SwarLogo BJK CBJ 2018 -20 SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 08/04/2018 tot 14/04/2018
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Lee Deon -20 M bel 2137 Mechelen 8.0 2316 42.5 49.00 43.50 7 4
2 Sterck Arno -20 M bel 2330 Kapelle-op-den-Bos 7.0 2200 36.0 52.50 38.75 6 5
3 Beukema Christiaan -20 M bel 1836 Brasschaat 6.0 2029 32.5 49.00 28.25 5 4
4 Mitran Anthony Cristian -20 M bel 2068 Hoboken 6.0 1961 32.0 47.50 29.25 4 4
5 Vanduyfhuys Daria -20 F bel 1879 KGSRL Gent 6.0 1924 29.0 43.00 26.00 6 5
6 De Block Yordi -20 M bel 2078 Opwijk 5.5 2035 31.5 51.00 27.25 5 4
7 Bratuszewski Jorden -20 M bel 2091 Houthalen-Oost 5.5 1973 31.0 46.00 25.75 3 5
8 Gillot Florent -20 M bel 1957 CREC Charleroi 5.5 2001 30.0 50.50 29.75 3 5
9 Carpentier Jannes -20 M bel 1944 KISK Ieper 5.5 1960 30.0 49.00 25.50 4 5
10 Veestraeten Bram -20 M bel 1638 Neerpelt 5.5 1803 24.0 39.00 22.50 3 5
11 Partoens Remi -20 M bel 1676 Dolle Toren Leuven 5.5 1810 23.5 44.50 24.25 5 5
12 Koetters Marcel -20 M bel 1747 KSK47 Eynatten 5.0 1753 25.0 41.50 18.50 5 4
13 Verboven Arnout -20 M bel 1780 Mechelen 5.0 1695 23.5 42.00 19.75 4 5
14 Jamar Vadim -20 M bel 1925 CREC Charleroi 4.5 1779 26.0 44.50 21.25 4 4
15 De Le Court Lucas -20 M bel 1761 Caissa Europe 4.5 1690 24.0 41.50 18.00 4 5
16 Temmerman Sara -20 F bel 1758 MSV 4.5 1655 23.5 40.00 16.25 4 4
17 Barsegjan Anusavan -20 M bel 1678 Mechelen 4.5 1677 22.0 41.00 19.75 2 5
18 Demey Lotte -20 F bel 1597 Aalter 4.5 1694 21.5 41.50 16.25 3 4
19 Debouver Torben -20 M bel 1425 Zottegem 4.5 1473 19.0 31.50 12.25 3 4
20 Rousseau Christilla -20 F bel 1666 KBSK Brugge 4.0 1700 22.5 44.50 19.25 1 4
21 Vanhauwere Anton -20 M bel 1510 Zottegem 4.0 1529 21.0 36.50 14.00 4 5
22 Vertenoeil Tom -20 M bel 1501 La Louvière 4.0 1613 20.5 39.50 13.25 3 4
23 Callebaut Giovanni -20 M bel 1645 KBSK Brugge 4.0 1642 19.5 41.50 15.50 3 5
24 De Baets Keano -20 M bel 1664 Artevelde 4.0 1560 18.0 36.00 12.00 4 4
25 Pouliart Sander -20 M bel 1311 Mechelen 4.0 1451 17.5 32.00 10.25 3 4
26 Langie Jeroen -20 M bel 1476 De Drie Torens Gent 4.0 1456 17.0 35.00 10.25 2 4
27 Marchal Anais -20 F bel 1431 Caissa Europe 4.0 1466 16.0 33.00 12.75 2 4
28 Demey Benno -20 M bel 1703 Aalter 3.5 1451 17.5 32.50 8.25 2 4
29 Leermakers Henry -20 M bel 0 Brussels Chess Club 3.5 1444 14.5 32.00 8.50 2 4
30 Blond Hanten Elsa -20 F lux 1776 KSK47 Eynatten 3.0 1699 21.0 42.50 14.25 2 3
31 Meulenyzer Alan -20 M bel 1668 Bourlette - Anderlues 3.0 1420 14.5 35.00 9.00 2 5
32 Aydogan Esmee -20 F bel 1150 LSV-Chesspirant 2.0 1188 11.0 31.00 4.00 2 5
33 Loedt Julien -20 M bel 1175 La Louvière 1.5 1059 4.5 31.00 2.50 1 5
34 Bensafi Mathias -20 M bel 1002 Caissa Europe 1.5 787 3.5 27.00 1.25 0 5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (08/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Partoens Remi 18 (1676) 5.5 0-1 Sterck Arno 1 (2330) 7.0
2 Lee Deon 2 (2137) 8.0 1-0 Meulenyzer Alan 19 (1668) 3.0
3 Rousseau Christilla 20 (1666) 4.0 ½-½ Bratuszewski Jorden 3 (2091) 5.5
4 De Block Yordi 4 (2078) 5.5 1-0 De Baets Keano 21 (1664) 4.0
5 Callebaut Giovanni 22 (1645) 4.0 0-1 Mitran Anthony Cristian 5 (2068) 6.0
6 Gillot Florent 6 (1957) 5.5 1-0 Veestraeten Bram 23 (1638) 5.5
7 Demey Lotte 24 (1597) 4.5 0-1 Carpentier Jannes 7 (1944) 5.5
8 Jamar Vadim 8 (1925) 4.5 0-1 Vanhauwere Anton 25 (1510) 4.0
9 Vertenoeil Tom 26 (1501) 4.0 0-1 Vanduyfhuys Daria 9 (1879) 6.0
10 Beukema Christiaan 10 (1836) 6.0 1-0 Langie Jeroen 27 (1476) 4.0
11 Marchal Anais 28 (1431) 4.0 0-1 Verboven Arnout 11 (1780) 5.0
12 Blond Hanten Elsa 12 (1776) 3.0 1-0 Debouver Torben 29 (1425) 4.5
13 Pouliart Sander 30 (1311) 4.0 0-1 De Le Court Lucas 13 (1761) 4.5
14 Temmerman Sara 14 (1758) 4.5 1-0 Loedt Julien 31 (1175) 1.5
15 Aydogan Esmee 32 (1150) 2.0 0-1 Koetters Marcel 15 (1747) 5.0
16 Demey Benno 16 (1703) 3.5 1-0 Bensafi Mathias 33 (1002) 1.5
17 Leermakers Henry 34 (0) 3.5 ½-½ Barsegjan Anusavan 17 (1678) 4.5
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sterck Arno 1 (2330) 7.0 1-0 Beukema Christiaan 10 (1836) 6.0
2 Verboven Arnout 11 (1780) 5.0 0-1 Lee Deon 2 (2137) 8.0
3 De Le Court Lucas 13 (1761) 4.5 0-1 De Block Yordi 4 (2078) 5.5
4 Mitran Anthony Cristian 5 (2068) 6.0 ½-½ Blond Hanten Elsa 12 (1776) 3.0
5 Koetters Marcel 15 (1747) 5.0 0-1 Gillot Florent 6 (1957) 5.5
6 Carpentier Jannes 7 (1944) 5.5 1-0 Temmerman Sara 14 (1758) 4.5
7 Vanduyfhuys Daria 9 (1879) 6.0 1-0 Demey Benno 16 (1703) 3.5
8 Vanhauwere Anton 25 (1510) 4.0 0-1 Rousseau Christilla 20 (1666) 4.0
9 Bratuszewski Jorden 3 (2091) 5.5 1-0 Leermakers Henry 34 (0) 3.5
10 Barsegjan Anusavan 17 (1678) 4.5 0-1 Jamar Vadim 8 (1925) 4.5
11 Langie Jeroen 27 (1476) 4.0 0-1 Partoens Remi 18 (1676) 5.5
12 Meulenyzer Alan 19 (1668) 3.0 1-0 Marchal Anais 28 (1431) 4.0
13 De Baets Keano 21 (1664) 4.0 1-0 Pouliart Sander 30 (1311) 4.0
14 Debouver Torben 29 (1425) 4.5 ½-½ Callebaut Giovanni 22 (1645) 4.0
15 Veestraeten Bram 23 (1638) 5.5 1-0 Aydogan Esmee 32 (1150) 2.0
16 Loedt Julien 31 (1175) 1.5 0-1 Demey Lotte 24 (1597) 4.5
17 Bensafi Mathias 33 (1002) 1.5 0-1 Vertenoeil Tom 26 (1501) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Gillot Florent 6 (1957) 5.5 ½-½ Sterck Arno 1 (2330) 7.0
2 Lee Deon 2 (2137) 8.0 1-0 Carpentier Jannes 7 (1944) 5.5
3 De Block Yordi 4 (2078) 5.5 1-0 Vanduyfhuys Daria 9 (1879) 6.0
4 Blond Hanten Elsa 12 (1776) 3.0 0-1 Bratuszewski Jorden 3 (2091) 5.5
5 Rousseau Christilla 20 (1666) 4.0 ½-½ Mitran Anthony Cristian 5 (2068) 6.0
6 Jamar Vadim 8 (1925) 4.5 1-0 Meulenyzer Alan 19 (1668) 3.0
7 Beukema Christiaan 10 (1836) 6.0 1-0 De Baets Keano 21 (1664) 4.0
8 Partoens Remi 18 (1676) 5.5 1-0 Verboven Arnout 11 (1780) 5.0
9 Demey Lotte 24 (1597) 4.5 1-0 De Le Court Lucas 13 (1761) 4.5
10 Temmerman Sara 14 (1758) 4.5 ½-½ Veestraeten Bram 23 (1638) 5.5
11 Vertenoeil Tom 26 (1501) 4.0 0-1 Koetters Marcel 15 (1747) 5.0
12 Demey Benno 16 (1703) 3.5 0-1 Vanhauwere Anton 25 (1510) 4.0
13 Callebaut Giovanni 22 (1645) 4.0 ½-½ Barsegjan Anusavan 17 (1678) 4.5
14 Leermakers Henry 34 (0) 3.5 ½-½ Debouver Torben 29 (1425) 4.5
15 Aydogan Esmee 32 (1150) 2.0 0-1 Langie Jeroen 27 (1476) 4.0
16 Marchal Anais 28 (1431) 4.0 1-0 Loedt Julien 31 (1175) 1.5
17 Pouliart Sander 30 (1311) 4.0 1-0 Bensafi Mathias 33 (1002) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Block Yordi 4 (2078) 5.5 0-1 Lee Deon 2 (2137) 8.0
2 Bratuszewski Jorden 3 (2091) 5.5 ½-½ Gillot Florent 6 (1957) 5.5
3 Sterck Arno 1 (2330) 7.0 1-0 Demey Lotte 24 (1597) 4.5
4 Mitran Anthony Cristian 5 (2068) 6.0 1-0 Partoens Remi 18 (1676) 5.5
5 Carpentier Jannes 7 (1944) 5.5 1-0 Rousseau Christilla 20 (1666) 4.0
6 Vanduyfhuys Daria 9 (1879) 6.0 0-1 Jamar Vadim 8 (1925) 4.5
7 Vanhauwere Anton 25 (1510) 4.0 0-1 Beukema Christiaan 10 (1836) 6.0
8 Koetters Marcel 15 (1747) 5.0 1-0 Temmerman Sara 14 (1758) 4.5
9 Veestraeten Bram 23 (1638) 5.5 ½-½ Blond Hanten Elsa 12 (1776) 3.0
10 Verboven Arnout 11 (1780) 5.0 1-0 Callebaut Giovanni 22 (1645) 4.0
11 De Le Court Lucas 13 (1761) 4.5 ½-½ Vertenoeil Tom 26 (1501) 4.0
12 Langie Jeroen 27 (1476) 4.0 ½-½ Demey Benno 16 (1703) 3.5
13 Barsegjan Anusavan 17 (1678) 4.5 ½-½ Marchal Anais 28 (1431) 4.0
14 Meulenyzer Alan 19 (1668) 3.0 0-1 Pouliart Sander 30 (1311) 4.0
15 De Baets Keano 21 (1664) 4.0 1-0 Leermakers Henry 34 (0) 3.5
16 Debouver Torben 29 (1425) 4.5 1-0 Loedt Julien 31 (1175) 1.5
17 Bensafi Mathias 33 (1002) 1.5 0-1 Aydogan Esmee 32 (1150) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Lee Deon 2 (2137) 8.0 1-0 Sterck Arno 1 (2330) 7.0
2 Jamar Vadim 8 (1925) 4.5 0-1 Bratuszewski Jorden 3 (2091) 5.5
3 Beukema Christiaan 10 (1836) 6.0 1-0 De Block Yordi 4 (2078) 5.5
4 Koetters Marcel 15 (1747) 5.0 0-1 Mitran Anthony Cristian 5 (2068) 6.0
5 Gillot Florent 6 (1957) 5.5 ½-½ Carpentier Jannes 7 (1944) 5.5
6 Demey Lotte 24 (1597) 4.5 0-1 Vanduyfhuys Daria 9 (1879) 6.0
7 Pouliart Sander 30 (1311) 4.0 0-1 Verboven Arnout 11 (1780) 5.0
8 Blond Hanten Elsa 12 (1776) 3.0 1-0 De Baets Keano 21 (1664) 4.0
9 Partoens Remi 18 (1676) 5.5 ½-½ Veestraeten Bram 23 (1638) 5.5
10 Rousseau Christilla 20 (1666) 4.0 ½-½ Debouver Torben 29 (1425) 4.5
11 Vertenoeil Tom 26 (1501) 4.0 1-0 Vanhauwere Anton 25 (1510) 4.0
12 Marchal Anais 28 (1431) 4.0 0-1 De Le Court Lucas 13 (1761) 4.5
13 Temmerman Sara 14 (1758) 4.5 1-0 Langie Jeroen 27 (1476) 4.0
14 Demey Benno 16 (1703) 3.5 0-1 Barsegjan Anusavan 17 (1678) 4.5
15 Aydogan Esmee 32 (1150) 2.0 1-0 Meulenyzer Alan 19 (1668) 3.0
16 Callebaut Giovanni 22 (1645) 4.0 1-0 Leermakers Henry 34 (0) 3.5
17 Loedt Julien 31 (1175) 1.5 ½-½ Bensafi Mathias 33 (1002) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bratuszewski Jorden 3 (2091) 5.5 ½-½ Lee Deon 2 (2137) 8.0
2 Mitran Anthony Cristian 5 (2068) 6.0 ½-½ Beukema Christiaan 10 (1836) 6.0
3 Sterck Arno 1 (2330) 7.0 1-0 Carpentier Jannes 7 (1944) 5.5
4 De Block Yordi 4 (2078) 5.5 1-0 Gillot Florent 6 (1957) 5.5
5 Verboven Arnout 11 (1780) 5.0 0-1 Jamar Vadim 8 (1925) 4.5
6 Vanduyfhuys Daria 9 (1879) 6.0 1-0 Koetters Marcel 15 (1747) 5.0
7 De Le Court Lucas 13 (1761) 4.5 1-0 Blond Hanten Elsa 12 (1776) 3.0
8 Debouver Torben 29 (1425) 4.5 0-1 Temmerman Sara 14 (1758) 4.5
9 Barsegjan Anusavan 17 (1678) 4.5 1-0 Partoens Remi 18 (1676) 5.5
10 Veestraeten Bram 23 (1638) 5.5 ½-½ Rousseau Christilla 20 (1666) 4.0
11 De Baets Keano 21 (1664) 4.0 0-1 Vertenoeil Tom 26 (1501) 4.0
12 Vanhauwere Anton 25 (1510) 4.0 0-1 Callebaut Giovanni 22 (1645) 4.0
13 Pouliart Sander 30 (1311) 4.0 ½-½ Demey Lotte 24 (1597) 4.5
14 Demey Benno 16 (1703) 3.5 1-0 Aydogan Esmee 32 (1150) 2.0
15 Langie Jeroen 27 (1476) 4.0 ½-½ Marchal Anais 28 (1431) 4.0
16 Meulenyzer Alan 19 (1668) 3.0 1-0 Loedt Julien 31 (1175) 1.5
17 Leermakers Henry 34 (0) 3.5 1-0 Bensafi Mathias 33 (1002) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Lee Deon 2 (2137) 8.0 1-0 Mitran Anthony Cristian 5 (2068) 6.0
2 Beukema Christiaan 10 (1836) 6.0 1-0 Bratuszewski Jorden 3 (2091) 5.5
3 Vanduyfhuys Daria 9 (1879) 6.0 0-1 Sterck Arno 1 (2330) 7.0
4 Jamar Vadim 8 (1925) 4.5 0-1 De Block Yordi 4 (2078) 5.5
5 Gillot Florent 6 (1957) 5.5 ½-½ Barsegjan Anusavan 17 (1678) 4.5
6 Carpentier Jannes 7 (1944) 5.5 1-0 Vertenoeil Tom 26 (1501) 4.0
7 Temmerman Sara 14 (1758) 4.5 0-1 De Le Court Lucas 13 (1761) 4.5
8 Rousseau Christilla 20 (1666) 4.0 ½-½ Verboven Arnout 11 (1780) 5.0
9 Blond Hanten Elsa 12 (1776) 3.0 0-1 Callebaut Giovanni 22 (1645) 4.0
10 Koetters Marcel 15 (1747) 5.0 0-1 Veestraeten Bram 23 (1638) 5.5
11 Demey Lotte 24 (1597) 4.5 1-0 Demey Benno 16 (1703) 3.5
12 Partoens Remi 18 (1676) 5.5 1-0 Debouver Torben 29 (1425) 4.5
13 Marchal Anais 28 (1431) 4.0 ½-½ Pouliart Sander 30 (1311) 4.0
14 Leermakers Henry 34 (0) 3.5 ½-½ Meulenyzer Alan 19 (1668) 3.0
15 Aydogan Esmee 32 (1150) 2.0 0-1 Vanhauwere Anton 25 (1510) 4.0
16 Loedt Julien 31 (1175) 1.5 0-1 De Baets Keano 21 (1664) 4.0
17 Bensafi Mathias 33 (1002) 1.5 0-1 Langie Jeroen 27 (1476) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Beukema Christiaan 10 (1836) 6.0 0-1 Lee Deon 2 (2137) 8.0
2 Sterck Arno 1 (2330) 7.0 1-0 De Block Yordi 4 (2078) 5.5
3 Bratuszewski Jorden 3 (2091) 5.5 ½-½ Carpentier Jannes 7 (1944) 5.5
4 Mitran Anthony Cristian 5 (2068) 6.0 1-0 De Le Court Lucas 13 (1761) 4.5
5 Callebaut Giovanni 22 (1645) 4.0 0-1 Gillot Florent 6 (1957) 5.5
6 Veestraeten Bram 23 (1638) 5.5 ½-½ Jamar Vadim 8 (1925) 4.5
7 Barsegjan Anusavan 17 (1678) 4.5 0-1 Vanduyfhuys Daria 9 (1879) 6.0
8 Verboven Arnout 11 (1780) 5.0 ½-½ Demey Lotte 24 (1597) 4.5
9 Rousseau Christilla 20 (1666) 4.0 0-1 Temmerman Sara 14 (1758) 4.5
10 Vertenoeil Tom 26 (1501) 4.0 0-1 Partoens Remi 18 (1676) 5.5
11 Langie Jeroen 27 (1476) 4.0 1ff-0 Blond Hanten Elsa 12 (1776) 3.0
12 De Baets Keano 21 (1664) 4.0 0-1 Koetters Marcel 15 (1747) 5.0
13 Vanhauwere Anton 25 (1510) 4.0 1-0 Pouliart Sander 30 (1311) 4.0
14 Meulenyzer Alan 19 (1668) 3.0 ½-½ Demey Benno 16 (1703) 3.5
15 Marchal Anais 28 (1431) 4.0 1-0 Leermakers Henry 34 (0) 3.5
16 Debouver Torben 29 (1425) 4.5 1-0 Bensafi Mathias 33 (1002) 1.5
17 Loedt Julien 31 (1175) 1.5 1-0 Aydogan Esmee 32 (1150) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 9 (14/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Lee Deon 2 (2137) 8.0 ½-½ Gillot Florent 6 (1957) 5.5
2 Mitran Anthony Cristian 5 (2068) 6.0 ½-½ Sterck Arno 1 (2330) 7.0
3 Carpentier Jannes 7 (1944) 5.5 ½-½ Beukema Christiaan 10 (1836) 6.0
4 De Block Yordi 4 (2078) 5.5 ½-½ Bratuszewski Jorden 3 (2091) 5.5
5 Temmerman Sara 14 (1758) 4.5 0-1 Vanduyfhuys Daria 9 (1879) 6.0
6 Jamar Vadim 8 (1925) 4.5 0-1 Partoens Remi 18 (1676) 5.5
7 De Le Court Lucas 13 (1761) 4.5 0-1 Veestraeten Bram 23 (1638) 5.5
8 Langie Jeroen 27 (1476) 4.0 0-1 Verboven Arnout 11 (1780) 5.0
9 Koetters Marcel 15 (1747) 5.0 1-0 Callebaut Giovanni 22 (1645) 4.0
10 Demey Lotte 24 (1597) 4.5 ½-½ Barsegjan Anusavan 17 (1678) 4.5
11 Debouver Torben 29 (1425) 4.5 1-0 Vanhauwere Anton 25 (1510) 4.0
12 Vertenoeil Tom 26 (1501) 4.0 ½-½ Rousseau Christilla 20 (1666) 4.0
13 Demey Benno 16 (1703) 3.5 ½-½ Marchal Anais 28 (1431) 4.0
14 De Baets Keano 21 (1664) 4.0 1-0 Meulenyzer Alan 19 (1668) 3.0
15 Pouliart Sander 30 (1311) 4.0 1-0 Aydogan Esmee 32 (1150) 2.0
16 Leermakers Henry 34 (0) 3.5 1-0 Loedt Julien 31 (1175) 1.5
  Bensafi Mathias 33 (1002) 1.5 1 Bye      
  Blond Hanten Elsa 12 (1776) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Lee Deon (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10397
N-Elo2125
FIDE-ID1042017
F-Elo2137
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Meulenyzer Alan BEL 1668 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Verboven Arnout BEL 1780 5.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 2      Carpentier Jannes BEL 1944 5.5 W - 1 3.0 0.75 +0.25
4 1      De Block Yordi BEL 2078 5.5 Z - 1 4.0 0.58 +0.42
5 1 FM Sterck Arno BEL 2330 7.0 W - 1 5.0 0.25 +0.75
6 1      Bratuszewski Jorden BEL 2091 5.5 Z v ½ 5.5 0.56 -0.06
7 1      Mitran Anthony Cristian BEL 2068 6.0 W v 1 6.5 0.60 +0.40
8 1      Beukema Christiaan BEL 1836 6.0 Z v 1 7.5 0.85 +0.15
9 1      Gillot Florent BEL 1957 5.5 W v ½ 8.0 0.74 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1972 49.0 Totaal 8.0 6.14 +1.86
Begin van de pagina
FM Sterck Arno (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10284
N-Elo2257
FIDE-ID228249
F-Elo2330
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Partoens Remi BEL 1676 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Beukema Christiaan BEL 1836 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Gillot Florent BEL 1957 5.5 Z - ½ 2.5 0.90 -0.40
4 3      Demey Lotte BEL 1597 4.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
5 1      Lee Deon BEL 2137 8.0 Z v 0 3.5 0.75 -0.75
6 3      Carpentier Jannes BEL 1944 5.5 W v 1 4.5 0.91 +0.09
7 3 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1879 6.0 Z ^ 1 5.5 0.92 +0.08
8 2      De Block Yordi BEL 2078 5.5 W v 1 6.5 0.81 +0.19
9 2      Mitran Anthony Cristian BEL 2068 6.0 Z v ½ 7.0 0.82 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1908 52.5 Totaal 7.0 7.87 -0.87
Begin van de pagina
Beukema Christiaan (Rank: 10)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.11418
N-Elo1836
FIDE-ID1032976
F-Elo1823
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Langie Jeroen BEL 1476 4.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 1 FM Sterck Arno BEL 2330 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      De Baets Keano BEL 1664 4.0 W - 1 2.0 0.73 +0.27
4 7      Vanhauwere Anton BEL 1510 4.0 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
5 3      De Block Yordi BEL 2078 5.5 W - 1 4.0 0.20 +0.80
6 2      Mitran Anthony Cristian BEL 2068 6.0 Z - ½ 4.5 0.21 +0.29
7 2      Bratuszewski Jorden BEL 2091 5.5 W - 1 5.5 0.19 +0.81
8 1      Lee Deon BEL 2137 8.0 W - 0 5.5 0.15 -0.15
9 3      Carpentier Jannes BEL 1944 5.5 Z ^ ½ 6.0 0.35 +0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1922 49.5 Totaal 6.0 3.68 +2.32
Begin van de pagina
Mitran Anthony Cristian (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.12736
N-Elo2068
FIDE-ID240052
F-Elo2054
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Callebaut Giovanni BEL 1645 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 WCM Blond Hanten Elsa LUX 1776 3.0 W - ½ 1.5 0.85 -0.35
3 5      Rousseau Christilla BEL 1666 4.0 Z - ½ 2.0 0.92 -0.42
4 4      Partoens Remi BEL 1676 5.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Koetters Marcel BEL 1747 5.0 Z - 1 4.0 0.87 +0.13
6 2      Beukema Christiaan BEL 1836 6.0 W - ½ 4.5 0.79 -0.29
7 1      Lee Deon BEL 2137 8.0 Z - 0 4.5 0.40 -0.40
8 4      De Le Court Lucas BEL 1761 4.5 W ^ 1 5.5 0.86 +0.14
9 2 FM Sterck Arno BEL 2330 7.0 W ^ ½ 6.0 0.18 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1841 47.0 Totaal 6.0 6.71 -0.71
Begin van de pagina
WCM Vanduyfhuys Daria (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.14495
N-Elo1876
FIDE-ID246336
F-Elo1879
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vertenoeil Tom BEL 1501 4.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 7      Demey Benno BEL 1703 3.5 W - 1 2.0 0.73 +0.27
3 3      De Block Yordi BEL 2078 5.5 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
4 6      Jamar Vadim BEL 1925 4.5 W - 0 2.0 0.44 -0.44
5 6      Demey Lotte BEL 1597 4.5 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
6 6      Koetters Marcel BEL 1747 5.0 W - 1 4.0 0.68 +0.32
7 3 FM Sterck Arno BEL 2330 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 7      Barsegjan Anusavan BEL 1678 4.5 Z ^ 1 5.0 0.76 +0.24
9 5      Temmerman Sara BEL 1758 4.5 Z ^ 1 6.0 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1813 43.0 Totaal 6.0 5.34 +0.66
Begin van de pagina
De Block Yordi (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.11030
N-Elo2077
FIDE-ID214175
F-Elo2078
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Baets Keano BEL 1664 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Le Court Lucas BEL 1761 4.5 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 3 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1879 6.0 W - 1 3.0 0.76 +0.24
4 1      Lee Deon BEL 2137 8.0 W - 0 3.0 0.42 -0.42
5 3      Beukema Christiaan BEL 1836 6.0 Z - 0 3.0 0.80 -0.80
6 4      Gillot Florent BEL 1957 5.5 W - 1 4.0 0.66 +0.34
7 4      Jamar Vadim BEL 1925 4.5 Z ^ 1 5.0 0.70 +0.30
8 2 FM Sterck Arno BEL 2330 7.0 Z ^ 0 5.0 0.19 -0.19
9 4      Bratuszewski Jorden BEL 2091 5.5 W ^ ½ 5.5 0.48 +0.02
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1953 51.0 Totaal 5.5 5.80 -0.30
Begin van de pagina
Bratuszewski Jorden (Rank: 3)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.10800
N-Elo2061
FIDE-ID233463
F-Elo2091
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Rousseau Christilla BEL 1666 4.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 9      Leermakers Henry BEL 0 3.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 4 WCM Blond Hanten Elsa LUX 1776 3.0 Z - 1 2.5 0.86 +0.14
4 2      Gillot Florent BEL 1957 5.5 W - ½ 3.0 0.68 -0.18
5 2      Jamar Vadim BEL 1925 4.5 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
6 1      Lee Deon BEL 2137 8.0 W - ½ 4.5 0.44 +0.06
7 2      Beukema Christiaan BEL 1836 6.0 Z ^ 0 4.5 0.81 -0.81
8 3      Carpentier Jannes BEL 1944 5.5 W ^ ½ 5.0 0.70 -0.20
9 4      De Block Yordi BEL 2078 5.5 Z - ½ 5.5 0.52 -0.02
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1914 45.5 Totaal 5.5 6.57 -1.07
Begin van de pagina
Gillot Florent (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.60646
N-Elo1931
FIDE-ID225479
F-Elo1957
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Veestraeten Bram BEL 1638 5.5 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 5      Koetters Marcel BEL 1747 5.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 1 FM Sterck Arno BEL 2330 7.0 W - ½ 2.5 0.10 +0.40
4 2      Bratuszewski Jorden BEL 2091 5.5 Z - ½ 3.0 0.32 +0.18
5 5      Carpentier Jannes BEL 1944 5.5 W - ½ 3.5 0.52 -0.02
6 4      De Block Yordi BEL 2078 5.5 Z - 0 3.5 0.34 -0.34
7 5      Barsegjan Anusavan BEL 1678 4.5 W v ½ 4.0 0.84 -0.34
8 5      Callebaut Giovanni BEL 1645 4.0 Z v 1 5.0 0.86 +0.14
9 1      Lee Deon BEL 2137 8.0 Z - ½ 5.5 0.26 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1920 50.5 Totaal 5.5 4.88 +0.62
Begin van de pagina
Carpentier Jannes (Rank: 7)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.12290
N-Elo1931
FIDE-ID235059
F-Elo1944
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Demey Lotte BEL 1597 4.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 6      Temmerman Sara BEL 1758 4.5 W - 1 2.0 0.74 +0.26
3 2      Lee Deon BEL 2137 8.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
4 5      Rousseau Christilla BEL 1666 4.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
5 5      Gillot Florent BEL 1957 5.5 Z - ½ 3.5 0.48 +0.02
6 3 FM Sterck Arno BEL 2330 7.0 Z - 0 3.5 0.09 -0.09
7 6      Vertenoeil Tom BEL 1501 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
8 3      Bratuszewski Jorden BEL 2091 5.5 Z - ½ 5.0 0.30 +0.20
9 3      Beukema Christiaan BEL 1836 6.0 W - ½ 5.5 0.65 -0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1874 49.0 Totaal 5.5 5.15 +0.35
Begin van de pagina
Veestraeten Bram (Rank: 23)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.12489
N-Elo1638
FIDE-ID236470
F-Elo1609
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Gillot Florent BEL 1957 5.5 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
2 15      Aydogan Esmee BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Temmerman Sara BEL 1758 4.5 Z - ½ 1.5 0.34 +0.16
4 9 WCM Blond Hanten Elsa LUX 1776 3.0 W - ½ 2.0 0.31 +0.19
5 9      Partoens Remi BEL 1676 5.5 Z - ½ 2.5 0.45 +0.05
6 10      Rousseau Christilla BEL 1666 4.0 W - ½ 3.0 0.46 +0.04
7 10      Koetters Marcel BEL 1747 5.0 Z - 1 4.0 0.35 +0.65
8 6      Jamar Vadim BEL 1925 4.5 W - ½ 4.5 0.16 +0.34
9 7      De Le Court Lucas BEL 1761 4.5 Z - 1 5.5 0.33 +0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1712 38.5 Totaal 5.5 3.45 +2.05
Begin van de pagina
Partoens Remi (Rank: 18)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.12753
N-Elo1672
FIDE-ID237108
F-Elo1676
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Sterck Arno BEL 2330 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Langie Jeroen BEL 1476 4.0 Z - 1 1.0 0.76 +0.24
3 8      Verboven Arnout BEL 1780 5.0 W - 1 2.0 0.36 +0.64
4 4      Mitran Anthony Cristian BEL 2068 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Veestraeten Bram BEL 1638 5.5 W - ½ 2.5 0.55 -0.05
6 9      Barsegjan Anusavan BEL 1678 4.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 12      Debouver Torben BEL 1425 4.5 W - 1 3.5 0.81 +0.19
8 10      Vertenoeil Tom BEL 1501 4.0 Z - 1 4.5 0.73 +0.27
9 6      Jamar Vadim BEL 1925 4.5 Z - 1 5.5 0.19 +0.81
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1757 45.0 Totaal 5.5 4.06 +1.44
Begin van de pagina
Koetters Marcel (Rank: 15)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.95096
N-Elo1626
FIDE-ID236187
F-Elo1747
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Aydogan Esmee BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Gillot Florent BEL 1957 5.5 W - 0 1.0 0.23 -0.23
3 11      Vertenoeil Tom BEL 1501 4.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
4 8      Temmerman Sara BEL 1758 4.5 W - 1 3.0 0.48 +0.52
5 4      Mitran Anthony Cristian BEL 2068 6.0 W v 0 3.0 0.13 -0.13
6 6 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1879 6.0 Z v 0 3.0 0.32 -0.32
7 10      Veestraeten Bram BEL 1638 5.5 W - 0 3.0 0.65 -0.65
8 12      De Baets Keano BEL 1664 4.0 Z - 1 4.0 0.61 +0.39
9 9      Callebaut Giovanni BEL 1645 4.0 W - 1 5.0 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1695 41.5 Totaal 5.0 4.79 +0.21
Begin van de pagina
Verboven Arnout (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.29840
N-Elo1780
FIDE-ID236012
F-Elo1761
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Marchal Anais BEL 1431 4.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 2      Lee Deon BEL 2137 8.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 8      Partoens Remi BEL 1676 5.5 Z - 0 1.0 0.64 -0.64
4 10      Callebaut Giovanni BEL 1645 4.0 W - 1 2.0 0.68 +0.32
5 7      Pouliart Sander BEL 1311 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Jamar Vadim BEL 1925 4.5 W - 0 3.0 0.31 -0.31
7 8      Rousseau Christilla BEL 1666 4.0 Z - ½ 3.5 0.66 -0.16
8 8      Demey Lotte BEL 1597 4.5 W - ½ 4.0 0.74 -0.24
9 8      Langie Jeroen BEL 1476 4.0 Z - 1 5.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1651 42.5 Totaal 5.0 5.81 -0.81
Begin van de pagina
Jamar Vadim (Rank: 8)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.87408
N-Elo1925
FIDE-ID217484
F-Elo1867
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vanhauwere Anton BEL 1510 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Barsegjan Anusavan BEL 1678 4.5 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
3 6      Meulenyzer Alan BEL 1668 3.0 W ^ 1 2.0 0.82 +0.18
4 6 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1879 6.0 Z ^ 1 3.0 0.56 +0.44
5 2      Bratuszewski Jorden BEL 2091 5.5 W - 0 3.0 0.28 -0.28
6 5      Verboven Arnout BEL 1780 5.0 Z - 1 4.0 0.69 +0.31
7 4      De Block Yordi BEL 2078 5.5 W - 0 4.0 0.30 -0.30
8 6      Veestraeten Bram BEL 1638 5.5 Z - ½ 4.5 0.84 -0.34
9 6      Partoens Remi BEL 1676 5.5 W - 0 4.5 0.81 -0.81
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1777 44.5 Totaal 4.5 6.03 -1.53
Begin van de pagina
De Le Court Lucas (Rank: 13)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.60726
N-Elo1734
FIDE-ID233510
F-Elo1761
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Pouliart Sander BEL 1311 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Block Yordi BEL 2078 5.5 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 9      Demey Lotte BEL 1597 4.5 Z - 0 1.0 0.72 -0.72
4 11      Vertenoeil Tom BEL 1501 4.0 W - ½ 1.5 0.82 -0.32
5 12      Marchal Anais BEL 1431 4.0 Z - 1 2.5 0.88 +0.12
6 7 WCM Blond Hanten Elsa LUX 1776 3.0 W - 1 3.5 0.48 +0.52
7 7      Temmerman Sara BEL 1758 4.5 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
8 4      Mitran Anthony Cristian BEL 2068 6.0 Z ^ 0 4.5 0.14 -0.14
9 7      Veestraeten Bram BEL 1638 5.5 W - 0 4.5 0.67 -0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1684 41.0 Totaal 4.5 5.26 -0.76
Begin van de pagina
Temmerman Sara (Rank: 14)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.13529
N-Elo1739
FIDE-ID242080
F-Elo1758
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Loedt Julien BEL 1175 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Carpentier Jannes BEL 1944 5.5 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
3 10      Veestraeten Bram BEL 1638 5.5 W - ½ 1.5 0.66 -0.16
4 8      Koetters Marcel BEL 1747 5.0 Z - 0 1.5 0.52 -0.52
5 13      Langie Jeroen BEL 1476 4.0 W ^ 1 2.5 0.84 +0.16
6 8      Debouver Torben BEL 1425 4.5 Z ^ 1 3.5 0.88 +0.12
7 7      De Le Court Lucas BEL 1761 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
8 9      Rousseau Christilla BEL 1666 4.0 Z - 1 4.5 0.63 +0.37
9 5 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1879 6.0 W - 0 4.5 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1634 40.5 Totaal 4.5 5.55 -1.05
Begin van de pagina
Barsegjan Anusavan (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.11949
N-Elo1627
FIDE-ID237434
F-Elo1678
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Leermakers Henry BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 10      Jamar Vadim BEL 1925 4.5 W - 0 0.5 0.19 -0.19
3 13      Callebaut Giovanni BEL 1645 4.0 Z v ½ 1.0 0.55 -0.05
4 13      Marchal Anais BEL 1431 4.0 W v ½ 1.5 0.81 -0.31
5 14      Demey Benno BEL 1703 3.5 Z - 1 2.5 0.47 +0.53
6 9      Partoens Remi BEL 1676 5.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 5      Gillot Florent BEL 1957 5.5 Z - ½ 4.0 0.16 +0.34
8 7 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1879 6.0 W - 0 4.0 0.24 -0.24
9 10      Demey Lotte BEL 1597 4.5 Z - ½ 4.5 0.61 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1726 41.0 Totaal 4.5 4.45 +0.05
Begin van de pagina
Demey Lotte (Rank: 24)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.10494
N-Elo1509
FIDE-ID230634
F-Elo1597
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Carpentier Jannes BEL 1944 5.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 16      Loedt Julien BEL 1175 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      De Le Court Lucas BEL 1761 4.5 W - 1 2.0 0.28 +0.72
4 3 FM Sterck Arno BEL 2330 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 6 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1879 6.0 W ^ 0 2.0 0.16 -0.16
6 13      Pouliart Sander BEL 1311 4.0 Z ^ ½ 2.5 0.84 -0.34
7 11      Demey Benno BEL 1703 3.5 W - 1 3.5 0.36 +0.64
8 8      Verboven Arnout BEL 1780 5.0 Z - ½ 4.0 0.26 +0.24
9 10      Barsegjan Anusavan BEL 1678 4.5 W - ½ 4.5 0.39 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1729 41.5 Totaal 4.5 3.40 +1.10
Begin van de pagina
Debouver Torben (Rank: 29)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.10093
N-Elo1296
FIDE-ID230553
F-Elo1425
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12 WCM Blond Hanten Elsa LUX 1776 3.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 14      Callebaut Giovanni BEL 1645 4.0 W - ½ 0.5 0.22 +0.28
3 14      Leermakers Henry BEL 0 3.5 Z - ½ 1.0 0.92 -0.42
4 16      Loedt Julien BEL 1175 1.5 W - 1 2.0 0.81 +0.19
5 10      Rousseau Christilla BEL 1666 4.0 Z v ½ 2.5 0.20 +0.30
6 8      Temmerman Sara BEL 1758 4.5 W v 0 2.5 0.12 -0.12
7 12      Partoens Remi BEL 1676 5.5 Z - 0 2.5 0.19 -0.19
8 16      Bensafi Mathias BEL 1002 1.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
9 11      Vanhauwere Anton BEL 1510 4.0 W v 1 4.5 0.38 +0.62
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1526 31.5 Totaal 4.5 3.87 +0.63
Begin van de pagina
Rousseau Christilla (Rank: 20)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.16160
N-Elo1653
FIDE-ID251801
F-Elo1666
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Bratuszewski Jorden BEL 2091 5.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Vanhauwere Anton BEL 1510 4.0 Z - 1 1.5 0.71 +0.29
3 5      Mitran Anthony Cristian BEL 2068 6.0 W ^ ½ 2.0 0.08 +0.42
4 5      Carpentier Jannes BEL 1944 5.5 Z ^ 0 2.0 0.17 -0.17
5 10      Debouver Torben BEL 1425 4.5 W - ½ 2.5 0.80 -0.30
6 10      Veestraeten Bram BEL 1638 5.5 Z - ½ 3.0 0.54 -0.04
7 8      Verboven Arnout BEL 1780 5.0 W - ½ 3.5 0.34 +0.16
8 9      Temmerman Sara BEL 1758 4.5 W - 0 3.5 0.37 -0.37
9 12      Vertenoeil Tom BEL 1501 4.0 Z - ½ 4.0 0.72 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1746 44.5 Totaal 4.0 3.81 +0.19
Begin van de pagina
Vanhauwere Anton (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.12936
N-Elo1449
FIDE-ID239496
F-Elo1510
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Jamar Vadim BEL 1925 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Rousseau Christilla BEL 1666 4.0 W - 0 1.0 0.29 -0.29
3 12      Demey Benno BEL 1703 3.5 Z v 1 2.0 0.25 +0.75
4 7      Beukema Christiaan BEL 1836 6.0 W v 0 2.0 0.13 -0.13
5 11      Vertenoeil Tom BEL 1501 4.0 Z - 0 2.0 0.51 -0.51
6 12      Callebaut Giovanni BEL 1645 4.0 W v 0 2.0 0.32 -0.32
7 15      Aydogan Esmee BEL 1150 2.0 Z v 1 3.0 0.90 +0.10
8 13      Pouliart Sander BEL 1311 4.0 W - 1 4.0 0.76 +0.24
9 11      Debouver Torben BEL 1425 4.5 Z - 0 4.0 0.62 -0.62
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1573 36.5 Totaal 4.0 3.86 +0.14
Begin van de pagina
Vertenoeil Tom (Rank: 26)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16714
N-Elo1501
FIDE-ID253600
F-Elo1492
Landbel  (bel)
Club(511) La Louvière
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1879 6.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 17      Bensafi Mathias BEL 1002 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Koetters Marcel BEL 1747 5.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
4 11      De Le Court Lucas BEL 1761 4.5 Z - ½ 1.5 0.18 +0.32
5 11      Vanhauwere Anton BEL 1510 4.0 W - 1 2.5 0.49 +0.51
6 11      De Baets Keano BEL 1664 4.0 Z ^ 1 3.5 0.28 +0.72
7 6      Carpentier Jannes BEL 1944 5.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
8 10      Partoens Remi BEL 1676 5.5 W v 0 3.5 0.27 -0.27
9 12      Rousseau Christilla BEL 1666 4.0 W - ½ 4.0 0.28 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1649 40.0 Totaal 4.0 2.78 +1.22
Begin van de pagina
Callebaut Giovanni (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.11419
N-Elo1602
FIDE-ID229776
F-Elo1645
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mitran Anthony Cristian BEL 2068 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Debouver Torben BEL 1425 4.5 Z - ½ 0.5 0.78 -0.28
3 13      Barsegjan Anusavan BEL 1678 4.5 W - ½ 1.0 0.45 +0.05
4 10      Verboven Arnout BEL 1780 5.0 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
5 16      Leermakers Henry BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 12      Vanhauwere Anton BEL 1510 4.0 Z - 1 3.0 0.68 +0.32
7 9 WCM Blond Hanten Elsa LUX 1776 3.0 Z - 1 4.0 0.32 +0.68
8 5      Gillot Florent BEL 1957 5.5 W - 0 4.0 0.14 -0.14
9 9      Koetters Marcel BEL 1747 5.0 Z - 0 4.0 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1742 41.0 Totaal 4.0 4.05 -0.05
Begin van de pagina
De Baets Keano (Rank: 21)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1616
FIDE-ID247758
F-Elo1664
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Block Yordi BEL 2078 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Pouliart Sander BEL 1311 4.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
3 7      Beukema Christiaan BEL 1836 6.0 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
4 15      Leermakers Henry BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8 WCM Blond Hanten Elsa LUX 1776 3.0 Z - 0 2.0 0.35 -0.35
6 11      Vertenoeil Tom BEL 1501 4.0 W - 0 2.0 0.72 -0.72
7 16      Loedt Julien BEL 1175 1.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
8 12      Koetters Marcel BEL 1747 5.0 W v 0 3.0 0.39 -0.39
9 14      Meulenyzer Alan BEL 1668 3.0 W v 1 4.0 0.49 +0.51
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1636 35.5 Totaal 4.0 5.03 -1.03
Begin van de pagina
Pouliart Sander (Rank: 30)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.15856
N-Elo1311
FIDE-ID251062
F-Elo1265
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Le Court Lucas BEL 1761 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      De Baets Keano BEL 1664 4.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
3 17      Bensafi Mathias BEL 1002 1.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
4 14      Meulenyzer Alan BEL 1668 3.0 Z - 1 2.0 0.11 +0.89
5 7      Verboven Arnout BEL 1780 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Demey Lotte BEL 1597 4.5 W - ½ 2.5 0.16 +0.34
7 13      Marchal Anais BEL 1431 4.0 Z - ½ 3.0 0.34 +0.16
8 13      Vanhauwere Anton BEL 1510 4.0 Z v 0 3.0 0.24 -0.24
9 15      Aydogan Esmee BEL 1150 2.0 W v 1 4.0 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1507 32.5 Totaal 4.0 2.69 +1.31
Begin van de pagina
Langie Jeroen (Rank: 27)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1458
FIDE-ID236195
F-Elo1476
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Beukema Christiaan BEL 1836 6.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 11      Partoens Remi BEL 1676 5.5 W - 0 0.0 0.24 -0.24
3 15      Aydogan Esmee BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
4 12      Demey Benno BEL 1703 3.5 W - ½ 1.5 0.21 +0.29
5 13      Temmerman Sara BEL 1758 4.5 Z - 0 1.5 0.16 -0.16
6 15      Marchal Anais BEL 1431 4.0 W - ½ 2.0 0.56 -0.06
7 17      Bensafi Mathias BEL 1002 1.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 11 WCM Blond Hanten Elsa LUX 1776 3.0 W v 1FF 4.0 0.00 +0.00
9 8      Verboven Arnout BEL 1780 5.0 W v 0 4.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1568 35.0 Totaal 4.0 3.20 -0.20
Begin van de pagina
Marchal Anais (Rank: 28)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.12610
N-Elo1383
FIDE-ID236209
F-Elo1431
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Verboven Arnout BEL 1780 5.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 12      Meulenyzer Alan BEL 1668 3.0 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
3 16      Loedt Julien BEL 1175 1.5 W - 1 1.0 0.81 +0.19
4 13      Barsegjan Anusavan BEL 1678 4.5 Z - ½ 1.5 0.19 +0.31
5 12      De Le Court Lucas BEL 1761 4.5 W - 0 1.5 0.12 -0.12
6 15      Langie Jeroen BEL 1476 4.0 Z - ½ 2.0 0.44 +0.06
7 13      Pouliart Sander BEL 1311 4.0 W - ½ 2.5 0.66 -0.16
8 15      Leermakers Henry BEL 0 3.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
9 13      Demey Benno BEL 1703 3.5 Z ^ ½ 4.0 0.17 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1569 33.5 Totaal 4.0 3.62 +0.38
Begin van de pagina
Demey Benno (Rank: 16)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.11083
N-Elo1691
FIDE-ID226459
F-Elo1703
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Bensafi Mathias BEL 1002 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1879 6.0 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
3 12      Vanhauwere Anton BEL 1510 4.0 W - 0 1.0 0.75 -0.75
4 12      Langie Jeroen BEL 1476 4.0 Z - ½ 1.5 0.79 -0.29
5 14      Barsegjan Anusavan BEL 1678 4.5 W - 0 1.5 0.53 -0.53
6 14      Aydogan Esmee BEL 1150 2.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
7 11      Demey Lotte BEL 1597 4.5 Z ^ 0 2.5 0.64 -0.64
8 14      Meulenyzer Alan BEL 1668 3.0 Z ^ ½ 3.0 0.55 -0.05
9 13      Marchal Anais BEL 1431 4.0 W - ½ 3.5 0.83 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1487 33.5 Totaal 3.5 6.20 -2.70
Begin van de pagina
Leermakers Henry (Rank: 34)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.18867
N-Elo0
FIDE-ID258067
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Barsegjan Anusavan BEL 1678 4.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 9      Bratuszewski Jorden BEL 2091 5.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 14      Debouver Torben BEL 1425 4.5 W - ½ 1.0 0.08 +0.42
4 15      De Baets Keano BEL 1664 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Callebaut Giovanni BEL 1645 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 17      Bensafi Mathias BEL 1002 1.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
7 14      Meulenyzer Alan BEL 1668 3.0 W v ½ 2.5 0.08 +0.42
8 15      Marchal Anais BEL 1431 4.0 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
9 16      Loedt Julien BEL 1175 1.5 W - 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1531 32.5 Totaal 3.5 0.72 +2.78
Begin van de pagina
WCM Blond Hanten Elsa (Rank: 12)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.13274
N-Elo1776
FIDE-ID4001516
F-Elo1776
Landlux  (lux)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Debouver Torben BEL 1425 4.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 4      Mitran Anthony Cristian BEL 2068 6.0 Z - ½ 1.5 0.15 +0.35
3 4      Bratuszewski Jorden BEL 2091 5.5 W - 0 1.5 0.14 -0.14
4 9      Veestraeten Bram BEL 1638 5.5 Z - ½ 2.0 0.69 -0.19
5 8      De Baets Keano BEL 1664 4.0 W - 1 3.0 0.65 +0.35
6 7      De Le Court Lucas BEL 1761 4.5 Z - 0 3.0 0.52 -0.52
7 9      Callebaut Giovanni BEL 1645 4.0 W v 0 3.0 0.68 -0.68
8 11      Langie Jeroen BEL 1476 4.0 Z v 0ff 3.0 0.00 +0.00
9        Afwezig           0 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1721 38.0 Totaal 3.0 3.72 -0.72
Begin van de pagina
Meulenyzer Alan (Rank: 19)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.12730
N-Elo1668
FIDE-ID244058
F-Elo1640
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Lee Deon BEL 2137 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Marchal Anais BEL 1431 4.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
3 6      Jamar Vadim BEL 1925 4.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 14      Pouliart Sander BEL 1311 4.0 W - 0 1.0 0.89 -0.89
5 15      Aydogan Esmee BEL 1150 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 16      Loedt Julien BEL 1175 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 14      Leermakers Henry BEL 0 3.5 Z v ½ 2.5 0.92 -0.42
8 14      Demey Benno BEL 1703 3.5 W v ½ 3.0 0.45 +0.05
9 14      De Baets Keano BEL 1664 4.0 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1562 35.0 Totaal 3.0 5.67 -2.67
Begin van de pagina
Aydogan Esmee (Rank: 32)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.11149
N-Elo1150
FIDE-ID246042
F-Elo1096
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Koetters Marcel BEL 1747 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Veestraeten Bram BEL 1638 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Langie Jeroen BEL 1476 4.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
4 17      Bensafi Mathias BEL 1002 1.5 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
5 15      Meulenyzer Alan BEL 1668 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 14      Demey Benno BEL 1703 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 15      Vanhauwere Anton BEL 1510 4.0 W v 0 2.0 0.10 -0.10
8 17      Loedt Julien BEL 1175 1.5 Z v 0 2.0 0.47 -0.47
9 15      Pouliart Sander BEL 1311 4.0 Z v 0 2.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1470 32.0 Totaal 2.0 2.01 -0.01
Begin van de pagina
Loedt Julien (Rank: 31)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.17751
N-Elo1175
FIDE-ID257672
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(511) La Louvière
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Temmerman Sara BEL 1758 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Demey Lotte BEL 1597 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Marchal Anais BEL 1431 4.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
4 16      Debouver Torben BEL 1425 4.5 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
5 17      Bensafi Mathias BEL 1002 1.5 W ^ ½ 0.5 0.73 -0.23
6 16      Meulenyzer Alan BEL 1668 3.0 Z ^ 0 0.5 0.08 -0.08
7 16      De Baets Keano BEL 1664 4.0 W ^ 0 0.5 0.08 -0.08
8 17      Aydogan Esmee BEL 1150 2.0 W ^ 1 1.5 0.53 +0.47
9 16      Leermakers Henry BEL 0 3.5 Z ^ 0 1.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1461 31.5 Totaal 1.5 2.88 -1.38
Begin van de pagina
Bensafi Mathias (Rank: 33)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.17730
N-Elo1002
FIDE-ID256412
F-Elo1001
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Demey Benno BEL 1703 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Vertenoeil Tom BEL 1501 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Pouliart Sander BEL 1311 4.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
4 17      Aydogan Esmee BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.30 -0.30
5 17      Loedt Julien BEL 1175 1.5 Z - ½ 0.5 0.27 +0.23
6 17      Leermakers Henry BEL 0 3.5 Z - 0 0.5 0.92 -0.92
7 17      Langie Jeroen BEL 1476 4.0 W ^ 0 0.5 0.08 -0.08
8 16      Debouver Torben BEL 1425 4.5 Z ^ 0 0.5 0.08 -0.08
9        Bye           1 1.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1391 27.0 Totaal 1.5 1.95 -1.45
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Lee Deon 2 2137 2316 8.0 31 W 1 13 Z 1 9 W 1 6 Z 1 2 W 1 7 Z ½ 4 W 1 3 Z 1 8 W ½ 42.5 49.00 43.50 7 4
2 Sterck Arno 1 2330 2200 7.0 11 Z 1 3 W 1 8 Z ½ 18 W 1 1 Z 0 9 W 1 5 Z 1 6 W 1 4 Z ½ 36.0 52.50 38.75 6 5
3 Beukema Christiaan 10 1836 2029 6.0 26 W 1 2 Z 0 24 W 1 21 Z 1 6 W 1 4 Z ½ 7 W 1 1 W 0 9 Z ½ 32.5 49.00 28.25 5 4
4 Mitran Anthony Cristian 5 2068 1961 6.0 23 Z 1 30 W ½ 20 Z ½ 11 W 1 12 Z 1 3 W ½ 1 Z 0 15 W 1 2 W ½ 32.0 47.50 29.25 4 4
5 Vanduyfhuys Daria 9 1879 1924 6.0 22 Z 1 28 W 1 6 Z 0 14 W 0 18 Z 1 12 W 1 2 W 0 17 Z 1 16 Z 1 29.0 43.00 26.00 6 5
6 De Block Yordi 4 2078 2035 5.5 24 W 1 15 Z 1 5 W 1 1 W 0 3 Z 0 8 W 1 14 Z 1 2 Z 0 7 W ½ 31.5 51.00 27.25 5 4
7 Bratuszewski Jorden 3 2091 1973 5.5 20 Z ½ 29 W 1 30 Z 1 8 W ½ 14 Z 1 1 W ½ 3 Z 0 9 W ½ 6 Z ½ 31.0 46.00 25.75 3 5
8 Gillot Florent 6 1957 2001 5.5 10 W 1 12 Z 1 2 W ½ 7 Z ½ 9 W ½ 6 Z 0 17 W ½ 23 Z 1 1 Z ½ 30.0 50.50 29.75 3 5
9 Carpentier Jannes 7 1944 1960 5.5 18 Z 1 16 W 1 1 Z 0 20 W 1 8 Z ½ 2 Z 0 22 W 1 7 Z ½ 3 W ½ 30.0 49.00 25.50 4 5
10 Veestraeten Bram 23 1638 1803 5.5 8 Z 0 32 W 1 16 Z ½ 30 W ½ 11 Z ½ 20 W ½ 12 Z 1 14 W ½ 15 Z 1 24.0 39.00 22.50 3 5
11 Partoens Remi 18 1676 1810 5.5 2 W 0 26 Z 1 13 W 1 4 Z 0 10 W ½ 17 Z 0 19 W 1 22 Z 1 14 Z 1 23.5 44.50 24.25 5 5
12 Koetters Marcel 15 1747 1753 5.0 32 Z 1 8 W 0 22 Z 1 16 W 1 4 W 0 5 Z 0 10 W 0 24 Z 1 23 W 1 25.0 41.50 18.50 5 4
13 Verboven Arnout 11 1780 1695 5.0 27 Z 1 1 W 0 11 Z 0 23 W 1 25 Z 1 14 W 0 20 Z ½ 18 W ½ 26 Z 1 23.5 42.00 19.75 4 5
14 Jamar Vadim 8 1925 1779 4.5 21 W 0 17 Z 1 31 W 1 5 Z 1 7 W 0 13 Z 1 6 W 0 10 Z ½ 11 W 0 26.0 44.50 21.25 4 4
15 De Le Court Lucas 13 1761 1690 4.5 25 Z 1 6 W 0 18 Z 0 22 W ½ 27 Z 1 30 W 1 16 Z 1 4 Z 0 10 W 0 24.0 41.50 18.00 4 5
16 Temmerman Sara 14 1758 1655 4.5 33 W 1 9 Z 0 10 W ½ 12 Z 0 26 W 1 19 Z 1 15 W 0 20 Z 1 5 W 0 23.5 40.00 16.25 4 4
17 Barsegjan Anusavan 17 1678 1677 4.5 29 Z ½ 14 W 0 23 Z ½ 27 W ½ 28 Z 1 11 W 1 8 Z ½ 5 W 0 18 Z ½ 22.0 41.00 19.75 2 5
18 Demey Lotte 24 1597 1694 4.5 9 W 0 33 Z 1 15 W 1 2 Z 0 5 W 0 25 Z ½ 28 W 1 13 Z ½ 17 W ½ 21.5 41.50 16.25 3 4
19 Debouver Torben 29 1425 1473 4.5 30 Z 0 23 W ½ 29 Z ½ 33 W 1 20 Z ½ 16 W 0 11 Z 0 34 W 1 21 W 1 19.0 31.50 12.25 3 4
20 Rousseau Christilla 20 1666 1700 4.0 7 W ½ 21 Z 1 4 W ½ 9 Z 0 19 W ½ 10 Z ½ 13 W ½ 16 W 0 22 Z ½ 22.5 44.50 19.25 1 4
21 Vanhauwere Anton 25 1510 1529 4.0 14 Z 1 20 W 0 28 Z 1 3 W 0 22 Z 0 23 W 0 32 Z 1 25 W 1 19 Z 0 21.0 36.50 14.00 4 5
22 Vertenoeil Tom 26 1501 1613 4.0 5 W 0 34 Z 1 12 W 0 15 Z ½ 21 W 1 24 Z 1 9 Z 0 11 W 0 20 W ½ 20.5 39.50 13.25 3 4
23 Callebaut Giovanni 22 1645 1642 4.0 4 W 0 19 Z ½ 17 W ½ 13 Z 0 29 W 1 21 Z 1 30 Z 1 8 W 0 12 Z 0 19.5 41.50 15.50 3 5
24 De Baets Keano 21 1664 1560 4.0 6 Z 0 25 W 1 3 Z 0 29 W 1 30 Z 0 22 W 0 33 Z 1 12 W 0 31 W 1 18.0 36.00 12.00 4 4
25 Pouliart Sander 30 1311 1451 4.0 15 W 0 24 Z 0 34 W 1 31 Z 1 13 W 0 18 W ½ 27 Z ½ 21 Z 0 32 W 1 17.5 32.00 10.25 3 4
26 Langie Jeroen 27 1476 1456 4.0 3 Z 0 11 W 0 32 Z 1 28 W ½ 16 Z 0 27 W ½ 34 Z 1 30 W 1FF 13 W 0 17.0 35.00 10.25 2 4
27 Marchal Anais 28 1431 1466 4.0 13 W 0 31 Z 0 33 W 1 17 Z ½ 15 W 0 26 Z ½ 25 W ½ 29 W 1 28 Z ½ 16.0 33.00 12.75 2 4
28 Demey Benno 16 1703 1451 3.5 34 W 1 5 Z 0 21 W 0 26 Z ½ 17 W 0 32 W 1 18 Z 0 31 Z ½ 27 W ½ 17.5 32.50 8.25 2 4
29 Leermakers Henry 34 0 1444 3.5 17 W ½ 7 Z 0 19 W ½ 24 Z 0 23 Z 0 34 W 1 31 W ½ 27 Z 0 33 W 1 14.5 32.00 8.50 2 4
30 Blond Hanten Elsa 12 1776 1699 3.0 19 W 1 4 Z ½ 7 W 0 10 Z ½ 24 W 1 15 Z 0 23 W 0 26 Z 0ff A 21.0 42.50 14.25 2 3
31 Meulenyzer Alan 19 1668 1420 3.0 1 Z 0 27 W 1 14 Z 0 25 W 0 32 Z 0 33 W 1 29 Z ½ 28 W ½ 24 Z 0 14.5 35.00 9.00 2 5
32 Aydogan Esmee 32 1150 1188 2.0 12 W 0 10 Z 0 26 W 0 34 Z 1 31 W 1 28 Z 0 21 W 0 33 Z 0 25 Z 0 11.0 31.00 4.00 2 5
33 Loedt Julien 31 1175 1059 1.5 16 Z 0 18 W 0 27 Z 0 19 Z 0 34 W ½ 31 Z 0 24 W 0 32 W 1 29 Z 0 4.5 31.00 2.50 1 5
34 Bensafi Mathias 33 1002 787 1.5 28 Z 0 22 W 0 25 Z 0 32 W 0 33 Z ½ 29 Z 0 26 W 0 19 Z 0 B1 3.5 27.00 1.25 0 5
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/21 09:05