SwarLogo 3de BMCC Blitz 2019 SwarLogo
BMCC
Organisator: BMCC
Arbiter: IA Luc Cornet, NA Michele D'Elia
Toernooi: Zwitsers Snelschaak
Speeltempo: 3 min. met incr. 2"
Datums: van 14/12/2019 tot 14/12/2019
Scheidingssystemen: OR, SB, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 Stinis, Steven +1975 2194 Opwijk 9.0 2209 - 54.75 51.5
2 Kedzierski, Slawomir +1975 2054 Europchess 8.5 2167 - 51.75 58.0
3 Harutyunyan, Axel -1975 1974 SCRR (Brussel) 7.5 2069 - 37.75 46.0
4 Ramacker, Quinten +1975 2067 Wetteren 7.0 2055 - 40.00 44.0
5 Maddens, Martijn +1975 2059 Roeselare 7.0 2056 - 39.00 43.0
6 Geboers, Jimmy +1975 1976 Lommel 7.0 2000 - 38.75 44.5
7 Dutre, Wonder -1760 1412 MSV 6.5 1866 - 31.75 30.5
8 Moga, Christoph -1975 1921 Rochade Eupen 6.0 1948 - 33.00 42.0
9 Coy, Rupert -1975 1860 Le Pantin 6.0 1888 - 30.50 32.0
10 Ydo, Pim -1975 1958 The Netherlands 6.0 1933 - 30.00 37.0
11 Faybish, Nimrod +1975 2042 Anderlecht 5.5 1948 0.5 30.25 40.5
12 Pepermans, Jelle -1760 1748 SCRR (Brussel) 5.5 1792 0.5 22.75 28.5
13 Mechkor, Mohamed -1975 1916 2 Fous Diogène 5.0 1870 - 26.00 36.0
14 Kocur, Marc -1850 1815 Genk 5.0 1696 - 22.75 23.5
15 Polin, Giulia -1850 1764 Le Pantin 5.0 1762 - 20.50 26.0
16 Rosseel, Kimball -1850 1802 Leopoldsburg 5.0 1694 - 20.25 17.5
17 Deneyer, Frank -1850 1766 Fontaine-L'Evêque 4.5 1718 - 22.50 29.0
18 Dupuis, Cedric -1975 1910 HCC Jurbise 4.5 1705 - 20.25 31.5
19 Herrygers, Rik -1760 1652 CRELEL Liège 4.5 1730 - 19.50 28.5
20 Ramacker, Nico -1850 1828 Wetteren 4.0 1726 - 19.00 29.0
21 Schwab, Patrick -1850 1816 Wirtzfeld 4.0 1635 - 15.00 23.0
22 Boustany, Georges -1760 1507 SCRR (Brussel) 3.5 1622 1.0 13.00 22.0
23 Palstermans, Koen -1760 1516 Mechelen 3.5 1633 0.0 16.00 16.0
24 Smit, Jan -1760 1752 The Netherlands 2.0 1510 - 8.50 12.5
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +1975
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 1 Stinis, Steven +1975 2194 Opwijk 9.0 2209 - 54.75 51.5
2 2 Kedzierski, Slawomir +1975 2054 Europchess 8.5 2167 - 51.75 58.0
3 4 Ramacker, Quinten +1975 2067 Wetteren 7.0 2055 - 40.00 44.0
4 5 Maddens, Martijn +1975 2059 Roeselare 7.0 2056 - 39.00 43.0
5 6 Geboers, Jimmy +1975 1976 Lommel 7.0 2000 - 38.75 44.5
6 11 Faybish, Nimrod +1975 2042 Anderlecht 5.5 1948 0.5 30.25 40.5
Categorie: -1975
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 3 Harutyunyan, Axel -1975 1974 SCRR (Brussel) 7.5 2069 - 37.75 46.0
2 8 Moga, Christoph -1975 1921 Rochade Eupen 6.0 1948 - 33.00 42.0
3 9 Coy, Rupert -1975 1860 Le Pantin 6.0 1888 - 30.50 32.0
4 10 Ydo, Pim -1975 1958 The Netherlands 6.0 1933 - 30.00 37.0
5 13 Mechkor, Mohamed -1975 1916 2 Fous Diogène 5.0 1870 - 26.00 36.0
6 18 Dupuis, Cedric -1975 1910 HCC Jurbise 4.5 1705 - 20.25 31.5
Categorie: -1850
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 14 Kocur, Marc -1850 1815 Genk 5.0 1696 - 22.75 23.5
2 15 Polin, Giulia -1850 1764 Le Pantin 5.0 1762 - 20.50 26.0
3 16 Rosseel, Kimball -1850 1802 Leopoldsburg 5.0 1694 - 20.25 17.5
4 17 Deneyer, Frank -1850 1766 Fontaine-L'Evêque 4.5 1718 - 22.50 29.0
5 20 Ramacker, Nico -1850 1828 Wetteren 4.0 1726 - 19.00 29.0
6 21 Schwab, Patrick -1850 1816 Wirtzfeld 4.0 1635 - 15.00 23.0
Categorie: -1760
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch.
1 7 Dutre, Wonder -1760 1412 MSV 6.5 1866 - 31.75 30.5
2 12 Pepermans, Jelle -1760 1748 SCRR (Brussel) 5.5 1792 0.5 22.75 28.5
3 19 Herrygers, Rik -1760 1652 CRELEL Liège 4.5 1730 - 19.50 28.5
4 22 Boustany, Georges -1760 1507 SCRR (Brussel) 3.5 1622 1.0 13.00 22.0
5 23 Palstermans, Koen -1760 1516 Mechelen 3.5 1633 0.0 16.00 16.0
6 24 Smit, Jan -1760 1752 The Netherlands 2.0 1510 - 8.50 12.5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ramacker, Nico 0.0 (1828) 1-0 Stinis, Steven 0.0 (2194)
2 Ramacker, Quinten 0.0 (2067) 1-0 Schwab, Patrick 0.0 (1816)
3 Kocur, Marc 0.0 (1815) 0-1 Maddens, Martijn 0.0 (2059)
4 Kedzierski, Slawomir 0.0 (2054) 1-0 Rosseel, Kimball 0.0 (1802)
5 Deneyer, Frank 0.0 (1766) 0-1 Faybish, Nimrod 0.0 (2042)
6 Geboers, Jimmy 0.0 (1976) 1-0 Polin, Giulia 0.0 (1764)
7 Smit, Jan 0.0 (1752) 0-1 Harutyunyan, Axel 0.0 (1974)
8 Ydo, Pim 0.0 (1958) 1-0 Pepermans, Jelle 0.0 (1748)
9 Herrygers, Rik 0.0 (1652) 0-1 Moga, Christoph 0.0 (1921)
10 Mechkor, Mohamed 0.0 (1916) 1-0 Palstermans, Koen 0.0 (1516)
11 Boustany, Georges 0.0 (1507) 0-1 Dupuis, Cedric 0.0 (1910)
12 Coy, Rupert 0.0 (1860) 1-0 Dutre, Wonder 0.0 (1412)
Begin van de pagina
Ronde 2 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ydo, Pim 1.0 (1958) 0-1 Ramacker, Quinten 1.0 (2067)
2 Maddens, Martijn 1.0 (2059) 1-0 Mechkor, Mohamed 1.0 (1916)
3 Moga, Christoph 1.0 (1921) 0-1 Kedzierski, Slawomir 1.0 (2054)
4 Faybish, Nimrod 1.0 (2042) 1-0 Coy, Rupert 1.0 (1860)
5 Dupuis, Cedric 1.0 (1910) 1-0 Geboers, Jimmy 1.0 (1976)
6 Harutyunyan, Axel 1.0 (1974) 1-0 Ramacker, Nico 1.0 (1828)
7 Stinis, Steven 0.0 (2194) 1-0 Smit, Jan 0.0 (1752)
8 Schwab, Patrick 0.0 (1816) 0-1 Pepermans, Jelle 0.0 (1748)
9 Palstermans, Koen 0.0 (1516) 1-0 Kocur, Marc 0.0 (1815)
10 Rosseel, Kimball 0.0 (1802) 0-1 Herrygers, Rik 0.0 (1652)
11 Dutre, Wonder 0.0 (1412) 0-1 Deneyer, Frank 0.0 (1766)
12 Polin, Giulia 0.0 (1764) ½-½ Boustany, Georges 0.0 (1507)
Begin van de pagina
Ronde 3 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ramacker, Quinten 2.0 (2067) 0-1 Faybish, Nimrod 2.0 (2042)
2 Harutyunyan, Axel 2.0 (1974) 1-0 Maddens, Martijn 2.0 (2059)
3 Kedzierski, Slawomir 2.0 (2054) 1-0 Dupuis, Cedric 2.0 (1910)
4 Coy, Rupert 1.0 (1860) 0-1 Stinis, Steven 1.0 (2194)
5 Geboers, Jimmy 1.0 (1976) 1-0 Palstermans, Koen 1.0 (1516)
6 Ramacker, Nico 1.0 (1828) 0-1 Ydo, Pim 1.0 (1958)
7 Deneyer, Frank 1.0 (1766) 0-1 Moga, Christoph 1.0 (1921)
8 Pepermans, Jelle 1.0 (1748) 0-1 Mechkor, Mohamed 1.0 (1916)
9 Herrygers, Rik 1.0 (1652) 1-0 Polin, Giulia 0.5 (1764)
10 Boustany, Georges 0.5 (1507) 0-1 Schwab, Patrick 0.0 (1816)
11 Kocur, Marc 0.0 (1815) 1-0 Dutre, Wonder 0.0 (1412)
12 Smit, Jan 0.0 (1752) ½-½ Rosseel, Kimball 0.0 (1802)
Begin van de pagina
Ronde 4 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Faybish, Nimrod 3.0 (2042) 0-1 Kedzierski, Slawomir 3.0 (2054)
2 Stinis, Steven 2.0 (2194) 1-0 Harutyunyan, Axel 3.0 (1974)
3 Moga, Christoph 2.0 (1921) 1-0 Ramacker, Quinten 2.0 (2067)
4 Maddens, Martijn 2.0 (2059) 1-0 Herrygers, Rik 2.0 (1652)
5 Mechkor, Mohamed 2.0 (1916) 1-0 Geboers, Jimmy 2.0 (1976)
6 Dupuis, Cedric 2.0 (1910) 0-1 Ydo, Pim 2.0 (1958)
7 Pepermans, Jelle 1.0 (1748) 0-1 Coy, Rupert 1.0 (1860)
8 Palstermans, Koen 1.0 (1516) 0-1 Ramacker, Nico 1.0 (1828)
9 Schwab, Patrick 1.0 (1816) 1-0 Kocur, Marc 1.0 (1815)
10 Polin, Giulia 0.5 (1764) ½-½ Deneyer, Frank 1.0 (1766)
11 Rosseel, Kimball 0.5 (1802) 0-1 Boustany, Georges 0.5 (1507)
12 Dutre, Wonder 0.0 (1412) 1-0 Smit, Jan 0.5 (1752)
Begin van de pagina
Ronde 5 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Kedzierski, Slawomir 4.0 (2054) 1-0 Maddens, Martijn 3.0 (2059)
2 Ydo, Pim 3.0 (1958) 0-1 Stinis, Steven 3.0 (2194)
3 Moga, Christoph 3.0 (1921) 1-0 Faybish, Nimrod 3.0 (2042)
4 Harutyunyan, Axel 3.0 (1974) 1-0 Mechkor, Mohamed 3.0 (1916)
5 Ramacker, Quinten 2.0 (2067) 1-0 Coy, Rupert 2.0 (1860)
6 Geboers, Jimmy 2.0 (1976) 1-0 Schwab, Patrick 2.0 (1816)
7 Herrygers, Rik 2.0 (1652) 0-1 Dupuis, Cedric 2.0 (1910)
8 Ramacker, Nico 2.0 (1828) 1-0 Deneyer, Frank 1.5 (1766)
9 Boustany, Georges 1.5 (1507) 0-1 Pepermans, Jelle 1.0 (1748)
10 Kocur, Marc 1.0 (1815) 1-0 Polin, Giulia 1.0 (1764)
11 Smit, Jan 0.5 (1752) 1-0 Palstermans, Koen 1.0 (1516)
12 Rosseel, Kimball 0.5 (1802) 0-1 Dutre, Wonder 1.0 (1412)
Begin van de pagina
Ronde 6 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Kedzierski, Slawomir 5.0 (2054) ½-½ Harutyunyan, Axel 4.0 (1974)
2 Stinis, Steven 4.0 (2194) 1-0 Moga, Christoph 4.0 (1921)
3 Mechkor, Mohamed 3.0 (1916) 0-1 Ramacker, Quinten 3.0 (2067)
4 Maddens, Martijn 3.0 (2059) 1-0 Ydo, Pim 3.0 (1958)
5 Faybish, Nimrod 3.0 (2042) 1-0 Ramacker, Nico 3.0 (1828)
6 Herrygers, Rik 2.0 (1652) 0-1 Geboers, Jimmy 3.0 (1976)
7 Dupuis, Cedric 3.0 (1910) 0-1 Pepermans, Jelle 2.0 (1748)
8 Coy, Rupert 2.0 (1860) 1-0 Kocur, Marc 2.0 (1815)
9 Schwab, Patrick 2.0 (1816) 0-1 Dutre, Wonder 2.0 (1412)
10 Deneyer, Frank 1.5 (1766) 1-0 Boustany, Georges 1.5 (1507)
11 Polin, Giulia 1.0 (1764) 1-0 Smit, Jan 1.5 (1752)
12 Palstermans, Koen 1.0 (1516) ½-½ Rosseel, Kimball 0.5 (1802)
Begin van de pagina
Ronde 7 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Stinis, Steven 5.0 (2194) ½-½ Kedzierski, Slawomir 5.5 (2054)
2 Ramacker, Quinten 4.0 (2067) 1-0 Harutyunyan, Axel 4.5 (1974)
3 Moga, Christoph 4.0 (1921) 0-1 Maddens, Martijn 4.0 (2059)
4 Geboers, Jimmy 4.0 (1976) 1-0 Faybish, Nimrod 4.0 (2042)
5 Ydo, Pim 3.0 (1958) 1-0 Coy, Rupert 3.0 (1860)
6 Ramacker, Nico 3.0 (1828) 0-1 Mechkor, Mohamed 3.0 (1916)
7 Dutre, Wonder 3.0 (1412) ½-½ Dupuis, Cedric 3.0 (1910)
8 Pepermans, Jelle 3.0 (1748) 0-1 Deneyer, Frank 2.5 (1766)
9 Kocur, Marc 2.0 (1815) ½-½ Herrygers, Rik 2.0 (1652)
10 Smit, Jan 1.5 (1752) 0-1 Schwab, Patrick 2.0 (1816)
11 Rosseel, Kimball 1.0 (1802) 0-1 Polin, Giulia 2.0 (1764)
12 Boustany, Georges 1.5 (1507) 1-0 Palstermans, Koen 1.5 (1516)
Begin van de pagina
Ronde 8 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Kedzierski, Slawomir 6.0 (2054) 1-0 Ramacker, Quinten 5.0 (2067)
2 Maddens, Martijn 5.0 (2059) 0-1 Stinis, Steven 5.5 (2194)
3 Harutyunyan, Axel 4.5 (1974) 0-1 Geboers, Jimmy 5.0 (1976)
4 Faybish, Nimrod 4.0 (2042) 1-0 Ydo, Pim 4.0 (1958)
5 Mechkor, Mohamed 4.0 (1916) 0-1 Moga, Christoph 4.0 (1921)
6 Deneyer, Frank 3.5 (1766) 1-0 Dupuis, Cedric 3.5 (1910)
7 Dutre, Wonder 3.5 (1412) 1-0 Ramacker, Nico 3.0 (1828)
8 Coy, Rupert 3.0 (1860) 1-0 Schwab, Patrick 3.0 (1816)
9 Polin, Giulia 3.0 (1764) 1-0 Pepermans, Jelle 3.0 (1748)
10 Palstermans, Koen 1.5 (1516) 0-1 Herrygers, Rik 2.5 (1652)
11 Smit, Jan 1.5 (1752) 0-1 Boustany, Georges 2.5 (1507)
12 Kocur, Marc 2.5 (1815) 0-1 Rosseel, Kimball 1.0 (1802)
Begin van de pagina
Ronde 9 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Geboers, Jimmy 6.0 (1976) ½-½ Kedzierski, Slawomir 7.0 (2054)
2 Stinis, Steven 6.5 (2194) 1-0 Faybish, Nimrod 5.0 (2042)
3 Ramacker, Quinten 5.0 (2067) 1-0 Maddens, Martijn 5.0 (2059)
4 Moga, Christoph 5.0 (1921) 1-0 Dutre, Wonder 4.5 (1412)
5 Harutyunyan, Axel 4.5 (1974) 1-0 Deneyer, Frank 4.5 (1766)
6 Ydo, Pim 4.0 (1958) 1-0 Polin, Giulia 4.0 (1764)
7 Coy, Rupert 4.0 (1860) 0-1 Mechkor, Mohamed 4.0 (1916)
8 Herrygers, Rik 3.5 (1652) 1-0 Boustany, Georges 3.5 (1507)
9 Dupuis, Cedric 3.5 (1910) 0-1 Kocur, Marc 2.5 (1815)
10 Schwab, Patrick 3.0 (1816) 0-1 Rosseel, Kimball 2.0 (1802)
11 Ramacker, Nico 3.0 (1828) 1-0 Smit, Jan 1.5 (1752)
12 Pepermans, Jelle 3.0 (1748) 1-0 Palstermans, Koen 1.5 (1516)
Begin van de pagina
Ronde 10 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Geboers, Jimmy 6.5 (1976) ½-½ Stinis, Steven 7.5 (2194)
2 Mechkor, Mohamed 5.0 (1916) 0-1 Kedzierski, Slawomir 7.5 (2054)
3 Moga, Christoph 6.0 (1921) 0-1 Harutyunyan, Axel 5.5 (1974)
4 Deneyer, Frank 4.5 (1766) 0-1 Ramacker, Quinten 6.0 (2067)
5 Maddens, Martijn 5.0 (2059) 1-0 Faybish, Nimrod 5.0 (2042)
6 Dutre, Wonder 4.5 (1412) 1-0 Ydo, Pim 5.0 (1958)
7 Pepermans, Jelle 4.0 (1748) 1-0 Herrygers, Rik 4.5 (1652)
8 Polin, Giulia 4.0 (1764) 1-0 Ramacker, Nico 4.0 (1828)
9 Boustany, Georges 3.5 (1507) 0-1 Coy, Rupert 4.0 (1860)
10 Rosseel, Kimball 3.0 (1802) 1-0 Dupuis, Cedric 3.5 (1910)
11 Smit, Jan 1.5 (1752) ½-½ Kocur, Marc 3.5 (1815)
12 Palstermans, Koen 1.5 (1516) 1-0 Schwab, Patrick 3.0 (1816)
Begin van de pagina
Ronde 11 (14/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Kedzierski, Slawomir 8.5 (2054) 0-1 Dutre, Wonder 5.5 (1412)
2 Ramacker, Quinten 7.0 (2067) 0-1 Stinis, Steven 8.0 (2194)
3 Maddens, Martijn 6.0 (2059) 1-0 Geboers, Jimmy 7.0 (1976)
4 Harutyunyan, Axel 6.5 (1974) 1-0 Polin, Giulia 5.0 (1764)
5 Coy, Rupert 5.0 (1860) 1-0 Moga, Christoph 6.0 (1921)
6 Faybish, Nimrod 5.0 (2042) ½-½ Pepermans, Jelle 5.0 (1748)
7 Ydo, Pim 5.0 (1958) 1-0 Mechkor, Mohamed 5.0 (1916)
8 Schwab, Patrick 3.0 (1816) 1-0 Herrygers, Rik 4.5 (1652)
9 Deneyer, Frank 4.5 (1766) 0-1 Palstermans, Koen 2.5 (1516)
10 Ramacker, Nico 4.0 (1828) 0-1 Rosseel, Kimball 4.0 (1802)
11 Kocur, Marc 4.0 (1815) 1-0 Boustany, Georges 3.5 (1507)
12 Dupuis, Cedric 3.5 (1910) 1-0 Smit, Jan 2.0 (1752)
Begin van de pagina

Stinis, Steven (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.6807
N-Elo2223
FIDE-ID202770
F-Elo2194
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie+1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 Z - 0 0.0 0.90 -0.90
2 7      Smit, Jan NED 1752 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
4 2      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 W - 1 3.0 0.78 +0.22
5 2      Ydo, Pim NED 1958 6.0 Z 1 4.0 0.80 +0.20
6 2      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 W - 1 5.0 0.83 +0.17
7 1      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 W - ½ 5.5 0.69 -0.19
8 2 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 Z 1 6.5 0.68 +0.32
9 2      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 W 1 7.5 0.70 +0.30
10 1      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 Z ½ 8.0 0.78 -0.28
11 2      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 Z 1 9.0 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1953 66.5 Totaal 9.0 8.63 +0.37
Begin van de pagina
Kedzierski, Slawomir (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.21088
N-Elo2182
FIDE-ID1134949
F-Elo2054
Landpol  (pol)
Club(226) Europchess
Categorie+1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
2 3      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
3 3      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 W - 1 3.0 0.69 +0.31
4 1      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 Z - 1 4.0 0.52 +0.48
5 1 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 W - 1 5.0 0.49 +0.51
6 1      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 W ½ 5.5 0.61 -0.11
7 1      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 Z ½ 6.0 0.31 +0.19
8 1      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 W 1 7.0 0.48 +0.52
9 1      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 Z ½ 7.5 0.61 -0.11
10 2      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 Z 1 8.5 0.69 +0.31
11 1      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 W 0 8.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1933 70.0 Totaal 8.5 6.81 +1.69
Begin van de pagina
Harutyunyan, Axel (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10415
N-Elo1937
FIDE-ID235474
F-Elo1974
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Smit, Jan NED 1752 2.0 Z - 1 1.0 0.78 +0.22
2 6      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 W - 1 2.0 0.70 +0.30
3 2 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 W - 1 3.0 0.38 +0.62
4 2      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
5 4      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 W 1 4.0 0.58 +0.42
6 1      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 Z - ½ 4.5 0.39 +0.11
7 2      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 Z 0 4.5 0.37 -0.37
8 3      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 W 0 4.5 0.50 -0.50
9 5      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 W 1 5.5 0.77 +0.23
10 3      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 Z - 1 6.5 0.57 +0.43
11 4      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 W 1 7.5 0.77 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1936 65.0 Totaal 7.5 6.03 +1.47
Begin van de pagina
Ramacker, Quinten (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.43257
N-Elo2012
FIDE-ID210404
F-Elo2067
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie+1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
2 1      Ydo, Pim NED 1958 6.0 Z - 1 2.0 0.65 +0.35
3 1      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 W - 0 2.0 0.53 -0.53
4 3      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 Z - 0 2.0 0.70 -0.70
5 5      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 W - 1 3.0 0.77 +0.23
6 3      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
7 2      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 W - 1 5.0 0.63 +0.37
8 1      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 Z 0 5.0 0.52 -0.52
9 3 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 W 1 6.0 0.51 +0.49
10 4      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 Z - 1 7.0 0.85 +0.15
11 2      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 W 0 7.0 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1960 69.0 Totaal 7.0 7.00 +0.00
Begin van de pagina
CM Maddens, Martijn (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.6653
N-Elo2164
FIDE-ID206962
F-Elo2059
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie+1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 Z - 1 1.0 0.80 +0.20
2 2      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 W - 1 2.0 0.69 +0.31
3 2      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 Z - 0 2.0 0.62 -0.62
4 4      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
6 4      Ydo, Pim NED 1958 6.0 W 1 4.0 0.64 +0.36
7 3      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 Z - 1 5.0 0.69 +0.31
8 2      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 W - 0 5.0 0.32 -0.32
9 3      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 Z 0 5.0 0.49 -0.49
10 5      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 W - 1 6.0 0.52 +0.48
11 3      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 W - 1 7.0 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1960 71.0 Totaal 7.0 6.81 +0.19
Begin van de pagina
Geboers, Jimmy (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1824
FIDE-ID262919
F-Elo1976
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 W - 1 1.0 0.77 +0.23
2 5      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 Z - 0 1.0 0.59 -0.59
3 5      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 Z - 0 2.0 0.58 -0.58
5 6      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
6 6      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 Z - 1 4.0 0.87 +0.13
7 4      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 W 1 5.0 0.41 +0.59
8 3      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
9 1      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 W ½ 6.5 0.39 +0.11
10 1      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 W ½ 7.0 0.22 +0.28
11 3 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 Z 0 7.0 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1899 64.0 Totaal 7.0 6.35 +0.65
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 24)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1542
FIDE-ID259411
F-Elo1412
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-1760

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 11      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 12      Smit, Jan NED 1752 2.0 W - 1 1.0 0.12 +0.88
5 12      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 Z 1 2.0 0.09 +0.91
6 9      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 Z 1 3.0 0.08 +0.92
7 7      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
8 7      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 W - 1 4.5 0.08 +0.92
9 4      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 Z 0 4.5 0.08 -0.08
10 6      Ydo, Pim NED 1958 6.0 W 1 5.5 0.08 +0.92
11 1      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 Z 1 6.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1862 55.5 Totaal 6.5 0.96 +5.54
Begin van de pagina
Moga, Christoph (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.96229
N-Elo1940
FIDE-ID260487
F-Elo1921
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 3      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 W - 0 1.0 0.32 -0.32
3 7      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
4 3      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 W - 1 3.0 0.30 +0.70
5 3      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 W - 1 4.0 0.34 +0.66
6 2      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 Z - 0 4.0 0.17 -0.17
7 3 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 W - 0 4.0 0.31 -0.31
8 5      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 Z - 1 5.0 0.51 +0.49
9 4      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 W - 1 6.0 0.92 +0.08
10 3      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 W 0 6.0 0.43 -0.43
11 5      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 Z 0 6.0 0.58 -0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1908 71.0 Totaal 6.0 5.42 +0.58
Begin van de pagina
Coy, Rupert (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.21993
N-Elo0
FIDE-ID3209423
F-Elo1860
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie-1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
3 4      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
4 7      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 Z - 1 2.0 0.65 +0.35
5 5      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
6 8      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 W - 1 3.0 0.56 +0.44
7 5      Ydo, Pim NED 1958 6.0 Z - 0 3.0 0.37 -0.37
8 8      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 W - 1 4.0 0.56 +0.44
9 7      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 W - 0 4.0 0.42 -0.42
10 9      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 Z - 1 5.0 0.89 +0.11
11 5      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 W 1 6.0 0.42 +0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1854 63.0 Totaal 6.0 5.40 +0.60
Begin van de pagina
Ydo, Pim (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1994
FIDE-ID1003038
F-Elo1958
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie-1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 W - 1 1.0 0.77 +0.23
2 1      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 W - 0 1.0 0.35 -0.35
3 6      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
4 6      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
5 2      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 W - 0 3.0 0.20 -0.20
6 4 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 Z - 0 3.0 0.36 -0.36
7 5      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 W - 1 4.0 0.63 +0.37
8 4      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 Z - 0 4.0 0.38 -0.38
9 6      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 W - 1 5.0 0.75 +0.25
10 6      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
11 7      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 W 1 6.0 0.56 +0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1890 65.0 Totaal 6.0 6.17 -0.17
Begin van de pagina
Faybish, Nimrod (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.79197
N-Elo2209
FIDE-ID202142
F-Elo2042
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie+1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 4      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 W - 1 2.0 0.74 +0.26
3 1      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 Z - 1 3.0 0.47 +0.53
4 1      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 W - 0 3.0 0.48 -0.48
5 3      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 Z - 0 3.0 0.66 -0.66
6 5      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 W - 1 4.0 0.77 +0.23
7 4      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 Z - 0 4.0 0.59 -0.59
8 4      Ydo, Pim NED 1958 6.0 W - 1 5.0 0.62 +0.38
9 2      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 Z - 0 5.0 0.30 -0.30
10 5 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 Z 0 5.0 0.48 -0.48
11 6      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 W - ½ 5.5 0.85 -0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1948 70.5 Totaal 5.5 6.79 -1.29
Begin van de pagina
Pepermans, Jelle (Rank: 20)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.34045
N-Elo1754
FIDE-ID219690
F-Elo1748
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-1760

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ydo, Pim NED 1958 6.0 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
2 8      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 Z - 1 1.0 0.41 +0.59
3 8      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 W - 0 1.0 0.28 -0.28
4 7      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 W - 0 1.0 0.35 -0.35
5 9      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
6 7      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 Z 1 3.0 0.29 +0.71
7 8      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 W 0 3.0 0.47 -0.47
8 9      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 Z 0 3.0 0.48 -0.48
9 12      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 W - 1 4.0 0.79 +0.21
10 7      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 W 1 5.0 0.63 +0.37
11 6      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 Z ½ 5.5 0.15 +0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1791 52.0 Totaal 5.5 4.88 +0.62
Begin van de pagina
Mechkor, Mohamed (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.21218
N-Elo0
FIDE-ID266086
F-Elo1916
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
3 8      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 Z - 1 2.0 0.72 +0.28
4 5      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 W - 1 3.0 0.42 +0.58
5 4      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
6 3      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 W - 0 3.0 0.30 -0.30
7 6      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 Z - 1 4.0 0.62 +0.38
8 5      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 W - 0 4.0 0.49 -0.49
9 7      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 Z - 1 5.0 0.58 +0.42
10 2      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 W - 0 5.0 0.31 -0.31
11 7      Ydo, Pim NED 1958 6.0 Z 0 5.0 0.44 -0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1905 68.0 Totaal 5.0 5.53 -0.53
Begin van de pagina
Kocur, Marc (Rank: 15)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.3778
N-Elo1861
FIDE-ID205036
F-Elo1815
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 W - 0 0.0 0.20 -0.20
2 9      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 Z - 0 0.0 0.85 -0.85
3 11      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 9      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 W - 1 2.0 0.57 +0.43
6 8      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
7 9      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 W - ½ 2.5 0.72 -0.22
8 12      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 W - 0 2.5 0.52 -0.52
9 9      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 Z 1 3.5 0.37 +0.63
10 11      Smit, Jan NED 1752 2.0 Z ½ 4.0 0.59 -0.09
11 11      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 W 1 5.0 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1731 51.5 Totaal 5.0 6.54 -1.54
Begin van de pagina
Polin, Giulia (Rank: 18)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.21127
N-Elo1812
FIDE-ID841412
F-Elo1764
Landita  (ita)
Club(278) Le Pantin
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
2 12      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 W - ½ 0.5 0.82 -0.32
3 9      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 Z - 0 0.5 0.65 -0.65
4 10      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 W ½ 1.0 0.50 +0.00
5 10      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 Z 0 1.0 0.43 -0.43
6 11      Smit, Jan NED 1752 2.0 W - 1 2.0 0.52 +0.48
7 11      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 Z 1 3.0 0.45 +0.55
8 9      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 W 1 4.0 0.52 +0.48
9 6      Ydo, Pim NED 1958 6.0 Z - 0 4.0 0.25 -0.25
10 8      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 W - 1 5.0 0.41 +0.59
11 4      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 Z - 0 5.0 0.23 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1798 54.5 Totaal 5.0 5.01 -0.01
Begin van de pagina
Rosseel, Kimball (Rank: 16)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.96786
N-Elo1751
FIDE-ID233331
F-Elo1802
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
2 10      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 W - 0 0.0 0.70 -0.70
3 12      Smit, Jan NED 1752 2.0 Z - ½ 0.5 0.57 -0.07
4 11      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 W - 0 0.5 0.85 -0.85
5 12      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 W - 0 0.5 0.91 -0.91
6 12      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 Z ½ 1.0 0.84 -0.34
7 11      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 W 0 1.0 0.55 -0.55
8 12      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 Z 1 2.0 0.48 +0.52
9 10      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 Z 1 3.0 0.48 +0.52
10 10      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 W 1 4.0 0.35 +0.65
11 10      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 Z 1 5.0 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1729 51.0 Totaal 5.0 6.38 -1.38
Begin van de pagina
Deneyer, Frank (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.98919
N-Elo1908
FIDE-ID243213
F-Elo1766
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 11      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 7      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 W - 0 1.0 0.29 -0.29
4 10      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 8      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 Z 0 1.5 0.41 -0.41
6 10      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 W 1 2.5 0.82 +0.18
7 8      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 Z - 1 3.5 0.53 +0.47
8 6      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 W 1 4.5 0.31 +0.69
9 5      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 Z - 0 4.5 0.23 -0.23
10 4      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 W - 0 4.5 0.15 -0.15
11 9      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 W 0 4.5 0.81 -0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1789 58.5 Totaal 4.5 5.11 -0.61
Begin van de pagina
Dupuis, Cedric (Rank: 11)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.96105
N-Elo1919
FIDE-ID206580
F-Elo1910
Landbel  (bel)
Club(551) HCC Jurbise
Categorie-1975

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 W - 1 2.0 0.41 +0.59
3 3      Kedzierski, Slawomir POL 2054 8.5 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
4 6      Ydo, Pim NED 1958 6.0 W - 0 2.0 0.43 -0.43
5 7      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
6 7      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 W - 0 3.0 0.71 -0.71
7 7      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 Z ½ 3.5 0.92 -0.42
8 6      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 Z - 0 3.5 0.69 -0.69
9 9      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 W - 0 3.5 0.63 -0.63
10 10      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 Z 0 3.5 0.65 -0.65
11 12      Smit, Jan NED 1752 2.0 W 1 4.5 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1767 58.0 Totaal 4.5 7.20 -2.70
Begin van de pagina
Herrygers, Rik (Rank: 21)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15896
N-Elo1607
FIDE-ID250880
F-Elo1652
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-1760

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Moga, Christoph BEL 1921 6.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 10      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 Z - 1 1.0 0.30 +0.70
3 9      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 W - 1 2.0 0.35 +0.65
4 4 CM Maddens, Martijn BEL 2059 7.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 W - 0 2.0 0.18 -0.18
6 6      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 W - 0 2.0 0.13 -0.13
7 9      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 Z ½ 2.5 0.28 +0.22
8 10      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 Z - 1 3.5 0.68 +0.32
9 8      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 W 1 4.5 0.69 +0.31
10 7      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 Z - 0 4.5 0.37 -0.37
11 8      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 Z 0 4.5 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1803 56.0 Totaal 4.5 3.51 +0.99
Begin van de pagina
Ramacker, Nico (Rank: 13)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.10280
N-Elo1803
FIDE-ID210390
F-Elo1828
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 W - 1 1.0 0.10 +0.90
2 6      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
3 6      Ydo, Pim NED 1958 6.0 W - 0 1.0 0.32 -0.32
4 8      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
5 8      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 W - 1 3.0 0.59 +0.41
6 5      Faybish, Nimrod BEL 2042 5.5 Z 0 3.0 0.23 -0.23
7 6      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 W - 0 3.0 0.38 -0.38
8 7      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
9 11      Smit, Jan NED 1752 2.0 W 1 4.0 0.60 +0.40
10 8      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 Z 0 4.0 0.59 -0.59
11 10      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 W - 0 4.0 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1826 59.5 Totaal 4.0 5.43 -1.43
Begin van de pagina
Schwab, Patrick (Rank: 14)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.15017
N-Elo1841
FIDE-ID4002490
F-Elo1816
Landlux  (lux)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Ramacker, Quinten BEL 2067 7.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
2 8      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 W - 0 0.0 0.59 -0.59
3 10      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
4 9      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
6 9      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 10      Smit, Jan NED 1752 2.0 Z - 1 3.0 0.59 +0.41
8 8      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 Z 0 3.0 0.44 -0.44
9 10      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 W - 0 3.0 0.52 -0.52
10 12      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 Z 0 3.0 0.85 -0.85
11 8      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 W 1 4.0 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1737 55.5 Totaal 4.0 6.47 -2.47
Begin van de pagina
Boustany, Georges (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17662
N-Elo1356
FIDE-ID257877
F-Elo1507
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-1760

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 Z - ½ 0.5 0.18 +0.32
3 10      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 W - 0 0.5 0.14 -0.14
4 11      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 Z 1 1.5 0.15 +0.85
5 9      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 W - 0 1.5 0.20 -0.20
6 10      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 Z 0 1.5 0.18 -0.18
7 12      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 W - 1 2.5 0.49 +0.51
8 11      Smit, Jan NED 1752 2.0 Z - 1 3.5 0.20 +0.80
9 8      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 Z 0 3.5 0.31 -0.31
10 9      Coy, Rupert BEL 1860 6.0 W - 0 3.5 0.11 -0.11
11 11      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 Z 0 3.5 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1763 49.5 Totaal 3.5 2.18 +1.32
Begin van de pagina
Palstermans, Koen (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.14655
N-Elo1385
FIDE-ID245810
F-Elo1516
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-1760

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Mechkor, Mohamed BEL 1916 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 W - 1 1.0 0.15 +0.85
3 5      Geboers, Jimmy BEL 1976 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
5 11      Smit, Jan NED 1752 2.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
6 12      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 W ½ 1.5 0.16 +0.34
7 12      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 Z 0 1.5 0.51 -0.51
8 10      Herrygers, Rik BEL 1652 4.5 W - 0 1.5 0.32 -0.32
9 12      Pepermans, Jelle BEL 1748 5.5 Z 0 1.5 0.21 -0.21
10 12      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 W 1 2.5 0.15 +0.85
11 9      Deneyer, Frank BEL 1766 4.5 Z 1 3.5 0.19 +0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1779 50.0 Totaal 3.5 2.19 +1.31
Begin van de pagina
Smit, Jan (Rank: 19)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1052047
F-Elo1752
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie-1760

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Harutyunyan, Axel BEL 1974 7.5 W - 0 0.0 0.22 -0.22
2 7      Stinis, Steven BEL 2194 9.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Rosseel, Kimball BEL 1802 5.0 W - ½ 0.5 0.43 +0.07
4 12      Dutre, Wonder BEL 1412 6.5 Z - 0 0.5 0.88 -0.88
5 11      Palstermans, Koen BEL 1516 3.5 W 1 1.5 0.80 +0.20
6 11      Polin, Giulia ITA 1764 5.0 Z 0 1.5 0.48 -0.48
7 10      Schwab, Patrick LUX 1816 4.0 W 0 1.5 0.41 -0.41
8 11      Boustany, Georges BEL 1507 3.5 W 0 1.5 0.80 -0.80
9 11      Ramacker, Nico BEL 1828 4.0 Z 0 1.5 0.40 -0.40
10 11      Kocur, Marc BEL 1815 5.0 W ½ 2.0 0.41 +0.09
11 12      Dupuis, Cedric BEL 1910 4.5 Z 0 2.0 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1776 57.5 Totaal 2.0 5.20 -3.20
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 OR SB Vsch.
1 Stinis, Steven 1 2194 2209 9.0 20 Z 0 24 W 1 9 Z 1 3 W 1 10 Z 1 8 W 1 2 W ½ 5 Z 1 11 W 1 6 Z ½ 4 Z 1 - 54.75 51.5
2 Kedzierski, Slawomir 4 2054 2167 8.5 16 W 1 8 Z 1 18 W 1 11 Z 1 5 W 1 3 W ½ 1 Z ½ 4 W 1 6 Z ½ 13 Z 1 7 W 0 - 51.75 58.0
3 Harutyunyan, Axel 7 1974 2069 7.5 24 Z 1 20 W 1 5 W 1 1 Z 0 13 W 1 2 Z ½ 4 Z 0 6 W 0 17 W 1 8 Z 1 15 W 1 - 37.75 46.0
4 Ramacker, Quinten 2 2067 2055 7.0 21 W 1 10 Z 1 11 W 0 8 Z 0 9 W 1 13 Z 1 3 W 1 2 Z 0 5 W 1 17 Z 1 1 W 0 - 40.00 44.0
5 Maddens, Martijn 3 2059 2056 7.0 14 Z 1 13 W 1 3 Z 0 19 W 1 2 Z 0 10 W 1 8 Z 1 1 W 0 4 Z 0 11 W 1 6 W 1 - 39.00 43.0
6 Geboers, Jimmy 6 1976 2000 7.0 15 W 1 18 Z 0 23 W 1 13 Z 0 21 W 1 19 Z 1 11 W 1 3 Z 1 2 W ½ 1 W ½ 5 Z 0 - 38.75 44.5
7 Dutre, Wonder 24 1412 1866 6.5 9 Z 0 17 W 0 14 Z 0 24 W 1 16 Z 1 21 Z 1 18 W ½ 20 W 1 8 Z 0 10 W 1 2 Z 1 - 31.75 30.5
8 Moga, Christoph 9 1921 1948 6.0 19 Z 1 2 W 0 17 Z 1 4 W 1 11 W 1 1 Z 0 5 W 0 13 Z 1 7 W 1 3 W 0 9 Z 0 - 33.00 42.0
9 Coy, Rupert 12 1860 1888 6.0 7 W 1 11 Z 0 1 W 0 12 Z 1 4 Z 0 14 W 1 10 Z 0 21 W 1 13 W 0 22 Z 1 8 W 1 - 30.50 32.0
10 Ydo, Pim 8 1958 1933 6.0 12 W 1 4 W 0 20 Z 1 18 Z 1 1 W 0 5 Z 0 9 W 1 11 Z 0 15 W 1 7 Z 0 13 W 1 - 30.00 37.0
11 Faybish, Nimrod 5 2042 1948 5.5 17 Z 1 9 W 1 4 Z 1 2 W 0 8 Z 0 20 W 1 6 Z 0 10 W 1 1 Z 0 5 Z 0 12 W ½ 0.5 30.25 40.5
12 Pepermans, Jelle 20 1748 1792 5.5 10 Z 0 21 Z 1 13 W 0 9 W 0 22 Z 1 18 Z 1 17 W 0 15 Z 0 23 W 1 19 W 1 11 Z ½ 0.5 22.75 28.5
13 Mechkor, Mohamed 10 1916 1870 5.0 23 W 1 5 Z 0 12 Z 1 6 W 1 3 Z 0 4 W 0 20 Z 1 8 W 0 9 Z 1 2 W 0 10 Z 0 - 26.00 36.0
14 Kocur, Marc 15 1815 1696 5.0 5 W 0 23 Z 0 7 W 1 21 Z 0 15 W 1 9 Z 0 19 W ½ 16 W 0 18 Z 1 24 Z ½ 22 W 1 - 22.75 23.5
15 Polin, Giulia 18 1764 1762 5.0 6 Z 0 22 W ½ 19 Z 0 17 W ½ 14 Z 0 24 W 1 16 Z 1 12 W 1 10 Z 0 20 W 1 3 Z 0 - 20.50 26.0
16 Rosseel, Kimball 16 1802 1694 5.0 2 Z 0 19 W 0 24 Z ½ 22 W 0 7 W 0 23 Z ½ 15 W 0 14 Z 1 21 Z 1 18 W 1 20 Z 1 - 20.25 17.5
17 Deneyer, Frank 17 1766 1718 4.5 11 W 0 7 Z 1 8 W 0 15 Z ½ 20 Z 0 22 W 1 12 Z 1 18 W 1 3 Z 0 4 W 0 23 W 0 - 22.50 29.0
18 Dupuis, Cedric 11 1910 1705 4.5 22 Z 1 6 W 1 2 Z 0 10 W 0 19 Z 1 12 W 0 7 Z ½ 17 Z 0 14 W 0 16 Z 0 24 W 1 - 20.25 31.5
19 Herrygers, Rik 21 1652 1730 4.5 8 W 0 16 Z 1 15 W 1 5 Z 0 18 W 0 6 W 0 14 Z ½ 23 Z 1 22 W 1 12 Z 0 21 Z 0 - 19.50 28.5
20 Ramacker, Nico 13 1828 1726 4.0 1 W 1 3 Z 0 10 W 0 23 Z 1 17 W 1 11 Z 0 13 W 0 7 Z 0 24 W 1 15 Z 0 16 W 0 - 19.00 29.0
21 Schwab, Patrick 14 1816 1635 4.0 4 Z 0 12 W 0 22 Z 1 14 W 1 6 Z 0 7 W 0 24 Z 1 9 Z 0 16 W 0 23 Z 0 19 W 1 - 15.00 23.0
22 Boustany, Georges 23 1507 1622 3.5 18 W 0 15 Z ½ 21 W 0 16 Z 1 12 W 0 17 Z 0 23 W 1 24 Z 1 19 Z 0 9 W 0 14 Z 0 1.0 13.00 22.0
23 Palstermans, Koen 22 1516 1633 3.5 13 Z 0 14 W 1 6 Z 0 20 W 0 24 Z 0 16 W ½ 22 Z 0 19 W 0 12 Z 0 21 W 1 17 Z 1 0.0 16.00 16.0
24 Smit, Jan 19 1752 1510 2.0 3 W 0 1 Z 0 16 W ½ 7 Z 0 23 W 1 15 Z 0 21 W 0 22 W 0 20 Z 0 14 W ½ 18 Z 0 - 8.50 12.5
(©)FRBE-KBSB-v4.26 2019/12/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/12/14 22:03