SwarLogo BJK CBJ 2022 18BG SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Kurt ROSSKAMP
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 10/04/2022 tot 16/10/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Van Volsem, Merlijn M 2062 KGSRL Gent 7.5 2156 46.50 51.00 41.25 38.5 -
2 Rogge, Parcival M 2231 LSV-Chesspirant 7.0 2113 41.00 44.50 35.00 31.5 -
3 Loncke, Matthieu M 2134 Tournai 6.5 2066 49.50 53.50 37.25 36.0 -
4 Heldenbergh, Nils M 1982 CRELEL Liège 6.5 2092 49.00 52.50 36.00 37.0 -
5 Dreelinck, Adriaan M 2098 Geraardsbergen 6.5 2027 46.50 50.50 33.75 34.5 -
6 Yoro, Samuel M 1879 Brussels Chess Club 6.5 1835 41.50 45.50 31.50 30.5 -
7 Pouleyn, Floris M 1866 KGSRL Gent 6.0 2053 47.50 50.50 29.50 38.0 -
8 Zotikishvili, Dimitri M 1989 KOSK Oostende 6.0 1923 46.00 50.50 31.75 32.0 -
9 Gommers, Tijn M 1328 Dolle Toren Leuven 6.0 1852 44.50 48.50 31.00 31.0 -
10 Naessens, Wolf M 1671 LSV-Chesspirant 6.0 1933 43.50 46.00 26.25 30.0 -
11 De Rycke, Tyani F 1998 LSV-Chesspirant 5.5 1969 48.50 53.00 30.75 32.5 -
12 Wuillaume, Nathan M 1639 Bourlette - Anderlues 5.5 1810 42.50 46.00 25.00 28.5 -
13 Raats, Joppe M 1955 Mechelen 5.5 1774 42.50 45.00 25.25 30.0 -
14 Faybish, Benjamin M 2055 Brussels Chess Club 5.5 1855 40.50 44.50 26.00 27.0 -
15 Sleypen, Maxim M 1662 KGSRL Gent 5.5 1691 39.50 43.00 23.00 25.0 -
16 D'Haenens, Leon M 1757 LSV-Chesspirant 5.5 1697 39.50 41.50 23.00 24.5 -
17 Jacobs, Maarten M 1755 Oude God Mortsel 5.5 1795 39.50 41.50 22.00 27.5 -
18 Vernimmen, Thomas M 1497 Namur-Echecs 5.5 1663 37.50 40.00 22.75 24.5 -
19 Anciaux, Adrien M 1990 Wavre 5.0 1806 44.50 48.50 25.00 30.0 -
20 Liveyns, Rune M 1920 MSV 5.0 1771 43.50 47.00 23.00 29.0 -
21 Peeters, Alex M 1723 KOSK Oostende 5.0 1770 43.00 46.00 22.00 27.0 -
22 Huysmans, Quinten M 1626 Neerpelt 5.0 1722 40.00 41.50 17.00 27.0 -
23 Jonniaux, Bastien M 1634 Leuze-en-Hainaut 5.0 1681 39.00 41.00 21.75 25.5 -
24 Letourneur, Alexander M 1243 Wavre 5.0 1554 35.00 38.00 19.25 22.0 -
25 Beukema, Constantijn M 1805 Brasschaat 5.0 1535 33.50 36.00 19.25 22.0 -
26 Boshra, Abanoub M 1871 Le Pantin 4.5 1684 44.50 47.50 18.75 27.0 -
27 Grobli-Casimir, Davy M 1864 Brussels Chess Club 4.5 1738 41.50 43.00 16.25 27.5 -
28 Karlioglu, Boran M 1527 Wachtebeke 4.5 1627 40.00 43.00 18.75 23.0 -
29 Schrevens, Simon M 1547 Hoboken 4.5 1598 38.00 40.00 15.00 20.5 -
30 Van Elsacker, Jasper M 1385 Leuven Centraal 4.5 1624 36.50 39.00 17.25 20.5 -
31 Vinet, Tristan M 1653 HCC Jurbise 4.5 1573 36.00 38.50 14.75 22.5 -
32 Fiorini, Lucien M 1201 Wavre 4.5 1508 36.00 38.00 15.25 20.0 -
33 Lauwers, Timo M 1535 Mechelen 4.5 1520 36.00 38.00 14.50 18.0 -
34 De Keukelaere, Wouter M 1622 LSV-Chesspirant 4.5 1486 34.50 37.50 16.75 21.5 -
35 Coutton, Maxence M 1495 Wavre 4.5 1451 34.00 35.50 12.75 20.0 -
36 Fordeyn, Tibo M 1484 MSV 4.5 1391 31.50 33.50 14.75 18.0 -
37 Wilmots, Yentl M 1606 Dworp 4.0 1652 41.50 44.00 19.00 21.0 -
38 Azou, Jorre M 1598 KBSK Brugge 4.0 1507 39.50 41.50 14.00 22.0 -
39 Debucke, Jolan M 1668 Artevelde 4.0 1521 35.00 37.50 14.50 19.0 -
40 Pynket, Seppe M 1342 KGSRL Gent 3.5 1528 41.00 43.50 14.25 20.5 -
41 Hanzl, Tadeas M 1814 Boitsfort 3.5 1545 37.50 39.50 10.75 22.5 -
42 Dehoux, Cedric M 1482 CREC Charleroi 3.5 1413 37.00 39.50 9.75 18.0 -
43 Van Campenhout, Rien M 1150 LSV-Chesspirant 3.5 1402 35.00 37.50 13.25 18.5 -
44 Herbay, Giacomo M 1372 Auvelais 3.5 1357 31.50 33.50 9.00 15.0 -
45 Navez, Alice F 1416 Bourlette - Anderlues 3.5 1322 31.00 32.50 10.75 16.5 -
46 Wauters, Ladislas M 1158 Caissa Europe 3.5 1287 30.50 32.50 10.00 15.5 -
47 Tempels, Robbe M 1185 de Mercatel 3.5 1296 26.50 28.50 8.25 13.0 -
48 Deleu, Ellen F 1376 KGSRL Gent 3.0 1273 33.50 35.00 8.25 14.0 -
49 Gangai, Luis M 1279 HCC Jurbise 3.0 1288 31.50 33.50 8.75 13.0 -
50 Vanherck, Yannick M 1376 Opwijk 3.0 1364 31.00 33.00 7.75 13.0 -
51 Pollet, Henri M 1445 Namur-Echecs 3.0 1276 30.50 32.50 8.75 13.0 -
52 Micheli, Tristan M 1199 Braine Echecs 3.0 1231 30.00 32.00 7.00 13.0 -
53 Keller, Louison M 1273 Braine Echecs 2.5 1243 37.00 39.00 9.25 13.0 -
54 Navez, Antoine M 1320 Bourlette - Anderlues 2.5 1164 28.50 30.00 5.50 8.5 -
55 Vandestrick, Francois M 1370 Wavre 2.5 1164 28.00 29.50 4.50 8.5 -
56 Frere, Esther F 1170 LSV-Chesspirant 2.5 1067 27.50 29.00 5.25 9.0 -
57 Muys, Elitha F 1150 LSV-Chesspirant 2.0 1084 28.50 30.50 6.75 13.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (10/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Wilmots, Yentl 0.0 (1606) 1-0 Rogge, Parcival 0.0 (2231)
2 Loncke, Matthieu 0.0 (2134) 1-0 Azou, Jorre 0.0 (1598)
3 Schrevens, Simon 0.0 (1547) 0-1 Dreelinck, Adriaan 0.0 (2098)
4 Van Volsem, Merlijn 0.0 (2062) 1-0 Lauwers, Timo 0.0 (1535)
5 Karlioglu, Boran 0.0 (1527) 0-1 Faybish, Benjamin 0.0 (2055)
6 De Rycke, Tyani 0.0 (1998) 1-0 Vernimmen, Thomas 0.0 (1497)
7 Coutton, Maxence 0.0 (1495) 0-1 Anciaux, Adrien 0.0 (1990)
8 Zotikishvili, Dimitri 0.0 (1989) 1-0 Fordeyn, Tibo 0.0 (1484)
9 Dehoux, Cedric 0.0 (1482) 0-1 Heldenbergh, Nils 0.0 (1982)
10 Raats, Joppe 0.0 (1955) 1-0 Pollet, Henri 0.0 (1445)
11 Navez, Alice 0.0 (1416) 0-1 Liveyns, Rune 0.0 (1920)
12 Yoro, Samuel 0.0 (1879) 1-0 Van Elsacker, Jasper 0.0 (1385)
13 Vanherck, Yannick 0.0 (1376) 0-1 Boshra, Abanoub 0.0 (1871)
14 Pouleyn, Floris 0.0 (1866) 1-0 Deleu, Ellen 0.0 (1376)
15 Herbay, Giacomo 0.0 (1372) 0-1 Grobli-Casimir, Davy 0.0 (1864)
16 Hanzl, Tadeas 0.0 (1814) 1-0 Vandestrick, Francois 0.0 (1370)
17 Pynket, Seppe 0.0 (1342) 1-0 Beukema, Constantijn 0.0 (1805)
18 D'Haenens, Leon 0.0 (1757) 0-1 Gommers, Tijn 0.0 (1328)
19 Navez, Antoine 0.0 (1320) 0-1 Jacobs, Maarten 0.0 (1755)
20 Peeters, Alex 0.0 (1723) 1-0 Gangai, Luis 0.0 (1279)
21 Keller, Louison 0.0 (1273) 0-1 Naessens, Wolf 0.0 (1671)
22 Debucke, Jolan 0.0 (1668) 1-0 Letourneur, Alexander 0.0 (1243)
23 Fiorini, Lucien 0.0 (1201) 0-1 Sleypen, Maxim 0.0 (1662)
24 Vinet, Tristan 0.0 (1653) 1-0 Micheli, Tristan 0.0 (1199)
25 Tempels, Robbe 0.0 (1185) 0-1 Wuillaume, Nathan 0.0 (1639)
26 Jonniaux, Bastien 0.0 (1634) 1-0 Frere, Esther 0.0 (1170)
27 Wauters, Ladislas 0.0 (1158) 0-1 Huysmans, Quinten 0.0 (1626)
28 De Keukelaere, Wouter 0.0 (1622) 0-1 Van Campenhout, Rien 0.0 (1150)
  Muys, Elitha 0.0 (1150) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Jacobs, Maarten 1.0 (1755) ½-½ Loncke, Matthieu 1.0 (2134)
2 Dreelinck, Adriaan 1.0 (2098) 1-0 Hanzl, Tadeas 1.0 (1814)
3 Naessens, Wolf 1.0 (1671) 0-1 Van Volsem, Merlijn 1.0 (2062)
4 Faybish, Benjamin 1.0 (2055) 0-1 Peeters, Alex 1.0 (1723)
5 Sleypen, Maxim 1.0 (1662) 0-1 De Rycke, Tyani 1.0 (1998)
6 Anciaux, Adrien 1.0 (1990) 1-0 Debucke, Jolan 1.0 (1668)
7 Wuillaume, Nathan 1.0 (1639) ½-½ Zotikishvili, Dimitri 1.0 (1989)
8 Heldenbergh, Nils 1.0 (1982) 1-0 Vinet, Tristan 1.0 (1653)
9 Huysmans, Quinten 1.0 (1626) 0-1 Raats, Joppe 1.0 (1955)
10 Liveyns, Rune 1.0 (1920) 1-0 Jonniaux, Bastien 1.0 (1634)
11 Gommers, Tijn 1.0 (1328) 1-0 Yoro, Samuel 1.0 (1879)
12 Boshra, Abanoub 1.0 (1871) 1-0 Wilmots, Yentl 1.0 (1606)
13 Van Campenhout, Rien 1.0 (1150) 0-1 Pouleyn, Floris 1.0 (1866)
14 Grobli-Casimir, Davy 1.0 (1864) 1-0 Muys, Elitha 1.0 (1150)
15 Rogge, Parcival 0.0 (2231) 1-0 Pynket, Seppe 1.0 (1342)
16 Beukema, Constantijn 0.0 (1805) 1-0 Vanherck, Yannick 0.0 (1376)
17 Van Elsacker, Jasper 0.0 (1385) 1-0 D'Haenens, Leon 0.0 (1757)
18 Deleu, Ellen 0.0 (1376) 0-1 De Keukelaere, Wouter 0.0 (1622)
19 Azou, Jorre 0.0 (1598) ½-½ Herbay, Giacomo 0.0 (1372)
20 Vandestrick, Francois 0.0 (1370) 0-1 Schrevens, Simon 0.0 (1547)
21 Lauwers, Timo 0.0 (1535) ½-½ Navez, Antoine 0.0 (1320)
22 Gangai, Luis 0.0 (1279) 0-1 Karlioglu, Boran 0.0 (1527)
23 Vernimmen, Thomas 0.0 (1497) ½-½ Keller, Louison 0.0 (1273)
24 Letourneur, Alexander 0.0 (1243) ½-½ Coutton, Maxence 0.0 (1495)
25 Fordeyn, Tibo 0.0 (1484) ½-½ Fiorini, Lucien 0.0 (1201)
26 Micheli, Tristan 0.0 (1199) 0-1 Dehoux, Cedric 0.0 (1482)
27 Pollet, Henri 0.0 (1445) 1-0 Tempels, Robbe 0.0 (1185)
28 Frere, Esther 0.0 (1170) ½-½ Navez, Alice 0.0 (1416)
  Wauters, Ladislas 0.0 (1158) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Liveyns, Rune 2.0 (1920) 0-1 Dreelinck, Adriaan 2.0 (2098)
2 Van Volsem, Merlijn 2.0 (2062) 1-0 Boshra, Abanoub 2.0 (1871)
3 De Rycke, Tyani 2.0 (1998) ½-½ Grobli-Casimir, Davy 2.0 (1864)
4 Pouleyn, Floris 2.0 (1866) 1-0 Anciaux, Adrien 2.0 (1990)
5 Peeters, Alex 2.0 (1723) 0-1 Heldenbergh, Nils 2.0 (1982)
6 Raats, Joppe 2.0 (1955) 0-1 Gommers, Tijn 2.0 (1328)
7 Loncke, Matthieu 1.5 (2134) 1-0 Wuillaume, Nathan 1.5 (1639)
8 Zotikishvili, Dimitri 1.5 (1989) 1-0 Jacobs, Maarten 1.5 (1755)
9 De Keukelaere, Wouter 1.0 (1622) ½-½ Rogge, Parcival 1.0 (2231)
10 Wilmots, Yentl 1.0 (1606) 0-1 Faybish, Benjamin 1.0 (2055)
11 Yoro, Samuel 1.0 (1879) 1-0 Schrevens, Simon 1.0 (1547)
12 Hanzl, Tadeas 1.0 (1814) 1-0 Pollet, Henri 1.0 (1445)
13 Karlioglu, Boran 1.0 (1527) 1-0 Beukema, Constantijn 1.0 (1805)
14 Dehoux, Cedric 1.0 (1482) 0-1 Naessens, Wolf 1.0 (1671)
15 Debucke, Jolan 1.0 (1668) 1-0 Van Elsacker, Jasper 1.0 (1385)
16 Pynket, Seppe 1.0 (1342) 0-1 Sleypen, Maxim 1.0 (1662)
17 Vinet, Tristan 1.0 (1653) 1-0 Wauters, Ladislas 1.0 (1158)
18 Jonniaux, Bastien 1.0 (1634) ½-½ Van Campenhout, Rien 1.0 (1150)
19 Muys, Elitha 1.0 (1150) 0-1 Huysmans, Quinten 1.0 (1626)
20 Navez, Antoine 0.5 (1320) 0-1 Azou, Jorre 0.5 (1598)
21 Herbay, Giacomo 0.5 (1372) 0-1 Lauwers, Timo 0.5 (1535)
22 Fiorini, Lucien 0.5 (1201) 0-1 Vernimmen, Thomas 0.5 (1497)
23 Coutton, Maxence 0.5 (1495) 1-0 Frere, Esther 0.5 (1170)
24 Keller, Louison 0.5 (1273) 1-0 Fordeyn, Tibo 0.5 (1484)
25 Navez, Alice 0.5 (1416) 0-1 Letourneur, Alexander 0.5 (1243)
26 D'Haenens, Leon 0.0 (1757) 1-0 Vandestrick, Francois 0.0 (1370)
27 Vanherck, Yannick 0.0 (1376) 1-0 Gangai, Luis 0.0 (1279)
28 Tempels, Robbe 0.0 (1185) 0-1 Deleu, Ellen 0.0 (1376)
  Micheli, Tristan 0.0 (1199) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dreelinck, Adriaan 3.0 (2098) 0-1 Pouleyn, Floris 3.0 (1866)
2 Heldenbergh, Nils 3.0 (1982) 1-0 Van Volsem, Merlijn 3.0 (2062)
3 Gommers, Tijn 3.0 (1328) 0-1 Loncke, Matthieu 2.5 (2134)
4 Grobli-Casimir, Davy 2.5 (1864) 0-1 Zotikishvili, Dimitri 2.5 (1989)
5 Faybish, Benjamin 2.0 (2055) 0-1 De Rycke, Tyani 2.5 (1998)
6 Anciaux, Adrien 2.0 (1990) 1-0 Peeters, Alex 2.0 (1723)
7 Naessens, Wolf 2.0 (1671) ½-½ Raats, Joppe 2.0 (1955)
8 Debucke, Jolan 2.0 (1668) 0-1 Liveyns, Rune 2.0 (1920)
9 Sleypen, Maxim 2.0 (1662) 0-1 Yoro, Samuel 2.0 (1879)
10 Boshra, Abanoub 2.0 (1871) 1-0 Vinet, Tristan 2.0 (1653)
11 Huysmans, Quinten 2.0 (1626) 1-0 Hanzl, Tadeas 2.0 (1814)
12 Jacobs, Maarten 1.5 (1755) ½-½ Karlioglu, Boran 2.0 (1527)
13 Rogge, Parcival 1.5 (2231) 1-0 Lauwers, Timo 1.5 (1535)
14 Wuillaume, Nathan 1.5 (1639) 1-0 Coutton, Maxence 1.5 (1495)
15 Vernimmen, Thomas 1.5 (1497) 0-1 Jonniaux, Bastien 1.5 (1634)
16 Letourneur, Alexander 1.5 (1243) 1-0 De Keukelaere, Wouter 1.5 (1622)
17 Azou, Jorre 1.5 (1598) 1-0 Van Campenhout, Rien 1.5 (1150)
18 Beukema, Constantijn 1.0 (1805) 1-0 Micheli, Tristan 1.0 (1199)
19 Deleu, Ellen 1.0 (1376) 0-1 D'Haenens, Leon 1.0 (1757)
20 Van Elsacker, Jasper 1.0 (1385) 0-1 Wilmots, Yentl 1.0 (1606)
21 Schrevens, Simon 1.0 (1547) 1-0 Vanherck, Yannick 1.0 (1376)
22 Wauters, Ladislas 1.0 (1158) 0-1 Dehoux, Cedric 1.0 (1482)
23 Pollet, Henri 1.0 (1445) 0-1 Pynket, Seppe 1.0 (1342)
24 Muys, Elitha 1.0 (1150) ½-½ Navez, Alice 0.5 (1416)
25 Fordeyn, Tibo 0.5 (1484) 1-0 Navez, Antoine 0.5 (1320)
26 Frere, Esther 0.5 (1170) 0-1 Herbay, Giacomo 0.5 (1372)
27 Vandestrick, Francois 0.0 (1370) 0-1 Fiorini, Lucien 0.5 (1201)
28 Gangai, Luis 0.0 (1279) 1-0 Tempels, Robbe 0.0 (1185)
  Keller, Louison 1.5 (1273) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Pouleyn, Floris 4.0 (1866) ½-½ Heldenbergh, Nils 4.0 (1982)
2 Loncke, Matthieu 3.5 (2134) 1-0 De Rycke, Tyani 3.5 (1998)
3 Zotikishvili, Dimitri 3.5 (1989) 0-1 Dreelinck, Adriaan 3.0 (2098)
4 Van Volsem, Merlijn 3.0 (2062) 1-0 Huysmans, Quinten 3.0 (1626)
5 Yoro, Samuel 3.0 (1879) ½-½ Anciaux, Adrien 3.0 (1990)
6 Liveyns, Rune 3.0 (1920) 1-0 Gommers, Tijn 3.0 (1328)
7 Rogge, Parcival 2.5 (2231) 1-0 Boshra, Abanoub 3.0 (1871)
8 Raats, Joppe 2.5 (1955) 1-0 Azou, Jorre 2.5 (1598)
9 Jonniaux, Bastien 2.5 (1634) 0-1 Grobli-Casimir, Davy 2.5 (1864)
10 Karlioglu, Boran 2.5 (1527) 0-1 Naessens, Wolf 2.5 (1671)
11 Letourneur, Alexander 2.5 (1243) 0-1 Wuillaume, Nathan 2.5 (1639)
12 Vinet, Tristan 2.0 (1653) 0-1 Faybish, Benjamin 2.0 (2055)
13 Hanzl, Tadeas 2.0 (1814) 1-0 Debucke, Jolan 2.0 (1668)
14 Wilmots, Yentl 2.0 (1606) 1-0 Beukema, Constantijn 2.0 (1805)
15 D'Haenens, Leon 2.0 (1757) 1-0 Sleypen, Maxim 2.0 (1662)
16 Dehoux, Cedric 2.0 (1482) 0-1 Jacobs, Maarten 2.0 (1755)
17 Peeters, Alex 2.0 (1723) 1-0 Schrevens, Simon 2.0 (1547)
18 Pynket, Seppe 2.0 (1342) ½-½ De Keukelaere, Wouter 1.5 (1622)
19 Lauwers, Timo 1.5 (1535) 0-1 Fordeyn, Tibo 1.5 (1484)
20 Herbay, Giacomo 1.5 (1372) 0-1 Vernimmen, Thomas 1.5 (1497)
21 Coutton, Maxence 1.5 (1495) 1-0 Muys, Elitha 1.5 (1150)
22 Fiorini, Lucien 1.5 (1201) 1-0 Keller, Louison 1.5 (1273)
23 Van Campenhout, Rien 1.5 (1150) ½-½ Pollet, Henri 1.0 (1445)
24 Navez, Alice 1.0 (1416) ½-½ Deleu, Ellen 1.0 (1376)
25 Micheli, Tristan 1.0 (1199) 0-1 Van Elsacker, Jasper 1.0 (1385)
26 Vanherck, Yannick 1.0 (1376) ½-½ Wauters, Ladislas 1.0 (1158)
27 Navez, Antoine 0.5 (1320) 0-1 Gangai, Luis 1.0 (1279)
28 Tempels, Robbe 0.0 (1185) 1-0 Frere, Esther 0.5 (1170)
  Vandestrick, Francois 0.0 (1370) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Heldenbergh, Nils 4.5 (1982) ½-½ Loncke, Matthieu 4.5 (2134)
2 Pouleyn, Floris 4.5 (1866) 1-0 Liveyns, Rune 4.0 (1920)
3 Dreelinck, Adriaan 4.0 (2098) 0-1 Van Volsem, Merlijn 4.0 (2062)
4 Grobli-Casimir, Davy 3.5 (1864) 0-1 Rogge, Parcival 3.5 (2231)
5 De Rycke, Tyani 3.5 (1998) 1-0 Yoro, Samuel 3.5 (1879)
6 Anciaux, Adrien 3.5 (1990) ½-½ Raats, Joppe 3.5 (1955)
7 Naessens, Wolf 3.5 (1671) ½-½ Zotikishvili, Dimitri 3.5 (1989)
8 Wuillaume, Nathan 3.5 (1639) ½-½ Boshra, Abanoub 3.0 (1871)
9 Faybish, Benjamin 3.0 (2055) ½-½ D'Haenens, Leon 3.0 (1757)
10 Gommers, Tijn 3.0 (1328) 1-0 Hanzl, Tadeas 3.0 (1814)
11 Jacobs, Maarten 3.0 (1755) 1-0 Wilmots, Yentl 3.0 (1606)
12 Huysmans, Quinten 3.0 (1626) 0-1 Peeters, Alex 3.0 (1723)
13 Coutton, Maxence 2.5 (1495) 0-1 Jonniaux, Bastien 2.5 (1634)
14 Azou, Jorre 2.5 (1598) 1-0 Fiorini, Lucien 2.5 (1201)
15 Fordeyn, Tibo 2.5 (1484) 0-1 Karlioglu, Boran 2.5 (1527)
16 Vernimmen, Thomas 2.5 (1497) 1-0 Pynket, Seppe 2.5 (1342)
17 Beukema, Constantijn 2.0 (1805) 1-0 Letourneur, Alexander 2.5 (1243)
18 Schrevens, Simon 2.0 (1547) 1-0 Debucke, Jolan 2.0 (1668)
19 Sleypen, Maxim 2.0 (1662) 1-0 Dehoux, Cedric 2.0 (1482)
20 Van Campenhout, Rien 2.0 (1150) 0-1 Vinet, Tristan 2.0 (1653)
21 De Keukelaere, Wouter 2.0 (1622) 1-0 Gangai, Luis 2.0 (1279)
22 Van Elsacker, Jasper 2.0 (1385) 1-0 Vanherck, Yannick 1.5 (1376)
23 Lauwers, Timo 1.5 (1535) 1-0 Keller, Louison 1.5 (1273)
24 Pollet, Henri 1.5 (1445) 0-1 Herbay, Giacomo 1.5 (1372)
25 Wauters, Ladislas 1.5 (1158) 0-1 Navez, Alice 1.5 (1416)
26 Deleu, Ellen 1.5 (1376) 1-0 Muys, Elitha 1.5 (1150)
27 Micheli, Tristan 1.0 (1199) 1-0 Vandestrick, Francois 1.0 (1370)
28 Navez, Antoine 0.5 (1320) 0-1 Tempels, Robbe 1.0 (1185)
  Frere, Esther 0.5 (1170) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Loncke, Matthieu 5.0 (2134) ½-½ Pouleyn, Floris 5.5 (1866)
2 Van Volsem, Merlijn 5.0 (2062) 1-0 De Rycke, Tyani 4.5 (1998)
3 Rogge, Parcival 4.5 (2231) 1-0 Heldenbergh, Nils 5.0 (1982)
4 Peeters, Alex 4.0 (1723) 0-1 Dreelinck, Adriaan 4.0 (2098)
5 Jacobs, Maarten 4.0 (1755) ½-½ Anciaux, Adrien 4.0 (1990)
6 Zotikishvili, Dimitri 4.0 (1989) 1-0 Gommers, Tijn 4.0 (1328)
7 Raats, Joppe 4.0 (1955) ½-½ Wuillaume, Nathan 4.0 (1639)
8 Liveyns, Rune 4.0 (1920) 0-1 Naessens, Wolf 4.0 (1671)
9 Jonniaux, Bastien 3.5 (1634) ½-½ Faybish, Benjamin 3.5 (2055)
10 Yoro, Samuel 3.5 (1879) 1-0 Azou, Jorre 3.5 (1598)
11 Boshra, Abanoub 3.5 (1871) 0-1 Vernimmen, Thomas 3.5 (1497)
12 D'Haenens, Leon 3.5 (1757) 1-0 Grobli-Casimir, Davy 3.5 (1864)
13 Karlioglu, Boran 3.5 (1527) 0-1 Sleypen, Maxim 3.0 (1662)
14 Hanzl, Tadeas 3.0 (1814) ½-½ De Keukelaere, Wouter 3.0 (1622)
15 Schrevens, Simon 3.0 (1547) ½-½ Beukema, Constantijn 3.0 (1805)
16 Vinet, Tristan 3.0 (1653) ½-½ Van Elsacker, Jasper 3.0 (1385)
17 Wilmots, Yentl 3.0 (1606) 0-1 Huysmans, Quinten 3.0 (1626)
18 Navez, Alice 2.5 (1416) 1-0 Lauwers, Timo 2.5 (1535)
19 Herbay, Giacomo 2.5 (1372) 0-1 Coutton, Maxence 2.5 (1495)
20 Pynket, Seppe 2.5 (1342) 1-0 Fordeyn, Tibo 2.5 (1484)
21 Letourneur, Alexander 2.5 (1243) 1-0 Deleu, Ellen 2.5 (1376)
22 Debucke, Jolan 2.0 (1668) 0-1 Fiorini, Lucien 2.5 (1201)
23 Gangai, Luis 2.0 (1279) ½-½ Van Campenhout, Rien 2.0 (1150)
24 Tempels, Robbe 2.0 (1185) 1-0 Micheli, Tristan 2.0 (1199)
25 Keller, Louison 1.5 (1273) 0-1 Dehoux, Cedric 2.0 (1482)
26 Vanherck, Yannick 1.5 (1376) ½-½ Pollet, Henri 1.5 (1445)
27 Frere, Esther 1.5 (1170) 0-1 Wauters, Ladislas 1.5 (1158)
28 Muys, Elitha 1.5 (1150) 0-1 Vandestrick, Francois 1.0 (1370)
  Navez, Antoine 0.5 (1320) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (15/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Pouleyn, Floris 6.0 (1866) 0-1 Van Volsem, Merlijn 6.0 (2062)
2 Loncke, Matthieu 5.5 (2134) ½-½ Rogge, Parcival 5.5 (2231)
3 Dreelinck, Adriaan 5.0 (2098) 1-0 Naessens, Wolf 5.0 (1671)
4 Heldenbergh, Nils 5.0 (1982) 1-0 Zotikishvili, Dimitri 5.0 (1989)
5 De Rycke, Tyani 4.5 (1998) 1-0 Jacobs, Maarten 4.5 (1755)
6 Anciaux, Adrien 4.5 (1990) ½-½ D'Haenens, Leon 4.5 (1757)
7 Vernimmen, Thomas 4.5 (1497) ½-½ Raats, Joppe 4.5 (1955)
8 Wuillaume, Nathan 4.5 (1639) 0-1 Yoro, Samuel 4.5 (1879)
9 Faybish, Benjamin 4.0 (2055) 1-0 Liveyns, Rune 4.0 (1920)
10 Gommers, Tijn 4.0 (1328) 1-0 Peeters, Alex 4.0 (1723)
11 Sleypen, Maxim 4.0 (1662) ½-½ Jonniaux, Bastien 4.0 (1634)
12 Huysmans, Quinten 4.0 (1626) 1-0 Vinet, Tristan 3.5 (1653)
13 Boshra, Abanoub 3.5 (1871) 1-0 Karlioglu, Boran 3.5 (1527)
14 Grobli-Casimir, Davy 3.5 (1864) 1-0 Pynket, Seppe 3.5 (1342)
15 Van Elsacker, Jasper 3.5 (1385) 1-0 Hanzl, Tadeas 3.5 (1814)
16 Beukema, Constantijn 3.5 (1805) 1-0 Coutton, Maxence 3.5 (1495)
17 De Keukelaere, Wouter 3.5 (1622) 1-0 Navez, Alice 3.5 (1416)
18 Azou, Jorre 3.5 (1598) ½-½ Letourneur, Alexander 3.5 (1243)
19 Fiorini, Lucien 3.5 (1201) 1-0 Schrevens, Simon 3.5 (1547)
20 Dehoux, Cedric 3.0 (1482) ½-½ Tempels, Robbe 3.0 (1185)
21 Lauwers, Timo 2.5 (1535) 1-0 Wilmots, Yentl 3.0 (1606)
22 Fordeyn, Tibo 2.5 (1484) 1-0 Gangai, Luis 2.5 (1279)
23 Deleu, Ellen 2.5 (1376) 0-1 Wauters, Ladislas 2.5 (1158)
24 Van Campenhout, Rien 2.5 (1150) 1-0 Herbay, Giacomo 2.5 (1372)
25 Pollet, Henri 2.0 (1445) 0-1 Debucke, Jolan 2.0 (1668)
26 Vandestrick, Francois 2.0 (1370) 0-1 Vanherck, Yannick 2.0 (1376)
27 Micheli, Tristan 2.0 (1199) 1-0 Frere, Esther 1.5 (1170)
28 Muys, Elitha 1.5 (1150) ½-½ Navez, Antoine 1.5 (1320)
  Keller, Louison 1.5 (1273) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (16/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Volsem, Merlijn 7.0 (2062) ½-½ Loncke, Matthieu 6.0 (2134)
2 Rogge, Parcival 6.0 (2231) 1-0 Pouleyn, Floris 6.0 (1866)
3 Heldenbergh, Nils 6.0 (1982) ½-½ Dreelinck, Adriaan 6.0 (2098)
4 Zotikishvili, Dimitri 5.0 (1989) 1-0 De Rycke, Tyani 5.5 (1998)
5 Yoro, Samuel 5.5 (1879) 1-0 Huysmans, Quinten 5.0 (1626)
6 Raats, Joppe 5.0 (1955) ½-½ Faybish, Benjamin 5.0 (2055)
7 Naessens, Wolf 5.0 (1671) 1-0 Anciaux, Adrien 5.0 (1990)
8 D'Haenens, Leon 5.0 (1757) ½-½ Vernimmen, Thomas 5.0 (1497)
9 Gommers, Tijn 5.0 (1328) 1-0 Boshra, Abanoub 4.5 (1871)
10 Wuillaume, Nathan 4.5 (1639) 1-0 Grobli-Casimir, Davy 4.5 (1864)
11 Jonniaux, Bastien 4.5 (1634) ½-½ Beukema, Constantijn 4.5 (1805)
12 Jacobs, Maarten 4.5 (1755) 1-0 Fiorini, Lucien 4.5 (1201)
13 De Keukelaere, Wouter 4.5 (1622) 0-1 Sleypen, Maxim 4.5 (1662)
14 Liveyns, Rune 4.0 (1920) 1-0 Van Elsacker, Jasper 4.5 (1385)
15 Peeters, Alex 4.0 (1723) 1-0 Azou, Jorre 4.0 (1598)
16 Hanzl, Tadeas 3.5 (1814) 0-1ff Letourneur, Alexander 4.0 (1243)
17 Vinet, Tristan 3.5 (1653) 1-0 Dehoux, Cedric 3.5 (1482)
18 Navez, Alice 3.5 (1416) 0-1 Schrevens, Simon 3.5 (1547)
19 Pynket, Seppe 3.5 (1342) 0-1 Lauwers, Timo 3.5 (1535)
20 Karlioglu, Boran 3.5 (1527) 1-0 Tempels, Robbe 3.5 (1185)
21 Coutton, Maxence 3.5 (1495) 1-0 Van Campenhout, Rien 3.5 (1150)
22 Wauters, Ladislas 3.5 (1158) 0-1 Fordeyn, Tibo 3.5 (1484)
23 Debucke, Jolan 3.0 (1668) 1-0 Vanherck, Yannick 3.0 (1376)
24 Wilmots, Yentl 3.0 (1606) 1-0 Micheli, Tristan 3.0 (1199)
25 Gangai, Luis 2.5 (1279) ½-½ Deleu, Ellen 2.5 (1376)
26 Herbay, Giacomo 2.5 (1372) 1-0 Keller, Louison 2.5 (1273)
27 Vandestrick, Francois 2.0 (1370) ½-½ Navez, Antoine 2.0 (1320)
28 Frere, Esther 1.5 (1170) 1-0 Muys, Elitha 2.0 (1150)
  Pollet, Henri 2.0 (1445) 1 Bye  
Begin van de pagina

Van Volsem, Merlijn (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17843
N-Elo2056
FIDE-ID258806
F-Elo2062
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lauwers, Timo BEL 1535 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Naessens, Wolf BEL 1671 6.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 2      Boshra, Abanoub BEL 1871 4.5 W - 1 3.0 0.75 +0.25
4 2      Heldenbergh, Nils BEL 1982 6.5 Z - 0 3.0 0.61 -0.61
5 4      Huysmans, Quinten BEL 1626 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Dreelinck, Adriaan BEL 2098 6.5 Z - 1 5.0 0.45 +0.55
7 2      De Rycke, Tyani BEL 1998 5.5 W - 1 6.0 0.59 +0.41
8 1      Pouleyn, Floris BEL 1866 6.0 Z 1 7.0 0.75 +0.25
9 1      Loncke, Matthieu BEL 2134 6.5 W - ½ 7.5 0.40 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1864 51.0 Totaal 7.5 6.30 +1.20
Begin van de pagina

Rogge, Parcival (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo2150
FIDE-ID249254
F-Elo2231
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Wilmots, Yentl BEL 1606 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 15      Pynket, Seppe BEL 1342 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      De Keukelaere, Wouter BEL 1622 4.5 Z ½ 1.5 0.92 -0.42
4 13      Lauwers, Timo BEL 1535 4.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 7      Boshra, Abanoub BEL 1871 4.5 W - 1 3.5 0.90 +0.10
6 4      Grobli-Casimir, Davy BEL 1864 4.5 Z 1 4.5 0.90 +0.10
7 3      Heldenbergh, Nils BEL 1982 6.5 W - 1 5.5 0.81 +0.19
8 2      Loncke, Matthieu BEL 2134 6.5 Z ½ 6.0 0.63 -0.13
9 2      Pouleyn, Floris BEL 1866 6.0 W - 1 7.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1758 44.5 Totaal 7.0 7.82 -0.82
Begin van de pagina

Loncke, Matthieu (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19430
N-Elo2134
FIDE-ID45197148
F-Elo2120
Landbel  (bel)
Club(521) Tournai
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Azou, Jorre BEL 1598 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Jacobs, Maarten BEL 1755 5.5 Z - ½ 1.5 0.91 -0.41
3 7      Wuillaume, Nathan BEL 1639 5.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 3      Gommers, Tijn BEL 1328 6.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      De Rycke, Tyani BEL 1998 5.5 W 1 4.5 0.68 +0.32
6 1      Heldenbergh, Nils BEL 1982 6.5 Z - ½ 5.0 0.70 -0.20
7 1      Pouleyn, Floris BEL 1866 6.0 W - ½ 5.5 0.83 -0.33
8 2      Rogge, Parcival BEL 2231 7.0 W ½ 6.0 0.37 +0.13
9 1      Van Volsem, Merlijn BEL 2062 7.5 Z - ½ 6.5 0.60 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1828 53.5 Totaal 6.5 6.85 -0.35
Begin van de pagina

Heldenbergh, Nils (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14450
N-Elo1932
FIDE-ID246387
F-Elo1982
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dehoux, Cedric BEL 1482 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Vinet, Tristan BEL 1653 4.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 5      Peeters, Alex BEL 1723 5.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
4 2      Van Volsem, Merlijn BEL 2062 7.5 W - 1 4.0 0.39 +0.61
5 1      Pouleyn, Floris BEL 1866 6.0 Z - ½ 4.5 0.66 -0.16
6 1      Loncke, Matthieu BEL 2134 6.5 W - ½ 5.0 0.30 +0.20
7 3      Rogge, Parcival BEL 2231 7.0 Z - 0 5.0 0.19 -0.19
8 4      Zotikishvili, Dimitri BEL 1989 6.0 W 1 6.0 0.49 +0.51
9 3      Dreelinck, Adriaan BEL 2098 6.5 W - ½ 6.5 0.34 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1915 52.5 Totaal 6.5 4.99 +1.51
Begin van de pagina

Dreelinck, Adriaan (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo2091
FIDE-ID250503
F-Elo2098
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Schrevens, Simon BEL 1547 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Hanzl, Tadeas BEL 1814 3.5 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 1      Liveyns, Rune BEL 1920 5.0 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
4 1      Pouleyn, Floris BEL 1866 6.0 W - 0 3.0 0.79 -0.79
5 3      Zotikishvili, Dimitri BEL 1989 6.0 Z - 1 4.0 0.65 +0.35
6 3      Van Volsem, Merlijn BEL 2062 7.5 W 0 4.0 0.55 -0.55
7 4      Peeters, Alex BEL 1723 5.0 Z - 1 5.0 0.91 +0.09
8 3      Naessens, Wolf BEL 1671 6.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Heldenbergh, Nils BEL 1982 6.5 Z - ½ 6.5 0.66 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1841 50.0 Totaal 6.5 6.97 -0.47
Begin van de pagina

Yoro, Samuel (Rank: 12)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.13368
N-Elo1842
FIDE-ID242543
F-Elo1879
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Elsacker, Jasper BEL 1385 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Gommers, Tijn BEL 1328 6.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 11      Schrevens, Simon BEL 1547 4.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
4 9      Sleypen, Maxim BEL 1662 5.5 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
5 5      Anciaux, Adrien BEL 1990 5.0 W - ½ 3.5 0.35 +0.15
6 5      De Rycke, Tyani BEL 1998 5.5 Z - 0 3.5 0.34 -0.34
7 10      Azou, Jorre BEL 1598 4.0 W - 1 4.5 0.84 +0.16
8 8      Wuillaume, Nathan BEL 1639 5.5 Z - 1 5.5 0.80 +0.20
9 5      Huysmans, Quinten BEL 1626 5.0 W - 1 6.5 0.81 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1641 45.5 Totaal 6.5 6.64 -0.14
Begin van de pagina

Pouleyn, Floris (Rank: 14)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo1841
FIDE-ID258768
F-Elo1866
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Deleu, Ellen BEL 1376 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Van Campenhout, Rien BEL 1150 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Anciaux, Adrien BEL 1990 5.0 W - 1 3.0 0.33 +0.67
4 1      Dreelinck, Adriaan BEL 2098 6.5 Z - 1 4.0 0.21 +0.79
5 1      Heldenbergh, Nils BEL 1982 6.5 W - ½ 4.5 0.34 +0.16
6 2      Liveyns, Rune BEL 1920 5.0 W - 1 5.5 0.42 +0.58
7 1      Loncke, Matthieu BEL 2134 6.5 Z ½ 6.0 0.17 +0.33
8 1      Van Volsem, Merlijn BEL 2062 7.5 W 0 6.0 0.25 -0.25
9 2      Rogge, Parcival BEL 2231 7.0 Z - 0 6.0 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1882 50.5 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina

Zotikishvili, Dimitri (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16319
N-Elo1989
FIDE-ID252140
F-Elo1941
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Fordeyn, Tibo BEL 1484 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Wuillaume, Nathan BEL 1639 5.5 Z - ½ 1.5 0.89 -0.39
3 8      Jacobs, Maarten BEL 1755 5.5 W - 1 2.5 0.79 +0.21
4 4      Grobli-Casimir, Davy BEL 1864 4.5 Z - 1 3.5 0.67 +0.33
5 3      Dreelinck, Adriaan BEL 2098 6.5 W - 0 3.5 0.35 -0.35
6 7      Naessens, Wolf BEL 1671 6.0 Z ½ 4.0 0.87 -0.37
7 6      Gommers, Tijn BEL 1328 6.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 4      Heldenbergh, Nils BEL 1982 6.5 Z - 0 5.0 0.51 -0.51
9 4      De Rycke, Tyani BEL 1998 5.5 W - 1 6.0 0.49 +0.51
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1757 50.5 Totaal 6.0 6.41 -0.41
Begin van de pagina

Gommers, Tijn (Rank: 46)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15556
N-Elo1295
FIDE-ID252018
F-Elo1328
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      D'Haenens, Leon BEL 1757 5.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 11      Yoro, Samuel BEL 1879 6.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 6      Raats, Joppe BEL 1955 5.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 3      Loncke, Matthieu BEL 2134 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 6      Liveyns, Rune BEL 1920 5.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Hanzl, Tadeas BEL 1814 3.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 6      Zotikishvili, Dimitri BEL 1989 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 10      Peeters, Alex BEL 1723 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
9 9      Boshra, Abanoub BEL 1871 4.5 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1893 48.0 Totaal 6.0 0.72 +5.28
Begin van de pagina

Naessens, Wolf (Rank: 21)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1658
FIDE-ID249530
F-Elo1671
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Keller, Louison BEL 1273 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Volsem, Merlijn BEL 2062 7.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 14      Dehoux, Cedric BEL 1482 3.5 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
4 7      Raats, Joppe BEL 1955 5.5 W - ½ 2.5 0.16 +0.34
5 10      Karlioglu, Boran BEL 1527 4.5 Z - 1 3.5 0.69 +0.31
6 7      Zotikishvili, Dimitri BEL 1989 6.0 W - ½ 4.0 0.13 +0.37
7 8      Liveyns, Rune BEL 1920 5.0 Z - 1 5.0 0.19 +0.81
8 3      Dreelinck, Adriaan BEL 2098 6.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 7      Anciaux, Adrien BEL 1990 5.0 W - 1 6.0 0.13 +0.87
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1810 46.0 Totaal 6.0 3.14 +2.86
Begin van de pagina

De Rycke, Tyani (Rank: 6)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1974
FIDE-ID247936
F-Elo1998
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vernimmen, Thomas BEL 1497 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Sleypen, Maxim BEL 1662 5.5 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 3      Grobli-Casimir, Davy BEL 1864 4.5 W - ½ 2.5 0.68 -0.18
4 5      Faybish, Benjamin BEL 2055 5.5 Z - 1 3.5 0.42 +0.58
5 2      Loncke, Matthieu BEL 2134 6.5 Z 0 3.5 0.32 -0.32
6 5      Yoro, Samuel BEL 1879 6.5 W - 1 4.5 0.66 +0.34
7 2      Van Volsem, Merlijn BEL 2062 7.5 Z - 0 4.5 0.41 -0.41
8 5      Jacobs, Maarten BEL 1755 5.5 W 1 5.5 0.80 +0.20
9 4      Zotikishvili, Dimitri BEL 1989 6.0 Z - 0 5.5 0.51 -0.51
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1877 53.0 Totaal 5.5 5.60 -0.10
Begin van de pagina

Wuillaume, Nathan (Rank: 25)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.18828
N-Elo1583
FIDE-ID260231
F-Elo1639
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Tempels, Robbe BEL 1185 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Zotikishvili, Dimitri BEL 1989 6.0 W - ½ 1.5 0.11 +0.39
3 7      Loncke, Matthieu BEL 2134 6.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 14      Coutton, Maxence BEL 1495 4.5 W - 1 2.5 0.69 +0.31
5 11      Letourneur, Alexander BEL 1243 5.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 8      Boshra, Abanoub BEL 1871 4.5 W - ½ 4.0 0.21 +0.29
7 7      Raats, Joppe BEL 1955 5.5 Z ½ 4.5 0.13 +0.37
8 8      Yoro, Samuel BEL 1879 6.5 W - 0 4.5 0.20 -0.20
9 10      Grobli-Casimir, Davy BEL 1864 4.5 W - 1 5.5 0.22 +0.78
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1735 46.5 Totaal 5.5 3.48 +2.02
Begin van de pagina

Raats, Joppe (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.12445
N-Elo1955
FIDE-ID238902
F-Elo1949
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Pollet, Henri BEL 1445 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Huysmans, Quinten BEL 1626 5.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 6      Gommers, Tijn BEL 1328 6.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 7      Naessens, Wolf BEL 1671 6.0 Z - ½ 2.5 0.84 -0.34
5 8      Azou, Jorre BEL 1598 4.0 W - 1 3.5 0.89 +0.11
6 6      Anciaux, Adrien BEL 1990 5.0 Z - ½ 4.0 0.45 +0.05
7 7      Wuillaume, Nathan BEL 1639 5.5 W - ½ 4.5 0.87 -0.37
8 7      Vernimmen, Thomas BEL 1497 5.5 Z - ½ 5.0 0.92 -0.42
9 6      Faybish, Benjamin BEL 2055 5.5 W - ½ 5.5 0.36 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1649 45.5 Totaal 5.5 7.05 -1.55
Begin van de pagina

Faybish, Benjamin (Rank: 5)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.12007
N-Elo2031
FIDE-ID238228
F-Elo2055
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Karlioglu, Boran BEL 1527 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Peeters, Alex BEL 1723 5.0 W - 0 1.0 0.88 -0.88
3 10      Wilmots, Yentl BEL 1606 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      De Rycke, Tyani BEL 1998 5.5 W - 0 2.0 0.58 -0.58
5 12      Vinet, Tristan BEL 1653 4.5 Z 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      D'Haenens, Leon BEL 1757 5.5 W - ½ 3.5 0.85 -0.35
7 9      Jonniaux, Bastien BEL 1634 5.0 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
8 9      Liveyns, Rune BEL 1920 5.0 W - 1 5.0 0.68 +0.32
9 6      Raats, Joppe BEL 1955 5.5 Z - ½ 5.5 0.64 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1752 44.5 Totaal 5.5 7.31 -1.81
Begin van de pagina

Sleypen, Maxim (Rank: 23)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14276
N-Elo1662
FIDE-ID247618
F-Elo1623
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Fiorini, Lucien BEL 1201 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Rycke, Tyani BEL 1998 5.5 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 16      Pynket, Seppe BEL 1342 3.5 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
4 9      Yoro, Samuel BEL 1879 6.5 W - 0 2.0 0.22 -0.22
5 15      D'Haenens, Leon BEL 1757 5.5 Z - 0 2.0 0.37 -0.37
6 19      Dehoux, Cedric BEL 1482 3.5 W - 1 3.0 0.74 +0.26
7 13      Karlioglu, Boran BEL 1527 4.5 Z - 1 4.0 0.68 +0.32
8 11      Jonniaux, Bastien BEL 1634 5.0 W ½ 4.5 0.54 -0.04
9 13      De Keukelaere, Wouter BEL 1622 4.5 Z - 1 5.5 0.56 +0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1604 43.0 Totaal 5.5 5.02 +0.48
Begin van de pagina

D'Haenens, Leon (Rank: 18)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1750
FIDE-ID251470
F-Elo1757
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Gommers, Tijn BEL 1328 6.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 17      Van Elsacker, Jasper BEL 1385 4.5 Z - 0 0.0 0.90 -0.90
3 26      Vandestrick, Francois BEL 1370 2.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
4 19      Deleu, Ellen BEL 1376 3.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
5 15      Sleypen, Maxim BEL 1662 5.5 W - 1 3.0 0.63 +0.37
6 9      Faybish, Benjamin BEL 2055 5.5 Z - ½ 3.5 0.15 +0.35
7 12      Grobli-Casimir, Davy BEL 1864 4.5 W - 1 4.5 0.35 +0.65
8 6      Anciaux, Adrien BEL 1990 5.0 Z - ½ 5.0 0.21 +0.29
9 8      Vernimmen, Thomas BEL 1497 5.5 W - ½ 5.5 0.82 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1614 42.0 Totaal 5.5 5.80 -0.30
Begin van de pagina

Jacobs, Maarten (Rank: 19)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo1755
FIDE-ID261882
F-Elo1648
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Navez, Antoine BEL 1320 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Loncke, Matthieu BEL 2134 6.5 W - ½ 1.5 0.09 +0.41
3 8      Zotikishvili, Dimitri BEL 1989 6.0 Z - 0 1.5 0.21 -0.21
4 12      Karlioglu, Boran BEL 1527 4.5 W - ½ 2.0 0.79 -0.29
5 16      Dehoux, Cedric BEL 1482 3.5 Z 1 3.0 0.83 +0.17
6 11      Wilmots, Yentl BEL 1606 4.0 W - 1 4.0 0.70 +0.30
7 5      Anciaux, Adrien BEL 1990 5.0 W - ½ 4.5 0.21 +0.29
8 5      De Rycke, Tyani BEL 1998 5.5 Z - 0 4.5 0.20 -0.20
9 12      Fiorini, Lucien BEL 1201 4.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1694 42.0 Totaal 5.5 4.87 +0.63
Begin van de pagina

Vernimmen, Thomas (Rank: 34)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16597
N-Elo1497
FIDE-ID255130
F-Elo1494
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Rycke, Tyani BEL 1998 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Keller, Louison BEL 1273 2.5 W - ½ 0.5 0.78 -0.28
3 22      Fiorini, Lucien BEL 1201 4.5 Z - 1 1.5 0.85 +0.15
4 15      Jonniaux, Bastien BEL 1634 5.0 W - 0 1.5 0.32 -0.32
5 20      Herbay, Giacomo BEL 1372 3.5 Z - 1 2.5 0.67 +0.33
6 16      Pynket, Seppe BEL 1342 3.5 W - 1 3.5 0.71 +0.29
7 11      Boshra, Abanoub BEL 1871 4.5 Z - 1 4.5 0.10 +0.90
8 7      Raats, Joppe BEL 1955 5.5 W - ½ 5.0 0.08 +0.42
9 8      D'Haenens, Leon BEL 1757 5.5 Z - ½ 5.5 0.18 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1600 40.0 Totaal 5.5 3.77 +1.73
Begin van de pagina

Anciaux, Adrien (Rank: 7)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17648
N-Elo1951
FIDE-ID257931
F-Elo1990
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Coutton, Maxence BEL 1495 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Debucke, Jolan BEL 1668 4.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 4      Pouleyn, Floris BEL 1866 6.0 Z - 0 2.0 0.67 -0.67
4 6      Peeters, Alex BEL 1723 5.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 5      Yoro, Samuel BEL 1879 6.5 Z - ½ 3.5 0.65 -0.15
6 6      Raats, Joppe BEL 1955 5.5 W - ½ 4.0 0.55 -0.05
7 5      Jacobs, Maarten BEL 1755 5.5 Z - ½ 4.5 0.79 -0.29
8 6      D'Haenens, Leon BEL 1757 5.5 W - ½ 5.0 0.79 -0.29
9 7      Naessens, Wolf BEL 1671 6.0 Z - 0 5.0 0.87 -0.87
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1752 48.5 Totaal 5.0 6.93 -1.93
Begin van de pagina

Liveyns, Rune (Rank: 11)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1874
FIDE-ID243981
F-Elo1920
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Navez, Alice BEL 1416 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Jonniaux, Bastien BEL 1634 5.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 1      Dreelinck, Adriaan BEL 2098 6.5 W - 0 2.0 0.27 -0.27
4 8      Debucke, Jolan BEL 1668 4.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
5 6      Gommers, Tijn BEL 1328 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Pouleyn, Floris BEL 1866 6.0 Z - 0 4.0 0.58 -0.58
7 8      Naessens, Wolf BEL 1671 6.0 W 0 4.0 0.81 -0.81
8 9      Faybish, Benjamin BEL 2055 5.5 Z - 0 4.0 0.32 -0.32
9 14      Van Elsacker, Jasper BEL 1385 4.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1680 47.0 Totaal 5.0 6.39 -1.39
Begin van de pagina

Peeters, Alex (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1723
FIDE-ID252042
F-Elo1702
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Gangai, Luis BEL 1279 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Faybish, Benjamin BEL 2055 5.5 Z - 1 2.0 0.12 +0.88
3 5      Heldenbergh, Nils BEL 1982 6.5 W - 0 2.0 0.18 -0.18
4 6      Anciaux, Adrien BEL 1990 5.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 17      Schrevens, Simon BEL 1547 4.5 W - 1 3.0 0.73 +0.27
6 12      Huysmans, Quinten BEL 1626 5.0 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
7 4      Dreelinck, Adriaan BEL 2098 6.5 W - 0 4.0 0.09 -0.09
8 10      Gommers, Tijn BEL 1328 6.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
9 15      Azou, Jorre BEL 1598 4.0 W - 1 5.0 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1722 46.0 Totaal 5.0 4.44 +0.56
Begin van de pagina

Huysmans, Quinten (Rank: 27)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo1626
FIDE-ID255270
F-Elo1507
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Wauters, Ladislas BEL 1158 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Raats, Joppe BEL 1955 5.5 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 19      Muys, Elitha BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Hanzl, Tadeas BEL 1814 3.5 W - 1 3.0 0.26 +0.74
5 4      Van Volsem, Merlijn BEL 2062 7.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 12      Peeters, Alex BEL 1723 5.0 W - 0 3.0 0.37 -0.37
7 17      Wilmots, Yentl BEL 1606 4.0 Z - 1 4.0 0.53 +0.47
8 12      Vinet, Tristan BEL 1653 4.5 W - 1 5.0 0.46 +0.54
9 5      Yoro, Samuel BEL 1879 6.5 Z 0 5.0 0.19 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1666 42.0 Totaal 5.0 3.85 +1.15
Begin van de pagina

Jonniaux, Bastien (Rank: 26)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.22762
N-Elo1634
FIDE-ID269972
F-Elo1617
Landbel  (bel)
Club(541) Leuze-en-Hainaut
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Frere, Esther BEL 1170 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Liveyns, Rune BEL 1920 5.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 18      Van Campenhout, Rien BEL 1150 3.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 15      Vernimmen, Thomas BEL 1497 5.5 Z - 1 2.5 0.68 +0.32
5 9      Grobli-Casimir, Davy BEL 1864 4.5 W - 0 2.5 0.21 -0.21
6 13      Coutton, Maxence BEL 1495 4.5 Z - 1 3.5 0.69 +0.31
7 9      Faybish, Benjamin BEL 2055 5.5 W - ½ 4.0 0.08 +0.42
8 11      Sleypen, Maxim BEL 1662 5.5 Z - ½ 4.5 0.46 +0.04
9 11      Beukema, Constantijn BEL 1805 5.0 W - ½ 5.0 0.27 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1624 41.5 Totaal 5.0 4.39 +0.61
Begin van de pagina

Letourneur, Alexander (Rank: 50)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.23348
N-Elo0
FIDE-ID270601
F-Elo1243
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Debucke, Jolan BEL 1668 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Coutton, Maxence BEL 1495 4.5 W - ½ 0.5 0.19 +0.31
3 25      Navez, Alice BEL 1416 3.5 Z - 1 1.5 0.27 +0.73
4 16      De Keukelaere, Wouter BEL 1622 4.5 W - 1 2.5 0.09 +0.91
5 11      Wuillaume, Nathan BEL 1639 5.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
6 17      Beukema, Constantijn BEL 1805 5.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 21      Deleu, Ellen BEL 1376 3.0 W 1 3.5 0.32 +0.68
8 18      Azou, Jorre BEL 1598 4.0 Z - ½ 4.0 0.11 +0.39
9 16      Hanzl, Tadeas BEL 1814 3.5 Z - 1FF 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1603 37.5 Totaal 5.0 1.22 +2.78
Begin van de pagina

Beukema, Constantijn (Rank: 17)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.12522
N-Elo1805
FIDE-ID240192
F-Elo1775
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Pynket, Seppe BEL 1342 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 16      Vanherck, Yannick BEL 1376 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Karlioglu, Boran BEL 1527 4.5 Z - 0 1.0 0.83 -0.83
4 18      Micheli, Tristan BEL 1199 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      Wilmots, Yentl BEL 1606 4.0 Z - 0 2.0 0.76 -0.76
6 17      Letourneur, Alexander BEL 1243 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 15      Schrevens, Simon BEL 1547 4.5 Z ½ 3.5 0.82 -0.32
8 16      Coutton, Maxence BEL 1495 4.5 W - 1 4.5 0.86 +0.14
9 11      Jonniaux, Bastien BEL 1634 5.0 Z - ½ 5.0 0.73 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1441 37.0 Totaal 5.0 7.68 -2.68
Begin van de pagina

Boshra, Abanoub (Rank: 13)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.16554
N-Elo1871
FIDE-ID253944
F-Elo1864
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vanherck, Yannick BEL 1376 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Wilmots, Yentl BEL 1606 4.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 2      Van Volsem, Merlijn BEL 2062 7.5 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
4 10      Vinet, Tristan BEL 1653 4.5 W - 1 3.0 0.78 +0.22
5 7      Rogge, Parcival BEL 2231 7.0 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
6 8      Wuillaume, Nathan BEL 1639 5.5 Z ½ 3.5 0.79 -0.29
7 11      Vernimmen, Thomas BEL 1497 5.5 W 0 3.5 0.90 -0.90
8 13      Karlioglu, Boran BEL 1527 4.5 W - 1 4.5 0.88 +0.12
9 9      Gommers, Tijn BEL 1328 6.0 Z - 0 4.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1657 47.5 Totaal 4.5 6.36 -1.86
Begin van de pagina

Grobli-Casimir, Davy (Rank: 15)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.14712
N-Elo1794
FIDE-ID247545
F-Elo1864
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Herbay, Giacomo BEL 1372 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Muys, Elitha BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      De Rycke, Tyani BEL 1998 5.5 Z - ½ 2.5 0.32 +0.18
4 4      Zotikishvili, Dimitri BEL 1989 6.0 W - 0 2.5 0.33 -0.33
5 9      Jonniaux, Bastien BEL 1634 5.0 Z - 1 3.5 0.79 +0.21
6 4      Rogge, Parcival BEL 2231 7.0 W - 0 3.5 0.10 -0.10
7 12      D'Haenens, Leon BEL 1757 5.5 Z - 0 3.5 0.65 -0.65
8 14      Pynket, Seppe BEL 1342 3.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
9 10      Wuillaume, Nathan BEL 1639 5.5 Z - 0 4.5 0.78 -0.78
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1679 43.5 Totaal 4.5 5.73 -1.23
Begin van de pagina

Karlioglu, Boran (Rank: 33)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo1527
FIDE-ID254681
F-Elo1525
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Faybish, Benjamin BEL 2055 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Gangai, Luis BEL 1279 3.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
3 13      Beukema, Constantijn BEL 1805 5.0 W - 1 2.0 0.17 +0.83
4 12      Jacobs, Maarten BEL 1755 5.5 Z - ½ 2.5 0.21 +0.29
5 10      Naessens, Wolf BEL 1671 6.0 W 0 2.5 0.31 -0.31
6 15      Fordeyn, Tibo BEL 1484 4.5 Z - 1 3.5 0.56 +0.44
7 13      Sleypen, Maxim BEL 1662 5.5 W - 0 3.5 0.32 -0.32
8 13      Boshra, Abanoub BEL 1871 4.5 Z 0 3.5 0.12 -0.12
9 20      Tempels, Robbe BEL 1185 3.5 W - 1 4.5 0.88 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1640 43.0 Totaal 4.5 3.46 +1.04
Begin van de pagina

Schrevens, Simon (Rank: 31)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.13818
N-Elo1494
FIDE-ID250252
F-Elo1547
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dreelinck, Adriaan BEL 2098 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Vandestrick, Francois BEL 1370 2.5 Z - 1 1.0 0.73 +0.27
3 11      Yoro, Samuel BEL 1879 6.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
4 21      Vanherck, Yannick BEL 1376 3.0 W - 1 2.0 0.73 +0.27
5 17      Peeters, Alex BEL 1723 5.0 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
6 18      Debucke, Jolan BEL 1668 4.0 W - 1 3.0 0.34 +0.66
7 15      Beukema, Constantijn BEL 1805 5.0 W - ½ 3.5 0.18 +0.32
8 19      Fiorini, Lucien BEL 1201 4.5 Z - 0 3.5 0.89 -0.89
9 18      Navez, Alice BEL 1416 3.5 Z - 1 4.5 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1615 40.5 Totaal 4.5 4.02 +0.48
Begin van de pagina

Van Elsacker, Jasper (Rank: 40)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.23713
N-Elo1355
FIDE-ID272752
F-Elo1385
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Yoro, Samuel BEL 1879 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      D'Haenens, Leon BEL 1757 5.5 W - 1 1.0 0.10 +0.90
3 15      Debucke, Jolan BEL 1668 4.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
4 20      Wilmots, Yentl BEL 1606 4.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
5 25      Micheli, Tristan BEL 1199 3.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
6 22      Vanherck, Yannick BEL 1376 3.0 W - 1 3.0 0.51 +0.49
7 16      Vinet, Tristan BEL 1653 4.5 Z ½ 3.5 0.17 +0.33
8 15      Hanzl, Tadeas BEL 1814 3.5 W - 1 4.5 0.08 +0.92
9 14      Liveyns, Rune BEL 1920 5.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1652 39.0 Totaal 4.5 2.14 +2.36
Begin van de pagina

Vinet, Tristan (Rank: 24)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.22711
N-Elo1639
FIDE-ID269786
F-Elo1653
Landbel  (bel)
Club(551) HCC Jurbise
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Micheli, Tristan BEL 1199 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Heldenbergh, Nils BEL 1982 6.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 17      Wauters, Ladislas BEL 1158 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Boshra, Abanoub BEL 1871 4.5 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
5 12      Faybish, Benjamin BEL 2055 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 20      Van Campenhout, Rien BEL 1150 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 16      Van Elsacker, Jasper BEL 1385 4.5 W - ½ 3.5 0.83 -0.33
8 12      Huysmans, Quinten BEL 1626 5.0 Z - 0 3.5 0.54 -0.54
9 17      Dehoux, Cedric BEL 1482 3.5 W 1 4.5 0.73 +0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1545 39.5 Totaal 4.5 5.28 -0.78
Begin van de pagina

Fiorini, Lucien (Rank: 51)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.23339
N-Elo1201
FIDE-ID270555
F-Elo1096
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Sleypen, Maxim BEL 1662 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Fordeyn, Tibo BEL 1484 4.5 Z - ½ 0.5 0.16 +0.34
3 22      Vernimmen, Thomas BEL 1497 5.5 W - 0 0.5 0.15 -0.15
4 27      Vandestrick, Francois BEL 1370 2.5 Z - 1 1.5 0.28 +0.72
5 22      Keller, Louison BEL 1273 2.5 W 1 2.5 0.40 +0.60
6 14      Azou, Jorre BEL 1598 4.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 22      Debucke, Jolan BEL 1668 4.0 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
8 19      Schrevens, Simon BEL 1547 4.5 W 1 4.5 0.11 +0.89
9 12      Jacobs, Maarten BEL 1755 5.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1539 38.5 Totaal 4.5 1.42 +3.08
Begin van de pagina

Lauwers, Timo (Rank: 32)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.13934
N-Elo1510
FIDE-ID250112
F-Elo1535
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Volsem, Merlijn BEL 2062 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Navez, Antoine BEL 1320 2.5 W - ½ 0.5 0.77 -0.27
3 21      Herbay, Giacomo BEL 1372 3.5 Z - 1 1.5 0.72 +0.28
4 13      Rogge, Parcival BEL 2231 7.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 19      Fordeyn, Tibo BEL 1484 4.5 W - 0 1.5 0.57 -0.57
6 23      Keller, Louison BEL 1273 2.5 W - 1 2.5 0.82 +0.18
7 18      Navez, Alice BEL 1416 3.5 Z - 0 2.5 0.66 -0.66
8 21      Wilmots, Yentl BEL 1606 4.0 W - 1 3.5 0.40 +0.60
9 19      Pynket, Seppe BEL 1342 3.5 Z 1 4.5 0.75 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1567 38.5 Totaal 4.5 4.85 -0.35
Begin van de pagina

De Keukelaere, Wouter (Rank: 28)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo1622
FIDE-ID251976
F-Elo1621
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Van Campenhout, Rien BEL 1150 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 18      Deleu, Ellen BEL 1376 3.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
3 9      Rogge, Parcival BEL 2231 7.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 16      Letourneur, Alexander BEL 1243 5.0 Z - 0 1.5 0.91 -0.91
5 18      Pynket, Seppe BEL 1342 3.5 Z - ½ 2.0 0.84 -0.34
6 21      Gangai, Luis BEL 1279 3.0 W 1 3.0 0.88 +0.12
7 14      Hanzl, Tadeas BEL 1814 3.5 Z - ½ 3.5 0.25 +0.25
8 17      Navez, Alice BEL 1416 3.5 W - 1 4.5 0.76 +0.24
9 13      Sleypen, Maxim BEL 1662 5.5 W - 0 4.5 0.44 -0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1501 37.5 Totaal 4.5 5.89 -1.39
Begin van de pagina

Coutton, Maxence (Rank: 35)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.18798
N-Elo1456
FIDE-ID261432
F-Elo1495
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Anciaux, Adrien BEL 1990 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Letourneur, Alexander BEL 1243 5.0 Z - ½ 0.5 0.81 -0.31
3 23      Frere, Esther BEL 1170 2.5 W - 1 1.5 0.87 +0.13
4 14      Wuillaume, Nathan BEL 1639 5.5 Z - 0 1.5 0.31 -0.31
5 21      Muys, Elitha BEL 1150 2.0 W - 1 2.5 0.89 +0.11
6 13      Jonniaux, Bastien BEL 1634 5.0 W - 0 2.5 0.31 -0.31
7 19      Herbay, Giacomo BEL 1372 3.5 Z - 1 3.5 0.67 +0.33
8 16      Beukema, Constantijn BEL 1805 5.0 Z - 0 3.5 0.14 -0.14
9 21      Van Campenhout, Rien BEL 1150 3.5 W - 1 4.5 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1461 37.0 Totaal 4.5 4.97 -0.47
Begin van de pagina

Fordeyn, Tibo (Rank: 36)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.23716
N-Elo0
FIDE-ID271586
F-Elo1484
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Zotikishvili, Dimitri BEL 1989 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Fiorini, Lucien BEL 1201 4.5 W - ½ 0.5 0.84 -0.34
3 24      Keller, Louison BEL 1273 2.5 Z - 0 0.5 0.77 -0.77
4 25      Navez, Antoine BEL 1320 2.5 W - 1 1.5 0.72 +0.28
5 19      Lauwers, Timo BEL 1535 4.5 Z - 1 2.5 0.43 +0.57
6 15      Karlioglu, Boran BEL 1527 4.5 W - 0 2.5 0.44 -0.44
7 20      Pynket, Seppe BEL 1342 3.5 Z - 0 2.5 0.69 -0.69
8 22      Gangai, Luis BEL 1279 3.0 W - 1 3.5 0.76 +0.24
9 22      Wauters, Ladislas BEL 1158 3.5 Z - 1 4.5 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1402 34.5 Totaal 4.5 5.60 -1.10
Begin van de pagina

Wilmots, Yentl (Rank: 29)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.21680
N-Elo1542
FIDE-ID267651
F-Elo1606
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Rogge, Parcival BEL 2231 7.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 12      Boshra, Abanoub BEL 1871 4.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 10      Faybish, Benjamin BEL 2055 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Van Elsacker, Jasper BEL 1385 4.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
5 14      Beukema, Constantijn BEL 1805 5.0 W - 1 3.0 0.24 +0.76
6 11      Jacobs, Maarten BEL 1755 5.5 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
7 17      Huysmans, Quinten BEL 1626 5.0 W - 0 3.0 0.47 -0.47
8 21      Lauwers, Timo BEL 1535 4.5 Z - 0 3.0 0.60 -0.60
9 24      Micheli, Tristan BEL 1199 3.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1718 44.5 Totaal 4.0 3.65 +0.35
Begin van de pagina

Azou, Jorre (Rank: 30)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.22998
N-Elo1598
FIDE-ID269956
F-Elo1557
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Loncke, Matthieu BEL 2134 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Herbay, Giacomo BEL 1372 3.5 W - ½ 0.5 0.79 -0.29
3 20      Navez, Antoine BEL 1320 2.5 Z - 1 1.5 0.83 +0.17
4 17      Van Campenhout, Rien BEL 1150 3.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 8      Raats, Joppe BEL 1955 5.5 Z - 0 2.5 0.11 -0.11
6 14      Fiorini, Lucien BEL 1201 4.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 10      Yoro, Samuel BEL 1879 6.5 Z - 0 3.5 0.16 -0.16
8 18      Letourneur, Alexander BEL 1243 5.0 W - ½ 4.0 0.89 -0.39
9 15      Peeters, Alex BEL 1723 5.0 Z - 0 4.0 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1553 42.5 Totaal 4.0 5.03 -1.03
Begin van de pagina

Debucke, Jolan (Rank: 22)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.13798
N-Elo1662
FIDE-ID245194
F-Elo1668
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Letourneur, Alexander BEL 1243 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Anciaux, Adrien BEL 1990 5.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 15      Van Elsacker, Jasper BEL 1385 4.5 W - 1 2.0 0.84 +0.16
4 8      Liveyns, Rune BEL 1920 5.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
5 13      Hanzl, Tadeas BEL 1814 3.5 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
6 18      Schrevens, Simon BEL 1547 4.5 Z - 0 2.0 0.66 -0.66
7 22      Fiorini, Lucien BEL 1201 4.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
8 25      Pollet, Henri BEL 1445 3.0 Z 1 3.0 0.78 +0.22
9 23      Vanherck, Yannick BEL 1376 3.0 W - 1 4.0 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1546 38.0 Totaal 4.0 5.59 -1.59
Begin van de pagina

Pynket, Seppe (Rank: 45)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.17837
N-Elo1342
FIDE-ID258776
F-Elo1272
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Beukema, Constantijn BEL 1805 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 15      Rogge, Parcival BEL 2231 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Sleypen, Maxim BEL 1662 5.5 W 0 1.0 0.13 -0.13
4 23      Pollet, Henri BEL 1445 3.0 Z - 1 2.0 0.36 +0.64
5 18      De Keukelaere, Wouter BEL 1622 4.5 W - ½ 2.5 0.16 +0.34
6 16      Vernimmen, Thomas BEL 1497 5.5 Z 0 2.5 0.29 -0.29
7 20      Fordeyn, Tibo BEL 1484 4.5 W - 1 3.5 0.31 +0.69
8 14      Grobli-Casimir, Davy BEL 1864 4.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
9 19      Lauwers, Timo BEL 1535 4.5 W - 0 3.5 0.25 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1682 44.0 Totaal 3.5 1.74 +1.76
Begin van de pagina

Hanzl, Tadeas (Rank: 16)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.14565
N-Elo1809
FIDE-ID250031
F-Elo1814
Landbel  (bel)
Club(239) Boitsfort
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vandestrick, Francois BEL 1370 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dreelinck, Adriaan BEL 2098 6.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 12      Pollet, Henri BEL 1445 3.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
4 11      Huysmans, Quinten BEL 1626 5.0 Z - 0 2.0 0.74 -0.74
5 13      Debucke, Jolan BEL 1668 4.0 W - 1 3.0 0.70 +0.30
6 10      Gommers, Tijn BEL 1328 6.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 14      De Keukelaere, Wouter BEL 1622 4.5 W - ½ 3.5 0.75 -0.25
8 15      Van Elsacker, Jasper BEL 1385 4.5 Z - 0 3.5 0.92 -0.92
9 16      Letourneur, Alexander BEL 1243 5.0 W - 0ff 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1531 41.0 Totaal 3.5 6.01 -2.51
Begin van de pagina

Dehoux, Cedric (Rank: 37)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.23021
N-Elo1482
FIDE-ID270199
F-Elo1430
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Heldenbergh, Nils BEL 1982 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Micheli, Tristan BEL 1199 3.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
3 14      Naessens, Wolf BEL 1671 6.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
4 22      Wauters, Ladislas BEL 1158 3.5 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
5 16      Jacobs, Maarten BEL 1755 5.5 W - 0 2.0 0.17 -0.17
6 19      Sleypen, Maxim BEL 1662 5.5 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
7 25      Keller, Louison BEL 1273 2.5 Z - 1 3.0 0.77 +0.23
8 20      Tempels, Robbe BEL 1185 3.5 W ½ 3.5 0.85 -0.35
9 17      Vinet, Tristan BEL 1653 4.5 Z - 0 3.5 0.27 -0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1504 40.5 Totaal 3.5 4.36 -0.86
Begin van de pagina

Van Campenhout, Rien (Rank: 56)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.15299
N-Elo1150
FIDE-ID252093
F-Elo1087
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      De Keukelaere, Wouter BEL 1622 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 13      Pouleyn, Floris BEL 1866 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Jonniaux, Bastien BEL 1634 5.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 17      Azou, Jorre BEL 1598 4.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 23      Pollet, Henri BEL 1445 3.0 W - ½ 2.0 0.15 +0.35
6 20      Vinet, Tristan BEL 1653 4.5 W 0 2.0 0.08 -0.08
7 23      Gangai, Luis BEL 1279 3.0 Z - ½ 2.5 0.33 +0.17
8 24      Herbay, Giacomo BEL 1372 3.5 W - 1 3.5 0.22 +0.78
9 21      Coutton, Maxence BEL 1495 4.5 Z - 0 3.5 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1551 38.0 Totaal 3.5 1.21 +2.29
Begin van de pagina

Herbay, Giacomo (Rank: 43)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.16647
N-Elo1372
FIDE-ID253359
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(902) Auvelais
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Grobli-Casimir, Davy BEL 1864 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Azou, Jorre BEL 1598 4.0 Z - ½ 0.5 0.21 +0.29
3 21      Lauwers, Timo BEL 1535 4.5 W - 0 0.5 0.28 -0.28
4 26      Frere, Esther BEL 1170 2.5 Z - 1 1.5 0.76 +0.24
5 20      Vernimmen, Thomas BEL 1497 5.5 W - 0 1.5 0.33 -0.33
6 24      Pollet, Henri BEL 1445 3.0 Z - 1 2.5 0.40 +0.60
7 19      Coutton, Maxence BEL 1495 4.5 W - 0 2.5 0.33 -0.33
8 24      Van Campenhout, Rien BEL 1150 3.5 Z - 0 2.5 0.78 -0.78
9 26      Keller, Louison BEL 1273 2.5 W - 1 3.5 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1447 34.5 Totaal 3.5 3.81 -0.31
Begin van de pagina

Navez, Alice (Rank: 39)

Rangschikking45
GeslachtF
Stamnr.16002
N-Elo1416
FIDE-ID252336
F-Elo1409
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Liveyns, Rune BEL 1920 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Frere, Esther BEL 1170 2.5 Z - ½ 0.5 0.81 -0.31
3 25      Letourneur, Alexander BEL 1243 5.0 W - 0 0.5 0.73 -0.73
4 24      Muys, Elitha BEL 1150 2.0 Z - ½ 1.0 0.82 -0.32
5 24      Deleu, Ellen BEL 1376 3.0 W ½ 1.5 0.56 -0.06
6 25      Wauters, Ladislas BEL 1158 3.5 Z - 1 2.5 0.82 +0.18
7 18      Lauwers, Timo BEL 1535 4.5 W - 1 3.5 0.34 +0.66
8 17      De Keukelaere, Wouter BEL 1622 4.5 Z - 0 3.5 0.24 -0.24
9 18      Schrevens, Simon BEL 1547 4.5 W - 0 3.5 0.32 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1413 34.5 Totaal 3.5 4.72 -1.22
Begin van de pagina

Wauters, Ladislas (Rank: 55)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.20799
N-Elo905
FIDE-ID265098
F-Elo1158
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Huysmans, Quinten BEL 1626 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 17      Vinet, Tristan BEL 1653 4.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Dehoux, Cedric BEL 1482 3.5 W - 0 1.0 0.13 -0.13
5 26      Vanherck, Yannick BEL 1376 3.0 Z - ½ 1.5 0.22 +0.28
6 25      Navez, Alice BEL 1416 3.5 W - 0 1.5 0.18 -0.18
7 27      Frere, Esther BEL 1170 2.5 Z - 1 2.5 0.48 +0.52
8 23      Deleu, Ellen BEL 1376 3.0 Z - 1 3.5 0.22 +0.78
9 22      Fordeyn, Tibo BEL 1484 4.5 W - 0 3.5 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1447 29.5 Totaal 3.5 1.52 +0.98
Begin van de pagina

Tempels, Robbe (Rank: 53)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.15819
N-Elo1185
FIDE-ID250830
F-Elo1178
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Wuillaume, Nathan BEL 1639 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Pollet, Henri BEL 1445 3.0 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
3 28      Deleu, Ellen BEL 1376 3.0 W - 0 0.0 0.25 -0.25
4 28      Gangai, Luis BEL 1279 3.0 Z - 0 0.0 0.37 -0.37
5 28      Frere, Esther BEL 1170 2.5 W - 1 1.0 0.52 +0.48
6 28      Navez, Antoine BEL 1320 2.5 Z 1 2.0 0.32 +0.68
7 24      Micheli, Tristan BEL 1199 3.0 W 1 3.0 0.48 +0.52
8 20      Dehoux, Cedric BEL 1482 3.5 Z - ½ 3.5 0.15 +0.35
9 20      Karlioglu, Boran BEL 1527 4.5 Z - 0 3.5 0.12 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1381 30.5 Totaal 3.5 2.47 +1.03
Begin van de pagina

Deleu, Ellen (Rank: 42)

Rangschikking48
GeslachtF
Stamnr.14510
N-Elo1367
FIDE-ID246689
F-Elo1376
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Pouleyn, Floris BEL 1866 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      De Keukelaere, Wouter BEL 1622 4.5 W - 0 0.0 0.19 -0.19
3 28      Tempels, Robbe BEL 1185 3.5 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
4 19      D'Haenens, Leon BEL 1757 5.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
5 24      Navez, Alice BEL 1416 3.5 Z - ½ 1.5 0.44 +0.06
6 26      Muys, Elitha BEL 1150 2.0 W - 1 2.5 0.79 +0.21
7 21      Letourneur, Alexander BEL 1243 5.0 Z - 0 2.5 0.68 -0.68
8 23      Wauters, Ladislas BEL 1158 3.5 W - 0 2.5 0.78 -0.78
9 25      Gangai, Luis BEL 1279 3.0 Z - ½ 3.0 0.63 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1408 36.5 Totaal 3.0 4.43 -1.43
Begin van de pagina

Gangai, Luis (Rank: 48)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.23300
N-Elo1212
FIDE-ID271616
F-Elo1279
Landbel  (bel)
Club(551) HCC Jurbise
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Peeters, Alex BEL 1723 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Karlioglu, Boran BEL 1527 4.5 W - 0 0.0 0.19 -0.19
3 27      Vanherck, Yannick BEL 1376 3.0 Z - 0 0.0 0.37 -0.37
4 28      Tempels, Robbe BEL 1185 3.5 W - 1 1.0 0.63 +0.37
5 27      Navez, Antoine BEL 1320 2.5 Z - 1 2.0 0.44 +0.56
6 21      De Keukelaere, Wouter BEL 1622 4.5 Z 0 2.0 0.12 -0.12
7 23      Van Campenhout, Rien BEL 1150 3.5 W - ½ 2.5 0.67 -0.17
8 22      Fordeyn, Tibo BEL 1484 4.5 Z - 0 2.5 0.24 -0.24
9 25      Deleu, Ellen BEL 1376 3.0 W - ½ 3.0 0.37 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1418 34.0 Totaal 3.0 3.11 -0.11
Begin van de pagina

Vanherck, Yannick (Rank: 41)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.15745
N-Elo1376
FIDE-ID252131
F-Elo1292
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Boshra, Abanoub BEL 1871 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Beukema, Constantijn BEL 1805 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 27      Gangai, Luis BEL 1279 3.0 W - 1 1.0 0.63 +0.37
4 21      Schrevens, Simon BEL 1547 4.5 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
5 26      Wauters, Ladislas BEL 1158 3.5 W - ½ 1.5 0.78 -0.28
6 22      Van Elsacker, Jasper BEL 1385 4.5 Z - 0 1.5 0.49 -0.49
7 26      Pollet, Henri BEL 1445 3.0 W ½ 2.0 0.40 +0.10
8 26      Vandestrick, Francois BEL 1370 2.5 Z - 1 3.0 0.51 +0.49
9 23      Debucke, Jolan BEL 1668 4.0 Z - 0 3.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1503 34.5 Totaal 3.0 3.39 -0.39
Begin van de pagina

Pollet, Henri (Rank: 38)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.23192
N-Elo0
FIDE-ID270695
F-Elo1445
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Raats, Joppe BEL 1955 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Tempels, Robbe BEL 1185 3.5 W - 1 1.0 0.82 +0.18
3 12      Hanzl, Tadeas BEL 1814 3.5 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
4 23      Pynket, Seppe BEL 1342 3.5 W - 0 1.0 0.64 -0.64
5 23      Van Campenhout, Rien BEL 1150 3.5 Z - ½ 1.5 0.85 -0.35
6 24      Herbay, Giacomo BEL 1372 3.5 W 0 1.5 0.60 -0.60
7 26      Vanherck, Yannick BEL 1376 3.0 Z - ½ 2.0 0.60 -0.10
8 25      Debucke, Jolan BEL 1668 4.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1482 30.0 Totaal 3.0 3.91 -1.91
Begin van de pagina

Micheli, Tristan (Rank: 52)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.14027
N-Elo1199
FIDE-ID249351
F-Elo1176
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vinet, Tristan BEL 1653 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Dehoux, Cedric BEL 1482 3.5 W - 0 0.0 0.16 -0.16
3        Bye           1 1.0    
4 18      Beukema, Constantijn BEL 1805 5.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
5 25      Van Elsacker, Jasper BEL 1385 4.5 W - 0 1.0 0.26 -0.26
6 27      Vandestrick, Francois BEL 1370 2.5 W - 1 2.0 0.27 +0.73
7 24      Tempels, Robbe BEL 1185 3.5 Z - 0 2.0 0.52 -0.52
8 27      Frere, Esther BEL 1170 2.5 W - 1 3.0 0.54 +0.46
9 24      Wilmots, Yentl BEL 1606 4.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1457 30.0 Totaal 3.0 1.99 +0.01
Begin van de pagina

Keller, Louison (Rank: 49)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.15221
N-Elo1273
FIDE-ID249084
F-Elo1223
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Naessens, Wolf BEL 1671 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Vernimmen, Thomas BEL 1497 5.5 Z - ½ 0.5 0.22 +0.28
3 24      Fordeyn, Tibo BEL 1484 4.5 W - 1 1.5 0.23 +0.77
4        Afwezig           0 1.5    
5 22      Fiorini, Lucien BEL 1201 4.5 Z 0 1.5 0.60 -0.60
6 23      Lauwers, Timo BEL 1535 4.5 Z - 0 1.5 0.18 -0.18
7 25      Dehoux, Cedric BEL 1482 3.5 W - 0 1.5 0.23 -0.23
8        Bye           1 2.5    
9 26      Herbay, Giacomo BEL 1372 3.5 Z 0 2.5 0.36 -0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1463 32.0 Totaal 2.5 1.90 -0.40
Begin van de pagina

Navez, Antoine (Rank: 47)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.15981
N-Elo1320
FIDE-ID252301
F-Elo1318
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Jacobs, Maarten BEL 1755 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Lauwers, Timo BEL 1535 4.5 Z - ½ 0.5 0.23 +0.27
3 20      Azou, Jorre BEL 1598 4.0 W - 0 0.5 0.17 -0.17
4 25      Fordeyn, Tibo BEL 1484 4.5 Z - 0 0.5 0.28 -0.28
5 27      Gangai, Luis BEL 1279 3.0 W - 0 0.5 0.56 -0.56
6 28      Tempels, Robbe BEL 1185 3.5 W 0 0.5 0.68 -0.68
7        Bye           1 1.5    
8 28      Muys, Elitha BEL 1150 2.0 Z ½ 2.0 0.72 -0.22
9 27      Vandestrick, Francois BEL 1370 2.5 Z - ½ 2.5 0.43 +0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1419 29.5 Totaal 2.5 3.15 -1.65
Begin van de pagina

Vandestrick, Francois (Rank: 44)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.22963
N-Elo1370
FIDE-ID269751
F-Elo1280
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Hanzl, Tadeas BEL 1814 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Schrevens, Simon BEL 1547 4.5 W - 0 0.0 0.27 -0.27
3 26      D'Haenens, Leon BEL 1757 5.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
4 27      Fiorini, Lucien BEL 1201 4.5 W - 0 0.0 0.72 -0.72
5        Bye           1 1.0    
6 27      Micheli, Tristan BEL 1199 3.0 Z 0 1.0 0.73 -0.73
7 28      Muys, Elitha BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
8 26      Vanherck, Yannick BEL 1376 3.0 W 0 2.0 0.49 -0.49
9 27      Navez, Antoine BEL 1320 2.5 W - ½ 2.5 0.57 -0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1420 28.5 Totaal 2.5 3.73 -2.23
Begin van de pagina

Frere, Esther (Rank: 54)

Rangschikking56
GeslachtF
Stamnr.14302
N-Elo1150
FIDE-ID252166
F-Elo1170
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Jonniaux, Bastien BEL 1634 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Navez, Alice BEL 1416 3.5 W - ½ 0.5 0.19 +0.31
3 23      Coutton, Maxence BEL 1495 4.5 Z - 0 0.5 0.13 -0.13
4 26      Herbay, Giacomo BEL 1372 3.5 W - 0 0.5 0.24 -0.24
5 28      Tempels, Robbe BEL 1185 3.5 Z - 0 0.5 0.48 -0.48
6        Bye           1 1.5    
7 27      Wauters, Ladislas BEL 1158 3.5 W 0 1.5 0.52 -0.52
8 27      Micheli, Tristan BEL 1199 3.0 Z - 0 1.5 0.46 -0.46
9 28      Muys, Elitha BEL 1150 2.0 W 1 2.5 0.53 +0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1326 28.5 Totaal 2.5 2.63 -1.13
Begin van de pagina

Muys, Elitha (Rank: 57)

Rangschikking57
GeslachtF
Stamnr.13808
N-Elo1150
FIDE-ID252174
F-Elo1038
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 14      Grobli-Casimir, Davy BEL 1864 4.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Huysmans, Quinten BEL 1626 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      Navez, Alice BEL 1416 3.5 W - ½ 1.5 0.18 +0.32
5 21      Coutton, Maxence BEL 1495 4.5 Z 0 1.5 0.11 -0.11
6 26      Deleu, Ellen BEL 1376 3.0 Z - 0 1.5 0.21 -0.21
7 28      Vandestrick, Francois BEL 1370 2.5 W - 0 1.5 0.22 -0.22
8 28      Navez, Antoine BEL 1320 2.5 W ½ 2.0 0.28 +0.22
9 28      Frere, Esther BEL 1170 2.5 Z - 0 2.0 0.47 -0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1454 28.0 Totaal 2.0 1.63 -0.63
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Van Volsem, Merlijn 4 2062 2156 7.5 33 W 1 10 Z 1 26 W 1 4 Z 0 22 W 1 5 Z 1 11 W 1 7 Z 1 3 W ½ 46.50 51.00 41.25 38.5 -
2 Rogge, Parcival 1 2231 2113 7.0 37 Z 0 40 W 1 34 Z ½ 33 W 1 26 W 1 27 Z 1 4 W 1 3 Z ½ 7 W 1 41.00 44.50 35.00 31.5 -
3 Loncke, Matthieu 2 2134 2066 6.5 38 W 1 17 Z ½ 12 W 1 9 Z 1 11 W 1 4 Z ½ 7 W ½ 2 W ½ 1 Z ½ 49.50 53.50 37.25 36.0 -
4 Heldenbergh, Nils 9 1982 2092 6.5 42 Z 1 31 W 1 21 Z 1 1 W 1 7 Z ½ 3 W ½ 2 Z 0 8 W 1 5 W ½ 49.00 52.50 36.00 37.0 -
5 Dreelinck, Adriaan 3 2098 2027 6.5 29 Z 1 41 W 1 20 Z 1 7 W 0 8 Z 1 1 W 0 21 Z 1 10 W 1 4 Z ½ 46.50 50.50 33.75 34.5 -
6 Yoro, Samuel 12 1879 1835 6.5 30 W 1 9 Z 0 29 W 1 15 Z 1 19 W ½ 11 Z 0 38 W 1 12 Z 1 22 W 1 41.50 45.50 31.50 30.5 -
7 Pouleyn, Floris 14 1866 2053 6.0 48 W 1 43 Z 1 19 W 1 5 Z 1 4 W ½ 20 W 1 3 Z ½ 1 W 0 2 Z 0 47.50 50.50 29.50 38.0 -
8 Zotikishvili, Dimitri 8 1989 1923 6.0 36 W 1 12 Z ½ 17 W 1 27 Z 1 5 W 0 10 Z ½ 9 W 1 4 Z 0 11 W 1 46.00 50.50 31.75 32.0 -
9 Gommers, Tijn 46 1328 1852 6.0 16 Z 1 6 W 1 13 Z 1 3 W 0 20 Z 0 41 W 1 8 Z 0 21 W 1 26 W 1 44.50 48.50 31.00 31.0 -
10 Naessens, Wolf 21 1671 1933 6.0 53 Z 1 1 W 0 42 Z 1 13 W ½ 28 Z 1 8 W ½ 20 Z 1 5 Z 0 19 W 1 43.50 46.00 26.25 30.0 -
11 De Rycke, Tyani 6 1998 1969 5.5 18 W 1 15 Z 1 27 W ½ 14 Z 1 3 Z 0 6 W 1 1 Z 0 17 W 1 8 Z 0 48.50 53.00 30.75 32.5 -
12 Wuillaume, Nathan 25 1639 1810 5.5 47 Z 1 8 W ½ 3 Z 0 35 W 1 24 Z 1 26 W ½ 13 Z ½ 6 W 0 27 W 1 42.50 46.00 25.00 28.5 -
13 Raats, Joppe 10 1955 1774 5.5 51 W 1 22 Z 1 9 W 0 10 Z ½ 38 W 1 19 Z ½ 12 W ½ 18 Z ½ 14 W ½ 42.50 45.00 25.25 30.0 -
14 Faybish, Benjamin 5 2055 1855 5.5 28 Z 1 21 W 0 37 Z 1 11 W 0 31 Z 1 16 W ½ 23 Z ½ 20 W 1 13 Z ½ 40.50 44.50 26.00 27.0 -
15 Sleypen, Maxim 23 1662 1691 5.5 32 Z 1 11 W 0 40 Z 1 6 W 0 16 Z 0 42 W 1 28 Z 1 23 W ½ 34 Z 1 39.50 43.00 23.00 25.0 -
16 D'Haenens, Leon 18 1757 1697 5.5 9 W 0 30 Z 0 55 W 1 48 Z 1 15 W 1 14 Z ½ 27 W 1 19 Z ½ 18 W ½ 39.50 41.50 23.00 24.5 -
17 Jacobs, Maarten 19 1755 1795 5.5 54 Z 1 3 W ½ 8 Z 0 28 W ½ 42 Z 1 37 W 1 19 W ½ 11 Z 0 32 W 1 39.50 41.50 22.00 27.5 -
18 Vernimmen, Thomas 34 1497 1663 5.5 11 Z 0 53 W ½ 32 Z 1 23 W 0 44 Z 1 40 W 1 26 Z 1 13 W ½ 16 Z ½ 37.50 40.00 22.75 24.5 -
19 Anciaux, Adrien 7 1990 1806 5.0 35 Z 1 39 W 1 7 Z 0 21 W 1 6 Z ½ 13 W ½ 17 Z ½ 16 W ½ 10 Z 0 44.50 48.50 25.00 30.0 -
20 Liveyns, Rune 11 1920 1771 5.0 45 Z 1 23 W 1 5 W 0 39 Z 1 9 W 1 7 Z 0 10 W 0 14 Z 0 30 W 1 43.50 47.00 23.00 29.0 -
21 Peeters, Alex 20 1723 1770 5.0 49 W 1 14 Z 1 4 W 0 19 Z 0 29 W 1 22 Z 1 5 W 0 9 Z 0 38 W 1 43.00 46.00 22.00 27.0 -
22 Huysmans, Quinten 27 1626 1722 5.0 46 Z 1 13 W 0 57 Z 1 41 W 1 1 Z 0 21 W 0 37 Z 1 31 W 1 6 Z 0 40.00 41.50 17.00 27.0 -
23 Jonniaux, Bastien 26 1634 1681 5.0 56 W 1 20 Z 0 43 W ½ 18 Z 1 27 W 0 35 Z 1 14 W ½ 15 Z ½ 25 W ½ 39.00 41.00 21.75 25.5 -
24 Letourneur, Alexander 50 1243 1554 5.0 39 Z 0 35 W ½ 45 Z 1 34 W 1 12 W 0 25 Z 0 48 W 1 38 Z ½ 41 Z 1FF 35.00 38.00 19.25 22.0 -
25 Beukema, Constantijn 17 1805 1535 5.0 40 Z 0 50 W 1 28 Z 0 52 W 1 37 Z 0 24 W 1 29 Z ½ 35 W 1 23 Z ½ 33.50 36.00 19.25 22.0 -
26 Boshra, Abanoub 13 1871 1684 4.5 50 Z 1 37 W 1 1 Z 0 31 W 1 2 Z 0 12 Z ½ 18 W 0 28 W 1 9 Z 0 44.50 47.50 18.75 27.0 -
27 Grobli-Casimir, Davy 15 1864 1738 4.5 44 Z 1 57 W 1 11 Z ½ 8 W 0 23 Z 1 2 W 0 16 Z 0 40 W 1 12 Z 0 41.50 43.00 16.25 27.5 -
28 Karlioglu, Boran 33 1527 1627 4.5 14 W 0 49 Z 1 25 W 1 17 Z ½ 10 W 0 36 Z 1 15 W 0 26 Z 0 47 W 1 40.00 43.00 18.75 23.0 -
29 Schrevens, Simon 31 1547 1598 4.5 5 W 0 55 Z 1 6 Z 0 50 W 1 21 Z 0 39 W 1 25 W ½ 32 Z 0 45 Z 1 38.00 40.00 15.00 20.5 -
30 Van Elsacker, Jasper 40 1385 1624 4.5 6 Z 0 16 W 1 39 Z 0 37 W 0 52 Z 1 50 W 1 31 Z ½ 41 W 1 20 Z 0 36.50 39.00 17.25 20.5 -
31 Vinet, Tristan 24 1653 1573 4.5 52 W 1 4 Z 0 46 W 1 26 Z 0 14 W 0 43 Z 1 30 W ½ 22 Z 0 42 W 1 36.00 38.50 14.75 22.5 -
32 Fiorini, Lucien 51 1201 1508 4.5 15 W 0 36 Z ½ 18 W 0 55 Z 1 53 W 1 38 Z 0 39 Z 1 29 W 1 17 Z 0 36.00 38.00 15.25 20.0 -
33 Lauwers, Timo 32 1535 1520 4.5 1 Z 0 54 W ½ 44 Z 1 2 Z 0 36 W 0 53 W 1 45 Z 0 37 W 1 40 Z 1 36.00 38.00 14.50 18.0 -
34 De Keukelaere, Wouter 28 1622 1486 4.5 43 W 0 48 Z 1 2 W ½ 24 Z 0 40 Z ½ 49 W 1 41 Z ½ 45 W 1 15 W 0 34.50 37.50 16.75 21.5 -
35 Coutton, Maxence 35 1495 1451 4.5 19 W 0 24 Z ½ 56 W 1 12 Z 0 57 W 1 23 W 0 44 Z 1 25 Z 0 43 W 1 34.00 35.50 12.75 20.0 -
36 Fordeyn, Tibo 36 1484 1391 4.5 8 Z 0 32 W ½ 53 Z 0 54 W 1 33 Z 1 28 W 0 40 Z 0 49 W 1 46 Z 1 31.50 33.50 14.75 18.0 -
37 Wilmots, Yentl 29 1606 1652 4.0 2 W 1 26 Z 0 14 W 0 30 Z 1 25 W 1 17 Z 0 22 W 0 33 Z 0 52 W 1 41.50 44.00 19.00 21.0 -
38 Azou, Jorre 30 1598 1507 4.0 3 Z 0 44 W ½ 54 Z 1 43 W 1 13 Z 0 32 W 1 6 Z 0 24 W ½ 21 Z 0 39.50 41.50 14.00 22.0 -
39 Debucke, Jolan 22 1668 1521 4.0 24 W 1 19 Z 0 30 W 1 20 W 0 41 Z 0 29 Z 0 32 W 0 51 Z 1 50 W 1 35.00 37.50 14.50 19.0 -
40 Pynket, Seppe 45 1342 1528 3.5 25 W 1 2 Z 0 15 W 0 51 Z 1 34 W ½ 18 Z 0 36 W 1 27 Z 0 33 W 0 41.00 43.50 14.25 20.5 -
41 Hanzl, Tadeas 16 1814 1545 3.5 55 W 1 5 Z 0 51 W 1 22 Z 0 39 W 1 9 Z 0 34 W ½ 30 Z 0 24 W 0ff 37.50 39.50 10.75 22.5 -
42 Dehoux, Cedric 37 1482 1413 3.5 4 W 0 52 Z 1 10 W 0 46 Z 1 17 W 0 15 Z 0 53 Z 1 47 W ½ 31 Z 0 37.00 39.50 9.75 18.0 -
43 Van Campenhout, Rien 56 1150 1402 3.5 34 Z 1 7 W 0 23 Z ½ 38 Z 0 51 W ½ 31 W 0 49 Z ½ 44 W 1 35 Z 0 35.00 37.50 13.25 18.5 -
44 Herbay, Giacomo 43 1372 1357 3.5 27 W 0 38 Z ½ 33 W 0 56 Z 1 18 W 0 51 Z 1 35 W 0 43 Z 0 53 W 1 31.50 33.50 9.00 15.0 -
45 Navez, Alice 39 1416 1322 3.5 20 W 0 56 Z ½ 24 W 0 57 Z ½ 48 W ½ 46 Z 1 33 W 1 34 Z 0 29 W 0 31.00 32.50 10.75 16.5 -
46 Wauters, Ladislas 55 1158 1287 3.5 22 W 0 B1 31 Z 0 42 W 0 50 Z ½ 45 W 0 56 Z 1 48 Z 1 36 W 0 30.50 32.50 10.00 15.5 -
47 Tempels, Robbe 53 1185 1296 3.5 12 W 0 51 Z 0 48 W 0 49 Z 0 56 W 1 54 Z 1 52 W 1 42 Z ½ 28 Z 0 26.50 28.50 8.25 13.0 -
48 Deleu, Ellen 42 1376 1273 3.0 7 Z 0 34 W 0 47 Z 1 16 W 0 45 Z ½ 57 W 1 24 Z 0 46 W 0 49 Z ½ 33.50 35.00 8.25 14.0 -
49 Gangai, Luis 48 1279 1288 3.0 21 Z 0 28 W 0 50 Z 0 47 W 1 54 Z 1 34 Z 0 43 W ½ 36 Z 0 48 W ½ 31.50 33.50 8.75 13.0 -
50 Vanherck, Yannick 41 1376 1364 3.0 26 W 0 25 Z 0 49 W 1 29 Z 0 46 W ½ 30 Z 0 51 W ½ 55 Z 1 39 Z 0 31.00 33.00 7.75 13.0 -
51 Pollet, Henri 38 1445 1276 3.0 13 Z 0 47 W 1 41 Z 0 40 W 0 43 Z ½ 44 W 0 50 Z ½ 39 W 0 B1 30.50 32.50 8.75 13.0 -
52 Micheli, Tristan 52 1199 1231 3.0 31 Z 0 42 W 0 B1 25 Z 0 30 W 0 55 W 1 47 Z 0 56 W 1 37 Z 0 30.00 32.00 7.00 13.0 -
53 Keller, Louison 49 1273 1243 2.5 10 W 0 18 Z ½ 36 W 1 A 32 Z 0 33 Z 0 42 W 0 B1 44 Z 0 37.00 39.00 9.25 13.0 -
54 Navez, Antoine 47 1320 1164 2.5 17 W 0 33 Z ½ 38 W 0 36 Z 0 49 W 0 47 W 0 B1 57 Z ½ 55 Z ½ 28.50 30.00 5.50 8.5 -
55 Vandestrick, Francois 44 1370 1164 2.5 41 Z 0 29 W 0 16 Z 0 32 W 0 B1 52 Z 0 57 Z 1 50 W 0 54 W ½ 28.00 29.50 4.50 8.5 -
56 Frere, Esther 54 1170 1067 2.5 23 Z 0 45 W ½ 35 Z 0 44 W 0 47 Z 0 B1 46 W 0 52 Z 0 57 W 1 27.50 29.00 5.25 9.0 -
57 Muys, Elitha 57 1150 1084 2.0 B1 27 Z 0 22 W 0 45 W ½ 35 Z 0 48 Z 0 55 W 0 54 W ½ 56 Z 0 28.50 30.50 6.75 13.0 -

(©)FRBE-KBSB-v5.33 2022/04/03 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/16 18:02