SwarLogo 15de Jeugdtoernooi van het 16de Schaakweekend Stap 2 SwarLogo
SLim
Organisator: SLim
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 12/05/2018 tot 12/05/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR, ARO, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Heynickx Andreas Stap 2 M 2010-03-20 bel 17851 1310 Neerpelt 7.0 1906 23.00 28.0 -
2 Deferme Lien Stap 2 F 2006-09-22 bel 17992 1096 Heusden 5.0 1319 17.50 20.0 1.0
3 Gelders Flore Stap 2 F 2007-09-26 bel 15469 1199 Houthalen-Oost 5.0 1294 11.50 22.0 0.0
4 Vendrix Warre Stap 2 M 2009-10-13 bel 18119 1150 SLim Runkst 4.0 1208 11.50 18.0 1.0
5 Angius Vittorio Stap 2 M 2007-01-22 bel 17854 1051 Eisden 4.0 1186 8.00 14.0 0.0
6 Berghs Robrecht Stap 2 M 2008-02-25 bel 19136 1150 SLim Runkst 3.0 1054 7.00 12.0 -
7 Jorissen Miro Stap 2 M 2007-06-10 bel 19138 1150 SLim Runkst 2.5 1020 4.25 9.5 0.5
8 Hanssen Casper Stap 2 M 2009-10-09 bel 19131 1116 SLim Runkst 2.5 1024 3.25 9.5 0.5
9 Wertelaers Lukas Stap 2 M 2009-08-25 bel 19133 1150 SLim Runkst 2.0 955 2.50 7.0 -
10 Deferme Brecht Stap 2 M 2008-08-31 bel 17993 983 Heusden 0.0 361 0.00 0.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 1 (1310) 7.0 1-0 Jorissen Miro 6 (1150) 2.5
2 Hanssen Casper 7 (1116) 2.5 0-1 Gelders Flore 2 (1199) 5.0
3 Wertelaers Lukas 3 (1150) 2.0 0-1 Deferme Lien 8 (1096) 5.0
4 Angius Vittorio 9 (1051) 4.0 0-1 Vendrix Warre 4 (1150) 4.0
5 Berghs Robrecht 5 (1150) 3.0 1-0 Deferme Brecht 10 (983) 0.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vendrix Warre 4 (1150) 4.0 0-1 Heynickx Andreas 1 (1310) 7.0
2 Gelders Flore 2 (1199) 5.0 1-0 Berghs Robrecht 5 (1150) 3.0
3 Deferme Lien 8 (1096) 5.0 1-0 Hanssen Casper 7 (1116) 2.5
4 Deferme Brecht 10 (983) 0.0 0-1 Wertelaers Lukas 3 (1150) 2.0
5 Jorissen Miro 6 (1150) 2.5 0-1 Angius Vittorio 9 (1051) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 1 (1310) 7.0 1-0 Deferme Lien 8 (1096) 5.0
2 Wertelaers Lukas 3 (1150) 2.0 0-1 Gelders Flore 2 (1199) 5.0
3 Berghs Robrecht 5 (1150) 3.0 0-1 Vendrix Warre 4 (1150) 4.0
4 Angius Vittorio 9 (1051) 4.0 1-0 Deferme Brecht 10 (983) 0.0
5 Hanssen Casper 7 (1116) 2.5 ½-½ Jorissen Miro 6 (1150) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Gelders Flore 2 (1199) 5.0 0-1 Heynickx Andreas 1 (1310) 7.0
2 Deferme Lien 8 (1096) 5.0 1-0 Angius Vittorio 9 (1051) 4.0
3 Vendrix Warre 4 (1150) 4.0 1-0 Wertelaers Lukas 3 (1150) 2.0
4 Jorissen Miro 6 (1150) 2.5 1-0 Berghs Robrecht 5 (1150) 3.0
5 Deferme Brecht 10 (983) 0.0 0-1 Hanssen Casper 7 (1116) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 5 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 1 (1310) 7.0 1-0 Angius Vittorio 9 (1051) 4.0
2 Vendrix Warre 4 (1150) 4.0 0-1 Gelders Flore 2 (1199) 5.0
3 Berghs Robrecht 5 (1150) 3.0 1-0 Deferme Lien 8 (1096) 5.0
4 Hanssen Casper 7 (1116) 2.5 1-0 Wertelaers Lukas 3 (1150) 2.0
5 Deferme Brecht 10 (983) 0.0 0-1 Jorissen Miro 6 (1150) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 1 (1310) 7.0 1-0 Deferme Brecht 10 (983) 0.0
2 Gelders Flore 2 (1199) 5.0 0-1 Deferme Lien 8 (1096) 5.0
3 Jorissen Miro 6 (1150) 2.5 0-1 Vendrix Warre 4 (1150) 4.0
4 Angius Vittorio 9 (1051) 4.0 1-0 Hanssen Casper 7 (1116) 2.5
5 Wertelaers Lukas 3 (1150) 2.0 0-1 Berghs Robrecht 5 (1150) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Hanssen Casper 7 (1116) 2.5 0-1 Heynickx Andreas 1 (1310) 7.0
2 Deferme Lien 8 (1096) 5.0 1-0 Vendrix Warre 4 (1150) 4.0
3 Deferme Brecht 10 (983) 0.0 0-1 Gelders Flore 2 (1199) 5.0
4 Berghs Robrecht 5 (1150) 3.0 0-1 Angius Vittorio 9 (1051) 4.0
5 Wertelaers Lukas 3 (1150) 2.0 1-0 Jorissen Miro 6 (1150) 2.5
Begin van de pagina

Heynickx Andreas (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo1310
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Jorissen Miro BEL 1150 2.5 W - 1 1.0 0.71 +0.29
2 1      Vendrix Warre BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
3 1      Deferme Lien BEL 1096 5.0 W - 1 3.0 0.77 +0.23
4 1      Gelders Flore BEL 1199 5.0 Z - 1 4.0 0.65 +0.35
5 1      Angius Vittorio BEL 1051 4.0 W - 1 5.0 0.82 +0.18
6 1      Deferme Brecht BEL 983 0.0 W v 1 6.0 0.87 +0.13
7 1      Hanssen Casper BEL 1116 2.5 Z v 1 7.0 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1106 23.0 Totaal 7.0 5.28 +1.72
Begin van de pagina
Deferme Lien (Rank: 8)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.17992
N-Elo1096
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Wertelaers Lukas BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.42 +0.58
2 3      Hanssen Casper BEL 1116 2.5 W - 1 2.0 0.47 +0.53
3 1      Heynickx Andreas BEL 1310 7.0 Z v 0 2.0 0.23 -0.23
4 2      Angius Vittorio BEL 1051 4.0 W v 1 3.0 0.56 +0.44
5 3      Berghs Robrecht BEL 1150 3.0 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
6 2      Gelders Flore BEL 1199 5.0 Z v 1 4.0 0.36 +0.64
7 2      Vendrix Warre BEL 1150 4.0 W v 1 5.0 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1160 27.5 Totaal 5.0 2.88 +2.12
Begin van de pagina
Gelders Flore (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.15469
N-Elo1199
FIDE-ID255882
F-Elo1109
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hanssen Casper BEL 1116 2.5 Z - 1 1.0 0.61 +0.39
2 2      Berghs Robrecht BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.57 +0.43
3 2      Wertelaers Lukas BEL 1150 2.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
4 1      Heynickx Andreas BEL 1310 7.0 W v 0 3.0 0.35 -0.35
5 2      Vendrix Warre BEL 1150 4.0 Z v 1 4.0 0.57 +0.43
6 2      Deferme Lien BEL 1096 5.0 W - 0 4.0 0.64 -0.64
7 3      Deferme Brecht BEL 983 0.0 Z v 1 5.0 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1136 23.5 Totaal 5.0 4.09 +0.91
Begin van de pagina
Vendrix Warre (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.18119
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Angius Vittorio BEL 1051 4.0 Z - 1 1.0 0.64 +0.36
2 1      Heynickx Andreas BEL 1310 7.0 W - 0 1.0 0.29 -0.29
3 3      Berghs Robrecht BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Wertelaers Lukas BEL 1150 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Gelders Flore BEL 1199 5.0 W v 0 3.0 0.43 -0.43
6 3      Jorissen Miro BEL 1150 2.5 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
7 2      Deferme Lien BEL 1096 5.0 Z v 0 4.0 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1158 28.5 Totaal 4.0 3.44 +0.56
Begin van de pagina
Angius Vittorio (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17854
N-Elo1051
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vendrix Warre BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.36 -0.36
2 5      Jorissen Miro BEL 1150 2.5 Z - 1 1.0 0.36 +0.64
3 4      Deferme Brecht BEL 983 0.0 W - 1 2.0 0.59 +0.41
4 2      Deferme Lien BEL 1096 5.0 Z v 0 2.0 0.44 -0.44
5 1      Heynickx Andreas BEL 1310 7.0 Z v 0 2.0 0.18 -0.18
6 4      Hanssen Casper BEL 1116 2.5 W ^ 1 3.0 0.41 +0.59
7 4      Berghs Robrecht BEL 1150 3.0 Z ^ 1 4.0 0.36 +0.64
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1136 24.0 Totaal 4.0 2.70 +1.30
Begin van de pagina
Berghs Robrecht (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19136
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Deferme Brecht BEL 983 0.0 W - 1 1.0 0.72 +0.28
2 2      Gelders Flore BEL 1199 5.0 Z - 0 1.0 0.43 -0.43
3 3      Vendrix Warre BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Jorissen Miro BEL 1150 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 3      Deferme Lien BEL 1096 5.0 W v 1 2.0 0.58 +0.42
6 5      Wertelaers Lukas BEL 1150 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 4      Angius Vittorio BEL 1051 4.0 W v 0 3.0 0.64 -0.64
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1111 22.5 Totaal 3.0 3.87 -0.87
Begin van de pagina
Jorissen Miro (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19138
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Heynickx Andreas BEL 1310 7.0 Z - 0 0.0 0.29 -0.29
2 5      Angius Vittorio BEL 1051 4.0 W - 0 0.0 0.64 -0.64
3 5      Hanssen Casper BEL 1116 2.5 Z - ½ 0.5 0.55 -0.05
4 4      Berghs Robrecht BEL 1150 3.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
5 5      Deferme Brecht BEL 983 0.0 Z ^ 1 2.5 0.72 +0.28
6 3      Vendrix Warre BEL 1150 4.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
7 5      Wertelaers Lukas BEL 1150 2.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1130 22.5 Totaal 2.5 3.70 -1.20
Begin van de pagina
Hanssen Casper (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo1116
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Gelders Flore BEL 1199 5.0 W - 0 0.0 0.39 -0.39
2 3      Deferme Lien BEL 1096 5.0 Z - 0 0.0 0.53 -0.53
3 5      Jorissen Miro BEL 1150 2.5 W ^ ½ 0.5 0.45 +0.05
4 5      Deferme Brecht BEL 983 0.0 Z ^ 1 1.5 0.68 +0.32
5 4      Wertelaers Lukas BEL 1150 2.0 W v 1 2.5 0.45 +0.55
6 4      Angius Vittorio BEL 1051 4.0 Z v 0 2.5 0.59 -0.59
7 1      Heynickx Andreas BEL 1310 7.0 W v 0 2.5 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1134 25.5 Totaal 2.5 3.34 -0.84
Begin van de pagina
Wertelaers Lukas (Rank: 3)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19133
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Deferme Lien BEL 1096 5.0 W - 0 0.0 0.58 -0.58
2 4      Deferme Brecht BEL 983 0.0 Z - 1 1.0 0.72 +0.28
3 2      Gelders Flore BEL 1199 5.0 W - 0 1.0 0.43 -0.43
4 3      Vendrix Warre BEL 1150 4.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 4      Hanssen Casper BEL 1116 2.5 Z ^ 0 1.0 0.55 -0.55
6 5      Berghs Robrecht BEL 1150 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 5      Jorissen Miro BEL 1150 2.5 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1120 22.0 Totaal 2.0 3.78 -1.78
Begin van de pagina
Deferme Brecht (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17993
N-Elo983
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Berghs Robrecht BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.28 -0.28
2 4      Wertelaers Lukas BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.28 -0.28
3 4      Angius Vittorio BEL 1051 4.0 Z - 0 0.0 0.41 -0.41
4 5      Hanssen Casper BEL 1116 2.5 W ^ 0 0.0 0.32 -0.32
5 5      Jorissen Miro BEL 1150 2.5 W ^ 0 0.0 0.28 -0.28
6 1      Heynickx Andreas BEL 1310 7.0 Z ^ 0 0.0 0.13 -0.13
7 3      Gelders Flore BEL 1199 5.0 W ^ 0 0.0 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1160 26.0 Totaal 0.0 1.92 -1.92
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR ARO #Win
1 Heynickx Andreas 1 1310 1906 7.0 7 W 1 4 Z 1 2 W 1 3 Z 1 5 W 1 10 W 1 8 Z 1 23.00 28.0 - 1106 7
2 Deferme Lien 8 1096 1319 5.0 9 Z 1 8 W 1 1 Z 0 5 W 1 6 Z 0 3 Z 1 4 W 1 17.50 20.0 1.0 1161 5
3 Gelders Flore 2 1199 1294 5.0 8 Z 1 6 W 1 9 Z 1 1 W 0 4 Z 1 2 W 0 10 Z 1 11.50 22.0 0.0 1136 5
4 Vendrix Warre 4 1150 1208 4.0 5 Z 1 1 W 0 6 Z 1 9 W 1 3 W 0 7 Z 1 2 Z 0 11.50 18.0 1.0 1158 4
5 Angius Vittorio 9 1051 1186 4.0 4 W 0 7 Z 1 10 W 1 2 Z 0 1 Z 0 8 W 1 6 Z 1 8.00 14.0 0.0 1136 4
6 Berghs Robrecht 5 1150 1054 3.0 10 W 1 3 Z 0 4 W 0 7 Z 0 2 W 1 9 Z 1 5 W 0 7.00 12.0 - 1111 3
7 Jorissen Miro 6 1150 1020 2.5 1 Z 0 5 W 0 8 Z ½ 6 W 1 10 Z 1 4 W 0 9 Z 0 4.25 9.5 0.5 1130 2
8 Hanssen Casper 7 1116 1024 2.5 3 W 0 2 Z 0 7 W ½ 10 Z 1 9 W 1 5 Z 0 1 W 0 3.25 9.5 0.5 1134 2
9 Wertelaers Lukas 3 1150 955 2.0 2 W 0 10 Z 1 3 W 0 4 Z 0 8 Z 0 6 W 0 7 W 1 2.50 7.0 - 1121 2
10 Deferme Brecht 10 983 361 0.0 6 Z 0 9 W 0 5 Z 0 8 W 0 7 W 0 1 Z 0 3 W 0 0.00 0.0 - 1161 0
(©)FRBE-KBSB-v3.85 2018/05/15 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/16 14:19