SwarLogo BJK CBJ 2019 -10B SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Sven GORTS - NA Heidi VINTS
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 14/04/2019 tot 20/04/2019
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Plomp, Mateo -10 M 1374 Mercatel 7.5 1407 41.5 43.50 43.00 7 5
2 Govoreanu, Matei -10 M 1271 Westerlo 7.0 1279 36.5 41.00 35.00 6 4
3 Sazonov, Fedor -10 M 1218 Turnhout 7.0 1181 33.0 40.00 36.50 7 5
4 Meysman, Kaito -10 M 1262 KBSK Brugge 7.0 1219 33.0 38.00 34.50 7 4
5 De Rycke, Killian -10 M 0 LSV-Chesspirant 6.5 1085 35.0 42.00 36.00 4 4
6 Vertongen, Jack -10 M 1185 Mercatel 6.5 1205 34.5 41.50 31.00 6 4
7 Ahn, Maximilian -10 M 977 Rochade Eupen 6.0 1087 34.0 44.00 33.00 6 4
8 Musabayev, Maxim -10 M 1396 Mercatel 6.0 1248 32.0 42.50 30.75 5 5
9 Katumwa, Iko -10 M 0 CRELEL Liège 6.0 654 27.0 35.50 24.50 6 5
10 Akulov, Yaroslav -10 M 1233 Leopoldsburg 6.0 983 26.0 35.50 27.00 6 4
11 Mernier, Simon -10 M 1209 Neerpelt 5.5 1098 31.5 42.00 26.75 5 4
12 Aishajiang, Ehsan -10 M 1383 Leuven Centraal 5.5 1123 31.0 39.50 26.00 4 4
13 Pinoy, Alexandre -10 M 1134 Namur-Echecs 5.5 1117 30.5 41.00 27.25 5 5
14 Wambecq, Ward -10 M 0 Dolle Toren Leuven 5.5 778 30.0 40.50 26.25 5 5
15 Raptis, Filippos -10 M 0 Fous Diogène 5.5 653 28.5 38.50 26.50 5 5
16 Hauchamps, Maxime -10 M 0 Fous Diogène 5.5 614 24.5 35.50 22.75 5 5
17 Ghisa, Alexander -10 M 0 Kapelle-op-den-Bos 5.0 608 28.0 40.50 22.00 5 5
18 Coorevits, Arthur -10 M 1269 Mercatel 5.0 1031 27.5 38.00 21.25 4 4
19 Burdot, Yvan -10 M 1244 KSK47 Eynatten 5.0 998 27.0 38.00 18.50 5 5
20 Van Coppenolle, Lander -10 M 0 KBSK Brugge 5.0 590 25.0 38.00 21.50 5 4
21 Plomp, Luka -10 M 0 Mercatel 5.0 314 24.0 33.50 18.50 4 4
22 Heynickx, Andreas -10 M 0 Neerpelt 4.5 262 28.5 37.00 15.00 4 4
23 Vannecke, Ben -10 M 0 Bredene 4.5 393 24.5 36.50 16.25 4 4
24 Cappan, Stan -10 M 1128 LSV-Chesspirant 4.5 842 23.5 35.00 17.00 4 4
25 Solis Alvarez, Eric -10 M 0 Braine Echecs 4.5 412 22.0 37.50 18.00 4 5
26 Lesoil, Sacha -10 M 0 CRELEL Liège 4.5 282 18.5 32.50 15.50 4 4
27 Van Pee, Lander -10 M 0 Mechelen 4.5 246 17.5 33.50 14.75 4 5
28 Brand, Alois -10 M 0 Dolle Toren Leuven 4.0 465 21.0 36.50 13.00 4 4
29 Londers, Tuur -10 M 0 LSV-Chesspirant 4.0 361 21.0 32.00 13.50 4 4
30 El Abdi, Elhoussein -10 M 0 Le Pantin 4.0 83 20.0 29.00 9.50 4 5
31 Maes, Lander -10 M 0 Turnhout 4.0 89 19.0 31.50 13.00 4 5
32 Vrijsen, Jonas -10 M 0 Dolle Toren Leuven 4.0 -43 19.0 29.00 9.00 4 5
33 De Keukelaere, Ruben -10 M 0 LSV-Chesspirant 4.0 375 18.0 33.00 11.00 4 5
34 Morard, Ambroise -10 M 0 CRELEL Liège 4.0 61 17.0 30.50 14.00 3 4
35 El Abdi, Omar -10 M 0 Le Pantin 4.0 -43 15.5 30.00 9.25 3 4
36 Vanbrabant, Matthieu -10 M 0 Dolle Toren Leuven 4.0 -95 13.0 24.00 8.50 3 4
37 Beuseling, Lander -10 M 0 Mercatel 3.5 208 18.5 33.50 10.50 3 4
38 Lejzerowicz, Nathan -10 M 0 Anderlecht 3.5 91 18.0 31.00 12.75 3 4
39 Koebele, Max -10 M 0 Fous Diogène 3.5 18 18.0 30.50 12.25 1 4
40 Neuteleers, Wannes -10 M 0 Dolle Toren Leuven 3.5 38 17.5 32.50 11.50 3 4
41 Bianchi, Nolan -10 M 0 SCRR (Brussel) 3.5 0 14.0 28.00 9.00 2 4
42 Smolders, Pepijn -10 M 0 Turnhout 3.0 425 22.0 37.00 14.00 3 5
43 Kengne, Gabriel -10 M 0 CRELEL Liège 3.0 9 15.5 29.50 8.50 2 5
44 Gillet, Jesse -10 M 0 Namur-Echecs 3.0 -125 14.5 22.50 7.00 2 5
45 Vandermeersch, Lucas -10 M 0 KGSRL Gent 3.0 28 14.0 31.50 9.00 3 5
46 Jansen, Nathan -10 M 0 Heusden 3.0 -18 12.0 28.00 7.50 2 4
47 Van Steertegem, Alex -10 M 0 Opwijk 3.0 -193 11.0 23.50 7.00 2 4
48 Devos, Briek -10 M 0 LSV-Chesspirant 2.0 -180 8.0 25.00 2.50 1 4
49 Przybyszewski, Aleksander -10 M 0 Mechelen 1.0 -800 4.0 27.50 1.50 0 4
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (14/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Jansen, Nathan 0.0 0-1 Musabayev, Maxim 0.0
2 Aishajiang, Ehsan 0.0 1-0 Hauchamps, Maxime 0.0
3 Vandermeersch, Lucas 0.0 0-1 Plomp, Mateo 0.0
4 Govoreanu, Matei 0.0 1-0 Lesoil, Sacha 0.0
5 Raptis, Filippos 0.0 0-1 Coorevits, Arthur 0.0
6 Meysman, Kaito 0.0 1-0 De Keukelaere, Ruben 0.0
7 Devos, Briek 0.0 0-1 Burdot, Yvan 0.0
8 Akulov, Yaroslav 0.0 0-1 Solis Alvarez, Eric 0.0
9 Van Coppenolle, Lander 0.0 0-1 Sazonov, Fedor 0.0
10 Mernier, Simon 0.0 1-0 Kengne, Gabriel 0.0
11 Maes, Lander 0.0 0-1 Vertongen, Jack 0.0
12 Pinoy, Alexandre 0.0 1-0 Brand, Alois 0.0
13 Neuteleers, Wannes 0.0 0-1 Cappan, Stan 0.0
14 Ahn, Maximilian 0.0 1-0 Van Pee, Lander 0.0
15 Bianchi, Nolan 0.0 0-1 Ghisa, Alexander 0.0
16 Przybyszewski, Aleksander 0.0 0-1 El Abdi, Elhoussein 0.0
17 El Abdi, Omar 0.0 0-1 Wambecq, Ward 0.0
18 Plomp, Luka 0.0 ½-½ Heynickx, Andreas 0.0
19 Lejzerowicz, Nathan 0.0 0-1 Beuseling, Lander 0.0
20 Koebele, Max 0.0 1-0 Vrijsen, Jonas 0.0
21 Gillet, Jesse 0.0 0-1 Smolders, Pepijn 0.0
22 Londers, Tuur 0.0 1-0 Vanbrabant, Matthieu 0.0
23 Morard, Ambroise 0.0 0-1 Katumwa, Iko 0.0
24 Vannecke, Ben 0.0 1-0 Van Steertegem, Alex 0.0
  De Rycke, Killian 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (15/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayev, Maxim 1.0 1-0 Ahn, Maximilian 1.0
2 Ghisa, Alexander 1.0 1-0 Aishajiang, Ehsan 1.0
3 Plomp, Mateo 1.0 1-0 Wambecq, Ward 1.0
4 Beuseling, Lander 1.0 0-1 Govoreanu, Matei 1.0
5 Coorevits, Arthur 1.0 ½-½ Koebele, Max 1.0
6 Smolders, Pepijn 1.0 1-0 Meysman, Kaito 1.0
7 Burdot, Yvan 1.0 1-0 Londers, Tuur 1.0
8 Sazonov, Fedor 1.0 1-0 Katumwa, Iko 1.0
9 Solis Alvarez, Eric 1.0 0-1 Mernier, Simon 1.0
10 Vertongen, Jack 1.0 1-0 Vannecke, Ben 1.0
11 El Abdi, Elhoussein 1.0 0-1 Pinoy, Alexandre 1.0
12 Cappan, Stan 1.0 0-1 De Rycke, Killian 1.0
13 Akulov, Yaroslav 0.0 1-0 Plomp, Luka 0.5
14 Heynickx, Andreas 0.5 1-0 Przybyszewski, Aleksander 0.0
15 Brand, Alois 0.0 1-0 Jansen, Nathan 0.0
16 Hauchamps, Maxime 0.0 1-0 Neuteleers, Wannes 0.0
17 Van Pee, Lander 0.0 1-0 Vandermeersch, Lucas 0.0
18 Lesoil, Sacha 0.0 1-0 Bianchi, Nolan 0.0
19 El Abdi, Omar 0.0 0-1 Raptis, Filippos 0.0
20 De Keukelaere, Ruben 0.0 0-1 Lejzerowicz, Nathan 0.0
21 Vrijsen, Jonas 0.0 1-0 Devos, Briek 0.0
22 Vanbrabant, Matthieu 0.0 0-1 Van Coppenolle, Lander 0.0
23 Kengne, Gabriel 0.0 ½-½ Gillet, Jesse 0.0
24 Van Steertegem, Alex 0.0 0-1 Maes, Lander 0.0
  Morard, Ambroise 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (15/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Mernier, Simon 2.0 1-0 Musabayev, Maxim 2.0
2 Vertongen, Jack 2.0 0-1 Plomp, Mateo 2.0
3 Govoreanu, Matei 2.0 1-0 Ghisa, Alexander 2.0
4 Pinoy, Alexandre 2.0 0-1 Burdot, Yvan 2.0
5 De Rycke, Killian 2.0 1-0 Sazonov, Fedor 2.0
6 Coorevits, Arthur 1.5 1-0 Smolders, Pepijn 2.0
7 Koebele, Max 1.5 0-1 Heynickx, Andreas 1.5
8 Aishajiang, Ehsan 1.0 1-0 Lesoil, Sacha 1.0
9 Meysman, Kaito 1.0 1-0 Solis Alvarez, Eric 1.0
10 Raptis, Filippos 1.0 1-0 Akulov, Yaroslav 1.0
11 Van Coppenolle, Lander 1.0 1-0 Cappan, Stan 1.0
12 Ahn, Maximilian 1.0 1-0 Brand, Alois 1.0
13 Wambecq, Ward 1.0 1-0 Van Pee, Lander 1.0
14 Maes, Lander 1.0 0-1 Beuseling, Lander 1.0
15 Londers, Tuur 1.0 1-0 El Abdi, Elhoussein 1.0
16 Katumwa, Iko 1.0 1-0 Vrijsen, Jonas 1.0
17 Vannecke, Ben 1.0 1-0 Morard, Ambroise 1.0
18 Lejzerowicz, Nathan 1.0 0-1 Hauchamps, Maxime 1.0
19 Plomp, Luka 0.5 1-0 Kengne, Gabriel 0.5
20 Gillet, Jesse 0.5 0-1 Jansen, Nathan 0.0
21 Przybyszewski, Aleksander 0.0 0-1 El Abdi, Omar 0.0
22 Vandermeersch, Lucas 0.0 1-0 Vanbrabant, Matthieu 0.0
23 Neuteleers, Wannes 0.0 1-0 De Keukelaere, Ruben 0.0
24 Devos, Briek 0.0 0-1 Van Steertegem, Alex 0.0
  Bianchi, Nolan 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Plomp, Mateo 3.0 1-0 Mernier, Simon 3.0
2 Burdot, Yvan 3.0 0-1 Govoreanu, Matei 3.0
3 Heynickx, Andreas 2.5 1-0 De Rycke, Killian 3.0
4 Musabayev, Maxim 2.0 1-0 Coorevits, Arthur 2.5
5 Beuseling, Lander 2.0 0-1 Aishajiang, Ehsan 2.0
6 Londers, Tuur 2.0 0-1 Meysman, Kaito 2.0
7 Sazonov, Fedor 2.0 1-0 Vannecke, Ben 2.0
8 Smolders, Pepijn 2.0 0-1 Vertongen, Jack 2.0
9 Katumwa, Iko 2.0 0-1 Pinoy, Alexandre 2.0
10 Hauchamps, Maxime 2.0 0-1 Ahn, Maximilian 2.0
11 Ghisa, Alexander 2.0 0-1 Raptis, Filippos 2.0
12 Wambecq, Ward 2.0 1-0 Van Coppenolle, Lander 2.0
13 Koebele, Max 1.5 0-1 Plomp, Luka 1.5
14 Van Pee, Lander 1.0 0-1 Akulov, Yaroslav 1.0
15 Cappan, Stan 1.0 1-0 Bianchi, Nolan 1.0
16 Jansen, Nathan 1.0 0-1 Neuteleers, Wannes 1.0
17 El Abdi, Elhoussein 1.0 1-0 Vandermeersch, Lucas 1.0
18 Lesoil, Sacha 1.0 1-0 El Abdi, Omar 1.0
19 Solis Alvarez, Eric 1.0 ½-½ Lejzerowicz, Nathan 1.0
20 Vrijsen, Jonas 1.0 0-1 Maes, Lander 1.0
21 Brand, Alois 1.0 1-0 Morard, Ambroise 1.0
22 Van Steertegem, Alex 1.0 0-1 Gillet, Jesse 0.5
23 Kengne, Gabriel 0.5 1-0 Devos, Briek 0.0
24 De Keukelaere, Ruben 0.0 1-0 Przybyszewski, Aleksander 0.0
  Vanbrabant, Matthieu 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Govoreanu, Matei 4.0 0-1 Plomp, Mateo 4.0
2 Aishajiang, Ehsan 3.0 1-0 Heynickx, Andreas 3.5
3 Vertongen, Jack 3.0 ½-½ Musabayev, Maxim 3.0
4 Meysman, Kaito 3.0 1-0 Pinoy, Alexandre 3.0
5 De Rycke, Killian 3.0 1-0 Burdot, Yvan 3.0
6 Ahn, Maximilian 3.0 1-0 Sazonov, Fedor 3.0
7 Mernier, Simon 3.0 0-1 Wambecq, Ward 3.0
8 Raptis, Filippos 3.0 ½-½ Plomp, Luka 2.5
9 Coorevits, Arthur 2.5 ½-½ Cappan, Stan 2.0
10 Akulov, Yaroslav 2.0 1-0 Hauchamps, Maxime 2.0
11 Lesoil, Sacha 2.0 0-1 Ghisa, Alexander 2.0
12 Van Coppenolle, Lander 2.0 1-0 Beuseling, Lander 2.0
13 Maes, Lander 2.0 0-1 Smolders, Pepijn 2.0
14 Brand, Alois 2.0 1-0 Londers, Tuur 2.0
15 Neuteleers, Wannes 2.0 0-1 Katumwa, Iko 2.0
16 Vannecke, Ben 2.0 1-0 El Abdi, Elhoussein 2.0
17 Gillet, Jesse 1.5 ½-½ Koebele, Max 1.5
18 Lejzerowicz, Nathan 1.5 1-0 Kengne, Gabriel 1.5
19 Vandermeersch, Lucas 1.0 0-1 Solis Alvarez, Eric 1.5
20 El Abdi, Omar 1.0 1-0 Jansen, Nathan 1.0
21 Vanbrabant, Matthieu 1.0 0-1 De Keukelaere, Ruben 1.0
22 Morard, Ambroise 1.0 1-0 Van Pee, Lander 1.0
23 Bianchi, Nolan 1.0 1-0 Van Steertegem, Alex 1.0
24 Przybyszewski, Aleksander 0.0 0-1 Vrijsen, Jonas 1.0
  Devos, Briek 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (17/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Plomp, Mateo 5.0 1-0 Meysman, Kaito 4.0
2 Wambecq, Ward 4.0 ½-½ Aishajiang, Ehsan 4.0
3 De Rycke, Killian 4.0 ½-½ Govoreanu, Matei 4.0
4 Heynickx, Andreas 3.5 0-1 Ahn, Maximilian 4.0
5 Musabayev, Maxim 3.5 1-0 Raptis, Filippos 3.5
6 Burdot, Yvan 3.0 0-1 Vertongen, Jack 3.5
7 Plomp, Luka 3.0 0-1 Coorevits, Arthur 3.0
8 Smolders, Pepijn 3.0 0-1 Akulov, Yaroslav 3.0
9 Sazonov, Fedor 3.0 1-0 Brand, Alois 3.0
10 Katumwa, Iko 3.0 0-1 Mernier, Simon 3.0
11 Pinoy, Alexandre 3.0 1-0 Vannecke, Ben 3.0
12 Ghisa, Alexander 3.0 1-0 Van Coppenolle, Lander 3.0
13 Cappan, Stan 2.5 1-0 Lejzerowicz, Nathan 2.5
14 Solis Alvarez, Eric 2.5 1-0 Koebele, Max 2.0
15 Beuseling, Lander 2.0 0-1 Neuteleers, Wannes 2.0
16 Bianchi, Nolan 2.0 0-1 Londers, Tuur 2.0
17 Hauchamps, Maxime 2.0 1-0 El Abdi, Omar 2.0
18 Vrijsen, Jonas 2.0 1-0 Lesoil, Sacha 2.0
19 De Keukelaere, Ruben 2.0 1-0 Gillet, Jesse 2.0
20 El Abdi, Elhoussein 2.0 0-1 Maes, Lander 2.0
21 Kengne, Gabriel 1.5 1-0 Morard, Ambroise 2.0
22 Jansen, Nathan 1.0 0-1 Vanbrabant, Matthieu 1.0
23 Van Steertegem, Alex 1.0 0-1 Vandermeersch, Lucas 1.0
24 Van Pee, Lander 1.0 1-0 Devos, Briek 1.0
  Przybyszewski, Aleksander 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (18/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ahn, Maximilian 5.0 1-0 Plomp, Mateo 6.0
2 Govoreanu, Matei 4.5 ½-½ Musabayev, Maxim 4.5
3 Aishajiang, Ehsan 4.5 ½-½ De Rycke, Killian 4.5
4 Vertongen, Jack 4.5 1-0 Wambecq, Ward 4.5
5 Coorevits, Arthur 4.0 0-1 Sazonov, Fedor 4.0
6 Meysman, Kaito 4.0 1-0 Ghisa, Alexander 4.0
7 Akulov, Yaroslav 4.0 0-1 Pinoy, Alexandre 4.0
8 Mernier, Simon 4.0 1-0 Cappan, Stan 3.5
9 Raptis, Filippos 3.5 1-0 Solis Alvarez, Eric 3.5
10 Smolders, Pepijn 3.0 0-1 Heynickx, Andreas 3.5
11 Van Coppenolle, Lander 3.0 1-0 Burdot, Yvan 3.0
12 Neuteleers, Wannes 3.0 0-1 Plomp, Luka 3.0
13 Londers, Tuur 3.0 0-1 De Keukelaere, Ruben 3.0
14 Maes, Lander 3.0 0-1 Katumwa, Iko 3.0
15 Vannecke, Ben 3.0 1-0 Vrijsen, Jonas 3.0
16 Brand, Alois 3.0 0-1 Hauchamps, Maxime 3.0
17 Lesoil, Sacha 2.0 ½-½ Kengne, Gabriel 2.5
18 Lejzerowicz, Nathan 2.5 0-1 Van Pee, Lander 2.0
19 El Abdi, Omar 2.0 ½-½ Beuseling, Lander 2.0
20 Koebele, Max 2.0 0-1 El Abdi, Elhoussein 2.0
21 Vandermeersch, Lucas 2.0 1-0 Gillet, Jesse 2.0
22 Morard, Ambroise 2.0 1-0 Bianchi, Nolan 2.0
23 Vanbrabant, Matthieu 2.0 0-1 Van Steertegem, Alex 1.0
24 Devos, Briek 1.0 1-0 Przybyszewski, Aleksander 1.0
  Jansen, Nathan 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (19/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ahn, Maximilian 6.0 0-1 Vertongen, Jack 5.5
2 Plomp, Mateo 6.0 1-0 Aishajiang, Ehsan 5.0
3 Musabayev, Maxim 5.0 0-1 Meysman, Kaito 5.0
4 Pinoy, Alexandre 5.0 0-1 Govoreanu, Matei 5.0
5 Sazonov, Fedor 5.0 1-0 Mernier, Simon 5.0
6 Wambecq, Ward 4.5 0-1 De Rycke, Killian 5.0
7 Heynickx, Andreas 4.5 0-1 Raptis, Filippos 4.5
8 Katumwa, Iko 4.0 1-0 Coorevits, Arthur 4.0
9 De Keukelaere, Ruben 4.0 0-1 Akulov, Yaroslav 4.0
10 Ghisa, Alexander 4.0 1-0 Vannecke, Ben 4.0
11 Plomp, Luka 4.0 0-1 Van Coppenolle, Lander 4.0
12 Hauchamps, Maxime 4.0 1-0 Solis Alvarez, Eric 3.5
13 Cappan, Stan 3.5 1-0 Londers, Tuur 3.0
14 Burdot, Yvan 3.0 1-0 Morard, Ambroise 3.0
15 El Abdi, Elhoussein 3.0 1-0 Smolders, Pepijn 3.0
16 Vrijsen, Jonas 3.0 1-0 Vandermeersch, Lucas 3.0
17 Kengne, Gabriel 3.0 0-1 Brand, Alois 3.0
18 Van Pee, Lander 3.0 1-0 Maes, Lander 3.0
19 Lejzerowicz, Nathan 2.5 1-0 Neuteleers, Wannes 3.0
20 Beuseling, Lander 2.5 0-1 Lesoil, Sacha 2.5
21 Bianchi, Nolan 2.0 ½-½ El Abdi, Omar 2.5
22 Van Steertegem, Alex 2.0 0-1 Jansen, Nathan 2.0
23 Gillet, Jesse 2.0 1-0 Devos, Briek 2.0
24 Przybyszewski, Aleksander 1.0 0-1 Vanbrabant, Matthieu 2.0
  Koebele, Max 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (20/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 De Rycke, Killian 6.0 ½-½ Plomp, Mateo 7.0
2 Vertongen, Jack 6.5 0-1 Sazonov, Fedor 6.0
3 Govoreanu, Matei 6.0 1-0 Ahn, Maximilian 6.0
4 Meysman, Kaito 6.0 1-0 Raptis, Filippos 5.5
5 Van Coppenolle, Lander 5.0 0-1 Musabayev, Maxim 5.0
6 Aishajiang, Ehsan 5.0 ½-½ Pinoy, Alexandre 5.0
7 Akulov, Yaroslav 5.0 1-0 Ghisa, Alexander 5.0
8 Mernier, Simon 5.0 ½-½ Hauchamps, Maxime 5.0
9 Heynickx, Andreas 4.5 0-1 Katumwa, Iko 5.0
10 Cappan, Stan 4.5 0-1 Wambecq, Ward 4.5
11 Coorevits, Arthur 4.0 1-0 De Keukelaere, Ruben 4.0
12 Brand, Alois 4.0 0-1 Burdot, Yvan 4.0
13 Plomp, Luka 4.0 1-0 El Abdi, Elhoussein 4.0
14 Vannecke, Ben 4.0 ½-½ Van Pee, Lander 4.0
15 Solis Alvarez, Eric 3.5 1-0 Vrijsen, Jonas 4.0
16 Lesoil, Sacha 3.5 1ff-0 Lejzerowicz, Nathan 3.5
17 Neuteleers, Wannes 3.0 ½-½ Koebele, Max 3.0
18 El Abdi, Omar 3.0 1-0 Smolders, Pepijn 3.0
19 Londers, Tuur 3.0 1-0 Gillet, Jesse 3.0
20 Jansen, Nathan 3.0 0-1 Maes, Lander 3.0
21 Morard, Ambroise 3.0 1-0 Vandermeersch, Lucas 3.0
22 Vanbrabant, Matthieu 3.0 1-0 Kengne, Gabriel 3.0
23 Devos, Briek 2.0 0-1 Bianchi, Nolan 2.5
24 Beuseling, Lander 2.5 1-0 Przybyszewski, Aleksander 1.0
  Van Steertegem, Alex 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina

Plomp, Mateo (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo0
FIDE-ID258083
F-Elo1374
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Wambecq, Ward BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Vertongen, Jack BEL 1185 6.5 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
4 1      Mernier, Simon BEL 1209 5.5 W - 1 4.0 0.72 +0.28
5 1      Govoreanu, Matei BEL 1271 7.0 Z - 1 5.0 0.64 +0.36
6 1      Meysman, Kaito BEL 1262 7.0 W - 1 6.0 0.65 +0.35
7 1      Ahn, Maximilian BEL 977 6.0 Z v 0 6.0 0.92 -0.92
8 2      Aishajiang, Ehsan BEL 1383 5.5 W v 1 7.0 0.49 +0.51
9 1      De Rycke, Killian BEL 0 6.5 Z v ½ 7.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1214 52.5 Totaal 7.5 6.93 +0.57
Begin van de pagina
Govoreanu, Matei (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1271
FIDE-ID258059
F-Elo1133
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lesoil, Sacha BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Beuseling, Lander BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Ghisa, Alexander BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Burdot, Yvan LUX 1244 5.0 Z - 1 4.0 0.54 +0.46
5 1      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 W - 0 4.0 0.36 -0.36
6 3      De Rycke, Killian BEL 0 6.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
7 2      Musabayev, Maxim BEL 1396 6.0 W - ½ 5.0 0.33 +0.17
8 4      Pinoy, Alexandre BEL 1134 5.5 Z - 1 6.0 0.68 +0.32
9 3      Ahn, Maximilian BEL 977 6.0 W - 1 7.0 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1225 49.5 Totaal 7.0 6.44 +0.56
Begin van de pagina
Sazonov, Fedor (Rank: 9)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1218
FIDE-ID258105
F-Elo1207
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Coppenolle, Lander BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Katumwa, Iko BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      De Rycke, Killian BEL 0 6.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 7      Vannecke, Ben BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Ahn, Maximilian BEL 977 6.0 Z - 0 3.0 0.80 -0.80
6 9      Brand, Alois BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Coorevits, Arthur BEL 1269 5.0 Z - 1 5.0 0.43 +0.57
8 5      Mernier, Simon BEL 1209 5.5 W - 1 6.0 0.51 +0.49
9 2      Vertongen, Jack BEL 1185 6.5 Z - 1 7.0 0.55 +0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1160 49.0 Totaal 7.0 6.89 +0.11
Begin van de pagina
Meysman, Kaito (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16017
N-Elo1262
FIDE-ID254290
F-Elo1155
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Smolders, Pepijn BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      Solis Alvarez, Eric ESP 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Londers, Tuur BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Pinoy, Alexandre BEL 1134 5.5 W - 1 4.0 0.67 +0.33
6 1      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 Z - 0 4.0 0.35 -0.35
7 6      Ghisa, Alexander BEL 0 5.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Musabayev, Maxim BEL 1396 6.0 Z - 1 6.0 0.32 +0.68
9 4      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 W - 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1301 45.0 Totaal 7.0 6.86 +0.14
Begin van de pagina
De Rycke, Killian (Rank: 49)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo0
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 12      Cappan, Stan BEL 1128 4.5 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
3 5      Sazonov, Fedor BEL 1218 7.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 3      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 5      Burdot, Yvan LUX 1244 5.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
6 3      Govoreanu, Matei BEL 1271 7.0 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
7 3      Aishajiang, Ehsan BEL 1383 5.5 Z - ½ 5.0 0.08 +0.42
8 6      Wambecq, Ward BEL 0 5.5 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
9 1      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 W v ½ 6.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1269 46.5 Totaal 6.5 1.48 +4.02
Begin van de pagina
Vertongen, Jack (Rank: 11)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1112
FIDE-ID256820
F-Elo1185
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Maes, Lander BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Vannecke, Ben BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 W - 0 2.0 0.25 -0.25
4 8      Smolders, Pepijn BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Musabayev, Maxim BEL 1396 6.0 W - ½ 3.5 0.23 +0.27
6 6      Burdot, Yvan LUX 1244 5.0 Z - 1 4.5 0.42 +0.58
7 4      Wambecq, Ward BEL 0 5.5 W v 1 5.5 0.92 +0.08
8 1      Ahn, Maximilian BEL 977 6.0 Z - 1 6.5 0.77 +0.23
9 2      Sazonov, Fedor BEL 1218 7.0 W ^ 0 6.5 0.45 -0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1241 48.5 Totaal 6.5 5.80 +0.70
Begin van de pagina
Ahn, Maximilian (Rank: 14)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17012
N-Elo977
FIDE-ID255840
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Pee, Lander BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayev, Maxim BEL 1396 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Brand, Alois BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Hauchamps, Maxime BEL 0 5.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Sazonov, Fedor BEL 1218 7.0 W - 1 4.0 0.20 +0.80
6 4      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 W v 1 6.0 0.08 +0.92
8 1      Vertongen, Jack BEL 1185 6.5 W ^ 0 6.0 0.23 -0.23
9 3      Govoreanu, Matei BEL 1271 7.0 Z v 0 6.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1288 52.5 Totaal 6.0 4.42 +1.58
Begin van de pagina
Musabayev, Maxim (Rank: 1)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1321
FIDE-ID254711
F-Elo1396
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Jansen, Nathan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Ahn, Maximilian BEL 977 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Mernier, Simon BEL 1209 5.5 Z - 0 2.0 0.74 -0.74
4 4      Coorevits, Arthur BEL 1269 5.0 W - 1 3.0 0.67 +0.33
5 3      Vertongen, Jack BEL 1185 6.5 Z ^ ½ 3.5 0.77 -0.27
6 5      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Govoreanu, Matei BEL 1271 7.0 Z - ½ 5.0 0.67 -0.17
8 3      Meysman, Kaito BEL 1262 7.0 W - 0 5.0 0.68 -0.68
9 5      Van Coppenolle, Lander BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1195 50.5 Totaal 6.0 7.21 -1.21
Begin van de pagina
Katumwa, Iko (Rank: 23)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17289
N-Elo0
FIDE-ID259110
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Morard, Ambroise BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Sazonov, Fedor BEL 1218 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Vrijsen, Jonas BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Pinoy, Alexandre BEL 1134 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Neuteleers, Wannes BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Mernier, Simon BEL 1209 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 14      Maes, Lander BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Coorevits, Arthur BEL 1269 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
9 9      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1207 43.0 Totaal 6.0 2.82 +3.18
Begin van de pagina
Akulov, Yaroslav (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo0
FIDE-ID251755
F-Elo1233
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Solis Alvarez, Eric ESP 0 4.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 13      Plomp, Luka BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 Z ^ 0 1.0 0.92 -0.92
4 14      Van Pee, Lander BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Hauchamps, Maxime BEL 0 5.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Smolders, Pepijn BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Pinoy, Alexandre BEL 1134 5.5 W - 0 4.0 0.64 -0.64
8 9      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
9 7      Ghisa, Alexander BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1134 42.5 Totaal 6.0 8.00 -2.00
Begin van de pagina
Mernier, Simon (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1150
FIDE-ID254894
F-Elo1209
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Kengne, Gabriel BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Solis Alvarez, Eric ESP 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Musabayev, Maxim BEL 1396 6.0 W - 1 3.0 0.26 +0.74
4 1      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
5 7      Wambecq, Ward BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
6 10      Katumwa, Iko BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 8      Cappan, Stan BEL 1128 4.5 W - 1 5.0 0.61 +0.39
8 5      Sazonov, Fedor BEL 1218 7.0 Z v 0 5.0 0.49 -0.49
9 8      Hauchamps, Maxime BEL 0 5.5 W - ½ 5.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1279 49.5 Totaal 5.5 6.24 -0.74
Begin van de pagina
Aishajiang, Ehsan (Rank: 2)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo1069
FIDE-ID256897
F-Elo1383
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hauchamps, Maxime BEL 0 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Ghisa, Alexander BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 8      Lesoil, Sacha BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Beuseling, Lander BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Wambecq, Ward BEL 0 5.5 Z ^ ½ 4.5 0.92 -0.42
7 3      De Rycke, Killian BEL 0 6.5 W - ½ 5.0 0.92 -0.42
8 2      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 Z - 0 5.0 0.51 -0.51
9 6      Pinoy, Alexandre BEL 1134 5.5 W ^ ½ 5.5 0.81 -0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1254 48.0 Totaal 5.5 7.76 -2.26
Begin van de pagina
Pinoy, Alexandre (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16954
N-Elo1134
FIDE-ID259098
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Brand, Alois BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      El Abdi, Elhoussein BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Burdot, Yvan LUX 1244 5.0 W - 0 2.0 0.35 -0.35
4 9      Katumwa, Iko BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Meysman, Kaito BEL 1262 7.0 Z - 0 3.0 0.33 -0.33
6 11      Vannecke, Ben BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Akulov, Yaroslav BEL 1233 6.0 Z - 1 5.0 0.36 +0.64
8 4      Govoreanu, Matei BEL 1271 7.0 W - 0 5.0 0.32 -0.32
9 6      Aishajiang, Ehsan BEL 1383 5.5 Z - ½ 5.5 0.19 +0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1278 49.0 Totaal 5.5 5.23 +0.27
Begin van de pagina
Wambecq, Ward (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo0
FIDE-ID262226
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      El Abdi, Omar BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Van Pee, Lander BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Van Coppenolle, Lander BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Mernier, Simon BEL 1209 5.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
6 2      Aishajiang, Ehsan BEL 1383 5.5 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
7 4      Vertongen, Jack BEL 1185 6.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
8 6      De Rycke, Killian BEL 0 6.5 W - 0 4.5 0.50 -0.50
9 10      Cappan, Stan BEL 1128 4.5 Z ^ 1 5.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1255 49.5 Totaal 5.5 2.40 +3.10
Begin van de pagina
Raptis, Filippos (Rank: 29)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20846
N-Elo0
FIDE-ID264903
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Coorevits, Arthur BEL 1269 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      El Abdi, Omar BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Akulov, Yaroslav BEL 1233 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 11      Ghisa, Alexander BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Plomp, Luka BEL 0 5.0 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 5      Musabayev, Maxim BEL 1396 6.0 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
7 9      Solis Alvarez, Eric ESP 0 4.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
8 7      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
9 4      Meysman, Kaito BEL 1262 7.0 Z - 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1290 47.0 Totaal 5.5 2.82 +2.68
Begin van de pagina
Hauchamps, Maxime (Rank: 26)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.20540
N-Elo0
FIDE-ID264865
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Aishajiang, Ehsan BEL 1383 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Neuteleers, Wannes BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Ahn, Maximilian BEL 977 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Akulov, Yaroslav BEL 1233 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 17      El Abdi, Omar BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Brand, Alois BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      Solis Alvarez, Eric ESP 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Mernier, Simon BEL 1209 5.5 Z v ½ 5.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1200 42.5 Totaal 5.5 2.82 +2.68
Begin van de pagina
Ghisa, Alexander (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo0
FIDE-ID260959
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Bianchi, Nolan BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Aishajiang, Ehsan BEL 1383 5.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Govoreanu, Matei BEL 1271 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 11      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Lesoil, Sacha BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Van Coppenolle, Lander BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Meysman, Kaito BEL 1262 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 10      Vannecke, Ben BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Akulov, Yaroslav BEL 1233 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1287 48.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Coorevits, Arthur (Rank: 5)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1197
FIDE-ID252395
F-Elo1269
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Koebele, Max BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 6      Smolders, Pepijn BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 4      Musabayev, Maxim BEL 1396 6.0 Z ^ 0 2.5 0.33 -0.33
5 9      Cappan, Stan BEL 1128 4.5 W v ½ 3.0 0.69 -0.19
6 7      Plomp, Luka BEL 0 5.0 Z v 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Sazonov, Fedor BEL 1218 7.0 W - 0 4.0 0.57 -0.57
8 8      Katumwa, Iko BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
9 11      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1247 44.5 Totaal 5.0 7.11 -2.11
Begin van de pagina
Burdot, Yvan (Rank: 7)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16149
N-Elo1244
FIDE-ID4005147
F-Elo1244
Landlux  (lux)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Devos, Briek BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Londers, Tuur BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Pinoy, Alexandre BEL 1134 5.5 Z - 1 3.0 0.65 +0.35
4 2      Govoreanu, Matei BEL 1271 7.0 W - 0 3.0 0.46 -0.46
5 5      De Rycke, Killian BEL 0 6.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 6      Vertongen, Jack BEL 1185 6.5 W - 0 3.0 0.58 -0.58
7 11      Van Coppenolle, Lander BEL 0 5.0 Z ^ 0 3.0 0.92 -0.92
8 14      Morard, Ambroise BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 12      Brand, Alois BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1196 44.5 Totaal 5.0 7.21 -2.21
Begin van de pagina
Van Coppenolle, Lander (Rank: 33)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19360
N-Elo0
FIDE-ID261807
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Sazonov, Fedor BEL 1218 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Vanbrabant, Matthieu BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Cappan, Stan BEL 1128 4.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 12      Wambecq, Ward BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      Beuseling, Lander BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Ghisa, Alexander BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 11      Burdot, Yvan LUX 1244 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 11      Plomp, Luka BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 5      Musabayev, Maxim BEL 1396 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1246 45.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Plomp, Luka (Rank: 18)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo0
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 13      Akulov, Yaroslav BEL 1233 6.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 19      Kengne, Gabriel BEL 0 3.0 W v 1 1.5 0.50 +0.50
4 13      Koebele, Max BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
5 8      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
6 7      Coorevits, Arthur BEL 1269 5.0 W ^ 0 3.0 0.08 -0.08
7 12      Neuteleers, Wannes BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Van Coppenolle, Lander BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 13      El Abdi, Elhoussein BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1251 40.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Heynickx, Andreas (Rank: 42)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo0
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Plomp, Luka BEL 0 5.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 14      Przybyszewski, Aleksander BEL 0 1.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 7      Koebele, Max BEL 0 3.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
4 3      De Rycke, Killian BEL 0 6.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
5 2      Aishajiang, Ehsan BEL 1383 5.5 Z ^ 0 3.5 0.08 -0.08
6 4      Ahn, Maximilian BEL 977 6.0 W v 0 3.5 0.08 -0.08
7 10      Smolders, Pepijn BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
8 7      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 W v 0 4.5 0.50 -0.50
9 9      Katumwa, Iko BEL 0 6.0 W - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1180 42.0 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Vannecke, Ben (Rank: 24)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19375
N-Elo0
FIDE-ID259357
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Van Steertegem, Alex BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Vertongen, Jack BEL 1185 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Morard, Ambroise BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Sazonov, Fedor BEL 1218 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 16      El Abdi, Elhoussein BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Pinoy, Alexandre BEL 1134 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 15      Vrijsen, Jonas BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Ghisa, Alexander BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 14      Van Pee, Lander BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1179 43.5 Totaal 4.5 3.24 +1.26
Begin van de pagina
Cappan, Stan (Rank: 13)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo1128
FIDE-ID254193
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Neuteleers, Wannes BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      De Rycke, Killian BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 11      Van Coppenolle, Lander BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 15      Bianchi, Nolan BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Coorevits, Arthur BEL 1269 5.0 Z - ½ 2.5 0.31 +0.19
6 13      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
7 8      Mernier, Simon BEL 1209 5.5 Z - 0 3.5 0.39 -0.39
8 13      Londers, Tuur BEL 0 4.0 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
9 10      Wambecq, Ward BEL 0 5.5 W v 0 4.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 42.0 Totaal 4.5 7.14 -2.64
Begin van de pagina
Solis Alvarez, Eric (Rank: 32)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.19960
N-Elo0
FIDE-ID54530636
F-Elo0
Landesp  (esp)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Akulov, Yaroslav BEL 1233 6.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Mernier, Simon BEL 1209 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Meysman, Kaito BEL 1262 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 19      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 19      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 14      Koebele, Max BEL 0 3.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
7 9      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
8 12      Hauchamps, Maxime BEL 0 5.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
9 15      Vrijsen, Jonas BEL 0 4.0 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1234 43.5 Totaal 4.5 3.24 +1.26
Begin van de pagina
Lesoil, Sacha (Rank: 28)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19018
N-Elo0
FIDE-ID264776
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Govoreanu, Matei BEL 1271 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Bianchi, Nolan BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Aishajiang, Ehsan BEL 1383 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      El Abdi, Omar BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Ghisa, Alexander BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Vrijsen, Jonas BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Kengne, Gabriel BEL 0 3.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 20      Beuseling, Lander BEL 0 3.5 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
9 16      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 W - 1FF 4.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1327 39.0 Totaal 4.5 3.16 +0.34
Begin van de pagina
Van Pee, Lander (Rank: 38)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.20151
N-Elo0
FIDE-ID262358
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Ahn, Maximilian BEL 977 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Wambecq, Ward BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Akulov, Yaroslav BEL 1233 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 22      Morard, Ambroise BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 24      Devos, Briek BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 18      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 18      Maes, Lander BEL 0 4.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
9 14      Vannecke, Ben BEL 0 4.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1105 38.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Brand, Alois (Rank: 36)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.17865
N-Elo0
FIDE-ID259535
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Pinoy, Alexandre BEL 1134 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Jansen, Nathan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Ahn, Maximilian BEL 977 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 21      Morard, Ambroise BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Londers, Tuur BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Sazonov, Fedor BEL 1218 7.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 16      Hauchamps, Maxime BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 17      Kengne, Gabriel BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 12      Burdot, Yvan LUX 1244 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1143 43.0 Totaal 4.0 2.82 +1.18
Begin van de pagina
Londers, Tuur (Rank: 22)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.19773
N-Elo0
FIDE-ID264393
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Vanbrabant, Matthieu BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Burdot, Yvan LUX 1244 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      El Abdi, Elhoussein BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Meysman, Kaito BEL 1262 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Brand, Alois BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Bianchi, Nolan BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 13      Cappan, Stan BEL 1128 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 19      Gillet, Jesse BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1211 39.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
El Abdi, Elhoussein (Rank: 40)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19425
N-Elo0
FIDE-ID259233
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Przybyszewski, Aleksander BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Pinoy, Alexandre BEL 1134 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Londers, Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Vannecke, Ben BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      Maes, Lander BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 20      Koebele, Max BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 15      Smolders, Pepijn BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 13      Plomp, Luka BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1134 33.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Maes, Lander (Rank: 35)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.19230
N-Elo0
FIDE-ID264741
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vertongen, Jack BEL 1185 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Van Steertegem, Alex BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Beuseling, Lander BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      Vrijsen, Jonas BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Smolders, Pepijn BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      El Abdi, Elhoussein BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Katumwa, Iko BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 18      Van Pee, Lander BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 20      Jansen, Nathan BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1185 37.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Vrijsen, Jonas (Rank: 44)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.17100
N-Elo0
FIDE-ID259390
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Koebele, Max BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Devos, Briek BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Katumwa, Iko BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      Maes, Lander BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      Przybyszewski, Aleksander BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 18      Lesoil, Sacha BEL 0 4.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Vannecke, Ben BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 16      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 15      Solis Alvarez, Eric ESP 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
De Keukelaere, Ruben (Rank: 30)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Meysman, Kaito BEL 1262 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Neuteleers, Wannes BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      Przybyszewski, Aleksander BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 21      Vanbrabant, Matthieu BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Gillet, Jesse BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Londers, Tuur BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Akulov, Yaroslav BEL 1233 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 11      Coorevits, Arthur BEL 1269 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1254 37.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
Morard, Ambroise (Rank: 47)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.19024
N-Elo0
FIDE-ID265080
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Katumwa, Iko BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 17      Vannecke, Ben BEL 0 4.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Brand, Alois BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Van Pee, Lander BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 21      Kengne, Gabriel BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      Bianchi, Nolan BEL 0 3.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
8 14      Burdot, Yvan LUX 1244 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 21      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1244 33.5 Totaal 4.0 3.58 -0.58
Begin van de pagina
El Abdi, Omar (Rank: 41)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.19423
N-Elo0
FIDE-ID259470
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Wambecq, Ward BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Przybyszewski, Aleksander BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 18      Lesoil, Sacha BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      Jansen, Nathan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Hauchamps, Maxime BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 19      Beuseling, Lander BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 21      Bianchi, Nolan BEL 0 3.5 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
9 18      Smolders, Pepijn BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vanbrabant, Matthieu (Rank: 46)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.20365
N-Elo0
FIDE-ID264954
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Londers, Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Van Coppenolle, Lander BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 21      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 22      Jansen, Nathan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 23      Van Steertegem, Alex BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 24      Przybyszewski, Aleksander BEL 0 1.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
9 22      Kengne, Gabriel BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.0 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Beuseling, Lander (Rank: 19)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
FIDE-ID264806
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Govoreanu, Matei BEL 1271 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Maes, Lander BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Aishajiang, Ehsan BEL 1383 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Van Coppenolle, Lander BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Neuteleers, Wannes BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 19      El Abdi, Omar BEL 0 4.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 20      Lesoil, Sacha BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 24      Przybyszewski, Aleksander BEL 0 1.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1327 38.0 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina
Lejzerowicz, Nathan (Rank: 43)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.17674
N-Elo0
FIDE-ID264989
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Beuseling, Lander BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Hauchamps, Maxime BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      Solis Alvarez, Eric ESP 0 4.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 18      Kengne, Gabriel BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 13      Cappan, Stan BEL 1128 4.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 18      Van Pee, Lander BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
8 19      Neuteleers, Wannes BEL 0 3.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
9 16      Lesoil, Sacha BEL 0 4.5 Z ^ 0ff 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1128 37.5 Totaal 3.5 3.58 -0.08
Begin van de pagina
Koebele, Max (Rank: 20)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.17258
N-Elo0
FIDE-ID255343
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Vrijsen, Jonas BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Coorevits, Arthur BEL 1269 5.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 7      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
4 13      Plomp, Luka BEL 0 5.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
5 17      Gillet, Jesse BEL 0 3.0 Z - ½ 2.0 0.50 +0.00
6 14      Solis Alvarez, Eric ESP 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 20      El Abdi, Elhoussein BEL 0 4.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 3.0    
9 17      Neuteleers, Wannes BEL 0 3.5 Z v ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1269 33.5 Totaal 3.5 3.58 -1.08
Begin van de pagina
Neuteleers, Wannes (Rank: 37)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.16831
N-Elo0
FIDE-ID258385
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Cappan, Stan BEL 1128 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Hauchamps, Maxime BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Jansen, Nathan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Katumwa, Iko BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Beuseling, Lander BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Plomp, Luka BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 19      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 17      Koebele, Max BEL 0 3.5 W v ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1128 38.5 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Bianchi, Nolan (Rank: 39)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.19442
N-Elo0
FIDE-ID259446
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Ghisa, Alexander BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Lesoil, Sacha BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 15      Cappan, Stan BEL 1128 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 23      Van Steertegem, Alex BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 16      Londers, Tuur BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      Morard, Ambroise BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 21      El Abdi, Omar BEL 0 4.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
9 23      Devos, Briek BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1128 31.0 Totaal 3.5 3.58 -1.08
Begin van de pagina
Smolders, Pepijn (Rank: 21)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo0
FIDE-ID258598
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Gillet, Jesse BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Meysman, Kaito BEL 1262 7.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 6      Coorevits, Arthur BEL 1269 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Vertongen, Jack BEL 1185 6.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Maes, Lander BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Akulov, Yaroslav BEL 1233 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 10      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 15      El Abdi, Elhoussein BEL 0 4.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9 18      El Abdi, Omar BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1237 44.0 Totaal 3.0 2.82 +0.18
Begin van de pagina
Kengne, Gabriel (Rank: 34)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.17819
N-Elo0
FIDE-ID264660
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Mernier, Simon BEL 1209 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Gillet, Jesse BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 19      Plomp, Luka BEL 0 5.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 23      Devos, Briek BEL 0 2.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
5 18      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 3.5 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
6 21      Morard, Ambroise BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 17      Lesoil, Sacha BEL 0 4.5 Z ^ ½ 3.0 0.50 +0.00
8 17      Brand, Alois BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
9 22      Vanbrabant, Matthieu BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1209 35.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Gillet, Jesse (Rank: 45)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.18014
N-Elo0
FIDE-ID262005
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Smolders, Pepijn BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Kengne, Gabriel BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 20      Jansen, Nathan BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 22      Van Steertegem, Alex BEL 0 3.0 Z v 1 1.5 0.50 +0.50
5 17      Koebele, Max BEL 0 3.5 W ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
6 19      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 21      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 23      Devos, Briek BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 19      Londers, Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Vandermeersch, Lucas (Rank: 27)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Plomp, Mateo BEL 1374 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Van Pee, Lander BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Vanbrabant, Matthieu BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      El Abdi, Elhoussein BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Solis Alvarez, Eric ESP 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 23      Van Steertegem, Alex BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 21      Gillet, Jesse BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 16      Vrijsen, Jonas BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 21      Morard, Ambroise BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1374 38.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Jansen, Nathan (Rank: 25)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.20318
N-Elo0
FIDE-ID264784
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayev, Maxim BEL 1396 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Brand, Alois BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Gillet, Jesse BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Neuteleers, Wannes BEL 0 3.5 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      El Abdi, Omar BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 22      Vanbrabant, Matthieu BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 22      Van Steertegem, Alex BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
9 20      Maes, Lander BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1396 31.5 Totaal 3.0 3.58 -1.58
Begin van de pagina
Van Steertegem, Alex (Rank: 48)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.19639
N-Elo0
FIDE-ID264970
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vannecke, Ben BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Maes, Lander BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Devos, Briek BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 22      Gillet, Jesse BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 23      Bianchi, Nolan BEL 0 3.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 23      Vandermeersch, Lucas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 23      Vanbrabant, Matthieu BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 22      Jansen, Nathan BEL 0 3.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Devos, Briek (Rank: 31)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.17580
N-Elo0
FIDE-ID264768
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Burdot, Yvan LUX 1244 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Vrijsen, Jonas BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Van Steertegem, Alex BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 23      Kengne, Gabriel BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 24      Van Pee, Lander BEL 0 4.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 24      Przybyszewski, Aleksander BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 23      Gillet, Jesse BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 23      Bianchi, Nolan BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1244 27.0 Totaal 2.0 3.58 -2.58
Begin van de pagina
Przybyszewski, Aleksander (Rank: 16)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.18874
N-Elo0
FIDE-ID258644
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      El Abdi, Elhoussein BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Heynickx, Andreas BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      El Abdi, Omar BEL 0 4.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 24      Vrijsen, Jonas BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 24      Devos, Briek BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
8 24      Vanbrabant, Matthieu BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
9 24      Beuseling, Lander BEL 0 3.5 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 30.0 Totaal 1.0 4.00 -4.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Plomp, Mateo 3 1374 1407 7.5 45 Z 1 14 W 1 6 Z 1 11 W 1 2 Z 1 4 W 1 7 Z 0 12 W 1 5 Z ½ 41.5 43.50 43.00 7 5
2 Govoreanu, Matei 4 1271 1279 7.0 26 W 1 37 Z 1 17 W 1 19 Z 1 1 W 0 5 Z ½ 8 W ½ 13 Z 1 7 W 1 36.5 41.00 35.00 6 4
3 Sazonov, Fedor 9 1218 1181 7.0 20 Z 1 9 W 1 5 Z 0 23 W 1 7 Z 0 28 W 1 18 Z 1 11 W 1 6 Z 1 33.0 40.00 36.50 7 5
4 Meysman, Kaito 6 1262 1219 7.0 33 W 1 42 Z 0 25 W 1 29 Z 1 13 W 1 1 Z 0 17 W 1 8 Z 1 15 W 1 33.0 38.00 34.50 7 4
5 De Rycke, Killian 49 0 1085 6.5 B1 24 Z 1 3 W 1 22 Z 0 19 W 1 2 W ½ 12 Z ½ 14 Z 1 1 W ½ 35.0 42.00 36.00 4 4
6 Vertongen, Jack 11 1185 1205 6.5 31 Z 1 23 W 1 1 W 0 42 Z 1 8 W ½ 19 Z 1 14 W 1 7 Z 1 3 W 0 34.5 41.50 31.00 6 4
7 Ahn, Maximilian 14 977 1087 6.0 27 W 1 8 Z 0 28 W 1 16 Z 1 3 W 1 22 Z 1 1 W 1 6 W 0 2 Z 0 34.0 44.00 33.00 6 4
8 Musabayev, Maxim 1 1396 1248 6.0 46 Z 1 7 W 1 11 Z 0 18 W 1 6 Z ½ 15 W 1 2 Z ½ 4 W 0 20 Z 1 32.0 42.50 30.75 5 5
9 Katumwa, Iko 23 0 654 6.0 34 Z 1 3 Z 0 32 W 1 13 W 0 40 Z 1 11 W 0 31 Z 1 18 W 1 22 Z 1 27.0 35.50 24.50 6 5
10 Akulov, Yaroslav 8 1233 983 6.0 25 W 0 21 W 1 15 Z 0 27 Z 1 16 W 1 42 Z 1 13 W 0 33 Z 1 17 W 1 26.0 35.50 27.00 6 4
11 Mernier, Simon 10 1209 1098 5.5 43 W 1 25 Z 1 8 W 1 1 Z 0 14 W 0 9 Z 1 24 W 1 3 Z 0 16 W ½ 31.5 42.00 26.75 5 4
12 Aishajiang, Ehsan 2 1383 1123 5.5 16 W 1 17 Z 0 26 W 1 37 Z 1 22 W 1 14 Z ½ 5 W ½ 1 Z 0 13 W ½ 31.0 39.50 26.00 4 4
13 Pinoy, Alexandre 12 1134 1117 5.5 28 W 1 30 Z 1 19 W 0 9 Z 1 4 Z 0 23 W 1 10 Z 1 2 W 0 12 Z ½ 30.5 41.00 27.25 5 5
14 Wambecq, Ward 17 0 778 5.5 35 Z 1 1 Z 0 27 W 1 20 W 1 11 Z 1 12 W ½ 6 Z 0 5 W 0 24 Z 1 30.0 40.50 26.25 5 5
15 Raptis, Filippos 29 0 653 5.5 18 W 0 35 Z 1 10 W 1 17 Z 1 21 W ½ 8 Z 0 25 W 1 22 Z 1 4 Z 0 28.5 38.50 26.50 5 5
16 Hauchamps, Maxime 26 0 614 5.5 12 Z 0 40 W 1 38 Z 1 7 W 0 10 Z 0 35 W 1 28 Z 1 25 W 1 11 Z ½ 24.5 35.50 22.75 5 5
17 Ghisa, Alexander 15 0 608 5.0 41 Z 1 12 W 1 2 Z 0 15 W 0 26 Z 1 20 W 1 4 Z 0 23 W 1 10 Z 0 28.0 40.50 22.00 5 5
18 Coorevits, Arthur 5 1269 1031 5.0 15 Z 1 39 W ½ 42 W 1 8 Z 0 24 W ½ 21 Z 1 3 W 0 9 Z 0 33 W 1 27.5 38.00 21.25 4 4
19 Burdot, Yvan 7 1244 998 5.0 48 Z 1 29 W 1 13 Z 1 2 W 0 5 Z 0 6 W 0 20 Z 0 34 W 1 28 Z 1 27.0 38.00 18.50 5 5
20 Van Coppenolle, Lander 33 0 590 5.0 3 W 0 36 Z 1 24 W 1 14 Z 0 37 W 1 17 Z 0 19 W 1 21 Z 1 8 W 0 25.0 38.00 21.50 5 4
21 Plomp, Luka 18 0 314 5.0 22 W ½ 10 Z 0 43 W 1 39 Z 1 15 Z ½ 18 W 0 40 Z 1 20 W 0 30 W 1 24.0 33.50 18.50 4 4
22 Heynickx, Andreas 42 0 262 4.5 21 Z ½ 49 W 1 39 Z 1 5 W 1 12 Z 0 7 W 0 42 Z 1 15 W 0 9 W 0 28.5 37.00 15.00 4 4
23 Vannecke, Ben 24 0 393 4.5 47 W 1 6 Z 0 34 W 1 3 Z 0 30 W 1 13 Z 0 32 W 1 17 Z 0 27 W ½ 24.5 36.50 16.25 4 4
24 Cappan, Stan 13 1128 842 4.5 40 Z 1 5 W 0 20 Z 0 41 W 1 18 Z ½ 38 W 1 11 Z 0 29 W 1 14 W 0 23.5 35.00 17.00 4 4
25 Solis Alvarez, Eric 32 0 412 4.5 10 Z 1 11 W 0 4 Z 0 38 W ½ 45 Z 1 39 W 1 15 Z 0 16 Z 0 32 W 1 22.0 37.50 18.00 4 5
26 Lesoil, Sacha 28 0 282 4.5 2 Z 0 41 W 1 12 Z 0 35 W 1 17 W 0 32 Z 0 43 W ½ 37 Z 1 38 W 1FF 18.5 32.50 15.50 4 4
27 Van Pee, Lander 38 0 246 4.5 7 Z 0 45 W 1 14 Z 0 10 W 0 34 Z 0 48 W 1 38 Z 1 31 W 1 23 Z ½ 17.5 33.50 14.75 4 5
28 Brand, Alois 36 0 465 4.0 13 Z 0 46 W 1 7 Z 0 34 W 1 29 W 1 3 Z 0 16 W 0 43 Z 1 19 W 0 21.0 36.50 13.00 4 4
29 Londers, Tuur 22 0 361 4.0 36 W 1 19 Z 0 30 W 1 4 W 0 28 Z 0 41 Z 1 33 W 0 24 Z 0 44 W 1 21.0 32.00 13.50 4 4
30 El Abdi, Elhoussein 40 0 83 4.0 49 Z 1 13 W 0 29 Z 0 45 W 1 23 Z 0 31 W 0 39 Z 1 42 W 1 21 Z 0 20.0 29.00 9.50 4 5
31 Maes, Lander 35 0 89 4.0 6 W 0 47 Z 1 37 W 0 32 Z 1 42 W 0 30 Z 1 9 W 0 27 Z 0 46 Z 1 19.0 31.50 13.00 4 5
32 Vrijsen, Jonas 44 0 -43 4.0 39 Z 0 48 W 1 9 Z 0 31 W 0 49 Z 1 26 W 1 23 Z 0 45 W 1 25 Z 0 19.0 29.00 9.00 4 5
33 De Keukelaere, Ruben 30 0 375 4.0 4 Z 0 38 W 0 40 Z 0 49 W 1 36 Z 1 44 W 1 29 Z 1 10 W 0 18 Z 0 18.0 33.00 11.00 4 5
34 Morard, Ambroise 47 0 61 4.0 9 W 0 B1 23 Z 0 28 Z 0 27 W 1 43 Z 0 41 W 1 19 Z 0 45 W 1 17.0 30.50 14.00 3 4
35 El Abdi, Omar 41 0 -43 4.0 14 W 0 15 W 0 49 Z 1 26 Z 0 46 W 1 16 Z 0 37 W ½ 41 Z ½ 42 W 1 15.5 30.00 9.25 3 4
36 Vanbrabant, Matthieu 46 0 -95 4.0 29 Z 0 20 W 0 45 Z 0 B1 33 W 0 46 Z 1 47 W 0 49 Z 1 43 W 1 13.0 24.00 8.50 3 4
37 Beuseling, Lander 19 0 208 3.5 38 Z 1 2 W 0 31 Z 1 12 W 0 20 Z 0 40 W 0 35 Z ½ 26 W 0 49 W 1 18.5 33.50 10.50 3 4
38 Lejzerowicz, Nathan 43 0 91 3.5 37 W 0 33 Z 1 16 W 0 25 Z ½ 43 W 1 24 Z 0 27 W 0 40 W 1 26 Z 0ff 18.0 31.00 12.75 3 4
39 Koebele, Max 20 0 18 3.5 32 W 1 18 Z ½ 22 W 0 21 W 0 44 Z ½ 25 Z 0 30 W 0 B1 40 Z ½ 18.0 30.50 12.25 1 4
40 Neuteleers, Wannes 37 0 38 3.5 24 W 0 16 Z 0 33 W 1 46 Z 1 9 W 0 37 Z 1 21 W 0 38 Z 0 39 W ½ 17.5 32.50 11.50 3 4
41 Bianchi, Nolan 39 0 0 3.5 17 W 0 26 Z 0 B1 24 Z 0 47 W 1 29 W 0 34 Z 0 35 W ½ 48 Z 1 14.0 28.00 9.00 2 4
42 Smolders, Pepijn 21 0 425 3.0 44 Z 1 4 W 1 18 Z 0 6 W 0 31 Z 1 10 W 0 22 W 0 30 Z 0 35 Z 0 22.0 37.00 14.00 3 5
43 Kengne, Gabriel 34 0 9 3.0 11 Z 0 44 W ½ 21 Z 0 48 W 1 38 Z 0 34 W 1 26 Z ½ 28 W 0 36 Z 0 15.5 29.50 8.50 2 5
44 Gillet, Jesse 45 0 -125 3.0 42 W 0 43 Z ½ 46 W 0 47 Z 1 39 W ½ 33 Z 0 45 Z 0 48 W 1 29 Z 0 14.5 22.50 7.00 2 5
45 Vandermeersch, Lucas 27 0 28 3.0 1 W 0 27 Z 0 36 W 1 30 Z 0 25 W 0 47 Z 1 44 W 1 32 Z 0 34 Z 0 14.0 31.50 9.00 3 5
46 Jansen, Nathan 25 0 -18 3.0 8 W 0 28 Z 0 44 Z 1 40 W 0 35 Z 0 36 W 0 B1 47 Z 1 31 W 0 12.0 28.00 7.50 2 4
47 Van Steertegem, Alex 48 0 -193 3.0 23 Z 0 31 W 0 48 Z 1 44 W 0 41 Z 0 45 W 0 36 Z 1 46 W 0 B1 11.0 23.50 7.00 2 4
48 Devos, Briek 31 0 -180 2.0 19 W 0 32 Z 0 47 W 0 43 Z 0 B1 27 Z 0 49 W 1 44 Z 0 41 W 0 8.0 25.00 2.50 1 4
49 Przybyszewski, Aleksander 16 0 -800 1.0 30 W 0 22 Z 0 35 W 0 33 Z 0 32 W 0 B1 48 Z 0 36 W 0 37 Z 0 4.0 27.50 1.50 0 4
(©)FRBE-KBSB-v4.19 2019/08/01 (©) GMA 2015 Build : 2019/08/12 17:34