SwarLogo BJK CBJ 2022 14B SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Marc VAN DYCK
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 10/04/2022 tot 16/10/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Hauchamps, Maxime M 2031 2 Fous Diogène 8.0 2069 48.00 52.50 45.00 39.0 -
2 Vantorre, Nils M 1900 Oostkamp 7.0 1972 51.00 55.00 41.00 38.0 0.0
3 Raptis, Filippos M 1915 2 Fous Diogène 7.0 1921 49.50 54.50 40.25 39.0 1.0
4 Beukenhorst, Gabriel M 1466 Geraardsbergen 6.5 1819 49.50 50.50 31.50 37.5 -
5 Orban, Pieter-Jan M 1412 LSV-Chesspirant 6.5 1555 41.00 44.00 28.00 30.0 -
6 Smolders, Oscar M 1614 Turnhout 6.0 1561 46.00 49.00 29.00 34.0 -
7 Froeyman, Hugo M 1708 Mechelen 6.0 1551 45.00 49.00 31.25 31.0 -
8 Govoreanu, Matei M 1893 Westerlo 6.0 1706 45.00 49.00 30.50 32.0 -
9 Ognyanov, Daniel M 1348 Leuven Centraal 6.0 1524 43.00 47.50 30.50 29.0 -
10 Wu, Zhengbang M 1432 Dolle Toren Leuven 6.0 1544 41.50 43.50 25.00 29.5 -
11 Aishajiang, Ehsan M 1323 Leuven Centraal 6.0 1443 40.50 44.00 27.75 28.5 -
12 Oloeriu, Calin M 1568 KGSRL Gent 6.0 1459 39.50 43.00 27.50 28.0 -
13 Declercq De Caigny, Finn M 1388 MSV 6.0 1416 35.50 38.00 24.75 27.0 -
14 Sazonov, Fedor M 1780 Turnhout 5.5 1672 48.00 52.50 28.25 32.5 -
15 Van Coppenolle, Lander M 1522 KBSK Brugge 5.5 1508 42.50 46.50 27.00 28.5 -
16 Vansilliette, Louis M 1410 Namur-Echecs 5.5 1611 41.00 45.00 26.00 30.0 -
17 Konidakis, Alex M 1457 Bourlette - Anderlues 5.5 1518 41.00 44.00 25.75 29.5 -
18 Van Brussel, Thomas M 1267 Namur-Echecs 5.5 1308 41.00 44.00 22.25 25.0 -
19 Ghisa, Alexander M 1571 Kapelle-op-den-Bos 5.0 1485 45.50 49.00 24.75 29.5 -
20 Plomp, Mateo M 1560 de Mercatel 5.0 1435 45.50 48.50 23.25 27.5 -
21 Gellinck, Simon M 1372 Oostkamp 5.0 1588 44.00 48.00 23.75 30.5 -
22 Wambecq, Ward M 1442 Dolle Toren Leuven 5.0 1405 42.50 45.50 22.00 25.5 -
23 Boatca, Luca M 1529 Houthalen-Oost 5.0 1431 42.50 45.50 21.75 28.5 -
24 Musabayev, Maxim M 1642 LSV-Chesspirant 5.0 1462 42.50 45.00 22.00 29.0 -
25 Vandenhole, Kobe M 1743 Aalst 5.0 1433 41.50 45.00 22.25 26.5 -
26 Meysman, Kaito M 1505 KBSK Brugge 5.0 1459 40.00 43.50 22.25 27.5 -
27 Debucke, Ruben M 1292 Artevelde 5.0 1328 40.00 43.50 22.25 24.5 -
28 Durruoglu, Pierre Akin M 0 Braine Echecs 5.0 1211 39.50 40.50 19.25 22.5 -
29 Lauwers, Brent M 1362 Mechelen 5.0 1333 36.50 38.00 17.50 25.0 -
30 De Maeseneer, Wout M 1388 SCRR (Brussel) 5.0 1281 35.50 39.00 20.50 22.0 -
31 De Rycke, Killian M 1332 LSV-Chesspirant 4.5 1435 43.00 46.00 21.75 26.5 -
32 Heiligtag, Matthias M 1560 Rochade Eupen 4.5 1409 40.00 43.00 17.75 27.0 -
33 Menolascina, Francesco M 1392 Bourlette - Anderlues 4.5 1382 40.00 42.00 18.25 25.5 -
34 Vannecke, Ben M 1208 Bredene 4.5 1149 38.50 41.50 19.50 19.5 -
35 Klinkenberg, Jan M 1218 KSK47 Eynatten 4.5 1225 38.50 41.00 18.50 21.5 -
36 Akulov, Vladimir M 1350 Leopoldsburg 4.5 1313 38.50 40.00 17.00 26.0 -
37 Vertongen, Jack M 1308 LSV-Chesspirant 4.5 1210 38.00 41.00 18.00 24.5 -
38 Akulov, Vsevolod M 1280 Leopoldsburg 4.5 1267 38.00 41.00 16.00 21.0 -
39 Kengne, Gabriel M 0 CRELEL Liège 4.5 1168 37.00 39.50 16.50 19.5 -
40 Cappan, Stan M 1427 LSV-Chesspirant 4.5 1277 36.00 39.00 16.00 24.0 -
41 Cheng, Samuel M 0 Chessmates Kapellen 4.5 1053 34.50 36.00 13.75 19.5 -
42 Coorevits, Arthur M 1207 LSV-Chesspirant 4.0 1249 39.50 42.00 16.25 21.0 -
43 Vynck, Arnon M 1118 LSV-Chesspirant 4.0 969 36.50 38.50 14.00 17.0 -
44 Hanssens, Daan M 1249 Kortrijk 4.0 1054 36.50 38.50 13.00 20.0 -
45 Monegal, Matias M 0 Wavre 4.0 1252 36.00 39.50 16.50 20.0 -
46 Georges, Simon M 1039 CRELEL Liège 4.0 1109 36.00 39.00 14.50 19.0 -
47 Demeyere, Thomas M 1241 Namur-Echecs 4.0 983 33.50 35.00 11.50 16.0 -
48 Moerman, Axl M 0 LSV-Chesspirant 4.0 898 31.50 34.50 13.50 16.0 -
49 Frere, David M 0 LSV-Chesspirant 4.0 781 31.00 33.00 12.00 18.0 -
50 Sanchez Pes, Pablo M 0 2 Fous Diogène 4.0 608 30.50 33.50 12.00 15.0 -
51 Beuseling, Lander M 0 de Mercatel 4.0 757 26.50 28.00 8.50 12.0 -
52 Vandermeersch, Victor M 1212 KGSRL Gent 3.5 996 36.50 38.50 12.50 17.5 -
53 Vagenende, Lars M 1150 LSV-Chesspirant 3.5 1012 35.00 36.50 9.50 19.5 -
54 De Vidts, Niels M 1151 MSV 3.5 891 33.50 35.00 9.50 17.0 -
55 Debyser, Lennert M 0 KGSRL Gent 3.5 489 33.00 34.50 9.25 12.0 -
56 Reveillon, Nathan M 0 Braine Echecs 3.5 643 31.50 33.50 11.75 14.5 -
57 Schijns, Matz M 0 Houthalen-Oost 3.0 1060 37.00 41.00 13.00 19.0 -
58 Trinh, Manjit M 1128 KOSK Oostende 3.0 909 36.50 38.00 9.50 18.0 -
59 Pien, Jonas M 1046 ChessLooks Lier 3.0 765 33.00 34.00 8.00 13.0 -
60 De Noose Clasens, Manoa M 1168 Caissa Europe 3.0 876 32.00 33.50 5.00 15.0 -
61 Oonk, Lukas M 0 Mechelen 3.0 442 29.50 30.50 5.50 11.0 -
62 Klonaris, Pierre M 0 Braine Echecs 3.0 255 28.00 29.00 5.50 11.0 -
63 Vandermeersch, Lucas M 0 KGSRL Gent 2.5 568 34.50 35.50 7.50 14.5 -
64 Dambermont, Louis M 0 CRELEL Liège 2.0 567 29.00 30.50 4.50 11.0 -
65 Ip, Lucas M 0 Wetteren 2.0 138 26.50 27.50 2.00 8.0 -
66 Diaz Escobar, Esteban M 0 Braine Echecs 2.0 433 26.00 27.50 3.50 7.0 -
67 Cocquyt, Hoani M 0 Caissa Europe 1.5 -130 26.50 28.00 2.50 5.0 -
68 Stievenard, Adam M 0 Caissa Europe 0.5 64 25.50 26.50 0.50 2.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (10/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Hauchamps, Maxime 0.0 (2031) 1-0 Akulov, Vsevolod 0.0 (1280)
2 Van Brussel, Thomas 0.0 (1267) 0-1 Raptis, Filippos 0.0 (1915)
3 Vantorre, Nils 0.0 (1900) 1-0 Hanssens, Daan 0.0 (1249)
4 Demeyere, Thomas 0.0 (1241) 0-1 Govoreanu, Matei 0.0 (1893)
5 Sazonov, Fedor 0.0 (1780) 1-0 Klinkenberg, Jan 0.0 (1218)
6 Vandermeersch, Victor 0.0 (1212) 0-1 Vandenhole, Kobe 0.0 (1743)
7 Froeyman, Hugo 0.0 (1708) 0-1 Vannecke, Ben 0.0 (1208)
8 Coorevits, Arthur 0.0 (1207) ½-½ Musabayev, Maxim 0.0 (1642)
9 Smolders, Oscar 0.0 (1614) 1-0 De Noose Clasens, Manoa 0.0 (1168)
10 De Vidts, Niels 0.0 (1151) 0-1 Ghisa, Alexander 0.0 (1571)
11 Oloeriu, Calin 0.0 (1568) 1-0 Vagenende, Lars 0.0 (1150)
12 Trinh, Manjit 0.0 (1128) 0-1 Heiligtag, Matthias 0.0 (1560)
13 Plomp, Mateo 0.0 (1560) 1-0 Vynck, Arnon 0.0 (1118)
14 Pien, Jonas 0.0 (1046) 0-1 Boatca, Luca 0.0 (1529)
15 Van Coppenolle, Lander 0.0 (1522) 1-0 Georges, Simon 0.0 (1039)
16 Reveillon, Nathan 0.0 (0) 0-1 Meysman, Kaito 0.0 (1505)
17 Beukenhorst, Gabriel 0.0 (1466) 1-0 Cocquyt, Hoani 0.0 (0)
18 Schijns, Matz 0.0 (0) 0-1 Konidakis, Alex 0.0 (1457)
19 Wambecq, Ward 0.0 (1442) 1-0 Cheng, Samuel 0.0 (0)
20 Stievenard, Adam 0.0 (0) 0-1 Wu, Zhengbang 0.0 (1432)
21 Cappan, Stan 0.0 (1427) 1-0 Oonk, Lukas 0.0 (0)
22 Debyser, Lennert 0.0 (0) 0-1 Orban, Pieter-Jan 0.0 (1412)
23 Vansilliette, Louis 0.0 (1410) 1-0 Monegal, Matias 0.0 (0)
24 Dambermont, Louis 0.0 (0) 0-1 Menolascina, Francesco 0.0 (1392)
25 De Maeseneer, Wout 0.0 (1388) 1-0 Beuseling, Lander 0.0 (0)
26 Vandermeersch, Lucas 0.0 (0) ½-½ Declercq De Caigny, Finn 0.0 (1388)
27 Gellinck, Simon 0.0 (1372) 1-0 Moerman, Axl 0.0 (0)
28 Ip, Lucas 0.0 (0) 0-1 Lauwers, Brent 0.0 (1362)
29 Akulov, Vladimir 0.0 (1350) 1-0 Diaz Escobar, Esteban 0.0 (0)
30 Kengne, Gabriel 0.0 (0) 0-1 Ognyanov, Daniel 0.0 (1348)
31 De Rycke, Killian 0.0 (1332) 1-0 Klonaris, Pierre 0.0 (0)
32 Sanchez Pes, Pablo 0.0 (0) 0-1 Aishajiang, Ehsan 0.0 (1323)
33 Vertongen, Jack 0.0 (1308) 1-0 Frere, David 0.0 (0)
34 Durruoglu, Pierre Akin 0.0 (0) 0-1 Debucke, Ruben 0.0 (1292)
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Wu, Zhengbang 1.0 (1432) 0-1 Hauchamps, Maxime 1.0 (2031)
2 Raptis, Filippos 1.0 (1915) 1-0 Wambecq, Ward 1.0 (1442)
3 Orban, Pieter-Jan 1.0 (1412) 0-1 Vantorre, Nils 1.0 (1900)
4 Govoreanu, Matei 1.0 (1893) 1-0 Cappan, Stan 1.0 (1427)
5 Menolascina, Francesco 1.0 (1392) 0-1 Sazonov, Fedor 1.0 (1780)
6 Vandenhole, Kobe 1.0 (1743) ½-½ Vansilliette, Louis 1.0 (1410)
7 Lauwers, Brent 1.0 (1362) 0-1 Smolders, Oscar 1.0 (1614)
8 Ghisa, Alexander 1.0 (1571) ½-½ De Maeseneer, Wout 1.0 (1388)
9 Ognyanov, Daniel 1.0 (1348) 1-0 Oloeriu, Calin 1.0 (1568)
10 Heiligtag, Matthias 1.0 (1560) 0-1 Gellinck, Simon 1.0 (1372)
11 Aishajiang, Ehsan 1.0 (1323) 0-1 Plomp, Mateo 1.0 (1560)
12 Boatca, Luca 1.0 (1529) 1-0 Akulov, Vladimir 1.0 (1350)
13 Debucke, Ruben 1.0 (1292) 0-1 Van Coppenolle, Lander 1.0 (1522)
14 Meysman, Kaito 1.0 (1505) ½-½ De Rycke, Killian 1.0 (1332)
15 Vannecke, Ben 1.0 (1208) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 1.0 (1466)
16 Konidakis, Alex 1.0 (1457) ½-½ Vertongen, Jack 1.0 (1308)
17 Musabayev, Maxim 0.5 (1642) 1-0 Vandermeersch, Lucas 0.5 (0)
18 Declercq De Caigny, Finn 0.5 (1388) 1-0 Coorevits, Arthur 0.5 (1207)
19 Cheng, Samuel 0.0 (0) 0-1 Froeyman, Hugo 0.0 (1708)
20 Akulov, Vsevolod 0.0 (1280) 0-1 Schijns, Matz 0.0 (0)
21 Oonk, Lukas 0.0 (0) 0-1 Van Brussel, Thomas 0.0 (1267)
22 Hanssens, Daan 0.0 (1249) 1-0 Stievenard, Adam 0.0 (0)
23 Monegal, Matias 0.0 (0) 1-0 Demeyere, Thomas 0.0 (1241)
24 Klinkenberg, Jan 0.0 (1218) ½-½ Debyser, Lennert 0.0 (0)
25 Beuseling, Lander 0.0 (0) 0-1 Vandermeersch, Victor 0.0 (1212)
26 De Noose Clasens, Manoa 0.0 (1168) 1-0 Dambermont, Louis 0.0 (0)
27 Moerman, Axl 0.0 (0) 1-0 De Vidts, Niels 0.0 (1151)
28 Vagenende, Lars 0.0 (1150) 1-0 Ip, Lucas 0.0 (0)
29 Diaz Escobar, Esteban 0.0 (0) 0-1 Trinh, Manjit 0.0 (1128)
30 Vynck, Arnon 0.0 (1118) 0-1 Kengne, Gabriel 0.0 (0)
31 Klonaris, Pierre 0.0 (0) 0-1 Pien, Jonas 0.0 (1046)
32 Georges, Simon 0.0 (1039) 1-0 Sanchez Pes, Pablo 0.0 (0)
33 Frere, David 0.0 (0) 0-1 Reveillon, Nathan 0.0 (0)
34 Cocquyt, Hoani 0.0 (0) 0-1 Durruoglu, Pierre Akin 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Hauchamps, Maxime 2.0 (2031) 1-0 Plomp, Mateo 2.0 (1560)
2 Van Coppenolle, Lander 2.0 (1522) 0-1 Raptis, Filippos 2.0 (1915)
3 Vantorre, Nils 2.0 (1900) 1-0 Boatca, Luca 2.0 (1529)
4 Beukenhorst, Gabriel 2.0 (1466) 1-0 Govoreanu, Matei 2.0 (1893)
5 Sazonov, Fedor 2.0 (1780) 1-0 Gellinck, Simon 2.0 (1372)
6 Smolders, Oscar 2.0 (1614) ½-½ Ognyanov, Daniel 2.0 (1348)
7 De Maeseneer, Wout 1.5 (1388) 0-1 Vandenhole, Kobe 1.5 (1743)
8 Vansilliette, Louis 1.5 (1410) 1-0 Musabayev, Maxim 1.5 (1642)
9 Declercq De Caigny, Finn 1.5 (1388) 0-1 Ghisa, Alexander 1.5 (1571)
10 Vertongen, Jack 1.5 (1308) 0-1 Meysman, Kaito 1.5 (1505)
11 De Rycke, Killian 1.5 (1332) ½-½ Konidakis, Alex 1.5 (1457)
12 Froeyman, Hugo 1.0 (1708) 1-0 Hanssens, Daan 1.0 (1249)
13 Oloeriu, Calin 1.0 (1568) 1-0 Vannecke, Ben 1.0 (1208)
14 Vandermeersch, Victor 1.0 (1212) 0-1 Heiligtag, Matthias 1.0 (1560)
15 Wambecq, Ward 1.0 (1442) 1-0 De Noose Clasens, Manoa 1.0 (1168)
16 Trinh, Manjit 1.0 (1128) 0-1 Wu, Zhengbang 1.0 (1432)
17 Cappan, Stan 1.0 (1427) 1-0 Vagenende, Lars 1.0 (1150)
18 Pien, Jonas 1.0 (1046) 0-1 Orban, Pieter-Jan 1.0 (1412)
19 Reveillon, Nathan 1.0 (0) 0-1 Menolascina, Francesco 1.0 (1392)
20 Schijns, Matz 1.0 (0) 0-1 Lauwers, Brent 1.0 (1362)
21 Akulov, Vladimir 1.0 (1350) 1-0 Georges, Simon 1.0 (1039)
22 Durruoglu, Pierre Akin 1.0 (0) 1-0 Aishajiang, Ehsan 1.0 (1323)
23 Kengne, Gabriel 1.0 (0) ½-½ Debucke, Ruben 1.0 (1292)
24 Van Brussel, Thomas 1.0 (1267) 1-0 Monegal, Matias 1.0 (0)
25 Coorevits, Arthur 0.5 (1207) 1-0 Moerman, Axl 1.0 (0)
26 Vandermeersch, Lucas 0.5 (0) 0-1 Klinkenberg, Jan 0.5 (1218)
27 Debyser, Lennert 0.5 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 0.0 (1280)
28 Demeyere, Thomas 0.0 (1241) 1-0 Beuseling, Lander 0.0 (0)
29 De Vidts, Niels 0.0 (1151) 1-0 Diaz Escobar, Esteban 0.0 (0)
30 Dambermont, Louis 0.0 (0) 0-1 Vynck, Arnon 0.0 (1118)
31 Ip, Lucas 0.0 (0) 1-0 Cocquyt, Hoani 0.0 (0)
32 Klonaris, Pierre 0.0 (0) 0-1 Cheng, Samuel 0.0 (0)
33 Stievenard, Adam 0.0 (0) 0-1 Frere, David 0.0 (0)
34 Sanchez Pes, Pablo 0.0 (0) 1-0 Oonk, Lukas 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Vantorre, Nils 3.0 (1900) 1-0 Hauchamps, Maxime 3.0 (2031)
2 Raptis, Filippos 3.0 (1915) 1-0 Sazonov, Fedor 3.0 (1780)
3 Vandenhole, Kobe 2.5 (1743) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 3.0 (1466)
4 Meysman, Kaito 2.5 (1505) 0-1 Smolders, Oscar 2.5 (1614)
5 Ghisa, Alexander 2.5 (1571) 1-0 Vansilliette, Louis 2.5 (1410)
6 Ognyanov, Daniel 2.5 (1348) 0-1 Govoreanu, Matei 2.0 (1893)
7 Orban, Pieter-Jan 2.0 (1412) 0-1 Froeyman, Hugo 2.0 (1708)
8 Menolascina, Francesco 2.0 (1392) 1-0 Oloeriu, Calin 2.0 (1568)
9 Heiligtag, Matthias 2.0 (1560) 1-0 Cappan, Stan 2.0 (1427)
10 Plomp, Mateo 2.0 (1560) ½-½ Akulov, Vladimir 2.0 (1350)
11 Boatca, Luca 2.0 (1529) ½-½ De Rycke, Killian 2.0 (1332)
12 Gellinck, Simon 2.0 (1372) ½-½ Van Coppenolle, Lander 2.0 (1522)
13 Konidakis, Alex 2.0 (1457) 1-0 Van Brussel, Thomas 2.0 (1267)
14 Lauwers, Brent 2.0 (1362) 0-1 Wambecq, Ward 2.0 (1442)
15 Wu, Zhengbang 2.0 (1432) ½-½ Durruoglu, Pierre Akin 2.0 (0)
16 Musabayev, Maxim 1.5 (1642) 1-0 Kengne, Gabriel 1.5 (0)
17 Debucke, Ruben 1.5 (1292) 1-0 De Maeseneer, Wout 1.5 (1388)
18 Klinkenberg, Jan 1.5 (1218) ½-½ Declercq De Caigny, Finn 1.5 (1388)
19 Coorevits, Arthur 1.5 (1207) ½-½ Vertongen, Jack 1.5 (1308)
20 Aishajiang, Ehsan 1.0 (1323) 1-0 Vynck, Arnon 1.0 (1118)
21 Akulov, Vsevolod 1.0 (1280) 1-0 Pien, Jonas 1.0 (1046)
22 Hanssens, Daan 1.0 (1249) 1-0 Reveillon, Nathan 1.0 (0)
23 Georges, Simon 1.0 (1039) 1-0 Demeyere, Thomas 1.0 (1241)
24 Cheng, Samuel 1.0 (0) 0-1 Vandermeersch, Victor 1.0 (1212)
25 Vannecke, Ben 1.0 (1208) 0-1 Schijns, Matz 1.0 (0)
26 De Noose Clasens, Manoa 1.0 (1168) 1-0 Ip, Lucas 1.0 (0)
27 Monegal, Matias 1.0 (0) ½-½ De Vidts, Niels 1.0 (1151)
28 Vagenende, Lars 1.0 (1150) 1-0 Sanchez Pes, Pablo 1.0 (0)
29 Moerman, Axl 1.0 (0) 0-1 Trinh, Manjit 1.0 (1128)
30 Frere, David 1.0 (0) 1-0 Debyser, Lennert 0.5 (0)
31 Cocquyt, Hoani 0.0 (0) 0-1 Vandermeersch, Lucas 0.5 (0)
32 Beuseling, Lander 0.0 (0) 1-0 Stievenard, Adam 0.0 (0)
33 Oonk, Lukas 0.0 (0) 0-1 Klonaris, Pierre 0.0 (0)
34 Diaz Escobar, Esteban 0.0 (0) 0-1 Dambermont, Louis 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Beukenhorst, Gabriel 4.0 (1466) ½-½ Raptis, Filippos 4.0 (1915)
2 Smolders, Oscar 3.5 (1614) 0-1 Vantorre, Nils 4.0 (1900)
3 Hauchamps, Maxime 3.0 (2031) 1-0 Ghisa, Alexander 3.5 (1571)
4 Govoreanu, Matei 3.0 (1893) 1-0 Heiligtag, Matthias 3.0 (1560)
5 Sazonov, Fedor 3.0 (1780) ½-½ Konidakis, Alex 3.0 (1457)
6 Froeyman, Hugo 3.0 (1708) ½-½ Menolascina, Francesco 3.0 (1392)
7 Wambecq, Ward 3.0 (1442) 0-1 Musabayev, Maxim 2.5 (1642)
8 Gellinck, Simon 2.5 (1372) 1-0 Vandenhole, Kobe 2.5 (1743)
9 Vansilliette, Louis 2.5 (1410) 1-0 Plomp, Mateo 2.5 (1560)
10 Durruoglu, Pierre Akin 2.5 (0) 0-1 Boatca, Luca 2.5 (1529)
11 Van Coppenolle, Lander 2.5 (1522) 1-0 Ognyanov, Daniel 2.5 (1348)
12 Akulov, Vladimir 2.5 (1350) 1-0 Meysman, Kaito 2.5 (1505)
13 De Rycke, Killian 2.5 (1332) ½-½ Wu, Zhengbang 2.5 (1432)
14 Oloeriu, Calin 2.0 (1568) 1-0 Debucke, Ruben 2.5 (1292)
15 Cappan, Stan 2.0 (1427) ½-½ Klinkenberg, Jan 2.0 (1218)
16 Vandermeersch, Victor 2.0 (1212) 0-1 Orban, Pieter-Jan 2.0 (1412)
17 Declercq De Caigny, Finn 2.0 (1388) 1-0 De Noose Clasens, Manoa 2.0 (1168)
18 Lauwers, Brent 2.0 (1362) ½-½ Coorevits, Arthur 2.0 (1207)
19 Vagenende, Lars 2.0 (1150) 0-1 Aishajiang, Ehsan 2.0 (1323)
20 Vertongen, Jack 2.0 (1308) 1-0 Georges, Simon 2.0 (1039)
21 Trinh, Manjit 2.0 (1128) 0-1 Akulov, Vsevolod 2.0 (1280)
22 Van Brussel, Thomas 2.0 (1267) 1-0 Frere, David 2.0 (0)
23 Schijns, Matz 2.0 (0) 1-0 Hanssens, Daan 2.0 (1249)
24 De Maeseneer, Wout 1.5 (1388) 0-1 Monegal, Matias 1.5 (0)
25 De Vidts, Niels 1.5 (1151) 1-0 Vandermeersch, Lucas 1.5 (0)
26 Kengne, Gabriel 1.5 (0) 1-0 Demeyere, Thomas 1.0 (1241)
27 Reveillon, Nathan 1.0 (0) ½-½ Vannecke, Ben 1.0 (1208)
28 Pien, Jonas 1.0 (1046) 0-1 Dambermont, Louis 1.0 (0)
29 Sanchez Pes, Pablo 1.0 (0) 0-1 Moerman, Axl 1.0 (0)
30 Ip, Lucas 1.0 (0) 0-1 Cheng, Samuel 1.0 (0)
31 Debyser, Lennert 0.5 (0) 1-0 Klonaris, Pierre 1.0 (0)
32 Stievenard, Adam 0.0 (0) 0-1 Diaz Escobar, Esteban 0.0 (0)
33 Cocquyt, Hoani 0.0 (0) 0-1 Oonk, Lukas 0.0 (0)
1001 Vynck, Arnon 1.0 (1118) 1-0 Beuseling, Lander 1.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Raptis, Filippos 4.5 (1915) 1-0 Vantorre, Nils 5.0 (1900)
2 Hauchamps, Maxime 4.0 (2031) 1-0 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1466)
3 Govoreanu, Matei 4.0 (1893) 0-1 Sazonov, Fedor 3.5 (1780)
4 Konidakis, Alex 3.5 (1457) 0-1 Froeyman, Hugo 3.5 (1708)
5 Musabayev, Maxim 3.5 (1642) 1-0 Van Coppenolle, Lander 3.5 (1522)
6 Menolascina, Francesco 3.5 (1392) 0-1 Smolders, Oscar 3.5 (1614)
7 Ghisa, Alexander 3.5 (1571) 0-1 Gellinck, Simon 3.5 (1372)
8 Boatca, Luca 3.5 (1529) 0-1 Vansilliette, Louis 3.5 (1410)
9 Heiligtag, Matthias 3.0 (1560) 1-0 Akulov, Vladimir 3.5 (1350)
10 De Rycke, Killian 3.0 (1332) ½-½ Oloeriu, Calin 3.0 (1568)
11 Aishajiang, Ehsan 3.0 (1323) 1-0 Wambecq, Ward 3.0 (1442)
12 Wu, Zhengbang 3.0 (1432) 1-0 Vertongen, Jack 3.0 (1308)
13 Orban, Pieter-Jan 3.0 (1412) 1-0 Van Brussel, Thomas 3.0 (1267)
14 Akulov, Vsevolod 3.0 (1280) ½-½ Declercq De Caigny, Finn 3.0 (1388)
15 Plomp, Mateo 2.5 (1560) 1-0 Schijns, Matz 3.0 (0)
16 Vandenhole, Kobe 2.5 (1743) 1-0 Coorevits, Arthur 2.5 (1207)
17 Meysman, Kaito 2.5 (1505) 1-0 Kengne, Gabriel 2.5 (0)
18 Monegal, Matias 2.5 (0) ½-½ Cappan, Stan 2.5 (1427)
19 Klinkenberg, Jan 2.5 (1218) 0-1 Lauwers, Brent 2.5 (1362)
20 Ognyanov, Daniel 2.5 (1348) 1-0 Durruoglu, Pierre Akin 2.5 (0)
21 Debucke, Ruben 2.5 (1292) 1-0 De Vidts, Niels 2.5 (1151)
22 Georges, Simon 2.0 (1039) 1-0 Vandermeersch, Victor 2.0 (1212)
23 De Noose Clasens, Manoa 2.0 (1168) 0-1 Cheng, Samuel 2.0 (0)
24 Dambermont, Louis 2.0 (0) 0-1 Vagenende, Lars 2.0 (1150)
25 Frere, David 2.0 (0) 0-1 Trinh, Manjit 2.0 (1128)
26 Moerman, Axl 2.0 (0) 0-1 De Maeseneer, Wout 1.5 (1388)
27 Vannecke, Ben 1.5 (1208) 1-0 Debyser, Lennert 1.5 (0)
28 Vandermeersch, Lucas 1.5 (0) 1-0 Reveillon, Nathan 1.5 (0)
29 Demeyere, Thomas 1.0 (1241) 1-0 Diaz Escobar, Esteban 1.0 (0)
30 Beuseling, Lander 1.0 (0) 0-1 Pien, Jonas 1.0 (1046)
31 Klonaris, Pierre 1.0 (0) 0-1 Sanchez Pes, Pablo 1.0 (0)
32 Oonk, Lukas 1.0 (0) 1-0 Ip, Lucas 1.0 (0)
33 Stievenard, Adam 0.0 (0) ½-½ Cocquyt, Hoani 0.0 (0)
1001 Hanssens, Daan 2.0 (1249) 1-0 Vynck, Arnon 2.0 (1118)
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Raptis, Filippos 5.5 (1915) 0-1 Hauchamps, Maxime 5.0 (2031)
2 Vantorre, Nils 5.0 (1900) 0-1ff Froeyman, Hugo 4.5 (1708)
3 Sazonov, Fedor 4.5 (1780) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1466)
4 Gellinck, Simon 4.5 (1372) ½-½ Musabayev, Maxim 4.5 (1642)
5 Smolders, Oscar 4.5 (1614) 1-0 Vansilliette, Louis 4.5 (1410)
6 Wu, Zhengbang 4.0 (1432) ½-½ Govoreanu, Matei 4.0 (1893)
7 Orban, Pieter-Jan 4.0 (1412) 1-0 Heiligtag, Matthias 4.0 (1560)
8 Vandenhole, Kobe 3.5 (1743) 0-1 Aishajiang, Ehsan 4.0 (1323)
9 Menolascina, Francesco 3.5 (1392) 0-1 Ghisa, Alexander 3.5 (1571)
10 Oloeriu, Calin 3.5 (1568) 1-0 Akulov, Vsevolod 3.5 (1280)
11 Declercq De Caigny, Finn 3.5 (1388) ½-½ Plomp, Mateo 3.5 (1560)
12 Lauwers, Brent 3.5 (1362) ½-½ Boatca, Luca 3.5 (1529)
13 Van Coppenolle, Lander 3.5 (1522) ½-½ De Rycke, Killian 3.5 (1332)
14 Debucke, Ruben 3.5 (1292) 0-1 Meysman, Kaito 3.5 (1505)
15 Akulov, Vladimir 3.5 (1350) 0-1 Konidakis, Alex 3.5 (1457)
16 Wambecq, Ward 3.0 (1442) ½-½ Ognyanov, Daniel 3.5 (1348)
17 Cappan, Stan 3.0 (1427) 1-0 Trinh, Manjit 3.0 (1128)
18 Vertongen, Jack 3.0 (1308) 1-0 Schijns, Matz 3.0 (0)
19 Van Brussel, Thomas 3.0 (1267) 1-0 Georges, Simon 3.0 (1039)
20 Cheng, Samuel 3.0 (0) 1-0 Hanssens, Daan 3.0 (1249)
21 Vagenende, Lars 3.0 (1150) ½-½ Monegal, Matias 3.0 (0)
22 De Maeseneer, Wout 2.5 (1388) 1-0 De Vidts, Niels 2.5 (1151)
23 Kengne, Gabriel 2.5 (0) 0-1 Klinkenberg, Jan 2.5 (1218)
24 Durruoglu, Pierre Akin 2.5 (0) ½-½ Vannecke, Ben 2.5 (1208)
25 Coorevits, Arthur 2.5 (1207) 1-0 Vandermeersch, Lucas 2.5 (0)
26 Demeyere, Thomas 2.0 (1241) 1-0 Oonk, Lukas 2.0 (0)
27 Vandermeersch, Victor 2.0 (1212) 1-0 Dambermont, Louis 2.0 (0)
28 Sanchez Pes, Pablo 2.0 (0) 1-0 De Noose Clasens, Manoa 2.0 (1168)
29 Pien, Jonas 2.0 (1046) 0-1 Frere, David 2.0 (0)
30 Reveillon, Nathan 1.5 (0) 1-0 Debyser, Lennert 1.5 (0)
31 Diaz Escobar, Esteban 1.0 (0) 0-1 Beuseling, Lander 1.0 (0)
32 Ip, Lucas 1.0 (0) 0-1 Klonaris, Pierre 1.0 (0)
1001 Vynck, Arnon 2.0 (1118) 1-0 Moerman, Axl 2.0 (0)
  Cocquyt, Hoani 0.5 (0) 1 Bye  
  Stievenard, Adam 0.5 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (15/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Froeyman, Hugo 5.5 (1708) 0-1 Hauchamps, Maxime 6.0 (2031)
2 Beukenhorst, Gabriel 5.5 (1466) 1-0 Smolders, Oscar 5.5 (1614)
3 Musabayev, Maxim 5.0 (1642) 0-1 Raptis, Filippos 5.5 (1915)
4 Vantorre, Nils 5.0 (1900) 1-0 Gellinck, Simon 5.0 (1372)
5 Aishajiang, Ehsan 5.0 (1323) ½-½ Orban, Pieter-Jan 5.0 (1412)
6 Meysman, Kaito 4.5 (1505) 0-1 Govoreanu, Matei 4.5 (1893)
7 Vansilliette, Louis 4.5 (1410) 0-1 Sazonov, Fedor 4.5 (1780)
8 Ghisa, Alexander 4.5 (1571) 0-1 Wu, Zhengbang 4.5 (1432)
9 Konidakis, Alex 4.5 (1457) ½-½ Oloeriu, Calin 4.5 (1568)
10 Plomp, Mateo 4.0 (1560) 1-0 Lauwers, Brent 4.0 (1362)
11 Heiligtag, Matthias 4.0 (1560) ½-½ De Rycke, Killian 4.0 (1332)
12 Boatca, Luca 4.0 (1529) 1-0 Vertongen, Jack 4.0 (1308)
13 Van Brussel, Thomas 4.0 (1267) ½-½ Van Coppenolle, Lander 4.0 (1522)
14 Ognyanov, Daniel 4.0 (1348) 1-0 Cappan, Stan 4.0 (1427)
15 Cheng, Samuel 4.0 (0) 0-1 Declercq De Caigny, Finn 4.0 (1388)
16 Akulov, Vsevolod 3.5 (1280) 0-1 Vandenhole, Kobe 3.5 (1743)
17 Wambecq, Ward 3.5 (1442) ½-½ Debucke, Ruben 3.5 (1292)
18 Klinkenberg, Jan 3.5 (1218) 1-0 Menolascina, Francesco 3.5 (1392)
19 Coorevits, Arthur 3.5 (1207) ½-½ De Maeseneer, Wout 3.5 (1388)
20 Monegal, Matias 3.5 (0) 0-1 Akulov, Vladimir 3.5 (1350)
21 Hanssens, Daan 3.0 (1249) 1-0 Vagenende, Lars 3.5 (1150)
22 Schijns, Matz 3.0 (0) 0-1 Demeyere, Thomas 3.0 (1241)
23 Frere, David 3.0 (0) 1-0 Vandermeersch, Victor 3.0 (1212)
24 Vannecke, Ben 3.0 (1208) 1-0 Georges, Simon 3.0 (1039)
25 Trinh, Manjit 3.0 (1128) 0-1 Durruoglu, Pierre Akin 3.0 (0)
26 De Vidts, Niels 2.5 (1151) 1-0 Reveillon, Nathan 2.5 (0)
27 Vandermeersch, Lucas 2.5 (0) 0-1 Kengne, Gabriel 2.5 (0)
28 De Noose Clasens, Manoa 2.0 (1168) 0-1 Oonk, Lukas 2.0 (0)
29 Moerman, Axl 2.0 (0) 1-0 Pien, Jonas 2.0 (1046)
30 Dambermont, Louis 2.0 (0) 0-1 Beuseling, Lander 2.0 (0)
31 Klonaris, Pierre 2.0 (0) 1-0 Cocquyt, Hoani 1.5 (0)
32 Debyser, Lennert 1.5 (0) 1-0 Ip, Lucas 1.0 (0)
1001 Vynck, Arnon 3.0 (1118) 1-0 Sanchez Pes, Pablo 3.0 (0)
  Diaz Escobar, Esteban 1.0 (0) 1 Bye  
  Stievenard, Adam 0.5 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (16/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Hauchamps, Maxime 7.0 (2031) 1-0 Sazonov, Fedor 5.5 (1780)
2 Beukenhorst, Gabriel 6.5 (1466) 0-1 Vantorre, Nils 6.0 (1900)
3 Govoreanu, Matei 5.5 (1893) ½-½ Raptis, Filippos 6.5 (1915)
4 Wu, Zhengbang 5.5 (1432) ½-½ Froeyman, Hugo 5.5 (1708)
5 Smolders, Oscar 5.5 (1614) ½-½ Aishajiang, Ehsan 5.5 (1323)
6 Orban, Pieter-Jan 5.5 (1412) 1-0 Plomp, Mateo 5.0 (1560)
7 Declercq De Caigny, Finn 5.0 (1388) 1-0 Musabayev, Maxim 5.0 (1642)
8 Oloeriu, Calin 5.0 (1568) 1-0 Boatca, Luca 5.0 (1529)
9 Gellinck, Simon 5.0 (1372) 0-1 Ognyanov, Daniel 5.0 (1348)
10 Ghisa, Alexander 4.5 (1571) ½-½ Konidakis, Alex 5.0 (1457)
11 Vandenhole, Kobe 4.5 (1743) ½-½ Meysman, Kaito 4.5 (1505)
12 Van Coppenolle, Lander 4.5 (1522) 1-0 Heiligtag, Matthias 4.5 (1560)
13 De Rycke, Killian 4.5 (1332) 0-1 Vansilliette, Louis 4.5 (1410)
14 Akulov, Vladimir 4.5 (1350) 0-1 Van Brussel, Thomas 4.5 (1267)
15 De Maeseneer, Wout 4.0 (1388) 1-0 Klinkenberg, Jan 4.5 (1218)
16 Demeyere, Thomas 4.0 (1241) 0-1 Wambecq, Ward 4.0 (1442)
17 Cappan, Stan 4.0 (1427) ½-½ Vannecke, Ben 4.0 (1208)
18 Vertongen, Jack 4.0 (1308) ½-½ Cheng, Samuel 4.0 (0)
19 Debucke, Ruben 4.0 (1292) 1-0 Coorevits, Arthur 4.0 (1207)
20 Durruoglu, Pierre Akin 4.0 (0) 1-0 Hanssens, Daan 4.0 (1249)
21 Menolascina, Francesco 3.5 (1392) 1-0 Frere, David 4.0 (0)
22 Vagenende, Lars 3.5 (1150) 0-1 Akulov, Vsevolod 3.5 (1280)
23 Kengne, Gabriel 3.5 (0) 1-0 De Vidts, Niels 3.5 (1151)
24 Vandermeersch, Victor 3.0 (1212) ½-½ Monegal, Matias 3.5 (0)
25 Beuseling, Lander 3.0 (0) 1-0 Trinh, Manjit 3.0 (1128)
26 Georges, Simon 3.0 (1039) 1-0 Klonaris, Pierre 3.0 (0)
27 Sanchez Pes, Pablo 3.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 3.0 (0)
28 Oonk, Lukas 3.0 (0) 0-1 Moerman, Axl 3.0 (0)
29 Debyser, Lennert 2.5 (0) 1-0 Vandermeersch, Lucas 2.5 (0)
30 Reveillon, Nathan 2.5 (0) 1-0 Dambermont, Louis 2.0 (0)
31 Diaz Escobar, Esteban 2.0 (0) 0-1 De Noose Clasens, Manoa 2.0 (1168)
32 Cocquyt, Hoani 1.5 (0) 0-1 Pien, Jonas 2.0 (1046)
1001 Lauwers, Brent 4.0 (1362) 1-0 Vynck, Arnon 4.0 (1118)
  Ip, Lucas 1.0 (0) 1 Bye  
  Stievenard, Adam 0.5 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Hauchamps, Maxime (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.20540
N-Elo1982
FIDE-ID264865
F-Elo2031
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov, Vsevolod BEL 1280 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Wu, Zhengbang BEL 1432 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Plomp, Mateo BEL 1560 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Vantorre, Nils BEL 1900 7.0 Z - 0 3.0 0.68 -0.68
5 3      Ghisa, Alexander BEL 1571 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Beukenhorst, Gabriel BEL 1466 6.5 W 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Raptis, Filippos BEL 1915 7.0 Z 1 6.0 0.66 +0.34
8 1      Froeyman, Hugo BEL 1708 6.0 Z 1 7.0 0.87 +0.13
9 1      Sazonov, Fedor BEL 1780 5.5 W 1 8.0 0.81 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1623 52.5 Totaal 8.0 7.62 +0.38
Begin van de pagina

Vantorre, Nils (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo1900
FIDE-ID258474
F-Elo1830
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Hanssens, Daan BEL 1249 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Orban, Pieter-Jan BEL 1412 6.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Boatca, Luca BEL 1529 5.0 W - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1      Hauchamps, Maxime BEL 2031 8.0 W - 1 4.0 0.32 +0.68
5 2      Smolders, Oscar BEL 1614 6.0 Z - 1 5.0 0.84 +0.16
6 1      Raptis, Filippos BEL 1915 7.0 Z 0 5.0 0.48 -0.48
7 2      Froeyman, Hugo BEL 1708 6.0 W 0ff 5.0 0.00 +0.00
8 4      Gellinck, Simon BEL 1372 5.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
9 2      Beukenhorst, Gabriel BEL 1466 6.5 Z - 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1588 54.0 Totaal 7.0 6.22 +0.78
Begin van de pagina

Raptis, Filippos (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.20846
N-Elo1837
FIDE-ID264903
F-Elo1915
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Brussel, Thomas BEL 1267 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Wambecq, Ward BEL 1442 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Van Coppenolle, Lander BEL 1522 5.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Sazonov, Fedor BEL 1780 5.5 W - 1 4.0 0.68 +0.32
5 1      Beukenhorst, Gabriel BEL 1466 6.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
6 1      Vantorre, Nils BEL 1900 7.0 W - 1 5.5 0.52 +0.48
7 1      Hauchamps, Maxime BEL 2031 8.0 W 0 5.5 0.34 -0.34
8 3      Musabayev, Maxim BEL 1642 5.0 Z 1 6.5 0.83 +0.17
9 3      Govoreanu, Matei BEL 1893 6.0 Z ½ 7.0 0.53 -0.03
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1660 54.0 Totaal 7.0 6.58 +0.42
Begin van de pagina

Beukenhorst, Gabriel (Rank: 17)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1466
FIDE-ID252239
F-Elo1442
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Vannecke, Ben BEL 1208 4.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 4      Govoreanu, Matei BEL 1893 6.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 3      Vandenhole, Kobe BEL 1743 5.0 Z - 1 4.0 0.17 +0.83
5 1      Raptis, Filippos BEL 1915 7.0 W ½ 4.5 0.08 +0.42
6 2      Hauchamps, Maxime BEL 2031 8.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
7 3      Sazonov, Fedor BEL 1780 5.5 Z 1 5.5 0.14 +0.86
8 2      Smolders, Oscar BEL 1614 6.0 W - 1 6.5 0.30 +0.70
9 2      Vantorre, Nils BEL 1900 7.0 W - 0 6.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1760 50.5 Totaal 6.5 2.67 +3.83
Begin van de pagina

Orban, Pieter-Jan (Rank: 22)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.23247
N-Elo0
FIDE-ID272841
F-Elo1412
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Debyser, Lennert BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vantorre, Nils BEL 1900 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Pien, Jonas BEL 1046 3.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
4 7      Froeyman, Hugo BEL 1708 6.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
5 16      Vandermeersch, Victor BEL 1212 3.5 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
6 13      Van Brussel, Thomas BEL 1267 5.5 W - 1 4.0 0.69 +0.31
7 7      Heiligtag, Matthias GER 1560 4.5 W - 1 5.0 0.30 +0.70
8 5      Aishajiang, Ehsan BEL 1323 6.0 Z - ½ 5.5 0.62 -0.12
9 6      Plomp, Mateo BEL 1560 5.0 W - 1 6.5 0.30 +0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1447 44.0 Totaal 6.5 4.72 +1.78
Begin van de pagina

Smolders, Oscar (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo1592
FIDE-ID258091
F-Elo1614
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Noose Clasens, Manoa BEL 1168 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Lauwers, Brent BEL 1362 5.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 6      Ognyanov, Daniel BEL 1348 6.0 W - ½ 2.5 0.82 -0.32
4 4      Meysman, Kaito BEL 1505 5.0 Z - 1 3.5 0.65 +0.35
5 2      Vantorre, Nils BEL 1900 7.0 W - 0 3.5 0.16 -0.16
6 6      Menolascina, Francesco BEL 1392 4.5 Z 1 4.5 0.78 +0.22
7 5      Vansilliette, Louis BEL 1410 5.5 W - 1 5.5 0.76 +0.24
8 2      Beukenhorst, Gabriel BEL 1466 6.5 Z - 0 5.5 0.70 -0.70
9 5      Aishajiang, Ehsan BEL 1323 6.0 W - ½ 6.0 0.85 -0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1430 48.5 Totaal 6.0 6.45 -0.45
Begin van de pagina

Froeyman, Hugo (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1699
FIDE-ID254630
F-Elo1708
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vannecke, Ben BEL 1208 4.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 19      Cheng, Samuel BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Hanssens, Daan BEL 1249 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Orban, Pieter-Jan BEL 1412 6.5 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
5 6      Menolascina, Francesco BEL 1392 4.5 W - ½ 3.5 0.87 -0.37
6 4      Konidakis, Alex BEL 1457 5.5 Z - 1 4.5 0.81 +0.19
7 2      Vantorre, Nils BEL 1900 7.0 Z - 1FF 5.5 0.00 +0.00
8 1      Hauchamps, Maxime BEL 2031 8.0 W 0 5.5 0.13 -0.13
9 4      Wu, Zhengbang BEL 1432 6.0 Z ½ 6.0 0.83 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1510 50.5 Totaal 6.0 6.25 -1.25
Begin van de pagina

Govoreanu, Matei (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1864
FIDE-ID258059
F-Elo1893
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Demeyere, Thomas BEL 1241 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Cappan, Stan BEL 1427 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Beukenhorst, Gabriel BEL 1466 6.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 6      Ognyanov, Daniel BEL 1348 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Heiligtag, Matthias GER 1560 4.5 W 1 4.0 0.88 +0.12
6 3      Sazonov, Fedor BEL 1780 5.5 W - 0 4.0 0.65 -0.65
7 6      Wu, Zhengbang BEL 1432 6.0 Z ½ 4.5 0.92 -0.42
8 6      Meysman, Kaito BEL 1505 5.0 Z - 1 5.5 0.91 +0.09
9 3      Raptis, Filippos BEL 1915 7.0 W - ½ 6.0 0.47 +0.03
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1519 49.0 Totaal 6.0 7.51 -1.51
Begin van de pagina

Ognyanov, Daniel (Rank: 30)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17346
N-Elo1348
FIDE-ID258350
F-Elo1330
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Kengne, Gabriel BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Oloeriu, Calin BEL 1568 6.0 W - 1 2.0 0.22 +0.78
3 6      Smolders, Oscar BEL 1614 6.0 Z - ½ 2.5 0.18 +0.32
4 6      Govoreanu, Matei BEL 1893 6.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
5 11      Van Coppenolle, Lander BEL 1522 5.5 Z 0 2.5 0.27 -0.27
6 20      Durruoglu, Pierre Akin BEL 0 5.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 16      Wambecq, Ward BEL 1442 5.0 Z - ½ 4.0 0.37 +0.13
8 14      Cappan, Stan BEL 1427 4.5 W 1 5.0 0.39 +0.61
9 9      Gellinck, Simon BEL 1372 5.0 Z - 1 6.0 0.47 +0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1548 47.5 Totaal 6.0 3.82 +2.18
Begin van de pagina

Wu, Zhengbang (Rank: 20)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.22175
N-Elo1432
FIDE-ID267279
F-Elo1402
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Stievenard, Adam BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Hauchamps, Maxime BEL 2031 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Trinh, Manjit BEL 1128 3.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
4 15      Durruoglu, Pierre Akin BEL 0 5.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 13      De Rycke, Killian BEL 1332 4.5 Z - ½ 3.0 0.64 -0.14
6 12      Vertongen, Jack BEL 1308 4.5 W - 1 4.0 0.67 +0.33
7 6      Govoreanu, Matei BEL 1893 6.0 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
8 8      Ghisa, Alexander BEL 1571 5.0 Z - 1 5.5 0.31 +0.69
9 4      Froeyman, Hugo BEL 1708 6.0 W - ½ 6.0 0.17 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1567 42.5 Totaal 6.0 4.65 +1.35
Begin van de pagina

Aishajiang, Ehsan (Rank: 32)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo1187
FIDE-ID256897
F-Elo1323
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Sanchez Pes, Pablo BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Plomp, Mateo BEL 1560 5.0 W - 0 1.0 0.20 -0.20
3 22      Durruoglu, Pierre Akin BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 20      Vynck, Arnon BEL 1118 4.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
5 19      Vagenende, Lars BEL 1150 3.5 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
6 11      Wambecq, Ward BEL 1442 5.0 W - 1 4.0 0.34 +0.66
7 8      Vandenhole, Kobe BEL 1743 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
8 5      Orban, Pieter-Jan BEL 1412 6.5 W ½ 5.5 0.38 +0.12
9 5      Smolders, Oscar BEL 1614 6.0 Z - ½ 6.0 0.15 +0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1434 44.0 Totaal 6.0 4.48 +1.52
Begin van de pagina

Oloeriu, Calin (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1553
FIDE-ID253022
F-Elo1568
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vagenende, Lars BEL 1150 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Ognyanov, Daniel BEL 1348 6.0 Z - 0 1.0 0.78 -0.78
3 13      Vannecke, Ben BEL 1208 4.5 W - 1 2.0 0.90 +0.10
4 8      Menolascina, Francesco BEL 1392 4.5 Z - 0 2.0 0.73 -0.73
5 14      Debucke, Ruben BEL 1292 5.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
6 10      De Rycke, Killian BEL 1332 4.5 Z ½ 3.5 0.80 -0.30
7 10      Akulov, Vsevolod BEL 1280 4.5 W - 1 4.5 0.84 +0.16
8 9      Konidakis, Alex BEL 1457 5.5 Z - ½ 5.0 0.65 -0.15
9 8      Boatca, Luca BEL 1529 5.0 W - 1 6.0 0.55 +0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1332 43.0 Totaal 6.0 7.00 -1.00
Begin van de pagina

Declercq De Caigny, Finn (Rank: 25)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.23150
N-Elo0
FIDE-ID272868
F-Elo1388
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 18      Coorevits, Arthur BEL 1207 4.0 W - 1 1.5 0.74 +0.26
3 9      Ghisa, Alexander BEL 1571 5.0 W - 0 1.5 0.26 -0.26
4 18      Klinkenberg, Jan BEL 1218 4.5 Z - ½ 2.0 0.72 -0.22
5 17      De Noose Clasens, Manoa BEL 1168 3.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
6 14      Akulov, Vsevolod BEL 1280 4.5 Z - ½ 3.5 0.65 -0.15
7 11      Plomp, Mateo BEL 1560 5.0 W - ½ 4.0 0.27 +0.23
8 15      Cheng, Samuel BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
9 7      Musabayev, Maxim BEL 1642 5.0 W - 1 6.0 0.19 +0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1378 38.0 Totaal 6.0 5.45 +0.55
Begin van de pagina

Sazonov, Fedor (Rank: 5)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1736
FIDE-ID258105
F-Elo1780
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Klinkenberg, Jan BEL 1218 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Menolascina, Francesco BEL 1392 4.5 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 5      Gellinck, Simon BEL 1372 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Raptis, Filippos BEL 1915 7.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
5 5      Konidakis, Alex BEL 1457 5.5 W - ½ 3.5 0.87 -0.37
6 3      Govoreanu, Matei BEL 1893 6.0 Z - 1 4.5 0.35 +0.65
7 3      Beukenhorst, Gabriel BEL 1466 6.5 W 0 4.5 0.86 -0.86
8 7      Vansilliette, Louis BEL 1410 5.5 Z - 1 5.5 0.90 +0.10
9 1      Hauchamps, Maxime BEL 2031 8.0 Z - 0 5.5 0.19 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1572 52.5 Totaal 5.5 6.24 -0.74
Begin van de pagina

Van Coppenolle, Lander (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19360
N-Elo1493
FIDE-ID261807
F-Elo1522
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Georges, Simon BEL 1039 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Debucke, Ruben BEL 1292 5.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 2      Raptis, Filippos BEL 1915 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 12      Gellinck, Simon BEL 1372 5.0 Z - ½ 2.5 0.70 -0.20
5 11      Ognyanov, Daniel BEL 1348 6.0 W - 1 3.5 0.73 +0.27
6 5      Musabayev, Maxim BEL 1642 5.0 Z - 0 3.5 0.34 -0.34
7 13      De Rycke, Killian BEL 1332 4.5 W - ½ 4.0 0.75 -0.25
8 13      Van Brussel, Thomas BEL 1267 5.5 Z - ½ 4.5 0.81 -0.31
9 12      Heiligtag, Matthias GER 1560 4.5 W - 1 5.5 0.45 +0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1418 46.5 Totaal 5.5 5.57 -0.07
Begin van de pagina

Vansilliette, Louis (Rank: 23)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.22694
N-Elo1410
FIDE-ID268380
F-Elo1347
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Monegal, Matias BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vandenhole, Kobe BEL 1743 5.0 Z - ½ 1.5 0.12 +0.38
3 8      Musabayev, Maxim BEL 1642 5.0 W - 1 2.5 0.21 +0.79
4 5      Ghisa, Alexander BEL 1571 5.0 Z - 0 2.5 0.29 -0.29
5 9      Plomp, Mateo BEL 1560 5.0 W - 1 3.5 0.30 +0.70
6 8      Boatca, Luca BEL 1529 5.0 Z - 1 4.5 0.34 +0.66
7 5      Smolders, Oscar BEL 1614 6.0 Z - 0 4.5 0.24 -0.24
8 7      Sazonov, Fedor BEL 1780 5.5 W - 0 4.5 0.10 -0.10
9 13      De Rycke, Killian BEL 1332 4.5 Z - 1 5.5 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1596 45.0 Totaal 5.5 3.13 +2.37
Begin van de pagina

Konidakis, Alex (Rank: 18)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.22511
N-Elo1384
FIDE-ID268194
F-Elo1457
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Schijns, Matz BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Vertongen, Jack BEL 1308 4.5 W - ½ 1.5 0.70 -0.20
3 11      De Rycke, Killian BEL 1332 4.5 Z - ½ 2.0 0.67 -0.17
4 13      Van Brussel, Thomas BEL 1267 5.5 W - 1 3.0 0.75 +0.25
5 5      Sazonov, Fedor BEL 1780 5.5 Z - ½ 3.5 0.13 +0.37
6 4      Froeyman, Hugo BEL 1708 6.0 W - 0 3.5 0.19 -0.19
7 15      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.5 Z - 1 4.5 0.65 +0.35
8 9      Oloeriu, Calin BEL 1568 6.0 W - ½ 5.0 0.35 +0.15
9 10      Ghisa, Alexander BEL 1571 5.0 Z - ½ 5.5 0.34 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1485 44.5 Totaal 5.5 4.70 +0.80
Begin van de pagina

Van Brussel, Thomas (Rank: 36)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.21048
N-Elo0
FIDE-ID268372
F-Elo1267
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Raptis, Filippos BEL 1915 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Oonk, Lukas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 24      Monegal, Matias BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Konidakis, Alex BEL 1457 5.5 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
5 22      Frere, David BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 13      Orban, Pieter-Jan BEL 1412 6.5 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
7 19      Georges, Simon BEL 1039 4.0 W - 1 4.0 0.79 +0.21
8 13      Van Coppenolle, Lander BEL 1522 5.5 W - ½ 4.5 0.19 +0.31
9 14      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.5 Z - 1 5.5 0.39 +0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1449 44.0 Totaal 5.5 4.77 +0.73
Begin van de pagina

Ghisa, Alexander (Rank: 10)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo1527
FIDE-ID260959
F-Elo1571
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Vidts, Niels BEL 1151 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      De Maeseneer, Wout BEL 1388 5.0 W - ½ 1.5 0.74 -0.24
3 9      Declercq De Caigny, Finn BEL 1388 6.0 Z - 1 2.5 0.74 +0.26
4 5      Vansilliette, Louis BEL 1410 5.5 W - 1 3.5 0.71 +0.29
5 3      Hauchamps, Maxime BEL 2031 8.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
6 7      Gellinck, Simon BEL 1372 5.0 W 0 3.5 0.76 -0.76
7 9      Menolascina, Francesco BEL 1392 4.5 Z - 1 4.5 0.73 +0.27
8 8      Wu, Zhengbang BEL 1432 6.0 W - 0 4.5 0.69 -0.69
9 10      Konidakis, Alex BEL 1457 5.5 W - ½ 5.0 0.66 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1446 49.0 Totaal 5.0 6.03 -1.03
Begin van de pagina

Plomp, Mateo (Rank: 12)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo1521
FIDE-ID258083
F-Elo1560
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vynck, Arnon BEL 1118 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Aishajiang, Ehsan BEL 1323 6.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
3 1      Hauchamps, Maxime BEL 2031 8.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.5 W - ½ 2.5 0.77 -0.27
5 9      Vansilliette, Louis BEL 1410 5.5 Z - 0 2.5 0.70 -0.70
6 15      Schijns, Matz BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 11      Declercq De Caigny, Finn BEL 1388 6.0 Z ½ 4.0 0.73 -0.23
8 10      Lauwers, Brent BEL 1362 5.0 W - 1 5.0 0.76 +0.24
9 6      Orban, Pieter-Jan BEL 1412 6.5 Z - 0 5.0 0.70 -0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1424 48.5 Totaal 5.0 6.38 -1.38
Begin van de pagina

Gellinck, Simon (Rank: 27)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1372
FIDE-ID252921
F-Elo1264
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Moerman, Axl BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Heiligtag, Matthias GER 1560 4.5 Z - 1 2.0 0.26 +0.74
3 5      Sazonov, Fedor BEL 1780 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 12      Van Coppenolle, Lander BEL 1522 5.5 W - ½ 2.5 0.30 +0.20
5 8      Vandenhole, Kobe BEL 1743 5.0 W - 1 3.5 0.10 +0.90
6 7      Ghisa, Alexander BEL 1571 5.0 Z - 1 4.5 0.24 +0.76
7 4      Musabayev, Maxim BEL 1642 5.0 W - ½ 5.0 0.17 +0.33
8 4      Vantorre, Nils BEL 1900 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 9      Ognyanov, Daniel BEL 1348 6.0 W - 0 5.0 0.53 -0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1633 47.5 Totaal 5.0 2.68 +2.32
Begin van de pagina

Wambecq, Ward (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo1442
FIDE-ID262226
F-Elo1415
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Cheng, Samuel BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Raptis, Filippos BEL 1915 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      De Noose Clasens, Manoa BEL 1168 3.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
4 14      Lauwers, Brent BEL 1362 5.0 Z - 1 3.0 0.61 +0.39
5 7      Musabayev, Maxim BEL 1642 5.0 W - 0 3.0 0.24 -0.24
6 11      Aishajiang, Ehsan BEL 1323 6.0 Z 0 3.0 0.66 -0.66
7 16      Ognyanov, Daniel BEL 1348 6.0 W - ½ 3.5 0.63 -0.13
8 17      Debucke, Ruben BEL 1292 5.0 W ½ 4.0 0.70 -0.20
9 16      Demeyere, Thomas BEL 1241 4.0 Z - 1 5.0 0.76 +0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1411 45.5 Totaal 5.0 5.43 -0.43
Begin van de pagina

Boatca, Luca (Rank: 14)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1481
FIDE-ID1259660
F-Elo1529
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Pien, Jonas BEL 1046 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.5 W - 1 2.0 0.73 +0.27
3 3      Vantorre, Nils BEL 1900 7.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
4 11      De Rycke, Killian BEL 1332 4.5 W - ½ 2.5 0.75 -0.25
5 10      Durruoglu, Pierre Akin BEL 0 5.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 8      Vansilliette, Louis BEL 1410 5.5 W - 0 3.5 0.66 -0.66
7 12      Lauwers, Brent BEL 1362 5.0 Z - ½ 4.0 0.72 -0.22
8 12      Vertongen, Jack BEL 1308 4.5 W - 1 5.0 0.78 +0.22
9 8      Oloeriu, Calin BEL 1568 6.0 Z - 0 5.0 0.45 -0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1409 45.0 Totaal 5.0 6.03 -1.03
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 8)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1595
FIDE-ID254711
F-Elo1642
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Coorevits, Arthur BEL 1207 4.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 17      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 8      Vansilliette, Louis BEL 1410 5.5 Z - 0 1.5 0.79 -0.79
4 16      Kengne, Gabriel BEL 0 4.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 7      Wambecq, Ward BEL 1442 5.0 Z - 1 3.5 0.76 +0.24
6 5      Van Coppenolle, Lander BEL 1522 5.5 W 1 4.5 0.66 +0.34
7 4      Gellinck, Simon BEL 1372 5.0 Z - ½ 5.0 0.83 -0.33
8 3      Raptis, Filippos BEL 1915 7.0 W - 0 5.0 0.17 -0.17
9 7      Declercq De Caigny, Finn BEL 1388 6.0 Z 0 5.0 0.81 -0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1465 45.0 Totaal 5.0 6.78 -1.78
Begin van de pagina

Vandenhole, Kobe (Rank: 6)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo1743
FIDE-ID268844
F-Elo1725
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vandermeersch, Victor BEL 1212 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vansilliette, Louis BEL 1410 5.5 W - ½ 1.5 0.88 -0.38
3 7      De Maeseneer, Wout BEL 1388 5.0 Z - 1 2.5 0.89 +0.11
4 3      Beukenhorst, Gabriel BEL 1466 6.5 W - 0 2.5 0.83 -0.83
5 8      Gellinck, Simon BEL 1372 5.0 Z 0 2.5 0.90 -0.90
6 16      Coorevits, Arthur BEL 1207 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 8      Aishajiang, Ehsan BEL 1323 6.0 W - 0 3.5 0.92 -0.92
8 16      Akulov, Vsevolod BEL 1280 4.5 Z 1 4.5 0.92 +0.08
9 11      Meysman, Kaito BEL 1505 5.0 W - ½ 5.0 0.80 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1351 45.0 Totaal 5.0 7.98 -2.98
Begin van de pagina

Meysman, Kaito (Rank: 16)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.16017
N-Elo1505
FIDE-ID254290
F-Elo1474
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Reveillon, Nathan BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      De Rycke, Killian BEL 1332 4.5 W - ½ 1.5 0.73 -0.23
3 10      Vertongen, Jack BEL 1308 4.5 Z - 1 2.5 0.75 +0.25
4 4      Smolders, Oscar BEL 1614 6.0 W - 0 2.5 0.35 -0.35
5 12      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.5 Z - 0 2.5 0.71 -0.71
6 17      Kengne, Gabriel BEL 0 4.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 14      Debucke, Ruben BEL 1292 5.0 Z - 1 4.5 0.77 +0.23
8 6      Govoreanu, Matei BEL 1893 6.0 W - 0 4.5 0.09 -0.09
9 11      Vandenhole, Kobe BEL 1743 5.0 Z - ½ 5.0 0.20 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1504 43.5 Totaal 5.0 5.44 -0.44
Begin van de pagina

Debucke, Ruben (Rank: 34)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.14564
N-Elo1195
FIDE-ID251275
F-Elo1292
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Durruoglu, Pierre Akin BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Van Coppenolle, Lander BEL 1522 5.5 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 23      Kengne, Gabriel BEL 0 4.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 17      De Maeseneer, Wout BEL 1388 5.0 W - 1 2.5 0.37 +0.63
5 14      Oloeriu, Calin BEL 1568 6.0 Z - 0 2.5 0.17 -0.17
6 21      De Vidts, Niels BEL 1151 3.5 W 1 3.5 0.69 +0.31
7 14      Meysman, Kaito BEL 1505 5.0 W - 0 3.5 0.23 -0.23
8 17      Wambecq, Ward BEL 1442 5.0 Z - ½ 4.0 0.30 +0.20
9 19      Coorevits, Arthur BEL 1207 4.0 W - 1 5.0 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1397 43.5 Totaal 5.0 4.43 +0.57
Begin van de pagina

Durruoglu, Pierre Akin (Rank: 50)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.23000
N-Elo0
FIDE-ID269883
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Debucke, Ruben BEL 1292 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Aishajiang, Ehsan BEL 1323 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 15      Wu, Zhengbang BEL 1432 6.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 10      Boatca, Luca BEL 1529 5.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
6 20      Ognyanov, Daniel BEL 1348 6.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 24      Vannecke, Ben BEL 1208 4.5 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
8 25      Trinh, Manjit BEL 1128 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
9 20      Hanssens, Daan BEL 1249 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1313 41.0 Totaal 5.0 1.14 +3.86
Begin van de pagina

Lauwers, Brent (Rank: 28)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo1309
FIDE-ID250104
F-Elo1362
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Ip, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Smolders, Oscar BEL 1614 6.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 20      Schijns, Matz BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 14      Wambecq, Ward BEL 1442 5.0 W - 0 2.0 0.39 -0.39
5 18      Coorevits, Arthur BEL 1207 4.0 W - ½ 2.5 0.71 -0.21
6 19      Klinkenberg, Jan BEL 1218 4.5 Z - 1 3.5 0.69 +0.31
7 12      Boatca, Luca BEL 1529 5.0 W - ½ 4.0 0.28 +0.22
8 10      Plomp, Mateo BEL 1560 5.0 Z - 0 4.0 0.24 -0.24
9 1001      Vynck, Arnon BEL 1118 4.0 W - 1 5.0 0.80 +0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1384 38.5 Totaal 5.0 5.14 -0.14
Begin van de pagina

De Maeseneer, Wout (Rank: 26)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.20861
N-Elo0
FIDE-ID264920
F-Elo1388
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Ghisa, Alexander BEL 1571 5.0 Z - ½ 1.5 0.26 +0.24
3 7      Vandenhole, Kobe BEL 1743 5.0 W - 0 1.5 0.11 -0.11
4 17      Debucke, Ruben BEL 1292 5.0 Z - 0 1.5 0.63 -0.63
5 24      Monegal, Matias BEL 0 4.0 W - 0 1.5 0.92 -0.92
6 26      Moerman, Axl BEL 0 4.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 22      De Vidts, Niels BEL 1151 3.5 W 1 3.5 0.80 +0.20
8 19      Coorevits, Arthur BEL 1207 4.0 Z - ½ 4.0 0.74 -0.24
9 15      Klinkenberg, Jan BEL 1218 4.5 W - 1 5.0 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1363 39.0 Totaal 5.0 6.02 -1.02
Begin van de pagina

De Rycke, Killian (Rank: 31)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo1301
FIDE-ID258245
F-Elo1332
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Klonaris, Pierre BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Meysman, Kaito BEL 1505 5.0 Z - ½ 1.5 0.27 +0.23
3 11      Konidakis, Alex BEL 1457 5.5 W - ½ 2.0 0.33 +0.17
4 11      Boatca, Luca BEL 1529 5.0 Z - ½ 2.5 0.25 +0.25
5 13      Wu, Zhengbang BEL 1432 6.0 W - ½ 3.0 0.36 +0.14
6 10      Oloeriu, Calin BEL 1568 6.0 W - ½ 3.5 0.20 +0.30
7 13      Van Coppenolle, Lander BEL 1522 5.5 Z - ½ 4.0 0.25 +0.25
8 11      Heiligtag, Matthias GER 1560 4.5 Z - ½ 4.5 0.21 +0.29
9 13      Vansilliette, Louis BEL 1410 5.5 W - 0 4.5 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1497 46.0 Totaal 4.5 3.18 +1.32
Begin van de pagina

Heiligtag, Matthias (Rank: 13)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.19109
N-Elo1560
FIDE-ID16256077
F-Elo1560
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Trinh, Manjit BEL 1128 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Gellinck, Simon BEL 1372 5.0 W - 0 1.0 0.74 -0.74
3 14      Vandermeersch, Victor BEL 1212 3.5 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
4 9      Cappan, Stan BEL 1427 4.5 W - 1 3.0 0.68 +0.32
5 4      Govoreanu, Matei BEL 1893 6.0 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
6 9      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.5 W - 1 4.0 0.77 +0.23
7 7      Orban, Pieter-Jan BEL 1412 6.5 Z 0 4.0 0.70 -0.70
8 11      De Rycke, Killian BEL 1332 4.5 W - ½ 4.5 0.79 -0.29
9 12      Van Coppenolle, Lander BEL 1522 5.5 Z - 0 4.5 0.55 -0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1405 43.0 Totaal 4.5 6.16 -1.66
Begin van de pagina

Menolascina, Francesco (Rank: 24)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.20412
N-Elo1392
FIDE-ID262080
F-Elo1386
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Dambermont, Louis BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Sazonov, Fedor BEL 1780 5.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 19      Reveillon, Nathan BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Oloeriu, Calin BEL 1568 6.0 W - 1 3.0 0.27 +0.73
5 6      Froeyman, Hugo BEL 1708 6.0 Z - ½ 3.5 0.13 +0.37
6 6      Smolders, Oscar BEL 1614 6.0 W - 0 3.5 0.22 -0.22
7 9      Ghisa, Alexander BEL 1571 5.0 W - 0 3.5 0.27 -0.27
8 18      Klinkenberg, Jan BEL 1218 4.5 Z - 0 3.5 0.73 -0.73
9 21      Frere, David BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1576 42.5 Totaal 4.5 4.47 +0.03
Begin van de pagina

Vannecke, Ben (Rank: 41)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.19375
N-Elo0
FIDE-ID259357
F-Elo1208
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Froeyman, Hugo BEL 1708 6.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 15      Beukenhorst, Gabriel BEL 1466 6.5 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 13      Oloeriu, Calin BEL 1568 6.0 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
4 25      Schijns, Matz BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 27      Reveillon, Nathan BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 27      Debyser, Lennert BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
7 24      Durruoglu, Pierre Akin BEL 0 5.0 Z - ½ 3.0 0.92 -0.42
8 24      Georges, Simon BEL 1039 4.0 W - 1 4.0 0.72 +0.28
9 17      Cappan, Stan BEL 1427 4.5 Z - ½ 4.5 0.22 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1441 42.0 Totaal 4.5 4.98 -0.48
Begin van de pagina

Klinkenberg, Jan (Rank: 39)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.18905
N-Elo1187
FIDE-ID259527
F-Elo1218
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Sazonov, Fedor BEL 1780 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Debyser, Lennert BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 26      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
4 18      Declercq De Caigny, Finn BEL 1388 6.0 W - ½ 2.0 0.28 +0.22
5 15      Cappan, Stan BEL 1427 4.5 Z - ½ 2.5 0.23 +0.27
6 19      Lauwers, Brent BEL 1362 5.0 W - 0 2.5 0.31 -0.31
7 23      Kengne, Gabriel BEL 0 4.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
8 18      Menolascina, Francesco BEL 1392 4.5 W - 1 4.5 0.27 +0.73
9 15      De Maeseneer, Wout BEL 1388 5.0 Z - 0 4.5 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1456 41.0 Totaal 4.5 4.21 +0.29
Begin van de pagina

Akulov, Vladimir (Rank: 29)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1350
FIDE-ID251739
F-Elo1307
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Diaz Escobar, Esteban BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Boatca, Luca BEL 1529 5.0 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
3 21      Georges, Simon BEL 1039 4.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
4 10      Plomp, Mateo BEL 1560 5.0 Z - ½ 2.5 0.23 +0.27
5 12      Meysman, Kaito BEL 1505 5.0 W - 1 3.5 0.29 +0.71
6 9      Heiligtag, Matthias GER 1560 4.5 Z - 0 3.5 0.23 -0.23
7 15      Konidakis, Alex BEL 1457 5.5 W 0 3.5 0.35 -0.35
8 20      Monegal, Matias BEL 0 4.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
9 14      Van Brussel, Thomas BEL 1267 5.5 W - 0 4.5 0.61 -0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1416 40.5 Totaal 4.5 4.68 -0.18
Begin van de pagina

Vertongen, Jack (Rank: 33)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1286
FIDE-ID256820
F-Elo1308
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Frere, David BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Konidakis, Alex BEL 1457 5.5 Z - ½ 1.5 0.30 +0.20
3 10      Meysman, Kaito BEL 1505 5.0 W - 0 1.5 0.25 -0.25
4 19      Coorevits, Arthur BEL 1207 4.0 Z - ½ 2.0 0.64 -0.14
5 20      Georges, Simon BEL 1039 4.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
6 12      Wu, Zhengbang BEL 1432 6.0 Z - 0 3.0 0.33 -0.33
7 18      Schijns, Matz BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 12      Boatca, Luca BEL 1529 5.0 Z - 0 4.0 0.22 -0.22
9 18      Cheng, Samuel BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1361 41.0 Totaal 4.5 5.33 -0.83
Begin van de pagina

Akulov, Vsevolod (Rank: 35)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1280
FIDE-ID251747
F-Elo1216
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hauchamps, Maxime BEL 2031 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Schijns, Matz BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 27      Debyser, Lennert BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 21      Pien, Jonas BEL 1046 3.0 W 1 2.0 0.79 +0.21
5 21      Trinh, Manjit BEL 1128 3.0 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
6 14      Declercq De Caigny, Finn BEL 1388 6.0 W - ½ 3.5 0.35 +0.15
7 10      Oloeriu, Calin BEL 1568 6.0 Z - 0 3.5 0.16 -0.16
8 16      Vandenhole, Kobe BEL 1743 5.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
9 22      Vagenende, Lars BEL 1150 3.5 Z - 1 4.5 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1436 41.0 Totaal 4.5 4.68 -0.18
Begin van de pagina

Kengne, Gabriel (Rank: 65)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.17819
N-Elo0
FIDE-ID264660
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Ognyanov, Daniel BEL 1348 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Vynck, Arnon BEL 1118 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 23      Debucke, Ruben BEL 1292 5.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 16      Musabayev, Maxim BEL 1642 5.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 26      Demeyere, Thomas BEL 1241 4.0 W - 1 2.5 0.08 +0.92
6 17      Meysman, Kaito BEL 1505 5.0 Z 0 2.5 0.08 -0.08
7 23      Klinkenberg, Jan BEL 1218 4.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
8 27      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
9 23      De Vidts, Niels BEL 1151 3.5 W - 1 4.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1314 39.5 Totaal 4.5 1.14 +3.36
Begin van de pagina

Cappan, Stan (Rank: 21)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo1390
FIDE-ID254193
F-Elo1427
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Oonk, Lukas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Govoreanu, Matei BEL 1893 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Vagenende, Lars BEL 1150 3.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
4 9      Heiligtag, Matthias GER 1560 4.5 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
5 15      Klinkenberg, Jan BEL 1218 4.5 W - ½ 2.5 0.77 -0.27
6 18      Monegal, Matias BEL 0 4.0 Z - ½ 3.0 0.92 -0.42
7 17      Trinh, Manjit BEL 1128 3.0 W - 1 4.0 0.85 +0.15
8 14      Ognyanov, Daniel BEL 1348 6.0 Z - 0 4.0 0.61 -0.61
9 17      Vannecke, Ben BEL 1208 4.5 W - ½ 4.5 0.78 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1357 39.0 Totaal 4.5 6.08 -1.58
Begin van de pagina

Cheng, Samuel (Rank: 53)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.17829
N-Elo0
FIDE-ID274720
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Wambecq, Ward BEL 1442 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Froeyman, Hugo BEL 1708 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 32      Klonaris, Pierre BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Vandermeersch, Victor BEL 1212 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 30      Ip, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      De Noose Clasens, Manoa BEL 1168 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 20      Hanssens, Daan BEL 1249 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 15      Declercq De Caigny, Finn BEL 1388 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 18      Vertongen, Jack BEL 1308 4.5 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1353 37.0 Totaal 4.5 1.56 +2.94
Begin van de pagina

Coorevits, Arthur (Rank: 42)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1129
FIDE-ID252395
F-Elo1207
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Musabayev, Maxim BEL 1642 5.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 18      Declercq De Caigny, Finn BEL 1388 6.0 Z - 0 0.5 0.26 -0.26
3 25      Moerman, Axl BEL 0 4.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 19      Vertongen, Jack BEL 1308 4.5 W ½ 2.0 0.36 +0.14
5 18      Lauwers, Brent BEL 1362 5.0 Z - ½ 2.5 0.29 +0.21
6 16      Vandenhole, Kobe BEL 1743 5.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 25      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
8 19      De Maeseneer, Wout BEL 1388 5.0 W - ½ 4.0 0.26 +0.24
9 19      Debucke, Ruben BEL 1292 5.0 Z - 0 4.0 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1446 42.0 Totaal 4.0 3.55 +0.45
Begin van de pagina

Vynck, Arnon (Rank: 47)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.16557
N-Elo1017
FIDE-ID259284
F-Elo1118
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Plomp, Mateo BEL 1560 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Kengne, Gabriel BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 30      Dambermont, Louis BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 20      Aishajiang, Ehsan BEL 1323 6.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
5 1001      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 1001      Hanssens, Daan BEL 1249 4.0 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
7 1001      Moerman, Axl BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 1001      Sanchez Pes, Pablo BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 1001      Lauwers, Brent BEL 1362 5.0 Z - 0 4.0 0.20 -0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1373 38.5 Totaal 4.0 5.44 -1.44
Begin van de pagina

Hanssens, Daan (Rank: 37)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo1249
FIDE-ID258458
F-Elo1217
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vantorre, Nils BEL 1900 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Stievenard, Adam BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Froeyman, Hugo BEL 1708 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Reveillon, Nathan BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 23      Schijns, Matz BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 1001      Vynck, Arnon BEL 1118 4.0 W - 1 3.0 0.68 +0.32
7 20      Cheng, Samuel BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 21      Vagenende, Lars BEL 1150 3.5 W - 1 4.0 0.64 +0.36
9 20      Durruoglu, Pierre Akin BEL 0 5.0 Z 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1469 37.0 Totaal 4.0 6.08 -2.08
Begin van de pagina

Monegal, Matias (Rank: 61)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.24307
N-Elo0
FIDE-ID275395
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Vansilliette, Louis BEL 1410 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Demeyere, Thomas BEL 1241 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 24      Van Brussel, Thomas BEL 1267 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      De Vidts, Niels BEL 1151 3.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 24      De Maeseneer, Wout BEL 1388 5.0 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
6 18      Cappan, Stan BEL 1427 4.5 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
7 21      Vagenende, Lars BEL 1150 3.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
8 20      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
9 24      Vandermeersch, Victor BEL 1212 3.5 Z - ½ 4.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1288 39.5 Totaal 4.0 0.72 +3.28
Begin van de pagina

Georges, Simon (Rank: 49)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.23310
N-Elo0
FIDE-ID270571
F-Elo1039
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Coppenolle, Lander BEL 1522 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Sanchez Pes, Pablo BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 21      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
4 23      Demeyere, Thomas BEL 1241 4.0 W - 1 2.0 0.24 +0.76
5 20      Vertongen, Jack BEL 1308 4.5 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
6 22      Vandermeersch, Victor BEL 1212 3.5 W - 1 3.0 0.27 +0.73
7 19      Van Brussel, Thomas BEL 1267 5.5 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
8 24      Vannecke, Ben BEL 1208 4.5 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
9 26      Klonaris, Pierre BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1301 39.0 Totaal 4.0 3.23 +0.77
Begin van de pagina

Demeyere, Thomas (Rank: 38)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.24319
N-Elo0
FIDE-ID275360
F-Elo1241
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Govoreanu, Matei BEL 1893 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Monegal, Matias BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 28      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 23      Georges, Simon BEL 1039 4.0 Z - 0 1.0 0.76 -0.76
5 26      Kengne, Gabriel BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 29      Diaz Escobar, Esteban BEL 0 2.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
7 26      Oonk, Lukas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 22      Schijns, Matz BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 16      Wambecq, Ward BEL 1442 5.0 W - 0 4.0 0.24 -0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1458 35.5 Totaal 4.0 6.60 -2.60
Begin van de pagina

Moerman, Axl (Rank: 62)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.19740
N-Elo0
FIDE-ID264911
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Gellinck, Simon BEL 1372 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      De Vidts, Niels BEL 1151 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 25      Coorevits, Arthur BEL 1207 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 29      Trinh, Manjit BEL 1128 3.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
5 29      Sanchez Pes, Pablo BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 26      De Maeseneer, Wout BEL 1388 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 1001      Vynck, Arnon BEL 1118 4.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
8 29      Pien, Jonas BEL 1046 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
9 28      Oonk, Lukas BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1201 34.5 Totaal 4.0 1.56 +2.44
Begin van de pagina

Frere, David (Rank: 67)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.15719
N-Elo0
FIDE-ID255599
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Vertongen, Jack BEL 1308 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Reveillon, Nathan BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      Stievenard, Adam BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 30      Debyser, Lennert BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 22      Van Brussel, Thomas BEL 1267 5.5 Z 0 2.0 0.08 -0.08
6 25      Trinh, Manjit BEL 1128 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 29      Pien, Jonas BEL 1046 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
8 23      Vandermeersch, Victor BEL 1212 3.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
9 21      Menolascina, Francesco BEL 1392 4.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1225 31.5 Totaal 4.0 1.98 +2.02
Begin van de pagina

Sanchez Pes, Pablo (Rank: 51)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.24289
N-Elo0
FIDE-ID275514
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Aishajiang, Ehsan BEL 1323 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Georges, Simon BEL 1039 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 34      Oonk, Lukas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 28      Vagenende, Lars BEL 1150 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 29      Moerman, Axl BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 31      Klonaris, Pierre BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 28      De Noose Clasens, Manoa BEL 1168 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
8 1001      Vynck, Arnon BEL 1118 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 27      Schijns, Matz BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1159 33.5 Totaal 4.0 2.40 +1.60
Begin van de pagina

Beuseling, Lander (Rank: 59)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
FIDE-ID264806
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      De Maeseneer, Wout BEL 1388 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Vandermeersch, Victor BEL 1212 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 28      Demeyere, Thomas BEL 1241 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 32      Stievenard, Adam BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 1001      Vynck, Arnon BEL 1118 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 30      Pien, Jonas BEL 1046 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 31      Diaz Escobar, Esteban BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 30      Dambermont, Louis BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 25      Trinh, Manjit BEL 1128 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 27.0 Totaal 4.0 1.98 +2.02
Begin van de pagina

Vandermeersch, Victor (Rank: 40)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.17164
N-Elo1212
FIDE-ID255688
F-Elo1182
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vandenhole, Kobe BEL 1743 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Heiligtag, Matthias GER 1560 4.5 W - 0 1.0 0.11 -0.11
4 24      Cheng, Samuel BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Orban, Pieter-Jan BEL 1412 6.5 W - 0 2.0 0.24 -0.24
6 22      Georges, Simon BEL 1039 4.0 Z - 0 2.0 0.73 -0.73
7 27      Dambermont, Louis BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 23      Frere, David BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
9 24      Monegal, Matias BEL 0 4.0 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1438 38.5 Totaal 3.5 5.76 -2.26
Begin van de pagina

Vagenende, Lars (Rank: 45)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo1150
FIDE-ID255670
F-Elo1105
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Oloeriu, Calin BEL 1568 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Ip, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 17      Cappan, Stan BEL 1427 4.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
4 28      Sanchez Pes, Pablo BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 19      Aishajiang, Ehsan BEL 1323 6.0 W - 0 2.0 0.27 -0.27
6 24      Dambermont, Louis BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 21      Monegal, Matias BEL 0 4.0 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
8 21      Hanssens, Daan BEL 1249 4.0 Z - 0 3.5 0.36 -0.36
9 22      Akulov, Vsevolod BEL 1280 4.5 W 0 3.5 0.32 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1369 37.0 Totaal 3.5 4.88 -1.38
Begin van de pagina

De Vidts, Niels (Rank: 44)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.16289
N-Elo1151
FIDE-ID255530
F-Elo1097
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Ghisa, Alexander BEL 1571 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Moerman, Axl BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 29      Diaz Escobar, Esteban BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 27      Monegal, Matias BEL 0 4.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 25      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 21      Debucke, Ruben BEL 1292 5.0 Z - 0 2.5 0.31 -0.31
7 22      De Maeseneer, Wout BEL 1388 5.0 Z - 0 2.5 0.20 -0.20
8 26      Reveillon, Nathan BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
9 23      Kengne, Gabriel BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1417 35.5 Totaal 3.5 6.11 -2.61
Begin van de pagina

Debyser, Lennert (Rank: 58)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.20400
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Orban, Pieter-Jan BEL 1412 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Klinkenberg, Jan BEL 1218 4.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 27      Akulov, Vsevolod BEL 1280 4.5 W - 0 0.5 0.08 -0.08
4 30      Frere, David BEL 0 4.0 Z 0 0.5 0.50 -0.50
5 31      Klonaris, Pierre BEL 0 3.0 W 1 1.5 0.50 +0.50
6 27      Vannecke, Ben BEL 1208 4.5 Z 0 1.5 0.08 -0.08
7 30      Reveillon, Nathan BEL 0 3.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
8 32      Ip, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
9 29      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.5 W 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1279 35.0 Totaal 3.5 2.82 +0.68
Begin van de pagina

Reveillon, Nathan (Rank: 55)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.20505
N-Elo0
FIDE-ID272574
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Meysman, Kaito BEL 1505 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Frere, David BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Menolascina, Francesco BEL 1392 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Hanssens, Daan BEL 1249 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 27      Vannecke, Ben BEL 1208 4.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
6 28      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 30      Debyser, Lennert BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
8 26      De Vidts, Niels BEL 1151 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
9 30      Dambermont, Louis BEL 0 2.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1301 33.5 Totaal 3.5 2.40 +1.10
Begin van de pagina

Schijns, Matz (Rank: 52)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.21037
N-Elo0
FIDE-ID267082
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Konidakis, Alex BEL 1457 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Akulov, Vsevolod BEL 1280 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 20      Lauwers, Brent BEL 1362 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      Vannecke, Ben BEL 1208 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 23      Hanssens, Daan BEL 1249 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 15      Plomp, Mateo BEL 1560 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 18      Vertongen, Jack BEL 1308 4.5 Z 0 3.0 0.08 -0.08
8 22      Demeyere, Thomas BEL 1241 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 27      Sanchez Pes, Pablo BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1333 41.0 Totaal 3.0 1.14 +1.86
Begin van de pagina

Trinh, Manjit (Rank: 46)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.23705
N-Elo0
FIDE-ID272914
F-Elo1128
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Heiligtag, Matthias GER 1560 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Diaz Escobar, Esteban BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Wu, Zhengbang BEL 1432 6.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 29      Moerman, Axl BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 21      Akulov, Vsevolod BEL 1280 4.5 W - 0 2.0 0.30 -0.30
6 25      Frere, David BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 17      Cappan, Stan BEL 1427 4.5 Z - 0 3.0 0.15 -0.15
8 25      Durruoglu, Pierre Akin BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
9 25      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1424 38.5 Totaal 3.0 5.27 -2.27
Begin van de pagina

Pien, Jonas (Rank: 48)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.23033
N-Elo0
FIDE-ID271829
F-Elo1046
Landbel  (bel)
Club(194) ChessLooks Lier
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Boatca, Luca BEL 1529 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Klonaris, Pierre BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 18      Orban, Pieter-Jan BEL 1412 6.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
4 21      Akulov, Vsevolod BEL 1280 4.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
5 28      Dambermont, Louis BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 30      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
7 29      Frere, David BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
8 29      Moerman, Axl BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
9 32      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1407 34.5 Totaal 3.0 5.91 -2.91
Begin van de pagina

De Noose Clasens, Manoa (Rank: 43)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.14444
N-Elo1150
FIDE-ID246255
F-Elo1168
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Smolders, Oscar BEL 1614 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Dambermont, Louis BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Wambecq, Ward BEL 1442 5.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
4 26      Ip, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 17      Declercq De Caigny, Finn BEL 1388 6.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
6 23      Cheng, Samuel BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 28      Sanchez Pes, Pablo BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
8 28      Oonk, Lukas BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
9 31      Diaz Escobar, Esteban BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1481 34.5 Totaal 3.0 5.99 -2.99
Begin van de pagina

Oonk, Lukas (Rank: 57)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.23038
N-Elo0
FIDE-ID271810
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Cappan, Stan BEL 1427 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Van Brussel, Thomas BEL 1267 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 34      Sanchez Pes, Pablo BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 33      Klonaris, Pierre BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 33      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 32      Ip, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 26      Demeyere, Thomas BEL 1241 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 28      De Noose Clasens, Manoa BEL 1168 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
9 28      Moerman, Axl BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1275 31.5 Totaal 3.0 2.82 +0.18
Begin van de pagina

Klonaris, Pierre (Rank: 66)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.23440
N-Elo0
FIDE-ID272477
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      De Rycke, Killian BEL 1332 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Pien, Jonas BEL 1046 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 32      Cheng, Samuel BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 33      Oonk, Lukas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 31      Debyser, Lennert BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 31      Sanchez Pes, Pablo BEL 0 4.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
7 32      Ip, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 31      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 26      Georges, Simon BEL 1039 4.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1139 30.0 Totaal 3.0 3.24 -0.24
Begin van de pagina

Vandermeersch, Lucas (Rank: 60)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Declercq De Caigny, Finn BEL 1388 6.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 17      Musabayev, Maxim BEL 1642 5.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 26      Klinkenberg, Jan BEL 1218 4.5 W - 0 0.5 0.08 -0.08
4 31      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.5 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
5 25      De Vidts, Niels BEL 1151 3.5 Z 0 1.5 0.08 -0.08
6 28      Reveillon, Nathan BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 25      Coorevits, Arthur BEL 1207 4.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
8 27      Kengne, Gabriel BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 29      Debyser, Lennert BEL 0 3.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1321 36.0 Totaal 2.5 2.40 +0.10
Begin van de pagina

Dambermont, Louis (Rank: 56)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.19026
N-Elo0
FIDE-ID267910
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Menolascina, Francesco BEL 1392 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      De Noose Clasens, Manoa BEL 1168 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 30      Vynck, Arnon BEL 1118 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 34      Diaz Escobar, Esteban BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 28      Pien, Jonas BEL 1046 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 24      Vagenende, Lars BEL 1150 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 27      Vandermeersch, Victor BEL 1212 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 30      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 30      Reveillon, Nathan BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1181 31.0 Totaal 2.0 1.98 +0.02
Begin van de pagina

Ip, Lucas (Rank: 64)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.21108
N-Elo0
FIDE-ID268763
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Lauwers, Brent BEL 1362 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Vagenende, Lars BEL 1150 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 31      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 26      De Noose Clasens, Manoa BEL 1168 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 30      Cheng, Samuel BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 32      Oonk, Lukas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 32      Klonaris, Pierre BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 32      Debyser, Lennert BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1226 27.0 Totaal 2.0 2.74 -1.74
Begin van de pagina

Diaz Escobar, Esteban (Rank: 63)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.24297
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Trinh, Manjit BEL 1128 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 29      De Vidts, Niels BEL 1151 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 34      Dambermont, Louis BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 32      Stievenard, Adam BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 29      Demeyere, Thomas BEL 1241 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 31      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 2.0    
9 31      De Noose Clasens, Manoa BEL 1168 3.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1207 24.5 Totaal 2.0 1.90 -0.90
Begin van de pagina

Cocquyt, Hoani (Rank: 68)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.22561
N-Elo0
FIDE-ID272329
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Beukenhorst, Gabriel BEL 1466 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Durruoglu, Pierre Akin BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Ip, Lucas BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 31      Vandermeersch, Lucas BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 33      Oonk, Lukas BEL 0 3.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
6 33      Stievenard, Adam BEL 0 0.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
7        Bye           1 1.5    
8 31      Klonaris, Pierre BEL 0 3.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
9 32      Pien, Jonas BEL 1046 3.0 W 0 1.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1256 25.5 Totaal 1.5 3.16 -2.66
Begin van de pagina

Stievenard, Adam (Rank: 54)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.23814
N-Elo0
FIDE-ID272906
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Wu, Zhengbang BEL 1432 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Hanssens, Daan BEL 1249 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 33      Frere, David BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 32      Beuseling, Lander BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 32      Diaz Escobar, Esteban BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 33      Cocquyt, Hoani BEL 0 1.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
7        Afwezig           0 0.5    
8        Afwezig           0 0.5    
9        Afwezig           0 0.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1340 21.5 Totaal 0.5 2.16 -1.66
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Hauchamps, Maxime 1 2031 2069 8.0 38 W 1 10 Z 1 20 W 1 2 Z 0 19 W 1 4 W 1 3 Z 1 7 Z 1 14 W 1 48.00 52.50 45.00 39.0 -
2 Vantorre, Nils 3 1900 1972 7.0 44 W 1 5 Z 1 23 W 1 1 W 1 6 Z 1 3 Z 0 7 W 0ff 21 W 1 4 Z 1 51.00 55.00 41.00 38.0 0.0
3 Raptis, Filippos 2 1915 1921 7.0 18 Z 1 22 W 1 15 Z 1 14 W 1 4 Z ½ 2 W 1 1 W 0 24 Z 1 8 Z ½ 49.50 54.50 40.25 39.0 1.0
4 Beukenhorst, Gabriel 17 1466 1819 6.5 67 W 1 34 Z 1 8 W 1 25 Z 1 3 W ½ 1 Z 0 14 Z 1 6 W 1 2 W 0 49.50 50.50 31.50 37.5 -
5 Orban, Pieter-Jan 22 1412 1555 6.5 55 Z 1 2 W 0 59 Z 1 7 W 0 52 Z 1 18 W 1 32 W 1 11 Z ½ 20 W 1 41.00 44.00 28.00 30.0 -
6 Smolders, Oscar 9 1614 1561 6.0 60 W 1 29 Z 1 9 W ½ 26 Z 1 2 W 0 33 Z 1 16 W 1 4 Z 0 11 W ½ 46.00 49.00 29.00 34.0 -
7 Froeyman, Hugo 7 1708 1551 6.0 34 W 0 41 Z 1 44 W 1 5 Z 1 33 W ½ 17 Z 1 2 Z 1FF 1 W 0 10 Z ½ 45.00 49.00 31.25 31.0 -
8 Govoreanu, Matei 4 1893 1706 6.0 47 Z 1 40 W 1 4 Z 0 9 Z 1 32 W 1 14 W 0 10 Z ½ 26 Z 1 3 W ½ 45.00 49.00 30.50 32.0 -
9 Ognyanov, Daniel 30 1348 1524 6.0 39 Z 1 12 W 1 6 Z ½ 8 W 0 15 Z 0 28 W 1 22 Z ½ 40 W 1 21 Z 1 43.00 47.50 30.50 29.0 -
10 Wu, Zhengbang 20 1432 1544 6.0 68 Z 1 1 W 0 58 Z 1 28 W ½ 31 Z ½ 37 W 1 8 W ½ 19 Z 1 7 W ½ 41.50 43.50 25.00 29.5 -
11 Aishajiang, Ehsan 32 1323 1443 6.0 50 Z 1 20 W 0 28 Z 0 43 W 1 53 Z 1 22 W 1 25 Z 1 5 W ½ 6 Z ½ 40.50 44.00 27.75 28.5 -
12 Oloeriu, Calin 11 1568 1459 6.0 53 W 1 9 Z 0 34 W 1 33 Z 0 27 W 1 31 Z ½ 38 W 1 17 Z ½ 23 W 1 39.50 43.00 27.50 28.0 -
13 Declercq De Caigny, Finn 25 1388 1416 6.0 63 Z ½ 42 W 1 19 W 0 35 Z ½ 60 W 1 38 Z ½ 20 W ½ 41 Z 1 24 W 1 35.50 38.00 24.75 27.0 -
14 Sazonov, Fedor 5 1780 1672 5.5 35 W 1 33 Z 1 21 W 1 3 Z 0 17 W ½ 8 Z 1 4 W 0 16 Z 1 1 Z 0 48.00 52.50 28.25 32.5 -
15 Van Coppenolle, Lander 15 1522 1508 5.5 46 W 1 27 Z 1 3 W 0 21 Z ½ 9 W 1 24 Z 0 31 W ½ 18 Z ½ 32 W 1 42.50 46.50 27.00 28.5 -
16 Vansilliette, Louis 23 1410 1611 5.5 45 W 1 25 Z ½ 24 W 1 19 Z 0 20 W 1 23 Z 1 6 Z 0 14 W 0 31 Z 1 41.00 45.00 26.00 30.0 -
17 Konidakis, Alex 18 1457 1518 5.5 57 Z 1 37 W ½ 31 Z ½ 18 W 1 14 Z ½ 7 W 0 36 Z 1 12 W ½ 19 Z ½ 41.00 44.00 25.75 29.5 -
18 Van Brussel, Thomas 36 1267 1308 5.5 3 W 0 61 Z 1 45 W 1 17 Z 0 49 W 1 5 Z 0 46 W 1 15 W ½ 36 Z 1 41.00 44.00 22.25 25.0 -
19 Ghisa, Alexander 10 1571 1485 5.0 54 Z 1 30 W ½ 13 Z 1 16 W 1 1 Z 0 21 W 0 33 Z 1 10 W 0 17 W ½ 45.50 49.00 24.75 29.5 -
20 Plomp, Mateo 12 1560 1435 5.0 43 W 1 11 Z 1 1 Z 0 36 W ½ 16 Z 0 57 W 1 13 Z ½ 29 W 1 5 Z 0 45.50 48.50 23.25 27.5 -
21 Gellinck, Simon 27 1372 1588 5.0 48 W 1 32 Z 1 14 Z 0 15 W ½ 25 W 1 19 Z 1 24 W ½ 2 Z 0 9 W 0 44.00 48.00 23.75 30.5 -
22 Wambecq, Ward 19 1442 1405 5.0 41 W 1 3 Z 0 60 W 1 29 Z 1 24 W 0 11 Z 0 9 W ½ 27 W ½ 47 Z 1 42.50 45.50 22.00 25.5 -
23 Boatca, Luca 14 1529 1431 5.0 59 Z 1 36 W 1 2 Z 0 31 W ½ 28 Z 1 16 W 0 29 Z ½ 37 W 1 12 Z 0 42.50 45.50 21.75 28.5 -
24 Musabayev, Maxim 8 1642 1462 5.0 42 Z ½ 63 W 1 16 Z 0 39 W 1 22 Z 1 15 W 1 21 Z ½ 3 W 0 13 Z 0 42.50 45.00 22.00 29.0 -
25 Vandenhole, Kobe 6 1743 1433 5.0 52 Z 1 16 W ½ 30 Z 1 4 W 0 21 Z 0 42 W 1 11 W 0 38 Z 1 26 W ½ 41.50 45.00 22.25 26.5 -
26 Meysman, Kaito 16 1505 1459 5.0 56 Z 1 31 W ½ 37 Z 1 6 W 0 36 Z 0 39 W 1 27 Z 1 8 W 0 25 Z ½ 40.00 43.50 22.25 27.5 -
27 Debucke, Ruben 34 1292 1328 5.0 28 Z 1 15 W 0 39 Z ½ 30 W 1 12 Z 0 54 W 1 26 W 0 22 Z ½ 42 W 1 40.00 43.50 22.25 24.5 -
28 Durruoglu, Pierre Akin 50 0 1211 5.0 27 W 0 67 Z 1 11 W 1 10 Z ½ 23 W 0 9 Z 0 34 W ½ 58 Z 1 44 W 1 39.50 40.50 19.25 22.5 -
29 Lauwers, Brent 28 1362 1333 5.0 65 Z 1 6 W 0 57 Z 1 22 W 0 42 W ½ 35 Z 1 23 W ½ 20 Z 0 43 W 1 36.50 38.00 17.50 25.0 -
30 De Maeseneer, Wout 26 1388 1281 5.0 51 W 1 19 Z ½ 25 W 0 27 Z 0 45 W 0 48 Z 1 54 W 1 42 Z ½ 35 W 1 35.50 39.00 20.50 22.0 -
31 De Rycke, Killian 31 1332 1435 4.5 62 W 1 26 Z ½ 17 W ½ 23 Z ½ 10 W ½ 12 W ½ 15 Z ½ 32 Z ½ 16 W 0 43.00 46.00 21.75 26.5 -
32 Heiligtag, Matthias 13 1560 1409 4.5 58 Z 1 21 W 0 52 Z 1 40 W 1 8 Z 0 36 W 1 5 Z 0 31 W ½ 15 Z 0 40.00 43.00 17.75 27.0 -
33 Menolascina, Francesco 24 1392 1382 4.5 64 Z 1 14 W 0 56 Z 1 12 W 1 7 Z ½ 6 W 0 19 W 0 35 Z 0 49 W 1 40.00 42.00 18.25 25.5 -
34 Vannecke, Ben 41 1208 1149 4.5 7 Z 1 4 W 0 12 Z 0 57 W 0 56 Z ½ 55 W 1 28 Z ½ 46 W 1 40 Z ½ 38.50 41.50 19.50 19.5 -
35 Klinkenberg, Jan 39 1218 1225 4.5 14 Z 0 55 W ½ 63 Z 1 13 W ½ 40 Z ½ 29 W 0 39 Z 1 33 W 1 30 Z 0 38.50 41.00 18.50 21.5 -
36 Akulov, Vladimir 29 1350 1313 4.5 66 W 1 23 Z 0 46 W 1 20 Z ½ 26 W 1 32 Z 0 17 W 0 45 Z 1 18 W 0 38.50 40.00 17.00 26.0 -
37 Vertongen, Jack 33 1308 1210 4.5 49 W 1 17 Z ½ 26 W 0 42 Z ½ 46 W 1 10 Z 0 57 W 1 23 Z 0 41 W ½ 38.00 41.00 18.00 24.5 -
38 Akulov, Vsevolod 35 1280 1267 4.5 1 Z 0 57 W 0 55 Z 1 59 W 1 58 Z 1 13 W ½ 12 Z 0 25 W 0 53 Z 1 38.00 41.00 16.00 21.0 -
39 Kengne, Gabriel 65 0 1168 4.5 9 W 0 43 Z 1 27 W ½ 24 Z 0 47 W 1 26 Z 0 35 W 0 63 Z 1 54 W 1 37.00 39.50 16.50 19.5 -
40 Cappan, Stan 21 1427 1277 4.5 61 W 1 8 Z 0 53 W 1 32 Z 0 35 W ½ 45 Z ½ 58 W 1 9 Z 0 34 W ½ 36.00 39.00 16.00 24.0 -
41 Cheng, Samuel 53 0 1053 4.5 22 Z 0 7 W 0 62 Z 1 52 W 0 65 Z 1 60 Z 1 44 W 1 13 W 0 37 Z ½ 34.50 36.00 13.75 19.5 -
42 Coorevits, Arthur 42 1207 1249 4.0 24 W ½ 13 Z 0 48 W 1 37 W ½ 29 Z ½ 25 Z 0 63 W 1 30 W ½ 27 Z 0 39.50 42.00 16.25 21.0 -
43 Vynck, Arnon 47 1118 969 4.0 20 Z 0 39 W 0 64 Z 1 11 Z 0 51 W 1 44 Z 0 48 W 1 50 W 1 29 Z 0 36.50 38.50 14.00 17.0 -
44 Hanssens, Daan 37 1249 1054 4.0 2 Z 0 68 W 1 7 Z 0 56 W 1 57 Z 0 43 W 1 41 Z 0 53 W 1 28 Z 0 36.50 38.50 13.00 20.0 -
45 Monegal, Matias 61 0 1252 4.0 16 Z 0 47 W 1 18 Z 0 54 W ½ 30 Z 1 40 W ½ 53 Z ½ 36 W 0 52 Z ½ 36.00 39.50 16.50 20.0 -
46 Georges, Simon 49 1039 1109 4.0 15 Z 0 50 W 1 36 Z 0 47 W 1 37 Z 0 52 W 1 18 Z 0 34 Z 0 62 W 1 36.00 39.00 14.50 19.0 -
47 Demeyere, Thomas 38 1241 983 4.0 8 W 0 45 Z 0 51 W 1 46 Z 0 39 Z 0 66 W 1 61 W 1 57 Z 1 22 W 0 33.50 35.00 11.50 16.0 -
48 Moerman, Axl 62 0 898 4.0 21 Z 0 54 W 1 42 Z 0 58 W 0 50 Z 1 30 W 0 43 Z 0 59 W 1 61 Z 1 31.50 34.50 13.50 16.0 -
49 Frere, David 67 0 781 4.0 37 Z 0 56 W 0 68 Z 1 55 W 1 18 Z 0 58 W 0 59 Z 1 52 W 1 33 Z 0 31.00 33.00 12.00 18.0 -
50 Sanchez Pes, Pablo 51 0 608 4.0 11 W 0 46 Z 0 61 W 1 53 Z 0 48 W 0 62 Z 1 60 W 1 43 Z 0 57 W 1 30.50 33.50 12.00 15.0 -
51 Beuseling, Lander 59 0 757 4.0 30 Z 0 52 W 0 47 Z 0 68 W 1 43 Z 0 59 W 0 66 Z 1 64 Z 1 58 W 1 26.50 28.00 8.50 12.0 -
52 Vandermeersch, Victor 40 1212 996 3.5 25 W 0 51 Z 1 32 W 0 41 Z 1 5 W 0 46 Z 0 64 W 1 49 Z 0 45 W ½ 36.50 38.50 12.50 17.5 -
53 Vagenende, Lars 45 1150 1012 3.5 12 Z 0 65 W 1 40 Z 0 50 W 1 11 W 0 64 Z 1 45 W ½ 44 Z 0 38 W 0 35.00 36.50 9.50 19.5 -
54 De Vidts, Niels 44 1151 891 3.5 19 W 0 48 Z 0 66 W 1 45 Z ½ 63 W 1 27 Z 0 30 Z 0 56 W 1 39 Z 0 33.50 35.00 9.50 17.0 -
55 Debyser, Lennert 58 0 489 3.5 5 W 0 35 Z ½ 38 W 0 49 Z 0 62 W 1 34 Z 0 56 Z 0 65 W 1 63 W 1 33.00 34.50 9.25 12.0 -
56 Reveillon, Nathan 55 0 643 3.5 26 W 0 49 Z 1 33 W 0 44 Z 0 34 W ½ 63 Z 0 55 W 1 54 Z 0 64 W 1 31.50 33.50 11.75 14.5 -
57 Schijns, Matz 52 0 1060 3.0 17 W 0 38 Z 1 29 W 0 34 Z 1 44 W 1 20 Z 0 37 Z 0 47 W 0 50 Z 0 37.00 41.00 13.00 19.0 -
58 Trinh, Manjit 46 1128 909 3.0 32 W 0 66 Z 1 10 W 0 48 Z 1 38 W 0 49 Z 1 40 Z 0 28 W 0 51 Z 0 36.50 38.00 9.50 18.0 -
59 Pien, Jonas 48 1046 765 3.0 23 W 0 62 Z 1 5 W 0 38 Z 0 64 W 0 51 Z 1 49 W 0 48 Z 0 67 Z 1 33.00 34.00 8.00 13.0 -
60 De Noose Clasens, Manoa 43 1168 876 3.0 6 Z 0 64 W 1 22 Z 0 65 W 1 13 Z 0 41 W 0 50 Z 0 61 W 0 66 Z 1 32.00 33.50 5.00 15.0 -
61 Oonk, Lukas 57 0 442 3.0 40 Z 0 18 W 0 50 Z 0 62 W 0 67 Z 1 65 W 1 47 Z 0 60 Z 1 48 W 0 29.50 30.50 5.50 11.0 -
62 Klonaris, Pierre 66 0 255 3.0 31 Z 0 59 W 0 41 W 0 61 Z 1 55 Z 0 50 W 0 65 Z 1 67 W 1 46 Z 0 28.00 29.00 5.50 11.0 -
63 Vandermeersch, Lucas 60 0 568 2.5 13 W ½ 24 Z 0 35 W 0 67 Z 1 54 Z 0 56 W 1 42 Z 0 39 W 0 55 Z 0 34.50 35.50 7.50 14.5 -
64 Dambermont, Louis 56 0 567 2.0 33 W 0 60 Z 0 43 W 0 66 Z 1 59 Z 1 53 W 0 52 Z 0 51 W 0 56 Z 0 29.00 30.50 4.50 11.0 -
65 Ip, Lucas 64 0 138 2.0 29 W 0 53 Z 0 67 W 1 60 Z 0 41 W 0 61 Z 0 62 W 0 55 Z 0 B1 26.50 27.50 2.00 8.0 -
66 Diaz Escobar, Esteban 63 0 433 2.0 36 Z 0 58 W 0 54 Z 0 64 W 0 68 Z 1 47 Z 0 51 W 0 B1 60 W 0 26.00 27.50 3.50 7.0 -
67 Cocquyt, Hoani 68 0 -130 1.5 4 Z 0 28 W 0 65 Z 0 63 W 0 61 W 0 68 Z ½ B1 62 Z 0 59 W 0 26.50 28.00 2.50 5.0 -
68 Stievenard, Adam 54 0 64 0.5 10 W 0 44 Z 0 49 W 0 51 Z 0 66 W 0 67 W ½ A A A 25.50 26.50 0.50 2.0 -

(©)FRBE-KBSB-v5.33 2022/04/03 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/16 18:00