SwarLogo BJK CBJ 2018 -12 Boys SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 08/04/2018 tot 14/04/2018
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Akulov Mikhail -12 M bel 1630 Leopoldsburg 8.0 1734 41.5 52.00 44.75 7 5
2 De Reese Elias -12 M bel 1593 KGSRL Gent 7.5 1743 40.0 51.50 40.00 7 5
3 Chen Jiaqi -12 M bel 1368 LSV-Chesspirant 7.5 1659 37.0 50.50 40.00 7 4
4 Nemegeer Arne -12 M bel 1661 Aalter 7.0 1653 39.5 54.50 39.25 6 4
5 Dreelinck Jacob -12 M bel 1507 Geraardsbergen 6.5 1494 33.0 47.50 32.75 6 5
6 Verboven Wout -12 M bel 1691 Dolle Toren Leuven 6.5 1537 32.0 50.00 32.00 6 5
7 Vanduyfhuys Igor -12 M bel 1802 KGSRL Gent 6.5 1633 30.0 44.00 31.25 6 4
8 Micciche Ruben -12 M bel 1640 CREB Bruxelles 6.0 1479 35.0 48.50 27.50 6 5
9 Bolz Jannis -12 M ger 1396 Rochade Eupen 6.0 1408 33.0 47.00 28.50 6 4
10 Roose Casimir -12 M bel 1287 KBSK Brugge 6.0 1460 31.0 51.50 32.50 5 4
11 Malfliet Alexander -12 M bel 1464 LSV-Chesspirant 6.0 1383 31.0 45.50 26.00 6 4
12 Zouaghi Amir -12 M bel 1445 KGSRL Gent 6.0 1311 30.0 49.50 28.50 5 4
13 Vanherck Jorre -12 M bel 1514 Opwijk 6.0 1352 30.0 42.50 27.00 6 4
14 Victor Julian -12 M bel 0 KGSRL Gent 6.0 1411 28.0 46.00 29.50 6 4
15 Lepoutre Florian -12 M bel 1195 Braine Echecs 6.0 964 25.0 38.50 24.50 6 4
16 Goossens Senne -12 M bel 1496 Turnhout 5.5 1494 33.5 47.50 25.50 5 4
17 Cappan Pjotr -12 M bel 1376 LSV-Chesspirant 5.5 1457 32.0 50.00 26.75 5 4
18 Follesa Enrico -12 M bel 1813 Temse 5.5 1547 30.0 47.00 26.25 4 5
19 Smolders Bavo -12 M bel 1481 Turnhout 5.5 1349 28.0 46.00 24.00 5 5
20 Paes Martijn -12 M bel 1382 Dolle Toren Leuven 5.0 1381 32.0 50.50 24.00 5 5
21 Burdot Louis -12 M lux 1371 KSK47 Eynatten 5.0 1415 31.0 53.50 27.75 4 5
22 Wibowo Ruben -12 M bel 1260 Mechelen 5.0 1284 30.0 50.50 27.50 5 5
23 Karpati Daniel -12 M bel 1259 Dolle Toren Leuven 5.0 1192 28.0 44.00 21.50 5 4
24 Knockaert Milo -12 M bel 1259 Mechelen 5.0 1188 28.0 44.00 19.50 5 4
25 Wylleman Arjan -12 M bel 1124 MSV 5.0 1144 26.5 43.50 20.75 4 5
26 Pirard Isaak -12 M bel 0 Dolle Toren Leuven 5.0 1006 26.0 45.50 22.00 5 5
27 Debunne Lasse -12 M bel 1198 LSV-Chesspirant 5.0 1085 25.5 44.50 20.25 4 5
28 Van Bladel Rune -12 M bel 1213 Geel 5.0 1161 25.0 42.00 20.50 4 4
29 Talbot Romain -12 M bel 1298 CRELEL Liège 5.0 1057 25.0 39.50 20.00 5 5
30 Dewever Niel -12 M bel 0 Waregem 5.0 929 24.5 43.50 20.75 4 5
31 Vandermeulen Oscar -12 M bel 0 Mercatel 5.0 797 24.0 39.50 19.00 5 4
32 Vergauwen Floris -12 M bel 0 Opwijk 5.0 985 23.0 42.00 21.50 5 5
33 Wertz Yannick -12 M bel 1174 Rochade Eupen 5.0 967 23.0 40.50 18.00 5 5
34 Van Steertegem Maxim -12 M bel 0 Opwijk 5.0 928 22.0 38.50 18.50 5 4
35 Vande Ginste Simon -12 M bel 1150 Brasschaat 5.0 871 22.0 37.00 18.50 5 5
36 De Keukelaere Mathias -12 M bel 0 LSV-Chesspirant 4.5 1013 23.0 39.50 16.25 3 5
37 Cotman Lothar -12 M bel 1130 Opwijk 4.5 840 23.0 38.00 16.00 4 4
38 Andre Robin -12 M bel 1049 Namur-Echecs 4.5 810 21.5 40.50 19.75 4 4
39 De Nys Noa -12 M bel 970 Bourlette - Anderlues 4.5 841 20.5 36.50 14.25 4 5
40 Teerlinck Emerik -12 M bel 0 LSV-Chesspirant 4.0 1101 23.0 45.50 15.50 4 4
41 Dutre Wonder -12 M bel 0 MSV 4.0 869 22.0 41.50 14.50 4 5
42 Kauschanski Nicolas -12 M ger 0 Rochade Eupen 4.0 733 21.0 41.00 16.00 4 4
43 Hamze Roman -12 M bel 1195 KBSK Brugge 4.0 915 21.0 38.50 11.50 4 5
44 Olieslager Max -12 M bel 0 Wachtebeke 4.0 845 21.0 37.00 12.50 4 5
45 Foissey Nathan -12 M bel 1156 Braine Echecs 4.0 866 21.0 35.50 11.00 4 4
46 Robijns Krieke -12 M bel 0 Heusden 4.0 453 20.0 44.50 18.00 4 4
47 Brand Leonard -12 M bel 0 Dolle Toren Leuven 4.0 619 20.0 43.00 15.00 4 4
48 Joseph Quinten -12 M bel 0 KOSK Oostende 4.0 591 18.0 37.50 14.00 4 4
49 Azirar Noe -12 M bel 840 Fontaine-L'Evêque 4.0 486 18.0 37.00 12.50 4 4
50 Kaminskiy Volodimyr -12 M bel 0 Aalter 4.0 614 18.0 37.00 12.00 4 4
51 Fiore Antoine -12 M bel 1015 Fontaine-L'Evêque 4.0 661 18.0 35.00 11.00 4 5
52 Lambrecht Rune -12 M bel 1005 Blankenberge 4.0 689 17.0 31.00 10.50 3 4
53 Van Parys Dago -12 M bel 0 KGSRL Gent 4.0 90 15.0 29.00 10.00 4 5
54 Jortay Raphael -12 M bel 0 CRELEL Liège 4.0 430 14.0 33.50 10.50 4 5
55 Frere Gustave -12 M bel 0 Bourlette - Anderlues 3.5 1086 24.0 45.50 16.50 3 4
56 Haselhuhn Oskar -12 M bel 0 KSK47 Eynatten 3.5 381 17.5 35.50 10.25 3 4
57 Van Vaerenbergh Thygo -12 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.5 214 16.5 38.00 11.00 2 4
58 Goffinon Tom -12 M bel 0 Namur-Echecs 3.5 129 10.0 24.00 5.75 2 4
59 De Vidts Stan -12 M bel 0 MSV 3.0 640 18.0 39.00 10.50 3 5
60 Foulon Thales -12 M bel 0 Aalter 3.0 327 15.0 39.50 9.00 3 4
61 De Kneef Thibo -12 M bel 0 Aalter 3.0 501 14.5 34.00 8.75 2 5
62 Bastien Sidan -12 M bel 0 Aalter 3.0 300 14.0 35.50 8.00 3 4
63 Xing Daniel -12 M bel 0 KGSRL Gent 3.0 94 13.5 30.00 9.00 2 4
64 Georges Gaspard -12 M bel 0 Namur-Echecs 3.0 32 13.0 28.00 6.50 3 4
65 Weynjes Quinten -12 M bel 0 Genk 3.0 127 12.0 28.50 8.00 3 5
66 Neirynck Jasper -12 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.0 176 11.0 31.00 5.00 3 5
67 Ghyselinck Tycho -12 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.0 201 10.5 30.00 7.00 1 4
68 Delmeire Diego -12 M bel 0 CRELEL Liège 3.0 91 10.0 27.50 5.50 2 4
69 Vedernikov Vladimir -12 M bel 0 Brussels Chess Club 3.0 5 10.0 24.50 4.50 2 4
70 Pinet Justin -12 M bel 0 CRELEL Liège 2.0 319 11.0 33.50 4.00 2 5
71 Dias Theodore -12 M bel 0 Namur-Echecs 2.0 -83 10.0 30.50 5.50 1 4
72 Latowski Karol -12 M bel 0 Aalter 2.0 54 9.0 33.00 6.50 2 5
73 Van Outryve Vincent -12 M bel 0 LSV-Chesspirant 1.0 -595 4.0 31.00 1.50 0 4
74 Dymkin Lev -12 M bel 1179 Braine Echecs 0.5 779 4.5 30.50 2.25 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (08/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Azirar Noe 38 (840) 4.0 0-1 Follesa Enrico 1 (1813) 5.5
2 Vanduyfhuys Igor 2 (1802) 6.5 1-0 Dewever Niel 39 (0) 5.0
3 Robijns Krieke 40 (0) 4.0 0-1 Verboven Wout 3 (1691) 6.5
4 Nemegeer Arne 4 (1661) 7.0 1-0 Brand Leonard 41 (0) 4.0
5 Van Outryve Vincent 42 (0) 1.0 0-1 Micciche Ruben 5 (1640) 6.0
6 Akulov Mikhail 6 (1630) 8.0 1-0 Van Vaerenbergh Thygo 43 (0) 3.5
7 Foulon Thales 44 (0) 3.0 0-1 De Reese Elias 7 (1593) 7.5
8 Vanherck Jorre 8 (1514) 6.0 1-0 De Vidts Stan 45 (0) 3.0
9 Neirynck Jasper 46 (0) 3.0 0-1 Dreelinck Jacob 9 (1507) 6.5
10 Goossens Senne 10 (1496) 5.5 1-0 Latowski Karol 47 (0) 2.0
11 Bastien Sidan 48 (0) 3.0 0-1 Smolders Bavo 11 (1481) 5.5
12 Malfliet Alexander 12 (1464) 6.0 1-0 Teerlinck Emerik 49 (0) 4.0
13 Victor Julian 50 (0) 6.0 1-0 Zouaghi Amir 13 (1445) 6.0
14 Bolz Jannis 14 (1396) 6.0 1-0 Dutre Wonder 51 (0) 4.0
15 Kaminskiy Volodimyr 52 (0) 4.0 0-1 Paes Martijn 15 (1382) 5.0
16 Cappan Pjotr 16 (1376) 5.5 1-0 De Kneef Thibo 53 (0) 3.0
17 Joseph Quinten 54 (0) 4.0 0-1 Burdot Louis 17 (1371) 5.0
18 Chen Jiaqi 18 (1368) 7.5 1-0 Pinet Justin 55 (0) 2.0
19 Ghyselinck Tycho 56 (0) 3.0 0-1 Talbot Romain 19 (1298) 5.0
20 Roose Casimir 20 (1287) 6.0 1-0 Van Steertegem Maxim 57 (0) 5.0
21 Jortay Raphael 58 (0) 4.0 0-1 Wibowo Ruben 21 (1260) 5.0
22 Karpati Daniel 22 (1259) 5.0 1-0 Olieslager Max 59 (0) 4.0
23 Weynjes Quinten 60 (0) 3.0 0-1 Knockaert Milo 23 (1259) 5.0
24 Van Bladel Rune 24 (1213) 5.0 1-0 Kauschanski Nicolas 61 (0) 4.0
25 Van Parys Dago 62 (0) 4.0 0-1 Debunne Lasse 25 (1198) 5.0
26 Lepoutre Florian 26 (1195) 6.0 0-1 Vergauwen Floris 63 (0) 5.0
27 Vedernikov Vladimir 64 (0) 3.0 0-1 Hamze Roman 27 (1195) 4.0
28 Dymkin Lev 28 (1179) 0.5 ½-½ De Keukelaere Mathias 65 (0) 4.5
29 Haselhuhn Oskar 66 (0) 3.5 0-1 Wertz Yannick 29 (1174) 5.0
30 Foissey Nathan 30 (1156) 4.0 1-0 Goffinon Tom 67 (0) 3.5
31 Frere Gustave 68 (0) 3.5 1-0 Vande Ginste Simon 31 (1150) 5.0
32 Cotman Lothar 32 (1130) 4.5 0-1 Pirard Isaak 69 (0) 5.0
33 Delmeire Diego 70 (0) 3.0 0-1 Wylleman Arjan 33 (1124) 5.0
34 Andre Robin 34 (1049) 4.5 1-0 Vandermeulen Oscar 71 (0) 5.0
35 Georges Gaspard 72 (0) 3.0 0-1 Fiore Antoine 35 (1015) 4.0
36 Lambrecht Rune 36 (1005) 4.0 1-0 Dias Theodore 73 (0) 2.0
37 Xing Daniel 74 (0) 3.0 0-1 De Nys Noa 37 (970) 4.5
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Follesa Enrico 1 (1813) 5.5 ½-½ Roose Casimir 20 (1287) 6.0
2 Wibowo Ruben 21 (1260) 5.0 1-0 Vanduyfhuys Igor 2 (1802) 6.5
3 Verboven Wout 3 (1691) 6.5 1-0 Karpati Daniel 22 (1259) 5.0
4 Knockaert Milo 23 (1259) 5.0 0-1 Nemegeer Arne 4 (1661) 7.0
5 Micciche Ruben 5 (1640) 6.0 1-0 Van Bladel Rune 24 (1213) 5.0
6 Debunne Lasse 25 (1198) 5.0 0-1 Akulov Mikhail 6 (1630) 8.0
7 De Reese Elias 7 (1593) 7.5 1-0 Hamze Roman 27 (1195) 4.0
8 Wertz Yannick 29 (1174) 5.0 0-1 Vanherck Jorre 8 (1514) 6.0
9 Dreelinck Jacob 9 (1507) 6.5 1-0 Foissey Nathan 30 (1156) 4.0
10 Wylleman Arjan 33 (1124) 5.0 0-1 Goossens Senne 10 (1496) 5.5
11 Smolders Bavo 11 (1481) 5.5 1-0 Andre Robin 34 (1049) 4.5
12 Fiore Antoine 35 (1015) 4.0 0-1 Malfliet Alexander 12 (1464) 6.0
13 De Nys Noa 37 (970) 4.5 0-1 Bolz Jannis 14 (1396) 6.0
14 Paes Martijn 15 (1382) 5.0 1-0 Lambrecht Rune 36 (1005) 4.0
15 Vergauwen Floris 63 (0) 5.0 0-1 Cappan Pjotr 16 (1376) 5.5
16 Burdot Louis 17 (1371) 5.0 1-0 Victor Julian 50 (0) 6.0
17 Pirard Isaak 69 (0) 5.0 0-1 Chen Jiaqi 18 (1368) 7.5
18 Talbot Romain 19 (1298) 5.0 0-1 Frere Gustave 68 (0) 3.5
19 Zouaghi Amir 13 (1445) 6.0 1ff-0 Dymkin Lev 28 (1179) 0.5
20 De Keukelaere Mathias 65 (0) 4.5 0-1 Lepoutre Florian 26 (1195) 6.0
21 Vande Ginste Simon 31 (1150) 5.0 0-1 Joseph Quinten 54 (0) 4.0
22 Pinet Justin 55 (0) 2.0 0-1 Cotman Lothar 32 (1130) 4.5
23 Ghyselinck Tycho 56 (0) 3.0 0-1 Azirar Noe 38 (840) 4.0
24 Dewever Niel 39 (0) 5.0 1-0 Jortay Raphael 58 (0) 4.0
25 Van Steertegem Maxim 57 (0) 5.0 0-1 Robijns Krieke 40 (0) 4.0
26 Brand Leonard 41 (0) 4.0 1-0 Weynjes Quinten 60 (0) 3.0
27 Olieslager Max 59 (0) 4.0 1-0 Van Outryve Vincent 42 (0) 1.0
28 Van Vaerenbergh Thygo 43 (0) 3.5 1-0 Van Parys Dago 62 (0) 4.0
29 Kauschanski Nicolas 61 (0) 4.0 1-0 Foulon Thales 44 (0) 3.0
30 De Vidts Stan 45 (0) 3.0 1-0 Vedernikov Vladimir 64 (0) 3.0
31 Goffinon Tom 67 (0) 3.5 0-1 Neirynck Jasper 46 (0) 3.0
32 Latowski Karol 47 (0) 2.0 0-1 Haselhuhn Oskar 66 (0) 3.5
33 Vandermeulen Oscar 71 (0) 5.0 1-0 Bastien Sidan 48 (0) 3.0
34 Teerlinck Emerik 49 (0) 4.0 1-0 Delmeire Diego 70 (0) 3.0
35 Dutre Wonder 51 (0) 4.0 0-1 Georges Gaspard 72 (0) 3.0
36 Dias Theodore 73 (0) 2.0 0-1 Kaminskiy Volodimyr 52 (0) 4.0
37 De Kneef Thibo 53 (0) 3.0 1-0 Xing Daniel 74 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Malfliet Alexander 12 (1464) 6.0 0-1 Verboven Wout 3 (1691) 6.5
2 Nemegeer Arne 4 (1661) 7.0 1-0 Smolders Bavo 11 (1481) 5.5
3 Bolz Jannis 14 (1396) 6.0 0-1 Micciche Ruben 5 (1640) 6.0
4 Akulov Mikhail 6 (1630) 8.0 1-0 Paes Martijn 15 (1382) 5.0
5 Cappan Pjotr 16 (1376) 5.5 0-1 De Reese Elias 7 (1593) 7.5
6 Vanherck Jorre 8 (1514) 6.0 0-1 Burdot Louis 17 (1371) 5.0
7 Chen Jiaqi 18 (1368) 7.5 0-1 Dreelinck Jacob 9 (1507) 6.5
8 Goossens Senne 10 (1496) 5.5 1-0 Wibowo Ruben 21 (1260) 5.0
9 Frere Gustave 68 (0) 3.5 0-1 Follesa Enrico 1 (1813) 5.5
10 Roose Casimir 20 (1287) 6.0 0-1 Talbot Romain 19 (1298) 5.0
11 Vanduyfhuys Igor 2 (1802) 6.5 1-0 Brand Leonard 41 (0) 4.0
12 Zouaghi Amir 13 (1445) 6.0 1-0 Vergauwen Floris 63 (0) 5.0
13 Robijns Krieke 40 (0) 4.0 0-1 Knockaert Milo 23 (1259) 5.0
14 Karpati Daniel 22 (1259) 5.0 1-0 De Kneef Thibo 53 (0) 3.0
15 Van Bladel Rune 24 (1213) 5.0 1-0 Van Vaerenbergh Thygo 43 (0) 3.5
16 Neirynck Jasper 46 (0) 3.0 0-1 Debunne Lasse 25 (1198) 5.0
17 Lepoutre Florian 26 (1195) 6.0 0-1 Kauschanski Nicolas 61 (0) 4.0
18 Hamze Roman 27 (1195) 4.0 1-0 Olieslager Max 59 (0) 4.0
19 Kaminskiy Volodimyr 52 (0) 4.0 0-1 Wertz Yannick 29 (1174) 5.0
20 Foissey Nathan 30 (1156) 4.0 1-0 De Vidts Stan 45 (0) 3.0
21 Cotman Lothar 32 (1130) 4.5 0-1 Vandermeulen Oscar 71 (0) 5.0
22 Joseph Quinten 54 (0) 4.0 0-1 Wylleman Arjan 33 (1124) 5.0
23 Andre Robin 34 (1049) 4.5 1-0 Pirard Isaak 69 (0) 5.0
24 Victor Julian 50 (0) 6.0 1-0 Fiore Antoine 35 (1015) 4.0
25 Lambrecht Rune 36 (1005) 4.0 0-1 Teerlinck Emerik 49 (0) 4.0
26 Haselhuhn Oskar 66 (0) 3.5 ½-½ De Nys Noa 37 (970) 4.5
27 Azirar Noe 38 (840) 4.0 0-1 Dewever Niel 39 (0) 5.0
28 Georges Gaspard 72 (0) 3.0 0-1 De Keukelaere Mathias 65 (0) 4.5
29 Delmeire Diego 70 (0) 3.0 0-1 Vande Ginste Simon 31 (1150) 5.0
30 Foulon Thales 44 (0) 3.0 1-0 Pinet Justin 55 (0) 2.0
31 Van Outryve Vincent 42 (0) 1.0 0-1 Van Steertegem Maxim 57 (0) 5.0
32 Xing Daniel 74 (0) 3.0 1-0 Goffinon Tom 67 (0) 3.5
33 Van Parys Dago 62 (0) 4.0 1-0 Dias Theodore 73 (0) 2.0
34 Weynjes Quinten 60 (0) 3.0 1-0 Ghyselinck Tycho 56 (0) 3.0
35 Jortay Raphael 58 (0) 4.0 1-0 Latowski Karol 47 (0) 2.0
36 Bastien Sidan 48 (0) 3.0 0-1 Dutre Wonder 51 (0) 4.0
  Dymkin Lev 28 (1179) 0.5 0 Afwezig      
  Vedernikov Vladimir 64 (0) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Verboven Wout 3 (1691) 6.5 0-1 De Reese Elias 7 (1593) 7.5
2 Dreelinck Jacob 9 (1507) 6.5 0-1 Nemegeer Arne 4 (1661) 7.0
3 Micciche Ruben 5 (1640) 6.0 1-0 Goossens Senne 10 (1496) 5.5
4 Burdot Louis 17 (1371) 5.0 0-1 Akulov Mikhail 6 (1630) 8.0
5 Follesa Enrico 1 (1813) 5.5 ½-½ Vanduyfhuys Igor 2 (1802) 6.5
6 Debunne Lasse 25 (1198) 5.0 0-1 Vanherck Jorre 8 (1514) 6.0
7 Smolders Bavo 11 (1481) 5.5 ½-½ Van Bladel Rune 24 (1213) 5.0
8 Hamze Roman 27 (1195) 4.0 0-1 Malfliet Alexander 12 (1464) 6.0
9 Wertz Yannick 29 (1174) 5.0 0-1 Zouaghi Amir 13 (1445) 6.0
10 Wylleman Arjan 33 (1124) 5.0 0-1 Bolz Jannis 14 (1396) 6.0
11 Paes Martijn 15 (1382) 5.0 1-0 Foissey Nathan 30 (1156) 4.0
12 Dewever Niel 39 (0) 5.0 0-1 Cappan Pjotr 16 (1376) 5.5
13 Teerlinck Emerik 49 (0) 4.0 0-1 Chen Jiaqi 18 (1368) 7.5
14 Talbot Romain 19 (1298) 5.0 1-0 Andre Robin 34 (1049) 4.5
15 Wibowo Ruben 21 (1260) 5.0 1-0 Victor Julian 50 (0) 6.0
16 Kauschanski Nicolas 61 (0) 4.0 0-1 Karpati Daniel 22 (1259) 5.0
17 Knockaert Milo 23 (1259) 5.0 1-0 Frere Gustave 68 (0) 3.5
18 Vandermeulen Oscar 71 (0) 5.0 0-1 Roose Casimir 20 (1287) 6.0
19 De Keukelaere Mathias 65 (0) 4.5 1-0 Haselhuhn Oskar 66 (0) 3.5
20 De Nys Noa 37 (970) 4.5 0-1 Cotman Lothar 32 (1130) 4.5
21 Kaminskiy Volodimyr 52 (0) 4.0 0-1 Lepoutre Florian 26 (1195) 6.0
22 Vande Ginste Simon 31 (1150) 5.0 1-0 Jortay Raphael 58 (0) 4.0
23 Fiore Antoine 35 (1015) 4.0 0-1 Joseph Quinten 54 (0) 4.0
24 De Kneef Thibo 53 (0) 3.0 ½-½ Lambrecht Rune 36 (1005) 4.0
25 Van Steertegem Maxim 57 (0) 5.0 1-0 Azirar Noe 38 (840) 4.0
26 Olieslager Max 59 (0) 4.0 1-0 Robijns Krieke 40 (0) 4.0
27 Brand Leonard 41 (0) 4.0 1-0 Van Parys Dago 62 (0) 4.0
28 Van Vaerenbergh Thygo 43 (0) 3.5 1-0 Weynjes Quinten 60 (0) 3.0
29 Vergauwen Floris 63 (0) 5.0 1-0 Foulon Thales 44 (0) 3.0
30 De Vidts Stan 45 (0) 3.0 1-0 Georges Gaspard 72 (0) 3.0
31 Pirard Isaak 69 (0) 5.0 1-0 Neirynck Jasper 46 (0) 3.0
32 Dutre Wonder 51 (0) 4.0 1-0 Xing Daniel 74 (0) 3.0
33 Vedernikov Vladimir 64 (0) 3.0 1-0 Van Outryve Vincent 42 (0) 1.0
34 Latowski Karol 47 (0) 2.0 0-1 Ghyselinck Tycho 56 (0) 3.0
35 Goffinon Tom 67 (0) 3.5 0-1 Bastien Sidan 48 (0) 3.0
36 Pinet Justin 55 (0) 2.0 1-0 Delmeire Diego 70 (0) 3.0
  Dias Theodore 73 (0) 2.0 1 Bye      
  Dymkin Lev 28 (1179) 0.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Nemegeer Arne 4 (1661) 7.0 ½-½ Akulov Mikhail 6 (1630) 8.0
2 De Reese Elias 7 (1593) 7.5 1-0 Micciche Ruben 5 (1640) 6.0
3 Cappan Pjotr 16 (1376) 5.5 1-0 Follesa Enrico 1 (1813) 5.5
4 Chen Jiaqi 18 (1368) 7.5 1-0 Verboven Wout 3 (1691) 6.5
5 Vanherck Jorre 8 (1514) 6.0 0-1 Paes Martijn 15 (1382) 5.0
6 Karpati Daniel 22 (1259) 5.0 1-0 Dreelinck Jacob 9 (1507) 6.5
7 Goossens Senne 10 (1496) 5.5 ½-½ Burdot Louis 17 (1371) 5.0
8 Malfliet Alexander 12 (1464) 6.0 1-0 Talbot Romain 19 (1298) 5.0
9 Zouaghi Amir 13 (1445) 6.0 1-0 Wibowo Ruben 21 (1260) 5.0
10 Bolz Jannis 14 (1396) 6.0 1-0 Knockaert Milo 23 (1259) 5.0
11 Vanduyfhuys Igor 2 (1802) 6.5 1-0 De Keukelaere Mathias 65 (0) 4.5
12 Roose Casimir 20 (1287) 6.0 1-0 Smolders Bavo 11 (1481) 5.5
13 Van Bladel Rune 24 (1213) 5.0 0-1 Debunne Lasse 25 (1198) 5.0
14 Lepoutre Florian 26 (1195) 6.0 1-0 De Vidts Stan 45 (0) 3.0
15 Teerlinck Emerik 49 (0) 4.0 1-0 Hamze Roman 27 (1195) 4.0
16 Victor Julian 50 (0) 6.0 1-0 Wertz Yannick 29 (1174) 5.0
17 Foissey Nathan 30 (1156) 4.0 0-1 Dutre Wonder 51 (0) 4.0
18 Van Steertegem Maxim 57 (0) 5.0 1-0 Vande Ginste Simon 31 (1150) 5.0
19 Cotman Lothar 32 (1130) 4.5 1-0 Olieslager Max 59 (0) 4.0
20 Kauschanski Nicolas 61 (0) 4.0 0-1 Wylleman Arjan 33 (1124) 5.0
21 Andre Robin 34 (1049) 4.5 0-1 Vergauwen Floris 63 (0) 5.0
22 Joseph Quinten 54 (0) 4.0 0-1 Dewever Niel 39 (0) 5.0
23 Frere Gustave 68 (0) 3.5 1-0 Brand Leonard 41 (0) 4.0
24 Vandermeulen Oscar 71 (0) 5.0 1-0 Van Vaerenbergh Thygo 43 (0) 3.5
25 Haselhuhn Oskar 66 (0) 3.5 0-1 Pirard Isaak 69 (0) 5.0
26 Lambrecht Rune 36 (1005) 4.0 0-1 De Nys Noa 37 (970) 4.5
27 Azirar Noe 38 (840) 4.0 1-0 De Kneef Thibo 53 (0) 3.0
28 Ghyselinck Tycho 56 (0) 3.0 0-1 Fiore Antoine 35 (1015) 4.0
29 Robijns Krieke 40 (0) 4.0 1-0 Jortay Raphael 58 (0) 4.0
30 Foulon Thales 44 (0) 3.0 1-0 Weynjes Quinten 60 (0) 3.0
31 Neirynck Jasper 46 (0) 3.0 0-1 Van Parys Dago 62 (0) 4.0
32 Bastien Sidan 48 (0) 3.0 1-0 Vedernikov Vladimir 64 (0) 3.0
33 Georges Gaspard 72 (0) 3.0 0-1 Kaminskiy Volodimyr 52 (0) 4.0
34 Dias Theodore 73 (0) 2.0 0-1 Pinet Justin 55 (0) 2.0
35 Xing Daniel 74 (0) 3.0 0-1 Latowski Karol 47 (0) 2.0
36 Van Outryve Vincent 42 (0) 1.0 0-1 Goffinon Tom 67 (0) 3.5
  Delmeire Diego 70 (0) 3.0 1 Bye      
  Dymkin Lev 28 (1179) 0.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Reese Elias 7 (1593) 7.5 ½-½ Nemegeer Arne 4 (1661) 7.0
2 Akulov Mikhail 6 (1630) 8.0 1-0 Malfliet Alexander 12 (1464) 6.0
3 Micciche Ruben 5 (1640) 6.0 1-0 Cappan Pjotr 16 (1376) 5.5
4 Zouaghi Amir 13 (1445) 6.0 0-1 Chen Jiaqi 18 (1368) 7.5
5 Paes Martijn 15 (1382) 5.0 1-0 Bolz Jannis 14 (1396) 6.0
6 Goossens Senne 10 (1496) 5.5 1-0 Karpati Daniel 22 (1259) 5.0
7 Burdot Louis 17 (1371) 5.0 1-0 Vanduyfhuys Igor 2 (1802) 6.5
8 Verboven Wout 3 (1691) 6.5 ½-½ Roose Casimir 20 (1287) 6.0
9 Follesa Enrico 1 (1813) 5.5 ½-½ Wylleman Arjan 33 (1124) 5.0
10 Dewever Niel 39 (0) 5.0 0-1 Vanherck Jorre 8 (1514) 6.0
11 Dreelinck Jacob 9 (1507) 6.5 1-0 Teerlinck Emerik 49 (0) 4.0
12 Talbot Romain 19 (1298) 5.0 0-1 Victor Julian 50 (0) 6.0
13 Wibowo Ruben 21 (1260) 5.0 1-0 Van Steertegem Maxim 57 (0) 5.0
14 Knockaert Milo 23 (1259) 5.0 1-0 Vandermeulen Oscar 71 (0) 5.0
15 Debunne Lasse 25 (1198) 5.0 ½-½ Frere Gustave 68 (0) 3.5
16 Pirard Isaak 69 (0) 5.0 1-0 Lepoutre Florian 26 (1195) 6.0
17 Dutre Wonder 51 (0) 4.0 1-0 Cotman Lothar 32 (1130) 4.5
18 Vergauwen Floris 63 (0) 5.0 0-1 Smolders Bavo 11 (1481) 5.5
19 De Nys Noa 37 (970) 4.5 0-1 Van Bladel Rune 24 (1213) 5.0
20 De Keukelaere Mathias 65 (0) 4.5 1-0 Hamze Roman 27 (1195) 4.0
21 Wertz Yannick 29 (1174) 5.0 1-0 Foulon Thales 44 (0) 3.0
22 Pinet Justin 55 (0) 2.0 0-1 Foissey Nathan 30 (1156) 4.0
23 Vande Ginste Simon 31 (1150) 5.0 1-0 Bastien Sidan 48 (0) 3.0
24 De Vidts Stan 45 (0) 3.0 1-0 Andre Robin 34 (1049) 4.5
25 Fiore Antoine 35 (1015) 4.0 0-1 Kaminskiy Volodimyr 52 (0) 4.0
26 Olieslager Max 59 (0) 4.0 1-0 Azirar Noe 38 (840) 4.0
27 Van Parys Dago 62 (0) 4.0 0-1 Robijns Krieke 40 (0) 4.0
28 Brand Leonard 41 (0) 4.0 1-0 Joseph Quinten 54 (0) 4.0
29 Van Vaerenbergh Thygo 43 (0) 3.5 0-1 Kauschanski Nicolas 61 (0) 4.0
30 De Kneef Thibo 53 (0) 3.0 0-1 Haselhuhn Oskar 66 (0) 3.5
31 Jortay Raphael 58 (0) 4.0 1-0 Lambrecht Rune 36 (1005) 4.0
32 Delmeire Diego 70 (0) 3.0 1-0 Neirynck Jasper 46 (0) 3.0
33 Latowski Karol 47 (0) 2.0 1-0 Georges Gaspard 72 (0) 3.0
34 Goffinon Tom 67 (0) 3.5 ½-½ Ghyselinck Tycho 56 (0) 3.0
35 Weynjes Quinten 60 (0) 3.0 0-1 Dias Theodore 73 (0) 2.0
36 Vedernikov Vladimir 64 (0) 3.0 0-1 Xing Daniel 74 (0) 3.0
  Van Outryve Vincent 42 (0) 1.0 1 Bye      
  Dymkin Lev 28 (1179) 0.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Mikhail 6 (1630) 8.0 1-0 De Reese Elias 7 (1593) 7.5
2 Nemegeer Arne 4 (1661) 7.0 1-0 Paes Martijn 15 (1382) 5.0
3 Chen Jiaqi 18 (1368) 7.5 1-0 Micciche Ruben 5 (1640) 6.0
4 Vanherck Jorre 8 (1514) 6.0 0-1 Goossens Senne 10 (1496) 5.5
5 Bolz Jannis 14 (1396) 6.0 1-0 Burdot Louis 17 (1371) 5.0
6 Victor Julian 50 (0) 6.0 0-1 Dreelinck Jacob 9 (1507) 6.5
7 Malfliet Alexander 12 (1464) 6.0 0-1 Wibowo Ruben 21 (1260) 5.0
8 Karpati Daniel 22 (1259) 5.0 0-1 Zouaghi Amir 13 (1445) 6.0
9 Cappan Pjotr 16 (1376) 5.5 1-0 Knockaert Milo 23 (1259) 5.0
10 Roose Casimir 20 (1287) 6.0 1-0 Pirard Isaak 69 (0) 5.0
11 Vanduyfhuys Igor 2 (1802) 6.5 1-0 Dutre Wonder 51 (0) 4.0
12 Van Bladel Rune 24 (1213) 5.0 0-1 Follesa Enrico 1 (1813) 5.5
13 Frere Gustave 68 (0) 3.5 0-1 Verboven Wout 3 (1691) 6.5
14 Smolders Bavo 11 (1481) 5.5 1-0 De Keukelaere Mathias 65 (0) 4.5
15 Wylleman Arjan 33 (1124) 5.0 ½-½ Debunne Lasse 25 (1198) 5.0
16 Teerlinck Emerik 49 (0) 4.0 1-0 Talbot Romain 19 (1298) 5.0
17 Lepoutre Florian 26 (1195) 6.0 1-0 Brand Leonard 41 (0) 4.0
18 Van Steertegem Maxim 57 (0) 5.0 1-0 Wertz Yannick 29 (1174) 5.0
19 Foissey Nathan 30 (1156) 4.0 0-1 Olieslager Max 59 (0) 4.0
20 Kaminskiy Volodimyr 52 (0) 4.0 0-1 Vande Ginste Simon 31 (1150) 5.0
21 Cotman Lothar 32 (1130) 4.5 1-0 De Vidts Stan 45 (0) 3.0
22 Kauschanski Nicolas 61 (0) 4.0 0-1 Dewever Niel 39 (0) 5.0
23 Robijns Krieke 40 (0) 4.0 1-0 Vergauwen Floris 63 (0) 5.0
24 Vandermeulen Oscar 71 (0) 5.0 1-0 De Nys Noa 37 (970) 4.5
25 Haselhuhn Oskar 66 (0) 3.5 0-1 Andre Robin 34 (1049) 4.5
26 Hamze Roman 27 (1195) 4.0 1-0 Pinet Justin 55 (0) 2.0
27 Dias Theodore 73 (0) 2.0 0-1 Fiore Antoine 35 (1015) 4.0
28 Azirar Noe 38 (840) 4.0 1-0 Jortay Raphael 58 (0) 4.0
29 Xing Daniel 74 (0) 3.0 ½-½ Van Vaerenbergh Thygo 43 (0) 3.5
30 Foulon Thales 44 (0) 3.0 1-0 Van Parys Dago 62 (0) 4.0
31 Joseph Quinten 54 (0) 4.0 1-0 Latowski Karol 47 (0) 2.0
32 Bastien Sidan 48 (0) 3.0 1-0 Delmeire Diego 70 (0) 3.0
33 Lambrecht Rune 36 (1005) 4.0 1-0 Goffinon Tom 67 (0) 3.5
34 Ghyselinck Tycho 56 (0) 3.0 ½-½ De Kneef Thibo 53 (0) 3.0
35 Georges Gaspard 72 (0) 3.0 1-0 Van Outryve Vincent 42 (0) 1.0
36 Neirynck Jasper 46 (0) 3.0 0-1 Weynjes Quinten 60 (0) 3.0
  Vedernikov Vladimir 64 (0) 3.0 1 Bye      
  Dymkin Lev 28 (1179) 0.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Chen Jiaqi 18 (1368) 7.5 ½-½ Akulov Mikhail 6 (1630) 8.0
2 Goossens Senne 10 (1496) 5.5 0-1 Nemegeer Arne 4 (1661) 7.0
3 De Reese Elias 7 (1593) 7.5 1-0 Zouaghi Amir 13 (1445) 6.0
4 Micciche Ruben 5 (1640) 6.0 0-1 Roose Casimir 20 (1287) 6.0
5 Dreelinck Jacob 9 (1507) 6.5 ½-½ Cappan Pjotr 16 (1376) 5.5
6 Wibowo Ruben 21 (1260) 5.0 0-1 Bolz Jannis 14 (1396) 6.0
7 Paes Martijn 15 (1382) 5.0 0-1 Follesa Enrico 1 (1813) 5.5
8 Smolders Bavo 11 (1481) 5.5 0-1 Vanduyfhuys Igor 2 (1802) 6.5
9 Verboven Wout 3 (1691) 6.5 1-0 Burdot Louis 17 (1371) 5.0
10 Robijns Krieke 40 (0) 4.0 0-1 Vanherck Jorre 8 (1514) 6.0
11 Dutre Wonder 51 (0) 4.0 0-1 Malfliet Alexander 12 (1464) 6.0
12 Pirard Isaak 69 (0) 5.0 1-0 Karpati Daniel 22 (1259) 5.0
13 Knockaert Milo 23 (1259) 5.0 1-0 Teerlinck Emerik 49 (0) 4.0
14 Debunne Lasse 25 (1198) 5.0 0-1 Victor Julian 50 (0) 6.0
15 Olieslager Max 59 (0) 4.0 0-1 Lepoutre Florian 26 (1195) 6.0
16 Vande Ginste Simon 31 (1150) 5.0 1-0 Vandermeulen Oscar 71 (0) 5.0
17 Dewever Niel 39 (0) 5.0 ½-½ Cotman Lothar 32 (1130) 4.5
18 Wylleman Arjan 33 (1124) 5.0 1-0 Van Steertegem Maxim 57 (0) 5.0
19 De Keukelaere Mathias 65 (0) 4.5 ½-½ Van Bladel Rune 24 (1213) 5.0
20 Wertz Yannick 29 (1174) 5.0 1-0 Frere Gustave 68 (0) 3.5
21 Talbot Romain 19 (1298) 5.0 1-0 Foulon Thales 44 (0) 3.0
22 Hamze Roman 27 (1195) 4.0 1-0 Bastien Sidan 48 (0) 3.0
23 Vergauwen Floris 63 (0) 5.0 1-0 Foissey Nathan 30 (1156) 4.0
24 Andre Robin 34 (1049) 4.5 1-0 Joseph Quinten 54 (0) 4.0
25 Fiore Antoine 35 (1015) 4.0 0-1 Kauschanski Nicolas 61 (0) 4.0
26 De Vidts Stan 45 (0) 3.0 0-1 Azirar Noe 38 (840) 4.0
27 Brand Leonard 41 (0) 4.0 1-0 Kaminskiy Volodimyr 52 (0) 4.0
28 Xing Daniel 74 (0) 3.0 ½-½ Lambrecht Rune 36 (1005) 4.0
29 Van Vaerenbergh Thygo 43 (0) 3.5 0-1 Haselhuhn Oskar 66 (0) 3.5
30 De Nys Noa 37 (970) 4.5 1-0 Latowski Karol 47 (0) 2.0
31 De Kneef Thibo 53 (0) 3.0 1-0 Vedernikov Vladimir 64 (0) 3.0
32 Pinet Justin 55 (0) 2.0 0-1 Georges Gaspard 72 (0) 3.0
33 Van Parys Dago 62 (0) 4.0 1-0 Ghyselinck Tycho 56 (0) 3.0
34 Jortay Raphael 58 (0) 4.0 1-0 Dias Theodore 73 (0) 2.0
35 Weynjes Quinten 60 (0) 3.0 1-0 Delmeire Diego 70 (0) 3.0
36 Van Outryve Vincent 42 (0) 1.0 0-1 Neirynck Jasper 46 (0) 3.0
  Goffinon Tom 67 (0) 3.5 1 Bye      
  Dymkin Lev 28 (1179) 0.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 9 (14/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Nemegeer Arne 4 (1661) 7.0 0-1 Chen Jiaqi 18 (1368) 7.5
2 Roose Casimir 20 (1287) 6.0 0-1 Akulov Mikhail 6 (1630) 8.0
3 Bolz Jannis 14 (1396) 6.0 0-1 De Reese Elias 7 (1593) 7.5
4 Follesa Enrico 1 (1813) 5.5 0-1 Dreelinck Jacob 9 (1507) 6.5
5 Vanduyfhuys Igor 2 (1802) 6.5 1-0 Goossens Senne 10 (1496) 5.5
6 Cappan Pjotr 16 (1376) 5.5 0-1 Verboven Wout 3 (1691) 6.5
7 Knockaert Milo 23 (1259) 5.0 0-1 Micciche Ruben 5 (1640) 6.0
8 Vanherck Jorre 8 (1514) 6.0 1-0 Vande Ginste Simon 31 (1150) 5.0
9 Malfliet Alexander 12 (1464) 6.0 1-0 Wylleman Arjan 33 (1124) 5.0
10 Zouaghi Amir 13 (1445) 6.0 1-0 Pirard Isaak 69 (0) 5.0
11 Victor Julian 50 (0) 6.0 1-0 Paes Martijn 15 (1382) 5.0
12 Lepoutre Florian 26 (1195) 6.0 1-0 Wibowo Ruben 21 (1260) 5.0
13 Cotman Lothar 32 (1130) 4.5 0-1 Smolders Bavo 11 (1481) 5.5
14 Burdot Louis 17 (1371) 5.0 ½-½ Dewever Niel 39 (0) 5.0
15 Brand Leonard 41 (0) 4.0 0-1 Talbot Romain 19 (1298) 5.0
16 Karpati Daniel 22 (1259) 5.0 1-0 Dutre Wonder 51 (0) 4.0
17 Van Bladel Rune 24 (1213) 5.0 1-0 Olieslager Max 59 (0) 4.0
18 Teerlinck Emerik 49 (0) 4.0 0-1 Debunne Lasse 25 (1198) 5.0
19 Van Steertegem Maxim 57 (0) 5.0 1-0 Hamze Roman 27 (1195) 4.0
20 Kauschanski Nicolas 61 (0) 4.0 0-1 Wertz Yannick 29 (1174) 5.0
21 Andre Robin 34 (1049) 4.5 ½-½ De Keukelaere Mathias 65 (0) 4.5
22 Azirar Noe 38 (840) 4.0 0-1 Vergauwen Floris 63 (0) 5.0
23 Vandermeulen Oscar 71 (0) 5.0 1-0 Robijns Krieke 40 (0) 4.0
24 Frere Gustave 68 (0) 3.5 0-1 De Nys Noa 37 (970) 4.5
25 Haselhuhn Oskar 66 (0) 3.5 0-1 Fiore Antoine 35 (1015) 4.0
26 Foissey Nathan 30 (1156) 4.0 1-0 De Kneef Thibo 53 (0) 3.0
27 Lambrecht Rune 36 (1005) 4.0 1-0 Weynjes Quinten 60 (0) 3.0
28 Foulon Thales 44 (0) 3.0 0-1 Jortay Raphael 58 (0) 4.0
29 Joseph Quinten 54 (0) 4.0 1-0 De Vidts Stan 45 (0) 3.0
30 Bastien Sidan 48 (0) 3.0 0-1 Van Parys Dago 62 (0) 4.0
31 Kaminskiy Volodimyr 52 (0) 4.0 1-0 Xing Daniel 74 (0) 3.0
32 Georges Gaspard 72 (0) 3.0 0-1ff Van Vaerenbergh Thygo 43 (0) 3.5
33 Goffinon Tom 67 (0) 3.5 1-0 Pinet Justin 55 (0) 2.0
34 Dias Theodore 73 (0) 2.0 0-1 Neirynck Jasper 46 (0) 3.0
35 Latowski Karol 47 (0) 2.0 0-1 Vedernikov Vladimir 64 (0) 3.0
36 Delmeire Diego 70 (0) 3.0 1-0 Van Outryve Vincent 42 (0) 1.0
  Ghyselinck Tycho 56 (0) 3.0 1 Bye      
  Dymkin Lev 28 (1179) 0.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Akulov Mikhail (Rank: 6)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1600
FIDE-ID243116
F-Elo1630
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Vaerenbergh Thygo BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Debunne Lasse BEL 1198 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Paes Martijn BEL 1382 5.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
4 4      Burdot Louis LUX 1371 5.0 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
5 1      Nemegeer Arne BEL 1661 7.0 Z - ½ 4.5 0.46 +0.04
6 2      Malfliet Alexander BEL 1464 6.0 W - 1 5.5 0.72 +0.28
7 1      De Reese Elias BEL 1593 7.5 W v 1 6.5 0.55 +0.45
8 1      Chen Jiaqi BEL 1368 7.5 Z v ½ 7.0 0.82 -0.32
9 2      Roose Casimir BEL 1287 6.0 Z v 1 8.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1415 52.5 Totaal 8.0 6.90 +1.10
Begin van de pagina
De Reese Elias (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15179
N-Elo1593
FIDE-ID249238
F-Elo1593
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Hamze Roman BEL 1195 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Cappan Pjotr BEL 1376 5.5 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1      Verboven Wout BEL 1691 6.5 Z - 1 4.0 0.37 +0.63
5 2      Micciche Ruben BEL 1640 6.0 W - 1 5.0 0.43 +0.57
6 1      Nemegeer Arne BEL 1661 7.0 W - ½ 5.5 0.41 +0.09
7 1      Akulov Mikhail BEL 1630 8.0 Z v 0 5.5 0.45 -0.45
8 3      Zouaghi Amir BEL 1445 6.0 W v 1 6.5 0.70 +0.30
9 3      Bolz Jannis GER 1396 6.0 Z v 1 7.5 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1504 52.0 Totaal 7.5 5.73 +1.77
Begin van de pagina
Chen Jiaqi (Rank: 18)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13867
N-Elo1325
FIDE-ID251569
F-Elo1368
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Pinet Justin BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Pirard Isaak BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Dreelinck Jacob BEL 1507 6.5 W - 0 2.0 0.31 -0.31
4 13      Teerlinck Emerik BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Verboven Wout BEL 1691 6.5 W - 1 4.0 0.13 +0.87
6 4      Zouaghi Amir BEL 1445 6.0 Z - 1 5.0 0.39 +0.61
7 3      Micciche Ruben BEL 1640 6.0 W - 1 6.0 0.17 +0.83
8 1      Akulov Mikhail BEL 1630 8.0 W - ½ 6.5 0.18 +0.32
9 1      Nemegeer Arne BEL 1661 7.0 Z ^ 1 7.5 0.15 +0.85
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1595 51.0 Totaal 7.5 4.09 +3.41
Begin van de pagina
Nemegeer Arne (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1627
FIDE-ID250589
F-Elo1661
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Brand Leonard BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Knockaert Milo BEL 1259 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Smolders Bavo BEL 1481 5.5 W - 1 3.0 0.74 +0.26
4 2      Dreelinck Jacob BEL 1507 6.5 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
5 1      Akulov Mikhail BEL 1630 8.0 W - ½ 4.5 0.54 -0.04
6 1      De Reese Elias BEL 1593 7.5 Z - ½ 5.0 0.59 -0.09
7 2      Paes Martijn BEL 1382 5.0 W ^ 1 6.0 0.84 +0.16
8 2      Goossens Senne BEL 1496 5.5 Z ^ 1 7.0 0.72 +0.28
9 1      Chen Jiaqi BEL 1368 7.5 W v 0 7.0 0.85 -0.85
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1464 54.5 Totaal 7.0 6.83 +0.17
Begin van de pagina
Dreelinck Jacob (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1507
FIDE-ID250511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Foissey Nathan BEL 1156 4.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 7      Chen Jiaqi BEL 1368 7.5 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
4 2      Nemegeer Arne BEL 1661 7.0 W - 0 3.0 0.29 -0.29
5 6      Karpati Daniel BEL 1259 5.0 Z - 0 3.0 0.81 -0.81
6 11      Teerlinck Emerik BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Victor Julian BEL 0 6.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 5      Cappan Pjotr BEL 1376 5.5 W - ½ 5.5 0.68 -0.18
9 4      Follesa Enrico BEL 1813 5.5 Z - 1 6.5 0.14 +0.86
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1438 47.5 Totaal 6.5 6.26 +0.24
Begin van de pagina
Verboven Wout (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1641
FIDE-ID251119
F-Elo1691
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Robijns Krieke BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Karpati Daniel BEL 1259 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Malfliet Alexander BEL 1464 6.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
4 1      De Reese Elias BEL 1593 7.5 W - 0 3.0 0.63 -0.63
5 4      Chen Jiaqi BEL 1368 7.5 Z - 0 3.0 0.87 -0.87
6 8      Roose Casimir BEL 1287 6.0 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
7 13      Frere Gustave BEL 0 3.5 Z ^ 1 4.5 0.92 +0.08
8 9      Burdot Louis LUX 1371 5.0 W ^ 1 5.5 0.87 +0.13
9 6      Cappan Pjotr BEL 1376 5.5 Z - 1 6.5 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1388 50.0 Totaal 6.5 7.70 -1.20
Begin van de pagina
Vanduyfhuys Igor (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo1627
FIDE-ID246212
F-Elo1802
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dewever Niel BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Wibowo Ruben BEL 1260 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 11      Brand Leonard BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Follesa Enrico BEL 1813 5.5 Z - ½ 2.5 0.48 +0.02
5 11      De Keukelaere Mathias BEL 0 4.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
6 7      Burdot Louis LUX 1371 5.0 Z ^ 0 3.5 0.92 -0.92
7 11      Dutre Wonder BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
8 8      Smolders Bavo BEL 1481 5.5 Z ^ 1 5.5 0.87 +0.13
9 5      Goossens Senne BEL 1496 5.5 W ^ 1 6.5 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1484 44.0 Totaal 6.5 7.73 -1.23
Begin van de pagina
Micciche Ruben (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14274
N-Elo1630
FIDE-ID246115
F-Elo1640
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Outryve Vincent BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Bladel Rune BEL 1213 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Bolz Jannis GER 1396 6.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 3      Goossens Senne BEL 1496 5.5 W - 1 4.0 0.69 +0.31
5 2      De Reese Elias BEL 1593 7.5 Z - 0 4.0 0.57 -0.57
6 3      Cappan Pjotr BEL 1376 5.5 W - 1 5.0 0.82 +0.18
7 3      Chen Jiaqi BEL 1368 7.5 Z - 0 5.0 0.83 -0.83
8 4      Roose Casimir BEL 1287 6.0 W - 0 5.0 0.89 -0.89
9 7      Knockaert Milo BEL 1259 5.0 Z - 1 6.0 0.91 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1373 49.0 Totaal 6.0 7.35 -1.35
Begin van de pagina
Bolz Jannis (Rank: 14)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16016
N-Elo1396
FIDE-ID16214897
F-Elo1396
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Dutre Wonder BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      De Nys Noa BEL 970 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Micciche Ruben BEL 1640 6.0 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 10      Wylleman Arjan BEL 1124 5.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
5 10      Knockaert Milo BEL 1259 5.0 W - 1 4.0 0.68 +0.32
6 5      Paes Martijn BEL 1382 5.0 Z - 0 4.0 0.52 -0.52
7 5      Burdot Louis LUX 1371 5.0 W - 1 5.0 0.53 +0.47
8 6      Wibowo Ruben BEL 1260 5.0 Z ^ 1 6.0 0.68 +0.32
9 3      De Reese Elias BEL 1593 7.5 W ^ 0 6.0 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1324 47.0 Totaal 6.0 5.53 +0.47
Begin van de pagina
Roose Casimir (Rank: 20)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14724
N-Elo1273
FIDE-ID248231
F-Elo1287
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Follesa Enrico BEL 1813 5.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 10      Talbot Romain BEL 1298 5.0 W - 0 1.5 0.48 -0.48
4 18      Vandermeulen Oscar BEL 0 5.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
5 12      Smolders Bavo BEL 1481 5.5 W v 1 3.5 0.25 +0.75
6 8      Verboven Wout BEL 1691 6.5 Z ^ ½ 4.0 0.08 +0.42
7 10      Pirard Isaak BEL 0 5.0 W v 1 5.0 0.92 +0.08
8 4      Micciche Ruben BEL 1640 6.0 Z v 1 6.0 0.11 +0.89
9 2      Akulov Mikhail BEL 1630 8.0 W - 0 6.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1592 51.5 Totaal 6.0 3.88 +2.12
Begin van de pagina
Malfliet Alexander (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1259
FIDE-ID252557
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Teerlinck Emerik BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Fiore Antoine BEL 1015 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Verboven Wout BEL 1691 6.5 W - 0 2.0 0.21 -0.21
4 8      Hamze Roman BEL 1195 4.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
5 8      Talbot Romain BEL 1298 5.0 W - 1 4.0 0.72 +0.28
6 2      Akulov Mikhail BEL 1630 8.0 Z - 0 4.0 0.28 -0.28
7 7      Wibowo Ruben BEL 1260 5.0 W ^ 0 4.0 0.76 -0.76
8 11      Dutre Wonder BEL 0 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
9 9      Wylleman Arjan BEL 1124 5.0 W - 1 6.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1316 45.5 Totaal 6.0 6.44 -0.44
Begin van de pagina
Zouaghi Amir (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1375
FIDE-ID249262
F-Elo1445
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Victor Julian BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 19      Dymkin Lev BEL 1179 0.5 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
3 12      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Wertz Yannick BEL 1174 5.0 Z v 1 3.0 0.83 +0.17
5 9      Wibowo Ruben BEL 1260 5.0 W - 1 4.0 0.74 +0.26
6 4      Chen Jiaqi BEL 1368 7.5 W - 0 4.0 0.61 -0.61
7 8      Karpati Daniel BEL 1259 5.0 Z - 1 5.0 0.74 +0.26
8 3      De Reese Elias BEL 1593 7.5 Z - 0 5.0 0.30 -0.30
9 10      Pirard Isaak BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1305 46.5 Totaal 6.0 5.98 -0.98
Begin van de pagina
Vanherck Jorre (Rank: 8)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15758
N-Elo1259
FIDE-ID252468
F-Elo1514
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Vidts Stan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Wertz Yannick BEL 1174 5.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 6      Burdot Louis LUX 1371 5.0 W - 0 2.0 0.69 -0.69
4 6      Debunne Lasse BEL 1198 5.0 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
5 5      Paes Martijn BEL 1382 5.0 W - 0 3.0 0.68 -0.68
6 10      Dewever Niel BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Goossens Senne BEL 1496 5.5 W - 0 4.0 0.53 -0.53
8 10      Robijns Krieke BEL 0 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
9 8      Vande Ginste Simon BEL 1150 5.0 W ^ 1 6.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1295 42.5 Totaal 6.0 7.31 -1.31
Begin van de pagina
Victor Julian (Rank: 50)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo0
FIDE-ID257257
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Zouaghi Amir BEL 1445 6.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 16      Burdot Louis LUX 1371 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 24      Fiore Antoine BEL 1015 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 15      Wibowo Ruben BEL 1260 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 16      Wertz Yannick BEL 1174 5.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 12      Talbot Romain BEL 1298 5.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 6      Dreelinck Jacob BEL 1507 6.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 14      Debunne Lasse BEL 1198 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
9 11      Paes Martijn BEL 1382 5.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1294 46.5 Totaal 6.0 0.72 +5.28
Begin van de pagina
Lepoutre Florian (Rank: 26)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16316
N-Elo1188
FIDE-ID252204
F-Elo1195
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 20      De Keukelaere Mathias BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 17      Kauschanski Nicolas GER 0 4.0 W ^ 0 1.0 0.92 -0.92
4 21      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      De Vidts Stan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 16      Pirard Isaak BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 17      Brand Leonard BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 15      Olieslager Max BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
9 12      Wibowo Ruben BEL 1260 5.0 W - 1 6.0 0.41 +0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1260 38.5 Totaal 6.0 7.77 -1.77
Begin van de pagina
Goossens Senne (Rank: 10)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15941
N-Elo1496
FIDE-ID254525
F-Elo1385
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Latowski Karol BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Wylleman Arjan BEL 1124 5.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 8      Wibowo Ruben BEL 1260 5.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
4 3      Micciche Ruben BEL 1640 6.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
5 7      Burdot Louis LUX 1371 5.0 W - ½ 3.5 0.67 -0.17
6 6      Karpati Daniel BEL 1259 5.0 W - 1 4.5 0.80 +0.20
7 4      Vanherck Jorre BEL 1514 6.0 Z ^ 1 5.5 0.47 +0.53
8 2      Nemegeer Arne BEL 1661 7.0 W v 0 5.5 0.28 -0.28
9 5      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 6.5 Z v 0 5.5 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1453 47.5 Totaal 5.5 5.29 +0.21
Begin van de pagina
Cappan Pjotr (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1322
FIDE-ID249300
F-Elo1376
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      De Reese Elias BEL 1593 7.5 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 12      Dewever Niel BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Follesa Enrico BEL 1813 5.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
6 3      Micciche Ruben BEL 1640 6.0 Z - 0 4.0 0.18 -0.18
7 9      Knockaert Milo BEL 1259 5.0 W - 1 5.0 0.66 +0.34
8 5      Dreelinck Jacob BEL 1507 6.5 Z - ½ 5.5 0.32 +0.18
9 6      Verboven Wout BEL 1691 6.5 W - 0 5.5 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1583 50.0 Totaal 5.5 4.36 +1.14
Begin van de pagina
Follesa Enrico (Rank: 1)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14386
N-Elo1732
FIDE-ID248690
F-Elo1813
Landbel  (bel)
Club(143) Temse
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Azirar Noe BEL 840 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Roose Casimir BEL 1287 6.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 9      Frere Gustave BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 5      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 6.5 W ^ ½ 3.0 0.52 -0.02
5 3      Cappan Pjotr BEL 1376 5.5 Z v 0 3.0 0.92 -0.92
6 9      Wylleman Arjan BEL 1124 5.0 W v ½ 3.5 0.92 -0.42
7 12      Van Bladel Rune BEL 1213 5.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
8 7      Paes Martijn BEL 1382 5.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
9 4      Dreelinck Jacob BEL 1507 6.5 W ^ 0 5.5 0.86 -0.86
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1316 47.0 Totaal 5.5 7.82 -2.32
Begin van de pagina
Smolders Bavo (Rank: 11)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1481
FIDE-ID257818
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Bastien Sidan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Andre Robin BEL 1049 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Nemegeer Arne BEL 1661 7.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
4 7      Van Bladel Rune BEL 1213 5.0 W - ½ 2.5 0.83 -0.33
5 12      Roose Casimir BEL 1287 6.0 Z - 0 2.5 0.75 -0.75
6 18      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 14      De Keukelaere Mathias BEL 0 4.5 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
8 8      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 6.5 W ^ 0 4.5 0.13 -0.13
9 13      Cotman Lothar BEL 1130 4.5 Z - 1 5.5 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1357 46.0 Totaal 5.5 6.54 -1.04
Begin van de pagina
Paes Martijn (Rank: 15)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1341
FIDE-ID251500
F-Elo1382
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Lambrecht Rune BEL 1005 4.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 4      Akulov Mikhail BEL 1630 8.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
4 11      Foissey Nathan BEL 1156 4.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
5 5      Vanherck Jorre BEL 1514 6.0 Z - 1 4.0 0.32 +0.68
6 5      Bolz Jannis GER 1396 6.0 W - 1 5.0 0.48 +0.52
7 2      Nemegeer Arne BEL 1661 7.0 Z - 0 5.0 0.16 -0.16
8 7      Follesa Enrico BEL 1813 5.5 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 11      Victor Julian BEL 0 6.0 Z v 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1453 50.5 Totaal 5.0 4.77 +0.23
Begin van de pagina
Burdot Louis (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16147
N-Elo1371
FIDE-ID4004760
F-Elo1371
Landlux  (lux)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Joseph Quinten BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Victor Julian BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Vanherck Jorre BEL 1514 6.0 Z - 1 3.0 0.31 +0.69
4 4      Akulov Mikhail BEL 1630 8.0 W - 0 3.0 0.18 -0.18
5 7      Goossens Senne BEL 1496 5.5 Z - ½ 3.5 0.33 +0.17
6 7      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 6.5 W - 1 4.5 0.08 +0.92
7 5      Bolz Jannis GER 1396 6.0 Z - 0 4.5 0.47 -0.47
8 9      Verboven Wout BEL 1691 6.5 Z v 0 4.5 0.13 -0.13
9 14      Dewever Niel BEL 0 5.0 W v ½ 5.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1588 53.5 Totaal 5.0 4.26 +0.74
Begin van de pagina
Wibowo Ruben (Rank: 21)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.15305
N-Elo1256
FIDE-ID248908
F-Elo1260
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Jortay Raphael BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 6.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 8      Goossens Senne BEL 1496 5.5 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
4 15      Victor Julian BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 9      Zouaghi Amir BEL 1445 6.0 Z - 0 3.0 0.26 -0.26
6 13      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Malfliet Alexander BEL 1464 6.0 Z - 1 5.0 0.24 +0.76
8 6      Bolz Jannis GER 1396 6.0 W - 0 5.0 0.32 -0.32
9 12      Lepoutre Florian BEL 1195 6.0 Z - 0 5.0 0.59 -0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1466 51.0 Totaal 5.0 4.45 +0.55
Begin van de pagina
Karpati Daniel (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.14738
N-Elo1117
FIDE-ID245925
F-Elo1259
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Olieslager Max BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Verboven Wout BEL 1691 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 16      Kauschanski Nicolas GER 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Dreelinck Jacob BEL 1507 6.5 W - 1 4.0 0.19 +0.81
6 6      Goossens Senne BEL 1496 5.5 Z - 0 4.0 0.20 -0.20
7 8      Zouaghi Amir BEL 1445 6.0 W v 0 4.0 0.26 -0.26
8 12      Pirard Isaak BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.92 -0.92
9 16      Dutre Wonder BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1534 44.5 Totaal 5.0 5.33 -0.33
Begin van de pagina
Knockaert Milo (Rank: 23)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.14651
N-Elo1259
FIDE-ID251658
F-Elo1219
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Weynjes Quinten BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Nemegeer Arne BEL 1661 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Robijns Krieke BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 17      Frere Gustave BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 10      Bolz Jannis GER 1396 6.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
6 14      Vandermeulen Oscar BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 9      Cappan Pjotr BEL 1376 5.5 Z - 0 4.0 0.34 -0.34
8 13      Teerlinck Emerik BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 7      Micciche Ruben BEL 1640 6.0 W - 0 5.0 0.09 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1518 44.0 Totaal 5.0 5.43 -0.43
Begin van de pagina
Wylleman Arjan (Rank: 33)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16297
N-Elo1124
FIDE-ID253618
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Delmeire Diego BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Goossens Senne BEL 1496 5.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 22      Joseph Quinten BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Bolz Jannis GER 1396 6.0 W - 0 2.0 0.17 -0.17
5 20      Kauschanski Nicolas GER 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Follesa Enrico BEL 1813 5.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 15      Debunne Lasse BEL 1198 5.0 W - ½ 4.0 0.40 +0.10
8 18      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 9      Malfliet Alexander BEL 1464 6.0 Z - 0 5.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1473 44.0 Totaal 5.0 4.55 +0.45
Begin van de pagina
Pirard Isaak (Rank: 69)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.15939
N-Elo0
FIDE-ID255661
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Cotman Lothar BEL 1130 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 17      Chen Jiaqi BEL 1368 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 23      Andre Robin BEL 1049 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 31      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 25      Haselhuhn Oskar BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 16      Lepoutre Florian BEL 1195 6.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
7 10      Roose Casimir BEL 1287 6.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
8 12      Karpati Daniel BEL 1259 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
9 10      Zouaghi Amir BEL 1445 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1247 46.0 Totaal 5.0 1.56 +3.44
Begin van de pagina
Debunne Lasse (Rank: 25)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1150
FIDE-ID247529
F-Elo1198
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Van Parys Dago BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Akulov Mikhail BEL 1630 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Vanherck Jorre BEL 1514 6.0 W - 0 2.0 0.13 -0.13
5 13      Van Bladel Rune BEL 1213 5.0 Z - 1 3.0 0.48 +0.52
6 15      Frere Gustave BEL 0 3.5 W ^ ½ 3.5 0.92 -0.42
7 15      Wylleman Arjan BEL 1124 5.0 Z ^ ½ 4.0 0.60 -0.10
8 14      Victor Julian BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
9 18      Teerlinck Emerik BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1370 44.5 Totaal 5.0 5.89 -0.89
Begin van de pagina
Van Bladel Rune (Rank: 24)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15542
N-Elo1151
FIDE-ID253499
F-Elo1213
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Kauschanski Nicolas GER 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Micciche Ruben BEL 1640 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Van Vaerenbergh Thygo BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Smolders Bavo BEL 1481 5.5 Z - ½ 2.5 0.17 +0.33
5 13      Debunne Lasse BEL 1198 5.0 W - 0 2.5 0.52 -0.52
6 19      De Nys Noa BEL 970 4.5 Z v 1 3.5 0.80 +0.20
7 12      Follesa Enrico BEL 1813 5.5 W v 0 3.5 0.08 -0.08
8 19      De Keukelaere Mathias BEL 0 4.5 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
9 17      Olieslager Max BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1420 42.5 Totaal 5.0 5.33 -0.33
Begin van de pagina
Talbot Romain (Rank: 19)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.14579
N-Elo1169
FIDE-ID248363
F-Elo1298
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 18      Frere Gustave BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 10      Roose Casimir BEL 1287 6.0 Z - 1 2.0 0.52 +0.48
4 14      Andre Robin BEL 1049 4.5 W ^ 1 3.0 0.81 +0.19
5 8      Malfliet Alexander BEL 1464 6.0 Z ^ 0 3.0 0.28 -0.28
6 12      Victor Julian BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 16      Teerlinck Emerik BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 21      Foulon Thales BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 15      Brand Leonard BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 40.0 Totaal 5.0 7.13 -2.13
Begin van de pagina
Dewever Niel (Rank: 39)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo0
FIDE-ID259543
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Jortay Raphael BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 27      Azirar Noe BEL 840 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 12      Cappan Pjotr BEL 1376 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 22      Joseph Quinten BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Vanherck Jorre BEL 1514 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 22      Kauschanski Nicolas GER 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 17      Cotman Lothar BEL 1130 4.5 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
9 14      Burdot Louis LUX 1371 5.0 Z - ½ 5.0 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1338 43.5 Totaal 5.0 1.98 +3.02
Begin van de pagina
Vandermeulen Oscar (Rank: 71)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo0
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Andre Robin BEL 1049 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Bastien Sidan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 21      Cotman Lothar BEL 1130 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 18      Roose Casimir BEL 1287 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 24      Van Vaerenbergh Thygo BEL 0 3.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Knockaert Milo BEL 1259 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 24      De Nys Noa BEL 970 4.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 16      Vande Ginste Simon BEL 1150 5.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
9 23      Robijns Krieke BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1140 40.0 Totaal 5.0 1.98 +3.02
Begin van de pagina
Vergauwen Floris (Rank: 63)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.15669
N-Elo0
FIDE-ID254452
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Lepoutre Florian BEL 1195 6.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 15      Cappan Pjotr BEL 1376 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Zouaghi Amir BEL 1445 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 29      Foulon Thales BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 21      Andre Robin BEL 1049 4.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 18      Smolders Bavo BEL 1481 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 23      Robijns Krieke BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
8 23      Foissey Nathan BEL 1156 4.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
9 22      Azirar Noe BEL 840 4.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1220 42.5 Totaal 5.0 1.56 +3.44
Begin van de pagina
Wertz Yannick (Rank: 29)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.15457
N-Elo1024
FIDE-ID253880
F-Elo1174
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Haselhuhn Oskar BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Vanherck Jorre BEL 1514 6.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 19      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Zouaghi Amir BEL 1445 6.0 W - 0 2.0 0.17 -0.17
5 16      Victor Julian BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 21      Foulon Thales BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 18      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 20      Frere Gustave BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 20      Kauschanski Nicolas GER 0 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1479 41.0 Totaal 5.0 6.73 -1.73
Begin van de pagina
Van Steertegem Maxim (Rank: 57)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.15672
N-Elo0
FIDE-ID255483
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Roose Casimir BEL 1287 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Robijns Krieke BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Van Outryve Vincent BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 25      Azirar Noe BEL 840 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 18      Vande Ginste Simon BEL 1150 5.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 13      Wibowo Ruben BEL 1260 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 18      Wertz Yannick BEL 1174 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 18      Wylleman Arjan BEL 1124 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 19      Hamze Roman BEL 1195 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1147 39.0 Totaal 5.0 1.56 +3.44
Begin van de pagina
Vande Ginste Simon (Rank: 31)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.13062
N-Elo1150
FIDE-ID248380
F-Elo1114
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Frere Gustave BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 21      Joseph Quinten BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 29      Delmeire Diego BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 22      Jortay Raphael BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 18      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 23      Bastien Sidan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 20      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 16      Vandermeulen Oscar BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 8      Vanherck Jorre BEL 1514 6.0 Z - 0 5.0 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1514 37.5 Totaal 5.0 7.46 -2.46
Begin van de pagina
De Keukelaere Mathias (Rank: 65)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.15771
N-Elo0
FIDE-ID255246
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Dymkin Lev BEL 1179 0.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 20      Lepoutre Florian BEL 1195 6.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 28      Georges Gaspard BEL 0 3.0 Z v 1 1.5 0.50 +0.50
4 19      Haselhuhn Oskar BEL 0 3.5 W v 1 2.5 0.50 +0.50
5 11      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 6.5 Z ^ 0 2.5 0.08 -0.08
6 20      Hamze Roman BEL 1195 4.0 W - 1 3.5 0.08 +0.92
7 14      Smolders Bavo BEL 1481 5.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
8 19      Van Bladel Rune BEL 1213 5.0 W v ½ 4.0 0.08 +0.42
9 21      Andre Robin BEL 1049 4.5 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1302 38.5 Totaal 4.5 1.56 +2.94
Begin van de pagina
Cotman Lothar (Rank: 32)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo945
FIDE-ID255173
F-Elo1130
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Pirard Isaak BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 22      Pinet Justin BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 21      Vandermeulen Oscar BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 20      De Nys Noa BEL 970 4.5 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
5 19      Olieslager Max BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 17      Dutre Wonder BEL 0 4.0 Z ^ 0 3.0 0.92 -0.92
7 21      De Vidts Stan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 17      Dewever Niel BEL 0 5.0 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
9 13      Smolders Bavo BEL 1481 5.5 W - 0 4.5 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1225 38.0 Totaal 4.5 7.26 -2.76
Begin van de pagina
Andre Robin (Rank: 34)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.16989
N-Elo1049
FIDE-ID256900
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Vandermeulen Oscar BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Smolders Bavo BEL 1481 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 23      Pirard Isaak BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 14      Talbot Romain BEL 1298 5.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
5 21      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 24      De Vidts Stan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 25      Haselhuhn Oskar BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 24      Joseph Quinten BEL 0 4.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
9 21      De Keukelaere Mathias BEL 0 4.5 W ^ ½ 4.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1389 40.5 Totaal 4.5 6.71 -2.21
Begin van de pagina
De Nys Noa (Rank: 37)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.17171
N-Elo970
FIDE-ID255912
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Xing Daniel BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Bolz Jannis GER 1396 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 26      Haselhuhn Oskar BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 20      Cotman Lothar BEL 1130 4.5 W - 0 1.5 0.29 -0.29
5 26      Lambrecht Rune BEL 1005 4.0 Z v 1 2.5 0.45 +0.55
6 19      Van Bladel Rune BEL 1213 5.0 W v 0 2.5 0.20 -0.20
7 24      Vandermeulen Oscar BEL 0 5.0 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
8 30      Latowski Karol BEL 0 2.0 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
9 24      Frere Gustave BEL 0 3.5 Z v 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1186 36.5 Totaal 4.5 5.62 -1.12
Begin van de pagina
Teerlinck Emerik (Rank: 49)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.16546
N-Elo0
FIDE-ID259276
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Malfliet Alexander BEL 1464 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Delmeire Diego BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 25      Lambrecht Rune BEL 1005 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 13      Chen Jiaqi BEL 1368 7.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Hamze Roman BEL 1195 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 11      Dreelinck Jacob BEL 1507 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 16      Talbot Romain BEL 1298 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 13      Knockaert Milo BEL 1259 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 18      Debunne Lasse BEL 1198 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1286 46.0 Totaal 4.0 1.14 +2.86
Begin van de pagina
Dutre Wonder (Rank: 51)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo0
FIDE-ID259411
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bolz Jannis GER 1396 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Georges Gaspard BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 36      Bastien Sidan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 32      Xing Daniel BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Foissey Nathan BEL 1156 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 17      Cotman Lothar BEL 1130 4.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 11      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 6.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 11      Malfliet Alexander BEL 1464 6.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
9 16      Karpati Daniel BEL 1259 5.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1367 41.0 Totaal 4.0 1.98 +2.02
Begin van de pagina
Kauschanski Nicolas (Rank: 61)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.16649
N-Elo0
FIDE-ID16230639
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Van Bladel Rune BEL 1213 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Foulon Thales BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Lepoutre Florian BEL 1195 6.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 16      Karpati Daniel BEL 1259 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 20      Wylleman Arjan BEL 1124 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 29      Van Vaerenbergh Thygo BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 22      Dewever Niel BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 25      Fiore Antoine BEL 1015 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
9 20      Wertz Yannick BEL 1174 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1163 41.5 Totaal 4.0 1.98 +2.02
Begin van de pagina
Hamze Roman (Rank: 27)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.16019
N-Elo1195
FIDE-ID252913
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Vedernikov Vladimir BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Reese Elias BEL 1593 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Olieslager Max BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Malfliet Alexander BEL 1464 6.0 W - 0 2.0 0.17 -0.17
5 15      Teerlinck Emerik BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 20      De Keukelaere Mathias BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 26      Pinet Justin BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
8 22      Bastien Sidan BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
9 19      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1528 39.0 Totaal 4.0 6.69 -2.69
Begin van de pagina
Olieslager Max (Rank: 59)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.17588
N-Elo0
FIDE-ID257370
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Karpati Daniel BEL 1259 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Van Outryve Vincent BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Hamze Roman BEL 1195 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 26      Robijns Krieke BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Cotman Lothar BEL 1130 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 26      Azirar Noe BEL 840 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 19      Foissey Nathan BEL 1156 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
8 15      Lepoutre Florian BEL 1195 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 17      Van Bladel Rune BEL 1213 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1141 37.5 Totaal 4.0 1.56 +2.44
Begin van de pagina
Foissey Nathan (Rank: 30)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.14718
N-Elo1156
FIDE-ID245852
F-Elo1058
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Goffinon Tom BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Dreelinck Jacob BEL 1507 6.5 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 20      De Vidts Stan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Paes Martijn BEL 1382 5.0 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
5 17      Dutre Wonder BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 22      Pinet Justin BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 19      Olieslager Max BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
8 23      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
9 26      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1444 36.0 Totaal 4.0 6.76 -2.76
Begin van de pagina
Robijns Krieke (Rank: 40)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo0
FIDE-ID257923
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Verboven Wout BEL 1691 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Knockaert Milo BEL 1259 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 26      Olieslager Max BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 29      Jortay Raphael BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 27      Van Parys Dago BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 23      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Vanherck Jorre BEL 1514 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 23      Vandermeulen Oscar BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1488 44.5 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
Brand Leonard (Rank: 41)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.17860
N-Elo0
FIDE-ID258318
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Nemegeer Arne BEL 1661 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Weynjes Quinten BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      Van Parys Dago BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 23      Frere Gustave BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 28      Joseph Quinten BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Lepoutre Florian BEL 1195 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 27      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 15      Talbot Romain BEL 1298 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1489 43.0 Totaal 4.0 2.82 +1.18
Begin van de pagina
Joseph Quinten (Rank: 54)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.16847
N-Elo0
FIDE-ID255629
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Burdot Louis LUX 1371 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Vande Ginste Simon BEL 1150 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 22      Wylleman Arjan BEL 1124 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Fiore Antoine BEL 1015 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 22      Dewever Niel BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 28      Brand Leonard BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 31      Latowski Karol BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 24      Andre Robin BEL 1049 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 29      De Vidts Stan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1141 37.5 Totaal 4.0 2.40 +1.60
Begin van de pagina
Azirar Noe (Rank: 38)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.17320
N-Elo840
FIDE-ID256080
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Follesa Enrico BEL 1813 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 27      Dewever Niel BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 25      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 27      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 26      Olieslager Max BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
7 28      Jortay Raphael BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
8 26      De Vidts Stan BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 22      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1813 37.5 Totaal 4.0 7.44 -3.44
Begin van de pagina
Kaminskiy Volodimyr (Rank: 52)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo0
FIDE-ID256587
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Paes Martijn BEL 1382 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 36      Dias Theodore BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Wertz Yannick BEL 1174 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 21      Lepoutre Florian BEL 1195 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 33      Georges Gaspard BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 25      Fiore Antoine BEL 1015 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 20      Vande Ginste Simon BEL 1150 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 27      Brand Leonard BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 31      Xing Daniel BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1183 37.0 Totaal 4.0 2.40 +1.60
Begin van de pagina
Fiore Antoine (Rank: 35)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.15590
N-Elo1015
FIDE-ID250023
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Georges Gaspard BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Malfliet Alexander BEL 1464 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 24      Victor Julian BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 23      Joseph Quinten BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 28      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 25      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 27      Dias Theodore BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 25      Kauschanski Nicolas GER 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
9 25      Haselhuhn Oskar BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1464 35.5 Totaal 4.0 7.44 -3.44
Begin van de pagina
Lambrecht Rune (Rank: 36)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.14234
N-Elo1005
FIDE-ID249297
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Dias Theodore BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Paes Martijn BEL 1382 5.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 25      Teerlinck Emerik BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 24      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 26      De Nys Noa BEL 970 4.5 W - 0 1.5 0.55 -0.55
6 31      Jortay Raphael BEL 0 4.0 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
7 33      Goffinon Tom BEL 0 3.5 W v 1 2.5 0.92 +0.08
8 28      Xing Daniel BEL 0 3.0 Z v ½ 3.0 0.92 -0.42
9 27      Weynjes Quinten BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1176 32.0 Totaal 4.0 7.08 -3.08
Begin van de pagina
Van Parys Dago (Rank: 62)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.17461
N-Elo0
FIDE-ID257419
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Debunne Lasse BEL 1198 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Van Vaerenbergh Thygo BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      Dias Theodore BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 27      Brand Leonard BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 31      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 27      Robijns Krieke BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 30      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 33      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 30      Bastien Sidan BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1198 30.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Jortay Raphael (Rank: 58)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.14476
N-Elo0
FIDE-ID254673
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Wibowo Ruben BEL 1260 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Dewever Niel BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 35      Latowski Karol BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 22      Vande Ginste Simon BEL 1150 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 29      Robijns Krieke BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 31      Lambrecht Rune BEL 1005 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
7 28      Azirar Noe BEL 840 4.0 Z ^ 0 2.0 0.08 -0.08
8 34      Dias Theodore BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 28      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1063 34.0 Totaal 4.0 2.82 +1.18
Begin van de pagina
Frere Gustave (Rank: 68)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.17778
N-Elo0
FIDE-ID258938
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Vande Ginste Simon BEL 1150 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 18      Talbot Romain BEL 1298 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 9      Follesa Enrico BEL 1813 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 17      Knockaert Milo BEL 1259 5.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
5 23      Brand Leonard BEL 0 4.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 15      Debunne Lasse BEL 1198 5.0 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 13      Verboven Wout BEL 1691 6.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
8 20      Wertz Yannick BEL 1174 5.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
9 24      De Nys Noa BEL 970 4.5 W v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1319 45.5 Totaal 3.5 1.14 +2.36
Begin van de pagina
Haselhuhn Oskar (Rank: 66)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.16962
N-Elo0
FIDE-ID258997
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Wertz Yannick BEL 1174 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Latowski Karol BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 26      De Nys Noa BEL 970 4.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 19      De Keukelaere Mathias BEL 0 4.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
5 25      Pirard Isaak BEL 0 5.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 30      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
7 25      Andre Robin BEL 1049 4.5 W ^ 0 2.5 0.08 -0.08
8 29      Van Vaerenbergh Thygo BEL 0 3.5 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
9 25      Fiore Antoine BEL 1015 4.0 W v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1052 36.0 Totaal 3.5 2.82 +0.68
Begin van de pagina
Van Vaerenbergh Thygo (Rank: 43)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.15728
N-Elo0
FIDE-ID252590
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akulov Mikhail BEL 1630 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Van Parys Dago BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Van Bladel Rune BEL 1213 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 28      Weynjes Quinten BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 24      Vandermeulen Oscar BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 29      Kauschanski Nicolas GER 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 29      Xing Daniel BEL 0 3.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 29      Haselhuhn Oskar BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 32      Georges Gaspard BEL 0 3.0 Z - 1FF 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1421 38.5 Totaal 3.5 3.16 -0.66
Begin van de pagina
Goffinon Tom (Rank: 67)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.15908
N-Elo0
FIDE-ID255602
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Foissey Nathan BEL 1156 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      Xing Daniel BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 35      Bastien Sidan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 36      Van Outryve Vincent BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 34      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 33      Lambrecht Rune BEL 1005 4.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
8        Bye           1 2.5    
9 33      Pinet Justin BEL 0 2.0 W v 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1080 23.0 Totaal 3.5 3.16 -0.66
Begin van de pagina
De Vidts Stan (Rank: 45)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.16291
N-Elo0
FIDE-ID255548
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vanherck Jorre BEL 1514 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Vedernikov Vladimir BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Foissey Nathan BEL 1156 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 30      Georges Gaspard BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Lepoutre Florian BEL 1195 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 24      Andre Robin BEL 1049 4.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 21      Cotman Lothar BEL 1130 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 26      Azirar Noe BEL 840 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 29      Joseph Quinten BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1147 39.0 Totaal 3.0 1.98 +1.02
Begin van de pagina
Foulon Thales (Rank: 44)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Reese Elias BEL 1593 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Kauschanski Nicolas GER 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Pinet Justin BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 29      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 30      Weynjes Quinten BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 21      Wertz Yannick BEL 1174 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 30      Van Parys Dago BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 21      Talbot Romain BEL 1298 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 28      Jortay Raphael BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1355 39.5 Totaal 3.0 3.24 -0.24
Begin van de pagina
De Kneef Thibo (Rank: 53)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.16692
N-Elo0
FIDE-ID257338
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Cappan Pjotr BEL 1376 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 37      Xing Daniel BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Karpati Daniel BEL 1259 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      Lambrecht Rune BEL 1005 4.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 27      Azirar Noe BEL 840 4.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
6 30      Haselhuhn Oskar BEL 0 3.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
7 34      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 Z v ½ 2.0 0.50 +0.00
8 31      Vedernikov Vladimir BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 26      Foissey Nathan BEL 1156 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1127 35.0 Totaal 3.0 2.40 +0.60
Begin van de pagina
Bastien Sidan (Rank: 48)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo0
FIDE-ID259292
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Smolders Bavo BEL 1481 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Vandermeulen Oscar BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 36      Dutre Wonder BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 35      Goffinon Tom BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 32      Vedernikov Vladimir BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Vande Ginste Simon BEL 1150 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 32      Delmeire Diego BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 22      Hamze Roman BEL 1195 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 30      Van Parys Dago BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1275 37.0 Totaal 3.0 3.24 -0.24
Begin van de pagina
Xing Daniel (Rank: 74)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo0
FIDE-ID259373
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      De Nys Noa BEL 970 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 37      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      Goffinon Tom BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 32      Dutre Wonder BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 35      Latowski Karol BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 36      Vedernikov Vladimir BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 29      Van Vaerenbergh Thygo BEL 0 3.5 W v ½ 2.5 0.50 +0.00
8 28      Lambrecht Rune BEL 1005 4.0 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
9 31      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0987 31.5 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Georges Gaspard (Rank: 72)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.15569
N-Elo0
FIDE-ID255467
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Fiore Antoine BEL 1015 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Dutre Wonder BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 28      De Keukelaere Mathias BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 30      De Vidts Stan BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 33      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 33      Latowski Karol BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 35      Van Outryve Vincent BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 32      Pinet Justin BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 32      Van Vaerenbergh Thygo BEL 0 3.5 W - 0ff 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1015 28.0 Totaal 3.0 3.58 -0.58
Begin van de pagina
Weynjes Quinten (Rank: 60)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.16325
N-Elo0
FIDE-ID252654
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Knockaert Milo BEL 1259 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Brand Leonard BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 34      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 28      Van Vaerenbergh Thygo BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 30      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 35      Dias Theodore BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 36      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 35      Delmeire Diego BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 27      Lambrecht Rune BEL 1005 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1132 30.5 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Neirynck Jasper (Rank: 46)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.17987
N-Elo0
FIDE-ID259314
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dreelinck Jacob BEL 1507 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Goffinon Tom BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Debunne Lasse BEL 1198 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 31      Pirard Isaak BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 31      Van Parys Dago BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 32      Delmeire Diego BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 36      Weynjes Quinten BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 36      Van Outryve Vincent BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
9 34      Dias Theodore BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1352 33.0 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Ghyselinck Tycho (Rank: 56)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.16544
N-Elo0
FIDE-ID259268
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Talbot Romain BEL 1298 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Azirar Noe BEL 840 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 34      Weynjes Quinten BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 34      Latowski Karol BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 28      Fiore Antoine BEL 1015 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 34      Goffinon Tom BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 34      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 W - ½ 2.0 0.50 +0.00
8 33      Van Parys Dago BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1051 28.5 Totaal 3.0 2.74 -0.74
Begin van de pagina
Delmeire Diego (Rank: 70)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.16816
N-Elo0
FIDE-ID255564
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Wylleman Arjan BEL 1124 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Teerlinck Emerik BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Vande Ginste Simon BEL 1150 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 36      Pinet Justin BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 32      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
7 32      Bastien Sidan BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
8 35      Weynjes Quinten BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 36      Van Outryve Vincent BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1137 26.0 Totaal 3.0 3.16 -1.16
Begin van de pagina
Vedernikov Vladimir (Rank: 64)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.19073
N-Elo0
FIDE-ID259454
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Hamze Roman BEL 1195 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      De Vidts Stan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Afwezig           0 0.0    
4 33      Van Outryve Vincent BEL 0 1.0 W v 1 1.0 0.50 +0.50
5 32      Bastien Sidan BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 36      Xing Daniel BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 31      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
9 35      Latowski Karol BEL 0 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1195 19.0 Totaal 3.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Pinet Justin (Rank: 55)

Rangschikking70
GeslachtM
Stamnr.19031
N-Elo0
FIDE-ID259420
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Chen Jiaqi BEL 1368 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Cotman Lothar BEL 1130 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 30      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 36      Delmeire Diego BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 34      Dias Theodore BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 22      Foissey Nathan BEL 1156 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 26      Hamze Roman BEL 1195 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 32      Georges Gaspard BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 33      Goffinon Tom BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1212 34.5 Totaal 2.0 2.82 -0.82
Begin van de pagina
Dias Theodore (Rank: 73)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.14758
N-Elo0
FIDE-ID255580
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Lambrecht Rune BEL 1005 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 36      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      Van Parys Dago BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 34      Pinet Justin BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 35      Weynjes Quinten BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 27      Fiore Antoine BEL 1015 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 34      Jortay Raphael BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 34      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1010 28.0 Totaal 2.0 3.16 -2.16
Begin van de pagina
Latowski Karol (Rank: 47)

Rangschikking72
GeslachtM
Stamnr.16338
N-Elo0
FIDE-ID259306
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Goossens Senne BEL 1496 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Haselhuhn Oskar BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 35      Jortay Raphael BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 34      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 35      Xing Daniel BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 33      Georges Gaspard BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 31      Joseph Quinten BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 30      De Nys Noa BEL 970 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
9 35      Vedernikov Vladimir BEL 0 3.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1233 33.5 Totaal 2.0 3.66 -1.66
Begin van de pagina
Van Outryve Vincent (Rank: 42)

Rangschikking73
GeslachtM
Stamnr.17589
N-Elo0
FIDE-ID259403
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Micciche Ruben BEL 1640 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Olieslager Max BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 33      Vedernikov Vladimir BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 36      Goffinon Tom BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 35      Georges Gaspard BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
8 36      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
9 36      Delmeire Diego BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1640 30.5 Totaal 1.0 3.58 -3.58
Begin van de pagina
Dymkin Lev (Rank: 28)

Rangschikking74
GeslachtM
Stamnr.17266
N-Elo1179
FIDE-ID255092
F-Elo1179
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      De Keukelaere Mathias BEL 0 4.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 19      Zouaghi Amir BEL 1445 6.0 Z - 0ff 0.5 0.00 +0.00
3        Afwezig           0 0.5    
4        Afwezig           0 0.5    
5        Afwezig           0 0.5    
6        Afwezig           0 0.5    
7        Afwezig           0 0.5    
8        Afwezig           0 0.5    
9        Afwezig           0 0.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1445 10.5 Totaal 0.5 0.92 -0.42
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Akulov Mikhail 6 1630 1734 8.0 57 W 1 27 Z 1 20 W 1 21 Z 1 4 Z ½ 11 W 1 2 W 1 3 Z ½ 10 Z 1 41.5 52.00 44.75 7 5
2 De Reese Elias 7 1593 1743 7.5 60 Z 1 43 W 1 17 Z 1 6 Z 1 8 W 1 4 W ½ 1 Z 0 12 W 1 9 Z 1 40.0 51.50 40.00 7 5
3 Chen Jiaqi 18 1368 1659 7.5 70 W 1 26 Z 1 5 W 0 40 Z 1 6 W 1 12 Z 1 8 W 1 1 W ½ 4 Z 1 37.0 50.50 40.00 7 4
4 Nemegeer Arne 4 1661 1653 7.0 47 W 1 24 Z 1 19 W 1 5 Z 1 1 W ½ 2 Z ½ 20 W 1 16 Z 1 3 W 0 39.5 54.50 39.25 6 4
5 Dreelinck Jacob 9 1507 1494 6.5 66 Z 1 45 W 1 3 Z 1 4 W 0 23 Z 0 40 W 1 14 Z 1 17 W ½ 18 Z 1 33.0 47.50 32.75 6 5
6 Verboven Wout 3 1691 1537 6.5 46 Z 1 23 W 1 11 Z 1 2 W 0 3 Z 0 10 W ½ 55 Z 1 21 W 1 17 Z 1 32.0 50.00 32.00 6 5
7 Vanduyfhuys Igor 2 1802 1633 6.5 30 W 1 22 Z 0 47 W 1 18 Z ½ 36 W 1 21 Z 0 41 W 1 19 Z 1 16 W 1 30.0 44.00 31.25 6 4
8 Micciche Ruben 5 1640 1479 6.0 73 Z 1 28 W 1 9 Z 1 16 W 1 2 Z 0 17 W 1 3 Z 0 10 W 0 24 Z 1 35.0 48.50 27.50 6 5
9 Bolz Jannis 14 1396 1408 6.0 41 W 1 39 Z 1 8 W 0 25 Z 1 24 W 1 20 Z 0 21 W 1 22 Z 1 2 W 0 33.0 47.00 28.50 6 4
10 Roose Casimir 20 1287 1460 6.0 34 W 1 18 Z ½ 29 W 0 31 Z 1 19 W 1 6 Z ½ 26 W 1 8 Z 1 1 W 0 31.0 51.50 32.50 5 4
11 Malfliet Alexander 12 1464 1383 6.0 40 W 1 51 Z 1 6 W 0 43 Z 1 29 W 1 1 Z 0 22 W 0 41 Z 1 25 W 1 31.0 45.50 26.00 6 4
12 Zouaghi Amir 13 1445 1311 6.0 14 Z 0 74 W 1FF 32 W 1 33 Z 1 22 W 1 3 W 0 23 Z 1 2 Z 0 26 W 1 30.0 49.50 28.50 5 4
13 Vanherck Jorre 8 1514 1352 6.0 59 W 1 33 Z 1 21 W 0 27 Z 1 20 W 0 30 Z 1 16 W 0 46 Z 1 35 W 1 30.0 42.50 27.00 6 4
14 Victor Julian 50 0 1411 6.0 12 W 1 21 Z 0 51 W 1 22 Z 0 33 W 1 29 Z 1 5 W 0 27 Z 1 20 W 1 28.0 46.00 29.50 6 4
15 Lepoutre Florian 26 1195 964 6.0 32 W 0 36 Z 1 42 W 0 50 Z 1 59 W 1 26 Z 0 47 W 1 44 Z 1 22 W 1 25.0 38.50 24.50 6 4
16 Goossens Senne 10 1496 1494 5.5 72 W 1 25 Z 1 22 W 1 8 Z 0 21 W ½ 23 W 1 13 Z 1 4 W 0 7 Z 0 33.5 47.50 25.50 5 4
17 Cappan Pjotr 16 1376 1457 5.5 61 W 1 32 Z 1 2 W 0 30 Z 1 18 W 1 8 Z 0 24 W 1 5 Z ½ 6 W 0 32.0 50.00 26.75 5 4
18 Follesa Enrico 1 1813 1547 5.5 49 Z 1 10 W ½ 55 Z 1 7 W ½ 17 Z 0 25 W ½ 28 Z 1 20 Z 1 5 W 0 30.0 47.00 26.25 4 5
19 Smolders Bavo 11 1481 1349 5.5 62 Z 1 38 W 1 4 Z 0 28 W ½ 10 Z 0 32 Z 1 36 W 1 7 W 0 37 Z 1 28.0 46.00 24.00 5 5
20 Paes Martijn 15 1382 1381 5.0 50 Z 1 52 W 1 1 Z 0 45 W 1 13 Z 1 9 W 1 4 Z 0 18 W 0 14 Z 0 32.0 50.50 24.00 5 5
21 Burdot Louis 17 1371 1415 5.0 48 Z 1 14 W 1 13 Z 1 1 W 0 16 Z ½ 7 W 1 9 Z 0 6 Z 0 30 W ½ 31.0 53.50 27.75 4 5
22 Wibowo Ruben 21 1260 1284 5.0 54 Z 1 7 W 1 16 Z 0 14 W 1 12 Z 0 34 W 1 11 Z 1 9 W 0 15 Z 0 30.0 50.50 27.50 5 5
23 Karpati Daniel 22 1259 1192 5.0 44 W 1 6 Z 0 61 W 1 42 Z 1 5 W 1 16 Z 0 12 W 0 26 Z 0 41 W 1 28.0 44.00 21.50 5 4
24 Knockaert Milo 23 1259 1188 5.0 65 Z 1 4 W 0 46 Z 1 55 W 1 9 Z 0 31 W 1 17 Z 0 40 W 1 8 W 0 28.0 44.00 19.50 5 4
25 Wylleman Arjan 33 1124 1144 5.0 68 Z 1 16 W 0 48 Z 1 9 W 0 42 Z 1 18 Z ½ 27 W ½ 34 W 1 11 Z 0 26.5 43.50 20.75 4 5
26 Pirard Isaak 69 0 1006 5.0 37 Z 1 3 W 0 38 Z 0 66 W 1 56 Z 1 15 W 1 10 Z 0 23 W 1 12 Z 0 26.0 45.50 22.00 5 5
27 Debunne Lasse 25 1198 1085 5.0 53 Z 1 1 W 0 66 Z 1 13 W 0 28 Z 1 55 W ½ 25 Z ½ 14 W 0 40 Z 1 25.5 44.50 20.25 4 5
28 Van Bladel Rune 24 1213 1161 5.0 42 W 1 8 Z 0 57 W 1 19 Z ½ 27 W 0 39 Z 1 18 W 0 36 Z ½ 44 W 1 25.0 42.00 20.50 4 4
29 Talbot Romain 19 1298 1057 5.0 67 Z 1 55 W 0 10 Z 1 38 W 1 11 Z 0 14 W 0 40 Z 0 60 W 1 47 Z 1 25.0 39.50 20.00 5 5
30 Dewever Niel 39 0 929 5.0 7 Z 0 54 W 1 49 Z 1 17 W 0 48 Z 1 13 W 0 42 Z 1 37 W ½ 21 Z ½ 24.5 43.50 20.75 4 5
31 Vandermeulen Oscar 71 0 797 5.0 38 Z 0 62 W 1 37 Z 1 10 W 0 57 W 1 24 Z 0 39 W 1 35 Z 0 46 W 1 24.0 39.50 19.00 5 4
32 Vergauwen Floris 63 0 985 5.0 15 Z 1 17 W 0 12 Z 0 60 W 1 38 Z 1 19 W 0 46 Z 0 45 W 1 49 Z 1 23.0 42.00 21.50 5 5
33 Wertz Yannick 29 1174 967 5.0 56 Z 1 13 W 0 50 Z 1 12 W 0 14 Z 0 60 W 1 34 Z 0 55 W 1 42 Z 1 23.0 40.50 18.00 5 5
34 Van Steertegem Maxim 57 0 928 5.0 10 Z 0 46 W 0 73 Z 1 49 W 1 35 W 1 22 Z 0 33 W 1 25 Z 0 43 W 1 22.0 38.50 18.50 5 4
35 Vande Ginste Simon 31 1150 871 5.0 55 Z 0 48 W 0 68 Z 1 54 W 1 34 Z 0 62 W 1 50 Z 1 31 W 1 13 Z 0 22.0 37.00 18.50 5 5
36 De Keukelaere Mathias 65 0 1013 4.5 74 Z ½ 15 W 0 64 Z 1 56 W 1 7 Z 0 43 W 1 19 Z 0 28 W ½ 38 Z ½ 23.0 39.50 16.25 3 5
37 Cotman Lothar 32 1130 840 4.5 26 W 0 70 Z 1 31 W 0 39 Z 1 44 W 1 41 Z 0 59 W 1 30 Z ½ 19 W 0 23.0 38.00 16.00 4 4
38 Andre Robin 34 1049 810 4.5 31 W 1 19 Z 0 26 W 1 29 Z 0 32 W 0 59 Z 0 56 Z 1 48 W 1 36 W ½ 21.5 40.50 19.75 4 4
39 De Nys Noa 37 970 841 4.5 63 Z 1 9 W 0 56 Z ½ 37 W 0 52 Z 1 28 W 0 31 Z 0 72 W 1 55 Z 1 20.5 36.50 14.25 4 5
40 Teerlinck Emerik 49 0 1101 4.0 11 Z 0 68 W 1 52 Z 1 3 W 0 43 W 1 5 Z 0 29 W 1 24 Z 0 27 W 0 23.0 45.50 15.50 4 4
41 Dutre Wonder 51 0 869 4.0 9 Z 0 64 W 0 62 Z 1 63 W 1 45 Z 1 37 W 1 7 Z 0 11 W 0 23 Z 0 22.0 41.50 14.50 4 5
42 Kauschanski Nicolas 61 0 733 4.0 28 Z 0 60 W 1 15 Z 1 23 W 0 25 W 0 57 Z 1 30 W 0 51 Z 1 33 W 0 21.0 41.00 16.00 4 4
43 Hamze Roman 27 1195 915 4.0 69 Z 1 2 Z 0 44 W 1 11 W 0 40 Z 0 36 Z 0 70 W 1 62 W 1 34 Z 0 21.0 38.50 11.50 4 5
44 Olieslager Max 59 0 845 4.0 23 Z 0 73 W 1 43 Z 0 46 W 1 37 Z 0 49 W 1 45 Z 1 15 W 0 28 Z 0 21.0 37.00 12.50 4 5
45 Foissey Nathan 30 1156 866 4.0 58 W 1 5 Z 0 59 W 1 20 Z 0 41 W 0 70 Z 1 44 W 0 32 Z 0 61 W 1 21.0 35.50 11.00 4 4
46 Robijns Krieke 40 0 453 4.0 6 W 0 34 Z 1 24 W 0 44 Z 0 54 W 1 53 Z 1 32 W 1 13 W 0 31 Z 0 20.0 44.50 18.00 4 4
47 Brand Leonard 41 0 619 4.0 4 Z 0 65 W 1 7 Z 0 53 W 1 55 Z 0 48 W 1 15 Z 0 50 W 1 29 W 0 20.0 43.00 15.00 4 4
48 Joseph Quinten 54 0 591 4.0 21 W 0 35 Z 1 25 W 0 51 Z 1 30 W 0 47 Z 0 72 W 1 38 Z 0 59 W 1 18.0 37.50 14.00 4 4
49 Azirar Noe 38 840 486 4.0 18 W 0 67 Z 1 30 W 0 34 Z 0 61 W 1 44 Z 0 54 W 1 59 Z 1 32 W 0 18.0 37.00 12.50 4 4
50 Kaminskiy Volodimyr 52 0 614 4.0 20 W 0 71 Z 1 33 W 0 15 W 0 64 Z 1 51 Z 1 35 W 0 47 Z 0 63 W 1 18.0 37.00 12.00 4 4
51 Fiore Antoine 35 1015 661 4.0 64 Z 1 11 W 0 14 Z 0 48 W 0 67 Z 1 50 W 0 71 Z 1 42 W 0 56 Z 1 18.0 35.00 11.00 4 5
52 Lambrecht Rune 36 1005 689 4.0 71 W 1 20 Z 0 40 W 0 61 Z ½ 39 W 0 54 Z 0 58 W 1 63 Z ½ 65 W 1 17.0 31.00 10.50 3 4
53 Van Parys Dago 62 0 90 4.0 27 W 0 57 Z 0 71 W 1 47 Z 0 66 Z 1 46 W 0 60 Z 0 67 W 1 62 Z 1 15.0 29.00 10.00 4 5
54 Jortay Raphael 58 0 430 4.0 22 W 0 30 Z 0 72 W 1 35 Z 0 46 Z 0 52 W 1 49 Z 0 71 W 1 60 Z 1 14.0 33.50 10.50 4 5
55 Frere Gustave 68 0 1086 3.5 35 W 1 29 Z 1 18 W 0 24 Z 0 47 W 1 27 Z ½ 6 W 0 33 Z 0 39 W 0 24.0 45.50 16.50 3 4
56 Haselhuhn Oskar 66 0 381 3.5 33 W 0 72 Z 1 39 W ½ 36 Z 0 26 W 0 61 Z 1 38 W 0 57 Z 1 51 W 0 17.5 35.50 10.25 3 4
57 Van Vaerenbergh Thygo 43 0 214 3.5 1 Z 0 53 W 1 28 Z 0 65 W 1 31 Z 0 42 W 0 63 Z ½ 56 W 0 64 Z 1FF 16.5 38.00 11.00 2 4
58 Goffinon Tom 67 0 129 3.5 45 Z 0 66 W 0 63 Z 0 62 W 0 73 Z 1 67 W ½ 52 Z 0 B1 70 W 1 10.0 24.00 5.75 2 4
59 De Vidts Stan 45 0 640 3.0 13 Z 0 69 W 1 45 Z 0 64 W 1 15 Z 0 38 W 1 37 Z 0 49 W 0 48 Z 0 18.0 39.00 10.50 3 5
60 Foulon Thales 44 0 327 3.0 2 W 0 42 Z 0 70 W 1 32 Z 0 65 W 1 33 Z 0 53 W 1 29 Z 0 54 W 0 15.0 39.50 9.00 3 4
61 De Kneef Thibo 53 0 501 3.0 17 Z 0 63 W 1 23 Z 0 52 W ½ 49 Z 0 56 W 0 67 Z ½ 69 W 1 45 Z 0 14.5 34.00 8.75 2 5
62 Bastien Sidan 48 0 300 3.0 19 W 0 31 Z 0 41 W 0 58 Z 1 69 W 1 35 Z 0 68 W 1 43 Z 0 53 W 0 14.0 35.50 8.00 3 4
63 Xing Daniel 74 0 94 3.0 39 W 0 61 Z 0 58 W 1 41 Z 0 72 W 0 69 Z 1 57 W ½ 52 W ½ 50 Z 0 13.5 30.00 9.00 2 4
64 Georges Gaspard 72 0 32 3.0 51 W 0 41 Z 1 36 W 0 59 Z 0 50 W 0 72 Z 0 73 W 1 70 Z 1 57 W 0ff 13.0 28.00 6.50 3 4
65 Weynjes Quinten 60 0 127 3.0 24 W 0 47 Z 0 67 W 1 57 Z 0 60 Z 0 71 W 0 66 Z 1 68 W 1 52 Z 0 12.0 28.50 8.00 3 5
66 Neirynck Jasper 46 0 176 3.0 5 W 0 58 Z 1 27 W 0 26 Z 0 53 W 0 68 Z 0 65 W 0 73 Z 1 71 Z 1 11.0 31.00 5.00 3 5
67 Ghyselinck Tycho 56 0 201 3.0 29 W 0 49 W 0 65 Z 0 72 Z 1 51 W 0 58 Z ½ 61 W ½ 53 Z 0 B1 10.5 30.00 7.00 1 4
68 Delmeire Diego 70 0 91 3.0 25 W 0 40 Z 0 35 W 0 70 Z 0 B1 66 W 1 62 Z 0 65 Z 0 73 W 1 10.0 27.50 5.50 2 4
69 Vedernikov Vladimir 64 0 5 3.0 43 W 0 59 Z 0 A 73 W 1 62 Z 0 63 W 0 B1 61 Z 0 72 Z 1 10.0 24.50 4.50 2 4
70 Pinet Justin 55 0 319 2.0 3 Z 0 37 W 0 60 Z 0 68 W 1 71 Z 1 45 W 0 43 Z 0 64 W 0 58 Z 0 11.0 33.50 4.00 2 5
71 Dias Theodore 73 0 -83 2.0 52 Z 0 50 W 0 53 Z 0 B1 70 W 0 65 Z 1 51 W 0 54 Z 0 66 W 0 10.0 30.50 5.50 1 4
72 Latowski Karol 47 0 54 2.0 16 Z 0 56 W 0 54 Z 0 67 W 0 63 Z 1 64 W 1 48 Z 0 39 Z 0 69 W 0 9.0 33.00 6.50 2 5
73 Van Outryve Vincent 42 0 -595 1.0 8 W 0 44 Z 0 34 W 0 69 Z 0 58 W 0 B1 64 Z 0 66 W 0 68 Z 0 4.0 31.00 1.50 0 4
74 Dymkin Lev 28 1179 779 0.5 36 W ½ 12 Z 0ff A A A A A A A 4.5 30.50 2.25 0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/21 08:51