SwarLogo BJK CBJ 2022 20BG SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Jan VANHERCKE
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 10/04/2022 tot 16/10/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Dauw, Sterre M 2248 Mechelen 8.5 2395 40.00 43.00 40.50 44.5 -
2 Pirard, Natan M 2226 Dolle Toren Leuven 7.0 2161 43.00 46.50 31.50 37.0 -
3 Aguilar, Luciano M 1770 2 Fous Diogène 5.5 1958 45.50 50.00 27.75 29.5 -
4 Damlakhi, Mahmoud M 2027 Namur-Echecs 5.0 1869 40.50 41.00 16.00 25.0 -
5 Vernimmen, Pierre M 1984 Namur-Echecs 5.0 1825 39.00 39.50 17.00 19.0 -
6 Vanduyfhuys, Daria F 2060 KGSRL Gent 5.0 2111 38.00 40.00 21.00 18.0 -
7 Morici, Alessandro M 1234 Auvelais 4.5 1519 41.50 42.00 15.00 25.0 -
8 Godde, Matthias M 2006 Mechelen 4.5 1794 37.50 39.50 16.75 20.5 -
9 Phlips, Daan M 1689 KGSRL Gent 4.5 1537 36.00 36.50 12.50 24.0 -
10 Delbergue, Mossab M 1430 Caissa Europe 4.0 1729 43.50 47.00 16.00 25.0 -
11 Barlow, James M 1620 Wavre 4.0 1727 42.00 44.00 14.50 21.5 -
12 Bontemps, Cedric M 1414 2 Fous Diogène 4.0 1400 33.00 33.50 10.25 17.0 -
13 De Baets, Branko M 1641 Artevelde 3.5 1629 39.50 40.00 10.25 19.0 1.0
14 De Clerck, Lucas M 1666 Leuven Centraal 3.5 1522 34.00 34.50 8.00 14.5 0.0
15 Leclercq, Lucas M 1231 Namur-Echecs 2.5 1252 34.50 35.00 5.50 11.5 -
16 Hecq, Jimmy M 0 Caissa Europe 1.0 811 33.00 35.00 4.00 9.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (10/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dauw, Sterre 0.0 (2248) 1-0 De Clerck, Lucas 0.0 (1666)
2 De Baets, Branko 0.0 (1641) 0-1 Pirard, Natan 0.0 (2226)
3 Damlakhi, Mahmoud 0.0 (2027) 0-1 Barlow, James 0.0 (1620)
4 Delbergue, Mossab 0.0 (1430) 1-0 Godde, Matthias 0.0 (2006)
5 Vernimmen, Pierre 0.0 (1984) ½-½ Bontemps, Cedric 0.0 (1414)
6 Morici, Alessandro 0.0 (1234) ½-½ Aguilar, Luciano 0.0 (1770)
7 Phlips, Daan 0.0 (1689) 1-0 Leclercq, Lucas 0.0 (1231)
  Hecq, Jimmy 0.0 (0) 1 Bye  
  Vanduyfhuys, Daria 0.0 (2060) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Barlow, James 1.0 (1620) 0-1 Dauw, Sterre 1.0 (2248)
2 Pirard, Natan 1.0 (2226) 1-0 Delbergue, Mossab 1.0 (1430)
3 Hecq, Jimmy 1.0 (0) 0-1 Phlips, Daan 1.0 (1689)
4 Aguilar, Luciano 0.5 (1770) 1-0 Vernimmen, Pierre 0.5 (1984)
5 Bontemps, Cedric 0.5 (1414) 0-1 Morici, Alessandro 0.5 (1234)
6 De Clerck, Lucas 0.0 (1666) 0-1 Damlakhi, Mahmoud 0.0 (2027)
7 Godde, Matthias 0.0 (2006) 0-1 De Baets, Branko 0.0 (1641)
  Leclercq, Lucas 0.0 (1231) 1 Bye  
  Vanduyfhuys, Daria 0.0 (2060) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dauw, Sterre 2.0 (2248) 1-0 Pirard, Natan 2.0 (2226)
2 Phlips, Daan 2.0 (1689) ½-½ Aguilar, Luciano 1.5 (1770)
3 Morici, Alessandro 1.5 (1234) 0-1 Damlakhi, Mahmoud 1.0 (2027)
4 De Baets, Branko 1.0 (1641) 1-0 Hecq, Jimmy 1.0 (0)
5 Leclercq, Lucas 1.0 (1231) 0-1 Barlow, James 1.0 (1620)
6 Delbergue, Mossab 1.0 (1430) 1-0 Bontemps, Cedric 0.5 (1414)
7 Vernimmen, Pierre 0.5 (1984) 0-1 Godde, Matthias 0.0 (2006)
  De Clerck, Lucas 0.0 (1666) 1 Bye  
  Vanduyfhuys, Daria 0.0 (2060) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Phlips, Daan 2.5 (1689) 0-1 Dauw, Sterre 3.0 (2248)
2 Pirard, Natan 2.0 (2226) 1-0 Barlow, James 2.0 (1620)
3 Damlakhi, Mahmoud 2.0 (2027) 1-0 De Baets, Branko 2.0 (1641)
4 Aguilar, Luciano 2.0 (1770) 1-0 Delbergue, Mossab 2.0 (1430)
5 Hecq, Jimmy 1.0 (0) 0-1 Morici, Alessandro 1.5 (1234)
6 Godde, Matthias 1.0 (2006) 1-0 De Clerck, Lucas 1.0 (1666)
7 Bontemps, Cedric 0.5 (1414) 1-0 Leclercq, Lucas 1.0 (1231)
8 Vanduyfhuys, Daria 0.0 (2060) 1-0 Vernimmen, Pierre 0.5 (1984)
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dauw, Sterre 4.0 (2248) 1-0 Damlakhi, Mahmoud 3.0 (2027)
2 Aguilar, Luciano 3.0 (1770) 0-1 Pirard, Natan 3.0 (2226)
3 Morici, Alessandro 2.5 (1234) 1-0 Phlips, Daan 2.5 (1689)
4 Barlow, James 2.0 (1620) 0-1 Godde, Matthias 2.0 (2006)
5 De Baets, Branko 2.0 (1641) 0-1 Delbergue, Mossab 2.0 (1430)
6 De Clerck, Lucas 1.0 (1666) 1-0 Bontemps, Cedric 1.5 (1414)
7 Leclercq, Lucas 1.0 (1231) 0-1 Vanduyfhuys, Daria 1.0 (2060)
8 Vernimmen, Pierre 0.5 (1984) 1-0 Hecq, Jimmy 1.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Morici, Alessandro 3.5 (1234) 0-1 Dauw, Sterre 5.0 (2248)
2 Pirard, Natan 4.0 (2226) 1-0 Godde, Matthias 3.0 (2006)
3 Damlakhi, Mahmoud 3.0 (2027) 0-1 Aguilar, Luciano 3.0 (1770)
4 Delbergue, Mossab 3.0 (1430) 1-0 Phlips, Daan 2.5 (1689)
5 Vanduyfhuys, Daria 2.0 (2060) 1-0 De Baets, Branko 2.0 (1641)
6 Barlow, James 2.0 (1620) 1-0 De Clerck, Lucas 2.0 (1666)
7 Leclercq, Lucas 1.0 (1231) 0-1 Vernimmen, Pierre 1.5 (1984)
8 Bontemps, Cedric 1.5 (1414) 1-0 Hecq, Jimmy 1.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dauw, Sterre 6.0 (2248) 1-0 Delbergue, Mossab 4.0 (1430)
2 Pirard, Natan 5.0 (2226) 1-0 Morici, Alessandro 3.5 (1234)
3 Aguilar, Luciano 4.0 (1770) 1-0 Vanduyfhuys, Daria 3.0 (2060)
4 Godde, Matthias 3.0 (2006) 0-1 Damlakhi, Mahmoud 3.0 (2027)
5 Vernimmen, Pierre 2.5 (1984) 1-0 Barlow, James 3.0 (1620)
6 Phlips, Daan 2.5 (1689) ½-½ Bontemps, Cedric 2.5 (1414)
7 De Clerck, Lucas 2.0 (1666) 0-1 De Baets, Branko 2.0 (1641)
8 Hecq, Jimmy 1.0 (0) 0-1 Leclercq, Lucas 1.0 (1231)
Begin van de pagina
Ronde 8 (15/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dauw, Sterre 7.0 (2248) 1-0 Aguilar, Luciano 5.0 (1770)
2 Damlakhi, Mahmoud 4.0 (2027) 0-1 Pirard, Natan 6.0 (2226)
3 Delbergue, Mossab 4.0 (1430) 0-1 Vernimmen, Pierre 3.5 (1984)
4 De Baets, Branko 3.0 (1641) ½-½ Morici, Alessandro 3.5 (1234)
5 Bontemps, Cedric 3.0 (1414) 0-1 Vanduyfhuys, Daria 3.0 (2060)
6 Barlow, James 3.0 (1620) ½-½ Phlips, Daan 3.0 (1689)
7 Godde, Matthias 3.0 (2006) 1-0 Leclercq, Lucas 2.0 (1231)
8 Hecq, Jimmy 1.0 (0) 0-1 De Clerck, Lucas 2.0 (1666)
Begin van de pagina
Ronde 9 (16/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Vernimmen, Pierre 4.5 (1984) ½-½ Dauw, Sterre 8.0 (2248)
2 Vanduyfhuys, Daria 4.0 (2060) 1-0 Pirard, Natan 7.0 (2226)
3 Aguilar, Luciano 5.0 (1770) ½-½ Godde, Matthias 4.0 (2006)
4 Morici, Alessandro 4.0 (1234) ½-½ Barlow, James 3.5 (1620)
5 Damlakhi, Mahmoud 4.0 (2027) 1-0 Hecq, Jimmy 1.0 (0)
6 Phlips, Daan 3.5 (1689) 1-0 De Baets, Branko 3.5 (1641)
7 Leclercq, Lucas 2.0 (1231) ½-½ De Clerck, Lucas 3.0 (1666)
  Bontemps, Cedric 3.0 (1414) 1 Bye  
  Delbergue, Mossab 4.0 (1430) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

FM Dauw, Sterre (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2248
FIDE-ID248886
F-Elo2313
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Clerck, Lucas BEL 1666 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Barlow, James BEL 1620 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Pirard, Natan BEL 2226 7.0 W - 1 3.0 0.53 +0.47
4 1      Phlips, Daan BEL 1689 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Damlakhi, Mahmoud BEL 2027 5.0 W 1 5.0 0.78 +0.22
6 1      Morici, Alessandro BEL 1234 4.5 Z 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Delbergue, Mossab BEL 1430 4.0 W 1 7.0 0.92 +0.08
8 1      Aguilar, Luciano BEL 1770 5.5 W 1 8.0 0.92 +0.08
9 1      Vernimmen, Pierre BEL 1984 5.0 Z ½ 8.5 0.82 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1738 43.0 Totaal 8.5 7.65 +0.85
Begin van de pagina

Pirard, Natan (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10942
N-Elo2226
FIDE-ID235725
F-Elo2296
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Baets, Branko BEL 1641 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Delbergue, Mossab BEL 1430 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1 FM Dauw, Sterre BEL 2248 8.5 Z - 0 2.0 0.47 -0.47
4 2      Barlow, James BEL 1620 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Aguilar, Luciano BEL 1770 5.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Godde, Matthias BEL 2006 4.5 W - 1 5.0 0.78 +0.22
7 2      Morici, Alessandro BEL 1234 4.5 W 1 6.0 0.92 +0.08
8 2      Damlakhi, Mahmoud BEL 2027 5.0 Z 1 7.0 0.76 +0.24
9 2 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.0 Z 0 7.0 0.72 -0.72
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1781 44.5 Totaal 7.0 7.33 -0.33
Begin van de pagina

Aguilar, Luciano (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15631
N-Elo1770
FIDE-ID249831
F-Elo1803
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Morici, Alessandro BEL 1234 4.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 4      Vernimmen, Pierre BEL 1984 5.0 W - 1 1.5 0.23 +0.77
3 2      Phlips, Daan BEL 1689 4.5 Z - ½ 2.0 0.61 -0.11
4 4      Delbergue, Mossab BEL 1430 4.0 W 1 3.0 0.88 +0.12
5 2      Pirard, Natan BEL 2226 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 3      Damlakhi, Mahmoud BEL 2027 5.0 Z - 1 4.0 0.18 +0.82
7 3 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.0 W - 1 5.0 0.16 +0.84
8 1 FM Dauw, Sterre BEL 2248 8.5 Z 0 5.0 0.08 -0.08
9 3      Godde, Matthias BEL 2006 4.5 W ½ 5.5 0.20 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1878 48.0 Totaal 5.5 3.34 +2.16
Begin van de pagina

Damlakhi, Mahmoud (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17189
N-Elo2027
FIDE-ID255394
F-Elo2021
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Barlow, James BEL 1620 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 6      De Clerck, Lucas BEL 1666 3.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
3 3      Morici, Alessandro BEL 1234 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      De Baets, Branko BEL 1641 3.5 W 1 3.0 0.91 +0.09
5 1 FM Dauw, Sterre BEL 2248 8.5 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
6 3      Aguilar, Luciano BEL 1770 5.5 W 0 3.0 0.82 -0.82
7 4      Godde, Matthias BEL 2006 4.5 Z - 1 4.0 0.53 +0.47
8 2      Pirard, Natan BEL 2226 7.0 W - 0 4.0 0.24 -0.24
9 5      Hecq, Jimmy BEL 0 1.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1801 42.0 Totaal 5.0 6.38 -1.38
Begin van de pagina

Vernimmen, Pierre (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16068
N-Elo1984
FIDE-ID251917
F-Elo2005
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Bontemps, Cedric BEL 1414 4.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 4      Aguilar, Luciano BEL 1770 5.5 Z - 0 0.5 0.77 -0.77
3 7      Godde, Matthias BEL 2006 4.5 W - 0 0.5 0.47 -0.47
4 8 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.0 Z 0 0.5 0.40 -0.40
5 8      Hecq, Jimmy BEL 0 1.0 W 1 1.5 0.92 +0.08
6 7      Leclercq, Lucas BEL 1231 2.5 Z 1 2.5 0.92 +0.08
7 5      Barlow, James BEL 1620 4.0 W 1 3.5 0.90 +0.10
8 3      Delbergue, Mossab BEL 1430 4.0 Z 1 4.5 0.92 +0.08
9 1 FM Dauw, Sterre BEL 2248 8.5 W ½ 5.0 0.18 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1722 39.0 Totaal 5.0 6.40 -1.40
Begin van de pagina

WFM Vanduyfhuys, Daria (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.14495
N-Elo2060
FIDE-ID246336
F-Elo2080
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 8      Vernimmen, Pierre BEL 1984 5.0 W 1 1.0 0.60 +0.40
5 7      Leclercq, Lucas BEL 1231 2.5 Z 1 2.0 0.92 +0.08
6 5      De Baets, Branko BEL 1641 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 3      Aguilar, Luciano BEL 1770 5.5 Z - 0 3.0 0.84 -0.84
8 5      Bontemps, Cedric BEL 1414 4.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
9 2      Pirard, Natan BEL 2226 7.0 W - 1 5.0 0.28 +0.72
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1711 27.5 Totaal 5.0 4.48 +0.52
Begin van de pagina

Morici, Alessandro (Rank: 14)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.13979
N-Elo1234
FIDE-ID245305
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(902) Auvelais
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Aguilar, Luciano BEL 1770 5.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 5      Bontemps, Cedric BEL 1414 4.0 Z - 1 1.5 0.26 +0.74
3 3      Damlakhi, Mahmoud BEL 2027 5.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
4 5      Hecq, Jimmy BEL 0 1.0 Z 1 2.5 0.92 +0.08
5 3      Phlips, Daan BEL 1689 4.5 W 1 3.5 0.08 +0.92
6 1 FM Dauw, Sterre BEL 2248 8.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 2      Pirard, Natan BEL 2226 7.0 Z 0 3.5 0.08 -0.08
8 4      De Baets, Branko BEL 1641 3.5 Z ½ 4.0 0.08 +0.42
9 4      Barlow, James BEL 1620 4.0 W ½ 4.5 0.09 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1829 43.0 Totaal 4.5 1.75 +2.75
Begin van de pagina

Godde, Matthias (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo2006
FIDE-ID243426
F-Elo2017
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Delbergue, Mossab BEL 1430 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      De Baets, Branko BEL 1641 3.5 W - 0 0.0 0.90 -0.90
3 7      Vernimmen, Pierre BEL 1984 5.0 Z - 1 1.0 0.53 +0.47
4 6      De Clerck, Lucas BEL 1666 3.5 W 1 2.0 0.88 +0.12
5 4      Barlow, James BEL 1620 4.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
6 2      Pirard, Natan BEL 2226 7.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
7 4      Damlakhi, Mahmoud BEL 2027 5.0 W 0 3.0 0.47 -0.47
8 7      Leclercq, Lucas BEL 1231 2.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 3      Aguilar, Luciano BEL 1770 5.5 Z ½ 4.5 0.80 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1732 40.0 Totaal 4.5 6.55 -2.05
Begin van de pagina

Phlips, Daan (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13614
N-Elo1689
FIDE-ID241890
F-Elo1699
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Leclercq, Lucas BEL 1231 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Hecq, Jimmy BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Aguilar, Luciano BEL 1770 5.5 W - ½ 2.5 0.39 +0.11
4 1 FM Dauw, Sterre BEL 2248 8.5 W 0 2.5 0.08 -0.08
5 3      Morici, Alessandro BEL 1234 4.5 Z 0 2.5 0.92 -0.92
6 4      Delbergue, Mossab BEL 1430 4.0 Z - 0 2.5 0.82 -0.82
7 6      Bontemps, Cedric BEL 1414 4.0 W ½ 3.0 0.83 -0.33
8 6      Barlow, James BEL 1620 4.0 Z - ½ 3.5 0.60 -0.10
9 6      De Baets, Branko BEL 1641 3.5 W - 1 4.5 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1573 37.5 Totaal 4.5 6.05 -1.55
Begin van de pagina

Delbergue, Mossab (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.20700
N-Elo1430
FIDE-ID265101
F-Elo1286
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Godde, Matthias BEL 2006 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 2      Pirard, Natan BEL 2226 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Bontemps, Cedric BEL 1414 4.0 W - 1 2.0 0.52 +0.48
4 4      Aguilar, Luciano BEL 1770 5.5 Z 0 2.0 0.12 -0.12
5 5      De Baets, Branko BEL 1641 3.5 Z - 1 3.0 0.23 +0.77
6 4      Phlips, Daan BEL 1689 4.5 W - 1 4.0 0.18 +0.82
7 1 FM Dauw, Sterre BEL 2248 8.5 Z 0 4.0 0.08 -0.08
8 3      Vernimmen, Pierre BEL 1984 5.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
9        Afwezig           0 4.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1872 42.5 Totaal 4.0 1.37 +2.63
Begin van de pagina

Barlow, James (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.22967
N-Elo1620
FIDE-ID269441
F-Elo1613
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Damlakhi, Mahmoud BEL 2027 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 1 FM Dauw, Sterre BEL 2248 8.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Leclercq, Lucas BEL 1231 2.5 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
4 2      Pirard, Natan BEL 2226 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 4      Godde, Matthias BEL 2006 4.5 W - 0 2.0 0.09 -0.09
6 6      De Clerck, Lucas BEL 1666 3.5 W - 1 3.0 0.44 +0.56
7 5      Vernimmen, Pierre BEL 1984 5.0 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
8 6      Phlips, Daan BEL 1689 4.5 W ½ 3.5 0.40 +0.10
9 4      Morici, Alessandro BEL 1234 4.5 Z - ½ 4.0 0.91 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1812 45.0 Totaal 4.0 3.09 +0.91
Begin van de pagina

Bontemps, Cedric (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16259
N-Elo1414
FIDE-ID253073
F-Elo1436
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vernimmen, Pierre BEL 1984 5.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 5      Morici, Alessandro BEL 1234 4.5 W - 0 0.5 0.74 -0.74
3 6      Delbergue, Mossab BEL 1430 4.0 Z - 0 0.5 0.48 -0.48
4 7      Leclercq, Lucas BEL 1231 2.5 W 1 1.5 0.74 +0.26
5 6      De Clerck, Lucas BEL 1666 3.5 Z 0 1.5 0.19 -0.19
6 8      Hecq, Jimmy BEL 0 1.0 W 1 2.5 0.92 +0.08
7 6      Phlips, Daan BEL 1689 4.5 Z ½ 3.0 0.17 +0.33
8 5 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9        Bye           1 4.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1613 30.0 Totaal 4.0 3.40 -0.40
Begin van de pagina

De Baets, Branko (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1641
FIDE-ID248932
F-Elo1679
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Pirard, Natan BEL 2226 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Godde, Matthias BEL 2006 4.5 Z - 1 1.0 0.10 +0.90
3 4      Hecq, Jimmy BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Damlakhi, Mahmoud BEL 2027 5.0 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
5 5      Delbergue, Mossab BEL 1430 4.0 W - 0 2.0 0.77 -0.77
6 5 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 7      De Clerck, Lucas BEL 1666 3.5 Z - 1 3.0 0.47 +0.53
8 4      Morici, Alessandro BEL 1234 4.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
9 6      Phlips, Daan BEL 1689 4.5 Z 0 3.5 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1792 39.0 Totaal 3.5 3.86 -0.36
Begin van de pagina

De Clerck, Lucas (Rank: 9)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.23772
N-Elo0
FIDE-ID272736
F-Elo1666
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Dauw, Sterre BEL 2248 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Damlakhi, Mahmoud BEL 2027 5.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
3        Bye           1 1.0    
4 6      Godde, Matthias BEL 2006 4.5 Z 0 1.0 0.12 -0.12
5 6      Bontemps, Cedric BEL 1414 4.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
6 6      Barlow, James BEL 1620 4.0 Z 0 2.0 0.56 -0.56
7 7      De Baets, Branko BEL 1641 3.5 W - 0 2.0 0.53 -0.53
8 8      Hecq, Jimmy BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
9 7      Leclercq, Lucas BEL 1231 2.5 Z ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1741 33.0 Totaal 3.5 4.04 -1.54
Begin van de pagina

Leclercq, Lucas (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14511
N-Elo1231
FIDE-ID257079
F-Elo1217
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Phlips, Daan BEL 1689 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 5      Barlow, James BEL 1620 4.0 W 0 1.0 0.09 -0.09
4 7      Bontemps, Cedric BEL 1414 4.0 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
5 7 WFM Vanduyfhuys, Daria BEL 2060 5.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
6 7      Vernimmen, Pierre BEL 1984 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 8      Hecq, Jimmy BEL 0 1.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
8 7      Godde, Matthias BEL 2006 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
9 7      De Clerck, Lucas BEL 1666 3.5 W ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1777 31.5 Totaal 2.5 1.67 -0.17
Begin van de pagina

Hecq, Jimmy (Rank: 16)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.24512
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Phlips, Daan BEL 1689 4.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      De Baets, Branko BEL 1641 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 5      Morici, Alessandro BEL 1234 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 8      Vernimmen, Pierre BEL 1984 5.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
6 8      Bontemps, Cedric BEL 1414 4.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
7 8      Leclercq, Lucas BEL 1231 2.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
8 8      De Clerck, Lucas BEL 1666 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
9 5      Damlakhi, Mahmoud BEL 2027 5.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1610 32.5 Totaal 1.0 0.64 -0.64
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 FM Dauw, Sterre 1 2248 2395 8.5 14 W 1 11 Z 1 2 W 1 9 Z 1 4 W 1 7 Z 1 10 W 1 3 W 1 5 Z ½ 40.00 43.00 40.50 44.5 -
2 Pirard, Natan 2 2226 2161 7.0 13 Z 1 10 W 1 1 Z 0 11 W 1 3 Z 1 8 W 1 7 W 1 4 Z 1 6 Z 0 43.00 46.50 31.50 37.0 -
3 Aguilar, Luciano 7 1770 1958 5.5 7 Z ½ 5 W 1 9 Z ½ 10 W 1 2 W 0 4 Z 1 6 W 1 1 Z 0 8 W ½ 45.50 50.00 27.75 29.5 -
4 Damlakhi, Mahmoud 4 2027 1869 5.0 11 W 0 14 Z 1 7 Z 1 13 W 1 1 Z 0 3 W 0 8 Z 1 2 W 0 16 W 1 40.50 41.00 16.00 25.0 -
5 Vernimmen, Pierre 6 1984 1825 5.0 12 W ½ 3 Z 0 8 W 0 6 Z 0 16 W 1 15 Z 1 11 W 1 10 Z 1 1 W ½ 39.00 39.50 17.00 19.0 -
6 WFM Vanduyfhuys, Daria 3 2060 2111 5.0 A A A 5 W 1 15 Z 1 13 W 1 3 Z 0 12 Z 1 2 W 1 38.00 40.00 21.00 18.0 -
7 Morici, Alessandro 14 1234 1519 4.5 3 W ½ 12 Z 1 4 W 0 16 Z 1 9 W 1 1 W 0 2 Z 0 13 Z ½ 11 W ½ 41.50 42.00 15.00 25.0 -
8 Godde, Matthias 5 2006 1794 4.5 10 Z 0 13 W 0 5 Z 1 14 W 1 11 Z 1 2 Z 0 4 W 0 15 W 1 3 Z ½ 37.50 39.50 16.75 20.5 -
9 Phlips, Daan 8 1689 1537 4.5 15 W 1 16 Z 1 3 W ½ 1 W 0 7 Z 0 10 Z 0 12 W ½ 11 Z ½ 13 W 1 36.00 36.50 12.50 24.0 -
10 Delbergue, Mossab 12 1430 1729 4.0 8 W 1 2 Z 0 12 W 1 3 Z 0 13 Z 1 9 W 1 1 Z 0 5 W 0 A 43.50 47.00 16.00 25.0 -
11 Barlow, James 11 1620 1727 4.0 4 Z 1 1 W 0 15 Z 1 2 Z 0 8 W 0 14 W 1 5 Z 0 9 W ½ 7 Z ½ 42.00 44.00 14.50 21.5 -
12 Bontemps, Cedric 13 1414 1400 4.0 5 Z ½ 7 W 0 10 Z 0 15 W 1 14 Z 0 16 W 1 9 Z ½ 6 W 0 B1 33.00 33.50 10.25 17.0 -
13 De Baets, Branko 10 1641 1629 3.5 2 W 0 8 Z 1 16 W 1 4 Z 0 10 W 0 6 Z 0 14 Z 1 7 W ½ 9 Z 0 39.50 40.00 10.25 19.0 1.0
14 De Clerck, Lucas 9 1666 1522 3.5 1 Z 0 4 W 0 B1 8 Z 0 12 W 1 11 Z 0 13 W 0 16 Z 1 15 Z ½ 34.00 34.50 8.00 14.5 0.0
15 Leclercq, Lucas 15 1231 1252 2.5 9 Z 0 B1 11 W 0 12 Z 0 6 W 0 5 W 0 16 Z 1 8 Z 0 14 W ½ 34.50 35.00 5.50 11.5 -
16 Hecq, Jimmy 16 0 811 1.0 B1 9 W 0 13 Z 0 7 W 0 5 Z 0 12 Z 0 15 W 0 14 W 0 4 Z 0 33.00 35.00 4.00 9.0 -

(©)FRBE-KBSB-v5.33 2022/04/03 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/16 18:02