SwarLogo BJK CBJ 2018 -10 Boys SwarLogo
BYCCO
Organisator: BYCCO
Arbiter: IA Sylvin DE VET, IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 08/04/2018 tot 14/04/2018
Scheidingssystemen: Vsch., Buch, SB, #Win, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Froeyman Hugo -10 M bel 1353 Mechelen 7.0 1315 42.0 50.50 36.50 7 4
2 Aravindan Midhulan -10 M ger 1508 Rochade Eupen 7.0 1360 39.0 53.50 39.50 7 5
3 Sazonov Fedor -10 M bel 0 Turnhout 7.0 666 35.0 48.00 34.00 7 5
4 Oloeriu Calin -10 M bel 1231 CRELEL Liège 7.0 1175 34.0 51.50 39.50 7 4
5 Heiligtag Matthias -10 M ger 0 Rochade Eupen 7.0 529 31.0 44.00 33.00 7 4
6 Meysman Kaito -10 M bel 0 KBSK Brugge 6.5 768 35.0 51.00 34.50 6 5
7 Vertongen Jack -10 M bel 0 Mercatel 6.0 523 27.0 42.50 23.00 6 4
8 Mernier Martin -10 M bel 0 Neerpelt 6.0 396 27.0 41.50 25.00 6 4
9 Debucke Ruben -10 M bel 0 Artevelde 6.0 626 23.0 40.00 26.00 6 5
10 Plomp Mateo -10 M bel 0 Mercatel 5.5 669 32.5 50.50 27.25 5 4
11 Wouters Tibo -10 M bel 1279 Turnhout 5.5 1012 32.0 45.50 24.25 4 5
12 Hanssens Daan -10 M bel 0 Kortrijk 5.5 531 28.0 44.00 24.75 5 5
13 Musabayev Maxim -10 M bel 0 Mercatel 5.5 656 27.5 45.00 26.00 5 4
14 Aishajiang Ehsan -10 M bel 0 Leuven Centraal 5.5 218 27.5 41.00 23.00 5 4
15 Lauwers Brent -10 M bel 0 Kapelle-op-den-Bos 5.0 587 31.0 47.00 22.25 4 4
16 Akulov Vladimir -10 M bel 0 Leopoldsburg 5.0 443 29.5 49.50 25.50 4 4
17 Beukenhorst Gabriel -10 M bel 1156 Geraardsbergen 5.0 831 28.0 48.00 25.00 4 4
18 Cappan Stan -10 M bel 0 LSV-Chesspirant 5.0 301 27.0 46.50 19.50 5 4
19 Smolders Oscar -10 M bel 0 Turnhout 5.0 302 25.5 45.50 21.25 4 4
20 Burdot Yvan -10 M lux 1244 KSK47 Eynatten 5.0 880 24.5 43.00 21.00 4 4
21 Gellinck Simon -10 M bel 1278 KBSK Brugge 5.0 957 23.0 42.00 20.00 4 4
22 Schoensee Justin -10 M ger 0 Rochade Eupen 5.0 36 21.0 37.00 17.50 5 5
23 Decraene Merlijn -10 M bel 0 Tielt 4.5 278 27.0 41.50 16.25 4 4
24 Przybyszewski Mateusz -10 M bel 0 Mechelen 4.5 243 26.0 42.00 18.25 4 5
25 Coorevits Arthur -10 M bel 1269 Mercatel 4.5 914 24.5 43.00 18.75 3 5
26 Akulov Vsevolod -10 M bel 0 Leopoldsburg 4.5 613 22.5 39.50 16.75 4 3
27 Cottenier Lennart -10 M bel 0 Dolle Toren Leuven 4.0 -43 24.0 45.00 18.00 4 4
28 De Rycke Killian -10 M bel 0 LSV-Chesspirant 4.0 324 21.0 45.50 16.00 4 5
29 De Keukelaere Ruben -10 M bel 0 LSV-Chesspirant 4.0 99 20.0 40.00 12.50 4 5
30 Van Hoyweghen Gabriel -10 M bel 0 Bourlette - Anderlues 4.0 -43 19.0 41.50 18.25 3 5
31 Vagenende Lars -10 M bel 0 LSV-Chesspirant 4.0 94 18.0 37.50 11.00 4 4
32 Blavier Vladimir -10 M bel 1150 CRELEL Liège 4.0 707 16.0 34.50 12.50 4 5
33 Koebele Max -10 M bel 0 Fous Diogène 4.0 98 15.0 32.50 11.00 4 5
34 De Vidts Niels -10 M bel 0 MSV 4.0 368 15.0 32.00 10.50 4 5
35 Vynck Arnon -10 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.5 155 17.5 41.00 11.50 3 5
36 El Abdi Omar -10 M bel 0 Le Pantin 3.5 182 17.0 31.50 11.00 3 4
37 Olieslager Alex -10 M bel 0 Wachtebeke 3.5 51 15.5 32.50 9.00 3 4
38 Devos Klaas -10 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.0 291 19.0 42.00 10.50 3 4
39 Yildirim Yigit -10 M bel 0 SCRR (Brussel) 3.0 -125 15.5 31.00 6.75 2 5
40 Vandermeersch Victor -10 M bel 0 KGSRL Gent 3.0 126 15.0 37.00 8.50 3 5
41 Vannecke Ben -10 M bel 0 Bredene 3.0 -125 15.0 31.00 8.00 2 4
42 Verbrugghe Sinon -10 M bel 0 LSV-Chesspirant 3.0 3 14.0 35.50 6.00 3 5
43 Klinkenberg Jan -10 M bel 0 KSK47 Eynatten 3.0 -4 14.0 32.50 6.50 2 4
44 Bianchi Nolan -10 M bel 0 SCRR (Brussel) 3.0 103 13.0 28.50 4.75 2 4
45 Vrijsen Jonas -10 M bel 0 Dolle Toren Leuven 3.0 245 9.0 31.50 6.00 3 5
46 Van Hoyweghen Mathis -10 M bel 904 Bourlette - Anderlues 3.0 379 8.0 28.50 5.75 2 5
47 Brand Alois -10 M bel 0 Dolle Toren Leuven 1.0 -251 7.0 29.00 0.50 1 5
48 Vandermeersch Lucas -10 M bel 0 KGSRL Gent 0.5 -227 2.5 27.50 1.50 0 5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (08/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Klinkenberg Jan 25 (0) 3.0 0-1 Aravindan Midhulan 1 (1508) 7.0
2 Froeyman Hugo 2 (1353) 7.0 1-0 Devos Klaas 26 (0) 3.0
3 Vandermeersch Lucas 27 (0) 0.5 0-1 Wouters Tibo 3 (1279) 5.5
4 Gellinck Simon 4 (1278) 5.0 1-0 Vrijsen Jonas 28 (0) 3.0
5 De Vidts Niels 29 (0) 4.0 0-1 Coorevits Arthur 5 (1269) 4.5
6 Burdot Yvan 6 (1244) 5.0 ½-½ Lauwers Brent 30 (0) 5.0
7 Vagenende Lars 31 (0) 4.0 0-1 Oloeriu Calin 7 (1231) 7.0
8 Beukenhorst Gabriel 8 (1156) 5.0 1-0 De Rycke Killian 32 (0) 4.0
9 Akulov Vsevolod 33 (0) 4.5 1-0 Blavier Vladimir 9 (1150) 4.0
10 Van Hoyweghen Mathis 10 (904) 3.0 0-1 Przybyszewski Mateusz 34 (0) 4.5
11 Akulov Vladimir 35 (0) 5.0 1-0 Van Hoyweghen Gabriel 11 (0) 4.0
12 Plomp Mateo 12 (0) 5.5 1-0 Debucke Ruben 36 (0) 6.0
13 Olieslager Alex 37 (0) 3.5 0-1 Schoensee Justin 13 (0) 5.0
14 Hanssens Daan 14 (0) 5.5 1-0 De Keukelaere Ruben 38 (0) 4.0
15 Bianchi Nolan 39 (0) 3.0 ½-½ Vynck Arnon 15 (0) 3.5
16 Heiligtag Matthias 16 (0) 7.0 1-0 Verbrugghe Sinon 40 (0) 3.0
17 El Abdi Omar 41 (0) 3.5 0-1 Vandermeersch Victor 17 (0) 3.0
18 Mernier Martin 18 (0) 6.0 1-0 Yildirim Yigit 42 (0) 3.0
19 Vertongen Jack 43 (0) 6.0 0-1 Meysman Kaito 19 (0) 6.5
20 Koebele Max 20 (0) 4.0 1-0 Cottenier Lennart 44 (0) 4.0
21 Smolders Oscar 45 (0) 5.0 ½-½ Musabayev Maxim 21 (0) 5.5
22 Decraene Merlijn 22 (0) 4.5 1-0 Brand Alois 46 (0) 1.0
23 Sazonov Fedor 47 (0) 7.0 1-0 Cappan Stan 23 (0) 5.0
24 Vannecke Ben 24 (0) 3.0 0-1 Aishajiang Ehsan 48 (0) 5.5
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Aravindan Midhulan 1 (1508) 7.0 1-0 Heiligtag Matthias 16 (0) 7.0
2 Vandermeersch Victor 17 (0) 3.0 0-1 Froeyman Hugo 2 (1353) 7.0
3 Wouters Tibo 3 (1279) 5.5 1-0 Mernier Martin 18 (0) 6.0
4 Meysman Kaito 19 (0) 6.5 ½-½ Gellinck Simon 4 (1278) 5.0
5 Coorevits Arthur 5 (1269) 4.5 1-0 Koebele Max 20 (0) 4.0
6 Oloeriu Calin 7 (1231) 7.0 1-0 Decraene Merlijn 22 (0) 4.5
7 Akulov Vsevolod 33 (0) 4.5 0-1ff Beukenhorst Gabriel 8 (1156) 5.0
8 Przybyszewski Mateusz 34 (0) 4.5 0-1 Plomp Mateo 12 (0) 5.5
9 Schoensee Justin 13 (0) 5.0 0-1 Akulov Vladimir 35 (0) 5.0
10 Aishajiang Ehsan 48 (0) 5.5 0-1 Hanssens Daan 14 (0) 5.5
11 Vynck Arnon 15 (0) 3.5 0-1 Sazonov Fedor 47 (0) 7.0
12 Musabayev Maxim 21 (0) 5.5 0-1 Burdot Yvan 6 (1244) 5.0
13 Lauwers Brent 30 (0) 5.0 1-0 Bianchi Nolan 39 (0) 3.0
14 Blavier Vladimir 9 (1150) 4.0 0-1 Smolders Oscar 45 (0) 5.0
15 De Rycke Killian 32 (0) 4.0 1-0 Van Hoyweghen Mathis 10 (904) 3.0
16 Van Hoyweghen Gabriel 11 (0) 4.0 1-0 Debucke Ruben 36 (0) 6.0
17 Cappan Stan 23 (0) 5.0 1-0 Olieslager Alex 37 (0) 3.5
18 De Keukelaere Ruben 38 (0) 4.0 1-0 Vannecke Ben 24 (0) 3.0
19 Verbrugghe Sinon 40 (0) 3.0 1-0 Klinkenberg Jan 25 (0) 3.0
20 Devos Klaas 26 (0) 3.0 1-0 El Abdi Omar 41 (0) 3.5
21 Yildirim Yigit 42 (0) 3.0 1-0 Vandermeersch Lucas 27 (0) 0.5
22 Vrijsen Jonas 28 (0) 3.0 0-1 Vertongen Jack 43 (0) 6.0
23 Cottenier Lennart 44 (0) 4.0 1-0 De Vidts Niels 29 (0) 4.0
24 Brand Alois 46 (0) 1.0 0-1 Vagenende Lars 31 (0) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Sazonov Fedor 47 (0) 7.0 0-1 Aravindan Midhulan 1 (1508) 7.0
2 Froeyman Hugo 2 (1353) 7.0 1-0 Beukenhorst Gabriel 8 (1156) 5.0
3 Hanssens Daan 14 (0) 5.5 0-1 Wouters Tibo 3 (1279) 5.5
4 Plomp Mateo 12 (0) 5.5 1-0 Coorevits Arthur 5 (1269) 4.5
5 Akulov Vladimir 35 (0) 5.0 1-0 Oloeriu Calin 7 (1231) 7.0
6 Gellinck Simon 4 (1278) 5.0 0-1 Lauwers Brent 30 (0) 5.0
7 Smolders Oscar 45 (0) 5.0 0-1 Meysman Kaito 19 (0) 6.5
8 Burdot Yvan 6 (1244) 5.0 0-1 Aishajiang Ehsan 48 (0) 5.5
9 Cappan Stan 23 (0) 5.0 1-0 Schoensee Justin 13 (0) 5.0
10 Heiligtag Matthias 16 (0) 7.0 1-0 De Keukelaere Ruben 38 (0) 4.0
11 Devos Klaas 26 (0) 3.0 1-0 Vandermeersch Victor 17 (0) 3.0
12 Mernier Martin 18 (0) 6.0 0-1 Van Hoyweghen Gabriel 11 (0) 4.0
13 Koebele Max 20 (0) 4.0 0-1 De Rycke Killian 32 (0) 4.0
14 Vagenende Lars 31 (0) 4.0 0-1 Przybyszewski Mateusz 34 (0) 4.5
15 Vertongen Jack 43 (0) 6.0 1-0 Verbrugghe Sinon 40 (0) 3.0
16 Decraene Merlijn 22 (0) 4.5 1-0 Yildirim Yigit 42 (0) 3.0
17 Bianchi Nolan 39 (0) 3.0 0-1 Cottenier Lennart 44 (0) 4.0
18 Musabayev Maxim 21 (0) 5.5 1-0 Vynck Arnon 15 (0) 3.5
19 De Vidts Niels 29 (0) 4.0 1-0 Blavier Vladimir 9 (1150) 4.0
20 Debucke Ruben 36 (0) 6.0 1-0 Van Hoyweghen Mathis 10 (904) 3.0
21 Vannecke Ben 24 (0) 3.0 1-0 Olieslager Alex 37 (0) 3.5
22 Vandermeersch Lucas 27 (0) 0.5 0-1 Brand Alois 46 (0) 1.0
23 El Abdi Omar 41 (0) 3.5 1-0 Vrijsen Jonas 28 (0) 3.0
  Klinkenberg Jan 25 (0) 3.0 1 Bye      
  Akulov Vsevolod 33 (0) 4.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Aravindan Midhulan 1 (1508) 7.0 1-0 Plomp Mateo 12 (0) 5.5
2 Wouters Tibo 3 (1279) 5.5 0-1 Froeyman Hugo 2 (1353) 7.0
3 Meysman Kaito 19 (0) 6.5 1-0 Akulov Vladimir 35 (0) 5.0
4 Lauwers Brent 30 (0) 5.0 1-0 Beukenhorst Gabriel 8 (1156) 5.0
5 Coorevits Arthur 5 (1269) 4.5 ½-½ Decraene Merlijn 22 (0) 4.5
6 Oloeriu Calin 7 (1231) 7.0 1-0 Cappan Stan 23 (0) 5.0
7 De Rycke Killian 32 (0) 4.0 0-1 Sazonov Fedor 47 (0) 7.0
8 Aishajiang Ehsan 48 (0) 5.5 1-0 Devos Klaas 26 (0) 3.0
9 Przybyszewski Mateusz 34 (0) 4.5 ½-½ Hanssens Daan 14 (0) 5.5
10 Cottenier Lennart 44 (0) 4.0 1-0 Heiligtag Matthias 16 (0) 7.0
11 Van Hoyweghen Gabriel 11 (0) 4.0 0-1 Vertongen Jack 43 (0) 6.0
12 Gellinck Simon 4 (1278) 5.0 0-1 Musabayev Maxim 21 (0) 5.5
13 Smolders Oscar 45 (0) 5.0 ½-½ Burdot Yvan 6 (1244) 5.0
14 Schoensee Justin 13 (0) 5.0 1-0 De Vidts Niels 29 (0) 4.0
15 Vandermeersch Victor 17 (0) 3.0 0-1 Mernier Martin 18 (0) 6.0
16 Debucke Ruben 36 (0) 6.0 1-0 Koebele Max 20 (0) 4.0
17 Yildirim Yigit 42 (0) 3.0 0-1 Vagenende Lars 31 (0) 4.0
18 Verbrugghe Sinon 40 (0) 3.0 0-1 Akulov Vsevolod 33 (0) 4.5
19 Klinkenberg Jan 25 (0) 3.0 1-0 Vannecke Ben 24 (0) 3.0
20 De Keukelaere Ruben 38 (0) 4.0 1-0 El Abdi Omar 41 (0) 3.5
21 Brand Alois 46 (0) 1.0 0-1 Bianchi Nolan 39 (0) 3.0
22 Van Hoyweghen Mathis 10 (904) 3.0 0-1 Vynck Arnon 15 (0) 3.5
23 Blavier Vladimir 9 (1150) 4.0 1-0 Vrijsen Jonas 28 (0) 3.0
24 Olieslager Alex 37 (0) 3.5 1-0 Vandermeersch Lucas 27 (0) 0.5
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Froeyman Hugo 2 (1353) 7.0 1-0 Aravindan Midhulan 1 (1508) 7.0
2 Lauwers Brent 30 (0) 5.0 0-1 Meysman Kaito 19 (0) 6.5
3 Plomp Mateo 12 (0) 5.5 ½-½ Wouters Tibo 3 (1279) 5.5
4 Vertongen Jack 43 (0) 6.0 0-1 Oloeriu Calin 7 (1231) 7.0
5 Sazonov Fedor 47 (0) 7.0 1-0 Cottenier Lennart 44 (0) 4.0
6 Akulov Vladimir 35 (0) 5.0 ½-½ Aishajiang Ehsan 48 (0) 5.5
7 Hanssens Daan 14 (0) 5.5 1-0 Coorevits Arthur 5 (1269) 4.5
8 Decraene Merlijn 22 (0) 4.5 1-0 Przybyszewski Mateusz 34 (0) 4.5
9 Musabayev Maxim 21 (0) 5.5 1-0 Schoensee Justin 13 (0) 5.0
10 Burdot Yvan 6 (1244) 5.0 1-0 Devos Klaas 26 (0) 3.0
11 Beukenhorst Gabriel 8 (1156) 5.0 1-0 Debucke Ruben 36 (0) 6.0
12 Heiligtag Matthias 16 (0) 7.0 1-0 De Rycke Killian 32 (0) 4.0
13 Akulov Vsevolod 33 (0) 4.5 1-0 Van Hoyweghen Gabriel 11 (0) 4.0
14 Vagenende Lars 31 (0) 4.0 0-1 Smolders Oscar 45 (0) 5.0
15 Cappan Stan 23 (0) 5.0 1-0 Klinkenberg Jan 25 (0) 3.0
16 Mernier Martin 18 (0) 6.0 1-0 De Keukelaere Ruben 38 (0) 4.0
17 Vynck Arnon 15 (0) 3.5 0-1 Gellinck Simon 4 (1278) 5.0
18 Bianchi Nolan 39 (0) 3.0 0-1 Blavier Vladimir 9 (1150) 4.0
19 De Vidts Niels 29 (0) 4.0 0-1 Vandermeersch Victor 17 (0) 3.0
20 Koebele Max 20 (0) 4.0 0-1 Olieslager Alex 37 (0) 3.5
21 El Abdi Omar 41 (0) 3.5 1-0 Verbrugghe Sinon 40 (0) 3.0
22 Vannecke Ben 24 (0) 3.0 1-0 Brand Alois 46 (0) 1.0
23 Vrijsen Jonas 28 (0) 3.0 0-1 Yildirim Yigit 42 (0) 3.0
24 Vandermeersch Lucas 27 (0) 0.5 ½-½ Van Hoyweghen Mathis 10 (904) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Meysman Kaito 19 (0) 6.5 0-1 Froeyman Hugo 2 (1353) 7.0
2 Oloeriu Calin 7 (1231) 7.0 0-1 Sazonov Fedor 47 (0) 7.0
3 Aravindan Midhulan 1 (1508) 7.0 1-0 Hanssens Daan 14 (0) 5.5
4 Wouters Tibo 3 (1279) 5.5 ½-½ Akulov Vladimir 35 (0) 5.0
5 Aishajiang Ehsan 48 (0) 5.5 0-1 Musabayev Maxim 21 (0) 5.5
6 Decraene Merlijn 22 (0) 4.5 0-1 Lauwers Brent 30 (0) 5.0
7 Burdot Yvan 6 (1244) 5.0 0-1 Plomp Mateo 12 (0) 5.5
8 Beukenhorst Gabriel 8 (1156) 5.0 1-0 Akulov Vsevolod 33 (0) 4.5
9 Smolders Oscar 45 (0) 5.0 0-1 Heiligtag Matthias 16 (0) 7.0
10 Cottenier Lennart 44 (0) 4.0 0-1 Cappan Stan 23 (0) 5.0
11 Vertongen Jack 43 (0) 6.0 0-1 Mernier Martin 18 (0) 6.0
12 Coorevits Arthur 5 (1269) 4.5 ½-½ Gellinck Simon 4 (1278) 5.0
13 Przybyszewski Mateusz 34 (0) 4.5 1-0 Vandermeersch Victor 17 (0) 3.0
14 Devos Klaas 26 (0) 3.0 1-0 Blavier Vladimir 9 (1150) 4.0
15 Schoensee Justin 13 (0) 5.0 0-1 De Rycke Killian 32 (0) 4.0
16 Van Hoyweghen Gabriel 11 (0) 4.0 ½-½ El Abdi Omar 41 (0) 3.5
17 Debucke Ruben 36 (0) 6.0 1-0 Vagenende Lars 31 (0) 4.0
18 Yildirim Yigit 42 (0) 3.0 ½-½ Vannecke Ben 24 (0) 3.0
19 De Keukelaere Ruben 38 (0) 4.0 1-0 Klinkenberg Jan 25 (0) 3.0
20 Olieslager Alex 37 (0) 3.5 1-0 Bianchi Nolan 39 (0) 3.0
21 Vynck Arnon 15 (0) 3.5 1-0 Koebele Max 20 (0) 4.0
22 Brand Alois 46 (0) 1.0 0-1 De Vidts Niels 29 (0) 4.0
23 Verbrugghe Sinon 40 (0) 3.0 1-0 Vandermeersch Lucas 27 (0) 0.5
24 Van Hoyweghen Mathis 10 (904) 3.0 0-1 Vrijsen Jonas 28 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Froeyman Hugo 2 (1353) 7.0 1-0 Sazonov Fedor 47 (0) 7.0
2 Musabayev Maxim 21 (0) 5.5 0-1 Aravindan Midhulan 1 (1508) 7.0
3 Plomp Mateo 12 (0) 5.5 0-1 Meysman Kaito 19 (0) 6.5
4 Lauwers Brent 30 (0) 5.0 ½-½ Wouters Tibo 3 (1279) 5.5
5 Mernier Martin 18 (0) 6.0 0-1 Oloeriu Calin 7 (1231) 7.0
6 Cappan Stan 23 (0) 5.0 1-0 Beukenhorst Gabriel 8 (1156) 5.0
7 Heiligtag Matthias 16 (0) 7.0 1-0 Akulov Vladimir 35 (0) 5.0
8 Przybyszewski Mateusz 34 (0) 4.5 1-0 Aishajiang Ehsan 48 (0) 5.5
9 Hanssens Daan 14 (0) 5.5 0-1 Decraene Merlijn 22 (0) 4.5
10 Gellinck Simon 4 (1278) 5.0 0-1 Debucke Ruben 36 (0) 6.0
11 Akulov Vsevolod 33 (0) 4.5 ½-½ Coorevits Arthur 5 (1269) 4.5
12 Olieslager Alex 37 (0) 3.5 0-1 Burdot Yvan 6 (1244) 5.0
13 Cottenier Lennart 44 (0) 4.0 1-0 De Keukelaere Ruben 38 (0) 4.0
14 Devos Klaas 26 (0) 3.0 0-1 Smolders Oscar 45 (0) 5.0
15 De Rycke Killian 32 (0) 4.0 0-1 Vertongen Jack 43 (0) 6.0
16 Vannecke Ben 24 (0) 3.0 0-1 Vynck Arnon 15 (0) 3.5
17 El Abdi Omar 41 (0) 3.5 1-0 Yildirim Yigit 42 (0) 3.0
18 Vagenende Lars 31 (0) 4.0 1-0 Van Hoyweghen Gabriel 11 (0) 4.0
19 Blavier Vladimir 9 (1150) 4.0 1-0 Verbrugghe Sinon 40 (0) 3.0
20 Vandermeersch Victor 17 (0) 3.0 0-1 Schoensee Justin 13 (0) 5.0
21 Klinkenberg Jan 25 (0) 3.0 0-1 De Vidts Niels 29 (0) 4.0
22 Bianchi Nolan 39 (0) 3.0 0-1 Koebele Max 20 (0) 4.0
23 Vrijsen Jonas 28 (0) 3.0 1-0 Vandermeersch Lucas 27 (0) 0.5
24 Van Hoyweghen Mathis 10 (904) 3.0 1-0 Brand Alois 46 (0) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Oloeriu Calin 7 (1231) 7.0 1-0 Froeyman Hugo 2 (1353) 7.0
2 Aravindan Midhulan 1 (1508) 7.0 1-0 Meysman Kaito 19 (0) 6.5
3 Sazonov Fedor 47 (0) 7.0 1-0 Lauwers Brent 30 (0) 5.0
4 Heiligtag Matthias 16 (0) 7.0 1-0 Cappan Stan 23 (0) 5.0
5 Wouters Tibo 3 (1279) 5.5 1-0 Przybyszewski Mateusz 34 (0) 4.5
6 Decraene Merlijn 22 (0) 4.5 0-1 Plomp Mateo 12 (0) 5.5
7 Beukenhorst Gabriel 8 (1156) 5.0 1-0 Musabayev Maxim 21 (0) 5.5
8 Debucke Ruben 36 (0) 6.0 1-0 Burdot Yvan 6 (1244) 5.0
9 Mernier Martin 18 (0) 6.0 1-0 Cottenier Lennart 44 (0) 4.0
10 Akulov Vladimir 35 (0) 5.0 0-1 Smolders Oscar 45 (0) 5.0
11 Coorevits Arthur 5 (1269) 4.5 0-1 Vertongen Jack 43 (0) 6.0
12 Aishajiang Ehsan 48 (0) 5.5 1-0 Akulov Vsevolod 33 (0) 4.5
13 Vynck Arnon 15 (0) 3.5 0-1 Hanssens Daan 14 (0) 5.5
14 Blavier Vladimir 9 (1150) 4.0 1-0 El Abdi Omar 41 (0) 3.5
15 De Vidts Niels 29 (0) 4.0 0-1 Gellinck Simon 4 (1278) 5.0
16 Schoensee Justin 13 (0) 5.0 1-0 Devos Klaas 26 (0) 3.0
17 De Rycke Killian 32 (0) 4.0 1-0 Vagenende Lars 31 (0) 4.0
18 De Keukelaere Ruben 38 (0) 4.0 1-0 Olieslager Alex 37 (0) 3.5
19 Van Hoyweghen Gabriel 11 (0) 4.0 ½-½ Vannecke Ben 24 (0) 3.0
20 Yildirim Yigit 42 (0) 3.0 0-1 Verbrugghe Sinon 40 (0) 3.0
21 Vrijsen Jonas 28 (0) 3.0 1-0 Klinkenberg Jan 25 (0) 3.0
22 Vandermeersch Victor 17 (0) 3.0 0-1 Van Hoyweghen Mathis 10 (904) 3.0
23 Koebele Max 20 (0) 4.0 1-0 Brand Alois 46 (0) 1.0
24 Vandermeersch Lucas 27 (0) 0.5 0-1 Bianchi Nolan 39 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 9 (14/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Oloeriu Calin 7 (1231) 7.0 1-0 Aravindan Midhulan 1 (1508) 7.0
2 Froeyman Hugo 2 (1353) 7.0 0-1 Heiligtag Matthias 16 (0) 7.0
3 Plomp Mateo 12 (0) 5.5 0-1 Sazonov Fedor 47 (0) 7.0
4 Meysman Kaito 19 (0) 6.5 1-0 Wouters Tibo 3 (1279) 5.5
5 Vertongen Jack 43 (0) 6.0 1-0 Beukenhorst Gabriel 8 (1156) 5.0
6 Cappan Stan 23 (0) 5.0 0-1 Debucke Ruben 36 (0) 6.0
7 Lauwers Brent 30 (0) 5.0 0-1 Mernier Martin 18 (0) 6.0
8 Smolders Oscar 45 (0) 5.0 0-1 Hanssens Daan 14 (0) 5.5
9 Aishajiang Ehsan 48 (0) 5.5 1-0 Decraene Merlijn 22 (0) 4.5
10 Musabayev Maxim 21 (0) 5.5 1-0 Przybyszewski Mateusz 34 (0) 4.5
11 Gellinck Simon 4 (1278) 5.0 1-0 De Keukelaere Ruben 38 (0) 4.0
12 Burdot Yvan 6 (1244) 5.0 1-0 De Rycke Killian 32 (0) 4.0
13 Akulov Vladimir 35 (0) 5.0 1-0 Blavier Vladimir 9 (1150) 4.0
14 Cottenier Lennart 44 (0) 4.0 0-1 Schoensee Justin 13 (0) 5.0
15 El Abdi Omar 41 (0) 3.5 0-1 Coorevits Arthur 5 (1269) 4.5
16 Akulov Vsevolod 33 (0) 4.5 1-0 Vynck Arnon 15 (0) 3.5
17 Devos Klaas 26 (0) 3.0 0-1 Van Hoyweghen Gabriel 11 (0) 4.0
18 Vannecke Ben 24 (0) 3.0 0-1 Koebele Max 20 (0) 4.0
19 Vagenende Lars 31 (0) 4.0 1-0 Vrijsen Jonas 28 (0) 3.0
20 Verbrugghe Sinon 40 (0) 3.0 0-1 De Vidts Niels 29 (0) 4.0
21 Olieslager Alex 37 (0) 3.5 ½-½ Yildirim Yigit 42 (0) 3.0
22 Bianchi Nolan 39 (0) 3.0 ½-½ Van Hoyweghen Mathis 10 (904) 3.0
23 Brand Alois 46 (0) 1.0 0-1 Vandermeersch Victor 17 (0) 3.0
24 Klinkenberg Jan 25 (0) 3.0 1-0 Vandermeersch Lucas 27 (0) 0.5
Begin van de pagina

Froeyman Hugo (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1319
FIDE-ID254630
F-Elo1353
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Devos Klaas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vandermeersch Victor BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Beukenhorst Gabriel BEL 1156 5.0 W - 1 3.0 0.75 +0.25
4 2      Wouters Tibo BEL 1279 5.5 Z - 1 4.0 0.60 +0.40
5 1      Aravindan Midhulan GER 1508 7.0 W - 1 5.0 0.29 +0.71
6 1      Meysman Kaito BEL 0 6.5 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Sazonov Fedor BEL 0 7.0 W v 1 7.0 0.92 +0.08
8 1      Oloeriu Calin BEL 1231 7.0 Z v 0 7.0 0.67 -0.67
9 2      Heiligtag Matthias GER 0 7.0 W v 0 7.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1293 51.0 Totaal 7.0 6.91 +0.09
Begin van de pagina
Aravindan Midhulan (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17624
N-Elo1508
FIDE-ID16237250
F-Elo1508
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Klinkenberg Jan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Heiligtag Matthias GER 0 7.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Sazonov Fedor BEL 0 7.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Plomp Mateo BEL 0 5.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Froeyman Hugo BEL 1353 7.0 Z - 0 4.0 0.71 -0.71
6 3      Hanssens Daan BEL 0 5.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Musabayev Maxim BEL 0 5.5 Z v 1 6.0 0.92 +0.08
8 2      Meysman Kaito BEL 0 6.5 W v 1 7.0 0.92 +0.08
9 1      Oloeriu Calin BEL 1231 7.0 Z v 0 7.0 0.83 -0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1292 54.0 Totaal 7.0 7.98 -0.98
Begin van de pagina
Sazonov Fedor (Rank: 47)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo0
FIDE-ID258105
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Cappan Stan BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Vynck Arnon BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Aravindan Midhulan GER 1508 7.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
4 7      De Rycke Killian BEL 0 4.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Oloeriu Calin BEL 1231 7.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
7 1      Froeyman Hugo BEL 1353 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
8 3      Lauwers Brent BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.50 +0.50
9 3      Plomp Mateo BEL 0 5.5 Z ^ 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1364 48.0 Totaal 7.0 3.24 +3.76
Begin van de pagina
Oloeriu Calin (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1221
FIDE-ID253022
F-Elo1231
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vagenende Lars BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 6      Cappan Stan BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Vertongen Jack BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Sazonov Fedor BEL 0 7.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
7 5      Mernier Martin BEL 0 6.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 1      Froeyman Hugo BEL 1353 7.0 W - 1 6.0 0.33 +0.67
9 1      Aravindan Midhulan GER 1508 7.0 W ^ 1 7.0 0.17 +0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1430 51.5 Totaal 7.0 6.94 +0.06
Begin van de pagina
Heiligtag Matthias (Rank: 16)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19109
N-Elo0
FIDE-ID16256077
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Verbrugghe Sinon BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Aravindan Midhulan GER 1508 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      De Rycke Killian BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Smolders Oscar BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Cappan Stan BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
9 2      Froeyman Hugo BEL 1353 7.0 Z - 1 7.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1430 44.0 Totaal 7.0 3.66 +3.34
Begin van de pagina
Meysman Kaito (Rank: 19)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16017
N-Elo0
FIDE-ID254290
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vertongen Jack BEL 0 6.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Gellinck Simon BEL 1278 5.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 7      Smolders Oscar BEL 0 5.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
4 3      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
5 2      Lauwers Brent BEL 0 5.0 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
6 1      Froeyman Hugo BEL 1353 7.0 W ^ 0 4.5 0.08 -0.08
7 3      Plomp Mateo BEL 0 5.5 Z ^ 1 5.5 0.50 +0.50
8 2      Aravindan Midhulan GER 1508 7.0 Z ^ 0 5.5 0.08 -0.08
9 4      Wouters Tibo BEL 1279 5.5 W ^ 1 6.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1354 51.0 Totaal 6.5 2.82 +3.68
Begin van de pagina
Vertongen Jack (Rank: 43)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo0
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Meysman Kaito BEL 0 6.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Vrijsen Jonas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Verbrugghe Sinon BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Van Hoyweghen Gabriel BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Oloeriu Calin BEL 1231 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 11      Mernier Martin BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 15      De Rycke Killian BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Coorevits Arthur BEL 1269 4.5 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
9 5      Beukenhorst Gabriel BEL 1156 5.0 W v 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1218 43.0 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 18)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo0
FIDE-ID254886
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Yildirim Yigit BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Wouters Tibo BEL 1279 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Van Hoyweghen Gabriel BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Vandermeersch Victor BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Vertongen Jack BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Oloeriu Calin BEL 1231 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 9      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Lauwers Brent BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1255 41.5 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
Debucke Ruben (Rank: 36)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14564
N-Elo0
FIDE-ID251275
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Plomp Mateo BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Van Hoyweghen Gabriel BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Van Hoyweghen Mathis BEL 904 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 16      Koebele Max BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Beukenhorst Gabriel BEL 1156 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 17      Vagenende Lars BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Gellinck Simon BEL 1278 5.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
8 8      Burdot Yvan LUX 1244 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
9 6      Cappan Stan BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1145 40.5 Totaal 6.0 2.82 +3.18
Begin van de pagina
Plomp Mateo (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo0
FIDE-ID258083
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Debucke Ruben BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Przybyszewski Mateusz BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Coorevits Arthur BEL 1269 4.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 1      Aravindan Midhulan GER 1508 7.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Wouters Tibo BEL 1279 5.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 7      Burdot Yvan LUX 1244 5.0 Z - 1 4.5 0.08 +0.92
7 3      Meysman Kaito BEL 0 6.5 W v 0 4.5 0.50 -0.50
8 6      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z v 1 5.5 0.50 +0.50
9 3      Sazonov Fedor BEL 0 7.0 W - 0 5.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1325 50.5 Totaal 5.5 2.82 +2.68
Begin van de pagina
Wouters Tibo (Rank: 3)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1279
FIDE-ID258539
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vandermeersch Lucas BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mernier Martin BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Hanssens Daan BEL 0 5.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Froeyman Hugo BEL 1353 7.0 W - 0 3.0 0.40 -0.40
5 3      Plomp Mateo BEL 0 5.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 4      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W - ½ 4.0 0.92 -0.42
7 4      Lauwers Brent BEL 0 5.0 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
8 5      Przybyszewski Mateusz BEL 0 4.5 W ^ 1 5.5 0.92 +0.08
9 4      Meysman Kaito BEL 0 6.5 Z ^ 0 5.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1353 45.5 Totaal 5.5 7.76 -2.26
Begin van de pagina
Hanssens Daan (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Wouters Tibo BEL 1279 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 9      Przybyszewski Mateusz BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 7      Coorevits Arthur BEL 1269 4.5 W - 1 3.5 0.08 +0.92
6 3      Aravindan Midhulan GER 1508 7.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 9      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W ^ 0 3.5 0.50 -0.50
8 13      Vynck Arnon BEL 0 3.5 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
9 8      Smolders Oscar BEL 0 5.0 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1352 44.0 Totaal 5.5 3.24 +2.26
Begin van de pagina
Musabayev Maxim (Rank: 21)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo0
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Smolders Oscar BEL 0 5.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 12      Burdot Yvan LUX 1244 5.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 18      Vynck Arnon BEL 0 3.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
4 12      Gellinck Simon BEL 1278 5.0 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
5 9      Schoensee Justin GER 0 5.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 5      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
7 2      Aravindan Midhulan GER 1508 7.0 W v 0 4.5 0.08 -0.08
8 7      Beukenhorst Gabriel BEL 1156 5.0 Z ^ 0 4.5 0.08 -0.08
9 10      Przybyszewski Mateusz BEL 0 4.5 W v 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1296 45.5 Totaal 5.5 2.82 +2.68
Begin van de pagina
Aishajiang Ehsan (Rank: 48)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo0
FIDE-ID256897
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vannecke Ben BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Hanssens Daan BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Burdot Yvan LUX 1244 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 8      Devos Klaas BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z ^ ½ 3.5 0.50 +0.00
6 5      Musabayev Maxim BEL 0 5.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
7 8      Przybyszewski Mateusz BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
8 12      Akulov Vsevolod BEL 0 4.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
9 9      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1244 40.5 Totaal 5.5 4.08 +1.42
Begin van de pagina
Lauwers Brent (Rank: 30)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo0
FIDE-ID250104
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Burdot Yvan LUX 1244 5.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 13      Bianchi Nolan BEL 0 3.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 6      Gellinck Simon BEL 1278 5.0 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
4 4      Beukenhorst Gabriel BEL 1156 5.0 W - 1 3.5 0.08 +0.92
5 2      Meysman Kaito BEL 0 6.5 W v 0 3.5 0.50 -0.50
6 6      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
7 4      Wouters Tibo BEL 1279 5.5 W - ½ 5.0 0.08 +0.42
8 3      Sazonov Fedor BEL 0 7.0 Z v 0 5.0 0.50 -0.50
9 7      Mernier Martin BEL 0 6.0 W v 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1239 47.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Akulov Vladimir (Rank: 35)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo0
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Van Hoyweghen Gabriel BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Schoensee Justin GER 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Oloeriu Calin BEL 1231 7.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 3      Meysman Kaito BEL 0 6.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 6      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 W v ½ 3.5 0.50 +0.00
6 4      Wouters Tibo BEL 1279 5.5 Z v ½ 4.0 0.08 +0.42
7 7      Heiligtag Matthias GER 0 7.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 10      Smolders Oscar BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 13      Blavier Vladimir BEL 1150 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1220 49.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Beukenhorst Gabriel (Rank: 8)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1156
FIDE-ID252239
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Rycke Killian BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Akulov Vsevolod BEL 0 4.5 Z - 1FF 2.0 0.00 +0.00
3 2      Froeyman Hugo BEL 1353 7.0 Z v 0 2.0 0.25 -0.25
4 4      Lauwers Brent BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.92 -0.92
5 11      Debucke Ruben BEL 0 6.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Akulov Vsevolod BEL 0 4.5 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Cappan Stan BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
8 7      Musabayev Maxim BEL 0 5.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 5      Vertongen Jack BEL 0 6.0 Z ^ 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1353 47.5 Totaal 5.0 6.69 -2.69
Begin van de pagina
Cappan Stan (Rank: 23)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo0
FIDE-ID254193
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Sazonov Fedor BEL 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Olieslager Alex BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Schoensee Justin GER 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Oloeriu Calin BEL 1231 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Klinkenberg Jan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Beukenhorst Gabriel BEL 1156 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
8 4      Heiligtag Matthias GER 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
9 6      Debucke Ruben BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1193 47.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Smolders Oscar (Rank: 45)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo0
FIDE-ID258091
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Musabayev Maxim BEL 0 5.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 14      Blavier Vladimir BEL 1150 4.0 Z - 1 1.5 0.08 +0.92
3 7      Meysman Kaito BEL 0 6.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
4 13      Burdot Yvan LUX 1244 5.0 W v ½ 2.0 0.08 +0.42
5 14      Vagenende Lars BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Heiligtag Matthias GER 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 14      Devos Klaas BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Hanssens Daan BEL 0 5.5 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1197 45.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Burdot Yvan (Rank: 6)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16149
N-Elo1244
FIDE-ID4005147
F-Elo1244
Landlux  (lux)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Lauwers Brent BEL 0 5.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 12      Musabayev Maxim BEL 0 5.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 8      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 W - 0 1.5 0.92 -0.92
4 13      Smolders Oscar BEL 0 5.0 Z v ½ 2.0 0.92 -0.42
5 10      Devos Klaas BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Plomp Mateo BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 12      Olieslager Alex BEL 0 3.5 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
8 8      Debucke Ruben BEL 0 6.0 Z ^ 0 4.0 0.92 -0.92
9 12      De Rycke Killian BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 43.0 Totaal 5.0 8.28 -3.28
Begin van de pagina
Gellinck Simon (Rank: 4)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1258
FIDE-ID252921
F-Elo1278
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vrijsen Jonas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Meysman Kaito BEL 0 6.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 6      Lauwers Brent BEL 0 5.0 W - 0 1.5 0.92 -0.92
4 12      Musabayev Maxim BEL 0 5.5 W - 0 1.5 0.92 -0.92
5 17      Vynck Arnon BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
6 12      Coorevits Arthur BEL 1269 4.5 Z - ½ 3.0 0.51 -0.01
7 10      Debucke Ruben BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
8 15      De Vidts Niels BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 11      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1269 42.0 Totaal 5.0 7.87 -2.87
Begin van de pagina
Schoensee Justin (Rank: 13)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16228
N-Elo0
FIDE-ID251771
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Olieslager Alex BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 9      Cappan Stan BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      De Vidts Niels BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Musabayev Maxim BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      De Rycke Killian BEL 0 4.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 20      Vandermeersch Victor BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 16      Devos Klaas BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 14      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 37.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Decraene Merlijn (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo0
FIDE-ID255556
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Brand Alois BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Oloeriu Calin BEL 1231 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Yildirim Yigit BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Coorevits Arthur BEL 1269 4.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 8      Przybyszewski Mateusz BEL 0 4.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 6      Lauwers Brent BEL 0 5.0 W - 0 3.5 0.50 -0.50
7 9      Hanssens Daan BEL 0 5.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
8 6      Plomp Mateo BEL 0 5.5 W - 0 4.5 0.50 -0.50
9 9      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1250 41.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Przybyszewski Mateusz (Rank: 34)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.15013
N-Elo0
FIDE-ID251780
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Hoyweghen Mathis BEL 904 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Plomp Mateo BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 14      Vagenende Lars BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Hanssens Daan BEL 0 5.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 8      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
6 13      Vandermeersch Victor BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 8      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
8 5      Wouters Tibo BEL 1279 5.5 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
9 10      Musabayev Maxim BEL 0 5.5 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1091 42.0 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Coorevits Arthur (Rank: 5)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo0
FIDE-ID252395
F-Elo1269
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Vidts Niels BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Koebele Max BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Plomp Mateo BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 5      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 7      Hanssens Daan BEL 0 5.5 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
6 12      Gellinck Simon BEL 1278 5.0 W - ½ 3.0 0.49 +0.01
7 11      Akulov Vsevolod BEL 0 4.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
8 11      Vertongen Jack BEL 0 6.0 W - 0 3.5 0.92 -0.92
9 15      El Abdi Omar BEL 0 3.5 Z ^ 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1278 42.5 Totaal 4.5 7.85 -3.35
Begin van de pagina
Akulov Vsevolod (Rank: 33)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo0
FIDE-ID251747
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Blavier Vladimir BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      Beukenhorst Gabriel BEL 1156 5.0 W - 0ff 1.0 0.00 +0.00
3        Afwezig           0 1.0    
4 18      Verbrugghe Sinon BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Van Hoyweghen Gabriel BEL 0 4.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Beukenhorst Gabriel BEL 1156 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 11      Coorevits Arthur BEL 1269 4.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
8 12      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
9 16      Vynck Arnon BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1182 34.5 Totaal 4.5 2.24 +2.26
Begin van de pagina
Cottenier Lennart (Rank: 44)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.16270
N-Elo0
FIDE-ID255521
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Koebele Max BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      De Vidts Niels BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Bianchi Nolan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Heiligtag Matthias GER 0 7.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Sazonov Fedor BEL 0 7.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
6 10      Cappan Stan BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Mernier Martin BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 14      Schoensee Justin GER 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 45.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
De Rycke Killian (Rank: 32)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo0
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Beukenhorst Gabriel BEL 1156 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Van Hoyweghen Mathis BEL 904 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 13      Koebele Max BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Sazonov Fedor BEL 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      Heiligtag Matthias GER 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Schoensee Justin GER 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Vertongen Jack BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 17      Vagenende Lars BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 12      Burdot Yvan LUX 1244 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1101 46.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
De Keukelaere Ruben (Rank: 38)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Hanssens Daan BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Vannecke Ben BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Heiligtag Matthias GER 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      El Abdi Omar BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Mernier Martin BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      Klinkenberg Jan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 18      Olieslager Alex BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 11      Gellinck Simon BEL 1278 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1278 40.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Van Hoyweghen Gabriel (Rank: 11)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16940
N-Elo0
FIDE-ID254380
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Debucke Ruben BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Mernier Martin BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Vertongen Jack BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 13      Akulov Vsevolod BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      El Abdi Omar BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 18      Vagenende Lars BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
8 19      Vannecke Ben BEL 0 3.0 W v ½ 3.0 0.50 +0.00
9 17      Devos Klaas BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vagenende Lars (Rank: 31)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo0
FIDE-ID255670
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Oloeriu Calin BEL 1231 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Brand Alois BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Przybyszewski Mateusz BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Yildirim Yigit BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Smolders Oscar BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 17      Debucke Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      Van Hoyweghen Gabriel BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 17      De Rycke Killian BEL 0 4.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9 19      Vrijsen Jonas BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1231 37.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Blavier Vladimir (Rank: 9)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16151
N-Elo1150
FIDE-ID253006
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Akulov Vsevolod BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 14      Smolders Oscar BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 19      De Vidts Niels BEL 0 4.0 Z ^ 0 0.0 0.92 -0.92
4 23      Vrijsen Jonas BEL 0 3.0 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
5 18      Bianchi Nolan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 14      Devos Klaas BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
7 19      Verbrugghe Sinon BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
8 14      El Abdi Omar BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 13      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 34.0 Totaal 4.0 8.28 -4.28
Begin van de pagina
Koebele Max (Rank: 20)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.17258
N-Elo0
FIDE-ID255343
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Coorevits Arthur BEL 1269 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      De Rycke Killian BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Debucke Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      Olieslager Alex BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 21      Vynck Arnon BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 22      Bianchi Nolan BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
8 23      Brand Alois BEL 0 1.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 18      Vannecke Ben BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1269 32.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
De Vidts Niels (Rank: 29)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.16289
N-Elo0
FIDE-ID255530
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Coorevits Arthur BEL 1269 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Blavier Vladimir BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 14      Schoensee Justin GER 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Vandermeersch Victor BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 22      Brand Alois BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 21      Klinkenberg Jan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 15      Gellinck Simon BEL 1278 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 20      Verbrugghe Sinon BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1232 32.5 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
Vynck Arnon (Rank: 15)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.16557
N-Elo0
FIDE-ID259284
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Bianchi Nolan BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 11      Sazonov Fedor BEL 0 7.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
3 18      Musabayev Maxim BEL 0 5.5 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
4 22      Van Hoyweghen Mathis BEL 904 3.0 Z ^ 1 1.5 0.08 +0.92
5 17      Gellinck Simon BEL 1278 5.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
6 21      Koebele Max BEL 0 4.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 16      Vannecke Ben BEL 0 3.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
8 13      Hanssens Daan BEL 0 5.5 W v 0 3.5 0.50 -0.50
9 16      Akulov Vsevolod BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1091 40.5 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina
El Abdi Omar (Rank: 41)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.19423
N-Elo0
FIDE-ID259470
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Vandermeersch Victor BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Devos Klaas BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Vrijsen Jonas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 20      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 21      Verbrugghe Sinon BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 16      Van Hoyweghen Gabriel BEL 0 4.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 17      Yildirim Yigit BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
8 14      Blavier Vladimir BEL 1150 4.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
9 15      Coorevits Arthur BEL 1269 4.5 W v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1209 31.5 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina
Olieslager Alex (Rank: 37)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.19424
N-Elo0
FIDE-ID259438
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Schoensee Justin GER 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Cappan Stan BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Vannecke Ben BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      Vandermeersch Lucas BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 20      Koebele Max BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 20      Bianchi Nolan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Burdot Yvan LUX 1244 5.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
8 18      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
9 21      Yildirim Yigit BEL 0 3.0 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1244 32.5 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Devos Klaas (Rank: 26)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.16555
N-Elo0
FIDE-ID255572
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Froeyman Hugo BEL 1353 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      El Abdi Omar BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Vandermeersch Victor BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Burdot Yvan LUX 1244 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Blavier Vladimir BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 14      Smolders Oscar BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 16      Schoensee Justin GER 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 17      Van Hoyweghen Gabriel BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1249 42.0 Totaal 3.0 3.24 -0.24
Begin van de pagina
Yildirim Yigit (Rank: 42)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.19440
N-Elo0
FIDE-ID259225
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Mernier Martin BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Vandermeersch Lucas BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Vagenende Lars BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 23      Vrijsen Jonas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 18      Vannecke Ben BEL 0 3.0 W v ½ 2.5 0.50 +0.00
7 17      El Abdi Omar BEL 0 3.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
8 20      Verbrugghe Sinon BEL 0 3.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 21      Olieslager Alex BEL 0 3.5 Z v ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Vandermeersch Victor (Rank: 17)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.17164
N-Elo0
FIDE-ID255688
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      El Abdi Omar BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Froeyman Hugo BEL 1353 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Devos Klaas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Mernier Martin BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      De Vidts Niels BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Przybyszewski Mateusz BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 20      Schoensee Justin GER 0 5.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 22      Van Hoyweghen Mathis BEL 904 3.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
9 23      Brand Alois BEL 0 1.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1128 37.0 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Vannecke Ben (Rank: 24)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.19375
N-Elo0
FIDE-ID259357
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Olieslager Alex BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 19      Klinkenberg Jan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Brand Alois BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 18      Yildirim Yigit BEL 0 3.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 16      Vynck Arnon BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
8 19      Van Hoyweghen Gabriel BEL 0 4.0 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
9 18      Koebele Max BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Verbrugghe Sinon (Rank: 40)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.19099
N-Elo0
FIDE-ID259330
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Heiligtag Matthias GER 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Klinkenberg Jan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Vertongen Jack BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Akulov Vsevolod BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 21      El Abdi Omar BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 23      Vandermeersch Lucas BEL 0 0.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 19      Blavier Vladimir BEL 1150 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
8 20      Yildirim Yigit BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
9 20      De Vidts Niels BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 35.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Klinkenberg Jan (Rank: 25)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.18905
N-Elo0
FIDE-ID259527
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Aravindan Midhulan GER 1508 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Verbrugghe Sinon BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 19      Vannecke Ben BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Cappan Stan BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 21      De Vidts Niels BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 21      Vrijsen Jonas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 24      Vandermeersch Lucas BEL 0 0.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1508 29.5 Totaal 3.0 3.58 -1.58
Begin van de pagina
Bianchi Nolan (Rank: 39)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.19442
N-Elo0
FIDE-ID259446
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vynck Arnon BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 13      Lauwers Brent BEL 0 5.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 17      Cottenier Lennart BEL 0 4.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 21      Brand Alois BEL 0 1.0 Z ^ 1 1.5 0.50 +0.50
5 18      Blavier Vladimir BEL 1150 4.0 W ^ 0 1.5 0.08 -0.08
6 20      Olieslager Alex BEL 0 3.5 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
7 22      Koebele Max BEL 0 4.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
8 24      Vandermeersch Lucas BEL 0 0.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
9 22      Van Hoyweghen Mathis BEL 904 3.0 W v ½ 3.0 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1027 28.5 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Vrijsen Jonas (Rank: 28)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.17100
N-Elo0
FIDE-ID259390
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Gellinck Simon BEL 1278 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Vertongen Jack BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      El Abdi Omar BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 23      Blavier Vladimir BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 23      Yildirim Yigit BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 24      Van Hoyweghen Mathis BEL 904 3.0 Z ^ 1 1.0 0.08 +0.92
7 23      Vandermeersch Lucas BEL 0 0.5 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
8 21      Klinkenberg Jan BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
9 19      Vagenende Lars BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1110 32.0 Totaal 3.0 3.24 -0.24
Begin van de pagina
Van Hoyweghen Mathis (Rank: 10)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.16937
N-Elo904
FIDE-ID254371
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Przybyszewski Mateusz BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 15      De Rycke Killian BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 20      Debucke Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 22      Vynck Arnon BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
5 24      Vandermeersch Lucas BEL 0 0.5 Z ^ ½ 0.5 0.92 -0.42
6 24      Vrijsen Jonas BEL 0 3.0 W ^ 0 0.5 0.92 -0.92
7 24      Brand Alois BEL 0 1.0 W v 1 1.5 0.92 +0.08
8 22      Vandermeersch Victor BEL 0 3.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
9 22      Bianchi Nolan BEL 0 3.0 Z ^ ½ 3.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 3.0 8.28 -5.28
Begin van de pagina
Brand Alois (Rank: 46)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.17865
N-Elo0
FIDE-ID259535
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Vagenende Lars BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Vandermeersch Lucas BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 21      Bianchi Nolan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Vannecke Ben BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 22      De Vidts Niels BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 24      Van Hoyweghen Mathis BEL 904 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
8 23      Koebele Max BEL 0 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
9 23      Vandermeersch Victor BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0904 29.0 Totaal 1.0 4.08 -3.08
Begin van de pagina
Vandermeersch Lucas (Rank: 27)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Wouters Tibo BEL 1279 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Yildirim Yigit BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Brand Alois BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      Olieslager Alex BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 24      Van Hoyweghen Mathis BEL 904 3.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
6 23      Verbrugghe Sinon BEL 0 3.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
7 23      Vrijsen Jonas BEL 0 3.0 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
8 24      Bianchi Nolan BEL 0 3.0 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
9 24      Klinkenberg Jan BEL 0 3.0 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1091 28.0 Totaal 0.5 3.66 -3.16
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Vsch. Buch SB #Win # Z
1 Froeyman Hugo 2 1353 1315 7.0 38 W 1 40 Z 1 17 W 1 11 Z 1 2 W 1 6 Z 1 3 W 1 4 Z 0 5 W 0 42.0 50.50 36.50 7 4
2 Aravindan Midhulan 1 1508 1360 7.0 43 Z 1 5 W 1 3 Z 1 10 W 1 1 Z 0 12 W 1 13 Z 1 6 W 1 4 Z 0 39.0 53.50 39.50 7 5
3 Sazonov Fedor 47 0 666 7.0 18 W 1 35 Z 1 2 W 0 28 Z 1 27 W 1 4 Z 1 1 Z 0 15 W 1 10 Z 1 35.0 48.00 34.00 7 5
4 Oloeriu Calin 7 1231 1175 7.0 31 Z 1 23 W 1 16 Z 0 18 W 1 7 Z 1 3 W 0 8 Z 1 1 W 1 2 W 1 34.0 51.50 39.50 7 4
5 Heiligtag Matthias 16 0 529 7.0 42 W 1 2 Z 0 29 W 1 27 Z 0 28 W 1 19 Z 1 16 W 1 18 W 1 1 Z 1 31.0 44.00 33.00 7 4
6 Meysman Kaito 19 0 768 6.5 7 Z 1 21 W ½ 19 Z 1 16 W 1 15 Z 1 1 W 0 10 Z 1 2 Z 0 11 W 1 35.0 51.00 34.50 6 5
7 Vertongen Jack 43 0 523 6.0 6 W 0 45 Z 1 42 W 1 30 Z 1 4 W 0 8 W 0 28 Z 1 25 Z 1 17 W 1 27.0 42.50 23.00 6 4
8 Mernier Martin 18 0 396 6.0 39 W 1 11 Z 0 30 W 0 40 Z 1 29 W 1 7 Z 1 4 W 0 27 W 1 15 Z 1 27.0 41.50 25.00 6 4
9 Debucke Ruben 36 0 626 6.0 10 Z 0 30 Z 0 46 W 1 33 W 1 17 Z 0 31 W 1 21 Z 1 20 W 1 18 Z 1 23.0 40.00 26.00 6 5
10 Plomp Mateo 12 0 669 5.5 9 W 1 24 Z 1 25 W 1 2 Z 0 11 W ½ 20 Z 1 6 W 0 23 Z 1 3 W 0 32.5 50.50 27.25 5 4
11 Wouters Tibo 3 1279 1012 5.5 48 Z 1 8 W 1 12 Z 1 1 W 0 10 Z ½ 16 W ½ 15 Z ½ 24 W 1 6 Z 0 32.0 45.50 24.25 4 5
12 Hanssens Daan 14 0 531 5.5 29 W 1 14 Z 1 11 W 0 24 Z ½ 25 W 1 2 Z 0 23 W 0 35 Z 1 19 Z 1 28.0 44.00 24.75 5 5
13 Musabayev Maxim 21 0 656 5.5 19 Z ½ 20 W 0 35 W 1 21 Z 1 22 W 1 14 Z 1 2 W 0 17 Z 0 24 W 1 27.5 45.00 26.00 5 4
14 Aishajiang Ehsan 48 0 218 5.5 41 Z 1 12 W 0 20 Z 1 38 W 1 16 Z ½ 13 W 0 24 Z 0 26 W 1 23 W 1 27.5 41.00 23.00 5 4
15 Lauwers Brent 30 0 587 5.0 20 Z ½ 44 W 1 21 Z 1 17 W 1 6 W 0 23 Z 1 11 W ½ 3 Z 0 8 W 0 31.0 47.00 22.25 4 4
16 Akulov Vladimir 35 0 443 5.0 30 W 1 22 Z 1 4 W 1 6 Z 0 14 W ½ 11 Z ½ 5 Z 0 19 W 0 32 W 1 29.5 49.50 25.50 4 4
17 Beukenhorst Gabriel 8 1156 831 5.0 28 W 1 26 Z 1FF 1 Z 0 15 Z 0 9 W 1 26 W 1 18 Z 0 13 W 1 7 Z 0 28.0 48.00 25.00 4 4
18 Cappan Stan 23 0 301 5.0 3 Z 0 37 W 1 22 W 1 4 Z 0 43 W 1 27 Z 1 17 W 1 5 Z 0 9 W 0 27.0 46.50 19.50 5 4
19 Smolders Oscar 45 0 302 5.0 13 W ½ 32 Z 1 6 W 0 20 W ½ 31 Z 1 5 W 0 38 Z 1 16 Z 1 12 W 0 25.5 45.50 21.25 4 4
20 Burdot Yvan 6 1244 880 5.0 15 W ½ 13 Z 1 14 W 0 19 Z ½ 38 W 1 10 W 0 37 Z 1 9 Z 0 28 W 1 24.5 43.00 21.00 4 4
21 Gellinck Simon 4 1278 957 5.0 45 W 1 6 Z ½ 15 W 0 13 W 0 35 Z 1 25 Z ½ 9 W 0 34 Z 1 29 W 1 23.0 42.00 20.00 4 4
22 Schoensee Justin 13 0 36 5.0 37 Z 1 16 W 0 18 Z 0 34 W 1 13 Z 0 28 W 0 40 Z 1 38 W 1 27 Z 1 21.0 37.00 17.50 5 5
23 Decraene Merlijn 22 0 278 4.5 47 W 1 4 Z 0 39 W 1 25 Z ½ 24 W 1 15 W 0 12 Z 1 10 W 0 14 Z 0 27.0 41.50 16.25 4 4
24 Przybyszewski Mateusz 34 0 243 4.5 46 Z 1 10 W 0 31 Z 1 12 W ½ 23 Z 0 40 W 1 14 W 1 11 Z 0 13 Z 0 26.0 42.00 18.25 4 5
25 Coorevits Arthur 5 1269 914 4.5 34 Z 1 33 W 1 10 Z 0 23 W ½ 12 Z 0 21 W ½ 26 Z ½ 7 W 0 36 Z 1 24.5 43.00 18.75 3 5
26 Akulov Vsevolod 33 0 613 4.5 32 W 1 17 W 0ff A 42 Z 1 30 W 1 17 Z 0 25 W ½ 14 Z 0 35 W 1 22.5 39.50 16.75 4 3
27 Cottenier Lennart 44 0 -43 4.0 33 Z 0 34 W 1 44 Z 1 5 W 1 3 Z 0 18 W 0 29 W 1 8 Z 0 22 W 0 24.0 45.00 18.00 4 4
28 De Rycke Killian 32 0 324 4.0 17 Z 0 46 W 1 33 Z 1 3 W 0 5 Z 0 22 Z 1 7 W 0 31 W 1 20 Z 0 21.0 45.50 16.00 4 5
29 De Keukelaere Ruben 38 0 99 4.0 12 Z 0 41 W 1 5 Z 0 36 W 1 8 Z 0 43 W 1 27 Z 0 37 W 1 21 Z 0 20.0 40.00 12.50 4 5
30 Van Hoyweghen Gabriel 11 0 -43 4.0 16 Z 0 9 W 1 8 Z 1 7 W 0 26 Z 0 36 W ½ 31 Z 0 41 W ½ 38 Z 1 19.0 41.50 18.25 3 5
31 Vagenende Lars 31 0 94 4.0 4 W 0 47 Z 1 24 W 0 39 Z 1 19 W 0 9 Z 0 30 W 1 28 Z 0 45 W 1 18.0 37.50 11.00 4 4
32 Blavier Vladimir 9 1150 707 4.0 26 Z 0 19 W 0 34 Z 0 45 W 1 44 Z 1 38 Z 0 42 W 1 36 W 1 16 Z 0 16.0 34.50 12.50 4 5
33 Koebele Max 20 0 98 4.0 27 W 1 25 Z 0 28 W 0 9 Z 0 37 W 0 35 Z 0 44 Z 1 47 W 1 41 Z 1 15.0 32.50 11.00 4 5
34 De Vidts Niels 29 0 368<