SwarLogo BJK CBJ 2019 -12G SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Sven GORTS - IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 14/04/2019 tot 20/04/2019
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Musabayeva, Diana -12 F 1520 Mercatel 9.0 2005 45.0 40.50 47.50 9 4
2 Morote, Mare -12 F 1398 TSMechelen 7.5 1454 36.5 42.00 36.75 7 5
3 Faybish, Dana -12 F 1222 Anderlecht 7.0 1305 34.0 43.00 33.50 7 3
4 Decraene, Jade -12 F 1300 Tielt 6.0 1241 35.0 44.00 28.00 6 4
5 Stynen, Lisa -12 F 0 Heusden 5.5 895 27.5 38.00 19.75 5 5
6 Dechamps, Norah -12 F 0 Kortrijk 5.0 987 28.0 41.50 23.00 5 5
7 Burssens, Maya -12 F 1186 Mercatel 5.0 1059 27.0 41.50 18.50 5 4
8 Froeyman, Evelien -12 F 0 Mechelen 5.0 740 27.0 40.50 18.00 5 5
9 Roose, Hoara -12 F 1228 KBSK Brugge 5.0 1128 26.0 41.00 20.00 5 5
10 Ahn, Anastasia -12 F 1153 Rochade Eupen 5.0 1054 25.0 40.00 21.50 5 4
11 Christiaens, Celeste -12 F 1034 Opwijk 4.5 833 23.5 34.50 13.75 4 5
12 Wang, Yixuan -12 F 0 KOSK Oostende 4.5 387 22.5 32.00 16.00 4 5
13 Bouw, Myriam -12 F 0 Wirtzfeld 4.5 390 20.5 30.50 13.75 3 4
14 Pinoy, Elisa -12 F 0 Namur-Echecs 4.5 247 19.5 31.00 12.75 4 4
15 Van Houtte, Femke -12 F 0 Blankenberge 4.5 405 17.5 29.00 12.25 3 4
16 Vantomme, Ruth -12 F 1141 Bredene 4.0 907 24.0 36.50 17.00 4 4
17 Gelders, Flore -12 F 1150 Houthalen-Oost 4.0 774 19.5 30.00 12.50 2 4
18 Verboven, Kaat -12 F 0 Dolle Toren Leuven 4.0 345 16.0 25.50 9.50 3 4
19 Vedernikova, Marina -12 F 0 Brussels Chess Club 3.5 286 17.0 28.00 10.00 2 4
20 Pinet, Valentine -12 F 0 CRELEL Liège 3.0 111 11.0 29.00 6.00 2 4
21 Morren, Amber -12 F 0 SCRR (Brussel) 2.5 164 14.5 32.50 8.25 0 4
22 Robijns, Nisse -12 F 0 Heusden 2.5 -72 8.5 30.50 4.50 1 5
23 Gou, Axelle -12 F 0 CRELEL Liège 2.0 -44 15.0 31.00 7.00 1 4
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (14/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva, Diana 0.0 1-0 Robijns, Nisse 0.0
2 Pinet, Valentine 0.0 0-1 Morote, Mare 0.0
3 Decraene, Jade 0.0 1-0 Van Houtte, Femke 0.0
4 Verboven, Kaat 0.0 0-1 Roose, Hoara 0.0
5 Faybish, Dana 0.0 1-0 Froeyman, Evelien 0.0
6 Dechamps, Norah 0.0 1-0 Burssens, Maya 0.0
7 Ahn, Anastasia 0.0 1-0 Bouw, Myriam 0.0
8 Vedernikova, Marina 0.0 0-1 Gelders, Flore 0.0
9 Vantomme, Ruth 0.0 1-0 Wang, Yixuan 0.0
10 Pinoy, Elisa 0.0 ½-½ Christiaens, Celeste 0.0
11 Stynen, Lisa 0.0 1-0 Gou, Axelle 0.0
  Morren, Amber 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (15/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ahn, Anastasia 1.0 0-1 Musabayeva, Diana 1.0
2 Morote, Mare 1.0 1-0 Vantomme, Ruth 1.0
3 Gelders, Flore 1.0 0-1 Decraene, Jade 1.0
4 Roose, Hoara 1.0 1-0 Stynen, Lisa 1.0
5 Morren, Amber 1.0 0-1 Faybish, Dana 1.0
6 Christiaens, Celeste 0.5 0-1 Dechamps, Norah 1.0
7 Burssens, Maya 0.0 1-0 Pinoy, Elisa 0.5
8 Robijns, Nisse 0.0 0-1 Froeyman, Evelien 0.0
9 Bouw, Myriam 0.0 1-0 Pinet, Valentine 0.0
10 Van Houtte, Femke 0.0 1-0 Vedernikova, Marina 0.0
11 Wang, Yixuan 0.0 1-0 Verboven, Kaat 0.0
  Gou, Axelle 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (15/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva, Diana 2.0 1-0 Roose, Hoara 2.0
2 Faybish, Dana 2.0 0-1 Morote, Mare 2.0
3 Decraene, Jade 2.0 1-0 Dechamps, Norah 2.0
4 Van Houtte, Femke 1.0 0-1 Burssens, Maya 1.0
5 Froeyman, Evelien 1.0 1-0 Ahn, Anastasia 1.0
6 Gou, Axelle 1.0 1-0 Gelders, Flore 1.0
7 Vantomme, Ruth 1.0 1-0 Bouw, Myriam 1.0
8 Stynen, Lisa 1.0 1-0 Morren, Amber 1.0
9 Pinoy, Elisa 0.5 0-1 Wang, Yixuan 1.0
10 Pinet, Valentine 0.0 0-1 Christiaens, Celeste 0.5
11 Verboven, Kaat 0.0 1-0 Robijns, Nisse 0.0
  Vedernikova, Marina 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Morote, Mare 3.0 0-1 Musabayeva, Diana 3.0
2 Roose, Hoara 2.0 0-1 Decraene, Jade 3.0
3 Dechamps, Norah 2.0 0-1 Faybish, Dana 2.0
4 Burssens, Maya 2.0 1-0 Gou, Axelle 2.0
5 Froeyman, Evelien 2.0 0-1 Vantomme, Ruth 2.0
6 Wang, Yixuan 2.0 0-1 Stynen, Lisa 2.0
7 Christiaens, Celeste 1.5 0-1 Ahn, Anastasia 1.0
8 Gelders, Flore 1.0 ½-½ Morren, Amber 1.0
9 Bouw, Myriam 1.0 1-0 Van Houtte, Femke 1.0
10 Vedernikova, Marina 1.0 1-0 Verboven, Kaat 1.0
11 Robijns, Nisse 0.0 0-1 Pinoy, Elisa 0.5
  Pinet, Valentine 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva, Diana 4.0 1-0 Decraene, Jade 4.0
2 Stynen, Lisa 3.0 ½-½ Morote, Mare 3.0
3 Faybish, Dana 3.0 1-0 Burssens, Maya 3.0
4 Vantomme, Ruth 3.0 0-1 Dechamps, Norah 2.0
5 Roose, Hoara 2.0 1-0 Vedernikova, Marina 2.0
6 Ahn, Anastasia 2.0 1-0 Wang, Yixuan 2.0
7 Gou, Axelle 2.0 0-1 Froeyman, Evelien 2.0
8 Pinoy, Elisa 1.5 1-0 Bouw, Myriam 2.0
9 Morren, Amber 1.5 0-1 Christiaens, Celeste 1.5
10 Van Houtte, Femke 1.0 ½-½ Gelders, Flore 1.5
11 Verboven, Kaat 1.0 1-0 Pinet, Valentine 1.0
  Robijns, Nisse 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (17/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Faybish, Dana 4.0 0-1 Musabayeva, Diana 5.0
2 Decraene, Jade 4.0 1-0 Stynen, Lisa 3.5
3 Morote, Mare 3.5 1-0 Roose, Hoara 3.0
4 Burssens, Maya 3.0 1-0 Vantomme, Ruth 3.0
5 Dechamps, Norah 3.0 1-0 Ahn, Anastasia 3.0
6 Froeyman, Evelien 3.0 1-0 Pinoy, Elisa 2.5
7 Christiaens, Celeste 2.5 1-0 Vedernikova, Marina 2.0
8 Gelders, Flore 2.0 1-0 Verboven, Kaat 2.0
9 Bouw, Myriam 2.0 1-0 Gou, Axelle 2.0
10 Wang, Yixuan 2.0 1-0 Morren, Amber 1.5
11 Pinet, Valentine 1.0 1-0 Robijns, Nisse 1.0
  Van Houtte, Femke 1.5 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (18/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva, Diana 6.0 1-0 Burssens, Maya 4.0
2 Decraene, Jade 5.0 0-1 Morote, Mare 4.5
3 Dechamps, Norah 4.0 0-1 Froeyman, Evelien 4.0
4 Stynen, Lisa 3.5 0-1 Faybish, Dana 4.0
5 Vantomme, Ruth 3.0 0-1 Christiaens, Celeste 3.5
6 Roose, Hoara 3.0 1-0 Bouw, Myriam 3.0
7 Ahn, Anastasia 3.0 1-0 Gelders, Flore 3.0
8 Wang, Yixuan 3.0 1-0 Van Houtte, Femke 2.5
9 Gou, Axelle 2.0 0-1 Pinoy, Elisa 2.5
10 Vedernikova, Marina 2.0 1-0 Pinet, Valentine 2.0
11 Morren, Amber 1.5 ½-½ Robijns, Nisse 1.0
  Verboven, Kaat 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (19/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Froeyman, Evelien 5.0 0-1 Musabayeva, Diana 7.0
2 Morote, Mare 5.5 1-0 Christiaens, Celeste 4.5
3 Faybish, Dana 5.0 1-0 Decraene, Jade 5.0
4 Ahn, Anastasia 4.0 1-0 Roose, Hoara 4.0
5 Burssens, Maya 4.0 1-0 Wang, Yixuan 4.0
6 Pinoy, Elisa 3.5 0-1 Dechamps, Norah 4.0
7 Gelders, Flore 3.0 0-1 Stynen, Lisa 3.5
8 Verboven, Kaat 3.0 0-1 Vantomme, Ruth 3.0
9 Vedernikova, Marina 3.0 ½-½ Morren, Amber 2.0
10 Pinet, Valentine 2.0 0-1 Van Houtte, Femke 2.5
11 Robijns, Nisse 1.5 1-0 Gou, Axelle 2.0
  Bouw, Myriam 3.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (20/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva, Diana 8.0 1-0 Dechamps, Norah 5.0
2 Burssens, Maya 5.0 0-1 Morote, Mare 6.5
3 Faybish, Dana 6.0 1-0 Ahn, Anastasia 5.0
4 Decraene, Jade 5.0 1-0 Froeyman, Evelien 5.0
5 Christiaens, Celeste 4.5 0-1 Stynen, Lisa 4.5
6 Vantomme, Ruth 4.0 0-1 Roose, Hoara 4.0
7 Bouw, Myriam 4.0 ½-½ Wang, Yixuan 4.0
8 Pinoy, Elisa 3.5 1-0 Vedernikova, Marina 3.5
9 Van Houtte, Femke 3.5 1-0 Robijns, Nisse 2.5
10 Morren, Amber 2.5 0-1 Verboven, Kaat 3.0
11 Gou, Axelle 2.0 0-1 Pinet, Valentine 2.0
  Gelders, Flore 3.0 1 Bye  
Begin van de pagina

Musabayeva, Diana (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1514
FIDE-ID254720
F-Elo1520
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Robijns, Nisse BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Ahn, Anastasia BEL 1153 5.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1      Roose, Hoara BEL 1228 5.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
4 1      Morote, Mare BEL 1398 7.5 Z - 1 4.0 0.67 +0.33
5 1      Decraene, Jade BEL 1300 6.0 W - 1 5.0 0.78 +0.22
6 1      Faybish, Dana BEL 1222 7.0 Z - 1 6.0 0.85 +0.15
7 1      Burssens, Maya BEL 1186 5.0 W v 1 7.0 0.88 +0.12
8 1      Froeyman, Evelien BEL 0 5.0 Z v 1 8.0 0.92 +0.08
9 1      Dechamps, Norah BEL 0 5.0 W v 1 9.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1247 48.0 Totaal 9.0 7.69 +1.31
Begin van de pagina
Morote, Mare (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.15404
N-Elo1398
FIDE-ID251038
F-Elo1398
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Pinet, Valentine BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vantomme, Ruth BEL 1141 4.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 2      Faybish, Dana BEL 1222 7.0 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
4 1      Musabayeva, Diana BEL 1520 9.0 W - 0 3.0 0.33 -0.33
5 2      Stynen, Lisa BEL 0 5.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 3      Roose, Hoara BEL 1228 5.0 W - 1 4.5 0.72 +0.28
7 2      Decraene, Jade BEL 1300 6.0 Z v 1 5.5 0.63 +0.37
8 2      Christiaens, Celeste BEL 1034 4.5 W ^ 1 6.5 0.90 +0.10
9 2      Burssens, Maya BEL 1186 5.0 Z v 1 7.5 0.77 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1233 49.0 Totaal 7.5 6.74 +0.76
Begin van de pagina
Faybish, Dana (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.14639
N-Elo1221
FIDE-ID249270
F-Elo1222
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Froeyman, Evelien BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Morren, Amber BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Morote, Mare BEL 1398 7.5 W - 0 2.0 0.27 -0.27
4 3      Dechamps, Norah BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Burssens, Maya BEL 1186 5.0 W - 1 4.0 0.55 +0.45
6 1      Musabayeva, Diana BEL 1520 9.0 W - 0 4.0 0.15 -0.15
7 4      Stynen, Lisa BEL 0 5.5 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Decraene, Jade BEL 1300 6.0 W v 1 6.0 0.39 +0.61
9 3      Ahn, Anastasia BEL 1153 5.0 W - 1 7.0 0.60 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1311 50.5 Totaal 7.0 5.64 +1.36
Begin van de pagina
Decraene, Jade (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo1189
FIDE-ID258415
F-Elo1300
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Houtte, Femke BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Gelders, Flore BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.70 +0.30
3 3      Dechamps, Norah BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Roose, Hoara BEL 1228 5.0 Z - 1 4.0 0.60 +0.40
5 1      Musabayeva, Diana BEL 1520 9.0 Z v 0 4.0 0.22 -0.22
6 2      Stynen, Lisa BEL 0 5.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Morote, Mare BEL 1398 7.5 W v 0 5.0 0.37 -0.37
8 3      Faybish, Dana BEL 1222 7.0 Z v 0 5.0 0.61 -0.61
9 4      Froeyman, Evelien BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1303 52.5 Totaal 6.0 6.18 -0.18
Begin van de pagina
Stynen, Lisa (Rank: 11)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.17059
N-Elo0
FIDE-ID258113
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Gou, Axelle BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Roose, Hoara BEL 1228 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Morren, Amber BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Wang, Yixuan BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Morote, Mare BEL 1398 7.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 2      Decraene, Jade BEL 1300 6.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 4      Faybish, Dana BEL 1222 7.0 W ^ 0 3.5 0.08 -0.08
8 7      Gelders, Flore BEL 1150 4.0 Z ^ 1 4.5 0.08 +0.92
9 5      Christiaens, Celeste BEL 1034 4.5 Z v 1 5.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1222 43.0 Totaal 5.5 1.98 +3.52
Begin van de pagina
Dechamps, Norah (Rank: 17)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.15395
N-Elo0
FIDE-ID258431
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Burssens, Maya BEL 1186 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Christiaens, Celeste BEL 1034 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Decraene, Jade BEL 1300 6.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
4 3      Faybish, Dana BEL 1222 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 4      Vantomme, Ruth BEL 1141 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 5      Ahn, Anastasia BEL 1153 5.0 W ^ 1 4.0 0.08 +0.92
7 3      Froeyman, Evelien BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 6      Pinoy, Elisa<