SwarLogo BJK CBJ 2018 -8 SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 08/04/2018 tot 14/04/2018
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
KBSB
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Akulov Yaroslav -08 M bel 0 Leopoldsburg 8.0 336 40.0 51.00 45.00 8 4
2 Mernier Simon -08 M bel 0 Neerpelt 7.0 211 34.0 50.00 36.00 7 4
3 Groffils Leonard -08 M bel 0 Overpelt 6.0 117 37.0 52.50 33.50 6 5
4 Ahn Maximilian -08 M bel 0 Rochade Eupen 6.0 117 34.0 48.00 27.00 6 4
5 Heynickx Andreas -08 M bel 0 Neerpelt 6.0 117 32.0 50.50 29.50 6 5
6 Decraene Lotus -08 F bel 0 Tielt 6.0 117 32.0 50.00 30.00 6 5
7 Katumwa Iko -08 M bel 0 CRELEL Liège 6.0 117 30.0 46.50 25.50 6 4
8 Smolders Pepijn -08 M bel 0 Turnhout 5.5 43 27.5 45.50 23.75 4 3
9 Pinoy Alexandre -08 M bel 0 Namur-Echecs 5.0 36 27.0 44.50 18.50 5 4
10 Plomp Luka -08 M bel 0 Mercatel 5.0 36 25.0 38.00 15.00 5 4
11 Peeters Yumi -08 F bel 0 LSV-Chesspirant 5.0 36 23.0 35.00 18.00 5 5
12 Bolz Fabian -08 M ger 0 Rochade Eupen 4.5 0 24.5 42.50 16.25 4 4
13 Neuteleers Wannes -08 M bel 0 Dolle Toren Leuven 4.5 0 23.5 39.50 14.25 4 5
14 Van Der Kelen Tibe -08 M bel 0 KOSK Oostende 4.0 -43 21.0 41.50 15.00 4 4
15 Lienard Jules -08 M bel 0 Namur-Echecs 4.0 -43 19.0 41.50 14.50 4 5
16 Heldenbergh Izia -08 F bel 0 CRELEL Liège 4.0 -95 19.0 37.00 12.50 3 4
17 El Abdi Elhoussein -08 M bel 0 Le Pantin 4.0 -95 17.0 37.50 13.00 3 4
18 Michielsen Wiebe -08 M bel 0 Mechelen 4.0 -95 16.0 32.00 9.00 3 4
19 Oloeriu Cezar -08 M bel 0 CRELEL Liège 3.5 -141 17.5 38.50 12.25 2 4
20 Burdot Dora -08 F lux 0 KSK47 Eynatten 3.5 -87 17.5 33.50 8.50 3 5
21 Peeters Paul -08 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.5 -87 16.0 29.50 9.50 2 5
22 Jalalijam Roza -08 F bel 0 De Drie Torens Gent 3.5 -141 14.0 28.00 7.75 2 4
23 Vandevyvere Aurita -08 F bel 0 KOSK Oostende 3.0 -166 14.0 33.00 7.00 2 4
24 Vedernikova Vera -08 F bel 0 Brussels Chess Club 3.0 -166 10.0 29.00 6.00 2 4
25 Przybyszewski Aleksander -08 M bel 0 Mechelen 1.5 -444 7.5 31.00 4.75 0 4
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (08/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Simon 1 (0) 7.0 1-0 El Abdi Elhoussein 13 (0) 4.0
2 Akulov Yaroslav 14 (0) 8.0 1-0 Lienard Jules 2 (0) 4.0
3 Plomp Luka 3 (0) 5.0 1-0 Przybyszewski Aleksander 15 (0) 1.5
4 Jalalijam Roza 16 (0) 3.5 0-1 Pinoy Alexandre 4 (0) 5.0
5 Ahn Maximilian 5 (0) 6.0 1-0 Vedernikova Vera 17 (0) 3.0
6 Neuteleers Wannes 18 (0) 4.5 ½-½ Bolz Fabian 6 (0) 4.5
7 Katumwa Iko 7 (0) 6.0 1-0 Vandevyvere Aurita 19 (0) 3.0
8 Oloeriu Cezar 20 (0) 3.5 1-0 Peeters Yumi 8 (0) 5.0
9 Michielsen Wiebe 9 (0) 4.0 0-1 Groffils Leonard 21 (0) 6.0
10 Van Der Kelen Tibe 22 (0) 4.0 1-0 Peeters Paul 10 (0) 3.5
11 Burdot Dora 11 (0) 3.5 0-1 Heynickx Andreas 23 (0) 6.0
12 Heldenbergh Izia 24 (0) 4.0 0-1 Decraene Lotus 12 (0) 6.0
  Smolders Pepijn 25 (0) 5.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 14 (0) 8.0 1-0 Mernier Simon 1 (0) 7.0
2 Groffils Leonard 21 (0) 6.0 1-0 Plomp Luka 3 (0) 5.0
3 Pinoy Alexandre 4 (0) 5.0 1-0 Oloeriu Cezar 20 (0) 3.5
4 Heynickx Andreas 23 (0) 6.0 1-0 Ahn Maximilian 5 (0) 6.0
5 Smolders Pepijn 25 (0) 5.5 0-1 Katumwa Iko 7 (0) 6.0
6 Decraene Lotus 12 (0) 6.0 1-0 Van Der Kelen Tibe 22 (0) 4.0
7 Bolz Fabian 6 (0) 4.5 1-0 Lienard Jules 2 (0) 4.0
8 Peeters Yumi 8 (0) 5.0 1-0 Neuteleers Wannes 18 (0) 4.5
9 Przybyszewski Aleksander 15 (0) 1.5 0-1 Michielsen Wiebe 9 (0) 4.0
10 Peeters Paul 10 (0) 3.5 ½-½ Jalalijam Roza 16 (0) 3.5
11 Vedernikova Vera 17 (0) 3.0 0-1 Burdot Dora 11 (0) 3.5
12 El Abdi Elhoussein 13 (0) 4.0 0-1 Heldenbergh Izia 24 (0) 4.0
  Vandevyvere Aurita 19 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Pinoy Alexandre 4 (0) 5.0 0-1 Akulov Yaroslav 14 (0) 8.0
2 Katumwa Iko 7 (0) 6.0 0-1 Groffils Leonard 21 (0) 6.0
3 Heynickx Andreas 23 (0) 6.0 0-1 Decraene Lotus 12 (0) 6.0
4 Mernier Simon 1 (0) 7.0 1-0 Bolz Fabian 6 (0) 4.5
5 Plomp Luka 3 (0) 5.0 1-0 Burdot Dora 11 (0) 3.5
6 Ahn Maximilian 5 (0) 6.0 1-0 Oloeriu Cezar 20 (0) 3.5
7 Van Der Kelen Tibe 22 (0) 4.0 1-0 Peeters Yumi 8 (0) 5.0
8 Michielsen Wiebe 9 (0) 4.0 0-1 Smolders Pepijn 25 (0) 5.5
9 Heldenbergh Izia 24 (0) 4.0 1-0 Peeters Paul 10 (0) 3.5
10 Jalalijam Roza 16 (0) 3.5 0-1 Neuteleers Wannes 18 (0) 4.5
11 Lienard Jules 2 (0) 4.0 1-0 El Abdi Elhoussein 13 (0) 4.0
  Przybyszewski Aleksander 15 (0) 1.5 1 Bye      
  Vandevyvere Aurita 19 (0) 3.0 0 Afwezig      
  Vedernikova Vera 17 (0) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Decraene Lotus 12 (0) 6.0 0-1 Akulov Yaroslav 14 (0) 8.0
2 Groffils Leonard 21 (0) 6.0 1-0 Pinoy Alexandre 4 (0) 5.0
3 Van Der Kelen Tibe 22 (0) 4.0 0-1 Mernier Simon 1 (0) 7.0
4 Plomp Luka 3 (0) 5.0 0-1 Heynickx Andreas 23 (0) 6.0
5 Smolders Pepijn 25 (0) 5.5 0-1 Ahn Maximilian 5 (0) 6.0
6 Heldenbergh Izia 24 (0) 4.0 0-1 Katumwa Iko 7 (0) 6.0
7 Bolz Fabian 6 (0) 4.5 1-0 Michielsen Wiebe 9 (0) 4.0
8 Neuteleers Wannes 18 (0) 4.5 1-0 Przybyszewski Aleksander 15 (0) 1.5
9 Burdot Dora 11 (0) 3.5 0-1 Lienard Jules 2 (0) 4.0
10 Peeters Yumi 8 (0) 5.0 1-0 Vandevyvere Aurita 19 (0) 3.0
11 Oloeriu Cezar 20 (0) 3.5 1-0 Jalalijam Roza 16 (0) 3.5
12 Peeters Paul 10 (0) 3.5 1-0 Vedernikova Vera 17 (0) 3.0
  El Abdi Elhoussein 13 (0) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 14 (0) 8.0 0-1 Groffils Leonard 21 (0) 6.0
2 Mernier Simon 1 (0) 7.0 1-0 Katumwa Iko 7 (0) 6.0
3 Ahn Maximilian 5 (0) 6.0 1-0 Decraene Lotus 12 (0) 6.0
4 Heynickx Andreas 23 (0) 6.0 1-0 Bolz Fabian 6 (0) 4.5
5 Lienard Jules 2 (0) 4.0 0-1 Neuteleers Wannes 18 (0) 4.5
6 Oloeriu Cezar 20 (0) 3.5 0-1 Plomp Luka 3 (0) 5.0
7 Pinoy Alexandre 4 (0) 5.0 1-0 Van Der Kelen Tibe 22 (0) 4.0
8 Peeters Yumi 8 (0) 5.0 1-0 Heldenbergh Izia 24 (0) 4.0
9 Peeters Paul 10 (0) 3.5 ½-½ Smolders Pepijn 25 (0) 5.5
10 El Abdi Elhoussein 13 (0) 4.0 1-0 Michielsen Wiebe 9 (0) 4.0
11 Przybyszewski Aleksander 15 (0) 1.5 0-1 Burdot Dora 11 (0) 3.5
12 Vandevyvere Aurita 19 (0) 3.0 0-1 Jalalijam Roza 16 (0) 3.5
  Vedernikova Vera 17 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Groffils Leonard 21 (0) 6.0 0-1 Mernier Simon 1 (0) 7.0
2 Akulov Yaroslav 14 (0) 8.0 1-0 Heynickx Andreas 23 (0) 6.0
3 Neuteleers Wannes 18 (0) 4.5 0-1 Ahn Maximilian 5 (0) 6.0
4 Katumwa Iko 7 (0) 6.0 1-0 Plomp Luka 3 (0) 5.0
5 Decraene Lotus 12 (0) 6.0 1-0 Pinoy Alexandre 4 (0) 5.0
6 Smolders Pepijn 25 (0) 5.5 1-0 Peeters Yumi 8 (0) 5.0
7 Bolz Fabian 6 (0) 4.5 1-0 Oloeriu Cezar 20 (0) 3.5
8 Lienard Jules 2 (0) 4.0 1-0 Van Der Kelen Tibe 22 (0) 4.0
9 El Abdi Elhoussein 13 (0) 4.0 1-0 Peeters Paul 10 (0) 3.5
10 Burdot Dora 11 (0) 3.5 1-0 Heldenbergh Izia 24 (0) 4.0
11 Jalalijam Roza 16 (0) 3.5 1-0 Przybyszewski Aleksander 15 (0) 1.5
12 Vedernikova Vera 17 (0) 3.0 0-1 Vandevyvere Aurita 19 (0) 3.0
  Michielsen Wiebe 9 (0) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Ahn Maximilian 5 (0) 6.0 1-0 Groffils Leonard 21 (0) 6.0
2 Mernier Simon 1 (0) 7.0 0-1 Decraene Lotus 12 (0) 6.0
3 Katumwa Iko 7 (0) 6.0 0-1 Akulov Yaroslav 14 (0) 8.0
4 Heynickx Andreas 23 (0) 6.0 1-0 Neuteleers Wannes 18 (0) 4.5
5 Bolz Fabian 6 (0) 4.5 0-1 Smolders Pepijn 25 (0) 5.5
6 Peeters Yumi 8 (0) 5.0 1-0 Lienard Jules 2 (0) 4.0
7 Plomp Luka 3 (0) 5.0 1-0 El Abdi Elhoussein 13 (0) 4.0
8 Pinoy Alexandre 4 (0) 5.0 1-0 Burdot Dora 11 (0) 3.5
9 Michielsen Wiebe 9 (0) 4.0 1-0 Jalalijam Roza 16 (0) 3.5
10 Vandevyvere Aurita 19 (0) 3.0 0-1 Peeters Paul 10 (0) 3.5
11 Van Der Kelen Tibe 22 (0) 4.0 1-0 Oloeriu Cezar 20 (0) 3.5
12 Przybyszewski Aleksander 15 (0) 1.5 0-1 Vedernikova Vera 17 (0) 3.0
  Heldenbergh Izia 24 (0) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 14 (0) 8.0 1-0 Ahn Maximilian 5 (0) 6.0
2 Mernier Simon 1 (0) 7.0 1-0 Heynickx Andreas 23 (0) 6.0
3 Decraene Lotus 12 (0) 6.0 0-1 Groffils Leonard 21 (0) 6.0
4 Smolders Pepijn 25 (0) 5.5 1-0 Plomp Luka 3 (0) 5.0
5 Pinoy Alexandre 4 (0) 5.0 1-0 Peeters Yumi 8 (0) 5.0
6 Neuteleers Wannes 18 (0) 4.5 0-1 Katumwa Iko 7 (0) 6.0
7 Peeters Paul 10 (0) 3.5 0-1 Bolz Fabian 6 (0) 4.5
8 Lienard Jules 2 (0) 4.0 1-0 Michielsen Wiebe 9 (0) 4.0
9 Burdot Dora 11 (0) 3.5 0-1 El Abdi Elhoussein 13 (0) 4.0
10 Heldenbergh Izia 24 (0) 4.0 0-1 Van Der Kelen Tibe 22 (0) 4.0
11 Jalalijam Roza 16 (0) 3.5 0-1 Vedernikova Vera 17 (0) 3.0
12 Vandevyvere Aurita 19 (0) 3.0 1-0 Przybyszewski Aleksander 15 (0) 1.5
  Oloeriu Cezar 20 (0) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 9 (14/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Smolders Pepijn 25 (0) 5.5 0-1 Akulov Yaroslav 14 (0) 8.0
2 Ahn Maximilian 5 (0) 6.0 0-1 Mernier Simon 1 (0) 7.0
3 Groffils Leonard 21 (0) 6.0 0-1 Heynickx Andreas 23 (0) 6.0
4 Katumwa Iko 7 (0) 6.0 1-0 Pinoy Alexandre 4 (0) 5.0
5 Bolz Fabian 6 (0) 4.5 0-1 Decraene Lotus 12 (0) 6.0
6 Plomp Luka 3 (0) 5.0 1-0 Lienard Jules 2 (0) 4.0
7 El Abdi Elhoussein 13 (0) 4.0 0-1 Peeters Yumi 8 (0) 5.0
8 Van Der Kelen Tibe 22 (0) 4.0 0-1 Neuteleers Wannes 18 (0) 4.5
9 Michielsen Wiebe 9 (0) 4.0 1-0 Vandevyvere Aurita 19 (0) 3.0
10 Oloeriu Cezar 20 (0) 3.5 ½-½ Burdot Dora 11 (0) 3.5
11 Vedernikova Vera 17 (0) 3.0 0-1 Heldenbergh Izia 24 (0) 4.0
12 Przybyszewski Aleksander 15 (0) 1.5 ½-½ Peeters Paul 10 (0) 3.5
  Jalalijam Roza 16 (0) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina

Akulov Yaroslav (Rank: 14)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo0
FIDE-ID251755
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Lienard Jules BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Mernier Simon BEL 0 7.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Pinoy Alexandre BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Decraene Lotus BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Groffils Leonard BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
6 2      Heynickx Andreas BEL 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 3      Katumwa Iko BEL 0 6.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
8 1      Ahn Maximilian BEL 0 6.0 W v 1 7.0 0.50 +0.50
9 1      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 Z v 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 51.5 Totaal 8.0 4.50 +3.50
Begin van de pagina
Mernier Simon (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo0
FIDE-ID254894
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      El Abdi Elhoussein BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Bolz Fabian GER 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Katumwa Iko BEL 0 6.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
6 1      Groffils Leonard BEL 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Decraene Lotus BEL 0 6.0 W ^ 0 5.0 0.50 -0.50
8 2      Heynickx Andreas BEL 0 6.0 W v 1 6.0 0.50 +0.50
9 2      Ahn Maximilian BEL 0 6.0 Z v 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 50.5 Totaal 7.0 4.50 +2.50
Begin van de pagina
Groffils Leonard (Rank: 21)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo0
FIDE-ID258202
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Michielsen Wiebe BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Plomp Luka BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Katumwa Iko BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Pinoy Alexandre BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Mernier Simon BEL 0 7.0 W v 0 5.0 0.50 -0.50
7 1      Ahn Maximilian BEL 0 6.0 Z v 0 5.0 0.50 -0.50
8 3      Decraene Lotus BEL 0 6.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
9 3      Heynickx Andreas BEL 0 6.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 53.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Ahn Maximilian (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17012
N-Elo0
FIDE-ID255840
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vedernikova Vera BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Heynickx Andreas BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 6      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Decraene Lotus BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Neuteleers Wannes BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 1      Groffils Leonard BEL 0 6.0 W v 1 6.0 0.50 +0.50
8 1      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 Z v 0 6.0 0.50 -0.50
9 2      Mernier Simon BEL 0 7.0 W - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 49.5 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Heynickx Andreas (Rank: 23)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo0
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Burdot Dora LUX 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Ahn Maximilian BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Decraene Lotus BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 4      Plomp Luka BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Bolz Fabian GER 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
7 4      Neuteleers Wannes BEL 0 4.5 W v 1 5.0 0.50 +0.50
8 2      Mernier Simon BEL 0 7.0 Z v 0 5.0 0.50 -0.50
9 3      Groffils Leonard BEL 0 6.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 50.5 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Decraene Lotus (Rank: 12)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo0
FIDE-ID258512
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Heldenbergh Izia BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Heynickx Andreas BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
5 3      Ahn Maximilian BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 5      Pinoy Alexandre BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 2      Mernier Simon BEL 0 7.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Groffils Leonard BEL 0 6.0 W ^ 0 5.0 0.50 -0.50
9 5      Bolz Fabian GER 0 4.5 Z ^ 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 50.5 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Katumwa Iko (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17289
N-Elo0
FIDE-ID259110
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vandevyvere Aurita BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Groffils Leonard BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 6      Heldenbergh Izia BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Mernier Simon BEL 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 4      Plomp Luka BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 6      Neuteleers Wannes BEL 0 4.5 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
9 4      Pinoy Alexandre BEL 0 5.0 W v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 48.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Smolders Pepijn (Rank: 25)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo0
FIDE-ID258598
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 5      Katumwa Iko BEL 0 6.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Michielsen Wiebe BEL 0 4.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Ahn Maximilian BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 9      Peeters Paul BEL 0 3.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 6      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W v 1 3.5 0.50 +0.50
7 5      Bolz Fabian GER 0 4.5 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
8 4      Plomp Luka BEL 0 5.0 W ^ 1 5.5 0.50 +0.50
9 1      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 W v 0 5.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 42.0 Totaal 5.5 4.00 +0.50
Begin van de pagina
Pinoy Alexandre (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16954
N-Elo0
FIDE-ID259098
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 2      Groffils Leonard BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 7      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Decraene Lotus BEL 0 6.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
7 8      Burdot Dora LUX 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 5      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 4      Katumwa Iko BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 45.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Plomp Luka (Rank: 3)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo0
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Przybyszewski Aleksander BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Groffils Leonard BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Burdot Dora LUX 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Heynickx Andreas BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 6      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Katumwa Iko BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 7      El Abdi Elhoussein BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 4      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 6      Lienard Jules BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Peeters Yumi (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Neuteleers Wannes BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Vandevyvere Aurita BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Heldenbergh Izia BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 6      Lienard Jules BEL 0 4.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
8 5      Pinoy Alexandre BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
9 7      El Abdi Elhoussein BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 37.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Bolz Fabian (Rank: 6)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17009
N-Elo0
FIDE-ID16236238
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Neuteleers Wannes BEL 0 4.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 7      Lienard Jules BEL 0 4.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 4      Mernier Simon BEL 0 7.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
4 7      Michielsen Wiebe BEL 0 4.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
5 4      Heynickx Andreas BEL 0 6.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
6 7      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
7 5      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 W v 0 3.5 0.50 -0.50
8 7      Peeters Paul BEL 0 3.5 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
9 5      Decraene Lotus BEL 0 6.0 W v 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 44.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Neuteleers Wannes (Rank: 18)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16831
N-Elo0
FIDE-ID258385
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Bolz Fabian GER 0 4.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 8      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 10      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 Z v 1 1.5 0.50 +0.50
4 8      Przybyszewski Aleksander BEL 0 1.5 W v 1 2.5 0.50 +0.50
5 5      Lienard Jules BEL 0 4.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
6 3      Ahn Maximilian BEL 0 6.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
7 4      Heynickx Andreas BEL 0 6.0 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
8 6      Katumwa Iko BEL 0 6.0 W ^ 0 3.5 0.50 -0.50
9 8      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.5 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Van Der Kelen Tibe (Rank: 22)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19443
N-Elo0
FIDE-ID259578
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Peeters Paul BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Decraene Lotus BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Mernier Simon BEL 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 7      Pinoy Alexandre BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 8      Lienard Jules BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 10      Heldenbergh Izia BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 8      Neuteleers Wannes BEL 0 4.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 42.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Lienard Jules (Rank: 2)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16950
N-Elo0
FIDE-ID259080
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Bolz Fabian GER 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      El Abdi Elhoussein BEL 0 4.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Burdot Dora LUX 0 3.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Neuteleers Wannes BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 8      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
8 8      Michielsen Wiebe BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 6      Plomp Luka BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 42.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Heldenbergh Izia (Rank: 24)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.17772
N-Elo0
FIDE-ID259152
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Decraene Lotus BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      El Abdi Elhoussein BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Peeters Paul BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Katumwa Iko BEL 0 6.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
5 8      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Burdot Dora LUX 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 3.0    
8 10      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
9 11      Vedernikova Vera BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
El Abdi Elhoussein (Rank: 13)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19425
N-Elo0
FIDE-ID259233
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mernier Simon BEL 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Heldenbergh Izia BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Lienard Jules BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 10      Michielsen Wiebe BEL 0 4.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Peeters Paul BEL 0 3.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Plomp Luka BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 9      Burdot Dora LUX 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 7      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Michielsen Wiebe (Rank: 9)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.18863
N-Elo0
FIDE-ID259128
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Groffils Leonard BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Przybyszewski Aleksander BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Bolz Fabian GER 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      El Abdi Elhoussein BEL 0 4.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 9      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
8 8      Lienard Jules BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
9 9      Vandevyvere Aurita BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.0 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Oloeriu Cezar (Rank: 20)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16812
N-Elo0
FIDE-ID255351
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Pinoy Alexandre BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 6      Ahn Maximilian BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Plomp Luka BEL 0 5.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Bolz Fabian GER 0 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 3.0    
9 10      Burdot Dora LUX 0 3.5 W v ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 36.5 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina
Burdot Dora (Rank: 11)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.16994
N-Elo0
FIDE-ID4005619
F-Elo0
Landlux  (lux)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Heynickx Andreas BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Vedernikova Vera BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Plomp Luka BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Lienard Jules BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Przybyszewski Aleksander BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Heldenbergh Izia BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Pinoy Alexandre BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 9      El Abdi Elhoussein BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 10      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Peeters Paul (Rank: 10)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.17594
N-Elo0
FIDE-ID258261
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 9      Heldenbergh Izia BEL 0 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 12      Vedernikova Vera BEL 0 3.0 W ^ 1 1.5 0.50 +0.50
5 9      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 W v ½ 2.0 0.50 +0.00
6 9      El Abdi Elhoussein BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Vandevyvere Aurita BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 7      Bolz Fabian GER 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 12      Przybyszewski Aleksander BEL 0 1.5 Z ^ ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Jalalijam Roza (Rank: 16)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Pinoy Alexandre BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Peeters Paul BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 10      Neuteleers Wannes BEL 0 4.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 11      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 12      Vandevyvere Aurita BEL 0 3.0 Z ^ 1 1.5 0.50 +0.50
6 11      Przybyszewski Aleksander BEL 0 1.5 W ^ 1 2.5 0.50 +0.50
7 9      Michielsen Wiebe BEL 0 4.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
8 11      Vedernikova Vera BEL 0 3.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina
Vandevyvere Aurita (Rank: 19)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.16290
N-Elo0
FIDE-ID258520
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Katumwa Iko BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3        Afwezig           0 1.0    
4 10      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Vedernikova Vera BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 10      Peeters Paul BEL 0 3.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
8 12      Przybyszewski Aleksander BEL 0 1.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 9      Michielsen Wiebe BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 3.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Vedernikova Vera (Rank: 17)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.19105
N-Elo0
FIDE-ID259209
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ahn Maximilian BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Burdot Dora LUX 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Afwezig           0 0.0    
4 12      Peeters Paul BEL 0 3.5 Z v 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 12      Vandevyvere Aurita BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Przybyszewski Aleksander BEL 0 1.5 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
8 11      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 11      Heldenbergh Izia BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 25.0 Totaal 3.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Przybyszewski Aleksander (Rank: 15)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.18874
N-Elo0
FIDE-ID258644
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Plomp Luka BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Michielsen Wiebe BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 8      Neuteleers Wannes BEL 0 4.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Burdot Dora LUX 0 3.5 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Vedernikova Vera BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
8 12      Vandevyvere Aurita BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
9 12      Peeters Paul BEL 0 3.5 W ^ ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.0 Totaal 1.5 4.00 -3.50
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Akulov Yaroslav 14 0 336 8.0 15 W 1 2 W 1 9 Z 1 6 Z 1 3 W 0 5 W 1 7 Z 1 4 W 1 8 Z 1 40.0 51.00 45.00 8 4
2 Mernier Simon 1 0 211 7.0 17 W 1 1 Z 0 12 W 1 14 Z 1 7 W 1 3 Z 1 6 W 0 5 W 1 4 Z 1 34.0 50.00 36.00 7 4
3 Groffils Leonard 21 0 117 6.0 18 Z 1 10 W 1 7 Z 1 9 W 1 1 Z 1 2 W 0 4 Z 0 6 Z 1 5 W 0 37.0 52.50 33.50 6 5
4 Ahn Maximilian 5 0 117 6.0 24 W 1 5 Z 0 19 W 1 8 Z 1 6 W 1 13 Z 1 3 W 1 1 Z 0 2 W 0 34.0 48.00 27.00 6 4
5 Heynickx Andreas 23 0 117 6.0 20 Z 1 4 W 1 6 W 0 10 Z 1 12 W 1 1 Z 0 13 W 1 2 Z 0 3 Z 1 32.0 50.50 29.50 6 5
6 Decraene Lotus 12 0 117 6.0 16 Z 1 14 W 1 5 Z 1 1 W 0 4 Z 0 9 W 1 2 Z 1 3 W 0 12 Z 1 32.0 50.00 30.00 6 5
7 Katumwa Iko 7 0 117 6.0 23 W 1 8 Z 1 3 W 0 16 Z 1 2 Z 0 10 W 1 1 W 0 13 Z 1 9 W 1 30.0 46.50 25.50 6 4
8 Smolders Pepijn 25 0 43 5.5 B1 7 W 0 18 Z 1 4 W 0 21 Z ½ 11 W 1 12 Z 1 10 W 1 1 W 0 27.5 45.50 23.75 4 3
9 Pinoy Alexandre 4 0 36 5.0 22 Z 1 19 W 1 1 W 0 3 Z 0 14 W 1 6 Z 0 20 W 1 11 W 1 7 Z 0 27.0 44.50 18.50 5 4
10 Plomp Luka 3 0 36 5.0 25 W 1 3 Z 0 20 W 1 5 W 0 19 Z 1 7 Z 0 17 W 1 8 Z 0 15 W 1 25.0 38.00 15.00 5 4
11 Peeters Yumi 8 0 36 5.0 19 Z 0 13 W 1 14 Z 0 23 W 1 16 W 1 8 Z 0 15 W 1 9 Z 0 17 Z 1 23.0 35.00 18.00 5 5
12 Bolz Fabian 6 0 0 4.5 13 Z ½ 15 W 1 2 Z 0 18 W 1 5 Z 0 19 W 1 8 W 0 21 Z 1 6 W 0 24.5 42.50 16.25 4 4
13 Neuteleers Wannes 18 0 0 4.5 12 W ½ 11 Z 0 22 Z 1 25 W 1 15 Z 1 4 W 0 5 Z 0 7 W 0 14 Z 1 23.5 39.50 14.25 4 5
14 Van Der Kelen Tibe 22 0 -43 4.0 21 W 1 6 Z 0 11 W 1 2 W 0 9 Z 0 15 Z 0 19 W 1 16 Z 1 13 W 0 21.0 41.50 15.00 4 4
15 Lienard Jules 2 0 -43 4.0 1 Z 0 12 Z 0 17 W 1 20 Z 1 13 W 0 14 W 1 11 Z 0 18 W 1 10 Z 0 19.0 41.50 14.50 4 5
16 Heldenbergh Izia 24 0 -95 4.0 6 W 0 17 Z 1 21 W 1 7 W 0 11 Z 0 20 Z 0 B1 14 W 0 24 Z 1 19.0 37.00 12.50 3 4
17 El Abdi Elhoussein 13 0 -95 4.0 2 Z 0 16 W 0 15 Z 0 B1 18 W 1 21 W 1 10 Z 0 20 Z 1 11 W 0 17.0 37.50 13.00 3 4
18 Michielsen Wiebe 9 0 -95 4.0 3 W 0 25 Z 1 8 W 0 12 Z 0 17 Z 0 B1 22 W 1 15 Z 0 23 W 1 16.0 32.00 9.00 3 4
19 Oloeriu Cezar 20 0 -141 3.5 11 W 1 9 Z 0 4 Z 0 22 W 1 10 W 0 12 Z 0 14 Z 0 B1 20 W ½ 17.5 38.50 12.25 2 4
20 Burdot Dora 11 0 -87 3.5 5 W 0 24 Z 1 10 Z 0 15 W 0 25 Z 1 16 W 1 9 Z 0 17 W 0 19 Z ½ 17.5 33.50 8.50 3 5
21 Peeters Paul 10 0 -87 3.5 14 Z 0 22 W ½ 16 Z 0 24 W 1 8 W ½ 17 Z 0 23 Z 1 12 W 0 25 Z ½ 16.0 29.50 9.50 2 5
22 Jalalijam Roza 16 0 -141 3.5 9 W 0 21 Z ½ 13 W 0 19 Z 0 23 Z 1 25 W 1 18 Z 0 24 W 0 B1 14.0 28.00 7.75 2 4
23 Vandevyvere Aurita 19 0 -166 3.0 7 Z 0 B1 A 11 Z 0 22 W 0 24 Z 1 21 W 0 25 W 1 18 Z 0 14.0 33.00 7.00 2 4
24 Vedernikova Vera 17 0 -166 3.0 4 Z 0 20 W 0 A 21 Z 0 B1 23 W 0 25 Z 1 22 Z 1 16 W 0 10.0 29.00 6.00 2 4
25 Przybyszewski Aleksander 15 0 -444 1.5 10 Z 0 18 W 0 B1 13 Z 0 20 W 0 22 Z 0 24 W 0 23 Z 0 21 W ½ 7.5 31.00 4.75 0 4
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/21 08:41