SwarLogo Belgisch kampioenschap 2020 OPEN +1700 SwarLogo
303
Organisator: Kbsk
Arbiter: IA Bailleul Geert, IA Ganci Stefano, FA Jongerius Marc, NA Wuyts Tom, IA Cornet Luc
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 15/08/2020 tot 23/08/2020
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Van Baar, Esper +2200 M 2223 Wachtebeke 7.5 2330 48.50 52.50 42.75 42.0 -
2 Maugenest, Ghislain -2200 M 2013 KISK Ieper 7.0 2321 48.00 51.50 38.25 36.0 -
3 Stinis, Steven -2200 M 2172 Opwijk 7.0 2187 39.50 43.00 33.00 31.5 -
4 Hamblok, Roel +2200 M 2217 Overpelt 6.5 2197 44.50 47.50 30.75 32.0 -
5 Bianchi, Guillaume -2200 M 2173 KISK Ieper 6.5 2237 44.50 47.00 31.75 33.0 -
6 Dauw, Sterre +2200 M 2280 Mechelen 6.5 2283 44.00 47.50 34.25 35.0 -
7 De Vogelaere, Robin -2200 M 2060 KBSK Brugge 6.5 2144 43.50 46.00 30.25 33.5 -
8 Verheyen, Olivier -2200 M 2195 Overpelt 6.0 2192 48.00 52.50 32.00 35.0 -
9 De Block, Fabio -2200 M 2028 Opwijk 6.0 2195 48.00 50.50 30.75 33.5 -
10 Real, Thibault +2200 M 2265 Boitsfort 6.0 2126 42.00 45.50 27.75 29.5 -
11 Follesa, Enrico -2200 M 2006 Temse 6.0 2082 40.00 42.50 27.50 27.0 -
12 Van Herck, Marcel -2200 M 2038 Deurne 6.0 2032 35.00 38.00 23.25 25.0 -
13 De Waele, Warre +2200 M 2238 Aalter 5.5 2195 48.50 52.00 29.75 34.0 -
14 Navrotescu, Andreea-Cristiana +2200 F 2284 Boitsfort 5.5 2087 44.50 49.00 27.75 29.0 -
15 Mesman, Edwyn -2200 M 2147 Wachtebeke 5.5 2080 44.00 47.00 26.00 31.5 -
16 Vandendriessche, Jan -2200 M 2055 KBSK Brugge 5.5 1987 41.00 44.00 24.00 28.5 -
17 Mitran, Anthony Cristian -2200 M 2094 Brasschaat 5.5 1995 36.00 39.00 20.25 28.5 -
18 Barbier, Wiebke -2000 F 1990 Temse 5.5 1936 35.50 38.50 22.25 25.0 -
19 Victor, Julian -2000 M 1845 KGSRL Gent 5.0 2114 45.00 48.50 25.75 25.0 -
20 Cocquyt, Tijs -2200 M 2120 KOSK Oostende 5.0 2044 43.50 46.50 22.25 29.0 -
21 Maugenest, Matthieu -2000 M 1812 KISK Ieper 5.0 2026 43.50 45.50 23.50 26.0 -
22 Partoens, Remi -2200 M 2054 Dolle Toren Leuven 5.0 2025 43.00 45.50 20.00 27.5 -
23 Boucquet, Emile -2200 M 2114 KBSK Brugge 5.0 1981 40.00 43.50 22.25 27.5 -
24 Pirard, Gregory -2200 M 2114 CRELEL Liège 5.0 1973 39.50 42.50 20.50 27.0 -
25 Akulov, Lev -2000 M 1909 Leopoldsburg 5.0 1939 37.00 40.00 18.75 24.0 -
26 Maltier, Benjamin -2000 M 1851 La Louvière 5.0 1957 36.00 37.50 17.75 20.5 -
27 Timmermans, Daniel -2000 M 1925 CRELEL Liège 5.0 1897 36.00 37.00 18.00 24.0 -
28 Faybish, Nimrod +2200 M 2221 Anderlecht 5.0 2032 35.00 38.00 18.00 22.0 -
29 Todts, Benny -2000 M 1948 KBSK Brugge 5.0 1848 33.50 37.00 18.75 22.0 -
30 Faybish, Benjamin -2000 M 1937 Anderlecht 5.0 2002 33.50 35.00 14.00 21.0 -
31 De Blende, Nando -2000 M 1896 Dendermonde 5.0 1822 33.00 34.00 15.00 18.0 -
32 Dreelinck, Adriaan -2000 M 1711 Geraardsbergen 4.5 2027 44.50 48.50 23.25 26.5 -
33 Barzeele, Raf -2000 M 1957 Oostkamp 4.5 1878 37.00 40.50 19.00 24.5 -
34 Liveyns, Rune -2000 M 1881 MSV 4.5 1847 36.00 39.50 17.25 22.5 -
35 Nemegeer, Arne -2000 M 1940 Aalter 4.5 1893 36.00 38.50 16.50 24.5 -
36 Verboven, Wout -2000 M 1885 Dolle Toren Leuven 4.5 1902 34.50 37.00 15.75 22.5 -
37 Moerman, Thomas -2000 M 1954 Wetteren 4.5 1820 33.00 35.50 16.75 21.0 -
38 De Reese, Elias -2000 M 1831 KGSRL Gent 4.0 1909 42.00 43.00 16.00 22.0 -
39 Liessens, Tom -2000 M 1810 Beveren 4.0 1995 41.50 45.50 19.25 23.5 -
40 Larsen, Harald -2000 M 1955 Oostkamp 4.0 1769 39.00 42.00 14.75 20.5 -
41 Peeters, Alex -2000 M 1686 KOSK Oostende 4.0 1910 37.50 41.00 17.00 22.0 -
42 Wlogalski, Olivier -2000 M 1861 CRELEL Liège 4.0 1848 37.50 41.00 15.00 20.5 -
43 Bauwens, Steven -2000 M 1766 Artevelde 4.0 1784 36.50 39.00 13.00 16.0 -
44 Paes, Martijn -2000 M 1722 Dolle Toren Leuven 4.0 1831 36.00 39.00 14.50 15.0 -
45 Dreelinck, Jacob -2000 M 1638 Geraardsbergen 4.0 1892 36.00 38.50 15.50 20.0 -
46 Dgebuadze, Marie -2000 F 1935 KGSRL Gent 4.0 1759 35.50 38.00 14.25 21.0 -
47 Michielsen, Lies -2000 F 1607 Dolle Toren Leuven 4.0 1854 33.50 36.00 12.25 17.5 -
48 Akulova, Alicia -2000 F 1781 Leopoldsburg 3.5 1873 41.50 46.00 17.50 21.5 -
49 Vandewiele, Emiel -2200 M 2129 KBSK Brugge 3.5 1866 41.00 43.50 12.75 22.5 -
50 De Rycke, Tyani -2000 F 1924 LSV-Chesspirant 3.5 1783 39.50 41.50 11.75 21.0 -
51 Naessens, Wolf -2000 M 1649 LSV-Chesspirant 3.5 1805 34.50 37.00 11.00 14.5 -
52 Sleurs, Juliette -2000 F 1879 Neerpelt 3.5 1761 32.50 35.00 10.75 15.5 -
53 Mitran, Marie -2000 F 1629 Brasschaat 3.5 1732 29.50 31.00 10.75 13.5 -
54 Jacobs, Maarten -2000 M 1413 Oude God Mortsel 3.5 1667 27.50 29.00 8.00 12.0 -
55 Macai, Ioan -2000 M 1852 Wavre 3.0 1747 38.00 39.50 6.50 18.0 -
56 Vanhauwaert, Kurt -2000 M 1809 Landegem 3.0 1702 36.00 37.00 6.50 16.0 -
57 Yoro, Samuel -2000 M 1820 Brussels Chess Club 3.0 1653 35.00 36.00 8.00 14.0 -
58 Carpentier, Julian -2000 M 1786 ChessLooks Lier 3.0 1689 34.00 36.00 9.75 13.0 -
59 Grobli-Casimir, Davy -2000 M 1857 Brussels Chess Club 3.0 1566 24.50 25.50 5.00 8.0 -
60 Dezutter, Johan -2000 M 1793 Knokke 2.5 1691 37.50 41.00 10.75 13.5 -
61 Dhuyvetter, Koen -2000 M 1715 Wachtebeke 2.5 1658 33.50 36.00 7.25 15.0 -
62 Boodts, Jeroen -2000 M 1784 Dendermonde 2.5 1651 33.00 35.50 8.25 11.0 -
63 Feys, Jan -2000 M 1822 Roeselare 2.5 1530 25.50 26.50 4.25 11.0 -
64 Musabayeva, Diana -2000 F 1842 de Mercatel 2.0 1913 41.00 44.00 10.50 14.0 -
65 Musabayev, Maxim -2000 M 1474 de Mercatel 2.0 1749 35.50 38.50 8.50 15.5 -
66 Van Coppenolle, Lander -2000 M 1506 KBSK Brugge 2.0 1334 27.50 28.50 3.00 4.0 -
67 Van Der Voorde, Sonja -2000 F 1418 Halle 2.0 1515 24.50 25.50 4.00 11.0 -
68 Van Hille, Clara -2000 F 1431 Brasschaat 1.0 1393 27.50 29.00 1.50 4.0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2200
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 1 Van Baar, Esper +2200 M 2223 Wachtebeke 7.5 2330 48.50 52.50 42.75 42.0 -
2 4 Hamblok, Roel +2200 M 2217 Overpelt 6.5 2197 44.50 47.50 30.75 32.0 -
3 6 Dauw, Sterre +2200 M 2280 Mechelen 6.5 2283 44.00 47.50 34.25 35.0 -
4 10 Real, Thibault +2200 M 2265 Boitsfort 6.0 2126 42.00 45.50 27.75 29.5 -
5 13 De Waele, Warre +2200 M 2238 Aalter 5.5 2195 48.50 52.00 29.75 34.0 -
6 14 Navrotescu, Andreea-Cristiana +2200 F 2284 Boitsfort 5.5 2087 44.50 49.00 27.75 29.0 -
7 28 Faybish, Nimrod +2200 M 2221 Anderlecht 5.0 2032 35.00 38.00 18.00 22.0 -
Categorie: -2200
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 2 Maugenest, Ghislain -2200 M 2013 KISK Ieper 7.0 2321 48.00 51.50 38.25 36.0 -
2 3 Stinis, Steven -2200 M 2172 Opwijk 7.0 2187 39.50 43.00 33.00 31.5 -
3 5 Bianchi, Guillaume -2200 M 2173 KISK Ieper 6.5 2237 44.50 47.00 31.75 33.0 -
4 7 De Vogelaere, Robin -2200 M 2060 KBSK Brugge 6.5 2144 43.50 46.00 30.25 33.5 -
5 8 Verheyen, Olivier -2200 M 2195 Overpelt 6.0 2192 48.00 52.50 32.00 35.0 -
6 9 De Block, Fabio -2200 M 2028 Opwijk 6.0 2195 48.00 50.50 30.75 33.5 -
7 11 Follesa, Enrico -2200 M 2006 Temse 6.0 2082 40.00 42.50 27.50 27.0 -
8 12 Van Herck, Marcel -2200 M 2038 Deurne 6.0 2032 35.00 38.00 23.25 25.0 -
9 15 Mesman, Edwyn -2200 M 2147 Wachtebeke 5.5 2080 44.00 47.00 26.00 31.5 -
10 16 Vandendriessche, Jan -2200 M 2055 KBSK Brugge 5.5 1987 41.00 44.00 24.00 28.5 -
11 17 Mitran, Anthony Cristian -2200 M 2094 Brasschaat 5.5 1995 36.00 39.00 20.25 28.5 -
12 20 Cocquyt, Tijs -2200 M 2120 KOSK Oostende 5.0 2044 43.50 46.50 22.25 29.0 -
13 22 Partoens, Remi -2200 M 2054 Dolle Toren Leuven 5.0 2025 43.00 45.50 20.00 27.5 -
14 23 Boucquet, Emile -2200 M 2114 KBSK Brugge 5.0 1981 40.00 43.50 22.25 27.5 -
15 24 Pirard, Gregory -2200 M 2114 CRELEL Liège 5.0 1973 39.50 42.50 20.50 27.0 -
16 49 Vandewiele, Emiel -2200 M 2129 KBSK Brugge 3.5 1866 41.00 43.50 12.75 22.5 -
Categorie: -2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 18 Barbier, Wiebke -2000 F 1990 Temse 5.5 1936 35.50 38.50 22.25 25.0 -
2 19 Victor, Julian -2000 M 1845 KGSRL Gent 5.0 2114 45.00 48.50 25.75 25.0 -
3 21 Maugenest, Matthieu -2000 M 1812 KISK Ieper 5.0 2026 43.50 45.50 23.50 26.0 -
4 25 Akulov, Lev -2000 M 1909 Leopoldsburg 5.0 1939 37.00 40.00 18.75 24.0 -
5 26 Maltier, Benjamin -2000 M 1851 La Louvière 5.0 1957 36.00 37.50 17.75 20.5 -
6 27 Timmermans, Daniel -2000 M 1925 CRELEL Liège 5.0 1897 36.00 37.00 18.00 24.0 -
7 29 Todts, Benny -2000 M 1948 KBSK Brugge 5.0 1848 33.50 37.00 18.75 22.0 -
8 30 Faybish, Benjamin -2000 M 1937 Anderlecht 5.0 2002 33.50 35.00 14.00 21.0 -
9 31 De Blende, Nando -2000 M 1896 Dendermonde 5.0 1822 33.00 34.00 15.00 18.0 -
10 32 Dreelinck, Adriaan -2000 M 1711 Geraardsbergen 4.5 2027 44.50 48.50 23.25 26.5 -
11 33 Barzeele, Raf -2000 M 1957 Oostkamp 4.5 1878 37.00 40.50 19.00 24.5 -
12 34 Liveyns, Rune -2000 M 1881 MSV 4.5 1847 36.00 39.50 17.25 22.5 -
13 35 Nemegeer, Arne -2000 M 1940 Aalter 4.5 1893 36.00 38.50 16.50 24.5 -
14 36 Verboven, Wout -2000 M 1885 Dolle Toren Leuven 4.5 1902 34.50 37.00 15.75 22.5 -
15 37 Moerman, Thomas -2000 M 1954 Wetteren 4.5 1820 33.00 35.50 16.75 21.0 -
16 38 De Reese, Elias -2000 M 1831 KGSRL Gent 4.0 1909 42.00 43.00 16.00 22.0 -
17 39 Liessens, Tom -2000 M 1810 Beveren 4.0 1995 41.50 45.50 19.25 23.5 -
18 40 Larsen, Harald -2000 M 1955 Oostkamp 4.0 1769 39.00 42.00 14.75 20.5 -
19 41 Peeters, Alex -2000 M 1686 KOSK Oostende 4.0 1910 37.50 41.00 17.00 22.0 -
20 42 Wlogalski, Olivier -2000 M 1861 CRELEL Liège 4.0 1848 37.50 41.00 15.00 20.5 -
21 43 Bauwens, Steven -2000 M 1766 Artevelde 4.0 1784 36.50 39.00 13.00 16.0 -
22 44 Paes, Martijn -2000 M 1722 Dolle Toren Leuven 4.0 1831 36.00 39.00 14.50 15.0 -
23 45 Dreelinck, Jacob -2000 M 1638 Geraardsbergen 4.0 1892 36.00 38.50 15.50 20.0 -
24 46 Dgebuadze, Marie -2000 F 1935 KGSRL Gent 4.0 1759 35.50 38.00 14.25 21.0 -
25 47 Michielsen, Lies -2000 F 1607 Dolle Toren Leuven 4.0 1854 33.50 36.00 12.25 17.5 -
26 48 Akulova, Alicia -2000 F 1781 Leopoldsburg 3.5 1873 41.50 46.00 17.50 21.5 -
27 50 De Rycke, Tyani -2000 F 1924 LSV-Chesspirant 3.5 1783 39.50 41.50 11.75 21.0 -
28 51 Naessens, Wolf -2000 M 1649 LSV-Chesspirant 3.5 1805 34.50 37.00 11.00 14.5 -
29 52 Sleurs, Juliette -2000 F 1879 Neerpelt 3.5 1761 32.50 35.00 10.75 15.5 -
30 53 Mitran, Marie -2000 F 1629 Brasschaat 3.5 1732 29.50 31.00 10.75 13.5 -
31 54 Jacobs, Maarten -2000 M 1413 Oude God Mortsel 3.5 1667 27.50 29.00 8.00 12.0 -
32 55 Macai, Ioan -2000 M 1852 Wavre 3.0 1747 38.00 39.50 6.50 18.0 -
33 56 Vanhauwaert, Kurt -2000 M 1809 Landegem 3.0 1702 36.00 37.00 6.50 16.0 -
34 57 Yoro, Samuel -2000 M 1820 Brussels Chess Club 3.0 1653 35.00 36.00 8.00 14.0 -
35 58 Carpentier, Julian -2000 M 1786 ChessLooks Lier 3.0 1689 34.00 36.00 9.75 13.0 -
36 59 Grobli-Casimir, Davy -2000 M 1857 Brussels Chess Club 3.0 1566 24.50 25.50 5.00 8.0 -
37 60 Dezutter, Johan -2000 M 1793 Knokke 2.5 1691 37.50 41.00 10.75 13.5 -
38 61 Dhuyvetter, Koen -2000 M 1715 Wachtebeke 2.5 1658 33.50 36.00 7.25 15.0 -
39 62 Boodts, Jeroen -2000 M 1784 Dendermonde 2.5 1651 33.00 35.50 8.25 11.0 -
40 63 Feys, Jan -2000 M 1822 Roeselare 2.5 1530 25.50 26.50 4.25 11.0 -
41 64 Musabayeva, Diana -2000 F 1842 de Mercatel 2.0 1913 41.00 44.00 10.50 14.0 -
42 65 Musabayev, Maxim -2000 M 1474 de Mercatel 2.0 1749 35.50 38.50 8.50 15.5 -
43 66 Van Coppenolle, Lander -2000 M 1506 KBSK Brugge 2.0 1334 27.50 28.50 3.00 4.0 -
44 67 Van Der Voorde, Sonja -2000 F 1418 Halle 2.0 1515 24.50 25.50 4.00 11.0 -
45 68 Van Hille, Clara -2000 F 1431 Brasschaat 1.0 1393 27.50 29.00 1.50 4.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (15/08/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Blende, Nando 0.0 (1896) 0-1 Navrotescu, Andreea-Cristiana 0.0 (2284)
2 Dauw, Sterre 0.0 (2280) 1-0 Verboven, Wout 0.0 (1885)
3 Liveyns, Rune 0.0 (1881) 0-1 Real, Thibault 0.0 (2265)
4 De Waele, Warre 0.0 (2238) 1-0 Sleurs, Juliette 0.0 (1879)
5 Wlogalski, Olivier 0.0 (1861) 0-1 Van Baar, Esper 0.0 (2223)
6 Faybish, Nimrod 0.0 (2221) 1-0 Grobli-Casimir, Davy 0.0 (1857)
7 Macai, Ioan 0.0 (1852) 0-1 Hamblok, Roel 0.0 (2217)
8 Verheyen, Olivier 0.0 (2195) 1-0 Maltier, Benjamin 0.0 (1851)
9 Victor, Julian 0.0 (1845) ½-½ Bianchi, Guillaume 0.0 (2173)
10 Stinis, Steven 0.0 (2172) ½-½ Musabayeva, Diana 0.0 (1842)
11 De Reese, Elias 0.0 (1831) 0-1 Mesman, Edwyn 0.0 (2147)
12 Vandewiele, Emiel 0.0 (2129) 1-0 Feys, Jan 0.0 (1822)
13 Yoro, Samuel 0.0 (1820) 0-1 Cocquyt, Tijs 0.0 (2120)
14 Boucquet, Emile 0.0 (2114) 1-0 Maugenest, Matthieu 0.0 (1812)
15 Liessens, Tom 0.0 (1810) 1-0 Pirard, Gregory 0.0 (2114)
16 Dezutter, Johan 0.0 (1793) ½-½ De Vogelaere, Robin 0.0 (2060)
17 Vandendriessche, Jan 0.0 (2055) 1-0 Carpentier, Julian 0.0 (1786)
18 Boodts, Jeroen 0.0 (1784) 0-1 Partoens, Remi 0.0 (2054)
19 Van Herck, Marcel 0.0 (2038) 1-0 Akulova, Alicia 0.0 (1781)
20 Bauwens, Steven 0.0 (1766) 0-1 De Block, Fabio 0.0 (2028)
21 Maugenest, Ghislain 0.0 (2013) 1-0 Paes, Martijn 0.0 (1722)
22 Dhuyvetter, Koen 0.0 (1715) 0-1 Follesa, Enrico 0.0 (2006)
23 Barbier, Wiebke 0.0 (1990) ½-½ Dreelinck, Adriaan 0.0 (1711)
24 Peeters, Alex 0.0 (1686) 0-1 Barzeele, Raf 0.0 (1957)
25 Larsen, Harald 0.0 (1955) 1-0 Naessens, Wolf 0.0 (1649)
26 Dreelinck, Jacob 0.0 (1638) 0-1 Moerman, Thomas 0.0 (1954)
27 Todts, Benny 0.0 (1948) ½-½ Mitran, Marie 0.0 (1629)
28 Michielsen, Lies 0.0 (1607) ½-½ Nemegeer, Arne 0.0 (1940)
29 Faybish, Benjamin 0.0 (1937) 1-0 Van Coppenolle, Lander 0.0 (1506)
30 Musabayev, Maxim 0.0 (1474) 1-0 Dgebuadze, Marie 0.0 (1935)
31 Timmermans, Daniel 0.0 (1925) 1-0 Van Hille, Clara 0.0 (1431)
32 Akulov, Lev 0.0 (1909) 1-0 Jacobs, Maarten 0.0 (1413)
1001 Mitran, Anthony Cristian 0.0 (2094) 1-0 Vanhauwaert, Kurt 0.0 (1809)
1002 Van Der Voorde, Sonja 0.0 (1418) 0-1 De Rycke, Tyani 0.0 (1924)
Begin van de pagina
Ronde 2 (16/08/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Navrotescu, Andreea-Cristiana 1.0 (2284) 1-0 Van Herck, Marcel 1.0 (2038)
2 Partoens, Remi 1.0 (2054) 0-1 Dauw, Sterre 1.0 (2280)
3 Real, Thibault 1.0 (2265) 0-1 Maugenest, Ghislain 1.0 (2013)
4 De Block, Fabio 1.0 (2028) 0-1 De Waele, Warre 1.0 (2238)
5 Van Baar, Esper 1.0 (2223) 1-0 Larsen, Harald 1.0 (1955)
6 Follesa, Enrico 1.0 (2006) 1-0 Faybish, Nimrod 1.0 (2221)
7 Hamblok, Roel 1.0 (2217) 1-0 Faybish, Benjamin 1.0 (1937)
8 Barzeele, Raf 1.0 (1957) 0-1 Verheyen, Olivier 1.0 (2195)
9 Mesman, Edwyn 1.0 (2147) 0-1 Timmermans, Daniel 1.0 (1925)
10 Moerman, Thomas 1.0 (1954) 0-1 Vandewiele, Emiel 1.0 (2129)
11 Cocquyt, Tijs 1.0 (2120) ½-½ Akulov, Lev 1.0 (1909)
12 De Rycke, Tyani 1.0 (1924) ½-½ Boucquet, Emile 1.0 (2114)
13 Liessens, Tom 1.0 (1810) ½-½ Mitran, Anthony Cristian 1.0 (2094)
14 Musabayev, Maxim 1.0 (1474) 0-1 Vandendriessche, Jan 1.0 (2055)
15 Bianchi, Guillaume 0.5 (2173) 1-0 Dezutter, Johan 0.5 (1793)
16 Dreelinck, Adriaan 0.5 (1711) 1-0 Stinis, Steven 0.5 (2172)
17 De Vogelaere, Robin 0.5 (2060) 1-0 Michielsen, Lies 0.5 (1607)
18 Mitran, Marie 0.5 (1629) ½-½ Barbier, Wiebke 0.5 (1990)
19 Musabayeva, Diana 0.5 (1842) 0-1 Todts, Benny 0.5 (1948)
20 Nemegeer, Arne 0.5 (1940) 0-1 Victor, Julian 0.5 (1845)
21 Dgebuadze, Marie 0.0 (1935) ½-½ Carpentier, Julian 0.0 (1786)
22 Akulova, Alicia 0.0 (1781) 1-0 De Blende, Nando 0.0 (1896)
23 Verboven, Wout 0.0 (1885) ½-½ Boodts, Jeroen 0.0 (1784)
24 Paes, Martijn 0.0 (1722) 0-1 Liveyns, Rune 0.0 (1881)
25 Sleurs, Juliette 0.0 (1879) 1-0 Bauwens, Steven 0.0 (1766)
26 Naessens, Wolf 0.0 (1649) ½-½ Wlogalski, Olivier 0.0 (1861)
27 Grobli-Casimir, Davy 0.0 (1857) 0-1 Dhuyvetter, Koen 0.0 (1715)
28 Van Coppenolle, Lander 0.0 (1506) 0-1 Macai, Ioan 0.0 (1852)
29 Maltier, Benjamin 0.0 (1851) 0-1 Peeters, Alex 0.0 (1686)
30 Van Hille, Clara 0.0 (1431) 0-1 De Reese, Elias 0.0 (1831)
31 Feys, Jan 0.0 (1822) 0-1 Dreelinck, Jacob 0.0 (1638)
32 Jacobs, Maarten 0.0 (1413) 0-1 Yoro, Samuel 0.0 (1820)
1001 Pirard, Gregory 0.0 (2114) 1-0 Vanhauwaert, Kurt 0.0 (1809)
1002 Maugenest, Matthieu 0.0 (1812) 1-0 Van Der Voorde, Sonja 0.0 (1418)
Begin van de pagina
Ronde 3 (17/08/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Verheyen, Olivier 2.0 (2195) 1-0 Navrotescu, Andreea-Cristiana 2.0 (2284)
2 Dauw, Sterre 2.0 (2280) ½-½ Vandewiele, Emiel 2.0 (2129)
3 De Waele, Warre 2.0 (2238) 1-0 Follesa, Enrico 2.0 (2006)
4 Vandendriessche, Jan 2.0 (2055) 0-1 Van Baar, Esper 2.0 (2223)
5 Maugenest, Ghislain 2.0 (2013) 1-0 Hamblok, Roel 2.0 (2217)
6 Timmermans, Daniel 2.0 (1925) 0-1 Bianchi, Guillaume 1.5 (2173)
7 Victor, Julian 1.5 (1845) 0-1 Cocquyt, Tijs 1.5 (2120)
8 Boucquet, Emile 1.5 (2114) 1-0 Liessens, Tom 1.5 (1810)
9 Mitran, Anthony Cristian 1.5 (2094) ½-½ De Rycke, Tyani 1.5 (1924)
10 Akulov, Lev 1.5 (1909) 0-1 De Vogelaere, Robin 1.5 (2060)
11 Todts, Benny 1.5 (1948) 0-1 Dreelinck, Adriaan 1.5 (1711)
12 Sleurs, Juliette 1.0 (1879) 0-1 Real, Thibault 1.0 (2265)
13 Macai, Ioan 1.0 (1852) 0-1 Mesman, Edwyn 1.0 (2147)
14 De Reese, Elias 1.0 (1831) 0-1 Pirard, Gregory 1.0 (2114)
15 Yoro, Samuel 1.0 (1820) 0-1 Partoens, Remi 1.0 (2054)
16 Van Herck, Marcel 1.0 (2038) ½-½ Maugenest, Matthieu 1.0 (1812)
17 Dhuyvetter, Koen 1.0 (1715) 0-1 De Block, Fabio 1.0 (2028)
18 Barbier, Wiebke 1.0 (1990) ½-½ Akulova, Alicia 1.0 (1781)
19 Dreelinck, Jacob 1.0 (1638) ½-½ Barzeele, Raf 1.0 (1957)
20 Larsen, Harald 1.0 (1955) 1-0 Mitran, Marie 1.0 (1629)
21 Peeters, Alex 1.0 (1686) 1-0 Moerman, Thomas 1.0 (1954)
22 Liveyns, Rune 1.0 (1881) ½-½ Musabayev, Maxim 1.0 (1474)
23 Stinis, Steven 0.5 (2172) 1-0 Naessens, Wolf 0.5 (1649)
24 Dezutter, Johan 0.5 (1793) ½-½ Nemegeer, Arne 0.5 (1940)
25 Boodts, Jeroen 0.5 (1784) 0-1 Dgebuadze, Marie 0.5 (1935)
26 Carpentier, Julian 0.5 (1786) ½-½ Verboven, Wout 0.5 (1885)
27 Wlogalski, Olivier 0.5 (1861) 0-1 Musabayeva, Diana 0.5 (1842)
28 Michielsen, Lies 0.5 (1607) 1-0 Grobli-Casimir, Davy 0.0 (1857)
29 De Blende, Nando 0.0 (1896) 0-1 Paes, Martijn 0.0 (1722)
30 Van Coppenolle, Lander 0.0 (1506) 0-1 Maltier, Benjamin 0.0 (1851)
31 Bauwens, Steven 0.0 (1766) 1-0 Jacobs, Maarten 0.0 (1413)
1001 Van Der Voorde, Sonja 0.0 (1418) 0-1 Feys, Jan 0.0 (1822)
1002 Vanhauwaert, Kurt 0.0 (1809) 1-0 Van Hille, Clara 0.0 (1431)
  Faybish, Benjamin 1.0 (1937) 0 Afwezig  
  Faybish, Nimrod 1.0 (2221) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (18/08/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Verheyen, Olivier 3.0 (2195) 1-0 De Waele, Warre 3.0 (2238)
2 Van Baar, Esper 3.0 (2223) 1-0 Maugenest, Ghislain 3.0 (2013)
3 Cocquyt, Tijs 2.5 (2120) 0-1 Dauw, Sterre 2.5 (2280)
4 Bianchi, Guillaume 2.5 (2173) 1-0 Boucquet, Emile 2.5 (2114)
5 Vandewiele, Emiel 2.5 (2129) 0-1 De Vogelaere, Robin 2.5 (2060)
6 Dreelinck, Adriaan 2.5 (1711) 0-1 Navrotescu, Andreea-Cristiana 2.0 (2284)
7 Real, Thibault 2.0 (2265) ½-½ Partoens, Remi 2.0 (2054)
8 Hamblok, Roel 2.0 (2217) 1-0 Larsen, Harald 2.0 (1955)
9 Mesman, Edwyn 2.0 (2147) 1-0 Peeters, Alex 2.0 (1686)
10 Pirard, Gregory 2.0 (2114) 1-0 Timmermans, Daniel 2.0 (1925)
11 De Block, Fabio 2.0 (2028) 1-0 Mitran, Anthony Cristian 2.0 (2094)
12 Follesa, Enrico 2.0 (2006) 0-1 Vandendriessche, Jan 2.0 (2055)
13 De Rycke, Tyani 2.0 (1924) 0-1 Stinis, Steven 1.5 (2172)
14 Victor, Julian 1.5 (1845) 1-0 Van Herck, Marcel 1.5 (2038)
15 Musabayeva, Diana 1.5 (1842) 0-1 Barbier, Wiebke 1.5 (1990)
16 Barzeele, Raf 1.5 (1957) 1-0 Liessens, Tom 1.5 (1810)
17 Maugenest, Matthieu 1.5 (1812) 1-0 Todts, Benny 1.5 (1948)
18 Dgebuadze, Marie 1.5 (1935) 1-0 Dreelinck, Jacob 1.5 (1638)
19 Akulova, Alicia 1.5 (1781) ½-½ Akulov, Lev 1.5 (1909)
20 Michielsen, Lies 1.5 (1607) 0-1 Liveyns, Rune 1.5 (1881)
21 Moerman, Thomas 1.0 (1954) ½-½ Musabayev, Maxim 1.5 (1474)
22 Nemegeer, Arne 1.0 (1940) 1-0 Yoro, Samuel 1.0 (1820)
23 Verboven, Wout 1.0 (1885) 1-0 Dezutter, Johan 1.0 (1793)
24 Carpentier, Julian 1.0 (1786) 0-1 Macai, Ioan 1.0 (1852)
25 Maltier, Benjamin 1.0 (1851) 1-0 Bauwens, Steven 1.0 (1766)
26 Paes, Martijn 1.0 (1722) 0-1 De Reese, Elias 1.0 (1831)
27 Feys, Jan 1.0 (1822) 0-1 Dhuyvetter, Koen 1.0 (1715)
28 Mitran, Marie 1.0 (1629) 0-1 Wlogalski, Olivier 0.5 (1861)
29 Naessens, Wolf 0.5 (1649) ½-½ Boodts, Jeroen 0.5 (1784)
30 Van Hille, Clara 0.0 (1431) 0-1 De Blende, Nando 0.0 (1896)
31 Jacobs, Maarten 0.0 (1413) 1-0 Van Coppenolle, Lander 0.0 (1506)
1001 Vanhauwaert, Kurt 1.0 (1809) 1-0 Sleurs, Juliette 1.0 (1879)
1002 Grobli-Casimir, Davy 0.0 (1857) 0-1 Van Der Voorde, Sonja 0.0 (1418)
  Faybish, Benjamin 1.0 (1937) 0 Afwezig  
  Faybish, Nimrod 1.0 (2221) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (19/08/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Baar, Esper 4.0 (2223) 1-0 Verheyen, Olivier 4.0 (2195)
2 Dauw, Sterre 3.5 (2280) 1-0 Bianchi, Guillaume 3.5 (2173)
3 De Vogelaere, Robin 3.5 (2060) 1-0 Hamblok, Roel 3.0 (2217)
4 Navrotescu, Andreea-Cristiana 3.0 (2284) 0-1 De Block, Fabio 3.0 (2028)
5 De Waele, Warre 3.0 (2238) 1-0 Pirard, Gregory 3.0 (2114)
6 Vandendriessche, Jan 3.0 (2055) 0-1 Mesman, Edwyn 3.0 (2147)
7 Maugenest, Ghislain 3.0 (2013) 1-0 Vandewiele, Emiel 2.5 (2129)
8 Barzeele, Raf 2.5 (1957) ½-½ Real, Thibault 2.5 (2265)
9 Stinis, Steven 2.5 (2172) 1-0 Dgebuadze, Marie 2.5 (1935)
10 Liveyns, Rune 2.5 (1881) 0-1 Cocquyt, Tijs 2.5 (2120)
11 Boucquet, Emile 2.5 (2114) ½-½ Victor, Julian 2.5 (1845)
12 Partoens, Remi 2.5 (2054) 1-0 Dreelinck, Adriaan 2.5 (1711)
13 Barbier, Wiebke 2.5 (1990) 0-1 Maugenest, Matthieu 2.5 (1812)
14 Mitran, Anthony Cristian 2.0 (2094) 1-0 Macai, Ioan 2.0 (1852)
15 De Reese, Elias 2.0 (1831) 1-0 Follesa, Enrico 2.0 (2006)
16 Larsen, Harald 2.0 (1955) ½-½ Maltier, Benjamin 2.0 (1851)
17 Dhuyvetter, Koen 2.0 (1715) 0-1 Nemegeer, Arne 2.0 (1940)
18 Timmermans, Daniel 2.0 (1925) 0-1 Akulova, Alicia 2.0 (1781)
19 Peeters, Alex 2.0 (1686) 1-0 De Rycke, Tyani 2.0 (1924)
20 Musabayev, Maxim 2.0 (1474) 0-1 Verboven, Wout 2.0 (1885)
21 Van Herck, Marcel 1.5 (2038) ½-½ Musabayeva, Diana 1.5 (1842)
22 Liessens, Tom 1.5 (1810) 1-0 Moerman, Thomas 1.5 (1954)
23 Todts, Benny 1.5 (1948) 0-1 Dreelinck, Jacob 1.5 (1638)
24 Wlogalski, Olivier 1.5 (1861) 1-0 Michielsen, Lies 1.5 (1607)
25 Faybish, Nimrod 1.0 (2221) 1-0 Carpentier, Julian 1.0 (1786)
26 Faybish, Benjamin 1.0 (1937) 1-0 Boodts, Jeroen 1.0 (1784)
27 De Blende, Nando 1.0 (1896) 1-0 Naessens, Wolf 1.0 (1649)
28 Sleurs, Juliette 1.0 (1879) 0-1 Paes, Martijn 1.0 (1722)
29 Bauwens, Steven 1.0 (1766) 1-0 Feys, Jan 1.0 (1822)
30 Yoro, Samuel 1.0 (1820) 1-0 Mitran, Marie 1.0 (1629)
31 Dezutter, Johan 1.0 (1793) ½-½ Jacobs, Maarten 1.0 (1413)
32 Van Coppenolle, Lander 0.0 (1506) 0-1 Grobli-Casimir, Davy 0.0 (1857)
1001 Akulov, Lev 2.0 (1909) 1-0 Vanhauwaert, Kurt 2.0 (1809)
1002 Van Der Voorde, Sonja 1.0 (1418) 1-0 Van Hille, Clara 0.0 (1431)
Begin van de pagina
Ronde 6 (20/08/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Vogelaere, Robin 4.5 (2060) 0-1 Van Baar, Esper 5.0 (2223)
2 De Waele, Warre 4.0 (2238) 1-0 Dauw, Sterre 4.5 (2280)
3 De Block, Fabio 4.0 (2028) 1-0 Verheyen, Olivier 4.0 (2195)
4 Mesman, Edwyn 4.0 (2147) ½-½ Maugenest, Ghislain 4.0 (2013)
5 Bianchi, Guillaume 3.5 (2173) ½-½ Cocquyt, Tijs 3.5 (2120)
6 Partoens, Remi 3.5 (2054) 0-1 Stinis, Steven 3.5 (2172)
7 Maugenest, Matthieu 3.5 (1812) ½-½ Mitran, Anthony Cristian 3.0 (2094)
8 Navrotescu, Andreea-Cristiana 3.0 (2284) 1-0 Akulov, Lev 3.0 (1909)
9 Real, Thibault 3.0 (2265) 1-0 Victor, Julian 3.0 (1845)
10 Hamblok, Roel 3.0 (2217) 1-0 De Reese, Elias 3.0 (1831)
11 Pirard, Gregory 3.0 (2114) 1-0 Peeters, Alex 3.0 (1686)
12 Nemegeer, Arne 3.0 (1940) 1-0 Boucquet, Emile 3.0 (2114)
13 Verboven, Wout 3.0 (1885) ½-½ Vandendriessche, Jan 3.0 (2055)
14 Akulova, Alicia 3.0 (1781) ½-½ Barzeele, Raf 3.0 (1957)
15 Vandewiele, Emiel 2.5 (2129) 0-1 Wlogalski, Olivier 2.5 (1861)
16 Maltier, Benjamin 2.5 (1851) ½-½ Barbier, Wiebke 2.5 (1990)
17 Dreelinck, Adriaan 2.5 (1711) 1-0 Larsen, Harald 2.5 (1955)
18 Dgebuadze, Marie 2.5 (1935) 0-1 Liessens, Tom 2.5 (1810)
19 Dreelinck, Jacob 2.5 (1638) 0-1 Liveyns, Rune 2.5 (1881)
20 Musabayeva, Diana 2.0 (1842) 0-1 Faybish, Nimrod 2.0 (2221)
21 Yoro, Samuel 2.0 (1820) 0-1 Van Herck, Marcel 2.0 (2038)
22 Follesa, Enrico 2.0 (2006) 1-0 Bauwens, Steven 2.0 (1766)
23 Paes, Martijn 2.0 (1722) 0-1 Timmermans, Daniel 2.0 (1925)
24 De Rycke, Tyani 2.0 (1924) 1-0 Dhuyvetter, Koen 2.0 (1715)
25 Musabayev, Maxim 2.0 (1474) 0-1 De Blende, Nando 2.0 (1896)
26 Moerman, Thomas 1.5 (1954) 1-0 Dezutter, Johan 1.5 (1793)
27 Jacobs, Maarten 1.5 (1413) 0-1 Todts, Benny 1.5 (1948)
28 Feys, Jan 1.0 (1822) 0-1 Michielsen, Lies 1.5 (1607)
29 Boodts, Jeroen 1.0 (1784) 0-1 Sleurs, Juliette 1.0 (1879)
30 Grobli-Casimir, Davy 1.0 (1857) 0-1 Naessens, Wolf 1.0 (1649)
31 Mitran, Marie 1.0 (1629) ½-½ Carpentier, Julian 1.0 (1786)
32 Van Hille, Clara 0.0 (1431) 1-0 Van Coppenolle, Lander 0.0 (1506)
1001 Vanhauwaert, Kurt 2.0 (1809) 0-1 Faybish, Benjamin 2.0 (1937)
1002 Macai, Ioan 2.0 (1852) 1-0 Van Der Voorde, Sonja 2.0 (1418)
Begin van de pagina
Ronde 7 (21/08/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Baar, Esper 6.0 (2223) ½-½ De Block, Fabio 5.0 (2028)
2 Stinis, Steven 4.5 (2172) 1-0 De Waele, Warre 5.0 (2238)
3 Dauw, Sterre 4.5 (2280) ½-½ Mesman, Edwyn 4.5 (2147)
4 Maugenest, Ghislain 4.5 (2013) 1-0 De Vogelaere, Robin 4.5 (2060)
5 Bianchi, Guillaume 4.0 (2173) 1-0 Navrotescu, Andreea-Cristiana 4.0 (2284)
6 Cocquyt, Tijs 4.0 (2120) 0-1 Real, Thibault 4.0 (2265)
7 Pirard, Gregory 4.0 (2114) 0-1 Hamblok, Roel 4.0 (2217)
8 Verheyen, Olivier 4.0 (2195) 1-0 Maugenest, Matthieu 4.0 (1812)
9 Vandendriessche, Jan 3.5 (2055) ½-½ Nemegeer, Arne 4.0 (1940)
10 Mitran, Anthony Cristian 3.5 (2094) 1-0 Akulova, Alicia 3.5 (1781)
11 Liveyns, Rune 3.5 (1881) 0-1 Partoens, Remi 3.5 (2054)
12 Barzeele, Raf 3.5 (1957) 0-1 Dreelinck, Adriaan 3.5 (1711)
13 Wlogalski, Olivier 3.5 (1861) ½-½ Verboven, Wout 3.5 (1885)
14 Liessens, Tom 3.5 (1810) ½-½ Faybish, Nimrod 3.0 (2221)
15 Boucquet, Emile 3.0 (2114) 1-0 Akulov, Lev 3.0 (1909)
16 Van Herck, Marcel 3.0 (2038) 1-0 De Rycke, Tyani 3.0 (1924)
17 De Blende, Nando 3.0 (1896) 0-1 Follesa, Enrico 3.0 (2006)
18 Barbier, Wiebke 3.0 (1990) 1-0 Macai, Ioan 3.0 (1852)
19 Victor, Julian 3.0 (1845) 1-0 Faybish, Benjamin 3.0 (1937)
20 Timmermans, Daniel 3.0 (1925) 0-1 De Reese, Elias 3.0 (1831)
21 Peeters, Alex 3.0 (1686) 0-1 Dgebuadze, Marie 2.5 (1935)
22 Todts, Benny 2.5 (1948) 1-0 Vandewiele, Emiel 2.5 (2129)
23 Larsen, Harald 2.5 (1955) 0-1 Dreelinck, Jacob 2.5 (1638)
24 Michielsen, Lies 2.5 (1607) 0-1 Moerman, Thomas 2.5 (1954)
25 Dhuyvetter, Koen 2.0 (1715) 0-1 Sleurs, Juliette 2.0 (1879)
26 Naessens, Wolf 2.0 (1649) 1-0 Yoro, Samuel 2.0 (1820)
27 Bauwens, Steven 2.0 (1766) 1-0 Paes, Martijn 2.0 (1722)
28 Dezutter, Johan 1.5 (1793) 1-0 Mitran, Marie 1.5 (1629)
29 Carpentier, Julian 1.5 (1786) ½-½ Jacobs, Maarten 1.5 (1413)
30 Boodts, Jeroen 1.0 (1784) 1-0 Grobli-Casimir, Davy 1.0 (1857)
31 Van Hille, Clara 1.0 (1431) 0-1 Feys, Jan 1.0 (1822)
1001 Van Der Voorde, Sonja 2.0 (1418) 0-1 Vanhauwaert, Kurt 2.0 (1809)
  Van Coppenolle, Lander 0.0 (1506) 1 Bye  
  Musabayev, Maxim 2.0 (1474) 0 Afwezig  
  Maltier, Benjamin 3.0 (1851) 0 Afwezig  
  Musabayeva, Diana 2.0 (1842) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (22/08/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Stinis, Steven 5.5 (2172) ½-½ Van Baar, Esper 6.5 (2223)
2 De Block, Fabio 5.5 (2028) ½-½ Maugenest, Ghislain 5.5 (2013)
3 Hamblok, Roel 5.0 (2217) ½-½ Dauw, Sterre 5.0 (2280)
4 Real, Thibault 5.0 (2265) 0-1 Verheyen, Olivier 5.0 (2195)
5 Mesman, Edwyn 5.0 (2147) ½-½ De Waele, Warre 5.0 (2238)
6 Partoens, Remi 4.5 (2054) 0-1 Bianchi, Guillaume 5.0 (2173)
7 Nemegeer, Arne 4.5 (1940) 0-1 Mitran, Anthony Cristian 4.5 (2094)
8 Dreelinck, Adriaan 4.5 (1711) 0-1 De Vogelaere, Robin 4.5 (2060)
9 Navrotescu, Andreea-Cristiana 4.0 (2284) ½-½ Barbier, Wiebke 4.0 (1990)
10 Cocquyt, Tijs 4.0 (2120) 1-0 Wlogalski, Olivier 4.0 (1861)
11 Verboven, Wout 4.0 (1885) 0-1 Pirard, Gregory 4.0 (2114)
12 De Reese, Elias 4.0 (1831) 0-1 Boucquet, Emile 4.0 (2114)
13 Maugenest, Matthieu 4.0 (1812) ½-½ Vandendriessche, Jan 4.0 (2055)
14 Liessens, Tom 4.0 (1810) 0-1 Van Herck, Marcel 4.0 (2038)
15 Follesa, Enrico 4.0 (2006) 1-0 Victor, Julian 4.0 (1845)
16 Faybish, Nimrod 3.5 (2221) 1-0 Dreelinck, Jacob 3.5 (1638)
17 Dgebuadze, Marie 3.5 (1935) ½-½ Barzeele, Raf 3.5 (1957)
18 Moerman, Thomas 3.5 (1954) 1-0 Liveyns, Rune 3.5 (1881)
19 Akulova, Alicia 3.5 (1781) 0-1 Todts, Benny 3.5 (1948)
20 Faybish, Benjamin 3.0 (1937) 1-0 Macai, Ioan 3.0 (1852)
21 Naessens, Wolf 3.0 (1649) 0-1 Timmermans, Daniel 3.0 (1925)
22 De Rycke, Tyani 3.0 (1924) 0-1 Maltier, Benjamin 3.0 (1851)
23 Akulov, Lev 3.0 (1909) 1-0 Bauwens, Steven 3.0 (1766)
24 Sleurs, Juliette 3.0 (1879) 0-1 Peeters, Alex 3.0 (1686)
25 Vandewiele, Emiel 2.5 (2129) 1-0 Dezutter, Johan 2.5 (1793)
26 Michielsen, Lies 2.5 (1607) ½-½ Larsen, Harald 2.5 (1955)
27 Feys, Jan 2.0 (1822) ½-½ Boodts, Jeroen 2.0 (1784)
28 Paes, Martijn 2.0 (1722) 1-0 Yoro, Samuel 2.0 (1820)
29 Jacobs, Maarten 2.0 (1413) ½-½ Dhuyvetter, Koen 2.0 (1715)
30 Mitran, Marie 1.5 (1629) 1-0 Van Coppenolle, Lander 1.0 (1506)
31 Grobli-Casimir, Davy 1.0 (1857) 1-0 Van Hille, Clara 1.0 (1431)
1001 Vanhauwaert, Kurt 3.0 (1809) 0-1 De Blende, Nando 3.0 (1896)
1002 Carpentier, Julian 2.0 (1786) 1-0 Van Der Voorde, Sonja 2.0 (1418)
  Musabayeva, Diana 2.0 (1842) 0 Afwezig  
  Musabayev, Maxim 2.0 (1474) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (23/08/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Baar, Esper 7.0 (2223) ½-½ Bianchi, Guillaume 6.0 (2173)
2 Verheyen, Olivier 6.0 (2195) 0-1 Maugenest, Ghislain 6.0 (2013)
3 De Block, Fabio 6.0 (2028) 0-1 Stinis, Steven 6.0 (2172)
4 Dauw, Sterre 5.5 (2280) 1-0 Mitran, Anthony Cristian 5.5 (2094)
5 De Waele, Warre 5.5 (2238) 0-1 Hamblok, Roel 5.5 (2217)
6 De Vogelaere, Robin 5.5 (2060) 1-0 Mesman, Edwyn 5.5 (2147)
7 Boucquet, Emile 5.0 (2114) 0-1 Real, Thibault 5.0 (2265)
8 Van Herck, Marcel 5.0 (2038) 1-0 Cocquyt, Tijs 5.0 (2120)
9 Pirard, Gregory 5.0 (2114) 0-1 Follesa, Enrico 5.0 (2006)
10 Moerman, Thomas 4.5 (1954) 0-1 Navrotescu, Andreea-Cristiana 4.5 (2284)
11 Todts, Benny 4.5 (1948) ½-½ Faybish, Nimrod 4.5 (2221)
12 Vandendriessche, Jan 4.5 (2055) 1-0 Dreelinck, Adriaan 4.5 (1711)
13 Maugenest, Matthieu 4.5 (1812) ½-½ Partoens, Remi 4.5 (2054)
14 Barbier, Wiebke 4.5 (1990) 1-0 Nemegeer, Arne 4.5 (1940)
15 Barzeele, Raf 4.0 (1957) ½-½ Verboven, Wout 4.0 (1885)
16 Wlogalski, Olivier 4.0 (1861) 0-1 Faybish, Benjamin 4.0 (1937)
17 Maltier, Benjamin 4.0 (1851) 1-0 Dgebuadze, Marie 4.0 (1935)
18 Timmermans, Daniel 4.0 (1925) 1-0 Liessens, Tom 4.0 (1810)
19 Peeters, Alex 4.0 (1686) 0-1 Akulov, Lev 4.0 (1909)
20 De Blende, Nando 4.0 (1896) 1-0 De Reese, Elias 4.0 (1831)
21 Victor, Julian 4.0 (1845) 1-0 Vandewiele, Emiel 3.5 (2129)
22 Liveyns, Rune 3.5 (1881) 1-0 Akulova, Alicia 3.5 (1781)
23 Dreelinck, Jacob 3.5 (1638) ½-½ De Rycke, Tyani 3.0 (1924)
24 Larsen, Harald 3.0 (1955) 1-0 Carpentier, Julian 3.0 (1786)
25 Sleurs, Juliette 3.0 (1879) ½-½ Naessens, Wolf 3.0 (1649)
26 Macai, Ioan 3.0 (1852) 0-1 Paes, Martijn 3.0 (1722)
27 Dezutter, Johan 2.5 (1793) 0-1 Michielsen, Lies 3.0 (1607)
28 Boodts, Jeroen 2.5 (1784) 0-1 Jacobs, Maarten 2.5 (1413)
29 Dhuyvetter, Koen 2.5 (1715) 0-1 Mitran, Marie 2.5 (1629)
30 Grobli-Casimir, Davy 2.0 (1857) 1-0 Feys, Jan 2.5 (1822)
31 Yoro, Samuel 2.0 (1820) 1-0 Van Hille, Clara 1.0 (1431)
1001 Bauwens, Steven 3.0 (1766) 1-0 Vanhauwaert, Kurt 3.0 (1809)
1002 Van Coppenolle, Lander 1.0 (1506) 1-0 Van Der Voorde, Sonja 2.0 (1418)
  Musabayev, Maxim 2.0 (1474) 0 Afwezig  
  Musabayeva, Diana 2.0 (1842) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

FM Van Baar, Esper (Rank: 5)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19694
N-Elo2223
FIDE-ID1049321
F-Elo2223
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Wlogalski, Olivier BEL 1861 4.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 5      Larsen, Harald BEL 1955 4.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 4      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 Z - 1 3.0 0.72 +0.28
4 2      Maugenest, Ghislain FRA 2013 7.0 W - 1 4.0 0.77 +0.23
5 1      Verheyen, Olivier BEL 2195 6.0 W - 1 5.0 0.54 +0.46
6 1      De Vogelaere, Robin BEL 2060 6.5 Z - 1 6.0 0.72 +0.28
7 1      De Block, Fabio BEL 2028 6.0 W ½ 6.5 0.75 -0.25
8 1      Stinis, Steven BEL 2172 7.0 Z ½ 7.0 0.57 -0.07
9 1      Bianchi, Guillaume FRA 2173 6.5 W ½ 7.5 0.57 -0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2056 52.5 Totaal 7.5 6.37 +1.13
Begin van de pagina
Maugenest, Ghislain (Rank: 22)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16436
N-Elo2013
FIDE-ID36029483
F-Elo2013
Landfra  (fra)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Paes, Martijn BEL 1722 4.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
2 3 FM Real, Thibault BEL 2265 6.0 Z - 1 2.0 0.19 +0.81
3 5 FM Hamblok, Roel BEL 2217 6.5 W - 1 3.0 0.24 +0.76
4 2 FM Van Baar, Esper NED 2223 7.5 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
5 7      Vandewiele, Emiel BEL 2129 3.5 W - 1 4.0 0.34 +0.66
6 4      Mesman, Edwyn NED 2147 5.5 Z ½ 4.5 0.32 +0.18
7 4      De Vogelaere, Robin BEL 2060 6.5 W - 1 5.5 0.43 +0.57
8 2      De Block, Fabio BEL 2028 6.0 Z - ½ 6.0 0.48 +0.02
9 2      Verheyen, Olivier BEL 2195 6.0 Z - 1 7.0 0.26 +0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2109 51.5 Totaal 7.0 3.34 +3.66
Begin van de pagina
Stinis, Steven (Rank: 10)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.6807
N-Elo2212
FIDE-ID202770
F-Elo2172
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Musabayeva, Diana BEL 1842 2.0 W - ½ 0.5 0.88 -0.38
2 16      Dreelinck, Adriaan BEL 1711 4.5 Z - 0 0.5 0.92 -0.92
3 23      Naessens, Wolf BEL 1649 3.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 13      De Rycke, Tyani BEL 1924 3.5 Z - 1 2.5 0.81 +0.19
5 9      Dgebuadze, Marie BEL 1935 4.0 W 1 3.5 0.80 +0.20
6 6      Partoens, Remi BEL 2054 5.0 Z - 1 4.5 0.66 +0.34
7 2 FM De Waele, Warre BEL 2238 5.5 W - 1 5.5 0.41 +0.59
8 1 FM Van Baar, Esper NED 2223 7.5 W ½ 6.0 0.43 +0.07
9 3      De Block, Fabio BEL 2028 6.0 Z 1 7.0 0.69 +0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1956 41.5 Totaal 7.0 6.52 +0.48
Begin van de pagina
FM Hamblok, Roel (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.22543
N-Elo2246
FIDE-ID209317
F-Elo2217
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Macai, Ioan BEL 1852 3.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 7      Faybish, Benjamin BEL 1937 5.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 5      Maugenest, Ghislain FRA 2013 7.0 Z - 0 2.0 0.76 -0.76
4 8      Larsen, Harald BEL 1955 4.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 3      De Vogelaere, Robin BEL 2060 6.5 Z - 0 3.0 0.71 -0.71
6 10      De Reese, Elias BEL 1831 4.0 W 1 4.0 0.91 +0.09
7 7      Pirard, Gregory BEL 2114 5.0 Z - 1 5.0 0.64 +0.36
8 3 FM Dauw, Sterre BEL 2280 6.5 W - ½ 5.5 0.41 +0.09
9 5 FM De Waele, Warre BEL 2238 5.5 Z - 1 6.5 0.47 +0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2031 46.5 Totaal 6.5 6.46 +0.04
Begin van de pagina
Bianchi, Guillaume (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.60601
N-Elo2173
FIDE-ID625370
F-Elo2173
Landfra  (fra)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Victor, Julian BEL 1845 5.0 Z - ½ 0.5 0.87 -0.37
2 15      Dezutter, Johan BEL 1793 2.5 W - 1 1.5 0.91 +0.09
3 6      Timmermans, Daniel BEL 1925 5.0 Z - 1 2.5 0.81 +0.19
4 4      Boucquet, Emile BEL 2114 5.0 W 1 3.5 0.58 +0.42
5 2 FM Dauw, Sterre BEL 2280 6.5 Z - 0 3.5 0.35 -0.35
6 5      Cocquyt, Tijs BEL 2120 5.0 W - ½ 4.0 0.57 -0.07
7 5 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2284 5.5 W - 1 5.0 0.35 +0.65
8 6      Partoens, Remi BEL 2054 5.0 Z - 1 6.0 0.66 +0.34
9 1 FM Van Baar, Esper NED 2223 7.5 Z ½ 6.5 0.43 +0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2070 47.0 Totaal 6.5 5.53 +0.97
Begin van de pagina
FM Dauw, Sterre (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2221
FIDE-ID248886
F-Elo2280
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Verboven, Wout BEL 1885 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Partoens, Remi BEL 2054 5.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 2      Vandewiele, Emiel BEL 2129 3.5 W - ½ 2.5 0.70 -0.20
4 3      Cocquyt, Tijs BEL 2120 5.0 Z - 1 3.5 0.71 +0.29
5 2      Bianchi, Guillaume FRA 2173 6.5 W - 1 4.5 0.65 +0.35
6 2 FM De Waele, Warre BEL 2238 5.5 Z - 0 4.5 0.56 -0.56
7 3      Mesman, Edwyn NED 2147 5.5 W ½ 5.0 0.68 -0.18
8 3 FM Hamblok, Roel BEL 2217 6.5 Z - ½ 5.5 0.59 -0.09
9 4      Mitran, Anthony Cristian BEL 2094 5.5 W - 1 6.5 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2117 47.5 Totaal 6.5 6.34 +0.16
Begin van de pagina
De Vogelaere, Robin (Rank: 17)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.40461
N-Elo2102
FIDE-ID207489
F-Elo2060
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Dezutter, Johan BEL 1793 2.5 Z - ½ 0.5 0.82 -0.32
2 17      Michielsen, Lies BEL 1607 4.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 10      Akulov, Lev BEL 1909 5.0 Z - 1 2.5 0.70 +0.30
4 5      Vandewiele, Emiel BEL 2129 3.5 Z - 1 3.5 0.40 +0.60
5 3 FM Hamblok, Roel BEL 2217 6.5 W - 1 4.5 0.29 +0.71
6 1 FM Van Baar, Esper NED 2223 7.5 W 0 4.5 0.28 -0.28
7 4      Maugenest, Ghislain FRA 2013 7.0 Z 0 4.5 0.57 -0.57
8 8      Dreelinck, Adriaan BEL 1711 4.5 Z - 1 5.5 0.89 +0.11
9 6      Mesman, Edwyn NED 2147 5.5 W - 1 6.5 0.38 +0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1972 46.0 Totaal 6.5 5.25 +1.25
Begin van de pagina
Verheyen, Olivier (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.10978
N-Elo2188
FIDE-ID236055
F-Elo2195
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Maltier, Benjamin BEL 1851 5.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 8      Barzeele, Raf BEL 1957 4.5 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
3 1 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2284 5.5 W - 1 3.0 0.38 +0.62
4 1 FM De Waele, Warre BEL 2238 5.5 W - 1 4.0 0.44 +0.56
5 1 FM Van Baar, Esper NED 2223 7.5 Z - 0 4.0 0.46 -0.46
6 3      De Block, Fabio BEL 2028 6.0 Z - 0 4.0 0.72 -0.72
7 8      Maugenest, Matthieu FRA 1812 5.0 W - 1 5.0 0.91 +0.09
8 4 FM Real, Thibault BEL 2265 6.0 Z - 1 6.0 0.40 +0.60
9 2      Maugenest, Ghislain FRA 2013 7.0 W - 0 6.0 0.74 -0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2074 52.0 Totaal 6.0 5.73 +0.27
Begin van de pagina
De Block, Fabio (Rank: 21)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.11034
N-Elo2007
FIDE-ID226181
F-Elo2028
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Bauwens, Steven BEL 1766 4.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
2 4 FM De Waele, Warre BEL 2238 5.5 W - 0 1.0 0.23 -0.23
3 17      Dhuyvetter, Koen BEL 1715 2.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
4 11      Mitran, Anthony Cristian BEL 2094 5.5 W - 1 3.0 0.41 +0.59
5 4 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2284 5.5 Z - 1 4.0 0.19 +0.81
6 3      Verheyen, Olivier BEL 2195 6.0 W - 1 5.0 0.28 +0.72
7 1 FM Van Baar, Esper NED 2223 7.5 Z - ½ 5.5 0.25 +0.25
8 2      Maugenest, Ghislain FRA 2013 7.0 W ½ 6.0 0.52 -0.02
9 3      Stinis, Steven BEL 2172 7.0 W - 0 6.0 0.31 -0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2077 50.5 Totaal 6.0 3.87 +2.13
Begin van de pagina
FM Real, Thibault (Rank: 3)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.66249
N-Elo2261
FIDE-ID205559
F-Elo2265
Landbel  (bel)
Club(239) Boitsfort
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Liveyns, Rune BEL 1881 4.5 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 3      Maugenest, Ghislain FRA 2013 7.0 W - 0 1.0 0.81 -0.81
3 12      Sleurs, Juliette BEL 1879 3.5 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
4 7      Partoens, Remi BEL 2054 5.0 W - ½ 2.5 0.77 -0.27
5 8      Barzeele, Raf BEL 1957 4.5 Z - ½ 3.0 0.86 -0.36
6 9      Victor, Julian BEL 1845 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Cocquyt, Tijs BEL 2120 5.0 Z - 1 5.0 0.69 +0.31
8 4      Verheyen, Olivier BEL 2195 6.0 W - 0 5.0 0.60 -0.60
9 7      Boucquet, Emile BEL 2114 5.0 Z - 1 6.0 0.70 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2006 45.5 Totaal 6.0 7.17 -1.17
Begin van de pagina
Follesa, Enrico (Rank: 23)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14386
N-Elo1971
FIDE-ID248690
F-Elo2006
Landbel  (bel)
Club(143) Temse
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Dhuyvetter, Koen BEL 1715 2.5 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 6      Faybish, Nimrod BEL 2221 5.0 W - 1 2.0 0.23 +0.77
3 3 FM De Waele, Warre BEL 2238 5.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
4 12      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 W - 0 2.0 0.43 -0.43
5 15      De Reese, Elias BEL 1831 4.0 Z - 0 2.0 0.73 -0.73
6 22      Bauwens, Steven BEL 1766 4.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
7 17      De Blende, Nando BEL 1896 5.0 Z - 1 4.0 0.65 +0.35
8 15      Victor, Julian BEL 1845 5.0 W - 1 5.0 0.71 +0.29
9 9      Pirard, Gregory BEL 2114 5.0 Z - 1 6.0 0.35 +0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1964 41.5 Totaal 6.0 4.96 +1.04
Begin van de pagina
Van Herck, Marcel (Rank: 20)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.1112
N-Elo2064
FIDE-ID200344
F-Elo2038
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Akulova, Alicia BEL 1781 3.5 W - 1 1.0 0.82 +0.18
2 1 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2284 5.5 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 16      Maugenest, Matthieu FRA 1812 5.0 W - ½ 1.5 0.79 -0.29
4 14      Victor, Julian BEL 1845 5.0 Z - 0 1.5 0.75 -0.75
5 21      Musabayeva, Diana BEL 1842 2.0 W - ½ 2.0 0.75 -0.25
6 21      Yoro, Samuel BEL 1820 3.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
7 16      De Rycke, Tyani BEL 1924 3.5 W - 1 4.0 0.66 +0.34
8 14      Liessens, Tom BEL 1810 4.0 Z - 1 5.0 0.79 +0.21
9 8      Cocquyt, Tijs BEL 2120 5.0 W - 1 6.0 0.39 +0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1915 36.5 Totaal 6.0 5.92 +0.08
Begin van de pagina
FM De Waele, Warre (Rank: 4)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.13376
N-Elo2229
FIDE-ID241156
F-Elo2238
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Sleurs, Juliette BEL 1879 3.5 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 4      De Block, Fabio BEL 2028 6.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 3      Follesa, Enrico BEL 2006 6.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
4 1      Verheyen, Olivier BEL 2195 6.0 Z - 0 3.0 0.56 -0.56
5 5      Pirard, Gregory BEL 2114 5.0 W - 1 4.0 0.67 +0.33
6 2 FM Dauw, Sterre BEL 2280 6.5 W - 1 5.0 0.44 +0.56
7 2      Stinis, Steven BEL 2172 7.0 Z 0 5.0 0.59 -0.59
8 5      Mesman, Edwyn NED 2147 5.5 Z ½ 5.5 0.62 -0.12
9 5 FM Hamblok, Roel BEL 2217 6.5 W - 0 5.5 0.53 -0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2115 52.0 Totaal 5.5 5.87 -0.37
Begin van de pagina
WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana (Rank: 1)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.22640
N-Elo2284
FIDE-ID675946
F-Elo2284
Landfra  (fra)
Club(239) Boitsfort
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Blende, Nando BEL 1896 5.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 1      Van Herck, Marcel BEL 2038 6.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 1      Verheyen, Olivier BEL 2195 6.0 Z - 0 2.0 0.62 -0.62
4 6      Dreelinck, Adriaan BEL 1711 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      De Block, Fabio BEL 2028 6.0 W 0 3.0 0.81 -0.81
6 8      Akulov, Lev BEL 1909 5.0 W - 1 4.0 0.91 +0.09
7 5      Bianchi, Guillaume FRA 2173 6.5 Z - 0 4.0 0.65 -0.65
8 9      Barbier, Wiebke BEL 1990 5.5 W - ½ 4.5 0.85 -0.35
9 10      Moerman, Thomas BEL 1954 4.5 Z - 1 5.5 0.88 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1988 49.0 Totaal 5.5 7.36 -1.86
Begin van de pagina
Mesman, Edwyn (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.21269
N-Elo2147
FIDE-ID1046551
F-Elo2147
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Reese, Elias BEL 1831 4.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 9      Timmermans, Daniel BEL 1925 5.0 W - 0 1.0 0.78 -0.78
3 13      Macai, Ioan BEL 1852 3.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 9      Peeters, Alex BEL 1686 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
6 4      Maugenest, Ghislain FRA 2013 7.0 W - ½ 4.5 0.68 -0.18
7 3 FM Dauw, Sterre BEL 2280 6.5 Z - ½ 5.0 0.32 +0.18
8 5 FM De Waele, Warre BEL 2238 5.5 W - ½ 5.5 0.38 +0.12
9 6      De Vogelaere, Robin BEL 2060 6.5 Z - 0 5.5 0.62 -0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1993 47.0 Totaal 5.5 6.05 -0.55
Begin van de pagina
Vandendriessche, Jan (Rank: 18)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.20141
N-Elo2096
FIDE-ID204862
F-Elo2055
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Carpentier, Julian BEL 1786 3.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 14      Musabayev, Maxim BEL 1474 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4 FM Van Baar, Esper NED 2223 7.5 W - 0 2.0 0.28 -0.28
4 12      Follesa, Enrico BEL 2006 6.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
5 6      Mesman, Edwyn NED 2147 5.5 W - 0 3.0 0.37 -0.37
6 13      Verboven, Wout BEL 1885 4.5 Z - ½ 3.5 0.72 -0.22
7 9      Nemegeer, Arne BEL 1940 4.5 W - ½ 4.0 0.66 -0.16
8 13      Maugenest, Matthieu FRA 1812 5.0 Z ½ 4.5 0.80 -0.30
9 12      Dreelinck, Adriaan BEL 1711 4.5 W - 1 5.5 0.88 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1887 42.5 Totaal 5.5 6.03 -0.53
Begin van de pagina
Mitran, Anthony Cristian (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.12736
N-Elo2102
FIDE-ID240052
F-Elo2094
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1809 3.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2 13      Liessens, Tom BEL 1810 4.0 Z - ½ 1.5 0.84 -0.34
3 9      De Rycke, Tyani BEL 1924 3.5 W - ½ 2.0 0.72 -0.22
4 11      De Block, Fabio BEL 2028 6.0 Z - 0 2.0 0.59 -0.59
5 14      Macai, Ioan BEL 1852 3.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
6 7      Maugenest, Matthieu FRA 1812 5.0 Z - ½ 3.5 0.84 -0.34
7 10      Akulova, Alicia BEL 1781 3.5 W 1 4.5 0.86 +0.14
8 7      Nemegeer, Arne BEL 1940 4.5 Z - 1 5.5 0.71 +0.29
9 4 FM Dauw, Sterre BEL 2280 6.5 Z - 0 5.5 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1915 39.0 Totaal 5.5 6.46 -0.96
Begin van de pagina
Barbier, Wiebke (Rank: 24)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.43516
N-Elo2016
FIDE-ID207977
F-Elo1990
Landbel  (bel)
Club(143) Temse
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Dreelinck, Adriaan BEL 1711 4.5 W - ½ 0.5 0.84 -0.34
2 18      Mitran, Marie BEL 1629 3.5 Z - ½ 1.0 0.90 -0.40
3 18      Akulova, Alicia BEL 1781 3.5 W - ½ 1.5 0.77 -0.27
4 15      Musabayeva, Diana BEL 1842 2.0 Z - 1 2.5 0.70 +0.30
5 13      Maugenest, Matthieu FRA 1812 5.0 W - 0 2.5 0.73 -0.73
6 16      Maltier, Benjamin BEL 1851 5.0 Z - ½ 3.0 0.69 -0.19
7 18      Macai, Ioan BEL 1852 3.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
8 9 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2284 5.5 Z - ½ 4.5 0.15 +0.35
9 14      Nemegeer, Arne BEL 1940 4.5 W - 1 5.5 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1855 36.5 Totaal 5.5 6.04 -0.54
Begin van de pagina
Victor, Julian (Rank: 43)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1854
FIDE-ID257257
F-Elo1845
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bianchi, Guillaume FRA 2173 6.5 W - ½ 0.5 0.13 +0.37
2 20      Nemegeer, Arne BEL 1940 4.5 Z - 1 1.5 0.37 +0.63
3 7      Cocquyt, Tijs BEL 2120 5.0 W - 0 1.5 0.17 -0.17
4 14      Van Herck, Marcel BEL 2038 6.0 W - 1 2.5 0.25 +0.75
5 11      Boucquet, Emile BEL 2114 5.0 Z - ½ 3.0 0.17 +0.33
6 9 FM Real, Thibault BEL 2265 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 19      Faybish, Benjamin BEL 1937 5.0 W - 1 4.0 0.37 +0.63
8 15      Follesa, Enrico BEL 2006 6.0 Z - 0 4.0 0.29 -0.29
9 21      Vandewiele, Emiel BEL 2129 3.5 W - 1 5.0 0.16 +0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2080 47.5 Totaal 5.0 1.99 +3.01
Begin van de pagina
Cocquyt, Tijs (Rank: 13)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.30805
N-Elo2126
FIDE-ID208493
F-Elo2120
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Yoro, Samuel BEL 1820 3.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 11      Akulov, Lev BEL 1909 5.0 W - ½ 1.5 0.77 -0.27
3 7      Victor, Julian BEL 1845 5.0 Z - 1 2.5 0.83 +0.17
4 3 FM Dauw, Sterre BEL 2280 6.5 W - 0 2.5 0.29 -0.29
5 10      Liveyns, Rune BEL 1881 4.5 Z - 1 3.5 0.80 +0.20
6 5      Bianchi, Guillaume FRA 2173 6.5 Z - ½ 4.0 0.43 +0.07
7 6 FM Real, Thibault BEL 2265 6.0 W - 0 4.0 0.31 -0.31
8 10      Wlogalski, Olivier BEL 1861 4.0 W - 1 5.0 0.82 +0.18
9 8      Van Herck, Marcel BEL 2038 6.0 Z - 0 5.0 0.61 -0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2008 46.5 Totaal 5.0 5.71 -0.71
Begin van de pagina
Maugenest, Matthieu (Rank: 48)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.22634
N-Elo1812
FIDE-ID36065544
F-Elo1812
Landfra  (fra)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Boucquet, Emile BEL 2114 5.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
2 1002      Van Der Voorde, Sonja BEL 1418 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Van Herck, Marcel BEL 2038 6.0 Z - ½ 1.5 0.21 +0.29
4 17      Todts, Benny BEL 1948 5.0 W - 1 2.5 0.32 +0.68
5 13      Barbier, Wiebke BEL 1990 5.5 Z - 1 3.5 0.27 +0.73
6 7      Mitran, Anthony Cristian BEL 2094 5.5 W - ½ 4.0 0.16 +0.34
7 8      Verheyen, Olivier BEL 2195 6.0 Z 0 4.0 0.09 -0.09
8 13      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 W - ½ 4.5 0.20 +0.30
9 13      Partoens, Remi BEL 2054 5.0 W - ½ 5.0 0.20 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1989 45.5 Totaal 5.0 2.52 +2.48
Begin van de pagina
Partoens, Remi (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.12753
N-Elo2034
FIDE-ID237108
F-Elo2054
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Boodts, Jeroen BEL 1784 2.5 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 2 FM Dauw, Sterre BEL 2280 6.5 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 15      Yoro, Samuel BEL 1820 3.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
4 7 FM Real, Thibault BEL 2265 6.0 Z - ½ 2.5 0.23 +0.27
5 12      Dreelinck, Adriaan BEL 1711 4.5 W - 1 3.5 0.88 +0.12
6 6      Stinis, Steven BEL 2172 7.0 W - 0 3.5 0.34 -0.34
7 11      Liveyns, Rune BEL 1881 4.5 Z - 1 4.5 0.73 +0.27
8 6      Bianchi, Guillaume FRA 2173 6.5 W - 0 4.5 0.34 -0.34
9 13      Maugenest, Matthieu FRA 1812 5.0 Z ½ 5.0 0.80 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1988 45.5 Totaal 5.0 5.15 -0.15
Begin van de pagina
Boucquet, Emile (Rank: 15)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.34738
N-Elo2127
FIDE-ID233161
F-Elo2114
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Maugenest, Matthieu FRA 1812 5.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
2 12      De Rycke, Tyani BEL 1924 3.5 Z - ½ 1.5 0.75 -0.25
3 8      Liessens, Tom BEL 1810 4.0 W - 1 2.5 0.86 +0.14
4 4      Bianchi, Guillaume FRA 2173 6.5 Z - 0 2.5 0.42 -0.42
5 11      Victor, Julian BEL 1845 5.0 W - ½ 3.0 0.83 -0.33
6 12      Nemegeer, Arne BEL 1940 4.5 Z - 0 3.0 0.73 -0.73
7 15      Akulov, Lev BEL 1909 5.0 W - 1 4.0 0.76 +0.24
8 12      De Reese, Elias BEL 1831 4.0 Z - 1 5.0 0.84 +0.16
9 7 FM Real, Thibault BEL 2265 6.0 W - 0 5.0 0.30 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1945 43.5 Totaal 5.0 6.34 -1.34
Begin van de pagina
Pirard, Gregory (Rank: 14)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.60233
N-Elo2119
FIDE-ID219908
F-Elo2114
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Liessens, Tom BEL 1810 4.0 Z - 0 0.0 0.86 -0.86
2 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1809 3.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
3 14      De Reese, Elias BEL 1831 4.0 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
4 10      Timmermans, Daniel BEL 1925 5.0 W - 1 3.0 0.75 +0.25
5 5 FM De Waele, Warre BEL 2238 5.5 Z - 0 3.0 0.33 -0.33
6 11      Peeters, Alex BEL 1686 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7 FM Hamblok, Roel BEL 2217 6.5 W - 0 4.0 0.36 -0.36
8 11      Verboven, Wout BEL 1885 4.5 Z - 1 5.0 0.79 +0.21
9 9      Follesa, Enrico BEL 2006 6.0 W - 0 5.0 0.65 -0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1934 42.5 Totaal 5.0 6.36 -1.36
Begin van de pagina
Akulov, Lev (Rank: 34)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1941
FIDE-ID242853
F-Elo1909
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Jacobs, Maarten BEL 1413 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Cocquyt, Tijs BEL 2120 5.0 Z - ½ 1.5 0.23 +0.27
3 10      De Vogelaere, Robin BEL 2060 6.5 W - 0 1.5 0.30 -0.30
4 19      Akulova, Alicia BEL 1781 3.5 Z - ½ 2.0 0.67 -0.17
5 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1809 3.0 W - 1 3.0 0.64 +0.36
6 8 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2284 5.5 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
7 15      Boucquet, Emile BEL 2114 5.0 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
8 23      Bauwens, Steven BEL 1766 4.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
9 19      Peeters, Alex BEL 1686 4.0 Z - 1 5.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1892 40.0 Totaal 5.0 4.56 +0.44
Begin van de pagina
Maltier, Benjamin (Rank: 42)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17296
N-Elo1897
FIDE-ID255963
F-Elo1851
Landbel  (bel)
Club(511) La Louvière
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Verheyen, Olivier BEL 2195 6.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
2 29      Peeters, Alex BEL 1686 4.0 W - 0 0.0 0.72 -0.72
3 30      Van Coppenolle, Lander BEL 1506 2.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
4 25      Bauwens, Steven BEL 1766 4.0 W - 1 2.0 0.62 +0.38
5 16      Larsen, Harald BEL 1955 4.0 Z - ½ 2.5 0.36 +0.14
6 16      Barbier, Wiebke BEL 1990 5.5 W - ½ 3.0 0.31 +0.19
7        Afwezig           0 3.0    
8 22      De Rycke, Tyani BEL 1924 3.5 Z 1 4.0 0.40 +0.60
9 17      Dgebuadze, Marie BEL 1935 4.0 W - 1 5.0 0.38 +0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1869 33.0 Totaal 5.0 3.80 +1.20
Begin van de pagina
Timmermans, Daniel (Rank: 32)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.37176
N-Elo1914
FIDE-ID202924
F-Elo1925
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Van Hille, Clara BEL 1431 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Mesman, Edwyn NED 2147 5.5 Z - 1 2.0 0.22 +0.78
3 6      Bianchi, Guillaume FRA 2173 6.5 W - 0 2.0 0.19 -0.19
4 10      Pirard, Gregory BEL 2114 5.0 Z 0 2.0 0.25 -0.25
5 18      Akulova, Alicia BEL 1781 3.5 W - 0 2.0 0.69 -0.69
6 23      Paes, Martijn BEL 1722 4.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
7 20      De Reese, Elias BEL 1831 4.0 W - 0 3.0 0.63 -0.63
8 21      Naessens, Wolf BEL 1649 3.5 Z - 1 4.0 0.83 +0.17
9 18      Liessens, Tom BEL 1810 4.0 W - 1 5.0 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1850 37.0 Totaal 5.0 5.15 -0.15
Begin van de pagina
Faybish, Nimrod (Rank: 6)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.79197
N-Elo2224
FIDE-ID202142
F-Elo2221
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Grobli-Casimir, Davy BEL 1857 3.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 6      Follesa, Enrico BEL 2006 6.0 Z - 0 1.0 0.77 -0.77
3        Afwezig           0 1.0    
4        Afwezig           0 1.0    
5 25      Carpentier, Julian BEL 1786 3.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
6 20      Musabayeva, Diana BEL 1842 2.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
7 14      Liessens, Tom BEL 1810 4.0 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
8 16      Dreelinck, Jacob BEL 1638 4.0 W 1 4.5 0.92 +0.08
9 11      Todts, Benny BEL 1948 5.0 Z - ½ 5.0 0.83 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1841 27.0 Totaal 5.0 6.17 -1.17
Begin van de pagina
Todts, Benny (Rank: 28)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.54101
N-Elo1972
FIDE-ID207373
F-Elo1948
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Mitran, Marie BEL 1629 3.5 W - ½ 0.5 0.87 -0.37
2 19      Musabayeva, Diana BEL 1842 2.0 Z - 1 1.5 0.64 +0.36
3 11      Dreelinck, Adriaan BEL 1711 4.5 W - 0 1.5 0.80 -0.80
4 17      Maugenest, Matthieu FRA 1812 5.0 Z - 0 1.5 0.68 -0.68
5 23      Dreelinck, Jacob BEL 1638 4.0 W - 0 1.5 0.86 -0.86
6 27      Jacobs, Maarten BEL 1413 3.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 22      Vandewiele, Emiel BEL 2129 3.5 W - 1 3.5 0.26 +0.74
8 19      Akulova, Alicia BEL 1781 3.5 Z - 1 4.5 0.72 +0.28
9 11      Faybish, Nimrod BEL 2221 5.0 W - ½ 5.0 0.17 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1797 34.5 Totaal 5.0 5.92 -0.92
Begin van de pagina
Faybish, Benjamin (Rank: 30)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.12007
N-Elo1819
FIDE-ID238228
F-Elo1937
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Van Coppenolle, Lander BEL 1506 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7 FM Hamblok, Roel BEL 2217 6.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3        Afwezig           0 1.0    
4        Afwezig           0 1.0    
5 26      Boodts, Jeroen BEL 1784 2.5 W 1 2.0 0.70 +0.30
6 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1809 3.0 Z - 1 3.0 0.67 +0.33
7 19      Victor, Julian BEL 1845 5.0 Z - 0 3.0 0.63 -0.63
8 20      Macai, Ioan BEL 1852 3.0 W - 1 4.0 0.62 +0.38
9 16      Wlogalski, Olivier BEL 1861 4.0 Z - 1 5.0 0.60 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1839 26.0 Totaal 5.0 4.30 +0.70
Begin van de pagina
De Blende, Nando (Rank: 35)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.11064
N-Elo1992
FIDE-ID226173
F-Elo1896
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2284 5.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 22      Akulova, Alicia BEL 1781 3.5 Z - 0 0.0 0.66 -0.66
3 29      Paes, Martijn BEL 1722 4.0 W - 0 0.0 0.73 -0.73
4 30      Van Hille, Clara BEL 1431 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
5 27      Naessens, Wolf BEL 1649 3.5 W - 1 2.0 0.81 +0.19
6 25      Musabayev, Maxim BEL 1474 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 17      Follesa, Enrico BEL 2006 6.0 W - 0 3.0 0.35 -0.35
8 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1809 3.0 Z - 1 4.0 0.62 +0.38
9 20      De Reese, Elias BEL 1831 4.0 W - 1 5.0 0.59 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1776 32.5 Totaal 5.0 5.69 -0.69
Begin van de pagina
Dreelinck, Adriaan (Rank: 58)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1842
FIDE-ID250503
F-Elo1711
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Barbier, Wiebke BEL 1990 5.5 Z - ½ 0.5 0.16 +0.34
2 16      Stinis, Steven BEL 2172 7.0 W - 1 1.5 0.08 +0.92
3 11      Todts, Benny BEL 1948 5.0 Z - 1 2.5 0.20 +0.80
4 6 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2284 5.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
5 12      Partoens, Remi BEL 2054 5.0 Z 0 2.5 0.12 -0.12
6 17      Larsen, Harald BEL 1955 4.0 W - 1 3.5 0.20 +0.80
7 12      Barzeele, Raf BEL 1957 4.5 Z - 1 4.5 0.19 +0.81
8 8      De Vogelaere, Robin BEL 2060 6.5 W - 0 4.5 0.11 -0.11
9 12      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 Z - 0 4.5 0.12 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2052 48.5 Totaal 4.5 1.26 +3.24
Begin van de pagina
Barzeele, Raf (Rank: 25)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.85081
N-Elo1976
FIDE-ID204455
F-Elo1957
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Peeters, Alex BEL 1686 4.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 8      Verheyen, Olivier BEL 2195 6.0 W - 0 1.0 0.20 -0.20
3 19      Dreelinck, Jacob BEL 1638 4.0 Z - ½ 1.5 0.87 -0.37
4 16      Liessens, Tom BEL 1810 4.0 W - 1 2.5 0.70 +0.30
5 8 FM Real, Thibault BEL 2265 6.0 W - ½ 3.0 0.14 +0.36
6 14      Akulova, Alicia BEL 1781 3.5 Z - ½ 3.5 0.73 -0.23
7 12      Dreelinck, Adriaan BEL 1711 4.5 W - 0 3.5 0.81 -0.81
8 17      Dgebuadze, Marie BEL 1935 4.0 Z - ½ 4.0 0.53 -0.03
9 15      Verboven, Wout BEL 1885 4.5 W - ½ 4.5 0.60 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1878 40.5 Totaal 4.5 5.41 -0.91
Begin van de pagina
Liveyns, Rune (Rank: 37)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1830
FIDE-ID243981
F-Elo1881
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 FM Real, Thibault BEL 2265 6.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 24      Paes, Martijn BEL 1722 4.0 Z - 1 1.0 0.71 +0.29
3 22      Musabayev, Maxim BEL 1474 2.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 20      Michielsen, Lies BEL 1607 4.0 Z - 1 2.5 0.83 +0.17
5 10      Cocquyt, Tijs BEL 2120 5.0 W - 0 2.5 0.20 -0.20
6 19      Dreelinck, Jacob BEL 1638 4.0 Z - 1 3.5 0.80 +0.20
7 11      Partoens, Remi BEL 2054 5.0 W - 0 3.5 0.27 -0.27
8 18      Moerman, Thomas BEL 1954 4.5 Z - 0 3.5 0.40 -0.40
9 22      Akulova, Alicia BEL 1781 3.5 W - 1 4.5 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1846 38.0 Totaal 4.5 4.86 -0.36
Begin van de pagina
Nemegeer, Arne (Rank: 29)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1956
FIDE-ID250589
F-Elo1940
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Michielsen, Lies BEL 1607 4.0 Z - ½ 0.5 0.88 -0.38
2 20      Victor, Julian BEL 1845 5.0 W - 0 0.5 0.63 -0.63
3 24      Dezutter, Johan BEL 1793 2.5 Z - ½ 1.0 0.70 -0.20
4 22      Yoro, Samuel BEL 1820 3.0 W - 1 2.0 0.66 +0.34
5 17      Dhuyvetter, Koen BEL 1715 2.5 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
6 12      Boucquet, Emile BEL 2114 5.0 W - 1 4.0 0.27 +0.73
7 9      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 Z - ½ 4.5 0.34 +0.16
8 7      Mitran, Anthony Cristian BEL 2094 5.5 W 0 4.5 0.29 -0.29
9 14      Barbier, Wiebke BEL 1990 5.5 Z - 0 4.5 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1892 38.5 Totaal 4.5 4.98 -0.48
Begin van de pagina
Verboven, Wout (Rank: 36)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1829
FIDE-ID251119
F-Elo1885
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Dauw, Sterre BEL 2280 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Boodts, Jeroen BEL 1784 2.5 W - ½ 0.5 0.64 -0.14
3 26      Carpentier, Julian BEL 1786 3.0 Z - ½ 1.0 0.64 -0.14
4 23      Dezutter, Johan BEL 1793 2.5 W - 1 2.0 0.63 +0.37
5 20      Musabayev, Maxim BEL 1474 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 13      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 W - ½ 3.5 0.28 +0.22
7 13      Wlogalski, Olivier BEL 1861 4.0 Z - ½ 4.0 0.53 -0.03
8 11      Pirard, Gregory BEL 2114 5.0 W - 0 4.0 0.21 -0.21
9 15      Barzeele, Raf BEL 1957 4.5 Z - ½ 4.5 0.40 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1900 35.5 Totaal 4.5 4.33 +0.17
Begin van de pagina
Moerman, Thomas (Rank: 27)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.11463
N-Elo1940
FIDE-ID235644
F-Elo1954
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Dreelinck, Jacob BEL 1638 4.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 10      Vandewiele, Emiel BEL 2129 3.5 W - 0 1.0 0.27 -0.27
3 21      Peeters, Alex BEL 1686 4.0 Z - 0 1.0 0.83 -0.83
4 21      Musabayev, Maxim BEL 1474 2.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 22      Liessens, Tom BEL 1810 4.0 Z 0 1.5 0.69 -0.69
6 26      Dezutter, Johan BEL 1793 2.5 W - 1 2.5 0.71 +0.29
7 24      Michielsen, Lies BEL 1607 4.0 Z - 1 3.5 0.89 +0.11
8 18      Liveyns, Rune BEL 1881 4.5 W - 1 4.5 0.60 +0.40
9 10 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2284 5.5 W - 0 4.5 0.12 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1811 34.0 Totaal 4.5 5.90 -1.40
Begin van de pagina
De Reese, Elias (Rank: 45)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.15179
N-Elo1832
FIDE-ID249238
F-Elo1831
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Mesman, Edwyn NED 2147 5.5 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 30      Van Hille, Clara BEL 1431 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Pirard, Gregory BEL 2114 5.0 W - 0 1.0 0.16 -0.16
4 26      Paes, Martijn BEL 1722 4.0 Z - 1 2.0 0.65 +0.35
5 15      Follesa, Enrico BEL 2006 6.0 W - 1 3.0 0.27 +0.73
6 10 FM Hamblok, Roel BEL 2217 6.5 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
7 20      Timmermans, Daniel BEL 1925 5.0 Z - 1 4.0 0.37 +0.63
8 12      Boucquet, Emile BEL 2114 5.0 W - 0 4.0 0.16 -0.16
9 20      De Blende, Nando BEL 1896 5.0 Z - 0 4.0 0.41 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1952 43.0 Totaal 4.0 3.16 +0.84
Begin van de pagina
Liessens, Tom (Rank: 49)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.19720
N-Elo1822
FIDE-ID264580
F-Elo1810
Landbel  (bel)
Club(128) Beveren
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Pirard, Gregory BEL 2114 5.0 W - 1 1.0 0.14 +0.86
2 13      Mitran, Anthony Cristian BEL 2094 5.5 W - ½ 1.5 0.16 +0.34
3 8      Boucquet, Emile BEL 2114 5.0 Z - 0 1.5 0.14 -0.14
4 16      Barzeele, Raf BEL 1957 4.5 Z - 0 1.5 0.30 -0.30
5 22      Moerman, Thomas BEL 1954 4.5 W - 1 2.5 0.31 +0.69
6 18      Dgebuadze, Marie BEL 1935 4.0 Z - 1 3.5 0.33 +0.67
7 14      Faybish, Nimrod BEL 2221 5.0 W - ½ 4.0 0.08 +0.42
8 14      Van Herck, Marcel BEL 2038 6.0 W 0 4.0 0.21 -0.21
9 18      Timmermans, Daniel BEL 1925 5.0 Z - 0 4.0 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2039 44.5 Totaal 4.0 2.01 +1.99
Begin van de pagina
Larsen, Harald (Rank: 26)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.36277
N-Elo1988
FIDE-ID205680
F-Elo1955
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Naessens, Wolf BEL 1649 3.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 5 FM Van Baar, Esper NED 2223 7.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 20      Mitran, Marie BEL 1629 3.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 8 FM Hamblok, Roel BEL 2217 6.5 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 16      Maltier, Benjamin BEL 1851 5.0 W - ½ 2.5 0.64 -0.14
6 17      Dreelinck, Adriaan BEL 1711 4.5 Z - 0 2.5 0.80 -0.80
7 23      Dreelinck, Jacob BEL 1638 4.0 W - 0 2.5 0.87 -0.87
8 26      Michielsen, Lies BEL 1607 4.0 Z - ½ 3.0 0.89 -0.39
9 24      Carpentier, Julian BEL 1786 3.0 W - 1 4.0 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1812 41.5 Totaal 4.0 6.00 -2.00
Begin van de pagina
Peeters, Alex (Rank: 59)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1646
FIDE-ID252042
F-Elo1686
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Barzeele, Raf BEL 1957 4.5 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 29      Maltier, Benjamin BEL 1851 5.0 Z - 1 1.0 0.28 +0.72
3 21      Moerman, Thomas BEL 1954 4.5 W - 1 2.0 0.17 +0.83
4 9      Mesman, Edwyn NED 2147 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 19      De Rycke, Tyani BEL 1924 3.5 W - 1 3.0 0.20 +0.80
6 11      Pirard, Gregory BEL 2114 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 21      Dgebuadze, Marie BEL 1935 4.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
8 24      Sleurs, Juliette BEL 1879 3.5 Z 1 4.0 0.25 +0.75
9 19      Akulov, Lev BEL 1909 5.0 W - 0 4.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1963 40.5 Totaal 4.0 1.64 +2.36
Begin van de pagina
Wlogalski, Olivier (Rank: 39)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.78069
N-Elo1858
FIDE-ID208353
F-Elo1861
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM Van Baar, Esper NED 2223 7.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 26      Naessens, Wolf BEL 1649 3.5 Z - ½ 0.5 0.77 -0.27
3 27      Musabayeva, Diana BEL 1842 2.0 W - 0 0.5 0.53 -0.53
4 28      Mitran, Marie BEL 1629 3.5 Z - 1 1.5 0.79 +0.21
5 24      Michielsen, Lies BEL 1607 4.0 W 1 2.5 0.81 +0.19
6 15      Vandewiele, Emiel BEL 2129 3.5 Z - 1 3.5 0.17 +0.83
7 13      Verboven, Wout BEL 1885 4.5 W - ½ 4.0 0.47 +0.03
8 10      Cocquyt, Tijs BEL 2120 5.0 Z - 0 4.0 0.18 -0.18
9 16      Faybish, Benjamin BEL 1937 5.0 W - 0 4.0 0.40 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1891 38.5 Totaal 4.0 4.22 -0.22
Begin van de pagina
Bauwens, Steven (Rank: 55)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.22161
N-Elo1743
FIDE-ID212555
F-Elo1766
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      De Block, Fabio BEL 2028 6.0 W - 0 0.0 0.18 -0.18
2 25      Sleurs, Juliette BEL 1879 3.5 Z - 0 0.0 0.35 -0.35
3 31      Jacobs, Maarten BEL 1413 3.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
4 25      Maltier, Benjamin BEL 1851 5.0 Z - 0 1.0 0.38 -0.38
5 29      Feys, Jan BEL 1822 2.5 W - 1 2.0 0.42 +0.58
6 22      Follesa, Enrico BEL 2006 6.0 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
7 27      Paes, Martijn BEL 1722 4.0 W - 1 3.0 0.56 +0.44
8 23      Akulov, Lev BEL 1909 5.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
9 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1809 3.0 W - 1 4.0 0.44 +0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1826 38.5 Totaal 4.0 3.73 +0.27
Begin van de pagina
Paes, Martijn (Rank: 56)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1733
FIDE-ID251500
F-Elo1722
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Maugenest, Ghislain FRA 2013 7.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
2 24      Liveyns, Rune BEL 1881 4.5 W - 0 0.0 0.29 -0.29
3 29      De Blende, Nando BEL 1896 5.0 Z - 1 1.0 0.27 +0.73
4 26      De Reese, Elias BEL 1831 4.0 W - 0 1.0 0.35 -0.35
5 28      Sleurs, Juliette BEL 1879 3.5 Z - 1 2.0 0.29 +0.71
6 23      Timmermans, Daniel BEL 1925 5.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
7 27      Bauwens, Steven BEL 1766 4.0 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
8 28      Yoro, Samuel BEL 1820 3.0 W - 1 3.0 0.37 +0.63
9 26      Macai, Ioan BEL 1852 3.0 Z - 1 4.0 0.32 +0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1873 39.0 Totaal 4.0 2.72 +1.28
Begin van de pagina
Dreelinck, Jacob (Rank: 61)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1779
FIDE-ID250511
F-Elo1638
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Moerman, Thomas BEL 1954 4.5 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 31      Feys, Jan BEL 1822 2.5 Z - 1 1.0 0.26 +0.74
3 19      Barzeele, Raf BEL 1957 4.5 W - ½ 1.5 0.13 +0.37
4 18      Dgebuadze, Marie BEL 1935 4.0 Z - 0 1.5 0.15 -0.15
5 23      Todts, Benny BEL 1948 5.0 Z - 1 2.5 0.14 +0.86
6 19      Liveyns, Rune BEL 1881 4.5 W - 0 2.5 0.20 -0.20
7 23      Larsen, Harald BEL 1955 4.0 Z - 1 3.5 0.13 +0.87
8 16      Faybish, Nimrod BEL 2221 5.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
9 23      De Rycke, Tyani BEL 1924 3.5 W - ½ 4.0 0.16 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1955 37.5 Totaal 4.0 1.38 +2.62
Begin van de pagina
Dgebuadze, Marie (Rank: 31)

Rangschikking46
GeslachtF
Stamnr.14091
N-Elo1904
FIDE-ID240222
F-Elo1935
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Musabayev, Maxim BEL 1474 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 21      Carpentier, Julian BEL 1786 3.0 W - ½ 0.5 0.70 -0.20
3 25      Boodts, Jeroen BEL 1784 2.5 Z - 1 1.5 0.70 +0.30
4 18      Dreelinck, Jacob BEL 1638 4.0 W - 1 2.5 0.85 +0.15
5 9      Stinis, Steven BEL 2172 7.0 Z - 0 2.5 0.20 -0.20
6 18      Liessens, Tom BEL 1810 4.0 W - 0 2.5 0.67 -0.67
7 21      Peeters, Alex BEL 1686 4.0 Z - 1 3.5 0.81 +0.19
8 17      Barzeele, Raf BEL 1957 4.5 W ½ 4.0 0.47 +0.03
9 17      Maltier, Benjamin BEL 1851 5.0 Z - 0 4.0 0.62 -0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1795 36.0 Totaal 4.0 5.94 -1.94
Begin van de pagina
Michielsen, Lies (Rank: 63)

Rangschikking47
GeslachtF
Stamnr.14507
N-Elo1583
FIDE-ID246182
F-Elo1607
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Nemegeer, Arne BEL 1940 4.5 W - ½ 0.5 0.12 +0.38
2 17      De Vogelaere, Robin BEL 2060 6.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 28      Grobli-Casimir, Davy BEL 1857 3.0 W - 1 1.5 0.19 +0.81
4 20      Liveyns, Rune BEL 1881 4.5 W 0 1.5 0.17 -0.17
5 24      Wlogalski, Olivier BEL 1861 4.0 Z - 0 1.5 0.19 -0.19
6 28      Feys, Jan BEL 1822 2.5 Z - 1 2.5 0.23 +0.77
7 24      Moerman, Thomas BEL 1954 4.5 W 0 2.5 0.11 -0.11
8 26      Larsen, Harald BEL 1955 4.0 W - ½ 3.0 0.11 +0.39
9 27      Dezutter, Johan BEL 1793 2.5 Z - 1 4.0 0.26 +0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1902 36.0 Totaal 4.0 1.46 +2.54
Begin van de pagina
Akulova, Alicia (Rank: 54)

Rangschikking48
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1753
FIDE-ID242861
F-Elo1781
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Herck, Marcel BEL 2038 6.0 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
2 22      De Blende, Nando BEL 1896 5.0 W - 1 1.0 0.34 +0.66
3 18      Barbier, Wiebke BEL 1990 5.5 Z - ½ 1.5 0.23 +0.27
4 19      Akulov, Lev BEL 1909 5.0 W - ½ 2.0 0.33 +0.17
5 18      Timmermans, Daniel BEL 1925 5.0 Z - 1 3.0 0.31 +0.69
6 14      Barzeele, Raf BEL 1957 4.5 W - ½ 3.5 0.27 +0.23
7 10      Mitran, Anthony Cristian BEL 2094 5.5 Z - 0 3.5 0.14 -0.14
8 19      Todts, Benny BEL 1948 5.0 W - 0 3.5 0.28 -0.28
9 22      Liveyns, Rune BEL 1881 4.5 Z - 0 3.5 0.36 -0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1959 46.0 Totaal 3.5 2.44 +1.06
Begin van de pagina
Vandewiele, Emiel (Rank: 12)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.47813
N-Elo2174
FIDE-ID210552
F-Elo2129
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Feys, Jan BEL 1822 2.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 10      Moerman, Thomas BEL 1954 4.5 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
3 2 FM Dauw, Sterre BEL 2280 6.5 Z - ½ 2.5 0.30 +0.20
4 5      De Vogelaere, Robin BEL 2060 6.5 W - 0 2.5 0.60 -0.60
5 7      Maugenest, Ghislain FRA 2013 7.0 Z - 0 2.5 0.66 -0.66
6 15      Wlogalski, Olivier BEL 1861 4.0 W 0 2.5 0.83 -0.83
7 22      Todts, Benny BEL 1948 5.0 Z - 0 2.5 0.74 -0.74
8 25      Dezutter, Johan BEL 1793 2.5 W - 1 3.5 0.88 +0.12
9 21      Victor, Julian BEL 1845 5.0 Z - 0 3.5 0.84 -0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1952 43.5 Totaal 3.5 6.44 -2.94
Begin van de pagina
De Rycke, Tyani (Rank: 33)

Rangschikking50
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1891
FIDE-ID247936
F-Elo1924
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1002      Van Der Voorde, Sonja BEL 1418 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Boucquet, Emile BEL 2114 5.0 W - ½ 1.5 0.25 +0.25
3 9      Mitran, Anthony Cristian BEL 2094 5.5 Z - ½ 2.0 0.28 +0.22
4 13      Stinis, Steven BEL 2172 7.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
5 19      Peeters, Alex BEL 1686 4.0 Z 0 2.0 0.80 -0.80
6 24      Dhuyvetter, Koen BEL 1715 2.5 W - 1 3.0 0.77 +0.23
7 16      Van Herck, Marcel BEL 2038 6.0 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
8 22      Maltier, Benjamin BEL 1851 5.0 W - 0 3.0 0.60 -0.60
9 23      Dreelinck, Jacob BEL 1638 4.0 Z - ½ 3.5 0.84 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1858 41.0 Totaal 3.5 4.99 -1.49
Begin van de pagina
Naessens, Wolf (Rank: 60)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1640
FIDE-ID249530
F-Elo1649
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Larsen, Harald BEL 1955 4.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 26      Wlogalski, Olivier BEL 1861 4.0 W - ½ 0.5 0.23 +0.27
3 23      Stinis, Steven BEL 2172 7.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 29      Boodts, Jeroen BEL 1784 2.5 W - ½ 1.0 0.32 +0.18
5 27      De Blende, Nando BEL 1896 5.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
6 30      Grobli-Casimir, Davy BEL 1857 3.0 Z - 1 2.0 0.23 +0.77
7 26      Yoro, Samuel BEL 1820 3.0 W - 1 3.0 0.27 +0.73
8 21      Timmermans, Daniel BEL 1925 5.0 W - 0 3.0 0.17 -0.17
9 25      Sleurs, Juliette BEL 1879 3.5 Z - ½ 3.5 0.21 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1905 37.0 Totaal 3.5 1.84 +1.66
Begin van de pagina
Sleurs, Juliette (Rank: 38)

Rangschikking52
GeslachtF
Stamnr.14043
N-Elo1878
FIDE-ID244988
F-Elo1879
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM De Waele, Warre BEL 2238 5.5 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 25      Bauwens, Steven BEL 1766 4.0 W - 1 1.0 0.65 +0.35
3 12 FM Real, Thibault BEL 2265 6.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
4 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1809 3.0 Z - 0 1.0 0.60 -0.60
5 28      Paes, Martijn BEL 1722 4.0 W - 0 1.0 0.71 -0.71
6 29      Boodts, Jeroen BEL 1784 2.5 Z - 1 2.0 0.63 +0.37
7 25      Dhuyvetter, Koen BEL 1715 2.5 Z - 1 3.0 0.72 +0.28
8 24      Peeters, Alex BEL 1686 4.0 W - 0 3.0 0.75 -0.75
9 25      Naessens, Wolf BEL 1649 3.5 W - ½ 3.5 0.79 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1848 35.0 Totaal 3.5 5.04 -1.54
Begin van de pagina
Mitran, Marie (Rank: 62)

Rangschikking53
GeslachtF
Stamnr.12738
N-Elo1673
FIDE-ID243191
F-Elo1629
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Todts, Benny BEL 1948 5.0 Z - ½ 0.5 0.13 +0.37
2 18      Barbier, Wiebke BEL 1990 5.5 W - ½ 1.0 0.10 +0.40
3 20      Larsen, Harald BEL 1955 4.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 28      Wlogalski, Olivier BEL 1861 4.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
5 30      Yoro, Samuel BEL 1820 3.0 Z 0 1.0 0.25 -0.25
6 31      Carpentier, Julian BEL 1786 3.0 W - ½ 1.5 0.29 +0.21
7 28      Dezutter, Johan BEL 1793 2.5 Z - 0 1.5 0.28 -0.28
8 30      Van Coppenolle, Lander BEL 1506 2.0 W - 1 2.5 0.67 +0.33
9 29      Dhuyvetter, Koen BEL 1715 2.5 Z 1 3.5 0.38 +0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1819 31.5 Totaal 3.5 2.44 +1.06
Begin van de pagina
Jacobs, Maarten (Rank: 68)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo1424
FIDE-ID261882
F-Elo1413
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Akulov, Lev BEL 1909 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Yoro, Samuel BEL 1820 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 31      Bauwens, Steven BEL 1766 4.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
4 31      Van Coppenolle, Lander BEL 1506 2.0 W - 1 1.0 0.37 +0.63
5 31      Dezutter, Johan BEL 1793 2.5 Z - ½ 1.5 0.09 +0.41
6 27      Todts, Benny BEL 1948 5.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
7 29      Carpentier, Julian BEL 1786 3.0 Z - ½ 2.0 0.10 +0.40
8 29      Dhuyvetter, Koen BEL 1715 2.5 W - ½ 2.5 0.15 +0.35
9 28      Boodts, Jeroen BEL 1784 2.5 Z - 1 3.5 0.10 +0.90
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1780 29.5 Totaal 3.5 1.16 +2.34
Begin van de pagina
Macai, Ioan (Rank: 41)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.92312
N-Elo1878
FIDE-ID263311
F-Elo1852
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7 FM Hamblok, Roel BEL 2217 6.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 28      Van Coppenolle, Lander BEL 1506 2.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 13      Mesman, Edwyn NED 2147 5.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 24      Carpentier, Julian BEL 1786 3.0 Z - 1 2.0 0.59 +0.41
5 14      Mitran, Anthony Cristian BEL 2094 5.5 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
6 1002      Van Der Voorde, Sonja BEL 1418 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 18      Barbier, Wiebke BEL 1990 5.5 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
8 20      Faybish, Benjamin BEL 1937 5.0 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
9 26      Paes, Martijn BEL 1722 4.0 W - 0 3.0 0.68 -0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1868 39.0 Totaal 3.0 4.22 -1.22
Begin van de pagina
Vanhauwaert, Kurt (Rank: 50)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.46639
N-Elo1853
FIDE-ID210560
F-Elo1809
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1001      Mitran, Anthony Cristian BEL 2094 5.5 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
2 1001      Pirard, Gregory BEL 2114 5.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
3 1002      Van Hille, Clara BEL 1431 1.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
4 1001      Sleurs, Juliette BEL 1879 3.5 W - 1 2.0 0.40 +0.60
5 1001      Akulov, Lev BEL 1909 5.0 Z - 0 2.0 0.36 -0.36
6 1001      Faybish, Benjamin BEL 1937 5.0 W - 0 2.0 0.33 -0.33
7 1001      Van Der Voorde, Sonja BEL 1418 2.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
8 1001      De Blende, Nando BEL 1896 5.0 W - 0 3.0 0.38 -0.38
9 1001      Bauwens, Steven BEL 1766 4.0 Z - 0 3.0 0.56 -0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1827 36.0 Totaal 3.0 4.15 -1.15
Begin van de pagina
Yoro, Samuel (Rank: 47)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.13368
N-Elo1801
FIDE-ID242543
F-Elo1820
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Cocquyt, Tijs BEL 2120 5.0 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 32      Jacobs, Maarten BEL 1413 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Partoens, Remi BEL 2054 5.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
4 22      Nemegeer, Arne BEL 1940 4.5 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
5 30      Mitran, Marie BEL 1629 3.5 W - 1 2.0 0.75 +0.25
6 21      Van Herck, Marcel BEL 2038 6.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
7 26      Naessens, Wolf BEL 1649 3.5 Z - 0 2.0 0.73 -0.73
8 28      Paes, Martijn BEL 1722 4.0 Z - 0 2.0 0.63 -0.63
9 31      Van Hille, Clara BEL 1431 1.0 W - 1 3.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1777 36.0 Totaal 3.0 4.86 -1.86
Begin van de pagina
Carpentier, Julian (Rank: 52)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.10500
N-Elo1816
FIDE-ID236950
F-Elo1786
Landbel  (bel)
Club(194) ChessLooks Lier
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2 21      Dgebuadze, Marie BEL 1935 4.0 Z - ½ 0.5 0.30 +0.20
3 26      Verboven, Wout BEL 1885 4.5 W - ½ 1.0 0.36 +0.14
4 24      Macai, Ioan BEL 1852 3.0 W - 0 1.0 0.41 -0.41
5 25      Faybish, Nimrod BEL 2221 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 31      Mitran, Marie BEL 1629 3.5 Z - ½ 1.5 0.71 -0.21
7 29      Jacobs, Maarten BEL 1413 3.5 W - ½ 2.0 0.90 -0.40
8 1002      Van Der Voorde, Sonja BEL 1418 2.0 W - 1 3.0 0.90 +0.10
9 24      Larsen, Harald BEL 1955 4.0 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1818 35.0 Totaal 3.0 4.11 -1.11
Begin van de pagina
Grobli-Casimir, Davy (Rank: 40)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.14712
N-Elo1774
FIDE-ID247545
F-Elo1857
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Faybish, Nimrod BEL 2221 5.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 27      Dhuyvetter, Koen BEL 1715 2.5 W - 0 0.0 0.69 -0.69
3 28      Michielsen, Lies BEL 1607 4.0 Z - 0 0.0 0.81 -0.81
4 1002      Van Der Voorde, Sonja BEL 1418 2.0 W 0 0.0 0.92 -0.92
5 32      Van Coppenolle, Lander BEL 1506 2.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
6 30      Naessens, Wolf BEL 1649 3.5 W - 0 1.0 0.77 -0.77
7 30      Boodts, Jeroen BEL 1784 2.5 Z - 0 1.0 0.60 -0.60
8 31      Van Hille, Clara BEL 1431 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
9 30      Feys, Jan BEL 1822 2.5 W - 1 3.0 0.55 +0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1683 25.0 Totaal 3.0 6.25 -3.25
Begin van de pagina
Dezutter, Johan (Rank: 51)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.31640
N-Elo1887
FIDE-ID215791
F-Elo1793
Landbel  (bel)
Club(351) Knokke
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      De Vogelaere, Robin BEL 2060 6.5 W - ½ 0.5 0.18 +0.32
2 15      Bianchi, Guillaume FRA 2173 6.5 Z - 0 0.5 0.09 -0.09
3 24      Nemegeer, Arne BEL 1940 4.5 W - ½ 1.0 0.30 +0.20
4 23      Verboven, Wout BEL 1885 4.5 Z - 0 1.0 0.37 -0.37
5 31      Jacobs, Maarten BEL 1413 3.5 W - ½ 1.5 0.91 -0.41
6 26      Moerman, Thomas BEL 1954 4.5 Z - 0 1.5 0.29 -0.29
7 28      Mitran, Marie BEL 1629 3.5 W - 1 2.5 0.72 +0.28
8 25      Vandewiele, Emiel BEL 2129 3.5 Z - 0 2.5 0.12 -0.12
9 27      Michielsen, Lies BEL 1607 4.0 W - 0 2.5 0.74 -0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1865 41.0 Totaal 2.5 3.72 -1.22
Begin van de pagina
Dhuyvetter, Koen (Rank: 57)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.21857
N-Elo1698
FIDE-ID204021
F-Elo1715
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Follesa, Enrico BEL 2006 6.0 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 27      Grobli-Casimir, Davy BEL 1857 3.0 Z - 1 1.0 0.31 +0.69
3 17      De Block, Fabio BEL 2028 6.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 27      Feys, Jan BEL 1822 2.5 Z - 1 2.0 0.35 +0.65
5 17      Nemegeer, Arne BEL 1940 4.5 W - 0 2.0 0.22 -0.22
6 24      De Rycke, Tyani BEL 1924 3.5 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
7 25      Sleurs, Juliette BEL 1879 3.5 W - 0 2.0 0.28 -0.28
8 29      Jacobs, Maarten BEL 1413 3.5 Z - ½ 2.5 0.85 -0.35
9 29      Mitran, Marie BEL 1629 3.5 W - 0 2.5 0.62 -0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1833 36.0 Totaal 2.5 3.15 -0.65
Begin van de pagina
Boodts, Jeroen (Rank: 53)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.8834
N-Elo1867
FIDE-ID225762
F-Elo1784
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Partoens, Remi BEL 2054 5.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 23      Verboven, Wout BEL 1885 4.5 Z - ½ 0.5 0.36 +0.14
3 25      Dgebuadze, Marie BEL 1935 4.0 W - 0 0.5 0.30 -0.30
4 29      Naessens, Wolf BEL 1649 3.5 Z - ½ 1.0 0.68 -0.18
5 26      Faybish, Benjamin BEL 1937 5.0 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
6 29      Sleurs, Juliette BEL 1879 3.5 W - 0 1.0 0.37 -0.37
7 30      Grobli-Casimir, Davy BEL 1857 3.0 W - 1 2.0 0.40 +0.60
8 27      Feys, Jan BEL 1822 2.5 Z - ½ 2.5 0.45 +0.05
9 28      Jacobs, Maarten BEL 1413 3.5 W - 0 2.5 0.90 -0.90
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1825 34.5 Totaal 2.5 3.93 -1.43
Begin van de pagina
Feys, Jan (Rank: 46)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.65846
N-Elo1833
FIDE-ID262862
F-Elo1822
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vandewiele, Emiel BEL 2129 3.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 31      Dreelinck, Jacob BEL 1638 4.0 W - 0 0.0 0.74 -0.74
3 1001      Van Der Voorde, Sonja BEL 1418 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 27      Dhuyvetter, Koen BEL 1715 2.5 W - 0 1.0 0.65 -0.65
5 29      Bauwens, Steven BEL 1766 4.0 Z - 0 1.0 0.58 -0.58
6 28      Michielsen, Lies BEL 1607 4.0 W - 0 1.0 0.77 -0.77
7 31      Van Hille, Clara BEL 1431 1.0 Z 1 2.0 0.91 +0.09
8 27      Boodts, Jeroen BEL 1784 2.5 W - ½ 2.5 0.55 -0.05
9 30      Grobli-Casimir, Davy BEL 1857 3.0 Z - 0 2.5 0.45 -0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1705 26.5 Totaal 2.5 5.71 -3.21
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 44)

Rangschikking64
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1835
FIDE-ID254720
F-Elo1842
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Stinis, Steven BEL 2172 7.0 Z - ½ 0.5 0.12 +0.38
2 19      Todts, Benny BEL 1948 5.0 W - 0 0.5 0.36 -0.36
3 27      Wlogalski, Olivier BEL 1861 4.0 Z - 1 1.5 0.47 +0.53
4 15      Barbier, Wiebke BEL 1990 5.5 W - 0 1.5 0.30 -0.30
5 21      Van Herck, Marcel BEL 2038 6.0 Z - ½ 2.0 0.25 +0.25
6 20      Faybish, Nimrod BEL 2221 5.0 W - 0 2.0 0.09 -0.09
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2038 32.5 Totaal 2.0 1.59 +0.41
Begin van de pagina
Musabayev, Maxim (Rank: 65)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1446
FIDE-ID254711
F-Elo1474
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Dgebuadze, Marie BEL 1935 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 14      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 22      Liveyns, Rune BEL 1881 4.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 21      Moerman, Thomas BEL 1954 4.5 Z - ½ 2.0 0.08 +0.42
5 20      Verboven, Wout BEL 1885 4.5 W 0 2.0 0.08 -0.08
6 25      De Blende, Nando BEL 1896 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1934 28.0 Totaal 2.0 0.48 +1.52
Begin van de pagina
Van Coppenolle, Lander (Rank: 64)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.19360
N-Elo1475
FIDE-ID261807
F-Elo1506
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Faybish, Benjamin BEL 1937 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Macai, Ioan BEL 1852 3.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 30      Maltier, Benjamin BEL 1851 5.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
4 31      Jacobs, Maarten BEL 1413 3.5 Z - 0 0.0 0.63 -0.63
5 32      Grobli-Casimir, Davy BEL 1857 3.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
6 32      Van Hille, Clara BEL 1431 1.0 Z - 0 0.0 0.60 -0.60
7        Bye           1 1.0    
8 30      Mitran, Marie BEL 1629 3.5 Z 0 1.0 0.33 -0.33
9 1002      Van Der Voorde, Sonja BEL 1418 2.0 W 1 2.0 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1673 26.0 Totaal 2.0 2.59 -1.59
Begin van de pagina
Van Der Voorde, Sonja (Rank: 67)

Rangschikking67
GeslachtF
Stamnr.43346
N-Elo1404
FIDE-ID250309
F-Elo1418
Landbel  (bel)
Club(233) Halle
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1002      De Rycke, Tyani BEL 1924 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 1002      Maugenest, Matthieu FRA 1812 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 1001      Feys, Jan BEL 1822 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 1002      Grobli-Casimir, Davy BEL 1857 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
5 1002      Van Hille, Clara BEL 1431 1.0 W - 1 2.0 0.48 +0.52
6 1002      Macai, Ioan BEL 1852 3.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
7 1001      Vanhauwaert, Kurt BEL 1809 3.0 W - 0 2.0 0.09 -0.09
8 1002      Carpentier, Julian BEL 1786 3.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
9 1002      Van Coppenolle, Lander BEL 1506 2.0 Z - 0 2.0 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1755 26.0 Totaal 2.0 1.45 +0.55
Begin van de pagina
Van Hille, Clara (Rank: 66)

Rangschikking68
GeslachtF
Stamnr.12735
N-Elo1432
FIDE-ID242276
F-Elo1431
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Timmermans, Daniel BEL 1925 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      De Reese, Elias BEL 1831 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 1002      Vanhauwaert, Kurt BEL 1809 3.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
4 30      De Blende, Nando BEL 1896 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 1002      Van Der Voorde, Sonja BEL 1418 2.0 Z - 0 0.0 0.52 -0.52
6 32      Van Coppenolle, Lander BEL 1506 2.0 W 1 1.0 0.40 +0.60
7 31      Feys, Jan BEL 1822 2.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
8 31      Grobli-Casimir, Davy BEL 1857 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
9 31      Yoro, Samuel BEL 1820 3.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1764 29.5 Totaal 1.0 1.51 -0.51
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 FM Van Baar, Esper 5 2223 2330 7.5 42 Z 1 40 W 1 16 Z 1 2 W 1 8 W 1 7 Z 1 9 W ½ 3 Z ½ 5 W ½ 48.50 52.50 42.75 42.0 -
2 Maugenest, Ghislain 22 2013 2321 7.0 44 W 1 10 Z 1 4 W 1 1 Z 0 49 W 1 15 Z ½ 7 W 1 9 Z ½ 8 Z 1 48.00 51.50 38.25 36.0 -
3 Stinis, Steven 10 2172 2187 7.0 64 W ½ 32 Z 0 51 W 1 50 Z 1 46 W 1 22 Z 1 13 W 1 1 W ½ 9 Z 1 39.50 43.00 33.00 31.5 -
4 FM Hamblok, Roel 7 2217 2197 6.5 55 Z 1 30 W 1 2 Z 0 40 W 1 7 Z 0 38 W 1 24 Z 1 6 W ½ 13 Z 1 44.50 47.50 30.75 32.0 -
5 Bianchi, Guillaume 9 2173 2237 6.5 19 Z ½ 60 W 1 27 Z 1 23 W 1 6 Z 0 20 W ½ 14 W 1 22 Z 1 1 Z ½ 44.50 47.00 31.75 33.0 -
6 FM Dauw, Sterre 2 2280 2283 6.5 36 W 1 22 Z 1 49 W ½ 20 Z 1 5 W 1 13 Z 0 15 W ½ 4 Z ½ 17 W 1 44.00 47.50 34.25 35.0 -
7 De Vogelaere, Robin 17 2060 2144 6.5 60 Z ½ 47 W 1 25 Z 1 49 Z 1 4 W 1 1 W 0 2 Z 0 32 Z 1 15 W 1 43.50 46.00 30.25 33.5 -
8 Verheyen, Olivier 8 2195 2192 6.0 26 W 1 33 Z 1 14 W 1 13 W 1 1 Z 0 9 Z 0 21 W 1 10 Z 1 2 W 0 48.00 52.50 32.00 35.0 -
9 De Block, Fabio 21 2028 2195 6.0 43 Z 1 13 W 0 61 Z 1 17 W 1 14 Z 1 8 W 1 1 Z ½ 2 W ½ 3 W 0 48.00 50.50 30.75 33.5 -
10 FM Real, Thibault 3 2265 2126 6.0 34 Z 1 2 W 0 52 Z 1 22 W ½ 33 Z ½ 19 W 1 20 Z 1 8 W 0 23 Z 1 42.00 45.50 27.75 29.5 -
11 Follesa, Enrico 23 2006 2082 6.0 61 Z 1 28 W 1 13 Z 0 16 W 0 38 Z 0 43 W 1 31 Z 1 19 W 1 24 Z 1 40.00 42.50 27.50 27.0 -
12 Van Herck, Marcel 20 2038 2032 6.0 48 W 1 14 Z 0 21 W ½ 19 Z 0 64 W ½ 57 Z 1 50 W 1 39 Z 1 20 W 1 35.00 38.00 23.25 25.0 -
13 FM De Waele, Warre 4 2238 2195 5.5 52 W 1 9 Z 1 11 W 1 8 Z 0 24 W 1 6 W 1 3 Z 0 15 Z ½ 4 W 0 48.50 52.00 29.75 34.0 -
14 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana 1 2284 2087 5.5 31 Z 1 12 W 1 8 Z 0 32 Z 1 9 W 0 25 W 1 5 Z 0 18 W ½ 37 Z 1 44.50 49.00 27.75 29.0 -
15 Mesman, Edwyn 11 2147 2080 5.5 38 Z 1 27 W 0 55 Z 1 41 W 1 16 Z 1 2 W ½ 6 Z ½ 13 W ½ 7 Z 0 44.00 47.00 26.00 31.5 -
16 Vandendriessche, Jan 18 2055 1987 5.5 58 W 1 65 Z 1 1 W 0 11 Z 1 15 W 0 36 Z ½ 35 W ½ 21 Z ½ 32 W 1 41.00 44.00 24.00 28.5 -
17 Mitran, Anthony Cristian 16 2094 1995 5.5 56 W 1 39 Z ½ 50 W ½ 9 Z 0 55 W 1 21 Z ½ 48 W 1 35 Z 1 6 Z 0 36.00 39.00 20.25 28.5 -
18 Barbier, Wiebke 24 1990 1936 5.5 32 W ½ 53 Z ½ 48 W ½ 64 Z 1 21 W 0 26 Z ½ 55 W 1 14 Z ½ 35 W 1 35.50 38.50 22.25 25.0 -
19 Victor, Julian 43 1845 2114 5.0 5 W ½ 35 Z 1 20 W 0 12 W 1 23 Z ½ 10 Z 0 30 W 1 11 Z 0 49 W 1 45.00 48.50 25.75 25.0 -
20 Cocquyt, Tijs 13 2120 2044 5.0 57 Z 1 25 W ½ 19 Z 1 6 W 0 34 Z 1 5 Z ½ 10 W 0 42 W 1 12 Z 0 43.50 46.50 22.25 29.0 -
21 Maugenest, Matthieu 48 1812 2026 5.0 23 Z 0 67 W 1 12 Z ½ 29 W 1 18 Z 1 17 W ½ 8 Z 0 16 W ½ 22 W ½ 43.50 45.50 23.50 26.0 -
22 Partoens, Remi 19 2054 2025 5.0 62 Z 1 6 W 0 57 Z 1 10 Z ½ 32 W 1 3 W 0 34 Z 1 5 W 0 21 Z ½ 43.00 45.50 20.00 27.5 -
23 Boucquet, Emile 15 2114 1981 5.0 21 W 1 50 Z ½ 39 W 1 5 Z 0 19 W ½ 35 Z 0 25 W 1 38 Z 1 10 W 0 40.00 43.50 22.25 27.5 -
24 Pirard, Gregory 14 2114 1973 5.0 39 Z 0 56 W 1 38 Z 1 27 W 1 13 Z 0 41 W 1 4 W 0 36 Z 1 11 W 0 39.50 42.50 20.50 27.0 -
25 Akulov, Lev 34 1909 1939 5.0 54 W 1 20 Z ½ 7 W 0 48 Z ½ 56 W 1 14 Z 0 23 Z 0 43 W 1 41 Z 1 37.00 40.00 18.75 24.0 -
26 Maltier, Benjamin 42 1851 1957 5.0 8 Z 0 41 W 0 66 Z 1 43 W 1 40 Z ½ 18 W ½ A 50 Z 1 46 W 1 36.00 37.50 17.75 20.5 -
27 Timmermans, Daniel 32 1925 1897 5.0 68 W 1 15 Z 1 5 W 0 24 Z 0 48 W 0 44 Z 1 38 W 0 51 Z 1 39 W 1 36.00 37.00 18.00 24.0 -
28 Faybish, Nimrod 6 2221 2032 5.0 59 W 1 11 Z 0 A A 58 W 1 64 Z 1 39 Z ½ 45 W 1 29 Z ½ 35.00 38.00 18.00 22.0 -
29 Todts, Benny 28 1948 1848 5.0 53 W ½ 64 Z 1 32 W 0 21 Z 0 45 W 0 54 Z 1 49 W 1 48 Z 1 28 W ½ 33.50 37.00 18.75 22.0 -
30 Faybish, Benjamin 30 1937 2002 5.0 66 W 1 4 Z 0 A A 62 W 1 56 Z 1 19 Z 0 55 W 1 42 Z 1 33.50 35.00 14.00 21.0 -
31 De Blende, Nando 35 1896 1822 5.0 14 W 0 48 Z 0 44 W 0 68 Z 1 51 W 1 65 Z 1 11 W 0 56 Z 1 38 W 1 33.00 34.00 15.00 18.0 -
32 Dreelinck, Adriaan 58 1711 2027 4.5 18 Z ½ 3 W 1 29 Z 1 14 W 0 22 Z 0 40 W 1 33 Z 1 7 W 0 16 Z 0 44.50 48.50 23.25 26.5 -
33 Barzeele, Raf 25 1957 1878 4.5 41 Z 1 8 W 0 45 Z ½ 39 W 1 10 W ½ 48 Z ½ 32 W 0 46 Z ½ 36 W ½ 37.00 40.50 19.00 24.5 -
34 Liveyns, Rune 37 1881 1847 4.5 10 W 0 44 Z 1 65 W ½ 47 Z 1 20 W 0 45 Z 1 22 W 0 37 Z 0 48 W 1 36.00 39.50 17.25 22.5 -
35 Nemegeer, Arne 29 1940 1893 4.5 47 Z ½ 19 W 0 60 Z ½ 57 W 1 61 Z 1 23 W 1 16 Z ½ 17 W 0 18 Z 0 36.00 38.50 16.50 24.5 -
36 Verboven, Wout 36 1885 1902 4.5 6 Z 0 62 W ½ 58 Z ½ 60 W 1 65 Z 1 16 W ½ 42 Z ½ 24 W 0 33 Z ½ 34.50 37.00 15.75 22.5 -
37 Moerman, Thomas 27 1954 1820 4.5 45 Z 1 49 W 0 41 Z 0 65 W ½ 39 Z 0 60 W 1 47 Z 1 34 W 1 14 W 0 33.00 35.50 16.75 21.0 -
38 De Reese, Elias 45 1831 1909 4.0 15 W 0 68 Z 1 24 W 0 44 Z 1 11 W 1 4 Z 0 27 Z 1 23 W 0 31 Z 0 42.00 43.00 16.00 22.0 -
39 Liessens, Tom 49 1810 1995 4.0 24 W 1 17 W ½ 23 Z 0 33 Z 0 37 W 1 46 Z 1 28 W ½ 12 W 0 27 Z 0 41.50 45.50 19.25 23.5 -
40 Larsen, Harald 26 1955 1769 4.0 51 W 1 1 Z 0 53 W 1 4 Z 0 26 W ½ 32 Z 0 45 W 0 47 Z ½ 58 W 1 39.00 42.00 14.75 20.5 -
41 Peeters, Alex 59 1686 1910 4.0 33 W 0 26 Z 1 37 W 1 15 Z 0 50 W 1 24 Z 0 46 W 0 52 Z 1 25 W 0 37.50 41.00 17.00 22.0 -
42 Wlogalski, Olivier 39 1861 1848 4.0 1 W 0 51 Z ½ 64 W 0 53 Z 1 47 W 1 49 Z 1 36 W ½ 20 Z 0 30 W 0 37.50 41.00 15.00 20.5 -
43 Bauwens, Steven 55 1766 1784 4.0 9 W 0 52 Z 0 54 W 1 26 Z 0 63 W 1 11 Z 0 44 W 1 25 Z 0 56 W 1 36.50 39.00 13.00 16.0 -
44 Paes, Martijn 56 1722 1831 4.0 2 Z 0 34 W 0 31 Z 1 38 W 0 52 Z 1 27 W 0 43 Z 0 57 W 1 55 Z 1 36.00 39.00 14.50 15.0 -
45 Dreelinck, Jacob 61 1638 1892 4.0 37 W 0 63 Z 1 33 W ½ 46 Z 0 29 Z 1 34 W 0 40 Z 1 28 Z 0 50 W ½ 36.00 38.50 15.50 20.0 -
46 Dgebuadze, Marie 31 1935 1759 4.0 65 Z 0 58 W ½ 62 Z 1 45 W 1 3 Z 0 39 W 0 41 Z 1 33 W ½ 26 Z 0 35.50 38.00 14.25 21.0 -
47 Michielsen, Lies 63 1607 1854 4.0 35 W ½ 7 Z 0 59 W 1 34 W 0 42 Z 0 63 Z 1 37 W 0 40 W ½ 60 Z 1 33.50 36.00 12.25 17.5 -
48 Akulova, Alicia 54 1781 1873 3.5 12 Z 0 31 W 1 18 Z ½ 25 W ½ 27 Z 1 33 W ½ 17 Z 0 29 W 0 34 Z 0 41.50 46.00 17.50 21.5 -
49 Vandewiele, Emiel 12 2129 1866 3.5 63 W 1 37 Z 1 6 Z ½ 7 W 0 2 Z 0 42 W 0 29 Z 0 60 W 1 19 Z 0 41.00 43.50 12.75 22.5 -
50 De Rycke, Tyani 33 1924 1783 3.5 67 Z 1 23 W ½ 17 Z ½ 3 W 0 41 Z 0 61 W 1 12 Z 0 26 W 0 45 Z ½ 39.50 41.50 11.75 21.0 -
51 Naessens, Wolf 60 1649 1805 3.5 40 Z 0 42 W ½ 3 Z 0 62 W ½ 31 Z 0 59 Z 1 57 W 1 27 W 0 52 Z ½ 34.50 37.00 11.00 14.5 -
52 Sleurs, Juliette 38 1879 1761 3.5 13 Z 0 43 W 1 10 W 0 56 Z 0 44 W 0 62 Z 1 61 Z 1 41 W 0 51 W ½ 32.50 35.00 10.75 15.5 -
53 Mitran, Marie 62 1629 1732 3.5 29 Z ½ 18 W ½ 40 Z 0 42 W 0 57 Z 0 58 W ½ 60 Z 0 66 W 1 61 Z 1 29.50 31.00 10.75 13.5 -
54 Jacobs, Maarten 68 1413 1667 3.5 25 Z 0 57 W 0 43 Z 0 66 W 1 60 Z ½ 29 W 0 58 Z ½ 61 W ½ 62 Z 1 27.50 29.00 8.00 12.0 -
55 Macai, Ioan 41 1852 1747 3.0 4 W 0 66 Z 1 15 W 0 58 Z 1 17 Z 0 67 W 1 18 Z 0 30 Z 0 44 W 0 38.00 39.50 6.50 18.0 -
56 Vanhauwaert, Kurt 50 1809 1702 3.0 17 Z 0 24 Z 0 68 W 1 52 W 1 25 Z 0 30 W 0 67 Z 1 31 W 0 43 Z 0 36.00 37.00 6.50 16.0 -
57 Yoro, Samuel 47 1820 1653 3.0 20 W 0 54 Z 1 22 W 0 35 Z 0 53 W 1 12 W 0 51 Z 0 44 Z 0 68 W 1 35.00 36.00 8.00 14.0 -
58 Carpentier, Julian 52 1786 1689 3.0 16 Z 0 46 Z ½ 36 W ½ 55 W 0 28 Z 0 53 Z ½ 54 W ½ 67 W 1 40 Z 0 34.00 36.00 9.75 13.0 -
59 Grobli-Casimir, Davy 40 1857 1566 3.0 28 Z 0 61 W 0 47 Z 0 67 W 0 66 Z 1 51 W 0 62 Z 0 68 W 1 63 W 1 24.50 25.50 5.00 8.0 -
60 Dezutter, Johan 51 1793 1691 2.5 7 W ½ 5 Z 0 35 W ½ 36 Z 0 54 W ½ 37 Z 0 53 W 1 49 Z 0 47 W 0 37.50 41.00 10.75 13.5 -
61 Dhuyvetter, Koen 57 1715 1658 2.5 11 W 0 59 Z 1 9 W 0 63 Z 1 35 W 0 50 Z 0 52 W 0 54 Z ½ 53 W 0 33.50 36.00 7.25 15.0 -
62 Boodts, Jeroen 53 1784 1651 2.5 22 W 0 36 Z ½ 46 W 0 51 Z ½ 30 Z 0 52 W 0 59 W 1 63 Z ½ 54 W 0 33.00 35.50 8.25 11.0 -
63 Feys, Jan 46 1822 1530 2.5 49 Z 0 45 W 0 67 Z 1 61 W 0 43 Z 0 47 W 0 68 Z 1 62 W ½ 59 Z 0 25.50 26.50 4.25 11.0 -
64 Musabayeva, Diana 44 1842 1913 2.0 3 Z ½ 29 W 0 42 Z 1 18 W 0 12 Z ½ 28 W 0 A A A 41.00 44.00 10.50 14.0 -
65 Musabayev, Maxim 65 1474 1749 2.0 46 W 1 16 W 0 34 Z ½ 37 Z ½ 36 W 0 31 W 0 A A A 35.50 38.50 8.50 15.5 -
66 Van Coppenolle, Lander 64 1506 1334 2.0 30 Z 0 55 W 0 26 W 0 54 Z 0 59 W 0 68 Z 0 B1 53 Z 0 67 W 1 27.50 28.50 3.00 4.0 -
67 Van Der Voorde, Sonja 67 1418 1515 2.0 50 W 0 21 Z 0 63 W 0 59 Z 1 68 W 1 55 Z 0 56 W 0 58 Z 0 66 Z 0 24.50 25.50 4.00 11.0 -
68 Van Hille, Clara 66 1431 1393 1.0 27 Z 0 38 W 0 56 Z 0 31 W 0 67 Z 0 66 W 1 63 W 0 59 Z 0 57 Z 0 27.50 29.00 1.50 4.0 -
(©)FRBE-KBSB-v4.43 2020/08/22 (©) GMA 2015 Build : 2020/08/23 20:00