SwarLogo LigaJeugd 18 -10 SwarLogo
Zottegem
Organisator: Zottegem
Arbiter: David Roos, Simon Van Poucke
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 21/10/2018 tot 21/10/2018
Scheidingssystemen: OR, B Med1, SB, OR, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Gebdat Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam #Part. #Ptn PtnTot. Perf OR B Med1 SB
1 Musabayev Maxim 2009-••-•• M 16932 1229 Mercatel 9 8.0 8.0 1207 1.0 27.50 45.00
2 Plomp Mateo 2009-••-•• M 17780 0 Mercatel 9 8.0 8.0 607 0.0 26.00 40.50
3 Vertongen Jack 2009-••-•• M 17122 0 Mercatel 9 7.5 7.5 544 - 27.50 40.00
4 Cappan Stan 2009-••-•• M 15465 0 LSV-Chesspirant 9 6.0 6.0 388 - 28.00 26.50
5 De Rycke Killian 2009-••-•• M 15710 0 LSV-Chesspirant 9 6.0 6.0 254 - 25.00 23.00
6 Coorevits Arthur 2009-••-•• M 16261 1211 Mercatel 9 5.5 5.5 937 - 28.00 27.00
7 Peeters Yumi 2010-••-•• F 16559 0 LSV-Chesspirant 9 5.0 5.0 307 - 26.00 21.50
8 De Keukelaere Ruben 2009-••-•• M 16795 0 LSV-Chesspirant 9 5.0 5.0 307 - 25.00 18.50
9 Plomp Luka 2010-••-•• M 18157 0 Mercatel 9 5.0 5.0 36 - 22.00 16.50
10 Vandermeersch Lucas 2009-••-•• M 18960 0 KGSRL Gent 9 5.0 5.0 36 - 21.00 20.00
11 N Pavlov Konstatin 1900-••-•• M 0 0 9 4.5 4.5 0 - 22.50 15.25
12 N De Man Silas 2009-••-•• M 19502 0 Landegem 9 4.5 4.5 135 - 21.50 16.25
13 Musabayev Alexander 2009-••-•• M 17951 0 Mercatel 9 4.5 4.5 137 - 17.50 12.00
14 N Londers Tuur 1900-••-•• M 0 0 LSV-Chesspirant 9 4.0 4.0 228 - 25.00 13.50
15 Tanase Bogdan 2009-••-•• M 20073 0 KGSRL Gent 9 4.0 4.0 -43 - 24.00 17.50
16 G Scheerlynck Louis 2009-••-•• M 19509 0 Landegem 9 4.0 4.0 -43 - 22.50 15.00
17 Jalalijam Roza 2010-••-•• F 19420 0 De Drie Torens Gent 9 4.0 4.0 -43 - 20.00 12.00
18 N Vandenholen Senne 1900-••-•• M 0 0 9 4.0 4.0 -43 - 18.00 11.50
19 N Langeraert Wolf 1900-••-•• M 0 0 LSV-Chesspirant 9 4.0 4.0 -43 - 17.50 9.50
20 Vynck Isolde 2010-••-•• F 19743 0 LSV-Chesspirant 8 3.5 3.5 -141 - 19.00 9.25
21 N Beuseling Lander 1900-••-•• M 0 0 Mercatel 9 3.0 3.0 -125 - 23.50 11.00
22 Heerman Gilles 2009-••-•• M 17980 0 Geraardsbergen 8 3.0 3.0 -193 - 16.00 5.75
23 N Jorbe Caus 1900-••-•• M 0 0 Zottegem 8 2.5 2.5 -262 1.0 17.50 6.25
24 Devos Briek 2010-••-•• M 17580 0 LSV-Chesspirant 8 2.5 2.5 -262 0.0 15.50 4.75
25 A (5,6,7,8,9) De Boeck Lieselore 2009-••-•• F 16698 0 Zottegem 4 2.0 2.0 303 - 21.00 6.00
26 N Thomas Deryckere 1900-••-•• M 0 0 Zottegem 8 2.0 2.0 -336 - 18.50 5.25
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayev Alexander 14 (0) 0-1 Musabayev Maxim 1 (1229)
2 Coorevits Arthur 2 (1211) 1-0 De Boeck Lieselore 15 (0)
3 Vandenholen Senne 16 (0) 0-1 Beuseling Lander 3 (0)
4 Vertongen Jack 4 (0) 1-0 Tanase Bogdan 17 (0)
5 Jalalijam Roza 18 (0) 0-1 Cappan Stan 5 (0)
6 Devos Briek 6 (0) 0-1 Jorbe Caus 19 (0)
7 Thomas Deryckere 20 (0) 0-1 De Rycke Killian 7 (0)
8 Londers Tuur 8 (0) 1-0 Vynck Isolde 21 (0)
9 Vandermeersch Lucas 22 (0) 0-1 Peeters Yumi 9 (0)
10 Heerman Gilles 10 (0) 0-1 Scheerlynck Louis 23 (0)
11 Pavlov Konstatin 24 (0) 0-1 Plomp Mateo 11 (0)
12 Plomp Luka 12 (0) 0-1 De Keukelaere Ruben 25 (0)
13 Langeraert Wolf 26 (0) 0-1 De Man Silas 13 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayev Maxim 1 (1229) 1-0 Londers Tuur 8 (0)
2 Peeters Yumi 9 (0) 0-1 Coorevits Arthur 2 (1211)
3 Beuseling Lander 3 (0) 0-1 Plomp Mateo 11 (0)
4 De Man Silas 13 (0) 0-1 Vertongen Jack 4 (0)
5 Cappan Stan 5 (0) 1-0 Jorbe Caus 19 (0)
6 De Rycke Killian 7 (0) 1-0 Scheerlynck Louis 23 (0)
7 De Keukelaere Ruben 25 (0) 1-0 Devos Briek 6 (0)
8 Jalalijam Roza 18 (0) 1-0 Heerman Gilles 10 (0)
9 Thomas Deryckere 20 (0) 0-1 Plomp Luka 12 (0)
10 Vynck Isolde 21 (0) 0-1 Musabayev Alexander 14 (0)
11 De Boeck Lieselore 15 (0) 0-1 Vandermeersch Lucas 22 (0)
12 Pavlov Konstatin 24 (0) 1-0 Vandenholen Senne 16 (0)
13 Tanase Bogdan 17 (0) 1-0 Langeraert Wolf 26 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Plomp Mateo 11 (0) 0-1 Musabayev Maxim 1 (1229)
2 Coorevits Arthur 2 (1211) 0-1 Cappan Stan 5 (0)
3 Vertongen Jack 4 (0) 1-0 De Keukelaere Ruben 25 (0)
4 Londers Tuur 8 (0) 0-1 De Rycke Killian 7 (0)
5 Jorbe Caus 19 (0) 0-1 Beuseling Lander 3 (0)
6 Scheerlynck Louis 23 (0) 0-1 Peeters Yumi 9 (0)
7 Plomp Luka 12 (0) 1-0 Tanase Bogdan 17 (0)
8 Vandermeersch Lucas 22 (0) 1-0 De Man Silas 13 (0)
9 Musabayev Alexander 14 (0) 0-1 Jalalijam Roza 18 (0)
10 Heerman Gilles 10 (0) 0-1 Pavlov Konstatin 24 (0)
11 Devos Briek 6 (0) 1-0 Thomas Deryckere 20 (0)
12 Langeraert Wolf 26 (0) 0-1 De Boeck Lieselore 15 (0)
13 Vandenholen Senne 16 (0) 0-1 Vynck Isolde 21 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayev Maxim 1 (1229) 1-0 Cappan Stan 5 (0)
2 De Rycke Killian 7 (0) 0-1 Vertongen Jack 4 (0)
3 De Keukelaere Ruben 25 (0) 0-1 Coorevits Arthur 2 (1211)
4 Beuseling Lander 3 (0) 0-1 Plomp Luka 12 (0)
5 Peeters Yumi 9 (0) 1-0 Pavlov Konstatin 24 (0)
6 Plomp Mateo 11 (0) 1-0 Jalalijam Roza 18 (0)
7 Tanase Bogdan 17 (0) 1-0 Vandermeersch Lucas 22 (0)
8 De Boeck Lieselore 15 (0) 1-0 Devos Briek 6 (0)
9 Jorbe Caus 19 (0) 0-1 Londers Tuur 8 (0)
10 De Man Silas 13 (0) 1-0 Vynck Isolde 21 (0)
11 Scheerlynck Louis 23 (0) 1-0 Musabayev Alexander 14 (0)
12 Thomas Deryckere 20 (0) ½-½ Heerman Gilles 10 (0)
13 Langeraert Wolf 26 (0) 0-1 Vandenholen Senne 16 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vertongen Jack 4 (0) ½-½ Musabayev Maxim 1 (1229)
2 Coorevits Arthur 2 (1211) 0-1 Plomp Mateo 11 (0)
3 Cappan Stan 5 (0) 1-0 Peeters Yumi 9 (0)
4 Plomp Luka 12 (0) 0-1 De Rycke Killian 7 (0)
5 Vandermeersch Lucas 22 (0) 0-1 Beuseling Lander 3 (0)
6 Londers Tuur 8 (0) 1-0 Scheerlynck Louis 23 (0)
7 Jalalijam Roza 18 (0) 0-1 De Man Silas 13 (0)
8 Pavlov Konstatin 24 (0) 0-1 Tanase Bogdan 17 (0)
9 Musabayev Alexander 14 (0) 0-1 De Keukelaere Ruben 25 (0)
10 Vynck Isolde 21 (0) 1-0 Devos Briek 6 (0)
11 Vandenholen Senne 16 (0) 1-0 Jorbe Caus 19 (0)
12 Heerman Gilles 10 (0) 0-1 Langeraert Wolf 26 (0)
  Thomas Deryckere 20 (0) 1 Bye    
  De Boeck Lieselore 15 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayev Maxim 1 (1229) 1-0 De Rycke Killian 7 (0)
2 Cappan Stan 5 (0) 0-1 Vertongen Jack 4 (0)
3 Plomp Mateo 11 (0) 1-0 Londers Tuur 8 (0)
4 De Man Silas 13 (0) 0-1 Coorevits Arthur 2 (1211)
5 Beuseling Lander 3 (0) 0-1 De Keukelaere Ruben 25 (0)
6 Peeters Yumi 9 (0) 1-0 Plomp Luka 12 (0)
7 Tanase Bogdan 17 (0) 1-0 Vandenholen Senne 16 (0)
8 Scheerlynck Louis 23 (0) 1-0 Jalalijam Roza 18 (0)
9 Vynck Isolde 21 (0) 0-1 Vandermeersch Lucas 22 (0)
10 Pavlov Konstatin 24 (0) 1-0 Thomas Deryckere 20 (0)
11 Devos Briek 6 (0) 0-1 Langeraert Wolf 26 (0)
12 Jorbe Caus 19 (0) ½-½ Musabayev Alexander 14 (0)
  Heerman Gilles 10 (0) 1 Bye    
  De Boeck Lieselore 15 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vertongen Jack 4 (0) 0-1 Plomp Mateo 11 (0)
2 Coorevits Arthur 2 (1211) ½-½ Musabayev Maxim 1 (1229)
3 De Keukelaere Ruben 25 (0) 0-1 Cappan Stan 5 (0)
4 De Rycke Killian 7 (0) 1-0 Tanase Bogdan 17 (0)
5 Beuseling Lander 3 (0) 0-1 Peeters Yumi 9 (0)
6 Londers Tuur 8 (0) 1-0 De Man Silas 13 (0)
7 Plomp Luka 12 (0) 1-0 Scheerlynck Louis 23 (0)
8 Vandermeersch Lucas 22 (0) 0-1 Pavlov Konstatin 24 (0)
9 Jalalijam Roza 18 (0) 0-1 Vandenholen Senne 16 (0)
10 Langeraert Wolf 26 (0) 1-0 Vynck Isolde 21 (0)
11 Jorbe Caus 19 (0) 0-1 Heerman Gilles 10 (0)
12 Musabayev Alexander 14 (0) 1-0 Thomas Deryckere 20 (0)
  Devos Briek 6 (0) 1 Bye    
  De Boeck Lieselore 15 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayev Maxim 1 (1229) 1-0 Peeters Yumi 9 (0)
2 Plomp Mateo 11 (0) 1-0 Cappan Stan 5 (0)
3 Coorevits Arthur 2 (1211) 0-1 Vertongen Jack 4 (0)
4 De Rycke Killian 7 (0) 1-0 Pavlov Konstatin 24 (0)
5 Plomp Luka 12 (0) 1-0 Londers Tuur 8 (0)
6 Tanase Bogdan 17 (0) 0-1 De Keukelaere Ruben 25 (0)
7 De Man Silas 13 (0) 1-0 Beuseling Lander 3 (0)
8 Vandenholen Senne 16 (0) 0-1 Vandermeersch Lucas 22 (0)
9 Scheerlynck Louis 23 (0) 1-0 Langeraert Wolf 26 (0)
10 Heerman Gilles 10 (0) 0-1 Musabayev Alexander 14 (0)
11 Devos Briek 6 (0) 0-1 Jalalijam Roza 18 (0)
12 Thomas Deryckere 20 (0) ½-½ Vynck Isolde 21 (0)
  Jorbe Caus 19 (0) 1 Bye    
  De Boeck Lieselore 15 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Plomp Mateo 11 (0) 1-0 De Rycke Killian 7 (0)
2 De Keukelaere Ruben 25 (0) 0-1 Musabayev Maxim 1 (1229)
3 Peeters Yumi 9 (0) 0-1 Vertongen Jack 4 (0)
4 Cappan Stan 5 (0) 1-0 Plomp Luka 12 (0)
5 Londers Tuur 8 (0) 0-1 Coorevits Arthur 2 (1211)
6 Pavlov Konstatin 24 (0) ½-½ De Man Silas 13 (0)
7 Vandermeersch Lucas 22 (0) 1-0 Scheerlynck Louis 23 (0)
8 Musabayev Alexander 14 (0) 1-0 Tanase Bogdan 17 (0)
9 Jalalijam Roza 18 (0) 1-0 Beuseling Lander 3 (0)
10 Langeraert Wolf 26 (0) 1-0 Jorbe Caus 19 (0)
11 Vandenholen Senne 16 (0) 1-0 Thomas Deryckere 20 (0)
12 Heerman Gilles 10 (0) ½-½ Devos Briek 6 (0)
  Vynck Isolde 21 (0) 1 Bye    
  De Boeck Lieselore 15 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Musabayev Maxim (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1229
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Londers Tuur BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Plomp Mateo BEL 0 8.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Cappan Stan BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Vertongen Jack BEL 0 7.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
6 1      De Rycke Killian BEL 0 6.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
7 2      Coorevits Arthur BEL 1211 5.5 Z v ½ 6.0 0.53 -0.03
8 1      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W v 1 7.0 0.92 +0.08
9 2      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z v 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1211 51.5 Totaal 8.0 7.89 +0.11
Begin van de pagina
Plomp Mateo (Rank: 11)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo0
FIDE-ID258083
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Pavlov Konstatin BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Beuseling Lander BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Musabayev Maxim BEL 1229 8.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Jalalijam Roza BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Coorevits Arthur BEL 1211 5.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
6 3      Londers Tuur BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 1      Vertongen Jack BEL 0 7.5 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
8 2      Cappan Stan BEL 0 6.0 W v 1 7.0 0.50 +0.50
9 1      De Rycke Killian BEL 0 6.0 W v 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1220 48.5 Totaal 8.0 3.66 +4.34
Begin van de pagina
Vertongen Jack (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo0
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      De Man Silas BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      De Rycke Killian BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Musabayev Maxim BEL 1229 8.0 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
6 2      Cappan Stan BEL 0 6.0 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
7 1      Plomp Mateo BEL 0 8.0 W v 0 5.5 0.50 -0.50
8 3      Coorevits Arthur BEL 1211 5.5 Z v 1 6.5 0.08 +0.92
9 3      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z v 1 7.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1220 52.0 Totaal 7.5 3.66 +3.84
Begin van de pagina
Cappan Stan (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo0
FIDE-ID254193
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Jalalijam Roza BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Jorbe Caus BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Coorevits Arthur BEL 1211 5.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 1      Musabayev Maxim BEL 1229 8.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Vertongen Jack BEL 0 7.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
7 3      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
8 2      Plomp Mateo BEL 0 8.0 Z ^ 0 5.0 0.50 -0.50
9 4      Plomp Luka BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1220 50.5 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
De Rycke Killian (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo0
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Thomas Deryckere BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Scheerlynck Louis BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Londers Tuur BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Vertongen Jack BEL 0 7.5 W v 0 3.0 0.50 -0.50
5 4      Plomp Luka BEL 0 5.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
6 1      Musabayev Maxim BEL 1229 8.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Pavlov Konstatin BEL 0 4.5 W ^ 1 6.0 0.50 +0.50
9 1      Plomp Mateo BEL 0 8.0 Z v 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1229 47.0 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Coorevits Arthur (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1211
FIDE-ID252395
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Boeck Lieselore BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Cappan Stan BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 3      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Plomp Mateo BEL 0 8.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
6 4      De Man Silas BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Musabayev Maxim BEL 1229 8.0 W - ½ 4.5 0.47 +0.03
8 3      Vertongen Jack BEL 0 7.5 W ^ 0 4.5 0.92 -0.92
9 5      Londers Tuur BEL 0 4.0 Z ^ 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1229 50.0 Totaal 5.5 7.83 -2.33
Begin van de pagina
Peeters Yumi (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vandermeersch Lucas BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Coorevits Arthur BEL 1211 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Scheerlynck Louis BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Pavlov Konstatin BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Cappan Stan BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 6      Plomp Luka BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Beuseling Lander BEL 0 3.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 1      Musabayev Maxim BEL 1229 8.0 Z v 0 5.0 0.08 -0.08
9 3      Vertongen Jack BEL 0 7.5 W v 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1220 48.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
De Keukelaere Ruben (Rank: 25)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Plomp Luka BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Devos Briek BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Vertongen Jack BEL 0 7.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
4 3      Coorevits Arthur BEL 1211 5.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Beuseling Lander BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Cappan Stan BEL 0 6.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
8 6      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 2      Musabayev Maxim BEL 1229 8.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1220 46.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Plomp Luka (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo0
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Thomas Deryckere BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Beuseling Lander BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      De Rycke Killian BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 6      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 7      Scheerlynck Louis BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 5      Londers Tuur BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 4      Cappan Stan BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Vandermeersch Lucas (Rank: 22)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      De Boeck Lieselore BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      De Man Silas BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 5      Beuseling Lander BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Vynck Isolde BEL 0 3.5 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Pavlov Konstatin BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 8      Vandenholen Senne BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 7      Scheerlynck Louis BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 34.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Pavlov Konstatin (Rank: 24)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Plomp Mateo BEL 0 8.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Vandenholen Senne BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Heerman Gilles BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
5 8      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Thomas Deryckere BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Vandermeersch Lucas BEL 0 5.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
8 4      De Rycke Killian BEL 0 6.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
9 6      De Man Silas BEL 0 4.5 W ^ ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 41.5 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
De Man Silas (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19502
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Langeraert Wolf BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Vertongen Jack BEL 0 7.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Vandermeersch Lucas BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Vynck Isolde BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Jalalijam Roza BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Coorevits Arthur BEL 1211 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Londers Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 7      Beuseling Lander BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 6      Pavlov Konstatin BEL 0 4.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1211 41.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Musabayev Alexander (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayev Maxim BEL 1229 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Vynck Isolde BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Jalalijam Roza BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Scheerlynck Louis BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Jorbe Caus BEL 0 2.5 Z ^ ½ 1.5 0.50 +0.00
7 12      Thomas Deryckere BEL 0 2.0 W ^ 1 2.5 0.50 +0.50
8 10      Heerman Gilles BEL 0 3.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
9 8      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1229 36.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Londers Tuur (Rank: 8)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vynck Isolde BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Musabayev Maxim BEL 1229 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      De Rycke Killian BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Jorbe Caus BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Scheerlynck Louis BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 3      Plomp Mateo BEL 0 8.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 6      De Man Silas BEL 0 4.5 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
8 5      Plomp Luka BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
9 5      Coorevits Arthur BEL 1211 5.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1220 47.0 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Tanase Bogdan (Rank: 17)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20073
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vertongen Jack BEL 0 7.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Langeraert Wolf BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Plomp Luka BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Vandermeersch Lucas BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Pavlov Konstatin BEL 0 4.5 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Vandenholen Senne BEL 0 4.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      De Rycke Killian BEL 0 6.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
8 6      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
9 8      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 45.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Scheerlynck Louis (Rank: 23)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19509
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Heerman Gilles BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      De Rycke Killian BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 6      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Londers Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 8      Jalalijam Roza BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Plomp Luka BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 9      Langeraert Wolf BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 7      Vandermeersch Lucas BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Jalalijam Roza (Rank: 18)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cappan Stan BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Heerman Gilles BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Plomp Mateo BEL 0 8.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 7      De Man Silas BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 8      Scheerlynck Louis BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 9      Vandenholen Senne BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 11      Devos Briek BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 9      Beuseling Lander BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vandenholen Senne (Rank: 16)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Beuseling Lander BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Pavlov Konstatin BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Vynck Isolde BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 13      Langeraert Wolf BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 11      Jorbe Caus BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 7      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 9      Jalalijam Roza BEL 0 4.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 8      Vandermeersch Lucas BEL 0 5.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9 11      Thomas Deryckere BEL 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Langeraert Wolf (Rank: 26)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Man Silas BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      De Boeck Lieselore BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 13      Vandenholen Senne BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 12      Heerman Gilles BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 11      Devos Briek BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 10      Vynck Isolde BEL 0 3.5 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 9      Scheerlynck Louis BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 10      Jorbe Caus BEL 0 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vynck Isolde (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.19743
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Londers Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Vandenholen Senne BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      De Man Silas BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Devos Briek BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Vandermeersch Lucas BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Langeraert Wolf BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 12      Thomas Deryckere BEL 0 2.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
9        Bye           1 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina
Beuseling Lander (Rank: 3)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vandenholen Senne BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Plomp Mateo BEL 0 8.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Jorbe Caus BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Plomp Luka BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 5      Vandermeersch Lucas BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 5      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 7      De Man Silas BEL 0 4.5 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9 9      Jalalijam Roza BEL 0 4.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 43.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Heerman Gilles (Rank: 10)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17980
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Scheerlynck Louis BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Jalalijam Roza BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Pavlov Konstatin BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Thomas Deryckere BEL 0 2.0 Z ^ ½ 0.5 0.50 +0.00
5 12      Langeraert Wolf BEL 0 4.0 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.5    
7 11      Jorbe Caus BEL 0 2.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
8 10      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
9 12      Devos Briek BEL 0 2.5 W - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Jorbe Caus (Rank: 19)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Devos Briek BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Cappan Stan BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Beuseling Lander BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Londers Tuur BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Vandenholen Senne BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 11      Heerman Gilles BEL 0 3.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
8        Bye           1 2.5    
9 10      Langeraert Wolf BEL 0 4.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina
Devos Briek (Rank: 6)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.17580
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jorbe Caus BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Thomas Deryckere BEL 0 2.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      De Boeck Lieselore BEL 0 2.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Vynck Isolde BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Langeraert Wolf BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 11      Jalalijam Roza BEL 0 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
9 12      Heerman Gilles BEL 0 3.0 Z v ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 26.0 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina
De Boeck Lieselore (Rank: 15)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.16698
N-Elo0
FIDE-ID259691
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Coorevits Arthur BEL 1211 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Vandermeersch Lucas BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Langeraert Wolf BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Devos Briek BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5        Afwezig           0 2.0    
6        Afwezig           0 2.0    
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1211 17.0 Totaal 2.0 1.58 +0.42
Begin van de pagina
Thomas Deryckere (Rank: 20)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Rycke Killian BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Plomp Luka BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Devos Briek BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Heerman Gilles BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
5        Bye           1 1.5    
6 10      Pavlov Konstatin BEL 0 4.5 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
7 12      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
8 12      Vynck Isolde BEL 0 3.5 W ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
9 11      Vandenholen Senne BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 2.0 4.00 -3.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR B Med1 SB OR #Win
1 Musabayev Maxim 1 1229 1207 8.0 13 Z 1 14 W 1 2 Z 1 4 W 1 3 Z ½ 5 W 1 6 Z ½ 7 W 1 8 Z 1 1.0 27.50 45.00 1.0 7
2 Plomp Mateo 11 0 607 8.0 11 Z 1 21 Z 1 1 W 0 17 W 1 6 Z 1 14 W 1 3 Z 1 4 W 1 5 W 1 0.0 26.00 40.50 0.0 8
3 Vertongen Jack 4 0 544 7.5 15 W 1 12 Z 1 8 W 1 5 Z 1 1 W ½ 4 Z 1 2 W 0 6 Z 1 7 Z 1 - 27.50 40.00 - 7
4 Cappan Stan 5 0 388 6.0 17 Z 1 23 W 1 6 Z 1 1 Z 0 7 W 1 3 W 0 8 Z 1 2 Z 0 9 W 1 - 28.00 26.50 - 6
5 De Rycke Killian 7 0 254 6.0 26 Z 1 16 W 1 14 Z 1 3 W 0 9 Z 1 1 Z 0 15 W 1 11 W 1 2 Z 0 - 25.00 23.00 - 6
6 Coorevits Arthur 2 1211 937 5.5 25 W 1 7 Z 1 4 W 0 8 Z 1 2 W 0 12 Z 1 1 W ½ 3 W 0 14 Z 1 - 28.00 27.00 - 5
7 Peeters Yumi 9 0 307 5.0 10 Z 1 6 W 0 16 Z 1 11 W 1 4 Z 0 9 W 1 21 Z 1 1 Z 0 3 W 0 - 26.00 21.50 - 5
8 De Keukelaere Ruben 25 0 307 5.0 9 Z 1 24 W 1 3 Z 0 6 W 0 13 Z 1 21 Z 1 4 W 0 15 Z 1 1 W 0 - 25.00 18.50 - 5
9 Plomp Luka 12 0 36 5.0 8 W 0 26 Z 1 15 W 1 21 Z 1 5 W 0 7 Z 0 16 W 1 14 W 1 4 Z 0 - 22.00 16.50 - 5
10 Vandermeersch Lucas 22 0 36 5.0 7 W 0 25 Z 1 12 W 1 15 Z 0 21 W 0 20 Z 1 11 W 0 18 Z 1 16 W 1 - 21.00 20.00 - 5
11 Pavlov Konstatin 24 0 0 4.5 2 W 0 18 W 1 22 Z 1 7 Z 0 15 W 0 26 W 1 10 Z 1 5 Z 0 12 W ½ - 22.50 15.25 - 4
12 De Man Silas 13 0 135 4.5 19 Z 1 3 W 0 10 Z 0 20 W 1 17 Z 1 6 W 0 14 Z 0 21 W 1 11 Z ½ - 21.50 16.25 - 4
13 Musabayev Alexander 14 0 137 4.5 1 W 0 20 Z 1 17 W 0 16 Z 0 8 W 0 23 Z ½ 26 W 1 22 Z 1 15 W 1 - 17.50 12.00 - 4
14 Londers Tuur 8 0 228 4.0 20 W 1 1 Z 0 5 W 0 23 Z 1 16 W 1 2 Z 0 12 W 1 9 Z 0 6 W 0 - 25.00 13.50 - 4
15 Tanase Bogdan 17 0 -43 4.0 3 Z 0 19 W 1 9 Z 0 10 W 1 11 Z 1 18 W 1 5 Z 0 8 W 0 13 Z 0 - 24.00 17.50 - 4
16 Scheerlynck Louis 23 0 -43 4.0 22 Z 1 5 Z 0 7 W 0 13 W 1 14 Z 0 17 W 1 9 Z 0 19 W 1 10 Z 0 - 22.50 15.00 - 4
17 Jalalijam Roza 18 0 -43 4.0 4 W 0 22 W 1 13 Z 1 2 Z 0 12 W 0 16 Z 0 18 W 0 24 Z 1 21 W 1 - 20.00 12.00 - 4
18 Vandenholen Senne 16 0 -43 4.0 21 W 0 11 Z 0 20 W 0 19 Z 1 23 W 1 15 Z 0 17 Z 1 10 W 0 26 W 1 - 18.00 11.50 - 4
19 Langeraert Wolf 26 0 -43 4.0 12 W 0 15 Z 0 25 W 0 18 W 0 22 Z 1 24 Z 1 20 W 1 16 Z 0 23 W 1 - 17.50 9.50 - 4
20 Vynck Isolde 21 0 -141 3.5 14 Z 0 13 W 0 18 Z 1 12 Z 0 24 W 1 10 W 0 19 Z 0 26 Z ½ B1 - 19.00 9.25 - 2
21 Beuseling Lander 3 0 -125 3.0 18 Z 1 2 W 0 23 Z 1 9 W 0 10 Z 1 8 W 0 7 W 0 12 Z 0 17 Z 0 - 23.50 11.00 - 3
22 Heerman Gilles 10 0 -193 3.0 16 W 0 17 Z 0 11 W 0 26 Z ½ 19 W 0 B1 23 Z 1 13 W 0 24 W ½ - 16.00 5.75 - 1
23 Jorbe Caus 19 0 -262 2.5 24 Z 1 4 Z 0 21 W 0 14 W 0 18 Z 0 13 W ½ 22 W 0 B1 19 Z 0 1.0 17.50 6.25 1.0 1
24 Devos Briek 6 0 -262 2.5 23 W 0 8 Z 0 26 W 1 25 Z 0 20 Z 0 19 W 0 B1 17 W 0 22 Z ½ 0.0 15.50 4.75 0.0 1
25 De Boeck Lieselore 15 0 303 2.0 6 Z 0 10 W 0 19 Z 1 24 W 1 A A A A A - 21.00 6.00 - 2
26 Thomas Deryckere 20 0 -336 2.0 5 W 0 9 W 0 24 Z 0 22 W ½ B1 11 Z 0 13 Z 0 20 W ½ 18 Z 0 - 18.50 5.25 - 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/10/25 22:28