SwarLogo BJK CBJ 2019 -18G SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Jan VANHERCKE
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 14/04/2019 tot 20/04/2019
Scheidingssystemen: OR, Koya, SB, #Win
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR Koya SB #Win
1 Swennen, Fleur -18 F 1796 Neerpelt 7.5 1828 - 3.0 32.25 5
2 Vitharana, Annelies -18 F 1744 Zottegem 7.0 1757 - 3.0 29.00 4
3 Godart, Clara -18 F 1695 Philippeville 6.5 1697 - 2.0 24.25 4
4 Akulova, Alicia -18 F 1755 Leopoldsburg 6.0 1654 - 1.0 20.00 5
5 Mitran, Marie -18 F 1724 Brasschaat 5.0 1564 - 1.0 18.50 2
6 Claeys, Elisabeth -18 F 1510 De Drie Torens Gent 4.0 1469 0.5 1.5 17.25 1
7 Dhaenens, Elke -18 F 1344 MSV 4.0 1461 0.5 1.5 14.75 1
8 Verhelst, Eleen -18 F 1342 LSV-Chesspirant 3.0 1362 - 0.0 7.50 2
9 Kuypers, Anouck -18 F 0 Eisden 2.0 1278 - 0.0 5.50 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (14/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Mitran, Marie 0.0 1-0 Verhelst, Eleen 0.0
2 Kuypers, Anouck 0.0 0-1 Vitharana, Annelies 0.0
3 Swennen, Fleur 0.0 1-0 Akulova, Alicia 0.0
4 Dhaenens, Elke 0.0 ½-½ Claeys, Elisabeth 0.0
  Godart, Clara 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (14/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Akulova, Alicia 0.0 1-0 Dhaenens, Elke 0.5
2 Vitharana, Annelies 1.0 ½-½ Swennen, Fleur 1.0
3 Verhelst, Eleen 0.0 1-0 Kuypers, Anouck 0.0
4 Godart, Clara 1.0 ½-½ Mitran, Marie 1.0
  Claeys, Elisabeth 0.5 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (15/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Kuypers, Anouck 0.0 0-1 Godart, Clara 1.5
2 Swennen, Fleur 1.5 1-0 Verhelst, Eleen 1.0
3 Dhaenens, Elke 0.5 ½-½ Vitharana, Annelies 1.5
4 Claeys, Elisabeth 1.5 0-1 Akulova, Alicia 1.0
  Mitran, Marie 1.5 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vitharana, Annelies 2.0 ½-½ Claeys, Elisabeth 1.5
2 Verhelst, Eleen 1.0 1-0 Dhaenens, Elke 1.0
3 Godart, Clara 2.5 0-1 Swennen, Fleur 2.5
4 Mitran, Marie 2.5 1-0 Kuypers, Anouck 0.0
  Akulova, Alicia 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Swennen, Fleur 3.5 ½-½ Mitran, Marie 3.5
2 Dhaenens, Elke 1.0 ½-½ Godart, Clara 2.5
3 Claeys, Elisabeth 2.0 1-0 Verhelst, Eleen 2.0
4 Akulova, Alicia 3.0 0-1 Vitharana, Annelies 2.5
  Kuypers, Anouck 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (17/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Verhelst, Eleen 2.0 0-1 Akulova, Alicia 3.0
2 Godart, Clara 3.0 1-0 Claeys, Elisabeth 3.0
3 Mitran, Marie 4.0 ½-½ Dhaenens, Elke 1.5
4 Kuypers, Anouck 1.0 0-1 Swennen, Fleur 4.0
  Vitharana, Annelies 3.5 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (18/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Dhaenens, Elke 2.0 1-0 Kuypers, Anouck 1.0
2 Claeys, Elisabeth 3.0 ½-½ Mitran, Marie 4.5
3 Akulova, Alicia 4.0 0-1 Godart, Clara 4.0
4 Vitharana, Annelies 4.5 1-0 Verhelst, Eleen 2.0
  Swennen, Fleur 5.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (19/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Godart, Clara 5.0 ½-½ Vitharana, Annelies 5.5
2 Mitran, Marie 5.0 0-1 Akulova, Alicia 4.0
3 Kuypers, Anouck 1.0 1-0 Claeys, Elisabeth 3.5
4 Swennen, Fleur 6.0 1-0 Dhaenens, Elke 3.0
  Verhelst, Eleen 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (20/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Claeys, Elisabeth 3.5 ½-½ Swennen, Fleur 7.0
2 Akulova, Alicia 5.0 1-0 Kuypers, Anouck 2.0
3 Vitharana, Annelies 6.0 1-0 Mitran, Marie 5.0
4 Verhelst, Eleen 3.0 0-1 Godart, Clara 5.5
  Dhaenens, Elke 3.0 1 Bye  
Begin van de pagina
  BJK CBJ 2019 -18G
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 Bye Ptn. OR Koya SB #Win 1/2 Punten
Godart, Clara 1695 1697 1   ½ 1 0 ½ 1 1 ½ 1 b 6.5 - 2.0 24.25 4
                         
Mitran, Marie 1724 1564 2 ½   1 ½ ½ ½ 0 0 1 b 5.0 - 1.0 18.50 2
                   
Kuypers, Anouck 0 1278 3 0 0   0 0 1 0 0 0 b 2.0 - 0.0 5.50 1
       
Swennen, Fleur 1796 1828 4 1 ½ 1   1 ½ 1 ½ 1 b 7.5 - 3.0 32.25 5
                             
Dhaenens, Elke 1344 1461 5 ½ ½ 1 0   ½ 0 ½ 0 b 4.0 0.5 1.5 14.75 1
               
Claeys, Elisabeth 1510 1469 6 0 ½ 0 ½ ½   0 ½ 1 b 4.0 0.5 1.5 17.25 1
               
Akulova, Alicia 1755 1654 7 0 1 1 0 1 1   0 1 b 6.0 - 1.0 20.00 5
                       
Vitharana, Annelies 1744 1757 8 ½ 1 1 ½ ½ ½ 1   1 b 7.0 - 3.0 29.00 4
                           
Verhelst, Eleen 1342 1362 9 0 0 1 0 1 0 0 0   b 3.0 - 0.0 7.50 2
           
Bergertabel
DatumsParingen
R114/04/2019 1 - 10 2 - 9 3 - 8 4 - 7 5 - 6
R214/04/201910 - 6 7 - 5 8 - 4 9 - 3 1 - 2
R315/04/2019 2 - 10 3 - 1 4 - 9 5 - 8 6 - 7
R416/04/201910 - 7 8 - 6 9 - 5 1 - 4 2 - 3
R517/04/2019 3 - 10 4 - 2 5 - 1 6 - 9 7 - 8
R617/04/201910 - 8 9 - 7 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R718/04/2019 4 - 10 5 - 3 6 - 2 7 - 1 8 - 9
R819/04/201910 - 9 1 - 8 2 - 7 3 - 6 4 - 5
R920/04/2019 5 - 10 6 - 4 7 - 3 8 - 2 9 - 1

Swennen, Fleur (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.10590
N-Elo1763
FIDE-ID233366
F-Elo1796
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulova, Alicia BEL 1755 6.0 W - 1 1.0 0.56 +0.44
2 3      Vitharana, Annelies BEL 1744 7.0 Z - ½ 1.5 0.57 -0.07
3 3      Verhelst, Eleen BEL 1342 3.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 4      Godart, Clara BEL 1695 6.5 Z - 1 3.5 0.64 +0.36
5 2      Mitran, Marie BEL 1724 5.0 W - ½ 4.0 0.60 -0.10
6 5      Kuypers, Anouck BEL 0 2.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7        Bye           1 6.0    
8 5      Dhaenens, Elke BEL 1344 4.0 W - 1 7.0 0.92 +0.08
9 2      Claeys, Elisabeth BEL 1510 4.0 Z - ½ 7.5 0.84 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1587 37.5 Totaal 7.5 5.97 +0.53
Begin van de pagina
Vitharana, Annelies (Rank: 8)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.10970
N-Elo1744
FIDE-ID239666
F-Elo1742
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Kuypers, Anouck BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Swennen, Fleur BEL 1796 7.5 W - ½ 1.5 0.43 +0.07
3 4      Dhaenens, Elke BEL 1344 4.0 Z - ½ 2.0 0.92 -0.42
4 2      Claeys, Elisabeth BEL 1510 4.0 W - ½ 2.5 0.79 -0.29
5 5      Akulova, Alicia BEL 1755 6.0 Z - 1 3.5 0.48 +0.52
6        Bye           1 4.5    
7 5      Verhelst, Eleen BEL 1342 3.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
8 2      Godart, Clara BEL 1695 6.5 Z - ½ 6.0 0.57 -0.07
9 4      Mitran, Marie BEL 1724 5.0 W - 1 7.0 0.53 +0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1595 38.0 Totaal 7.0 5.56 +0.44
Begin van de pagina
Godart, Clara (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.10297
N-Elo1657
FIDE-ID232726
F-Elo1695
Landbel  (bel)
Club(909) Philippeville
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 5      Mitran, Marie BEL 1724 5.0 W - ½ 1.5 0.46 +0.04
3 2      Kuypers, Anouck BEL 0 2.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 4      Swennen, Fleur BEL 1796 7.5 W - 0 2.5 0.36 -0.36
5 3      Dhaenens, Elke BEL 1344 4.0 Z - ½ 3.0 0.89 -0.39
6 3      Claeys, Elisabeth BEL 1510 4.0 W - 1 4.0 0.74 +0.26
7 4      Akulova, Alicia BEL 1755 6.0 Z - 1 5.0 0.42 +0.58
8 2      Vitharana, Annelies BEL 1744 7.0 W - ½ 5.5 0.43 +0.07
9 5      Verhelst, Eleen BEL 1342 3.0 Z - 1 6.5 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1602 38.5 Totaal 6.5 5.11 +0.39
Begin van de pagina
Akulova, Alicia (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1737
FIDE-ID242861
F-Elo1755
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Swennen, Fleur BEL 1796 7.5 Z - 0 0.0 0.44 -0.44
2 2      Dhaenens, Elke BEL 1344 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Claeys, Elisabeth BEL 1510 4.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
4        Bye           1 3.0    
5 5      Vitharana, Annelies BEL 1744 7.0 W - 0 3.0 0.52 -0.52
6 2      Verhelst, Eleen BEL 1342 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Godart, Clara BEL 1695 6.5 W - 0 4.0 0.58 -0.58
8 3      Mitran, Marie BEL 1724 5.0 Z - 1 5.0 0.54 +0.46
9 3      Kuypers, Anouck BEL 0 2.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1593 39.0 Totaal 6.0 5.64 -0.64
Begin van de pagina
Mitran, Marie (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.12738
N-Elo1724
FIDE-ID243191
F-Elo1723
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Verhelst, Eleen BEL 1342 3.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 5      Godart, Clara BEL 1695 6.5 Z - ½ 1.5 0.54 -0.04
3        Bye           1 2.5    
4 5      Kuypers, Anouck BEL 0 2.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Swennen, Fleur BEL 1796 7.5 Z - ½ 4.0 0.40 +0.10
6 4      Dhaenens, Elke BEL 1344 4.0 W - ½ 4.5 0.91 -0.41
7 3      Claeys, Elisabeth BEL 1510 4.0 Z - ½ 5.0 0.77 -0.27
8 3      Akulova, Alicia BEL 1755 6.0 W - 0 5.0 0.46 -0.46
9 4      Vitharana, Annelies BEL 1744 7.0 Z - 0 5.0 0.47 -0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1598 40.0 Totaal 5.0 5.38 -1.38
Begin van de pagina
Claeys, Elisabeth (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.10306
N-Elo1431
FIDE-ID237680
F-Elo1510
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dhaenens, Elke BEL 1344 4.0 Z - ½ 0.5 0.72 -0.22
2        Bye           1 1.5    
3 5      Akulova, Alicia BEL 1755 6.0 W - 0 1.5 0.20 -0.20
4 2      Vitharana, Annelies BEL 1744 7.0 Z - ½ 2.0 0.21 +0.29
5 4      Verhelst, Eleen BEL 1342 3.0 W - 1 3.0 0.72 +0.28
6 3      Godart, Clara BEL 1695 6.5 Z - 0 3.0 0.26 -0.26
7 3      Mitran, Marie BEL 1724 5.0 W - ½ 3.5 0.23 +0.27
8 4      Kuypers, Anouck BEL 0 2.0 Z - 0 3.5 0.92 -0.92
9 2      Swennen, Fleur BEL 1796 7.5 W - ½ 4.0 0.16 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1628 41.0 Totaal 4.0 3.42 -0.42
Begin van de pagina
Dhaenens, Elke (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.14329
N-Elo1337
FIDE-ID249009
F-Elo1344
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Claeys, Elisabeth BEL 1510 4.0 W - ½ 0.5 0.28 +0.22
2 2      Akulova, Alicia BEL 1755 6.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 4      Vitharana, Annelies BEL 1744 7.0 W - ½ 1.0 0.08 +0.42
4 3      Verhelst, Eleen BEL 1342 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 3      Godart, Clara BEL 1695 6.5 W - ½ 1.5 0.11 +0.39
6 4      Mitran, Marie BEL 1724 5.0 Z - ½ 2.0 0.09 +0.41
7 2      Kuypers, Anouck BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 5      Swennen, Fleur BEL 1796 7.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9        Bye           1 4.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1652 41.0 Totaal 4.0 2.14 +0.86
Begin van de pagina
Verhelst, Eleen (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.13806
N-Elo1271
FIDE-ID244295
F-Elo1342
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Mitran, Marie BEL 1724 5.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 4      Kuypers, Anouck BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 3      Swennen, Fleur BEL 1796 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 3      Dhaenens, Elke BEL 1344 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Claeys, Elisabeth BEL 1510 4.0 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
6 2      Akulova, Alicia BEL 1755 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 5      Vitharana, Annelies BEL 1744 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8        Bye           1 3.0    
9 5      Godart, Clara BEL 1695 6.5 W - 0 3.0 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1652 42.0 Totaal 3.0 2.14 -0.14
Begin van de pagina
Kuypers, Anouck (Rank: 3)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.12091
N-Elo0
FIDE-ID260576
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vitharana, Annelies BEL 1744 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 4      Verhelst, Eleen BEL 1342 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 2      Godart, Clara BEL 1695 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 5      Mitran, Marie BEL 1724 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5        Bye           1 1.0    
6 5      Swennen, Fleur BEL 1796 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 2      Dhaenens, Elke BEL 1344 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
8 4      Claeys, Elisabeth BEL 1510 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
9 3      Akulova, Alicia BEL 1755 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1613 43.0 Totaal 2.0 0.64 +0.36
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR Koya SB #Win
1 Swennen, Fleur 4 1796 1828 7.5 4 W 1 2 Z ½ 8 W 1 3 Z 1 5 W ½ 9 Z 1 B1 7 W 1 6 Z ½ - 3.0 32.25 5
2 Vitharana, Annelies 8 1744 1757 7.0 9 Z 1 1 W ½ 7 Z ½ 6 W ½ 4 Z 1 B1 8 W 1 3 Z ½ 5 W 1 - 3.0 29.00 4
3 Godart, Clara 1 1695 1697 6.5 B1 5 W ½ 9 Z 1 1 W 0 7 Z ½ 6 W 1 4 Z 1 2 W ½ 8 Z 1 - 2.0 24.25 4
4 Akulova, Alicia 7 1755 1654 6.0 1 Z 0 7 W 1 6 Z 1 B1 2 W 0 8 Z 1 3 W 0 5 Z 1 9 W 1 - 1.0 20.00 5
5 Mitran, Marie 2 1724 1564 5.0 8 W 1 3 Z ½ B1 9 W 1 1 Z ½ 7 W ½ 6 Z ½ 4 W 0 2 Z 0 - 1.0 18.50 2
6 Claeys, Elisabeth 6 1510 1469 4.0 7 Z ½ B1 4 W 0 2 Z ½ 8 W 1 3 Z 0 5 W ½ 9 Z 0 1 W ½ 0.5 1.5 17.25 1
7 Dhaenens, Elke 5 1344 1461 4.0 6 W ½ 4 Z 0 2 W ½ 8 Z 0 3 W ½ 5 Z ½ 9 W 1 1 Z 0 B1 0.5 1.5 14.75 1
8 Verhelst, Eleen 9 1342 1362 3.0 5 Z 0 9 W 1 1 Z 0 7 W 1 6 Z 0 4 W 0 2 Z 0 B1 3 W 0 - 0.0 7.50 2
9 Kuypers, Anouck 3 0 1278 2.0 2 W 0 8 Z 0 3 W 0 5 Z 0 B1 1 W 0 7 Z 0 6 W 1 4 Z 0 - 0.0 5.50 1
(©)FRBE-KBSB-v4.19 2019/08/01 (©) GMA 2015 Build : 2019/08/12 17:19