SwarLogo Doorgeef BJK SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Luc Cornet, NA Timothe SCAILLET, NA Tom WUYTS, NA Lennert BEX
Toernooi: Zwitsers Snelschaak (11 Rondes)
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 12/04/2022 tot 12/10/2022
Scheidingssystemen: OR, SB
KBSB
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed PtnTot. Perf OR SB
1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim M 2320 10.0 2353 1.0 74.00
2 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess M 2275 10.0 2358 0.0 71.00
3 Butzen, Robin - De Bock, Thijs M 2025 9.0 2197 - 61.00
4 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo M 1950 8.0 1956 - 52.00
5 Boudry, William - Swennen, Fleur M 1976 8.0 2024 - 50.50
6 Peeters, Alex - Raats, Joppe M 1839 8.0 1982 - 50.00
7 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr M 1725 8.0 1890 - 49.00
8 Pirard, Natan - Van Hille, Clara M 1831 7.0 1924 - 48.00
9 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris M 1752 7.0 1859 - 44.00
10 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin M 1937 7.0 1877 - 43.50
11 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury M 1737 7.0 1757 - 41.50
12 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth M 2061 7.0 1830 - 41.00
13 De Keukelaere, Wouter - Malfliet M 1624 7.0 1792 - 40.50
14 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde M 1776 7.0 1747 - 39.50
15 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa M 1730 7.0 1609 - 39.50
16 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin M 2215 7.0 1978 - 39.00
17 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan M 2026 7.0 1770 - 39.00
18 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar M 1691 7.0 1716 - 39.00
19 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili M 1910 7.0 1766 - 37.50
20 Dewever, Niel - Hanssens, Daan M 1459 6.5 1654 0.5 35.75
21 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien M 1725 6.5 1537 0.5 35.25
22 De Baets, Branko - Debucke, Jola M 1652 6.0 1657 - 34.50
23 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma M 1621 6.0 1680 - 34.50
24 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga M 1510 6.0 1589 - 33.00
25 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes M 1538 6.0 1480 - 32.50
26 De Baets, Keano - Cappan, Stan M 1550 6.0 1557 - 30.50
27 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu M 1629 6.0 1608 - 30.00
28 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels M 1100 6.0 1317 - 29.50
29 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca M 1665 6.0 1333 - 29.00
30 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin M 1399 6.0 1435 - 29.00
31 Xing, Daniel - Van Parys, Dago M 1183 6.0 1318 - 29.00
32 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune M 1649 6.0 1592 - 28.00
33 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel M 685 6.0 976 - 28.00
34 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo M 761 6.0 643 - 26.50
35 Garza, Daniel - Pereira Garza, C M 1386 6.0 1268 - 26.00
36 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe M 0 6.0 1054 - 25.50
37 Londers, Tuur - Peeters, Paul M 575 6.0 825 - 22.50
38 Wuillaume, Nathan - Menolascina, M 1488 5.0 1487 - 28.50
39 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt M 1532 5.0 1407 - 25.00
40 Declerck, Adriaan - Meert, Maari M 1217 5.0 1208 - 24.00
41 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar M 638 5.0 784 - 24.00
42 De Le Court, Lucas - De Noose Cl M 1527 5.0 1216 - 23.50
43 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim M 1475 5.0 1290 - 23.00
44 Vandestrick, François - Fiorini, M 1286 5.0 1203 - 22.50
45 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn M 1108 5.0 1268 - 21.50
46 Piceu, Tom - Seyns, Odilon M 1161 5.0 1087 - 21.00
47 Noens, Yoran - Debunne, Lasse M 633 5.0 924 - 21.00
48 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis M 1321 5.0 1215 - 20.50
49 Monegal, Matias - Drugmand, Beno M 683 5.0 675 - 19.50
50 Van Brussel, Thomas - Vansilliet M 705 5.0 720 - 19.00
51 Barlow, James - Coutton, Maxence M 1538 5.0 1249 - 18.50
52 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan M 678 5.0 824 - 18.50
53 Ip, Lucas - Ip, Tobias M 0 5.0 510 - 17.50
54 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas M 0 5.0 861 - 17.50
55 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus M 1262 4.0 1119 - 21.00
56 Faybish, Dana - Lipski, Salomon M 631 4.0 784 - 19.00
57 De Winne, Oswald - Tumenjargal, M 761 4.0 578 - 17.50
58 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia M 0 4.0 605 - 16.00
59 Moerman, Axl - Vynck, Arnon M 509 4.0 641 - 15.50
60 Van Campenhout, Wim - Van Campen M 575 4.0 554 - 15.00
61 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas M 453 4.0 516 - 14.50
62 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc M 0 4.0 404 - 14.50
63 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji M 959 4.0 533 - 14.00
64 De Rycke, Killian - Decraene, Ed M 651 4.0 460 - 14.00
65 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel M 0 4.0 683 - 13.50
66 Muys, Elitha - Frère, Esther M 1150 4.0 793 - 13.00
67 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat M 470 4.0 352 - 12.00
68 Muys, Zephira - Frère, David M 0 4.0 479 - 11.50
69 Muylaert, Max - Di Marcantonio, M 0 4.0 380 - 11.00
70 Londers, Gust - Meert, Senne M 0 3.0 359 - 8.50
71 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S M 0 3.0 263 - 8.00
72 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad M 0 3.0 367 - 8.00
73 Bruznican, Levi - Verstraete, La M 0 3.0 190 - 5.00
74 Coorevits, Arthur - Vertongen, J M 1208 2.0 1224 - 10.00
75 Van Campenhout, Arne - Van Campe M 1150 2.0 543 - 5.00
76 Coorevits, Victor - Beuseling, O M 0 2.0 149 - 5.00
Begin van de pagina
Ronde 1 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 0.0 0-1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 0.0
2 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 0.0 1-0 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 0.0
3 Coorevits, Arthur - Vertongen, J 0.0 0-1 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 0.0
4 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 0.0 1-0 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 0.0
5 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 0.0 0-1 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 0.0
6 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 0.0 1-0 Muys, Elitha - Frère, Esther 0.0
7 Van Campenhout, Arne - Van Campe 0.0 0-1 Boudry, William - Swennen, Fleur 0.0
8 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 0.0 1-0 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 0.0
9 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 0.0 0-1 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 0.0
10 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 0.0 1-0 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 0.0
11 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 0.0 0-1 Peeters, Alex - Raats, Joppe 0.0
12 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 0.0 1-0 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 0.0
13 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 0.0 0-1 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 0.0
14 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 0.0 1-0 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 0.0
15 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 0.0 0-1 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 0.0
16 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 0.0 1-0 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 0.0
17 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 0.0 0-1 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 0.0
18 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 0.0 0-1 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 0.0
19 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 0.0 0-1 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 0.0
20 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 0.0 1-0 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 0.0
21 Londers, Tuur - Peeters, Paul 0.0 0-1 De Baets, Branko - Debucke, Jola 0.0
22 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 0.0 1-0 Van Campenhout, Wim - Van Campen 0.0
23 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 0.0 0-1 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 0.0
24 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 0.0 1-0 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 0.0
25 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 0.0 0-1 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 0.0
26 De Baets, Keano - Cappan, Stan 0.0 1-0 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0.0
27 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0.0 0-1 Barlow, James - Coutton, Maxence 0.0
28 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 0.0 1-0 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0.0
29 Coorevits, Victor - Beuseling, O 0.0 0-1 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 0.0
30 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 0.0 1-0 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0.0
31 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 0.0 0-1 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 0.0
32 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 0.0 1-0 Ip, Lucas - Ip, Tobias 0.0
33 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0.0 0-1 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 0.0
34 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 0.0 1-0 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0.0
35 Londers, Gust - Meert, Senne 0.0 0-1 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 0.0
36 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 0.0 1-0 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0.0
37 Bruznican, Levi - Verstraete, La 0.0 0-1 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 0.0
38 Vandestrick, François - Fiorini, 0.0 1-0 Muys, Zephira - Frère, David 0.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 1.0 1-0 De Baets, Branko - Debucke, Jola 1.0
2 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1.0 0-1 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 1.0
3 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 1.0 1-0 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 1.0
4 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1.0 1-0 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 1.0
5 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 1.0 0-1 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1.0
6 Barlow, James - Coutton, Maxence 1.0 0-1 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 1.0
7 Boudry, William - Swennen, Fleur 1.0 1-0 De Baets, Keano - Cappan, Stan 1.0
8 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1.0 0-1 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1.0
9 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1.0 1-0 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1.0
10 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1.0 1-0 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1.0
11 Peeters, Alex - Raats, Joppe 1.0 1-0 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1.0
12 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1.0 0-1 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1.0
13 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1.0 1-0 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1.0
14 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1.0 0-1 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1.0
15 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1.0 1-0 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1.0
16 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1.0 0-1 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1.0
17 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1.0 1-0 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1.0
18 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1.0 1-0 Vandestrick, François - Fiorini, 1.0
19 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 1.0 1-0 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1.0
20 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 0.0 0-1 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 0.0
21 Londers, Tuur - Peeters, Paul 0.0 0-1 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 0.0
22 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 0.0 1-0 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 0.0
23 Van Campenhout, Wim - Van Campen 0.0 0-1 Coorevits, Arthur - Vertongen, J 0.0
24 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 0.0 1-0 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 0.0
25 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 0.0 0-1 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 0.0
26 Muys, Elitha - Frère, Esther 0.0 1-0 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0.0
27 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0.0 0-1 Van Campenhout, Arne - Van Campe 0.0
28 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 0.0 1-0 Coorevits, Victor - Beuseling, O 0.0
29 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0.0 0-1 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 0.0
30 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 0.0 0-1 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 0.0
31 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0.0 1-0 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 0.0
32 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 0.0 1-0 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0.0
33 Ip, Lucas - Ip, Tobias 0.0 0-1 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 0.0
34 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 0.0 1-0 Londers, Gust - Meert, Senne 0.0
35 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0.0 0-1 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 0.0
36 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 0.0 1-0 Bruznican, Levi - Verstraete, La 0.0
37 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0.0 1-0 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 0.0
38 Muys, Zephira - Frère, David 0.0 0-1 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 0.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 2.0 0-1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2.0
2 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2.0 1-0 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 2.0
3 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 2.0 1-0 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 2.0
4 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2.0 1-0 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 2.0
5 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 2.0 0-1 Boudry, William - Swennen, Fleur 2.0
6 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 2.0 1-0 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 2.0
7 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 2.0 0-1 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 2.0
8 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 2.0 0-1 Peeters, Alex - Raats, Joppe 2.0
9 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 2.0 1-0 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 2.0
10 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 1.0 1-0 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 2.0
11 Vandestrick, François - Fiorini, 1.0 0-1 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 1.0
12 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1.0 0-1 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1.0
13 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 1.0 1-0 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1.0
14 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1.0 0-1 Coorevits, Arthur - Vertongen, J 1.0
15 De Baets, Branko - Debucke, Jola 1.0 1-0 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1.0
16 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 1.0 1-0 Muys, Elitha - Frère, Esther 1.0
17 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 1.0 0-1 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1.0
18 De Baets, Keano - Cappan, Stan 1.0 1-0 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1.0
19 Van Campenhout, Arne - Van Campe 1.0 0-1 Barlow, James - Coutton, Maxence 1.0
20 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1.0 1-0 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 1.0
21 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1.0 0-1 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1.0
22 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1.0 0-1 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 1.0
23 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1.0 1-0 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 1.0
24 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 1.0 0-1 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1.0
25 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1.0 1-0 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 1.0
26 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 1.0 0-1 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1.0
27 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1.0 1-0 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 1.0
28 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 1.0 0-1 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1.0
29 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 1.0 0-1 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 0.0
30 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0.0 0-1 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 0.0
31 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 0.0 1-0 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0.0
32 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 0.0 1-0 Ip, Lucas - Ip, Tobias 0.0
33 Coorevits, Victor - Beuseling, O 0.0 0-1 Londers, Tuur - Peeters, Paul 0.0
34 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0.0 0-1 Van Campenhout, Wim - Van Campen 0.0
35 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 0.0 1-0 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0.0
36 Londers, Gust - Meert, Senne 0.0 1-0 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 0.0
37 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 0.0 0-1 Muys, Zephira - Frère, David 0.0
38 Bruznican, Levi - Verstraete, La 0.0 0-1 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 3.0 1-0 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 3.0
2 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 3.0 0-1 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 3.0
3 Peeters, Alex - Raats, Joppe 3.0 0-1 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 3.0
4 Boudry, William - Swennen, Fleur 3.0 1-0 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 3.0
5 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2.0 0-1 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 3.0
6 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 2.0 1-0 Barlow, James - Coutton, Maxence 2.0
7 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 2.0 0-1 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2.0
8 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 2.0 0-1 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 2.0
9 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 2.0 1-0 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 2.0
10 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 2.0 0-1 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 2.0
11 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 2.0 1-0 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 2.0
12 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 2.0 0-1 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 2.0
13 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 2.0 0-1 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 2.0
14 De Baets, Branko - Debucke, Jola 2.0 1-0 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 2.0
15 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 2.0 0-1 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 2.0
16 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 2.0 0-1 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 2.0
17 Coorevits, Arthur - Vertongen, J 2.0 0-1 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 2.0
18 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 2.0 0-1 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 2.0
19 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 2.0 0-1 De Baets, Keano - Cappan, Stan 2.0
20 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 1.0 0-1 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1.0
21 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 1.0 0-1 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1.0
22 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 1.0 1-0 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1.0
23 Van Campenhout, Wim - Van Campen 1.0 0-1 Vandestrick, François - Fiorini, 1.0
24 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1.0 1-0 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 1.0
25 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1.0 1-0 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 1.0
26 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 1.0 0-1 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 1.0
27 Muys, Elitha - Frère, Esther 1.0 0-1 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 1.0
28 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 1.0 1-0 Van Campenhout, Arne - Van Campe 1.0
29 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1.0 1-0 Londers, Tuur - Peeters, Paul 1.0
30 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 1.0 0-1 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1.0
31 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 1.0 0-1 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 1.0
32 Muys, Zephira - Frère, David 1.0 0-1 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 1.0
33 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 1.0 0-1 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 1.0
34 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 0.0 1-0 Londers, Gust - Meert, Senne 1.0
35 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 0.0 1-0 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0.0
36 Ip, Lucas - Ip, Tobias 0.0 1-0 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0.0
37 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0.0 1-0 Bruznican, Levi - Verstraete, La 0.0
38 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0.0 0-1 Coorevits, Victor - Beuseling, O 0.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 4.0 0-1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 4.0
2 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 4.0 1-0 Boudry, William - Swennen, Fleur 4.0
3 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 4.0 1-0 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 3.0
4 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 3.0 0-1 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 3.0
5 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 3.0 1-0 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 3.0
6 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 3.0 0-1 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 3.0
7 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 3.0 0-1 Peeters, Alex - Raats, Joppe 3.0
8 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 3.0 1-0 De Baets, Branko - Debucke, Jola 3.0
9 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 3.0 1-0 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 3.0
10 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 3.0 0-1 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 3.0
11 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 3.0 0-1 De Baets, Keano - Cappan, Stan 3.0
12 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 3.0 0-1 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 2.0
13 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 2.0 0-1 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2.0
14 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 2.0 1-0 Coorevits, Arthur - Vertongen, J 2.0
15 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 2.0 0-1 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 2.0
16 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 2.0 0-1 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 2.0
17 Barlow, James - Coutton, Maxence 2.0 0-1 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 2.0
18 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 2.0 1-0 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 2.0
19 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 2.0 0-1 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 2.0
20 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 2.0 1-0 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 2.0
21 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 2.0 0-1 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 2.0
22 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 2.0 0-1 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 2.0
23 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 2.0 0-1 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 2.0
24 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 2.0 0-1 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 2.0
25 Vandestrick, François - Fiorini, 2.0 1-0 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 2.0
26 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 2.0 0-1 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 2.0
27 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1.0 1-0 Van Campenhout, Wim - Van Campen 1.0
28 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 1.0 0-1 Muys, Elitha - Frère, Esther 1.0
29 Van Campenhout, Arne - Van Campe 1.0 0-1 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 1.0
30 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 1.0 0-1 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 1.0
31 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 1.0 1-0 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 1.0
32 Coorevits, Victor - Beuseling, O 1.0 0-1 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 1.0
33 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 1.0 1-0 Ip, Lucas - Ip, Tobias 1.0
34 Londers, Gust - Meert, Senne 1.0 0-1 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 1.0
35 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 1.0 1-0 Muys, Zephira - Frère, David 1.0
36 Londers, Tuur - Peeters, Paul 1.0 1-0 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 1.0
37 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0.0 0-1 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0.0
38 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0.0 1-0 Bruznican, Levi - Verstraete, La 0.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 5.0 1-0 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 5.0
2 Peeters, Alex - Raats, Joppe 4.0 0-1 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 5.0
3 Boudry, William - Swennen, Fleur 4.0 1-0 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 4.0
4 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 4.0 0-1 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 4.0
5 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 4.0 1-0 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 4.0
6 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 4.0 0-1 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 4.0
7 De Baets, Keano - Cappan, Stan 4.0 0-1 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 3.0
8 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 3.0 1-0 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 3.0
9 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 3.0 1-0 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 3.0
10 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 3.0 0-1 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 3.0
11 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 3.0 0-1 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 3.0
12 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 3.0 0-1 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 3.0
13 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 3.0 0-1 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 3.0
14 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 3.0 1-0 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 3.0
15 De Baets, Branko - Debucke, Jola 3.0 1-0 Vandestrick, François - Fiorini, 3.0
16 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 3.0 0-1 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 3.0
17 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 3.0 0-1 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 3.0
18 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 3.0 0-1 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 3.0
19 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 3.0 0-1 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 3.0
20 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 2.0 0-1 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 2.0
21 Barlow, James - Coutton, Maxence 2.0 1-0 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 2.0
22 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 2.0 0-1 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 2.0
23 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 2.0 0-1 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 2.0
24 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 2.0 0-1 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 2.0
25 Coorevits, Arthur - Vertongen, J 2.0 0-1 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 2.0
26 Londers, Tuur - Peeters, Paul 2.0 0-1 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 2.0
27 Muys, Elitha - Frère, Esther 2.0 0-1 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 2.0
28 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 2.0 0-1 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 2.0
29 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 2.0 0-1 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 2.0
30 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 2.0 0-1 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 2.0
31 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 2.0 0-1 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 2.0
32 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 1.0 1-0 Van Campenhout, Arne - Van Campe 1.0
33 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 1.0 1-0 Coorevits, Victor - Beuseling, O 1.0
34 Van Campenhout, Wim - Van Campen 1.0 1-0 Londers, Gust - Meert, Senne 1.0
35 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 1.0 1-0 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 1.0
36 Muys, Zephira - Frère, David 1.0 1-0 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 1.0
37 Ip, Lucas - Ip, Tobias 1.0 0-1 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 1.0
38 Bruznican, Levi - Verstraete, La 0.0 0-1 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 6.0 0-1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 6.0
2 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 5.0 1-0 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 5.0
3 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 5.0 0-1 Boudry, William - Swennen, Fleur 5.0
4 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 5.0 1-0 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 4.0
5 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 4.0 0-1 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 4.0
6 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 4.0 1-0 De Baets, Branko - Debucke, Jola 4.0
7 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 4.0 1-0 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 4.0
8 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 4.0 0-1 Peeters, Alex - Raats, Joppe 4.0
9 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 4.0 1-0 De Baets, Keano - Cappan, Stan 4.0
10 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 4.0 1-0 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 4.0
11 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 4.0 0-1 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 4.0
12 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 4.0 0-1 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 4.0
13 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 4.0 0-1 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 4.0
14 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 3.0 0-1 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 3.0
15 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 3.0 0-1 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 3.0
16 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 3.0 1-0 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 3.0
17 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 3.0 1-0 Barlow, James - Coutton, Maxence 3.0
18 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 3.0 1-0 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 3.0
19 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 3.0 1-0 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 3.0
20 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 3.0 1-0 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 3.0
21 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 3.0 1-0 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 3.0
22 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 3.0 0-1 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 3.0
23 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 3.0 1-0 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 3.0
24 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 3.0 1-0 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 3.0
25 Vandestrick, François - Fiorini, 3.0 1-0 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 3.0
26 Muys, Elitha - Frère, Esther 2.0 0-1 Londers, Tuur - Peeters, Paul 2.0
27 Van Campenhout, Wim - Van Campen 2.0 0-1 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 2.0
28 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 2.0 0-1 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 2.0
29 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 2.0 0-1 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 2.0
30 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 2.0 1-0 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 2.0
31 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 2.0 0-1 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 2.0
32 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 2.0 0-1 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 2.0
33 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 2.0 0-1 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 2.0
34 Van Campenhout, Arne - Van Campe 1.0 0-1 Muys, Zephira - Frère, David 2.0
35 Coorevits, Victor - Beuseling, O 1.0 0-1 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 1.0
36 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 1.0 0-1 Ip, Lucas - Ip, Tobias 1.0
37 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 1.0 1-0 Londers, Gust - Meert, Senne 1.0
  Bruznican, Levi - Verstraete, La 0.0 1 Bye  
  Coorevits, Arthur - Vertongen, J 2.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 7.0 0-1 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 6.0
2 Boudry, William - Swennen, Fleur 6.0 0-1 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 6.0
3 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 5.0 0-1 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 6.0
4 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 5.0 1-0 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 5.0
5 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 5.0 0-1 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 5.0
6 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 5.0 1-0 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 5.0
7 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 5.0 0-1 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 5.0
8 Peeters, Alex - Raats, Joppe 5.0 1-0 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 5.0
9 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 4.0 1-0 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 4.0
10 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 4.0 1-0 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 4.0
11 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 4.0 1-0 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 4.0
12 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 4.0 1-0 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 4.0
13 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 4.0 ½-½ Dewever, Niel - Hanssens, Daan 4.0
14 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 4.0 1-0 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 4.0
15 De Baets, Branko - Debucke, Jola 4.0 1-0 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 4.0
16 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 4.0 1-0 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 4.0
17 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 4.0 1-0 Vandestrick, François - Fiorini, 4.0
18 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 4.0 0-1 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 4.0
19 De Baets, Keano - Cappan, Stan 4.0 1-0 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 4.0
20 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 3.0 1-0 Barlow, James - Coutton, Maxence 3.0
21 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 3.0 1-0 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 3.0
22 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 3.0 0-1 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 3.0
23 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 3.0 0-1 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 3.0
24 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 3.0 1-0 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 3.0
25 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 3.0 0-1 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 3.0
26 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 3.0 1-0 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 3.0
27 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 3.0 0-1 Londers, Tuur - Peeters, Paul 3.0
28 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 3.0 1-0 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 3.0
29 Muys, Zephira - Frère, David 3.0 0-1 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 3.0
30 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 3.0 1-0 Muys, Elitha - Frère, Esther 2.0
31 Ip, Lucas - Ip, Tobias 2.0 0-1 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 2.0
32 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 2.0 0-1 Van Campenhout, Wim - Van Campen 2.0
33 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 2.0 1-0 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 2.0
34 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 2.0 0-1 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 2.0
35 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 2.0 0-1 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 2.0
36 Bruznican, Levi - Verstraete, La 1.0 1-0 Van Campenhout, Arne - Van Campe 1.0
37 Londers, Gust - Meert, Senne 1.0 1-0 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 1.0
  Coorevits, Victor - Beuseling, O 1.0 1 Bye  
  Coorevits, Arthur - Vertongen, J 2.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 7.0 1-0 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 7.0
2 Boudry, William - Swennen, Fleur 6.0 0-1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 7.0
3 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 7.0 1-0 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 6.0
4 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 6.0 0-1 Peeters, Alex - Raats, Joppe 6.0
5 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 6.0 1-0 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 6.0
6 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 5.0 1-0 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 5.0
7 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 5.0 1-0 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 5.0
8 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 5.0 1-0 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 5.0
9 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 5.0 0-1 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 5.0
10 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 5.0 1-0 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 5.0
11 De Baets, Keano - Cappan, Stan 5.0 0-1 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 5.0
12 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 5.0 0-1 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 5.0
13 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 5.0 0-1 De Baets, Branko - Debucke, Jola 5.0
14 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 4.0 1-0 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 4.5
15 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 4.5 1-0 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 4.0
16 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 4.0 1-0 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 4.0
17 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 4.0 0-1 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 4.0
18 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 4.0 0-1 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 4.0
19 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 4.0 0-1 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 4.0
20 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 4.0 1-0 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 4.0
21 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 4.0 0-1 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 4.0
22 Vandestrick, François - Fiorini, 4.0 0-1 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 4.0
23 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 4.0 1-0 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 4.0
24 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 4.0 0-1 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 4.0
25 Londers, Tuur - Peeters, Paul 4.0 0-1 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 3.0
26 Barlow, James - Coutton, Maxence 3.0 1-0 Van Campenhout, Wim - Van Campen 3.0
27 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 3.0 0-1 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 3.0
28 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 3.0 1-0 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 3.0
29 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 3.0 0-1 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 3.0
30 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 3.0 0-1 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 3.0
31 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 3.0 1-0 Muys, Zephira - Frère, David 3.0
32 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 3.0 0-1 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 3.0
33 Muys, Elitha - Frère, Esther 2.0 0-1 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 2.0
34 Londers, Gust - Meert, Senne 2.0 1-0 Coorevits, Victor - Beuseling, O 2.0
35 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 2.0 0-1 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 2.0
36 Ip, Lucas - Ip, Tobias 2.0 1-0 Bruznican, Levi - Verstraete, La 2.0
37 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 1.0 1-0 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 2.0
  Van Campenhout, Arne - Van Campe 1.0 1 Bye  
  Coorevits, Arthur - Vertongen, J 2.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 10 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 8.0 0-1 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 8.0
2 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 8.0 1-0 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 7.0
3 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 7.0 0-1 Peeters, Alex - Raats, Joppe 7.0
4 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 6.0 0-1 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 6.0
5 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 6.0 1-0 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 6.0
6 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 6.0 0-1 Boudry, William - Swennen, Fleur 6.0
7 De Baets, Branko - Debucke, Jola 6.0 0-1 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 6.0
8 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 6.0 1-0 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 6.0
9 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 6.0 1-0 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 6.0
10 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 5.0 0-1 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 5.5
11 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 5.0 1-0 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 5.0
12 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 5.0 0-1 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 5.0
13 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 5.0 1-0 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 5.0
14 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 5.0 0-1 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 5.0
15 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 5.0 0-1 De Baets, Keano - Cappan, Stan 5.0
16 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 5.0 0-1 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 5.0
17 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 5.0 1-0 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 5.0
18 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 5.0 1-0 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 5.0
19 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 4.5 1-0 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 5.0
20 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 4.0 1-0 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 4.0
21 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 4.0 1-0 Barlow, James - Coutton, Maxence 4.0
22 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 4.0 0-1 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 4.0
23 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 4.0 0-1 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 4.0
24 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 4.0 0-1 Vandestrick, François - Fiorini, 4.0
25 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 4.0 0-1 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 4.0
26 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 4.0 0-1 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 4.0
27 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 4.0 0-1 Londers, Tuur - Peeters, Paul 4.0
28 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 4.0 1-0 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 4.0
29 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 4.0 0-1 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 3.0
30 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 3.0 0-1 Ip, Lucas - Ip, Tobias 3.0
31 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 3.0 1-0 Londers, Gust - Meert, Senne 3.0
32 Van Campenhout, Wim - Van Campen 3.0 1-0 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 3.0
33 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 3.0 0-1 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 3.0
34 Muys, Zephira - Frère, David 3.0 0-1 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 3.0
35 Bruznican, Levi - Verstraete, La 2.0 0-1 Muys, Elitha - Frère, Esther 2.0
36 Van Campenhout, Arne - Van Campe 2.0 0-1 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 2.0
37 Coorevits, Victor - Beuseling, O 2.0 0-1 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 2.0
  Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 2.0 1 Bye  
  Coorevits, Arthur - Vertongen, J 2.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 11 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Peeters, Alex - Raats, Joppe 8.0 0-1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 9.0
2 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 9.0 1-0 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 7.0
3 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 7.0 0-1 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 8.0
4 Boudry, William - Swennen, Fleur 7.0 1-0 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 7.0
5 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 7.0 1-0 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 7.0
6 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 7.0 0-1 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 7.0
7 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 6.5 0-1 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 6.0
8 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 6.0 1-0 De Baets, Branko - Debucke, Jola 6.0
9 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 6.0 0-1 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 6.0
10 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 6.0 1-0 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 6.0
11 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 6.0 1-0 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 6.0
12 De Baets, Keano - Cappan, Stan 6.0 0-1 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 6.0
13 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 6.0 1-0 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 6.0
14 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 6.0 0-1 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 5.5
15 Vandestrick, François - Fiorini, 5.0 0-1 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 5.0
16 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 5.0 0-1 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 5.0
17 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 5.0 0-1 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 5.0
18 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 5.0 0-1 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 5.0
19 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 5.0 0ff-0ff De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 5.0
20 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 5.0 1-0 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 5.0
21 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 5.0 1-0 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 5.0
22 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 5.0 1-0 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 5.0
23 Londers, Tuur - Peeters, Paul 5.0 1-0 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 5.0
24 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 5.0 1-0 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 4.0
25 Barlow, James - Coutton, Maxence 4.0 1-0 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 4.0
26 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 4.0 0-1 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 4.0
27 Ip, Lucas - Ip, Tobias 4.0 1-0 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 4.0
28 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 4.0 1-0 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 4.0
29 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 4.0 1-0 Van Campenhout, Wim - Van Campen 4.0
30 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 4.0 1-0 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 4.0
31 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 4.0 0-1 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 4.0
32 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 3.0 1-0 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 4.0
33 Muys, Elitha - Frère, Esther 3.0 1-0 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 3.0
34 Londers, Gust - Meert, Senne 3.0 0-1 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 3.0
35 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 3.0 0-1 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 3.0
36 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 3.0 1-0 Van Campenhout, Arne - Van Campe 2.0
37 Coorevits, Victor - Beuseling, O 2.0 0-1 Bruznican, Levi - Verstraete, La 2.0
  Muys, Zephira - Frère, David 3.0 1 Bye  
  Coorevits, Arthur - Vertongen, J 2.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2320
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 W - 1 4.0 0.90 +0.10
5 1      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 W - 1 6.0 0.85 +0.15
7 1      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 Z - 1 7.0 0.56 +0.44
8 1      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 W - 0 7.0 0.92 -0.92
9 2      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 Z 1 8.0 0.88 +0.12
10 2      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 W 1 9.0 0.92 +0.08
11 1      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 Z 1 10.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1840 81.0 Totaal 10.0 9.63 +0.37
Begin van de pagina

Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2275
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 Z - 1 4.0 0.88 +0.12
5 2      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 W - 1 5.0 0.85 +0.15
6 2      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 W 0 6.0 0.44 -0.44
8 3      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 Z - 1 7.0 0.58 +0.42
9 1      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 W 1 8.0 0.92 +0.08
10 1      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 Z - 1 9.0 0.81 +0.19
11 2      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 W - 1 10.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1863 81.0 Totaal 10.0 9.08 +0.92
Begin van de pagina

Butzen, Robin - De Bock, Thijs (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2025
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
4 3      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 Z - 1 4.0 0.74 +0.26
5 3      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 W - 1 5.0 0.25 +0.75
6 1      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 Z 0 5.0 0.15 -0.15
7 2      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 W - 1 6.0 0.62 +0.38
8 2      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 Z - 1 7.0 0.57 +0.43
9 3      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 W - 1 8.0 0.88 +0.12
10 1      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 W 0 8.0 0.19 -0.19
11 3      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 Z - 1 9.0 0.45 +0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1884 81.0 Totaal 9.0 6.54 +2.46
Begin van de pagina

Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1950
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
4 1      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
5 5      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 W - 1 4.0 0.78 +0.22
6 4      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 Z - 1 5.0 0.77 +0.23
7 3      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 W - 0 5.0 0.46 -0.46
8 5      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 Z - 1 6.0 0.78 +0.22
9 4      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 W - 0 6.0 0.65 -0.65
10 7      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 Z - 1 7.0 0.85 +0.15
11 5      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 W - 1 8.0 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1739 77.5 Totaal 8.0 7.71 +0.29
Begin van de pagina

Boudry, William - Swennen, Fleur (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1976
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Campenhout, Arne - Van Campe 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
4 4      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
5 2      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 Z - 0 4.0 0.15 -0.15
6 3      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 W - 1 5.0 0.89 +0.11
7 3      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 Z - 1 6.0 0.54 +0.46
8 2      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 W - 0 6.0 0.43 -0.43
9 2      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 W - 0 6.0 0.12 -0.12
10 6      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 Z 1 7.0 0.84 +0.16
11 4      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 W - 1 8.0 0.80 +0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1807 80.0 Totaal 8.0 7.11 +0.89
Begin van de pagina

Peeters, Alex - Raats, Joppe (Rank: 11)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1839
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 8      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 3      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 W - 0 3.0 0.26 -0.26
5 7      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 Z - 1 4.0 0.77 +0.23
6 2      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 8      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 Z 1 5.0 0.77 +0.23
8 8      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 W - 1 6.0 0.62 +0.38
9 4      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 Z - 1 7.0 0.35 +0.65
10 3      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 Z - 1 8.0 0.51 +0.49
11 1      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 W - 0 8.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1755 79.0 Totaal 8.0 6.00 +2.00
Begin van de pagina

Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr (Rank: 18)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1725
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 4      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
4 11      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
5 4      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 Z - 1 4.0 0.12 +0.88
6 6      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 W - 0 4.0 0.36 -0.36
7 12      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 Z - 1 5.0 0.82 +0.18
8 5      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 W - 0 5.0 0.22 -0.22
9 12      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 Z - 1 6.0 0.87 +0.13
10 5      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 W - 1 7.0 0.15 +0.85
11 6      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 Z - 1 8.0 0.26 +0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1653 72.5 Totaal 8.0 5.55 +2.45
Begin van de pagina

Pirard, Natan - Van Hille, Clara (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1831
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 9      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 W - 1 3.0 0.87 +0.13
4 4      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
5 8      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 W - 1 4.0 0.73 +0.27
6 6      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 Z - 1 5.0 0.64 +0.36
7 4      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 W - 1 6.0 0.25 +0.75
8 1      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 Z 1 7.0 0.08 +0.92
9 1      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 Z 0 7.0 0.08 -0.08
10 3      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 W - 0 7.0 0.49 -0.49
11 5      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 Z - 0 7.0 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1773 82.0 Totaal 7.0 5.60 +1.40
Begin van de pagina

Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris (Rank: 14)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1752
Land  ()
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 3      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 5      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 Z - 1 4.0 0.17 +0.83
5 1      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
6 5      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 Z - 0 4.0 0.26 -0.26
7 9      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 W - 1 5.0 0.76 +0.24
8 8      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 Z - 0 5.0 0.38 -0.38
9 10      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 W - 1 6.0 0.80 +0.20
10 8      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 Z - 0 6.0 0.47 -0.47
11 10      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 W - 1 7.0 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1716 76.0 Totaal 7.0 5.48 +1.52
Begin van de pagina

Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1937
Land  ()
Club(244) Brussels Chess Club

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
4 2      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 W - 0 3.0 0.12 -0.12
5 6      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 Z - 1 4.0 0.84 +0.16
6 5      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 W - 1 5.0 0.74 +0.26
7 2      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 Z - 0 5.0 0.38 -0.38
8 6      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 5      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 Z - 0 6.0 0.54 -0.54
10 4      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 W - 0 6.0 0.33 -0.33
11 9      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 Z - 1 7.0 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1731 76.0 Totaal 7.0 7.44 -0.44
Begin van de pagina

Anciaux, Adrien - Andri, Amaury (Rank: 15)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1737
Land  ()
Club(952) Wavre

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 2      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 9      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 W - 1 3.0 0.76 +0.24
5 10      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 Z - 1 4.0 0.66 +0.34
6 4      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 W - 0 4.0 0.23 -0.23
7 10      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 Z - 0 4.0 0.81 -0.81
8 11      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 W - 1 5.0 0.77 +0.23
9 11      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 Z - 1 6.0 0.74 +0.26
10 9      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 W - 1 7.0 0.65 +0.35
11 4      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 Z - 0 7.0 0.20 -0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1608 72.5 Totaal 7.0 6.65 +0.35
Begin van de pagina

Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth (Rank: 4)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2061
Land  ()
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 10      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 W - 0 3.0 0.88 -0.88
6 7      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
8 4      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 Z - 0 5.0 0.90 -0.90
9 7      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
10 4      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 Z - 1 7.0 0.67 +0.33
11 3      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 W - 0 7.0 0.55 -0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1563 71.0 Totaal 7.0 9.44 -2.44
Begin van de pagina

De Keukelaere, Wouter - Malfliet (Rank: 24)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1624
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 7      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 W - 0 2.0 0.14 -0.14
4 17      Coorevits, Arthur - Vertongen, J BEL 1208 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 9      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 W - 1 4.0 0.30 +0.70
6 3      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 Z - 0 4.0 0.11 -0.11
7 8      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 W - 0 4.0 0.23 -0.23
8 18      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 Z - 1 5.0 0.86 +0.14
9 6      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
10 9      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 Z - 0 6.0 0.35 -0.35
11 13      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 W - 1 7.0 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1637 68.0 Totaal 7.0 4.65 +2.35
Begin van de pagina

Temmerman, Sander - Dutré, Wonde (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1776
Land  ()
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 1      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
5 9      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 Z - 0 3.0 0.70 -0.70
6 11      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 W - 0 3.0 0.87 -0.87
7 14      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 10      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 W - 1 5.0 0.80 +0.20
9 9      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 Z - 1 6.0 0.71 +0.29
10 8      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 W - 1 7.0 0.53 +0.47
11 2      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 Z - 0 7.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1591 72.5 Totaal 7.0 7.27 -0.27
Begin van de pagina

Flikweert, Henry - Temmerman, Sa (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1730
Land  ()
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
4 10      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
5 11      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 W - 0 3.0 0.74 -0.74
6 12      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 Z - 1 4.0 0.88 +0.12
7 11      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 W - 0 4.0 0.65 -0.65
8 12      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 Z - 0 4.0 0.78 -0.78
9 14      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 W - 1 5.0 0.51 +0.49
10 12      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 Z 1 6.0 0.92 +0.08
11 11      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 W - 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1412 65.5 Totaal 7.0 8.24 -1.24
Begin van de pagina

Coibion, Charles - Fontaine, Quentin (Rank: 3)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2215
Landbel  (bel)
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Coorevits, Arthur - Vertongen, J BEL 1208 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 6      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 Z - 0 3.0 0.75 -0.75
6 8      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 W - 0 5.0 0.42 -0.42
9 6      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 Z 0 5.0 0.92 -0.92
10 11      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
11 7      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 Z - 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1644 69.5 Totaal 7.0 9.45 -2.45
Begin van de pagina

Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan (Rank: 5)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2026
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 11      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 W - 0 2.0 0.83 -0.83
5 13      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 Z - 0 4.0 0.75 -0.75
8 9      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
9 8      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
10 5      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 Z - 0 6.0 0.85 -0.85
11 8      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 W - 1 7.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1538 68.0 Totaal 7.0 9.77 -2.77
Begin van de pagina

Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1691
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 18      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
4 13      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 W - 0 2.0 0.79 -0.79
5 15      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 14      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 W - 1 4.0 0.90 +0.10
7 13      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 Z - 1 5.0 0.70 +0.30
8 4      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 W - 1 6.0 0.10 +0.90
9 3      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 Z - 0 6.0 0.12 -0.12
10 6      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 W 0 6.0 0.16 -0.16
11 12      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 Z - 1 7.0 0.69 +0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1541 70.5 Totaal 7.0 6.40 +0.60
Begin van de pagina

Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili (Rank: 10)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1910
Land  ()
Club(207) 2 Fous Diogène

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 12      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 20      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      Coorevits, Arthur - Vertongen, J BEL 1208 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 10      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 W - 1 5.0 0.82 +0.18
8 7      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 Z - 1 6.0 0.84 +0.16
9 5      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 W - 1 7.0 0.46 +0.54
10 2      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 Z - 0 7.0 0.08 -0.08
11 6      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 W 0 7.0 0.74 -0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1488 63.0 Totaal 7.0 8.46 -1.46
Begin van de pagina

Dewever, Niel - Hanssens, Daan (Rank: 34)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1459
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 25      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 Z - 1 3.0 0.21 +0.79
5 12      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 W - 0 3.0 0.40 -0.40
6 11      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 Z 1 4.0 0.13 +0.87
7 12      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 W - 0 4.0 0.18 -0.18
8 13      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 Z - ½ 4.5 0.18 +0.32
9 15      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 W - 1 5.5 0.24 +0.76
10 10      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 Z 1 6.5 0.25 +0.75
11 7      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 W 0 6.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1746 66.5 Totaal 6.5 3.68 +2.82
Begin van de pagina

Baekelandt, Els - Carpentier, Julien (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1725
Landbel  (bel)
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 20      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
5 5      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
6 13      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 W - 0 3.0 0.80 -0.80
7 15      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 13      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 W - ½ 4.5 0.82 -0.32
9 14      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 Z - 0 4.5 0.49 -0.49
10 19      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 W 1 5.5 0.92 +0.08
11 14      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 Z 1 6.5 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1263 63.5 Totaal 6.5 8.54 -2.04
Begin van de pagina

De Baets, Branko - Debucke, Jola (Rank: 21)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1652
Land  ()
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 14      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 8      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 Z - 0 3.0 0.27 -0.27
6 15      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 W - 1 4.0 0.90 +0.10
7 6      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 15      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 13      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 Z - 1 6.0 0.72 +0.28
10 7      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 W - 0 6.0 0.15 -0.15
11 8      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 Z - 0 6.0 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1564 73.0 Totaal 6.0 5.88 +0.12
Begin van de pagina

Musabayeva, Diana - Burssens, Ma (Rank: 25)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1621
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 8      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 18      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 10      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 W - 0 3.0 0.34 -0.34
6 18      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 11      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 Z - 1 5.0 0.35 +0.65
8 7      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 W - 0 5.0 0.16 -0.16
9 9      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 W - 0 5.0 0.29 -0.29
10 14      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 Z - 1 6.0 0.70 +0.30
11 9      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 W - 0 6.0 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1519 70.0 Totaal 6.0 5.03 +0.97
Begin van de pagina

Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga (Rank: 31)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1510
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 9      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
4 8      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 W - 0 2.0 0.18 -0.18
5 19      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 20      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 12      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 W - 1 5.0 0.22 +0.78
9 10      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 Z - 0 5.0 0.20 -0.20
10 17      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 W - 1 6.0 0.85 +0.15
11 13      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 Z - 0 6.0 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1572 68.0 Totaal 6.0 4.84 +1.16
Begin van de pagina

Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes (Rank: 27)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1538
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 20      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
5 18      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 19      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 13      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 W - 0 4.0 0.30 -0.30
8 9      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 16      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 W - 1 5.0 0.91 +0.09
10 16      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
11 14      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 W - 0 6.0 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1346 66.5 Totaal 6.0 6.47 -0.47
Begin van de pagina

De Baets, Keano - Cappan, Stan (Rank: 26)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1550
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 19      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 11      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 Z - 1 4.0 0.26 +0.74
6 7      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 9      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 Z 0 4.0 0.24 -0.24
8 19      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 11      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 W - 0 5.0 0.26 -0.26
10 15      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 Z - 1 6.0 0.79 +0.21
11 12      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 W - 0 6.0 0.31 -0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1464 66.0 Totaal 6.0 5.70 +0.30
Begin van de pagina

Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu (Rank: 23)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1629
Land  ()
Club(901) Namur-Echecs

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 16      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
5 7      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 W - 0 3.0 0.23 -0.23
6 17      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 17      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 W - 1 5.0 0.88 +0.12
9 8      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
10 13      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 W - 1 6.0 0.80 +0.20
11 10      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 Z - 0 6.0 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1535 69.0 Totaal 6.0 6.14 -0.14
Begin van de pagina

De Vidts, Stan - De Vidts, Niels (Rank: 47)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1100
Land  ()
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 21      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 30      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 19      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 28      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 17      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 15      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 18      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
10 18      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 W - 1 6.0 0.09 +0.91
11 11      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 Z - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1485 60.0 Totaal 6.0 3.41 +2.59
Begin van de pagina

Cillen, Jeroen - Boatca, Luca (Rank: 20)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1665
Land  ()
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 19      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 14      Coorevits, Arthur - Vertongen, J BEL 1208 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 21      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 20      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 16      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 14      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 Z - 0 4.0 0.82 -0.82
9 15      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 Z - 0 4.0 0.76 -0.76
10 20      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
11 15      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 Z - 1 6.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1012 54.5 Totaal 6.0 9.85 -3.85
Begin van de pagina

Vernimmen, Thomas - Andre, Robin (Rank: 35)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1399
Land  ()
Club(901) Namur-Echecs

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 26      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 W - 0 2.0 0.13 -0.13
5 22      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 12      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 W - 0 3.0 0.12 -0.12
7 22      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 14      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 W - 1 5.0 0.18 +0.82
9 12      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 W - 0 5.0 0.13 -0.13
10 11      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
11 21      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1351 64.5 Totaal 6.0 5.35 +0.65
Begin van de pagina

Xing, Daniel - Van Parys, Dago (Rank: 42)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1183
Land  ()
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 17      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 18      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 Z - 0 3.0 0.11 -0.11
8 24      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 24      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
10 12      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
11 18      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 Z - 1 6.0 0.12 +0.88
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1288 60.0 Totaal 6.0 4.31 +1.69
Begin van de pagina

Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune (Rank: 22)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1649
Landbel  (bel)
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 15      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
5 6      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 W - 0 3.0 0.16 -0.16
6 16      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 Z - 1 4.0 0.91 +0.09
7 7      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 Z - 0 4.0 0.18 -0.18
8 16      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 W - 1 5.0 0.82 +0.18
9 7      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
10 10      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 W - 0 5.0 0.75 -0.75
11 16      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 Z 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1499 62.5 Totaal 6.0 6.61 -0.61
Begin van de pagina

Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel (Rank: 52)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo685
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 1752 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 22      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 18      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 18      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 20      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 29      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 20      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
9 22      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
10 19      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
11 20      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 W 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1569 59.5 Totaal 6.0 2.56 +3.44
Begin van de pagina

Beuseling, Lander - Plomp, Mateo (Rank: 49)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo761
Land  ()
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 20      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 33      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 31      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 33      Coorevits, Victor - Beuseling, O 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 28      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 W - 0 2.0 0.86 -0.86
8 31      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
9 25      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 Z - 1 4.0 0.74 +0.26
10 28      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
11 17      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1185 54.0 Totaal 6.0 7.36 -1.36
Begin van de pagina

Garza, Daniel - Pereira Garza, C (Rank: 36)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1386
Land  ()
Club(230) Leuven Centraal

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 27      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 14      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 23      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 23      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 23      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 16      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 Z - 0 4.0 0.18 -0.18
9 20      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
10 13      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 Z - 0 5.0 0.20 -0.20
11 22      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1093 56.0 Totaal 6.0 7.12 -1.12
Begin van de pagina

Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe (Rank: 73)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 31      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 37      Bruznican, Levi - Verstraete, La 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 31      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 29      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 25      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 30      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
9 23      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 Z 0 4.0 0.08 -0.08
10 26      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
11 24      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1119 52.0 Totaal 6.0 1.30 +4.70
Begin van de pagina

Londers, Tuur - Peeters, Paul (Rank: 60)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo575
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 33      Coorevits, Victor - Beuseling, O 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 29      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 36      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 26      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 26      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
8 27      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 Z - 1 4.0 0.09 +0.91
9 25      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 W - 0 4.0 0.26 -0.26
10 27      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 Z 1 5.0 0.26 +0.74
11 23      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1126 49.0 Totaal 6.0 2.93 +3.07
Begin van de pagina

Wuillaume, Nathan - Menolascina, (Rank: 32)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1488
Land  ()
Club(525) Bourlette - Anderlues

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 23      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
5 20      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 13      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 Z - 1 4.0 0.20 +0.80
7 10      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 W - 1 5.0 0.19 +0.81
8 6      Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 1937 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 13      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 W - 0 5.0 0.28 -0.28
10 18      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 Z - 0 5.0 0.91 -0.91
11 19      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 W - 0ff 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1407 67.5 Totaal 5.0 4.78 +0.22
Begin van de pagina

Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt (Rank: 29)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1532
Land  ()
Club(607) Rochade Eupen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Coorevits, Victor - Beuseling, O 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 Z - 1 3.0 0.60 +0.40
6 8      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
7 18      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 W - 1 4.0 0.89 +0.11
8 10      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 Z - 0 4.0 0.20 -0.20
9 17      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
10 22      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
11 17      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 W - 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1425 65.5 Totaal 5.0 6.53 -1.53
Begin van de pagina

Declerck, Adriaan - Meert, Maari (Rank: 40)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1217
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2275 10.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 24      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 14      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 23      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 23      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
10 17      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 Z - 0 5.0 0.15 -0.15
11 16      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1342 66.5 Totaal 5.0 5.15 -0.15
Begin van de pagina

Dobranszky, Erik - Brand, Leonar (Rank: 56)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo638
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 19      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 10      Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 2061 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 19      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
5 20      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 24      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 33      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 24      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 31      Muys, Zephira - Frère, David 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
10 22      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
11 31      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1552 58.5 Totaal 5.0 3.40 +1.60
Begin van de pagina

De Le Court, Lucas - De Noose Cl (Rank: 30)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1527
Land  ()
Club(548) Caissa Europe

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 22      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 22      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 27      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 22      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 19      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 11      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 Z - 0 4.0 0.23 -0.23
9 18      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
10 23      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
11 18      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 W - 0 5.0 0.88 -0.88
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1004 60.0 Totaal 5.0 8.61 -3.61
Begin van de pagina

Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim (Rank: 33)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1475
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Pirard, Natan - Van Hille, Clara 1831 7.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 24      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
5 21      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 10      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 21      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 21      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 19      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
10 14      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 W - 0 5.0 0.30 -0.30
11 20      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1123 61.0 Totaal 5.0 7.12 -2.12
Begin van de pagina

Vandestrick, François - Fiorini, (Rank: 38)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1286
Land  ()
Club(952) Wavre

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      Muys, Zephira - Frère, David 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 18      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 25      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 15      De Baets, Branko - Debucke, Jola 1652 6.0 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
7 25      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 17      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 Z - 0 4.0 0.12 -0.12
9 22      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
10 24      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
11 15      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 W - 0 5.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1319 61.0 Totaal 5.0 5.99 -0.99
Begin van de pagina

De Nys, Noa - Bauden, Dustyn (Rank: 46)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1108
Land  ()
Club(525) Bourlette - Anderlues

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 1950 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Coorevits, Victor - Beuseling, O 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 18      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 29      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 17      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 18      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 19      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 26      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 17      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
10 16      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
11 19      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 Z - 0ff 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1397 58.0 Totaal 5.0 3.32 +1.68
Begin van de pagina

Piceu, Tom - Seyns, Odilon (Rank: 43)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1161
Landbel  (bel)
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 2026 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 17      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 26      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 26      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 15      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 25      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 16      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 Z - 0 4.0 0.09 -0.09
10 26      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
11 26      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1179 59.5 Totaal 5.0 5.93 -0.93
Begin van de pagina

Noens, Yoran - Debunne, Lasse (Rank: 57)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo633
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 38      Muys, Zephira - Frère, David 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 28      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 22      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 25      Coorevits, Arthur - Vertongen, J BEL 1208 2.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 21      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 19      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 24      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
10 25      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
11 22      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1362 55.0 Totaal 5.0 1.72 +3.28
Begin van de pagina

Delbergue, Mossab - Gangai, Luis (Rank: 37)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1321
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Bruznican, Levi - Verstraete, La 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 28      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 15      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 W - 0 2.0 0.13 -0.13
5 24      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 14      Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 1691 7.0 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
7 24      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 18      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 W - 0 4.0 0.14 -0.14
9 21      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
10 15      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 W - 0 5.0 0.21 -0.21
11 23      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1129 60.0 Totaal 5.0 6.18 -1.18
Begin van de pagina

Monegal, Matias - Drugmand, Beno (Rank: 53)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo683
Land  ()
Club(952) Wavre

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 1737 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 26      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 33      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 21      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 30      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 21      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 29      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 W - 0 3.0 0.73 -0.73
10 29      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 Z - 1 4.0 0.77 +0.23
11 29      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 W 1 5.0 0.65 +0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1115 52.0 Totaal 5.0 5.31 -0.31
Begin van de pagina

Van Brussel, Thomas - Vansilliet (Rank: 51)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo705
Land  ()
Club(901) Namur-Echecs

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 1776 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 24      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 32      Coorevits, Victor - Beuseling, O 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 31      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 22      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 29      Muys, Zephira - Frère, David 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 21      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
10 20      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
11 28      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 W - 1 5.0 0.79 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1430 56.0 Totaal 5.0 4.95 +0.05
Begin van de pagina

Barlow, James - Coutton, Maxence (Rank: 28)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1538
Land  ()
Club(952) Wavre

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Van Campenhout, Arne - Van Campe 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
4 6      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 17      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 21      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 17      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 20      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
9 26      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
10 21      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
11 25      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1085 57.0 Totaal 5.0 8.43 -3.43
Begin van de pagina

Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan (Rank: 54)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo678
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 1730 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 36      Bruznican, Levi - Verstraete, La 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 23      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 21      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 34      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 22      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 31      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 22      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
9 19      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
10 21      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
11 21      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1510 53.0 Totaal 5.0 3.40 +1.60
Begin van de pagina

Ip, Lucas - Ip, Tobias (Rank: 70)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Wuillaume, Nathan - Menolascina, 1488 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 32      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 36      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 33      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 37      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 36      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 31      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
9 36      Bruznican, Levi - Verstraete, La 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
10 30      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
11 27      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0858 47.0 Totaal 5.0 2.56 +2.44
Begin van de pagina

Daems, Thibaut - Oonk, Lukas (Rank: 75)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 27      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 28      Van Campenhout, Arne - Van Campe 1150 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 25      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 31      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 29      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 35      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 28      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
10 28      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
11 30      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0987 51.0 Totaal 5.0 1.30 +3.70
Begin van de pagina

Peeters, Yumi - Decraene, Lotus (Rank: 39)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1262
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 2320 10.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 16      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 W - 0 2.0 0.10 -0.10
5 26      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 16      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 W - 0 3.0 0.09 -0.09
7 16      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 22      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
9 27      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
10 25      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
11 24      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1279 65.0 Totaal 4.0 5.95 -1.95
Begin van de pagina

Faybish, Dana - Lipski, Salomon (Rank: 58)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo631
Land  ()
Club(209) Anderlecht

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Baekelandt, Els - Carpentier, Julien BEL 1725 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 29      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 22      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 W 1 2.0 0.08 +0.92
5 23      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 19      Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 1538 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 24      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 23      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 32      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
10 24      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
11 25      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1467 57.5 Totaal 4.0 2.56 +1.44
Begin van de pagina

De Winne, Oswald - Tumenjargal, (Rank: 50)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo761
Land  ()
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Peeters, Alex - Raats, Joppe 1839 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 31      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 32      Muys, Zephira - Frère, David 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 21      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 30      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 20      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 28      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 W - 1 4.0 0.86 +0.14
9 20      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
10 27      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 W - 0 4.0 0.74 -0.74
11 27      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1206 59.0 Totaal 4.0 6.52 -2.52
Begin van de pagina

Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia (Rank: 67)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 1510 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 29      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 33      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 Z 1 2.0 0.08 +0.92
5 26      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 30      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 30      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 32      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
9 35      Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
10 34      Muys, Zephira - Frère, David 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
11 31      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0864 49.0 Totaal 4.0 1.72 +2.28
Begin van de pagina

Moerman, Axl - Vynck, Arnon (Rank: 61)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo509
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 1629 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Declerck, Adriaan - Meert, Maari 1217 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 35      Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 31      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 24      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 27      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 23      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 25      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 29      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 Z - 1 4.0 0.27 +0.73
10 23      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
11 32      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1225 52.0 Totaal 4.0 2.75 +1.25
Begin van de pagina

Van Campenhout, Wim - Van Campen (Rank: 59)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo575
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Coorevits, Arthur - Vertongen, J BEL 1208 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 34      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 23      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 27      De Le Court, Lucas - De Noose Cl 1527 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 34      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 27      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 W - 0 2.0 0.09 -0.09
8 32      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
9 26      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
10 32      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
11 29      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 Z - 0 4.0 0.35 -0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1264 47.0 Totaal 4.0 4.52 -0.52
Begin van de pagina

Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas (Rank: 63)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo453
Land  ()
Club(548) Caissa Europe

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 1621 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 37      Muys, Zephira - Frère, David 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 34      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5 29      Van Campenhout, Arne - Van Campe 1150 2.0 Z 1 2.0 0.08 +0.92
6 28      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 28      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 Z - 1 3.0 0.14 +0.86
8 28      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 Z - 0 3.0 0.14 -0.14
9 27      Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 1262 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
10 33      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
11 26      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1124 50.0 Totaal 4.0 3.52 +0.48
Begin van de pagina

Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc (Rank: 71)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 1475 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 34      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 35      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 38      Bruznican, Levi - Verstraete, La 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 37      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 31      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 35      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 33      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
10 33      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
11 35      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0794 48.0 Totaal 4.0 2.56 +1.44
Begin van de pagina

Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji (Rank: 48)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo959
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 30      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 31      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 30      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 29      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 27      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
8 27      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 W - 0 3.0 0.91 -0.91
9 28      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
10 30      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
11 34      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0892 51.0 Totaal 4.0 9.26 -5.26
Begin van de pagina

De Rycke, Killian - Decraene, Ed (Rank: 55)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo651
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 1725 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 37      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 32      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 25      Xing, Daniel - Van Parys, Dago 1183 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 35      Muys, Zephira - Frère, David 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 23      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 32      Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 26      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 30      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 W - 0 3.0 0.74 -0.74
10 31      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
11 30      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1174 53.0 Totaal 4.0 6.58 -2.58
Begin van de pagina

Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel (Rank: 74)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Garza, Daniel - Pereira Garza, C 1386 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 37      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 25      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 30      De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 1100 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 36      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 35      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
7 33      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 34      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 32      Faybish, Dana - Lipski, Salomon 631 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
10 32      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
11 36      Van Campenhout, Arne - Van Campe 1150 2.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0863 51.5 Totaal 4.0 1.30 +2.70
Begin van de pagina

Muys, Elitha - Frère, Esther (Rank: 45)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Butzen, Robin - De Bock, Thijs 2025 9.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune BEL 1649 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 28      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 27      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 26      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
8 30      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
9 33      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 W 0 2.0 0.92 -0.92
10 35      Bruznican, Levi - Verstraete, La 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
11 33      Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0976 54.0 Totaal 4.0 8.44 -4.44
Begin van de pagina

Stynen, Lisa - Verboven, Kaat (Rank: 62)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo470
Land  ()
Club(50001) Belgium

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 36      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 35      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5 28      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 35      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
7 35      Coorevits, Victor - Beuseling, O 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
8 33      Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
9 30      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 Z - 1 4.0 0.26 +0.74
10 29      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 W - 0 4.0 0.23 -0.23
11 28      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 Z 0 4.0 0.21 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0995 46.0 Totaal 4.0 5.54 -1.54
Begin van de pagina

Muys, Zephira - Frère, David (Rank: 64)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      Vandestrick, François - Fiorini, 1286 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 38      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 37      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 32      De Winne, Oswald - Tumenjargal, 761 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 35      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 36      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 34      Van Campenhout, Arne - Van Campe 1150 2.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
8 29      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
9 31      Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 638 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
10 34      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
11        Bye           1 4.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0784 41.0 Totaal 4.0 1.64 +1.36
Begin van de pagina

Muylaert, Max - Di Marcantonio, (Rank: 66)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 30      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 36      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 37      Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 38      Bruznican, Levi - Verstraete, La 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
7 37      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 34      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 37      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
10 36      Van Campenhout, Arne - Van Campe 1150 2.0 Z 1 3.0 0.08 +0.92
11 32      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1061 40.0 Totaal 4.0 3.40 +0.60
Begin van de pagina

Londers, Gust - Meert, Senne (Rank: 76)

Rangschikking70
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 1399 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 685 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 36      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 34      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 34      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
6 34      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 37      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 37      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
9 34      Coorevits, Victor - Beuseling, O 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
10 31      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
11 34      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0733 46.0 Totaal 3.0 2.14 +0.86
Begin van de pagina

Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S (Rank: 69)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      De Baets, Keano - Cappan, Stan 1550 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Van Campenhout, Arne - Van Campe 1150 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 38      Bruznican, Levi - Verstraete, La 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 26      Piceu, Tom - Seyns, Odilon BEL 1161 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 30      Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 959 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 36      Muys, Zephira - Frère, David 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 36      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 37      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9 37      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
10 37      Coorevits, Victor - Beuseling, O 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
11 35      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1205 42.0 Totaal 3.0 3.82 -0.82
Begin van de pagina

Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad (Rank: 72)

Rangschikking72
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Dewever, Niel - Hanssens, Daan 1459 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Monegal, Matias - Drugmand, Beno 683 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 35      Moerman, Axl - Vynck, Arnon 509 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 38      Coorevits, Victor - Beuseling, O 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 37      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 32      Van Campenhout, Arne - Van Campe 1150 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
7 32      De Rycke, Killian - Decraene, Ed 651 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 33      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
9 35      Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
10        Bye           1 3.0    
11 33      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0867 39.5 Totaal 3.0 2.06 -0.06
Begin van de pagina

Bruznican, Levi - Verstraete, La (Rank: 65)

Rangschikking73
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 1321 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 36      Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan BEL 678 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 38      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 37      Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 38      Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 38      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.0    
8 36      Van Campenhout, Arne - Van Campe 1150 2.0 W 1 2.0 0.08 +0.92
9 36      Ip, Lucas - Ip, Tobias 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
10 35      Muys, Elitha - Frère, Esther 1150 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
11 37      Coorevits, Victor - Beuseling, O 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1074 40.0 Totaal 3.0 3.32 -1.32
Begin van de pagina

Coorevits, Arthur - Vertongen, J (Rank: 41)

Rangschikking74
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1208
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Coibion, Charles - Fontaine, Quentin BEL 2215 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Van Campenhout, Wim - Van Campen 575 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 1665 6.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 17      De Keukelaere, Wouter - Malfliet 1624 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 1910 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 25      Noens, Yoran - Debunne, Lasse 633 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
10        Afwezig           0 2.0    
11        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1437 36.0 Totaal 2.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina

Van Campenhout, Arne - Van Campe (Rank: 44)

Rangschikking75
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Boudry, William - Swennen, Fleur 1976 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 19      Barlow, James - Coutton, Maxence 1538 5.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
4 28      Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 29      Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 453 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 32      Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
7 34      Muys, Zephira - Frère, David 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
8 36      Bruznican, Levi - Verstraete, La 0 3.0 Z 0 1.0 0.92 -0.92
9        Bye           1 2.0    
10 36      Muylaert, Max - Di Marcantonio, 0 4.0 W 0 2.0 0.92 -0.92
11 36      Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1322 43.0 Totaal 2.0 7.53 -6.53
Begin van de pagina

Coorevits, Victor - Beuseling, O (Rank: 68)

Rangschikking76
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 1532 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 1108 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 33      Londers, Tuur - Peeters, Paul 575 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 38      Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 32      Van Brussel, Thomas - Vansilliet 705 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 33      Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 761 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 35      Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 470 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
8        Bye           1 2.0    
9 34      Londers, Gust - Meert, Senne 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
10 37      Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
11 37      Bruznican, Levi - Verstraete, La 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0858 43.0 Totaal 2.0 2.48 -1.48
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 OR SB
1 Hamblok, Roel - Maerevoet, Sim 1 2320 2353 10.0 55 Z 1 22 W 1 14 Z 1 4 W 1 9 Z 1 3 W 1 2 Z 1 8 W 0 5 Z 1 19 W 1 6 Z 1 1.0 74.00
2 Sarrau, Jelle - Van Kessel, Wess 2 2275 2358 10.0 40 W 1 27 Z 1 11 W 1 10 Z 1 5 W 1 6 Z 1 1 W 0 16 Z 1 8 W 1 3 Z 1 14 W 1 0.0 71.00
3 Butzen, Robin - De Bock, Thijs 6 2025 2197 9.0 66 W 1 51 Z 1 7 W 1 6 Z 1 16 W 1 1 Z 0 10 W 1 5 Z 1 18 W 1 2 W 0 12 Z 1 - 61.00
4 Rogge, Parcival - D'Haenens, Léo 8 1950 1956 8.0 45 W 1 39 Z 1 18 W 1 1 Z 0 21 W 1 11 Z 1 5 W 0 7 Z 1 6 W 0 22 Z 1 8 W 1 - 52.00
5 Boudry, William - Swennen, Fleur 7 1976 2024 8.0 75 Z 1 26 W 1 15 Z 1 8 W 1 2 Z 0 13 W 1 4 Z 1 3 W 0 1 W 0 18 Z 1 11 W 1 - 50.50
6 Peeters, Alex - Raats, Joppe 11 1839 1982 8.0 57 Z 1 42 W 1 23 Z 1 3 W 0 27 Z 1 2 W 0 13 Z 1 9 W 1 4 Z 1 8 Z 1 1 W 0 - 50.00
7 Naessens, Wolf - Cappan, Pjotr 18 1725 1890 8.0 64 Z 1 35 W 1 3 Z 0 38 W 1 12 Z 1 8 W 0 20 Z 1 4 W 0 30 Z 1 17 W 1 19 Z 1 - 49.00
8 Pirard, Natan - Van Hille, Clara 12 1831 1924 7.0 34 W 1 43 Z 1 24 W 1 5 Z 0 22 W 1 7 Z 1 17 W 1 1 Z 1 2 Z 0 6 W 0 4 Z 0 - 48.00
9 Sleypen, Maxim - Pouleyn, Floris 14 1752 1859 7.0 33 W 1 30 Z 1 16 W 1 17 Z 1 1 W 0 10 Z 0 26 W 1 6 Z 0 24 W 1 14 Z 0 27 W 1 - 44.00
10 Yoro, Samuel - Faybish, Benjamin 9 1937 1877 7.0 28 Z 1 25 W 1 13 Z 1 2 W 0 32 Z 1 9 W 1 3 Z 0 38 W 1 19 Z 0 12 W 0 23 Z 1 - 43.50
11 Anciaux, Adrien - Andri, Amaury 15 1737 1757 7.0 49 Z 1 20 W 1 2 Z 0 25 W 1 23 Z 1 4 W 0 38 Z 0 42 W 1 26 Z 1 13 W 1 5 Z 0 - 41.50
12 Van Dijck, Bjarne - Goddé, Matth 4 2061 1830 7.0 31 W 1 23 Z 0 41 W 1 39 Z 1 7 W 0 26 Z 1 22 W 1 18 Z 0 32 W 1 10 Z 1 3 W 0 - 41.00
13 De Keukelaere, Wouter - Malfliet 24 1624 1792 7.0 67 W 1 17 Z 1 10 W 0 74 Z 1 14 W 1 5 Z 0 6 W 0 48 Z 1 16 W 1 11 Z 0 24 W 1 - 40.50
14 Temmerman, Sander - Dutré, Wonde 13 1776 1747 7.0 50 Z 1 38 W 1 1 W 0 24 Z 1 13 Z 0 20 W 0 40 Z 1 39 W 1 23 Z 1 9 W 1 2 Z 0 - 39.50
15 Flikweert, Henry - Temmerman, Sa 16 1730 1609 7.0 52 W 1 48 Z 1 5 W 0 43 Z 1 26 W 0 30 Z 1 23 W 0 24 Z 0 21 W 1 31 Z 1 28 W 1 - 39.50
16 Coibion, Charles - Fontaine, Quentin 3 2215 1978 7.0 74 Z 1 32 W 1 9 Z 0 51 W 1 3 Z 0 39 W 1 27 Z 1 2 W 0 13 Z 0 30 W 1 20 Z 1 - 39.00
17 Verhelst, Joris - De Rycke, Tyan 5 2026 1770 7.0 46 Z 1 13 W 0 44 Z 1 9 W 0 40 Z 1 24 W 1 8 Z 0 25 W 1 27 W 1 7 Z 0 22 W 1 - 39.00
18 Huysmans, Quinten - Jacobs, Maar 19 1691 1716 7.0 47 Z 1 44 W 1 4 Z 0 20 W 0 46 Z 1 48 W 1 25 Z 1 12 W 1 3 Z 0 5 W 0 26 Z 1 - 39.00
19 Hauchamps, Maxime - Raptis, Fili 10 1910 1766 7.0 63 W 1 24 Z 0 55 W 0 50 Z 1 74 W 1 43 Z 1 32 W 1 23 Z 1 10 W 1 1 Z 0 7 W 0 - 37.50
20 Dewever, Niel - Hanssens, Daan 34 1459 1654 6.5 72 W 1 11 Z 0 65 W 1 18 Z 1 39 W 0 14 Z 1 7 W 0 21 Z ½ 29 W 1 32 Z 1 16 W 0 0.5 35.75
21 Baekelandt, Els - Carpentier, Julien 17 1725 1537 6.5 41 W 0 56 Z 1 40 W 1 30 Z 1 4 Z 0 38 W 0 46 Z 1 20 W ½ 15 Z 0 33 W 1 25 Z 1 0.5 35.25
22 De Baets, Branko - Debucke, Jola 21 1652 1657 6.0 37 Z 1 1 Z 0 31 W 1 35 W 1 8 Z 0 44 W 1 12 Z 0 28 W 1 38 Z 1 4 W 0 17 Z 0 - 34.50
23 Musabayeva, Diana - Burssens, Ma 25 1621 1680 6.0 61 Z 1 12 W 1 6 W 0 33 Z 1 11 W 0 45 Z 1 15 Z 1 19 W 0 14 W 0 43 Z 1 10 W 0 - 34.50
24 Oloeriu, Calin - Beukenhorst, Ga 31 1510 1589 6.0 58 Z 1 19 W 1 8 Z 0 14 W 0 28 Z 1 17 Z 0 57 W 1 15 W 1 9 Z 0 40 W 1 13 Z 0 - 33.00
25 Vandenhole, Kobe - Roelandt, Jes 27 1538 1480 6.0 36 W 1 10 Z 0 34 W 1 11 Z 0 33 W 1 56 Z 1 18 W 0 17 Z 0 46 W 1 45 Z 1 21 W 0 - 32.50
26 De Baets, Keano - Cappan, Stan 26 1550 1557 6.0 71 W 1 5 Z 0 45 W 1 41 Z 1 15 Z 1 12 W 0 9 Z 0 47 W 1 11 W 0 48 Z 1 18 W 0 - 30.50
27 Damlakhi, Mahmoud - Leclercq, Lu 23 1629 1608 6.0 59 Z 1 2 W 0 46 Z 1 55 Z 1 6 W 0 31 Z 1 16 W 0 44 W 1 17 Z 0 35 W 1 9 Z 0 - 30.00
28 De Vidts, Stan - De Vidts, Niels 47 1100 1317 6.0 10 W 0 36 Z 1 39 W 0 65 Z 1 24 W 0 61 Z 1 51 W 1 22 Z 0 42 Z 1 38 W 1 15 Z 0 - 29.50
29 Cillen, Jeroen - Boatca, Luca 20 1665 1333 6.0 56 W 1 41 Z 0 74 W 0 52 Z 1 31 W 0 33 Z 1 55 W 1 30 Z 0 20 Z 0 50 W 1 44 Z 1 - 29.00
30 Vernimmen, Thomas - Andre, Robin 35 1399 1435 6.0 70 Z 1 9 W 0 49 Z 1 21 W 0 47 Z 1 15 W 0 50 Z 1 29 W 1 7 W 0 16 Z 0 52 W 1 - 29.00
31 Xing, Daniel - Van Parys, Dago 42 1183 1318 6.0 12 Z 0 61 W 1 22 Z 0 64 W 1 29 Z 1 27 W 0 39 Z 0 41 W 1 47 Z 1 15 W 0 42 Z 1 - 29.00
32 Fordeyn, Tibo - Liveyns, Rune 22 1649 1592 6.0 60 W 1 16 Z 0 66 W 1 48 Z 1 10 W 0 55 Z 1 19 Z 0 35 W 1 12 Z 0 20 W 0 40 Z 1 - 28.00
33 Gilson, Pacôme - Toledo, Hillel 52 685 976 6.0 9 Z 0 70 W 1 42 Z 1 23 W 0 25 Z 0 29 W 0 54 Z 1 51 W 1 44 Z 1 21 Z 0 43 W 1 - 28.00
34 Beuseling, Lander - Plomp, Mateo 49 761 643 6.0 8 Z 0 62 W 1 25 Z 0 58 W 0 36 Z 0 76 W 1 61 W 0 53 Z 1 37 Z 1 54 W 1 39 Z 1 - 26.50
35 Garza, Daniel - Pereira Garza, C 36 1386 1268 6.0 65 W 1 7 Z 0 54 W 1 22 Z 0 56 W 0 64 Z 1 59 W 1 32 Z 0 57 W 1 27 Z 0 47 W 1 - 26.00
36 Orban, Pieter-Jan - Orban, Jaspe 73 0 1054 6.0 25 Z 0 28 W 0 57 Z 0 73 W 1 34 W 1 63 Z 1 44 Z 0 66 W 1 40 Z 0 46 Z 1 55 W 1 - 25.50
37 Londers, Tuur - Peeters, Paul 60 575 825 6.0 22 W 0 55 W 0 76 Z 1 45 Z 0 65 W 1 46 W 0 66 Z 1 63 Z 1 34 W 0 57 Z 1 48 W 1 - 22.50
38 Wuillaume, Nathan - Menolascina, 32 1488 1487 5.0 53 W 1 14 Z 0 52 W 1 7 Z 0 41 W 1 21 Z 1 11 W 1 10 Z 0 22 W 0 28 Z 0 45 W 0ff - 28.50
39 Wertz, Yannick - Heiligtag, Matt 29 1532 1407 5.0 76 Z 1 4 W 0 28 Z 1 12 W 0 20 Z 1 16 Z 0 31 W 1 14 Z 0 45 W 0 41 Z 1 34 W 0 - 25.00
40 Declerck, Adriaan - Meert, Maari 40 1217 1208 5.0 2 Z 0 59 W 1 21 Z 0 49 W 1 17 W 0 41 Z 1 14 W 0 56 Z 1 36 W 1 24 Z 0 32 W 0 - 24.00
41 Dobranszky, Erik - Brand, Leonar 56 638 784 5.0 21 Z 1 29 W 1 12 Z 0 26 W 0 38 Z 0 40 W 0 65 Z 1 31 Z 0 68 W 1 39 W 0 58 Z 1 - 24.00
42 De Le Court, Lucas - De Noose Cl 30 1527 1216 5.0 54 W 1 6 Z 0 33 W 0 56 Z 0 60 W 1 52 Z 1 45 W 1 11 Z 0 28 W 0 59 Z 1 31 W 0 - 23.50
43 Jonniaux, Bastien - Letoret, Tim 33 1475 1290 5.0 62 Z 1 8 W 0 50 Z 1 15 W 0 57 Z 1 19 W 0 47 Z 0 49 W 1 52 Z 1 23 W 0 33 Z 0 - 23.00
44 Vandestrick, François - Fiorini, 38 1286 1203 5.0 68 W 1 18 Z 0 17 W 0 60 Z 1 54 W 1 22 Z 0 36 W 1 27 Z 0 33 W 0 56 Z 1 29 W 0 - 22.50
45 De Nys, Noa - Bauden, Dustyn 46 1108 1268 5.0 4 Z 0 76 W 1 26 Z 0 37 W 1 51 Z 1 23 W 0 42 Z 0 64 W 1 39 Z 1 25 W 0 38 Z 0ff - 21.50
46 Piceu, Tom - Seyns, Odilon 43 1161 1087 5.0 17 W 0 67 Z 1 27 W 0 71 Z 1 18 W 0 37 Z 1 21 W 0 59 Z 1 25 Z 0 36 W 0 61 Z 1 - 21.00
47 Noens, Yoran - Debunne, Lasse 57 633 924 5.0 18 W 0 68 Z 1 48 W 0 66 Z 1 30 W 0 74 Z 1 43 W 1 26 Z 0 31 W 0 55 Z 1 35 Z 0 - 21.00
48 Delbergue, Mossab - Gangai, Luis 37 1321 1215 5.0 73 Z 1 15 W 0 47 Z 1 32 W 0 59 Z 1 18 Z 0 56 W 1 13 W 0 50 Z 1 26 W 0 37 Z 0 - 20.50
49 Monegal, Matias - Drugmand, Beno 53 683 675 5.0 11 W 0 72 Z 1 30 W 0 40 Z 0 53 W 1 51 Z 0 58 W 1 43 Z 0 59 W 0 67 Z 1 60 W 1 - 19.50
50 Van Brussel, Thomas - Vansilliet 51 705 720 5.0 14 W 0 53 Z 1 43 W 0 19 W 0 76 Z 1 54 Z 1 30 W 0 68 Z 1 48 W 0 29 Z 0 67 W 1 - 19.00
51 Barlow, James - Coutton, Maxence 28 1538 1249 5.0 69 Z 1 3 W 0 75 Z 1 16 Z 0 45 W 0 49 W 1 28 Z 0 33 Z 0 60 W 1 52 Z 0 56 W 1 - 18.50
52 Van Elsacker, Jasper - De Coninck, Jonathan 54 678 824 5.0 15 Z 0 73 W 1 38 Z 0 29 W 0 70 Z 1 42 W 0 62 Z 1 55 Z 1 43 W 0 51 W 1 30 Z 0 - 18.50
53 Ip, Lucas - Ip, Tobias 70 0 510 5.0 38 Z 0 50 W 0 64 Z 0 69 W 1 49 Z 0 62 W 0 71 Z 1 34 W 0 73 W 1 63 Z 1 57 W 1 - 17.50
54 Daems, Thibaut - Oonk, Lukas 75 0 861 5.0 42 Z 0 57 W 1 35 Z 0 75 W 1 44 Z 0 50 W 0 33 W 0 62 Z 1 63 W 1 34 Z 0 64 W 1 - 17.50
55 Peeters, Yumi - Decraene, Lotus 39 1262 1119 4.0 1 W 0 37 Z 1 19 Z 1 27 W 0 58 Z 1 32 W 0 29 Z 0 52 W 0 61 Z 1 47 W 0 36 Z 0 - 21.00
56 Faybish, Dana - Lipski, Salomon 58 631 784 4.0 29 Z 0 21 W 0 58 Z 1 42 W 1 35 Z 1 25 W 0 48 Z 0 40 W 0 65 Z 1 44 W 0 51 Z 0 - 19.00
57 De Winne, Oswald - Tumenjargal, 50 761 578 4.0 6 W 0 54 Z 0 36 W 1 68 Z 1 43 W 0 58 Z 1 24 Z 0 61 W 1 35 Z 0 37 W 0 53 Z 0 - 17.50
58 Lukin, Yesenia - Pribylla, Amelia 67 0 605 4.0 24 W 0 63 Z 1 56 W 0 34 Z 1 55 W 0 57 W 0 49 Z 0 60 W 0 72 Z 1 68 Z 1 41 W 0 - 16.00
59 Moerman, Axl - Vynck, Arnon 61 509 641 4.0 27 W 0 40 Z 0 72 W 1 63 Z 1 48 W 0 66 Z 1 35 Z 0 46 W 0 49 Z 1 42 W 0 69 Z 0 - 15.50
60 Van Campenhout, Wim - Van Campen 59 575 554 4.0 32 Z 0 74 W 0 62 Z 1 44 W 0 42 Z 0 70 W 1 63 W 0 58 Z 1 51 Z 0 65 W 1 49 Z 0 - 15.00
61 Hecq, Jimmy - Wauters, Ladislas 63 453 516 4.0 23 W 0 31 Z 0 68 W 0 70 W 1 75 Z 1 28 W 0 34 Z 1 57 Z 0 55 W 0 62 Z 1 46 W 0 - 14.50
62 Nguyen, Phuc Huy - Nguyen, Phuc 71 0 404 4.0 43 W 0 34 Z 0 60 W 0 67 Z 0 73 W 1 53 Z 1 52 W 0 54 W 0 66 Z 1 61 W 0 71 Z 1 - 14.50
63 Cuvelier, Annelies - Moerman, Ji 48 959 533 4.0 19 Z 0 58 W 0 69 Z 1 59 W 0 71 Z 1 36 W 0 60 Z 1 37 W 0 54 Z 0 53 W 0 70 Z 1 - 14.00
64 De Rycke, Killian - Decraene, Ed 55 651 460 4.0 7 W 0 65 Z 0 53 W 1 31 Z 0 68 W 1 35 W 0 72 Z 1 45 Z 0 67 W 0 70 W 1 54 Z 0 - 14.00
65 Van Ewijk, Uma - Van Ewijk, Abel 74 0 683 4.0 35 Z 0 64 W 1 20 Z 0 28 W 0 37 Z 0 67 W 1 41 W 0 69 Z 1 56 W 0 60 Z 0 75 W 1 - 13.50
66 Muys, Elitha - Frère, Esther 45 1150 793 4.0 3 Z 0 69 W 1 32 Z 0 47 W 0 67 Z 1 59 W 0 37 W 0 36 Z 0 62 W 0 73 Z 1 72 W 1 - 13.00
67 Stynen, Lisa - Verboven, Kaat 62 470 352 4.0 13 Z 0 46 W 0 70 Z 0 62 W 1 66 W 0 65 Z 0 76 Z 1 72 W 1 64 Z 1 49 W 0 50 Z 0 - 12.00
68 Muys, Zephira - Frère, David 64 0 479 4.0 44 Z 0 47 W 0 61 Z 1 57 W 0 64 Z 0 71 W 1 75 Z 1 50 W 0 41 Z 0 58 W 0 B1 - 11.50
69 Muylaert, Max - Di Marcantonio, 66 0 380 4.0 51 W 0 66 Z 0 63 W 0 53 Z 0 72 W 0 73 Z 1 70 W 1 65 W 0 71 Z 0 75 Z 1 59 W 1 - 11.00
70 Londers, Gust - Meert, Senne 76 0 359 3.0 30 W 0 33 Z 0 67 W 1 61 Z 0 52 W 0 60 Z 0 69 Z 0 71 W 1 76 W 1 64 Z 0 63 W 0 - 8.50
71 Choijamts, Nasa - Uyttendaele, S 69 0 263 3.0 26 Z 0 75 W 0 73 Z 1 46 W 0 63 W 0 68 Z 0 53 W 0 70 Z 0 69 W 1 76 Z 1 62 W 0 - 8.00
72 Van Nimmen, Nolan - Vanherck, Ad 72 0 367 3.0 20 Z 0 49 W 0 59 Z 0 76 W 0 69 Z 1 75 W 1 64 W 0 67 Z 0 58 W 0 B1 66 Z 0 - 8.00
73 Bruznican, Levi - Verstraete, La 65 0 190 3.0 48 W 0 52 Z 0 71 W 0 36 Z 0 62 Z 0 69 W 0 B1 75 W 1 53 Z 0 66 W 0 76 Z 1 - 5.00
74 Coorevits, Arthur - Vertongen, J 41 1208 1224 2.0 16 W 0 60 Z 1 29 Z 1 13 W 0 19 Z 0 47 W 0 A A A A A - 10.00
75 Van Campenhout, Arne - Van Campe 44 1150 543 2.0 5 W 0 71 Z 1 51 W 0 54 Z 0 61 W 0 72 Z 0 68 W 0 73 Z 0 B1 69 W 0 65 Z 0 - 5.00
76 Coorevits, Victor - Beuseling, O 68 0 149 2.0 39 W 0 45 Z 0 37 W 0 72 Z 1 50 W 0 34 Z 0 67 W 0 B1 70 Z 0 71 W 0 73 W 0 - 5.00

(©)FRBE-KBSB-v5.33 2022/04/03 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/22 10:59