SwarLogo BJK CBJ 2019 -20BG SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, IA Jos POTS
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 14/04/2019 tot 20/04/2019
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 FM Sterck, Arno -20 M 2328 Kapelle-op-den-Bos 7.0 2229 36.0 40.50 36.75 5 5
2 Mitran, Anthony Cristian -20 M 2109 Brasschaat 6.5 2132 33.5 39.50 33.50 4 4
3 Ismail, Tamer -20 M 2031 Deurne 6.5 2121 32.5 40.50 33.75 5 4
4 Lee, Deon -20 M 2178 Mechelen 6.0 2107 31.5 41.00 30.75 5 4
5 Bratuszewski, Jorden -20 M 2061 Houthalen-Oost 6.0 2076 31.0 39.50 31.00 4 4
6 De Coninck, Erik -20 M 1959 Houthalen-Oost 5.5 2081 29.0 42.00 27.75 4 4
7 De Block, Fabio -20 M 2039 Opwijk 5.0 1991 30.5 41.00 25.25 3 5
8 Beukema, Christiaan -20 M 1867 Brasschaat 5.0 1828 24.5 35.00 21.25 2 5
9 Pfeiffer, Noah -20 M 1771 Wirtzfeld 5.0 1819 23.5 35.50 17.75 4 4
10 De Baets, Keano -20 M 1685 Artevelde 5.0 1729 22.0 32.50 17.00 4 4
11 Huygebaert, Batist -20 M 1886 Landegem 4.5 1858 25.0 37.00 19.00 3 4
12 Temmerman, Sara -20 F 1738 MSV 4.5 1840 24.0 37.00 18.50 4 5
13 Verboven, Arnout -20 M 1824 Mechelen 4.5 1794 23.5 35.50 19.00 3 5
14 Koornstra, Robbert-Jan -20 M 1710 Opwijk 4.5 1781 22.0 35.00 16.75 2 5
15 Temmerman, Sander -20 M 1785 MSV 4.5 1662 21.5 32.00 14.25 4 5
16 Huettl, Sofie -20 F 1767 KISK Ieper 4.5 1662 18.5 31.00 11.25 3 5
17 Ghyselen, Tim -20 M 1770 Zottegem 4.0 1756 20.5 36.50 13.75 3 5
18 Rousseau, Christilla -20 F 1647 KBSK Brugge 4.0 1529 17.5 31.00 9.75 3 5
19 Leyssens, Bas -20 M 1606 Brasschaat 3.5 1581 21.0 32.50 11.50 2 4
20 Verstraeten, Leander -20 M 1298 Zottegem 3.5 1453 16.0 29.50 7.50 3 5
21 Vanhauwere, Anton -20 M 1508 Zottegem 3.5 1504 15.0 29.50 8.75 2 5
22 Debouver, Torben -20 M 1442 Zottegem 3.0 1413 10.0 28.50 5.50 3 4
23 Bensafi, Mathias -20 M 1159 Caissa Europe 1.0 1124 6.0 28.00 1.00 1 4
24 Condes, Alexie Sheen -20 F 1228 LSV-Chesspirant 1.0 1154 5.5 29.50 3.75 0 4
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (14/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ghyselen, Tim 0.0 0-1 Sterck, Arno 0.0
2 Lee, Deon 0.0 1-0 Huettl, Sofie 0.0
3 Temmerman, Sara 0.0 0-1 Mitran, Anthony Cristian 0.0
4 Bratuszewski, Jorden 0.0 ½-½ Koornstra, Robbert-Jan 0.0
5 De Baets, Keano 0.0 0-1 De Block, Fabio 0.0
6 Ismail, Tamer 0.0 1-0 Rousseau, Christilla 0.0
7 Leyssens, Bas 0.0 0-1 De Coninck, Erik 0.0
8 Huygebaert, Batist 0.0 1-0 Vanhauwere, Anton 0.0
9 Debouver, Torben 0.0 0-1 Beukema, Christiaan 0.0
10 Verboven, Arnout 0.0 1-0 Verstraeten, Leander 0.0
11 Condes, Alexie Sheen 0.0 0-1 Temmerman, Sander 0.0
12 Pfeiffer, Noah 0.0 1-0 Bensafi, Mathias 0.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (15/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Sterck, Arno 1.0 1-0 Huygebaert, Batist 1.0
2 De Coninck, Erik 1.0 0-1 Lee, Deon 1.0
3 Mitran, Anthony Cristian 1.0 1-0 Verboven, Arnout 1.0
4 De Block, Fabio 1.0 1-0 Pfeiffer, Noah 1.0
5 Beukema, Christiaan 1.0 ½-½ Ismail, Tamer 1.0
6 Temmerman, Sander 1.0 0-1 Bratuszewski, Jorden 0.5
7 Koornstra, Robbert-Jan 0.5 1-0 Ghyselen, Tim 0.0
8 Huettl, Sofie 0.0 1-0 Debouver, Torben 0.0
9 Vanhauwere, Anton 0.0 0-1 Temmerman, Sara 0.0
10 Verstraeten, Leander 0.0 ½-½ De Baets, Keano 0.0
11 Rousseau, Christilla 0.0 ½-½ Condes, Alexie Sheen 0.0
12 Bensafi, Mathias 0.0 0-1 Leyssens, Bas 0.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (15/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Mitran, Anthony Cristian 2.0 ½-½ Sterck, Arno 2.0
2 Lee, Deon 2.0 ½-½ De Block, Fabio 2.0
3 Bratuszewski, Jorden 1.5 1-0 Beukema, Christiaan 1.5
4 Ismail, Tamer 1.5 1-0 Koornstra, Robbert-Jan 1.5
5 Pfeiffer, Noah 1.0 0-1 De Coninck, Erik 1.0
6 Huygebaert, Batist 1.0 1-0 Huettl, Sofie 1.0
7 Verboven, Arnout 1.0 0-1 Temmerman, Sara 1.0
8 Leyssens, Bas 1.0 ½-½ Temmerman, Sander 1.0
9 De Baets, Keano 0.5 1-0 Rousseau, Christilla 0.5
10 Condes, Alexie Sheen 0.5 0-1 Verstraeten, Leander 0.5
11 Ghyselen, Tim 0.0 1-0 Bensafi, Mathias 0.0
12 Debouver, Torben 0.0 0-1 Vanhauwere, Anton 0.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Sterck, Arno 2.5 ½-½ Bratuszewski, Jorden 2.5
2 Ismail, Tamer 2.5 0-1 Lee, Deon 2.5
3 De Block, Fabio 2.5 ½-½ Mitran, Anthony Cristian 2.5
4 De Coninck, Erik 2.0 1-0 Huygebaert, Batist 2.0
5 Temmerman, Sara 2.0 ½-½ Beukema, Christiaan 1.5
6 Temmerman, Sander 1.5 1-0 De Baets, Keano 1.5
7 Koornstra, Robbert-Jan 1.5 ½-½ Leyssens, Bas 1.5
8 Verstraeten, Leander 1.5 0-1 Pfeiffer, Noah 1.0
9 Huettl, Sofie 1.0 ½-½ Verboven, Arnout 1.0
10 Vanhauwere, Anton 1.0 0-1 Ghyselen, Tim 1.0
11 Rousseau, Christilla 0.5 1-0 Debouver, Torben 0.0
12 Bensafi, Mathias 0.0 1-0 Condes, Alexie Sheen 0.5
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Lee, Deon 3.5 0-1 Sterck, Arno 3.0
2 Mitran, Anthony Cristian 3.0 ½-½ De Coninck, Erik 3.0
3 Bratuszewski, Jorden 3.0 ½-½ De Block, Fabio 3.0
4 Temmerman, Sara 2.5 0-1 Ismail, Tamer 2.5
5 Huygebaert, Batist 2.0 1-0 Temmerman, Sander 2.5
6 Beukema, Christiaan 2.0 ½-½ Ghyselen, Tim 2.0
7 Pfeiffer, Noah 2.0 ½-½ Koornstra, Robbert-Jan 2.0
8 Leyssens, Bas 2.0 1-0 Verstraeten, Leander 1.5
9 Verboven, Arnout 1.5 1-0 Rousseau, Christilla 1.5
10 De Baets, Keano 1.5 1-0 Huettl, Sofie 1.5
11 Bensafi, Mathias 1.0 0-1 Vanhauwere, Anton 1.0
12 Condes, Alexie Sheen 0.5 0-1 Debouver, Torben 0.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (17/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Sterck, Arno 4.0 ½-½ Ismail, Tamer 3.5
2 Lee, Deon 3.5 ½-½ Mitran, Anthony Cristian 3.5
3 De Coninck, Erik 3.5 ½-½ Bratuszewski, Jorden 3.5
4 De Block, Fabio 3.5 1-0 Leyssens, Bas 3.0
5 Ghyselen, Tim 2.5 ½-½ Huygebaert, Batist 3.0
6 Beukema, Christiaan 2.5 ½-½ Pfeiffer, Noah 2.5
7 Koornstra, Robbert-Jan 2.5 0-1 Verboven, Arnout 2.5
8 Temmerman, Sander 2.5 0-1 Temmerman, Sara 2.5
9 Vanhauwere, Anton 2.0 0-1 De Baets, Keano 2.5
10 Rousseau, Christilla 1.5 1-0 Verstraeten, Leander 1.5
11 Huettl, Sofie 1.5 1-0 Condes, Alexie Sheen 0.5
12 Debouver, Torben 1.0 1-0 Bensafi, Mathias 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (18/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 De Block, Fabio 4.5 0-1 Sterck, Arno 4.5
2 Bratuszewski, Jorden 4.0 1-0 Lee, Deon 4.0
3 Ismail, Tamer 4.0 1-0 De Coninck, Erik 4.0
4 De Baets, Keano 3.5 0-1 Mitran, Anthony Cristian 4.0
5 Huygebaert, Batist 3.5 ½-½ Verboven, Arnout 3.5
6 Temmerman, Sara 3.5 0-1 Ghyselen, Tim 3.0
7 Leyssens, Bas 3.0 ½-½ Beukema, Christiaan 3.0
8 Pfeiffer, Noah 3.0 1-0 Temmerman, Sander 2.5
9 Koornstra, Robbert-Jan 2.5 ½-½ Huettl, Sofie 2.5
10 Bensafi, Mathias 1.0 0-1 Rousseau, Christilla 2.5
11 Verstraeten, Leander 1.5 1-0 Debouver, Torben 2.0
12 Condes, Alexie Sheen 0.5 ½-½ Vanhauwere, Anton 2.0
Begin van de pagina
Ronde 8 (19/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Sterck, Arno 5.5 1-0 Pfeiffer, Noah 4.0
2 Ismail, Tamer 5.0 1-0 Bratuszewski, Jorden 5.0
3 Mitran, Anthony Cristian 5.0 1-0 Huygebaert, Batist 4.0
4 De Coninck, Erik 4.0 1-0 De Block, Fabio 4.5
5 Ghyselen, Tim 4.0 0-1 Lee, Deon 4.0
6 Verboven, Arnout 4.0 ½-½ De Baets, Keano 3.5
7 Rousseau, Christilla 3.5 0-1 Beukema, Christiaan 3.5
8 Leyssens, Bas 3.5 0-1 Temmerman, Sara 3.5
9 Huettl, Sofie 3.0 ½-½ Vanhauwere, Anton 2.5
10 Condes, Alexie Sheen 1.0 0-1 Koornstra, Robbert-Jan 3.0
11 Debouver, Torben 2.0 0-1 Temmerman, Sander 2.5
12 Verstraeten, Leander 2.5 1-0 Bensafi, Mathias 1.0
Begin van de pagina
Ronde 9 (20/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 De Coninck, Erik 5.0 ½-½ Sterck, Arno 6.5
2 Mitran, Anthony Cristian 6.0 ½-½ Ismail, Tamer 6.0
3 Lee, Deon 5.0 1-0 Verboven, Arnout 4.5
4 Bratuszewski, Jorden 5.0 1-0 Temmerman, Sara 4.5
5 Beukema, Christiaan 4.5 ½-½ De Block, Fabio 4.5
6 Huygebaert, Batist 4.0 ½-½ Koornstra, Robbert-Jan 4.0
7 Pfeiffer, Noah 4.0 1-0 Ghyselen, Tim 4.0
8 De Baets, Keano 4.0 1-0 Condes, Alexie Sheen 1.0
9 Temmerman, Sander 3.5 1-0 Verstraeten, Leander 3.5
10 Vanhauwere, Anton 3.0 ½-½ Rousseau, Christilla 3.5
11 Debouver, Torben 2.0 1-0 Leyssens, Bas 3.5
12 Bensafi, Mathias 1.0 0-1 Huettl, Sofie 3.5
Begin van de pagina

FM Sterck, Arno (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10284
N-Elo2267
FIDE-ID228249
F-Elo2328
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ghyselen, Tim BEL 1770 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Huygebaert, Batist BEL 1886 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Mitran, Anthony Cristian BEL 2109 6.5 Z - ½ 2.5 0.78 -0.28
4 1      Bratuszewski, Jorden BEL 2061 6.0 W - ½ 3.0 0.82 -0.32
5 1      Lee, Deon BEL 2178 6.0 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
6 1      Ismail, Tamer BEL 2031 6.5 W ^ ½ 4.5 0.85 -0.35
7 1      De Block, Fabio BEL 2039 5.0 Z v 1 5.5 0.84 +0.16
8 1      Pfeiffer, Noah BEL 1771 5.0 W - 1 6.5 0.92 +0.08
9 1      De Coninck, Erik BEL 1959 5.5 Z v ½ 7.0 0.90 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1978 49.0 Totaal 7.0 7.65 -0.65
Begin van de pagina
Mitran, Anthony Cristian (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.12736
N-Elo2102
FIDE-ID240052
F-Elo2109
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Temmerman, Sara BEL 1738 4.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 3      Verboven, Arnout BEL 1824 4.5 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 1 FM Sterck, Arno BEL 2328 7.0 W - ½ 2.5 0.22 +0.28
4 3      De Block, Fabio BEL 2039 5.0 Z - ½ 3.0 0.60 -0.10
5 2      De Coninck, Erik BEL 1959 5.5 W - ½ 3.5 0.70 -0.20
6 2      Lee, Deon BEL 2178 6.0 Z - ½ 4.0 0.40 +0.10
7 4      De Baets, Keano BEL 1685 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Huygebaert, Batist BEL 1886 4.5 W v 1 6.0 0.78 +0.22
9 2      Ismail, Tamer BEL 2031 6.5 W v ½ 6.5 0.61 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1963 48.5 Totaal 6.5 5.97 +0.53
Begin van de pagina
Ismail, Tamer (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.12899
N-Elo2031
FIDE-ID2909332
F-Elo1954
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Rousseau, Christilla BEL 1647 4.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 5      Beukema, Christiaan BEL 1867 5.0 Z - ½ 1.5 0.72 -0.22
3 4      Koornstra, Robbert-Jan BEL 1710 4.5 W - 1 2.5 0.87 +0.13
4 2      Lee, Deon BEL 2178 6.0 W - 0 2.5 0.30 -0.30
5 4      Temmerman, Sara BEL 1738 4.5 Z - 1 3.5 0.85 +0.15
6 1 FM Sterck, Arno BEL 2328 7.0 Z - ½ 4.0 0.15 +0.35
7 3      De Coninck, Erik BEL 1959 5.5 W ^ 1 5.0 0.60 +0.40
8 2      Bratuszewski, Jorden BEL 2061 6.0 W - 1 6.0 0.46 +0.54
9 2      Mitran, Anthony Cristian BEL 2109 6.5 Z - ½ 6.5 0.39 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1955 49.0 Totaal 6.5 5.25 +1.25
Begin van de pagina
Lee, Deon (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10397
N-Elo2144
FIDE-ID1042017
F-Elo2178
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Huettl, Sofie BEL 1767 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Coninck, Erik BEL 1959 5.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 2      De Block, Fabio BEL 2039 5.0 W - ½ 2.5 0.69 -0.19
4 2      Ismail, Tamer BEL 2031 6.5 Z - 1 3.5 0.70 +0.30
5 1 FM Sterck, Arno BEL 2328 7.0 W - 0 3.5 0.30 -0.30
6 2      Mitran, Anthony Cristian BEL 2109 6.5 W v ½ 4.0 0.60 -0.10
7 2      Bratuszewski, Jorden BEL 2061 6.0 Z - 0 4.0 0.66 -0.66
8 5      Ghyselen, Tim BEL 1770 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
9 3      Verboven, Arnout BEL 1824 4.5 W - 1 6.0 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1987 49.5 Totaal 6.0 6.46 -0.46
Begin van de pagina
Bratuszewski, Jorden (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10800
N-Elo2051
FIDE-ID233463
F-Elo2061
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Koornstra, Robbert-Jan BEL 1710 4.5 W - ½ 0.5 0.89 -0.39
2 6      Temmerman, Sander BEL 1785 4.5 Z - 1 1.5 0.83 +0.17
3 3      Beukema, Christiaan BEL 1867 5.0 W ^ 1 2.5 0.75 +0.25
4 1 FM Sterck, Arno BEL 2328 7.0 Z - ½ 3.0 0.18 +0.32
5 3      De Block, Fabio BEL 2039 5.0 W - ½ 3.5 0.53 -0.03
6 3      De Coninck, Erik BEL 1959 5.5 Z - ½ 4.0 0.64 -0.14
7 2      Lee, Deon BEL 2178 6.0 W - 1 5.0 0.34 +0.66
8 2      Ismail, Tamer BEL 2031 6.5 Z - 0 5.0 0.54 -0.54
9 4      Temmerman, Sara BEL 1738 4.5 W - 1 6.0 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1959 48.5 Totaal 6.0 5.57 +0.43
Begin van de pagina
De Coninck, Erik (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10474
N-Elo1959
FIDE-ID233234
F-Elo1940
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Leyssens, Bas BEL 1606 3.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 2      Lee, Deon BEL 2178 6.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 5      Pfeiffer, Noah BEL 1771 5.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
4 4      Huygebaert, Batist BEL 1886 4.5 W - 1 3.0 0.60 +0.40
5 2      Mitran, Anthony Cristian BEL 2109 6.5 Z - ½ 3.5 0.30 +0.20
6 3      Bratuszewski, Jorden BEL 2061 6.0 W - ½ 4.0 0.36 +0.14
7 3      Ismail, Tamer BEL 2031 6.5 Z - 0 4.0 0.40 -0.40
8 4      De Block, Fabio BEL 2039 5.0 W - 1 5.0 0.39 +0.61
9 1 FM Sterck, Arno BEL 2328 7.0 W ^ ½ 5.5 0.10 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2001 50.0 Totaal 5.5 4.00 +1.50
Begin van de pagina
De Block, Fabio (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.11034
N-Elo1982
FIDE-ID226181
F-Elo2039
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Baets, Keano BEL 1685 5.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 4      Pfeiffer, Noah BEL 1771 5.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 2      Lee, Deon BEL 2178 6.0 Z - ½ 2.5 0.31 +0.19
4 3      Mitran, Anthony Cristian BEL 2109 6.5 W - ½ 3.0 0.40 +0.10
5 3      Bratuszewski, Jorden BEL 2061 6.0 Z - ½ 3.5 0.47 +0.03
6 4      Leyssens, Bas BEL 1606 3.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7 1 FM Sterck, Arno BEL 2328 7.0 W v 0 4.5 0.16 -0.16
8 4      De Coninck, Erik BEL 1959 5.5 Z - 0 4.5 0.61 -0.61
9 5      Beukema, Christiaan BEL 1867 5.0 Z v ½ 5.0 0.73 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1951 49.5 Totaal 5.0 5.32 -0.32
Begin van de pagina
Beukema, Christiaan (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.11418
N-Elo1867
FIDE-ID1032976
F-Elo1850
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Debouver, Torben BEL 1442 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Ismail, Tamer BEL 2031 6.5 W - ½ 1.5 0.28 +0.22
3 3      Bratuszewski, Jorden BEL 2061 6.0 Z - 0 1.5 0.25 -0.25
4 5      Temmerman, Sara BEL 1738 4.5 Z - ½ 2.0 0.67 -0.17
5 6      Ghyselen, Tim BEL 1770 4.0 W ^ ½ 2.5 0.63 -0.13
6 6      Pfeiffer, Noah BEL 1771 5.0 W - ½ 3.0 0.63 -0.13
7 7      Leyssens, Bas BEL 1606 3.5 Z - ½ 3.5 0.82 -0.32
8 7      Rousseau, Christilla BEL 1647 4.0 Z - 1 4.5 0.78 +0.22
9 5      De Block, Fabio BEL 2039 5.0 W - ½ 5.0 0.27 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1789 41.5 Totaal 5.0 5.25 -0.25
Begin van de pagina
Pfeiffer, Noah (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13545
N-Elo1738
FIDE-ID241881
F-Elo1771
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Bensafi, Mathias BEL 1159 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Block, Fabio BEL 2039 5.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 5      De Coninck, Erik BEL 1959 5.5 W - 0 1.0 0.26 -0.26
4 8      Verstraeten, Leander BEL 1298 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Koornstra, Robbert-Jan BEL 1710 4.5 W ^ ½ 2.5 0.58 -0.08
6 6      Beukema, Christiaan BEL 1867 5.0 Z - ½ 3.0 0.37 +0.13
7 8      Temmerman, Sander BEL 1785 4.5 W - 1 4.0 0.48 +0.52
8 1 FM Sterck, Arno BEL 2328 7.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
9 7      Ghyselen, Tim BEL 1770 4.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1768 40.0 Totaal 5.0 4.28 +0.72
Begin van de pagina
De Baets, Keano (Rank: 17)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1667
FIDE-ID247758
F-Elo1685
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Block, Fabio BEL 2039 5.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 10      Verstraeten, Leander BEL 1298 3.5 Z - ½ 0.5 0.91 -0.41
3 9      Rousseau, Christilla BEL 1647 4.0 W - 1 1.5 0.55 +0.45
4 6      Temmerman, Sander BEL 1785 4.5 Z - 0 1.5 0.36 -0.36
5 10      Huettl, Sofie BEL 1767 4.5 W - 1 2.5 0.39 +0.61
6 9      Vanhauwere, Anton BEL 1508 3.5 Z - 1 3.5 0.73 +0.27
7 4      Mitran, Anthony Cristian BEL 2109 6.5 W v 0 3.5 0.08 -0.08
8 6      Verboven, Arnout BEL 1824 4.5 Z ^ ½ 4.0 0.31 +0.19
9 8      Condes, Alexie Sheen BEL 1228 1.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1689 37.0 Totaal 5.0 4.36 +0.64
Begin van de pagina
Huygebaert, Batist (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.11526
N-Elo1848
FIDE-ID238422
F-Elo1886
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vanhauwere, Anton BEL 1508 3.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 1 FM Sterck, Arno BEL 2328 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Huettl, Sofie BEL 1767 4.5 W - 1 2.0 0.66 +0.34
4 4      De Coninck, Erik BEL 1959 5.5 Z - 0 2.0 0.40 -0.40
5 5      Temmerman, Sander BEL 1785 4.5 W - 1 3.0 0.64 +0.36
6 5      Ghyselen, Tim BEL 1770 4.0 Z ^ ½ 3.5 0.66 -0.16
7 5      Verboven, Arnout BEL 1824 4.5 W v ½ 4.0 0.59 -0.09
8 3      Mitran, Anthony Cristian BEL 2109 6.5 Z - 0 4.0 0.22 -0.22
9 6      Koornstra, Robbert-Jan BEL 1710 4.5 W ^ ½ 4.5 0.73 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1862 44.5 Totaal 4.5 4.89 -0.39
Begin van de pagina
Temmerman, Sara (Rank: 15)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.13529
N-Elo1727
FIDE-ID242080
F-Elo1738
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Mitran, Anthony Cristian BEL 2109 6.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 9      Vanhauwere, Anton BEL 1508 3.5 Z - 1 1.0 0.79 +0.21
3 7      Verboven, Arnout BEL 1824 4.5 Z - 1 2.0 0.38 +0.62
4 5      Beukema, Christiaan BEL 1867 5.0 W - ½ 2.5 0.33 +0.17
5 4      Ismail, Tamer BEL 2031 6.5 W v 0 2.5 0.15 -0.15
6 8      Temmerman, Sander BEL 1785 4.5 Z - 1 3.5 0.43 +0.57
7 6      Ghyselen, Tim BEL 1770 4.0 W - 0 3.5 0.46 -0.46
8 8      Leyssens, Bas BEL 1606 3.5 Z v 1 4.5 0.68 +0.32
9 4      Bratuszewski, Jorden BEL 2061 6.0 Z - 0 4.5 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1840 44.0 Totaal 4.5 3.45 +1.05
Begin van de pagina
Verboven, Arnout (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.29840
N-Elo1824
FIDE-ID236012
F-Elo1780
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Verstraeten, Leander BEL 1298 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mitran, Anthony Cristian BEL 2109 6.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 7      Temmerman, Sara BEL 1738 4.5 W - 0 1.0 0.62 -0.62
4 9      Huettl, Sofie BEL 1767 4.5 Z - ½ 1.5 0.58 -0.08
5 9      Rousseau, Christilla BEL 1647 4.0 W - 1 2.5 0.73 +0.27
6 7      Koornstra, Robbert-Jan BEL 1710 4.5 Z - 1 3.5 0.66 +0.34
7 5      Huygebaert, Batist BEL 1886 4.5 Z - ½ 4.0 0.41 +0.09
8 6      De Baets, Keano BEL 1685 5.0 W - ½ 4.5 0.69 -0.19
9 3      Lee, Deon BEL 2178 6.0 Z v 0 4.5 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1779 43.0 Totaal 4.5 4.88 -0.38
Begin van de pagina
Koornstra, Robbert-Jan (Rank: 16)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14835
N-Elo1710
FIDE-ID247294
F-Elo1700
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Bratuszewski, Jorden BEL 2061 6.0 Z - ½ 0.5 0.11 +0.39
2 7      Ghyselen, Tim BEL 1770 4.0 W - 1 1.5 0.42 +0.58
3 4      Ismail, Tamer BEL 2031 6.5 Z v 0 1.5 0.13 -0.13
4 7      Leyssens, Bas BEL 1606 3.5 W - ½ 2.0 0.64 -0.14
5 7      Pfeiffer, Noah BEL 1771 5.0 Z - ½ 2.5 0.42 +0.08
6 7      Verboven, Arnout BEL 1824 4.5 W - 0 2.5 0.34 -0.34
7 9      Huettl, Sofie BEL 1767 4.5 W - ½ 3.0 0.42 +0.08
8 10      Condes, Alexie Sheen BEL 1228 1.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 6      Huygebaert, Batist BEL 1886 4.5 Z v ½ 4.5 0.27 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1771 39.5 Totaal 4.5 3.67 +0.83
Begin van de pagina
Temmerman, Sander (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.13522
N-Elo1778
FIDE-ID242071
F-Elo1785
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Condes, Alexie Sheen BEL 1228 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Bratuszewski, Jorden BEL 2061 6.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
3 8      Leyssens, Bas BEL 1606 3.5 Z v ½ 1.5 0.73 -0.23
4 6      De Baets, Keano BEL 1685 5.0 W - 1 2.5 0.64 +0.36
5 5      Huygebaert, Batist BEL 1886 4.5 Z - 0 2.5 0.36 -0.36
6 8      Temmerman, Sara BEL 1738 4.5 W v 0 2.5 0.57 -0.57
7 8      Pfeiffer, Noah BEL 1771 5.0 Z - 0 2.5 0.52 -0.52
8 11      Debouver, Torben BEL 1442 3.0 Z ^ 1 3.5 0.88 +0.12
9 9      Verstraeten, Leander BEL 1298 3.5 W v 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1635 36.0 Totaal 4.5 5.71 -1.21
Begin van de pagina
Huettl, Sofie (Rank: 14)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.12524
N-Elo1756
FIDE-ID236730
F-Elo1767
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Lee, Deon BEL 2178 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Debouver, Torben BEL 1442 3.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
3 6      Huygebaert, Batist BEL 1886 4.5 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
4 9      Verboven, Arnout BEL 1824 4.5 W - ½ 1.5 0.42 +0.08
5 10      De Baets, Keano BEL 1685 5.0 Z - 0 1.5 0.61 -0.61
6 11      Condes, Alexie Sheen BEL 1228 1.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
7 9      Koornstra, Robbert-Jan BEL 1710 4.5 Z v ½ 3.0 0.58 -0.08
8 9      Vanhauwere, Anton BEL 1508 3.5 W - ½ 3.5 0.82 -0.32
9 12      Bensafi, Mathias BEL 1159 1.0 Z v 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1624 33.0 Totaal 4.5 5.56 -1.06
Begin van de pagina
Ghyselen, Tim (Rank: 13)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.13365
N-Elo1715
FIDE-ID241466
F-Elo1770
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Sterck, Arno BEL 2328 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Koornstra, Robbert-Jan BEL 1710 4.5 Z - 0 0.0 0.58 -0.58
3 11      Bensafi, Mathias BEL 1159 1.0 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Vanhauwere, Anton BEL 1508 3.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
5 6      Beukema, Christiaan BEL 1867 5.0 Z - ½ 2.5 0.37 +0.13
6 5      Huygebaert, Batist BEL 1886 4.5 W - ½ 3.0 0.34 +0.16
7 6      Temmerman, Sara BEL 1738 4.5 Z ^ 1 4.0 0.54 +0.46
8 5      Lee, Deon BEL 2178 6.0 W ^ 0 4.0 0.08 -0.08
9 7      Pfeiffer, Noah BEL 1771 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1793 41.0 Totaal 4.0 4.23 -0.23
Begin van de pagina
Rousseau, Christilla (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.16160
N-Elo1635
FIDE-ID251801
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Ismail, Tamer BEL 2031 6.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 11      Condes, Alexie Sheen BEL 1228 1.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 9      De Baets, Keano BEL 1685 5.0 Z - 0 0.5 0.45 -0.45
4 11      Debouver, Torben BEL 1442 3.0 W - 1 1.5 0.76 +0.24
5 9      Verboven, Arnout BEL 1824 4.5 Z v 0 1.5 0.27 -0.27
6 10      Verstraeten, Leander BEL 1298 3.5 W - 1 2.5 0.89 +0.11
7 10      Bensafi, Mathias BEL 1159 1.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
8 7      Beukema, Christiaan BEL 1867 5.0 W v 0 3.5 0.22 -0.22
9 10      Vanhauwere, Anton BEL 1508 3.5 Z - ½ 4.0 0.69 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1560 33.0 Totaal 4.0 5.21 -1.21
Begin van de pagina
Leyssens, Bas (Rank: 19)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.50069
N-Elo1567
FIDE-ID246000
F-Elo1606
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Coninck, Erik BEL 1959 5.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 12      Bensafi, Mathias BEL 1159 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Temmerman, Sander BEL 1785 4.5 W - ½ 1.5 0.27 +0.23
4 7      Koornstra, Robbert-Jan BEL 1710 4.5 Z - ½ 2.0 0.36 +0.14
5 8      Verstraeten, Leander BEL 1298 3.5 W - 1 3.0 0.86 +0.14
6 4      De Block, Fabio BEL 2039 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Beukema, Christiaan BEL 1867 5.0 W ^ ½ 3.5 0.18 +0.32
8 8      Temmerman, Sara BEL 1738 4.5 W - 0 3.5 0.32 -0.32
9 11      Debouver, Torben BEL 1442 3.0 Z - 0 3.5 0.72 -0.72
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1666 36.5 Totaal 3.5 3.82 -0.32
Begin van de pagina
Verstraeten, Leander (Rank: 22)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.10064
N-Elo1264
FIDE-ID239798
F-Elo1298
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Verboven, Arnout BEL 1824 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      De Baets, Keano BEL 1685 5.0 W - ½ 0.5 0.09 +0.41
3 10      Condes, Alexie Sheen BEL 1228 1.0 Z - 1 1.5 0.60 +0.40
4 8      Pfeiffer, Noah BEL 1771 5.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
5 8      Leyssens, Bas BEL 1606 3.5 Z v 0 1.5 0.14 -0.14
6 10      Rousseau, Christilla BEL 1647 4.0 Z ^ 0 1.5 0.11 -0.11
7 11      Debouver, Torben BEL 1442 3.0 W - 1 2.5 0.31 +0.69
8 12      Bensafi, Mathias BEL 1159 1.0 W ^ 1 3.5 0.69 +0.31
9 9      Temmerman, Sander BEL 1785 4.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1571 31.5 Totaal 3.5 2.18 +1.32
Begin van de pagina
Vanhauwere, Anton (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.12936
N-Elo1483
FIDE-ID239496
F-Elo1508
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Huygebaert, Batist BEL 1886 4.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 9      Temmerman, Sara BEL 1738 4.5 W - 0 0.0 0.21 -0.21
3 12      Debouver, Torben BEL 1442 3.0 Z - 1 1.0 0.59 +0.41
4 10      Ghyselen, Tim BEL 1770 4.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
5 11      Bensafi, Mathias BEL 1159 1.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
6 9      De Baets, Keano BEL 1685 5.0 W - 0 2.0 0.27 -0.27
7 12      Condes, Alexie Sheen BEL 1228 1.0 Z ^ ½ 2.5 0.84 -0.34
8 9      Huettl, Sofie BEL 1767 4.5 Z v ½ 3.0 0.18 +0.32
9 10      Rousseau, Christilla BEL 1647 4.0 W ^ ½ 3.5 0.31 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1591 31.5 Totaal 3.5 3.56 -0.06
Begin van de pagina
Debouver, Torben (Rank: 21)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.10093
N-Elo1346
FIDE-ID230553
F-Elo1442
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Beukema, Christiaan BEL 1867 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Huettl, Sofie BEL 1767 4.5 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
3 12      Vanhauwere, Anton BEL 1508 3.5 W - 0 0.0 0.41 -0.41
4 11      Rousseau, Christilla BEL 1647 4.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
5 12      Condes, Alexie Sheen BEL 1228 1.0 Z ^ 1 1.0 0.77 +0.23
6 12      Bensafi, Mathias BEL 1159 1.0 W ^ 1 2.0 0.84 +0.16
7 11      Verstraeten, Leander BEL 1298 3.5 Z - 0 2.0 0.69 -0.69
8 11      Temmerman, Sander BEL 1785 4.5 W v 0 2.0 0.12 -0.12
9 11      Leyssens, Bas BEL 1606 3.5 W ^ 1 3.0 0.28 +0.72
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1540 30.5 Totaal 3.0 3.56 -0.56
Begin van de pagina
Bensafi, Mathias (Rank: 24)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.17730
N-Elo1159
FIDE-ID256412
F-Elo1121
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Pfeiffer, Noah BEL 1771 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Leyssens, Bas BEL 1606 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Ghyselen, Tim BEL 1770 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 12      Condes, Alexie Sheen BEL 1228 1.0 W - 1 1.0 0.40 +0.60
5 11      Vanhauwere, Anton BEL 1508 3.5 W ^ 0 1.0 0.11 -0.11
6 12      Debouver, Torben BEL 1442 3.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
7 10      Rousseau, Christilla BEL 1647 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
8 12      Verstraeten, Leander BEL 1298 3.5 Z ^ 0 1.0 0.31 -0.31
9 12      Huettl, Sofie BEL 1767 4.5 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1559 32.0 Totaal 1.0 1.38 -0.38
Begin van de pagina
Condes, Alexie Sheen (Rank: 23)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.12749
N-Elo1159
FIDE-ID237183
F-Elo1228
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Temmerman, Sander BEL 1785 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Rousseau, Christilla BEL 1647 4.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 10      Verstraeten, Leander BEL 1298 3.5 W - 0 0.5 0.40 -0.40
4 12      Bensafi, Mathias BEL 1159 1.0 Z - 0 0.5 0.60 -0.60
5 12      Debouver, Torben BEL 1442 3.0 W v 0 0.5 0.23 -0.23
6 11      Huettl, Sofie BEL 1767 4.5 Z v 0 0.5 0.08 -0.08
7 12      Vanhauwere, Anton BEL 1508 3.5 W ^ ½ 1.0 0.16 +0.34
8 10      Koornstra, Robbert-Jan BEL 1710 4.5 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
9 8      De Baets, Keano BEL 1685 5.0 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1555 33.5 Totaal 1.0 1.79 -0.79
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Sterck, Arno 1 2328 2229 7.0 17 Z 1 11 W 1 2 Z ½ 5 W ½ 4 Z 1 3 W ½ 7 Z 1 9 W 1 6 Z ½ 36.0 40.50 36.75 5 5
2 Mitran, Anthony Cristian 3 2109 2132 6.5 12 Z 1 13 W 1 1 W ½ 7 Z ½ 6 W ½ 4 Z ½ 10 Z 1 11 W 1 3 W ½ 33.5 39.50 33.50 4 4
3 Ismail, Tamer 6 2031 2121 6.5 18 W 1 8 Z ½ 14 W 1 4 W 0 12 Z 1 1 Z ½ 6 W 1 5 W 1 2 Z ½ 32.5 40.50 33.75 5 4
4 Lee, Deon 2 2178 2107 6.0 16 W 1 6 Z 1 7 W ½ 3 Z 1 1 W 0 2 W ½ 5 Z 0 17 Z 1 13 W 1 31.5 41.00 30.75 5 4
5 Bratuszewski, Jorden 4 2061 2076 6.0 14 W ½ 15 Z 1 8 W 1 1 Z ½ 7 W ½ 6 Z ½ 4 W 1 3 Z 0 12 W 1 31.0 39.50 31.00 4 4
6 De Coninck, Erik 7 1959 2081 5.5 19 Z 1 4 W 0 9 Z 1 11 W 1 2 Z ½ 5 W ½ 3 Z 0 7 W 1 1 W ½ 29.0 42.00 27.75 4 4
7 De Block, Fabio 5 2039 1991 5.0 10 Z 1 9 W 1 4 Z ½ 2 W ½ 5 Z ½ 19 W 1 1 W 0 6 Z 0 8 Z ½ 30.5 41.00 25.25 3 5
8 Beukema, Christiaan 9 1867 1828 5.0 22 Z 1 3 W ½ 5 Z 0 12 Z ½ 17 W ½ 9 W ½ 19 Z ½ 18 Z 1 7 W ½ 24.5 35.00 21.25 2 5
9 Pfeiffer, Noah 12 1771 1819 5.0 23 W 1 7 Z 0 6 W 0 20 Z 1 14 W ½ 8 Z ½ 15 W 1 1 Z 0 17 W 1 23.5 35.50 17.75 4 4
10 De Baets, Keano 17 1685 1729 5.0 7 W 0 20 Z ½ 18 W 1 15 Z 0 16 W 1 21 Z 1 2 W 0 13 Z ½ 24 W 1 22.0 32.50 17.00 4 4
11 Huygebaert, Batist 8 1886 1858 4.5 21 W 1 1 Z 0 16 W 1 6 Z 0 15 W 1 17 Z ½ 13 W ½ 2 Z 0 14 W ½ 25.0 37.00 19.00 3 4
12 Temmerman, Sara 15 1738 1840 4.5 2 W 0 21 Z 1 13 Z 1 8 W ½ 3 W 0 15 Z 1 17 W 0 19 Z 1 5 Z 0 24.0 37.00 18.50 4 5
13 Verboven, Arnout 10 1824 1794 4.5 20 W 1 2 Z 0 12 W 0 16 Z ½ 18 W 1 14 Z 1 11 Z ½ 10 W ½ 4 Z 0 23.5 35.50 19.00 3 5
14 Koornstra, Robbert-Jan 16 1710 1781 4.5 5 Z ½ 17 W 1 3 Z 0 19 W ½ 9 Z ½ 13 W 0 16 W ½ 24 Z 1 11 Z ½ 22.0 35.00 16.75 2 5
15 Temmerman, Sander 11 1785 1662 4.5 24 Z 1 5 W 0 19 Z ½ 10 W 1 11 Z 0 12 W 0 9 Z 0 22 Z 1 20 W 1 21.5 32.00 14.25 4 5
16 Huettl, Sofie 14 1767 1662 4.5 4 Z 0 22 W 1 11 Z 0 13 W ½ 10 Z 0 24 W 1 14 Z ½ 21 W ½ 23 Z 1 18.5 31.00 11.25 3 5
17 Ghyselen, Tim 13 1770 1756 4.0 1 W 0 14 Z 0 23 W 1 21 Z 1 8 Z ½ 11 W ½ 12 Z 1 4 W 0 9 Z 0 20.5 36.50 13.75 3 5
18 Rousseau, Christilla 18 1647 1529 4.0 3 Z 0 24 W ½ 10 Z 0 22 W 1 13 Z 0 20 W 1 23 Z 1 8 W 0 21 Z ½ 17.5 31.00 9.75 3 5
19 Leyssens, Bas 19 1606 1581 3.5 6 W 0 23 Z 1 15 W ½ 14 Z ½ 20 W 1 7 Z 0 8 W ½ 12 W 0 22 Z 0 21.0 32.50 11.50 2 4
20 Verstraeten, Leander 22 1298 1453 3.5 13 Z 0 10 W ½ 24 Z 1 9 W 0 19 Z 0 18 Z 0 22 W 1 23 W 1 15 Z 0 16.0 29.50 7.50 3 5
21 Vanhauwere, Anton 20 1508 1504 3.5 11 Z 0 12 W 0 22 Z 1 17 W 0 23 Z 1 10 W 0 24 Z ½ 16 Z ½ 18 W ½ 15.0 29.50 8.75 2 5
22 Debouver, Torben 21 1442 1413 3.0 8 W 0 16 Z 0 21 W 0 18 Z 0 24 Z 1 23 W 1 20 Z 0 15 W 0 19 W 1 10.0 28.50 5.50 3 4
23 Bensafi, Mathias 24 1159 1124 1.0 9 Z 0 19 W 0 17 Z 0 24 W 1 21 W 0 22 Z 0 18 W 0 20 Z 0 16 W 0 6.0 28.00 1.00 1 4
24 Condes, Alexie Sheen 23 1228 1154 1.0 15 W 0 18 Z ½ 20 W 0 23 Z 0 22 W 0 16 Z 0 21 W ½ 14 W 0 10 Z 0 5.5 29.50 3.75 0 4
(©)FRBE-KBSB-v4.19 2019/08/01 (©) GMA 2015 Build : 2019/08/12 17:18