SwarLogo BJK CBJ 2022 08G SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Heidi VINTS
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 10/04/2022 tot 16/10/2022
Scheidingssystemen: OR, #Win, SB, Koya
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR #Win SB Koya -
1 Decraene, Eden F 0 LSV-Chesspirant 9.0 800 - 8 36.00 5.0 0
2 Dardha, Anna F 0 Deurne 8.0 336 - 7 30.00 4.0 0
3 Ognyanova, Gabriela F 0 Leuven Centraal 7.0 193 - 6 22.50 3.0 0
4 Oris, Fenna F 0 Opwijk 5.5 43 - 4 15.00 1.5 0
5 De Groof, Maud F 0 Turnhout 5.0 0 - 4 12.50 1.0 0
6 Mahy, Lalita F 0 SCRR (Brussel) 4.5 -43 - 3 10.50 0.5 0
7 De Noose Clasens, Shalina F 0 Caissa Europe 2.5 -251 0.5 1 5.00 0.0 0
8 Pinet, Soline F 0 CRELEL Liège 2.5 -251 0.5 1 3.50 0.0 0
9 De Noose Clasens, Lyore F 0 Caissa Europe 1.0 -800 - 0 0.50 0.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (10/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
2 Oris, Fenna 0.0 (0) 1-0 De Noose Clasens, Lyore 0.0 (0)
3 De Noose Clasens, Shalina 0.0 (0) ½-½ Pinet, Soline 0.0 (0)
4 De Groof, Maud 0.0 (0) 0-1 Dardha, Anna 0.0 (0)
5 Mahy, Lalita 0.0 (0) 0-1 Ognyanova, Gabriela 0.0 (0)
  Decraene, Eden 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
2 Dardha, Anna 1.0 (0) 1-0 Mahy, Lalita 0.0 (0)
3 Pinet, Soline 0.5 (0) 0-1 De Groof, Maud 0.0 (0)
4 De Noose Clasens, Lyore 0.0 (0) 0-1 De Noose Clasens, Shalina 0.5 (0)
5 Decraene, Eden 1.0 (0) 1-0 Oris, Fenna 1.0 (0)
  Ognyanova, Gabriela 1.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
2 De Noose Clasens, Shalina 1.5 (0) 0-1 Decraene, Eden 2.0 (0)
3 De Groof, Maud 1.0 (0) 1-0 De Noose Clasens, Lyore 0.0 (0)
4 Mahy, Lalita 0.0 (0) 1-0 Pinet, Soline 0.5 (0)
5 Ognyanova, Gabriela 2.0 (0) 0-1 Dardha, Anna 2.0 (0)
  Oris, Fenna 1.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
2 Pinet, Soline 0.5 (0) 0-1 Ognyanova, Gabriela 2.0 (0)
3 De Noose Clasens, Lyore 0.0 (0) 0-1 Mahy, Lalita 1.0 (0)
4 Decraene, Eden 3.0 (0) 1-0 De Groof, Maud 2.0 (0)
5 Oris, Fenna 2.0 (0) 1-0 De Noose Clasens, Shalina 1.5 (0)
  Dardha, Anna 3.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
2 De Groof, Maud 2.0 (0) 0-1 Oris, Fenna 3.0 (0)
3 Mahy, Lalita 2.0 (0) 0-1 Decraene, Eden 4.0 (0)
4 Ognyanova, Gabriela 3.0 (0) 1-0 De Noose Clasens, Lyore 0.0 (0)
5 Dardha, Anna 4.0 (0) 1-0 Pinet, Soline 0.5 (0)
  De Noose Clasens, Shalina 1.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
2 De Noose Clasens, Lyore 0.0 (0) 0-1 Dardha, Anna 5.0 (0)
3 Decraene, Eden 5.0 (0) 1-0 Ognyanova, Gabriela 4.0 (0)
4 Oris, Fenna 4.0 (0) ½-½ Mahy, Lalita 2.0 (0)
5 De Noose Clasens, Shalina 2.5 (0) 0-1 De Groof, Maud 2.0 (0)
  Pinet, Soline 0.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
2 Mahy, Lalita 2.5 (0) 1-0 De Noose Clasens, Shalina 2.5 (0)
3 Ognyanova, Gabriela 4.0 (0) 1-0 Oris, Fenna 4.5 (0)
4 Dardha, Anna 6.0 (0) 0-1 Decraene, Eden 6.0 (0)
5 Pinet, Soline 1.5 (0) 1-0 De Noose Clasens, Lyore 0.0 (0)
  De Groof, Maud 3.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (15/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
2 Decraene, Eden 7.0 (0) 1-0 Pinet, Soline 2.5 (0)
3 Oris, Fenna 4.5 (0) 0-1 Dardha, Anna 6.0 (0)
4 De Noose Clasens, Shalina 2.5 (0) 0-1 Ognyanova, Gabriela 5.0 (0)
5 De Groof, Maud 4.0 (0) 1-0 Mahy, Lalita 3.5 (0)
  De Noose Clasens, Lyore 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (16/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
2 Ognyanova, Gabriela 6.0 (0) 1-0 De Groof, Maud 5.0 (0)
3 Dardha, Anna 7.0 (0) 1-0 De Noose Clasens, Shalina 2.5 (0)
4 Pinet, Soline 2.5 (0) 0-1 Oris, Fenna 4.5 (0)
5 De Noose Clasens, Lyore 1.0 (0) 0-1 Decraene, Eden 8.0 (0)
  Mahy, Lalita 3.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
  BJK CBJ 2022 08G
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 Bye Ptn. OR #Win SB Koya - 1/2 Punten
Decraene, Eden 0 800 1   1 1 1 1 1 1 1 1 b 9.0 - 8 36.00 5.0 0
                                   
Oris, Fenna 0 43 2 0   1 1 ½ 0 0 1 1 b 5.5 - 4 15.00 1.5 0
                     
De Noose Clasens, Shalina 0 -251 3 0 0   0 0 0 0 ½ 1 b 2.5 0.5 1 5.00 0.0 0
         
De Groof, Maud 0 0 4 0 0 1   1 0 0 1 1 b 5.0 - 4 12.50 1.0 0
                   
Mahy, Lalita 0 -43 5 0 ½ 1 0   0 0 1 1 b 4.5 - 3 10.50 0.5 0
                 
Ognyanova, Gabriela 0 193 6 0 1 1 1 1   0 1 1 b 7.0 - 6 22.50 3.0 0
                           
Dardha, Anna 0 336 7 0 1 1 1 1 1   1 1 b 8.0 - 7 30.00 4.0 0
                               
Pinet, Soline 0 -251 8 0 0 ½ 0 0 0 0   1 b 2.5 0.5 1 3.50 0.0 0
         
De Noose Clasens, Lyore 0 -800 9 0 0 0 0 0 0 0 0   b 1.0 - 0 0.50 0.0 0
   

Decraene, Eden (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.22448
N-Elo0
FIDE-ID268992
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 5      Oris, Fenna BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      De Noose Clasens, Shalina BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 4      De Groof, Maud BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 3      Mahy, Lalita BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
6 3      Ognyanova, Gabriela BEL 0 7.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
7 4      Dardha, Anna BEL 0 8.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
8 2      Pinet, Soline BEL 0 2.5 W - 1 8.0 0.50 +0.50
9 5      De Noose Clasens, Lyore BEL 0 1.0 Z - 1 9.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 9.0 4.00 +4.00
Begin van de pagina

Dardha, Anna (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.23074
N-Elo0
FIDE-ID270067
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Groof, Maud BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Mahy, Lalita BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Ognyanova, Gabriela BEL 0 7.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4        Bye           1 4.0    
5 5      Pinet, Soline BEL 0 2.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
6 2      De Noose Clasens, Lyore BEL 0 1.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
7 4      Decraene, Eden BEL 0 9.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
8 3      Oris, Fenna BEL 0 5.5 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
9 3      De Noose Clasens, Shalina BEL 0 2.5 W - 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 37.0 Totaal 8.0 4.00 +3.00
Begin van de pagina

Ognyanova, Gabriela (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.24106
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mahy, Lalita BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2        Bye           1 2.0    
3 5      Dardha, Anna BEL 0 8.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 2      Pinet, Soline BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      De Noose Clasens, Lyore BEL 0 1.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Decraene, Eden BEL 0 9.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
7 3      Oris, Fenna BEL 0 5.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      De Noose Clasens, Shalina BEL 0 2.5 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
9 2      De Groof, Maud BEL 0 5.0 W - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 7.0 4.00 +2.00
Begin van de pagina

Oris, Fenna (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.24462
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Noose Clasens, Lyore BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Decraene, Eden BEL 0 9.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 2.0    
4 5      De Noose Clasens, Shalina BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      De Groof, Maud BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Mahy, Lalita BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
7 3      Ognyanova, Gabriela BEL 0 7.0 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
8 3      Dardha, Anna BEL 0 8.0 W - 0 4.5 0.50 -0.50
9 4      Pinet, Soline BEL 0 2.5 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 5.5 4.00 +0.50
Begin van de pagina

De Groof, Maud (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.22727
N-Elo0
FIDE-ID268879
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Dardha, Anna BEL 0 8.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 3      Pinet, Soline BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      De Noose Clasens, Lyore BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Decraene, Eden BEL 0 9.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 2      Oris, Fenna BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 5      De Noose Clasens, Shalina BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7        Bye           1 4.0    
8 5      Mahy, Lalita BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 2      Ognyanova, Gabriela BEL 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 40.0 Totaal 5.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina

Mahy, Lalita (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.23355
N-Elo0
FIDE-ID273155
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ognyanova, Gabriela BEL 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 2      Dardha, Anna BEL 0 8.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 4      Pinet, Soline BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 3      De Noose Clasens, Lyore BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 3      Decraene, Eden BEL 0 9.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 4      Oris, Fenna BEL 0 5.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 2      De Noose Clasens, Shalina BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
8 5      De Groof, Maud BEL 0 5.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
9        Bye           1 4.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 40.5 Totaal 4.5 4.00 -0.50
Begin van de pagina

De Noose Clasens, Shalina (Rank: 3)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.22001
N-Elo0
FIDE-ID266981
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Pinet, Soline BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 4      De Noose Clasens, Lyore BEL 0 1.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
3 2      Decraene, Eden BEL 0 9.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
4 5      Oris, Fenna BEL 0 5.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.5    
6 5      De Groof, Maud BEL 0 5.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 2      Mahy, Lalita BEL 0 4.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
8 4      Ognyanova, Gabriela BEL 0 7.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 3      Dardha, Anna BEL 0 8.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 42.5 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina

Pinet, Soline (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.24302
N-Elo0
FIDE-ID275344
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Noose Clasens, Shalina BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 3      De Groof, Maud BEL 0 5.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
3 4      Mahy, Lalita BEL 0 4.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 2      Ognyanova, Gabriela BEL 0 7.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 5      Dardha, Anna BEL 0 8.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.5    
7 5      De Noose Clasens, Lyore BEL 0 1.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
8 2      Decraene, Eden BEL 0 9.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
9 4      Oris, Fenna BEL 0 5.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 42.5 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina

De Noose Clasens, Lyore (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.23410
N-Elo0
FIDE-ID275549
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Oris, Fenna BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      De Noose Clasens, Shalina BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 3      De Groof, Maud BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 3      Mahy, Lalita BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 4      Ognyanova, Gabriela BEL 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 2      Dardha, Anna BEL 0 8.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
7 5      Pinet, Soline BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 1.0    
9 5      Decraene, Eden BEL 0 9.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 44.0 Totaal 1.0 4.00 -4.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR #Win SB Koya -
1 Decraene, Eden 1 0 800 9.0 B1 4 W 1 7 Z 1 5 W 1 6 Z 1 3 W 1 2 Z 1 8 W 1 9 Z 1 - 8 36.00 5.0 0
2 Dardha, Anna 7 0 336 8.0 5 Z 1 6 W 1 3 Z 1 B1 8 W 1 9 Z 1 1 W 0 4 Z 1 7 W 1 - 7 30.00 4.0 0
3 Ognyanova, Gabriela 6 0 193 7.0 6 Z 1 B1 2 W 0 8 Z 1 9 W 1 1 Z 0 4 W 1 7 Z 1 5 W 1 - 6 22.50 3.0 0
4 Oris, Fenna 2 0 43 5.5 9 W 1 1 Z 0 B1 7 W 1 5 Z 1 6 W ½ 3 Z 0 2 W 0 8 Z 1 - 4 15.00 1.5 0
5 De Groof, Maud 4 0 0 5.0 2 W 0 8 Z 1 9 W 1 1 Z 0 4 W 0 7 Z 1 B1 6 W 1 3 Z 0 - 4 12.50 1.0 0
6 Mahy, Lalita 5 0 -43 4.5 3 W 0 2 Z 0 8 W 1 9 Z 1 1 W 0 4 Z ½ 7 W 1 5 Z 0 B1 - 3 10.50 0.5 0
7 De Noose Clasens, Shalina 3 0 -251 2.5 8 W ½ 9 Z 1 1 W 0 4 Z 0 B1 5 W 0 6 Z 0 3 W 0 2 Z 0 0.5 1 5.00 0.0 0
8 Pinet, Soline 8 0 -251 2.5 7 Z ½ 5 W 0 6 Z 0 3 W 0 2 Z 0 B1 9 W 1 1 Z 0 4 W 0 0.5 1 3.50 0.0 0
9 De Noose Clasens, Lyore 9 0 -800 1.0 4 Z 0 7 W 0 5 Z 0 6 W 0 3 Z 0 2 W 0 8 Z 0 B1 1 W 0 - 0 0.50 0.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.33 2022/04/03 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/16 17:58