SwarLogo BJK CBJ 2018 -14 Girls SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 08/04/2018 tot 14/04/2018
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 De Rycke Tyani -14 F bel 1693 LSV-Chesspirant 8.0 1747 38.0 48.50 41.00 8 5
2 Sleurs Juliette -14 F bel 1830 Neerpelt 7.5 1772 37.5 50.00 39.25 7 5
3 Dgebuadze Marie -14 F bel 1717 KGSRL Gent 7.5 1727 37.0 49.50 39.00 7 4
4 Burdot Clara -14 F lux 1385 KSK47 Eynatten 6.0 1542 30.5 51.00 29.50 5 5
5 Vanderstappen Louise -14 F bel 1274 Geraardsbergen 5.5 1475 28.5 48.50 23.25 5 4
6 Dellaert Ines -14 F bel 1502 Zottegem 5.0 1406 26.0 45.00 19.75 4 4
7 Decruyenaere Laura -14 F bel 1342 LSV-Chesspirant 5.0 1295 24.0 36.00 14.50 4 4
8 Gelders Hanne -14 F bel 1304 Houthalen-Oost 4.5 1366 25.0 46.50 16.00 4 4
9 Vandeputte Bente -14 F bel 1412 Dolle Toren Leuven 4.5 1353 23.5 45.50 18.25 4 5
10 Vandeputte Maud -14 F bel 1272 Dolle Toren Leuven 4.5 1277 22.5 39.50 11.25 4 5
11 Goossens Anouck -14 F bel 1272 Turnhout 4.5 1309 22.5 39.00 12.25 4 4
12 Borgelioen Elise -14 F bel 1259 Geel 4.5 1192 21.0 38.50 13.75 3 4
13 Godart Marielle -14 F bel 1224 Philippeville 4.5 1161 19.5 33.00 11.50 4 5
14 Deleu Ellen -14 F bel 1285 KGSRL Gent 4.0 1303 24.5 47.00 16.75 3 5
15 Navez Alice -14 F bel 1201 Bourlette - Anderlues 4.0 1131 19.0 33.50 10.00 4 4
16 De Wachter Livia -14 F bel 1170 TSMechelen 4.0 1151 18.5 32.00 8.25 3 4
17 Kuijpers Maura -14 F bel 0 Neerpelt 3.5 876 14.5 29.00 5.25 3 4
18 Cappan Igna -14 F bel 0 LSV-Chesspirant 2.0 754 12.0 32.50 1.00 2 5
19 Muys Elitha -14 F bel 0 LSV-Chesspirant 1.0 595 6.0 32.50 0.00 1 5
20 Frere Esther -14 F bel 1015 LSV-Chesspirant 0.0 236 0.0 33.00 0.00 0 4
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (08/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Goossens Anouck 12 (1272) 4.5 0-1 Sleurs Juliette 1 (1830) 7.5
2 Dgebuadze Marie 2 (1717) 7.5 1-0 Vandeputte Maud 11 (1272) 4.5
3 Borgelioen Elise 13 (1259) 4.5 0-1 De Rycke Tyani 3 (1693) 8.0
4 Dellaert Ines 4 (1502) 5.0 ½-½ Godart Marielle 14 (1224) 4.5
5 Navez Alice 15 (1201) 4.0 0-1 Vandeputte Bente 5 (1412) 4.5
6 Burdot Clara 6 (1385) 6.0 ½-½ De Wachter Livia 16 (1170) 4.0
7 Frere Esther 17 (1015) 0.0 0-1 Decruyenaere Laura 7 (1342) 5.0
8 Gelders Hanne 8 (1304) 4.5 1-0 Muys Elitha 20 (0) 1.0
9 Kuijpers Maura 19 (0) 3.5 0-1 Deleu Ellen 9 (1285) 4.0
10 Vanderstappen Louise 10 (1274) 5.5 1-0 Cappan Igna 18 (0) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sleurs Juliette 1 (1830) 7.5 1-0 Decruyenaere Laura 7 (1342) 5.0
2 Deleu Ellen 9 (1285) 4.0 0-1 Dgebuadze Marie 2 (1717) 7.5
3 De Rycke Tyani 3 (1693) 8.0 1-0 Gelders Hanne 8 (1304) 4.5
4 Vandeputte Bente 5 (1412) 4.5 0-1 Vanderstappen Louise 10 (1274) 5.5
5 De Wachter Livia 16 (1170) 4.0 0-1 Dellaert Ines 4 (1502) 5.0
6 Godart Marielle 14 (1224) 4.5 0-1 Burdot Clara 6 (1385) 6.0
7 Frere Esther 17 (1015) 0.0 0-1 Goossens Anouck 12 (1272) 4.5
8 Vandeputte Maud 11 (1272) 4.5 1-0 Kuijpers Maura 19 (0) 3.5
9 Muys Elitha 20 (0) 1.0 0-1 Borgelioen Elise 13 (1259) 4.5
10 Cappan Igna 18 (0) 2.0 0-1 Navez Alice 15 (1201) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vanderstappen Louise 10 (1274) 5.5 ½-½ Sleurs Juliette 1 (1830) 7.5
2 Dgebuadze Marie 2 (1717) 7.5 1-0 De Rycke Tyani 3 (1693) 8.0
3 Dellaert Ines 4 (1502) 5.0 0-1 Burdot Clara 6 (1385) 6.0
4 Goossens Anouck 12 (1272) 4.5 1-0 Vandeputte Bente 5 (1412) 4.5
5 Decruyenaere Laura 7 (1342) 5.0 0-1 Vandeputte Maud 11 (1272) 4.5
6 Gelders Hanne 8 (1304) 4.5 1-0 Borgelioen Elise 13 (1259) 4.5
7 Navez Alice 15 (1201) 4.0 0-1 Deleu Ellen 9 (1285) 4.0
8 De Wachter Livia 16 (1170) 4.0 0-1 Godart Marielle 14 (1224) 4.5
9 Kuijpers Maura 19 (0) 3.5 1-0 Frere Esther 17 (1015) 0.0
10 Cappan Igna 18 (0) 2.0 1-0 Muys Elitha 20 (0) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sleurs Juliette 1 (1830) 7.5 1-0 Dgebuadze Marie 2 (1717) 7.5
2 Burdot Clara 6 (1385) 6.0 1-0 Vanderstappen Louise 10 (1274) 5.5
3 De Rycke Tyani 3 (1693) 8.0 1-0 Goossens Anouck 12 (1272) 4.5
4 Deleu Ellen 9 (1285) 4.0 ½-½ Gelders Hanne 8 (1304) 4.5
5 Vandeputte Maud 11 (1272) 4.5 0-1 Dellaert Ines 4 (1502) 5.0
6 Godart Marielle 14 (1224) 4.5 0-1 Navez Alice 15 (1201) 4.0
7 Vandeputte Bente 5 (1412) 4.5 1-0 Kuijpers Maura 19 (0) 3.5
8 Decruyenaere Laura 7 (1342) 5.0 1-0 Cappan Igna 18 (0) 2.0
9 Borgelioen Elise 13 (1259) 4.5 ½-½ De Wachter Livia 16 (1170) 4.0
10 Muys Elitha 20 (0) 1.0 1-0 Frere Esther 17 (1015) 0.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Burdot Clara 6 (1385) 6.0 0-1 Sleurs Juliette 1 (1830) 7.5
2 Dgebuadze Marie 2 (1717) 7.5 1-0 Gelders Hanne 8 (1304) 4.5
3 Vanderstappen Louise 10 (1274) 5.5 0-1 De Rycke Tyani 3 (1693) 8.0
4 Dellaert Ines 4 (1502) 5.0 ½-½ Deleu Ellen 9 (1285) 4.0
5 Navez Alice 15 (1201) 4.0 0-1 Decruyenaere Laura 7 (1342) 5.0
6 Goossens Anouck 12 (1272) 4.5 ½-½ Vandeputte Maud 11 (1272) 4.5
7 Borgelioen Elise 13 (1259) 4.5 ½-½ Vandeputte Bente 5 (1412) 4.5
8 Kuijpers Maura 19 (0) 3.5 0-1 Godart Marielle 14 (1224) 4.5
9 De Wachter Livia 16 (1170) 4.0 1-0 Muys Elitha 20 (0) 1.0
10 Frere Esther 17 (1015) 0.0 0-1 Cappan Igna 18 (0) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sleurs Juliette 1 (1830) 7.5 0-1 De Rycke Tyani 3 (1693) 8.0
2 Dgebuadze Marie 2 (1717) 7.5 ½-½ Burdot Clara 6 (1385) 6.0
3 Decruyenaere Laura 7 (1342) 5.0 0-1 Dellaert Ines 4 (1502) 5.0
4 Deleu Ellen 9 (1285) 4.0 0-1 Vandeputte Bente 5 (1412) 4.5
5 Vandeputte Maud 11 (1272) 4.5 0-1 Vanderstappen Louise 10 (1274) 5.5
6 Godart Marielle 14 (1224) 4.5 0-1 Goossens Anouck 12 (1272) 4.5
7 Gelders Hanne 8 (1304) 4.5 1-0 Navez Alice 15 (1201) 4.0
8 Cappan Igna 18 (0) 2.0 0-1 Borgelioen Elise 13 (1259) 4.5
9 Frere Esther 17 (1015) 0.0 0-1 De Wachter Livia 16 (1170) 4.0
10 Muys Elitha 20 (0) 1.0 0-1 Kuijpers Maura 19 (0) 3.5
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Rycke Tyani 3 (1693) 8.0 1-0 Burdot Clara 6 (1385) 6.0
2 Dellaert Ines 4 (1502) 5.0 0-1 Dgebuadze Marie 2 (1717) 7.5
3 Vandeputte Bente 5 (1412) 4.5 0-1 Sleurs Juliette 1 (1830) 7.5
4 Vanderstappen Louise 10 (1274) 5.5 1-0 Gelders Hanne 8 (1304) 4.5
5 Goossens Anouck 12 (1272) 4.5 0-1 Decruyenaere Laura 7 (1342) 5.0
6 De Wachter Livia 16 (1170) 4.0 0-1 Deleu Ellen 9 (1285) 4.0
7 Borgelioen Elise 13 (1259) 4.5 1-0 Godart Marielle 14 (1224) 4.5
8 Muys Elitha 20 (0) 1.0 0-1 Vandeputte Maud 11 (1272) 4.5
9 Kuijpers Maura 19 (0) 3.5 1-0 Cappan Igna 18 (0) 2.0
10 Navez Alice 15 (1201) 4.0 1-0 Frere Esther 17 (1015) 0.0
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Deleu Ellen 9 (1285) 4.0 0-1 De Rycke Tyani 3 (1693) 8.0
2 Dgebuadze Marie 2 (1717) 7.5 1-0 Vanderstappen Louise 10 (1274) 5.5
3 Sleurs Juliette 1 (1830) 7.5 1-0 Dellaert Ines 4 (1502) 5.0
4 Burdot Clara 6 (1385) 6.0 1-0 Borgelioen Elise 13 (1259) 4.5
5 Decruyenaere Laura 7 (1342) 5.0 0-1 Vandeputte Bente 5 (1412) 4.5
6 Gelders Hanne 8 (1304) 4.5 1-0 Goossens Anouck 12 (1272) 4.5
7 Vandeputte Maud 11 (1272) 4.5 1-0 Frere Esther 17 (1015) 0.0
8 Kuijpers Maura 19 (0) 3.5 0-1 Navez Alice 15 (1201) 4.0
9 Cappan Igna 18 (0) 2.0 0-1 De Wachter Livia 16 (1170) 4.0
10 Godart Marielle 14 (1224) 4.5 1-0 Muys Elitha 20 (0) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 9 (14/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Rycke Tyani 3 (1693) 8.0 1-0 Vandeputte Maud 11 (1272) 4.5
2 Gelders Hanne 8 (1304) 4.5 0-1 Sleurs Juliette 1 (1830) 7.5
3 Vandeputte Bente 5 (1412) 4.5 0-1 Dgebuadze Marie 2 (1717) 7.5
4 Navez Alice 15 (1201) 4.0 0-1 Burdot Clara 6 (1385) 6.0
5 Vanderstappen Louise 10 (1274) 5.5 1-0 Deleu Ellen 9 (1285) 4.0
6 De Wachter Livia 16 (1170) 4.0 0-1ff Decruyenaere Laura 7 (1342) 5.0
7 Borgelioen Elise 13 (1259) 4.5 ½-½ Kuijpers Maura 19 (0) 3.5
8 Dellaert Ines 4 (1502) 5.0 1-0 Cappan Igna 18 (0) 2.0
9 Goossens Anouck 12 (1272) 4.5 1-0 Muys Elitha 20 (0) 1.0
10 Frere Esther 17 (1015) 0.0 0-1 Godart Marielle 14 (1224) 4.5
Begin van de pagina

De Rycke Tyani (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1648
FIDE-ID247936
F-Elo1693
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Borgelioen Elise BEL 1259 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Gelders Hanne BEL 1304 4.5 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 2      Dgebuadze Marie BEL 1717 7.5 Z - 0 2.0 0.47 -0.47
4 3      Goossens Anouck BEL 1272 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Vanderstappen Louise BEL 1274 5.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Sleurs Juliette BEL 1830 7.5 Z v 1 5.0 0.32 +0.68
7 1      Burdot Clara LUX 1385 6.0 W v 1 6.0 0.86 +0.14
8 1      Deleu Ellen BEL 1285 4.0 Z v 1 7.0 0.92 +0.08
9 1      Vandeputte Maud BEL 1272 4.5 W v 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1399 48.5 Totaal 8.0 7.16 +0.84
Begin van de pagina
Sleurs Juliette (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.14043
N-Elo1830
FIDE-ID244988
F-Elo1810
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Goossens Anouck BEL 1272 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Decruyenaere Laura BEL 1342 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Vanderstappen Louise BEL 1274 5.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
4 1      Dgebuadze Marie BEL 1717 7.5 W - 1 3.5 0.65 +0.35
5 1      Burdot Clara LUX 1385 6.0 Z ^ 1 4.5 0.92 +0.08
6 1      De Rycke Tyani BEL 1693 8.0 W ^ 0 4.5 0.68 -0.68
7 3      Vandeputte Bente BEL 1412 4.5 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
8 3      Dellaert Ines BEL 1502 5.0 W v 1 6.5 0.87 +0.13
9 2      Gelders Hanne BEL 1304 4.5 Z v 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1433 50.5 Totaal 7.5 7.72 -0.22
Begin van de pagina
Dgebuadze Marie (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.14091
N-Elo1675
FIDE-ID240222
F-Elo1717
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandeputte Maud BEL 1272 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Deleu Ellen BEL 1285 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      De Rycke Tyani BEL 1693 8.0 W - 1 3.0 0.53 +0.47
4 1      Sleurs Juliette BEL 1830 7.5 Z - 0 3.0 0.35 -0.35
5 2      Gelders Hanne BEL 1304 4.5 W v 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Burdot Clara LUX 1385 6.0 W v ½ 4.5 0.88 -0.38
7 2      Dellaert Ines BEL 1502 5.0 Z v 1 5.5 0.77 +0.23
8 2      Vanderstappen Louise BEL 1274 5.5 W v 1 6.5 0.92 +0.08
9 3      Vandeputte Bente BEL 1412 4.5 Z v 1 7.5 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1439 49.5 Totaal 7.5 7.07 +0.43
Begin van de pagina
Burdot Clara (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.16143
N-Elo1385
FIDE-ID4004779
F-Elo1385
Landlux  (lux)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Wachter Livia BEL 1170 4.0 W - ½ 0.5 0.77 -0.27
2 6      Godart Marielle BEL 1224 4.5 Z - 1 1.5 0.71 +0.29
3 3      Dellaert Ines BEL 1502 5.0 Z - 1 2.5 0.34 +0.66
4 2      Vanderstappen Louise BEL 1274 5.5 W - 1 3.5 0.65 +0.35
5 1      Sleurs Juliette BEL 1830 7.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
6 2      Dgebuadze Marie BEL 1717 7.5 Z - ½ 4.0 0.12 +0.38
7 1      De Rycke Tyani BEL 1693 8.0 Z ^ 0 4.0 0.14 -0.14
8 4      Borgelioen Elise BEL 1259 4.5 W ^ 1 5.0 0.67 +0.33
9 4      Navez Alice BEL 1201 4.0 Z ^ 1 6.0 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1430 50.5 Totaal 6.0 4.22 +1.78
Begin van de pagina
Vanderstappen Louise (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.13461
N-Elo1274
FIDE-ID243000
F-Elo1262
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Cappan Igna BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vandeputte Bente BEL 1412 4.5 Z - 1 2.0 0.31 +0.69
3 1      Sleurs Juliette BEL 1830 7.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
4 2      Burdot Clara LUX 1385 6.0 Z - 0 2.5 0.35 -0.35
5 3      De Rycke Tyani BEL 1693 8.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
6 5      Vandeputte Maud BEL 1272 4.5 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
7 4      Gelders Hanne BEL 1304 4.5 W ^ 1 4.5 0.46 +0.54
8 2      Dgebuadze Marie BEL 1717 7.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
9 5      Deleu Ellen BEL 1285 4.0 W ^ 1 5.5 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1487 48.5 Totaal 5.5 3.26 +2.24
Begin van de pagina
Dellaert Ines (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.12139
N-Elo1468
FIDE-ID238023
F-Elo1502
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Godart Marielle BEL 1224 4.5 W - ½ 0.5 0.83 -0.33
2 5      De Wachter Livia BEL 1170 4.0 Z - 1 1.5 0.88 +0.12
3 3      Burdot Clara LUX 1385 6.0 W - 0 1.5 0.66 -0.66
4 5      Vandeputte Maud BEL 1272 4.5 Z - 1 2.5 0.79 +0.21
5 4      Deleu Ellen BEL 1285 4.0 W ^ ½ 3.0 0.78 -0.28
6 3      Decruyenaere Laura BEL 1342 5.0 Z ^ 1 4.0 0.71 +0.29
7 2      Dgebuadze Marie BEL 1717 7.5 W - 0 4.0 0.23 -0.23
8 3      Sleurs Juliette BEL 1830 7.5 Z ^ 0 4.0 0.13 -0.13
9 8      Cappan Igna BEL 0 2.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1403 45.0 Totaal 5.0 5.93 -0.93
Begin van de pagina
Decruyenaere Laura (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.12800
N-Elo1207
FIDE-ID240109
F-Elo1342
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Frere Esther BEL 1015 0.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 1      Sleurs Juliette BEL 1830 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Vandeputte Maud BEL 1272 4.5 W - 0 1.0 0.60 -0.60
4 8      Cappan Igna BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Navez Alice BEL 1201 4.0 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
6 3      Dellaert Ines BEL 1502 5.0 W - 0 3.0 0.29 -0.29
7 5      Goossens Anouck BEL 1272 4.5 Z - 1 4.0 0.60 +0.40
8 5      Vandeputte Bente BEL 1412 4.5 W ^ 0 4.0 0.40 -0.40
9 6      De Wachter Livia BEL 1170 4.0 Z v 1FF 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1334 36.0 Totaal 5.0 4.45 -0.45
Begin van de pagina
Gelders Hanne (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.15463
N-Elo1253
FIDE-ID249033
F-Elo1304
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Muys Elitha BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Rycke Tyani BEL 1693 8.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 6      Borgelioen Elise BEL 1259 4.5 W - 1 2.0 0.56 +0.44
4 4      Deleu Ellen BEL 1285 4.0 Z - ½ 2.5 0.53 -0.03
5 2      Dgebuadze Marie BEL 1717 7.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 7      Navez Alice BEL 1201 4.0 W ^ 1 3.5 0.64 +0.36
7 4      Vanderstappen Louise BEL 1274 5.5 Z v 0 3.5 0.54 -0.54
8 6      Goossens Anouck BEL 1272 4.5 W v 1 4.5 0.54 +0.46
9 2      Sleurs Juliette BEL 1830 7.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1441 46.5 Totaal 4.5 3.98 +0.52
Begin van de pagina
Vandeputte Bente (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.16236
N-Elo1337
FIDE-ID252182
F-Elo1412
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Navez Alice BEL 1201 4.0 Z - 1 1.0 0.77 +0.23
2 4      Vanderstappen Louise BEL 1274 5.5 W - 0 1.0 0.69 -0.69
3 4      Goossens Anouck BEL 1272 4.5 Z - 0 1.0 0.69 -0.69
4 7      Kuijpers Maura BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Borgelioen Elise BEL 1259 4.5 Z - ½ 2.5 0.70 -0.20
6 4      Deleu Ellen BEL 1285 4.0 Z v 1 3.5 0.67 +0.33
7 3      Sleurs Juliette BEL 1830 7.5 W v 0 3.5 0.08 -0.08
8 5      Decruyenaere Laura BEL 1342 5.0 Z ^ 1 4.5 0.60 +0.40
9 3      Dgebuadze Marie BEL 1717 7.5 W ^ 0 4.5 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1397 46.0 Totaal 4.5 5.26 -0.76
Begin van de pagina
Vandeputte Maud (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.16238
N-Elo1256
FIDE-ID252190
F-Elo1272
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dgebuadze Marie BEL 1717 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Kuijpers Maura BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Decruyenaere Laura BEL 1342 5.0 Z - 1 2.0 0.40 +0.60
4 5      Dellaert Ines BEL 1502 5.0 W - 0 2.0 0.21 -0.21
5 6      Goossens Anouck BEL 1272 4.5 Z v ½ 2.5 0.50 +0.00
6 5      Vanderstappen Louise BEL 1274 5.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
7 8      Muys Elitha BEL 0 1.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
8 7      Frere Esther BEL 1015 0.0 W v 1 4.5 0.82 +0.18
9 1      De Rycke Tyani BEL 1693 8.0 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1402 40.0 Totaal 4.5 4.43 +0.07
Begin van de pagina
Goossens Anouck (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.15984
N-Elo1272
FIDE-ID254517
F-Elo1190
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Sleurs Juliette BEL 1830 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Frere Esther BEL 1015 0.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
3 4      Vandeputte Bente BEL 1412 4.5 W - 1 2.0 0.31 +0.69
4 3      De Rycke Tyani BEL 1693 8.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Vandeputte Maud BEL 1272 4.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 6      Godart Marielle BEL 1224 4.5 Z - 1 3.5 0.57 +0.43
7 5      Decruyenaere Laura BEL 1342 5.0 W - 0 3.5 0.40 -0.40
8 6      Gelders Hanne BEL 1304 4.5 Z v 0 3.5 0.46 -0.46
9 9      Muys Elitha BEL 0 1.0 W v 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1386 39.5 Totaal 4.5 4.14 +0.36
Begin van de pagina
Borgelioen Elise (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.15345
N-Elo1246
FIDE-ID252158
F-Elo1259
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Rycke Tyani BEL 1693 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Muys Elitha BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Gelders Hanne BEL 1304 4.5 Z - 0 1.0 0.44 -0.44
4 9      De Wachter Livia BEL 1170 4.0 W - ½ 1.5 0.62 -0.12
5 7      Vandeputte Bente BEL 1412 4.5 W v ½ 2.0 0.30 +0.20
6 8      Cappan Igna BEL 0 2.0 Z v 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Godart Marielle BEL 1224 4.5 W ^ 1 4.0 0.55 +0.45
8 4      Burdot Clara LUX 1385 6.0 Z v 0 4.0 0.33 -0.33
9 7      Kuijpers Maura BEL 0 3.5 W v ½ 4.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1364 38.0 Totaal 4.5 5.08 -0.58
Begin van de pagina
Godart Marielle (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.12712
N-Elo1202
FIDE-ID236691
F-Elo1224
Landbel  (bel)
Club(909) Philippeville
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Dellaert Ines BEL 1502 5.0 Z - ½ 0.5 0.17 +0.33
2 6      Burdot Clara LUX 1385 6.0 W - 0 0.5 0.29 -0.29
3 8      De Wachter Livia BEL 1170 4.0 Z - 1 1.5 0.58 +0.42
4 6      Navez Alice BEL 1201 4.0 W - 0 1.5 0.53 -0.53
5 8      Kuijpers Maura BEL 0 3.5 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
6 6      Goossens Anouck BEL 1272 4.5 W v 0 2.5 0.43 -0.43
7 7      Borgelioen Elise BEL 1259 4.5 Z v 0 2.5 0.45 -0.45
8 10      Muys Elitha BEL 0 1.0 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
9 10      Frere Esther BEL 1015 0.0 Z v 1 4.5 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1257 32.5 Totaal 4.5 5.06 -0.56
Begin van de pagina
Deleu Ellen (Rank: 9)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.14510
N-Elo1262
FIDE-ID246689
F-Elo1285
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Kuijpers Maura BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dgebuadze Marie BEL 1717 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Navez Alice BEL 1201 4.0 Z - 1 2.0 0.62 +0.38
4 4      Gelders Hanne BEL 1304 4.5 W - ½ 2.5 0.47 +0.03
5 4      Dellaert Ines BEL 1502 5.0 Z - ½ 3.0 0.22 +0.28
6 4      Vandeputte Bente BEL 1412 4.5 W - 0 3.0 0.33 -0.33
7 6      De Wachter Livia BEL 1170 4.0 Z v 1 4.0 0.66 +0.34
8 1      De Rycke Tyani BEL 1693 8.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
9 5      Vanderstappen Louise BEL 1274 5.5 Z ^ 0 4.0 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1409 46.5 Totaal 4.0 3.90 +0.10
Begin van de pagina
Navez Alice (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.16002
N-Elo1201
FIDE-ID252336
F-Elo1121
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vandeputte Bente BEL 1412 4.5 W - 0 0.0 0.23 -0.23
2 10      Cappan Igna BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Deleu Ellen BEL 1285 4.0 W - 0 1.0 0.38 -0.38
4 6      Godart Marielle BEL 1224 4.5 Z - 1 2.0 0.47 +0.53
5 5      Decruyenaere Laura BEL 1342 5.0 W ^ 0 2.0 0.31 -0.31
6 7      Gelders Hanne BEL 1304 4.5 Z ^ 0 2.0 0.36 -0.36
7 10      Frere Esther BEL 1015 0.0 W ^ 1 3.0 0.74 +0.26
8 8      Kuijpers Maura BEL 0 3.5 Z v 1 4.0 0.92 +0.08
9 4      Burdot Clara LUX 1385 6.0 W v 0 4.0 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1281 34.0 Totaal 4.0 4.59 -0.59
Begin van de pagina
De Wachter Livia (Rank: 16)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.17290
N-Elo1170
FIDE-ID255505
F-Elo1096
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Burdot Clara LUX 1385 6.0 Z - ½ 0.5 0.23 +0.27
2 5      Dellaert Ines BEL 1502 5.0 W - 0 0.5 0.12 -0.12
3 8      Godart Marielle BEL 1224 4.5 W - 0 0.5 0.42 -0.42
4 9      Borgelioen Elise BEL 1259 4.5 Z - ½ 1.0 0.38 +0.12
5 9      Muys Elitha BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 9      Frere Esther BEL 1015 0.0 Z ^ 1 3.0 0.71 +0.29
7 6      Deleu Ellen BEL 1285 4.0 W v 0 3.0 0.34 -0.34
8 9      Cappan Igna BEL 0 2.0 Z v 1 4.0 0.92 +0.08
9 6      Decruyenaere Laura BEL 1342 5.0 W v 0ff 4.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1287 32.0 Totaal 4.0 4.04 -0.04
Begin van de pagina
Kuijpers Maura (Rank: 19)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.15487
N-Elo0
FIDE-ID251178
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Deleu Ellen BEL 1285 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Vandeputte Maud BEL 1272 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 9      Frere Esther BEL 1015 0.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 7      Vandeputte Bente BEL 1412 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 8      Godart Marielle BEL 1224 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 10      Muys Elitha BEL 0 1.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Cappan Igna BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 8      Navez Alice BEL 1201 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 7      Borgelioen Elise BEL 1259 4.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1238 29.0 Totaal 3.5 1.56 +1.94
Begin van de pagina
Cappan Igna (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.15702
N-Elo0
FIDE-ID256420
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vanderstappen Louise BEL 1274 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Navez Alice BEL 1201 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Muys Elitha BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Decruyenaere Laura BEL 1342 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      Frere Esther BEL 1015 0.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 8      Borgelioen Elise BEL 1259 4.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 9      Kuijpers Maura BEL 0 3.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
8 9      De Wachter Livia BEL 1170 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
9 8      Dellaert Ines BEL 1502 5.0 Z ^ 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1251 32.5 Totaal 2.0 1.56 +0.44
Begin van de pagina
Muys Elitha (Rank: 20)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.13808
N-Elo0
FIDE-ID252174
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Gelders Hanne BEL 1304 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Borgelioen Elise BEL 1259 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Cappan Igna BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 10      Frere Esther BEL 1015 0.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
5 9      De Wachter Livia BEL 1170 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 10      Kuijpers Maura BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 8      Vandeputte Maud BEL 1272 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
8 10      Godart Marielle BEL 1224 4.5 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
9 9      Goossens Anouck BEL 1272 4.5 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1216 32.0 Totaal 1.0 1.56 -0.56
Begin van de pagina
Frere Esther (Rank: 17)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.14302
N-Elo0
FIDE-ID252166
F-Elo1015
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Decruyenaere Laura BEL 1342 5.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 7      Goossens Anouck BEL 1272 4.5 W - 0 0.0 0.18 -0.18
3 9      Kuijpers Maura BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 10      Muys Elitha BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
5 10      Cappan Igna BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
6 9      De Wachter Livia BEL 1170 4.0 W ^ 0 0.0 0.29 -0.29
7 10      Navez Alice BEL 1201 4.0 Z ^ 0 0.0 0.26 -0.26
8 7      Vandeputte Maud BEL 1272 4.5 Z ^ 0 0.0 0.18 -0.18
9 10      Godart Marielle BEL 1224 4.5 W ^ 0 0.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1246 33.0 Totaal 0.0 4.03 -4.03
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch. Buch SB #Win # Z
1 De Rycke Tyani 3 1693 1747 8.0 12 Z 1 8 W 1 3 Z 0 11 W 1 5 Z 1 2 Z 1 4 W 1 14 Z 1 10 W 1 38.0