SwarLogo IM-normentoernooi op het BJK 2019 SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO vzw
Arbiter: IA Sylvin DE VET, NA Willem Penninck
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 14/04/2019 tot 20/04/2019
Scheidingssystemen: OR, Koya, SB, #Win
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR Koya SB #Win
1 IM Nagy, Gabor M 2480 Rochade Eupen 6.5 2496 - 2.0 26.00 4
2 FM Verstraeten, Rein M 2370 Dolle Toren Leuven 6.0 2459 1.0 3.0 25.75 3
3 FM Dardha, Daniel M 2379 Hoboken 6.0 2458 0.0 2.0 23.50 4
4 Maerevoet, Sim M 2319 Hoboken 4.5 2348 0.5 1.5 19.25 1
5 IM Petrisor, Adrian-Marian M 2436 Romania 4.5 2335 0.5 1.5 18.25 1
6 IM Gulbas, Cemil M 2406 Ans-Loncin 4.0 2295 1.0 2.5 19.50 0
7 FM Fontaine, Quentin M 2354 Fontaine-L'Evêque 4.0 2301 1.0 1.5 16.00 1
8 Baselmans, Luuk M 2284 Brasschaat 4.0 2308 1.0 1.5 16.00 1
9 FM De Waele, Warre M 2240 Aalter 3.5 2269 - 1.5 13.50 1
10 Van Malder, Dries M 2179 LSV-Chesspirant 2.0 2143 - 0.5 8.25 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (14/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Fontaine, Quentin 0.0 (2354) 0-1 Nagy, Gabor 0.0 (2480)
2 Dardha, Daniel 0.0 (2379) 1-0 Baselmans, Luuk 0.0 (2284)
3 Maerevoet, Sim 0.0 (2319) ½-½ Van Malder, Dries 0.0 (2179)
4 Gulbas, Cemil 0.0 (2406) ½-½ De Waele, Warre 0.0 (2240)
5 Verstraeten, Rein 0.0 (2370) ½-½ Petrisor, Adrian-Marian 0.0 (2436)
Begin van de pagina
Ronde 2 (15/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nagy, Gabor 1.0 (2480) ½-½ Petrisor, Adrian-Marian 0.5 (2436)
2 De Waele, Warre 0.5 (2240) ½-½ Verstraeten, Rein 0.5 (2370)
3 Van Malder, Dries 0.5 (2179) 1-0 Gulbas, Cemil 0.5 (2406)
4 Baselmans, Luuk 0.0 (2284) ½-½ Maerevoet, Sim 0.5 (2319)
5 Fontaine, Quentin 0.0 (2354) ½-½ Dardha, Daniel 1.0 (2379)
Begin van de pagina
Ronde 3 (15/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dardha, Daniel 1.5 (2379) ½-½ Nagy, Gabor 1.5 (2480)
2 Maerevoet, Sim 1.0 (2319) 1-0 Fontaine, Quentin 0.5 (2354)
3 Gulbas, Cemil 0.5 (2406) ½-½ Baselmans, Luuk 0.5 (2284)
4 Verstraeten, Rein 1.0 (2370) 1-0 Van Malder, Dries 1.5 (2179)
5 Petrisor, Adrian-Marian 1.0 (2436) ½-½ De Waele, Warre 1.0 (2240)
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nagy, Gabor 2.0 (2480) 1-0 De Waele, Warre 1.5 (2240)
2 Van Malder, Dries 1.5 (2179) 0-1 Petrisor, Adrian-Marian 1.5 (2436)
3 Baselmans, Luuk 1.0 (2284) ½-½ Verstraeten, Rein 2.0 (2370)
4 Fontaine, Quentin 0.5 (2354) ½-½ Gulbas, Cemil 1.0 (2406)
5 Dardha, Daniel 2.0 (2379) ½-½ Maerevoet, Sim 2.0 (2319)
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Maerevoet, Sim 2.5 (2319) ½-½ Nagy, Gabor 3.0 (2480)
2 Gulbas, Cemil 1.5 (2406) ½-½ Dardha, Daniel 2.5 (2379)
3 Verstraeten, Rein 2.5 (2370) ½-½ Fontaine, Quentin 1.0 (2354)
4 Petrisor, Adrian-Marian 2.5 (2436) ½-½ Baselmans, Luuk 1.5 (2284)
5 De Waele, Warre 1.5 (2240) 1-0 Van Malder, Dries 1.5 (2179)
Begin van de pagina
Ronde 6 (17/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nagy, Gabor 3.5 (2480) 1-0 Van Malder, Dries 1.5 (2179)
2 Baselmans, Luuk 2.0 (2284) 1-0 De Waele, Warre 2.5 (2240)
3 Fontaine, Quentin 1.5 (2354) ½-½ Petrisor, Adrian-Marian 3.0 (2436)
4 Dardha, Daniel 3.0 (2379) 0-1 Verstraeten, Rein 3.0 (2370)
5 Maerevoet, Sim 3.0 (2319) ½-½ Gulbas, Cemil 2.0 (2406)
Begin van de pagina
Ronde 7 (18/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Gulbas, Cemil 2.5 (2406) ½-½ Nagy, Gabor 4.5 (2480)
2 Verstraeten, Rein 4.0 (2370) 1-0 Maerevoet, Sim 3.5 (2319)
3 Petrisor, Adrian-Marian 3.5 (2436) 0-1 Dardha, Daniel 3.0 (2379)
4 De Waele, Warre 2.5 (2240) ½-½ Fontaine, Quentin 2.0 (2354)
5 Van Malder, Dries 1.5 (2179) ½-½ Baselmans, Luuk 3.0 (2284)
Begin van de pagina
Ronde 8 (19/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nagy, Gabor 5.0 (2480) 1-0 Baselmans, Luuk 3.5 (2284)
2 Fontaine, Quentin 2.5 (2354) 1-0 Van Malder, Dries 2.0 (2179)
3 Dardha, Daniel 4.0 (2379) 1-0 De Waele, Warre 3.0 (2240)
4 Maerevoet, Sim 3.5 (2319) ½-½ Petrisor, Adrian-Marian 3.5 (2436)
5 Gulbas, Cemil 3.0 (2406) ½-½ Verstraeten, Rein 5.0 (2370)
Begin van de pagina
Ronde 9 (20/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Verstraeten, Rein 5.5 (2370) ½-½ Nagy, Gabor 6.0 (2480)
2 Petrisor, Adrian-Marian 4.0 (2436) ½-½ Gulbas, Cemil 3.5 (2406)
3 De Waele, Warre 3.0 (2240) ½-½ Maerevoet, Sim 4.0 (2319)
4 Van Malder, Dries 2.0 (2179) 0-1 Dardha, Daniel 5.0 (2379)
5 Baselmans, Luuk 3.5 (2284) ½-½ Fontaine, Quentin 3.5 (2354)
Begin van de pagina
  IM-normentoernooi op het BJK 2019
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ptn. OR Koya SB #Win 1/2 Punten
Nagy, Gabor 2480 2496 1   ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 1 6.5 - 2.0 26.00 4
                         
Petrisor, Adrian-Marian 2436 2335 2 ½   ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ 1 4.5 0.5 1.5 18.25 1
                 
Gulbas, Cemil 2406 2295 3 ½ ½   ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 4.0 1.0 2.5 19.50 0
               
Dardha, Daniel 2379 2458 4 ½ 1 ½   0 ½ ½ 1 1 1 6.0 0.0 2.0 23.50 4
                       
Verstraeten, Rein 2370 2459 5 ½ ½ ½ 1   ½ 1 ½ ½ 1 6.0 1.0 3.0 25.75 3
                       
Fontaine, Quentin 2354 2301 6 0 ½ ½ ½ ½   0 ½ ½ 1 4.0 1.0 1.5 16.00 1
               
Maerevoet, Sim 2319 2348 7 ½ ½ ½ ½ 0 1   ½ ½ ½ 4.5 0.5 1.5 19.25 1
                 
Baselmans, Luuk 2284 2308 8 0 ½ ½ 0 ½ ½ ½   1 ½ 4.0 1.0 1.5 16.00 1
               
De Waele, Warre 2240 2269 9 0 ½ ½ 0 ½ ½ ½ 0   1 3.5 - 1.5 13.50 1
             
Van Malder, Dries 2179 2143 10 0 0 1 0 0 0 ½ ½ 0   2.0 - 0.5 8.25 1
       
Bergertabel
DatumsParingen
R114/04/2019 1 - 10 2 - 9 3 - 8 4 - 7 5 - 6
R215/04/201910 - 6 7 - 5 8 - 4 9 - 3 1 - 2
R315/04/2019 2 - 10 3 - 1 4 - 9 5 - 8 6 - 7
R416/04/201910 - 7 8 - 6 9 - 5 1 - 4 2 - 3
R517/04/2019 3 - 10 4 - 2 5 - 1 6 - 9 7 - 8
R617/04/201910 - 8 9 - 7 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R718/04/2019 4 - 10 5 - 3 6 - 2 7 - 1 8 - 9
R819/04/201910 - 9 1 - 8 2 - 7 3 - 6 4 - 5
R920/04/2019 5 - 10 6 - 4 7 - 3 8 - 2 9 - 1

IM Nagy, Gabor (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19579
N-Elo2480
FIDE-ID737119
F-Elo2480
Landhun  (hun)
Club(607) Rochade Eupen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Fontaine, Quentin BEL 2354 4.0 Z - 1 1.0 0.67 +0.33
2 1 IM Petrisor, Adrian-Marian ROU 2436 4.5 W - ½ 1.5 0.56 -0.06
3 1 FM Dardha, Daniel BEL 2379 6.0 Z - ½ 2.0 0.64 -0.14
4 1 FM De Waele, Warre BEL 2240 3.5 W - 1 3.0 0.80 +0.20
5 1      Maerevoet, Sim BEL 2319 4.5 Z - ½ 3.5 0.71 -0.21
6 1      Van Malder, Dries BEL 2179 2.0 W - 1 4.5 0.85 +0.15
7 1 IM Gulbas, Cemil TUR 2406 4.0 Z - ½ 5.0 0.60 -0.10
8 1      Baselmans, Luuk NED 2284 4.0 W - 1 6.0 0.75 +0.25
9 1 FM Verstraeten, Rein BEL 2370 6.0 Z - ½ 6.5 0.65 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2329 38.5 Totaal 6.5 6.23 +0.27
Begin van de pagina
FM Verstraeten, Rein (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.57533
N-Elo2350
FIDE-ID223654
F-Elo2370
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 IM Petrisor, Adrian-Marian ROU 2436 4.5 W - ½ 0.5 0.41 +0.09
2 2 FM De Waele, Warre BEL 2240 3.5 Z - ½ 1.0 0.68 -0.18
3 4      Van Malder, Dries BEL 2179 2.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
4 3      Baselmans, Luuk NED 2284 4.0 Z - ½ 2.5 0.62 -0.12
5 3 FM Fontaine, Quentin BEL 2354 4.0 W - ½ 3.0 0.52 -0.02
6 4 FM Dardha, Daniel BEL 2379 6.0 Z - 1 4.0 0.49 +0.51
7 2      Maerevoet, Sim BEL 2319 4.5 W - 1 5.0 0.57 +0.43
8 5 IM Gulbas, Cemil TUR 2406 4.0 Z - ½ 5.5 0.45 +0.05
9 1 IM Nagy, Gabor HUN 2480 6.5 W - ½ 6.0 0.35 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2341 39.0 Totaal 6.0 4.84 +1.16
Begin van de pagina
FM Dardha, Daniel (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2343
FIDE-ID240990
F-Elo2379
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Baselmans, Luuk NED 2284 4.0 W - 1 1.0 0.63 +0.37
2 5 FM Fontaine, Quentin BEL 2354 4.0 Z - ½ 1.5 0.53 -0.03
3 1 IM Nagy, Gabor HUN 2480 6.5 W - ½ 2.0 0.36 +0.14
4 5      Maerevoet, Sim BEL 2319 4.5 W - ½ 2.5 0.58 -0.08
5 2 IM Gulbas, Cemil TUR 2406 4.0 Z - ½ 3.0 0.46 +0.04
6 4 FM Verstraeten, Rein BEL 2370 6.0 W - 0 3.0 0.51 -0.51
7 3 IM Petrisor, Adrian-Marian ROU 2436 4.5 Z - 1 4.0 0.42 +0.58
8 3 FM De Waele, Warre BEL 2240 3.5 W - 1 5.0 0.69 +0.31
9 4      Van Malder, Dries BEL 2179 2.0 Z - 1 6.0 0.76 +0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2340 39.0 Totaal 6.0 4.94 +1.06
Begin van de pagina
Maerevoet, Sim (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10832
N-Elo2278
FIDE-ID241725
F-Elo2319
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Malder, Dries BEL 2179 2.0 W - ½ 0.5 0.69 -0.19
2 4      Baselmans, Luuk NED 2284 4.0 Z - ½ 1.0 0.55 -0.05
3 2 FM Fontaine, Quentin BEL 2354 4.0 W - 1 2.0 0.45 +0.55
4 5 FM Dardha, Daniel BEL 2379 6.0 Z - ½ 2.5 0.42 +0.08
5 1 IM Nagy, Gabor HUN 2480 6.5 W - ½ 3.0 0.29 +0.21
6 5 IM Gulbas, Cemil TUR 2406 4.0 W - ½ 3.5 0.38 +0.12
7 2 FM Verstraeten, Rein BEL 2370 6.0 Z - 0 3.5 0.43 -0.43
8 4 IM Petrisor, Adrian-Marian ROU 2436 4.5 W - ½ 4.0 0.34 +0.16
9 3 FM De Waele, Warre BEL 2240 3.5 Z - ½ 4.5 0.61 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2347 40.5 Totaal 4.5 4.16 +0.34
Begin van de pagina
IM Petrisor, Adrian-Marian (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2436
FIDE-ID1213741
F-Elo2436
Landrou  (rou)
Club(50013) Romania

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM Verstraeten, Rein BEL 2370 6.0 Z - ½ 0.5 0.59 -0.09
2 1 IM Nagy, Gabor HUN 2480 6.5 Z - ½ 1.0 0.44 +0.06
3 5 FM De Waele, Warre BEL 2240 3.5 W - ½ 1.5 0.75 -0.25
4 2      Van Malder, Dries BEL 2179 2.0 Z - 1 2.5 0.82 +0.18
5 4      Baselmans, Luuk NED 2284 4.0 W - ½ 3.0 0.70 -0.20
6 3 FM Fontaine, Quentin BEL 2354 4.0 Z - ½ 3.5 0.61 -0.11
7 3 FM Dardha, Daniel BEL 2379 6.0 W - 0 3.5 0.58 -0.58
8 4      Maerevoet, Sim BEL 2319 4.5 Z - ½ 4.0 0.66 -0.16
9 2 IM Gulbas, Cemil TUR 2406 4.0 W - ½ 4.5 0.54 -0.04
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2334 40.5 Totaal 4.5 5.69 -1.19
Begin van de pagina
IM Gulbas, Cemil (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.91367
N-Elo2406
FIDE-ID201820
F-Elo2406
Landtur  (tur)
Club(621) Ans-Loncin

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM De Waele, Warre BEL 2240 3.5 W - ½ 0.5 0.72 -0.22
2 3      Van Malder, Dries BEL 2179 2.0 Z - 0 0.5 0.79 -0.79
3 3      Baselmans, Luuk NED 2284 4.0 W - ½ 1.0 0.67 -0.17
4 4 FM Fontaine, Quentin BEL 2354 4.0 Z - ½ 1.5 0.57 -0.07
5 2 FM Dardha, Daniel BEL 2379 6.0 W - ½ 2.0 0.54 -0.04
6 5      Maerevoet, Sim BEL 2319 4.5 Z - ½ 2.5 0.62 -0.12
7 1 IM Nagy, Gabor HUN 2480 6.5 W - ½ 3.0 0.40 +0.10
8 5 FM Verstraeten, Rein BEL 2370 6.0 W - ½ 3.5 0.55 -0.05
9 2 IM Petrisor, Adrian-Marian ROU 2436 4.5 Z - ½ 4.0 0.46 +0.04
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2337 41.0 Totaal 4.0 5.32 -1.32
Begin van de pagina
FM Fontaine, Quentin (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.10483
N-Elo2360
FIDE-ID230804
F-Elo2354
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Nagy, Gabor HUN 2480 6.5 W - 0 0.0 0.33 -0.33
2 5 FM Dardha, Daniel BEL 2379 6.0 W - ½ 0.5 0.47 +0.03
3 2      Maerevoet, Sim BEL 2319 4.5 Z - 0 0.5 0.55 -0.55
4 4 IM Gulbas, Cemil TUR 2406 4.0 W - ½ 1.0 0.43 +0.07
5 3 FM Verstraeten, Rein BEL 2370 6.0 Z - ½ 1.5 0.48 +0.02
6 3 IM Petrisor, Adrian-Marian ROU 2436 4.5 W - ½ 2.0 0.39 +0.11
7 4 FM De Waele, Warre BEL 2240 3.5 Z - ½ 2.5 0.66 -0.16
8 2      Van Malder, Dries BEL 2179 2.0 W - 1 3.5 0.73 +0.27
9 5      Baselmans, Luuk NED 2284 4.0 Z - ½ 4.0 0.60 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2343 41.0 Totaal 4.0 4.64 -0.64
Begin van de pagina
Baselmans, Luuk (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17529
N-Elo2284
FIDE-ID1051008
F-Elo2284
Landned  (ned)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Dardha, Daniel BEL 2379 6.0 Z - 0 0.0 0.37 -0.37
2 4      Maerevoet, Sim BEL 2319 4.5 W - ½ 0.5 0.45 +0.05
3 3 IM Gulbas, Cemil TUR 2406 4.0 Z - ½ 1.0 0.33 +0.17
4 3 FM Verstraeten, Rein BEL 2370 6.0 W - ½ 1.5 0.38 +0.12
5 4 IM Petrisor, Adrian-Marian ROU 2436 4.5 Z - ½ 2.0 0.30 +0.20
6 2 FM De Waele, Warre BEL 2240 3.5 W - 1 3.0 0.56 +0.44
7 5      Van Malder, Dries BEL 2179 2.0 Z - ½ 3.5 0.64 -0.14
8 1 IM Nagy, Gabor HUN 2480 6.5 Z - 0 3.5 0.25 -0.25
9 5 FM Fontaine, Quentin BEL 2354 4.0 W - ½ 4.0 0.40 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2351 41.0 Totaal 4.0 3.68 +0.32
Begin van de pagina
FM De Waele, Warre (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13376
N-Elo2217
FIDE-ID241156
F-Elo2240
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 IM Gulbas, Cemil TUR 2406 4.0 Z - ½ 0.5 0.28 +0.22
2 2 FM Verstraeten, Rein BEL 2370 6.0 W - ½ 1.0 0.32 +0.18
3 5 IM Petrisor, Adrian-Marian ROU 2436 4.5 Z - ½ 1.5 0.25 +0.25
4 1 IM Nagy, Gabor HUN 2480 6.5 Z - 0 1.5 0.20 -0.20
5 5      Van Malder, Dries BEL 2179 2.0 W - 1 2.5 0.58 +0.42
6 2      Baselmans, Luuk NED 2284 4.0 Z - 0 2.5 0.44 -0.44
7 4 FM Fontaine, Quentin BEL 2354 4.0 W - ½ 3.0 0.34 +0.16
8 3 FM Dardha, Daniel BEL 2379 6.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
9 3      Maerevoet, Sim BEL 2319 4.5 W - ½ 3.5 0.39 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2356 41.5 Totaal 3.5 3.11 +0.39
Begin van de pagina
Van Malder, Dries (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.10934
N-Elo2144
FIDE-ID242314
F-Elo2179
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Maerevoet, Sim BEL 2319 4.5 Z - ½ 0.5 0.31 +0.19
2 3 IM Gulbas, Cemil TUR 2406 4.0 W - 1 1.5 0.21 +0.79
3 4 FM Verstraeten, Rein BEL 2370 6.0 Z - 0 1.5 0.25 -0.25
4 2 IM Petrisor, Adrian-Marian ROU 2436 4.5 W - 0 1.5 0.18 -0.18
5 5 FM De Waele, Warre BEL 2240 3.5 Z - 0 1.5 0.42 -0.42
6 1 IM Nagy, Gabor HUN 2480 6.5 Z - 0 1.5 0.15 -0.15
7 5      Baselmans, Luuk NED 2284 4.0 W - ½ 2.0 0.36 +0.14
8 2 FM Fontaine, Quentin BEL 2354 4.0 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
9 4 FM Dardha, Daniel BEL 2379 6.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2363 43.0 Totaal 2.0 2.39 -0.39
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR Koya SB #Win
1 Nagy, Gabor 1 2480 2496 6.5 7 Z 1 5 W ½ 3 Z ½ 9 W 1 4 Z ½ 10 W 1 6 Z ½ 8 W 1 2 Z ½ - 2.0 26.00 4
2 Verstraeten, Rein 5 2370 2459 6.0 5 W ½ 9 Z ½ 10 W 1 8 Z ½ 7 W ½ 3 Z 1 4 W 1 6 Z ½ 1 W ½ 1.0 3.0 25.75 3
3 Dardha, Daniel 4 2379 2458 6.0 8 W 1 7 Z ½ 1 W ½ 4 W ½ 6 Z ½ 2 W 0 5 Z 1 9 W 1 10 Z 1 0.0 2.0 23.50 4
4 Maerevoet, Sim 7 2319 2348 4.5 10 W ½ 8 Z ½ 7 W 1 3 Z ½ 1 W ½ 6 W ½ 2 Z 0 5 W ½ 9 Z ½ 0.5 1.5 19.25 1
5 Petrisor, Adrian-Marian 2 2436 2335 4.5 2 Z ½ 1 Z ½ 9 W ½ 10 Z 1 8 W ½ 7 Z ½ 3 W 0 4 Z ½ 6 W ½ 0.5 1.5 18.25 1
6 Gulbas, Cemil 3 2406 2295 4.0 9 W ½ 10 Z 0 8 W ½ 7 Z ½ 3 W ½ 4 Z ½ 1 W ½ 2 W ½ 5 Z ½ 1.0 2.5 19.50 0
7 Fontaine, Quentin 6 2354 2301 4.0 1 W 0 3 W ½ 4 Z 0 6 W ½ 2 Z ½ 5 W ½ 9 Z ½ 10 W 1 8 Z ½ 1.0 1.5 16.00 1
8 Baselmans, Luuk 8 2284 2308 4.0 3 Z 0 4 W ½ 6 Z ½ 2 W ½ 5 Z ½ 9 W 1 10 Z ½ 1 Z 0 7 W ½ 1.0 1.5 16.00 1
9 De Waele, Warre 9 2240 2269 3.5 6 Z ½ 2 W ½ 5 Z ½ 1 Z 0 10 W 1 8 Z 0 7 W ½ 3 Z 0 4 W ½ - 1.5 13.50 1
10 Van Malder, Dries 10 2179 2143 2.0 4 Z ½ 6 W 1 2 Z 0 5 W 0 9 Z 0 1 Z 0 8 W ½ 7 Z 0 3 W 0 - 0.5 8.25 1
(©)FRBE-KBSB-v4.19 2019/08/01 (©) GMA 2015 Build : 2019/08/12 17:17