SwarLogo 15de Jeugdtoernooi van het 16de Schaakweekend Stap 1 SwarLogo
SLim
Organisator: SLim
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 12/05/2018 tot 12/05/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR, ARO, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Cadirgi Emre Stap 1 M 2009-04-19 bel 19394 1150 SLim Houthalen-Oost 7.0 1949 24.50 28.0 -
2 Musiek Yvar Stap 1 M 2009-01-22 bel 19007 1154 SLim Runkst 5.0 1262 16.50 20.0 0.0
3 Vandereyt Mégane Stap 1 F 2009-12-29 bel 18000 1164 Heusden 5.0 1302 14.50 22.0 1.0
4 Cadirgi Arda Stap 1 M 2011-05-19 bel 19395 1150 SLim Houthalen-Oost 4.0 1196 14.50 17.0 1.0
5 Robijns Nisse Stap 1 F 2008-02-27 bel 19576 1150 Heusden 4.0 1198 8.50 13.0 0.0
6 Mouatassim Rayan Stap 1 M 2010-10-21 bel 18999 1134 SLim Bilzen 3.5 1088 9.00 15.5 -
7 Nysen Maxima Stap 1 F 2006-08-30 bel 19005 1122 SLim Bilzen 3.5 1088 8.00 14.5 -
8 Van Achte Seppe Stap 1 M 2010-02-17 bel 19124 1150 SLim Runkst 3.0 1026 7.50 10.0 0.0
9 De Bruyne Siemen Stap 1 M 2008-06-08 bel 19578 1150 Heusden 3.0 1025 6.00 10.5 1.0
10 De Almeida Alexander Stap 1 M 2010-02-09 bel 19580 1150 SLim Runkst 2.0 864 4.50 9.0 0.5
11 Jorissen Eliah Stap 1 M 2010-05-19 bel 19130 1150 SLim Runkst 2.0 859 4.50 8.5 0.5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vandereyt Mégane 1 (1164) 5.0 1-0 De Almeida Alexander 6 (1150) 2.0
2 Van Achte Seppe 7 (1150) 3.0 0-1 Musiek Yvar 2 (1154) 5.0
3 Cadirgi Emre 3 (1150) 7.0 1-0 Jorissen Eliah 8 (1150) 2.0
4 Cadirgi Arda 9 (1150) 4.0 1-0 Robijns Nisse 4 (1150) 4.0
5 De Bruyne Siemen 5 (1150) 3.0 0-1 Mouatassim Rayan 10 (1134) 3.5
  Nysen Maxima 11 (1122) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mouatassim Rayan 10 (1134) 3.5 0-1 Vandereyt Mégane 1 (1164) 5.0
2 Musiek Yvar 2 (1154) 5.0 1-0 Cadirgi Arda 9 (1150) 4.0
3 Nysen Maxima 11 (1122) 3.5 0-1 Cadirgi Emre 3 (1150) 7.0
4 Robijns Nisse 4 (1150) 4.0 0-1 Van Achte Seppe 7 (1150) 3.0
5 De Almeida Alexander 6 (1150) 2.0 ½-½ De Bruyne Siemen 5 (1150) 3.0
  Jorissen Eliah 8 (1150) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vandereyt Mégane 1 (1164) 5.0 1-0 Musiek Yvar 2 (1154) 5.0
2 Cadirgi Emre 3 (1150) 7.0 1-0 Van Achte Seppe 7 (1150) 3.0
3 Jorissen Eliah 8 (1150) 2.0 0-1 Mouatassim Rayan 10 (1134) 3.5
4 Cadirgi Arda 9 (1150) 4.0 ½-½ Nysen Maxima 11 (1122) 3.5
5 De Bruyne Siemen 5 (1150) 3.0 0-1 Robijns Nisse 4 (1150) 4.0
  De Almeida Alexander 6 (1150) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cadirgi Emre 3 (1150) 7.0 1-0 Vandereyt Mégane 1 (1164) 5.0
2 Musiek Yvar 2 (1154) 5.0 1-0 Mouatassim Rayan 10 (1134) 3.5
3 Nysen Maxima 11 (1122) 3.5 1-0 De Almeida Alexander 6 (1150) 2.0
4 Van Achte Seppe 7 (1150) 3.0 0-1 Cadirgi Arda 9 (1150) 4.0
5 Robijns Nisse 4 (1150) 4.0 1-0 Jorissen Eliah 8 (1150) 2.0
  De Bruyne Siemen 5 (1150) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Musiek Yvar 2 (1154) 5.0 0-1 Cadirgi Emre 3 (1150) 7.0
2 Vandereyt Mégane 1 (1164) 5.0 1-0 Nysen Maxima 11 (1122) 3.5
3 Mouatassim Rayan 10 (1134) 3.5 ½-½ Cadirgi Arda 9 (1150) 4.0
4 De Almeida Alexander 6 (1150) 2.0 0-1 Robijns Nisse 4 (1150) 4.0
5 Jorissen Eliah 8 (1150) 2.0 ½-½ De Bruyne Siemen 5 (1150) 3.0
  Van Achte Seppe 7 (1150) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Robijns Nisse 4 (1150) 4.0 0-1 Cadirgi Emre 3 (1150) 7.0
2 Cadirgi Arda 9 (1150) 4.0 1-0 Vandereyt Mégane 1 (1164) 5.0
3 Nysen Maxima 11 (1122) 3.5 0-1 Musiek Yvar 2 (1154) 5.0
4 De Bruyne Siemen 5 (1150) 3.0 1-0 Van Achte Seppe 7 (1150) 3.0
5 Jorissen Eliah 8 (1150) 2.0 ½-½ De Almeida Alexander 6 (1150) 2.0
  Mouatassim Rayan 10 (1134) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cadirgi Emre 3 (1150) 7.0 1-0 Cadirgi Arda 9 (1150) 4.0
2 Vandereyt Mégane 1 (1164) 5.0 1-0 De Bruyne Siemen 5 (1150) 3.0
3 Mouatassim Rayan 10 (1134) 3.5 0-1 Robijns Nisse 4 (1150) 4.0
4 Nysen Maxima 11 (1122) 3.5 1-0 Jorissen Eliah 8 (1150) 2.0
5 Van Achte Seppe 7 (1150) 3.0 1-0 De Almeida Alexander 6 (1150) 2.0
  Musiek Yvar 2 (1154) 5.0 1 Bye      
Begin van de pagina

Cadirgi Emre (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Jorissen Eliah BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Nysen Maxima BEL 1122 3.5 Z - 1 2.0 0.54 +0.46
3 2      Van Achte Seppe BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Vandereyt Mégane BEL 1164 5.0 W v 1 4.0 0.48 +0.52
5 1      Musiek Yvar BEL 1154 5.0 Z v 1 5.0 0.49 +0.51
6 1      Robijns Nisse BEL 1150 4.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
7 1      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W v 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1148 26.5 Totaal 7.0 3.51 +3.49
Begin van de pagina
Musiek Yvar (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19007
N-Elo1154
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Achte Seppe BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.51 +0.49
2 2      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - 1 2.0 0.51 +0.49
3 1      Vandereyt Mégane BEL 1164 5.0 Z - 0 2.0 0.49 -0.49
4 2      Mouatassim Rayan BEL 1134 3.5 W - 1 3.0 0.53 +0.47
5 1      Cadirgi Emre BEL 1150 7.0 W - 0 3.0 0.51 -0.51
6 3      Nysen Maxima BEL 1122 3.5 Z ^ 1 4.0 0.54 +0.46
7        Bye           1 5.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1145 26.0 Totaal 5.0 3.09 +0.91
Begin van de pagina
Vandereyt Mégane (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.18000
N-Elo1164
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Almeida Alexander BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.52 +0.48
2 1      Mouatassim Rayan BEL 1134 3.5 Z - 1 2.0 0.54 +0.46
3 1      Musiek Yvar BEL 1154 5.0 W - 1 3.0 0.51 +0.49
4 1      Cadirgi Emre BEL 1150 7.0 Z - 0 3.0 0.52 -0.52
5 2      Nysen Maxima BEL 1122 3.5 W - 1 4.0 0.56 +0.44
6 2      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 Z v 0 4.0 0.52 -0.52
7 2      De Bruyne Siemen BEL 1150 3.0 W v 1 5.0 0.52 +0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1144 28.0 Totaal 5.0 3.69 +1.31
Begin van de pagina
Cadirgi Arda (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19395
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Robijns Nisse BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Musiek Yvar BEL 1154 5.0 Z - 0 1.0 0.49 -0.49
3 4      Nysen Maxima BEL 1122 3.5 W - ½ 1.5 0.54 -0.04
4 4      Van Achte Seppe BEL 1150 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
5 3      Mouatassim Rayan BEL 1134 3.5 Z v ½ 3.0 0.52 -0.02
6 2      Vandereyt Mégane BEL 1164 5.0 W v 1 4.0 0.48 +0.52
7 1      Cadirgi Emre BEL 1150 7.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1146 31.0 Totaal 4.0 3.53 +0.47
Begin van de pagina
Robijns Nisse (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.19576
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      Van Achte Seppe BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 5      De Bruyne Siemen BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 5      Jorissen Eliah BEL 1150 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      De Almeida Alexander BEL 1150 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 1      Cadirgi Emre BEL 1150 7.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
7 3      Mouatassim Rayan BEL 1134 3.5 Z v 1 4.0 0.52 +0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1147 24.5 Totaal 4.0 3.52 +0.48
Begin van de pagina
Mouatassim Rayan (Rank: 10)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.18999
N-Elo1134
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Bruyne Siemen BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.48 +0.52
2 1      Vandereyt Mégane BEL 1164 5.0 W - 0 1.0 0.46 -0.46
3 3      Jorissen Eliah BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.48 +0.52
4 2      Musiek Yvar BEL 1154 5.0 Z - 0 2.0 0.47 -0.47
5 3      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - ½ 2.5 0.48 +0.02
6        Bye           1 3.5    
7 3      Robijns Nisse BEL 1150 4.0 W v 0 3.5 0.48 -0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1153 23.0 Totaal 3.5 2.85 -0.35
Begin van de pagina
Nysen Maxima (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.19005
N-Elo1122
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Cadirgi Emre BEL 1150 7.0 W v 0 1.0 0.46 -0.46
3 4      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 Z v ½ 1.5 0.46 +0.04
4 3      De Almeida Alexander BEL 1150 2.0 W - 1 2.5 0.46 +0.54
5 2      Vandereyt Mégane BEL 1164 5.0 Z - 0 2.5 0.44 -0.44
6 3      Musiek Yvar BEL 1154 5.0 W ^ 0 2.5 0.46 -0.46
7 4      Jorissen Eliah BEL 1150 2.0 W ^ 1 3.5 0.46 +0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1153 25.0 Totaal 3.5 2.74 -0.24
Begin van de pagina
Van Achte Seppe (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19124
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musiek Yvar BEL 1154 5.0 W - 0 0.0 0.49 -0.49
2 4      Robijns Nisse BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 2      Cadirgi Emre BEL 1150 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.0    
6 4      De Bruyne Siemen BEL 1150 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 5      De Almeida Alexander BEL 1150 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 25.0 Totaal 3.0 2.99 -0.99
Begin van de pagina
De Bruyne Siemen (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19578
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mouatassim Rayan BEL 1134 3.5 W - 0 0.0 0.52 -0.52
2 5      De Almeida Alexander BEL 1150 2.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 5      Robijns Nisse BEL 1150 4.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.5    
5 5      Jorissen Eliah BEL 1150 2.0 Z v ½ 2.0 0.50 +0.00
6 4      Van Achte Seppe BEL 1150 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 2      Vandereyt Mégane BEL 1164 5.0 Z v 0 3.0 0.48 -0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1149 19.5 Totaal 3.0 3.00 -1.00
Begin van de pagina
De Almeida Alexander (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19580
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vandereyt Mégane BEL 1164 5.0 Z - 0 0.0 0.48 -0.48
2 5      De Bruyne Siemen BEL 1150 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3        Bye           1 1.5    
4 3      Nysen Maxima BEL 1122 3.5 Z v 0 1.5 0.54 -0.54
5 4      Robijns Nisse BEL 1150 4.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
6 5      Jorissen Eliah BEL 1150 2.0 Z ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
7 5      Van Achte Seppe BEL 1150 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1147 20.5 Totaal 2.0 3.02 -2.02
Begin van de pagina
Jorissen Eliah (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19130
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cadirgi Emre BEL 1150 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 3      Mouatassim Rayan BEL 1134 3.5 W v 0 1.0 0.52 -0.52
4 5      Robijns Nisse BEL 1150 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 5      De Bruyne Siemen BEL 1150 3.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 5      De Almeida Alexander BEL 1150 2.0 W ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
7 4      Nysen Maxima BEL 1122 3.5 Z ^ 0 2.0 0.54 -0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1142 23.0 Totaal 2.0 3.06 -2.06
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR ARO #Win
1 Cadirgi Emre 3 1150 1949 7.0 11 W 1 7 Z 1 8 W 1 3 W 1 2 Z 1 5 Z 1 4 W 1 24.50 28.0 - 1149 7
2 Musiek Yvar 2 1154 1262 5.0 8 Z 1 4 W 1 3 Z 0 6 W 1 1 W 0 7 Z 1 B1 16.50 20.0 0.0 1145 4
3 Vandereyt Mégane 1 1164 1302 5.0 10 W 1 6 Z 1 2 W 1 1 Z 0 7 W 1 4 Z 0 9 W 1 14.50 22.0 1.0 1144 5
4 Cadirgi Arda 9 1150 1196 4.0 5 W 1 2 Z 0 7 W ½ 8 Z 1 6 Z ½ 3 W 1 1 Z 0 14.50 17.0 1.0 1146 3
5 Robijns Nisse 4 1150 1198 4.0 4 Z 0 8 W 0 9 Z 1 11 W 1 10 Z 1 1 W 0 6 Z 1 8.50 13.0 0.0 1148 4
6 Mouatassim Rayan 10 1134 1088 3.5 9 Z 1 3 W 0 11 Z 1 2 Z 0 4 W ½ B1 5 W 0 9.00 15.5 - 1153 2
7 Nysen Maxima 11 1122 1088 3.5 B1 1 W 0 4 Z ½ 10 W 1 3 Z 0 2 W 0 11 W 1 8.00 14.5 - 1153 2
8 Van Achte Seppe 7 1150 1026 3.0 2 W 0 5 Z 1 1 Z 0 4 W 0 B1 9 Z 0 10 W 1 7.50 10.0 0.0 1151 2
9 De Bruyne Siemen 5 1150 1025 3.0 6 W 0 10 Z ½ 5 W 0 B1 11 Z ½ 8 W 1 3 Z 0 6.00 10.5 1.0 1150 1
10 De Almeida Alexander 6 1150 864 2.0 3 Z 0 9 W ½ B1 7 Z 0 5 W 0 11 Z ½ 8 Z 0 4.50 9.0 0.5 1148 0
11 Jorissen Eliah 8 1150 859 2.0 1 Z 0 B1 6 W 0 5 Z 0 9 W ½ 10 W ½ 7 Z 0 4.50 8.5 0.5 1143 0
(©)FRBE-KBSB-v3.85 2018/05/15 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/16 14:30