SwarLogo BJK CBJ 2022 10BG SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Tom WUYTS
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 10/04/2022 tot 16/10/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Nguyen, Khoi M 1457 Leuven Centraal 8.5 1707 48.00 52.50 49.25 43.0 -
2 Drugmand, Benoit M 1366 Wavre 7.0 1347 46.50 50.50 36.25 35.0 -
3 Fesenko, Tymofii M 0 Namur-Echecs 7.0 1101 46.00 50.00 35.50 36.0 -
4 Toledo, Hillel M 1370 2 Fous Diogène 6.5 1368 50.50 54.00 36.75 36.0 -
5 Surkol, Hector M 1410 Westerlo 6.0 1314 49.50 53.50 32.50 35.0 -
6 Rozental, Tom M 1314 Brussels Chess Club 6.0 1255 47.50 50.50 28.50 31.0 -
7 Tumenjargal, Suldee M 0 Blankenberge 6.0 257 42.00 46.00 30.00 27.0 -
8 Wu, Zhengwang M 1188 Dolle Toren Leuven 6.0 1047 41.50 44.50 25.00 32.0 -
9 Li, Hansi M 0 Dolle Toren Leuven 6.0 571 41.00 42.50 23.50 28.0 -
10 Gilson, Pacome M 0 SCRR (Brussel) 5.5 515 42.00 46.50 28.00 28.0 -
11 Stroobant, Arne M 1330 Mol 5.0 1112 48.50 53.50 26.00 31.0 -
12 Peeters, Paul M 1172 LSV-Chesspirant 5.0 1086 47.00 50.00 22.75 31.0 -
13 Lukin, Yesenia F 0 Turnhout 5.0 195 41.50 44.50 22.25 27.0 -
14 Pribylla, Amelia F 0 Houthalen-Oost 5.0 195 41.00 44.00 20.00 24.0 -
15 Di Marcantonio, Tigo M 0 LSV-Chesspirant 5.0 277 40.00 42.00 17.50 23.0 -
16 Seyns, Odilon M 0 Turnhout 5.0 323 39.50 42.50 19.00 27.0 -
17 Frenzel, Qorianka F 0 Rochade Eupen 5.0 347 38.50 40.50 18.50 29.0 -
18 Vantal, Edouard M 0 Braine Echecs 5.0 341 37.50 39.00 15.50 28.0 -
19 Declerck, Darrin M 0 KGSRL Gent 5.0 261 34.00 37.00 18.00 20.0 -
20 Theys, Quinten M 0 Westerlo 5.0 0 32.50 34.00 16.00 20.0 -
21 Heynickx, Sander M 0 Neerpelt 4.5 152 41.00 44.00 19.25 21.5 -
22 Geenen, Kobe M 0 Geel 4.5 162 41.00 44.00 17.25 22.5 -
23 Claes, Ben M 0 Mechelen 4.5 276 35.00 36.50 15.25 21.0 -
24 Morard, Basile M 0 CRELEL Liège 4.0 116 41.00 44.50 16.00 20.0 -
25 Aishajiang, Erpan M 0 Leuven Centraal 4.0 62 37.50 40.00 14.75 21.5 -
26 Algera, Rune M 0 Neerpelt 4.0 -36 37.50 39.00 14.00 21.0 -
27 Habran, Arthur M 0 CRELEL Liège 4.0 96 35.50 37.50 13.00 22.0 -
28 Meert, Senne M 0 LSV-Chesspirant 4.0 121 35.50 37.00 13.00 17.0 -
29 De Groof, Lien F 0 Turnhout 4.0 -36 33.50 35.50 10.50 15.0 -
30 Peeters, Milo M 0 Oude God Mortsel 4.0 110 32.50 34.00 9.50 18.0 -
31 Stuyven, Wout M 0 Turnhout 4.0 -36 28.50 30.00 9.50 15.5 -
32 De Rijcke, Miel M 0 Mechelen 3.5 154 38.50 40.00 11.50 23.0 -
33 Merle, Lila F 0 2 Fous Diogène 3.5 204 37.50 40.50 15.00 20.0 -
34 Uyttendaele, Samuel M 0 Geraardsbergen 3.0 21 35.50 37.00 7.50 21.0 -
35 Floryn, Juliette F 0 Blankenberge 3.0 -125 31.50 33.00 6.00 12.0 -
36 Pinet, Theotime M 0 CRELEL Liège 3.0 5 30.50 32.00 5.00 12.0 -
37 Londers, Gust M 0 LSV-Chesspirant 3.0 -193 27.50 29.00 5.50 11.0 -
38 Coolen, Victor M 0 Houthalen-Oost 2.5 -251 29.00 30.50 4.25 10.5 -
39 Van Loocke, Jolien F 0 Blankenberge 2.0 -322 29.00 30.50 5.00 11.0 1.0
40 George, Lucas M 0 Namur-Echecs 2.0 -322 24.00 25.50 3.00 6.0 0.0
41 Lampo, Arthur M 0 Blankenberge 1.5 -422 25.50 27.00 3.50 8.5 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (10/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Nguyen, Khoi 0.0 (1457) 1-0 Di Marcantonio, Tigo 0.0 (0)
2 Meert, Senne 0.0 (0) 0-1 Surkol, Hector 0.0 (1410)
3 Toledo, Hillel 0.0 (1370) 1-0 Merle, Lila 0.0 (0)
4 Morard, Basile 0.0 (0) 0-1 Drugmand, Benoit 0.0 (1366)
5 Stroobant, Arne 0.0 (1330) 1-0 Declerck, Darrin 0.0 (0)
6 Peeters, Milo 0.0 (0) 0-1 Rozental, Tom 0.0 (1314)
7 Wu, Zhengwang 0.0 (1188) 1-0 De Rijcke, Miel 0.0 (0)
8 Pinet, Theotime 0.0 (0) 0-1 Peeters, Paul 0.0 (1172)
9 Lukin, Yesenia 0.0 (0) 0-1 Pribylla, Amelia 0.0 (0)
10 De Groof, Lien 0.0 (0) 0-1 Fesenko, Tymofii 0.0 (0)
11 Floryn, Juliette 0.0 (0) 0-1 Seyns, Odilon 0.0 (0)
12 Coolen, Victor 0.0 (0) 0-1 Frenzel, Qorianka 0.0 (0)
13 Geenen, Kobe 0.0 (0) 1-0 Stuyven, Wout 0.0 (0)
14 Claes, Ben 0.0 (0) 1-0 George, Lucas 0.0 (0)
15 Gilson, Pacome 0.0 (0) 1-0 Theys, Quinten 0.0 (0)
16 Algera, Rune 0.0 (0) 1-0 Habran, Arthur 0.0 (0)
17 Heynickx, Sander 0.0 (0) 1-0 Tumenjargal, Suldee 0.0 (0)
18 Uyttendaele, Samuel 0.0 (0) 1-0 Lampo, Arthur 0.0 (0)
19 Li, Hansi 0.0 (0) 1-0 Van Loocke, Jolien 0.0 (0)
20 Vantal, Edouard 0.0 (0) 1-0 Londers, Gust 0.0 (0)
  Aishajiang, Erpan 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Geenen, Kobe 1.0 (0) 0-1 Nguyen, Khoi 1.0 (1457)
2 Surkol, Hector 1.0 (1410) 1-0 Gilson, Pacome 1.0 (0)
3 Pribylla, Amelia 1.0 (0) 0-1 Toledo, Hillel 1.0 (1370)
4 Drugmand, Benoit 1.0 (1366) 1-0 Heynickx, Sander 1.0 (0)
5 Seyns, Odilon 1.0 (0) 0-1 Stroobant, Arne 1.0 (1330)
6 Rozental, Tom 1.0 (1314) 1-0 Li, Hansi 1.0 (0)
7 Aishajiang, Erpan 1.0 (0) 0-1 Wu, Zhengwang 1.0 (1188)
8 Peeters, Paul 1.0 (1172) 1-0 Claes, Ben 1.0 (0)
9 Fesenko, Tymofii 1.0 (0) 1-0 Algera, Rune 1.0 (0)
10 Frenzel, Qorianka 1.0 (0) 1-0 Uyttendaele, Samuel 1.0 (0)
11 George, Lucas 0.0 (0) 0-1 Vantal, Edouard 1.0 (0)
12 Declerck, Darrin 0.0 (0) 0-1 Lukin, Yesenia 0.0 (0)
13 De Rijcke, Miel 0.0 (0) 1-0 Floryn, Juliette 0.0 (0)
14 Habran, Arthur 0.0 (0) 1-0 Peeters, Milo 0.0 (0)
15 Lampo, Arthur 0.0 (0) 0-1 Pinet, Theotime 0.0 (0)
16 Londers, Gust 0.0 (0) 0-1 De Groof, Lien 0.0 (0)
17 Di Marcantonio, Tigo 0.0 (0) 1-0 Coolen, Victor 0.0 (0)
18 Stuyven, Wout 0.0 (0) 0-1 Meert, Senne 0.0 (0)
19 Merle, Lila 0.0 (0) 1-0 Theys, Quinten 0.0 (0)
20 Tumenjargal, Suldee 0.0 (0) 1-0 Morard, Basile 0.0 (0)
  Van Loocke, Jolien 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Nguyen, Khoi 2.0 (1457) 1-0 Rozental, Tom 2.0 (1314)
2 Wu, Zhengwang 2.0 (1188) 0-1 Surkol, Hector 2.0 (1410)
3 Toledo, Hillel 2.0 (1370) ½-½ Peeters, Paul 2.0 (1172)
4 Vantal, Edouard 2.0 (0) 0-1 Drugmand, Benoit 2.0 (1366)
5 Stroobant, Arne 2.0 (1330) 0-1 Fesenko, Tymofii 2.0 (0)
6 Lukin, Yesenia 1.0 (0) 1-0 Frenzel, Qorianka 2.0 (0)
7 Pinet, Theotime 1.0 (0) 0-1 Geenen, Kobe 1.0 (0)
8 Gilson, Pacome 1.0 (0) 1-0 Pribylla, Amelia 1.0 (0)
9 De Groof, Lien 1.0 (0) 0-1 Habran, Arthur 1.0 (0)
10 Heynickx, Sander 1.0 (0) 0-1 Seyns, Odilon 1.0 (0)
11 Li, Hansi 1.0 (0) 0-1 Tumenjargal, Suldee 1.0 (0)
12 Claes, Ben 1.0 (0) ½-½ Di Marcantonio, Tigo 1.0 (0)
13 Meert, Senne 1.0 (0) 0-1 Aishajiang, Erpan 1.0 (0)
14 Algera, Rune 1.0 (0) 0-1 Merle, Lila 1.0 (0)
15 Van Loocke, Jolien 1.0 (0) 0-1 De Rijcke, Miel 1.0 (0)
16 Uyttendaele, Samuel 1.0 (0) 1-0 Londers, Gust 0.0 (0)
17 Floryn, Juliette 0.0 (0) 0-1 Declerck, Darrin 0.0 (0)
18 Peeters, Milo 0.0 (0) 1-0 George, Lucas 0.0 (0)
19 Coolen, Victor 0.0 (0) ½-½ Lampo, Arthur 0.0 (0)
20 Morard, Basile 0.0 (0) 1-0 Stuyven, Wout 0.0 (0)
  Theys, Quinten 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Drugmand, Benoit 3.0 (1366) 0-1 Nguyen, Khoi 3.0 (1457)
2 Surkol, Hector 3.0 (1410) 1-0 Fesenko, Tymofii 3.0 (0)
3 Rozental, Tom 2.0 (1314) 0-1 Toledo, Hillel 2.5 (1370)
4 Peeters, Paul 2.5 (1172) 0-1 Stroobant, Arne 2.0 (1330)
5 Merle, Lila 2.0 (0) 0-1 Wu, Zhengwang 2.0 (1188)
6 De Rijcke, Miel 2.0 (0) ½-½ Lukin, Yesenia 2.0 (0)
7 Frenzel, Qorianka 2.0 (0) 1-0 Vantal, Edouard 2.0 (0)
8 Seyns, Odilon 2.0 (0) 1-0 Geenen, Kobe 2.0 (0)
9 Tumenjargal, Suldee 2.0 (0) 0-1 Gilson, Pacome 2.0 (0)
10 Habran, Arthur 2.0 (0) 1-0 Uyttendaele, Samuel 2.0 (0)
11 Aishajiang, Erpan 2.0 (0) ½-½ Claes, Ben 1.5 (0)
12 Di Marcantonio, Tigo 1.5 (0) 1-0 Heynickx, Sander 1.0 (0)
13 Pinet, Theotime 1.0 (0) 0-1 Li, Hansi 1.0 (0)
14 Pribylla, Amelia 1.0 (0) 1-0 Meert, Senne 1.0 (0)
15 Theys, Quinten 1.0 (0) 0-1 Morard, Basile 1.0 (0)
16 Declerck, Darrin 1.0 (0) 1-0 De Groof, Lien 1.0 (0)
17 Van Loocke, Jolien 1.0 (0) 0-1 Peeters, Milo 1.0 (0)
18 Lampo, Arthur 0.5 (0) 0-1 Algera, Rune 1.0 (0)
19 Stuyven, Wout 0.0 (0) 1-0 Coolen, Victor 0.5 (0)
20 George, Lucas 0.0 (0) 0-1 Floryn, Juliette 0.0 (0)
  Londers, Gust 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Nguyen, Khoi 4.0 (1457) 1-0 Surkol, Hector 4.0 (1410)
2 Toledo, Hillel 3.5 (1370) ½-½ Drugmand, Benoit 3.0 (1366)
3 Stroobant, Arne 3.0 (1330) 1-0 Frenzel, Qorianka 3.0 (0)
4 Wu, Zhengwang 3.0 (1188) 1-0 Habran, Arthur 3.0 (0)
5 Fesenko, Tymofii 3.0 (0) 1-0 Seyns, Odilon 3.0 (0)
6 Gilson, Pacome 3.0 (0) 0-1 Peeters, Paul 2.5 (1172)
7 Lukin, Yesenia 2.5 (0) 1-0 Aishajiang, Erpan 2.5 (0)
8 De Rijcke, Miel 2.5 (0) 1ff-0 Di Marcantonio, Tigo 2.5 (0)
9 Claes, Ben 2.0 (0) 0-1 Rozental, Tom 2.0 (1314)
10 Geenen, Kobe 2.0 (0) 0-1 Tumenjargal, Suldee 2.0 (0)
11 Li, Hansi 2.0 (0) 1-0 Peeters, Milo 2.0 (0)
12 Uyttendaele, Samuel 2.0 (0) 1-0 Merle, Lila 2.0 (0)
13 Morard, Basile 2.0 (0) 0-1 Pribylla, Amelia 2.0 (0)
14 Algera, Rune 2.0 (0) 1-0 Declerck, Darrin 2.0 (0)
15 Vantal, Edouard 2.0 (0) 1-0 Floryn, Juliette 1.0 (0)
16 Heynickx, Sander 1.0 (0) 1-0 De Groof, Lien 1.0 (0)
17 Londers, Gust 1.0 (0) 0-1 Stuyven, Wout 1.0 (0)
18 Meert, Senne 1.0 (0) 1-0 Van Loocke, Jolien 1.0 (0)
19 Theys, Quinten 1.0 (0) 1-0 Pinet, Theotime 1.0 (0)
20 Coolen, Victor 0.5 (0) 1-0 George, Lucas 0.0 (0)
  Lampo, Arthur 0.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Toledo, Hillel 4.0 (1370) ½-½ Nguyen, Khoi 5.0 (1457)
2 Surkol, Hector 4.0 (1410) 1-0 Stroobant, Arne 4.0 (1330)
3 Fesenko, Tymofii 4.0 (0) 1-0 Wu, Zhengwang 4.0 (1188)
4 Drugmand, Benoit 3.5 (1366) 1-0 Lukin, Yesenia 3.5 (0)
5 Peeters, Paul 3.5 (1172) 1-0 De Rijcke, Miel 3.5 (0)
6 Rozental, Tom 3.0 (1314) 1-0 Uyttendaele, Samuel 3.0 (0)
7 Frenzel, Qorianka 3.0 (0) 1-0 Algera, Rune 3.0 (0)
8 Seyns, Odilon 3.0 (0) 0-1 Gilson, Pacome 3.0 (0)
9 Habran, Arthur 3.0 (0) 0-1 Vantal, Edouard 3.0 (0)
10 Pribylla, Amelia 3.0 (0) 0-1 Li, Hansi 3.0 (0)
11 Tumenjargal, Suldee 3.0 (0) 1-0 Di Marcantonio, Tigo 2.5 (0)
12 Aishajiang, Erpan 2.5 (0) 0-1 Geenen, Kobe 2.0 (0)
13 Stuyven, Wout 2.0 (0) 0-1 Heynickx, Sander 2.0 (0)
14 Declerck, Darrin 2.0 (0) 1-0 Meert, Senne 2.0 (0)
15 Merle, Lila 2.0 (0) 1-0 Claes, Ben 2.0 (0)
16 Peeters, Milo 2.0 (0) 0-1 Morard, Basile 2.0 (0)
17 Lampo, Arthur 1.5 (0) 0-1 Theys, Quinten 2.0 (0)
18 De Groof, Lien 1.0 (0) 1-0 Coolen, Victor 1.5 (0)
19 Floryn, Juliette 1.0 (0) 1-0 Pinet, Theotime 1.0 (0)
20 Van Loocke, Jolien 1.0 (0) 0-1 Londers, Gust 1.0 (0)
  George, Lucas 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Nguyen, Khoi 5.5 (1457) 1-0 Fesenko, Tymofii 5.0 (0)
2 Surkol, Hector 5.0 (1410) 0-1 Toledo, Hillel 4.5 (1370)
3 Peeters, Paul 4.5 (1172) ½-½ Drugmand, Benoit 4.5 (1366)
4 Stroobant, Arne 4.0 (1330) 1-0 Gilson, Pacome 4.0 (0)
5 Vantal, Edouard 4.0 (0) 0-1 Rozental, Tom 4.0 (1314)
6 Wu, Zhengwang 4.0 (1188) 1-0 Tumenjargal, Suldee 4.0 (0)
7 Li, Hansi 4.0 (0) 1-0 Frenzel, Qorianka 4.0 (0)
8 Lukin, Yesenia 3.5 (0) 1-0 Habran, Arthur 3.0 (0)
9 De Rijcke, Miel 3.5 (0) 0-1 Heynickx, Sander 3.0 (0)
10 Theys, Quinten 3.0 (0) 1-0 Geenen, Kobe 3.0 (0)
11 Morard, Basile 3.0 (0) 1-0 Merle, Lila 3.0 (0)
12 Algera, Rune 3.0 (0) 0-1 Pribylla, Amelia 3.0 (0)
13 Uyttendaele, Samuel 3.0 (0) 0-1 Seyns, Odilon 3.0 (0)
14 Di Marcantonio, Tigo 2.5 (0) 1-0 Aishajiang, Erpan 2.5 (0)
15 Claes, Ben 2.0 (0) 1-0 Floryn, Juliette 2.0 (0)
16 Londers, Gust 2.0 (0) 0-1 Peeters, Milo 2.0 (0)
17 Meert, Senne 2.0 (0) 1-0 De Groof, Lien 2.0 (0)
18 Stuyven, Wout 2.0 (0) 1-0 Lampo, Arthur 1.5 (0)
19 Pinet, Theotime 1.0 (0) 1-0 Coolen, Victor 1.5 (0)
20 George, Lucas 1.0 (0) 0-1 Van Loocke, Jolien 1.0 (0)
  Declerck, Darrin 3.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (15/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Stroobant, Arne 5.0 (1330) 0-1 Nguyen, Khoi 6.5 (1457)
2 Toledo, Hillel 5.5 (1370) 1-0 Wu, Zhengwang 5.0 (1188)
3 Rozental, Tom 5.0 (1314) 1-0 Surkol, Hector 5.0 (1410)
4 Drugmand, Benoit 5.0 (1366) 1-0 Li, Hansi 5.0 (0)
5 Fesenko, Tymofii 5.0 (0) 1-0 Peeters, Paul 5.0 (1172)
6 Gilson, Pacome 4.0 (0) ½-½ Lukin, Yesenia 4.5 (0)
7 Frenzel, Qorianka 4.0 (0) 1-0 Theys, Quinten 4.0 (0)
8 Heynickx, Sander 4.0 (0) 0-1 Vantal, Edouard 4.0 (0)
9 Seyns, Odilon 4.0 (0) 1-0 Morard, Basile 4.0 (0)
10 Pribylla, Amelia 4.0 (0) 0-1 Tumenjargal, Suldee 4.0 (0)
11 De Rijcke, Miel 3.5 (0) 0-1 Di Marcantonio, Tigo 3.5 (0)
12 Geenen, Kobe 3.0 (0) 1-0 Algera, Rune 3.0 (0)
13 Habran, Arthur 3.0 (0) 0-1 Claes, Ben 3.0 (0)
14 Peeters, Milo 3.0 (0) 1-0 Meert, Senne 3.0 (0)
15 Merle, Lila 3.0 (0) ½-½ Stuyven, Wout 3.0 (0)
16 Declerck, Darrin 3.0 (0) 1-0 Uyttendaele, Samuel 3.0 (0)
17 Aishajiang, Erpan 2.5 (0) 1-0 Londers, Gust 2.0 (0)
18 Floryn, Juliette 2.0 (0) 1-0 Van Loocke, Jolien 2.0 (0)
19 De Groof, Lien 2.0 (0) 1-0 Pinet, Theotime 2.0 (0)
20 Lampo, Arthur 1.5 (0) 0-1 George, Lucas 1.0 (0)
  Coolen, Victor 1.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (16/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Nguyen, Khoi 7.5 (1457) 1-0 Peeters, Paul 5.0 (1172)
2 Fesenko, Tymofii 6.0 (0) 1-0 Toledo, Hillel 6.5 (1370)
3 Rozental, Tom 6.0 (1314) 0-1 Drugmand, Benoit 6.0 (1366)
4 Surkol, Hector 5.0 (1410) 1-0 Frenzel, Qorianka 5.0 (0)
5 Li, Hansi 5.0 (0) 1-0 Stroobant, Arne 5.0 (1330)
6 Wu, Zhengwang 5.0 (1188) 1-0 Seyns, Odilon 5.0 (0)
7 Tumenjargal, Suldee 5.0 (0) 1-0 Lukin, Yesenia 5.0 (0)
8 Vantal, Edouard 5.0 (0) 0-1 Gilson, Pacome 4.5 (0)
9 Di Marcantonio, Tigo 4.5 (0) ½-½ Geenen, Kobe 4.0 (0)
10 Claes, Ben 4.0 (0) ½-½ Heynickx, Sander 4.0 (0)
11 Morard, Basile 4.0 (0) 0-1 Declerck, Darrin 4.0 (0)
12 Theys, Quinten 4.0 (0) 1-0 Peeters, Milo 4.0 (0)
13 Pribylla, Amelia 4.0 (0) 1-0 De Rijcke, Miel 3.5 (0)
14 Stuyven, Wout 3.5 (0) ½-½ Aishajiang, Erpan 3.5 (0)
15 Meert, Senne 3.0 (0) 1-0 Merle, Lila 3.5 (0)
16 Algera, Rune 3.0 (0) 1-0 Floryn, Juliette 3.0 (0)
17 Uyttendaele, Samuel 3.0 (0) 0-1 De Groof, Lien 3.0 (0)
18 Coolen, Victor 2.5 (0) 0-1 Habran, Arthur 3.0 (0)
19 George, Lucas 2.0 (0) 0-1 Londers, Gust 2.0 (0)
20 Van Loocke, Jolien 2.0 (0) 0-1 Pinet, Theotime 2.0 (0)
  Lampo, Arthur 1.5 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Nguyen, Khoi (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.23637
N-Elo0
FIDE-ID272540
F-Elo1457
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Geenen, Kobe BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Rozental, Tom BEL 1314 6.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
4 1      Drugmand, Benoit BEL 1366 7.0 Z - 1 4.0 0.62 +0.38
5 1      Surkol, Hector BEL 1410 6.0 W - 1 5.0 0.57 +0.43
6 1      Toledo, Hillel BEL 1370 6.5 Z - ½ 5.5 0.62 -0.12
7 1      Fesenko, Tymofii FID 0 7.0 W 1 6.5 0.92 +0.08
8 1      Stroobant, Arne BEL 1330 5.0 Z 1 7.5 0.67 +0.33
9 1      Peeters, Paul BEL 1172 5.0 W 1 8.5 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1327 52.0 Totaal 8.5 6.77 +1.73
Begin van de pagina

Drugmand, Benoit (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.23003
N-Elo1366
FIDE-ID271543
F-Elo1196
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Morard, Basile BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Heynickx, Sander BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Vantal, Edouard BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Nguyen, Khoi BEL 1457 8.5 W - 0 3.0 0.38 -0.38
5 2      Toledo, Hillel BEL 1370 6.5 Z - ½ 3.5 0.49 +0.01
6 4      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Peeters, Paul BEL 1172 5.0 Z - ½ 5.0 0.75 -0.25
8 4      Li, Hansi BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Rozental, Tom BEL 1314 6.0 Z - 1 7.0 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1328 50.5 Totaal 7.0 6.79 +0.21
Begin van de pagina

Fesenko, Tymofii (Rank: 10)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.24479
N-Elo0
FIDE-ID148093827
F-Elo0
Landfid  (fid)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Groof, Lien BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Algera, Rune BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Stroobant, Arne BEL 1330 5.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Surkol, Hector BEL 1410 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 5      Seyns, Odilon BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Wu, Zhengwang BEL 1188 6.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
7 1      Nguyen, Khoi BEL 1457 8.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
8 5      Peeters, Paul BEL 1172 5.0 W 1 6.0 0.08 +0.92
9 2      Toledo, Hillel BEL 1370 6.5 W - 1 7.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1321 50.0 Totaal 7.0 1.98 +5.02
Begin van de pagina

Toledo, Hillel (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.22648
N-Elo1370
FIDE-ID268682
F-Elo1274
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Merle, Lila BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Pribylla, Amelia BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Peeters, Paul BEL 1172 5.0 W - ½ 2.5 0.76 -0.26
4 3      Rozental, Tom BEL 1314 6.0 Z - 1 3.5 0.58 +0.42
5 2      Drugmand, Benoit BEL 1366 7.0 W ½ 4.0 0.51 -0.01
6 1      Nguyen, Khoi BEL 1457 8.5 W ½ 4.5 0.38 +0.12
7 2      Surkol, Hector BEL 1410 6.0 Z 1 5.5 0.44 +0.56
8 2      Wu, Zhengwang BEL 1188 6.0 W 1 6.5 0.74 +0.26
9 2      Fesenko, Tymofii FID 0 7.0 Z 0 6.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1317 54.0 Totaal 6.5 6.17 +0.33
Begin van de pagina

Surkol, Hector (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19469
N-Elo1410
FIDE-ID264130
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Gilson, Pacome BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Wu, Zhengwang BEL 1188 6.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 2      Fesenko, Tymofii FID 0 7.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Nguyen, Khoi BEL 1457 8.5 Z - 0 4.0 0.43 -0.43
6 2      Stroobant, Arne BEL 1330 5.0 W - 1 5.0 0.61 +0.39
7 2      Toledo, Hillel BEL 1370 6.5 W - 0 5.0 0.56 -0.56
8 3      Rozental, Tom BEL 1314 6.0 Z 0 5.0 0.63 -0.63
9 4      Frenzel, Qorianka BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1331 53.5 Totaal 6.0 6.69 -0.69
Begin van de pagina

Rozental, Tom (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.21161
N-Elo1314
FIDE-ID268593
F-Elo1210
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Peeters, Milo BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Li, Hansi BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Nguyen, Khoi BEL 1457 8.5 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
4 3      Toledo, Hillel BEL 1370 6.5 W - 0 2.0 0.42 -0.42
5 9      Claes, Ben BEL 0 4.5 Z 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Uyttendaele, Samuel BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Vantal, Edouard BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Surkol, Hector BEL 1410 6.0 W - 1 6.0 0.37 +0.63
9 3      Drugmand, Benoit BEL 1366 7.0 W - 0 6.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1400 50.5 Totaal 6.0 6.13 -0.13
Begin van de pagina

Tumenjargal, Suldee (Rank: 37)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19937
N-Elo0
FIDE-ID269310
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Heynickx, Sander BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Morard, Basile BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Li, Hansi BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Gilson, Pacome BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Geenen, Kobe BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Wu, Zhengwang BEL 1188 6.0 Z 0 4.0 0.08 -0.08
8 10      Pribylla, Amelia BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 45.5 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina

Wu, Zhengwang (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.22177
N-Elo1147
FIDE-ID267562
F-Elo1188
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Rijcke, Miel BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Aishajiang, Erpan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Surkol, Hector BEL 1410 6.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 5      Merle, Lila BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Habran, Arthur BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Fesenko, Tymofii FID 0 7.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
7 6      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 2      Toledo, Hillel BEL 1370 6.5 Z - 0 5.0 0.26 -0.26
9 6      Seyns, Odilon BEL 0 5.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1390 45.5 Totaal 6.0 6.92 -0.92
Begin van de pagina

Li, Hansi (Rank: 19)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.22843
N-Elo0
FIDE-ID273066
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Loocke, Jolien BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Rozental, Tom BEL 1314 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Pinet, Theotime BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Peeters, Milo BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Pribylla, Amelia BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Frenzel, Qorianka BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Drugmand, Benoit BEL 1366 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 5      Stroobant, Arne BEL 1330 5.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1336 43.0 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina

Gilson, Pacome (Rank: 15)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.20829
N-Elo0
FIDE-ID264229
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Theys, Quinten BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Surkol, Hector BEL 1410 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Pribylla, Amelia BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Peeters, Paul BEL 1172 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Seyns, Odilon BEL 0 5.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Stroobant, Arne BEL 1330 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 6      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
9 8      Vantal, Edouard BEL 0 5.0 Z 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1304 47.0 Totaal 5.5 3.24 +2.26
Begin van de pagina

Stroobant, Arne (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19678
N-Elo1286
FIDE-ID261661
F-Elo1330
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Declerck, Darrin BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Seyns, Odilon BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Fesenko, Tymofii FID 0 7.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 4      Peeters, Paul BEL 1172 5.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
5 3      Frenzel, Qorianka BEL 0 5.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Surkol, Hector BEL 1410 6.0 Z - 0 4.0 0.39 -0.39
7 4      Gilson, Pacome BEL 0 5.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 1      Nguyen, Khoi BEL 1457 8.5 W - 0 5.0 0.33 -0.33
9 5      Li, Hansi BEL 0 6.0 Z 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1346 53.0 Totaal 5.0 6.95 -1.95
Begin van de pagina

Peeters, Paul (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17594
N-Elo1150
FIDE-ID258261
F-Elo1172
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Pinet, Theotime BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Claes, Ben BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Toledo, Hillel BEL 1370 6.5 Z - ½ 2.5 0.24 +0.26
4 4      Stroobant, Arne BEL 1330 5.0 W - 0 2.5 0.29 -0.29
5 6      Gilson, Pacome BEL 0 5.5 Z 1 3.5 0.92 +0.08
6 5      De Rijcke, Miel BEL 0 3.5 W 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Drugmand, Benoit BEL 1366 7.0 W - ½ 5.0 0.25 +0.25
8 5      Fesenko, Tymofii FID 0 7.0 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
9 1      Nguyen, Khoi BEL 1457 8.5 Z - 0 5.0 0.16 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1380 50.5 Totaal 5.0 5.54 -0.54
Begin van de pagina

Lukin, Yesenia (Rank: 9)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.22025
N-Elo0
FIDE-ID273023
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Pribylla, Amelia BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Declerck, Darrin BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Frenzel, Qorianka BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      De Rijcke, Miel BEL 0 3.5 Z ½ 2.5 0.50 +0.00
5 7      Aishajiang, Erpan BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 4      Drugmand, Benoit BEL 1366 7.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 8      Habran, Arthur BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
8 6      Gilson, Pacome BEL 0 5.5 Z ½ 5.0 0.50 +0.00
9 7      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 Z 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1366 45.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina

Pribylla, Amelia (Rank: 29)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.20487
N-Elo0
FIDE-ID267511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Toledo, Hillel BEL 1370 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Gilson, Pacome BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Morard, Basile BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Li, Hansi BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Algera, Rune BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 13      De Rijcke, Miel BEL 0 3.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1370 44.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina

Di Marcantonio, Tigo (Rank: 21)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20180
N-Elo0
FIDE-ID261955
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nguyen, Khoi BEL 1457 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Coolen, Victor BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Claes, Ben BEL 0 4.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 12      Heynickx, Sander BEL 0 4.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
5 8      De Rijcke, Miel BEL 0 3.5 Z 0ff 2.5 0.00 +0.00
6 11      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 Z 0 2.5 0.50 -0.50
7 14      Aishajiang, Erpan BEL 0 4.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
8 11      De Rijcke, Miel BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
9 9      Geenen, Kobe BEL 0 4.5 W - ½ 5.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1457 41.5 Totaal 5.0 3.58 +1.42
Begin van de pagina

Seyns, Odilon (Rank: 31)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.21853
N-Elo0
FIDE-ID269131
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Stroobant, Arne BEL 1330 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Heynickx, Sander BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Geenen, Kobe BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Fesenko, Tymofii FID 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 8      Gilson, Pacome BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Uyttendaele, Samuel BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Morard, Basile BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      Wu, Zhengwang BEL 1188 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1259 42.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina

Frenzel, Qorianka (Rank: 12)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.23839
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Coolen, Victor BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Uyttendaele, Samuel BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 7      Vantal, Edouard BEL 0 5.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Stroobant, Arne BEL 1330 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Algera, Rune BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Li, Hansi BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 7      Theys, Quinten BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 4      Surkol, Hector BEL 1410 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1370 41.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina

Vantal, Edouard (Rank: 40)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.22948
N-Elo0
FIDE-ID269760
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Londers, Gust BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      George, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Drugmand, Benoit BEL 1366 7.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
4 7      Frenzel, Qorianka BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 15      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Habran, Arthur BEL 0 4.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Rozental, Tom BEL 1314 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 8      Heynickx, Sander BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Gilson, Pacome BEL 0 5.5 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1340 40.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina

Declerck, Darrin (Rank: 25)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.23901
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Stroobant, Arne BEL 1330 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      De Groof, Lien BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Algera, Rune BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7        Afwezig           0 3.0    
8 16      Uyttendaele, Samuel BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
9 11      Morard, Basile BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1330 32.0 Totaal 5.0 3.58 +1.42
Begin van de pagina

Theys, Quinten (Rank: 35)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.21753
N-Elo0
FIDE-ID273104
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Gilson, Pacome BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Merle, Lila BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 15      Morard, Basile BEL 0 4.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Pinet, Theotime BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Lampo, Arthur BEL 0 1.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Geenen, Kobe BEL 0 4.5 W 1 4.0 0.50 +0.50
8 7      Frenzel, Qorianka BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 12      Peeters, Milo BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 5.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina

Heynickx, Sander (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.20111
N-Elo0
FIDE-ID267465
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Drugmand, Benoit BEL 1366 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Seyns, Odilon BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      De Groof, Lien BEL 0 4.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Stuyven, Wout BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      De Rijcke, Miel BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Vantal, Edouard BEL 0 5.0 W 0 4.0 0.50 -0.50
9 10      Claes, Ben BEL 0 4.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1366 44.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina

Geenen, Kobe (Rank: 13)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.22388
N-Elo0
FIDE-ID268933
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Stuyven, Wout BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Nguyen, Khoi BEL 1457 8.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Pinet, Theotime BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Seyns, Odilon BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 12      Aishajiang, Erpan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Theys, Quinten BEL 0 5.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
8 12      Algera, Rune BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 9      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1457 44.5 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina

Claes, Ben (Rank: 34)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.22860
N-Elo0
FIDE-ID268941
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      George, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Peeters, Paul BEL 1172 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 11      Aishajiang, Erpan BEL 0 4.0 Z - ½ 2.0 0.50 +0.00
5 9      Rozental, Tom BEL 1314 6.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
6 15      Merle, Lila BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 13      Habran, Arthur BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      Heynickx, Sander BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1243 37.0 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina

Morard, Basile (Rank: 24)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.21597
N-Elo0
FIDE-ID267767
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Drugmand, Benoit BEL 1366 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Tumenjargal, Suldee BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Stuyven, Wout BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Theys, Quinten BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Pribylla, Amelia BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Peeters, Milo BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Merle, Lila BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Seyns, Odilon BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 11      Declerck, Darrin BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1366 44.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina

Aishajiang, Erpan (Rank: 41)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.24413
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 7      Wu, Zhengwang BEL 1188 6.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Claes, Ben BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 7      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z 0 2.5 0.50 -0.50
6 12      Geenen, Kobe BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 14      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 Z 0 2.5 0.50 -0.50
8 17      Londers, Gust BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
9 14      Stuyven, Wout BEL 0 4.0 Z ½ 4.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 36.0 Totaal 4.0 3.58 -0.58
Begin van de pagina

Algera, Rune (Rank: 36)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.23707
N-Elo0
FIDE-ID274585
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Habran, Arthur BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Fesenko, Tymofii FID 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 14      Merle, Lila BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Lampo, Arthur BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Declerck, Darrin BEL 0 5.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Frenzel, Qorianka BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Pribylla, Amelia BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 12      Geenen, Kobe BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 16      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina

Habran, Arthur (Rank: 16)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.22887
N-Elo0
FIDE-ID268860
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Algera, Rune BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Peeters, Milo BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      De Groof, Lien BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Uyttendaele, Samuel BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Wu, Zhengwang BEL 1188 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 9      Vantal, Edouard BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 8      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 13      Claes, Ben BEL 0 4.5 W 0 3.0 0.50 -0.50
9 18      Coolen, Victor BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 38.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina

Meert, Senne (Rank: 22)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.21168
N-Elo0
FIDE-ID267473
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Surkol, Hector BEL 1410 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Stuyven, Wout BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Aishajiang, Erpan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Pribylla, Amelia BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Van Loocke, Jolien BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Declerck, Darrin BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      De Groof, Lien BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 14      Peeters, Milo BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 15      Merle, Lila BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1410 37.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina

De Groof, Lien (Rank: 30)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.20015
N-Elo0
FIDE-ID264164
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Fesenko, Tymofii FID 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Londers, Gust BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Habran, Arthur BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Declerck, Darrin BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Heynickx, Sander BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Coolen, Victor BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 17      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
8 19      Pinet, Theotime BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 17      Uyttendaele, Samuel BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina

Peeters, Milo (Rank: 26)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.21665
N-Elo0
FIDE-ID273074
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Rozental, Tom BEL 1314 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Habran, Arthur BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      George, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Van Loocke, Jolien BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Li, Hansi BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Morard, Basile BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Londers, Gust BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 14      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 12      Theys, Quinten BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1314 36.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina

Stuyven, Wout (Rank: 33)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.19337
N-Elo0
FIDE-ID267538
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Geenen, Kobe BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Morard, Basile BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Coolen, Victor BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 17      Londers, Gust BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Heynickx, Sander BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      Lampo, Arthur BEL 0 1.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 15      Merle, Lila BEL 0 3.5 Z ½ 3.5 0.50 +0.00
9 14      Aishajiang, Erpan BEL 0 4.0 W - ½ 4.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina

De Rijcke, Miel (Rank: 27)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.24304
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Wu, Zhengwang BEL 1188 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Van Loocke, Jolien BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 8      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 W - 1FF 3.5 0.00 +0.00
6 5      Peeters, Paul BEL 1172 5.0 Z 0 3.5 0.08 -0.08
7 9      Heynickx, Sander BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
8 11      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 W 0 3.5 0.50 -0.50
9 13      Pribylla, Amelia BEL 0 5.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1180 40.5 Totaal 3.5 3.16 -0.66
Begin van de pagina

Merle, Lila (Rank: 23)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.23719
N-Elo0
FIDE-ID272531
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Toledo, Hillel BEL 1370 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Theys, Quinten BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Algera, Rune BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Wu, Zhengwang BEL 1188 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Uyttendaele, Samuel BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Claes, Ben BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Morard, Basile BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 15      Stuyven, Wout BEL 0 4.0 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 15      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1279 41.0 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina

Uyttendaele, Samuel (Rank: 38)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.22506
N-Elo0
FIDE-ID268950
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Lampo, Arthur BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Frenzel, Qorianka BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 16      Londers, Gust BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Habran, Arthur BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      Merle, Lila BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Rozental, Tom BEL 1314 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 13      Seyns, Odilon BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 16      Declerck, Darrin BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 17      De Groof, Lien BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1314 37.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina

Floryn, Juliette (Rank: 11)

Rangschikking35
GeslachtF
Stamnr.23176
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Seyns, Odilon BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      De Rijcke, Miel BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Declerck, Darrin BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      George, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 15      Vantal, Edouard BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Pinet, Theotime BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      Claes, Ben BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 18      Van Loocke, Jolien BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 16      Algera, Rune BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 34.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina

Pinet, Theotime (Rank: 28)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.23731
N-Elo0
FIDE-ID272990
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Peeters, Paul BEL 1172 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Lampo, Arthur BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Geenen, Kobe BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Li, Hansi BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Theys, Quinten BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Coolen, Victor BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 19      De Groof, Lien BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
9 20      Van Loocke, Jolien BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1172 33.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina

Londers, Gust (Rank: 20)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.21350
N-Elo0
FIDE-ID266914
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Vantal, Edouard BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      De Groof, Lien BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Uyttendaele, Samuel BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 17      Stuyven, Wout BEL 0 4.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 20      Van Loocke, Jolien BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Peeters, Milo BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 17      Aishajiang, Erpan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 19      George, Lucas BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina

Coolen, Victor (Rank: 32)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.23780
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Frenzel, Qorianka BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Lampo, Arthur BEL 0 1.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 19      Stuyven, Wout BEL 0 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 20      George, Lucas BEL 0 2.0 W 1 1.5 0.50 +0.50
6 18      De Groof, Lien BEL 0 4.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
7 19      Pinet, Theotime BEL 0 3.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
8        Bye           1 2.5    
9 18      Habran, Arthur BEL 0 4.0 W 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina

Van Loocke, Jolien (Rank: 39)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.21996
N-Elo0
FIDE-ID273031
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Li, Hansi BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 15      De Rijcke, Miel BEL 0 3.5 W 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Peeters, Milo BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 20      Londers, Gust BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 20      George, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 18      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 20      Pinet, Theotime BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 2.0 4.00 -3.00
Begin van de pagina

George, Lucas (Rank: 14)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.21360
N-Elo0
FIDE-ID270563
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Claes, Ben BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Vantal, Edouard BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Peeters, Milo BEL 0 4.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      Floryn, Juliette BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 20      Coolen, Victor BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 20      Van Loocke, Jolien BEL 0 2.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
8 20      Lampo, Arthur BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
9 19      Londers, Gust BEL 0 3.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.5 Totaal 2.0 4.00 -3.00
Begin van de pagina

Lampo, Arthur (Rank: 18)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.23661
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Uyttendaele, Samuel BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Pinet, Theotime BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Coolen, Victor BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 18      Algera, Rune BEL 0 4.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.5    
6 17      Theys, Quinten BEL 0 5.0 W 0 1.5 0.50 -0.50
7 18      Stuyven, Wout BEL 0 4.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
8 20      George, Lucas BEL 0 2.0 W 0 1.5 0.50 -0.50
9        Afwezig           0 1.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 23.5 Totaal 1.5 3.50 -3.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Nguyen, Khoi 1 1457 1707 8.5 15 W 1 22 Z 1 6 W 1 2 Z 1 5 W 1 4 Z ½ 3 W 1 11 Z 1 12 W 1 48.00 52.50 49.25 43.0 -
2 Drugmand, Benoit 4 1366 1347 7.0 24 Z 1 21 W 1 18 Z 1 1 W 0 4 Z ½ 13 W 1 12 Z ½ 9 W 1 6 Z 1 46.50 50.50 36.25 35.0 -
3 Fesenko, Tymofii 10 0 1101 7.0 29 Z 1 26 W 1 11 Z 1 5 Z 0 16 W 1 8 W 1 1 Z 0 12 W 1 4 W 1 46.00 50.00 35.50 36.0 -
4 Toledo, Hillel 3 1370 1368 6.5 33 W 1 14 Z 1 12 W ½ 6 Z 1 2 W ½ 1 W ½ 5 Z 1 8 W 1 3 Z 0 50.50 54.00 36.75 36.0 -
5 Surkol, Hector 2 1410 1314 6.0 28 Z 1 10 W 1 8 Z 1 3 W 1 1 Z 0 11 W 1 4 W 0 6 Z 0 17 W 1 49.50 53.50 32.50 35.0 -
6 Rozental, Tom 6 1314 1255 6.0 30 Z 1 9 W 1 1 Z 0 4 W 0 23 Z 1 34 W 1 18 Z 1 5 W 1 2 W 0 47.50 50.50 28.50 31.0 -
7 Tumenjargal, Suldee 37 0 257 6.0 21 Z 0 24 W 1 9 Z 1 10 W 0 22 Z 1 15 W 1 8 Z 0 14 Z 1 13 W 1 42.00 46.00 30.00 27.0 -
8 Wu, Zhengwang 7 1188 1047 6.0 32 W 1 25 Z 1 5 W 0 33 Z 1 27 W 1 3 Z 0 7 W 1 4 Z 0 16 W 1 41.50 44.50 25.00 32.0 -
9 Li, Hansi 19 0 571 6.0 39 W 1 6 Z 0 7 W 0 36 Z 1 30 W 1 14 Z 1 17 W 1 2 Z 0 11 W 1 41.00 42.50 23.50 28.0 -
10 Gilson, Pacome 15 0 515 5.5 20 W 1 5 Z 0 14 W 1 7 Z 1 12 W 0 16 Z 1 11 Z 0 13 W ½ 18 Z 1 42.00 46.50 28.00 28.0 -
11 Stroobant, Arne 5 1330 1112 5.0 19 W 1 16 Z 1 3 W 0 12 Z 1 17 W 1 5 Z 0 10 W 1 1 W 0 9 Z 0 48.50 53.50 26.00 31.0 -
12 Peeters, Paul 8 1172 1086 5.0 36 Z 1 23 W 1 4 Z ½ 11 W 0 10 Z 1 32 W 1 2 W ½ 3 Z 0 1 Z 0 47.00 50.00 22.75 31.0 -
13 Lukin, Yesenia 9 0 195 5.0 14 W 0 19 Z 1 17 W 1 32 Z ½ 25 W 1 2 Z 0 27 W 1 10 Z ½ 7 Z 0 41.50 44.50 22.25 27.0 -
14 Pribylla, Amelia 29 0 195 5.0 13 Z 1 4 W 0 10 Z 0 28 W 1 24 Z 1 9 W 0 26 Z 1 7 W 0 32 W 1 41.00 44.00 20.00 24.0 -
15 Di Marcantonio, Tigo 21 0 277 5.0 1 Z 0 38 W 1 23 Z ½ 21 W 1 32 Z 0ff 7 Z 0 25 W 1 32 Z 1 22 W ½ 40.00 42.00 17.50 23.0 -
16 Seyns, Odilon 31 0 323 5.0 35 Z 1 11 W 0 21 Z 1 22 W 1 3 Z 0 10 W 0 34 Z 1 24 W 1 8 Z 0 39.50 42.50 19.00 27.0 -
17 Frenzel, Qorianka 12 0 347 5.0 38 Z 1 34 W 1 13 Z 0 18 W 1 11 Z 0 26 W 1 9 Z 0 20 W 1 5 Z 0 38.50 40.50 18.50 29.0 -
18 Vantal, Edouard 40 0 341 5.0 37 W 1 40 Z 1 2 W 0 17 Z 0 35 W 1 27 Z 1 6 W 0 21 Z 1 10 W 0 37.50 39.00 15.50 28.0 -
19 Declerck, Darrin 25 0 261 5.0 11 Z 0 13 W 0 35 Z 1 29 W 1 26 Z 0 28 W 1 A 34 W 1 24 Z 1 34.00 37.00 18.00 20.0 -
20 Theys, Quinten 35 0 0 5.0 10 Z 0 33 Z 0 B1 24 W 0 36 W 1 41 Z 1 22 W 1 17 Z 0 30 W 1 32.50 34.00 16.00 20.0 -
21 Heynickx, Sander 17 0 152 4.5 7 W 1 2 Z 0 16 W 0 15 Z 0 29 W 1 31 Z 1 32 Z 1 18 W 0 23 Z ½ 41.00 44.00 19.25 21.5 -
22 Geenen, Kobe 13 0 162 4.5 31 W 1 1 W 0 36 Z 1 16 Z 0 7 W 0 25 Z 1 20 Z 0 26 W 1 15 Z ½ 41.00 44.00 17.25 22.5 -
23 Claes, Ben 34 0 276 4.5 40 W 1 12 Z 0 15 W ½ 25 Z ½ 6 W 0 33 Z 0 35 W 1 27 Z 1 21 W ½ 35.00 36.50 15.25 21.0 -
24 Morard, Basile 24 0 116 4.0 2 W 0 7 Z 0 31 W 1 20 Z 1 14 W 0 30 Z 1 33 W 1 16 Z 0 19 W 0 41.00 44.50 16.00 20.0 -
25 Aishajiang, Erpan 41 0 62 4.0 B1 8 W 0 28 Z 1 23 W ½ 13 Z 0 22 W 0 15 Z 0 37 W 1 31 Z ½ 37.50 40.00 14.75 21.5 -
26 Algera, Rune 36 0 -36 4.0 27 W 1 3 Z 0 33 W 0 41 Z 1 19 W 1 17 Z 0 14 W 0 22 Z 0 35 W 1 37.50 39.00 14.00 21.0 -
27 Habran, Arthur 16 0 96 4.0 26 Z 0 30 W 1 29 Z 1 34 W 1 8 Z 0 18 W 0 13 Z 0 23 W 0 38 Z 1 35.50 37.50 13.00 22.0 -
28 Meert, Senne 22 0 121 4.0 5 W 0 31 Z 1 25 W 0 14 Z 0 39 W 1 19 Z 0 29 W 1 30 Z 0 33 W 1 35.50 37.00 13.00 17.0 -
29 De Groof, Lien 30 0 -36 4.0 3 W 0 37 Z 1 27 W 0 19 Z 0 21 Z 0 38 W 1 28 Z 0 36 W 1 34 Z 1 33.50 35.50 10.50 15.0 -
30 Peeters, Milo 26 0 110 4.0 6 W 0 27 Z 0 40 W 1 39 Z 1 9 Z 0 24 W 0 37 Z 1 28 W 1 20 Z 0 32.50 34.00 9.50 18.0 -
31 Stuyven, Wout 33 0 -36 4.0 22 Z 0 28 W 0 24 Z 0 38 W 1 37 Z 1 21 W 0 41 W 1 33 Z ½ 25 W ½ 28.50 30.00 9.50 15.5 -
32 De Rijcke, Miel 27 0 154 3.5 8 Z 0 35 W 1 39 Z 1 13 W ½ 15 W 1FF 12 Z 0 21 W 0 15 W 0 14 Z 0 38.50 40.00 11.50 23.0 -
33 Merle, Lila 23 0 204 3.5 4 Z 0 20 W 1 26 Z 1 8 W 0 34 Z 0 23 W 1 24 Z 0 31 W ½ 28 Z 0 37.50 40.50 15.00 20.0 -
34 Uyttendaele, Samuel 38 0 21 3.0 41 W 1 17 Z 0 37 W 1 27 Z 0 33 W 1 6 Z 0 16 W 0 19 Z 0 29 W 0 35.50 37.00 7.50 21.0 -
35 Floryn, Juliette 11 0 -125 3.0 16 W 0 32 Z 0 19 W 0 40 Z 1 18 Z 0 36 W 1 23 Z 0 39 W 1 26 Z 0 31.50 33.00 6.00 12.0 -
36 Pinet, Theotime 28 0 5 3.0 12 W 0 41 Z 1 22 W 0 9 W 0 20 Z 0 35 Z 0 38 W 1 29 Z 0 39 Z 1 30.50 32.00 5.00 12.0 -
37 Londers, Gust 20 0 -193 3.0 18 Z 0 29 W 0 34 Z 0 B1 31 W 0 39 Z 1 30 W 0 25 Z 0 40 Z 1 27.50 29.00 5.50 11.0 -
38 Coolen, Victor 32 0 -251 2.5 17 W 0 15 Z 0 41 W ½ 31 Z 0 40 W 1 29 Z 0 36 Z 0 B1 27 W 0 29.00 30.50 4.25 10.5 -
39 Van Loocke, Jolien 39 0 -322 2.0 9 Z 0 B1 32 W 0 30 W 0 28 Z 0 37 W 0 40 Z 1 35 Z 0 36 W 0 29.00 30.50 5.00 11.0 1.0
40 George, Lucas 14 0 -322 2.0 23 Z 0 18 W 0 30 Z 0 35 W 0 38 Z 0 B1 39 W 0 41 Z 1 37 W 0 24.00 25.50 3.00 6.0 0.0
41 Lampo, Arthur 18 0 -422 1.5 34 Z 0 36 W 0 38 Z ½ 26 W 0 B1 20 W 0 31 Z 0 40 W 0 A 25.50 27.00 3.50 8.5 -

(©)FRBE-KBSB-v5.33 2022/04/03 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/16 17:58