SwarLogo BJK CBJ 2018 -18 SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 08/04/2018 tot 14/04/2018
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Beukema Jasper -18 M bel 2250 Brasschaat 7.5 2283 38.5 53.50 43.25 7 4
2 Dallemagne Maximilien -18 M bel 1989 Fontaine-L'Evêque 7.0 2146 36.0 50.00 38.25 5 5
3 Maerevoet Sim -18 M bel 2264 Hoboken 6.5 2177 36.0 51.50 36.00 4 4
4 Verheyen Olivier -18 M bel 1954 Overpelt 6.5 2139 33.5 49.50 33.50 5 4
5 Ismail Tamer -18 M bel 2094 Deurne 6.0 2088 33.5 50.50 31.50 5 4
6 Butzen Robin -18 M bel 1927 Hoboken 6.0 1957 29.5 47.00 27.50 5 4
7 Hammers Michael -18 M bel 1832 KSK47 Eynatten 6.0 1940 27.5 39.50 24.75 4 5
8 De Bock Thijs -18 M bel 1985 Mechelen 5.5 2000 33.0 50.50 27.25 5 4
9 Pauwels Xander -18 M bel 2109 Wetteren 5.5 2053 31.5 49.00 27.50 4 5
10 Van Dijck Bjarne -18 M bel 1938 Mechelen 5.5 1962 31.5 47.00 25.25 4 4
11 De Coninck Erik -18 M bel 1986 Houthalen-Oost 5.5 1922 29.5 46.50 26.25 5 4
12 Marchal Laurent -18 M bel 1813 Caissa Europe 5.5 1929 28.0 41.00 24.00 4 5
13 Huygebaert Batist -18 M bel 1876 Landegem 5.5 1810 23.5 41.00 22.75 5 4
14 Kumpen Jona -18 M bel 1735 Houthalen-Oost 5.5 1744 21.5 39.00 21.00 5 5
15 Seibt Sascha -18 M bel 1916 KSK47 Eynatten 5.0 1853 28.0 42.50 19.50 3 5
16 Kolp Theo -18 M bel 2001 Brussels Chess Club 5.0 1892 27.5 47.00 24.00 4 4
17 De Block Fabio -18 M bel 1946 Opwijk 5.0 1784 26.5 37.50 17.25 4 5
18 Vandeputte Samuel -18 M bel 1686 Wetteren 5.0 1861 25.5 44.00 23.00 4 5
19 Moerman Thomas -18 M bel 1923 Wetteren 5.0 1813 25.0 43.50 22.00 5 4
20 Dellaert Sander -18 M bel 1823 Zottegem 5.0 1741 25.0 39.50 20.25 4 4
21 Huettl Sofie -18 F bel 1758 KISK Ieper 5.0 1797 24.0 44.00 23.50 4 4
22 Ghyselen Tim -18 M bel 1778 Zottegem 5.0 1756 23.0 37.50 15.00 5 5
23 Pfeiffer Noah -18 M bel 1790 Wirtzfeld 5.0 1707 22.0 37.50 17.50 4 5
24 Temmerman Sander -18 M bel 1720 MSV 5.0 1783 20.0 40.00 20.00 5 5
25 Gronsfeld Stefan -18 M bel 1791 KSK47 Eynatten 4.5 1868 27.5 48.00 22.00 3 4
26 Swennen Fleur -18 F bel 1799 Neerpelt 4.5 1656 18.0 34.00 15.00 4 4
27 Leyssens Bas -18 M bel 1615 Brasschaat 4.5 1569 17.5 35.50 11.50 4 4
28 Boudry William -18 M bel 2037 LSV-Chesspirant 4.0 1860 27.5 48.00 19.25 2 4
29 Maltier Benjamin -18 M bel 1633 La Louvière 4.0 1726 23.5 42.00 14.75 3 4
30 Akuatse Angel Kaleb -18 M bel 1783 Caissa Europe 4.0 1702 23.0 42.00 15.00 4 4
31 Aguilar Adriano -18 M bel 1727 Fous Diogène 4.0 1664 21.5 38.50 13.50 3 4
32 Rosik Gauthier -18 M bel 1589 Bourlette - Anderlues 4.0 1678 20.5 38.50 15.00 3 5
33 Kuy Yannick -18 M bel 1670 Fous Diogène 4.0 1509 19.5 35.00 11.25 3 4
34 Vukojevic Ferrari Viktor -18 M bel 1452 Brasschaat 4.0 1575 16.0 35.50 11.75 3 5
35 Thienpont Xander -18 M bel 1436 LSV-Chesspirant 4.0 1442 11.0 30.00 10.25 3 5
36 Dewitte Simon -18 M bel 1604 Mechelen 3.5 1599 19.5 39.50 13.75 3 5
37 Vermaercke Reinout -18 M bel 1411 Mechelen 3.5 1527 19.0 35.00 10.50 3 5
38 Verhelst Eleen -18 F bel 1251 LSV-Chesspirant 3.5 1440 18.0 39.50 13.25 2 4
39 Pieper Theo -18 M bel 1558 Rochade Eupen 3.5 1536 15.5 37.00 9.50 3 5
40 Lenaerts Robbe -18 M bel 1693 Genk 3.0 1487 16.5 35.50 9.25 2 5
41 Wery Arthur -18 M fra 1385 Braine Echecs 3.0 1446 12.5 36.50 7.25 2 4
42 De Smedt Lias -18 M bel 1288 LSV-Chesspirant 3.0 1447 12.5 34.00 10.00 2 5
43 Lorge Edouard -18 M bel 1284 CREC Charleroi 3.0 1379 12.5 31.00 7.25 2 5
44 Leboy Robbe -18 M bel 1527 Mechelen 3.0 1439 12.0 34.00 8.00 3 4
45 Bonte Gregoire -18 M bel 1332 Fous Diogène 2.5 1258 11.5 29.00 6.00 1 5
46 Van Herreweghe Jarno -18 M bel 1286 LSV-Chesspirant 2.0 1236 11.0 30.50 6.00 1 5
47 Condes Alexie Sheen -18 F bel 1294 LSV-Chesspirant 2.0 1191 5.5 28.50 3.50 1 4
48 Vande Velde Justin -18 M bel 0 CREC Charleroi 1.0 784 9.0 34.00 4.00 0 4
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (08/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Huettl Sofie 25 (1758) 5.0 0-1 Maerevoet Sim 1 (2264) 6.5
2 Beukema Jasper 2 (2250) 7.5 1-0 Kumpen Jona 26 (1735) 5.5
3 Aguilar Adriano 27 (1727) 4.0 0-1 Pauwels Xander 3 (2109) 5.5
4 Ismail Tamer 4 (2094) 6.0 1-0 Temmerman Sander 28 (1720) 5.0
5 Lenaerts Robbe 29 (1693) 3.0 0-1 Boudry William 5 (2037) 4.0
6 Kolp Theo 6 (2001) 5.0 1-0 Vandeputte Samuel 30 (1686) 5.0
7 Kuy Yannick 31 (1670) 4.0 0-1 Dallemagne Maximilien 7 (1989) 7.0
8 De Coninck Erik 8 (1986) 5.5 1-0 Maltier Benjamin 32 (1633) 4.0
9 Leyssens Bas 33 (1615) 4.5 0-1 De Bock Thijs 9 (1985) 5.5
10 Verheyen Olivier 10 (1954) 6.5 ½-½ Dewitte Simon 34 (1604) 3.5
11 Rosik Gauthier 35 (1589) 4.0 0-1 De Block Fabio 11 (1946) 5.0
12 Van Dijck Bjarne 12 (1938) 5.5 1-0 Pieper Theo 36 (1558) 3.5
13 Leboy Robbe 37 (1527) 3.0 0-1 Butzen Robin 13 (1927) 6.0
14 Moerman Thomas 14 (1923) 5.0 1-0 Vukojevic Ferrari Viktor 38 (1452) 4.0
15 Thienpont Xander 39 (1436) 4.0 0-1 Seibt Sascha 15 (1916) 5.0
16 Huygebaert Batist 16 (1876) 5.5 1-0 Vermaercke Reinout 40 (1411) 3.5
17 Wery Arthur 41 (1385) 3.0 0-1 Hammers Michael 17 (1832) 6.0
18 Dellaert Sander 18 (1823) 5.0 1-0 Bonte Gregoire 42 (1332) 2.5
19 Condes Alexie Sheen 43 (1294) 2.0 0-1 Marchal Laurent 19 (1813) 5.5
20 Gronsfeld Stefan 21 (1791) 4.5 1-0 De Smedt Lias 44 (1288) 3.0
21 Van Herreweghe Jarno 45 (1286) 2.0 ½-½ Pfeiffer Noah 22 (1790) 5.0
22 Akuatse Angel Kaleb 23 (1783) 4.0 1-0 Lorge Edouard 46 (1284) 3.0
23 Verhelst Eleen 47 (1251) 3.5 0-1 Ghyselen Tim 24 (1778) 5.0
  Vande Velde Justin 48 (0) 1.0 1 Bye      
  Swennen Fleur 20 (1799) 4.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Maerevoet Sim 1 (2264) 6.5 1-0 Moerman Thomas 14 (1923) 5.0
2 Butzen Robin 13 (1927) 6.0 0-1 Beukema Jasper 2 (2250) 7.5
3 Pauwels Xander 3 (2109) 5.5 1-0 Huygebaert Batist 16 (1876) 5.5
4 Seibt Sascha 15 (1916) 5.0 0-1 Ismail Tamer 4 (2094) 6.0
5 Boudry William 5 (2037) 4.0 1-0 Dellaert Sander 18 (1823) 5.0
6 Hammers Michael 17 (1832) 6.0 ½-½ Kolp Theo 6 (2001) 5.0
7 Dallemagne Maximilien 7 (1989) 7.0 ½-½ Gronsfeld Stefan 21 (1791) 4.5
8 Marchal Laurent 19 (1813) 5.5 1-0 De Coninck Erik 8 (1986) 5.5
9 De Bock Thijs 9 (1985) 5.5 1-0 Akuatse Angel Kaleb 23 (1783) 4.0
10 De Block Fabio 11 (1946) 5.0 1-0 Vande Velde Justin 48 (0) 1.0
11 Ghyselen Tim 24 (1778) 5.0 0-1 Van Dijck Bjarne 12 (1938) 5.5
12 Pfeiffer Noah 22 (1790) 5.0 0-1 Verheyen Olivier 10 (1954) 6.5
13 Dewitte Simon 34 (1604) 3.5 1-0 Van Herreweghe Jarno 45 (1286) 2.0
14 Pieper Theo 36 (1558) 3.5 0-1 Huettl Sofie 25 (1758) 5.0
15 Kumpen Jona 26 (1735) 5.5 0-1 Leboy Robbe 37 (1527) 3.0
16 Vukojevic Ferrari Viktor 38 (1452) 4.0 1-0 Aguilar Adriano 27 (1727) 4.0
17 Temmerman Sander 28 (1720) 5.0 1-0 Thienpont Xander 39 (1436) 4.0
18 Vermaercke Reinout 40 (1411) 3.5 ½-½ Lenaerts Robbe 29 (1693) 3.0
19 Vandeputte Samuel 30 (1686) 5.0 1-0 Wery Arthur 41 (1385) 3.0
20 Bonte Gregoire 42 (1332) 2.5 ½-½ Kuy Yannick 31 (1670) 4.0
21 Maltier Benjamin 32 (1633) 4.0 1-0 Condes Alexie Sheen 43 (1294) 2.0
22 De Smedt Lias 44 (1288) 3.0 0-1 Leyssens Bas 33 (1615) 4.5
23 Lorge Edouard 46 (1284) 3.0 ½-½ Rosik Gauthier 35 (1589) 4.0
  Verhelst Eleen 47 (1251) 3.5 1 Bye      
  Swennen Fleur 20 (1799) 4.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Boudry William 5 (2037) 4.0 ½-½ Maerevoet Sim 1 (2264) 6.5
2 Beukema Jasper 2 (2250) 7.5 1-0 De Bock Thijs 9 (1985) 5.5
3 Van Dijck Bjarne 12 (1938) 5.5 ½-½ Pauwels Xander 3 (2109) 5.5
4 Ismail Tamer 4 (2094) 6.0 1-0 De Block Fabio 11 (1946) 5.0
5 Kolp Theo 6 (2001) 5.0 1-0 Marchal Laurent 19 (1813) 5.5
6 Verheyen Olivier 10 (1954) 6.5 ½-½ Dallemagne Maximilien 7 (1989) 7.0
7 Gronsfeld Stefan 21 (1791) 4.5 ½-½ Hammers Michael 17 (1832) 6.0
8 De Coninck Erik 8 (1986) 5.5 1-0 Dewitte Simon 34 (1604) 3.5
9 Leyssens Bas 33 (1615) 4.5 0-1 Butzen Robin 13 (1927) 6.0
10 Moerman Thomas 14 (1923) 5.0 1-0 Temmerman Sander 28 (1720) 5.0
11 Leboy Robbe 37 (1527) 3.0 0-1 Seibt Sascha 15 (1916) 5.0
12 Huygebaert Batist 16 (1876) 5.5 0-1 Vandeputte Samuel 30 (1686) 5.0
13 Dellaert Sander 18 (1823) 5.0 0-1 Maltier Benjamin 32 (1633) 4.0
14 Akuatse Angel Kaleb 23 (1783) 4.0 1-0 Vukojevic Ferrari Viktor 38 (1452) 4.0
15 Vande Velde Justin 48 (0) 1.0 0-1 Ghyselen Tim 24 (1778) 5.0
16 Huettl Sofie 25 (1758) 5.0 0-1 Verhelst Eleen 47 (1251) 3.5
17 Rosik Gauthier 35 (1589) 4.0 1-0 Pfeiffer Noah 22 (1790) 5.0
18 Lenaerts Robbe 29 (1693) 3.0 1-0 Bonte Gregoire 42 (1332) 2.5
19 Kuy Yannick 31 (1670) 4.0 1-0 Lorge Edouard 46 (1284) 3.0
20 Van Herreweghe Jarno 45 (1286) 2.0 0-1 Vermaercke Reinout 40 (1411) 3.5
21 Thienpont Xander 39 (1436) 4.0 0-1 Swennen Fleur 20 (1799) 4.5
22 Wery Arthur 41 (1385) 3.0 0-1 Kumpen Jona 26 (1735) 5.5
23 Aguilar Adriano 27 (1727) 4.0 1-0 De Smedt Lias 44 (1288) 3.0
24 Condes Alexie Sheen 43 (1294) 2.0 0-1 Pieper Theo 36 (1558) 3.5
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Ismail Tamer 4 (2094) 6.0 0-1 Beukema Jasper 2 (2250) 7.5
2 Maerevoet Sim 1 (2264) 6.5 1-0 Kolp Theo 6 (2001) 5.0
3 Pauwels Xander 3 (2109) 5.5 ½-½ Boudry William 5 (2037) 4.0
4 Dallemagne Maximilien 7 (1989) 7.0 1-0 Van Dijck Bjarne 12 (1938) 5.5
5 Hammers Michael 17 (1832) 6.0 0-1 De Coninck Erik 8 (1986) 5.5
6 De Bock Thijs 9 (1985) 5.5 1-0 Marchal Laurent 19 (1813) 5.5
7 Ghyselen Tim 24 (1778) 5.0 0-1 Verheyen Olivier 10 (1954) 6.5
8 De Block Fabio 11 (1946) 5.0 0-1 Gronsfeld Stefan 21 (1791) 4.5
9 Butzen Robin 13 (1927) 6.0 1-0 Akuatse Angel Kaleb 23 (1783) 4.0
10 Vandeputte Samuel 30 (1686) 5.0 1-0 Moerman Thomas 14 (1923) 5.0
11 Seibt Sascha 15 (1916) 5.0 1-0 Verhelst Eleen 47 (1251) 3.5
12 Maltier Benjamin 32 (1633) 4.0 1-0 Lenaerts Robbe 29 (1693) 3.0
13 Vermaercke Reinout 40 (1411) 3.5 1-0 Kuy Yannick 31 (1670) 4.0
14 Dewitte Simon 34 (1604) 3.5 0-1 Rosik Gauthier 35 (1589) 4.0
15 Temmerman Sander 28 (1720) 5.0 1-0 Huygebaert Batist 16 (1876) 5.5
16 Pieper Theo 36 (1558) 3.5 0-1 Dellaert Sander 18 (1823) 5.0
17 Swennen Fleur 20 (1799) 4.5 1-0 Leboy Robbe 37 (1527) 3.0
18 Vukojevic Ferrari Viktor 38 (1452) 4.0 0-1 Huettl Sofie 25 (1758) 5.0
19 Kumpen Jona 26 (1735) 5.5 1-0 Leyssens Bas 33 (1615) 4.5
20 Vande Velde Justin 48 (0) 1.0 0-1 Aguilar Adriano 27 (1727) 4.0
21 Pfeiffer Noah 22 (1790) 5.0 1-0 Lorge Edouard 46 (1284) 3.0
22 Bonte Gregoire 42 (1332) 2.5 0-1 Van Herreweghe Jarno 45 (1286) 2.0
23 Condes Alexie Sheen 43 (1294) 2.0 ½-½ Thienpont Xander 39 (1436) 4.0
24 De Smedt Lias 44 (1288) 3.0 ½-½ Wery Arthur 41 (1385) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Beukema Jasper 2 (2250) 7.5 ½-½ Maerevoet Sim 1 (2264) 6.5
2 Verheyen Olivier 10 (1954) 6.5 1-0 Pauwels Xander 3 (2109) 5.5
3 Butzen Robin 13 (1927) 6.0 0-1 Ismail Tamer 4 (2094) 6.0
4 Boudry William 5 (2037) 4.0 ½-½ Seibt Sascha 15 (1916) 5.0
5 Maltier Benjamin 32 (1633) 4.0 0-1 Dallemagne Maximilien 7 (1989) 7.0
6 De Coninck Erik 8 (1986) 5.5 1-0 Vandeputte Samuel 30 (1686) 5.0
7 Gronsfeld Stefan 21 (1791) 4.5 0-1 De Bock Thijs 9 (1985) 5.5
8 Kolp Theo 6 (2001) 5.0 1-0 Rosik Gauthier 35 (1589) 4.0
9 Van Dijck Bjarne 12 (1938) 5.5 1-0 Vermaercke Reinout 40 (1411) 3.5
10 Akuatse Angel Kaleb 23 (1783) 4.0 0-1 De Block Fabio 11 (1946) 5.0
11 Moerman Thomas 14 (1923) 5.0 1-0 Ghyselen Tim 24 (1778) 5.0
12 Huettl Sofie 25 (1758) 5.0 ½-½ Hammers Michael 17 (1832) 6.0
13 Dellaert Sander 18 (1823) 5.0 ½-½ Kumpen Jona 26 (1735) 5.5
14 Marchal Laurent 19 (1813) 5.5 1-0 Temmerman Sander 28 (1720) 5.0
15 Aguilar Adriano 27 (1727) 4.0 1-0 Swennen Fleur 20 (1799) 4.5
16 Verhelst Eleen 47 (1251) 3.5 0-1 Pfeiffer Noah 22 (1790) 5.0
17 Lenaerts Robbe 29 (1693) 3.0 1-0 Dewitte Simon 34 (1604) 3.5
18 Kuy Yannick 31 (1670) 4.0 1-0 Van Herreweghe Jarno 45 (1286) 2.0
19 Huygebaert Batist 16 (1876) 5.5 1-0 Vukojevic Ferrari Viktor 38 (1452) 4.0
20 Leyssens Bas 33 (1615) 4.5 1-0 Vande Velde Justin 48 (0) 1.0
21 Leboy Robbe 37 (1527) 3.0 0-1 Pieper Theo 36 (1558) 3.5
22 Thienpont Xander 39 (1436) 4.0 0-1 De Smedt Lias 44 (1288) 3.0
23 Wery Arthur 41 (1385) 3.0 1-0 Condes Alexie Sheen 43 (1294) 2.0
24 Lorge Edouard 46 (1284) 3.0 ½-½ Bonte Gregoire 42 (1332) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dallemagne Maximilien 7 (1989) 7.0 1-0 Beukema Jasper 2 (2250) 7.5
2 Maerevoet Sim 1 (2264) 6.5 1-0 De Coninck Erik 8 (1986) 5.5
3 De Bock Thijs 9 (1985) 5.5 1-0 Ismail Tamer 4 (2094) 6.0
4 Verheyen Olivier 10 (1954) 6.5 1-0 Boudry William 5 (2037) 4.0
5 Seibt Sascha 15 (1916) 5.0 ½-½ Van Dijck Bjarne 12 (1938) 5.5
6 Pauwels Xander 3 (2109) 5.5 1-0 Kolp Theo 6 (2001) 5.0
7 De Block Fabio 11 (1946) 5.0 ½-½ Aguilar Adriano 27 (1727) 4.0
8 Vandeputte Samuel 30 (1686) 5.0 ½-½ Butzen Robin 13 (1927) 6.0
9 Gronsfeld Stefan 21 (1791) 4.5 1-0 Moerman Thomas 14 (1923) 5.0
10 Marchal Laurent 19 (1813) 5.5 ½-½ Maltier Benjamin 32 (1633) 4.0
11 Hammers Michael 17 (1832) 6.0 1-0 Lenaerts Robbe 29 (1693) 3.0
12 Rosik Gauthier 35 (1589) 4.0 0-1 Dellaert Sander 18 (1823) 5.0
13 Pfeiffer Noah 22 (1790) 5.0 1-0 Kuy Yannick 31 (1670) 4.0
14 Kumpen Jona 26 (1735) 5.5 0-1 Huettl Sofie 25 (1758) 5.0
15 Vermaercke Reinout 40 (1411) 3.5 0-1 Akuatse Angel Kaleb 23 (1783) 4.0
16 Pieper Theo 36 (1558) 3.5 0-1 Huygebaert Batist 16 (1876) 5.5
17 Swennen Fleur 20 (1799) 4.5 ½-½ Verhelst Eleen 47 (1251) 3.5
18 Ghyselen Tim 24 (1778) 5.0 1-0 Leyssens Bas 33 (1615) 4.5
19 Temmerman Sander 28 (1720) 5.0 0-1 Dewitte Simon 34 (1604) 3.5
20 Van Herreweghe Jarno 45 (1286) 2.0 0-1 Wery Arthur 41 (1385) 3.0
21 De Smedt Lias 44 (1288) 3.0 1-0 Leboy Robbe 37 (1527) 3.0
22 Vukojevic Ferrari Viktor 38 (1452) 4.0 1-0 Vande Velde Justin 48 (0) 1.0
23 Bonte Gregoire 42 (1332) 2.5 ½-½ Thienpont Xander 39 (1436) 4.0
24 Lorge Edouard 46 (1284) 3.0 1-0 Condes Alexie Sheen 43 (1294) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Maerevoet Sim 1 (2264) 6.5 ½-½ Verheyen Olivier 10 (1954) 6.5
2 De Bock Thijs 9 (1985) 5.5 0-1 Dallemagne Maximilien 7 (1989) 7.0
3 Beukema Jasper 2 (2250) 7.5 1-0 Seibt Sascha 15 (1916) 5.0
4 De Coninck Erik 8 (1986) 5.5 0-1 Pauwels Xander 3 (2109) 5.5
5 Ismail Tamer 4 (2094) 6.0 1-0 Gronsfeld Stefan 21 (1791) 4.5
6 Van Dijck Bjarne 12 (1938) 5.5 1-0 Kolp Theo 6 (2001) 5.0
7 Boudry William 5 (2037) 4.0 ½-½ Marchal Laurent 19 (1813) 5.5
8 Huettl Sofie 25 (1758) 5.0 1-0 De Block Fabio 11 (1946) 5.0
9 Butzen Robin 13 (1927) 6.0 1-0 Pfeiffer Noah 22 (1790) 5.0
10 Aguilar Adriano 27 (1727) 4.0 ½-½ Hammers Michael 17 (1832) 6.0
11 Dellaert Sander 18 (1823) 5.0 1-0 Vandeputte Samuel 30 (1686) 5.0
12 Moerman Thomas 14 (1923) 5.0 1-0 Maltier Benjamin 32 (1633) 4.0
13 Huygebaert Batist 16 (1876) 5.5 1-0 Ghyselen Tim 24 (1778) 5.0
14 Akuatse Angel Kaleb 23 (1783) 4.0 1-0 Swennen Fleur 20 (1799) 4.5
15 Verhelst Eleen 47 (1251) 3.5 0-1 Kumpen Jona 26 (1735) 5.5
16 Lenaerts Robbe 29 (1693) 3.0 0-1 Rosik Gauthier 35 (1589) 4.0
17 Kuy Yannick 31 (1670) 4.0 1-0 De Smedt Lias 44 (1288) 3.0
18 Dewitte Simon 34 (1604) 3.5 1-0 Vermaercke Reinout 40 (1411) 3.5
19 Wery Arthur 41 (1385) 3.0 0-1 Temmerman Sander 28 (1720) 5.0
20 Leyssens Bas 33 (1615) 4.5 ½-½ Vukojevic Ferrari Viktor 38 (1452) 4.0
21 Pieper Theo 36 (1558) 3.5 1-0 Lorge Edouard 46 (1284) 3.0
22 Vande Velde Justin 48 (0) 1.0 0-1 Bonte Gregoire 42 (1332) 2.5
23 Thienpont Xander 39 (1436) 4.0 1-0 Van Herreweghe Jarno 45 (1286) 2.0
24 Condes Alexie Sheen 43 (1294) 2.0 0-1 Leboy Robbe 37 (1527) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dallemagne Maximilien 7 (1989) 7.0 ½-½ Maerevoet Sim 1 (2264) 6.5
2 Verheyen Olivier 10 (1954) 6.5 0-1 Beukema Jasper 2 (2250) 7.5
3 Pauwels Xander 3 (2109) 5.5 ½-½ De Bock Thijs 9 (1985) 5.5
4 Ismail Tamer 4 (2094) 6.0 ½-½ Van Dijck Bjarne 12 (1938) 5.5
5 Dellaert Sander 18 (1823) 5.0 0-1 Butzen Robin 13 (1927) 6.0
6 De Coninck Erik 8 (1986) 5.5 1-0 Huettl Sofie 25 (1758) 5.0
7 Hammers Michael 17 (1832) 6.0 1-0 Boudry William 5 (2037) 4.0
8 Marchal Laurent 19 (1813) 5.5 1-0 Moerman Thomas 14 (1923) 5.0
9 Seibt Sascha 15 (1916) 5.0 ½-½ Gronsfeld Stefan 21 (1791) 4.5
10 Akuatse Angel Kaleb 23 (1783) 4.0 0-1 Huygebaert Batist 16 (1876) 5.5
11 Pfeiffer Noah 22 (1790) 5.0 1-0 Aguilar Adriano 27 (1727) 4.0
12 Kolp Theo 6 (2001) 5.0 1-0 Kuy Yannick 31 (1670) 4.0
13 Maltier Benjamin 32 (1633) 4.0 0-1 De Block Fabio 11 (1946) 5.0
14 Kumpen Jona 26 (1735) 5.5 1-0 Dewitte Simon 34 (1604) 3.5
15 Rosik Gauthier 35 (1589) 4.0 0-1 Vandeputte Samuel 30 (1686) 5.0
16 Temmerman Sander 28 (1720) 5.0 1-0 Pieper Theo 36 (1558) 3.5
17 Ghyselen Tim 24 (1778) 5.0 1-0 Lenaerts Robbe 29 (1693) 3.0
18 Swennen Fleur 20 (1799) 4.5 1-0 Wery Arthur 41 (1385) 3.0
19 Bonte Gregoire 42 (1332) 2.5 0-1 Leyssens Bas 33 (1615) 4.5
20 Vukojevic Ferrari Viktor 38 (1452) 4.0 1-0 De Smedt Lias 44 (1288) 3.0
21 Vermaercke Reinout 40 (1411) 3.5 1-0 Verhelst Eleen 47 (1251) 3.5
22 Leboy Robbe 37 (1527) 3.0 0-1 Thienpont Xander 39 (1436) 4.0
23 Van Herreweghe Jarno 45 (1286) 2.0 0-1 Lorge Edouard 46 (1284) 3.0
24 Vande Velde Justin 48 (0) 1.0 0-1 Condes Alexie Sheen 43 (1294) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 9 (14/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Beukema Jasper 2 (2250) 7.5 1-0 Pauwels Xander 3 (2109) 5.5
2 Butzen Robin 13 (1927) 6.0 ½-½ Dallemagne Maximilien 7 (1989) 7.0
3 Maerevoet Sim 1 (2264) 6.5 ½-½ Ismail Tamer 4 (2094) 6.0
4 Van Dijck Bjarne 12 (1938) 5.5 0-1 Verheyen Olivier 10 (1954) 6.5
5 De Bock Thijs 9 (1985) 5.5 0-1 Hammers Michael 17 (1832) 6.0
6 Huygebaert Batist 16 (1876) 5.5 ½-½ De Coninck Erik 8 (1986) 5.5
7 De Block Fabio 11 (1946) 5.0 ½-½ Marchal Laurent 19 (1813) 5.5
8 Kolp Theo 6 (2001) 5.0 ½-½ Pfeiffer Noah 22 (1790) 5.0
9 Vandeputte Samuel 30 (1686) 5.0 ½-½ Seibt Sascha 15 (1916) 5.0
10 Huettl Sofie 25 (1758) 5.0 ½-½ Dellaert Sander 18 (1823) 5.0
11 Gronsfeld Stefan 21 (1791) 4.5 0-1 Kumpen Jona 26 (1735) 5.5
12 Boudry William 5 (2037) 4.0 0-1 Temmerman Sander 28 (1720) 5.0
13 Moerman Thomas 14 (1923) 5.0 1-0 Akuatse Angel Kaleb 23 (1783) 4.0
14 Aguilar Adriano 27 (1727) 4.0 0-1 Ghyselen Tim 24 (1778) 5.0
15 Dewitte Simon 34 (1604) 3.5 0-1 Swennen Fleur 20 (1799) 4.5
16 Kuy Yannick 31 (1670) 4.0 ½-½ Rosik Gauthier 35 (1589) 4.0
17 Maltier Benjamin 32 (1633) 4.0 ½-½ Vukojevic Ferrari Viktor 38 (1452) 4.0
18 Leyssens Bas 33 (1615) 4.5 1-0 Vermaercke Reinout 40 (1411) 3.5
19 Lorge Edouard 46 (1284) 3.0 0-1 Thienpont Xander 39 (1436) 4.0
20 Wery Arthur 41 (1385) 3.0 ½-½ Pieper Theo 36 (1558) 3.5
21 De Smedt Lias 44 (1288) 3.0 ½-½ Lenaerts Robbe 29 (1693) 3.0
22 Verhelst Eleen 47 (1251) 3.5 1-0 Bonte Gregoire 42 (1332) 2.5
23 Leboy Robbe 37 (1527) 3.0 1-0 Vande Velde Justin 48 (0) 1.0
24 Condes Alexie Sheen 43 (1294) 2.0 ½-½ Van Herreweghe Jarno 45 (1286) 2.0
Begin van de pagina

FM Beukema Jasper (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.50086
N-Elo2232
FIDE-ID1032984
F-Elo2250
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Kumpen Jona BEL 1735 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Butzen Robin BEL 1927 6.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 2      De Bock Thijs BEL 1985 5.5 W - 1 3.0 0.82 +0.18
4 1      Ismail Tamer BEL 2094 6.0 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
5 1      Maerevoet Sim BEL 2264 6.5 W - ½ 4.5 0.48 +0.02
6 1      Dallemagne Maximilien BEL 1989 7.0 Z v 0 4.5 0.82 -0.82
7 3      Seibt Sascha BEL 1916 5.0 W v 1 5.5 0.88 +0.12
8 2      Verheyen Olivier BEL 1954 6.5 Z v 1 6.5 0.85 +0.15
9 1      Pauwels Xander BEL 2109 5.5 W v 1 7.5 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1997 53.5 Totaal 7.5 7.04 +0.46
Begin van de pagina
Dallemagne Maximilien (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.12756
N-Elo1927
FIDE-ID236543
F-Elo1989
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Kuy Yannick BEL 1670 4.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 7      Gronsfeld Stefan BEL 1791 4.5 W - ½ 1.5 0.76 -0.26
3 6      Verheyen Olivier BEL 1954 6.5 Z - ½ 2.0 0.55 -0.05
4 4      Van Dijck Bjarne BEL 1938 5.5 W - 1 3.0 0.57 +0.43
5 5      Maltier Benjamin BEL 1633 4.0 Z ^ 1 4.0 0.89 +0.11
6 1 FM Beukema Jasper BEL 2250 7.5 W ^ 1 5.0 0.18 +0.82
7 2      De Bock Thijs BEL 1985 5.5 Z ^ 1 6.0 0.51 +0.49
8 1      Maerevoet Sim BEL 2264 6.5 W ^ ½ 6.5 0.17 +0.33
9 2      Butzen Robin BEL 1927 6.0 Z v ½ 7.0 0.59 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1934 50.0 Totaal 7.0 5.09 +1.91
Begin van de pagina
Maerevoet Sim (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10832
N-Elo2256
FIDE-ID241725
F-Elo2264
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Huettl Sofie BEL 1758 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Moerman Thomas BEL 1923 5.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 1      Boudry William BEL 2037 4.0 Z - ½ 2.5 0.79 -0.29
4 2      Kolp Theo BEL 2001 5.0 W - 1 3.5 0.82 +0.18
5 1 FM Beukema Jasper BEL 2250 7.5 Z - ½ 4.0 0.52 -0.02
6 2      De Coninck Erik BEL 1986 5.5 W ^ 1 5.0 0.83 +0.17
7 1      Verheyen Olivier BEL 1954 6.5 W ^ ½ 5.5 0.86 -0.36
8 1      Dallemagne Maximilien BEL 1989 7.0 Z - ½ 6.0 0.83 -0.33
9 3      Ismail Tamer BEL 2094 6.0 W ^ ½ 6.5 0.72 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1999 51.5 Totaal 6.5 7.17 -0.67
Begin van de pagina
Verheyen Olivier (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10978
N-Elo1944
FIDE-ID236055
F-Elo1954
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Dewitte Simon BEL 1604 3.5 W - ½ 0.5 0.89 -0.39
2 12      Pfeiffer Noah BEL 1790 5.0 Z - 1 1.5 0.72 +0.28
3 6      Dallemagne Maximilien BEL 1989 7.0 W - ½ 2.0 0.45 +0.05
4 7      Ghyselen Tim BEL 1778 5.0 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
5 2      Pauwels Xander BEL 2109 5.5 W - 1 4.0 0.29 +0.71
6 4      Boudry William BEL 2037 4.0 W - 1 5.0 0.39 +0.61
7 1      Maerevoet Sim BEL 2264 6.5 Z v ½ 5.5 0.14 +0.36
8 2 FM Beukema Jasper BEL 2250 7.5 W v 0 5.5 0.15 -0.15
9 4      Van Dijck Bjarne BEL 1938 5.5 Z - 1 6.5 0.52 +0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1973 49.5 Totaal 6.5 4.28 +2.22
Begin van de pagina
Ismail Tamer (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.12899
N-Elo2094
FIDE-ID2909332
F-Elo2088
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Temmerman Sander BEL 1720 5.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 4      Seibt Sascha BEL 1916 5.0 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
3 4      De Block Fabio BEL 1946 5.0 W - 1 3.0 0.70 +0.30
4 1 FM Beukema Jasper BEL 2250 7.5 W - 0 3.0 0.29 -0.29
5 3      Butzen Robin BEL 1927 6.0 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
6 3      De Bock Thijs BEL 1985 5.5 Z - 0 4.0 0.65 -0.65
7 5      Gronsfeld Stefan BEL 1791 4.5 W - 1 5.0 0.86 +0.14
8 4      Van Dijck Bjarne BEL 1938 5.5 W - ½ 5.5 0.71 -0.21
9 3      Maerevoet Sim BEL 2264 6.5 Z - ½ 6.0 0.28 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1970 50.5 Totaal 6.0 5.84 +0.16
Begin van de pagina
Butzen Robin (Rank: 13)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.13707
N-Elo1863
FIDE-ID244392
F-Elo1927
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Leboy Robbe BEL 1527 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Beukema Jasper BEL 2250 7.5 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 9      Leyssens Bas BEL 1615 4.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
4 9      Akuatse Angel Kaleb BEL 1783 4.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
5 3      Ismail Tamer BEL 2094 6.0 W - 0 3.0 0.28 -0.28
6 8      Vandeputte Samuel BEL 1686 5.0 Z - ½ 3.5 0.80 -0.30
7 9      Pfeiffer Noah BEL 1790 5.0 W - 1 4.5 0.68 +0.32
8 5      Dellaert Sander BEL 1823 5.0 Z - 1 5.5 0.64 +0.36
9 2      Dallemagne Maximilien BEL 1989 7.0 W - ½ 6.0 0.41 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1839 47.0 Totaal 6.0 5.41 +0.59
Begin van de pagina
Hammers Michael (Rank: 17)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.13201
N-Elo1792
FIDE-ID237256
F-Elo1832
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Wery Arthur FRA 1385 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Kolp Theo BEL 2001 5.0 W - ½ 1.5 0.28 +0.22
3 7      Gronsfeld Stefan BEL 1791 4.5 Z - ½ 2.0 0.56 -0.06
4 5      De Coninck Erik BEL 1986 5.5 W - 0 2.0 0.29 -0.29
5 12      Huettl Sofie BEL 1758 5.0 Z - ½ 2.5 0.60 -0.10
6 11      Lenaerts Robbe BEL 1693 3.0 W - 1 3.5 0.69 +0.31
7 10      Aguilar Adriano BEL 1727 4.0 Z - ½ 4.0 0.64 -0.14
8 7      Boudry William BEL 2037 4.0 W - 1 5.0 0.24 +0.76
9 5      De Bock Thijs BEL 1985 5.5 Z - 1 6.0 0.30 +0.70
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1818 39.5 Totaal 6.0 4.52 +1.48
Begin van de pagina
De Bock Thijs (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.12997
N-Elo1985
FIDE-ID237809
F-Elo1965
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Leyssens Bas BEL 1615 4.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 9      Akuatse Angel Kaleb BEL 1783 4.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
3 2 FM Beukema Jasper BEL 2250 7.5 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
4 6      Marchal Laurent BEL 1813 5.5 W - 1 3.0 0.73 +0.27
5 7      Gronsfeld Stefan BEL 1791 4.5 Z - 1 4.0 0.75 +0.25
6 3      Ismail Tamer BEL 2094 6.0 W - 1 5.0 0.35 +0.65
7 2      Dallemagne Maximilien BEL 1989 7.0 W - 0 5.0 0.49 -0.49
8 3      Pauwels Xander BEL 2109 5.5 Z - ½ 5.5 0.33 +0.17
9 5      Hammers Michael BEL 1832 6.0 W - 0 5.5 0.70 -0.70
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1919 50.5 Totaal 5.5 5.19 +0.31
Begin van de pagina
Pauwels Xander (Rank: 3)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.11927
N-Elo2084
FIDE-ID235709
F-Elo2109
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Aguilar Adriano BEL 1727 4.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 3      Huygebaert Batist BEL 1876 5.5 W - 1 2.0 0.79 +0.21
3 3      Van Dijck Bjarne BEL 1938 5.5 Z - ½ 2.5 0.73 -0.23
4 3      Boudry William BEL 2037 4.0 W - ½ 3.0 0.60 -0.10
5 2      Verheyen Olivier BEL 1954 6.5 Z - 0 3.0 0.71 -0.71
6 6      Kolp Theo BEL 2001 5.0 W - 1 4.0 0.65 +0.35
7 4      De Coninck Erik BEL 1986 5.5 Z ^ 1 5.0 0.67 +0.33
8 3      De Bock Thijs BEL 1985 5.5 W ^ ½ 5.5 0.67 -0.17
9 1 FM Beukema Jasper BEL 2250 7.5 Z - 0 5.5 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1972 49.0 Totaal 5.5 6.04 -0.54
Begin van de pagina
Van Dijck Bjarne (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.10399
N-Elo1938
FIDE-ID239348
F-Elo1928
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Pieper Theo BEL 1558 3.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 11      Ghyselen Tim BEL 1778 5.0 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
3 3      Pauwels Xander BEL 2109 5.5 W - ½ 2.5 0.27 +0.23
4 4      Dallemagne Maximilien BEL 1989 7.0 Z - 0 2.5 0.43 -0.43
5 9      Vermaercke Reinout BEL 1411 3.5 W v 1 3.5 0.92 +0.08
6 5      Seibt Sascha BEL 1916 5.0 Z v ½ 4.0 0.53 -0.03
7 6      Kolp Theo BEL 2001 5.0 W - 1 5.0 0.41 +0.59
8 4      Ismail Tamer BEL 2094 6.0 Z v ½ 5.5 0.29 +0.21
9 4      Verheyen Olivier BEL 1954 6.5 W v 0 5.5 0.48 -0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1867 47.0 Totaal 5.5 4.95 +0.55
Begin van de pagina
De Coninck Erik (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.10474
N-Elo1986
FIDE-ID233234
F-Elo1981
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Maltier Benjamin BEL 1633 4.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 8      Marchal Laurent BEL 1813 5.5 Z - 0 1.0 0.73 -0.73
3 8      Dewitte Simon BEL 1604 3.5 W - 1 2.0 0.91 +0.09
4 5      Hammers Michael BEL 1832 6.0 Z ^ 1 3.0 0.71 +0.29
5 6      Vandeputte Samuel BEL 1686 5.0 W ^ 1 4.0 0.85 +0.15
6 2      Maerevoet Sim BEL 2264 6.5 Z - 0 4.0 0.17 -0.17
7 4      Pauwels Xander BEL 2109 5.5 W - 0 4.0 0.33 -0.33
8 6      Huettl Sofie BEL 1758 5.0 W - 1 5.0 0.79 +0.21
9 6      Huygebaert Batist BEL 1876 5.5 Z ^ ½ 5.5 0.65 -0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1841 46.5 Totaal 5.5 6.03 -0.53
Begin van de pagina
Marchal Laurent (Rank: 19)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.60517
N-Elo1813
FIDE-ID234630
F-Elo1809
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Condes Alexie Sheen BEL 1294 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      De Coninck Erik BEL 1986 5.5 W - 1 2.0 0.27 +0.73
3 5      Kolp Theo BEL 2001 5.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
4 6      De Bock Thijs BEL 1985 5.5 Z v 0 2.0 0.27 -0.27
5 14      Temmerman Sander BEL 1720 5.0 W v 1 3.0 0.63 +0.37
6 10      Maltier Benjamin BEL 1633 4.0 W - ½ 3.5 0.74 -0.24
7 7      Boudry William BEL 2037 4.0 Z - ½ 4.0 0.22 +0.28
8 8      Moerman Thomas BEL 1923 5.0 W - 1 5.0 0.35 +0.65
9 7      De Block Fabio BEL 1946 5.0 Z - ½ 5.5 0.32 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1836 41.0 Totaal 5.5 3.98 +1.52
Begin van de pagina
Huygebaert Batist (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.11526
N-Elo1832
FIDE-ID238422
F-Elo1876
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vermaercke Reinout BEL 1411 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Pauwels Xander BEL 2109 5.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
3 12      Vandeputte Samuel BEL 1686 5.0 W - 0 1.0 0.75 -0.75
4 15      Temmerman Sander BEL 1720 5.0 Z - 0 1.0 0.71 -0.71
5 19      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1452 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 16      Pieper Theo BEL 1558 3.5 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
7 13      Ghyselen Tim BEL 1778 5.0 W - 1 4.0 0.63 +0.37
8 10      Akuatse Angel Kaleb BEL 1783 4.0 Z - 1 5.0 0.63 +0.37
9 6      De Coninck Erik BEL 1986 5.5 W - ½ 5.5 0.35 +0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1720 41.0 Totaal 5.5 5.99 -0.49
Begin van de pagina
Kumpen Jona (Rank: 26)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.12667
N-Elo1720
FIDE-ID238520
F-Elo1735
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Beukema Jasper BEL 2250 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Leboy Robbe BEL 1527 3.0 W - 0 0.0 0.77 -0.77
3 22      Wery Arthur FRA 1385 3.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
4 19      Leyssens Bas BEL 1615 4.5 W - 1 2.0 0.66 +0.34
5 13      Dellaert Sander BEL 1823 5.0 Z - ½ 2.5 0.38 +0.12
6 14      Huettl Sofie BEL 1758 5.0 W - 0 2.5 0.47 -0.47
7 15      Verhelst Eleen BEL 1251 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
8 14      Dewitte Simon BEL 1604 3.5 W - 1 4.5 0.68 +0.32
9 11      Gronsfeld Stefan BEL 1791 4.5 Z - 1 5.5 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1667 39.5 Totaal 5.5 5.27 +0.23
Begin van de pagina
Seibt Sascha (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14182
N-Elo1916
FIDE-ID243566
F-Elo1916
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Thienpont Xander BEL 1436 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Ismail Tamer BEL 2094 6.0 W - 0 1.0 0.27 -0.27
3 11      Leboy Robbe BEL 1527 3.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
4 11      Verhelst Eleen BEL 1251 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Boudry William BEL 2037 4.0 Z - ½ 3.5 0.34 +0.16
6 5      Van Dijck Bjarne BEL 1938 5.5 W - ½ 4.0 0.47 +0.03
7 3 FM Beukema Jasper BEL 2250 7.5 Z - 0 4.0 0.12 -0.12
8 9      Gronsfeld Stefan BEL 1791 4.5 W ^ ½ 4.5 0.67 -0.17
9 9      Vandeputte Samuel BEL 1686 5.0 Z ^ ½ 5.0 0.79 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1778 43.0 Totaal 5.0 5.41 -0.41
Begin van de pagina
Kolp Theo (Rank: 6)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.50003
N-Elo1933
FIDE-ID233749
F-Elo2001
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vandeputte Samuel BEL 1686 5.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 6      Hammers Michael BEL 1832 6.0 Z - ½ 1.5 0.72 -0.22
3 5      Marchal Laurent BEL 1813 5.5 W - 1 2.5 0.74 +0.26
4 2      Maerevoet Sim BEL 2264 6.5 Z ^ 0 2.5 0.18 -0.18
5 8      Rosik Gauthier BEL 1589 4.0 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
6 6      Pauwels Xander BEL 2109 5.5 Z - 0 3.5 0.35 -0.35
7 6      Van Dijck Bjarne BEL 1938 5.5 Z v 0 3.5 0.59 -0.59
8 12      Kuy Yannick BEL 1670 4.0 W v 1 4.5 0.88 +0.12
9 8      Pfeiffer Noah BEL 1790 5.0 W ^ ½ 5.0 0.77 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1854 47.0 Totaal 5.0 6.01 -1.01
Begin van de pagina
De Block Fabio (Rank: 11)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.11034
N-Elo1923
FIDE-ID226181
F-Elo1946
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Rosik Gauthier BEL 1589 4.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 10      Vande Velde Justin BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Ismail Tamer BEL 2094 6.0 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
4 8      Gronsfeld Stefan BEL 1791 4.5 W - 0 2.0 0.71 -0.71
5 10      Akuatse Angel Kaleb BEL 1783 4.0 Z - 1 3.0 0.72 +0.28
6 7      Aguilar Adriano BEL 1727 4.0 W - ½ 3.5 0.78 -0.28
7 8      Huettl Sofie BEL 1758 5.0 Z - 0 3.5 0.74 -0.74
8 13      Maltier Benjamin BEL 1633 4.0 Z - 1 4.5 0.86 +0.14
9 7      Marchal Laurent BEL 1813 5.5 W - ½ 5.0 0.68 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1773 38.0 Totaal 5.0 6.60 -1.60
Begin van de pagina
Vandeputte Samuel (Rank: 30)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.11906
N-Elo1686
FIDE-ID231959
F-Elo1686
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kolp Theo BEL 2001 5.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 19      Wery Arthur FRA 1385 3.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
3 12      Huygebaert Batist BEL 1876 5.5 Z - 1 2.0 0.25 +0.75
4 10      Moerman Thomas BEL 1923 5.0 W - 1 3.0 0.20 +0.80
5 6      De Coninck Erik BEL 1986 5.5 Z - 0 3.0 0.15 -0.15
6 8      Butzen Robin BEL 1927 6.0 W - ½ 3.5 0.20 +0.30
7 11      Dellaert Sander BEL 1823 5.0 Z - 0 3.5 0.32 -0.32
8 15      Rosik Gauthier BEL 1589 4.0 Z - 1 4.5 0.63 +0.37
9 9      Seibt Sascha BEL 1916 5.0 W - ½ 5.0 0.21 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1825 44.0 Totaal 5.0 2.95 +2.05
Begin van de pagina
Moerman Thomas (Rank: 14)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.11463
N-Elo1922
FIDE-ID235644
F-Elo1923
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1452 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Maerevoet Sim BEL 2264 6.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 10      Temmerman Sander BEL 1720 5.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
4 10      Vandeputte Samuel BEL 1686 5.0 Z - 0 2.0 0.80 -0.80
5 11      Ghyselen Tim BEL 1778 5.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
6 9      Gronsfeld Stefan BEL 1791 4.5 Z - 0 3.0 0.68 -0.68
7 12      Maltier Benjamin BEL 1633 4.0 W - 1 4.0 0.84 +0.16
8 8      Marchal Laurent BEL 1813 5.5 Z ^ 0 4.0 0.65 -0.65
9 13      Akuatse Angel Kaleb BEL 1783 4.0 W ^ 1 5.0 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1768 43.5 Totaal 5.0 6.15 -1.15
Begin van de pagina
Dellaert Sander (Rank: 18)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.11831
N-Elo1790
FIDE-ID235318
F-Elo1823
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Bonte Gregoire BEL 1332 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Boudry William BEL 2037 4.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 13      Maltier Benjamin BEL 1633 4.0 W - 0 1.0 0.75 -0.75
4 16      Pieper Theo BEL 1558 3.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
5 13      Kumpen Jona BEL 1735 5.5 W - ½ 2.5 0.62 -0.12
6 12      Rosik Gauthier BEL 1589 4.0 Z - 1 3.5 0.79 +0.21
7 11      Vandeputte Samuel BEL 1686 5.0 W - 1 4.5 0.68 +0.32
8 5      Butzen Robin BEL 1927 6.0 W - 0 4.5 0.36 -0.36
9 10      Huettl Sofie BEL 1758 5.0 Z - ½ 5.0 0.59 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1695 39.5 Totaal 5.0 5.76 -0.76
Begin van de pagina
Huettl Sofie (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.12524
N-Elo1746
FIDE-ID236730
F-Elo1758
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Maerevoet Sim BEL 2264 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Pieper Theo BEL 1558 3.5 Z - 1 1.0 0.76 +0.24
3 16      Verhelst Eleen BEL 1251 3.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 18      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1452 4.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
5 12      Hammers Michael BEL 1832 6.0 W - ½ 2.5 0.40 +0.10
6 14      Kumpen Jona BEL 1735 5.5 Z - 1 3.5 0.53 +0.47
7 8      De Block Fabio BEL 1946 5.0 W - 1 4.5 0.26 +0.74
8 6      De Coninck Erik BEL 1986 5.5 Z - 0 4.5 0.21 -0.21
9 10      Dellaert Sander BEL 1823 5.0 W v ½ 5.0 0.41 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1760 44.5 Totaal 5.0 4.43 +0.57
Begin van de pagina
Ghyselen Tim (Rank: 24)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.13365
N-Elo1708
FIDE-ID241466
F-Elo1778
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Verhelst Eleen BEL 1251 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Van Dijck Bjarne BEL 1938 5.5 W - 0 1.0 0.29 -0.29
3 15      Vande Velde Justin BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Verheyen Olivier BEL 1954 6.5 W - 0 2.0 0.27 -0.27
5 11      Moerman Thomas BEL 1923 5.0 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
6 18      Leyssens Bas BEL 1615 4.5 W - 1 3.0 0.72 +0.28
7 13      Huygebaert Batist BEL 1876 5.5 Z - 0 3.0 0.37 -0.37
8 17      Lenaerts Robbe BEL 1693 3.0 W - 1 4.0 0.62 +0.38
9 14      Aguilar Adriano BEL 1727 4.0 Z v 1 5.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1747 38.5 Totaal 5.0 4.99 +0.01
Begin van de pagina
Pfeiffer Noah (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.13545
N-Elo1712
FIDE-ID241881
F-Elo1790
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 2.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 12      Verheyen Olivier BEL 1954 6.5 W - 0 0.5 0.28 -0.28
3 17      Rosik Gauthier BEL 1589 4.0 Z - 0 0.5 0.76 -0.76
4 21      Lorge Edouard BEL 1284 3.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
5 16      Verhelst Eleen BEL 1251 3.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
6 13      Kuy Yannick BEL 1670 4.0 W ^ 1 3.5 0.66 +0.34
7 9      Butzen Robin BEL 1927 6.0 Z ^ 0 3.5 0.32 -0.32
8 11      Aguilar Adriano BEL 1727 4.0 W - 1 4.5 0.59 +0.41
9 8      Kolp Theo BEL 2001 5.0 Z ^ ½ 5.0 0.23 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1632 38.0 Totaal 5.0 5.60 -0.60
Begin van de pagina
Temmerman Sander (Rank: 28)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.13522
N-Elo1720
FIDE-ID242071
F-Elo1704
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Ismail Tamer BEL 2094 6.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 17      Thienpont Xander BEL 1436 4.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
3 10      Moerman Thomas BEL 1923 5.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
4 15      Huygebaert Batist BEL 1876 5.5 W - 1 2.0 0.29 +0.71
5 14      Marchal Laurent BEL 1813 5.5 Z - 0 2.0 0.37 -0.37
6 19      Dewitte Simon BEL 1604 3.5 W - 0 2.0 0.66 -0.66
7 19      Wery Arthur FRA 1385 3.0 Z v 1 3.0 0.88 +0.12
8 16      Pieper Theo BEL 1558 3.5 W v 1 4.0 0.71 +0.29
9 12      Boudry William BEL 2037 4.0 Z ^ 1 5.0 0.13 +0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1747 40.0 Totaal 5.0 4.22 +0.78
Begin van de pagina
Gronsfeld Stefan (Rank: 21)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.13319
N-Elo1726
FIDE-ID243906
F-Elo1791
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      De Smedt Lias BEL 1288 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Dallemagne Maximilien BEL 1989 7.0 Z - ½ 1.5 0.24 +0.26
3 7      Hammers Michael BEL 1832 6.0 W - ½ 2.0 0.44 +0.06
4 8      De Block Fabio BEL 1946 5.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
5 7      De Bock Thijs BEL 1985 5.5 W - 0 3.0 0.25 -0.25
6 9      Moerman Thomas BEL 1923 5.0 W - 1 4.0 0.32 +0.68
7 5      Ismail Tamer BEL 2094 6.0 Z - 0 4.0 0.14 -0.14
8 9      Seibt Sascha BEL 1916 5.0 Z - ½ 4.5 0.33 +0.17
9 11      Kumpen Jona BEL 1735 5.5 W - 0 4.5 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1856 48.0 Totaal 4.5 3.51 +0.99
Begin van de pagina
Swennen Fleur (Rank: 20)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.10590
N-Elo1760
FIDE-ID233366
F-Elo1799
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 21      Thienpont Xander BEL 1436 4.0 Z v 1 1.0 0.90 +0.10
4 17      Leboy Robbe BEL 1527 3.0 W v 1 2.0 0.83 +0.17
5 15      Aguilar Adriano BEL 1727 4.0 Z - 0 2.0 0.60 -0.60
6 17      Verhelst Eleen BEL 1251 3.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 14      Akuatse Angel Kaleb BEL 1783 4.0 Z - 0 2.5 0.52 -0.52
8 18      Wery Arthur FRA 1385 3.0 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
9 15      Dewitte Simon BEL 1604 3.5 Z ^ 1 4.5 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1530 25.0 Totaal 4.5 5.44 -0.94
Begin van de pagina
Leyssens Bas (Rank: 33)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.50069
N-Elo1565
FIDE-ID246000
F-Elo1615
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Bock Thijs BEL 1985 5.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 22      De Smedt Lias BEL 1288 3.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
3 9      Butzen Robin BEL 1927 6.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 19      Kumpen Jona BEL 1735 5.5 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
5 20      Vande Velde Justin BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 18      Ghyselen Tim BEL 1778 5.0 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
7 20      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1452 4.0 W - ½ 2.5 0.72 -0.22
8 19      Bonte Gregoire BEL 1332 2.5 Z - 1 3.5 0.84 +0.16
9 18      Vermaercke Reinout BEL 1411 3.5 W - 1 4.5 0.76 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1613 36.0 Totaal 4.5 4.97 -0.47
Begin van de pagina
Boudry William (Rank: 5)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2010
FIDE-ID234990
F-Elo2037
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lenaerts Robbe BEL 1693 3.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 5      Dellaert Sander BEL 1823 5.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 1      Maerevoet Sim BEL 2264 6.5 W - ½ 2.5 0.21 +0.29
4 3      Pauwels Xander BEL 2109 5.5 Z - ½ 3.0 0.40 +0.10
5 4      Seibt Sascha BEL 1916 5.0 W - ½ 3.5 0.66 -0.16
6 4      Verheyen Olivier BEL 1954 6.5 Z - 0 3.5 0.61 -0.61
7 7      Marchal Laurent BEL 1813 5.5 W ^ ½ 4.0 0.78 -0.28
8 7      Hammers Michael BEL 1832 6.0 Z ^ 0 4.0 0.76 -0.76
9 12      Temmerman Sander BEL 1720 5.0 W - 0 4.0 0.87 -0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1902 48.0 Totaal 4.0 5.94 -1.94
Begin van de pagina
Maltier Benjamin (Rank: 32)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.17296
N-Elo1633
FIDE-ID255963
F-Elo1600
Landbel  (bel)
Club(511) La Louvière
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Coninck Erik BEL 1986 5.5 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 21      Condes Alexie Sheen BEL 1294 2.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
3 13      Dellaert Sander BEL 1823 5.0 Z - 1 2.0 0.25 +0.75
4 12      Lenaerts Robbe BEL 1693 3.0 W - 1 3.0 0.42 +0.58
5 5      Dallemagne Maximilien BEL 1989 7.0 W v 0 3.0 0.11 -0.11
6 10      Marchal Laurent BEL 1813 5.5 Z v ½ 3.5 0.26 +0.24
7 12      Moerman Thomas BEL 1923 5.0 Z - 0 3.5 0.16 -0.16
8 13      De Block Fabio BEL 1946 5.0 W v 0 3.5 0.14 -0.14
9 17      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1452 4.0 W v ½ 4.0 0.74 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1768 42.0 Totaal 4.0 3.07 +0.93
Begin van de pagina
Akuatse Angel Kaleb (Rank: 23)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.13468
N-Elo1747
FIDE-ID240257
F-Elo1783
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Lorge Edouard BEL 1284 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      De Bock Thijs BEL 1985 5.5 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
3 14      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1452 4.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
4 9      Butzen Robin BEL 1927 6.0 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
5 10      De Block Fabio BEL 1946 5.0 W - 0 2.0 0.28 -0.28
6 15      Vermaercke Reinout BEL 1411 3.5 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
7 14      Swennen Fleur BEL 1799 4.5 W ^ 1 4.0 0.48 +0.52
8 10      Huygebaert Batist BEL 1876 5.5 W v 0 4.0 0.37 -0.37
9 13      Moerman Thomas BEL 1923 5.0 Z v 0 4.0 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1733 42.0 Totaal 4.0 4.69 -0.69
Begin van de pagina
Aguilar Adriano (Rank: 27)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.15626
N-Elo1725
FIDE-ID249823
F-Elo1727
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Pauwels Xander BEL 2109 5.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 16      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1452 4.0 Z - 0 0.0 0.83 -0.83
3 23      De Smedt Lias BEL 1288 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 20      Vande Velde Justin BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Swennen Fleur BEL 1799 4.5 W - 1 3.0 0.40 +0.60
6 7      De Block Fabio BEL 1946 5.0 Z - ½ 3.5 0.22 +0.28
7 10      Hammers Michael BEL 1832 6.0 W - ½ 4.0 0.36 +0.14
8 11      Pfeiffer Noah BEL 1790 5.0 Z - 0 4.0 0.41 -0.41
9 14      Ghyselen Tim BEL 1778 5.0 W v 0 4.0 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1749 39.0 Totaal 4.0 4.58 -0.58
Begin van de pagina
Rosik Gauthier (Rank: 35)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.60675
N-Elo1500
FIDE-ID231665
F-Elo1589
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Block Fabio BEL 1946 5.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 23      Lorge Edouard BEL 1284 3.0 Z - ½ 0.5 0.86 -0.36
3 17      Pfeiffer Noah BEL 1790 5.0 W - 1 1.5 0.24 +0.76
4 14      Dewitte Simon BEL 1604 3.5 Z - 1 2.5 0.48 +0.52
5 8      Kolp Theo BEL 2001 5.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 12      Dellaert Sander BEL 1823 5.0 W - 0 2.5 0.21 -0.21
7 16      Lenaerts Robbe BEL 1693 3.0 Z - 1 3.5 0.36 +0.64
8 15      Vandeputte Samuel BEL 1686 5.0 W - 0 3.5 0.37 -0.37
9 16      Kuy Yannick BEL 1670 4.0 Z - ½ 4.0 0.39 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1721 38.5 Totaal 4.0 3.10 +0.90
Begin van de pagina
Kuy Yannick (Rank: 31)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16387
N-Elo1662
FIDE-ID253103
F-Elo1670
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Dallemagne Maximilien BEL 1989 7.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 20      Bonte Gregoire BEL 1332 2.5 Z - ½ 0.5 0.88 -0.38
3 19      Lorge Edouard BEL 1284 3.0 W - 1 1.5 0.91 +0.09
4 13      Vermaercke Reinout BEL 1411 3.5 Z - 0 1.5 0.82 -0.82
5 18      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 2.0 W - 1 2.5 0.91 +0.09
6 13      Pfeiffer Noah BEL 1790 5.0 Z - 0 2.5 0.34 -0.34
7 17      De Smedt Lias BEL 1288 3.0 W - 1 3.5 0.91 +0.09
8 12      Kolp Theo BEL 2001 5.0 Z - 0 3.5 0.12 -0.12
9 16      Rosik Gauthier BEL 1589 4.0 W - ½ 4.0 0.61 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1552 35.0 Totaal 4.0 5.63 -1.63
Begin van de pagina
Vukojevic Ferrari Viktor (Rank: 38)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.11758
N-Elo1425
FIDE-ID248991
F-Elo1452
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Moerman Thomas BEL 1923 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Aguilar Adriano BEL 1727 4.0 W - 1 1.0 0.17 +0.83
3 14      Akuatse Angel Kaleb BEL 1783 4.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
4 18      Huettl Sofie BEL 1758 5.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
5 19      Huygebaert Batist BEL 1876 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 22      Vande Velde Justin BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 20      Leyssens Bas BEL 1615 4.5 Z - ½ 2.5 0.28 +0.22
8 20      De Smedt Lias BEL 1288 3.0 W - 1 3.5 0.72 +0.28
9 17      Maltier Benjamin BEL 1633 4.0 Z - ½ 4.0 0.26 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1700 36.0 Totaal 4.0 2.77 +1.23
Begin van de pagina
Thienpont Xander (Rank: 39)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.12451
N-Elo1349
FIDE-ID242101
F-Elo1436
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Seibt Sascha BEL 1916 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Temmerman Sander BEL 1720 5.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
3 21      Swennen Fleur BEL 1799 4.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
4 23      Condes Alexie Sheen BEL 1294 2.0 Z - ½ 0.5 0.69 -0.19
5 22      De Smedt Lias BEL 1288 3.0 W - 0 0.5 0.70 -0.70
6 23      Bonte Gregoire BEL 1332 2.5 Z - ½ 1.0 0.64 -0.14
7 23      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 2.0 W ^ 1 2.0 0.70 +0.30
8 22      Leboy Robbe BEL 1527 3.0 Z ^ 1 3.0 0.38 +0.62
9 19      Lorge Edouard BEL 1284 3.0 Z ^ 1 4.0 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1494 30.0 Totaal 4.0 4.15 -0.15
Begin van de pagina
Dewitte Simon (Rank: 34)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.15316
N-Elo1511
FIDE-ID249998
F-Elo1604
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Verheyen Olivier BEL 1954 6.5 Z - ½ 0.5 0.11 +0.39
2 13      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 2.0 W - 1 1.5 0.87 +0.13
3 8      De Coninck Erik BEL 1986 5.5 Z - 0 1.5 0.09 -0.09
4 14      Rosik Gauthier BEL 1589 4.0 W v 0 1.5 0.52 -0.52
5 17      Lenaerts Robbe BEL 1693 3.0 Z v 0 1.5 0.38 -0.38
6 19      Temmerman Sander BEL 1720 5.0 Z - 1 2.5 0.34 +0.66
7 18      Vermaercke Reinout BEL 1411 3.5 W ^ 1 3.5 0.75 +0.25
8 14      Kumpen Jona BEL 1735 5.5 Z ^ 0 3.5 0.32 -0.32
9 15      Swennen Fleur BEL 1799 4.5 W - 0 3.5 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1685 39.5 Totaal 3.5 3.63 -0.13
Begin van de pagina
Vermaercke Reinout (Rank: 40)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.13839
N-Elo1411
FIDE-ID244317
F-Elo1385
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Huygebaert Batist BEL 1876 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Lenaerts Robbe BEL 1693 3.0 W - ½ 0.5 0.16 +0.34
3 20      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 2.0 Z - 1 1.5 0.67 +0.33
4 13      Kuy Yannick BEL 1670 4.0 W - 1 2.5 0.18 +0.82
5 9      Van Dijck Bjarne BEL 1938 5.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 15      Akuatse Angel Kaleb BEL 1783 4.0 W - 0 2.5 0.10 -0.10
7 18      Dewitte Simon BEL 1604 3.5 Z v 0 2.5 0.25 -0.25
8 21      Verhelst Eleen BEL 1251 3.5 W v 1 3.5 0.71 +0.29
9 18      Leyssens Bas BEL 1615 4.5 Z - 0 3.5 0.24 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1635 35.5 Totaal 3.5 2.47 +1.03
Begin van de pagina
Verhelst Eleen (Rank: 47)

Rangschikking38
GeslachtF
Stamnr.13806
N-Elo1175
FIDE-ID244295
F-Elo1251
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Ghyselen Tim BEL 1778 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 16      Huettl Sofie BEL 1758 5.0 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
4 11      Seibt Sascha BEL 1916 5.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
5 16      Pfeiffer Noah BEL 1790 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 17      Swennen Fleur BEL 1799 4.5 Z v ½ 2.5 0.08 +0.42
7 15      Kumpen Jona BEL 1735 5.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
8 21      Vermaercke Reinout BEL 1411 3.5 Z - 0 2.5 0.29 -0.29
9 22      Bonte Gregoire BEL 1332 2.5 W - 1 3.5 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1689 36.0 Totaal 3.5 1.16 +1.34
Begin van de pagina
Pieper Theo (Rank: 36)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.13942
N-Elo1537
FIDE-ID244970
F-Elo1558
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Dijck Bjarne BEL 1938 5.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 14      Huettl Sofie BEL 1758 5.0 W - 0 0.0 0.24 -0.24
3 24      Condes Alexie Sheen BEL 1294 2.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
4 16      Dellaert Sander BEL 1823 5.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
5 21      Leboy Robbe BEL 1527 3.0 Z - 1 2.0 0.54 +0.46
6 16      Huygebaert Batist BEL 1876 5.5 W - 0 2.0 0.13 -0.13
7 21      Lorge Edouard BEL 1284 3.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
8 16      Temmerman Sander BEL 1720 5.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
9 20      Wery Arthur FRA 1385 3.0 Z - ½ 3.5 0.73 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1622 37.0 Totaal 3.5 3.85 -0.35
Begin van de pagina
Lenaerts Robbe (Rank: 29)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.10671
N-Elo1632
FIDE-ID236853
F-Elo1693
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Boudry William BEL 2037 4.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 18      Vermaercke Reinout BEL 1411 3.5 Z - ½ 0.5 0.84 -0.34
3 18      Bonte Gregoire BEL 1332 2.5 W - 1 1.5 0.90 +0.10
4 12      Maltier Benjamin BEL 1633 4.0 Z - 0 1.5 0.58 -0.58
5 17      Dewitte Simon BEL 1604 3.5 W ^ 1 2.5 0.62 +0.38
6 11      Hammers Michael BEL 1832 6.0 Z ^ 0 2.5 0.31 -0.31
7 16      Rosik Gauthier BEL 1589 4.0 W - 0 2.5 0.64 -0.64
8 17      Ghyselen Tim BEL 1778 5.0 Z - 0 2.5 0.38 -0.38
9 21      De Smedt Lias BEL 1288 3.0 Z ^ ½ 3.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1611 35.5 Totaal 3.0 5.31 -2.31
Begin van de pagina
Wery Arthur (Rank: 41)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.13645
N-Elo1385
FIDE-ID26067161
F-Elo1385
Landfra  (fra)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Hammers Michael BEL 1832 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Vandeputte Samuel BEL 1686 5.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
3 22      Kumpen Jona BEL 1735 5.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
4 24      De Smedt Lias BEL 1288 3.0 Z - ½ 0.5 0.63 -0.13
5 23      Condes Alexie Sheen BEL 1294 2.0 W - 1 1.5 0.62 +0.38
6 20      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 2.0 Z - 1 2.5 0.64 +0.36
7 19      Temmerman Sander BEL 1720 5.0 W - 0 2.5 0.12 -0.12
8 18      Swennen Fleur BEL 1799 4.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
9 20      Pieper Theo BEL 1558 3.5 W v ½ 3.0 0.27 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1577 36.5 Totaal 3.0 2.70 +0.30
Begin van de pagina
De Smedt Lias (Rank: 44)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.13799
N-Elo1258
FIDE-ID245950
F-Elo1288
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Gronsfeld Stefan BEL 1791 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Leyssens Bas BEL 1615 4.5 W - 0 0.0 0.13 -0.13
3 23      Aguilar Adriano BEL 1727 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 24      Wery Arthur FRA 1385 3.0 W - ½ 0.5 0.37 +0.13
5 22      Thienpont Xander BEL 1436 4.0 Z - 1 1.5 0.30 +0.70
6 21      Leboy Robbe BEL 1527 3.0 W - 1 2.5 0.20 +0.80
7 17      Kuy Yannick BEL 1670 4.0 Z v 0 2.5 0.09 -0.09
8 20      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1452 4.0 Z v 0 2.5 0.28 -0.28
9 21      Lenaerts Robbe BEL 1693 3.0 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1588 34.0 Totaal 3.0 1.61 +1.39
Begin van de pagina
Lorge Edouard (Rank: 46)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.15595
N-Elo1284
FIDE-ID251810
F-Elo1140
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Akuatse Angel Kaleb BEL 1783 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Rosik Gauthier BEL 1589 4.0 W - ½ 0.5 0.14 +0.36
3 19      Kuy Yannick BEL 1670 4.0 Z - 0 0.5 0.09 -0.09
4 21      Pfeiffer Noah BEL 1790 5.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
5 24      Bonte Gregoire BEL 1332 2.5 W - ½ 1.0 0.43 +0.07
6 24      Condes Alexie Sheen BEL 1294 2.0 W - 1 2.0 0.49 +0.51
7 21      Pieper Theo BEL 1558 3.5 Z v 0 2.0 0.17 -0.17
8 23      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
9 19      Thienpont Xander BEL 1436 4.0 W v 0 3.0 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1526 31.0 Totaal 3.0 2.28 +0.72
Begin van de pagina
Leboy Robbe (Rank: 37)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.13163
N-Elo1409
FIDE-ID241687
F-Elo1527
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Butzen Robin BEL 1927 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Kumpen Jona BEL 1735 5.5 Z - 1 1.0 0.23 +0.77
3 11      Seibt Sascha BEL 1916 5.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
4 17      Swennen Fleur BEL 1799 4.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
5 21      Pieper Theo BEL 1558 3.5 W - 0 1.0 0.46 -0.46
6 21      De Smedt Lias BEL 1288 3.0 Z - 0 1.0 0.80 -0.80
7 24      Condes Alexie Sheen BEL 1294 2.0 Z ^ 1 2.0 0.79 +0.21
8 22      Thienpont Xander BEL 1436 4.0 W v 0 2.0 0.62 -0.62
9 23      Vande Velde Justin BEL 0 1.0 W v 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1619 34.5 Totaal 3.0 4.16 -1.16
Begin van de pagina
Bonte Gregoire (Rank: 42)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.13502
N-Elo1332
FIDE-ID244864
F-Elo1314
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Dellaert Sander BEL 1823 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Kuy Yannick BEL 1670 4.0 W - ½ 0.5 0.12 +0.38
3 18      Lenaerts Robbe BEL 1693 3.0 Z - 0 0.5 0.10 -0.10
4 22      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 2.0 W - 0 0.5 0.56 -0.56
5 24      Lorge Edouard BEL 1284 3.0 Z - ½ 1.0 0.57 -0.07
6 23      Thienpont Xander BEL 1436 4.0 W - ½ 1.5 0.36 +0.14
7 22      Vande Velde Justin BEL 0 1.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
8 19      Leyssens Bas BEL 1615 4.5 W v 0 2.5 0.16 -0.16
9 22      Verhelst Eleen BEL 1251 3.5 Z v 0 2.5 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1507 30.0 Totaal 2.5 3.48 -0.98
Begin van de pagina
Van Herreweghe Jarno (Rank: 45)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.13385
N-Elo1153
FIDE-ID242268
F-Elo1286
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Pfeiffer Noah BEL 1790 5.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 13      Dewitte Simon BEL 1604 3.5 Z - 0 0.5 0.13 -0.13
3 20      Vermaercke Reinout BEL 1411 3.5 W - 0 0.5 0.33 -0.33
4 22      Bonte Gregoire BEL 1332 2.5 Z - 1 1.5 0.44 +0.56
5 18      Kuy Yannick BEL 1670 4.0 Z - 0 1.5 0.09 -0.09
6 20      Wery Arthur FRA 1385 3.0 W - 0 1.5 0.36 -0.36
7 23      Thienpont Xander BEL 1436 4.0 Z - 0 1.5 0.30 -0.30
8 23      Lorge Edouard BEL 1284 3.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
9 24      Condes Alexie Sheen BEL 1294 2.0 Z v ½ 2.0 0.49 +0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1467 30.5 Totaal 2.0 2.72 -0.72
Begin van de pagina
Condes Alexie Sheen (Rank: 43)

Rangschikking47
GeslachtF
Stamnr.12749
N-Elo1194
FIDE-ID237183
F-Elo1294
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Marchal Laurent BEL 1813 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Maltier Benjamin BEL 1633 4.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
3 24      Pieper Theo BEL 1558 3.5 W - 0 0.0 0.18 -0.18
4 23      Thienpont Xander BEL 1436 4.0 W - ½ 0.5 0.31 +0.19
5 23      Wery Arthur FRA 1385 3.0 Z - 0 0.5 0.38 -0.38
6 24      Lorge Edouard BEL 1284 3.0 Z - 0 0.5 0.51 -0.51
7 24      Leboy Robbe BEL 1527 3.0 W ^ 0 0.5 0.21 -0.21
8 24      Vande Velde Justin BEL 0 1.0 Z ^ 1 1.5 0.92 +0.08
9 24      Van Herreweghe Jarno BEL 1286 2.0 W ^ ½ 2.0 0.51 -0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1490 29.0 Totaal 2.0 3.22 -1.22
Begin van de pagina
Vande Velde Justin (Rank: 48)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.17729
N-Elo0
FIDE-ID259551
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 10      De Block Fabio BEL 1946 5.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Ghyselen Tim BEL 1778 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Aguilar Adriano BEL 1727 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 20      Leyssens Bas BEL 1615 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 22      Vukojevic Ferrari Viktor BEL 1452 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 22      Bonte Gregoire BEL 1332 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
8 24      Condes Alexie Sheen BEL 1294 2.0 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
9 23      Leboy Robbe BEL 1527 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1583 30.0 Totaal 1.0 0.64 -0.64
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Beukema Jasper 2 2250 2283 7.5 14 W 1 6 Z 1 8 W 1 5 Z 1 3 W ½ 2 Z 0 15 W 1 4 Z 1 9 W 1 38.5 53.50 43.25 7 4
2 Dallemagne Maximilien 7 1989 2146 7.0 33 Z 1 25 W ½ 4 Z ½ 10 W 1 29 Z 1 1 W 1 8 Z 1 3 W ½ 6 Z ½ 36.0 50.00 38.25 5 5
3 Maerevoet Sim 1 2264 2177 6.5 21 Z 1 19 W 1 28 Z ½ 16 W 1 1 Z ½ 11 W 1 4 W ½ 2 Z ½ 5 W ½ 36.0 51.50 36.00 4 4
4 Verheyen Olivier 10 1954 2139 6.5 36 W ½ 23 Z 1 2 W ½ 22 Z 1 9 W 1 28 W 1 3 Z ½ 1 W 0 10 Z 1 33.5 49.50 33.50 5 4
5 Ismail Tamer 4 2094 2088 6.0 24 W 1 15 Z 1 17 W 1 1 W 0 6 Z 1 8 Z 0 25 W 1 10 W ½ 3 Z ½ 33.5 50.50 31.50 5 4
6 Butzen Robin 13 1927 1957 6.0 44 Z 1 1 W 0 27 Z 1 30 W 1 5 W 0 18 Z ½ 23 W 1 20 Z 1 2 W ½ 29.5 47.00 27.50 5 4
7 Hammers Michael 17 1832 1940 6.0 41 Z 1 16 W ½ 25 Z ½ 11 W 0 21 Z ½ 40 W 1 31 Z ½ 28 W 1 8 Z 1 27.5 39.50 24.75 4 5
8 De Bock Thijs 9 1985 2000 5.5 27 Z 1 30 W 1 1 Z 0 12 W 1 25 Z 1 5 W 1 2 W 0 9 Z ½ 7 W 0 33.0 50.50 27.25 5 4
9 Pauwels Xander 3 2109 2053 5.5 31 Z 1 13 W 1 10 Z ½ 28 W ½ 4 Z 0 16 W 1 11 Z 1 8 W ½ 1 Z 0 31.5 49.00 27.50 4 5
10 Van Dijck Bjarne 12 1938 1962 5.5 39 W 1 22 Z 1 9 W ½ 2 Z 0 37 W 1 15 Z ½ 16 W 1 5 Z ½ 4 W 0 31.5 47.00 25.25 4 4
11 De Coninck Erik 8 1986 1922 5.5 29 W 1 12 Z 0 36 W 1 7 Z 1 18 W 1 3 Z 0 9 W 0 21 W 1 13 Z ½ 29.5 46.50 26.25 5 4
12 Marchal Laurent 19 1813 1929 5.5 47 Z 1 11 W 1 16 Z 0 8 Z 0 24 W 1 29 W ½ 28 Z ½ 19 W 1 17 Z ½ 28.0 41.00 24.00 4 5
13 Huygebaert Batist 16 1876