.00 -
18
Boudry, William
  18 Boudry, William 2128 7.0
1 W 1 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
2 Z 0 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
3 W 1 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
4 Z 1 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
5 W 0 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
6 Z 1 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
7 W 0 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
8 Z 1 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
9 W 0 17 De Block, Yordi 1996 7.0
10 Z 1 55 Roose, Casimir 1772 5.0
11 W 1 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
2128 +1800 LSV-Chesspirant 7.0 1995 59.50 63.50 37.50 -
19
Vinet, Tristan
  19 Vinet, Tristan 1662 7.0
1 Z 1 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
2 W 0 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
3 Z 0 23 Emans, Job 2084 6.5
4 W 1 75 De Block, Jasper 1277 4.0
5 Z 0 8 Saunders, Aron 1938 8.0
6 W 0 39 Burssens, Maya 1319 6.0
7 Z 1 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
8 W 1 53 Shah, Shrey 1477 5.0
9 Z 1 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
10 W 1 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
11 W 1 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
1662 -1800 Caissa Europe 7.0 1869 58.50 61.50 33.50 -
20 FM
Elgersma, Onno
  20 Elgersma, Onno 2252 6.5
1 Z 1 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
2 W 1 17 De Block, Yordi 1996 7.0
3 Z 0 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
4 W 1 8 Saunders, Aron 1938 8.0
5 Z 1 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
6 W 0 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
7 Z 1 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
8 W ½ 4 Patil, Harshal 2097 8.5
9 W 1 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
10 Z 0 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
11 W 0 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
2252 +1800 Wachtebeke 6.5 2104 77.00 82.50 46.25 -
21 FM
Baselmans, Luuk
  21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
1 Z 1 66 Arends, Herman 1630 4.5
2 W 1 8 Saunders, Aron 1938 8.0
3 Z 0 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
4 W 1 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
5 Z 0 63 Shubin, Daniel 2040 4.5
6 W 1 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
7 Z 1 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
8 W 1 17 De Block, Yordi 1996 7.0
9 Z 0 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
10 W ½ 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
11 Z 0 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
2171 +1800 TSMechelen 6.5 2044 71.50 76.00 41.75 -
22 CM
Villiers, Thomas
  22 Villiers, Thomas 2131 6.5
1 Z 1 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
2 W 1 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
3 Z 1 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
4 W 0 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
5 Z 1 17 De Block, Yordi 1996 7.0
6 W 0 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
7 Z 0 8 Saunders, Aron 1938 8.0
8 W 1 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
9 Z ½ 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
10 W 0 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
11 Z 1 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
2131 +1800 England 6.5 2058 68.00 73.50 39.75 -
23
Emans, Job
  23 Emans, Job 2084 6.5
1 W 1 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
2 Z 0 49 Pu, Linden 1837 5.0
3 W 1 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
4 Z 1 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
5 W 0 6 Maatman, Nick 2362 8.0
6 Z 1 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
7 W 1 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
8 Z 0 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
9 W 1 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
10 Z 0 17 De Block, Yordi 1996 7.0
11 W ½ 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
2084 +1800 The Netherlands 6.5 1993 65.00 69.00 37.75 -
24
Aravindhan, Achyuth
  24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
1 W 1 80 Shah, Shanay 1271 4.0
2 Z ½ 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
3 W 1 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
4 Z 0 6 Maatman, Nick 2362 8.0
5 W 1 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
6 Z 0 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
7 W 1 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
8 Z 0 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
9 W 1 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
10 Z 0 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
11 W 1 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
1917 +1800 The Netherlands 6.5 1983 64.00 68.00 35.50 -
25
Tuerlinckx, Ben
  25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
1 Z 1 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
2 W 1 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
3 Z 0 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
4 W 1 51 Mok, Erwin 0 5.0
5 Z 0 4 Patil, Harshal 2097 8.5
6 W 1 53 Shah, Shrey 1477 5.0
7 W 0 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
8 Z 1 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
9 W ½ 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
10 Z 1 50 Peeren, Yen 2126 5.0
11 Z 0 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
2000 +1800 Geel 6.5 2027 63.50 67.50 32.75 -
26
Goudriaan, Rafael
  26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
1 Z 1 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
2 W 0 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
3 Z 1 82 Damen, Josephine 1426 3.5
4 W 0 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
5 Z 1 66 Arends, Herman 1630 4.5
6 W 0 18 Boudry, William 2128 7.0
7 Z 1 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
8 W 1 51 Mok, Erwin 0 5.0
9 Z 0 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
10 W 1 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
11 Z ½ 23 Emans, Job 2084 6.5
1958 +1800 The Netherlands 6.5 1936 60.00 63.00 29.75 -
27
Boer, Alef
  27 Boer, Alef 2166 6.5
1 W ½ 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
2 Z 0 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
3 W 0 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
4 Z 1 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
5 W 1 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
6 W 0 51 Mok, Erwin 0 5.0
7 Z 1 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
8 Z 1 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
9 W 1 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
10 W 0 8 Saunders, Aron 1938 8.0
11 Z 1 45 Londers, Jan 1829 5.5
2166 +1800 The Netherlands 6.5 1888 54.00 58.50 34.25 -
28
Payne, Matthew J
  28 Payne, Matthew J 2035 6.0
1 Z 1 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
2 W 1 51 Mok, Erwin 0 5.0
3 Z 0 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
4 W 1 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
5 Z 0 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
6 W 1 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
7 Z 0 17 De Block, Yordi 1996 7.0
8 W 0 37 Bon, Gijs 1839 6.0
9 Z 1 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
10 W 1 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
11 Z 0 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
2035 +1800 England 6.0 1917 63.50 68.00 32.00 -
29
Flohr, Marcel
  29 Flohr, Marcel 1867 6.0
1 Z 1 59 Peeters, Paul 1098 5.0
2 W 1 4 Patil, Harshal 2097 8.5
3 W 0 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
4 Z 0 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
5 Z 1 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
6 W 0 17 De Block, Yordi 1996 7.0
7 Z 1 53 Shah, Shrey 1477 5.0
8 W 0 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
9 W 1 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
10 Z 0 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
11 W 1 51 Mok, Erwin 0 5.0
1867 +1800 The Netherlands 6.0 1827 60.50 64.50 32.00 -
30
Anciaux, Marc
  30 Anciaux, Marc 1963 6.0
1 W 1 39 Burssens, Maya 1319 6.0
2 Z 0 13 Ohler, Julius 2200 7.0
3 W 0 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
4 Z 1 72 Maes, Lander 1527 4.0
5 W 1 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
6 Z 0 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
7 W 1 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
8 Z 1 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
9 W 1 50 Peeren, Yen 2126 5.0
10 W 0 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
11 Z 0 18 Boudry, William 2128 7.0
1963 +1800 Wavre 6.0 1947 60.50 64.50 31.00 -
31
Liefrink, Feike
  31 Liefrink, Feike 1978 6.0
1 Z 1 83 Roose, Hoara 1341 3.5
2 W 0 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
3 Z 0 53 Shah, Shrey 1477 5.0
4 W 1 68 Verslype, Geert 1527 4.5
5 Z 1 74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
6 W 1 37 Bon, Gijs 1839 6.0
7 Z 1 18 Boudry, William 2128 7.0
8 W 0 6 Maatman, Nick 2362 8.0
9 Z 0 23 Emans, Job 2084 6.5
10 Z 0 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
11 W 1 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
1978 +1800 The Netherlands 6.0 1898 60.00 63.50 31.00 -
32
Khanalizadeh, Ahmad
  32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
1 Z 1 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
2 W 1 18 Boudry, William 2128 7.0
3 W 0 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
4 Z 0 50 Peeren, Yen 2126 5.0
5 W ½ 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
6 Z ½ 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
7 W 1 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
8 Z 1 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
9 Z 0 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
10 W 1 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
11 Z 0 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
1881 +1800 Boitsfort 6.0 1916 59.00 64.00 33.25 -
33
Viaene, Arvid
  33 Viaene, Arvid 2159 6.0
1 Z 1 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
2 W ½ 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
3 Z 1 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
4 W 0 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
5 Z 0 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
6 W 1 82 Damen, Josephine 1426 3.5
7 Z ½ 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
8 W 0 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
9 Z 0 27 Boer, Alef 2166 6.5
10 W 1 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
11 Z 1 55 Roose, Casimir 1772 5.0
2159 +1800 KBSK Brugge 6.0 1920 58.50 62.00 30.75 -
34
Eedle, Eric F
  34 Eedle, Eric F 1714 6.0
1 Z 0 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
2 W 1 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
3 Z 0 4 Patil, Harshal 2097 8.5
4 W 1 83 Roose, Hoara 1341 3.5
5 Z 0 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
6 Z 1 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
7 W 0 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
8 W 1 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
9 Z 1 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
10 Z 0 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
11 W 1 49 Pu, Linden 1837 5.0
1714 -1800 England 6.0 1812 58.50 61.50 26.00 -
35
Ghysels, Marc
  35 Ghysels, Marc 2015 6.0
1 Z 0 82 Damen, Josephine 1426 3.5
2 W 1 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
3 Z 1 68 Verslype, Geert 1527 4.5
4 W ½ 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
5 Z 0 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
6 W ½ 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
7 Z 1 74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
8 W 1 39 Burssens, Maya 1319 6.0
9 Z 0 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
10 W 0 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
11 Z 1 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
2015 +1800 Zichemse Schaakclub 6.0 1774 58.00 61.50 31.75 -
36
Malfliet, Alexander
  36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
1 W 1 87 Nollet, Lars 0 3.0
2 Z 0 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
3 W 1 39 Burssens, Maya 1319 6.0
4 Z 0 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
5 W 0 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
6 Z 1 72 Maes, Lander 1527 4.0
7 W ½ 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
8 W ½ 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
9 Z 1 51 Mok, Erwin 0 5.0
10 Z 1 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
11 W 0 13 Ohler, Julius 2200 7.0
1836 +1800 LSV-Chesspirant 6.0 1837 57.50 60.00 29.00 -
37
Bon, Gijs
  37 Bon, Gijs 1839 6.0
1 W 1 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
2 Z 0 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
3 W 0 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
4 Z 1 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
5 W 1 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
6 Z 0 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
7 W 1 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
8 Z 1 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
9 Z 0 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
10 W 1 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
11 Z 0 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
1839 +1800 The Netherlands 6.0 1830 57.00 61.00 30.00 -
38
Honkoop, Gilian
  38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
1 W 0 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
2 Z 0 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
3 W 1 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
4 Z 1 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
5 W 1 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
6 W 0 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
7 Z ½ 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
8 Z ½ 55 Roose, Casimir 1772 5.0
9 W 1 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
10 Z 0 37 Bon, Gijs 1839 6.0
11 W 1 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
2183 +1800 The Netherlands 6.0 1830 55.00 59.00 27.50 -
39
Burssens, Maya
  39 Burssens, Maya 1319 6.0
1 Z 0 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
2 W 1 74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
3 Z 0 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
4 W 0 66 Arends, Herman 1630 4.5
5 W 1 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
6 Z 1 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
7 W 1 49 Pu, Linden 1837 5.0
8 Z 0 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
9 W 0 55 Roose, Casimir 1772 5.0
10 Z 1 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
11 W 1 50 Peeren, Yen 2126 5.0
1319 -1800 de Mercatel 6.0 1735 54.50 58.50 31.00 -
40
Cocquyt, Tijs
  40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
1 W 1 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
2 Z 0 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
3 W 0 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
4 Z 1 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
5 W 1 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
6 Z 0 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
7 W ½ 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
8 Z ½ 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
9 W 0 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
10 Z 1 72 Maes, Lander 1527 4.0
11 W 1 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
2025 +1800 KOSK Oostende 6.0 1818 54.50 58.50 28.00 -
41
Boeren, Jurriaan
  41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
1 W 1 86 Peeters, Yumi 1257 3.0
2 Z 0 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
3 W 1 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
4 Z 0 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
5 W 1 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
6 Z 0 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
7 W 0 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
8 Z 1 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
9 W 0 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
10 Z 1 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
11 W 1 59 Peeters, Paul 1098 5.0
1887 +1800 The Netherlands 6.0 1762 54.50 57.00 28.00 -
42
Vantorre, Nils
  42 Vantorre, Nils 2086 5.5
1 Z 1 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
2 W 1 37 Bon, Gijs 1839 6.0
3 Z 0 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
4 W 1 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
5 Z 0 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
6 W 0 8 Saunders, Aron 1938 8.0
7 Z 1 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
8 W 0 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
9 Z ½ 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
10 Z 0 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
11 W 1 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
2086 +1800 Oostkamp 5.5 1852 60.00 64.00 29.25 -
43
Decraene, Lotus
  43 Decraene, Lotus 1564 5.5
1 W 0 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
2 Z 1 86 Peeters, Yumi 1257 3.0
3 Z 1 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
4 W 0 23 Emans, Job 2084 6.5
5 Z ½ 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
6 W 1 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
7 Z 0 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
8 W 0 27 Boer, Alef 2166 6.5
9 Z 1 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
10 W 0 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
11 Z 1 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
1564 -1800 LSV-Chesspirant 5.5 1761 58.50 61.00 26.00 -
44
Huysmans, Quinten
  44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
1 Z ½ 27 Boer, Alef 2166 6.5
2 W 1 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
3 Z 0 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
4 W ½ 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
5 Z 0 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
6 W 1 59 Peeters, Paul 1098 5.0
7 Z 0 37 Bon, Gijs 1839 6.0
8 W ½ 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
9 Z 1 66 Arends, Herman 1630 4.5
10 W 1 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
11 W 0 22 Villiers, Thomas 2131 6.5
1612 -1800 Neerpelt 5.5 1747 57.50 62.00 29.00 -
45
Londers, Jan
  45 Londers, Jan 1829 5.5
1 Z 1 91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
2 W 0 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
3 Z 1 59 Peeters, Paul 1098 5.0
4 W 0 4 Patil, Harshal 2097 8.5
5 Z 0 51 Mok, Erwin 0 5.0
6 W 0 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
7 W ½ 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
8 Z 1 82 Damen, Josephine 1426 3.5
9 W 1 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
10 Z 1 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
11 W 0 27 Boer, Alef 2166 6.5
1829 +1800 Dendermonde 5.5 1655 56.00 57.50 21.75 -
46
Vanhaverbeke, Daan
  46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
1 W 0 20 Elgersma, Onno 2252 6.5
2 Z 0 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
3 W 1 80 Shah, Shanay 1271 4.0
4 Z ½ 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
5 W 1 55 Roose, Casimir 1772 5.0
6 Z 0 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
7 W 1 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
8 Z 1 49 Pu, Linden 1837 5.0
9 Z 0 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
10 W 0 45 Londers, Jan 1829 5.5
11 Z 1 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
1708 -1800 Izegem 5.5 1644 53.00 57.00 25.75 -
47
Carpentier, Julian
  47 Carpentier, Julian 1761 5.5
1 Z 0 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
2 W 1 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
3 Z 0 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
4 W 0 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
5 W 1 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
6 Z 0 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
7 W 1 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
8 Z 1 72 Maes, Lander 1527 4.0
9 W ½ 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
10 Z 0 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
11 W 1 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
1761 -1800 Chessmates Kapellen 5.5 1693 52.00 55.00 22.75 -
48
Tumenjargal, Suldee
  48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
1 Z 0 17 De Block, Yordi 1996 7.0
2 W 1 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
3 Z 1 37 Bon, Gijs 1839 6.0
4 W 0 63 Shubin, Daniel 2040 4.5
5 Z 1 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
6 W 1 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
7 Z 0 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
8 W 0 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
9 Z 0 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
10 W 1 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
11 Z 0 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
1346 -1800 Blankenberge 5.0 1707 62.50 66.50 27.50 -
49
Pu, Linden
  49 Pu, Linden 1837 5.0
1 Z 1 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
2 W 1 23 Emans, Job 2084 6.5
3 Z 0 13 Ohler, Julius 2200 7.0
4 W 0 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
5 Z 1 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
6 W 0 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
7 Z 0 39 Burssens, Maya 1319 6.0
8 W 0 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
9 Z 1 53 Shah, Shrey 1477 5.0
10 W 1 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
11 Z 0 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
1837 +1800 KBSK Brugge 5.0 1731 61.00 66.00 26.50 -
50
Peeren, Yen
  50 Peeren, Yen 2126 5.0
1 Z 1 68 Verslype, Geert 1527 4.5
2 W 0 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
3 Z 1 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
4 W 1 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
5 Z 1 53 Shah, Shrey 1477 5.0
6 W 0 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
7 Z 1 51 Mok, Erwin 0 5.0
8 W 0 8 Saunders, Aron 1938 8.0
9 Z 0 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
10 W 0 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
11 Z 0 39 Burssens, Maya 1319 6.0
2126 +1800 KOSK Oostende 5.0 1828 59.50 63.50 25.00 -
51
Mok, Erwin
  51 Mok, Erwin 0 5.0
1 W 1 55 Roose, Casimir 1772 5.0
2 Z 0 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
3 W 1 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
4 Z 0 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
5 W 1 45 Londers, Jan 1829 5.5
6 Z 1 27 Boer, Alef 2166 6.5
7 W 0 50 Peeren, Yen 2126 5.0
8 Z 0 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
9 W 0 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
10 Z 1FF 74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
11 Z 0 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
0 -1800 United States of America 5.0 1844 58.00 62.50 26.50 -
52
Debucke, Jolan
  52 Debucke, Jolan 1719 5.0
1 W 0 6 Maatman, Nick 2362 8.0
2 Z 1 89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
3 Z 0 18 Boudry, William 2128 7.0
4 W 0 82 Damen, Josephine 1426 3.5
5 Z 1 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
6 W 1 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
7 Z 0 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
8 W 0 68 Verslype, Geert 1527 4.5
9 Z 1 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
10 W 1 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
11 Z 0 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
1719 -1800 Artevelde 5.0 1731 55.00 58.00 23.00 -
53
Shah, Shrey
  53 Shah, Shrey 1477 5.0
1 W 0 16 Vandendriessche, Jan 2084 7.0
2 Z 1 87 Nollet, Lars 0 3.0
3 W 1 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
4 Z 1 55 Roose, Casimir 1772 5.0
5 W 0 50 Peeren, Yen 2126 5.0
6 Z 0 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
7 W 0 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
8 Z 0 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
9 W 0 49 Pu, Linden 1837 5.0
10 Z 1 81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
11 W 1 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
1477 -1800 The Netherlands 5.0 1664 55.00 57.50 21.00 -
54
Gellinck, Simon
  54 Gellinck, Simon 1507 5.0
1 Z 0 23 Emans, Job 2084 6.5
2 W ½ 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
3 Z 1 92 Van Der Beek, Justys 1259 0.5
4 Z ½ 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
5 W 0 49 Pu, Linden 1837 5.0
6 W 1 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
7 Z 0 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
8 W 1 74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
9 W 1 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
10 Z 0 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
11 W 0 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
1507 -1800 KBSK Brugge 5.0 1579 54.50 59.00 24.75 -
55
Roose, Casimir
  55 Roose, Casimir 1772 5.0
1 Z 0 51 Mok, Erwin 0 5.0
2 W ½ 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
3 Z 1 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
4 W 0 53 Shah, Shrey 1477 5.0
5 Z 0 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
6 W 1 83 Roose, Hoara 1341 3.5
7 Z 1 82 Damen, Josephine 1426 3.5
8 W ½ 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
9 Z 1 39 Burssens, Maya 1319 6.0
10 W 0 18 Boudry, William 2128 7.0
11 W 0 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
1772 -1800 KBSK Brugge 5.0 1600 53.00 56.50 23.25 -
56
Gijbels, Rudi
  56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
1 W 0 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
2 Z 0 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
3 W 1 90 Shah, Parag 1287 2.0
4 Z 1 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
5 Z 0 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
6 W 1 68 Verslype, Geert 1527 4.5
7 Z 0 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
8 W 1 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
9 W 0 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
10 Z 0 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
11 W 1 72 Maes, Lander 1527 4.0
1754 -1800 Overpelt 5.0 1649 53.00 54.00 17.50 -
57
Roiatti, Noris
  57 Roiatti, Noris 1575 5.0
1 W 0 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
2 Z 1 80 Shah, Shanay 1271 4.0
3 W 0 50 Peeren, Yen 2126 5.0
4 Z 1 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
5 W 0 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
6 Z 1 45 Londers, Jan 1829 5.5
7 W 0 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
8 Z 0 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
9 W 1 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
10 Z 0 49 Pu, Linden 1837 5.0
11 W 1 75 De Block, Jasper 1277 4.0
1575 -1800 Italy 5.0 1641 52.00 55.00 20.50 -
58
Delesenne, Arthur
  58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
1 Z 0 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
2 W ½ 92 Van Der Beek, Justys 1259 0.5
3 Z 0 51 Mok, Erwin 0 5.0
4 W 0 27 Boer, Alef 2166 6.5
5 Z 1 86 Peeters, Yumi 1257 3.0
6 W ½ 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
7 Z 1 59 Peeters, Paul 1098 5.0
8 W 0 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
9 Z 1 75 De Block, Jasper 1277 4.0
10 Z 0 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
11 W 1 80 Shah, Shanay 1271 4.0
1573 -1800 Brussels Chess Club 5.0 1454 52.00 54.50 19.75 -
59
Peeters, Paul
  59 Peeters, Paul 1098 5.0
1 W 0 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
2 Z 1 72 Maes, Lander 1527 4.0
3 W 0 45 Londers, Jan 1829 5.5
4 Z 0 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
5 W 1 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
6 Z 0 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
7 W 0 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
8 Z 1 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
9 Z 1 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
10 W 1 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
11 Z 0 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
1098 -1800 LSV-Chesspirant 5.0 1373 50.00 53.00 20.00 -
60
Teixeira, Rafael Ikhouane
  60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
1 W 0 49 Pu, Linden 1837 5.0
2 Z ½ 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
3 W 0 55 Roose, Casimir 1772 5.0
4 W 1 59 Peeters, Paul 1098 5.0
5 Z 0 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
6 Z 1 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
7 W 0 27 Boer, Alef 2166 6.5
8 Z ½ 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
9 W 0 72 Maes, Lander 1527 4.0
10 Z 1 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
11 W 1 82 Damen, Josephine 1426 3.5
0 -1800 Portugal 5.0 1582 48.50 51.50 20.50 -
61
Ottesen, Oddgeir
  61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
1 Z 0 7 Muetsch, Annmarie 2218 8.0
2 W 0 75 De Block, Jasper 1277 4.0
3 Z 0 83 Roose, Hoara 1341 3.5
4 W 1 86 Peeters, Yumi 1257 3.0
5 Z 0 39 Burssens, Maya 1319 6.0
6 W 1 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
7 Z ½ 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
8 W ½ 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
9 Z 1 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
10 Z 0 59 Peeters, Paul 1098 5.0
11 W 1 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
1685 -1800 Island 5.0 1351 48.00 50.50 19.25 -
62
Huysmans, Carsten
  62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
1 W 0 32 Khanalizadeh, Ahmad 1881 6.0
2 Z 0 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
3 W 0 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
4 Z 0 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
5 W 1 81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
6 Z 0 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
7 W 1 91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
8 Z 1 89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
9 Z 1 68 Verslype, Geert 1527 4.5
10 W 1 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
11 Z 0 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
1255 -1800 Neerpelt 5.0 1423 44.00 45.50 17.50 -
63 CM
Shubin, Daniel
  63 Shubin, Daniel 2040 4.5
1 Z 1 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
2 W 1 82 Damen, Josephine 1426 3.5
3 W 0 1 Leenhouts, Koen 2409 9.0
4 Z 1 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
5 W 1 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
6 Z ½ 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
2040 +1800 United States of America 4.5 2136 65.00 68.50 23.25 -
64
Aravindhan, Selvan
  64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
1 Z 1 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
2 W 1 27 Boer, Alef 2166 6.5
3 Z 0 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
4 W 0 17 De Block, Yordi 1996 7.0
5 Z 0 37 Bon, Gijs 1839 6.0
6 W 0 74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
7 Z 0 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
8 W 1 83 Roose, Hoara 1341 3.5
9 Z 0 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
10 W 1 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
11 Z ½ 68 Verslype, Geert 1527 4.5
0 -1800 The Netherlands 4.5 1651 58.50 62.00 23.75 -
65
Drugmand, Benoit
  65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
1 Z 0 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
2 W 1 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
3 Z 0 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
4 W ½ 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
5 Z 0 27 Boer, Alef 2166 6.5
6 W 1 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
7 Z ½ 45 Londers, Jan 1829 5.5
8 Z ½ 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
9 W 0 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
10 W 1 66 Arends, Herman 1630 4.5
11 Z 0 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
1428 -1800 Wavre 4.5 1651 55.50 60.00 22.25 -
66
Arends, Herman
  66 Arends, Herman 1630 4.5
1 W 0 21 Baselmans, Luuk 2171 6.5
2 Z 1 90 Shah, Parag 1287 2.0
3 W 0 6 Maatman, Nick 2362 8.0
4 Z 1 39 Burssens, Maya 1319 6.0
5 W 0 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
6 Z 1 89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
7 W 0 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
8 Z ½ 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
9 W 0 44 Huysmans, Quinten 1612 5.5
10 Z 0 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
11 W 1 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
1630 -1800 The Netherlands 4.5 1567 54.00 55.00 15.00 -
67
De Bie, Yannick
  67 De Bie, Yannick 1433 4.5
1 W 0 28 Payne, Matthew J 2035 6.0
2 Z ½ 55 Roose, Casimir 1772 5.0
3 Z 1 27 Boer, Alef 2166 6.5
4 W 0 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
5 Z ½ 82 Damen, Josephine 1426 3.5
6 W 0 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
7 W ½ 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
8 Z 1 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
9 W 0 74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
10 Z 1 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
11 W 0 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
1433 -1800 Mechelen 4.5 1597 53.50 57.00 21.75 -
68
Verslype, Geert
  68 Verslype, Geert 1527 4.5
1 W 0 50 Peeren, Yen 2126 5.0
2 Z 1 81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
3 W 0 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
4 Z 0 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
5 W 1 80 Shah, Shanay 1271 4.0
6 Z 0 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
7 W 1 89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
8 Z 1 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
9 W 0 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
10 Z 0 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
11 W ½ 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
1527 -1800 Veurne 4.5 1474 48.00 51.00 17.75 -
69
De Winne, Oswald
  69 De Winne, Oswald 1468 4.5
1 W 0 63 Shubin, Daniel 2040 4.5
2 Z 0 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
3 W 1 87 Nollet, Lars 0 3.0
4 Z 0 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
5 W ½ 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
6 Z 0 65 Drugmand, Benoit 1428 4.5
7 W 1 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
8 W 0 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
9 Z 1 89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
10 Z 1 82 Damen, Josephine 1426 3.5
11 W 0 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
1468 -1800 Blankenberge 4.5 1441 46.00 48.50 15.00 -
70
Naessens, Wolf
  70 Naessens, Wolf 1870 4.0
1 W 1 81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
2 Z 1 50 Peeren, Yen 2126 5.0
3 W 1 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
4 Z 1 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
5 Z 0 3 Lenaerts, Lennert 2334 9.0
6 W 0 13 Ohler, Julius 2200 7.0
7 Z 0 23 Emans, Job 2084 6.5
8 W 0 18 Boudry, William 2128 7.0
9 W 0 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
10 Z 0 48 Tumenjargal, Suldee 1346 5.0
11 Z 0 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
1870 +1800 LSV-Chesspirant 4.0 1845 63.50 67.00 20.00 -
71
Van Bunderen, Gert
  71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
1 Z 0 5 Geirnaert, Steven 2362 8.0
2 W 1 83 Roose, Hoara 1341 3.5
3 Z 0 12 Vandenbussche, Thibaut 2439 7.0
4 W 1 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
5 Z 0 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
6 W 1 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
7 Z 1 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
8 W 0 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
9 Z 0 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
10 W 0 39 Burssens, Maya 1319 6.0
11 Z 0 53 Shah, Shrey 1477 5.0
1728 -1800 Hoboken 4.0 1663 59.00 62.50 18.00 -
72
Maes, Lander
  72 Maes, Lander 1527 4.0
1 Z 0 4 Patil, Harshal 2097 8.5
2 W 0 59 Peeters, Paul 1098 5.0
3 Z 1 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
4 W 0 30 Anciaux, Marc 1963 6.0
5 Z 1 75 De Block, Jasper 1277 4.0
6 W 0 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
7 Z 1 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
8 W 0 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
9 Z 1 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
10 W 0 40 Cocquyt, Tijs 2025 6.0
11 Z 0 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
1527 -1800 Turnhout 4.0 1452 55.00 58.00 16.00 -
73
De Meyere, Dirk
  73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
1 Z 0 2 Anciaux, Adrien 2045 9.0
2 W 1 91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
3 Z 0 8 Saunders, Aron 1938 8.0
4 W 0 37 Bon, Gijs 1839 6.0
5 Z 1 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
6 Z 0 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
7 W 1 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
8 W ½ 66 Arends, Herman 1630 4.5
9 Z 0 45 Londers, Jan 1829 5.5
10 W 0 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
11 Z ½ 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
1473 -1800 KBSK Brugge 4.0 1461 54.00 55.50 13.25 -
74
Mechkor, Mohamed
  74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
1 W 0 13 Ohler, Julius 2200 7.0
2 Z 0 39 Burssens, Maya 1319 6.0
3 W 1 86 Peeters, Yumi 1257 3.0
4 Z 1 89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
5 W 0 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
6 Z 1 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
7 W 0 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
8 Z 0 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
9 Z 1 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
10 W 0ff 51 Mok, Erwin 0 5.0
11 - A        
1680 -1800 2 Fous Diogène 4.0 1554 52.50 55.00 14.50 -
75
De Block, Jasper
  75 De Block, Jasper 1277 4.0
1 W 0 15 Van T Hoff, Tom 1936 7.0
2 Z 1 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
3 W 0 88 Dekker, Derk 1905 2.0
4 Z 0 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
5 W 0 72 Maes, Lander 1527 4.0
6 Z 0 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
7 W 1 81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
8 Z 1 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
9 W 0 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
10 Z 1 83 Roose, Hoara 1341 3.5
11 Z 0 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
1277 -1800 KBSK Brugge 4.0 1380 50.00 53.00 16.00 -
76
Seyns, Odilon
  76 Seyns, Odilon 1354 4.0
1 W 0 25 Tuerlinckx, Ben 2000 6.5
2 Z 0 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
3 Z 0 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
4 W 1 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
5 W 0 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
6 Z 0 80 Shah, Shanay 1271 4.0
7 Z 1 83 Roose, Hoara 1341 3.5
8 W 0 59 Peeters, Paul 1098 5.0
9 Z 1 87 Nollet, Lars 0 3.0
10 W 1 68 Verslype, Geert 1527 4.5
11 Z 0 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
1354 -1800 Turnhout 4.0 1363 50.00 52.50 15.50 -
77
Tempelman, Frank
  77 Tempelman, Frank 1510 4.0
1 W 0 42 Vantorre, Nils 2086 5.5
2 Z 0 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
3 W 1 81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
4 Z 1 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
5 W 0 29 Flohr, Marcel 1867 6.0
6 Z 0 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
7 W 1 80 Shah, Shanay 1271 4.0
8 Z 0 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
9 W 0 59 Peeters, Paul 1098 5.0
10 Z 0 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
11 W 1 90 Shah, Parag 1287 2.0
1510 -1800 The Netherlands 4.0 1363 48.00 49.00 14.00 -
78
Scaillet, Timothe
  78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
1 Z 0 18 Boudry, William 2128 7.0
2 W 1 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
3 Z 0 17 De Block, Yordi 1996 7.0
4 W 0 38 Honkoop, Gilian 2183 6.0
5 Z ½ 83 Roose, Hoara 1341 3.5
6 W 0 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
7 Z 0 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
8 W 1 90 Shah, Parag 1287 2.0
9 W 0 82 Damen, Josephine 1426 3.5
10 Z 1 86 Peeters, Yumi 1257 3.0
11 W ½ 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
1554 -1800 Namur-Echecs 4.0 1400 48.00 49.00 12.25 -
79
Gevorgyan, Arthur
  79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
1 Z 0 37 Bon, Gijs 1839 6.0
2 W 1 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
3 Z 0 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
4 W 0 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
5 Z ½ 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
6 Z ½ 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
7 W 0 72 Maes, Lander 1527 4.0
8 W 0 75 De Block, Jasper 1277 4.0
9 Z 0 80 Shah, Shanay 1271 4.0
10 W 1 91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
11 Z 1 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
0 -1800 Blankenberge 4.0 1274 47.00 48.50 13.25 -
80
Shah, Shanay
  80 Shah, Shanay 1271 4.0
1 Z 0 24 Aravindhan, Achyuth 1917 6.5
2 W 0 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
3 Z 0 46 Vanhaverbeke, Daan 1708 5.5
4 W 1 91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
5 Z 0 68 Verslype, Geert 1527 4.5
6 W 1 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
7 Z 0 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
8 Z 0 84 Devoldere, Bart 1465 3.0
9 W 1 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
10 W 1 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
11 Z 0 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
1271 -1800 The Netherlands 4.0 1297 44.50 46.00 12.50 -
81
Varvarenko, Artiom
  81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
1 Z 0 70 Naessens, Wolf 1870 4.0
2 W 0 68 Verslype, Geert 1527 4.5
3 Z 0 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
4 W 0 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
5 Z 0 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
6 W 1 91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
7 Z 0 75 De Block, Jasper 1277 4.0
8 - B1        
9 W 1 86 Peeters, Yumi 1257 3.0
10 W 0 53 Shah, Shrey 1477 5.0
11 Z 1 87 Nollet, Lars 0 3.0
1251 -1800 CREB Bruxelles 4.0 1147 37.00 38.50 9.00 -
82
Damen, Josephine
  82 Damen, Josephine 1426 3.5
1 W 1 35 Ghysels, Marc 2015 6.0
2 Z 0 63 Shubin, Daniel 2040 4.5
3 W 0 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
4 Z 1 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
5 W ½ 67 De Bie, Yannick 1433 4.5
6 Z 0 33 Viaene, Arvid 2159 6.0
7 W 0 55 Roose, Casimir 1772 5.0
8 W 0 45 Londers, Jan 1829 5.5
9 Z 1 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
10 W 0 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
11 Z 0 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
1426 -1800 The Netherlands 3.5 1513 55.00 59.00 17.25 -
83
Roose, Hoara
  83 Roose, Hoara 1341 3.5
1 W 0 31 Liefrink, Feike 1978 6.0
2 Z 0 71 Van Bunderen, Gert 1728 4.0
3 W 1 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
4 Z 0 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
5 W ½ 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
6 Z 0 55 Roose, Casimir 1772 5.0
7 W 0 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
8 Z 0 64 Aravindhan, Selvan 0 4.5
9 Z 1 90 Shah, Parag 1287 2.0
10 W 0 75 De Block, Jasper 1277 4.0
11 Z 1 91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
1341 -1800 KBSK Brugge 3.5 1318 44.00 45.00 9.50 -
84
Devoldere, Bart
  84 Devoldere, Bart 1465 3.0
1 Z 0 10 Pauwels, Xander 2037 7.5
2 W 0 11 Woltery, Nicolai 1794 7.5
3 Z 1 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
4 W 0 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
5 Z 0 59 Peeters, Paul 1098 5.0
6 W 1 75 De Block, Jasper 1277 4.0
7 Z 0 47 Carpentier, Julian 1761 5.5
8 W 1 80 Shah, Shanay 1271 4.0
9 Z 0 57 Roiatti, Noris 1575 5.0
10 W 0 60 Teixeira, Rafael Ikhouane 0 5.0
11 Z 0 66 Arends, Herman 1630 4.5
1465 -1800 KISK Ieper 3.0 1311 54.00 58.00 13.00 -
85
Vandenbussche, Dries
  85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
1 W 0 26 Goudriaan, Rafael 1958 6.5
2 Z 0 34 Eedle, Eric F 1714 6.0
3 W 0 72 Maes, Lander 1527 4.0
4 Z 1 81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
5 W 0 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
6 Z 1 87 Nollet, Lars 0 3.0
7 W 0 19 Vinet, Tristan 1662 7.0
8 Z 1 86 Peeters, Yumi 1257 3.0
9 W 0 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
10 Z 0 80 Shah, Shanay 1271 4.0
11 W 0 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
1302 -1800 Veurne 3.0 1219 46.50 49.00 8.50 -
86
Peeters, Yumi
  86 Peeters, Yumi 1257 3.0
1 Z 0 41 Boeren, Jurriaan 1887 6.0
2 W 0 43 Decraene, Lotus 1564 5.5
3 Z 0 74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
4 Z 0 61 Ottesen, Oddgeir 1685 5.0
5 W 0 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
6 Z 1 90 Shah, Parag 1287 2.0
7 W 1 87 Nollet, Lars 0 3.0
8 W 0 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
9 Z 0 81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
10 W 0 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
11 - B1        
1257 -1800 LSV-Chesspirant 3.0 1196 41.50 42.50 5.50 -
87
Nollet, Lars
  87 Nollet, Lars 0 3.0
1 Z 0 36 Malfliet, Alexander 1836 6.0
2 W 0 53 Shah, Shrey 1477 5.0
3 Z 0 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
4 Z 1 90 Shah, Parag 1287 2.0
5 W 0 89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
6 W 0 85 Vandenbussche, Dries 1302 3.0
7 Z 0 86 Peeters, Yumi 1257 3.0
8 Z 1 91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
9 W 0 76 Seyns, Odilon 1354 4.0
10 - B1        
11 W 0 81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
0 -1800 De Rode Loper Antwerpen 3.0 1025 35.50 36.50 5.00 -
88
Dekker, Derk
  88 Dekker, Derk 1905 2.0
1 Z 1 92 Van Der Beek, Justys 1259 0.5
2 W 0 9 Decrop, Benjamin 2158 7.5
3 Z 1 75 De Block, Jasper 1277 4.0
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
1905 +1800 The Netherlands 2.0 1856 51.00 54.00 8.50 -
89
Nica, Radu-Catalin
  89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
1 Z 0 14 Van Dijck, Bjarne 2011 7.0
2 W 0 52 Debucke, Jolan 1719 5.0
3 Z 1 91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
4 W 0 74 Mechkor, Mohamed 1680 4.0
5 Z 1 87 Nollet, Lars 0 3.0
6 W 0 66 Arends, Herman 1630 4.5
7 Z 0 68 Verslype, Geert 1527 4.5
8 W 0 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
9 W 0 69 De Winne, Oswald 1468 4.5
10 Z 0ff 90 Shah, Parag 1287 2.0
11 - A        
1419 -1800 Excelsior 2.0 1240 44.50 46.00 4.00 -
90
Shah, Parag
  90 Shah, Parag 1287 2.0
1 Z 0 8 Saunders, Aron 1938 8.0
2 W 0 66 Arends, Herman 1630 4.5
3 Z 0 56 Gijbels, Rudi 1754 5.0
4 W 0 87 Nollet, Lars 0 3.0
5 Z 0 91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
6 W 0 86 Peeters, Yumi 1257 3.0
7 - B1        
8 Z 0 78 Scaillet, Timothe 1554 4.0
9 W 0 83 Roose, Hoara 1341 3.5
10 W 1FF 89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
11 Z 0 77 Tempelman, Frank 1510 4.0
1287 -1800 The Netherlands 2.0 582 37.50 39.00 3.50 -
91
Tumenjargal, Ulana
  91 Tumenjargal, Ulana 0 2.0
1 W 0 45 Londers, Jan 1829 5.5
2 Z 0 73 De Meyere, Dirk 1473 4.0
3 W 0 89 Nica, Radu-Catalin 1419 2.0
4 Z 0 80 Shah, Shanay 1271 4.0
5 W 1 90 Shah, Parag 1287 2.0
6 Z 0 81 Varvarenko, Artiom 1251 4.0
7 Z 0 62 Huysmans, Carsten 1255 5.0
8 W 0 87 Nollet, Lars 0 3.0
9 - B1        
10 Z 0 79 Gevorgyan, Arthur 0 4.0
11 W 0 83 Roose, Hoara 1341 3.5
0 -1800 Blankenberge 2.0 747 37.00 38.00 3.00 -
92
Van Der Beek, Justys
  92 Van Der Beek, Justys 1259 0.5
1 W 0 88 Dekker, Derk 1905 2.0
2 Z ½ 58 Delesenne, Arthur 1573 5.0
3 W 0 54 Gellinck, Simon 1507 5.0
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
10 - A        
11 - A        
1259 -1800 Bilzen 0.5 1318 40.50 42.00 2.50 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Vandenbussche, Thibaut 0.0 (2439) 1-0 Carpentier, Julian 0.0 (1761)
2 Gijbels, Rudi 0.0 (1754) 0-1 Leenhouts, Koen 0.0 (2409)
3 Geirnaert, Steven 0.0 (2362) 1-0 Van Bunderen, Gert 0.0 (1728)
4 Debucke, Jolan 0.0 (1719) 0-1 Maatman, Nick 0.0 (2362)
5 Lenaerts, Lennert 0.0 (2334) 1-0 Eedle, Eric F 0.0 (1714)
6 Vanhaverbeke, Daan 0.0 (1708) 0-1 Elgersma, Onno 0.0 (2252)
7 Muetsch, Annmarie 0.0 (2218) 1-0 Ottesen, Oddgeir 0.0 (1685)
8 Mechkor, Mohamed 0.0 (1680) 0-1 Ohler, Julius 0.0 (2200)
9 Honkoop, Gilian 0.0 (2183) 0-1 Vinet, Tristan 0.0 (1662)
10 Arends, Herman 0.0 (1630) 0-1 Baselmans, Luuk 0.0 (2171)
11 Boer, Alef 0.0 (2166) ½-½ Huysmans, Quinten 0.0 (1612)
12 Roiatti, Noris 0.0 (1575) 0-1 Viaene, Arvid 0.0 (2159)
13 Decrop, Benjamin 0.0 (2158) 1-0 Delesenne, Arthur 0.0 (1573)
14 Decraene, Lotus 0.0 (1564) 0-1 Villiers, Thomas 0.0 (2131)
15 Boudry, William 0.0 (2128) 1-0 Scaillet, Timothe 0.0 (1554)
16 Verslype, Geert 0.0 (1527) 0-1 Peeren, Yen 0.0 (2126)
17 Patil, Harshal 0.0 (2097) 1-0 Maes, Lander 0.0 (1527)
18 Tempelman, Frank 0.0 (1510) 0-1 Vantorre, Nils 0.0 (2086)
19 Emans, Job 0.0 (2084) 1-0 Gellinck, Simon 0.0 (1507)
20 Shah, Shrey 0.0 (1477) 0-1 Vandendriessche, Jan 0.0 (2084)
21 De Winne, Oswald 0.0 (1468) 0-1 Shubin, Daniel 0.0 (2040)
22 Pauwels, Xander 0.0 (2037) 1-0 Devoldere, Bart 0.0 (1465)
23 De Bie, Yannick 0.0 (1433) 0-1 Payne, Matthew J 0.0 (2035)
24 Cocquyt, Tijs 0.0 (2025) 1-0 Drugmand, Benoit 0.0 (1428)
25 Damen, Josephine 0.0 (1426) 1-0 Ghysels, Marc 0.0 (2015)
26 Van Dijck, Bjarne 0.0 (2011) 1-0 Nica, Radu-Catalin 0.0 (1419)
27 Seyns, Odilon 0.0 (1354) 0-1 Tuerlinckx, Ben 0.0 (2000)
28 De Block, Yordi 0.0 (1996) 1-0 Tumenjargal, Suldee 0.0 (1346)
29 Roose, Hoara 0.0 (1341) 0-1 Liefrink, Feike 0.0 (1978)
30 Anciaux, Marc 0.0 (1963) 1-0 Burssens, Maya 0.0 (1319)
31 Vandenbussche, Dries 0.0 (1302) 0-1 Goudriaan, Rafael 0.0 (1958)
32 Saunders, Aron 0.0 (1938) 1-0 Shah, Parag 0.0 (1287)
33 De Block, Jasper 0.0 (1277) 0-1 Van T Hoff, Tom 0.0 (1936)
34 Aravindhan, Achyuth 0.0 (1917) 1-0 Shah, Shanay 0.0 (1271)
35 Van Der Beek, Justys 0.0 (1259) 0-1 Dekker, Derk 0.0 (1905)
36 Boeren, Jurriaan 0.0 (1887) 1-0 Peeters, Yumi 0.0 (1257)
37 Huysmans, Carsten 0.0 (1255) 0-1 Khanalizadeh, Ahmad 0.0 (1881)
38 Naessens, Wolf 0.0 (1870) 1-0 Varvarenko, Artiom 0.0 (1251)
39 Peeters, Paul 0.0 (1098) 0-1 Flohr, Marcel 0.0 (1867)
40 Bon, Gijs 0.0 (1839) 1-0 Gevorgyan, Arthur 0.0 (0)
41 Teixeira, Rafael Ikhouane 0.0 (0) 0-1 Pu, Linden 0.0 (1837)
42 Malfliet, Alexander 0.0 (1836) 1-0 Nollet, Lars 0.0 (0)
43 Tumenjargal, Ulana 0.0 (0) 0-1 Londers, Jan 0.0 (1829)
44 Woltery, Nicolai 0.0 (1794) 0-1 Aravindhan, Selvan 0.0 (0)
45 Mok, Erwin 0.0 (0) 1-0 Roose, Casimir 0.0 (1772)
1001 Anciaux, Adrien 0.0 (2045) 1-0 De Meyere, Dirk 0.0 (1473)
Begin van de pagina
Ronde 2 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Tuerlinckx, Ben 1.0 (2000) 1-0 Vandenbussche, Thibaut 1.0 (2439)
2 Leenhouts, Koen 1.0 (2409) 1-0 Cocquyt, Tijs 1.0 (2025)
3 Liefrink, Feike 1.0 (1978) 0-1 Geirnaert, Steven 1.0 (2362)
4 Maatman, Nick 1.0 (2362) 0-1 Van Dijck, Bjarne 1.0 (2011)
5 Goudriaan, Rafael 1.0 (1958) 0-1 Lenaerts, Lennert 1.0 (2334)
6 Elgersma, Onno 1.0 (2252) 1-0 De Block, Yordi 1.0 (1996)
7 Van T Hoff, Tom 1.0 (1936) 1-0 Muetsch, Annmarie 1.0 (2218)
8 Ohler, Julius 1.0 (2200) 1-0 Anciaux, Marc 1.0 (1963)
9 Baselmans, Luuk 1.0 (2171) 1-0 Saunders, Aron 1.0 (1938)
10 Viaene, Arvid 1.0 (2159) ½-½ Aravindhan, Achyuth 1.0 (1917)
11 Dekker, Derk 1.0 (1905) 0-1 Decrop, Benjamin 1.0 (2158)
12 Villiers, Thomas 1.0 (2131) 1-0 Boeren, Jurriaan 1.0 (1887)
13 Khanalizadeh, Ahmad 1.0 (1881) 1-0 Boudry, William 1.0 (2128)
14 Peeren, Yen 1.0 (2126) 0-1 Naessens, Wolf 1.0 (1870)
15 Flohr, Marcel 1.0 (1867) 1-0 Patil, Harshal 1.0 (2097)
16 Vantorre, Nils 1.0 (2086) 1-0 Bon, Gijs 1.0 (1839)
17 Pu, Linden 1.0 (1837) 1-0 Emans, Job 1.0 (2084)
18 Vandendriessche, Jan 1.0 (2084) 1-0 Malfliet, Alexander 1.0 (1836)
19 Londers, Jan 1.0 (1829) 0-1 Anciaux, Adrien 1.0 (2045)
20 Shubin, Daniel 1.0 (2040) 1-0 Damen, Josephine 1.0 (1426)
21 Vinet, Tristan 1.0 (1662) 0-1 Pauwels, Xander 1.0 (2037)
22 Payne, Matthew J 1.0 (2035) 1-0 Mok, Erwin 1.0 (0)
23 Aravindhan, Selvan 1.0 (0) 1-0 Boer, Alef 0.5 (2166)
24 Huysmans, Quinten 0.5 (1612) 1-0 Honkoop, Gilian 0.0 (2183)
25 Ghysels, Marc 0.0 (2015) 1-0 De Winne, Oswald 0.0 (1468)
26 Devoldere, Bart 0.0 (1465) 0-1 Woltery, Nicolai 0.0 (1794)
27 Roose, Casimir 0.0 (1772) ½-½ De Bie, Yannick 0.0 (1433)
28 Carpentier, Julian 0.0 (1761) 1-0 Seyns, Odilon 0.0 (1354)
29 Drugmand, Benoit 0.0 (1428) 1-0 Gijbels, Rudi 0.0 (1754)
30 Van Bunderen, Gert 0.0 (1728) 1-0 Roose, Hoara 0.0 (1341)
31 Nica, Radu-Catalin 0.0 (1419) 0-1 Debucke, Jolan 0.0 (1719)
32 Eedle, Eric F 0.0 (1714) 1-0 Vandenbussche, Dries 0.0 (1302)
33 Tumenjargal, Suldee 0.0 (1346) 1-0 Vanhaverbeke, Daan 0.0 (1708)
34 Ottesen, Oddgeir 0.0 (1685) 0-1 De Block, Jasper 0.0 (1277)
35 Burssens, Maya 0.0 (1319) 1-0 Mechkor, Mohamed 0.0 (1680)
36 Shah, Parag 0.0 (1287) 0-1 Arends, Herman 0.0 (1630)
37 Shah, Shanay 0.0 (1271) 0-1 Roiatti, Noris 0.0 (1575)
38 Delesenne, Arthur 0.0 (1573) ½-½ Van Der Beek, Justys 0.0 (1259)
39 Peeters, Yumi 0.0 (1257) 0-1 Decraene, Lotus 0.0 (1564)
40 Scaillet, Timothe 0.0 (1554) 1-0 Huysmans, Carsten 0.0 (1255)
41 Varvarenko, Artiom 0.0 (1251) 0-1 Verslype, Geert 0.0 (1527)
42 Maes, Lander 0.0 (1527) 0-1 Peeters, Paul 0.0 (1098)
43 Gevorgyan, Arthur 0.0 (0) 1-0 Tempelman, Frank 0.0 (1510)
44 Gellinck, Simon 0.0 (1507) ½-½ Teixeira, Rafael Ikhouane 0.0 (0)
45 Nollet, Lars 0.0 (0) 0-1 Shah, Shrey 0.0 (1477)
1001 De Meyere, Dirk 0.0 (1473) 1-0 Tumenjargal, Ulana 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Shubin, Daniel 2.0 (2040) 0-1 Leenhouts, Koen 2.0 (2409)
2 Geirnaert, Steven 2.0 (2362) 1-0 Payne, Matthew J 2.0 (2035)
3 Lenaerts, Lennert 2.0 (2334) 1-0 Tuerlinckx, Ben 2.0 (2000)
4 Pauwels, Xander 2.0 (2037) 1-0 Elgersma, Onno 2.0 (2252)
5 Van Dijck, Bjarne 2.0 (2011) 1-0 Baselmans, Luuk 2.0 (2171)
6 Decrop, Benjamin 2.0 (2158) 1-0 Van T Hoff, Tom 2.0 (1936)
7 Khanalizadeh, Ahmad 2.0 (1881) 0-1 Villiers, Thomas 2.0 (2131)
8 Naessens, Wolf 2.0 (1870) 1-0 Vantorre, Nils 2.0 (2086)
9 Flohr, Marcel 2.0 (1867) 0-1 Vandendriessche, Jan 2.0 (2084)
10 Anciaux, Adrien 2.0 (2045) 1-0 Aravindhan, Selvan 2.0 (0)
11 Ohler, Julius 2.0 (2200) 1-0 Pu, Linden 2.0 (1837)
12 Anciaux, Marc 1.0 (1963) 0-1 Viaene, Arvid 1.5 (2159)
13 Aravindhan, Achyuth 1.5 (1917) 1-0 Huysmans, Quinten 1.5 (1612)
14 Vandenbussche, Thibaut 1.0 (2439) 1-0 Van Bunderen, Gert 1.0 (1728)
15 Arends, Herman 1.0 (1630) 0-1 Maatman, Nick 1.0 (2362)
16 Muetsch, Annmarie 1.0 (2218) 1-0 Carpentier, Julian 1.0 (1761)
17 Boudry, William 1.0 (2128) 1-0 Debucke, Jolan 1.0 (1719)
18 Roiatti, Noris 1.0 (1575) 0-1 Peeren, Yen 1.0 (2126)
19 Patil, Harshal 1.0 (2097) 1-0 Eedle, Eric F 1.0 (1714)
20 Emans, Job 1.0 (2084) 1-0 Vinet, Tristan 1.0 (1662)
21 Cocquyt, Tijs 1.0 (2025) 0-1 Decraene, Lotus 1.0 (1564)
22 Verslype, Geert 1.0 (1527) 0-1 Ghysels, Marc 1.0 (2015)
23 De Block, Yordi 1.0 (1996) 1-0 Scaillet, Timothe 1.0 (1554)
24 Shah, Shrey 1.0 (1477) 1-0 Liefrink, Feike 1.0 (1978)
25 Damen, Josephine 1.0 (1426) 0-1 Goudriaan, Rafael 1.0 (1958)
26 De Block, Jasper 1.0 (1277) 0-1 Dekker, Derk 1.0 (1905)
27 Boeren, Jurriaan 1.0 (1887) 1-0 Drugmand, Benoit 1.0 (1428)
28 Bon, Gijs 1.0 (1839) 0-1 Tumenjargal, Suldee 1.0 (1346)
29 Malfliet, Alexander 1.0 (1836) 1-0 Burssens, Maya 1.0 (1319)
30 Peeters, Paul 1.0 (1098) 0-1 Londers, Jan 1.0 (1829)
31 Woltery, Nicolai 1.0 (1794) 1-0 Gevorgyan, Arthur 1.0 (0)
32 Mok, Erwin 1.0 (0) 1-0 Delesenne, Arthur 0.5 (1573)
33 Boer, Alef 0.5 (2166) 0-1 De Bie, Yannick 0.5 (1433)
34 Teixeira, Rafael Ikhouane 0.5 (0) 0-1 Roose, Casimir 0.5 (1772)
35 Van Der Beek, Justys 0.5 (1259) 0-1 Gellinck, Simon 0.5 (1507)
36 Honkoop, Gilian 0.0 (2183) 1-0 Seyns, Odilon 0.0 (1354)
37 Gijbels, Rudi 0.0 (1754) 1-0 Shah, Parag 0.0 (1287)
38 Vanhaverbeke, Daan 0.0 (1708) 1-0 Shah, Shanay 0.0 (1271)
39 Roose, Hoara 0.0 (1341) 1-0 Ottesen, Oddgeir 0.0 (1685)
40 Mechkor, Mohamed 0.0 (1680) 1-0 Peeters, Yumi 0.0 (1257)
41 Vandenbussche, Dries 0.0 (1302) 0-1 Maes, Lander 0.0 (1527)
42 Tempelman, Frank 0.0 (1510) 1-0 Varvarenko, Artiom 0.0 (1251)
43 De Winne, Oswald 0.0 (1468) 1-0 Nollet, Lars 0.0 (0)
44 Huysmans, Carsten 0.0 (1255) 0-1 Devoldere, Bart 0.0 (1465)
45 Tumenjargal, Ulana 0.0 (0) 0-1 Nica, Radu-Catalin 0.0 (1419)
1001 Saunders, Aron 1.0 (1938) 1-0 De Meyere, Dirk 1.0 (1473)
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Leenhouts, Koen 3.0 (2409) ½-½ Anciaux, Adrien 3.0 (2045)
2 Villiers, Thomas 3.0 (2131) 0-1 Geirnaert, Steven 3.0 (2362)
3 Vandendriessche, Jan 3.0 (2084) 0-1 Lenaerts, Lennert 3.0 (2334)
4 Pauwels, Xander 3.0 (2037) ½-½ Ohler, Julius 3.0 (2200)
5 Van Dijck, Bjarne 3.0 (2011) 0-1 Decrop, Benjamin 3.0 (2158)
6 Viaene, Arvid 2.5 (2159) 0-1 Naessens, Wolf 3.0 (1870)
7 Maatman, Nick 2.0 (2362) 1-0 Aravindhan, Achyuth 2.5 (1917)
8 Goudriaan, Rafael 2.0 (1958) 0-1 Vandenbussche, Thibaut 2.0 (2439)
9 Elgersma, Onno 2.0 (2252) 1-0 Saunders, Aron 2.0 (1938)
10 Pu, Linden 2.0 (1837) 0-1 Muetsch, Annmarie 2.0 (2218)
11 Baselmans, Luuk 2.0 (2171) 1-0 Boeren, Jurriaan 2.0 (1887)
12 Van T Hoff, Tom 2.0 (1936) 0-1 Boudry, William 2.0 (2128)
13 Peeren, Yen 2.0 (2126) 1-0 Khanalizadeh, Ahmad 2.0 (1881)
14 Londers, Jan 2.0 (1829) 0-1 Patil, Harshal 2.0 (2097)
15 Vantorre, Nils 2.0 (2086) 1-0 Flohr, Marcel 2.0 (1867)
16 Decraene, Lotus 2.0 (1564) 0-1 Emans, Job 2.0 (2084)
17 Tumenjargal, Suldee 2.0 (1346) 0-1 Shubin, Daniel 2.0 (2040)
18 Payne, Matthew J 2.0 (2035) 1-0 Malfliet, Alexander 2.0 (1836)
19 Ghysels, Marc 2.0 (2015) ½-½ Woltery, Nicolai 2.0 (1794)
20 Tuerlinckx, Ben 2.0 (2000) 1-0 Mok, Erwin 2.0 (0)
21 Aravindhan, Selvan 2.0 (0) 0-1 De Block, Yordi 2.0 (1996)
22 Roose, Casimir 1.5 (1772) 0-1 Shah, Shrey 2.0 (1477)
23 Huysmans, Quinten 1.5 (1612) ½-½ Gellinck, Simon 1.5 (1507)
24 De Bie, Yannick 1.5 (1433) 0-1 Cocquyt, Tijs 1.0 (2025)
25 Scaillet, Timothe 1.0 (1554) 0-1 Honkoop, Gilian 1.0 (2183)
26 Liefrink, Feike 1.0 (1978) 1-0 Verslype, Geert 1.0 (1527)
27 Maes, Lander 1.0 (1527) 0-1 Anciaux, Marc 1.0 (1963)
28 Carpentier, Julian 1.0 (1761) 0-1 Tempelman, Frank 1.0 (1510)
29 Devoldere, Bart 1.0 (1465) 0-1 Gijbels, Rudi 1.0 (1754)
30 Van Bunderen, Gert 1.0 (1728) 1-0 De Winne, Oswald 1.0 (1468)
31 Debucke, Jolan 1.0 (1719) 0-1 Damen, Josephine 1.0 (1426)
32 Eedle, Eric F 1.0 (1714) 1-0 Roose, Hoara 1.0 (1341)
33 Drugmand, Benoit 1.0 (1428) ½-½ Vanhaverbeke, Daan 1.0 (1708)
34 Nica, Radu-Catalin 1.0 (1419) 0-1 Mechkor, Mohamed 1.0 (1680)
35 Vinet, Tristan 1.0 (1662) 1-0 De Block, Jasper 1.0 (1277)
36 Burssens, Maya 1.0 (1319) 0-1 Arends, Herman 1.0 (1630)
37 Gevorgyan, Arthur 1.0 (0) 0-1 Roiatti, Noris 1.0 (1575)
38 Teixeira, Rafael Ikhouane 0.5 (0) 1-0 Peeters, Paul 1.0 (1098)
39 Delesenne, Arthur 0.5 (1573) 0-1 Boer, Alef 0.5 (2166)
40 Ottesen, Oddgeir 0.0 (1685) 1-0 Peeters, Yumi 0.0 (1257)
41 Seyns, Odilon 0.0 (1354) 1-0 Huysmans, Carsten 0.0 (1255)
42 Varvarenko, Artiom 0.0 (1251) 0-1 Vandenbussche, Dries 0.0 (1302)
43 Shah, Parag 0.0 (1287) 0-1 Nollet, Lars 0.0 (0)
44 Shah, Shanay 0.0 (1271) 1-0 Tumenjargal, Ulana 0.0 (0)
1001 De Meyere, Dirk 1.0 (1473) 0-1 Bon, Gijs 1.0 (1839)
  Dekker, Derk 2.0 (1905) 0 Afwezig  
  Van Der Beek, Justys 0.5 (1259) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Geirnaert, Steven 4.0 (2362) 1-0 Decrop, Benjamin 4.0 (2158)
2 Lenaerts, Lennert 4.0 (2334) 1-0 Naessens, Wolf 4.0 (1870)
3 Ohler, Julius 3.5 (2200) ½-½ Leenhouts, Koen 3.5 (2409)
4 Anciaux, Adrien 3.5 (2045) 1-0 Pauwels, Xander 3.5 (2037)
5 Vandenbussche, Thibaut 3.0 (2439) 1-0 Vantorre, Nils 3.0 (2086)
6 Emans, Job 3.0 (2084) 0-1 Maatman, Nick 3.0 (2362)
7 Vandendriessche, Jan 3.0 (2084) 0-1 Elgersma, Onno 3.0 (2252)
8 Muetsch, Annmarie 3.0 (2218) 1-0 Payne, Matthew J 3.0 (2035)
9 Shubin, Daniel 3.0 (2040) 1-0 Baselmans, Luuk 3.0 (2171)
10 De Block, Yordi 3.0 (1996) 0-1 Villiers, Thomas 3.0 (2131)
11 Boudry, William 3.0 (2128) 0-1 Van Dijck, Bjarne 3.0 (2011)
12 Shah, Shrey 3.0 (1477) 0-1 Peeren, Yen 3.0 (2126)
13 Patil, Harshal 3.0 (2097) 1-0 Tuerlinckx, Ben 3.0 (2000)
14 Woltery, Nicolai 2.5 (1794) 1-0 Viaene, Arvid 2.5 (2159)
15 Aravindhan, Achyuth 2.5 (1917) 1-0 Ghysels, Marc 2.5 (2015)
16 Honkoop, Gilian 2.0 (2183) 1-0 Gijbels, Rudi 2.0 (1754)
17 Cocquyt, Tijs 2.0 (2025) 1-0 Van Bunderen, Gert 2.0 (1728)
18 Mechkor, Mohamed 2.0 (1680) 0-1 Liefrink, Feike 2.0 (1978)
19 Anciaux, Marc 2.0 (1963) 1-0 Eedle, Eric F 2.0 (1714)
20 Arends, Herman 2.0 (1630) 0-1 Goudriaan, Rafael 2.0 (1958)
21 Saunders, Aron 2.0 (1938) 1-0 Vinet, Tristan 2.0 (1662)
22 Roiatti, Noris 2.0 (1575) 0-1 Van T Hoff, Tom 2.0 (1936)
23 Boeren, Jurriaan 2.0 (1887) 1-0 Huysmans, Quinten 2.0 (1612)
24 Khanalizadeh, Ahmad 2.0 (1881) ½-½ Decraene, Lotus 2.0 (1564)
25 Tempelman, Frank 2.0 (1510) 0-1 Flohr, Marcel 2.0 (1867)
26 Bon, Gijs 2.0 (1839) 1-0 Aravindhan, Selvan 2.0 (0)
27 Gellinck, Simon 2.0 (1507) 0-1 Pu, Linden 2.0 (1837)
28 Malfliet, Alexander 2.0 (1836) 0-1 Tumenjargal, Suldee 2.0 (1346)
29 Mok, Erwin 2.0 (0) 1-0 Londers, Jan 2.0 (1829)
30 Damen, Josephine 2.0 (1426) ½-½ De Bie, Yannick 1.5 (1433)
31 Boer, Alef 1.5 (2166) 1-0 Drugmand, Benoit 1.5 (1428)
32 Vanhaverbeke, Daan 1.5 (1708) 1-0 Roose, Casimir 1.5 (1772)
33 Carpentier, Julian 1.0 (1761) 1-0 Teixeira, Rafael Ikhouane 1.5 (0)
34 Seyns, Odilon 1.0 (1354) 0-1 Debucke, Jolan 1.0 (1719)
35 Burssens, Maya 1.0 (1319) 1-0 Ottesen, Oddgeir 1.0 (1685)
36 Roose, Hoara 1.0 (1341) ½-½ Scaillet, Timothe 1.0 (1554)
37 Verslype, Geert 1.0 (1527) 1-0 Shah, Shanay 1.0 (1271)
38 De Block, Jasper 1.0 (1277) 0-1 Maes, Lander 1.0 (1527)
39 De Winne, Oswald 1.0 (1468) ½-½ Gevorgyan, Arthur 1.0 (0)
40 Peeters, Paul 1.0 (1098) 1-0 Devoldere, Bart 1.0 (1465)
41 Nollet, Lars 1.0 (0) 0-1 Nica, Radu-Catalin 1.0 (1419)
42 Peeters, Yumi 0.0 (1257) 0-1 Delesenne, Arthur 0.5 (1573)
43 Tumenjargal, Ulana 0.0 (0) 1-0 Shah, Parag 0.0 (1287)
44 Huysmans, Carsten 0.0 (1255) 1-0 Varvarenko, Artiom 0.0 (1251)
1001 Vandenbussche, Dries 1.0 (1302) 0-1 De Meyere, Dirk 1.0 (1473)
  Dekker, Derk 2.0 (1905) 0 Afwezig  
  Van Der Beek, Justys 0.5 (1259) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Lenaerts, Lennert 5.0 (2334) 1-0 Geirnaert, Steven 5.0 (2362)
2 Elgersma, Onno 4.0 (2252) 0-1 Anciaux, Adrien 4.5 (2045)
3 Villiers, Thomas 4.0 (2131) 0-1 Vandenbussche, Thibaut 4.0 (2439)
4 Leenhouts, Koen 4.0 (2409) 1-0 Van Dijck, Bjarne 4.0 (2011)
5 Maatman, Nick 4.0 (2362) 0-1 Patil, Harshal 4.0 (2097)
6 Peeren, Yen 4.0 (2126) 0-1 Muetsch, Annmarie 4.0 (2218)
7 Naessens, Wolf 4.0 (1870) 0-1 Ohler, Julius 4.0 (2200)
8 Decrop, Benjamin 4.0 (2158) ½-½ Shubin, Daniel 4.0 (2040)
9 Pauwels, Xander 3.5 (2037) 1-0 Aravindhan, Achyuth 3.5 (1917)
10 Honkoop, Gilian 3.0 (2183) 0-1 Woltery, Nicolai 3.5 (1794)
11 Baselmans, Luuk 3.0 (2171) 1-0 Anciaux, Marc 3.0 (1963)
12 Goudriaan, Rafael 3.0 (1958) 0-1 Boudry, William 3.0 (2128)
13 Vantorre, Nils 3.0 (2086) 0-1 Saunders, Aron 3.0 (1938)
14 Van T Hoff, Tom 3.0 (1936) 0-1 Emans, Job 3.0 (2084)
15 Pu, Linden 3.0 (1837) 0-1 Vandendriessche, Jan 3.0 (2084)
16 Payne, Matthew J 3.0 (2035) 1-0 Boeren, Jurriaan 3.0 (1887)
17 Tumenjargal, Suldee 3.0 (1346) 1-0 Cocquyt, Tijs 3.0 (2025)
18 Tuerlinckx, Ben 3.0 (2000) 1-0 Shah, Shrey 3.0 (1477)
19 Flohr, Marcel 3.0 (1867) 0-1 De Block, Yordi 3.0 (1996)
20 Liefrink, Feike 3.0 (1978) 1-0 Bon, Gijs 3.0 (1839)
21 Boer, Alef 2.5 (2166) 0-1 Mok, Erwin 3.0 (0)
22 Viaene, Arvid 2.5 (2159) 1-0 Damen, Josephine 2.5 (1426)
23 Ghysels, Marc 2.5 (2015) ½-½ Khanalizadeh, Ahmad 2.5 (1881)
24 Decraene, Lotus 2.5 (1564) 1-0 Vanhaverbeke, Daan 2.5 (1708)
25 Maes, Lander 2.0 (1527) 0-1 Malfliet, Alexander 2.0 (1836)
26 Londers, Jan 2.0 (1829) 0-1 Roiatti, Noris 2.0 (1575)
27 Gellinck, Simon 2.0 (1507) 1-0 Carpentier, Julian 2.0 (1761)
28 Gijbels, Rudi 2.0 (1754) 1-0 Verslype, Geert 2.0 (1527)
29 Van Bunderen, Gert 2.0 (1728) 1-0 Tempelman, Frank 2.0 (1510)
30 De Bie, Yannick 2.0 (1433) 0-1 Eedle, Eric F 2.0 (1714)
31 Aravindhan, Selvan 2.0 (0) 0-1 Mechkor, Mohamed 2.0 (1680)
32 Vinet, Tristan 2.0 (1662) 0-1 Burssens, Maya 2.0 (1319)
33 Nica, Radu-Catalin 2.0 (1419) 0-1 Arends, Herman 2.0 (1630)
34 Huysmans, Quinten 2.0 (1612) 1-0 Peeters, Paul 2.0 (1098)
35 Roose, Casimir 1.5 (1772) 1-0 Roose, Hoara 1.5 (1341)
36 Delesenne, Arthur 1.5 (1573) ½-½ Gevorgyan, Arthur 1.5 (0)
37 Scaillet, Timothe 1.5 (1554) 0-1 Teixeira, Rafael Ikhouane 1.5 (0)
38 Drugmand, Benoit 1.5 (1428) 1-0 De Winne, Oswald 1.5 (1468)
39 Ottesen, Oddgeir 1.0 (1685) 1-0 Huysmans, Carsten 1.0 (1255)
40 Devoldere, Bart 1.0 (1465) 1-0 De Block, Jasper 1.0 (1277)
41 Shah, Shanay 1.0 (1271) 1-0 Seyns, Odilon 1.0 (1354)
42 Nollet, Lars 1.0 (0) 0-1 Vandenbussche, Dries 1.0 (1302)
43 Varvarenko, Artiom 0.0 (1251) 1-0 Tumenjargal, Ulana 1.0 (0)
44 Shah, Parag 0.0 (1287) 0-1 Peeters, Yumi 0.0 (1257)
1001 Debucke, Jolan 2.0 (1719) 1-0 De Meyere, Dirk 2.0 (1473)
  Dekker, Derk 2.0 (1905) 0 Afwezig  
  Van Der Beek, Justys 0.5 (1259) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Anciaux, Adrien 5.5 (2045) 1-0 Lenaerts, Lennert 6.0 (2334)
2 Vandenbussche, Thibaut 5.0 (2439) 1-0 Muetsch, Annmarie 5.0 (2218)
3 Patil, Harshal 5.0 (2097) 0-1 Leenhouts, Koen 5.0 (2409)
4 Geirnaert, Steven 5.0 (2362) 1-0 Ohler, Julius 5.0 (2200)
5 Woltery, Nicolai 4.5 (1794) 1-0 Decrop, Benjamin 4.5 (2158)
6 Maatman, Nick 4.0 (2362) 1-0 Pauwels, Xander 4.5 (2037)
7 Van Dijck, Bjarne 4.0 (2011) 0-1 Elgersma, Onno 4.0 (2252)
8 Tuerlinckx, Ben 4.0 (2000) 0-1 Baselmans, Luuk 4.0 (2171)
9 Saunders, Aron 4.0 (1938) 1-0 Villiers, Thomas 4.0 (2131)
10 Boudry, William 4.0 (2128) 0-1 Liefrink, Feike 4.0 (1978)
11 Mok, Erwin 4.0 (0) 0-1 Peeren, Yen 4.0 (2126)
12 Emans, Job 4.0 (2084) 1-0 Naessens, Wolf 4.0 (1870)
13 Vandendriessche, Jan 4.0 (2084) 1-0 Tumenjargal, Suldee 4.0 (1346)
14 De Block, Yordi 4.0 (1996) 1-0 Payne, Matthew J 4.0 (2035)
15 Aravindhan, Achyuth 3.5 (1917) 1-0 Decraene, Lotus 3.5 (1564)
16 Cocquyt, Tijs 3.0 (2025) ½-½ Viaene, Arvid 3.5 (2159)
17 Malfliet, Alexander 3.0 (1836) ½-½ Honkoop, Gilian 3.0 (2183)
18 Eedle, Eric F 3.0 (1714) 0-1 Vantorre, Nils 3.0 (2086)
19 Mechkor, Mohamed 3.0 (1680) 0-1 Ghysels, Marc 3.0 (2015)
20 Anciaux, Marc 3.0 (1963) 1-0 Gijbels, Rudi 3.0 (1754)
21 Roiatti, Noris 3.0 (1575) 0-1 Goudriaan, Rafael 3.0 (1958)
22 Arends, Herman 3.0 (1630) 0-1 Van T Hoff, Tom 3.0 (1936)
23 Boeren, Jurriaan 3.0 (1887) 0-1 Van Bunderen, Gert 3.0 (1728)
24 Khanalizadeh, Ahmad 3.0 (1881) 1-0 Debucke, Jolan 3.0 (1719)
25 Shah, Shrey 3.0 (1477) 0-1 Flohr, Marcel 3.0 (1867)
26 Bon, Gijs 3.0 (1839) 1-0 Huysmans, Quinten 3.0 (1612)
27 Burssens, Maya 3.0 (1319) 1-0 Pu, Linden 3.0 (1837)
28 Vanhaverbeke, Daan 2.5 (1708) 1-0 Gellinck, Simon 3.0 (1507)
29 Teixeira, Rafael Ikhouane 2.5 (0) 0-1 Boer, Alef 2.5 (2166)
30 Damen, Josephine 2.5 (1426) 0-1 Roose, Casimir 2.5 (1772)
31 Londers, Jan 2.0 (1829) ½-½ Drugmand, Benoit 2.5 (1428)
32 Carpentier, Julian 2.0 (1761) 1-0 Devoldere, Bart 2.0 (1465)
33 De Bie, Yannick 2.0 (1433) ½-½ Ottesen, Oddgeir 2.0 (1685)
34 Vandenbussche, Dries 2.0 (1302) 0-1 Vinet, Tristan 2.0 (1662)
35 Peeters, Paul 2.0 (1098) 0-1 Delesenne, Arthur 2.0 (1573)
36 Verslype, Geert 2.0 (1527) 1-0 Nica, Radu-Catalin 2.0 (1419)
37 Gevorgyan, Arthur 2.0 (0) 0-1 Maes, Lander 2.0 (1527)
38 Tempelman, Frank 2.0 (1510) 1-0 Shah, Shanay 2.0 (1271)
39 De Winne, Oswald 1.5 (1468) 1-0 Scaillet, Timothe 1.5 (1554)
40 Roose, Hoara 1.5 (1341) 0-1 Seyns, Odilon 1.0 (1354)
41 De Block, Jasper 1.0 (1277) 1-0 Varvarenko, Artiom 1.0 (1251)
42 Peeters, Yumi 1.0 (1257) 1-0 Nollet, Lars 1.0 (0)
43 Huysmans, Carsten 1.0 (1255) 1-0 Tumenjargal, Ulana 1.0 (0)
1001 De Meyere, Dirk 2.0 (1473) 1-0 Aravindhan, Selvan 2.0 (0)
  Shah, Parag 0.0 (1287) 1 Bye  
  Dekker, Derk 2.0 (1905) 0 Afwezig  
  Shubin, Daniel 4.5 (2040) 0 Afwezig  
  Van Der Beek, Justys 0.5 (1259) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Vandenbussche, Thibaut 6.0 (2439) ½-½ Anciaux, Adrien 6.5 (2045)
2 Leenhouts, Koen 6.0 (2409) 1-0 Lenaerts, Lennert 6.0 (2334)
3 Woltery, Nicolai 5.5 (1794) ½-½ Geirnaert, Steven 6.0 (2362)
4 Liefrink, Feike 5.0 (1978) 0-1 Maatman, Nick 5.0 (2362)
5 Elgersma, Onno 5.0 (2252) ½-½ Patil, Harshal 5.0 (2097)
6 Muetsch, Annmarie 5.0 (2218) 1-0 Emans, Job 5.0 (2084)
7 Ohler, Julius 5.0 (2200) 1-0 Vandendriessche, Jan 5.0 (2084)
8 Baselmans, Luuk 5.0 (2171) 1-0 De Block, Yordi 5.0 (1996)
9 Peeren, Yen 5.0 (2126) 0-1 Saunders, Aron 5.0 (1938)
10 Decrop, Benjamin 4.5 (2158) 1-0 Pauwels, Xander 4.5 (2037)
11 Villiers, Thomas 4.0 (2131) 1-0 Aravindhan, Achyuth 4.5 (1917)
12 Viaene, Arvid 4.0 (2159) 0-1 Van T Hoff, Tom 4.0 (1936)
13 Naessens, Wolf 4.0 (1870) 0-1 Boudry, William 4.0 (2128)
14 Vantorre, Nils 4.0 (2086) 0-1 Khanalizadeh, Ahmad 4.0 (1881)
15 Payne, Matthew J 4.0 (2035) 0-1 Bon, Gijs 4.0 (1839)
16 Ghysels, Marc 4.0 (2015) 1-0 Burssens, Maya 4.0 (1319)
17 Flohr, Marcel 4.0 (1867) 0-1 Van Dijck, Bjarne 4.0 (2011)
18 Van Bunderen, Gert 4.0 (1728) 0-1 Tuerlinckx, Ben 4.0 (2000)
19 Tumenjargal, Suldee 4.0 (1346) 0-1 Anciaux, Marc 4.0 (1963)
20 Goudriaan, Rafael 4.0 (1958) 1-0 Mok, Erwin 4.0 (0)
21 Roose, Casimir 3.5 (1772) ½-½ Honkoop, Gilian 3.5 (2183)
22 Decraene, Lotus 3.5 (1564) 0-1 Boer, Alef 3.5 (2166)
23 Malfliet, Alexander 3.5 (1836) ½-½ Cocquyt, Tijs 3.5 (2025)
24 Pu, Linden 3.0 (1837) 0-1 Vanhaverbeke, Daan 3.5 (1708)
25 Delesenne, Arthur 3.0 (1573) 0-1 Boeren, Jurriaan 3.0 (1887)
26 Maes, Lander 3.0 (1527) 0-1 Carpentier, Julian 3.0 (1761)
27 Gijbels, Rudi 3.0 (1754) 1-0 Roiatti, Noris 3.0 (1575)
28 Debucke, Jolan 3.0 (1719) 0-1 Verslype, Geert 3.0 (1527)
29 Eedle, Eric F 3.0 (1714) 1-0 Tempelman, Frank 3.0 (1510)
30 Gellinck, Simon 3.0 (1507) 1-0 Mechkor, Mohamed 3.0 (1680)
31 Vinet, Tristan 3.0 (1662) 1-0 Shah, Shrey 3.0 (1477)
32 Huysmans, Quinten 3.0 (1612) ½-½ Drugmand, Benoit 3.0 (1428)
33 Damen, Josephine 2.5 (1426) 0-1 Londers, Jan 2.5 (1829)
34 Ottesen, Oddgeir 2.5 (1685) ½-½ Teixeira, Rafael Ikhouane 2.5 (0)
35 De Winne, Oswald 2.5 (1468) 0-1 De Bie, Yannick 2.5 (1433)
36 Devoldere, Bart 2.0 (1465) 1-0 Shah, Shanay 2.0 (1271)
37 Nica, Radu-Catalin 2.0 (1419) 0-1 Huysmans, Carsten 2.0 (1255)
38 Seyns, Odilon 2.0 (1354) 0-1 Peeters, Paul 2.0 (1098)
39 Peeters, Yumi 2.0 (1257) 0-1 Vandenbussche, Dries 2.0 (1302)
40 Gevorgyan, Arthur 2.0 (0) 0-1 De Block, Jasper 2.0 (1277)
41 Aravindhan, Selvan 2.0 (0) 1-0 Roose, Hoara 1.5 (1341)
42 Scaillet, Timothe 1.5 (1554) 1-0 Shah, Parag 1.0 (1287)
43 Tumenjargal, Ulana 1.0 (0) 0-1 Nollet, Lars 1.0 (0)
1001 De Meyere, Dirk 3.0 (1473) ½-½ Arends, Herman 3.0 (1630)
  Varvarenko, Artiom 1.0 (1251) 1 Bye  
  Dekker, Derk 2.0 (1905) 0 Afwezig  
  Shubin, Daniel 4.5 (2040) 0 Afwezig  
  Van Der Beek, Justys 0.5 (1259) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Leenhouts, Koen 7.0 (2409) ½-½ Vandenbussche, Thibaut 6.5 (2439)
2 Anciaux, Adrien 7.0 (2045) 1-0 Geirnaert, Steven 6.5 (2362)
3 Maatman, Nick 6.0 (2362) 1-0 Ohler, Julius 6.0 (2200)
4 Lenaerts, Lennert 6.0 (2334) 1-0 Baselmans, Luuk 6.0 (2171)
5 Saunders, Aron 6.0 (1938) 0-1 Muetsch, Annmarie 6.0 (2218)
6 Elgersma, Onno 5.5 (2252) 1-0 Woltery, Nicolai 6.0 (1794)
7 Patil, Harshal 5.5 (2097) 1-0 Decrop, Benjamin 5.5 (2158)
8 Tuerlinckx, Ben 5.0 (2000) ½-½ Villiers, Thomas 5.0 (2131)
9 Boudry, William 5.0 (2128) 0-1 De Block, Yordi 5.0 (1996)
10 Anciaux, Marc 5.0 (1963) 1-0 Peeren, Yen 5.0 (2126)
11 Emans, Job 5.0 (2084) 1-0 Liefrink, Feike 5.0 (1978)
12 Vandendriessche, Jan 5.0 (2084) 1-0 Goudriaan, Rafael 5.0 (1958)
13 Van T Hoff, Tom 5.0 (1936) 1-0 Ghysels, Marc 5.0 (2015)
14 Van Dijck, Bjarne 5.0 (2011) 1-0 Khanalizadeh, Ahmad 5.0 (1881)
15 Pauwels, Xander 4.5 (2037) 1-0 Bon, Gijs 5.0 (1839)
16 Aravindhan, Achyuth 4.5 (1917) 1-0 Vanhaverbeke, Daan 4.5 (1708)
17 Boer, Alef 4.5 (2166) 1-0 Viaene, Arvid 4.0 (2159)
18 Honkoop, Gilian 4.0 (2183) 1-0 Van Bunderen, Gert 4.0 (1728)
19 Carpentier, Julian 4.0 (1761) ½-½ Vantorre, Nils 4.0 (2086)
20 Gijbels, Rudi 4.0 (1754) 0-1 Payne, Matthew J 4.0 (2035)
21 Cocquyt, Tijs 4.0 (2025) 0-1 Debucke, Jolan 3.0 (1719)
22 Boeren, Jurriaan 4.0 (1887) 0-1 Eedle, Eric F 4.0 (1714)
23 Naessens, Wolf 4.0 (1870) 0-1 Vinet, Tristan 4.0 (1662)
24 Flohr, Marcel 4.0 (1867) 1-0 Tumenjargal, Suldee 4.0 (1346)
25 Mok, Erwin 4.0 (0) 0-1 Malfliet, Alexander 4.0 (1836)
26 Burssens, Maya 4.0 (1319) 0-1 Roose, Casimir 4.0 (1772)
27 Arends, Herman 3.5 (1630) 0-1 Huysmans, Quinten 3.5 (1612)
28 Drugmand, Benoit 3.5 (1428) 0-1 Decraene, Lotus 3.5 (1564)
29 De Bie, Yannick 3.5 (1433) 0-1 Mechkor, Mohamed 3.0 (1680)
30 Shah, Shrey 3.0 (1477) 0-1 Pu, Linden 3.0 (1837)
31 Vandenbussche, Dries 3.0 (1302) 0-1 Ottesen, Oddgeir 3.0 (1685)
32 Roiatti, Noris 3.0 (1575) 1-0 Devoldere, Bart 3.0 (1465)
33 De Block, Jasper 3.0 (1277) 0-1 Delesenne, Arthur 3.0 (1573)
34 Verslype, Geert 4.0 (1527) 0-1 Huysmans, Carsten 3.0 (1255)
35 Teixeira, Rafael Ikhouane 3.0 (0) 0-1 Maes, Lander 3.0 (1527)
36 Tempelman, Frank 3.0 (1510) 0-1 Peeters, Paul 3.0 (1098)
37 Gellinck, Simon 4.0 (1507) 1-0 Aravindhan, Selvan 3.0 (0)
38 Scaillet, Timothe 2.5 (1554) 0-1 Damen, Josephine 2.5 (1426)
39 Nica, Radu-Catalin 2.0 (1419) 0-1 De Winne, Oswald 2.5 (1468)
40 Nollet, Lars 2.0 (0) 0-1 Seyns, Odilon 2.0 (1354)
41 Shah, Shanay 2.0 (1271) 1-0 Gevorgyan, Arthur 2.0 (0)
42 Varvarenko, Artiom 2.0 (1251) 1-0 Peeters, Yumi 2.0 (1257)
43 Shah, Parag 1.0 (1287) 0-1 Roose, Hoara 1.5 (1341)
1001 Londers, Jan 3.5 (1829) 1-0 De Meyere, Dirk 3.5 (1473)
  Tumenjargal, Ulana 1.0 (0) 1 Bye  
  Dekker, Derk 2.0 (1905) 0 Afwezig  
  Shubin, Daniel 4.5 (2040) 0 Afwezig  
  Van Der Beek, Justys 0.5 (1259) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 10 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Anciaux, Adrien 8.0 (2045) 1-0 Maatman, Nick 7.0 (2362)
2 Muetsch, Annmarie 7.0 (2218) 0-1 Leenhouts, Koen 7.5 (2409)
3 Vandenbussche, Thibaut 7.0 (2439) 0-1 Lenaerts, Lennert 7.0 (2334)
4 Geirnaert, Steven 6.5 (2362) 1-0 Elgersma, Onno 6.5 (2252)
5 Ohler, Julius 6.0 (2200) 0-1 Patil, Harshal 6.5 (2097)
6 Baselmans, Luuk 6.0 (2171) ½-½ Woltery, Nicolai 6.0 (1794)
7 De Block, Yordi 6.0 (1996) 1-0 Emans, Job 6.0 (2084)
8 Anciaux, Marc 6.0 (1963) 0-1 Vandendriessche, Jan 6.0 (2084)
9 Van T Hoff, Tom 6.0 (1936) 1-0 Van Dijck, Bjarne 6.0 (2011)
10 Boer, Alef 5.5 (2166) 0-1 Saunders, Aron 6.0 (1938)
11 Decrop, Benjamin 5.5 (2158) 1-0 Aravindhan, Achyuth 5.5 (1917)
12 Villiers, Thomas 5.5 (2131) 0-1 Pauwels, Xander 5.5 (2037)
13 Peeren, Yen 5.0 (2126) 0-1 Tuerlinckx, Ben 5.5 (2000)
14 Bon, Gijs 5.0 (1839) 1-0 Honkoop, Gilian 5.0 (2183)
15 Roose, Casimir 5.0 (1772) 0-1 Boudry, William 5.0 (2128)
16 Payne, Matthew J 5.0 (2035) 1-0 Flohr, Marcel 5.0 (1867)
17 Ghysels, Marc 5.0 (2015) 0-1 Malfliet, Alexander 5.0 (1836)
18 Debucke, Jolan 4.0 (1719) 1-0 Liefrink, Feike 5.0 (1978)
19 Goudriaan, Rafael 5.0 (1958) 1-0 Eedle, Eric F 5.0 (1714)
20 Khanalizadeh, Ahmad 5.0 (1881) 1-0 Gellinck, Simon 5.0 (1507)
21 Vinet, Tristan 5.0 (1662) 1-0 Vantorre, Nils 4.5 (2086)
22 Vanhaverbeke, Daan 4.5 (1708) 0-1 Londers, Jan 4.5 (1829)
23 Huysmans, Quinten 4.5 (1612) 1-0 Carpentier, Julian 4.5 (1761)
24 Decraene, Lotus 4.5 (1564) 0-1 Boeren, Jurriaan 4.0 (1887)
25 Viaene, Arvid 4.0 (2159) 1-0 Delesenne, Arthur 4.0 (1573)
26 Maes, Lander 4.0 (1527) 0-1 Cocquyt, Tijs 4.0 (2025)
27 Tumenjargal, Suldee 4.0 (1346) 1-0 Naessens, Wolf 4.0 (1870)
28 Pu, Linden 4.0 (1837) 1-0 Roiatti, Noris 4.0 (1575)
29 Huysmans, Carsten 4.0 (1255) 1-0 Gijbels, Rudi 4.0 (1754)
30 Van Bunderen, Gert 4.0 (1728) 0-1 Burssens, Maya 4.0 (1319)
31 Peeters, Paul 4.0 (1098) 1-0 Ottesen, Oddgeir 4.0 (1685)
32 Mechkor, Mohamed 4.0 (1680) 0-1ff Mok, Erwin 4.0 (0)
33 Drugmand, Benoit 3.5 (1428) 1-0 Arends, Herman 3.5 (1630)
34 Damen, Josephine 3.5 (1426) 0-1 De Winne, Oswald 3.5 (1468)
35 Seyns, Odilon 3.0 (1354) 1-0 Verslype, Geert 4.0 (1527)
36 Aravindhan, Selvan 3.0 (0) 1-0 Tempelman, Frank 3.0 (1510)
37 Varvarenko, Artiom 3.0 (1251) 0-1 Shah, Shrey 3.0 (1477)
38 Devoldere, Bart 3.0 (1465) 0-1 Teixeira, Rafael Ikhouane 3.0 (0)
39 Shah, Shanay 3.0 (1271) 1-0 Vandenbussche, Dries 3.0 (1302)
40 Roose, Hoara 2.5 (1341) 0-1 De Block, Jasper 3.0 (1277)
41 Peeters, Yumi 2.0 (1257) 0-1 Scaillet, Timothe 2.5 (1554)
42 Gevorgyan, Arthur 2.0 (0) 1-0 Tumenjargal, Ulana 2.0 (0)
43 Shah, Parag 1.0 (1287) 1ff-0 Nica, Radu-Catalin 2.0 (1419)
1001 De Meyere, Dirk 3.5 (1473) 0-1 De Bie, Yannick 3.5 (1433)
  Nollet, Lars 2.0 (0) 1 Bye  
  Dekker, Derk 2.0 (1905) 0 Afwezig  
  Shubin, Daniel 4.5 (2040) 0 Afwezig  
  Van Der Beek, Justys 0.5 (1259) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 11 (16/08/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Patil, Harshal 7.5 (2097) 1-0 Anciaux, Adrien 9.0 (2045)
2 Leenhouts, Koen 8.5 (2409) ½-½ Geirnaert, Steven 7.5 (2362)
3 Lenaerts, Lennert 8.0 (2334) 1-0 De Block, Yordi 7.0 (1996)
4 Saunders, Aron 7.0 (1938) 1-0 Vandenbussche, Thibaut 7.0 (2439)
5 Maatman, Nick 7.0 (2362) 1-0 Van T Hoff, Tom 7.0 (1936)
6 Vandendriessche, Jan 7.0 (2084) 0-1 Muetsch, Annmarie 7.0 (2218)
7 Elgersma, Onno 6.5 (2252) 0-1 Decrop, Benjamin 6.5 (2158)
8 Pauwels, Xander 6.5 (2037) 1-0 Baselmans, Luuk 6.5 (2171)
9 Woltery, Nicolai 6.5 (1794) 1-0 Tuerlinckx, Ben 6.5 (2000)
10 Malfliet, Alexander 6.0 (1836) 0-1 Ohler, Julius 6.0 (2200)
11 Boudry, William 6.0 (2128) 1-0 Anciaux, Marc 6.0 (1963)
12 Emans, Job 6.0 (2084) ½-½ Goudriaan, Rafael 6.0 (1958)
13 Vinet, Tristan 6.0 (1662) 1-0 Payne, Matthew J 6.0 (2035)
14 Van Dijck, Bjarne 6.0 (2011) 1-0 Bon, Gijs 6.0 (1839)
15 Aravindhan, Achyuth 5.5 (1917) 1-0 Khanalizadeh, Ahmad 6.0 (1881)
16 Londers, Jan 5.5 (1829) 0-1 Boer, Alef 5.5 (2166)
17 Huysmans, Quinten 5.5 (1612) 0-1 Villiers, Thomas 5.5 (2131)
18 Honkoop, Gilian 5.0 (2183) 1-0 Debucke, Jolan 5.0 (1719)
19 Roose, Casimir 5.0 (1772) 0-1 Viaene, Arvid 5.0 (2159)
20 Burssens, Maya 5.0 (1319) 1-0 Peeren, Yen 5.0 (2126)
21 Cocquyt, Tijs 5.0 (2025) 1-0 Huysmans, Carsten 5.0 (1255)
22 Gellinck, Simon 5.0 (1507) 0-1 Ghysels, Marc 5.0 (2015)
23 Liefrink, Feike 5.0 (1978) 1-0 Tumenjargal, Suldee 5.0 (1346)
24 Boeren, Jurriaan 5.0 (1887) 1-0 Peeters, Paul 5.0 (1098)
25 Flohr, Marcel 5.0 (1867) 1-0 Mok, Erwin 5.0 (0)
26 Eedle, Eric F 5.0 (1714) 1-0 Pu, Linden 5.0 (1837)
27 Vantorre, Nils 4.5 (2086) 1-0 Drugmand, Benoit 4.5 (1428)
28 De Winne, Oswald 4.5 (1468) 0-1 Vanhaverbeke, Daan 4.5 (1708)
29 De Bie, Yannick 4.5 (1433) 0-1 Decraene, Lotus 4.5 (1564)
30 Carpentier, Julian 4.5 (1761) 1-0 Naessens, Wolf 4.0 (1870)
31 Gijbels, Rudi 4.0 (1754) 1-0 Maes, Lander 4.0 (1527)
32 Shah, Shrey 4.0 (1477) 1-0 Van Bunderen, Gert 4.0 (1728)
33 Ottesen, Oddgeir 4.0 (1685) 1-0 Seyns, Odilon 4.0 (1354)
34 Roiatti, Noris 4.0 (1575) 1-0 De Block, Jasper 4.0 (1277)
35 Delesenne, Arthur 4.0 (1573) 1-0 Shah, Shanay 4.0 (1271)
36 Verslype, Geert 4.0 (1527) ½-½ Aravindhan, Selvan 4.0 (0)
37 Teixeira, Rafael Ikhouane 4.0 (0) 1-0 Damen, Josephine 3.5 (1426)
38 Arends, Herman 3.5 (1630) 1-0 Devoldere, Bart 3.0 (1465)
39 Vandenbussche, Dries 3.0 (1302) 0-1 Gevorgyan, Arthur 3.0 (0)
40 Nollet, Lars 3.0 (0) 0-1 Varvarenko, Artiom 3.0 (1251)
41 Tempelman, Frank 3.0 (1510) 1-0 Shah, Parag 2.0 (1287)
42 Tumenjargal, Ulana 2.0 (0) 0-1 Roose, Hoara 2.5 (1341)
1001 Scaillet, Timothe 3.5 (1554) ½-½ De Meyere, Dirk 3.5 (1473)
  Peeters, Yumi 2.0 (1257) 1 Bye  
  Dekker, Derk 2.0 (1905) 0 Afwezig  
  Mechkor, Mohamed 4.0 (1680) 0 Afwezig  
  Nica, Radu-Catalin 2.0 (1419) 0 Afwezig  
  Shubin, Daniel 4.5 (2040) 0 Afwezig  
  Van Der Beek, Justys 0.5 (1259) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

GM Leenhouts, Koen (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.35181
N-Elo2446
FIDE-ID1008439
F-Elo2409
Landned  (ned)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Gijbels, Rudi BEL 1754 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Cocquyt, Tijs BEL 2025 6.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 1 CM Shubin, Daniel USA 2040 4.5 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1 FM Anciaux, Adrien BEL 2045 9.0 W - ½ 3.5 0.90 -0.40
5 3      Ohler, Julius GER 2200 7.0 Z - ½ 4.0 0.77 -0.27
6 4      Van Dijck, Bjarne BEL 2011 7.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 3      Patil, Harshal IND 2097 8.5 Z - 1 6.0 0.86 +0.14
8 2 FM Lenaerts, Lennert BEL 2334 9.0 W - 1 7.0 0.60 +0.40
9 1 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2439 7.0 W - ½ 7.5 0.46 +0.04
10 2 WIM Muetsch, Annmarie GER 2218 8.0 Z 1 8.5 0.75 +0.25
11 2 IM Geirnaert, Steven BEL 2362 8.0 W ½ 9.0 0.57 -0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2138 79.0 Totaal 9.0 8.56 +0.44
Begin van de pagina

FM Anciaux, Adrien (Rank: 21)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17648
N-Elo2279
FIDE-ID257931
F-Elo2045
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1001      De Meyere, Dirk BEL 1473 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 19      Londers, Jan BEL 1829 5.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 10      Aravindhan, Selvan NED 0 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1 GM Leenhouts, Koen NED 2409 9.0 Z - ½ 3.5 0.10 +0.40
5 4      Pauwels, Xander BEL 2037 7.5 W - 1 4.5 0.51 +0.49
6 2 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 Z - 1 5.5 0.23 +0.77
7 1 FM Lenaerts, Lennert BEL 2334 9.0 W 1 6.5 0.16 +0.84
8 1 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2439 7.0 Z ½ 7.0 0.08 +0.42
9 2 IM Geirnaert, Steven BEL 2362 8.0 W 1 8.0 0.13 +0.87
10 1 IM Maatman, Nick NED 2362 8.0 W 1 9.0 0.13 +0.87
11 1      Patil, Harshal IND 2097 8.5 Z 0 9.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2159 77.5 Totaal 9.0 4.39 +4.61
Begin van de pagina

FM Lenaerts, Lennert (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.3003
N-Elo2338
FIDE-ID211435
F-Elo2334
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Eedle, Eric F ENG 1714 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Goudriaan, Rafael NED 1958 6.5 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 3      Tuerlinckx, Ben BEL 2000 6.5 W - 1 3.0 0.88 +0.12
4 3      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
5 2      Naessens, Wolf BEL 1870 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1 IM Geirnaert, Steven BEL 2362 8.0 W - 1 6.0 0.46 +0.54
7 1 FM Anciaux, Adrien BEL 2045 9.0 Z - 0 6.0 0.84 -0.84
8 2 GM Leenhouts, Koen NED 2409 9.0 Z 0 6.0 0.40 -0.40
9 4 FM Baselmans, Luuk NED 2171 6.5 W - 1 7.0 0.72 +0.28
10 3 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2439 7.0 Z - 1 8.0 0.36 +0.64
11 3      De Block, Yordi BEL 1996 7.0 W - 1 9.0 0.88 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2095 76.5 Totaal 9.0 8.10 +0.90
Begin van de pagina

Patil, Harshal (Rank: 17)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID45036756
F-Elo2097
Landind  (ind)
Club(50108) India
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Maes, Lander BEL 1527 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Flohr, Marcel NED 1867 6.0 Z - 0 1.0 0.79 -0.79
3 19      Eedle, Eric F ENG 1714 6.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
4 14      Londers, Jan BEL 1829 5.5 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
5 13      Tuerlinckx, Ben BEL 2000 6.5 W - 1 4.0 0.63 +0.37
6 5 IM Maatman, Nick NED 2362 8.0 Z - 1 5.0 0.18 +0.82
7 3 GM Leenhouts, Koen NED 2409 9.0 W - 0 5.0 0.14 -0.14
8 5 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 Z - ½ 5.5 0.29 +0.21
9 7      Decrop, Benjamin BEL 2158 7.5 W - 1 6.5 0.42 +0.58
10 5      Ohler, Julius GER 2200 7.0 Z - 1 7.5 0.36 +0.64
11 1 FM Anciaux, Adrien BEL 2045 9.0 W 1 8.5 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2033 75.0 Totaal 8.5 6.04 +2.46
Begin van de pagina

IM Geirnaert, Steven (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10391
N-Elo2429
FIDE-ID203866
F-Elo2362
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Bunderen, Gert BEL 1728 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Liefrink, Feike NED 1978 6.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 2      Payne, Matthew J ENG 2035 6.0 W - 1 3.0 0.87 +0.13
4 2 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 Z - 1 4.0 0.79 +0.21
5 1      Decrop, Benjamin BEL 2158 7.5 W - 1 5.0 0.76 +0.24
6 1 FM Lenaerts, Lennert BEL 2334 9.0 Z - 0 5.0 0.54 -0.54
7 4      Ohler, Julius GER 2200 7.0 W - 1 6.0 0.71 +0.29
8 3      Woltery, Nicolai ENG 1794 7.5 Z - ½ 6.5 0.92 -0.42
9 2 FM Anciaux, Adrien BEL 2045 9.0 Z 0 6.5 0.87 -0.87
10 4 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 W 1 7.5 0.65 +0.35
11 2 GM Leenhouts, Koen NED 2409 9.0 Z - ½ 8.0 0.43 +0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2096 78.0 Totaal 8.0 8.37 -0.37
Begin van de pagina

IM Maatman, Nick (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1040391
F-Elo2362
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Debucke, Jolan BEL 1719 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Dijck, Bjarne BEL 2011 7.0 W - 0 1.0 0.89 -0.89
3 15      Arends, Herman NED 1630 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Aravindhan, Achyuth NED 1917 6.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Emans, Job NED 2084 6.5 Z 1 4.0 0.83 +0.17
6 5      Patil, Harshal IND 2097 8.5 W - 0 4.0 0.82 -0.82
7 6      Pauwels, Xander BEL 2037 7.5 W - 1 5.0 0.87 +0.13
8 4      Liefrink, Feike NED 1978 6.0 Z 1 6.0 0.91 +0.09
9 3      Ohler, Julius GER 2200 7.0 W - 1 7.0 0.71 +0.29
10 1 FM Anciaux, Adrien BEL 2045 9.0 Z - 0 7.0 0.87 -0.87
11 5      Van T Hoff, Tom NED 1936 7.0 W 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1968 74.5 Totaal 8.0 9.58 -1.58
Begin van de pagina

WIM Muetsch, Annmarie (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.26763
N-Elo2230
FIDE-ID12971367
F-Elo2218
Landger  (ger)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ottesen, Oddgeir ISL 1685 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Van T Hoff, Tom NED 1936 7.0 Z - 0 1.0 0.84 -0.84
3 16      Carpentier, Julian BEL 1761 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Pu, Linden BEL 1837 5.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
5 8      Payne, Matthew J ENG 2035 6.0 W - 1 4.0 0.74 +0.26
6 6      Peeren, Yen BEL 2126 5.0 Z - 1 5.0 0.63 +0.37
7 2 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2439 7.0 Z - 0 5.0 0.22 -0.22
8 6      Emans, Job NED 2084 6.5 W - 1 6.0 0.68 +0.32
9 5      Saunders, Aron ENG 1938 8.0 Z - 1 7.0 0.84 +0.16
10 2 GM Leenhouts, Koen NED 2409 9.0 W - 0 7.0 0.25 -0.25
11 6      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 Z 1 8.0 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2030 71.0 Totaal 8.0 7.63 +0.37
Begin van de pagina

Saunders, Aron (Rank: 33)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID469343
F-Elo1938
Landeng  (eng)
Club(50127) England
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Shah, Parag NED 1287 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9 FM Baselmans, Luuk NED 2171 6.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
3 1001      De Meyere, Dirk BEL 1473 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
5 21      Vinet, Tristan BEL 1662 7.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
6 13      Vantorre, Nils BEL 2086 5.5 Z - 1 4.0 0.30 +0.70
7 9 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 W - 1 5.0 0.25 +0.75
8 9      Peeren, Yen BEL 2126 5.0 Z - 1 6.0 0.26 +0.74
9 5 WIM Muetsch, Annmarie GER 2218 8.0 W - 0 6.0 0.16 -0.16
10 10      Boer, Alef NED 2166 6.5 Z - 1 7.0 0.21 +0.79
11 4 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2439 7.0 W 1 8.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2001 64.5 Totaal 8.0 4.28 +3.72
Begin van de pagina

Decrop, Benjamin (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.28436
N-Elo2204
FIDE-ID215147
F-Elo2158
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Delesenne, Arthur BEL 1573 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Dekker, Derk NED 1905 2.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 6      Van T Hoff, Tom NED 1936 7.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
4 5      Van Dijck, Bjarne BEL 2011 7.0 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
5 1 IM Geirnaert, Steven BEL 2362 8.0 Z - 0 4.0 0.24 -0.24
6 8 CM Shubin, Daniel USA 2040 4.5 W - ½ 4.5 0.66 -0.16
7 5      Woltery, Nicolai ENG 1794 7.5 Z - 0 4.5 0.90 -0.90
8 10      Pauwels, Xander BEL 2037 7.5 W - 1 5.5 0.66 +0.34
9 7      Patil, Harshal IND 2097 8.5 Z - 0 5.5 0.58 -0.58
10 11      Aravindhan, Achyuth NED 1917 6.5 W - 1 6.5 0.80 +0.20
11 7 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 Z - 1 7.5 0.37 +0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1993 70.0 Totaal 7.5 7.42 +0.08
Begin van de pagina

Pauwels, Xander (Rank: 23)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.11927
N-Elo2023
FIDE-ID235709
F-Elo2037
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Devoldere, Bart BEL 1465 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 21      Vinet, Tristan BEL 1662 7.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 4 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 W - 1 3.0 0.23 +0.77
4 4      Ohler, Julius GER 2200 7.0 W - ½ 3.5 0.28 +0.22
5 4 FM Anciaux, Adrien BEL 2045 9.0 Z - 0 3.5 0.49 -0.49
6 9      Aravindhan, Achyuth NED 1917 6.5 W - 1 4.5 0.66 +0.34
7 6 IM Maatman, Nick NED 2362 8.0 Z - 0 4.5 0.13 -0.13
8 10      Decrop, Benjamin BEL 2158 7.5 Z 0 4.5 0.34 -0.34
9 15      Bon, Gijs NED 1839 6.0 W - 1 5.5 0.76 +0.24
10 12 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 Z 1 6.5 0.37 +0.63
11 8 FM Baselmans, Luuk NED 2171 6.5 W - 1 7.5 0.32 +0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2018 73.5 Totaal 7.5 5.41 +2.09
Begin van de pagina

Woltery, Nicolai (Rank: 45)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID436887
F-Elo1794
Landeng  (eng)
Club(50127) England
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 44      Aravindhan, Selvan NED 0 4.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 26      Devoldere, Bart BEL 1465 3.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
3 31      Gevorgyan, Arthur BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 19      Ghysels, Marc BEL 2015 6.0 Z - ½ 2.5 0.22 +0.28
5 14      Viaene, Arvid BEL 2159 6.0 W - 1 3.5 0.10 +0.90
6 10      Honkoop, Gilian NED 2183 6.0 Z - 1 4.5 0.09 +0.91
7 5      Decrop, Benjamin BEL 2158 7.5 W 1 5.5 0.10 +0.90
8 3 IM Geirnaert, Steven BEL 2362 8.0 W - ½ 6.0 0.08 +0.42
9 6 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 Z 0 6.0 0.08 -0.08
10 6 FM Baselmans, Luuk NED 2171 6.5 Z ½ 6.5 0.09 +0.41
11 9      Tuerlinckx, Ben BEL 2000 6.5 W - 1 7.5 0.24 +0.76
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2085 64.5 Totaal 7.5 3.72 +3.78
Begin van de pagina

IM Vandenbussche, Thibaut (Rank: 1)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.25836
N-Elo2439
FIDE-ID204412
F-Elo2439
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Carpentier, Julian BEL 1761 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Tuerlinckx, Ben BEL 2000 6.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 14      Van Bunderen, Gert BEL 1728 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Goudriaan, Rafael NED 1958 6.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Vantorre, Nils BEL 2086 5.5 W - 1 4.0 0.89 +0.11
6 3 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 Z - 1 5.0 0.86 +0.14
7 2 WIM Muetsch, Annmarie GER 2218 8.0 W - 1 6.0 0.78 +0.22
8 1 FM Anciaux, Adrien BEL 2045 9.0 W - ½ 6.5 0.92 -0.42
9 1 GM Leenhouts, Koen NED 2409 9.0 Z ½ 7.0 0.54 -0.04
10 3 FM Lenaerts, Lennert BEL 2334 9.0 W 0 7.0 0.64 -0.64
11 4      Saunders, Aron ENG 1938 8.0 Z - 0 7.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2055 77.5 Totaal 7.0 9.23 -2.23
Begin van de pagina

Ohler, Julius (Rank: 8)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID16238982
F-Elo2200
Landger  (ger)
Club(50006) Germany
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Mechkor, Mohamed BEL 1680 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Anciaux, Marc BEL 1963 6.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 11      Pu, Linden BEL 1837 5.0 W - 1 3.0 0.90 +0.10
4 4      Pauwels, Xander BEL 2037 7.5 Z - ½ 3.5 0.72 -0.22
5 3 GM Leenhouts, Koen NED 2409 9.0 W - ½ 4.0 0.23 +0.27
6 7      Naessens, Wolf BEL 1870 4.0 Z - 1 5.0 0.88 +0.12
7 4 IM Geirnaert, Steven BEL 2362 8.0 Z - 0 5.0 0.29 -0.29
8 7      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 W - 1 6.0 0.66 +0.34
9 3 IM Maatman, Nick NED 2362 8.0 Z - 0 6.0 0.29 -0.29
10 5      Patil, Harshal IND 2097 8.5 W - 0 6.0 0.64 -0.64
11 10      Malfliet, Alexander BEL 1836 6.0 Z 1 7.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2048 73.0 Totaal 7.0 7.23 -0.23
Begin van de pagina

Van Dijck, Bjarne (Rank: 27)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.10399
N-Elo2075
FIDE-ID239348
F-Elo2011
Landbel  (bel)
Club(196) De Rode Loper Antwerpen
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Nica, Radu-Catalin BEL 1419 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 IM Maatman, Nick NED 2362 8.0 Z - 1 2.0 0.11 +0.89
3 5 FM Baselmans, Luuk NED 2171 6.5 W - 1 3.0 0.29 +0.71
4 5      Decrop, Benjamin BEL 2158 7.5 W - 0 3.0 0.30 -0.30
5 11      Boudry, William BEL 2128 7.0 Z - 1 4.0 0.34 +0.66
6 4 GM Leenhouts, Koen NED 2409 9.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 7 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 W - 0 4.0 0.20 -0.20
8 17      Flohr, Marcel NED 1867 6.0 Z - 1 5.0 0.69 +0.31
9 14      Khanalizadeh, Ahmad BEL 1881 6.0 W - 1 6.0 0.68 +0.32
10 9      Van T Hoff, Tom NED 1936 7.0 Z - 0 6.0 0.60 -0.60
11 14      Bon, Gijs NED 1839 6.0 W - 1 7.0 0.73 +0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2038 71.5 Totaal 7.0 4.94 +2.06
Begin van de pagina

Van T Hoff, Tom (Rank: 34)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1060538
F-Elo1936
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      De Block, Jasper BEL 1277 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7 WIM Muetsch, Annmarie GER 2218 8.0 W - 1 2.0 0.16 +0.84
3 6      Decrop, Benjamin BEL 2158 7.5 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
4 12      Boudry, William BEL 2128 7.0 W - 0 2.0 0.25 -0.25
5 22      Roiatti, Noris ITA 1575 5.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
6 14      Emans, Job NED 2084 6.5 W - 0 3.0 0.30 -0.30
7 22      Arends, Herman NED 1630 4.5 Z - 1 4.0 0.86 +0.14
8 12      Viaene, Arvid BEL 2159 6.0 Z - 1 5.0 0.22 +0.78
9 13      Ghysels, Marc BEL 2015 6.0 W - 1 6.0 0.39 +0.61
10 9      Van Dijck, Bjarne BEL 2011 7.0 W - 1 7.0 0.40 +0.60
11 5 IM Maatman, Nick NED 2362 8.0 Z - 0 7.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1965 69.5 Totaal 7.0 4.70 +2.30
Begin van de pagina

Vandendriessche, Jan (Rank: 20)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.20141
N-Elo2111
FIDE-ID204862
F-Elo2084
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Shah, Shrey NED 1477 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 18      Malfliet, Alexander BEL 1836 6.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 9      Flohr, Marcel NED 1867 6.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 3 FM Lenaerts, Lennert BEL 2334 9.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
5 7 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 W - 0 3.0 0.28 -0.28
6 15      Pu, Linden BEL 1837 5.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
7 13      Tumenjargal, Suldee BEL 1346 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 7      Ohler, Julius GER 2200 7.0 Z - 0 5.0 0.34 -0.34
9 12      Goudriaan, Rafael NED 1958 6.5 W - 1 6.0 0.67 +0.33
10 8      Anciaux, Marc BEL 1963 6.0 Z - 1 7.0 0.66 +0.34
11 6 WIM Muetsch, Annmarie GER 2218 8.0 W - 0 7.0 0.32 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1935 70.0 Totaal 7.0 6.70 +0.30
Begin van de pagina

De Block, Yordi (Rank: 29)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.11030
N-Elo2103
FIDE-ID214175
F-Elo1996
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Tumenjargal, Suldee BEL 1346 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 23      Scaillet, Timothe BEL 1554 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 21      Aravindhan, Selvan NED 0 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 10 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 W - 0 3.0 0.32 -0.32
6 19      Flohr, Marcel NED 1867 6.0 Z - 1 4.0 0.67 +0.33
7 14      Payne, Matthew J ENG 2035 6.0 W - 1 5.0 0.45 +0.55
8 8 FM Baselmans, Luuk NED 2171 6.5 Z - 0 5.0 0.27 -0.27
9 9      Boudry, William BEL 2128 7.0 Z - 1 6.0 0.32 +0.68
10 7      Emans, Job NED 2084 6.5 W - 1 7.0 0.38 +0.62
11 3 FM Lenaerts, Lennert BEL 2334 9.0 Z - 0 7.0 0.12 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1990 67.5 Totaal 7.0 5.48 +1.52
Begin van de pagina

Boudry, William (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2114
FIDE-ID234990
F-Elo2128
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Scaillet, Timothe BEL 1554 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Khanalizadeh, Ahmad BEL 1881 6.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
3 17      Debucke, Jolan BEL 1719 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Van T Hoff, Tom NED 1936 7.0 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
5 11      Van Dijck, Bjarne BEL 2011 7.0 W - 0 3.0 0.66 -0.66
6 12      Goudriaan, Rafael NED 1958 6.5 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
7 10      Liefrink, Feike NED 1978 6.0 W - 0 4.0 0.70 -0.70
8 13      Naessens, Wolf BEL 1870 4.0 Z - 1 5.0 0.82 +0.18
9 9      De Block, Yordi BEL 1996 7.0 W - 0 5.0 0.68 -0.68
10 15      Roose, Casimir BEL 1772 5.0 Z - 1 6.0 0.89 +0.11
11 11      Anciaux, Marc BEL 1963 6.0 W - 1 7.0 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1876 63.5 Totaal 7.0 8.59 -1.59
Begin van de pagina

Vinet, Tristan (Rank: 55)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.22711
N-Elo1837
FIDE-ID269786
F-Elo1662
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Honkoop, Gilian NED 2183 6.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 21      Pauwels, Xander BEL 2037 7.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 20      Emans, Job NED 2084 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 35      De Block, Jasper BEL 1277 4.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
5 21      Saunders, Aron ENG 1938 8.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
6 32      Burssens, Maya BEL 1319 6.0 W - 0 2.0 0.88 -0.88
7 34      Vandenbussche, Dries BEL 1302 3.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
8 31      Shah, Shrey NED 1477 5.0 W - 1 4.0 0.74 +0.26
9 23      Naessens, Wolf BEL 1870 4.0 Z - 1 5.0 0.23 +0.77
10 21      Vantorre, Nils BEL 2086 5.5 W - 1 6.0 0.08 +0.92
11 13      Payne, Matthew J ENG 2035 6.0 W 1 7.0 0.10 +0.90
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1782 61.5 Totaal 7.0 4.26 +2.74
Begin van de pagina

FM Elgersma, Onno (Rank: 6)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.23436
N-Elo2265
FIDE-ID1053531
F-Elo2252
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vanhaverbeke, Daan BEL 1708 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Block, Yordi BEL 1996 7.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 4      Pauwels, Xander BEL 2037 7.5 Z - 0 2.0 0.77 -0.77
4 9      Saunders, Aron ENG 1938 8.0 W - 1 3.0 0.86 +0.14
5 7      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
6 2 FM Anciaux, Adrien BEL 2045 9.0 W - 0 4.0 0.77 -0.77
7 7      Van Dijck, Bjarne BEL 2011 7.0 Z 1 5.0 0.80 +0.20
8 5      Patil, Harshal IND 2097 8.5 W - ½ 5.5 0.71 -0.21
9 6      Woltery, Nicolai ENG 1794 7.5 W - 1 6.5 0.92 +0.08
10 4 IM Geirnaert, Steven BEL 2362 8.0 Z 0 6.5 0.35 -0.35
11 7      Decrop, Benjamin BEL 2158 7.5 W - 0 6.5 0.63 -0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2020 82.5 Totaal 6.5 8.26 -1.76
Begin van de pagina

FM Baselmans, Luuk (Rank: 10)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.17529
N-Elo2338
FIDE-ID1051008
F-Elo2171
Landned  (ned)
Club(166) TSMechelen
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Arends, Herman NED 1630 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Saunders, Aron ENG 1938 8.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
3 5      Van Dijck, Bjarne BEL 2011 7.0 Z - 0 2.0 0.71 -0.71
4 11      Boeren, Jurriaan NED 1887 6.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
5 9 CM Shubin, Daniel USA 2040 4.5 Z - 0 3.0 0.68 -0.68
6 11      Anciaux, Marc BEL 1963 6.0 W - 1 4.0 0.77 +0.23
7 8      Tuerlinckx, Ben BEL 2000 6.5 Z - 1 5.0 0.73 +0.27
8 8      De Block, Yordi BEL 1996 7.0 W - 1 6.0 0.73 +0.27
9 4 FM Lenaerts, Lennert BEL 2334 9.0 Z - 0 6.0 0.28 -0.28
10 6      Woltery, Nicolai ENG 1794 7.5 W - ½ 6.5 0.91 -0.41
11 8      Pauwels, Xander BEL 2037 7.5 Z - 0 6.5 0.68 -0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1966 73.5 Totaal 6.5 8.04 -1.54
Begin van de pagina

CM Villiers, Thomas (Rank: 14)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID427209
F-Elo2131
Landeng  (eng)
Club(50127) England
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Decraene, Lotus BEL 1564 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Boeren, Jurriaan NED 1887 6.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 7      Khanalizadeh, Ahmad BEL 1881 6.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
4 2 IM Geirnaert, Steven BEL 2362 8.0 W - 0 3.0 0.21 -0.21
5 10      De Block, Yordi BEL 1996 7.0 Z - 1 4.0 0.68 +0.32
6 3 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2439 7.0 W - 0 4.0 0.14 -0.14
7 9      Saunders, Aron ENG 1938 8.0 Z - 0 4.0 0.75 -0.75
8 11      Aravindhan, Achyuth NED 1917 6.5 W - 1 5.0 0.77 +0.23
9 8      Tuerlinckx, Ben BEL 2000 6.5 Z ½ 5.5 0.68 -0.18
10 12      Pauwels, Xander BEL 2037 7.5 W - 0 5.5 0.63 -0.63
11 17      Huysmans, Quinten BEL 1612 5.5 Z - 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1966 73.5 Totaal 6.5 7.31 -0.81
Begin van de pagina

Emans, Job (Rank: 19)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1051393
F-Elo2084
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Gellinck, Simon BEL 1507 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Pu, Linden BEL 1837 5.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
3 20      Vinet, Tristan BEL 1662 7.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 16      Decraene, Lotus BEL 1564 5.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6 IM Maatman, Nick NED 2362 8.0 W - 0 3.0 0.17 -0.17
6 14      Van T Hoff, Tom NED 1936 7.0 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
7 12      Naessens, Wolf BEL 1870 4.0 W - 1 5.0 0.77 +0.23
8 6 WIM Muetsch, Annmarie GER 2218 8.0 Z - 0 5.0 0.32 -0.32
9 11      Liefrink, Feike NED 1978 6.0 W - 1 6.0 0.64 +0.36
10 7      De Block, Yordi BEL 1996 7.0 Z - 0 6.0 0.62 -0.62
11 12      Goudriaan, Rafael NED 1958 6.5 W - ½ 6.5 0.67 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1898 69.0 Totaal 6.5 7.46 -0.96
Begin van de pagina

Aravindhan, Achyuth (Rank: 35)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1084216
F-Elo1917
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Shah, Shanay NED 1271 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Viaene, Arvid BEL 2159 6.0 Z - ½ 1.5 0.20 +0.30
3 13      Huysmans, Quinten BEL 1612 5.5 W - 1 2.5 0.86 +0.14
4 7 IM Maatman, Nick NED 2362 8.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
5 15      Ghysels, Marc BEL 2015 6.0 W 1 3.5 0.37 +0.63
6 9      Pauwels, Xander BEL 2037 7.5 Z - 0 3.5 0.34 -0.34
7 15      Decraene, Lotus BEL 1564 5.5 W - 1 4.5 0.89 +0.11
8 11 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 Z - 0 4.5 0.23 -0.23
9 16      Vanhaverbeke, Daan BEL 1708 5.5 W 1 5.5 0.77 +0.23
10 11      Decrop, Benjamin BEL 2158 7.5 Z - 0 5.5 0.20 -0.20
11 15      Khanalizadeh, Ahmad BEL 1881 6.0 W - 1 6.5 0.55 +0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1899 68.0 Totaal 6.5 5.41 +1.09
Begin van de pagina

Tuerlinckx, Ben (Rank: 28)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.11221
N-Elo2018
FIDE-ID229334
F-Elo2000
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Seyns, Odilon BEL 1354 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2439 7.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3 FM Lenaerts, Lennert BEL 2334 9.0 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
4 20      Mok, Erwin USA 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 13      Patil, Harshal IND 2097 8.5 Z - 0 3.0 0.37 -0.37
6 18      Shah, Shrey NED 1477 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 8 FM Baselmans, Luuk NED 2171 6.5 W - 0 4.0 0.27 -0.27
8 18      Van Bunderen, Gert BEL 1728 4.0 Z - 1 5.0 0.83 +0.17
9 8 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 W - ½ 5.5 0.32 +0.18
10 13      Peeren, Yen BEL 2126 5.0 Z - 1 6.5 0.33 +0.67
11 9      Woltery, Nicolai ENG 1794 7.5 Z 0 6.5 0.76 -0.76
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1965 68.0 Totaal 6.5 5.84 +0.66
Begin van de pagina

Goudriaan, Rafael (Rank: 32)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1063162
F-Elo1958
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Vandenbussche, Dries BEL 1302 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5 FM Lenaerts, Lennert BEL 2334 9.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 25      Damen, Josephine NED 1426 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2439 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 20      Arends, Herman NED 1630 4.5 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
6 12      Boudry, William BEL 2128 7.0 W - 0 3.0 0.28 -0.28
7 21      Roiatti, Noris ITA 1575 5.0 Z - 1 4.0 0.91 +0.09
8 20      Mok, Erwin USA 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 12      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 Z - 0 5.0 0.33 -0.33
10 19      Eedle, Eric F ENG 1714 6.0 W - 1 6.0 0.80 +0.20
11 12      Emans, Job NED 2084 6.5 Z - ½ 6.5 0.33 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1871 63.5 Totaal 6.5 6.45 +0.05
Begin van de pagina

Boer, Alef (Rank: 11)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1007122
F-Elo2166
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Huysmans, Quinten BEL 1612 5.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 23      Aravindhan, Selvan NED 0 4.5 Z - 0 0.5 0.92 -0.92
3 33      De Bie, Yannick BEL 1433 4.5 W 0 0.5 0.92 -0.92
4 39      Delesenne, Arthur BEL 1573 5.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
5 31      Drugmand, Benoit BEL 1428 4.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 21      Mok, Erwin USA 0 5.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
7 29      Teixeira, Rafael Ikhouane POR 0 5.0 Z 1 3.5 0.92 +0.08
8 22      Decraene, Lotus BEL 1564 5.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
9 17      Viaene, Arvid BEL 2159 6.0 W - 1 5.5 0.51 +0.49
10 10      Saunders, Aron ENG 1938 8.0 W 0 5.5 0.79 -0.79
11 16      Londers, Jan BEL 1829 5.5 Z 1 6.5 0.88 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1692 59.0 Totaal 6.5 9.54 -3.04
Begin van de pagina

Payne, Matthew J (Rank: 24)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID417084
F-Elo2035
Landeng  (eng)
Club(50127) England
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      De Bie, Yannick BEL 1433 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 22      Mok, Erwin USA 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2 IM Geirnaert, Steven BEL 2362 8.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
4 18      Malfliet, Alexander BEL 1836 6.0 W - 1 3.0 0.76 +0.24
5 8 WIM Muetsch, Annmarie GER 2218 8.0 Z - 0 3.0 0.26 -0.26
6 16      Boeren, Jurriaan NED 1887 6.0 W - 1 4.0 0.70 +0.30
7 14      De Block, Yordi BEL 1996 7.0 Z - 0 4.0 0.55 -0.55
8 15      Bon, Gijs NED 1839 6.0 W - 0 4.0 0.75 -0.75
9 20      Gijbels, Rudi BEL 1754 5.0 Z - 1 5.0 0.84 +0.16
10 16      Flohr, Marcel NED 1867 6.0 W - 1 6.0 0.72 +0.28
11 13      Vinet, Tristan BEL 1662 7.0 Z - 0 6.0 0.90 -0.90
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1885 68.5 Totaal 6.0 7.45 -1.45
Begin van de pagina

Flohr, Marcel (Rank: 40)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1025082
F-Elo1867
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      Peeters, Paul BEL 1098 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Patil, Harshal IND 2097 8.5 W - 1 2.0 0.21 +0.79
3 9      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 15      Vantorre, Nils BEL 2086 5.5 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
5 25      Tempelman, Frank NED 1510 4.0 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
6 19      De Block, Yordi BEL 1996 7.0 W - 0 3.0 0.33 -0.33
7 25      Shah, Shrey NED 1477 5.0 Z - 1 4.0 0.91 +0.09
8 17      Van Dijck, Bjarne BEL 2011 7.0 W - 0 4.0 0.31 -0.31
9 24      Tumenjargal, Suldee BEL 1346 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
10 16      Payne, Matthew J ENG 2035 6.0 Z - 0 5.0 0.28 -0.28
11 25      Mok, Erwin USA 0 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1774 65.0 Totaal 6.0 6.13 -0.13
Begin van de pagina

Anciaux, Marc (Rank: 31)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.92894
N-Elo2063
FIDE-ID201596
F-Elo1963
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Burssens, Maya BEL 1319 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Ohler, Julius GER 2200 7.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 12      Viaene, Arvid BEL 2159 6.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
4 27      Maes, Lander BEL 1527 4.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 19      Eedle, Eric F ENG 1714 6.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
6 11 FM Baselmans, Luuk NED 2171 6.5 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
7 20      Gijbels, Rudi BEL 1754 5.0 W - 1 4.0 0.77 +0.23
8 19      Tumenjargal, Suldee BEL 1346 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
9 10      Peeren, Yen BEL 2126 5.0 W - 1 6.0 0.28 +0.72
10 8      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 W - 0 6.0 0.34 -0.34
11 11      Boudry, William BEL 2128 7.0 Z - 0 6.0 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1866 64.5 Totaal 6.0 5.92 +0.08
Begin van de pagina

Liefrink, Feike (Rank: 30)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1053159
F-Elo1978
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Roose, Hoara BEL 1341 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3 IM Geirnaert, Steven BEL 2362 8.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 24      Shah, Shrey NED 1477 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 26      Verslype, Geert BEL 1527 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 18      Mechkor, Mohamed BEL 1680 4.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
6 20      Bon, Gijs NED 1839 6.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
7 10      Boudry, William BEL 2128 7.0 Z - 1 5.0 0.30 +0.70
8 4 IM Maatman, Nick NED 2362 8.0 W - 0 5.0 0.09 -0.09
9 11      Emans, Job NED 2084 6.5 Z - 0 5.0 0.36 -0.36
10 18      Debucke, Jolan BEL 1719 5.0 Z - 0 5.0 0.82 -0.82
11 23      Tumenjargal, Suldee BEL 1346 5.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1805 62.5 Totaal 6.0 6.88 -0.88
Begin van de pagina

Khanalizadeh, Ahmad (Rank: 38)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.25386
N-Elo1889
FIDE-ID280194
F-Elo1881
Landbel  (bel)
Club(239) Boitsfort
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Huysmans, Carsten BEL 1255 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Boudry, William BEL 2128 7.0 W - 1 2.0 0.19 +0.81
3 7 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 W - 0 2.0 0.19 -0.19
4 13      Peeren, Yen BEL 2126 5.0 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
5 24      Decraene, Lotus BEL 1564 5.5 W - ½ 2.5 0.87 -0.37
6 23      Ghysels, Marc BEL 2015 6.0 Z - ½ 3.0 0.32 +0.18
7 24      Debucke, Jolan BEL 1719 5.0 W - 1 4.0 0.71 +0.29
8 14      Vantorre, Nils BEL 2086 5.5 Z - 1 5.0 0.24 +0.76
9 14      Van Dijck, Bjarne BEL 2011 7.0 Z - 0 5.0 0.32 -0.32
10 20      Gellinck, Simon BEL 1507 5.0 W - 1 6.0 0.90 +0.10
11 15      Aravindhan, Achyuth NED 1917 6.5 Z - 0 6.0 0.45 -0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1859 64.0 Totaal 6.0 5.31 +0.69
Begin van de pagina

Viaene, Arvid (Rank: 12)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.10375
N-Elo2172
FIDE-ID206040
F-Elo2159
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Roiatti, Noris ITA 1575 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Aravindhan, Achyuth NED 1917 6.5 W - ½ 1.5 0.80 -0.30
3 12      Anciaux, Marc BEL 1963 6.0 Z - 1 2.5 0.75 +0.25
4 6      Naessens, Wolf BEL 1870 4.0 W 0 2.5 0.84 -0.84
5 14      Woltery, Nicolai ENG 1794 7.5 Z 0 2.5 0.90 -0.90
6 22      Damen, Josephine NED 1426 3.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 16      Cocquyt, Tijs BEL 2025 6.0 Z - ½ 4.0 0.68 -0.18
8 12      Van T Hoff, Tom NED 1936 7.0 W 0 4.0 0.78 -0.78
9 17      Boer, Alef NED 2166 6.5 Z - 0 4.0 0.49 -0.49
10 25      Delesenne, Arthur BEL 1573 5.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
11 19      Roose, Casimir BEL 1772 5.0 Z - 1 6.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1819 62.0 Totaal 6.0 8.91 -2.91
Begin van de pagina

Eedle, Eric F (Rank: 51)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID429627
F-Elo1714
Landeng  (eng)
Club(50127) England
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM Lenaerts, Lennert BEL 2334 9.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Vandenbussche, Dries BEL 1302 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 19      Patil, Harshal IND 2097 8.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
4 32      Roose, Hoara BEL 1341 3.5 W - 1 2.0 0.90 +0.10
5 19      Anciaux, Marc BEL 1963 6.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
6 30      De Bie, Yannick BEL 1433 4.5 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
7 18      Vantorre, Nils BEL 2086 5.5 W - 0 3.0 0.10 -0.10
8 29      Tempelman, Frank NED 1510 4.0 W - 1 4.0 0.76 +0.24
9 22      Boeren, Jurriaan NED 1887 6.0 Z - 1 5.0 0.27 +0.73
10 19      Goudriaan, Rafael NED 1958 6.5 Z - 0 5.0 0.20 -0.20
11 26      Pu, Linden BEL 1837 5.0 W - 1 6.0 0.33 +0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1795 61.5 Totaal 6.0 4.68 +1.32
Begin van de pagina

Ghysels, Marc (Rank: 26)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.52701
N-Elo2058
FIDE-ID204595
F-Elo2015
Landbel  (bel)
Club(235) Zichemse Schaakclub
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Damen, Josephine NED 1426 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 25      De Winne, Oswald BEL 1468 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 22      Verslype, Geert BEL 1527 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 19      Woltery, Nicolai ENG 1794 7.5 W - ½ 2.5 0.78 -0.28
5 15      Aravindhan, Achyuth NED 1917 6.5 Z - 0 2.5 0.63 -0.63
6 23      Khanalizadeh, Ahmad BEL 1881 6.0 W - ½ 3.0 0.68 -0.18
7 19      Mechkor, Mohamed BEL 1680 4.0 Z - 1 4.0 0.88 +0.12
8 16      Burssens, Maya BEL 1319 6.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 13      Van T Hoff, Tom NED 1936 7.0 Z - 0 5.0 0.61 -0.61
10 17      Malfliet, Alexander BEL 1836 6.0 W - 0 5.0 0.73 -0.73
11 22      Gellinck, Simon BEL 1507 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1662 60.5 Totaal 6.0 8.91 -2.91
Begin van de pagina

Malfliet, Alexander (Rank: 43)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1827
FIDE-ID252557
F-Elo1836
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 42      Nollet, Lars BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 18      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 29      Burssens, Maya BEL 1319 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 18      Payne, Matthew J ENG 2035 6.0 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
5 28      Tumenjargal, Suldee BEL 1346 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 25      Maes, Lander BEL 1527 4.0 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
7 17      Honkoop, Gilian NED 2183 6.0 W - ½ 3.5 0.11 +0.39
8 23      Cocquyt, Tijs BEL 2025 6.0 W - ½ 4.0 0.25 +0.25
9 25      Mok, Erwin USA 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
10 17      Ghysels, Marc BEL 2015 6.0 Z - 1 6.0 0.27 +0.73
11 10      Ohler, Julius GER 2200 7.0 W - 0 6.0 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1859 61.0 Totaal 6.0 5.70 +0.30
Begin van de pagina

Bon, Gijs (Rank: 41)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1087460
F-Elo1839
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 40      Gevorgyan, Arthur BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Vantorre, Nils BEL 2086 5.5 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 28      Tumenjargal, Suldee BEL 1346 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 1001      De Meyere, Dirk BEL 1473 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
5 26      Aravindhan, Selvan NED 0 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 20      Liefrink, Feike NED 1978 6.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
7 26      Huysmans, Quinten BEL 1612 5.5 W - 1 4.0 0.79 +0.21
8 15      Payne, Matthew J ENG 2035 6.0 Z - 1 5.0 0.25 +0.75
9 15      Pauwels, Xander BEL 2037 7.5 Z - 0 5.0 0.24 -0.24
10 14      Honkoop, Gilian NED 2183 6.0 W 1 6.0 0.12 +0.88
11 14      Van Dijck, Bjarne BEL 2011 7.0 Z - 0 6.0 0.27 -0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1862 61.0 Totaal 6.0 5.83 +0.17
Begin van de pagina

Honkoop, Gilian (Rank: 9)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1051873
F-Elo2183
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vinet, Tristan BEL 1662 7.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 24      Huysmans, Quinten BEL 1612 5.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 36      Seyns, Odilon BEL 1354 4.0 W 1 1.0 0.92 +0.08
4 25      Scaillet, Timothe BEL 1554 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Gijbels, Rudi BEL 1754 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 10      Woltery, Nicolai ENG 1794 7.5 W - 0 3.0 0.91 -0.91
7 17      Malfliet, Alexander BEL 1836 6.0 Z ½ 3.5 0.89 -0.39
8 21      Roose, Casimir BEL 1772 5.0 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
9 18      Van Bunderen, Gert BEL 1728 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
10 14      Bon, Gijs NED 1839 6.0 Z - 0 5.0 0.88 -0.88
11 18      Debucke, Jolan BEL 1719 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1693 59.0 Totaal 6.0 10.04 -4.04
Begin van de pagina

Burssens, Maya (Rank: 77)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1410
FIDE-ID258237
F-Elo1319
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Anciaux, Marc BEL 1963 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Mechkor, Mohamed BEL 1680 4.0 W - 1 1.0 0.10 +0.90
3 29      Malfliet, Alexander BEL 1836 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 36      Arends, Herman NED 1630 4.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
5 35      Ottesen, Oddgeir ISL 1685 5.0 W - 1 2.0 0.10 +0.90
6 32      Vinet, Tristan BEL 1662 7.0 Z - 1 3.0 0.12 +0.88
7 27      Pu, Linden BEL 1837 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 16      Ghysels, Marc BEL 2015 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 26      Roose, Casimir BEL 1772 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
10 30      Van Bunderen, Gert BEL 1728 4.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
11 20      Peeren, Yen BEL 2126 5.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1812 57.5 Totaal 6.0 1.02 +4.98
Begin van de pagina

Cocquyt, Tijs (Rank: 25)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.30805
N-Elo2095
FIDE-ID208493
F-Elo2025
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Drugmand, Benoit BEL 1428 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 GM Leenhouts, Koen NED 2409 9.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 21      Decraene, Lotus BEL 1564 5.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 24      De Bie, Yannick BEL 1433 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 17      Van Bunderen, Gert BEL 1728 4.0 W 1 3.0 0.85 +0.15
6 17      Tumenjargal, Suldee BEL 1346 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 16      Viaene, Arvid BEL 2159 6.0 W - ½ 3.5 0.32 +0.18
8 23      Malfliet, Alexander BEL 1836 6.0 Z ½ 4.0 0.75 -0.25
9 21      Debucke, Jolan BEL 1719 5.0 W - 0 4.0 0.86 -0.86
10 26      Maes, Lander BEL 1527 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
11 21      Huysmans, Carsten BEL 1255 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1673 58.5 Totaal 6.0 8.39 -2.39
Begin van de pagina

Boeren, Jurriaan (Rank: 37)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1067478
F-Elo1887
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Peeters, Yumi BEL 1257 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 27      Drugmand, Benoit BEL 1428 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11 FM Baselmans, Luuk NED 2171 6.5 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
5 23      Huysmans, Quinten BEL 1612 5.5 W - 1 3.0 0.83 +0.17
6 16      Payne, Matthew J ENG 2035 6.0 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
7 23      Van Bunderen, Gert BEL 1728 4.0 W - 0 3.0 0.71 -0.71
8 25      Delesenne, Arthur BEL 1573 5.0 Z - 1 4.0 0.86 +0.14
9 22      Eedle, Eric F ENG 1714 6.0 W - 0 4.0 0.73 -0.73
10 24      Decraene, Lotus BEL 1564 5.5 Z - 1 5.0 0.87 +0.13
11 24      Peeters, Paul BEL 1098 5.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1664 57.5 Totaal 6.0 7.42 -1.42
Begin van de pagina

Vantorre, Nils (Rank: 18)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo2079
FIDE-ID258474
F-Elo2086
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Tempelman, Frank NED 1510 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Bon, Gijs NED 1839 6.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 8      Naessens, Wolf BEL 1870 4.0 Z - 0 2.0 0.78 -0.78
4 15      Flohr, Marcel NED 1867 6.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
5 5 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2439 7.0 Z - 0 3.0 0.11 -0.11
6 13      Saunders, Aron ENG 1938 8.0 W - 0 3.0 0.70 -0.70
7 18      Eedle, Eric F ENG 1714 6.0 Z - 1 4.0 0.90 +0.10
8 14      Khanalizadeh, Ahmad BEL 1881 6.0 W - 0 4.0 0.76 -0.76
9 19      Carpentier, Julian BEL 1761 5.5 Z - ½ 4.5 0.87 -0.37
10 21      Vinet, Tristan BEL 1662 7.0 Z - 0 4.5 0.92 -0.92
11 27      Drugmand, Benoit BEL 1428 4.5 W 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1809 64.0 Totaal 5.5 8.47 -2.97
Begin van de pagina

Decraene, Lotus (Rank: 60)

Rangschikking43
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1445
FIDE-ID258512
F-Elo1564
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 39      Peeters, Yumi BEL 1257 3.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 21      Cocquyt, Tijs BEL 2025 6.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 16      Emans, Job NED 2084 6.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 24      Khanalizadeh, Ahmad BEL 1881 6.0 Z - ½ 2.5 0.13 +0.37
6 24      Vanhaverbeke, Daan BEL 1708 5.5 W - 1 3.5 0.31 +0.69
7 15      Aravindhan, Achyuth NED 1917 6.5 Z - 0 3.5 0.11 -0.11
8 22      Boer, Alef NED 2166 6.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
9 28      Drugmand, Benoit BEL 1428 4.5 Z - 1 4.5 0.68 +0.32
10 24      Boeren, Jurriaan NED 1887 6.0 W - 0 4.5 0.13 -0.13
11 29      De Bie, Yannick BEL 1433 4.5 Z 1 5.5 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1810 61.5 Totaal 5.5 3.22 +2.28
Begin van de pagina

Huysmans, Quinten (Rank: 57)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo1796
FIDE-ID255270
F-Elo1612
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Boer, Alef NED 2166 6.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 24      Honkoop, Gilian NED 2183 6.0 W - 1 1.5 0.08 +0.92
3 13      Aravindhan, Achyuth NED 1917 6.5 Z 0 1.5 0.14 -0.14
4 23      Gellinck, Simon BEL 1507 5.0 W - ½ 2.0 0.64 -0.14
5 23      Boeren, Jurriaan NED 1887 6.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
6 34      Peeters, Paul BEL 1098 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 26      Bon, Gijs NED 1839 6.0 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
8 32      Drugmand, Benoit BEL 1428 4.5 W - ½ 3.5 0.74 -0.24
9 27      Arends, Herman NED 1630 4.5 Z - 1 4.5 0.47 +0.53
10 23      Carpentier, Julian BEL 1761 5.5 W - 1 5.5 0.30 +0.70
11 17 CM Villiers, Thomas ENG 2131 6.5 W - 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1777 62.0 Totaal 5.5 3.83 +1.67
Begin van de pagina

Londers, Jan (Rank: 44)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.41904
N-Elo1786
FIDE-ID227471
F-Elo1829
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 43      Tumenjargal, Ulana BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 19 FM Anciaux, Adrien BEL 2045 9.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 30      Peeters, Paul BEL 1098 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 14      Patil, Harshal IND 2097 8.5 W - 0 2.0 0.17 -0.17
5 29      Mok, Erwin USA 0 5.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 26      Roiatti, Noris ITA 1575 5.0 W - 0 2.0 0.81 -0.81
7 31      Drugmand, Benoit BEL 1428 4.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
8 33      Damen, Josephine NED 1426 3.5 Z 1 3.5 0.92 +0.08
9 1001      De Meyere, Dirk BEL 1473 4.0 W - 1 4.5 0.89 +0.11
10 22      Vanhaverbeke, Daan BEL 1708 5.5 Z - 1 5.5 0.66 +0.34
11 16      Boer, Alef NED 2166 6.5 W - 0 5.5 0.12 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1668 58.5 Totaal 5.5 7.47 -1.97
Begin van de pagina

Vanhaverbeke, Daan (Rank: 52)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.15387
N-Elo1597
FIDE-ID272078
F-Elo1708
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6 FM Elgersma, Onno NED 2252 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Tumenjargal, Suldee BEL 1346 5.0 Z - 0 0.0 0.90 -0.90
3 38      Shah, Shanay NED 1271 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 33      Drugmand, Benoit BEL 1428 4.5 Z - ½ 1.5 0.84 -0.34
5 32      Roose, Casimir BEL 1772 5.0 W - 1 2.5 0.41 +0.59
6 24      Decraene, Lotus BEL 1564 5.5 Z - 0 2.5 0.69 -0.69
7 28      Gellinck, Simon BEL 1507 5.0 W - 1 3.5 0.76 +0.24
8 24      Pu, Linden BEL 1837 5.0 Z 1 4.5 0.33 +0.67
9 16      Aravindhan, Achyuth NED 1917 6.5 Z 0 4.5 0.23 -0.23
10 22      Londers, Jan BEL 1829 5.5 W - 0 4.5 0.34 -0.34
11 28      De Winne, Oswald BEL 1468 4.5 Z - 1 5.5 0.80 +0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1653 57.0 Totaal 5.5 6.30 -0.80
Begin van de pagina

Carpentier, Julian (Rank: 47)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.10500
N-Elo1866
FIDE-ID236950
F-Elo1761
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Vandenbussche, Thibaut BEL 2439 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Seyns, Odilon BEL 1354 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16 WIM Muetsch, Annmarie GER 2218 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 28      Tempelman, Frank NED 1510 4.0 W - 0 1.0 0.81 -0.81
5 33      Teixeira, Rafael Ikhouane POR 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 27      Gellinck, Simon BEL 1507 5.0 Z 0 2.0 0.81 -0.81
7 32      Devoldere, Bart BEL 1465 3.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
8 26      Maes, Lander BEL 1527 4.0 Z - 1 4.0 0.79 +0.21
9 19      Vantorre, Nils BEL 2086 5.5 W - ½ 4.5 0.13 +0.37
10 23      Huysmans, Quinten BEL 1612 5.5 Z - 0 4.5 0.70 -0.70
11 30      Naessens, Wolf BEL 1870 4.0 W - 1 5.5 0.35 +0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1758 55.0 Totaal 5.5 6.44 -0.94
Begin van de pagina

Tumenjargal, Suldee (Rank: 75)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.19937
N-Elo1346
FIDE-ID269310
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      De Block, Yordi BEL 1996 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Vanhaverbeke, Daan BEL 1708 5.5 W - 1 1.0 0.10 +0.90
3 28      Bon, Gijs NED 1839 6.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 17 CM Shubin, Daniel USA 2040 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 28      Malfliet, Alexander BEL 1836 6.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 17      Cocquyt, Tijs BEL 2025 6.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 13      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 19      Anciaux, Marc BEL 1963 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 24      Flohr, Marcel NED 1867 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
10 27      Naessens, Wolf BEL 1870 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
11 23      Liefrink, Feike NED 1978 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1927 64.0 Totaal 5.0 0.90 +4.10
Begin van de pagina

Pu, Linden (Rank: 42)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.10004
N-Elo1904
FIDE-ID220019
F-Elo1837
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 41      Teixeira, Rafael Ikhouane POR 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Emans, Job NED 2084 6.5 W - 1 2.0 0.19 +0.81
3 11      Ohler, Julius GER 2200 7.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
4 10 WIM Muetsch, Annmarie GER 2218 8.0 W - 0 2.0 0.09 -0.09
5 27      Gellinck, Simon BEL 1507 5.0 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
6 15      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
7 27      Burssens, Maya BEL 1319 6.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 24      Vanhaverbeke, Daan BEL 1708 5.5 W - 0 3.0 0.67 -0.67
9 30      Shah, Shrey NED 1477 5.0 Z 1 4.0 0.90 +0.10
10 28      Roiatti, Noris ITA 1575 5.0 W - 1 5.0 0.82 +0.18
11 26      Eedle, Eric F ENG 1714 6.0 Z - 0 5.0 0.67 -0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1788 66.0 Totaal 5.0 6.35 -1.35
Begin van de pagina

Peeren, Yen (Rank: 16)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.22764
N-Elo2124
FIDE-ID204250
F-Elo2126
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Verslype, Geert BEL 1527 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Naessens, Wolf BEL 1870 4.0 W - 0 1.0 0.81 -0.81
3 18      Roiatti, Noris ITA 1575 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Khanalizadeh, Ahmad BEL 1881 6.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
5 12      Shah, Shrey NED 1477 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 6 WIM Muetsch, Annmarie GER 2218 8.0 W - 0 4.0 0.37 -0.37
7 11      Mok, Erwin USA 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 9      Saunders, Aron ENG 1938 8.0 W - 0 5.0 0.74 -0.74
9 10      Anciaux, Marc BEL 1963 6.0 Z - 0 5.0 0.72 -0.72
10 13      Tuerlinckx, Ben BEL 2000 6.5 W - 0 5.0 0.67 -0.67
11 20      Burssens, Maya BEL 1319 6.0 Z 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1776 64.0 Totaal 5.0 8.71 -3.71
Begin van de pagina

Mok, Erwin (Rank: 92)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID39910792
F-Elo0
Landusa  (usa)
Club(50017) United States of America
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 45      Roose, Casimir BEL 1772 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 22      Payne, Matthew J ENG 2035 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 32      Delesenne, Arthur BEL 1573 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 20      Tuerlinckx, Ben BEL 2000 6.5 Z 0 2.0 0.08 -0.08
5 29      Londers, Jan BEL 1829 5.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 21      Boer, Alef NED 2166 6.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 11      Peeren, Yen BEL 2126 5.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
8 20      Goudriaan, Rafael NED 1958 6.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 25      Malfliet, Alexander BEL 1836 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
10 32      Mechkor, Mohamed BEL 1680 4.0 Z - 1FF 5.0 0.00 +0.00
11 25      Flohr, Marcel NED 1867 6.0 Z 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1894 62.0 Totaal 5.0 0.80 +3.20
Begin van de pagina

Debucke, Jolan (Rank: 50)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.13798
N-Elo1723
FIDE-ID245194
F-Elo1719
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 IM Maatman, Nick NED 2362 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Nica, Radu-Catalin BEL 1419 2.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
3 17      Boudry, William BEL 2128 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 31      Damen, Josephine NED 1426 3.5 W - 0 1.0 0.85 -0.85
5 34      Seyns, Odilon BEL 1354 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
6 1001      De Meyere, Dirk BEL 1473 4.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
7 24      Khanalizadeh, Ahmad BEL 1881 6.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
8 28      Verslype, Geert BEL 1527 4.5 W - 0 3.0 0.75 -0.75
9 21      Cocquyt, Tijs BEL 2025 6.0 Z - 1 4.0 0.14 +0.86
10 18      Liefrink, Feike NED 1978 6.0 W - 1 5.0 0.18 +0.82
11 18      Honkoop, Gilian NED 2183 6.0 Z 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1796 57.0 Totaal 5.0 5.01 -0.01
Begin van de pagina

Shah, Shrey (Rank: 66)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1064576
F-Elo1477
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Vandendriessche, Jan BEL 2084 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 45      Nollet, Lars BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 24      Liefrink, Feike NED 1978 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 22      Roose, Casimir BEL 1772 5.0 Z - 1 3.0 0.15 +0.85
5 12      Peeren, Yen BEL 2126 5.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
6 18      Tuerlinckx, Ben BEL 2000 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 25      Flohr, Marcel NED 1867 6.0 W - 0 3.0 0.09 -0.09
8 31      Vinet, Tristan BEL 1662 7.0 Z - 0 3.0 0.26 -0.26
9 30      Pu, Linden BEL 1837 5.0 W - 0 3.0 0.10 -0.10
10 37      Varvarenko, Artiom BEL 1251 4.0 Z - 1 4.0 0.79 +0.21
11 32      Van Bunderen, Gert BEL 1728 4.0 W - 1 5.0 0.19 +0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1830 58.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina

Gellinck, Simon (Rank: 65)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1636
FIDE-ID252921
F-Elo1507
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Emans, Job NED 2084 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 44      Teixeira, Rafael Ikhouane POR 0 5.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 35      Van Der Beek, Justys BEL 1259 0.5 Z - 1 1.5 0.81 +0.19
4 23      Huysmans, Quinten BEL 1612 5.5 Z - ½ 2.0 0.36 +0.14
5 27      Pu, Linden BEL 1837 5.0 W - 0 2.0 0.12 -0.12
6 27      Carpentier, Julian BEL 1761 5.5 W - 1 3.0 0.19 +0.81
7 28      Vanhaverbeke, Daan BEL 1708 5.5 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
8 30      Mechkor, Mohamed BEL 1680 4.0 W 1 4.0 0.27 +0.73
9 37      Aravindhan, Selvan NED 0 4.5 W 1 5.0 0.92 +0.08
10 20      Khanalizadeh, Ahmad BEL 1881 6.0 Z 0 5.0 0.10 -0.10
11 22      Ghysels, Marc BEL 2015 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1759 54.0 Totaal 5.0 4.09 +0.91
Begin van de pagina

Roose, Casimir (Rank: 46)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.14724
N-Elo1612
FIDE-ID248231
F-Elo1772
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 45      Mok, Erwin USA 0 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 27      De Bie, Yannick BEL 1433 4.5 W - ½ 0.5 0.88 -0.38
3 34      Teixeira, Rafael Ikhouane POR 0 5.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
4 22      Shah, Shrey NED 1477 5.0 W - 0 1.5 0.85 -0.85
5 32      Vanhaverbeke, Daan BEL 1708 5.5 Z 0 1.5 0.59 -0.59
6 35      Roose, Hoara BEL 1341 3.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
7 30      Damen, Josephine NED 1426 3.5 Z - 1 3.5 0.89 +0.11
8 21      Honkoop, Gilian NED 2183 6.0 W - ½ 4.0 0.08 +0.42
9 26      Burssens, Maya BEL 1319 6.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
10 15      Boudry, William BEL 2128 7.0 W - 0 5.0 0.11 -0.11
11 19      Viaene, Arvid BEL 2159 6.0 W - 0 5.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1686 57.0 Totaal 5.0 7.17 -2.17
Begin van de pagina

Gijbels, Rudi (Rank: 48)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.95184
N-Elo1838
FIDE-ID207527
F-Elo1754
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 GM Leenhouts, Koen NED 2409 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Drugmand, Benoit BEL 1428 4.5 Z - 0 0.0 0.87 -0.87
3 37      Shah, Parag NED 1287 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 29      Devoldere, Bart BEL 1465 3.0 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
5 16      Honkoop, Gilian NED 2183 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 28      Verslype, Geert BEL 1527 4.5 W - 1 3.0 0.79 +0.21
7 20      Anciaux, Marc BEL 1963 6.0 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
8 27      Roiatti, Noris ITA 1575 5.0 W - 1 4.0 0.73 +0.27
9 20      Payne, Matthew J ENG 2035 6.0 W - 0 4.0 0.16 -0.16
10 29      Huysmans, Carsten BEL 1255 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
11 31      Maes, Lander BEL 1527 4.0 W - 1 5.0 0.79 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1695 55.0 Totaal