SwarLogo BJK CBJ 2018 -14 Boys SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 08/04/2018 tot 14/04/2018
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Dardha Daniel -14 M bel 2327 Hoboken 9.0 2727 45.0 52.00 52.00 9 5
2 Dreelinck Adriaan -14 M bel 1617 Geraardsbergen 8.0 1922 38.0 51.50 42.50 8 4
3 Raats Joppe -14 M bel 1807 Brasschaat 6.5 1809 38.5 54.50 34.25 6 5
4 Piceu Jarid -14 M bel 1830 Oostkamp 6.5 1724 32.5 51.50 34.25 6 5
5 Rogge Parcival -14 M bel 1553 LSV-Chesspirant 6.5 1682 32.5 49.00 34.25 4 4
6 D'Haenens Leon -14 M bel 1469 LSV-Chesspirant 6.5 1631 29.5 45.50 31.25 6 4
7 Hanzl Tadeas -14 M bel 1597 Boitsfort 6.0 1633 34.0 51.00 30.75 5 4
8 Michielsen Kobus -14 M bel 1740 Mechelen 6.0 1663 33.0 50.50 30.50 6 4
9 Heldenbergh Nils -14 M bel 1623 CRELEL Liège 6.0 1624 32.0 47.50 28.50 6 4
10 Zotikishvili Dimitri -14 M bel 1789 KOSK Oostende 6.0 1617 31.5 50.00 30.75 5 5
11 Liveyns Rune -14 M bel 1695 MSV 6.0 1603 31.0 49.50 30.00 6 5
12 Debucke Jolan -14 M bel 1492 Artevelde 6.0 1708 30.5 44.50 28.00 5 5
13 Faybish Benjamin -14 M bel 1585 Anderlecht 6.0 1559 30.0 45.00 28.00 6 5
14 Weynjes Tim -14 M bel 1455 Genk 6.0 1642 29.0 44.00 26.00 6 4
15 Wibowo Kevin -14 M bel 1369 Mechelen 6.0 1526 28.5 46.50 28.50 5 4
16 Schrevens Simon -14 M bel 1349 Hoboken 5.5 1573 29.0 46.00 24.75 5 5
17 Sleypen Maxim -14 M bel 1569 KGSRL Gent 5.5 1560 28.5 44.50 23.50 5 4
18 Debunne Tibe -14 M bel 1429 LSV-Chesspirant 5.5 1462 28.5 42.50 22.75 5 4
19 Muzzi Avantario Daniele -14 M bel 1600 KASK 5.5 1425 26.5 42.50 23.50 4 5
20 Beukema Constantijn -14 M bel 1871 Brasschaat 5.0 1683 33.0 55.50 27.50 5 4
21 Verbeke Lucas -14 M bel 1660 Oostkamp 5.0 1580 31.5 53.50 25.75 4 5
22 Caudron Meindert -14 M bel 1533 Opwijk 5.0 1476 29.0 49.00 23.00 5 5
23 Peeters Alex -14 M bel 1482 Bredene 5.0 1517 29.0 47.50 22.00 5 4
24 Cotman Bernd -14 M bel 1369 Opwijk 5.0 1539 29.0 45.50 22.00 4 4
25 Naessens Wolf -14 M bel 1481 LSV-Chesspirant 5.0 1402 27.5 42.00 17.75 4 5
26 Yoro Samuel -14 M bel 1741 Brussels Chess Club 5.0 1439 26.5 43.50 22.00 4 4
27 De Cocq Ramin -14 M bel 1861 Geel 5.0 1513 26.5 43.50 21.25 4 5
28 Hubinon Bryan -14 M bel 1401 CRELEL Liège 5.0 1317 25.0 38.00 15.50 5 5
29 Gheury Arnaud -14 M bel 1436 Amay 5.0 1284 23.5 39.00 19.25 4 5
30 Decruyenaere Victor -14 M bel 1238 LSV-Chesspirant 5.0 1335 21.0 42.50 20.50 5 4
31 Foissey Thibault -14 M bel 1443 Braine Echecs 4.5 1482 27.5 47.00 19.50 4 5
32 Pouleyn Floris -14 M bel 0 KGSRL Gent 4.5 1451 25.5 49.00 23.75 4 4
33 Boone Nathan -14 M bel 1469 Aalter 4.5 1416 23.5 38.50 14.50 4 5
34 Grobli-Casimir Davy -14 M bel 1443 Brussels Chess Club 4.5 1362 23.0 42.00 18.00 4 4
35 Vanherck Yannick -14 M bel 1271 Opwijk 4.5 1307 22.5 41.50 17.75 4 5
36 De Clercq Rune -14 M bel 1346 Wachtebeke 4.5 1242 22.5 40.50 18.25 4 5
37 Cottenier Anton -14 M bel 1175 Dolle Toren Leuven 4.5 1205 22.0 38.00 16.50 3 4
38 Micheli Tristan -14 M bel 1160 Braine Echecs 4.5 1280 21.5 40.50 17.25 4 5
39 Huysmans Quinten -14 M bel 1174 Neerpelt 4.5 1274 21.5 38.00 15.75 4 5
40 Cockheyt Joeri -14 M bel 1304 MSV 4.5 1151 19.5 40.00 15.75 4 4
41 Cleuren Mattice -14 M bel 1227 Landegem 4.5 1053 18.5 34.50 13.25 4 5
42 Siberdt Nathan -14 M bel 1316 Braine Echecs 4.0 1214 23.5 37.50 12.50 3 5
43 Lorge Augustin -14 M bel 1166 CREC Charleroi 4.0 1187 21.0 44.50 15.00 4 5
44 Lauwers Timo -14 M bel 1194 Kapelle-op-den-Bos 4.0 1208 21.0 39.50 10.00 4 4
45 Vanduyfhuys Ilja -14 M bel 1150 KGSRL Gent 4.0 1129 19.0 37.00 12.50 4 5
46 El Abdi Moussa -14 M bel 0 Le Pantin 4.0 978 19.0 36.50 14.50 4 4
47 Keller Louison -14 M bel 1187 Braine Echecs 4.0 1156 19.0 36.50 12.50 4 4
48 Burssens Jorian -14 M bel 1339 Mercatel 4.0 1152 18.5 37.00 14.75 3 4
49 Tempels Robbe -14 M bel 1191 Mercatel 4.0 951 18.0 34.50 12.00 4 4
50 Navez Antoine -14 M bel 1150 Bourlette - Anderlues 4.0 1111 17.0 39.50 13.00 4 4
51 Vander Haeghen Loic -14 M bel 0 LSV-Chesspirant 4.0 1054 16.5 34.50 13.25 3 4
52 Bergmann Kenji -14 M bel 1045 Blankenberge 4.0 959 15.0 32.50 10.50 4 5
53 De Keukelaere Wouter -14 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.5 1081 19.0 40.00 14.50 2 5
54 Hoogmartens Armin -14 M bel 0 Eisden 3.5 1091 19.0 37.50 12.00 2 5
55 Jeurissen Brent -14 M bel 1263 Overpelt 3.5 1138 17.0 36.50 12.25 3 4
56 Van Droogenbroeck Mats -14 M bel 1164 Kapelle-op-den-Bos 3.5 975 15.5 33.50 7.75 3 4
57 Van Campenhout Rien -14 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.5 982 15.0 33.00 9.75 3 4
58 Osaer Jarne -14 M bel 1121 MSV 3.5 913 14.0 30.50 8.75 3 4
59 De Vidts Bram -14 M bel 0 MSV 3.0 997 14.0 33.50 7.50 2 4
60 Azirar Adam -14 M bel 0 Fontaine-L'Evêque 3.0 930 13.5 35.00 9.25 2 4
61 Aydogan Richard -14 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.0 842 13.5 32.50 7.75 1 4
62 Jalalijam Ashkan -14 M bel 0 KGSRL Gent 3.0 811 13.0 33.00 6.50 3 5
63 Hofman Wout -14 M bel 0 Opwijk 3.0 907 13.0 30.00 5.50 3 5
64 Condes Adam Sean -14 M bel 881 LSV-Chesspirant 3.0 679 11.0 29.50 7.25 2 5
65 Vagenende Pieterjan -14 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.0 430 9.0 23.00 5.00 2 4
66 Van Eester Vic -14 M bel 1031 Neerpelt 3.0 613 8.0 28.00 4.50 2 3
67 De Prycker Wannes -14 M bel 1180 Wachtebeke 2.5 808 14.0 32.00 7.00 1 5
68 Shytaj Gentian -14 M bel 0 Namur-Echecs 2.0 666 11.0 32.00 5.50 1 4
69 Dierick Tuur -14 M bel 0 LSV-Chesspirant 2.0 424 10.0 28.50 5.50 1 4
70 Blavier Elric -14 M bel 1168 CRELEL Liège 2.0 714 9.0 29.50 2.50 1 4
71 Luyckx Tiemen -14 M bel 0 Bredene 2.0 433 8.0 29.50 4.00 1 4
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (08/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cockheyt Joeri 36 (1304) 4.5 0-1 Dardha Daniel 1 (2327) 9.0
2 Beukema Constantijn 2 (1871) 5.0 1-0 Vanherck Yannick 37 (1271) 4.5
3 Decruyenaere Victor 39 (1238) 5.0 1-0 De Cocq Ramin 3 (1861) 5.0
4 Piceu Jarid 4 (1830) 6.5 1-0 Cleuren Mattice 40 (1227) 4.5
5 Lauwers Timo 41 (1194) 4.0 0-1 Raats Joppe 5 (1807) 6.5
6 Zotikishvili Dimitri 6 (1789) 6.0 1-0 Tempels Robbe 42 (1191) 4.0
7 Keller Louison 43 (1187) 4.0 0-1 Yoro Samuel 7 (1741) 5.0
8 Michielsen Kobus 8 (1740) 6.0 1-0 De Prycker Wannes 44 (1180) 2.5
9 Cottenier Anton 45 (1175) 4.5 0-1 Liveyns Rune 9 (1695) 6.0
10 Verbeke Lucas 10 (1660) 5.0 1-0 Huysmans Quinten 46 (1174) 4.5
11 Blavier Elric 47 (1168) 2.0 0-1 Heldenbergh Nils 11 (1623) 6.0
12 Dreelinck Adriaan 12 (1617) 8.0 1-0 Lorge Augustin 48 (1166) 4.0
13 Van Droogenbroeck Mats 49 (1164) 3.5 0-1 Muzzi Avantario Daniele 13 (1600) 5.5
14 Hanzl Tadeas 14 (1597) 6.0 1-0 Micheli Tristan 50 (1160) 4.5
15 Navez Antoine 52 (1150) 4.0 0-1 Faybish Benjamin 15 (1585) 6.0
16 Sleypen Maxim 16 (1569) 5.5 1-0 Vanduyfhuys Ilja 51 (1150) 4.0
17 Osaer Jarne 53 (1121) 3.5 0-1 Rogge Parcival 17 (1553) 6.5
18 Caudron Meindert 18 (1533) 5.0 1-0 Bergmann Kenji 54 (1045) 4.0
19 Van Eester Vic 55 (1031) 3.0 0-1 Debucke Jolan 19 (1492) 6.0
20 Peeters Alex 20 (1482) 5.0 1-0 Condes Adam Sean 56 (881) 3.0
21 Van Campenhout Rien 71 (0) 3.5 0-1 Naessens Wolf 21 (1481) 5.0
22 Boone Nathan 22 (1469) 4.5 1-0 Luyckx Tiemen 64 (0) 2.0
23 Pouleyn Floris 68 (0) 4.5 1-0 D'Haenens Leon 23 (1469) 6.5
24 Weynjes Tim 24 (1455) 6.0 1-0 Jalalijam Ashkan 58 (0) 3.0
25 Vagenende Pieterjan 67 (0) 3.0 0-1 Foissey Thibault 26 (1443) 4.5
26 Grobli-Casimir Davy 25 (1443) 4.5 1-0 Vander Haeghen Loic 65 (0) 4.0
27 De Keukelaere Wouter 62 (0) 3.5 ½-½ Gheury Arnaud 27 (1436) 5.0
28 Debunne Tibe 28 (1429) 5.5 1-0 Dierick Tuur 63 (0) 2.0
29 De Vidts Bram 61 (0) 3.0 0-1 Hubinon Bryan 29 (1401) 5.0
30 Wibowo Kevin 30 (1369) 6.0 1-0 Hofman Wout 66 (0) 3.0
31 Azirar Adam 59 (0) 3.0 0-1 Cotman Bernd 31 (1369) 5.0
32 Schrevens Simon 32 (1349) 5.5 1-0 Aydogan Richard 60 (0) 3.0
33 El Abdi Moussa 69 (0) 4.0 1-0 De Clercq Rune 33 (1346) 4.5
34 Burssens Jorian 34 (1339) 4.0 ½-½ Hoogmartens Armin 70 (0) 3.5
35 Shytaj Gentian 57 (0) 2.0 0-1 Siberdt Nathan 35 (1316) 4.0
  Jeurissen Brent 38 (1263) 3.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 1 (2327) 9.0 1-0 Caudron Meindert 18 (1533) 5.0
2 Debucke Jolan 19 (1492) 6.0 0-1 Beukema Constantijn 2 (1871) 5.0
3 Peeters Alex 20 (1482) 5.0 0-1 Piceu Jarid 4 (1830) 6.5
4 Raats Joppe 5 (1807) 6.5 1-0 Boone Nathan 22 (1469) 4.5
5 Naessens Wolf 21 (1481) 5.0 0-1 Zotikishvili Dimitri 6 (1789) 6.0
6 Yoro Samuel 7 (1741) 5.0 0-1 Weynjes Tim 24 (1455) 6.0
7 Foissey Thibault 26 (1443) 4.5 1-0 Michielsen Kobus 8 (1740) 6.0
8 Liveyns Rune 9 (1695) 6.0 1-0 Grobli-Casimir Davy 25 (1443) 4.5
9 Debunne Tibe 28 (1429) 5.5 0-1 Verbeke Lucas 10 (1660) 5.0
10 Heldenbergh Nils 11 (1623) 6.0 1-0 Wibowo Kevin 30 (1369) 6.0
11 Hubinon Bryan 29 (1401) 5.0 0-1 Dreelinck Adriaan 12 (1617) 8.0
12 Muzzi Avantario Daniele 13 (1600) 5.5 ½-½ Schrevens Simon 32 (1349) 5.5
13 Cotman Bernd 31 (1369) 5.0 ½-½ Hanzl Tadeas 14 (1597) 6.0
14 Faybish Benjamin 15 (1585) 6.0 1-0 Decruyenaere Victor 39 (1238) 5.0
15 Siberdt Nathan 35 (1316) 4.0 0-1 Sleypen Maxim 16 (1569) 5.5
16 Rogge Parcival 17 (1553) 6.5 1-0 Pouleyn Floris 68 (0) 4.5
17 Gheury Arnaud 27 (1436) 5.0 1-0 El Abdi Moussa 69 (0) 4.0
18 Hoogmartens Armin 70 (0) 3.5 ½-½ De Keukelaere Wouter 62 (0) 3.5
19 De Cocq Ramin 3 (1861) 5.0 1-0 Burssens Jorian 34 (1339) 4.0
20 D'Haenens Leon 23 (1469) 6.5 1-0 Navez Antoine 52 (1150) 4.0
21 De Clercq Rune 33 (1346) 4.5 1-0 Vanduyfhuys Ilja 51 (1150) 4.0
22 Bergmann Kenji 54 (1045) 4.0 0-1 Cockheyt Joeri 36 (1304) 4.5
23 Vanherck Yannick 37 (1271) 4.5 1-0 Osaer Jarne 53 (1121) 3.5
24 Condes Adam Sean 56 (881) 3.0 0-1 Jeurissen Brent 38 (1263) 3.5
25 Cleuren Mattice 40 (1227) 4.5 1-0 Van Eester Vic 55 (1031) 3.0
26 Luyckx Tiemen 64 (0) 2.0 0-1 Lauwers Timo 41 (1194) 4.0
27 Tempels Robbe 42 (1191) 4.0 0-1 Van Campenhout Rien 71 (0) 3.5
28 Jalalijam Ashkan 58 (0) 3.0 0-1 Keller Louison 43 (1187) 4.0
29 De Prycker Wannes 44 (1180) 2.5 1-0 Vagenende Pieterjan 67 (0) 3.0
30 Vander Haeghen Loic 65 (0) 4.0 ½-½ Cottenier Anton 45 (1175) 4.5
31 Huysmans Quinten 46 (1174) 4.5 1-0 De Vidts Bram 61 (0) 3.0
32 Dierick Tuur 63 (0) 2.0 0-1 Blavier Elric 47 (1168) 2.0
33 Lorge Augustin 48 (1166) 4.0 1-0 Azirar Adam 59 (0) 3.0
34 Hofman Wout 66 (0) 3.0 0-1 Van Droogenbroeck Mats 49 (1164) 3.5
35 Micheli Tristan 50 (1160) 4.5 1-0 Shytaj Gentian 57 (0) 2.0
  Aydogan Richard 60 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dreelinck Adriaan 12 (1617) 8.0 0-1 Dardha Daniel 1 (2327) 9.0
2 Beukema Constantijn 2 (1871) 5.0 1-0 Heldenbergh Nils 11 (1623) 6.0
3 Piceu Jarid 4 (1830) 6.5 0-1 Faybish Benjamin 15 (1585) 6.0
4 Sleypen Maxim 16 (1569) 5.5 0-1 Raats Joppe 5 (1807) 6.5
5 Zotikishvili Dimitri 6 (1789) 6.0 ½-½ Rogge Parcival 17 (1553) 6.5
6 Weynjes Tim 24 (1455) 6.0 0-1 Liveyns Rune 9 (1695) 6.0
7 Verbeke Lucas 10 (1660) 5.0 1-0 Foissey Thibault 26 (1443) 4.5
8 Hanzl Tadeas 14 (1597) 6.0 1-0 Muzzi Avantario Daniele 13 (1600) 5.5
9 Schrevens Simon 32 (1349) 5.5 1-0 Gheury Arnaud 27 (1436) 5.0
10 Michielsen Kobus 8 (1740) 6.0 1-0 Cotman Bernd 31 (1369) 5.0
11 Jeurissen Brent 38 (1263) 3.5 0-1 De Cocq Ramin 3 (1861) 5.0
12 Decruyenaere Victor 39 (1238) 5.0 0-1 Yoro Samuel 7 (1741) 5.0
13 Caudron Meindert 18 (1533) 5.0 1-0 Cleuren Mattice 40 (1227) 4.5
14 Lauwers Timo 41 (1194) 4.0 0-1 Debucke Jolan 19 (1492) 6.0
15 Keller Louison 43 (1187) 4.0 0-1 Peeters Alex 20 (1482) 5.0
16 Blavier Elric 47 (1168) 2.0 0-1 Naessens Wolf 21 (1481) 5.0
17 Boone Nathan 22 (1469) 4.5 1-0 De Prycker Wannes 44 (1180) 2.5
18 Van Droogenbroeck Mats 49 (1164) 3.5 0-1 D'Haenens Leon 23 (1469) 6.5
19 Grobli-Casimir Davy 25 (1443) 4.5 1-0 Huysmans Quinten 46 (1174) 4.5
20 Van Campenhout Rien 71 (0) 3.5 0-1 Debunne Tibe 28 (1429) 5.5
21 Pouleyn Floris 68 (0) 4.5 1-0 Hubinon Bryan 29 (1401) 5.0
22 Wibowo Kevin 30 (1369) 6.0 1-0 Lorge Augustin 48 (1166) 4.0
23 De Keukelaere Wouter 62 (0) 3.5 0-1 De Clercq Rune 33 (1346) 4.5
24 Aydogan Richard 60 (0) 3.0 0-1 Siberdt Nathan 35 (1316) 4.0
25 Cockheyt Joeri 36 (1304) 4.5 0-1 Micheli Tristan 50 (1160) 4.5
26 El Abdi Moussa 69 (0) 4.0 1-0 Vanherck Yannick 37 (1271) 4.5
27 Cottenier Anton 45 (1175) 4.5 ½-½ Hoogmartens Armin 70 (0) 3.5
28 Burssens Jorian 34 (1339) 4.0 1-0 Vander Haeghen Loic 65 (0) 4.0
29 Vagenende Pieterjan 67 (0) 3.0 0-1 Tempels Robbe 42 (1191) 4.0
30 Navez Antoine 52 (1150) 4.0 1-0 Luyckx Tiemen 64 (0) 2.0
31 Vanduyfhuys Ilja 51 (1150) 4.0 1-0 Jalalijam Ashkan 58 (0) 3.0
32 Osaer Jarne 53 (1121) 3.5 0-1 Dierick Tuur 63 (0) 2.0
33 De Vidts Bram 61 (0) 3.0 0-1 Bergmann Kenji 54 (1045) 4.0
34 Van Eester Vic 55 (1031) 3.0 0-1 Hofman Wout 66 (0) 3.0
35 Azirar Adam 59 (0) 3.0 ½-½ Condes Adam Sean 56 (881) 3.0
  Shytaj Gentian 57 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 1 (2327) 9.0 1-0 Liveyns Rune 9 (1695) 6.0
2 Faybish Benjamin 15 (1585) 6.0 0-1 Beukema Constantijn 2 (1871) 5.0
3 Raats Joppe 5 (1807) 6.5 1-0 Verbeke Lucas 10 (1660) 5.0
4 Schrevens Simon 32 (1349) 5.5 0-1 Zotikishvili Dimitri 6 (1789) 6.0
5 Rogge Parcival 17 (1553) 6.5 ½-½ Hanzl Tadeas 14 (1597) 6.0
6 De Cocq Ramin 3 (1861) 5.0 1-0 Boone Nathan 22 (1469) 4.5
7 D'Haenens Leon 23 (1469) 6.5 0-1 Piceu Jarid 4 (1830) 6.5
8 Yoro Samuel 7 (1741) 5.0 ½-½ Grobli-Casimir Davy 25 (1443) 4.5
9 Weynjes Tim 24 (1455) 6.0 0-1 Michielsen Kobus 8 (1740) 6.0
10 Heldenbergh Nils 11 (1623) 6.0 1-0 Debunne Tibe 28 (1429) 5.5
11 Foissey Thibault 26 (1443) 4.5 0-1 Dreelinck Adriaan 12 (1617) 8.0
12 De Clercq Rune 33 (1346) 4.5 0-1 Sleypen Maxim 16 (1569) 5.5
13 Siberdt Nathan 35 (1316) 4.0 0-1 Caudron Meindert 18 (1533) 5.0
14 Debucke Jolan 19 (1492) 6.0 1-0 Wibowo Kevin 30 (1369) 6.0
15 Micheli Tristan 50 (1160) 4.5 0-1 Peeters Alex 20 (1482) 5.0
16 Naessens Wolf 21 (1481) 5.0 1-0 El Abdi Moussa 69 (0) 4.0
17 Muzzi Avantario Daniele 13 (1600) 5.5 0-1 Pouleyn Floris 68 (0) 4.5
18 Gheury Arnaud 27 (1436) 5.0 ½-½ Burssens Jorian 34 (1339) 4.0
19 Cotman Bernd 31 (1369) 5.0 1-0 Hoogmartens Armin 70 (0) 3.5
20 Hubinon Bryan 29 (1401) 5.0 1-0 Blavier Elric 47 (1168) 2.0
21 Lorge Augustin 48 (1166) 4.0 1-0 Cockheyt Joeri 36 (1304) 4.5
22 Vanherck Yannick 37 (1271) 4.5 1-0 Van Droogenbroeck Mats 49 (1164) 3.5
23 Vanduyfhuys Ilja 51 (1150) 4.0 1-0 Jeurissen Brent 38 (1263) 3.5
24 Bergmann Kenji 54 (1045) 4.0 0-1 Decruyenaere Victor 39 (1238) 5.0
25 Cleuren Mattice 40 (1227) 4.5 0-1 Navez Antoine 52 (1150) 4.0
26 Dierick Tuur 63 (0) 2.0 0-1 Lauwers Timo 41 (1194) 4.0
27 Tempels Robbe 42 (1191) 4.0 0-1 De Keukelaere Wouter 62 (0) 3.5
28 Hofman Wout 66 (0) 3.0 0-1 Keller Louison 43 (1187) 4.0
29 De Prycker Wannes 44 (1180) 2.5 ½-½ Van Campenhout Rien 71 (0) 3.5
30 Shytaj Gentian 57 (0) 2.0 0-1 Cottenier Anton 45 (1175) 4.5
31 Huysmans Quinten 46 (1174) 4.5 1-0 Aydogan Richard 60 (0) 3.0
32 Vander Haeghen Loic 65 (0) 4.0 0-1 Azirar Adam 59 (0) 3.0
33 Condes Adam Sean 56 (881) 3.0 0-1 Osaer Jarne 53 (1121) 3.5
34 Jalalijam Ashkan 58 (0) 3.0 1-0 Van Eester Vic 55 (1031) 3.0
35 Luyckx Tiemen 64 (0) 2.0 1-0 Vagenende Pieterjan 67 (0) 3.0
  De Vidts Bram 61 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Beukema Constantijn 2 (1871) 5.0 0-1 Dardha Daniel 1 (2327) 9.0
2 Zotikishvili Dimitri 6 (1789) 6.0 0-1 Raats Joppe 5 (1807) 6.5
3 Sleypen Maxim 16 (1569) 5.5 ½-½ De Cocq Ramin 3 (1861) 5.0
4 Piceu Jarid 4 (1830) 6.5 ½-½ Rogge Parcival 17 (1553) 6.5
5 Michielsen Kobus 8 (1740) 6.0 1-0 Faybish Benjamin 15 (1585) 6.0
6 Liveyns Rune 9 (1695) 6.0 0-1 Caudron Meindert 18 (1533) 5.0
7 Verbeke Lucas 10 (1660) 5.0 ½-½ Debucke Jolan 19 (1492) 6.0
8 Peeters Alex 20 (1482) 5.0 1-0 Heldenbergh Nils 11 (1623) 6.0
9 Dreelinck Adriaan 12 (1617) 8.0 1-0 Naessens Wolf 21 (1481) 5.0
10 Hanzl Tadeas 14 (1597) 6.0 1-0 Pouleyn Floris 68 (0) 4.5
11 Cotman Bernd 31 (1369) 5.0 1-0 Yoro Samuel 7 (1741) 5.0
12 Grobli-Casimir Davy 25 (1443) 4.5 0-1 Schrevens Simon 32 (1349) 5.5
13 Boone Nathan 22 (1469) 4.5 0-1 Vanherck Yannick 37 (1271) 4.5
14 Decruyenaere Victor 39 (1238) 5.0 0-1 D'Haenens Leon 23 (1469) 6.5
15 Lauwers Timo 41 (1194) 4.0 0-1 Weynjes Tim 24 (1455) 6.0
16 Keller Louison 43 (1187) 4.0 0-1 Foissey Thibault 26 (1443) 4.5
17 Cottenier Anton 45 (1175) 4.5 1-0 Gheury Arnaud 27 (1436) 5.0
18 Debunne Tibe 28 (1429) 5.5 1-0 Huysmans Quinten 46 (1174) 4.5
19 De Keukelaere Wouter 62 (0) 3.5 0-1 Hubinon Bryan 29 (1401) 5.0
20 Wibowo Kevin 30 (1369) 6.0 1-0 Micheli Tristan 50 (1160) 4.5
21 Navez Antoine 52 (1150) 4.0 0-1 De Clercq Rune 33 (1346) 4.5
22 Burssens Jorian 34 (1339) 4.0 0-1 Lorge Augustin 48 (1166) 4.0
23 El Abdi Moussa 69 (0) 4.0 0-1 Siberdt Nathan 35 (1316) 4.0
24 Van Campenhout Rien 71 (0) 3.5 0-1 Vanduyfhuys Ilja 51 (1150) 4.0
25 Azirar Adam 59 (0) 3.0 0-1 Muzzi Avantario Daniele 13 (1600) 5.5
26 Hoogmartens Armin 70 (0) 3.5 1-0 De Prycker Wannes 44 (1180) 2.5
27 Cockheyt Joeri 36 (1304) 4.5 1-0 Luyckx Tiemen 64 (0) 2.0
28 Jeurissen Brent 38 (1263) 3.5 1-0 Bergmann Kenji 54 (1045) 4.0
29 Jalalijam Ashkan 58 (0) 3.0 0-1 Cleuren Mattice 40 (1227) 4.5
30 Aydogan Richard 60 (0) 3.0 0-1 Tempels Robbe 42 (1191) 4.0
31 Blavier Elric 47 (1168) 2.0 0-1 De Vidts Bram 61 (0) 3.0
32 Van Droogenbroeck Mats 49 (1164) 3.5 1-0 Dierick Tuur 63 (0) 2.0
33 Osaer Jarne 53 (1121) 3.5 1-0 Shytaj Gentian 57 (0) 2.0
34 Condes Adam Sean 56 (881) 3.0 1-0 Hofman Wout 66 (0) 3.0
35 Van Eester Vic 55 (1031) 3.0 0-1 Vander Haeghen Loic 65 (0) 4.0
  Vagenende Pieterjan 67 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 1 (2327) 9.0 1-0 Raats Joppe 5 (1807) 6.5
2 Hanzl Tadeas 14 (1597) 6.0 1-0 Beukema Constantijn 2 (1871) 5.0
3 Caudron Meindert 18 (1533) 5.0 0-1 Michielsen Kobus 8 (1740) 6.0
4 Peeters Alex 20 (1482) 5.0 0-1 Dreelinck Adriaan 12 (1617) 8.0
5 De Cocq Ramin 3 (1861) 5.0 ½-½ Cotman Bernd 31 (1369) 5.0
6 Sleypen Maxim 16 (1569) 5.5 0-1 Piceu Jarid 4 (1830) 6.5
7 Debucke Jolan 19 (1492) 6.0 ½-½ Zotikishvili Dimitri 6 (1789) 6.0
8 Rogge Parcival 17 (1553) 6.5 ½-½ Verbeke Lucas 10 (1660) 5.0
9 Liveyns Rune 9 (1695) 6.0 1-0 Schrevens Simon 32 (1349) 5.5
10 Heldenbergh Nils 11 (1623) 6.0 1-0 De Clercq Rune 33 (1346) 4.5
11 Faybish Benjamin 15 (1585) 6.0 0-1 Wibowo Kevin 30 (1369) 6.0
12 Naessens Wolf 21 (1481) 5.0 ½-½ Siberdt Nathan 35 (1316) 4.0
13 D'Haenens Leon 23 (1469) 6.5 1-0 Vanherck Yannick 37 (1271) 4.5
14 Lorge Augustin 48 (1166) 4.0 0-1 Weynjes Tim 24 (1455) 6.0
15 Foissey Thibault 26 (1443) 4.5 1-0 Cottenier Anton 45 (1175) 4.5
16 Pouleyn Floris 68 (0) 4.5 0-1 Debunne Tibe 28 (1429) 5.5
17 Hubinon Bryan 29 (1401) 5.0 1-0 Vanduyfhuys Ilja 51 (1150) 4.0
18 Yoro Samuel 7 (1741) 5.0 1-0 Hoogmartens Armin 70 (0) 3.5
19 Muzzi Avantario Daniele 13 (1600) 5.5 1-0 Grobli-Casimir Davy 25 (1443) 4.5
20 Keller Louison 43 (1187) 4.0 0-1 Boone Nathan 22 (1469) 4.5
21 Gheury Arnaud 27 (1436) 5.0 1-0 Van Droogenbroeck Mats 49 (1164) 3.5
22 Huysmans Quinten 46 (1174) 4.5 1-0 Burssens Jorian 34 (1339) 4.0
23 Navez Antoine 52 (1150) 4.0 0-1 Cockheyt Joeri 36 (1304) 4.5
24 Jeurissen Brent 38 (1263) 3.5 ½-½ Osaer Jarne 53 (1121) 3.5
25 Micheli Tristan 50 (1160) 4.5 1-0 Decruyenaere Victor 39 (1238) 5.0
26 Cleuren Mattice 40 (1227) 4.5 0-1 De Keukelaere Wouter 62 (0) 3.5
27 De Vidts Bram 61 (0) 3.0 0-1 Lauwers Timo 41 (1194) 4.0
28 Tempels Robbe 42 (1191) 4.0 1-0 El Abdi Moussa 69 (0) 4.0
29 De Prycker Wannes 44 (1180) 2.5 ½-½ Azirar Adam 59 (0) 3.0
30 Vander Haeghen Loic 65 (0) 4.0 1-0 Condes Adam Sean 56 (881) 3.0
31 Bergmann Kenji 54 (1045) 4.0 1-0 Van Campenhout Rien 71 (0) 3.5
32 Hofman Wout 66 (0) 3.0 1-0 Blavier Elric 47 (1168) 2.0
33 Luyckx Tiemen 64 (0) 2.0 0-1 Aydogan Richard 60 (0) 3.0
34 Dierick Tuur 63 (0) 2.0 0-1 Jalalijam Ashkan 58 (0) 3.0
35 Vagenende Pieterjan 67 (0) 3.0 0-1 Shytaj Gentian 57 (0) 2.0
  Van Eester Vic 55 (1031) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Michielsen Kobus 8 (1740) 6.0 0-1 Dardha Daniel 1 (2327) 9.0
2 Raats Joppe 5 (1807) 6.5 1-0 Hanzl Tadeas 14 (1597) 6.0
3 Dreelinck Adriaan 12 (1617) 8.0 1-0 Piceu Jarid 4 (1830) 6.5
4 Beukema Constantijn 2 (1871) 5.0 1-0 Peeters Alex 20 (1482) 5.0
5 Debucke Jolan 19 (1492) 6.0 1-0 De Cocq Ramin 3 (1861) 5.0
6 Zotikishvili Dimitri 6 (1789) 6.0 0-1 D'Haenens Leon 23 (1469) 6.5
7 Debunne Tibe 28 (1429) 5.5 1-0 Liveyns Rune 9 (1695) 6.0
8 Verbeke Lucas 10 (1660) 5.0 1-0 Hubinon Bryan 29 (1401) 5.0
9 Weynjes Tim 24 (1455) 6.0 0-1 Heldenbergh Nils 11 (1623) 6.0
10 Wibowo Kevin 30 (1369) 6.0 ½-½ Rogge Parcival 17 (1553) 6.5
11 Cotman Bernd 31 (1369) 5.0 1-0 Caudron Meindert 18 (1533) 5.0
12 Yoro Samuel 7 (1741) 5.0 ½-½ Foissey Thibault 26 (1443) 4.5
13 Siberdt Nathan 35 (1316) 4.0 0-1 Muzzi Avantario Daniele 13 (1600) 5.5
14 Schrevens Simon 32 (1349) 5.5 1-0 Sleypen Maxim 16 (1569) 5.5
15 Boone Nathan 22 (1469) 4.5 ½-½ Naessens Wolf 21 (1481) 5.0
16 De Keukelaere Wouter 62 (0) 3.5 0-1 Faybish Benjamin 15 (1585) 6.0
17 Vanduyfhuys Ilja 51 (1150) 4.0 0-1 Gheury Arnaud 27 (1436) 5.0
18 De Clercq Rune 33 (1346) 4.5 0-1 Huysmans Quinten 46 (1174) 4.5
19 Cockheyt Joeri 36 (1304) 4.5 0-1 Pouleyn Floris 68 (0) 4.5
20 Vanherck Yannick 37 (1271) 4.5 1-0 Lorge Augustin 48 (1166) 4.0
21 Lauwers Timo 41 (1194) 4.0 1-0 Micheli Tristan 50 (1160) 4.5
22 Cottenier Anton 45 (1175) 4.5 1-0 Tempels Robbe 42 (1191) 4.0
23 Grobli-Casimir Davy 25 (1443) 4.5 1-0 Jeurissen Brent 38 (1263) 3.5
24 Osaer Jarne 53 (1121) 3.5 0-1 Vander Haeghen Loic 65 (0) 4.0
25 Hoogmartens Armin 70 (0) 3.5 0-1 Decruyenaere Victor 39 (1238) 5.0
26 Burssens Jorian 34 (1339) 4.0 1-0 Hofman Wout 66 (0) 3.0
27 Azirar Adam 59 (0) 3.0 0-1 Cleuren Mattice 40 (1227) 4.5
28 Aydogan Richard 60 (0) 3.0 0-1 Keller Louison 43 (1187) 4.0
29 Jalalijam Ashkan 58 (0) 3.0 1-0 De Prycker Wannes 44 (1180) 2.5
30 Van Droogenbroeck Mats 49 (1164) 3.5 0-1 De Vidts Bram 61 (0) 3.0
31 El Abdi Moussa 69 (0) 4.0 0-1 Navez Antoine 52 (1150) 4.0
32 Shytaj Gentian 57 (0) 2.0 0-1 Bergmann Kenji 54 (1045) 4.0
33 Van Campenhout Rien 71 (0) 3.5 1-0 Condes Adam Sean 56 (881) 3.0
34 Blavier Elric 47 (1168) 2.0 0-1 Vagenende Pieterjan 67 (0) 3.0
35 Luyckx Tiemen 64 (0) 2.0 0-1 Van Eester Vic 55 (1031) 3.0
  Dierick Tuur 63 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 1 (2327) 9.0 1-0 Verbeke Lucas 10 (1660) 5.0
2 Raats Joppe 5 (1807) 6.5 0-1 Dreelinck Adriaan 12 (1617) 8.0
3 D'Haenens Leon 23 (1469) 6.5 1-0 Beukema Constantijn 2 (1871) 5.0
4 Michielsen Kobus 8 (1740) 6.0 1-0 Debucke Jolan 19 (1492) 6.0
5 Heldenbergh Nils 11 (1623) 6.0 1-0 Cotman Bernd 31 (1369) 5.0
6 Hanzl Tadeas 14 (1597) 6.0 1-0 Debunne Tibe 28 (1429) 5.5
7 Piceu Jarid 4 (1830) 6.5 1-0 Foissey Thibault 26 (1443) 4.5
8 Muzzi Avantario Daniele 13 (1600) 5.5 ½-½ Wibowo Kevin 30 (1369) 6.0
9 Rogge Parcival 17 (1553) 6.5 1-0 Schrevens Simon 32 (1349) 5.5
10 De Cocq Ramin 3 (1861) 5.0 0-1 Weynjes Tim 24 (1455) 6.0
11 Gheury Arnaud 27 (1436) 5.0 0-1 Zotikishvili Dimitri 6 (1789) 6.0
12 Hubinon Bryan 29 (1401) 5.0 0-1 Yoro Samuel 7 (1741) 5.0
13 Liveyns Rune 9 (1695) 6.0 1-0 Vanherck Yannick 37 (1271) 4.5
14 Faybish Benjamin 15 (1585) 6.0 1-0 Lauwers Timo 41 (1194) 4.0
15 Caudron Meindert 18 (1533) 5.0 1-0 Cottenier Anton 45 (1175) 4.5
16 Huysmans Quinten 46 (1174) 4.5 0-1 Peeters Alex 20 (1482) 5.0
17 Pouleyn Floris 68 (0) 4.5 0-1 Naessens Wolf 21 (1481) 5.0
18 Vander Haeghen Loic 65 (0) 4.0 0-1 Sleypen Maxim 16 (1569) 5.5
19 Siberdt Nathan 35 (1316) 4.0 0-1 Boone Nathan 22 (1469) 4.5
20 De Clercq Rune 33 (1346) 4.5 1-0 Grobli-Casimir Davy 25 (1443) 4.5
21 Micheli Tristan 50 (1160) 4.5 1-0 Burssens Jorian 34 (1339) 4.0
22 Vanduyfhuys Ilja 51 (1150) 4.0 0-1 Cockheyt Joeri 36 (1304) 4.5
23 Decruyenaere Victor 39 (1238) 5.0 1-0 Navez Antoine 52 (1150) 4.0
24 Cleuren Mattice 40 (1227) 4.5 1-0 De Vidts Bram 61 (0) 3.0
25 Tempels Robbe 42 (1191) 4.0 1-0 Jalalijam Ashkan 58 (0) 3.0
26 Bergmann Kenji 54 (1045) 4.0 0-1 Keller Louison 43 (1187) 4.0
27 Lorge Augustin 48 (1166) 4.0 1-0 De Keukelaere Wouter 62 (0) 3.5
28 Jeurissen Brent 38 (1263) 3.5 1-0 Van Campenhout Rien 71 (0) 3.5
29 Hoogmartens Armin 70 (0) 3.5 1-0 Osaer Jarne 53 (1121) 3.5
30 De Prycker Wannes 44 (1180) 2.5 ½-½ Aydogan Richard 60 (0) 3.0
31 Shytaj Gentian 57 (0) 2.0 0-1 Van Droogenbroeck Mats 49 (1164) 3.5
32 Van Eester Vic 55 (1031) 3.0 0-1 Azirar Adam 59 (0) 3.0
33 Vagenende Pieterjan 67 (0) 3.0 0-1 El Abdi Moussa 69 (0) 4.0
34 Hofman Wout 66 (0) 3.0 1-0 Dierick Tuur 63 (0) 2.0
35 Condes Adam Sean 56 (881) 3.0 1-0 Blavier Elric 47 (1168) 2.0
  Luyckx Tiemen 64 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 9 (14/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heldenbergh Nils 11 (1623) 6.0 0-1 Dardha Daniel 1 (2327) 9.0
2 Dreelinck Adriaan 12 (1617) 8.0 1-0 Hanzl Tadeas 14 (1597) 6.0
3 D'Haenens Leon 23 (1469) 6.5 ½-½ Raats Joppe 5 (1807) 6.5
4 Rogge Parcival 17 (1553) 6.5 1-0 Michielsen Kobus 8 (1740) 6.0
5 Beukema Constantijn 2 (1871) 5.0 0-1 Piceu Jarid 4 (1830) 6.5
6 Peeters Alex 20 (1482) 5.0 0-1 Zotikishvili Dimitri 6 (1789) 6.0
7 Yoro Samuel 7 (1741) 5.0 0-1 Debucke Jolan 19 (1492) 6.0
8 Naessens Wolf 21 (1481) 5.0 0-1 Liveyns Rune 9 (1695) 6.0
9 Weynjes Tim 24 (1455) 6.0 1-0 Verbeke Lucas 10 (1660) 5.0
10 Debunne Tibe 28 (1429) 5.5 ½-½ Muzzi Avantario Daniele 13 (1600) 5.5
11 Cotman Bernd 31 (1369) 5.0 0-1 Faybish Benjamin 15 (1585) 6.0
12 Wibowo Kevin 30 (1369) 6.0 1-0 Caudron Meindert 18 (1533) 5.0
13 Sleypen Maxim 16 (1569) 5.5 1-0 Boone Nathan 22 (1469) 4.5
14 Foissey Thibault 26 (1443) 4.5 0-1 Schrevens Simon 32 (1349) 5.5
15 Lauwers Timo 41 (1194) 4.0 0-1 De Cocq Ramin 3 (1861) 5.0
16 Tempels Robbe 42 (1191) 4.0 0-1 Gheury Arnaud 27 (1436) 5.0
17 Keller Louison 43 (1187) 4.0 0-1 Hubinon Bryan 29 (1401) 5.0
18 Cottenier Anton 45 (1175) 4.5 ½-½ De Clercq Rune 33 (1346) 4.5
19 Cockheyt Joeri 36 (1304) 4.5 ½-½ Huysmans Quinten 46 (1174) 4.5
20 Vanherck Yannick 37 (1271) 4.5 ½-½ Micheli Tristan 50 (1160) 4.5
21 Decruyenaere Victor 39 (1238) 5.0 1-0 Lorge Augustin 48 (1166) 4.0
22 Pouleyn Floris 68 (0) 4.5 ½-½ Cleuren Mattice 40 (1227) 4.5
23 Grobli-Casimir Davy 25 (1443) 4.5 1-0 Hoogmartens Armin 70 (0) 3.5
24 Vander Haeghen Loic 65 (0) 4.0 ½-½ Siberdt Nathan 35 (1316) 4.0
25 Burssens Jorian 34 (1339) 4.0 1-0 Jeurissen Brent 38 (1263) 3.5
26 Van Droogenbroeck Mats 49 (1164) 3.5 ½-½ De Keukelaere Wouter 62 (0) 3.5
27 Navez Antoine 52 (1150) 4.0 1-0 Hofman Wout 66 (0) 3.0
28 De Vidts Bram 61 (0) 3.0 0-1 Vanduyfhuys Ilja 51 (1150) 4.0
29 Azirar Adam 59 (0) 3.0 0-1 Bergmann Kenji 54 (1045) 4.0
30 El Abdi Moussa 69 (0) 4.0 1-0 Jalalijam Ashkan 58 (0) 3.0
31 Osaer Jarne 53 (1121) 3.5 1-0 De Prycker Wannes 44 (1180) 2.5
32 Aydogan Richard 60 (0) 3.0 ½-½ Condes Adam Sean 56 (881) 3.0
33 Van Campenhout Rien 71 (0) 3.5 1-0 Luyckx Tiemen 64 (0) 2.0
34 Van Eester Vic 55 (1031) 3.0 1-0 Shytaj Gentian 57 (0) 2.0
35 Dierick Tuur 63 (0) 2.0 0-1 Vagenende Pieterjan 67 (0) 3.0
  Blavier Elric 47 (1168) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina

FM Dardha Daniel (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2256
FIDE-ID240990
F-Elo2327
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Cockheyt Joeri BEL 1304 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Caudron Meindert BEL 1533 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Dreelinck Adriaan BEL 1617 8.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Liveyns Rune BEL 1695 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Beukema Constantijn BEL 1871 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Raats Joppe BEL 1807 6.5 W - 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Michielsen Kobus BEL 1740 6.0 Z - 1 7.0 0.92 +0.08
8 1      Verbeke Lucas BEL 1660 5.0 W v 1 8.0 0.92 +0.08
9 1      Heldenbergh Nils BEL 1623 6.0 Z v 1 9.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1650 52.0 Totaal 9.0 8.28 +0.72
Begin van de pagina
Dreelinck Adriaan (Rank: 12)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1617
FIDE-ID250503
F-Elo1476
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Lorge Augustin BEL 1166 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Hubinon Bryan BEL 1401 5.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 1 FM Dardha Daniel BEL 2327 9.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 11      Foissey Thibault BEL 1443 4.5 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
5 9      Naessens Wolf BEL 1481 5.0 W - 1 4.0 0.68 +0.32
6 4      Peeters Alex BEL 1482 5.0 Z - 1 5.0 0.68 +0.32
7 3      Piceu Jarid BEL 1830 6.5 W - 1 6.0 0.23 +0.77
8 2      Raats Joppe BEL 1807 6.5 Z v 1 7.0 0.25 +0.75
9 2      Hanzl Tadeas BEL 1597 6.0 W v 1 8.0 0.53 +0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1614 51.5 Totaal 8.0 4.88 +3.12
Begin van de pagina
Raats Joppe (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.12445
N-Elo1807
FIDE-ID238902
F-Elo1786
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lauwers Timo BEL 1194 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Boone Nathan BEL 1469 4.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 4      Sleypen Maxim BEL 1569 5.5 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 3      Verbeke Lucas BEL 1660 5.0 W - 1 4.0 0.70 +0.30
5 2      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 6.0 Z - 1 5.0 0.53 +0.47
6 1 FM Dardha Daniel BEL 2327 9.0 Z v 0 5.0 0.08 -0.08
7 2      Hanzl Tadeas BEL 1597 6.0 W v 1 6.0 0.77 +0.23
8 2      Dreelinck Adriaan BEL 1617 8.0 W - 0 6.0 0.75 -0.75
9 3      D'Haenens Leon BEL 1469 6.5 Z - ½ 6.5 0.88 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1632 54.5 Totaal 6.5 6.31 +0.19
Begin van de pagina
Piceu Jarid (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.12523
N-Elo1830
FIDE-ID241911
F-Elo1749
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cleuren Mattice BEL 1227 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Peeters Alex BEL 1482 5.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 3      Faybish Benjamin BEL 1585 6.0 W - 0 2.0 0.80 -0.80
4 7      D'Haenens Leon BEL 1469 6.5 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
5 4      Rogge Parcival BEL 1553 6.5 W - ½ 3.5 0.83 -0.33
6 6      Sleypen Maxim BEL 1569 5.5 Z - 1 4.5 0.82 +0.18
7 3      Dreelinck Adriaan BEL 1617 8.0 Z - 0 4.5 0.77 -0.77
8 7      Foissey Thibault BEL 1443 4.5 W ^ 1 5.5 0.91 +0.09
9 5      Beukema Constantijn BEL 1871 5.0 Z ^ 1 6.5 0.44 +0.56
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1535 51.5 Totaal 6.5 7.28 -0.78
Begin van de pagina
Rogge Parcival (Rank: 17)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo1535
FIDE-ID249254
F-Elo1553
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Osaer Jarne BEL 1121 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Pouleyn Floris BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 6.0 Z - ½ 2.5 0.20 +0.30
4 5      Hanzl Tadeas BEL 1597 6.0 W - ½ 3.0 0.44 +0.06
5 4      Piceu Jarid BEL 1830 6.5 Z - ½ 3.5 0.17 +0.33
6 8      Verbeke Lucas BEL 1660 5.0 W - ½ 4.0 0.35 +0.15
7 10      Wibowo Kevin BEL 1369 6.0 Z - ½ 4.5 0.74 -0.24
8 9      Schrevens Simon BEL 1349 5.5 W - 1 5.5 0.76 +0.24
9 4      Michielsen Kobus BEL 1740 6.0 W - 1 6.5 0.26 +0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1556 49.0 Totaal 6.5 4.76 +1.74
Begin van de pagina
D'Haenens Leon (Rank: 23)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1443
FIDE-ID251470
F-Elo1469
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Pouleyn Floris BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 20      Navez Antoine BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
3 18      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 3.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
4 7      Piceu Jarid BEL 1830 6.5 W - 0 2.0 0.10 -0.10
5 14      Decruyenaere Victor BEL 1238 5.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
6 13      Vanherck Yannick BEL 1271 4.5 W - 1 4.0 0.76 +0.24
7 6      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 6.0 Z - 1 5.0 0.13 +0.87
8 3      Beukema Constantijn BEL 1871 5.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
9 3      Raats Joppe BEL 1807 6.5 W - ½ 6.5 0.12 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1515 45.5 Totaal 6.5 4.63 +1.87
Begin van de pagina
Hanzl Tadeas (Rank: 14)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14565
N-Elo1586
FIDE-ID250031
F-Elo1597
Landbel  (bel)
Club(239) Boitsfort
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Micheli Tristan BEL 1160 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Cotman Bernd BEL 1369 5.0 Z - ½ 1.5 0.79 -0.29
3 8      Muzzi Avantario Daniele BEL 1600 5.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
4 5      Rogge Parcival BEL 1553 6.5 Z - ½ 3.0 0.56 -0.06
5 10      Pouleyn Floris BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Beukema Constantijn BEL 1871 5.0 W - 1 5.0 0.17 +0.83
7 2      Raats Joppe BEL 1807 6.5 Z - 0 5.0 0.23 -0.23
8 6      Debunne Tibe BEL 1429 5.5 W - 1 6.0 0.72 +0.28
9 2      Dreelinck Adriaan BEL 1617 8.0 Z - 0 6.0 0.47 -0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1550 51.0 Totaal 6.0 5.28 +0.72
Begin van de pagina
Michielsen Kobus (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14016
N-Elo1678
FIDE-ID246174
F-Elo1740
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Prycker Wannes BEL 1180 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Foissey Thibault BEL 1443 4.5 Z - 0 1.0 0.85 -0.85
3 10      Cotman Bernd BEL 1369 5.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
4 9      Weynjes Tim BEL 1455 6.0 Z ^ 1 3.0 0.84 +0.16
5 5      Faybish Benjamin BEL 1585 6.0 W ^ 1 4.0 0.71 +0.29
6 3      Caudron Meindert BEL 1533 5.0 Z - 1 5.0 0.77 +0.23
7 1 FM Dardha Daniel BEL 2327 9.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
8 4      Debucke Jolan BEL 1492 6.0 W ^ 1 6.0 0.81 +0.19
9 4      Rogge Parcival BEL 1553 6.5 Z ^ 0 6.0 0.74 -0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1548 50.5 Totaal 6.0 6.62 -0.62
Begin van de pagina
Heldenbergh Nils (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14450
N-Elo1589
FIDE-ID246387
F-Elo1623
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Blavier Elric BEL 1168 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Wibowo Kevin BEL 1369 6.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 2      Beukema Constantijn BEL 1871 5.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
4 10      Debunne Tibe BEL 1429 5.5 W - 1 3.0 0.75 +0.25
5 8      Peeters Alex BEL 1482 5.0 Z - 0 3.0 0.69 -0.69
6 10      De Clercq Rune BEL 1346 4.5 W - 1 4.0 0.83 +0.17
7 9      Weynjes Tim BEL 1455 6.0 Z - 1 5.0 0.72 +0.28
8 5      Cotman Bernd BEL 1369 5.0 W - 1 6.0 0.81 +0.19
9 1 FM Dardha Daniel BEL 2327 9.0 W - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1535 48.0 Totaal 6.0 5.80 +0.20
Begin van de pagina
Zotikishvili Dimitri (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16319
N-Elo1789
FIDE-ID252140
F-Elo1659
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Tempels Robbe BEL 1191 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Naessens Wolf BEL 1481 5.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 5      Rogge Parcival BEL 1553 6.5 W - ½ 2.5 0.80 -0.30
4 4      Schrevens Simon BEL 1349 5.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Raats Joppe BEL 1807 6.5 W - 0 3.5 0.47 -0.47
6 7      Debucke Jolan BEL 1492 6.0 Z ^ ½ 4.0 0.85 -0.35
7 6      D'Haenens Leon BEL 1469 6.5 W ^ 0 4.0 0.87 -0.87
8 11      Gheury Arnaud BEL 1436 5.0 Z - 1 5.0 0.89 +0.11
9 6      Peeters Alex BEL 1482 5.0 Z - 1 6.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1473 50.0 Totaal 6.0 7.44 -1.44
Begin van de pagina
Liveyns Rune (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1652
FIDE-ID243981
F-Elo1695
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Cottenier Anton BEL 1175 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Grobli-Casimir Davy BEL 1443 4.5 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 6      Weynjes Tim BEL 1455 6.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 1 FM Dardha Daniel BEL 2327 9.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 6      Caudron Meindert BEL 1533 5.0 W - 0 3.0 0.71 -0.71
6 9      Schrevens Simon BEL 1349 5.5 W - 1 4.0 0.89 +0.11
7 7      Debunne Tibe BEL 1429 5.5 Z ^ 0 4.0 0.82 -0.82
8 13      Vanherck Yannick BEL 1271 4.5 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
9 8      Naessens Wolf BEL 1481 5.0 Z - 1 6.0 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1495 49.5 Totaal 6.0 6.72 -0.72
Begin van de pagina
Debucke Jolan (Rank: 19)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.13798
N-Elo1492
FIDE-ID245194
F-Elo1490
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Eester Vic BEL 1031 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Beukema Constantijn BEL 1871 5.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 14      Lauwers Timo BEL 1194 4.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 14      Wibowo Kevin BEL 1369 6.0 W - 1 3.0 0.67 +0.33
5 7      Verbeke Lucas BEL 1660 5.0 Z - ½ 3.5 0.28 +0.22
6 7      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 6.0 W - ½ 4.0 0.15 +0.35
7 5      De Cocq Ramin BEL 1861 5.0 W - 1 5.0 0.10 +0.90
8 4      Michielsen Kobus BEL 1740 6.0 Z - 0 5.0 0.19 -0.19
9 7      Yoro Samuel BEL 1741 5.0 Z - 1 6.0 0.19 +0.81
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1584 45.0 Totaal 6.0 3.44 +2.56
Begin van de pagina
Faybish Benjamin (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.12007
N-Elo1532
FIDE-ID238228
F-Elo1585
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Navez Antoine BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Decruyenaere Victor BEL 1238 5.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 3      Piceu Jarid BEL 1830 6.5 Z - 1 3.0 0.20 +0.80
4 2      Beukema Constantijn BEL 1871 5.0 W - 0 3.0 0.16 -0.16
5 5      Michielsen Kobus BEL 1740 6.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
6 11      Wibowo Kevin BEL 1369 6.0 W - 0 3.0 0.78 -0.78
7 16      De Keukelaere Wouter BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 14      Lauwers Timo BEL 1194 4.0 W - 1 5.0 0.91 +0.09
9 11      Cotman Bernd BEL 1369 5.0 Z - 1 6.0 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1470 45.0 Totaal 6.0 5.85 +0.15
Begin van de pagina
Weynjes Tim (Rank: 24)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.13273
N-Elo1437
FIDE-ID248126
F-Elo1455
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Jalalijam Ashkan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Yoro Samuel BEL 1741 5.0 Z - 1 2.0 0.16 +0.84
3 6      Liveyns Rune BEL 1695 6.0 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 9      Michielsen Kobus BEL 1740 6.0 W - 0 2.0 0.16 -0.16
5 15      Lauwers Timo BEL 1194 4.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
6 14      Lorge Augustin BEL 1166 4.0 Z - 1 4.0 0.84 +0.16
7 9      Heldenbergh Nils BEL 1623 6.0 W - 0 4.0 0.28 -0.28
8 10      De Cocq Ramin BEL 1861 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
9 9      Verbeke Lucas BEL 1660 5.0 W - 1 6.0 0.24 +0.76
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1585 44.0 Totaal 6.0 3.70 +2.30
Begin van de pagina
Wibowo Kevin (Rank: 30)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15302
N-Elo1328
FIDE-ID248894
F-Elo1369
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Hofman Wout BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Heldenbergh Nils BEL 1623 6.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 22      Lorge Augustin BEL 1166 4.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
4 14      Debucke Jolan BEL 1492 6.0 Z - 0 2.0 0.33 -0.33
5 20      Micheli Tristan BEL 1160 4.5 W - 1 3.0 0.77 +0.23
6 11      Faybish Benjamin BEL 1585 6.0 Z - 1 4.0 0.22 +0.78
7 10      Rogge Parcival BEL 1553 6.5 W - ½ 4.5 0.26 +0.24
8 8      Muzzi Avantario Daniele BEL 1600 5.5 Z - ½ 5.0 0.21 +0.29
9 12      Caudron Meindert BEL 1533 5.0 W - 1 6.0 0.28 +0.72
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1464 46.5 Totaal 6.0 3.94 +2.06
Begin van de pagina
Schrevens Simon (Rank: 32)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13818
N-Elo1306
FIDE-ID250252
F-Elo1349
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Aydogan Richard BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Muzzi Avantario Daniele BEL 1600 5.5 Z - ½ 1.5 0.19 +0.31
3 9      Gheury Arnaud BEL 1436 5.0 W - 1 2.5 0.38 +0.62
4 4      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 6.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
5 12      Grobli-Casimir Davy BEL 1443 4.5 Z - 1 3.5 0.37 +0.63
6 9      Liveyns Rune BEL 1695 6.0 Z - 0 3.5 0.11 -0.11
7 14      Sleypen Maxim BEL 1569 5.5 W v 1 4.5 0.22 +0.78
8 9      Rogge Parcival BEL 1553 6.5 Z v 0 4.5 0.24 -0.24
9 14      Foissey Thibault BEL 1443 4.5 Z - 1 5.5 0.37 +0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1566 46.5 Totaal 5.5 2.88 +2.62
Begin van de pagina
Sleypen Maxim (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14276
N-Elo1371
FIDE-ID247618
F-Elo1569
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vanduyfhuys Ilja BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Siberdt Nathan BEL 1316 4.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 4      Raats Joppe BEL 1807 6.5 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 12      De Clercq Rune BEL 1346 4.5 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
5 3      De Cocq Ramin BEL 1861 5.0 W - ½ 3.5 0.15 +0.35
6 6      Piceu Jarid BEL 1830 6.5 W - 0 3.5 0.18 -0.18
7 14      Schrevens Simon BEL 1349 5.5 Z - 0 3.5 0.78 -0.78
8 18      Vander Haeghen Loic BEL 0 4.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
9 13      Boone Nathan BEL 1469 4.5 W - 1 5.5 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1516 44.5 Totaal 5.5 5.38 +0.12
Begin van de pagina
Debunne Tibe (Rank: 28)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.13829
N-Elo1345
FIDE-ID245747
F-Elo1429
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Dierick Tuur BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Verbeke Lucas BEL 1660 5.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 20      Van Campenhout Rien BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Heldenbergh Nils BEL 1623 6.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
5 18      Huysmans Quinten BEL 1174 4.5 W - 1 3.0 0.81 +0.19
6 16      Pouleyn Floris BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Liveyns Rune BEL 1695 6.0 W - 1 5.0 0.18 +0.82
8 6      Hanzl Tadeas BEL 1597 6.0 Z - 0 5.0 0.28 -0.28
9 10      Muzzi Avantario Daniele BEL 1600 5.5 W - ½ 5.5 0.27 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1558 43.0 Totaal 5.5 4.76 +0.74
Begin van de pagina
Muzzi Avantario Daniele (Rank: 13)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.13603
N-Elo1552
FIDE-ID2811788
F-Elo1600
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Schrevens Simon BEL 1349 5.5 W - ½ 1.5 0.81 -0.31
3 8      Hanzl Tadeas BEL 1597 6.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
4 17      Pouleyn Floris BEL 0 4.5 W - 0 1.5 0.92 -0.92
5 25      Azirar Adam BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
6 19      Grobli-Casimir Davy BEL 1443 4.5 W ^ 1 3.5 0.71 +0.29
7 13      Siberdt Nathan BEL 1316 4.0 Z - 1 4.5 0.84 +0.16
8 8      Wibowo Kevin BEL 1369 6.0 W - ½ 5.0 0.79 -0.29
9 10      Debunne Tibe BEL 1429 5.5 Z - ½ 5.5 0.73 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1381 42.5 Totaal 5.5 7.14 -1.64
Begin van de pagina
Beukema Constantijn (Rank: 2)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.12522
N-Elo1844
FIDE-ID240192
F-Elo1871
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vanherck Yannick BEL 1271 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Debucke Jolan BEL 1492 6.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 2      Heldenbergh Nils BEL 1623 6.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
4 2      Faybish Benjamin BEL 1585 6.0 Z - 1 4.0 0.84 +0.16
5 1 FM Dardha Daniel BEL 2327 9.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
6 2      Hanzl Tadeas BEL 1597 6.0 Z - 0 4.0 0.83 -0.83
7 4      Peeters Alex BEL 1482 5.0 W - 1 5.0 0.91 +0.09
8 3      D'Haenens Leon BEL 1469 6.5 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
9 5      Piceu Jarid BEL 1830 6.5 W - 0 5.0 0.56 -0.56
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1630 55.5 Totaal 5.0 6.78 -1.78
Begin van de pagina
Verbeke Lucas (Rank: 10)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13802
N-Elo1655
FIDE-ID245470
F-Elo1660
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Huysmans Quinten BEL 1174 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Debunne Tibe BEL 1429 5.5 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 7      Foissey Thibault BEL 1443 4.5 W - 1 3.0 0.78 +0.22
4 3      Raats Joppe BEL 1807 6.5 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
5 7      Debucke Jolan BEL 1492 6.0 W - ½ 3.5 0.72 -0.22
6 8      Rogge Parcival BEL 1553 6.5 Z - ½ 4.0 0.65 -0.15
7 8      Hubinon Bryan BEL 1401 5.0 W - 1 5.0 0.82 +0.18
8 1 FM Dardha Daniel BEL 2327 9.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 9      Weynjes Tim BEL 1455 6.0 Z ^ 0 5.0 0.76 -0.76
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1564 53.5 Totaal 5.0 5.82 -0.82
Begin van de pagina
Caudron Meindert (Rank: 18)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.13157
N-Elo1533
FIDE-ID240796
F-Elo1515
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Bergmann Kenji BEL 1045 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Dardha Daniel BEL 2327 9.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Cleuren Mattice BEL 1227 4.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
4 13      Siberdt Nathan BEL 1316 4.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
5 6      Liveyns Rune BEL 1695 6.0 Z - 1 4.0 0.29 +0.71
6 3      Michielsen Kobus BEL 1740 6.0 W - 0 4.0 0.23 -0.23
7 11      Cotman Bernd BEL 1369 5.0 Z - 0 4.0 0.72 -0.72
8 15      Cottenier Anton BEL 1175 4.5 W - 1 5.0 0.90 +0.10
9 12      Wibowo Kevin BEL 1369 6.0 Z - 0 5.0 0.72 -0.72
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1473 49.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Peeters Alex (Rank: 20)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1430
FIDE-ID252042
F-Elo1482
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Condes Adam Sean BEL 881 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Piceu Jarid BEL 1830 6.5 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 15      Keller Louison BEL 1187 4.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 15      Micheli Tristan BEL 1160 4.5 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
5 8      Heldenbergh Nils BEL 1623 6.0 W - 1 4.0 0.31 +0.69
6 4      Dreelinck Adriaan BEL 1617 8.0 W - 0 4.0 0.32 -0.32
7 4      Beukema Constantijn BEL 1871 5.0 Z - 0 4.0 0.09 -0.09
8 16      Huysmans Quinten BEL 1174 4.5 Z - 1 5.0 0.86 +0.14
9 6      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 6.0 W - 0 5.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1459 47.5 Totaal 5.0 4.47 +0.53
Begin van de pagina
Cotman Bernd (Rank: 31)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.13055
N-Elo1369
FIDE-ID243698
F-Elo1366
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Azirar Adam BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Hanzl Tadeas BEL 1597 6.0 W - ½ 1.5 0.21 +0.29
3 10      Michielsen Kobus BEL 1740 6.0 Z - 0 1.5 0.10 -0.10
4 19      Hoogmartens Armin BEL 0 3.5 W v 1 2.5 0.92 +0.08
5 11      Yoro Samuel BEL 1741 5.0 W v 1 3.5 0.10 +0.90
6 5      De Cocq Ramin BEL 1861 5.0 Z - ½ 4.0 0.08 +0.42
7 11      Caudron Meindert BEL 1533 5.0 W - 1 5.0 0.28 +0.72
8 5      Heldenbergh Nils BEL 1623 6.0 Z - 0 5.0 0.19 -0.19
9 11      Faybish Benjamin BEL 1585 6.0 W - 0 5.0 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1668 45.5 Totaal 5.0 3.02 +1.98
Begin van de pagina
Naessens Wolf (Rank: 21)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1401
FIDE-ID249530
F-Elo1481
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Campenhout Rien BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 6.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 16      Blavier Elric BEL 1168 2.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
4 16      El Abdi Moussa BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 9      Dreelinck Adriaan BEL 1617 8.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
6 12      Siberdt Nathan BEL 1316 4.0 W - ½ 3.5 0.72 -0.22
7 15      Boone Nathan BEL 1469 4.5 Z - ½ 4.0 0.52 -0.02
8 17      Pouleyn Floris BEL 0 4.5 Z v 1 5.0 0.92 +0.08
9 8      Liveyns Rune BEL 1695 6.0 W v 0 5.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1509 42.5 Totaal 5.0 5.55 -0.55
Begin van de pagina
Yoro Samuel (Rank: 7)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.13368
N-Elo1613
FIDE-ID242543
F-Elo1741
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Keller Louison BEL 1187 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Weynjes Tim BEL 1455 6.0 W - 0 1.0 0.84 -0.84
3 12      Decruyenaere Victor BEL 1238 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Grobli-Casimir Davy BEL 1443 4.5 W - ½ 2.5 0.85 -0.35
5 11      Cotman Bernd BEL 1369 5.0 Z - 0 2.5 0.90 -0.90
6 18      Hoogmartens Armin BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 12      Foissey Thibault BEL 1443 4.5 W - ½ 4.0 0.85 -0.35
8 12      Hubinon Bryan BEL 1401 5.0 Z ^ 1 5.0 0.88 +0.12
9 7      Debucke Jolan BEL 1492 6.0 W ^ 0 5.0 0.81 -0.81
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1378 43.5 Totaal 5.0 7.89 -2.89
Begin van de pagina
De Cocq Ramin (Rank: 3)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.13860
N-Elo1818
FIDE-ID246166
F-Elo1861
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Decruyenaere Victor BEL 1238 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 19      Burssens Jorian BEL 1339 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Jeurissen Brent BEL 1263 3.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Boone Nathan BEL 1469 4.5 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Sleypen Maxim BEL 1569 5.5 Z - ½ 3.5 0.85 -0.35
6 5      Cotman Bernd BEL 1369 5.0 W - ½ 4.0 0.92 -0.42
7 5      Debucke Jolan BEL 1492 6.0 Z - 0 4.0 0.90 -0.90
8 10      Weynjes Tim BEL 1455 6.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
9 15      Lauwers Timo BEL 1194 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1376 43.5 Totaal 5.0 8.19 -3.19
Begin van de pagina
Hubinon Bryan (Rank: 29)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.14935
N-Elo1401
FIDE-ID248703
F-Elo1332
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      De Vidts Bram BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Dreelinck Adriaan BEL 1617 8.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 21      Pouleyn Floris BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 20      Blavier Elric BEL 1168 2.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
5 19      De Keukelaere Wouter BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 17      Vanduyfhuys Ilja BEL 1150 4.0 W - 1 4.0 0.81 +0.19
7 8      Verbeke Lucas BEL 1660 5.0 Z - 0 4.0 0.18 -0.18
8 12      Yoro Samuel BEL 1741 5.0 W - 0 4.0 0.12 -0.12
9 17      Keller Louison BEL 1187 4.0 Z - 1 5.0 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1420 39.0 Totaal 5.0 5.65 -0.65
Begin van de pagina
Gheury Arnaud (Rank: 27)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.13440
N-Elo1408
FIDE-ID241431
F-Elo1436
Landbel  (bel)
Club(618) Amay
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      De Keukelaere Wouter BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 17      El Abdi Moussa BEL 0 4.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 9      Schrevens Simon BEL 1349 5.5 Z ^ 0 1.5 0.62 -0.62
4 18      Burssens Jorian BEL 1339 4.0 W ^ ½ 2.0 0.63 -0.13
5 17      Cottenier Anton BEL 1175 4.5 Z - 0 2.0 0.82 -0.82
6 21      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 3.5 W - 1 3.0 0.83 +0.17
7 17      Vanduyfhuys Ilja BEL 1150 4.0 Z - 1 4.0 0.84 +0.16
8 11      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 6.0 W - 0 4.0 0.11 -0.11
9 16      Tempels Robbe BEL 1191 4.0 Z - 1 5.0 0.80 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1308 39.0 Totaal 5.0 6.49 -1.49
Begin van de pagina
Decruyenaere Victor (Rank: 39)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.13151
N-Elo1218
FIDE-ID249971
F-Elo1238
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Cocq Ramin BEL 1861 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 14      Faybish Benjamin BEL 1585 6.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 12      Yoro Samuel BEL 1741 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      Bergmann Kenji BEL 1045 4.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
5 14      D'Haenens Leon BEL 1469 6.5 W - 0 2.0 0.21 -0.21
6 25      Micheli Tristan BEL 1160 4.5 Z - 0 2.0 0.61 -0.61
7 25      Hoogmartens Armin BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 23      Navez Antoine BEL 1150 4.0 W ^ 1 4.0 0.62 +0.38
9 21      Lorge Augustin BEL 1166 4.0 W ^ 1 5.0 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1397 42.5 Totaal 5.0 3.98 +1.02
Begin van de pagina
Foissey Thibault (Rank: 26)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.14211
N-Elo1407
FIDE-ID243230
F-Elo1443
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Vagenende Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Michielsen Kobus BEL 1740 6.0 W - 1 2.0 0.15 +0.85
3 7      Verbeke Lucas BEL 1660 5.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
4 11      Dreelinck Adriaan BEL 1617 8.0 W - 0 2.0 0.27 -0.27
5 16      Keller Louison BEL 1187 4.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
6 15      Cottenier Anton BEL 1175 4.5 W - 1 4.0 0.83 +0.17
7 12      Yoro Samuel BEL 1741 5.0 Z - ½ 4.5 0.15 +0.35
8 7      Piceu Jarid BEL 1830 6.5 Z v 0 4.5 0.09 -0.09
9 14      Schrevens Simon BEL 1349 5.5 W v 0 4.5 0.63 -0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1537 47.5 Totaal 4.5 4.07 +0.43
Begin van de pagina
Pouleyn Floris (Rank: 68)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo0
FIDE-ID258768
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      D'Haenens Leon BEL 1469 6.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 16      Rogge Parcival BEL 1553 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      Hubinon Bryan BEL 1401 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 17      Muzzi Avantario Daniele BEL 1600 5.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 10      Hanzl Tadeas BEL 1597 6.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
6 16      Debunne Tibe BEL 1429 5.5 W v 0 3.0 0.08 -0.08
7 19      Cockheyt Joeri BEL 1304 4.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
8 17      Naessens Wolf BEL 1481 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 22      Cleuren Mattice BEL 1227 4.5 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1451 49.0 Totaal 4.5 0.72 +3.78
Begin van de pagina
Boone Nathan (Rank: 22)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.13782
N-Elo1359
FIDE-ID249874
F-Elo1469
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Luyckx Tiemen BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Raats Joppe BEL 1807 6.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 17      De Prycker Wannes BEL 1180 2.5 W - 1 2.0 0.84 +0.16
4 6      De Cocq Ramin BEL 1861 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Vanherck Yannick BEL 1271 4.5 W - 0 2.0 0.76 -0.76
6 20      Keller Louison BEL 1187 4.0 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
7 15      Naessens Wolf BEL 1481 5.0 W - ½ 3.5 0.48 +0.02
8 19      Siberdt Nathan BEL 1316 4.0 Z ^ 1 4.5 0.70 +0.30
9 13      Sleypen Maxim BEL 1569 5.5 Z ^ 0 4.5 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1459 39.0 Totaal 4.5 5.10 -0.60
Begin van de pagina
Grobli-Casimir Davy (Rank: 25)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.14712
N-Elo1389
FIDE-ID247545
F-Elo1443
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Vander Haeghen Loic BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Liveyns Rune BEL 1695 6.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 19      Huysmans Quinten BEL 1174 4.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
4 8      Yoro Samuel BEL 1741 5.0 Z - ½ 2.5 0.15 +0.35
5 12      Schrevens Simon BEL 1349 5.5 W - 0 2.5 0.63 -0.63
6 19      Muzzi Avantario Daniele BEL 1600 5.5 Z - 0 2.5 0.29 -0.29
7 23      Jeurissen Brent BEL 1263 3.5 W - 1 3.5 0.74 +0.26
8 20      De Clercq Rune BEL 1346 4.5 Z - 0 3.5 0.63 -0.63
9 23      Hoogmartens Armin BEL 0 3.5 W v 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1452 42.0 Totaal 4.5 5.30 -0.80
Begin van de pagina
Vanherck Yannick (Rank: 37)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.15745
N-Elo1271
FIDE-ID252131
F-Elo1065
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Beukema Constantijn BEL 1871 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Osaer Jarne BEL 1121 3.5 W - 1 1.0 0.70 +0.30
3 26      El Abdi Moussa BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 22      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 3.5 W - 1 2.0 0.65 +0.35
5 13      Boone Nathan BEL 1469 4.5 Z - 1 3.0 0.24 +0.76
6 13      D'Haenens Leon BEL 1469 6.5 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
7 20      Lorge Augustin BEL 1166 4.0 W - 1 4.0 0.64 +0.36
8 13      Liveyns Rune BEL 1695 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 20      Micheli Tristan BEL 1160 4.5 W - ½ 4.5 0.65 -0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1389 41.5 Totaal 4.5 4.20 +0.30
Begin van de pagina
De Clercq Rune (Rank: 33)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.15039
N-Elo1239
FIDE-ID247766
F-Elo1346
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      El Abdi Moussa BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 21      Vanduyfhuys Ilja BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.75 +0.25
3 23      De Keukelaere Wouter BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Sleypen Maxim BEL 1569 5.5 W - 0 2.0 0.22 -0.22
5 21      Navez Antoine BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
6 10      Heldenbergh Nils BEL 1623 6.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 18      Huysmans Quinten BEL 1174 4.5 W - 0 3.0 0.73 -0.73
8 20      Grobli-Casimir Davy BEL 1443 4.5 W - 1 4.0 0.37 +0.63
9 18      Cottenier Anton BEL 1175 4.5 Z ^ ½ 4.5 0.73 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1326 40.5 Totaal 4.5 5.56 -1.06
Begin van de pagina
Cottenier Anton (Rank: 45)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.13574
N-Elo1150
FIDE-ID251968
F-Elo1175
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Liveyns Rune BEL 1695 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Vander Haeghen Loic BEL 0 4.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 27      Hoogmartens Armin BEL 0 3.5 W - ½ 1.0 0.92 -0.42
4 30      Shytaj Gentian BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 17      Gheury Arnaud BEL 1436 5.0 W ^ 1 3.0 0.18 +0.82
6 15      Foissey Thibault BEL 1443 4.5 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 22      Tempels Robbe BEL 1191 4.0 W - 1 4.0 0.48 +0.52
8 15      Caudron Meindert BEL 1533 5.0 Z - 0 4.0 0.10 -0.10
9 18      De Clercq Rune BEL 1346 4.5 W - ½ 4.5 0.27 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1440 38.5 Totaal 4.5 4.04 +0.46
Begin van de pagina
Micheli Tristan (Rank: 50)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.14027
N-Elo1150
FIDE-ID249351
F-Elo1160
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Hanzl Tadeas BEL 1597 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Shytaj Gentian BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 25      Cockheyt Joeri BEL 1304 4.5 Z - 1 2.0 0.31 +0.69
4 15      Peeters Alex BEL 1482 5.0 W - 0 2.0 0.13 -0.13
5 20      Wibowo Kevin BEL 1369 6.0 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
6 25      Decruyenaere Victor BEL 1238 5.0 W - 1 3.0 0.39 +0.61
7 21      Lauwers Timo BEL 1194 4.0 Z - 0 3.0 0.45 -0.45
8 21      Burssens Jorian BEL 1339 4.0 W - 1 4.0 0.27 +0.73
9 20      Vanherck Yannick BEL 1271 4.5 Z - ½ 4.5 0.35 +0.15
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1349 41.0 Totaal 4.5 3.13 +1.37
Begin van de pagina
Huysmans Quinten (Rank: 46)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo0
FIDE-ID255270
F-Elo1174
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Verbeke Lucas BEL 1660 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      De Vidts Bram BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 19      Grobli-Casimir Davy BEL 1443 4.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
4 31      Aydogan Richard BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 18      Debunne Tibe BEL 1429 5.5 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
6 22      Burssens Jorian BEL 1339 4.0 W - 1 3.0 0.28 +0.72
7 18      De Clercq Rune BEL 1346 4.5 Z - 1 4.0 0.27 +0.73
8 16      Peeters Alex BEL 1482 5.0 W - 0 4.0 0.14 -0.14
9 19      Cockheyt Joeri BEL 1304 4.5 Z - ½ 4.5 0.32 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1429 39.0 Totaal 4.5 3.29 +1.21
Begin van de pagina
Cockheyt Joeri (Rank: 36)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.15560
N-Elo1284
FIDE-ID250996
F-Elo1304
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Dardha Daniel BEL 2327 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Bergmann Kenji BEL 1045 4.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
3 25      Micheli Tristan BEL 1160 4.5 W - 0 1.0 0.69 -0.69
4 21      Lorge Augustin BEL 1166 4.0 Z - 0 1.0 0.69 -0.69
5 27      Luyckx Tiemen BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 23      Navez Antoine BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
7 19      Pouleyn Floris BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
8 22      Vanduyfhuys Ilja BEL 1150 4.0 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
9 19      Huysmans Quinten BEL 1174 4.5 W - ½ 4.5 0.68 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1310 40.5 Totaal 4.5 6.22 -1.72
Begin van de pagina
Cleuren Mattice (Rank: 40)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.16132
N-Elo1125
FIDE-ID251950
F-Elo1227
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Piceu Jarid BEL 1830 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Van Eester Vic BEL 1031 3.0 W - 1 1.0 0.75 +0.25
3 13      Caudron Meindert BEL 1533 5.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
4 25      Navez Antoine BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.61 -0.61
5 29      Jalalijam Ashkan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 26      De Keukelaere Wouter BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 27      Azirar Adam BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 24      De Vidts Bram BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 22      Pouleyn Floris BEL 0 4.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1386 35.5 Totaal 4.5 6.18 -1.68
Begin van de pagina
Siberdt Nathan (Rank: 35)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.15186
N-Elo1187
FIDE-ID249106
F-Elo1316
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Shytaj Gentian BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Sleypen Maxim BEL 1569 5.5 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 24      Aydogan Richard BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Caudron Meindert BEL 1533 5.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
5 23      El Abdi Moussa BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 12      Naessens Wolf BEL 1481 5.0 Z - ½ 3.5 0.28 +0.22
7 13      Muzzi Avantario Daniele BEL 1600 5.5 W - 0 3.5 0.16 -0.16
8 19      Boone Nathan BEL 1469 4.5 W - 0 3.5 0.30 -0.30
9 24      Vander Haeghen Loic BEL 0 4.0 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1530 38.5 Totaal 4.0 4.83 -0.83
Begin van de pagina
Lorge Augustin (Rank: 48)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.15388
N-Elo1150
FIDE-ID252026
F-Elo1166
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dreelinck Adriaan BEL 1617 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Azirar Adam BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 22      Wibowo Kevin BEL 1369 6.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
4 21      Cockheyt Joeri BEL 1304 4.5 W - 1 2.0 0.31 +0.69
5 22      Burssens Jorian BEL 1339 4.0 Z - 1 3.0 0.27 +0.73
6 14      Weynjes Tim BEL 1455 6.0 W - 0 3.0 0.16 -0.16
7 20      Vanherck Yannick BEL 1271 4.5 Z - 0 3.0 0.36 -0.36
8 27      De Keukelaere Wouter BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 21      Decruyenaere Victor BEL 1238 5.0 Z - 0 4.0 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1370 44.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Lauwers Timo (Rank: 41)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.13934
N-Elo1180
FIDE-ID250112
F-Elo1194
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Raats Joppe BEL 1807 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Luyckx Tiemen BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Debucke Jolan BEL 1492 6.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 26      Dierick Tuur BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Weynjes Tim BEL 1455 6.0 W - 0 2.0 0.18 -0.18
6 27      De Vidts Bram BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 21      Micheli Tristan BEL 1160 4.5 W - 1 4.0 0.55 +0.45
8 14      Faybish Benjamin BEL 1585 6.0 Z - 0 4.0 0.09 -0.09
9 15      De Cocq Ramin BEL 1861 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1560 41.0 Totaal 4.0 3.89 +0.11
Begin van de pagina
Vanduyfhuys Ilja (Rank: 51)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.14736
N-Elo1150
FIDE-ID246328
F-Elo1054
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Sleypen Maxim BEL 1569 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      De Clercq Rune BEL 1346 4.5 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
3 31      Jalalijam Ashkan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 23      Jeurissen Brent BEL 1263 3.5 W - 1 2.0 0.35 +0.65
5 24      Van Campenhout Rien BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 17      Hubinon Bryan BEL 1401 5.0 Z v 0 3.0 0.19 -0.19
7 17      Gheury Arnaud BEL 1436 5.0 W v 0 3.0 0.16 -0.16
8 22      Cockheyt Joeri BEL 1304 4.5 W - 0 3.0 0.29 -0.29
9 28      De Vidts Bram BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1386 37.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
El Abdi Moussa (Rank: 69)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.19421
N-Elo0
FIDE-ID259497
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      De Clercq Rune BEL 1346 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 17      Gheury Arnaud BEL 1436 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 26      Vanherck Yannick BEL 1271 4.5 W v 1 2.0 0.08 +0.92
4 16      Naessens Wolf BEL 1481 5.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
5 23      Siberdt Nathan BEL 1316 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 28      Tempels Robbe BEL 1191 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 31      Navez Antoine BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 33      Vagenende Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 30      Jalalijam Ashkan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1313 37.0 Totaal 4.0 1.56 +2.44
Begin van de pagina
Keller Louison (Rank: 43)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.15221
N-Elo1187
FIDE-ID249084
F-Elo1094
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Yoro Samuel BEL 1741 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Jalalijam Ashkan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Peeters Alex BEL 1482 5.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 28      Hofman Wout BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Foissey Thibault BEL 1443 4.5 W - 0 2.0 0.19 -0.19
6 20      Boone Nathan BEL 1469 4.5 W - 0 2.0 0.16 -0.16
7 28      Aydogan Richard BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 26      Bergmann Kenji BEL 1045 4.0 Z - 1 4.0 0.69 +0.31
9 17      Hubinon Bryan BEL 1401 5.0 W - 0 4.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1430 37.0 Totaal 4.0 4.26 -0.26
Begin van de pagina
Burssens Jorian (Rank: 34)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.16889
N-Elo0
FIDE-ID255424
F-Elo1339
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Hoogmartens Armin BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 19      De Cocq Ramin BEL 1861 5.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 28      Vander Haeghen Loic BEL 0 4.0 W v 1 1.5 0.92 +0.08
4 18      Gheury Arnaud BEL 1436 5.0 Z v ½ 2.0 0.37 +0.13
5 22      Lorge Augustin BEL 1166 4.0 W - 0 2.0 0.73 -0.73
6 22      Huysmans Quinten BEL 1174 4.5 Z - 0 2.0 0.72 -0.72
7 26      Hofman Wout BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 21      Micheli Tristan BEL 1160 4.5 Z - 0 3.0 0.73 -0.73
9 25      Jeurissen Brent BEL 1263 3.5 W - 1 4.0 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1343 37.0 Totaal 4.0 5.99 -1.99
Begin van de pagina
Tempels Robbe (Rank: 42)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.15819
N-Elo1016
FIDE-ID250830
F-Elo1191
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Van Campenhout Rien BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 29      Vagenende Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 27      De Keukelaere Wouter BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 30      Aydogan Richard BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 28      El Abdi Moussa BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 22      Cottenier Anton BEL 1175 4.5 Z - 0 3.0 0.52 -0.52
8 25      Jalalijam Ashkan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 16      Gheury Arnaud BEL 1436 5.0 W - 0 4.0 0.20 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1466 35.5 Totaal 4.0 6.32 -2.32
Begin van de pagina
Navez Antoine (Rank: 52)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.15981
N-Elo1150
FIDE-ID252301
F-Elo1072
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Faybish Benjamin BEL 1585 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      D'Haenens Leon BEL 1469 6.5 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
3 30      Luyckx Tiemen BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 25      Cleuren Mattice BEL 1227 4.5 Z - 1 2.0 0.39 +0.61
5 21      De Clercq Rune BEL 1346 4.5 W - 0 2.0 0.25 -0.25
6 23      Cockheyt Joeri BEL 1304 4.5 W - 0 2.0 0.29 -0.29
7 31      El Abdi Moussa BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 23      Decruyenaere Victor BEL 1238 5.0 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
9 27      Hofman Wout BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1361 40.0 Totaal 4.0 4.28 -0.28
Begin van de pagina
Vander Haeghen Loic (Rank: 65)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.14723
N-Elo0
FIDE-ID255319
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Grobli-Casimir Davy BEL 1443 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Cottenier Anton BEL 1175 4.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 28      Burssens Jorian BEL 1339 4.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 32      Azirar Adam BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 35      Van Eester Vic BEL 1031 3.0 Z - 1 1.5 0.08 +0.92
6 30      Condes Adam Sean BEL 881 3.0 W v 1 2.5 0.08 +0.92
7 24      Osaer Jarne BEL 1121 3.5 Z v 1 3.5 0.08 +0.92
8 18      Sleypen Maxim BEL 1569 5.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
9 24      Siberdt Nathan BEL 1316 4.0 W - ½ 4.0 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1234 35.0 Totaal 4.0 1.14 +2.86
Begin van de pagina
Bergmann Kenji (Rank: 54)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.15703
N-Elo0
FIDE-ID255416
F-Elo1045
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Caudron Meindert BEL 1533 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Cockheyt Joeri BEL 1304 4.5 W - 0 0.0 0.18 -0.18
3 33      De Vidts Bram BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 24      Decruyenaere Victor BEL 1238 5.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
5 28      Jeurissen Brent BEL 1263 3.5 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
6 31      Van Campenhout Rien BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 32      Shytaj Gentian BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
8 26      Keller Louison BEL 1187 4.0 W ^ 0 3.0 0.31 -0.31
9 29      Azirar Adam BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1305 33.5 Totaal 4.0 4.72 -0.72
Begin van de pagina
De Keukelaere Wouter (Rank: 62)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo0
FIDE-ID251976
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Gheury Arnaud BEL 1436 5.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 18      Hoogmartens Armin BEL 0 3.5 Z - ½ 1.0 0.50 +0.00
3 23      De Clercq Rune BEL 1346 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      Tempels Robbe BEL 1191 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 19      Hubinon Bryan BEL 1401 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 26      Cleuren Mattice BEL 1227 4.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 16      Faybish Benjamin BEL 1585 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 27      Lorge Augustin BEL 1166 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 26      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 3.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1314 40.0 Totaal 3.5 1.14 +2.36
Begin van de pagina
Hoogmartens Armin (Rank: 70)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.12864
N-Elo0
FIDE-ID256218
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Burssens Jorian BEL 1339 4.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 18      De Keukelaere Wouter BEL 0 3.5 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
3 27      Cottenier Anton BEL 1175 4.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 19      Cotman Bernd BEL 1369 5.0 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
5 26      De Prycker Wannes BEL 1180 2.5 W v 1 2.5 0.08 +0.92
6 18      Yoro Samuel BEL 1741 5.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 25      Decruyenaere Victor BEL 1238 5.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
8 29      Osaer Jarne BEL 1121 3.5 W v 1 3.5 0.08 +0.92
9 23      Grobli-Casimir Davy BEL 1443 4.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1325 37.5 Totaal 3.5 1.14 +2.36
Begin van de pagina
Jeurissen Brent (Rank: 38)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.13976
N-Elo1263
FIDE-ID247855
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 24      Condes Adam Sean BEL 881 3.0 Z v 1 1.0 0.91 +0.09
3 11      De Cocq Ramin BEL 1861 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Vanduyfhuys Ilja BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.65 -0.65
5 28      Bergmann Kenji BEL 1045 4.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
6 24      Osaer Jarne BEL 1121 3.5 W - ½ 2.5 0.69 -0.19
7 23      Grobli-Casimir Davy BEL 1443 4.5 Z - 0 2.5 0.26 -0.26
8 28      Van Campenhout Rien BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
9 25      Burssens Jorian BEL 1339 4.0 Z - 0 3.5 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1262 31.5 Totaal 3.5 4.69 -1.19
Begin van de pagina
Van Droogenbroeck Mats (Rank: 49)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.13938
N-Elo1164
FIDE-ID245402
F-Elo1162
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Muzzi Avantario Daniele BEL 1600 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Hofman Wout BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 18      D'Haenens Leon BEL 1469 6.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 22      Vanherck Yannick BEL 1271 4.5 Z - 0 1.0 0.35 -0.35
5 32      Dierick Tuur BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 21      Gheury Arnaud BEL 1436 5.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
7 30      De Vidts Bram BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
8 31      Shytaj Gentian BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
9 26      De Keukelaere Wouter BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1444 35.0 Totaal 3.5 5.34 -1.84
Begin van de pagina
Van Campenhout Rien (Rank: 71)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.15299
N-Elo0
FIDE-ID252093
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Naessens Wolf BEL 1481 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Tempels Robbe BEL 1191 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 20      Debunne Tibe BEL 1429 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 29      De Prycker Wannes BEL 1180 2.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 24      Vanduyfhuys Ilja BEL 1150 4.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6 31      Bergmann Kenji BEL 1045 4.0 Z ^ 0 1.5 0.08 -0.08
7 33      Condes Adam Sean BEL 881 3.0 W v 1 2.5 0.08 +0.92
8 28      Jeurissen Brent BEL 1263 3.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
9 33      Luyckx Tiemen BEL 0 2.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1202 33.5 Totaal 3.5 1.14 +2.36
Begin van de pagina
Osaer Jarne (Rank: 53)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.15562
N-Elo1004
FIDE-ID252034
F-Elo1121
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Rogge Parcival BEL 1553 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Vanherck Yannick BEL 1271 4.5 Z - 0 0.0 0.30 -0.30
3 32      Dierick Tuur BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 33      Condes Adam Sean BEL 881 3.0 Z - 1 1.0 0.80 +0.20
5 33      Shytaj Gentian BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 24      Jeurissen Brent BEL 1263 3.5 Z ^ ½ 2.5 0.31 +0.19
7 24      Vander Haeghen Loic BEL 0 4.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
8 29      Hoogmartens Armin BEL 0 3.5 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
9 31      De Prycker Wannes BEL 1180 2.5 W - 1 3.5 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1229 31.5 Totaal 3.5 5.59 -2.09
Begin van de pagina
De Vidts Bram (Rank: 61)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.16287
N-Elo0
FIDE-ID251984
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Hubinon Bryan BEL 1401 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Huysmans Quinten BEL 1174 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 33      Bergmann Kenji BEL 1045 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 31      Blavier Elric BEL 1168 2.0 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
6 27      Lauwers Timo BEL 1194 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 30      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 3.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
8 24      Cleuren Mattice BEL 1227 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 28      Vanduyfhuys Ilja BEL 1150 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1190 31.5 Totaal 3.0 0.64 +1.36
Begin van de pagina
Azirar Adam (Rank: 59)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.17318
N-Elo0
FIDE-ID256072
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Cotman Bernd BEL 1369 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Lorge Augustin BEL 1166 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 35      Condes Adam Sean BEL 881 3.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 32      Vander Haeghen Loic BEL 0 4.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
5 25      Muzzi Avantario Daniele BEL 1600 5.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6 29      De Prycker Wannes BEL 1180 2.5 Z - ½ 2.0 0.08 +0.42
7 27      Cleuren Mattice BEL 1227 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 32      Van Eester Vic BEL 1031 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
9 29      Bergmann Kenji BEL 1045 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1187 35.5 Totaal 3.0 1.14 +1.86
Begin van de pagina
Aydogan Richard (Rank: 60)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.14385
N-Elo0
FIDE-ID248665
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Schrevens Simon BEL 1349 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 24      Siberdt Nathan BEL 1316 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 31      Huysmans Quinten BEL 1174 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 30      Tempels Robbe BEL 1191 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 33      Luyckx Tiemen BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 28      Keller Louison BEL 1187 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 30      De Prycker Wannes BEL 1180 2.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
9 32      Condes Adam Sean BEL 881 3.0 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1182 29.5 Totaal 3.0 1.06 +0.94
Begin van de pagina
Jalalijam Ashkan (Rank: 58)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.15287
N-Elo0
FIDE-ID254215
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Weynjes Tim BEL 1455 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Keller Louison BEL 1187 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 31      Vanduyfhuys Ilja BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 34      Van Eester Vic BEL 1031 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
5 29      Cleuren Mattice BEL 1227 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 34      Dierick Tuur BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 29      De Prycker Wannes BEL 1180 2.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
8 25      Tempels Robbe BEL 1191 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 30      El Abdi Moussa BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1203 34.0 Totaal 3.0 1.56 +1.44
Begin van de pagina
Hofman Wout (Rank: 66)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.19447
N-Elo0
FIDE-ID259489
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Wibowo Kevin BEL 1369 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 34      Van Eester Vic BEL 1031 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 28      Keller Louison BEL 1187 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 34      Condes Adam Sean BEL 881 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 32      Blavier Elric BEL 1168 2.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
7 26      Burssens Jorian BEL 1339 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
8 34      Dierick Tuur BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 27      Navez Antoine BEL 1150 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1161 31.5 Totaal 3.0 1.14 +1.86
Begin van de pagina
Condes Adam Sean (Rank: 56)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.13390
N-Elo881
FIDE-ID237175
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Peeters Alex BEL 1482 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Jeurissen Brent BEL 1263 3.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
3 35      Azirar Adam BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 33      Osaer Jarne BEL 1121 3.5 W - 0 0.5 0.20 -0.20
5 34      Hofman Wout BEL 0 3.0 W v 1 1.5 0.92 +0.08
6 30      Vander Haeghen Loic BEL 0 4.0 Z v 0 1.5 0.92 -0.92
7 33      Van Campenhout Rien BEL 0 3.5 Z ^ 0 1.5 0.92 -0.92
8 35      Blavier Elric BEL 1168 2.0 W - 1 2.5 0.16 +0.84
9 32      Aydogan Richard BEL 0 3.0 Z v ½ 3.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1258 30.5 Totaal 3.0 5.13 -2.13
Begin van de pagina
Vagenende Pieterjan (Rank: 67)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.14939
N-Elo0
FIDE-ID252085
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Foissey Thibault BEL 1443 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      De Prycker Wannes BEL 1180 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 29      Tempels Robbe BEL 1191 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 35      Luyckx Tiemen BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 35      Shytaj Gentian BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 34      Blavier Elric BEL 1168 2.0 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
8 33      El Abdi Moussa BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 35      Dierick Tuur BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1245 23.0 Totaal 3.0 2.32 -0.32
Begin van de pagina
Van Eester Vic (Rank: 55)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo0
FIDE-ID252115
F-Elo1031
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Debucke Jolan BEL 1492 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Cleuren Mattice BEL 1227 4.5 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
3 34      Hofman Wout BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 34      Jalalijam Ashkan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
5 35      Vander Haeghen Loic BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
6        Bye           1 1.0    
7 35      Luyckx Tiemen BEL 0 2.0 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
8 32      Azirar Adam BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.92 -0.92
9 34      Shytaj Gentian BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1359 27.5 Totaal 3.0 5.85 -3.85
Begin van de pagina
De Prycker Wannes (Rank: 44)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.15070
N-Elo1157
FIDE-ID254983
F-Elo1180
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Michielsen Kobus BEL 1740 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Vagenende Pieterjan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 17      Boone Nathan BEL 1469 4.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
4 29      Van Campenhout Rien BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 26      Hoogmartens Armin BEL 0 3.5 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
6 29      Azirar Adam BEL 0 3.0 W - ½ 2.0 0.92 -0.42
7 29      Jalalijam Ashkan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
8 30      Aydogan Richard BEL 0 3.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
9 31      Osaer Jarne BEL 1121 3.5 Z - 0 2.5 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1443 33.0 Totaal 2.5 6.34 -3.84
Begin van de pagina
Shytaj Gentian (Rank: 57)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.17154
N-Elo0
FIDE-ID259560
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Siberdt Nathan BEL 1316 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Micheli Tristan BEL 1160 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 30      Cottenier Anton BEL 1175 4.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 33      Osaer Jarne BEL 1121 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 35      Vagenende Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 32      Bergmann Kenji BEL 1045 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 31      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
9 34      Van Eester Vic BEL 1031 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1144 30.0 Totaal 2.0 1.06 -0.06
Begin van de pagina
Dierick Tuur (Rank: 63)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.15743
N-Elo0
FIDE-ID252000
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Debunne Tibe BEL 1429 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Blavier Elric BEL 1168 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 32      Osaer Jarne BEL 1121 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 26      Lauwers Timo BEL 1194 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 32      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 34      Jalalijam Ashkan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 34      Hofman Wout BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
9 35      Vagenende Pieterjan BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1215 27.5 Totaal 2.0 1.90 -0.90
Begin van de pagina
Blavier Elric (Rank: 47)

Rangschikking70
GeslachtM
Stamnr.14483
N-Elo1164
FIDE-ID249645
F-Elo1168
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Heldenbergh Nils BEL 1623 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Dierick Tuur BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Naessens Wolf BEL 1481 5.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 20      Hubinon Bryan BEL 1401 5.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
5 31      De Vidts Bram BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 32      Hofman Wout BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
7 34      Vagenende Pieterjan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
8 35      Condes Adam Sean BEL 881 3.0 Z - 0 1.0 0.84 -0.84
9        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1346 30.0 Totaal 2.0 4.95 -3.95
Begin van de pagina
Luyckx Tiemen (Rank: 64)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.19373
N-Elo0
FIDE-ID259365
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Boone Nathan BEL 1469 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Lauwers Timo BEL 1194 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 30      Navez Antoine BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 35      Vagenende Pieterjan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 27      Cockheyt Joeri BEL 1304 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 33      Aydogan Richard BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 35      Van Eester Vic BEL 1031 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
8        Bye           1 2.0    
9 33      Van Campenhout Rien BEL 0 3.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1229 29.5 Totaal 2.0 1.90 -0.90
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Dardha Daniel 1 2327 2727 9.0 40 Z 1 22 W 1 2 Z 1 11 W 1 20 Z 1 3 W 1 8 Z 1 21 W 1 9 Z 1 45.0 52.00 52.00 9 5
2 Dreelinck Adriaan 12 1617 1922 8.0 43 W 1 28 Z 1 1 W 0 31 Z 1 25 W 1 23 Z 1 4 W 1 3 Z 1 7 W 1 38.0 51.50 42.50 8 4
3 Raats Joppe 5 1807 1809 6.5 44 Z 1 33 W 1 17 Z 1 21 W 1 10 Z 1 1 Z 0 7 W 1 2 W 0 6 Z ½ 38.5 54.50 34.25 6 5
4 Piceu Jarid 4 1830 1724 6.5 41 W 1 23 Z 1 13 W 0 6 Z 1 5 W ½ 17 Z 1 2 Z 0 31 W 1 20 Z 1 32.5 51.50 34.25 6 5
5 Rogge Parcival 17 1553 1682 6.5 58 Z 1 32 W 1 10 Z ½ 7 W ½ 4 Z ½ 21 W ½ 15 Z ½ 16 W 1 8 W 1 32.5 49.00 34.25 4 4
6 D'Haenens Leon 23 1469 1631 6.5 32 Z 0 50 W 1 56 Z 1 4 W 0 30 Z 1 35 W 1 10 Z 1 20 W 1 3 W ½ 29.5 45.50 31.25 6 4
7 Hanzl Tadeas 14 1597 1633 6.0 38 W 1 24 Z ½ 19 W 1 5 Z ½ 32 W 1 20 W 1 3 Z 0 18 W 1 2 Z 0 34.0 51.00 30.75 5 4
8 Michielsen Kobus 8 1740 1663 6.0 67 W 1 31 Z 0 24 W 1 14 Z 1 13 W 1 22 Z 1 1 W 0 12 W 1 5 Z 0 33.0 50.50 30.50 6 4
9 Heldenbergh Nils 11 1623 1624 6.0 70 Z 1 15 W 1 20 Z 0 18 W 1 23 Z 0 36 W 1 14 Z 1 24 W 1 1 W 0 32.0 47.50 28.50 6 4
10 Zotikishvili Dimitri 6 1789 1617 6.0 49 W 1 25 Z 1 5 W ½ 16 Z 1 3 W 0 12 Z ½ 6 W 0 29 Z 1 23 Z 1 31.5 50.00 30.75 5 5
11 Liveyns Rune 9 1695 1603 6.0 37 Z 1 34 W 1 14 Z 1 1 Z 0 22 W 0 16 W 1 18 Z 0 35 W 1 25 Z 1 31.0 49.50 30.00 6 5
12 Debucke Jolan 19 1492 1708 6.0 66 Z 1 20 W 0 44 Z 1 15 W 1 21 Z ½ 10 W ½ 27 W 1 8 Z 0 26 Z 1 30.5 44.50 28.00 5 5
13 Faybish Benjamin 15 1585 1559 6.0 50 Z 1 30 W 1 4 Z 1 20 W 0 8 Z 0 15 W 0 53 Z 1 44 W 1 24 Z 1 30.0 45.00 28.00 6 5
14 Weynjes Tim 24 1455 1642 6.0 62 W 1 26 Z 1 11 W 0 8 W 0 44 Z 1 43 Z 1 9 W 0 27 Z 1 21 W 1 29.0 44.00 26.00 6 4
15 Wibowo Kevin 30 1369 1526 6.0 63 W 1 9 Z 0 43 W 1 12 Z 0 38 W 1 13 Z 1 5 W ½ 19 Z ½ 22 W 1 28.5 46.50 28.50 5 4
16 Schrevens Simon 32 1349 1573 5.5 61 W 1 19 Z ½ 29 W 1 10 W 0 34 Z 1 11 Z 0 17 W 1 5 Z 0 31 Z 1 29.0 46.00 24.75 5 5
17 Sleypen Maxim 16 1569 1560 5.5 45 W 1 42 Z 1 3 W 0 36 Z 1 27 W ½ 4 W 0 16 Z 0 51 Z 1 33 W 1 28.5 44.50 23.50 5 4
18 Debunne Tibe 28 1429 1462 5.5 69 W 1 21 W 0 57 Z 1 9 Z 0 39 W 1 32 Z 1 11 W 1 7 Z 0 19 W ½ 28.5 42.50 22.75 5 4
19 Muzzi Avantario Daniele 13 1600 1425 5.5 56 Z 1 16 W ½ 7 Z 0 32 W 0 60 Z 1 34 W 1 42 Z 1 15 W ½ 18 Z ½ 26.5 42.50 23.50 4 5
20 Beukema Constantijn 2 1871 1683 5.0 35 W 1 12 Z 1 9 W 1 13 Z 1 1 W 0 7 Z 0 23 W 1 6 Z 0 4 W 0 33.0 55.50 27.50 5 4
21 Verbeke Lucas 10 1660 1580 5.0 39 W 1 18 Z 1 31 W 1 3 Z 0 12 W ½ 5 Z ½ 28 W 1 1 Z 0 14 Z 0 31.5 53.50 25.75 4 5
22 Caudron Meindert 18 1533 1476 5.0 52 W 1 1 Z 0 41 W 1 42 Z 1 11 Z 1 8 W 0 24 Z 0 37 W 1 15 Z 0 29.0 49.00 23.00 5 5
23 Peeters Alex 20 1482 1517 5.0 64 W 1 4 W 0 47 Z 1 38 Z 1 9 W 1 2 W 0 20 Z 0 39 Z 1 10 W 0 29.0 47.50 22.00 5 4
24 Cotman Bernd 31 1369 1539 5.0 60 Z 1 7 W ½ 8 Z 0 54 W 1 26 W 1 27 Z ½ 22 W 1 9 Z 0 13 W 0 29.0 45.50 22.00 4 4
25 Naessens Wolf 21 1481 1402 5.0 57 Z 1 10 W 0 70 Z 1 46 W 1 2 Z 0 42 W ½ 33 Z ½ 32 Z 1 11 W 0 27.5 42.00 17.75 4 5
26 Yoro Samuel 7 1741 1439 5.0 47 Z 1 14 W 0 30 Z 1 34 W ½ 24 Z 0 54 W 1 31 W ½ 28 Z 1 12 W 0 26.5 43.50 22.00 4 4
27 De Cocq Ramin 3 1861 1513 5.0 30 Z 0 48 W 1 55 Z 1 33 W 1 17 Z ½ 24 W ½ 12 Z 0 14 W 0 44 Z 1 26.5 43.50 21.25 4 5
28 Hubinon Bryan 29 1401 1317 5.0 59 Z 1 2 W 0 32 Z 0 70 W 1 53 Z 1 45 W 1 21 Z 0 26 W 0 47 Z 1 25.0 38.00 15.50 5 5
29 Gheury Arnaud 27 1436 1284 5.0 53 Z ½ 46 W 1 16 Z 0 48 W ½ 37 Z 0 56 W 1 45 Z 1 10 W 0 49 Z 1 23.5 39.00 19.25 4 5
30 Decruyenaere Victor 39 1238 1335 5.0 27 W 1 13 Z 0 26 W 0 52 Z 1 6 W 0 38 Z 0 54 Z 1 50 W 1 43 W 1 21.0 42.50 20.50 5 4
31 Foissey Thibault 26 1443 1482 4.5 65 Z 1 8 W 1 21 Z 0 2 W 0 47 Z 1 37 W 1 26 Z ½ 4 Z 0 16 W 0 27.5 47.00 19.50 4 5
32 Pouleyn Floris 68 0 1451 4.5 6 W 1 5 Z 0 28 W 1 19 Z 1 7 Z 0 18 W 0 40 Z 1 25 W 0 41 W ½ 25.5 49.00 23.75 4 4
33 Boone Nathan 22 1469 1416 4.5 71 W 1 3 Z 0 67 W 1 27 Z 0 35 W 0 47 Z 1 25 W ½ 42 Z 1 17 Z 0 23.5 38.50 14.50 4 5
34 Grobli-Casimir Davy 25 1443 1362 4.5 51 W 1 11 Z 0 39 W 1 26 Z ½ 16 W 0 19 Z 0 55 W 1 36 Z 0 54 W 1 23.0 42.00 18.00 4 4
35 Vanherck Yannick 37 1271 1307 4.5 20 Z 0 58 W 1 46 Z 0 56 W 1 33 Z 1 6 Z 0 43 W 1 11 Z 0 38 W ½ 22.5 41.50 17.75 4 5
36 De Clercq Rune 33 1346 1242 4.5 46 Z 0 45 W 1 53 Z 1 17 W 0 50 Z 1 9 Z 0 39 W 0 34 W 1 37 Z ½ 22.5 40.50 18.25 4 5
37 Cottenier Anton 45 1175 1205 4.5 11 W 0 51 Z ½ 54 W ½ 68 Z 1 29 W 1 31 Z 0 49 W 1 22 Z 0 36 W ½ 22.0 38.00 16.50 3 4
38 Micheli Tristan 50 1160 1280 4.5 7 Z 0 68 W 1 40 Z 1 23 W 0 15 Z 0 30 W 1 44 Z 0 48 W 1 35 Z ½ 21.5 40.50 17.25 4 5
39 Huysmans Quinten 46 1174 1274 4.5 21 Z 0 59 W 1 34 Z 0 61 W 1 18 Z 0 48 W 1 36 Z 1 23 W 0 40 Z ½ 21.5 38.00 15.75 4 5
40 Cockheyt Joeri 36 1304 1151 4.5 1 W 0 52 Z 1 38 W 0 43 Z 0 71 W 1 50 Z 1 32 W 0 45 Z 1 39 W ½ 19.5 40.00 15.75 4 4
41 Cleuren Mattice 40 1227 1053 4.5 4 Z 0 66 W 1 22 Z 0 50 W 0 62 Z 1 53 W 0 60 Z 1 59 W 1 32 Z ½ 18.5 34.50 13.25 4 5
42 Siberdt Nathan 35 1316 1214 4.0 68 Z 1 17 W 0 61 Z 1 22 W 0 46 Z 1 25 Z ½ 19 W 0 33 W 0 51 Z ½ 23.5 37.50 12.50 3 5
43 Lorge Augustin 48 1166 1187 4.0 2 Z 0 60 W 1 15 Z 0 40 W 1 48 Z 1 14 W 0 35 Z 0 53 W 1 30 Z 0 21.0 44.50 15.00 4 5
44 Lauwers Timo 41 1194 1208 4.0 3 W 0 71 Z 1 12 W 0 69 Z 1 14 W 0 59 Z 1 38 W 1 13 Z 0 27 W 0 21.0 39.50 10.00 4 4
45 Vanduyfhuys Ilja 51 1150 1129 4.0 17 Z 0 36 Z 0 62 W 1 55 W 1 57 Z 1 28 Z 0 29 W 0 40 W 0 59 Z 1 19.0 37.00 12.50 4 5
46 El Abdi Moussa 69 0 978 4.0 36 W 1 29 Z 0 35 W 1 25 Z 0 42 W 0 49 Z 0 50 W 0 65 Z 1 62 W 1 19.0 36.50 14.50 4 4
47 Keller Louison 43 1187 1156 4.0 26 W 0 62 Z 1 23 W 0 63 Z 1 31 W 0 33 W 0 61 Z 1 52 Z 1 28 W 0 19.0 36.50 12.50 4 4
48 Burssens Jorian 34 1339 1152 4.0 54 W ½ 27 Z 0 51 W 1 29 Z ½ 43 W 0 39 Z 0 63 W 1 38 Z 0 55 W 1 18.5 37.00 14.75 3 4
49 Tempels Robbe 42 1191 951 4.0 10 Z 0 57 W 0 65 Z 1 53 W 0 61 Z 1 46 W 1 37 Z 0 62 W 1 29 W 0 18.0 34.50 12.00 4 4
50 Navez Antoine 52 1150 1111 4.0 13 W 0 6 Z 0 71 W 1 41 Z 1 36 W 0 40 W 0 46 Z 1 30 Z 0 63 W 1 17.0 39.50 13.00 4 4
51 Vander Haeghen Loic 65 0 1054 4.0 34 Z 0 37 W ½ 48 Z 0 60 W 0 66 Z 1 64 W 1 58 Z 1 17 W 0 42 W ½ 16.5 34.50 13.25 3 4
52 Bergmann Kenji 54 1045 959 4.0 22 Z 0 40 W 0 59 Z 1 30 W 0 55 Z 0 57 W 1 68 Z 1 47 W 0 60 Z 1 15.0 32.50 10.50 4 5
53 De Keukelaere Wouter 62 0 1081 3.5 29 W ½ 54 Z ½ 36 W 0 49 Z 1 28 W 0 41 Z 1 13 W 0 43 Z 0 56 Z ½ 19.0 40.00 14.50 2 5
54 Hoogmartens Armin 70 0 1091 3.5 48 Z ½ 53 W ½ 37 Z ½ 24 Z 0 67 W 1 26 Z 0 30 W 0 58 W 1 34 Z 0 19.0 37.50 12.00 2 5
55 Jeurissen Brent 38 1263 1138 3.5 A 64 Z 1 27 W 0 45 Z 0 52 W 1 58 W ½ 34 Z 0 57 W 1 48 Z 0 17.0 36.50 12.25 3 4
56 Van Droogenbroeck Mats 49 1164 975 3.5 19 W 0 63 Z 1 6 W 0 35 Z 0 69 W 1 29 Z 0 59 W 0 68 Z 1 53 W ½ 15.5 33.50 7.75 3 4
57 Van Campenhout Rien 71 0 982 3.5 25 W 0 49 Z 1 18 W 0 67 Z ½ 45 W 0 52 Z 0 64 W 1 55 Z 0 71 W 1 15.0 33.00 9.75 3 4
58 Osaer Jarne 53 1121 913 3.5 5 W 0 35 Z 0 69 W 0 64 Z 1 68 W 1 55 Z ½ 51 W 0 54 Z 0 67 W 1 14.0 30.50 8.75 3 4
59 De Vidts Bram 61 0 997 3.0 28 W 0 39 Z 0 52 W 0 B1 70 Z 1 44 W 0 56 Z 1 41 Z 0 45 W 0 14.0 33.50 7.50 2 4
60 Azirar Adam 59 0 930 3.0 24 W 0 43 Z 0 64 W ½ 51 Z 1 19 W 0 67 Z ½ 41 W 0 66 Z 1 52 W 0 13.5 35.00 9.25 2 4
61 Aydogan Richard 60 0 842 3.0 16 Z 0 B1 42 W 0 39 Z 0 49 W 0 71 Z 1 47 W 0 67 Z ½ 64 W ½ 13.5 32.50 7.75 1 4
62 Jalalijam Ashkan 58 0 811 3.0 14 Z 0 47 W 0 45 Z 0 66 W 1 41 W 0 69 Z 1 67 W 1 49 Z 0 46 Z 0 13.0 33.00 6.50 3 5
63 Hofman Wout 66 0 907 3.0 15 Z 0 56 W 0 66 Z 1 47 W 0 64 Z 0 70 W 1 48 Z 0 69 W 1 50 Z 0 13.0 30.00 5.50 3 5
64 Condes Adam Sean 56 881 679 3.0 23 Z 0 55 W 0 60 Z ½ 58 W 0 63 W 1 51 Z 0 57 Z 0 70 W 1 61 Z ½ 11.0 29.50 7.25 2 5
65 Vagenende Pieterjan 67 0 430 3.0 31 W 0 67 Z 0 49 W 0 71 Z 0 B1 68 W 0 70 Z 1 46 W 0 69 Z 1 9.0 23.00 5.00 2 4
66 Van Eester Vic 55 1031 613 3.0 12 W 0 41 Z 0 63 W 0 62 Z 0 51 W 0 B1 71 Z 1 60 W 0 68 W 1 8.0 28.00 4.50 2 3
67 De Prycker Wannes 44 1180 808 2.5 8 Z 0 65 W 1 33 Z 0 57 W ½ 54 Z 0 60 W ½ 62 Z 0 61 W ½ 58 Z 0 14.0 32.00 7.00 1 5
68 Shytaj Gentian 57 0 666 2.0 42 W 0 38 Z 0 B1 37 W 0 58 Z 0 65 Z 1 52 W 0 56 W 0 66 Z 0 11.0 32.00 5.50 1 4
69 Dierick Tuur 63 0 424 2.0 18 Z 0 70 W 0 58 Z 1 44 W 0 56 Z 0 62 W 0 B1 63 Z 0 65 W 0 10.0 28.50 5.50 1 4
70 Blavier Elric 47 1168 714 2.0 9 W 0 69 Z 1 25 W 0 28 Z 0 59 W 0 63 Z 0 65 W 0 64 Z 0 B1 9.0 29.50 2.50 1 4
71 Luyckx Tiemen 64 0 433 2.0 33 Z 0 44 W 0 50 Z 0 65 W 1 40 Z 0 61 W 0 66 W 0 B1 57 Z 0 8.0 29.50 4.00 1 4
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/21 08:56