SwarLogo LigaJeugd 18 -14 SwarLogo
Zottegem
Organisator: Zottegem
Arbiter: David Roos, Simon Van Poucke
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 20/10/2018 tot 21/10/2018
Scheidingssystemen: OR, B Med1, SB, OR, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Gebdat Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam #Part. #Ptn PtnTot. Perf OR B Med1 SB
1 Nemegeer Arne 2006-••-•• M 14068 1647 Aalter 7 6.0 6.0 1781 - 22.00 26.50
2 Dreelinck Adriaan 2005-••-•• M 14078 1696 Geraardsbergen 7 5.5 5.5 1689 - 21.50 23.25
3 Debucke Jolan 2005-••-•• M 13798 1590 Artevelde 7 5.0 5.0 1528 - 20.00 17.00
4 D'Haenens Leon 2005-••-•• M 14291 1552 LSV-Chesspirant 7 4.5 4.5 1497 1.0 21.00 18.00
5 Naessens Wolf 2005-••-•• M 14293 1439 LSV-Chesspirant 7 4.5 4.5 1538 0.0 20.50 15.75
6 Debunne Lasse 2006-••-•• M 14392 1161 LSV-Chesspirant 7 4.0 4.0 1304 - 19.50 14.00
7 Deleu Karen 2006-••-•• F 14521 1441 KGSRL Gent 7 4.0 4.0 1345 - 19.00 12.00
8 Victor Julian 2006-••-•• M 16868 1377 KGSRL Gent 7 4.0 4.0 1342 - 18.50 14.25
9 Pouleyn Floris 2005-••-•• M 16873 1360 KGSRL Gent 7 4.0 4.0 1252 - 17.50 10.00
10 Deleu Leen 2006-••-•• F 14517 1341 KGSRL Gent 7 4.0 4.0 1242 - 17.00 12.50
11 Decruyenaere Victor 2005-••-•• M 13151 1301 LSV-Chesspirant 7 4.0 4.0 1328 - 16.50 8.50
12 Deleu Ellen 2005-••-•• F 14510 1310 KGSRL Gent 7 3.5 3.5 1329 - 20.00 10.50
13 Malfliet Alexander 2006-••-•• M 15721 1370 LSV-Chesspirant 7 3.0 3.0 1267 - 20.00 9.50
14 Murania Maya 2005-••-•• F 16841 0 Zottegem 6 3.0 3.0 819 - 17.00 7.00
15 Bramer Jan-Willem 2005-••-•• M 16512 0 MSV 7 3.0 3.0 752 - 16.50 9.50
16 Vander Haeghen Loic 2005-••-•• M 14723 0 LSV-Chesspirant 7 3.0 3.0 497 - 16.50 7.50
17 Tuerksoy Enes 2006-••-•• M 16871 0 KGSRL Gent 6 3.0 3.0 531 - 14.00 4.50
18 A Debunne Tibe 2005-••-•• M 13829 1378 LSV-Chesspirant 4 2.5 2.5 1315 - 18.50 6.25
19 Vander Bracht Brecht 2006-••-•• M 18348 0 LSV-Chesspirant 6 2.5 2.5 682 - 14.50 6.75
20 a (5) Van Herbruggen Cas 2006-••-•• M 16852 0 Zottegem 6 2.5 2.5 358 - 14.00 3.50
21 De Keukelaere Wouter 2005-••-•• M 15779 1195 LSV-Chesspirant 7 2.5 2.5 949 - 14.00 3.00
22 Xing Daniel 2006-••-•• M 18102 0 KGSRL Gent 6 2.0 2.0 385 - 15.50 3.50
23 Delvoye Gyan 2005-••-•• M 13607 0 Zottegem 6 1.0 1.0 -157 - 14.00 2.00
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (20/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dreelinck Adriaan 1 (1696) 1-0 Deleu Ellen 12 (1310)
2 Decruyenaere Victor 13 (1301) 0-1 Nemegeer Arne 2 (1647)
3 Debucke Jolan 3 (1590) 1-0 De Keukelaere Wouter 14 (1195)
4 Debunne Lasse 15 (1161) 0-1 D'Haenens Leon 4 (1552)
5 Deleu Karen 5 (1441) 1-0 Tuerksoy Enes 16 (0)
6 Murania Maya 17 (0) 0-1 Naessens Wolf 6 (1439)
7 Debunne Tibe 7 (1378) 1-0 Van Herbruggen Cas 18 (0)
8 Vander Haeghen Loic 19 (0) ½-½ Victor Julian 8 (1377)
9 Malfliet Alexander 9 (1370) 1-0 Vander Bracht Brecht 20 (0)
10 Delvoye Gyan 21 (0) 0-1 Pouleyn Floris 10 (1360)
11 Deleu Leen 11 (1341) 0-1 Bramer Jan-Willem 22 (0)
  Xing Daniel 23 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Naessens Wolf 6 (1439) ½-½ Dreelinck Adriaan 1 (1696)
2 Nemegeer Arne 2 (1647) 1-0 Debunne Tibe 7 (1378)
3 Pouleyn Floris 10 (1360) 0-1 Debucke Jolan 3 (1590)
4 D'Haenens Leon 4 (1552) 0-1 Malfliet Alexander 9 (1370)
5 Xing Daniel 23 (0) 0-1 Deleu Karen 5 (1441)
6 Bramer Jan-Willem 22 (0) 1-0 Vander Haeghen Loic 19 (0)
7 Victor Julian 8 (1377) ½-½ Deleu Leen 11 (1341)
8 Deleu Ellen 12 (1310) 1-0 Murania Maya 17 (0)
9 Tuerksoy Enes 16 (0) 0-1 Decruyenaere Victor 13 (1301)
10 De Keukelaere Wouter 14 (1195) 1-0 Delvoye Gyan 21 (0)
11 Van Herbruggen Cas 18 (0) 0-1 Debunne Lasse 15 (1161)
  Vander Bracht Brecht 20 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Deleu Karen 5 (1441) 0-1 Nemegeer Arne 2 (1647)
2 Debucke Jolan 3 (1590) 1-0 Bramer Jan-Willem 22 (0)
3 Malfliet Alexander 9 (1370) 0-1 Naessens Wolf 6 (1439)
4 Dreelinck Adriaan 1 (1696) 1-0 D'Haenens Leon 4 (1552)
5 Debunne Tibe 7 (1378) 1-0 Xing Daniel 23 (0)
6 Decruyenaere Victor 13 (1301) 0-1 Victor Julian 8 (1377)
7 Debunne Lasse 15 (1161) 1-0 Pouleyn Floris 10 (1360)
8 Vander Bracht Brecht 20 (0) 0-1 Deleu Ellen 12 (1310)
9 Deleu Leen 11 (1341) 1-0 De Keukelaere Wouter 14 (1195)
10 Vander Haeghen Loic 19 (0) 1-0 Tuerksoy Enes 16 (0)
11 Murania Maya 17 (0) 1-0 Van Herbruggen Cas 18 (0)
  Delvoye Gyan 21 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Nemegeer Arne 2 (1647) 1-0 Debucke Jolan 3 (1590)
2 Victor Julian 8 (1377) ½-½ Dreelinck Adriaan 1 (1696)
3 Naessens Wolf 6 (1439) 1-0 Deleu Karen 5 (1441)
4 Deleu Ellen 12 (1310) ½-½ Debunne Tibe 7 (1378)
5 Bramer Jan-Willem 22 (0) 0-1 Malfliet Alexander 9 (1370)
6 Vander Haeghen Loic 19 (0) 0-1 Debunne Lasse 15 (1161)
7 Pouleyn Floris 10 (1360) 1-0 Deleu Leen 11 (1341)
8 D'Haenens Leon 4 (1552) 1-0 Murania Maya 17 (0)
9 Delvoye Gyan 21 (0) 0-1 Decruyenaere Victor 13 (1301)
10 De Keukelaere Wouter 14 (1195) ½-½ Vander Bracht Brecht 20 (0)
11 Van Herbruggen Cas 18 (0) 1-0 Xing Daniel 23 (0)
  Tuerksoy Enes 16 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Naessens Wolf 6 (1439) 0-1 Nemegeer Arne 2 (1647)
2 Dreelinck Adriaan 1 (1696) 1-0 Malfliet Alexander 9 (1370)
3 Debucke Jolan 3 (1590) 1-0 Debunne Lasse 15 (1161)
4 Deleu Ellen 12 (1310) 1-0 Victor Julian 8 (1377)
5 Decruyenaere Victor 13 (1301) 0-1 D'Haenens Leon 4 (1552)
6 Deleu Karen 5 (1441) 1-0 Pouleyn Floris 10 (1360)
7 Vander Bracht Brecht 20 (0) 1-0 Bramer Jan-Willem 22 (0)
8 Deleu Leen 11 (1341) 1-0 Vander Haeghen Loic 19 (0)
9 Xing Daniel 23 (0) 0-1 De Keukelaere Wouter 14 (1195)
10 Tuerksoy Enes 16 (0) 1-0 Delvoye Gyan 21 (0)
  Murania Maya 17 (0) 1 Bye    
  Debunne Tibe 7 (1378) 0 Afwezig    
  Van Herbruggen Cas 18 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Nemegeer Arne 2 (1647) ½-½ Dreelinck Adriaan 1 (1696)
2 Debucke Jolan 3 (1590) 1-0 Deleu Ellen 12 (1310)
3 D'Haenens Leon 4 (1552) 1-0 Naessens Wolf 6 (1439)
4 Debunne Lasse 15 (1161) ½-½ Deleu Karen 5 (1441)
5 Malfliet Alexander 9 (1370) 0-1 Deleu Leen 11 (1341)
6 Victor Julian 8 (1377) 1-0 Vander Bracht Brecht 20 (0)
7 De Keukelaere Wouter 14 (1195) 0-1 Decruyenaere Victor 13 (1301)
8 Pouleyn Floris 10 (1360) 1-0 Murania Maya 17 (0)
9 Bramer Jan-Willem 22 (0) 1-0 Tuerksoy Enes 16 (0)
10 Van Herbruggen Cas 18 (0) ½-½ Vander Haeghen Loic 19 (0)
11 Delvoye Gyan 21 (0) 0-1 Xing Daniel 23 (0)
  Debunne Tibe 7 (1378) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (21/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 D'Haenens Leon 4 (1552) ½-½ Nemegeer Arne 2 (1647)
2 Dreelinck Adriaan 1 (1696) 1-0 Debucke Jolan 3 (1590)
3 Deleu Karen 5 (1441) ½-½ Victor Julian 8 (1377)
4 Naessens Wolf 6 (1439) 1-0 Deleu Ellen 12 (1310)
5 Deleu Leen 11 (1341) ½-½ Debunne Lasse 15 (1161)
6 Decruyenaere Victor 13 (1301) 1-0 Malfliet Alexander 9 (1370)
7 Bramer Jan-Willem 22 (0) 0-1 Pouleyn Floris 10 (1360)
8 Tuerksoy Enes 16 (0) 1-0 De Keukelaere Wouter 14 (1195)
9 Murania Maya 17 (0) 1-0 Vander Bracht Brecht 20 (0)
10 Vander Haeghen Loic 19 (0) 1-0 Xing Daniel 23 (0)
11 Delvoye Gyan 21 (0) 0-1 Van Herbruggen Cas 18 (0)
  Debunne Tibe 7 (1378) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Nemegeer Arne (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1647
FIDE-ID250589
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Decruyenaere Victor BEL 1301 4.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 2      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 1      Deleu Karen BEL 1441 4.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
4 1      Debucke Jolan BEL 1590 5.0 W - 1 4.0 0.58 +0.42
5 1      Naessens Wolf BEL 1439 4.5 Z - 1 5.0 0.77 +0.23
6 1      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 W v ½ 5.5 0.43 +0.07
7 1      D'Haenens Leon BEL 1552 4.5 Z v ½ 6.0 0.63 -0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1485 30.0 Totaal 6.0 4.89 +1.11
Begin van de pagina
Dreelinck Adriaan (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1696
FIDE-ID250503
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 1      Naessens Wolf BEL 1439 4.5 Z - ½ 1.5 0.82 -0.32
3 4      D'Haenens Leon BEL 1552 4.5 W - 1 2.5 0.69 +0.31
4 2      Victor Julian BEL 1377 4.0 Z v ½ 3.0 0.87 -0.37
5 2      Malfliet Alexander BEL 1370 3.0 W v 1 4.0 0.87 +0.13
6 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 Z v ½ 4.5 0.57 -0.07
7 2      Debucke Jolan BEL 1590 5.0 W ^ 1 5.5 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1469 30.5 Totaal 5.5 5.37 +0.13
Begin van de pagina
Debucke Jolan (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13798
N-Elo1590
FIDE-ID245194
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Keukelaere Wouter BEL 1195 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Pouleyn Floris BEL 1360 4.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 2      Bramer Jan-Willem BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
5 3      Debunne Lasse BEL 1161 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 W - 1 5.0 0.84 +0.16
7 2      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 Z v 0 5.0 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1394 28.5 Totaal 5.0 5.17 -0.17
Begin van de pagina
D'Haenens Leon (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1552
FIDE-ID251470
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Debunne Lasse BEL 1161 4.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 4      Malfliet Alexander BEL 1370 3.0 W - 0 1.0 0.74 -0.74
3 4      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
4 8      Murania Maya BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Decruyenaere Victor BEL 1301 4.0 Z ^ 1 3.0 0.81 +0.19
6 3      Naessens Wolf BEL 1439 4.5 W - 1 4.0 0.65 +0.35
7 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 W ^ ½ 4.5 0.37 +0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1435 30.0 Totaal 4.5 4.71 -0.21
Begin van de pagina
Naessens Wolf (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1439
FIDE-ID249530
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Murania Maya BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 W - ½ 1.5 0.18 +0.32
3 3      Malfliet Alexander BEL 1370 3.0 Z - 1 2.5 0.60 +0.40
4 3      Deleu Karen BEL 1441 4.0 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
5 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 W v 0 3.5 0.23 -0.23
6 3      D'Haenens Leon BEL 1552 4.5 Z v 0 3.5 0.35 -0.35
7 4      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 W v 1 4.5 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1502 29.5 Totaal 4.5 3.45 +1.05
Begin van de pagina
Debunne Lasse (Rank: 15)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1161
FIDE-ID247529
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      D'Haenens Leon BEL 1552 4.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 11      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Pouleyn Floris BEL 1360 4.0 W - 1 2.0 0.24 +0.76
4 6      Vander Haeghen Loic BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Debucke Jolan BEL 1590 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
6 4      Deleu Karen BEL 1441 4.0 W v ½ 3.5 0.16 +0.34
7 5      Deleu Leen BEL 1341 4.0 Z - ½ 4.0 0.26 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1456 27.0 Totaal 4.0 2.67 +1.33
Begin van de pagina
Deleu Karen (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.14521
N-Elo1441
FIDE-ID246697
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Tuerksoy Enes BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Xing Daniel BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
4 3      Naessens Wolf BEL 1439 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 6      Pouleyn Floris BEL 1360 4.0 W ^ 1 3.0 0.61 +0.39
6 4      Debunne Lasse BEL 1161 4.0 Z ^ ½ 3.5 0.84 -0.34
7 3      Victor Julian BEL 1377 4.0 W - ½ 4.0 0.59 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1396 27.5 Totaal 4.0 4.62 -0.62
Begin van de pagina
Victor Julian (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1377
FIDE-ID257257
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vander Haeghen Loic BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 7      Deleu Leen BEL 1341 4.0 W - ½ 1.0 0.55 -0.05
3 6      Decruyenaere Victor BEL 1301 4.0 Z v 1 2.0 0.60 +0.40
4 2      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 W v ½ 2.5 0.13 +0.37
5 4      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 Z ^ 0 2.5 0.59 -0.59
6 6      Vander Bracht Brecht BEL 0 2.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
7 3      Deleu Karen BEL 1441 4.0 Z - ½ 4.0 0.41 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1417 26.5 Totaal 4.0 4.12 -0.12
Begin van de pagina
Pouleyn Floris (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo1360
FIDE-ID258768
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Delvoye Gyan BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Debucke Jolan BEL 1590 5.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 7      Debunne Lasse BEL 1161 4.0 Z - 0 1.0 0.76 -0.76
4 7      Deleu Leen BEL 1341 4.0 W - 1 2.0 0.53 +0.47
5 6      Deleu Karen BEL 1441 4.0 Z ^ 0 2.0 0.39 -0.39
6 8      Murania Maya BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Bramer Jan-Willem BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1383 24.0 Totaal 4.0 4.65 -0.65
Begin van de pagina
Deleu Leen (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.14517
N-Elo1341
FIDE-ID246700
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Bramer Jan-Willem BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Victor Julian BEL 1377 4.0 Z - ½ 0.5 0.45 +0.05
3 9      De Keukelaere Wouter BEL 1195 2.5 W ^ 1 1.5 0.70 +0.30
4 7      Pouleyn Floris BEL 1360 4.0 Z ^ 0 1.5 0.47 -0.47
5 8      Vander Haeghen Loic BEL 0 3.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
6 5      Malfliet Alexander BEL 1370 3.0 Z v 1 3.5 0.46 +0.54
7 5      Debunne Lasse BEL 1161 4.0 W ^ ½ 4.0 0.74 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1292 23.5 Totaal 4.0 4.66 -0.66
Begin van de pagina
Decruyenaere Victor (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.13151
N-Elo1301
FIDE-ID249971
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 9      Tuerksoy Enes BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Victor Julian BEL 1377 4.0 W - 0 1.0 0.40 -0.40
4 9      Delvoye Gyan BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      D'Haenens Leon BEL 1552 4.5 W - 0 2.0 0.19 -0.19
6 7      De Keukelaere Wouter BEL 1195 2.5 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
7 6      Malfliet Alexander BEL 1370 3.0 W ^ 1 4.0 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1428 24.0 Totaal 4.0 3.58 +0.42
Begin van de pagina
Deleu Ellen (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.14510
N-Elo1310
FIDE-ID246689
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 8      Murania Maya BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Vander Bracht Brecht BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 W - ½ 2.5 0.41 +0.09
5 4      Victor Julian BEL 1377 4.0 W - 1 3.5 0.41 +0.59
6 2      Debucke Jolan BEL 1590 5.0 Z - 0 3.5 0.16 -0.16
7 4      Naessens Wolf BEL 1439 4.5 Z ^ 0 3.5 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1496 27.0 Totaal 3.5 3.24 +0.26
Begin van de pagina
Malfliet Alexander (Rank: 9)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1370
FIDE-ID252557
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vander Bracht Brecht BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      D'Haenens Leon BEL 1552 4.5 Z - 1 2.0 0.26 +0.74
3 3      Naessens Wolf BEL 1439 4.5 W - 0 2.0 0.40 -0.40
4 5      Bramer Jan-Willem BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 Z v 0 3.0 0.13 -0.13
6 5      Deleu Leen BEL 1341 4.0 W - 0 3.0 0.54 -0.54
7 6      Decruyenaere Victor BEL 1301 4.0 Z v 0 3.0 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1465 28.0 Totaal 3.0 3.77 -0.77
Begin van de pagina
Murania Maya (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.16841
N-Elo0
FIDE-ID259020
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Naessens Wolf BEL 1439 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      D'Haenens Leon BEL 1552 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5        Bye           1 2.0    
6 8      Pouleyn Floris BEL 1360 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
7 9      Vander Bracht Brecht BEL 0 2.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1415 21.5 Totaal 3.0 1.32 +0.68
Begin van de pagina
Bramer Jan-Willem (Rank: 22)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16512
N-Elo0
FIDE-ID255459
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Deleu Leen BEL 1341 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Vander Haeghen Loic BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Debucke Jolan BEL 1590 5.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Malfliet Alexander BEL 1370 3.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Vander Bracht Brecht BEL 0 2.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Tuerksoy Enes BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Pouleyn Floris BEL 1360 4.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1415 24.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Vander Haeghen Loic (Rank: 19)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14723
N-Elo0
FIDE-ID255319
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Victor Julian BEL 1377 4.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 6      Bramer Jan-Willem BEL 0 3.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 10      Tuerksoy Enes BEL 0 3.0 W ^ 1 1.5 0.50 +0.50
4 6      Debunne Lasse BEL 1161 4.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
5 8      Deleu Leen BEL 1341 4.0 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
6 10      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 Z ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
7 10      Xing Daniel BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1293 22.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Tuerksoy Enes (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16871
N-Elo0
FIDE-ID257826
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Deleu Karen BEL 1441 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Decruyenaere Victor BEL 1301 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Vander Haeghen Loic BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 10      Delvoye Gyan BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Bramer Jan-Willem BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 8      De Keukelaere Wouter BEL 1195 2.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1312 17.5 Totaal 3.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina
Debunne Tibe (Rank: 7)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.13829
N-Elo1378
FIDE-ID245747
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 5      Xing Daniel BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 Z - ½ 2.5 0.59 -0.09
5        Afwezig           0 2.5    
6        Afwezig           0 2.5    
7        Afwezig           0 2.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1478 14.0 Totaal 2.5 2.60 -0.10
Begin van de pagina
Vander Bracht Brecht (Rank: 20)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.18348
N-Elo0
FIDE-ID261181
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Malfliet Alexander BEL 1370 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 8      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      De Keukelaere Wouter BEL 1195 2.5 Z v ½ 1.5 0.08 +0.42
5 7      Bramer Jan-Willem BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 6      Victor Julian BEL 1377 4.0 Z ^ 0 2.5 0.08 -0.08
7 9      Murania Maya BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1313 19.0 Totaal 2.5 1.32 +0.18
Begin van de pagina
Van Herbruggen Cas (Rank: 18)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16852
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Debunne Lasse BEL 1161 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Murania Maya BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Xing Daniel BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5        Afwezig           0 1.0    
6 10      Vander Haeghen Loic BEL 0 3.0 W v ½ 1.5 0.50 +0.00
7 11      Delvoye Gyan BEL 0 1.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1269 15.5 Totaal 2.5 2.16 +0.34
Begin van de pagina
De Keukelaere Wouter (Rank: 14)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo1195
FIDE-ID251976
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Debucke Jolan BEL 1590 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Delvoye Gyan BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Deleu Leen BEL 1341 4.0 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
4 10      Vander Bracht Brecht BEL 0 2.5 W v ½ 1.5 0.92 -0.42
5 9      Xing Daniel BEL 0 2.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
6 7      Decruyenaere Victor BEL 1301 4.0 W v 0 2.5 0.36 -0.36
7 8      Tuerksoy Enes BEL 0 3.0 Z v 0 2.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1410 21.5 Totaal 2.5 4.42 -1.92
Begin van de pagina
Xing Daniel (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo0
FIDE-ID259373
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 5      Deleu Karen BEL 1441 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      De Keukelaere Wouter BEL 1195 2.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 11      Delvoye Gyan BEL 0 1.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 10      Vander Haeghen Loic BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1338 15.5 Totaal 2.0 1.74 -0.74
Begin van de pagina
Delvoye Gyan (Rank: 21)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.13607
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Pouleyn Floris BEL 1360 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      De Keukelaere Wouter BEL 1195 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 9      Decruyenaere Victor BEL 1301 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      Tuerksoy Enes BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Xing Daniel BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 11      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1285 18.0 Totaal 1.0 1.74 -1.74
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR B Med1 SB OR #Win
1 Nemegeer Arne 2 1647 1781 6.0 11 Z 1 18 W 1 7 Z 1 3 W 1 5 Z 1 2 W ½ 4 Z ½ - 22.00 26.50 - 5
2 Dreelinck Adriaan 1 1696 1689 5.5 12 W 1 5 Z ½ 4 W 1 8 Z ½ 13 W 1 1 Z ½ 3 W 1 - 21.50 23.25 - 4
3 Debucke Jolan 3 1590 1528 5.0 21 W 1 9 Z 1 15 W 1 1 Z 0 6 W 1 12 W 1 2 Z 0 - 20.00 17.00 - 5
4 D'Haenens Leon 4 1552 1497 4.5 6 Z 1 13 W 0 2 Z 0 14 W 1 11 Z 1 5 W 1 1 W ½ 1.0 21.00 18.00 1.0 4
5 Naessens Wolf 6 1439 1538 4.5 14 Z 1 2 W ½ 13 Z 1 7 W 1 1 W 0 4 Z 0 12 W 1 0.0 20.50 15.75 0.0 4
6 Debunne Lasse 15 1161 1304 4.0 4 W 0 20 Z 1 9 W 1 16 Z 1 3 Z 0 7 W ½ 10 Z ½ - 19.50 14.00 - 3
7 Deleu Karen 5 1441 1345 4.0 17 W 1 22 Z 1 1 W 0 5 Z 0 9 W 1 6 Z ½ 8 W ½ - 19.00 12.00 - 3
8 Victor Julian 8 1377 1342 4.0 16 Z ½ 10 W ½ 11 Z 1 2 W ½ 12 Z 0 19 W 1 7 Z ½ - 18.50 14.25 - 2
9 Pouleyn Floris 10 1360 1252 4.0 23 Z 1 3 W 0 6 Z 0 10 W 1 7 Z 0 14 W 1 15 Z 1 - 17.50 10.00 - 4
10 Deleu Leen 11 1341 1242 4.0 15 W 0 8 Z ½ 21 W 1 9 Z 0 16 W 1 13 Z 1 6 W ½ - 17.00 12.50 - 3
11 Decruyenaere Victor 13 1301 1328 4.0 1 W 0 17 Z 1 8 W 0 23 Z 1 4 W 0 21 Z 1 13 W 1 - 16.50 8.50 - 4
12 Deleu Ellen 12 1310 1329 3.5 2 Z 0 14 W 1 19 Z 1 18 W ½ 8 W 1 3 Z 0 5 Z 0 - 20.00 10.50 - 3
13 Malfliet Alexander 9 1370 1267 3.0 19 W 1 4 Z 1 5 W 0 15 Z 1 2 Z 0 10 W 0 11 Z 0 - 20.00 9.50 - 3
14 Murania Maya 17 0 819 3.0 5 W 0 12 Z 0 20 W 1 4 Z 0 B1 9 Z 0 19 W 1 - 17.00 7.00 - 2
15 Bramer Jan-Willem 22 0 752 3.0 10 Z 1 16 W 1 3 Z 0 13 W 0 19 Z 0 17 W 1 9 W 0 - 16.50 9.50 - 3
16 Vander Haeghen Loic 19 0 497 3.0 8 W ½ 15 Z 0 17 W 1 6 W 0 10 Z 0 20 Z ½ 22 W 1 - 16.50 7.50 - 2
17 Tuerksoy Enes 16 0 531 3.0 7 Z 0 11 W 0 16 Z 0 B1 23 W 1 15 Z 0 21 W 1 - 14.00 4.50 - 2
18 Debunne Tibe 7 1378 1315 2.5 20 W 1 1 Z 0 22 W 1 12 Z ½ A A A - 18.50 6.25 - 2
19 Vander Bracht Brecht 20 0 682 2.5 13 Z 0 B1 12 W 0 21 Z ½ 15 W 1 8 Z 0 14 Z 0 - 14.50 6.75 - 1
20 Van Herbruggen Cas 18 0 358 2.5 18 Z 0 6 W 0 14 Z 0 22 W 1 A 16 W ½ 23 Z 1 - 14.00 3.50 - 2
21 De Keukelaere Wouter 14 1195 949 2.5 3 Z 0 23 W 1 10 Z 0 19 W ½ 22 Z 1 11 W 0 17 Z 0 - 14.00 3.00 - 2
22 Xing Daniel 23 0 385 2.0 B1 7 W 0 18 Z 0 20 Z 0 21 W 0 23 Z 1 16 Z 0 - 15.50 3.50 - 1
23 Delvoye Gyan 21 0 -157 1.0 9 W 0 21 Z 0 B1 11 W 0 17 Z 0 22 W 0 20 W 0 - 14.00 2.00 - 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/10/25 22:29