SwarLogo BJK CBJ 2022 16B SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Bart VAN DER AVORT
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 10/04/2022 tot 16/10/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Dreelinck, Jacob M 2001 Geraardsbergen 8.0 2174 49.00 53.50 46.75 41.0 -
2 Vanduyfhuys, Igor M 1870 Jean Jaurès Gent 7.5 2076 51.00 54.50 43.50 36.5 -
3 Victor, Julian M 1947 KGSRL Gent 7.0 1988 49.00 52.50 38.25 37.5 -
4 Nemegeer, Arne M 2165 Aalter 6.5 1988 49.50 52.00 34.75 36.0 -
5 Paes, Martijn M 1824 Dolle Toren Leuven 6.0 1870 47.50 51.00 31.00 34.0 -
6 Verboven, Wout M 2041 Dolle Toren Leuven 6.0 1873 47.00 51.50 32.25 32.0 -
7 Akulov, Mikhail M 1830 Leopoldsburg 6.0 1831 46.50 50.50 31.00 32.5 -
8 Cappan, Pjotr M 1811 LSV-Chesspirant 6.0 1796 44.00 47.50 28.75 31.0 -
9 Ognyanov, Michail M 1657 Leuven Centraal 6.0 1645 44.00 47.00 26.00 30.0 -
10 Malfliet, Alexander M 1675 LSV-Chesspirant 6.0 1654 42.50 46.00 27.00 31.0 -
11 Dutre, Wonder M 1819 MSV 6.0 1661 42.00 46.00 27.50 31.0 -
12 Zouaghi, Amir M 1812 KGSRL Gent 5.5 1810 46.50 51.00 28.75 31.0 -
13 Smolders, Bavo M 1683 Turnhout 5.5 1665 44.50 49.00 25.25 30.0 -
14 De Reese, Elias M 1968 KGSRL Gent 5.5 1722 44.00 47.00 27.25 29.5 -
15 Vandermeulen, Oscar M 1525 de Mercatel 5.5 1622 42.50 43.00 21.25 29.0 -
16 Roose, Casimir M 1600 KBSK Brugge 5.5 1557 37.50 40.50 20.25 27.5 -
17 Beaucarne, Loic M 0 Leuven Centraal 5.5 1190 34.00 36.50 20.25 24.0 -
18 Andri, Amaury M 1522 Wavre 5.0 1733 46.50 49.50 24.25 29.5 -
19 Docquier, Orville M 1580 Anthisnes 5.0 1564 42.50 45.50 22.50 27.5 -
20 Wertz, Yannick M 1503 Rochade Eupen 5.0 1402 39.00 41.50 19.50 25.0 -
21 Vranckx, Jonas M 1644 Mechelen 5.0 1391 38.50 38.50 19.25 23.0 -
22 Lepoutre, Florian M 1243 Braine Echecs 5.0 1415 38.50 38.50 17.00 25.0 -
23 Brand, Leonard M 1383 Dolle Toren Leuven 5.0 1389 38.00 41.00 20.00 26.0 -
24 Groteclaes, Alexandre M 1572 Auvelais 4.5 1519 42.50 46.00 18.75 25.5 -
25 Dymkin, Lev M 1242 Braine Echecs 4.5 1277 42.50 45.50 19.50 24.5 -
26 Jortay, Raphael M 1285 CRELEL Liège 4.5 1227 39.50 43.00 19.00 22.0 -
27 Koppens, Daniel M 0 Rochade Eupen 4.5 1235 39.00 42.00 19.00 23.0 -
28 Jadoul, Mathys M 1189 Braine Echecs 4.5 1254 39.00 39.50 14.75 22.5 -
29 Letoret, Tim M 1334 Monti'Chess Club 4.5 1193 38.50 42.00 18.25 24.5 -
30 Andre, Robin M 1384 Namur-Echecs 4.5 1384 38.50 41.50 19.00 23.0 -
31 Debunne, Lasse M 1274 LSV-Chesspirant 4.5 1313 38.00 40.00 16.00 24.5 -
32 Bastien, Sidan M 1176 Aalter 4.5 1241 36.50 39.50 16.75 20.5 -
33 Kauschanski, Nicolas M 1188 Rochade Eupen 4.5 1202 34.50 37.00 16.25 21.0 -
34 Kaminskiy, Volodimyr M 1150 Aalter 4.5 1076 33.50 35.50 14.25 20.5 -
35 Vanherck, Jorre M 1324 Opwijk 4.5 1034 33.00 33.50 14.50 18.0 -
36 Staelens, Mael M 0 Tournai 4.5 1124 32.00 34.50 15.75 20.0 -
37 Daems, Thibaut M 1116 Mechelen 4.0 1295 39.00 42.00 15.50 20.0 -
38 De Vidts, Stan M 1093 MSV 4.0 1218 35.00 37.50 14.50 19.5 -
39 Robijns, Krieke M 1191 Heusden 4.0 957 32.00 34.00 11.50 16.0 -
40 Ahmad, Siamand M 0 Oostkamp 4.0 750 24.50 24.50 5.00 10.0 -
41 De Nys, Noa M 1273 Bourlette - Anderlues 3.5 1061 38.00 41.00 13.75 21.5 -
42 De Coninck, Jonathan M 0 Leuven Centraal 3.5 993 35.50 39.00 13.75 17.0 -
43 Noens, Yoran M 0 LSV-Chesspirant 3.5 679 35.50 38.00 11.75 18.5 -
44 Monte, Thibault M 1227 Blankenberge 3.5 1045 35.50 37.50 11.25 18.0 -
45 Xing, Daniel M 1208 KGSRL Gent 3.5 1137 35.50 36.00 8.25 17.5 -
46 Ascoop, Warre M 0 KGSRL Gent 3.5 938 33.00 33.00 8.75 16.0 -
47 Van Parys, Dago M 1189 KGSRL Gent 3.5 1045 32.00 34.50 10.25 15.5 -
48 Foulon, Thales M 894 Aalter 3.5 876 31.00 31.00 8.25 11.5 -
49 Dobransky, Erik M 0 Dolle Toren Leuven 3.5 1002 28.50 28.50 6.75 13.5 -
50 Van Bockland, Siebe M 0 Kapelle-op-den-Bos 3.0 1216 36.50 40.00 11.00 20.0 -
51 Eperjessy, Lou M 1233 Caissa Europe 3.0 928 29.50 29.50 5.00 12.0 -
52 Van Hoey, Luca M 1245 Braine Echecs 2.5 918 35.50 38.00 9.00 14.0 1.0
53 Decalf, Kobe M 0 Wetteren 2.5 610 26.50 26.50 2.25 10.5 0.0
54 Lipski, Salomon M 0 Anderlecht 2.0 557 29.50 29.50 0.50 11.0 -
55 Van Nedervelde, Antoine M 0 Wavre 1.0 10 30.50 32.50 2.50 6.0 -
56 Herbinaux, Mathys M 965 Auvelais 0.0 40 30.00 32.00 0.00 0.0 -
57 Vermeulen, Victor M 0 KBSK Brugge 0.0 666 25.50 26.50 0.00 0.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (10/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Nemegeer, Arne 0.0 (2165) 1-0 Van Hoey, Luca 0.0 (1245)
2 Lepoutre, Florian 0.0 (1243) 0-1 Verboven, Wout 0.0 (2041)
3 Dreelinck, Jacob 0.0 (2001) 1-0 Dymkin, Lev 0.0 (1242)
4 Eperjessy, Lou 0.0 (1233) 0-1 De Reese, Elias 0.0 (1968)
5 Victor, Julian 0.0 (1947) 1-0 Monte, Thibault 0.0 (1227)
6 Xing, Daniel 0.0 (1208) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 0.0 (1870)
7 Akulov, Mikhail 0.0 (1830) 1-0 Robijns, Krieke 0.0 (1191)
8 Van Parys, Dago 0.0 (1189) 0-1 Paes, Martijn 0.0 (1824)
9 Dutre, Wonder 0.0 (1819) 1-0 Jadoul, Mathys 0.0 (1189)
10 Kauschanski, Nicolas 0.0 (1188) 0-1 Zouaghi, Amir 0.0 (1812)
11 Cappan, Pjotr 0.0 (1811) 1-0 Bastien, Sidan 0.0 (1176)
12 Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1150) 0-1 Smolders, Bavo 0.0 (1683)
13 Malfliet, Alexander 0.0 (1675) 1-0 Daems, Thibaut 0.0 (1116)
14 De Vidts, Stan 0.0 (1093) 0-1 Ognyanov, Michail 0.0 (1657)
15 Vranckx, Jonas 0.0 (1644) 1-0 Herbinaux, Mathys 0.0 (965)
16 Foulon, Thales 0.0 (894) 0-1 Roose, Casimir 0.0 (1600)
17 Docquier, Orville 0.0 (1580) 1-0 Ahmad, Siamand 0.0 (0)
18 Dobransky, Erik 0.0 (0) 0-1 Groteclaes, Alexandre 0.0 (1572)
19 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1525) 1-0 Van Nedervelde, Antoine 0.0 (0)
20 Van Bockland, Siebe 0.0 (0) 0-1 Andri, Amaury 0.0 (1522)
21 Wertz, Yannick 0.0 (1503) 1-0 Decalf, Kobe 0.0 (0)
22 Staelens, Mael 0.0 (0) 0-1 Andre, Robin 0.0 (1384)
23 Brand, Leonard 0.0 (1383) 1-0 De Coninck, Jonathan 0.0 (0)
24 Vermeulen, Victor 0.0 (0) 0-1 Letoret, Tim 0.0 (1334)
25 Vanherck, Jorre 0.0 (1324) 0-1 Koppens, Daniel 0.0 (0)
26 Beaucarne, Loic 0.0 (0) 1-0 Jortay, Raphael 0.0 (1285)
27 Debunne, Lasse 0.0 (1274) 1-0 Lipski, Salomon 0.0 (0)
28 Ascoop, Warre 0.0 (0) 0-1 De Nys, Noa 0.0 (1273)
  Noens, Yoran 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Roose, Casimir 1.0 (1600) 0-1 Nemegeer, Arne 1.0 (2165)
2 Verboven, Wout 1.0 (2041) ½-½ Vranckx, Jonas 1.0 (1644)
3 Groteclaes, Alexandre 1.0 (1572) 0-1 Dreelinck, Jacob 1.0 (2001)
4 De Reese, Elias 1.0 (1968) ½-½ Docquier, Orville 1.0 (1580)
5 Andri, Amaury 1.0 (1522) 0-1 Victor, Julian 1.0 (1947)
6 Vanduyfhuys, Igor 1.0 (1870) 1-0 Vandermeulen, Oscar 1.0 (1525)
7 Andre, Robin 1.0 (1384) ½-½ Akulov, Mikhail 1.0 (1830)
8 Paes, Martijn 1.0 (1824) 1-0 Wertz, Yannick 1.0 (1503)
9 Letoret, Tim 1.0 (1334) 0-1 Dutre, Wonder 1.0 (1819)
10 Zouaghi, Amir 1.0 (1812) 1-0 Brand, Leonard 1.0 (1383)
11 De Nys, Noa 1.0 (1273) 0-1 Cappan, Pjotr 1.0 (1811)
12 Smolders, Bavo 1.0 (1683) 1-0 Debunne, Lasse 1.0 (1274)
13 Koppens, Daniel 1.0 (0) 0-1 Malfliet, Alexander 1.0 (1675)
14 Ognyanov, Michail 1.0 (1657) 1-0 Noens, Yoran 1.0 (0)
15 Van Hoey, Luca 0.0 (1245) ½-½ Beaucarne, Loic 1.0 (0)
16 Daems, Thibaut 0.0 (1116) 1-0 Vanherck, Jorre 0.0 (1324)
17 Jortay, Raphael 0.0 (1285) ½-½ De Vidts, Stan 0.0 (1093)
18 Herbinaux, Mathys 0.0 (965) 0-1 Lepoutre, Florian 0.0 (1243)
19 Dymkin, Lev 0.0 (1242) 1-0 Foulon, Thales 0.0 (894)
20 Ahmad, Siamand 0.0 (0) 0-1 Eperjessy, Lou 0.0 (1233)
21 Monte, Thibault 0.0 (1227) 1-0 Dobransky, Erik 0.0 (0)
22 Van Nedervelde, Antoine 0.0 (0) 0-1 Xing, Daniel 0.0 (1208)
23 Robijns, Krieke 0.0 (1191) 0-1 Van Bockland, Siebe 0.0 (0)
24 Decalf, Kobe 0.0 (0) 0-1 Van Parys, Dago 0.0 (1189)
25 Jadoul, Mathys 0.0 (1189) 0-1 Staelens, Mael 0.0 (0)
26 De Coninck, Jonathan 0.0 (0) ½-½ Kauschanski, Nicolas 0.0 (1188)
27 Bastien, Sidan 0.0 (1176) 1-0 Vermeulen, Victor 0.0 (0)
28 Lipski, Salomon 0.0 (0) 0-1 Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1150)
  Ascoop, Warre 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Nemegeer, Arne 2.0 (2165) ½-½ Zouaghi, Amir 2.0 (1812)
2 Dreelinck, Jacob 2.0 (2001) 1-0 Smolders, Bavo 2.0 (1683)
3 Victor, Julian 2.0 (1947) 1-0 Ognyanov, Michail 2.0 (1657)
4 Dutre, Wonder 2.0 (1819) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 2.0 (1870)
5 Cappan, Pjotr 2.0 (1811) ½-½ Paes, Martijn 2.0 (1824)
6 Malfliet, Alexander 2.0 (1675) 0-1 Verboven, Wout 1.5 (2041)
7 Beaucarne, Loic 1.5 (0) 0-1 De Reese, Elias 1.5 (1968)
8 Akulov, Mikhail 1.5 (1830) 1-0 Docquier, Orville 1.5 (1580)
9 Vranckx, Jonas 1.5 (1644) 0-1 Andre, Robin 1.5 (1384)
10 Eperjessy, Lou 1.0 (1233) 0-1 Roose, Casimir 1.0 (1600)
11 Xing, Daniel 1.0 (1208) 0-1 Groteclaes, Alexandre 1.0 (1572)
12 Vandermeulen, Oscar 1.0 (1525) 1-0 Monte, Thibault 1.0 (1227)
13 Van Parys, Dago 1.0 (1189) 0-1 Andri, Amaury 1.0 (1522)
14 Wertz, Yannick 1.0 (1503) 1-0 Bastien, Sidan 1.0 (1176)
15 Brand, Leonard 1.0 (1383) 1-0 Daems, Thibaut 1.0 (1116)
16 Kaminskiy, Volodimyr 1.0 (1150) ½-½ Letoret, Tim 1.0 (1334)
17 Debunne, Lasse 1.0 (1274) ½-½ Koppens, Daniel 1.0 (0)
18 Van Bockland, Siebe 1.0 (0) 1-0 De Nys, Noa 1.0 (1273)
19 Lepoutre, Florian 1.0 (1243) 1-0 Ascoop, Warre 1.0 (0)
20 Noens, Yoran 1.0 (0) ½-½ Dymkin, Lev 1.0 (1242)
21 Staelens, Mael 1.0 (0) 0-1 Jortay, Raphael 0.5 (1285)
22 Kauschanski, Nicolas 0.5 (1188) 1-0 Van Hoey, Luca 0.5 (1245)
23 De Vidts, Stan 0.5 (1093) 1-0 De Coninck, Jonathan 0.5 (0)
24 Vanherck, Jorre 0.0 (1324) 1-0 Ahmad, Siamand 0.0 (0)
25 Dobransky, Erik 0.0 (0) 0-1 Robijns, Krieke 0.0 (1191)
26 Van Nedervelde, Antoine 0.0 (0) 0-1 Jadoul, Mathys 0.0 (1189)
27 Lipski, Salomon 0.0 (0) 1-0 Herbinaux, Mathys 0.0 (965)
28 Foulon, Thales 0.0 (894) ½-½ Decalf, Kobe 0.0 (0)
  Vermeulen, Victor 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Vanduyfhuys, Igor 3.0 (1870) 0-1 Dreelinck, Jacob 3.0 (2001)
2 De Reese, Elias 2.5 (1968) ½-½ Victor, Julian 3.0 (1947)
3 Paes, Martijn 2.5 (1824) ½-½ Nemegeer, Arne 2.5 (2165)
4 Verboven, Wout 2.5 (2041) ½-½ Cappan, Pjotr 2.5 (1811)
5 Zouaghi, Amir 2.5 (1812) 0-1 Akulov, Mikhail 2.5 (1830)
6 Andre, Robin 2.5 (1384) 0-1 Dutre, Wonder 2.0 (1819)
7 Smolders, Bavo 2.0 (1683) ½-½ Vandermeulen, Oscar 2.0 (1525)
8 Andri, Amaury 2.0 (1522) 1-0 Malfliet, Alexander 2.0 (1675)
9 Ognyanov, Michail 2.0 (1657) 1-0 Wertz, Yannick 2.0 (1503)
10 Roose, Casimir 2.0 (1600) 0-1 Brand, Leonard 2.0 (1383)
11 Groteclaes, Alexandre 2.0 (1572) 1-0 Lepoutre, Florian 2.0 (1243)
12 Docquier, Orville 1.5 (1580) 1-0 Van Bockland, Siebe 2.0 (0)
13 Koppens, Daniel 1.5 (0) ½-½ Vranckx, Jonas 1.5 (1644)
14 Letoret, Tim 1.5 (1334) 1-0 Kauschanski, Nicolas 1.5 (1188)
15 Jortay, Raphael 1.5 (1285) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 1.5 (1150)
16 Noens, Yoran 1.5 (0) 0-1 Debunne, Lasse 1.5 (1274)
17 Dymkin, Lev 1.5 (1242) 1-0 Beaucarne, Loic 1.5 (0)
18 De Nys, Noa 1.0 (1273) 1-0 De Vidts, Stan 1.5 (1093)
19 Bastien, Sidan 1.0 (1176) 1-0 Vanherck, Jorre 1.0 (1324)
20 Daems, Thibaut 1.0 (1116) 1-0 Eperjessy, Lou 1.0 (1233)
21 Monte, Thibault 1.0 (1227) 1-0 Van Parys, Dago 1.0 (1189)
22 Ascoop, Warre 1.0 (0) 0-1 Xing, Daniel 1.0 (1208)
23 Robijns, Krieke 1.0 (1191) 0-1 Staelens, Mael 1.0 (0)
24 Jadoul, Mathys 1.0 (1189) 1-0 Lipski, Salomon 1.0 (0)
25 Van Hoey, Luca 0.5 (1245) 1-0 Decalf, Kobe 0.5 (0)
26 De Coninck, Jonathan 0.5 (0) 1-0 Foulon, Thales 0.5 (894)
27 Herbinaux, Mathys 0.0 (965) 0-1 Dobransky, Erik 0.0 (0)
28 Ahmad, Siamand 0.0 (0) 0-1ff Van Nedervelde, Antoine 0.0 (0)
  Vermeulen, Victor 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dreelinck, Jacob 4.0 (2001) ½-½ Victor, Julian 3.5 (1947)
2 Akulov, Mikhail 3.5 (1830) ½-½ Vanduyfhuys, Igor 3.0 (1870)
3 Nemegeer, Arne 3.0 (2165) 1-0 Ognyanov, Michail 3.0 (1657)
4 Groteclaes, Alexandre 3.0 (1572) 0-1 Verboven, Wout 3.0 (2041)
5 Cappan, Pjotr 3.0 (1811) ½-½ De Reese, Elias 3.0 (1968)
6 Brand, Leonard 3.0 (1383) 0-1 Paes, Martijn 3.0 (1824)
7 Dutre, Wonder 3.0 (1819) 0-1 Andri, Amaury 3.0 (1522)
8 Andre, Robin 2.5 (1384) 0-1 Zouaghi, Amir 2.5 (1812)
9 Letoret, Tim 2.5 (1334) 0-1 Smolders, Bavo 2.5 (1683)
10 Debunne, Lasse 2.5 (1274) ½-½ Docquier, Orville 2.5 (1580)
11 Vandermeulen, Oscar 2.5 (1525) 1-0 Jortay, Raphael 2.5 (1285)
12 Malfliet, Alexander 2.0 (1675) 1-0 Dymkin, Lev 2.5 (1242)
13 Vranckx, Jonas 2.0 (1644) 0-1 Jadoul, Mathys 2.0 (1189)
14 Xing, Daniel 2.0 (1208) 0-1 Roose, Casimir 2.0 (1600)
15 Wertz, Yannick 2.0 (1503) 0-1 Daems, Thibaut 2.0 (1116)
16 Staelens, Mael 2.0 (0) 0-1 De Nys, Noa 2.0 (1273)
17 Lepoutre, Florian 2.0 (1243) 1-0 Bastien, Sidan 2.0 (1176)
18 Van Bockland, Siebe 2.0 (0) 1-0 Monte, Thibault 2.0 (1227)
19 Kauschanski, Nicolas 1.5 (1188) ½-½ Koppens, Daniel 2.0 (0)
20 De Vidts, Stan 1.5 (1093) ½-½ Van Hoey, Luca 1.5 (1245)
21 Kaminskiy, Volodimyr 1.5 (1150) 1-0 Noens, Yoran 1.5 (0)
22 Beaucarne, Loic 1.5 (0) 1-0 De Coninck, Jonathan 1.5 (0)
23 Vanherck, Jorre 1.0 (1324) 1-0 Van Nedervelde, Antoine 1.0 (0)
24 Eperjessy, Lou 1.0 (1233) 0-1 Ascoop, Warre 1.0 (0)
25 Lipski, Salomon 1.0 (0) 0-1 Robijns, Krieke 1.0 (1191)
26 Van Parys, Dago 1.0 (1189) ½-½ Dobransky, Erik 1.0 (0)
27 Ahmad, Siamand 0.0 (0) 0-1 Foulon, Thales 0.5 (894)
28 Decalf, Kobe 0.5 (0) 1-0 Herbinaux, Mathys 0.0 (965)
  Vermeulen, Victor 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Verboven, Wout 4.0 (2041) 0-1 Dreelinck, Jacob 4.5 (2001)
2 Andri, Amaury 4.0 (1522) 0-1 Nemegeer, Arne 4.0 (2165)
3 Victor, Julian 4.0 (1947) 1-0 Akulov, Mikhail 4.0 (1830)
4 Paes, Martijn 4.0 (1824) ½-½ Zouaghi, Amir 3.5 (1812)
5 De Reese, Elias 3.5 (1968) 0-1 Vandermeulen, Oscar 3.5 (1525)
6 Vanduyfhuys, Igor 3.5 (1870) 1-0 Cappan, Pjotr 3.5 (1811)
7 Smolders, Bavo 3.5 (1683) 1-0 Groteclaes, Alexandre 3.0 (1572)
8 Daems, Thibaut 3.0 (1116) 0-1 Dutre, Wonder 3.0 (1819)
9 De Nys, Noa 3.0 (1273) 0-1 Malfliet, Alexander 3.0 (1675)
10 Ognyanov, Michail 3.0 (1657) 1-0 Debunne, Lasse 3.0 (1274)
11 Roose, Casimir 3.0 (1600) 1-0 Van Bockland, Siebe 3.0 (0)
12 Docquier, Orville 3.0 (1580) 1-0 Lepoutre, Florian 3.0 (1243)
13 Jadoul, Mathys 3.0 (1189) 1-0 Brand, Leonard 3.0 (1383)
14 Jortay, Raphael 2.5 (1285) 1-0 Andre, Robin 2.5 (1384)
15 Koppens, Daniel 2.5 (0) 0-1 Letoret, Tim 2.5 (1334)
16 Dymkin, Lev 2.5 (1242) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 2.5 (1150)
17 Vranckx, Jonas 2.0 (1644) 1-0 Beaucarne, Loic 2.5 (0)
18 Robijns, Krieke 2.0 (1191) 0-1 Wertz, Yannick 2.0 (1503)
19 Ascoop, Warre 2.0 (0) ½-½ Vanherck, Jorre 2.0 (1324)
20 Van Hoey, Luca 2.0 (1245) 0-1 Staelens, Mael 2.0 (0)
21 Monte, Thibault 2.0 (1227) 0-1 De Vidts, Stan 2.0 (1093)
22 Bastien, Sidan 2.0 (1176) 1-0 Xing, Daniel 2.0 (1208)
23 Foulon, Thales 1.5 (894) 0-1 Kauschanski, Nicolas 2.0 (1188)
24 De Coninck, Jonathan 1.5 (0) 1-0 Van Parys, Dago 1.5 (1189)
25 Decalf, Kobe 1.5 (0) 0-1 Noens, Yoran 1.5 (0)
26 Dobransky, Erik 1.5 (0) 1-0 Eperjessy, Lou 1.0 (1233)
27 Van Nedervelde, Antoine 1.0 (0) 0-1 Lipski, Salomon 1.0 (0)
28 Herbinaux, Mathys 0.0 (965) 0-1 Ahmad, Siamand 0.0 (0)
  Vermeulen, Victor 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dreelinck, Jacob 5.5 (2001) ½-½ Nemegeer, Arne 5.0 (2165)
2 Victor, Julian 5.0 (1947) 1-0 Smolders, Bavo 4.5 (1683)
3 Vandermeulen, Oscar 4.5 (1525) 0-1 Paes, Martijn 4.5 (1824)
4 Ognyanov, Michail 4.0 (1657) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 4.5 (1870)
5 Zouaghi, Amir 4.0 (1812) ½-½ Verboven, Wout 4.0 (2041)
6 Akulov, Mikhail 4.0 (1830) 1-0 Roose, Casimir 4.0 (1600)
7 Dutre, Wonder 4.0 (1819) 1-0 Docquier, Orville 4.0 (1580)
8 Malfliet, Alexander 4.0 (1675) 1-0 Jadoul, Mathys 4.0 (1189)
9 De Reese, Elias 3.5 (1968) ½-½ Andri, Amaury 4.0 (1522)
10 Cappan, Pjotr 3.5 (1811) 1-0 Jortay, Raphael 3.5 (1285)
11 Letoret, Tim 3.5 (1334) 0-1 Dymkin, Lev 3.5 (1242)
12 Lepoutre, Florian 3.0 (1243) 1-0 Vranckx, Jonas 3.0 (1644)
13 Groteclaes, Alexandre 3.0 (1572) 1-0 Bastien, Sidan 3.0 (1176)
14 Wertz, Yannick 3.0 (1503) 1-0 De Vidts, Stan 3.0 (1093)
15 Brand, Leonard 3.0 (1383) 1-0 Van Bockland, Siebe 3.0 (0)
16 Debunne, Lasse 3.0 (1274) 1-0 Daems, Thibaut 3.0 (1116)
17 Kauschanski, Nicolas 3.0 (1188) ½-½ De Nys, Noa 3.0 (1273)
18 Staelens, Mael 3.0 (0) 0-1 Vanherck, Jorre 2.5 (1324)
19 Andre, Robin 2.5 (1384) 0-1 De Coninck, Jonathan 2.5 (0)
20 Kaminskiy, Volodimyr 2.5 (1150) 1-0 Dobransky, Erik 2.5 (0)
21 Beaucarne, Loic 2.5 (0) 1-0 Ascoop, Warre 2.5 (0)
22 Noens, Yoran 2.5 (0) 0-1 Koppens, Daniel 2.5 (0)
23 Xing, Daniel 2.0 (1208) ½-½ Van Hoey, Luca 2.0 (1245)
24 Lipski, Salomon 2.0 (0) 0-1 Monte, Thibault 2.0 (1227)
25 Robijns, Krieke 2.0 (1191) 1-0 Decalf, Kobe 1.5 (0)
26 Van Parys, Dago 1.5 (1189) 1-0 Foulon, Thales 1.5 (894)
27 Ahmad, Siamand 1.0 (0) 1-0 Van Nedervelde, Antoine 1.0 (0)
28 Eperjessy, Lou 1.0 (1233) 1-0 Herbinaux, Mathys 0.0 (965)
  Vermeulen, Victor 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (15/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Paes, Martijn 5.5 (1824) 0-1 Dreelinck, Jacob 6.0 (2001)
2 Vanduyfhuys, Igor 5.5 (1870) 1-0 Victor, Julian 6.0 (1947)
3 Nemegeer, Arne 5.5 (2165) 1-0 Akulov, Mikhail 5.0 (1830)
4 Malfliet, Alexander 5.0 (1675) 1-0 Dutre, Wonder 5.0 (1819)
5 Verboven, Wout 4.5 (2041) 1-0 Smolders, Bavo 4.5 (1683)
6 Zouaghi, Amir 4.5 (1812) 1-0 Vandermeulen, Oscar 4.5 (1525)
7 Andri, Amaury 4.5 (1522) ½-½ Cappan, Pjotr 4.5 (1811)
8 Dymkin, Lev 4.5 (1242) 0-1 Wertz, Yannick 4.0 (1503)
9 Groteclaes, Alexandre 4.0 (1572) 0-1 De Reese, Elias 4.0 (1968)
10 Jadoul, Mathys 4.0 (1189) 0-1 Ognyanov, Michail 4.0 (1657)
11 Roose, Casimir 4.0 (1600) 1-0 Debunne, Lasse 4.0 (1274)
12 Docquier, Orville 4.0 (1580) 1-0 Brand, Leonard 4.0 (1383)
13 Jortay, Raphael 3.5 (1285) 0-1 Lepoutre, Florian 4.0 (1243)
14 De Coninck, Jonathan 3.5 (0) 0-1 Letoret, Tim 3.5 (1334)
15 Vanherck, Jorre 3.5 (1324) 0-1 Kauschanski, Nicolas 3.5 (1188)
16 De Nys, Noa 3.5 (1273) 0-1 Beaucarne, Loic 3.5 (0)
17 Koppens, Daniel 3.5 (0) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 3.5 (1150)
18 Daems, Thibaut 3.0 (1116) 0-1 Vranckx, Jonas 3.0 (1644)
19 Monte, Thibault 3.0 (1227) ½-½ Staelens, Mael 3.0 (0)
20 De Vidts, Stan 3.0 (1093) 1-0 Robijns, Krieke 3.0 (1191)
21 Van Bockland, Siebe 3.0 (0) 0-1 Bastien, Sidan 3.0 (1176)
22 Ascoop, Warre 2.5 (0) 0-1 Andre, Robin 2.5 (1384)
23 Van Hoey, Luca 2.5 (1245) 0-1 Van Parys, Dago 2.5 (1189)
24 Dobransky, Erik 2.5 (0) 0-1 Xing, Daniel 2.5 (1208)
25 Noens, Yoran 2.5 (0) 1-0 Eperjessy, Lou 2.0 (1233)
26 Ahmad, Siamand 2.0 (0) 1-0 Lipski, Salomon 2.0 (0)
27 Decalf, Kobe 1.5 (0) 1-0 Van Nedervelde, Antoine 1.0 (0)
28 Foulon, Thales 1.5 (894) 1-0 Herbinaux, Mathys 0.0 (965)
  Vermeulen, Victor 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (16/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dreelinck, Jacob 7.0 (2001) 1-0 Malfliet, Alexander 6.0 (1675)
2 Nemegeer, Arne 6.5 (2165) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 6.5 (1870)
3 Victor, Julian 6.0 (1947) 1-0 Zouaghi, Amir 5.5 (1812)
4 Paes, Martijn 5.5 (1824) ½-½ Verboven, Wout 5.5 (2041)
5 De Reese, Elias 5.0 (1968) ½-½ Roose, Casimir 5.0 (1600)
6 Akulov, Mikhail 5.0 (1830) 1-0 Andri, Amaury 5.0 (1522)
7 Dutre, Wonder 5.0 (1819) 1-0 Wertz, Yannick 5.0 (1503)
8 Cappan, Pjotr 5.0 (1811) 1-0 Docquier, Orville 5.0 (1580)
9 Lepoutre, Florian 5.0 (1243) 0-1 Ognyanov, Michail 5.0 (1657)
10 Smolders, Bavo 4.5 (1683) 1-0 Dymkin, Lev 4.5 (1242)
11 Vandermeulen, Oscar 4.5 (1525) 1-0 Koppens, Daniel 4.5 (0)
12 Beaucarne, Loic 4.5 (0) 1-0 Letoret, Tim 4.5 (1334)
13 Vranckx, Jonas 4.0 (1644) 1-0 Kauschanski, Nicolas 4.5 (1188)
14 Debunne, Lasse 4.0 (1274) ½-½ Groteclaes, Alexandre 4.0 (1572)
15 Brand, Leonard 4.0 (1383) 1-0 De Vidts, Stan 4.0 (1093)
16 Bastien, Sidan 4.0 (1176) ½-½ Jadoul, Mathys 4.0 (1189)
17 Andre, Robin 3.5 (1384) 1-0 Monte, Thibault 3.5 (1227)
18 Xing, Daniel 3.5 (1208) 0-1 Vanherck, Jorre 3.5 (1324)
19 Van Parys, Dago 3.5 (1189) 0-1 Jortay, Raphael 3.5 (1285)
20 Kaminskiy, Volodimyr 3.5 (1150) 1-0 De Nys, Noa 3.5 (1273)
21 Staelens, Mael 3.5 (0) 1-0 Noens, Yoran 3.5 (0)
22 Robijns, Krieke 3.0 (1191) 1-0 De Coninck, Jonathan 3.5 (0)
23 Van Bockland, Siebe 3.0 (0) 0-1 Daems, Thibaut 3.0 (1116)
24 Decalf, Kobe 2.5 (0) 0-1 Ahmad, Siamand 3.0 (0)
25 Foulon, Thales 2.5 (894) 1-0 Van Hoey, Luca 2.5 (1245)
26 Lipski, Salomon 2.0 (0) 0-1 Dobransky, Erik 2.5 (0)
27 Herbinaux, Mathys 0.0 (965) 0-1 Ascoop, Warre 2.5 (0)
28 Van Nedervelde, Antoine 1.0 (0) 0-1 Eperjessy, Lou 2.0 (1233)
  Vermeulen, Victor 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Dreelinck, Jacob (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo2001
FIDE-ID250511
F-Elo1978
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dymkin, Lev BEL 1242 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Groteclaes, Alexandre BEL 1572 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Smolders, Bavo BEL 1683 5.5 W - 1 3.0 0.87 +0.13
4 1      Vanduyfhuys, Igor BEL 1870 7.5 Z - 1 4.0 0.68 +0.32
5 1      Victor, Julian BEL 1947 7.0 W - ½ 4.5 0.58 -0.08
6 1      Verboven, Wout BEL 2041 6.0 Z 1 5.5 0.44 +0.56
7 1      Nemegeer, Arne BEL 2165 6.5 W ½ 6.0 0.28 +0.22
8 1      Paes, Martijn BEL 1824 6.0 Z 1 7.0 0.73 +0.27
9 1      Malfliet, Alexander BEL 1675 6.0 W 1 8.0 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1779 53.5 Totaal 8.0 6.29 +1.71
Begin van de pagina

Vanduyfhuys, Igor (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo1828
FIDE-ID246212
F-Elo1870
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Xing, Daniel BEL 1208 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vandermeulen, Oscar BEL 1525 5.5 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 4      Dutre, Wonder BEL 1819 6.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
4 1      Dreelinck, Jacob BEL 2001 8.0 W - 0 3.0 0.32 -0.32
5 2      Akulov, Mikhail BEL 1830 6.0 Z - ½ 3.5 0.56 -0.06
6 6      Cappan, Pjotr BEL 1811 6.0 W 1 4.5 0.58 +0.42
7 4      Ognyanov, Michail BEL 1657 6.0 Z - 1 5.5 0.77 +0.23
8 2      Victor, Julian BEL 1947 7.0 W 1 6.5 0.39 +0.61
9 2      Nemegeer, Arne BEL 2165 6.5 Z 1 7.5 0.15 +0.85
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1773 54.5 Totaal 7.5 5.15 +2.35
Begin van de pagina

Victor, Julian (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1940
FIDE-ID257257
F-Elo1947
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Monte, Thibault BEL 1227 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Andri, Amaury BEL 1522 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Ognyanov, Michail BEL 1657 6.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 2      De Reese, Elias BEL 1968 5.5 Z - ½ 3.5 0.47 +0.03
5 1      Dreelinck, Jacob BEL 2001 8.0 Z ½ 4.0 0.42 +0.08
6 3      Akulov, Mikhail BEL 1830 6.0 W 1 5.0 0.66 +0.34
7 2      Smolders, Bavo BEL 1683 5.5 W - 1 6.0 0.82 +0.18
8 2      Vanduyfhuys, Igor BEL 1870 7.5 Z 0 6.0 0.61 -0.61
9 3      Zouaghi, Amir BEL 1812 5.5 W 1 7.0 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1730 52.5 Totaal 7.0 6.34 +0.66
Begin van de pagina

Nemegeer, Arne (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo2110
FIDE-ID250589
F-Elo2165
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Hoey, Luca BEL 1245 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Roose, Casimir BEL 1600 5.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Zouaghi, Amir BEL 1812 5.5 W - ½ 2.5 0.89 -0.39
4 3      Paes, Martijn BEL 1824 6.0 Z - ½ 3.0 0.88 -0.38
5 3      Ognyanov, Michail BEL 1657 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Andri, Amaury BEL 1522 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Dreelinck, Jacob BEL 2001 8.0 Z - ½ 5.5 0.72 -0.22
8 3      Akulov, Mikhail BEL 1830 6.0 W 1 6.5 0.88 +0.12
9 2      Vanduyfhuys, Igor BEL 1870 7.5 W 0 6.5 0.85 -0.85
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1706 52.0 Totaal 6.5 7.90 -1.40
Begin van de pagina

Paes, Martijn (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1824
FIDE-ID251500
F-Elo1822
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van Parys, Dago BEL 1189 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Wertz, Yannick BEL 1503 5.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 5      Cappan, Pjotr BEL 1811 6.0 Z - ½ 2.5 0.52 -0.02
4 3      Nemegeer, Arne BEL 2165 6.5 W - ½ 3.0 0.12 +0.38
5 6      Brand, Leonard BEL 1383 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Zouaghi, Amir BEL 1812 5.5 W - ½ 4.5 0.52 -0.02
7 3      Vandermeulen, Oscar BEL 1525 5.5 Z 1 5.5 0.85 +0.15
8 1      Dreelinck, Jacob BEL 2001 8.0 W - 0 5.5 0.27 -0.27
9 4      Verboven, Wout BEL 2041 6.0 W ½ 6.0 0.22 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1714 51.0 Totaal 6.0 5.21 +0.79
Begin van de pagina

Verboven, Wout (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo2011
FIDE-ID251119
F-Elo2041
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Lepoutre, Florian BEL 1243 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vranckx, Jonas BEL 1644 5.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 6      Malfliet, Alexander BEL 1675 6.0 Z - 1 2.5 0.90 +0.10
4 4      Cappan, Pjotr BEL 1811 6.0 W ½ 3.0 0.79 -0.29
5 4      Groteclaes, Alexandre BEL 1572 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Dreelinck, Jacob BEL 2001 8.0 W - 0 4.0 0.56 -0.56
7 5      Zouaghi, Amir BEL 1812 5.5 Z ½ 4.5 0.79 -0.29
8 5      Smolders, Bavo BEL 1683 5.5 W - 1 5.5 0.90 +0.10
9 4      Paes, Martijn BEL 1824 6.0 Z - ½ 6.0 0.78 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1696 51.5 Totaal 6.0 7.48 -1.48
Begin van de pagina

Akulov, Mikhail (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1771
FIDE-ID243116
F-Elo1830
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Robijns, Krieke BEL 1191 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Andre, Robin BEL 1384 4.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 8      Docquier, Orville BEL 1580 5.0 W - 1 2.5 0.81 +0.19
4 5      Zouaghi, Amir BEL 1812 5.5 Z - 1 3.5 0.53 +0.47
5 2      Vanduyfhuys, Igor BEL 1870 7.5 W - ½ 4.0 0.44 +0.06
6 3      Victor, Julian BEL 1947 7.0 Z 0 4.0 0.34 -0.34
7 6      Roose, Casimir BEL 1600 5.5 W - 1 5.0 0.79 +0.21
8 3      Nemegeer, Arne BEL 2165 6.5 Z - 0 5.0 0.12 -0.12
9 6      Andri, Amaury BEL 1522 5.0 W 1 6.0 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1674 50.5 Totaal 6.0 5.73 +0.27
Begin van de pagina

Cappan, Pjotr (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1791
FIDE-ID249300
F-Elo1811
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Bastien, Sidan BEL 1176 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      De Nys, Noa BEL 1273 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Paes, Martijn BEL 1824 6.0 W - ½ 2.5 0.48 +0.02
4 4      Verboven, Wout BEL 2041 6.0 Z - ½ 3.0 0.21 +0.29
5 5      De Reese, Elias BEL 1968 5.5 W - ½ 3.5 0.29 +0.21
6 6      Vanduyfhuys, Igor BEL 1870 7.5 Z - 0 3.5 0.42 -0.42
7 10      Jortay, Raphael BEL 1285 4.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
8 7      Andri, Amaury BEL 1522 5.0 Z - ½ 5.0 0.84 -0.34
9 8      Docquier, Orville BEL 1580 5.0 W - 1 6.0 0.79 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1615 47.5 Totaal 6.0 5.79 +0.21
Begin van de pagina

Ognyanov, Michail (Rank: 14)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17343
N-Elo1617
FIDE-ID256676
F-Elo1657
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Vidts, Stan BEL 1093 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Noens, Yoran BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Victor, Julian BEL 1947 7.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
4 9      Wertz, Yannick BEL 1503 5.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
5 3      Nemegeer, Arne BEL 2165 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Debunne, Lasse BEL 1274 4.5 W - 1 4.0 0.91 +0.09
7 4      Vanduyfhuys, Igor BEL 1870 7.5 W - 0 4.0 0.23 -0.23
8 10      Jadoul, Mathys BEL 1189 4.5 Z 1 5.0 0.92 +0.08
9 9      Lepoutre, Florian BEL 1243 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1535 47.5 Totaal 6.0 5.77 +0.23
Begin van de pagina

Malfliet, Alexander (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1626
FIDE-ID252557
F-Elo1675
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Daems, Thibaut BEL 1116 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Koppens, Daniel BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Verboven, Wout BEL 2041 6.0 W - 0 2.0 0.10 -0.10
4 8      Andri, Amaury BEL 1522 5.0 Z 0 2.0 0.70 -0.70
5 12      Dymkin, Lev BEL 1242 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      De Nys, Noa BEL 1273 3.5 Z 1 4.0 0.92 +0.08
7 8      Jadoul, Mathys BEL 1189 4.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 4      Dutre, Wonder BEL 1819 6.0 W - 1 6.0 0.31 +0.69
9 1      Dreelinck, Jacob BEL 2001 8.0 Z - 0 6.0 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1525 46.0 Totaal 6.0 5.84 +0.16
Begin van de pagina

Dutre, Wonder (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1812
FIDE-ID259411
F-Elo1819
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Jadoul, Mathys BEL 1189 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Letoret, Tim BEL 1334 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Vanduyfhuys, Igor BEL 1870 7.5 W - 0 2.0 0.43 -0.43
4 6      Andre, Robin BEL 1384 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Andri, Amaury BEL 1522 5.0 W 0 3.0 0.85 -0.85
6 8      Daems, Thibaut BEL 1116 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Docquier, Orville BEL 1580 5.0 W - 1 5.0 0.80 +0.20
8 4      Malfliet, Alexander BEL 1675 6.0 Z - 0 5.0 0.69 -0.69
9 7      Wertz, Yannick BEL 1503 5.0 W - 1 6.0 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1463 46.0 Totaal 6.0 7.32 -1.32
Begin van de pagina

Zouaghi, Amir (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1812
FIDE-ID249262
F-Elo1810
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Kauschanski, Nicolas GER 1188 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Brand, Leonard BEL 1383 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Nemegeer, Arne BEL 2165 6.5 Z - ½ 2.5 0.11 +0.39
4 5      Akulov, Mikhail BEL 1830 6.0 W - 0 2.5 0.47 -0.47
5 8      Andre, Robin BEL 1384 4.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 4      Paes, Martijn BEL 1824 6.0 Z - ½ 4.0 0.48 +0.02
7 5      Verboven, Wout BEL 2041 6.0 W ½ 4.5 0.21 +0.29
8 6      Vandermeulen, Oscar BEL 1525 5.5 W - 1 5.5 0.84 +0.16
9 3      Victor, Julian BEL 1947 7.0 Z - 0 5.5 0.32 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1698 51.0 Totaal 5.5 5.19 +0.31
Begin van de pagina

Smolders, Bavo (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1661
FIDE-ID257818
F-Elo1683
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Debunne, Lasse BEL 1274 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Dreelinck, Jacob BEL 2001 8.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
4 7      Vandermeulen, Oscar BEL 1525 5.5 W - ½ 2.5 0.71 -0.21
5 9      Letoret, Tim BEL 1334 4.5 Z - 1 3.5 0.89 +0.11
6 7      Groteclaes, Alexandre BEL 1572 4.5 W - 1 4.5 0.65 +0.35
7 2      Victor, Julian BEL 1947 7.0 Z 0 4.5 0.18 -0.18
8 5      Verboven, Wout BEL 2041 6.0 Z 0 4.5 0.10 -0.10
9 10      Dymkin, Lev BEL 1242 4.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1565 49.0 Totaal 5.5 5.42 +0.08
Begin van de pagina

De Reese, Elias (Rank: 4)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15179
N-Elo1926
FIDE-ID249238
F-Elo1968
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Eperjessy, Lou BEL 1233 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Docquier, Orville BEL 1580 5.0 W - ½ 1.5 0.91 -0.41
3 7      Beaucarne, Loic BEL 0 5.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Victor, Julian BEL 1947 7.0 W - ½ 3.0 0.53 -0.03
5 5      Cappan, Pjotr BEL 1811 6.0 Z ½ 3.5 0.71 -0.21
6 5      Vandermeulen, Oscar BEL 1525 5.5 W - 0 3.5 0.92 -0.92
7 9      Andri, Amaury BEL 1522 5.0 W - ½ 4.0 0.92 -0.42
8 9      Groteclaes, Alexandre BEL 1572 4.5 Z 1 5.0 0.92 +0.08
9 5      Roose, Casimir BEL 1600 5.5 W - ½ 5.5 0.90 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1598 47.0 Totaal 5.5 7.65 -2.15
Begin van de pagina

Vandermeulen, Oscar (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1289
FIDE-ID254339
F-Elo1525
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Nedervelde, Antoine BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vanduyfhuys, Igor BEL 1870 7.5 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 12      Monte, Thibault BEL 1227 3.5 W - 1 2.0 0.85 +0.15
4 7      Smolders, Bavo BEL 1683 5.5 Z - ½ 2.5 0.29 +0.21
5 11      Jortay, Raphael BEL 1285 4.5 W - 1 3.5 0.80 +0.20
6 5      De Reese, Elias BEL 1968 5.5 Z - 1 4.5 0.08 +0.92
7 3      Paes, Martijn BEL 1824 6.0 W - 0 4.5 0.15 -0.15
8 6      Zouaghi, Amir BEL 1812 5.5 Z - 0 4.5 0.16 -0.16
9 11      Koppens, Daniel BEL 0 4.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1667 43.5 Totaal 5.5 4.28 +1.22
Begin van de pagina

Roose, Casimir (Rank: 16)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14724
N-Elo1557
FIDE-ID248231
F-Elo1600
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Foulon, Thales BEL 894 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Nemegeer, Arne BEL 2165 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Eperjessy, Lou BEL 1233 3.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
4 10      Brand, Leonard BEL 1383 5.0 W - 0 2.0 0.78 -0.78
5 14      Xing, Daniel BEL 1208 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 11      Van Bockland, Siebe BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Akulov, Mikhail BEL 1830 6.0 Z - 0 4.0 0.21 -0.21
8 11      Debunne, Lasse BEL 1274 4.5 W - 1 5.0 0.87 +0.13
9 5      De Reese, Elias BEL 1968 5.5 Z - ½ 5.5 0.10 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1494 40.5 Totaal 5.5 5.70 -0.20
Begin van de pagina

Beaucarne, Loic (Rank: 54)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.24281
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Jortay, Raphael BEL 1285 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 15      Van Hoey, Luca BEL 1245 2.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 7      De Reese, Elias BEL 1968 5.5 W 0 1.5 0.08 -0.08
4 17      Dymkin, Lev BEL 1242 4.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 22      De Coninck, Jonathan BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 17      Vranckx, Jonas BEL 1644 5.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 21      Ascoop, Warre BEL 0 3.5 W 1 3.5 0.50 +0.50
8 16      De Nys, Noa BEL 1273 3.5 Z - 1 4.5 0.08 +0.92
9 12      Letoret, Tim BEL 1334 4.5 W - 1 5.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1427 37.0 Totaal 5.5 1.56 +3.94
Begin van de pagina

Andri, Amaury (Rank: 20)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.18802
N-Elo1522
FIDE-ID265861
F-Elo1512
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Van Bockland, Siebe BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Victor, Julian BEL 1947 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Van Parys, Dago BEL 1189 3.5 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
4 8      Malfliet, Alexander BEL 1675 6.0 W - 1 3.0 0.30 +0.70
5 7      Dutre, Wonder BEL 1819 6.0 Z - 1 4.0 0.15 +0.85
6 2      Nemegeer, Arne BEL 2165 6.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 9      De Reese, Elias BEL 1968 5.5 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
8 7      Cappan, Pjotr BEL 1811 6.0 W ½ 5.0 0.16 +0.34
9 6      Akulov, Mikhail BEL 1830 6.0 Z - 0 5.0 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1800 49.5 Totaal 5.0 2.79 +2.21
Begin van de pagina

Docquier, Orville (Rank: 17)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.20312
N-Elo1580
FIDE-ID265470
F-Elo1571
Landbel  (bel)
Club(609) Anthisnes
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Ahmad, Siamand BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Reese, Elias BEL 1968 5.5 Z - ½ 1.5 0.09 +0.41
3 8      Akulov, Mikhail BEL 1830 6.0 Z - 0 1.5 0.19 -0.19
4 12      Van Bockland, Siebe BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 10      Debunne, Lasse BEL 1274 4.5 Z ½ 3.0 0.86 -0.36
6 12      Lepoutre, Florian BEL 1243 5.0 W - 1 4.0 0.88 +0.12
7 7      Dutre, Wonder BEL 1819 6.0 Z - 0 4.0 0.20 -0.20
8 12      Brand, Leonard BEL 1383 5.0 W - 1 5.0 0.75 +0.25
9 8      Cappan, Pjotr BEL 1811 6.0 Z - 0 5.0 0.21 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1618 45.0 Totaal 5.0 5.02 -0.02
Begin van de pagina

Wertz, Yannick (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15457
N-Elo1503
FIDE-ID253880
F-Elo1460
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Decalf, Kobe BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Paes, Martijn BEL 1824 6.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 14      Bastien, Sidan BEL 1176 4.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 9      Ognyanov, Michail BEL 1657 6.0 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
5 15      Daems, Thibaut BEL 1116 4.0 W - 0 2.0 0.91 -0.91
6 18      Robijns, Krieke BEL 1191 4.0 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
7 14      De Vidts, Stan BEL 1093 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 8      Dymkin, Lev BEL 1242 4.5 Z - 1 5.0 0.82 +0.18
9 7      Dutre, Wonder BEL 1819 6.0 Z 0 5.0 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1389 41.5 Totaal 5.0 5.85 -0.85
Begin van de pagina

Vranckx, Jonas (Rank: 15)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1603
FIDE-ID256838
F-Elo1644
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Herbinaux, Mathys BEL 965 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Verboven, Wout BEL 2041 6.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 9      Andre, Robin BEL 1384 4.5 W - 0 1.5 0.82 -0.82
4 13      Koppens, Daniel BEL 0 4.5 Z - ½ 2.0 0.92 -0.42
5 13      Jadoul, Mathys BEL 1189 4.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 17      Beaucarne, Loic BEL 0 5.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 12      Lepoutre, Florian BEL 1243 5.0 Z 0 3.0 0.92 -0.92
8 18      Daems, Thibaut BEL 1116 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 13      Kauschanski, Nicolas GER 1188 4.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1303 38.5 Totaal 5.0 7.34 -2.34
Begin van de pagina

Lepoutre, Florian (Rank: 30)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16316
N-Elo1230
FIDE-ID252204
F-Elo1243
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Verboven, Wout BEL 2041 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Herbinaux, Mathys BEL 965 0.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
3 19      Ascoop, Warre BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Groteclaes, Alexandre BEL 1572 4.5 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
5 17      Bastien, Sidan BEL 1176 4.5 W - 1 3.0 0.59 +0.41
6 12      Docquier, Orville BEL 1580 5.0 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
7 12      Vranckx, Jonas BEL 1644 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 13      Jortay, Raphael BEL 1285 4.5 Z - 1 5.0 0.44 +0.56
9 9      Ognyanov, Michail BEL 1657 6.0 W 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1490 39.0 Totaal 5.0 3.26 +1.74
Begin van de pagina

Brand, Leonard (Rank: 23)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.17860
N-Elo1276
FIDE-ID258318
F-Elo1383
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      De Coninck, Jonathan BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Zouaghi, Amir BEL 1812 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Daems, Thibaut BEL 1116 4.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
4 10      Roose, Casimir BEL 1600 5.5 Z - 1 3.0 0.22 +0.78
5 6      Paes, Martijn BEL 1824 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 13      Jadoul, Mathys BEL 1189 4.5 Z - 0 3.0 0.75 -0.75
7 15      Van Bockland, Siebe BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 12      Docquier, Orville BEL 1580 5.0 Z - 0 4.0 0.25 -0.25
9 15      De Vidts, Stan BEL 1093 4.0 W - 1 5.0 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1459 41.0 Totaal 5.0 4.88 +0.12
Begin van de pagina

Groteclaes, Alexandre (Rank: 18)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.23288
N-Elo1572
FIDE-ID272396
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(902) Auvelais
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Dobransky, Erik BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dreelinck, Jacob BEL 2001 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Xing, Daniel BEL 1208 3.5 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
4 11      Lepoutre, Florian BEL 1243 5.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
5 4      Verboven, Wout BEL 2041 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Smolders, Bavo BEL 1683 5.5 Z - 0 3.0 0.35 -0.35
7 13      Bastien, Sidan BEL 1176 4.5 W 1 4.0 0.92 +0.08
8 9      De Reese, Elias BEL 1968 5.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 14      Debunne, Lasse BEL 1274 4.5 Z - ½ 4.5 0.85 -0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1574 46.0 Totaal 4.5 5.06 -0.56
Begin van de pagina

Dymkin, Lev (Rank: 31)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.17266
N-Elo1198
FIDE-ID255092
F-Elo1242
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dreelinck, Jacob BEL 2001 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Foulon, Thales BEL 894 3.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
3 20      Noens, Yoran BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 17      Beaucarne, Loic BEL 0 5.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 12      Malfliet, Alexander BEL 1675 6.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 16      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 4.5 W 1 3.5 0.63 +0.37
7 11      Letoret, Tim BEL 1334 4.5 Z - 1 4.5 0.37 +0.63
8 8      Wertz, Yannick BEL 1503 5.0 W - 0 4.5 0.18 -0.18
9 10      Smolders, Bavo BEL 1683 5.5 Z 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1462 46.0 Totaal 4.5 4.15 +0.35
Begin van de pagina

Jortay, Raphael (Rank: 26)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.14476
N-Elo1275
FIDE-ID254673
F-Elo1285
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Beaucarne, Loic BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 17      De Vidts, Stan BEL 1093 4.0 W - ½ 0.5 0.75 -0.25
3 21      Staelens, Mael BEL 0 4.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
4 15      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 4.5 W 1 2.5 0.68 +0.32
5 11      Vandermeulen, Oscar BEL 1525 5.5 Z - 0 2.5 0.20 -0.20
6 14      Andre, Robin BEL 1384 4.5 W - 1 3.5 0.36 +0.64
7 10      Cappan, Pjotr BEL 1811 6.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
8 13      Lepoutre, Florian BEL 1243 5.0 W - 0 3.5 0.56 -0.56
9 19      Van Parys, Dago BEL 1189 3.5 Z 1 4.5 0.63 +0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1342 43.0 Totaal 4.5 5.10 -0.60
Begin van de pagina

Koppens, Daniel (Rank: 50)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.23245
N-Elo0
FIDE-ID272760
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Vanherck, Jorre BEL 1324 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 13      Malfliet, Alexander BEL 1675 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Debunne, Lasse BEL 1274 4.5 Z ½ 1.5 0.08 +0.42
4 13      Vranckx, Jonas BEL 1644 5.0 W - ½ 2.0 0.08 +0.42
5 19      Kauschanski, Nicolas GER 1188 4.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 15      Letoret, Tim BEL 1334 4.5 W 0 2.5 0.08 -0.08
7 22      Noens, Yoran BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
8 17      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 4.5 W - 1 4.5 0.08 +0.92
9 11      Vandermeulen, Oscar BEL 1525 5.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1389 42.5 Totaal 4.5 1.14 +3.36
Begin van de pagina

Jadoul, Mathys (Rank: 36)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.17129
N-Elo1189
FIDE-ID262030
F-Elo1101
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dutre, Wonder BEL 1819 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Staelens, Mael BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 26      Van Nedervelde, Antoine BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 24      Lipski, Salomon BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Vranckx, Jonas BEL 1644 5.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 13      Brand, Leonard BEL 1383 5.0 W - 1 4.0 0.25 +0.75
7 8      Malfliet, Alexander BEL 1675 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 10      Ognyanov, Michail BEL 1657 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 16      Bastien, Sidan BEL 1176 4.5 Z - ½ 4.5 0.52 -0.02
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1559 40.0 Totaal 4.5 3.85 +0.65
Begin van de pagina

Letoret, Tim (Rank: 24)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.22957
N-Elo1315
FIDE-ID269638
F-Elo1334
Landbel  (bel)
Club(514) Monti'Chess Club
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vermeulen, Victor BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Dutre, Wonder BEL 1819 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 4.5 Z - ½ 1.5 0.74 -0.24
4 14      Kauschanski, Nicolas GER 1188 4.5 W - 1 2.5 0.70 +0.30
5 9      Smolders, Bavo BEL 1683 5.5 W - 0 2.5 0.11 -0.11
6 15      Koppens, Daniel BEL 0 4.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 11      Dymkin, Lev BEL 1242 4.5 W - 0 3.5 0.63 -0.63
8 14      De Coninck, Jonathan BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
9 12      Beaucarne, Loic BEL 0 5.5 Z - 0 4.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1416 38.5 Totaal 4.5 5.94 -1.44
Begin van de pagina

Andre, Robin (Rank: 22)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16989
N-Elo1300
FIDE-ID256900
F-Elo1384
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Staelens, Mael BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Akulov, Mikhail BEL 1830 6.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 9      Vranckx, Jonas BEL 1644 5.0 Z - 1 2.5 0.18 +0.82
4 6      Dutre, Wonder BEL 1819 6.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
5 8      Zouaghi, Amir BEL 1812 5.5 W 0 2.5 0.08 -0.08
6 14      Jortay, Raphael BEL 1285 4.5 Z - 0 2.5 0.64 -0.64
7 19      De Coninck, Jonathan BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.92 -0.92
8 22      Ascoop, Warre BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
9 17      Monte, Thibault BEL 1227 3.5 W - 1 4.5 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1602 42.0 Totaal 4.5 4.53 -0.03
Begin van de pagina

Debunne, Lasse (Rank: 27)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1266
FIDE-ID247529
F-Elo1274
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Lipski, Salomon BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Smolders, Bavo BEL 1683 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Koppens, Daniel BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 16      Noens, Yoran BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
5 10      Docquier, Orville BEL 1580 5.0 W - ½ 3.0 0.14 +0.36
6 10      Ognyanov, Michail BEL 1657 6.0 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
7 16      Daems, Thibaut BEL 1116 4.0 W - 1 4.0 0.71 +0.29
8 11      Roose, Casimir BEL 1600 5.5 Z - 0 4.0 0.13 -0.13
9 14      Groteclaes, Alexandre BEL 1572 4.5 W - ½ 4.5 0.15 +0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1534 40.5 Totaal 4.5 4.06 +0.44
Begin van de pagina

Bastien, Sidan (Rank: 39)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo1176
FIDE-ID259292
F-Elo1171
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cappan, Pjotr BEL 1811 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Vermeulen, Victor BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Wertz, Yannick BEL 1503 5.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 19      Vanherck, Jorre BEL 1324 4.5 W - 1 2.0 0.30 +0.70
5 17      Lepoutre, Florian BEL 1243 5.0 Z - 0 2.0 0.41 -0.41
6 22      Xing, Daniel BEL 1208 3.5 W - 1 3.0 0.46 +0.54
7 13      Groteclaes, Alexandre BEL 1572 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 21      Van Bockland, Siebe BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 16      Jadoul, Mathys BEL 1189 4.5 W - ½ 4.5 0.48 +0.02
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1407 36.0 Totaal 4.5 3.78 +0.72
Begin van de pagina

Kauschanski, Nicolas (Rank: 38)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16649
N-Elo1188
FIDE-ID16230639
F-Elo1188
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Zouaghi, Amir BEL 1812 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      De Coninck, Jonathan BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 22      Van Hoey, Luca BEL 1245 2.5 W - 1 1.5 0.42 +0.58
4 14      Letoret, Tim BEL 1334 4.5 Z - 0 1.5 0.30 -0.30
5 19      Koppens, Daniel BEL 0 4.5 W - ½ 2.0 0.92 -0.42
6 23      Foulon, Thales BEL 894 3.5 Z 1 3.0 0.85 +0.15
7 17      De Nys, Noa BEL 1273 3.5 W ½ 3.5 0.38 +0.12
8 15      Vanherck, Jorre BEL 1324 4.5 Z - 1 4.5 0.32 +0.68
9 13      Vranckx, Jonas BEL 1644 5.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1360 37.0 Totaal 4.5 4.27 +0.23
Begin van de pagina

Kaminskiy, Volodimyr (Rank: 40)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo1150
FIDE-ID256587
F-Elo1105
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Smolders, Bavo BEL 1683 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Lipski, Salomon BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Letoret, Tim BEL 1334 4.5 W - ½ 1.5 0.26 +0.24
4 15      Jortay, Raphael BEL 1285 4.5 Z - 0 1.5 0.32 -0.32
5 21      Noens, Yoran BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 16      Dymkin, Lev BEL 1242 4.5 Z - 0 2.5 0.37 -0.37
7 20      Dobransky, Erik BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
8 17      Koppens, Daniel BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.92 -0.92
9 20      De Nys, Noa BEL 1273 3.5 W - 1 4.5 0.33 +0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1363 36.0 Totaal 4.5 5.04 -0.54
Begin van de pagina

Vanherck, Jorre (Rank: 25)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.15758
N-Elo1324
FIDE-ID252468
F-Elo1295
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Koppens, Daniel BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 16      Daems, Thibaut BEL 1116 4.0 Z - 0 0.0 0.77 -0.77
3 24      Ahmad, Siamand BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 19      Bastien, Sidan BEL 1176 4.5 Z - 0 1.0 0.70 -0.70
5 23      Van Nedervelde, Antoine BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 19      Ascoop, Warre BEL 0 3.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 18      Staelens, Mael BEL 0 4.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
8 15      Kauschanski, Nicolas GER 1188 4.5 W 0 3.5 0.68 -0.68
9 18      Xing, Daniel BEL 1208 3.5 Z - 1 4.5 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1172 34.0 Totaal 4.5 7.41 -2.91
Begin van de pagina

Staelens, Mael (Rank: 47)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.22060
N-Elo0
FIDE-ID270750
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(521) Tournai
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Andre, Robin BEL 1384 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Jadoul, Mathys BEL 1189 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 21      Jortay, Raphael BEL 1285 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Robijns, Krieke BEL 1191 4.0 Z 1 2.0 0.08 +0.92
5 16      De Nys, Noa BEL 1273 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 20      Van Hoey, Luca BEL 1245 2.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 18      Vanherck, Jorre BEL 1324 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 19      Monte, Thibault BEL 1227 3.5 Z ½ 3.5 0.08 +0.42
9 21      Noens, Yoran BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1264 35.0 Totaal 4.5 1.14 +3.36
Begin van de pagina

Daems, Thibaut (Rank: 41)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.23263
N-Elo0
FIDE-ID271390
F-Elo1116
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Malfliet, Alexander BEL 1675 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Vanherck, Jorre BEL 1324 4.5 W - 1 1.0 0.23 +0.77
3 15      Brand, Leonard BEL 1383 5.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 20      Eperjessy, Lou BEL 1233 3.0 W - 1 2.0 0.34 +0.66
5 15      Wertz, Yannick BEL 1503 5.0 Z - 1 3.0 0.09 +0.91
6 8      Dutre, Wonder BEL 1819 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 16      Debunne, Lasse BEL 1274 4.5 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
8 18      Vranckx, Jonas BEL 1644 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 23      Van Bockland, Siebe BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1481 42.0 Totaal 4.0 2.29 +1.71
Begin van de pagina

De Vidts, Stan (Rank: 42)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.16291
N-Elo1048
FIDE-ID255548
F-Elo1093
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Ognyanov, Michail BEL 1657 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Jortay, Raphael BEL 1285 4.5 Z - ½ 0.5 0.25 +0.25
3 23      De Coninck, Jonathan BEL 0 3.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 18      De Nys, Noa BEL 1273 3.5 Z - 0 1.5 0.26 -0.26
5 20      Van Hoey, Luca BEL 1245 2.5 W ½ 2.0 0.30 +0.20
6 21      Monte, Thibault BEL 1227 3.5 Z - 1 3.0 0.32 +0.68
7 14      Wertz, Yannick BEL 1503 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 20      Robijns, Krieke BEL 1191 4.0 W - 1 4.0 0.37 +0.63
9 15      Brand, Leonard BEL 1383 5.0 Z - 0 4.0 0.16 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1345 37.5 Totaal 4.0 2.74 +1.26
Begin van de pagina

Robijns, Krieke (Rank: 35)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1181
FIDE-ID257923
F-Elo1191
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Akulov, Mikhail BEL 1830 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Van Bockland, Siebe BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 25      Dobransky, Erik BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 23      Staelens, Mael BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 25      Lipski, Salomon BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 18      Wertz, Yannick BEL 1503 5.0 W - 0 2.0 0.14 -0.14
7 25      Decalf, Kobe BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 20      De Vidts, Stan BEL 1093 4.0 Z 0 3.0 0.63 -0.63
9 22      De Coninck, Jonathan BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1475 34.0 Totaal 4.0 6.37 -2.37
Begin van de pagina

Ahmad, Siamand (Rank: 57)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.23547
N-Elo0
FIDE-ID272833
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Docquier, Orville BEL 1580 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Eperjessy, Lou BEL 1233 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 24      Vanherck, Jorre BEL 1324 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 28      Van Nedervelde, Antoine BEL 0 1.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
5 27      Foulon, Thales BEL 894 3.5 W 0 0.0 0.08 -0.08
6 28      Herbinaux, Mathys BEL 965 0.0 Z 1 1.0 0.08 +0.92
7 27      Van Nedervelde, Antoine BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 26      Lipski, Salomon BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 24      Decalf, Kobe BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1199 22.5 Totaal 4.0 1.90 +2.10
Begin van de pagina

De Nys, Noa (Rank: 28)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.17171
N-Elo1273
FIDE-ID255912
F-Elo1242
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Ascoop, Warre BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Cappan, Pjotr BEL 1811 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Van Bockland, Siebe BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 18      De Vidts, Stan BEL 1093 4.0 W - 1 2.0 0.74 +0.26
5 16      Staelens, Mael BEL 0 4.5 Z 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Malfliet, Alexander BEL 1675 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 17      Kauschanski, Nicolas GER 1188 4.5 Z - ½ 3.5 0.62 -0.12
8 16      Beaucarne, Loic BEL 0 5.5 W - 0 3.5 0.92 -0.92
9 20      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 4.5 Z - 0 3.5 0.67 -0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1383 41.5 Totaal 3.5 5.87 -2.37
Begin van de pagina

De Coninck, Jonathan (Rank: 51)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.24398
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Brand, Leonard BEL 1383 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Kauschanski, Nicolas GER 1188 4.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 23      De Vidts, Stan BEL 1093 4.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 26      Foulon, Thales BEL 894 3.5 W - 1 1.5 0.08 +0.92
5 22      Beaucarne, Loic BEL 0 5.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 24      Van Parys, Dago BEL 1189 3.5 W - 1 2.5 0.08 +0.92
7 19      Andre, Robin BEL 1384 4.5 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
8 14      Letoret, Tim BEL 1334 4.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
9 22      Robijns, Krieke BEL 1191 4.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1207 39.0 Totaal 3.5 1.14 +2.36
Begin van de pagina

Noens, Yoran (Rank: 55)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.19757
N-Elo0
FIDE-ID264830
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 14      Ognyanov, Michail BEL 1657 6.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 20      Dymkin, Lev BEL 1242 4.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 16      Debunne, Lasse BEL 1274 4.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
5 21      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 4.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
6 25      Decalf, Kobe BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
7 22      Koppens, Daniel BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
8 25      Eperjessy, Lou BEL 1233 3.0 W - 1 3.5 0.08 +0.92
9 21      Staelens, Mael BEL 0 4.5 Z 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1311 34.0 Totaal 3.5 1.90 +0.60
Begin van de pagina

Monte, Thibault (Rank: 33)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.16965
N-Elo0
FIDE-ID255645
F-Elo1227
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Victor, Julian BEL 1947 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Dobransky, Erik BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Vandermeulen, Oscar BEL 1525 5.5 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
4 21      Van Parys, Dago BEL 1189 3.5 W - 1 2.0 0.55 +0.45
5 18      Van Bockland, Siebe BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 21      De Vidts, Stan BEL 1093 4.0 W - 0 2.0 0.68 -0.68
7 24      Lipski, Salomon BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 19      Staelens, Mael BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
9 17      Andre, Robin BEL 1384 4.5 Z - 0 3.5 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1427 37.5 Totaal 3.5 5.43 -1.93
Begin van de pagina

Xing, Daniel (Rank: 34)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo1208
FIDE-ID259373
F-Elo1083
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vanduyfhuys, Igor BEL 1870 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Van Nedervelde, Antoine BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Groteclaes, Alexandre BEL 1572 4.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
4 22      Ascoop, Warre BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      Roose, Casimir BEL 1600 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 22      Bastien, Sidan BEL 1176 4.5 Z - 0 2.0 0.54 -0.54
7 23      Van Hoey, Luca BEL 1245 2.5 W - ½ 2.5 0.45 +0.05
8 24      Dobransky, Erik BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
9 18      Vanherck, Jorre BEL 1324 4.5 W - 0 3.5 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1464 37.0 Totaal 3.5 4.35 -0.85
Begin van de pagina

Ascoop, Warre (Rank: 48)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.21967
N-Elo0
FIDE-ID268984
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      De Nys, Noa BEL 1273 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 19      Lepoutre, Florian BEL 1243 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Xing, Daniel BEL 1208 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 24      Eperjessy, Lou BEL 1233 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 19      Vanherck, Jorre BEL 1324 4.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 21      Beaucarne, Loic BEL 0 5.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
8 22      Andre, Robin BEL 1384 4.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
9 27      Herbinaux, Mathys BEL 965 0.0 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1232 29.5 Totaal 3.5 1.06 +1.44
Begin van de pagina

Van Parys, Dago (Rank: 37)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.17461
N-Elo1158
FIDE-ID257419
F-Elo1189
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Paes, Martijn BEL 1824 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Decalf, Kobe BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Andri, Amaury BEL 1522 5.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
4 21      Monte, Thibault BEL 1227 3.5 Z - 0 1.0 0.45 -0.45
5 26      Dobransky, Erik BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 24      De Coninck, Jonathan BEL 0 3.5 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
7 26      Foulon, Thales BEL 894 3.5 W - 1 2.5 0.85 +0.15
8 23      Van Hoey, Luca BEL 1245 2.5 Z - 1 3.5 0.42 +0.58
9 19      Jortay, Raphael BEL 1285 4.5 W - 0 3.5 0.37 -0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1332 34.5 Totaal 3.5 5.05 -1.55
Begin van de pagina

Foulon, Thales (Rank: 44)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo894
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Roose, Casimir BEL 1600 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Dymkin, Lev BEL 1242 4.5 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
3 28      Decalf, Kobe BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 26      De Coninck, Jonathan BEL 0 3.5 Z - 0 0.5 0.92 -0.92
5 27      Ahmad, Siamand BEL 0 4.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
6 23      Kauschanski, Nicolas GER 1188 4.5 W 0 1.5 0.15 -0.15
7 26      Van Parys, Dago BEL 1189 3.5 Z 0 1.5 0.15 -0.15
8 28      Herbinaux, Mathys BEL 965 0.0 W - 1 2.5 0.40 +0.60
9 25      Van Hoey, Luca BEL 1245 2.5 W 1 3.5 0.11 +0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1238 30.5 Totaal 3.5 3.76 -0.26
Begin van de pagina

Dobransky, Erik (Rank: 56)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.21428
N-Elo0
FIDE-ID274330
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Groteclaes, Alexandre BEL 1572 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Monte, Thibault BEL 1227 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 25      Robijns, Krieke BEL 1191 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 27      Herbinaux, Mathys BEL 965 0.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
5 26      Van Parys, Dago BEL 1189 3.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
6 26      Eperjessy, Lou BEL 1233 3.0 W - 1 2.5 0.08 +0.92
7 20      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 4.5 Z 0 2.5 0.08 -0.08
8 24      Xing, Daniel BEL 1208 3.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
9 26      Lipski, Salomon BEL 0 2.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1216 28.5 Totaal 3.5 1.14 +2.36
Begin van de pagina

Van Bockland, Siebe (Rank: 45)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.20157
N-Elo0
FIDE-ID274518
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Andri, Amaury BEL 1522 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Robijns, Krieke BEL 1191 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 18      De Nys, Noa BEL 1273 3.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 12      Docquier, Orville BEL 1580 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 18      Monte, Thibault BEL 1227 3.5 W 1 3.0 0.08 +0.92
6 11      Roose, Casimir BEL 1600 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 15      Brand, Leonard BEL 1383 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 21      Bastien, Sidan BEL 1176 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 23      Daems, Thibaut BEL 1116 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1340 40.0 Totaal 3.0 0.72 +2.28
Begin van de pagina

Eperjessy, Lou (Rank: 32)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.17717
N-Elo1150
FIDE-ID257001
F-Elo1233
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Reese, Elias BEL 1968 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Ahmad, Siamand BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Roose, Casimir BEL 1600 5.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
4 20      Daems, Thibaut BEL 1116 4.0 Z - 0 1.0 0.66 -0.66
5 24      Ascoop, Warre BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 26      Dobransky, Erik BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
7 28      Herbinaux, Mathys BEL 965 0.0 W 1 2.0 0.83 +0.17
8 25      Noens, Yoran BEL 0 3.5 Z 0 2.0 0.92 -0.92
9 28      Van Nedervelde, Antoine BEL 0 1.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1412 30.5 Totaal 3.0 6.27 -3.27
Begin van de pagina

Van Hoey, Luca (Rank: 29)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.21559
N-Elo0
FIDE-ID270814
F-Elo1245
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nemegeer, Arne BEL 2165 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Beaucarne, Loic BEL 0 5.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 22      Kauschanski, Nicolas GER 1188 4.5 Z 0 0.5 0.58 -0.58
4 25      Decalf, Kobe BEL 0 2.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
5 20      De Vidts, Stan BEL 1093 4.0 Z - ½ 2.0 0.70 -0.20
6 20      Staelens, Mael BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 23      Xing, Daniel BEL 1208 3.5 Z - ½ 2.5 0.55 -0.05
8 23      Van Parys, Dago BEL 1189 3.5 W - 0 2.5 0.58 -0.58
9 25      Foulon, Thales BEL 894 3.5 Z - 0 2.5 0.89 -0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1289 38.0 Totaal 2.5 6.14 -3.64
Begin van de pagina

Decalf, Kobe (Rank: 49)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.23236
N-Elo0
FIDE-ID274321
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Wertz, Yannick BEL 1503 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Van Parys, Dago BEL 1189 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 28      Foulon, Thales BEL 894 3.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 25      Van Hoey, Luca BEL 1245 2.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
5 28      Herbinaux, Mathys BEL 965 0.0 W - 1 1.5 0.08 +0.92
6 25      Noens, Yoran BEL 0 3.5 W 0 1.5 0.50 -0.50
7 25      Robijns, Krieke BEL 1191 4.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
8 27      Van Nedervelde, Antoine BEL 0 1.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
9 24      Ahmad, Siamand BEL 0 4.0 W 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1164 27.0 Totaal 2.5 1.98 +0.52
Begin van de pagina

Lipski, Salomon (Rank: 53)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.17430
N-Elo0
FIDE-ID270628
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Debunne, Lasse BEL 1274 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 27      Herbinaux, Mathys BEL 965 0.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 24      Jadoul, Mathys BEL 1189 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 25      Robijns, Krieke BEL 1191 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 27      Van Nedervelde, Antoine BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 24      Monte, Thibault BEL 1227 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 26      Ahmad, Siamand BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 26      Dobransky, Erik BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1166 29.5 Totaal 2.0 1.98 +0.02
Begin van de pagina

Van Nedervelde, Antoine (Rank: 46)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.19930
N-Elo0
FIDE-ID272647
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vandermeulen, Oscar BEL 1525 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Xing, Daniel BEL 1208 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 26      Jadoul, Mathys BEL 1189 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 28      Ahmad, Siamand BEL 0 4.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
5 23      Vanherck, Jorre BEL 1324 4.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
6 27      Lipski, Salomon BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 27      Ahmad, Siamand BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 27      Decalf, Kobe BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9 28      Eperjessy, Lou BEL 1233 3.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1295 33.5 Totaal 1.0 1.90 -1.90
Begin van de pagina

Herbinaux, Mathys (Rank: 43)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.16728
N-Elo965
Landbel  (bel)
Club(902) Auvelais
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vranckx, Jonas BEL 1644 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Lepoutre, Florian BEL 1243 5.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
3 27      Lipski, Salomon BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 27      Dobransky, Erik BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
5 28      Decalf, Kobe BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
6 28      Ahmad, Siamand BEL 0 4.0 W 0 0.0 0.92 -0.92
7 28      Eperjessy, Lou BEL 1233 3.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
8 28      Foulon, Thales BEL 894 3.5 Z 0 0.0 0.60 -0.60
9 27      Ascoop, Warre BEL 0 3.5 W 0 0.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1253 32.0 Totaal 0.0 5.62 -5.62
Begin van de pagina

Vermeulen, Victor (Rank: 52)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.23996
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Letoret, Tim BEL 1334 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Bastien, Sidan BEL 1176 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1255 9.0 Totaal 0.0 0.16 -0.16
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Dreelinck, Jacob 3 2001 2174 8.0 25 W 1 24 Z 1 13 W 1 2 Z 1 3 W ½ 6 Z 1 4 W ½ 5 Z 1 10 W 1 49.00 53.50 46.75 41.0 -
2 Vanduyfhuys, Igor 6 1870 2076 7.5 45 Z 1 15 W 1 11 Z 1 1 W 0 7 Z ½ 8 W 1 9 Z 1 3 W 1 4 Z 1 51.00 54.50 43.50 36.5 -
3 Victor, Julian 5 1947 1988 7.0 44 W 1 18 Z 1 9 W 1 14 Z ½ 1 Z ½ 7 W 1 13 W 1 2 Z 0 12 W 1 49.00 52.50 38.25 37.5 -
4 Nemegeer, Arne 1 2165 1988 6.5 52 W 1 16 Z 1 12 W ½ 5 Z ½ 9 W 1 18 Z 1 1 Z ½ 7 W 1 2 W 0 49.50 52.00 34.75 36.0 -
5 Paes, Martijn 8 1824 1870 6.0 47 Z 1 20 W 1 8 Z ½ 4 W ½ 23 Z 1 12 W ½ 15 Z 1 1 W 0 6 W ½ 47.50 51.00 31.00 34.0 -
6 Verboven, Wout 2 2041 1873 6.0 22 Z 1 21 W ½ 10 Z 1 8 W ½ 24 Z 1 1 W 0 12 Z ½ 13 W 1 5 Z ½ 47.00 51.50 32.25 32.0 -
7 Akulov, Mikhail 7 1830 1831 6.0 39 W 1 30 Z ½ 19 W 1 12 Z 1 2 W ½ 3 Z 0 16 W 1 4 Z 0 18 W 1 46.50 50.50 31.00 32.5 -
8 Cappan, Pjotr 11 1811 1796 6.0 32 W 1 41 Z 1 5 W ½ 6 Z ½ 14 W ½ 2 Z 0 26 W 1 18 Z ½ 19 W 1 44.00 47.50 28.75 31.0 -
9 Ognyanov, Michail 14 1657 1645 6.0 38 Z 1 43 W 1 3 Z 0 20 W 1 4 Z 0 31 W 1 2 W 0 28 Z 1 22 Z 1 44.00 47.00 26.00 30.0 -
10 Malfliet, Alexander 13 1675 1654 6.0 37 W 1 27 Z 1 6 W 0 18 Z 0 25 W 1 41 Z 1 28 W 1 11 W 1 1 Z 0 42.50 46.00 27.00 31.0 -
11 Dutre, Wonder 9 1819 1661 6.0 28 W 1 29 Z 1 2 W 0 30 Z 1 18 W 0 37 Z 1 19 W 1 10 Z 0 20 W 1 42.00 46.00 27.50 31.0 -
12 Zouaghi, Amir 10 1812 1810 5.5 33 Z 1 23 W 1 4 Z ½ 7 W 0 30 Z 1 5 Z ½ 6 W ½ 15 W 1 3 Z 0 46.50 51.00 28.75 31.0 -
13 Smolders, Bavo 12 1683 1665 5.5 34 Z 1 31 W 1 1 Z 0 15 W ½ 29 Z 1 24 W 1 3 Z 0 6 Z 0 25 W 1 44.50 49.00 25.25 30.0 -
14 De Reese, Elias 4 1968 1722 5.5 51 Z 1 19 W ½ 17 Z 1 3 W ½ 8 Z ½ 15 W 0 18 W ½ 24 Z 1 16 W ½ 44.00 47.00 27.25 29.5 -
15 Vandermeulen, Oscar 19 1525 1622 5.5 55 W 1 2 Z 0 44 W 1 13 Z ½ 26 W 1 14 Z 1 5 W 0 12 Z 0 27 W 1 42.50 43.00 21.25 29.0 -
16 Roose, Casimir 16 1600 1557 5.5 48 Z 1 4 W 0 51 Z 1 23 W 0 45 Z 1 50 W 1 7 Z 0 31 W 1 14 Z ½ 37.50 40.50 20.25 27.5 -
17 Beaucarne, Loic 54 0 1190 5.5 26 W 1 52 Z ½ 14 W 0 25 Z 0 42 W 1 21 Z 0 46 W 1 41 Z 1 29 W 1 34.00 36.50 20.25 24.0 -
18 Andri, Amaury 20 1522 1733 5.0 50 Z 1 3 W 0 47 Z 1 10 W 1 11 Z 1 4 W 0 14 Z ½ 8 W ½ 7 Z 0 46.50 49.50 24.25 29.5 -
19 Docquier, Orville 17 1580 1564 5.0 40 W 1 14 Z ½ 7 Z 0 50 W 1 31 Z ½ 22 W 1 11 Z 0 23 W 1 8 Z 0 42.50 45.50 22.50 27.5 -
20 Wertz, Yannick 21 1503 1402 5.0 53 W 1 5 Z 0 32 W 1 9 Z 0 37 W 0 39 Z 1 38 W 1 25 Z 1 11 Z 0 39.00 41.50 19.50 25.0 -
21 Vranckx, Jonas 15 1644 1391 5.0 56 W 1 6 Z ½ 30 W 0 27 Z ½ 28 W 0 17 W 1 22 Z 0 37 Z 1 33 W 1 38.50 38.50 19.25 23.0 -
22 Lepoutre, Florian 30 1243 1415 5.0 6 W 0 56 Z 1 46 W 1 24 Z 0 32 W 1 19 Z 0 21 W 1 26 Z 1 9 W 0 38.50 38.50 17.00 25.0 -
23 Brand, Leonard 23 1383 1389 5.0 42 W 1 12 Z 0 37 W 1 16 Z 1 5 W 0 28 Z 0 50 W 1 19 Z 0 38 W 1 38.00 41.00 20.00 26.0 -
24 Groteclaes, Alexandre 18 1572 1519 4.5 49 Z 1 1 W 0 45 Z 1 22 W 1 6 W 0 13 Z 0 32 W 1 14 W 0 31 Z ½ 42.50 46.00 18.75 25.5 -
25 Dymkin, Lev 31 1242 1277 4.5 1 Z 0 48 W 1 43 Z ½ 17 W 1 10 Z 0 34 W 1 29 Z 1 20 W 0 13 Z 0 42.50 45.50 19.50 24.5 -
26 Jortay, Raphael 26 1285 1227 4.5 17 Z 0 38 W ½ 36 Z 1 34 W 1 15 Z 0 30 W 1 8 Z 0 22 W 0 47 Z 1 39.50 43.00 19.00 22.0 -
27 Koppens, Daniel 50 0 1235 4.5 35 Z 1 10 W 0 31 Z ½ 21 W ½ 33 Z ½ 29 W 0 43 Z 1 34 W 1 15 Z 0 39.00 42.00 19.00 23.0 -
28 Jadoul, Mathys 36 1189 1254 4.5 11 Z 0 36 W 0 55 Z 1 54 W 1 21 Z 1 23 W 1 10 Z 0 9 W 0 32 Z ½ 39.00 39.50 14.75 22.5 -
29 Letoret, Tim 24 1334 1193 4.5 57 Z 1 11 W 0 34 Z ½ 33 W 1 13 W 0 27 Z 1 25 W 0 42 Z 1 17 Z 0 38.50 42.00 18.25 24.5 -
30 Andre, Robin 22 1384 1384 4.5 36 Z 1 7 W ½ 21 Z 1 11 W 0 12 W 0 26 Z 0 42 W 0 46 Z 1 44 W 1 38.50 41.50 19.00 23.0 -
31 Debunne, Lasse 27 1274 1313 4.5 54 W 1 13 Z 0 27 W ½ 43 Z 1 19 W ½ 9 Z 0 37 W 1 16 Z 0 24 W ½ 38.00 40.00 16.00 24.5 -
32 Bastien, Sidan 39 1176 1241 4.5 8 Z 0 57 W 1 20 Z 0 35 W 1 22 Z 0 45 W 1 24 Z 0 50 Z 1 28 W ½ 36.50 39.50 16.75 20.5 -
33 Kauschanski, Nicolas 38 1188 1202 4.5 12 W 0 42 Z ½ 52 W 1 29 Z 0 27 W ½ 48 Z 1 41 W ½ 35 Z 1 21 Z 0 34.50 37.00 16.25 21.0 -
34 Kaminskiy, Volodimyr 40 1150 1076 4.5 13 W 0 54 Z 1 29 W ½ 26 Z 0 43 W 1 25 Z 0 49 W 1 27 Z 0 41 W 1 33.50 35.50 14.25 20.5 -
35 Vanherck, Jorre 25 1324 1034 4.5 27 W 0 37 Z 0 40 W 1 32 Z 0 55 W 1 46 Z ½ 36 Z 1 33 W 0 45 Z 1 33.00 33.50 14.50 18.0 -
36 Staelens, Mael 47 0 1124 4.5 30 W 0 28 Z 1 26 W 0 39 Z 1 41 W 0 52 Z 1 35 W 0 44 Z ½ 43 W 1 32.00 34.50 15.75 20.0 -
37 Daems, Thibaut 41 1116 1295 4.0 10 Z 0 35 W 1 23 Z 0 51 W 1 20 Z 1 11 W 0 31 Z 0 21 W 0 50 Z 1 39.00 42.00 15.50 20.0 -
38 De Vidts, Stan 42 1093 1218 4.0 9 W 0 26 Z ½ 42 W 1 41 Z 0 52 W ½ 44 Z 1 20 Z 0 39 W 1 23 Z 0 35.00 37.50 14.50 19.5 -
39 Robijns, Krieke 35 1191 957 4.0 7 Z 0 50 W 0 49 Z 1 36 W 0 54 Z 1 20 W 0 53 W 1 38 Z 0 42 W 1 32.00 34.00 11.50 16.0 -
40 Ahmad, Siamand 57 0 750 4.0 19 Z 0 51 W 0 35 Z 0 55 W 0ff 48 W 0 56 Z 1 55 W 1 54 W 1 53 Z 1 24.50 24.50 5.00 10.0 -
41 De Nys, Noa 28 1273 1061 3.5 46 Z 1 8 W 0 50 Z 0 38 W 1 36 Z 1 10 W 0 33 Z ½ 17 W 0 34 Z 0 38.00 41.00 13.75 21.5 -
42 De Coninck, Jonathan 51 0 993 3.5 23 Z 0 33 W ½ 38 Z 0 48 W 1 17 Z 0 47 W 1 30 Z 1 29 W 0 39 Z 0 35.50 39.00 13.75 17.0 -
43 Noens, Yoran 55 0 679 3.5 B1 9 Z 0 25 W ½ 31 W 0 34 Z 0 53 Z 1 27 W 0 51 W 1 36 Z 0 35.50 38.00 11.75 18.5 -
44 Monte, Thibault 33 1227 1045 3.5 3 Z 0 49 W 1 15 Z 0 47 W 1 50 Z 0 38 W 0 54 Z 1 36 W ½ 30 Z 0 35.50 37.50 11.25 18.0 -
45 Xing, Daniel 34 1208 1137 3.5 2 W 0 55 Z 1 24 W 0 46 Z 1 16 W 0 32 Z 0 52 W ½ 49 Z 1 35 W 0 35.50 36.00 8.25 17.5 -
46 Ascoop, Warre 48 0 938 3.5 41 W 0 B1 22 Z 0 45 W 0 51 Z 1 35 W ½ 17 Z 0 30 W 0 56 Z 1 33.00 33.00 8.75 16.0 -
47 Van Parys, Dago 37 1189 1045 3.5 5 W 0 53 Z 1 18 W 0 44 Z 0 49 W ½ 42 Z 0 48 W 1 52 Z 1 26 W 0 32.00 34.50 10.25 15.5 -
48 Foulon, Thales 44 894 876 3.5 16 W 0 25 Z 0 53 W ½ 42 Z 0 40 Z 1 33 W 0 47 Z 0 56 W 1 52 W 1 31.00 31.00 8.25 11.5 -
49 Dobransky, Erik 56 0 1002 3.5 24 W 0 44 Z 0 39 W 0 56 Z 1 47 Z ½ 51 W 1 34 Z 0 45 W 0 54 Z 1 28.50 28.50 6.75 13.5 -
50 Van Bockland, Siebe 45 0 1216 3.0 18 W 0 39 Z 1 41 W 1 19 Z 0 44 W 1 16 Z 0 23 Z 0 32 W 0 37 W 0 36.50 40.00 11.00 20.0 -
51 Eperjessy, Lou 32 1233 928 3.0 14 W 0 40 Z 1 16 W 0 37 Z 0 46 W 0 49 Z 0 56 W 1 43 Z 0 55 Z 1 29.50 29.50 5.00 12.0 -
52 Van Hoey, Luca 29 1245 918 2.5 4 Z 0 17 W ½ 33 Z 0 53 W 1 38 Z ½ 36 W 0 45 Z ½ 47 W 0 48 Z 0 35.50 38.00 9.00 14.0 1.0
53 Decalf, Kobe 49 0 610 2.5 20 Z 0 47 W 0 48 Z ½ 52 Z 0 56 W 1 43 W 0 39 Z 0 55 W 1 40 W 0 26.50 26.50 2.25 10.5 0.0
54 Lipski, Salomon 53 0 557 2.0 31 Z 0 34 W 0 56 W 1 28 Z 0 39 W 0 55 Z 1 44 W 0 40 Z 0 49 W 0 29.50 29.50 0.50 11.0 -
55 Van Nedervelde, Antoine 46 0 10 1.0 15 Z 0 45 W 0 28 W 0 40 Z 1FF 35 Z 0 54 W 0 40 Z 0 53 Z 0 51 W 0 30.50 32.50 2.50 6.0 -
56 Herbinaux, Mathys 43 965 40 0.0 21 Z 0 22 W 0 54 Z 0 49 W 0 53 Z 0 40 W 0 51 Z 0 48 Z 0 46 W 0 30.00 32.00 0.00 0.0 -
57 Vermeulen, Victor 52 0 666 0.0 29 W 0 32 Z 0 A A A A A A A 25.50 26.50 0.00 0.0 -

(©)FRBE-KBSB-v5.33 2022/04/03 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/16 18:01