SwarLogo BJK CBJ 2018 -16 Boys SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 08/04/2018 tot 14/04/2018
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 De Waele Warre -16 M bel 2265 Aalter 7.5 2217 38.0 53.00 44.00 6 4
2 Van Malder Dries -16 M bel 2087 LSV-Chesspirant 7.0 2132 38.5 52.50 38.50 6 5
3 Godde Matthias -16 M bel 2039 Hoboken 7.0 2013 35.0 49.00 37.00 6 5
4 Dauw Sterre -16 M bel 2004 Mechelen 6.5 2008 34.5 50.00 34.25 5 4
5 Pirard Natan -16 M bel 2099 Dolle Toren Leuven 6.5 1977 34.0 49.50 34.75 5 4
6 Vande Ginste Michiel -16 M bel 1731 Brasschaat 6.0 2027 35.5 52.00 31.00 5 5
7 Decruyenaere Robbert -16 M bel 1842 LSV-Chesspirant 6.0 1841 31.0 49.00 29.00 6 5
8 De Schouwer Jonas -16 M bel 1803 Opwijk 6.0 1737 30.0 44.50 27.50 5 4
9 Guerit Justin -16 M bel 1847 Fontaine-L'Evêque 5.5 1876 32.5 52.00 27.75 5 5
10 Akulov Lev -16 M bel 1920 Leopoldsburg 5.5 1831 32.5 49.00 25.75 5 5
11 Huynh Laurent -16 M bel 2124 CREB Bruxelles 5.5 1958 32.0 53.00 30.75 4 5
12 Vernimmen Pierre -16 M bel 1838 Namur-Echecs 5.5 1723 29.0 46.00 26.00 3 5
13 Aguilar Luciano -16 M bel 1639 Fous Diogène 5.5 1618 26.5 43.50 23.75 5 5
14 Da Silva Heleno Jorit -16 M bel 1712 KISK Ieper 5.5 1672 26.5 43.50 23.25 4 4
15 Lahousse Wouter -16 M bel 1589 Wachtebeke 5.5 1600 25.5 39.50 21.75 4 4
16 De Baets Branko -16 M bel 1422 Artevelde 5.5 1574 24.5 39.00 22.00 4 5
17 Dambiermont Henri -16 M bel 1595 Amay 5.0 1586 26.5 43.50 20.25 4 5
18 De Boe Joppe -16 M bel 1542 Mechelen 5.0 1608 26.0 43.50 19.50 5 4
19 Dallemagne Brieuc -16 M bel 1540 Namur-Echecs 5.0 1571 26.0 41.00 18.00 5 4
20 Damlakhi Mahmoud -16 M bel 1394 Namur-Echecs 5.0 1653 25.5 45.50 22.00 4 4
21 Koebele Aurel -16 M bel 1445 Fous Diogène 5.0 1583 23.5 41.50 19.00 4 5
22 Rits Beere -16 M bel 1412 Dolle Toren Leuven 5.0 1480 21.0 35.50 17.25 3 5
23 Deniz Patrick -16 M bel 1434 Dolle Toren Leuven 5.0 1548 20.0 35.00 15.50 5 4
24 Ouaki Mark -16 M bel 1493 Europchess 4.5 1587 27.0 46.50 20.75 4 4
25 Neirynck Arthur -16 M bel 1454 LSV-Chesspirant 4.5 1588 27.0 42.50 17.50 4 5
26 Heymans Berwout -16 M bel 1696 Aalst 4.5 1676 26.0 44.00 19.00 3 5
27 Bontemps Cedric -16 M bel 1461 Fous Diogène 4.5 1378 23.0 38.00 15.00 4 4
28 Vanhoucke Kobe -16 M bel 1562 KGSRL Gent 4.5 1418 22.5 41.00 17.50 4 4
29 Brennenraedts Liam -16 M bel 1457 CRELEL Liège 4.5 1323 20.5 36.00 17.00 3 4
30 Silantev Ilia -16 M bel 0 Dolle Toren Leuven 4.5 1390 20.5 35.00 13.25 4 5
31 Lacheron Edouard -16 M bel 1717 Fous Diogène 4.0 1483 25.0 42.50 16.75 3 4
32 Gheury Hugo -16 M bel 1397 Amay 4.0 1504 22.0 42.50 15.50 4 3
33 Fivez Stev -16 M bel 1569 SCRR (Brussel) 4.0 1430 22.0 42.00 14.50 3 4
34 Ooms Kylion -16 M bel 1350 Wachtebeke 4.0 1338 20.0 40.50 15.00 3 4
35 Van Hoyweghen Noah -16 M bel 1395 Bourlette - Anderlues 4.0 1284 20.0 39.00 13.50 3 4
36 Goreux Theo -16 M bel 1336 CRELEL Liège 4.0 1268 18.5 36.50 13.25 3 5
37 Thienpont Ruben -16 M bel 805 LSV-Chesspirant 4.0 1070 15.0 28.50 9.00 4 4
38 Lootens Talin -16 M bel 841 KGSRL Gent 4.0 1145 13.0 31.50 10.00 3 4
39 Liveyns Bjarne -16 M bel 1387 MSV 3.5 1271 19.0 38.50 11.75 3 4
40 Damlakhi Anas -16 M bel 0 Namur-Echecs 3.5 1302 17.5 34.50 10.75 2 5
41 Collignon Clement -16 M bel 1330 CRELEL Liège 3.5 1091 16.0 35.50 12.50 1 4
42 Van Bladel Robin -16 M bel 1254 Geel 3.5 1165 15.5 34.00 8.00 3 4
43 Traest Alexander -16 M bel 1263 KGSRL Gent 3.5 1179 15.0 35.00 11.75 3 5
44 El Abdi Ibrahim -16 M bel 0 Le Pantin 3.5 1194 14.5 28.00 9.75 2 4
45 Dhaenens Wout -16 M bel 0 MSV 3.0 1166 14.5 33.50 10.50 2 5
46 Gabriels Ebe -16 M bel 1311 Zottegem 3.0 1010 13.0 33.00 7.50 3 5
47 Van Der Straeten Witze -16 M bel 1150 Opwijk 3.0 1022 11.0 32.50 6.00 2 4
48 Burssens Ruben -16 M bel 0 Mercatel 3.0 918 10.0 26.50 7.00 2 4
49 Van Campenhout Arne -16 M bel 1233 LSV-Chesspirant 3.0 1004 9.0 29.50 6.00 3 5
50 Coppens Pieter -16 M bel 0 LSV-Chesspirant 2.5 1096 16.0 33.50 9.25 2 4
51 Van Lommel Lars -16 M bel 1287 Mechelen 2.0 1008 13.0 36.00 5.50 2 4
52 Mariman Zeno -16 M bel 1177 LSV-Chesspirant 2.0 864 5.0 28.00 3.00 1 4
53 Eperjessy Colin -16 M bel 1243 Caissa Europe 1.5 847 10.0 34.00 5.50 1 5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (08/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Waele Warre 1 (2265) 7.5 1-0 Koebele Aurel 27 (1445) 5.0
2 De Baets Branko 29 (1422) 5.5 0-1 Huynh Laurent 2 (2124) 5.5
3 Pirard Natan 3 (2099) 6.5 1-0 Rits Beere 30 (1412) 5.0
4 Gheury Hugo 31 (1397) 4.0 0-1 Van Malder Dries 4 (2087) 7.0
5 Godde Matthias 5 (2039) 7.0 1-0 Van Hoyweghen Noah 32 (1395) 4.0
6 Damlakhi Mahmoud 33 (1394) 5.0 0-1 Dauw Sterre 6 (2004) 6.5
7 Akulov Lev 7 (1920) 5.5 1-0 Liveyns Bjarne 34 (1387) 3.5
8 Ooms Kylion 35 (1350) 4.0 0-1 Guerit Justin 8 (1847) 5.5
9 Decruyenaere Robbert 9 (1842) 6.0 1-0 Goreux Theo 36 (1336) 4.0
10 Collignon Clement 37 (1330) 3.5 0-1 Vernimmen Pierre 10 (1838) 5.5
11 De Schouwer Jonas 11 (1803) 6.0 1-0 Gabriels Ebe 38 (1311) 3.0
12 Van Lommel Lars 39 (1287) 2.0 0-1 Vande Ginste Michiel 12 (1731) 6.0
13 Lacheron Edouard 13 (1717) 4.0 1-0 Traest Alexander 40 (1263) 3.5
14 Van Bladel Robin 41 (1254) 3.5 0-1 Da Silva Heleno Jorit 14 (1712) 5.5
15 Heymans Berwout 15 (1696) 4.5 1-0 Eperjessy Colin 42 (1243) 1.5
16 Van Campenhout Arne 43 (1233) 3.0 0-1 Aguilar Luciano 16 (1639) 5.5
17 Dambiermont Henri 17 (1595) 5.0 1-0 Mariman Zeno 44 (1177) 2.0
18 Van Der Straeten Witze 45 (1150) 3.0 0-1 Lahousse Wouter 18 (1589) 5.5
19 Fivez Stev 19 (1569) 4.0 1-0 Lootens Talin 46 (841) 4.0
20 Thienpont Ruben 47 (805) 4.0 0-1 Vanhoucke Kobe 20 (1562) 4.5
21 De Boe Joppe 21 (1542) 5.0 1-0 Damlakhi Anas 51 (0) 3.5
22 Dhaenens Wout 49 (0) 3.0 0-1 Dallemagne Brieuc 22 (1540) 5.0
23 Ouaki Mark 23 (1493) 4.5 1-0 Silantev Ilia 50 (0) 4.5
24 El Abdi Ibrahim 52 (0) 3.5 0-1 Bontemps Cedric 24 (1461) 4.5
25 Brennenraedts Liam 25 (1457) 4.5 0-1 Coppens Pieter 53 (0) 2.5
26 Burssens Ruben 48 (0) 3.0 0-1 Neirynck Arthur 26 (1454) 4.5
  Deniz Patrick 28 (1434) 5.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Da Silva Heleno Jorit 14 (1712) 5.5 0-1 De Waele Warre 1 (2265) 7.5
2 Huynh Laurent 2 (2124) 5.5 ½-½ Heymans Berwout 15 (1696) 4.5
3 Aguilar Luciano 16 (1639) 5.5 0-1 Pirard Natan 3 (2099) 6.5
4 Van Malder Dries 4 (2087) 7.0 1-0 Dambiermont Henri 17 (1595) 5.0
5 Lahousse Wouter 18 (1589) 5.5 0-1 Godde Matthias 5 (2039) 7.0
6 Dauw Sterre 6 (2004) 6.5 1-0 Fivez Stev 19 (1569) 4.0
7 Vanhoucke Kobe 20 (1562) 4.5 0-1 Akulov Lev 7 (1920) 5.5
8 Guerit Justin 8 (1847) 5.5 1-0 De Boe Joppe 21 (1542) 5.0
9 Dallemagne Brieuc 22 (1540) 5.0 0-1 Decruyenaere Robbert 9 (1842) 6.0
10 Vernimmen Pierre 10 (1838) 5.5 ½-½ Ouaki Mark 23 (1493) 4.5
11 Bontemps Cedric 24 (1461) 4.5 0-1 De Schouwer Jonas 11 (1803) 6.0
12 Vande Ginste Michiel 12 (1731) 6.0 1-0 Neirynck Arthur 26 (1454) 4.5
13 Coppens Pieter 53 (0) 2.5 0-1 Lacheron Edouard 13 (1717) 4.0
14 Traest Alexander 40 (1263) 3.5 0-1 Brennenraedts Liam 25 (1457) 4.5
15 Koebele Aurel 27 (1445) 5.0 1-0 Van Bladel Robin 41 (1254) 3.5
16 Eperjessy Colin 42 (1243) 1.5 0-1 De Baets Branko 29 (1422) 5.5
17 Rits Beere 30 (1412) 5.0 1-0 Van Campenhout Arne 43 (1233) 3.0
18 Mariman Zeno 44 (1177) 2.0 0-1 Gheury Hugo 31 (1397) 4.0
19 Van Hoyweghen Noah 32 (1395) 4.0 1-0 Van Der Straeten Witze 45 (1150) 3.0
20 Lootens Talin 46 (841) 4.0 0-1 Damlakhi Mahmoud 33 (1394) 5.0
21 Liveyns Bjarne 34 (1387) 3.5 1-0 Thienpont Ruben 47 (805) 4.0
22 Damlakhi Anas 51 (0) 3.5 ½-½ Ooms Kylion 35 (1350) 4.0
23 Goreux Theo 36 (1336) 4.0 0-1 Dhaenens Wout 49 (0) 3.0
24 Silantev Ilia 50 (0) 4.5 1-0 Collignon Clement 37 (1330) 3.5
25 Gabriels Ebe 38 (1311) 3.0 1-0 El Abdi Ibrahim 52 (0) 3.5
26 Burssens Ruben 48 (0) 3.0 0-1 Van Lommel Lars 39 (1287) 2.0
  Deniz Patrick 28 (1434) 5.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Waele Warre 1 (2265) 7.5 ½-½ Akulov Lev 7 (1920) 5.5
2 Pirard Natan 3 (2099) 6.5 0-1 Guerit Justin 8 (1847) 5.5
3 Decruyenaere Robbert 9 (1842) 6.0 0-1 Van Malder Dries 4 (2087) 7.0
4 Godde Matthias 5 (2039) 7.0 0-1 Vande Ginste Michiel 12 (1731) 6.0
5 De Schouwer Jonas 11 (1803) 6.0 0-1 Dauw Sterre 6 (2004) 6.5
6 Lacheron Edouard 13 (1717) 4.0 0-1 Huynh Laurent 2 (2124) 5.5
7 Heymans Berwout 15 (1696) 4.5 ½-½ Vernimmen Pierre 10 (1838) 5.5
8 Ouaki Mark 23 (1493) 4.5 1-0 Da Silva Heleno Jorit 14 (1712) 5.5
9 De Baets Branko 29 (1422) 5.5 ½-½ Aguilar Luciano 16 (1639) 5.5
10 Dambiermont Henri 17 (1595) 5.0 1-0 Rits Beere 30 (1412) 5.0
11 Gheury Hugo 31 (1397) 4.0 1-0 Lahousse Wouter 18 (1589) 5.5
12 Fivez Stev 19 (1569) 4.0 1-0 Van Hoyweghen Noah 32 (1395) 4.0
13 Damlakhi Mahmoud 33 (1394) 5.0 1-0 Vanhoucke Kobe 20 (1562) 4.5
14 De Boe Joppe 21 (1542) 5.0 1-0 Liveyns Bjarne 34 (1387) 3.5
15 Gabriels Ebe 38 (1311) 3.0 0-1 Dallemagne Brieuc 22 (1540) 5.0
16 Van Lommel Lars 39 (1287) 2.0 0-1 Bontemps Cedric 24 (1461) 4.5
17 Brennenraedts Liam 25 (1457) 4.5 1-0 Silantev Ilia 50 (0) 4.5
18 Neirynck Arthur 26 (1454) 4.5 1-0 Coppens Pieter 53 (0) 2.5
19 Dhaenens Wout 49 (0) 3.0 0-1 Koebele Aurel 27 (1445) 5.0
20 Ooms Kylion 35 (1350) 4.0 1-0 Deniz Patrick 28 (1434) 5.0
21 Collignon Clement 37 (1330) 3.5 1-0 Damlakhi Anas 51 (0) 3.5
22 Van Der Straeten Witze 45 (1150) 3.0 0-1 Goreux Theo 36 (1336) 4.0
23 Thienpont Ruben 47 (805) 4.0 0-1 Traest Alexander 40 (1263) 3.5
24 Van Bladel Robin 41 (1254) 3.5 1-0 Mariman Zeno 44 (1177) 2.0
25 El Abdi Ibrahim 52 (0) 3.5 0-1 Eperjessy Colin 42 (1243) 1.5
26 Van Campenhout Arne 43 (1233) 3.0 0-1 Lootens Talin 46 (841) 4.0
  Burssens Ruben 48 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Malder Dries 4 (2087) 7.0 1-0 Guerit Justin 8 (1847) 5.5
2 Dauw Sterre 6 (2004) 6.5 ½-½ Vande Ginste Michiel 12 (1731) 6.0
3 Huynh Laurent 2 (2124) 5.5 ½-½ De Waele Warre 1 (2265) 7.5
4 Akulov Lev 7 (1920) 5.5 1-0 Ouaki Mark 23 (1493) 4.5
5 Fivez Stev 19 (1569) 4.0 0-1 Pirard Natan 3 (2099) 6.5
6 De Boe Joppe 21 (1542) 5.0 0-1 Godde Matthias 5 (2039) 7.0
7 Bontemps Cedric 24 (1461) 4.5 0-1 Decruyenaere Robbert 9 (1842) 6.0
8 Vernimmen Pierre 10 (1838) 5.5 1-0 Brennenraedts Liam 25 (1457) 4.5
9 Dallemagne Brieuc 22 (1540) 5.0 0-1 De Schouwer Jonas 11 (1803) 6.0
10 Neirynck Arthur 26 (1454) 4.5 1-0 Lacheron Edouard 13 (1717) 4.0
11 Koebele Aurel 27 (1445) 5.0 0-1 Heymans Berwout 15 (1696) 4.5
12 Gheury Hugo 31 (1397) 4.0 0-1 Dambiermont Henri 17 (1595) 5.0
13 Aguilar Luciano 16 (1639) 5.5 1-0 Damlakhi Mahmoud 33 (1394) 5.0
14 Ooms Kylion 35 (1350) 4.0 0-1 De Baets Branko 29 (1422) 5.5
15 Da Silva Heleno Jorit 14 (1712) 5.5 1-0 Van Lommel Lars 39 (1287) 2.0
16 Lahousse Wouter 18 (1589) 5.5 1-0 Traest Alexander 40 (1263) 3.5
17 Vanhoucke Kobe 20 (1562) 4.5 1-0 Van Bladel Robin 41 (1254) 3.5
18 Rits Beere 30 (1412) 5.0 ½-½ Eperjessy Colin 42 (1243) 1.5
19 Van Hoyweghen Noah 32 (1395) 4.0 1-0 Lootens Talin 46 (841) 4.0
20 Liveyns Bjarne 34 (1387) 3.5 1-0 Dhaenens Wout 49 (0) 3.0
21 Goreux Theo 36 (1336) 4.0 1-0 Burssens Ruben 48 (0) 3.0
22 Coppens Pieter 53 (0) 2.5 ½-½ Collignon Clement 37 (1330) 3.5
23 Silantev Ilia 50 (0) 4.5 1-0 Gabriels Ebe 38 (1311) 3.0
24 Damlakhi Anas 51 (0) 3.5 1-0 Van Campenhout Arne 43 (1233) 3.0
25 Deniz Patrick 28 (1434) 5.0 1-0 Van Der Straeten Witze 45 (1150) 3.0
26 Mariman Zeno 44 (1177) 2.0 0-1 Thienpont Ruben 47 (805) 4.0
  El Abdi Ibrahim 52 (0) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dauw Sterre 6 (2004) 6.5 ½-½ Van Malder Dries 4 (2087) 7.0
2 Vande Ginste Michiel 12 (1731) 6.0 1-0 Akulov Lev 7 (1920) 5.5
3 De Waele Warre 1 (2265) 7.5 1-0 Decruyenaere Robbert 9 (1842) 6.0
4 De Schouwer Jonas 11 (1803) 6.0 0-1 Huynh Laurent 2 (2124) 5.5
5 Pirard Natan 3 (2099) 6.5 ½-½ Vernimmen Pierre 10 (1838) 5.5
6 Godde Matthias 5 (2039) 7.0 ½-½ Heymans Berwout 15 (1696) 4.5
7 Guerit Justin 8 (1847) 5.5 1-0 Neirynck Arthur 26 (1454) 4.5
8 Dambiermont Henri 17 (1595) 5.0 ½-½ De Baets Branko 29 (1422) 5.5
9 Ouaki Mark 23 (1493) 4.5 0-1 Aguilar Luciano 16 (1639) 5.5
10 Lacheron Edouard 13 (1717) 4.0 ½-½ Koebele Aurel 27 (1445) 5.0
11 Brennenraedts Liam 25 (1457) 4.5 0-1 Da Silva Heleno Jorit 14 (1712) 5.5
12 Van Hoyweghen Noah 32 (1395) 4.0 ½-½ Lahousse Wouter 18 (1589) 5.5
13 Damlakhi Mahmoud 33 (1394) 5.0 1-0 Fivez Stev 19 (1569) 4.0
14 Vanhoucke Kobe 20 (1562) 4.5 1-0 Gheury Hugo 31 (1397) 4.0
15 Goreux Theo 36 (1336) 4.0 0-1 De Boe Joppe 21 (1542) 5.0
16 Liveyns Bjarne 34 (1387) 3.5 0-1 Dallemagne Brieuc 22 (1540) 5.0
17 Silantev Ilia 50 (0) 4.5 0-1 Bontemps Cedric 24 (1461) 4.5
18 Collignon Clement 37 (1330) 3.5 ½-½ Rits Beere 30 (1412) 5.0
19 Coppens Pieter 53 (0) 2.5 0-1 Ooms Kylion 35 (1350) 4.0
20 Eperjessy Colin 42 (1243) 1.5 0-1 Damlakhi Anas 51 (0) 3.5
21 Lootens Talin 46 (841) 4.0 0-1 Deniz Patrick 28 (1434) 5.0
22 Thienpont Ruben 47 (805) 4.0 1-0 Gabriels Ebe 38 (1311) 3.0
23 Van Lommel Lars 39 (1287) 2.0 1-0 Dhaenens Wout 49 (0) 3.0
24 Traest Alexander 40 (1263) 3.5 0-1 El Abdi Ibrahim 52 (0) 3.5
25 Van Bladel Robin 41 (1254) 3.5 1-0 Burssens Ruben 48 (0) 3.0
26 Van Campenhout Arne 43 (1233) 3.0 1-0 Mariman Zeno 44 (1177) 2.0
  Van Der Straeten Witze 45 (1150) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Malder Dries 4 (2087) 7.0 1-0 Vande Ginste Michiel 12 (1731) 6.0
2 Guerit Justin 8 (1847) 5.5 0-1 De Waele Warre 1 (2265) 7.5
3 Huynh Laurent 2 (2124) 5.5 ½-½ Dauw Sterre 6 (2004) 6.5
4 Heymans Berwout 15 (1696) 4.5 0-1 Pirard Natan 3 (2099) 6.5
5 Vernimmen Pierre 10 (1838) 5.5 0-1 Godde Matthias 5 (2039) 7.0
6 Akulov Lev 7 (1920) 5.5 1-0 Dambiermont Henri 17 (1595) 5.0
7 Decruyenaere Robbert 9 (1842) 6.0 1-0 Aguilar Luciano 16 (1639) 5.5
8 Neirynck Arthur 26 (1454) 4.5 ½-½ De Schouwer Jonas 11 (1803) 6.0
9 Da Silva Heleno Jorit 14 (1712) 5.5 ½-½ Damlakhi Mahmoud 33 (1394) 5.0
10 Dallemagne Brieuc 22 (1540) 5.0 1-0 Vanhoucke Kobe 20 (1562) 4.5
11 Bontemps Cedric 24 (1461) 4.5 0-1 De Boe Joppe 21 (1542) 5.0
12 De Baets Branko 29 (1422) 5.5 0-1 Lacheron Edouard 13 (1717) 4.0
13 Lahousse Wouter 18 (1589) 5.5 1-0 Ooms Kylion 35 (1350) 4.0
14 Damlakhi Anas 51 (0) 3.5 0-1 Ouaki Mark 23 (1493) 4.5
15 Koebele Aurel 27 (1445) 5.0 1-0 Van Hoyweghen Noah 32 (1395) 4.0
16 Fivez Stev 19 (1569) 4.0 ½-½ Goreux Theo 36 (1336) 4.0
17 Collignon Clement 37 (1330) 3.5 ½-½ Brennenraedts Liam 25 (1457) 4.5
18 Deniz Patrick 28 (1434) 5.0 1-0 Van Lommel Lars 39 (1287) 2.0
19 Rits Beere 30 (1412) 5.0 1-0 Van Bladel Robin 41 (1254) 3.5
20 Gheury Hugo 31 (1397) 4.0 1-0 Thienpont Ruben 47 (805) 4.0
21 El Abdi Ibrahim 52 (0) 3.5 0-1 Liveyns Bjarne 34 (1387) 3.5
22 Eperjessy Colin 42 (1243) 1.5 0-1 Silantev Ilia 50 (0) 4.5
23 Gabriels Ebe 38 (1311) 3.0 0-1 Coppens Pieter 53 (0) 2.5
24 Traest Alexander 40 (1263) 3.5 1-0 Lootens Talin 46 (841) 4.0
25 Dhaenens Wout 49 (0) 3.0 1-0 Van Campenhout Arne 43 (1233) 3.0
26 Burssens Ruben 48 (0) 3.0 0-1 Van Der Straeten Witze 45 (1150) 3.0
  Mariman Zeno 44 (1177) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Waele Warre 1 (2265) 7.5 1-0 Van Malder Dries 4 (2087) 7.0
2 Vande Ginste Michiel 12 (1731) 6.0 1-0 Huynh Laurent 2 (2124) 5.5
3 Pirard Natan 3 (2099) 6.5 1-0 Dauw Sterre 6 (2004) 6.5
4 Godde Matthias 5 (2039) 7.0 1-0 Akulov Lev 7 (1920) 5.5
5 Dallemagne Brieuc 22 (1540) 5.0 0-1 Guerit Justin 8 (1847) 5.5
6 De Boe Joppe 21 (1542) 5.0 0-1 Decruyenaere Robbert 9 (1842) 6.0
7 Damlakhi Mahmoud 33 (1394) 5.0 ½-½ Vernimmen Pierre 10 (1838) 5.5
8 De Schouwer Jonas 11 (1803) 6.0 1-0 Koebele Aurel 27 (1445) 5.0
9 Lacheron Edouard 13 (1717) 4.0 ½-½ Lahousse Wouter 18 (1589) 5.5
10 Dambiermont Henri 17 (1595) 5.0 0-1 Da Silva Heleno Jorit 14 (1712) 5.5
11 Ouaki Mark 23 (1493) 4.5 1-0 Heymans Berwout 15 (1696) 4.5
12 Aguilar Luciano 16 (1639) 5.5 0-1 Neirynck Arthur 26 (1454) 4.5
13 Vanhoucke Kobe 20 (1562) 4.5 ½-½ Rits Beere 30 (1412) 5.0
14 Bontemps Cedric 24 (1461) 4.5 0-1 Gheury Hugo 31 (1397) 4.0
15 Liveyns Bjarne 34 (1387) 3.5 0-1 Deniz Patrick 28 (1434) 5.0
16 Silantev Ilia 50 (0) 4.5 ½-½ De Baets Branko 29 (1422) 5.5
17 Coppens Pieter 53 (0) 2.5 0-1 Fivez Stev 19 (1569) 4.0
18 Brennenraedts Liam 25 (1457) 4.5 ½-½ Goreux Theo 36 (1336) 4.0
19 Van Hoyweghen Noah 32 (1395) 4.0 ½-½ Damlakhi Anas 51 (0) 3.5
20 Ooms Kylion 35 (1350) 4.0 1-0 Collignon Clement 37 (1330) 3.5
21 Van Lommel Lars 39 (1287) 2.0 0-1 El Abdi Ibrahim 52 (0) 3.5
22 Van Der Straeten Witze 45 (1150) 3.0 0-1 Traest Alexander 40 (1263) 3.5
23 Van Bladel Robin 41 (1254) 3.5 ½-½ Dhaenens Wout 49 (0) 3.0
24 Thienpont Ruben 47 (805) 4.0 1-0 Eperjessy Colin 42 (1243) 1.5
25 Mariman Zeno 44 (1177) 2.0 0-1 Gabriels Ebe 38 (1311) 3.0
26 Van Campenhout Arne 43 (1233) 3.0 1-0 Burssens Ruben 48 (0) 3.0
  Lootens Talin 46 (841) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vande Ginste Michiel 12 (1731) 6.0 0-1 De Waele Warre 1 (2265) 7.5
2 Van Malder Dries 4 (2087) 7.0 ½-½ Pirard Natan 3 (2099) 6.5
3 Guerit Justin 8 (1847) 5.5 0-1 Godde Matthias 5 (2039) 7.0
4 Decruyenaere Robbert 9 (1842) 6.0 0-1 Huynh Laurent 2 (2124) 5.5
5 Dauw Sterre 6 (2004) 6.5 1-0 Ouaki Mark 23 (1493) 4.5
6 Akulov Lev 7 (1920) 5.5 1-0 Neirynck Arthur 26 (1454) 4.5
7 Da Silva Heleno Jorit 14 (1712) 5.5 ½-½ De Schouwer Jonas 11 (1803) 6.0
8 Vernimmen Pierre 10 (1838) 5.5 1-0 De Boe Joppe 21 (1542) 5.0
9 Deniz Patrick 28 (1434) 5.0 1-0 Lacheron Edouard 13 (1717) 4.0
10 Lahousse Wouter 18 (1589) 5.5 1-0 Dallemagne Brieuc 22 (1540) 5.0
11 Heymans Berwout 15 (1696) 4.5 0-1 Damlakhi Mahmoud 33 (1394) 5.0
12 Aguilar Luciano 16 (1639) 5.5 1-0 Silantev Ilia 50 (0) 4.5
13 Koebele Aurel 27 (1445) 5.0 ½-½ Dambiermont Henri 17 (1595) 5.0
14 Rits Beere 30 (1412) 5.0 ½-½ Fivez Stev 19 (1569) 4.0
15 De Baets Branko 29 (1422) 5.5 1-0 Vanhoucke Kobe 20 (1562) 4.5
16 Ooms Kylion 35 (1350) 4.0 ½-½ Bontemps Cedric 24 (1461) 4.5
17 Damlakhi Anas 51 (0) 3.5 ½-½ Brennenraedts Liam 25 (1457) 4.5
18 El Abdi Ibrahim 52 (0) 3.5 0-1 Van Hoyweghen Noah 32 (1395) 4.0
19 Traest Alexander 40 (1263) 3.5 ½-½ Liveyns Bjarne 34 (1387) 3.5
20 Goreux Theo 36 (1336) 4.0 1-0 Thienpont Ruben 47 (805) 4.0
21 Dhaenens Wout 49 (0) 3.0 ½-½ Collignon Clement 37 (1330) 3.5
22 Van Bladel Robin 41 (1254) 3.5 1-0 Coppens Pieter 53 (0) 2.5
23 Gabriels Ebe 38 (1311) 3.0 1-0 Van Campenhout Arne 43 (1233) 3.0
24 Lootens Talin 46 (841) 4.0 1-0 Van Lommel Lars 39 (1287) 2.0
25 Eperjessy Colin 42 (1243) 1.5 0-1 Van Der Straeten Witze 45 (1150) 3.0
26 Burssens Ruben 48 (0) 3.0 1-0 Mariman Zeno 44 (1177) 2.0
  Gheury Hugo 31 (1397) 4.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 9 (14/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Waele Warre 1 (2265) 7.5 ½-½ Godde Matthias 5 (2039) 7.0
2 Pirard Natan 3 (2099) 6.5 ½-½ Vande Ginste Michiel 12 (1731) 6.0
3 Huynh Laurent 2 (2124) 5.5 0-1 Van Malder Dries 4 (2087) 7.0
4 Dauw Sterre 6 (2004) 6.5 1-0 Akulov Lev 7 (1920) 5.5
5 Da Silva Heleno Jorit 14 (1712) 5.5 ½-½ Guerit Justin 8 (1847) 5.5
6 Damlakhi Mahmoud 33 (1394) 5.0 0-1 Decruyenaere Robbert 9 (1842) 6.0
7 Lahousse Wouter 18 (1589) 5.5 ½-½ Vernimmen Pierre 10 (1838) 5.5
8 De Schouwer Jonas 11 (1803) 6.0 1-0 Deniz Patrick 28 (1434) 5.0
9 Ouaki Mark 23 (1493) 4.5 0-1 De Baets Branko 29 (1422) 5.5
10 Lacheron Edouard 13 (1717) 4.0 0-1 Aguilar Luciano 16 (1639) 5.5
11 Neirynck Arthur 26 (1454) 4.5 0-1 Dambiermont Henri 17 (1595) 5.0
12 Fivez Stev 19 (1569) 4.0 0-1 Koebele Aurel 27 (1445) 5.0
13 De Boe Joppe 21 (1542) 5.0 1-0 Ooms Kylion 35 (1350) 4.0
14 Dallemagne Brieuc 22 (1540) 5.0 1-0 Goreux Theo 36 (1336) 4.0
15 Van Hoyweghen Noah 32 (1395) 4.0 0-1 Rits Beere 30 (1412) 5.0
16 Liveyns Bjarne 34 (1387) 3.5 0-1 Heymans Berwout 15 (1696) 4.5
17 Vanhoucke Kobe 20 (1562) 4.5 1-0 Traest Alexander 40 (1263) 3.5
18 Bontemps Cedric 24 (1461) 4.5 1-0 Damlakhi Anas 51 (0) 3.5
19 Brennenraedts Liam 25 (1457) 4.5 1-0 Van Bladel Robin 41 (1254) 3.5
20 Van Der Straeten Witze 45 (1150) 3.0 0-1 Silantev Ilia 50 (0) 4.5
21 Collignon Clement 37 (1330) 3.5 ½-½ El Abdi Ibrahim 52 (0) 3.5
22 Lootens Talin 46 (841) 4.0 1-0 Gabriels Ebe 38 (1311) 3.0
23 Thienpont Ruben 47 (805) 4.0 1-0 Dhaenens Wout 49 (0) 3.0
24 Coppens Pieter 53 (0) 2.5 0-1 Burssens Ruben 48 (0) 3.0
25 Van Lommel Lars 39 (1287) 2.0 0-1 Van Campenhout Arne 43 (1233) 3.0
26 Mariman Zeno 44 (1177) 2.0 1-0 Eperjessy Colin 42 (1243) 1.5
  Gheury Hugo 31 (1397) 4.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

FM De Waele Warre (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13376
N-Elo2199
FIDE-ID241156
F-Elo2265
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Koebele Aurel BEL 1445 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Da Silva Heleno Jorit BEL 1712 5.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Akulov Lev BEL 1920 5.5 W - ½ 2.5 0.89 -0.39
4 3      Huynh Laurent BEL 2124 5.5 Z - ½ 3.0 0.69 -0.19
5 3      Decruyenaere Robbert BEL 1842 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Guerit Justin BEL 1847 5.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Van Malder Dries BEL 2087 7.0 W - 1 6.0 0.73 +0.27
8 1      Vande Ginste Michiel BEL 1731 6.0 Z ^ 1 7.0 0.92 +0.08
9 1      Godde Matthias BEL 2039 7.0 W v ½ 7.5 0.79 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1860 53.0 Totaal 7.5 7.70 -0.20
Begin van de pagina
Van Malder Dries (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10934
N-Elo2048
FIDE-ID242314
F-Elo2087
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Gheury Hugo BEL 1397 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Dambiermont Henri BEL 1595 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Decruyenaere Robbert BEL 1842 6.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 1      Guerit Justin BEL 1847 5.5 W - 1 4.0 0.80 +0.20
5 1      Dauw Sterre BEL 2004 6.5 Z - ½ 4.5 0.61 -0.11
6 1      Vande Ginste Michiel BEL 1731 6.0 W v 1 5.5 0.89 +0.11
7 1 FM De Waele Warre BEL 2265 7.5 Z v 0 5.5 0.27 -0.27
8 2      Pirard Natan BEL 2099 6.5 W v ½ 6.0 0.48 +0.02
9 3      Huynh Laurent BEL 2124 5.5 Z v 1 7.0 0.45 +0.55
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1878 52.5 Totaal 7.0 6.14 +0.86
Begin van de pagina
Godde Matthias (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo2039
FIDE-ID243426
F-Elo2036
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Hoyweghen Noah BEL 1395 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Lahousse Wouter BEL 1589 5.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Vande Ginste Michiel BEL 1731 6.0 W - 0 2.0 0.86 -0.86
4 6      De Boe Joppe BEL 1542 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Heymans Berwout BEL 1696 4.5 W - ½ 3.5 0.88 -0.38
6 5      Vernimmen Pierre BEL 1838 5.5 Z - 1 4.5 0.76 +0.24
7 4      Akulov Lev BEL 1920 5.5 W - 1 5.5 0.66 +0.34
8 3      Guerit Justin BEL 1847 5.5 Z - 1 6.5 0.75 +0.25
9 1 FM De Waele Warre BEL 2265 7.5 Z v ½ 7.0 0.21 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1758 49.0 Totaal 7.0 6.88 +0.12
Begin van de pagina
Dauw Sterre (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2004
FIDE-ID248886
F-Elo2003
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Damlakhi Mahmoud BEL 1394 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Fivez Stev BEL 1569 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      De Schouwer Jonas BEL 1803 6.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
4 2      Vande Ginste Michiel BEL 1731 6.0 W - ½ 3.5 0.83 -0.33
5 1      Van Malder Dries BEL 2087 7.0 W - ½ 4.0 0.39 +0.11
6 3      Huynh Laurent BEL 2124 5.5 Z ^ ½ 4.5 0.34 +0.16
7 3      Pirard Natan BEL 2099 6.5 Z ^ 0 4.5 0.37 -0.37
8 5      Ouaki Mark BEL 1493 4.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
9 4      Akulov Lev BEL 1920 5.5 W - 1 6.5 0.62 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1802 50.0 Totaal 6.5 6.07 +0.43
Begin van de pagina
Pirard Natan (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10942
N-Elo2069
FIDE-ID235725
F-Elo2099
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Rits Beere BEL 1412 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Aguilar Luciano BEL 1639 5.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Guerit Justin BEL 1847 5.5 W - 0 2.0 0.81 -0.81
4 5      Fivez Stev BEL 1569 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Vernimmen Pierre BEL 1838 5.5 W - ½ 3.5 0.82 -0.32
6 4      Heymans Berwout BEL 1696 4.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Dauw Sterre BEL 2004 6.5 W - 1 5.5 0.63 +0.37
8 2      Van Malder Dries BEL 2087 7.0 Z - ½ 6.0 0.52 -0.02
9 2      Vande Ginste Michiel BEL 1731 6.0 W - ½ 6.5 0.90 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1758 49.5 Totaal 6.5 7.36 -0.86
Begin van de pagina
Vande Ginste Michiel (Rank: 12)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.12697
N-Elo1731
FIDE-ID240389
F-Elo1717
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Lommel Lars BEL 1287 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Neirynck Arthur BEL 1454 4.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 4      Godde Matthias BEL 2039 7.0 Z - 1 3.0 0.14 +0.86
4 2      Dauw Sterre BEL 2004 6.5 Z - ½ 3.5 0.17 +0.33
5 2      Akulov Lev BEL 1920 5.5 W - 1 4.5 0.25 +0.75
6 1      Van Malder Dries BEL 2087 7.0 Z - 0 4.5 0.11 -0.11
7 2      Huynh Laurent BEL 2124 5.5 W - 1 5.5 0.08 +0.92
8 1 FM De Waele Warre BEL 2265 7.5 W - 0 5.5 0.08 -0.08
9 2      Pirard Natan BEL 2099 6.5 Z ^ ½ 6.0 0.10 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1919 52.0 Totaal 6.0 2.68 +3.32
Begin van de pagina
Decruyenaere Robbert (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.10967
N-Elo1820
FIDE-ID240427
F-Elo1842
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Goreux Theo BEL 1336 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Dallemagne Brieuc BEL 1540 5.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 3      Van Malder Dries BEL 2087 7.0 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 7      Bontemps Cedric BEL 1461 4.5 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
5 3 FM De Waele Warre BEL 2265 7.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Aguilar Luciano BEL 1639 5.5 W - 1 4.0 0.76 +0.24
7 6      De Boe Joppe BEL 1542 5.0 Z ^ 1 5.0 0.85 +0.15
8 4      Huynh Laurent BEL 2124 5.5 W ^ 0 5.0 0.16 -0.16
9 6      Damlakhi Mahmoud BEL 1394 5.0 Z v 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1709 49.0 Totaal 6.0 5.65 +0.35
Begin van de pagina
De Schouwer Jonas (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.12693
N-Elo1716
FIDE-ID237906
F-Elo1803
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Gabriels Ebe BEL 1311 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Bontemps Cedric BEL 1461 4.5 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 5      Dauw Sterre BEL 2004 6.5 W - 0 2.0 0.24 -0.24
4 9      Dallemagne Brieuc BEL 1540 5.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
5 4      Huynh Laurent BEL 2124 5.5 W - 0 3.0 0.13 -0.13
6 8      Neirynck Arthur BEL 1454 4.5 Z - ½ 3.5 0.89 -0.39
7 8      Koebele Aurel BEL 1445 5.0 W - 1 4.5 0.90 +0.10
8 7      Da Silva Heleno Jorit BEL 1712 5.5 Z - ½ 5.0 0.62 -0.12
9 8      Deniz Patrick BEL 1434 5.0 W - 1 6.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1609 44.5 Totaal 6.0 6.30 -0.30
Begin van de pagina
Guerit Justin (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14365
N-Elo1802
FIDE-ID245267
F-Elo1847
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ooms Kylion BEL 1350 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      De Boe Joppe BEL 1542 5.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 2      Pirard Natan BEL 2099 6.5 Z - 1 3.0 0.19 +0.81
4 1      Van Malder Dries BEL 2087 7.0 Z - 0 3.0 0.20 -0.20
5 7      Neirynck Arthur BEL 1454 4.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2 FM De Waele Warre BEL 2265 7.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 5      Dallemagne Brieuc BEL 1540 5.0 Z - 1 5.0 0.86 +0.14
8 3      Godde Matthias BEL 2039 7.0 W - 0 5.0 0.25 -0.25
9 5      Da Silva Heleno Jorit BEL 1712 5.5 Z ^ ½ 5.5 0.68 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1787 52.0 Totaal 5.5 4.96 +0.54
Begin van de pagina
Akulov Lev (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1886
FIDE-ID242853
F-Elo1920
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Liveyns Bjarne BEL 1387 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Vanhoucke Kobe BEL 1562 4.5 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1 FM De Waele Warre BEL 2265 7.5 Z - ½ 2.5 0.11 +0.39
4 4      Ouaki Mark BEL 1493 4.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Vande Ginste Michiel BEL 1731 6.0 Z - 0 3.5 0.75 -0.75
6 6      Dambiermont Henri BEL 1595 5.0 W - 1 4.5 0.87 +0.13
7 4      Godde Matthias BEL 2039 7.0 Z - 0 4.5 0.34 -0.34
8 6      Neirynck Arthur BEL 1454 4.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
9 4      Dauw Sterre BEL 2004 6.5 Z - 0 5.5 0.38 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1725 49.0 Totaal 5.5 6.11 -0.61
Begin van de pagina
Huynh Laurent (Rank: 2)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.10726
N-Elo2063
FIDE-ID238430
F-Elo2124
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Baets Branko BEL 1422 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Heymans Berwout BEL 1696 4.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 6      Lacheron Edouard BEL 1717 4.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 3 FM De Waele Warre BEL 2265 7.5 W ^ ½ 3.0 0.31 +0.19
5 4      De Schouwer Jonas BEL 1803 6.0 Z ^ 1 4.0 0.87 +0.13
6 3      Dauw Sterre BEL 2004 6.5 W - ½ 4.5 0.66 -0.16
7 2      Vande Ginste Michiel BEL 1731 6.0 Z - 0 4.5 0.92 -0.92
8 4      Decruyenaere Robbert BEL 1842 6.0 Z - 1 5.5 0.84 +0.16
9 3      Van Malder Dries BEL 2087 7.0 W ^ 0 5.5 0.55 -0.55
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1840 53.0 Totaal 5.5 6.91 -1.41
Begin van de pagina
Vernimmen Pierre (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16068
N-Elo1803
FIDE-ID251917
F-Elo1838
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Collignon Clement BEL 1330 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Ouaki Mark BEL 1493 4.5 W - ½ 1.5 0.89 -0.39
3 7      Heymans Berwout BEL 1696 4.5 Z - ½ 2.0 0.69 -0.19
4 8      Brennenraedts Liam BEL 1457 4.5 W - 1 3.0 0.91 +0.09
5 5      Pirard Natan BEL 2099 6.5 Z - ½ 3.5 0.18 +0.32
6 5      Godde Matthias BEL 2039 7.0 W - 0 3.5 0.24 -0.24
7 7      Damlakhi Mahmoud BEL 1394 5.0 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
8 8      De Boe Joppe BEL 1542 5.0 W - 1 5.0 0.85 +0.15
9 7      Lahousse Wouter BEL 1589 5.5 Z - ½ 5.5 0.81 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1626 46.0 Totaal 5.5 6.41 -0.91
Begin van de pagina
Aguilar Luciano (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15631
N-Elo1581
FIDE-ID249831
F-Elo1639
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Campenhout Arne BEL 1233 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Pirard Natan BEL 2099 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      De Baets Branko BEL 1422 5.5 Z - ½ 1.5 0.78 -0.28
4 13      Damlakhi Mahmoud BEL 1394 5.0 W - 1 2.5 0.80 +0.20
5 9      Ouaki Mark BEL 1493 4.5 Z ^ 1 3.5 0.70 +0.30
6 7      Decruyenaere Robbert BEL 1842 6.0 Z ^ 0 3.5 0.24 -0.24
7 12      Neirynck Arthur BEL 1454 4.5 W v 0 3.5 0.74 -0.74
8 12      Silantev Ilia BEL 0 4.5 W v 1 4.5 0.92 +0.08
9 10      Lacheron Edouard BEL 1717 4.0 Z - 1 5.5 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1581 43.5 Totaal 5.5 5.57 -0.07
Begin van de pagina
Da Silva Heleno Jorit (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.12526
N-Elo1712
FIDE-ID243710
F-Elo1711
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Bladel Robin BEL 1254 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM De Waele Warre BEL 2265 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Ouaki Mark BEL 1493 4.5 Z - 0 1.0 0.78 -0.78
4 15      Van Lommel Lars BEL 1287 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Brennenraedts Liam BEL 1457 4.5 Z ^ 1 3.0 0.81 +0.19
6 9      Damlakhi Mahmoud BEL 1394 5.0 W - ½ 3.5 0.87 -0.37
7 10      Dambiermont Henri BEL 1595 5.0 Z - 1 4.5 0.66 +0.34
8 7      De Schouwer Jonas BEL 1803 6.0 W - ½ 5.0 0.38 +0.12
9 5      Guerit Justin BEL 1847 5.5 W - ½ 5.5 0.32 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1599 43.5 Totaal 5.5 5.74 -0.24
Begin van de pagina
Lahousse Wouter (Rank: 18)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.13870
N-Elo1589
FIDE-ID244929
F-Elo1526
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Der Straeten Witze BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Godde Matthias BEL 2039 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Gheury Hugo BEL 1397 4.0 Z - 0 1.0 0.75 -0.75
4 16      Traest Alexander BEL 1263 3.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
5 12      Van Hoyweghen Noah BEL 1395 4.0 Z - ½ 2.5 0.75 -0.25
6 13      Ooms Kylion BEL 1350 4.0 W - 1 3.5 0.80 +0.20
7 9      Lacheron Edouard BEL 1717 4.0 Z - ½ 4.0 0.33 +0.17
8 10      Dallemagne Brieuc BEL 1540 5.0 W - 1 5.0 0.57 +0.43
9 7      Vernimmen Pierre BEL 1838 5.5 W - ½ 5.5 0.19 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1521 40.0 Totaal 5.5 5.26 +0.24
Begin van de pagina
De Baets Branko (Rank: 29)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1359
FIDE-ID248932
F-Elo1422
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Huynh Laurent BEL 2124 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Eperjessy Colin BEL 1243 1.5 Z - 1 1.0 0.73 +0.27
3 9      Aguilar Luciano BEL 1639 5.5 W - ½ 1.5 0.22 +0.28
4 14      Ooms Kylion BEL 1350 4.0 Z - 1 2.5 0.60 +0.40
5 8      Dambiermont Henri BEL 1595 5.0 Z - ½ 3.0 0.27 +0.23
6 12      Lacheron Edouard BEL 1717 4.0 W ^ 0 3.0 0.15 -0.15
7 16      Silantev Ilia BEL 0 4.5 Z v ½ 3.5 0.92 -0.42
8 15      Vanhoucke Kobe BEL 1562 4.5 W v 1 4.5 0.31 +0.69
9 9      Ouaki Mark BEL 1493 4.5 Z - 1 5.5 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1590 39.0 Totaal 5.5 3.68 +1.82
Begin van de pagina
Dambiermont Henri (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.12118
N-Elo1592
FIDE-ID237779
F-Elo1595
Landbel  (bel)
Club(618) Amay
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Mariman Zeno BEL 1177 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Malder Dries BEL 2087 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Rits Beere BEL 1412 5.0 W - 1 2.0 0.74 +0.26
4 12      Gheury Hugo BEL 1397 4.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
5 8      De Baets Branko BEL 1422 5.5 W - ½ 3.5 0.73 -0.23
6 6      Akulov Lev BEL 1920 5.5 Z v 0 3.5 0.13 -0.13
7 10      Da Silva Heleno Jorit BEL 1712 5.5 W v 0 3.5 0.34 -0.34
8 13      Koebele Aurel BEL 1445 5.0 Z - ½ 4.0 0.70 -0.20
9 11      Neirynck Arthur BEL 1454 4.5 Z - 1 5.0 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1558 44.0 Totaal 5.0 5.09 -0.09
Begin van de pagina
De Boe Joppe (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14506
N-Elo1449
FIDE-ID248290
F-Elo1542
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Damlakhi Anas BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Guerit Justin BEL 1847 5.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 14      Liveyns Bjarne BEL 1387 3.5 W - 1 2.0 0.71 +0.29
4 6      Godde Matthias BEL 2039 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Goreux Theo BEL 1336 4.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
6 11      Bontemps Cedric BEL 1461 4.5 Z - 1 4.0 0.61 +0.39
7 6      Decruyenaere Robbert BEL 1842 6.0 W - 0 4.0 0.15 -0.15
8 8      Vernimmen Pierre BEL 1838 5.5 Z - 0 4.0 0.15 -0.15
9 13      Ooms Kylion BEL 1350 4.0 W - 1 5.0 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1637 43.5 Totaal 5.0 4.27 +0.73
Begin van de pagina
Dallemagne Brieuc (Rank: 22)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.12758
N-Elo1484
FIDE-ID237760
F-Elo1540
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Dhaenens Wout BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Decruyenaere Robbert BEL 1842 6.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 15      Gabriels Ebe BEL 1311 3.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
4 9      De Schouwer Jonas BEL 1803 6.0 W - 0 2.0 0.18 -0.18
5 16      Liveyns Bjarne BEL 1387 3.5 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
6 10      Vanhoucke Kobe BEL 1562 4.5 W - 1 4.0 0.47 +0.53
7 5      Guerit Justin BEL 1847 5.5 W - 0 4.0 0.14 -0.14
8 10      Lahousse Wouter BEL 1589 5.5 Z - 0 4.0 0.43 -0.43
9 14      Goreux Theo BEL 1336 4.0 W - 1 5.0 0.76 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1584 41.0 Totaal 5.0 4.54 +0.46
Begin van de pagina
Damlakhi Mahmoud (Rank: 33)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17189
N-Elo1394
FIDE-ID255394
F-Elo1377
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dauw Sterre BEL 2004 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Lootens Talin BEL 841 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Vanhoucke Kobe BEL 1562 4.5 W - 1 2.0 0.28 +0.72
4 13      Aguilar Luciano BEL 1639 5.5 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
5 13      Fivez Stev BEL 1569 4.0 W v 1 3.0 0.27 +0.73
6 9      Da Silva Heleno Jorit BEL 1712 5.5 Z v ½ 3.5 0.13 +0.37
7 7      Vernimmen Pierre BEL 1838 5.5 W - ½ 4.0 0.08 +0.42
8 11      Heymans Berwout BEL 1696 4.5 Z - 1 5.0 0.15 +0.85
9 6      Decruyenaere Robbert BEL 1842 6.0 W v 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1633 46.0 Totaal 5.0 2.19 +2.81
Begin van de pagina
Koebele Aurel (Rank: 27)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.15396
N-Elo1322
FIDE-ID251852
F-Elo1445
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM De Waele Warre BEL 2265 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Van Bladel Robin BEL 1254 3.5 W - 1 1.0 0.75 +0.25
3 19      Dhaenens Wout BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Heymans Berwout BEL 1696 4.5 W - 0 2.0 0.19 -0.19
5 10      Lacheron Edouard BEL 1717 4.0 Z - ½ 2.5 0.17 +0.33
6 15      Van Hoyweghen Noah BEL 1395 4.0 W - 1 3.5 0.57 +0.43
7 8      De Schouwer Jonas BEL 1803 6.0 Z - 0 3.5 0.10 -0.10
8 13      Dambiermont Henri BEL 1595 5.0 W - ½ 4.0 0.30 +0.20
9 12      Fivez Stev BEL 1569 4.0 Z - 1 5.0 0.33 +0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1661 41.5 Totaal 5.0 3.41 +1.59
Begin van de pagina
Rits Beere (Rank: 30)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.10697
N-Elo1236
FIDE-ID238945
F-Elo1412
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Pirard Natan BEL 2099 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Van Campenhout Arne BEL 1233 3.0 W - 1 1.0 0.73 +0.27
3 10      Dambiermont Henri BEL 1595 5.0 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
4 18      Eperjessy Colin BEL 1243 1.5 W - ½ 1.5 0.72 -0.22
5 18      Collignon Clement BEL 1330 3.5 Z - ½ 2.0 0.61 -0.11
6 19      Van Bladel Robin BEL 1254 3.5 W - 1 3.0 0.71 +0.29
7 13      Vanhoucke Kobe BEL 1562 4.5 Z - ½ 3.5 0.30 +0.20
8 14      Fivez Stev BEL 1569 4.0 W - ½ 4.0 0.29 +0.21
9 15      Van Hoyweghen Noah BEL 1395 4.0 Z - 1 5.0 0.52 +0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1475 35.5 Totaal 5.0 4.22 +0.78
Begin van de pagina
Deniz Patrick (Rank: 28)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.11994
N-Elo1288
FIDE-ID237019
F-Elo1434
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 20      Ooms Kylion BEL 1350 4.0 Z v 0 0.0 0.62 -0.62
4 25      Van Der Straeten Witze BEL 1150 3.0 W v 1 1.0 0.84 +0.16
5 21      Lootens Talin BEL 841 4.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 18      Van Lommel Lars BEL 1287 2.0 W - 1 3.0 0.70 +0.30
7 15      Liveyns Bjarne BEL 1387 3.5 Z - 1 4.0 0.57 +0.43
8 9      Lacheron Edouard BEL 1717 4.0 W - 1 5.0 0.16 +0.84
9 8      De Schouwer Jonas BEL 1803 6.0 Z - 0 5.0 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1362 26.5 Totaal 5.0 3.91 +1.09
Begin van de pagina
Ouaki Mark (Rank: 23)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.18047
N-Elo1467
FIDE-ID257460
F-Elo1493
Landbel  (bel)
Club(226) Europchess
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Silantev Ilia BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Vernimmen Pierre BEL 1838 5.5 Z - ½ 1.5 0.11 +0.39
3 8      Da Silva Heleno Jorit BEL 1712 5.5 W - 1 2.5 0.22 +0.78
4 4      Akulov Lev BEL 1920 5.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
5 9      Aguilar Luciano BEL 1639 5.5 W v 0 2.5 0.30 -0.30
6 14      Damlakhi Anas BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 11      Heymans Berwout BEL 1696 4.5 W - 1 4.5 0.24 +0.76
8 5      Dauw Sterre BEL 2004 6.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
9 9      De Baets Branko BEL 1422 5.5 W - 0 4.5 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1747 46.5 Totaal 4.5 3.47 +1.03
Begin van de pagina
Neirynck Arthur (Rank: 26)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14557
N-Elo1290
FIDE-ID250198
F-Elo1454
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Burssens Ruben BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Vande Ginste Michiel BEL 1731 6.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 18      Coppens Pieter BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Lacheron Edouard BEL 1717 4.0 W - 1 3.0 0.18 +0.82
5 7      Guerit Justin BEL 1847 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      De Schouwer Jonas BEL 1803 6.0 W - ½ 3.5 0.11 +0.39
7 12      Aguilar Luciano BEL 1639 5.5 Z - 1 4.5 0.26 +0.74
8 6      Akulov Lev BEL 1920 5.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
9 11      Dambiermont Henri BEL 1595 5.0 W - 0 4.5 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1750 43.0 Totaal 4.5 3.03 +1.47
Begin van de pagina
Heymans Berwout (Rank: 15)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1696
FIDE-ID257036
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Eperjessy Colin BEL 1243 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Huynh Laurent BEL 2124 5.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 7      Vernimmen Pierre BEL 1838 5.5 W - ½ 2.0 0.31 +0.19
4 11      Koebele Aurel BEL 1445 5.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
5 6      Godde Matthias BEL 2039 7.0 Z - ½ 3.5 0.12 +0.38
6 4      Pirard Natan BEL 2099 6.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 11      Ouaki Mark BEL 1493 4.5 Z - 0 3.5 0.76 -0.76
8 11      Damlakhi Mahmoud BEL 1394 5.0 W - 0 3.5 0.85 -0.85
9 16      Liveyns Bjarne BEL 1387 3.5 Z ^ 1 4.5 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1673 44.0 Totaal 4.5 4.79 -0.29
Begin van de pagina
Bontemps Cedric (Rank: 24)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.16259
N-Elo1461
FIDE-ID253073
F-Elo1458
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      El Abdi Ibrahim BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      De Schouwer Jonas BEL 1803 6.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 16      Van Lommel Lars BEL 1287 2.0 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
4 7      Decruyenaere Robbert BEL 1842 6.0 W - 0 2.0 0.09 -0.09
5 17      Silantev Ilia BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 11      De Boe Joppe BEL 1542 5.0 W - 0 3.0 0.39 -0.39
7 14      Gheury Hugo BEL 1397 4.0 W - 0 3.0 0.59 -0.59
8 16      Ooms Kylion BEL 1350 4.0 Z - ½ 3.5 0.65 -0.15
9 18      Damlakhi Anas BEL 0 3.5 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1536 38.5 Totaal 4.5 5.33 -0.83
Begin van de pagina
Vanhoucke Kobe (Rank: 20)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.14316
N-Elo1427
FIDE-ID247634
F-Elo1562
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Thienpont Ruben BEL 805 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Akulov Lev BEL 1920 5.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 13      Damlakhi Mahmoud BEL 1394 5.0 Z - 0 1.0 0.72 -0.72
4 17      Van Bladel Robin BEL 1254 3.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
5 14      Gheury Hugo BEL 1397 4.0 W - 1 3.0 0.72 +0.28
6 10      Dallemagne Brieuc BEL 1540 5.0 Z - 0 3.0 0.53 -0.53
7 13      Rits Beere BEL 1412 5.0 W - ½ 3.5 0.70 -0.20
8 15      De Baets Branko BEL 1422 5.5 Z - 0 3.5 0.69 -0.69
9 17      Traest Alexander BEL 1263 3.5 W - 1 4.5 0.85 +0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1378 41.0 Totaal 4.5 6.09 -1.59
Begin van de pagina
Brennenraedts Liam (Rank: 25)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.14173
N-Elo1356
FIDE-ID248924
F-Elo1457
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Coppens Pieter BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 14      Traest Alexander BEL 1263 3.5 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
3 17      Silantev Ilia BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Vernimmen Pierre BEL 1838 5.5 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
5 11      Da Silva Heleno Jorit BEL 1712 5.5 W - 0 2.0 0.19 -0.19
6 17      Collignon Clement BEL 1330 3.5 Z - ½ 2.5 0.67 -0.17
7 18      Goreux Theo BEL 1336 4.0 W - ½ 3.0 0.66 -0.16
8 17      Damlakhi Anas BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
9 19      Van Bladel Robin BEL 1254 3.5 W - 1 4.5 0.76 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1455 36.0 Totaal 4.5 5.88 -1.38
Begin van de pagina
Silantev Ilia (Rank: 50)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo0
FIDE-ID258300
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Ouaki Mark BEL 1493 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Collignon Clement BEL 1330 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 17      Brennenraedts Liam BEL 1457 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Gabriels Ebe BEL 1311 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 17      Bontemps Cedric BEL 1461 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 22      Eperjessy Colin BEL 1243 1.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 16      De Baets Branko BEL 1422 5.5 W v ½ 3.5 0.08 +0.42
8 12      Aguilar Luciano BEL 1639 5.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
9 20      Van Der Straeten Witze BEL 1150 3.0 Z - 1 4.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1389 35.5 Totaal 4.5 0.72 +3.78
Begin van de pagina
Lacheron Edouard (Rank: 13)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.12099
N-Elo1583
FIDE-ID235571
F-Elo1717
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Traest Alexander BEL 1263 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Coppens Pieter BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Huynh Laurent BEL 2124 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Neirynck Arthur BEL 1454 4.5 Z v 0 2.0 0.82 -0.82
5 10      Koebele Aurel BEL 1445 5.0 W v ½ 2.5 0.83 -0.33
6 12      De Baets Branko BEL 1422 5.5 Z - 1 3.5 0.85 +0.15
7 9      Lahousse Wouter BEL 1589 5.5 W ^ ½ 4.0 0.67 -0.17
8 9      Deniz Patrick BEL 1434 5.0 Z ^ 0 4.0 0.84 -0.84
9 10      Aguilar Luciano BEL 1639 5.5 W - 0 4.0 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1546 42.5 Totaal 4.0 6.54 -2.54
Begin van de pagina
Gheury Hugo (Rank: 31)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.12834
N-Elo1166
FIDE-ID241440
F-Elo1397
Landbel  (bel)
Club(618) Amay
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Malder Dries BEL 2087 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Mariman Zeno BEL 1177 2.0 Z - 1 1.0 0.78 +0.22
3 11      Lahousse Wouter BEL 1589 5.5 W - 1 2.0 0.25 +0.75
4 12      Dambiermont Henri BEL 1595 5.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
5 14      Vanhoucke Kobe BEL 1562 4.5 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
6 20      Thienpont Ruben BEL 805 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 14      Bontemps Cedric BEL 1461 4.5 Z - 1 4.0 0.41 +0.59
8        Afwezig           0 4.0    
9        Afwezig           0 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1468 32.5 Totaal 4.0 2.96 +1.04
Begin van de pagina
Fivez Stev (Rank: 19)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.14089
N-Elo1569
FIDE-ID246786
F-Elo1518
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Lootens Talin BEL 841 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Dauw Sterre BEL 2004 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Van Hoyweghen Noah BEL 1395 4.0 W - 1 2.0 0.73 +0.27
4 5      Pirard Natan BEL 2099 6.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Damlakhi Mahmoud BEL 1394 5.0 Z - 0 2.0 0.73 -0.73
6 16      Goreux Theo BEL 1336 4.0 W - ½ 2.5 0.79 -0.29
7 17      Coppens Pieter BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
8 14      Rits Beere BEL 1412 5.0 Z - ½ 4.0 0.71 -0.21
9 12      Koebele Aurel BEL 1445 5.0 W - 0 4.0 0.67 -0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1490 42.5 Totaal 4.0 5.63 -1.63
Begin van de pagina
Ooms Kylion (Rank: 35)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.15665
N-Elo1314
FIDE-ID251046
F-Elo1350
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Guerit Justin BEL 1847 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Damlakhi Anas BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 20      Deniz Patrick BEL 1434 5.0 W - 1 1.5 0.38 +0.62
4 14      De Baets Branko BEL 1422 5.5 W v 0 1.5 0.40 -0.40
5 19      Coppens Pieter BEL 0 2.5 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
6 13      Lahousse Wouter BEL 1589 5.5 Z - 0 2.5 0.20 -0.20
7 20      Collignon Clement BEL 1330 3.5 W - 1 3.5 0.53 +0.47
8 16      Bontemps Cedric BEL 1461 4.5 W - ½ 4.0 0.35 +0.15
9 13      De Boe Joppe BEL 1542 5.0 Z v 0 4.0 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1517 40.5 Totaal 4.0 4.03 -0.03
Begin van de pagina
Van Hoyweghen Noah (Rank: 32)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.15559
N-Elo1357
FIDE-ID249181
F-Elo1395
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Godde Matthias BEL 2039 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Van Der Straeten Witze BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
3 12      Fivez Stev BEL 1569 4.0 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
4 19      Lootens Talin BEL 841 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Lahousse Wouter BEL 1589 5.5 W - ½ 2.5 0.25 +0.25
6 15      Koebele Aurel BEL 1445 5.0 Z - 0 2.5 0.43 -0.43
7 19      Damlakhi Anas BEL 0 3.5 W - ½ 3.0 0.92 -0.42
8 18      El Abdi Ibrahim BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 15      Rits Beere BEL 1412 5.0 W - 0 4.0 0.48 -0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1435 40.5 Totaal 4.0 5.07 -1.07
Begin van de pagina
Goreux Theo (Rank: 36)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.14638
N-Elo1259
FIDE-ID249653
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Decruyenaere Robbert BEL 1842 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Dhaenens Wout BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 22      Van Der Straeten Witze BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.74 +0.26
4 21      Burssens Ruben BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      De Boe Joppe BEL 1542 5.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
6 16      Fivez Stev BEL 1569 4.0 Z - ½ 2.5 0.21 +0.29
7 18      Brennenraedts Liam BEL 1457 4.5 Z - ½ 3.0 0.34 +0.16
8 20      Thienpont Ruben BEL 805 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 14      Dallemagne Brieuc BEL 1540 5.0 Z - 0 4.0 0.24 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1415 37.5 Totaal 4.0 4.61 -0.61
Begin van de pagina
Thienpont Ruben (Rank: 47)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.12722
N-Elo805
FIDE-ID251887
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Vanhoucke Kobe BEL 1562 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Liveyns Bjarne BEL 1387 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 23      Traest Alexander BEL 1263 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 26      Mariman Zeno BEL 1177 2.0 Z - 1 1.0 0.10 +0.90
5 22      Gabriels Ebe BEL 1311 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 20      Gheury Hugo BEL 1397 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 24      Eperjessy Colin BEL 1243 1.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
8 20      Goreux Theo BEL 1336 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
9 23      Dhaenens Wout BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1334 29.0 Totaal 4.0 1.58 +2.42
Begin van de pagina
Lootens Talin (Rank: 46)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.16283
N-Elo841
FIDE-ID251860
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Fivez Stev BEL 1569 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Damlakhi Mahmoud BEL 1394 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 26      Van Campenhout Arne BEL 1233 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 19      Van Hoyweghen Noah BEL 1395 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 21      Deniz Patrick BEL 1434 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 24      Traest Alexander BEL 1263 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 2.0    
8 24      Van Lommel Lars BEL 1287 2.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
9 22      Gabriels Ebe BEL 1311 3.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1360 29.5 Totaal 4.0 0.64 +2.36
Begin van de pagina
Liveyns Bjarne (Rank: 34)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.13313
N-Elo1288
FIDE-ID248940
F-Elo1387
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Akulov Lev BEL 1920 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Thienpont Ruben BEL 805 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      De Boe Joppe BEL 1542 5.0 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
4 20      Dhaenens Wout BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Dallemagne Brieuc BEL 1540 5.0 W - 0 2.0 0.30 -0.30
6 21      El Abdi Ibrahim BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 15      Deniz Patrick BEL 1434 5.0 W - 0 3.0 0.43 -0.43
8 19      Traest Alexander BEL 1263 3.5 Z - ½ 3.5 0.67 -0.17
9 16      Heymans Berwout BEL 1696 4.5 W - 0 3.5 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1457 39.0 Totaal 3.5 4.67 -1.17
Begin van de pagina
Damlakhi Anas (Rank: 51)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.17190
N-Elo0
FIDE-ID255386
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      De Boe Joppe BEL 1542 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Ooms Kylion BEL 1350 4.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 21      Collignon Clement BEL 1330 3.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 24      Van Campenhout Arne BEL 1233 3.0 W v 1 1.5 0.08 +0.92
5 20      Eperjessy Colin BEL 1243 1.5 Z v 1 2.5 0.08 +0.92
6 14      Ouaki Mark BEL 1493 4.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
7 19      Van Hoyweghen Noah BEL 1395 4.0 Z - ½ 3.0 0.08 +0.42
8 17      Brennenraedts Liam BEL 1457 4.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
9 18      Bontemps Cedric BEL 1461 4.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1389 34.5 Totaal 3.5 0.72 +2.78
Begin van de pagina
Collignon Clement (Rank: 37)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.10983
N-Elo1269
FIDE-ID245178
F-Elo1330
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vernimmen Pierre BEL 1838 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Silantev Ilia BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 21      Damlakhi Anas BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 22      Coppens Pieter BEL 0 2.5 Z ^ ½ 1.5 0.92 -0.42
5 18      Rits Beere BEL 1412 5.0 W ^ ½ 2.0 0.39 +0.11
6 17      Brennenraedts Liam BEL 1457 4.5 W - ½ 2.5 0.33 +0.17
7 20      Ooms Kylion BEL 1350 4.0 Z - 0 2.5 0.47 -0.47
8 21      Dhaenens Wout BEL 0 3.0 Z - ½ 3.0 0.92 -0.42
9 21      El Abdi Ibrahim BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1514 36.0 Totaal 3.5 5.87 -2.37
Begin van de pagina
Van Bladel Robin (Rank: 41)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.15544
N-Elo1208
FIDE-ID251895
F-Elo1254
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Da Silva Heleno Jorit BEL 1712 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Koebele Aurel BEL 1445 5.0 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
3 24      Mariman Zeno BEL 1177 2.0 W - 1 1.0 0.61 +0.39
4 17      Vanhoucke Kobe BEL 1562 4.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
5 25      Burssens Ruben BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 19      Rits Beere BEL 1412 5.0 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
7 23      Dhaenens Wout BEL 0 3.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
8 22      Coppens Pieter BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
9 19      Brennenraedts Liam BEL 1457 4.5 Z - 0 3.5 0.24 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1460 35.0 Totaal 3.5 4.37 -0.87
Begin van de pagina
Traest Alexander (Rank: 40)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.14314
N-Elo1199
FIDE-ID248371
F-Elo1263
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Lacheron Edouard BEL 1717 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Brennenraedts Liam BEL 1457 4.5 W - 0 0.0 0.25 -0.25
3 23      Thienpont Ruben BEL 805 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 16      Lahousse Wouter BEL 1589 5.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
5 24      El Abdi Ibrahim BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 24      Lootens Talin BEL 841 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 22      Van Der Straeten Witze BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.65 +0.35
8 19      Liveyns Bjarne BEL 1387 3.5 W - ½ 3.5 0.33 +0.17
9 17      Vanhoucke Kobe BEL 1562 4.5 Z - 0 3.5 0.15 -0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1313 36.5 Totaal 3.5 4.35 -0.85
Begin van de pagina
El Abdi Ibrahim (Rank: 52)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.19419
N-Elo0
FIDE-ID259500
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Bontemps Cedric BEL 1461 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Gabriels Ebe BEL 1311 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 25      Eperjessy Colin BEL 1243 1.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 24      Traest Alexander BEL 1263 3.5 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
6 21      Liveyns Bjarne BEL 1387 3.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 21      Van Lommel Lars BEL 1287 2.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
8 18      Van Hoyweghen Noah BEL 1395 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 21      Collignon Clement BEL 1330 3.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1334 25.5 Totaal 3.5 0.64 +1.86
Begin van de pagina
Dhaenens Wout (Rank: 49)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.14336
N-Elo0
FIDE-ID251844
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Dallemagne Brieuc BEL 1540 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Goreux Theo BEL 1336 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 19      Koebele Aurel BEL 1445 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Liveyns Bjarne BEL 1387 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 23      Van Lommel Lars BEL 1287 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 25      Van Campenhout Arne BEL 1233 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
7 23      Van Bladel Robin BEL 1254 3.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
8 21      Collignon Clement BEL 1330 3.5 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
9 23      Thienpont Ruben BEL 805 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1290 33.5 Totaal 3.0 0.72 +2.28
Begin van de pagina
Gabriels Ebe (Rank: 38)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.12940
N-Elo1185
FIDE-ID238252
F-Elo1311
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Schouwer Jonas BEL 1803 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      El Abdi Ibrahim BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Dallemagne Brieuc BEL 1540 5.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
4 23      Silantev Ilia BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 22      Thienpont Ruben BEL 805 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 23      Coppens Pieter BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
7 25      Mariman Zeno BEL 1177 2.0 Z ^ 1 2.0 0.68 +0.32
8 23      Van Campenhout Arne BEL 1233 3.0 W ^ 1 3.0 0.61 +0.39
9 22      Lootens Talin BEL 841 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1233 34.5 Totaal 3.0 6.18 -3.18
Begin van de pagina
Van Der Straeten Witze (Rank: 45)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.15103
N-Elo1150
FIDE-ID247081
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Lahousse Wouter BEL 1589 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Van Hoyweghen Noah BEL 1395 4.0 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
3 22      Goreux Theo BEL 1336 4.0 W - 0 0.0 0.26 -0.26
4 25      Deniz Patrick BEL 1434 5.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
5        Bye           1 1.0    
6 26      Burssens Ruben BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
7 22      Traest Alexander BEL 1263 3.5 W v 0 2.0 0.35 -0.35
8 25      Eperjessy Colin BEL 1243 1.5 Z - 1 3.0 0.37 +0.63
9 20      Silantev Ilia BEL 0 4.5 W v 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1376 31.0 Totaal 3.0 3.26 -1.26
Begin van de pagina
Burssens Ruben (Rank: 48)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.17961
N-Elo0
FIDE-ID258970
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Neirynck Arthur BEL 1454 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Van Lommel Lars BEL 1287 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 21      Goreux Theo BEL 1336 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 25      Van Bladel Robin BEL 1254 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 26      Van Der Straeten Witze BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 26      Van Campenhout Arne BEL 1233 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
8 26      Mariman Zeno BEL 1177 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
9 24      Coppens Pieter BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1270 24.5 Totaal 3.0 1.06 +0.94
Begin van de pagina
Van Campenhout Arne (Rank: 43)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.15268
N-Elo915
FIDE-ID248983
F-Elo1233
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Aguilar Luciano BEL 1639 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Rits Beere BEL 1412 5.0 Z - 0 0.0 0.27 -0.27
3 26      Lootens Talin BEL 841 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 24      Damlakhi Anas BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
5 26      Mariman Zeno BEL 1177 2.0 W ^ 1 1.0 0.58 +0.42
6 25      Dhaenens Wout BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.92 -0.92
7 26      Burssens Ruben BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
8 23      Gabriels Ebe BEL 1311 3.0 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
9 25      Van Lommel Lars BEL 1287 2.0 Z - 1 3.0 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1277 31.0 Totaal 3.0 5.42 -2.42
Begin van de pagina
Coppens Pieter (Rank: 53)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.14562
N-Elo0
FIDE-ID251828
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Brennenraedts Liam BEL 1457 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 13      Lacheron Edouard BEL 1717 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Neirynck Arthur BEL 1454 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Collignon Clement BEL 1330 3.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 19      Ooms Kylion BEL 1350 4.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6 23      Gabriels Ebe BEL 1311 3.0 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
7 17      Fivez Stev BEL 1569 4.0 W v 0 2.5 0.08 -0.08
8 22      Van Bladel Robin BEL 1254 3.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
9 24      Burssens Ruben BEL 0 3.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1430 34.0 Totaal 2.5 1.14 +1.36
Begin van de pagina
Van Lommel Lars (Rank: 39)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.14527
N-Elo1287
FIDE-ID251100
F-Elo1223
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vande Ginste Michiel BEL 1731 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Burssens Ruben BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Bontemps Cedric BEL 1461 4.5 W - 0 1.0 0.27 -0.27
4 15      Da Silva Heleno Jorit BEL 1712 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 23      Dhaenens Wout BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 18      Deniz Patrick BEL 1434 5.0 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
7 21      El Abdi Ibrahim BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
8 24      Lootens Talin BEL 841 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
9 25      Van Campenhout Arne BEL 1233 3.0 W - 0 2.0 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1402 37.5 Totaal 2.0 4.99 -2.99
Begin van de pagina
Mariman Zeno (Rank: 44)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.16528
N-Elo0
FIDE-ID255432
F-Elo1177
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Dambiermont Henri BEL 1595 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Gheury Hugo BEL 1397 4.0 W - 0 0.0 0.22 -0.22
3 24      Van Bladel Robin BEL 1254 3.5 Z - 0 0.0 0.39 -0.39
4 26      Thienpont Ruben BEL 805 4.0 W - 0 0.0 0.90 -0.90
5 26      Van Campenhout Arne BEL 1233 3.0 Z - 0 0.0 0.42 -0.42
6        Bye           1 1.0    
7 25      Gabriels Ebe BEL 1311 3.0 W v 0 1.0 0.32 -0.32
8 26      Burssens Ruben BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.92 -0.92
9 26      Eperjessy Colin BEL 1243 1.5 W - 1 2.0 0.41 +0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1262 27.0 Totaal 2.0 3.66 -2.66
Begin van de pagina
Eperjessy Colin (Rank: 42)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.13474
N-Elo1229
FIDE-ID241342
F-Elo1243
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Heymans Berwout BEL 1696 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      De Baets Branko BEL 1422 5.5 W - 0 0.0 0.27 -0.27
3 25      El Abdi Ibrahim BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 18      Rits Beere BEL 1412 5.0 Z - ½ 1.5 0.28 +0.22
5 20      Damlakhi Anas BEL 0 3.5 W - 0 1.5 0.92 -0.92
6 22      Silantev Ilia BEL 0 4.5 W - 0 1.5 0.92 -0.92
7 24      Thienpont Ruben BEL 805 4.0 Z ^ 0 1.5 0.92 -0.92
8 25      Van Der Straeten Witze BEL 1150 3.0 W ^ 0 1.5 0.63 -0.63
9 26      Mariman Zeno BEL 1177 2.0 Z ^ 0 1.5 0.59 -0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1277 35.5 Totaal 1.5 5.53 -4.03
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch. Buch SB #Win # Z
1 De Waele Warre 1 2265 2217 7.5 21 W 1 14 Z 1 10 W ½ 11 Z ½ 7 W 1 9 Z 1 2 W 1 6 Z 1 3 W ½ 38.0 53.00 44.00 6 4
2 Van Malder Dries 4 2087 2132 7.0 32 Z 1 17 W 1 7 Z 1 9 W 1 4 Z ½ 6 W 1 1 Z 0 5 W ½ 11 Z 1 38.5 52.50 38.50 6 5
3 Godde Matthias 5 2039 2013 7.0 35 W 1 15 Z 1 6 W 0 18 Z 1 26 W ½ 12 Z 1 10 W 1 9 Z 1 1 Z ½ 35.0 49.00 37.00 6 5
4 Dauw Sterre 6 2004 2008 6.5 20 Z 1 33 W 1 8 Z 1 6 W ½ 2 W ½ 11 Z ½ 5 Z 0 24 W 1 10 W 1 34.5 50.00 34.25 5 4
5 Pirard Natan 3 2099 1977 6.5 22 W 1 13 Z 1 9 W 0 33 Z 1 12 W ½ 26 Z 1 4 W 1 2 Z ½ 6 W ½ 34.0 49.50 34.75 5 4
6 Vande Ginste Michiel 12 1731 2027 6.0 51 Z 1 25 W 1 3 Z 1 4 Z ½ 10 W 1 2 Z 0 11 W 1 1 W 0 5 Z ½ 35.5 52.00 31.00 5 5
7 Decruyenaere Robbert 9 1842 1841 6.0 36 W 1 19 Z 1 2 W 0 27 Z 1 1 Z 0 13 W 1 18 Z 1 11 W 0 20 Z 1 31.0 49.00 29.00 6 5
8 De Schouwer Jonas 11 1803 1737 6.0 46 W 1 27 Z 1 4 W 0 19 Z 1 11 W 0 25 Z ½ 21 W 1 14 Z ½ 23 W 1 30.0 44.50 27.50 5 4
9 Guerit Justin 8 1847 1876 5.5 34 Z 1 18 W 1 5 Z 1 2 Z 0 25 W 1 1 W 0 19 Z 1 3 W 0 14 Z ½ 32.5 52.00 27.75 5 5
10 Akulov Lev 7 1920 1831 5.5 39 W 1 28 Z 1 1 Z ½ 24 W 1 6 Z 0 17 W 1 3 Z 0 25 W 1 4 Z 0 32.5 49.00 25.75 5 5
11 Huynh Laurent 2 2124 1958 5.5 16 Z 1 26 W ½ 31 Z 1 1 W ½ 8 Z 1 4 W ½ 6 Z 0 7 Z 1 2 W 0 32.0 53.00 30.75 4 5
12 Vernimmen Pierre 10 1838 1723 5.5 41 Z 1 24 W ½ 26 Z ½ 29 W 1 5 Z ½ 3 W 0 20 Z ½ 18 W 1 15 Z ½ 29.0 46.00 26.00 3 5
13 Aguilar Luciano 16 1639 1618 5.5 49 Z 1 5 W 0 16 Z ½ 20 W 1 24 Z 1 7 Z 0 25 W 0 30 W 1 31 Z 1 26.5 43.50 23.75 5 5
14 Da Silva Heleno Jorit 14 1712 1672 5.5 42 Z 1 1 W 0 24 Z 0 51 W 1 29 Z 1 20 W ½ 17 Z 1 8 W ½ 9 W ½ 26.5 43.50 23.25 4 4
15 Lahousse Wouter 18 1589 1600 5.5 47 Z 1 3 W 0 32 Z 0 43 W 1 35 Z ½ 34 W 1 31 Z ½ 19 W 1 12 W ½ 25.5 39.50 21.75 4 4
16 De Baets Branko 29 1422 1574 5.5 11 W 0 53 Z 1 13 W ½ 34 Z 1 17 Z ½ 31 W 0 30 Z ½ 28 W 1 24 Z 1 24.5 39.00 22.00 4 5
17 Dambiermont Henri 17 1595 1586 5.0 52 W 1 2 Z 0 22 W 1 32 Z 1 16 W ½ 10 Z 0 14 W 0 21 Z ½ 25 Z 1 26.5 43.50 20.25 4 5
18 De Boe Joppe 21 1542 1608 5.0 40 W 1 9 Z 0 39 W 1 3 W 0 36 Z 1 27 Z 1 7 W 0 12 Z 0 34 W 1 26.0 43.50 19.50 5 4
19 Dallemagne Brieuc 22 1540 1571 5.0 45 Z 1 7 W 0 46 Z 1 8 W 0 39 Z 1 28 W 1 9 W 0 15 Z 0 36 W 1 26.0 41.00 18.00 5 4
20 Damlakhi Mahmoud 33 1394 1653 5.0 4 W 0 38 Z 1 28 W 1 13 Z 0 33 W 1 14 Z ½ 12 W ½ 26 Z 1 7 W 0 25.5 45.50 22.00 4 4
21 Koebele Aurel 27 1445 1583 5.0 1 Z 0 42 W 1 45 Z 1 26 W 0 31 Z ½ 35 W 1 8 Z 0 17 W ½ 33 Z 1 23.5 41.50 19.00 4 5
22 Rits Beere 30 1412 1480 5.0 5 Z 0 49 W 1 17 Z 0 53 W ½ 41 Z ½ 42 W 1 28 Z ½ 33 W ½ 35 Z 1 21.0 35.50 17.25 3 5
23 Deniz Patrick 28 1434 1548 5.0 A A 34 Z 0 47 W 1 38 Z 1 51 W 1 39 Z 1 31 W 1 8 Z 0 20.0 35.00 15.50 5 4
24 Ouaki Mark 23 1493 1587 4.5 30 W 1 12 Z ½ 14 W 1 10 Z 0 13 W 0 40 Z 1 26 W 1 4 Z 0 16 W 0 27.0 46.50 20.75 4 4
25 Neirynck Arthur 26 1454 1588 4.5 48 Z 1 6 Z 0 50 W 1 31 W 1 9 Z 0 8 W ½ 13 Z 1 10 Z 0 17 W 0 27.0 42.50 17.50 4 5
26 Heymans Berwout 15 1696 1676 4.5 53 W 1 11 Z ½ 12 W ½ 21 Z 1 3 Z ½ 5 W 0 24 Z 0 20 W 0 39 Z 1 26.0 44.00 19.00 3 5
27 Bontemps Cedric 24 1461 1378 4.5 44 Z 1 8 W 0 51 Z 1 7 W 0 30 Z 1 18 W 0 32 W 0 34 Z ½ 40 W 1 23.0 38.00 15.00 4 4
28 Vanhoucke Kobe 20 1562 1418 4.5 37 Z 1 10 W 0 20 Z 0 42 W 1 32 W 1 19 Z 0 22 W ½ 16 Z 0 43 W 1 22.5 41.00 17.50 4 4
29 Brennenraedts Liam 25 1457 1323 4.5 50 W 0 43 Z 1 30 W 1 12 Z 0 14 W 0 41 Z ½ 36 W ½ 40 Z ½ 42 W 1 20.5 36.00 17.00 3 4
30 Silantev Ilia 50 0 1390 4.5 24 Z 0 41 W 1 29 Z 0 46 W 1 27 W 0 53 Z 1 16 W ½ 13 Z 0 47 Z 1 20.5 35.00 13.25 4 5
31 Lacheron Edouard 13 1717 1483 4.0 43 W 1 50 Z 1 11 W 0 25 Z 0 21 W ½ 16 Z 1 15 W ½ 23 Z 0 13 W 0 25.0 42.50 16.75 3 4
32 Gheury Hugo 31 1397 1504 4.0 2 W 0 52 Z 1 15 W 1 17 W 0 28 Z 0 37 W 1 27 Z 1 A A 22.0 42.50 15.50 4 3
33 Fivez Stev 19 1569 1430 4.0 38 W 1 4 Z 0 35 W 1 5 W 0 20 Z 0 36 W ½ 50 Z 1 22 Z ½ 21 W 0 22.0 42.00 14.50 3 4
34 Ooms Kylion 35 1350 1338 4.0 9 W 0 40 Z ½ 23 W 1 16 W 0 50 Z 1 15 Z 0 41 W 1 27 W ½ 18 Z 0 20.0 40.50 15.00 3 4
35 Van Hoyweghen Noah 32 1395 1284 4.0 3 Z 0 47 W 1 33 Z 0 38 W 1 15 W ½ 21 Z 0 40 W ½ 44 Z 1 22 W 0 20.0 39.00 13.50 3 4
36 Goreux Theo 36 1336 1268 4.0 7 Z 0 45 W 0 47 Z 1 48 W 1 18 W 0 33 Z ½ 29 Z ½ 37 W 1 19 Z 0 18.5 36.50 13.25 3 5
37 Thienpont Ruben 47 805 1070 4.0 28 W 0 39 Z 0 43 W 0 52 Z 1 46 W 1 32 Z 0 53 W 1 36 Z 0 45 W 1 15.0 28.50 9.00 4 4
38 Lootens Talin 46 841 1145 4.0 33 Z 0 20 W 0 49 Z 1 35 Z 0 23 W 0 43 Z 0 B1 51 W 1 46 W 1 13.0 31.50 10.00 3 4
39 Liveyns Bjarne 34 1387 1271 3.5 10 Z 0 37 W 1 18 Z 0 45 W 1 19 W 0 44 Z 1 23 W 0 43 Z ½ 26 W 0 19.0 38.50 11.75 3 4
40 Damlakhi Anas 51 0 1302 3.5 18 Z 0 34 W ½ 41 Z 0 49 W 1 53 Z 1 24 W 0 35 Z ½ 29 W ½ 27 Z 0 17.5 34.50 10.75 2 5
41 Collignon Clement 37 1330 1091 3.5 12 W 0 30 Z 0 40 W 1 50 Z ½ 22 W ½ 29 W ½ 34 Z 0 45 Z ½ 44 W ½ 16.0 35.50 12.50 1 4
42 Van Bladel Robin 41 1254 1165 3.5 14 W 0 21 Z 0 52 W 1 28 Z 0 48 W 1 22 Z 0 45 W ½ 50 W 1 29 Z 0 15.5 34.00 8.00 3 4
43 Traest Alexander 40 1263 1179 3.5 31 Z 0 29 W 0 37 Z 1 15 Z 0 44 W 0 38 W 1 47 Z 1 39 W ½ 28 Z 0 15.0 35.00 11.75 3 5
44 El Abdi Ibrahim 52 0 1194 3.5 27 W 0 46 Z 0 53 W 0 B1 43 Z 1 39 W 0 51 Z 1 35 W 0 41 Z ½ 14.5 28.00 9.75 2 4
45 Dhaenens Wout 49 0 1166 3.0 19 W 0 36 Z 1 21 W 0 39 Z 0 51 Z 0 49 W 1 42 Z ½ 41 W ½ 37 Z 0 14.5 33.50 10.50 2 5
46 Gabriels Ebe 38 1311 1010 3.0 8 Z 0 44 W 1 19 W 0 30 Z 0 37 Z 0 50 W 0 52 Z 1 49 W 1 38 Z 0 13.0 33.00 7.50 3 5
47 Van Der Straeten Witze 45 1150 1022 3.0 15 W 0 35 Z 0 36 W 0 23 Z 0 B1 48 Z 1 43 W 0 53 Z 1 30 W 0 11.0 32.50 6.00 2 4
48 Burssens Ruben 48 0 918 3.0 25 W 0 51 W 0 B1 36 Z 0 42 Z 0 47 W 0 49 Z 0 52 W 1 50 Z 1 10.0 26.50 7.00 2 4
49 Van Campenhout Arne 43 1233 1004 3.0 13 W 0 22 Z 0 38 W 0 40 Z 0 52 W 1 45 Z 0 48 W 1 46 Z 0 51 Z 1 9.0 29.50 6.00 3 5
50 Coppens Pieter 53 0 1096 2.5 29 Z 1 31 W 0 25 Z 0 41 W ½ 34 W 0 46 Z 1 33 W 0 42 Z 0 48 W 0 16.0 33.50 9.25 2 4
51 Van Lommel Lars 39 1287 1008 2.0 6 W 0 48 Z 1 27 W 0 14 Z 0 45 W 1 23 Z 0 44 W 0 38 Z 0 49 W 0 13.0 36.00 5.50 2 4
52 Mariman Zeno 44 1177 864 2.0 17 Z 0 32 W 0 42 Z 0 37 W 0 49 Z 0 B1 46 W 0 48 Z 0 53 W 1 5.0 28.00 3.00 1 4
53 Eperjessy Colin 42 1243 847 1.5 26 Z 0 16 W 0 44 Z 1 22 Z ½ 40 W 0 30 W 0 37 Z 0 47 W 0 52 Z 0 10.0 34.00 5.50 1 5
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/21 09:01