SwarLogo BOJK 2020 -16 SwarLogo
998
Organisator: KBSB
Arbiter: IA Geert BAILLEUL, IA Luc CORNET, NA Bart VAN DER AVORT
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 29/12/2020 tot 30/12/2020
Scheidingssystemen: Vsch., B Cut1, Buch, SB, OR
KBSB
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Land Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. B Cut1 Buch SB OR
1 Van Volsem, Merlijn M 1928 bel KGSRL Gent 6.5 2166 27.5 28.50 32.00 29.25 -
2 Anciaux, Adrien M 1885 bel Wavre 5.5 1940 21.5 27.50 30.00 21.75 -
3 De Rycke, Tyani F 1868 bel LSV-Chesspirant 5.0 1987 22.5 28.00 29.00 18.00 -
4 Govoreanu, Matei M 1646 bel Westerlo 5.0 1921 22.0 30.00 30.50 19.50 -
5 Raats, Joppe M 1851 bel Mechelen 5.0 1826 20.0 27.00 29.50 17.50 -
6 Dreelinck, Adriaan M 1902 bel Geraardsbergen 5.0 1823 19.0 24.50 26.50 17.50 -
7 D'Haenens, Leon M 1671 bel LSV-Chesspirant 4.5 1708 18.0 24.50 26.50 14.50 1.0
8 Peeters, Alex M 1780 bel KOSK Oostende 4.5 1734 17.0 23.50 26.00 14.50 0.0
9 Verboven, Wout M 1892 bel Dolle Toren Leuven 4.0 1775 20.5 26.50 29.00 13.50 -
10 Nemegeer, Arne M 1964 bel Aalter 4.0 1865 19.5 25.50 28.50 15.00 -
11 Pouleyn, Floris M 1684 bel KGSRL Gent 4.0 1806 18.0 27.00 29.50 12.50 -
12 Rogge, Parcival M 1964 bel LSV-Chesspirant 4.0 1855 18.0 25.50 28.50 14.75 -
13 Guilfanov, Raphael M 1552 bel CRELEL Liège 4.0 1777 17.0 24.50 25.00 12.50 -
14 Heldenbergh, Nils M 1901 bel CRELEL Liège 4.0 1718 16.5 24.50 27.00 13.75 -
15 Jacobs, Maarten M 1507 bel Oude God Mortsel 4.0 1612 14.0 21.50 22.50 8.50 -
16 Huysmans, Quinten M 1474 bel Neerpelt 3.5 1611 13.5 24.00 26.00 9.25 -
17 Faybish, Benjamin M 2005 bel Brussels Chess Club 3.5 1705 13.5 23.50 26.00 11.25 -
18 Sazonov, Fedor M 1458 bel Turnhout 3.5 1519 12.5 20.50 22.50 8.75 -
19 Pynket, Seppe M 1299 bel KGSRL Gent 3.5 1373 9.0 18.50 20.00 7.25 -
20 Liveyns, Rune M 1873 bel MSV 3.0 1622 14.0 21.50 23.50 6.50 -
21 Vander Bracht, Jorrit M 0 bel LSV-Chesspirant 3.0 1442 13.0 20.00 22.50 8.50 -
22 Jeurissen, Brent M 1257 bel Overpelt 3.0 1231 10.0 18.00 18.50 4.50 -
23 Wuillaume, Nathan M 1386 bel Bourlette - Anderlues 3.0 1402 8.0 21.50 22.00 5.50 -
24 Navez, Antoine M 1257 bel Bourlette - Anderlues 3.0 1210 8.0 17.00 18.00 5.00 -
25 De Keukelaere, Wouter M 1415 bel LSV-Chesspirant 2.5 1411 11.5 22.50 23.00 4.25 -
26 Navez, Alice F 1387 bel Bourlette - Anderlues 2.5 1384 11.0 22.00 24.00 6.00 -
27 Coutton, Maxence M 1306 bel Wavre 2.5 1084 6.0 13.50 14.00 2.50 -
28 Decruyenaere, Victor M 1426 bel LSV-Chesspirant 2.0 1247 9.0 19.00 20.00 3.00 1.0
29 Van Eester, Jef M 1185 bel Houthalen-Oost 2.0 1174 8.0 18.00 19.00 3.00 0.0
30 Kshirsagar, Pranav M 0 ned Eisden 1.5 1024 4.0 17.50 18.50 2.00 -
31 Van Eester, Vic M 1150 bel Houthalen-Oost 1.0 611 6.0 19.50 21.50 2.50 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (29/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Faybish, Benjamin 0.0 (2005) 1-0 Guilfanov, Raphael 0.0 (1552)
2 Sazonov, Fedor 0.0 (1458) 0-1 Nemegeer, Arne 0.0 (1964)
3 Rogge, Parcival 0.0 (1964) 1-0 Jacobs, Maarten 0.0 (1507)
4 Huysmans, Quinten 0.0 (1474) 0-1 Van Volsem, Merlijn 0.0 (1928)
5 Dreelinck, Adriaan 0.0 (1902) 1-0 Decruyenaere, Victor 0.0 (1426)
6 De Keukelaere, Wouter 0.0 (1415) 0-1 Heldenbergh, Nils 0.0 (1901)
7 Verboven, Wout 0.0 (1892) 1-0 Navez, Alice 0.0 (1387)
8 Wuillaume, Nathan 0.0 (1386) 0-1 Anciaux, Adrien 0.0 (1885)
9 Liveyns, Rune 0.0 (1873) 1-0 Coutton, Maxence 0.0 (1306)
10 Kshirsagar, Pranav 0.0 (0) 0-1 De Rycke, Tyani 0.0 (1868)
11 Raats, Joppe 0.0 (1851) 1-0 Pynket, Seppe 0.0 (1299)
12 Jeurissen, Brent 0.0 (1257) 0-1 Peeters, Alex 0.0 (1780)
13 Pouleyn, Floris 0.0 (1684) 1-0 Navez, Antoine 0.0 (1257)
14 Van Eester, Jef 0.0 (1185) 0-1 D'Haenens, Leon 0.0 (1671)
15 Govoreanu, Matei 0.0 (1646) 1-0 Van Eester, Vic 0.0 (1150)
  Vander Bracht, Jorrit 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (29/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 De Rycke, Tyani 1.0 (1868) 1-0 Faybish, Benjamin 1.0 (2005)
2 Nemegeer, Arne 1.0 (1964) 1-0 Liveyns, Rune 1.0 (1873)
3 Peeters, Alex 1.0 (1780) ½-½ Rogge, Parcival 1.0 (1964)
4 Van Volsem, Merlijn 1.0 (1928) 1-0 Raats, Joppe 1.0 (1851)
5 D'Haenens, Leon 1.0 (1671) 0-1 Dreelinck, Adriaan 1.0 (1902)
6 Heldenbergh, Nils 1.0 (1901) 0-1 Pouleyn, Floris 1.0 (1684)
7 Vander Bracht, Jorrit 1.0 (0) 0-1 Verboven, Wout 1.0 (1892)
8 Anciaux, Adrien 1.0 (1885) 0-1 Govoreanu, Matei 1.0 (1646)
9 Guilfanov, Raphael 0.0 (1552) 1-0 Wuillaume, Nathan 0.0 (1386)
10 Coutton, Maxence 0.0 (1306) 0-1 Sazonov, Fedor 0.0 (1458)
11 Jacobs, Maarten 0.0 (1507) 1-0 Kshirsagar, Pranav 0.0 (0)
12 Pynket, Seppe 0.0 (1299) 0-1 Huysmans, Quinten 0.0 (1474)
13 Decruyenaere, Victor 0.0 (1426) 0-1 Jeurissen, Brent 0.0 (1257)
14 Navez, Antoine 0.0 (1257) 0-1 De Keukelaere, Wouter 0.0 (1415)
15 Navez, Alice 0.0 (1387) 1-0 Van Eester, Jef 0.0 (1185)
  Van Eester, Vic 0.0 (1150) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (29/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Verboven, Wout 2.0 (1892) ½-½ Nemegeer, Arne 2.0 (1964)
2 Pouleyn, Floris 2.0 (1684) 0-1 Van Volsem, Merlijn 2.0 (1928)
3 Dreelinck, Adriaan 2.0 (1902) 0-1 De Rycke, Tyani 2.0 (1868)
4 Govoreanu, Matei 2.0 (1646) 1-0 Peeters, Alex 1.5 (1780)
5 Rogge, Parcival 1.5 (1964) 1-0 Faybish, Benjamin 1.0 (2005)
6 Huysmans, Quinten 1.0 (1474) 0-1 Heldenbergh, Nils 1.0 (1901)
7 De Keukelaere, Wouter 1.0 (1415) 0-1 Anciaux, Adrien 1.0 (1885)
8 Liveyns, Rune 1.0 (1873) 0-1 Jacobs, Maarten 1.0 (1507)
9 Raats, Joppe 1.0 (1851) 1-0 Navez, Alice 1.0 (1387)
10 Jeurissen, Brent 1.0 (1257) 0-1 D'Haenens, Leon 1.0 (1671)
11 Van Eester, Vic 1.0 (1150) 0-1 Guilfanov, Raphael 1.0 (1552)
12 Sazonov, Fedor 1.0 (1458) ½-½ Vander Bracht, Jorrit 1.0 (0)
13 Kshirsagar, Pranav 0.0 (0) 0-1 Decruyenaere, Victor 0.0 (1426)
14 Wuillaume, Nathan 0.0 (1386) 1-0 Pynket, Seppe 0.0 (1299)
15 Van Eester, Jef 0.0 (1185) 1-0 Coutton, Maxence 0.0 (1306)
  Navez, Antoine 0.0 (1257) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (29/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Volsem, Merlijn 3.0 (1928) 1-0 Govoreanu, Matei 3.0 (1646)
2 De Rycke, Tyani 3.0 (1868) ½-½ Verboven, Wout 2.5 (1892)
3 Nemegeer, Arne 2.5 (1964) ½-½ Rogge, Parcival 2.5 (1964)
4 Guilfanov, Raphael 2.0 (1552) 1-0 Dreelinck, Adriaan 2.0 (1902)
5 Heldenbergh, Nils 2.0 (1901) ½-½ D'Haenens, Leon 2.0 (1671)
6 Anciaux, Adrien 2.0 (1885) 1-0 Pouleyn, Floris 2.0 (1684)
7 Jacobs, Maarten 2.0 (1507) 0-1 Raats, Joppe 2.0 (1851)
8 Peeters, Alex 1.5 (1780) 1-0 Sazonov, Fedor 1.5 (1458)
9 Vander Bracht, Jorrit 1.5 (0) 0-1 Liveyns, Rune 1.0 (1873)
10 Faybish, Benjamin 1.0 (2005) 1-0 Wuillaume, Nathan 1.0 (1386)
11 Navez, Antoine 1.0 (1257) 0-1 Huysmans, Quinten 1.0 (1474)
12 Decruyenaere, Victor 1.0 (1426) 1-0 Van Eester, Jef 1.0 (1185)
13 Van Eester, Vic 1.0 (1150) 0-1 De Keukelaere, Wouter 1.0 (1415)
14 Navez, Alice 1.0 (1387) 1-0 Jeurissen, Brent 1.0 (1257)
15 Coutton, Maxence 0.0 (1306) ½-½ Kshirsagar, Pranav 0.0 (0)
  Pynket, Seppe 0.0 (1299) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (30/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 De Rycke, Tyani 3.5 (1868) 0-1 Van Volsem, Merlijn 4.0 (1928)
2 Govoreanu, Matei 3.0 (1646) ½-½ Nemegeer, Arne 3.0 (1964)
3 Rogge, Parcival 3.0 (1964) 0-1 Anciaux, Adrien 3.0 (1885)
4 Verboven, Wout 3.0 (1892) 1-0 Guilfanov, Raphael 3.0 (1552)
5 Raats, Joppe 3.0 (1851) 1-0 Heldenbergh, Nils 2.5 (1901)
6 D'Haenens, Leon 2.5 (1671) 1-0 Peeters, Alex 2.5 (1780)
7 Huysmans, Quinten 2.0 (1474) ½-½ Faybish, Benjamin 2.0 (2005)
8 Dreelinck, Adriaan 2.0 (1902) 1-0 Jacobs, Maarten 2.0 (1507)
9 Liveyns, Rune 2.0 (1873) 1-0 Decruyenaere, Victor 2.0 (1426)
10 Pouleyn, Floris 2.0 (1684) 1-0 Navez, Alice 2.0 (1387)
11 De Keukelaere, Wouter 2.0 (1415) ½-½ Vander Bracht, Jorrit 1.5 (0)
12 Sazonov, Fedor 1.5 (1458) 1-0 Wuillaume, Nathan 1.0 (1386)
13 Pynket, Seppe 1.0 (1299) 1-0 Navez, Antoine 1.0 (1257)
14 Jeurissen, Brent 1.0 (1257) 1-0 Van Eester, Vic 1.0 (1150)
15 Van Eester, Jef 1.0 (1185) 1-0 Kshirsagar, Pranav 0.5 (0)
  Coutton, Maxence 0.5 (1306) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (30/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Volsem, Merlijn 5.0 (1928) 1-0 Verboven, Wout 4.0 (1892)
2 Anciaux, Adrien 4.0 (1885) 1-0 Raats, Joppe 4.0 (1851)
3 Nemegeer, Arne 3.5 (1964) 0-1 De Rycke, Tyani 3.5 (1868)
4 D'Haenens, Leon 3.5 (1671) 0-1 Govoreanu, Matei 3.5 (1646)
5 Guilfanov, Raphael 3.0 (1552) 1-0 Rogge, Parcival 3.0 (1964)
6 Liveyns, Rune 3.0 (1873) 0-1 Dreelinck, Adriaan 3.0 (1902)
7 Faybish, Benjamin 2.5 (2005) 0-1 Pouleyn, Floris 3.0 (1684)
8 Heldenbergh, Nils 2.5 (1901) 1-0 Sazonov, Fedor 2.5 (1458)
9 Peeters, Alex 2.5 (1780) 1-0 De Keukelaere, Wouter 2.5 (1415)
10 Decruyenaere, Victor 2.0 (1426) 0-1 Huysmans, Quinten 2.5 (1474)
11 Jacobs, Maarten 2.0 (1507) 1-0 Van Eester, Jef 2.0 (1185)
12 Navez, Alice 2.0 (1387) ½-½ Pynket, Seppe 2.0 (1299)
13 Vander Bracht, Jorrit 2.0 (0) 1-0 Jeurissen, Brent 2.0 (1257)
14 Navez, Antoine 1.0 (1257) 1-0 Coutton, Maxence 1.5 (1306)
15 Wuillaume, Nathan 1.0 (1386) 1-0 Van Eester, Vic 1.0 (1150)
  Kshirsagar, Pranav 0.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (30/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Anciaux, Adrien 5.0 (1885) ½-½ Van Volsem, Merlijn 6.0 (1928)
2 Govoreanu, Matei 4.5 (1646) ½-½ De Rycke, Tyani 4.5 (1868)
3 Dreelinck, Adriaan 4.0 (1902) 1-0 Pouleyn, Floris 4.0 (1684)
4 Raats, Joppe 4.0 (1851) 1-0 Guilfanov, Raphael 4.0 (1552)
5 Verboven, Wout 4.0 (1892) 0-1 Peeters, Alex 3.5 (1780)
6 Heldenbergh, Nils 3.5 (1901) ½-½ Nemegeer, Arne 3.5 (1964)
7 Huysmans, Quinten 3.5 (1474) 0-1 D'Haenens, Leon 3.5 (1671)
8 Rogge, Parcival 3.0 (1964) 1-0 Liveyns, Rune 3.0 (1873)
9 Jacobs, Maarten 3.0 (1507) 1-0 Vander Bracht, Jorrit 3.0 (0)
10 De Keukelaere, Wouter 2.5 (1415) 0-1 Faybish, Benjamin 2.5 (2005)
11 Sazonov, Fedor 2.5 (1458) 1-0 Navez, Alice 2.5 (1387)
12 Pynket, Seppe 2.5 (1299) 1-0 Decruyenaere, Victor 2.0 (1426)
13 Van Eester, Jef 2.0 (1185) 0-1 Wuillaume, Nathan 2.0 (1386)
14 Kshirsagar, Pranav 1.5 (0) 0-1 Navez, Antoine 2.0 (1257)
15 Van Eester, Vic 1.0 (1150) 0-1 Coutton, Maxence 1.5 (1306)
  Jeurissen, Brent 2.0 (1257) 1 Bye  
Begin van de pagina

Van Volsem, Merlijn (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17843
N-Elo1908
FIDE-ID258806
F-Elo1928
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Huysmans, Quinten BEL 1474 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Raats, Joppe BEL 1851 5.0 W - 1 2.0 0.61 +0.39
3 2      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 1      Govoreanu, Matei BEL 1646 5.0 W - 1 4.0 0.84 +0.16
5 1      De Rycke, Tyani BEL 1868 5.0 Z - 1 5.0 0.58 +0.42
6 1      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 W 1 6.0 0.55 +0.45
7 1      Anciaux, Adrien BEL 1885 5.5 Z ½ 6.5 0.56 -0.06
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1757 32.0 Totaal 6.5 4.86 +1.64
Begin van de pagina
Anciaux, Adrien (Rank: 8)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17648
N-Elo1885
FIDE-ID257931
F-Elo1819
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Wuillaume, Nathan BEL 1386 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Govoreanu, Matei BEL 1646 5.0 W - 0 1.0 0.80 -0.80
3 7      De Keukelaere, Wouter BEL 1415 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.0 W - 1 3.0 0.76 +0.24
5 3      Rogge, Parcival BEL 1964 4.0 Z - 1 4.0 0.39 +0.61
6 2      Raats, Joppe BEL 1851 5.0 W - 1 5.0 0.55 +0.45
7 1      Van Volsem, Merlijn BEL 1928 6.5 W - ½ 5.5 0.44 +0.06
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1696 30.0 Totaal 5.5 4.78 +0.72
Begin van de pagina
De Rycke, Tyani (Rank: 10)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1868
FIDE-ID247936
F-Elo1856
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Kshirsagar, Pranav NED 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Faybish, Benjamin BEL 2005 3.5 W - 1 2.0 0.32 +0.68
3 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1902 5.0 Z - 1 3.0 0.45 +0.55
4 2      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 W - ½ 3.5 0.47 +0.03
5 1      Van Volsem, Merlijn BEL 1928 6.5 W 0 3.5 0.42 -0.42
6 3      Nemegeer, Arne BEL 1964 4.0 Z 1 4.5 0.37 +0.63
7 2      Govoreanu, Matei BEL 1646 5.0 Z - ½ 5.0 0.78 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1889 29.5 Totaal 5.0 3.73 +1.27
Begin van de pagina
Govoreanu, Matei (Rank: 15)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1646
FIDE-ID258059
F-Elo1610
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Eester, Vic BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Anciaux, Adrien BEL 1885 5.5 Z - 1 2.0 0.20 +0.80
3 4      Peeters, Alex BEL 1780 4.5 W - 1 3.0 0.32 +0.68
4 1      Van Volsem, Merlijn BEL 1928 6.5 Z 0 3.0 0.16 -0.16
5 2      Nemegeer, Arne BEL 1964 4.0 W - ½ 3.5 0.13 +0.37
6 4      D'Haenens, Leon BEL 1671 4.5 Z - 1 4.5 0.47 +0.53
7 2      De Rycke, Tyani BEL 1868 5.0 W - ½ 5.0 0.22 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1749 31.0 Totaal 5.0 2.42 +2.58
Begin van de pagina
Raats, Joppe (Rank: 11)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.12445
N-Elo1851
FIDE-ID238902
F-Elo1797
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Volsem, Merlijn BEL 1928 6.5 Z - 0 1.0 0.39 -0.39
3 9      Navez, Alice BEL 1387 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Jacobs, Maarten BEL 1507 4.0 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
5 5      Heldenbergh, Nils BEL 1901 4.0 W - 1 4.0 0.43 +0.57
6 2      Anciaux, Adrien BEL 1885 5.5 Z 0 4.0 0.45 -0.45
7 4      Guilfanov, Raphael BEL 1552 4.0 W - 1 5.0 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1637 30.0 Totaal 5.0 4.84 +0.16
Begin van de pagina
Dreelinck, Adriaan (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1902
FIDE-ID250503
F-Elo1839
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Decruyenaere, Victor BEL 1426 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      D'Haenens, Leon BEL 1671 4.5 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 3      De Rycke, Tyani BEL 1868 5.0 W - 0 2.0 0.55 -0.55
4 4      Guilfanov, Raphael BEL 1552 4.0 Z - 0 2.0 0.89 -0.89
5 8      Jacobs, Maarten BEL 1507 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Liveyns, Rune BEL 1873 3.0 Z - 1 4.0 0.54 +0.46
7 3      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.0 W - 1 5.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1654 26.5 Totaal 5.0 5.39 -0.39
Begin van de pagina
D'Haenens, Leon (Rank: 14)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1659
FIDE-ID251470
F-Elo1671
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Eester, Jef BEL 1185 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Dreelinck, Adriaan BEL 1902 5.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 10      Jeurissen, Brent BEL 1257 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Heldenbergh, Nils BEL 1901 4.0 Z - ½ 2.5 0.21 +0.29
5 6      Peeters, Alex BEL 1780 4.5 W - 1 3.5 0.35 +0.65
6 4      Govoreanu, Matei BEL 1646 5.0 W - 0 3.5 0.53 -0.53
7 7      Huysmans, Quinten BEL 1474 3.5 Z - 1 4.5 0.75 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1592 27.0 Totaal 4.5 3.89 +0.61
Begin van de pagina
Peeters, Alex (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1780
FIDE-ID252042
F-Elo1780
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Jeurissen, Brent BEL 1257 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Rogge, Parcival BEL 1964 4.0 W - ½ 1.5 0.26 +0.24
3 4      Govoreanu, Matei BEL 1646 5.0 Z - 0 1.5 0.68 -0.68
4 8      Sazonov, Fedor BEL 1458 3.5 W 1 2.5 0.87 +0.13
5 6      D'Haenens, Leon BEL 1671 4.5 Z - 0 2.5 0.65 -0.65
6 9      De Keukelaere, Wouter BEL 1415 2.5 W - 1 3.5 0.90 +0.10
7 5      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 Z - 1 4.5 0.35 +0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1614 26.5 Totaal 4.5 4.63 -0.13
Begin van de pagina
Verboven, Wout (Rank: 7)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1853
FIDE-ID251119
F-Elo1892
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Navez, Alice BEL 1387 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Vander Bracht, Jorrit BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Nemegeer, Arne BEL 1964 4.0 W - ½ 2.5 0.40 +0.10
4 2      De Rycke, Tyani BEL 1868 5.0 Z - ½ 3.0 0.53 -0.03
5 4      Guilfanov, Raphael BEL 1552 4.0 W 1 4.0 0.88 +0.12
6 1      Van Volsem, Merlijn BEL 1928 6.5 Z - 0 4.0 0.45 -0.45
7 5      Peeters, Alex BEL 1780 4.5 W 0 4.0 0.65 -0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1746 29.5 Totaal 4.0 4.75 -0.75
Begin van de pagina
Nemegeer, Arne (Rank: 2)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1934
FIDE-ID250589
F-Elo1964
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Sazonov, Fedor BEL 1458 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Liveyns, Rune BEL 1873 3.0 W - 1 2.0 0.62 +0.38
3 1      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 Z - ½ 2.5 0.60 -0.10
4 3      Rogge, Parcival BEL 1964 4.0 W - ½ 3.0 0.50 +0.00
5 2      Govoreanu, Matei BEL 1646 5.0 Z - ½ 3.5 0.87 -0.37
6 3      De Rycke, Tyani BEL 1868 5.0 W - 0 3.5 0.63 -0.63
7 6      Heldenbergh, Nils BEL 1901 4.0 Z - ½ 4.0 0.59 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1800 28.5 Totaal 4.0 4.73 -0.73
Begin van de pagina
Pouleyn, Floris (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo1680
FIDE-ID258768
F-Elo1684
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Navez, Antoine BEL 1257 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Heldenbergh, Nils BEL 1901 4.0 Z - 1 2.0 0.22 +0.78
3 2      Van Volsem, Merlijn BEL 1928 6.5 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 6      Anciaux, Adrien BEL 1885 5.5 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
5 10      Navez, Alice BEL 1387 2.5 W - 1 3.0 0.85 +0.15
6 7      Faybish, Benjamin BEL 2005 3.5 Z - 1 4.0 0.13 +0.87
7 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1902 5.0 Z 0 4.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1752 30.0 Totaal 4.0 2.78 +1.22
Begin van de pagina
Rogge, Parcival (Rank: 3)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo1893
FIDE-ID249254
F-Elo1964
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Jacobs, Maarten BEL 1507 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Peeters, Alex BEL 1780 4.5 Z - ½ 1.5 0.74 -0.24
3 5      Faybish, Benjamin BEL 2005 3.5 W - 1 2.5 0.44 +0.56
4 3      Nemegeer, Arne BEL 1964 4.0 Z ½ 3.0 0.50 +0.00
5 3      Anciaux, Adrien BEL 1885 5.5 W - 0 3.0 0.61 -0.61
6 5      Guilfanov, Raphael BEL 1552 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 8      Liveyns, Rune BEL 1873 3.0 W - 1 4.0 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1795 28.5 Totaal 4.0 4.75 -0.75
Begin van de pagina
Guilfanov, Raphael (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.19650
N-Elo1523
FIDE-ID260983
F-Elo1552
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Faybish, Benjamin BEL 2005 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Wuillaume, Nathan BEL 1386 3.0 W - 1 1.0 0.72 +0.28
3 11      Van Eester, Vic BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Dreelinck, Adriaan BEL 1902 5.0 W - 1 3.0 0.11 +0.89
5 4      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
6 5      Rogge, Parcival BEL 1964 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Raats, Joppe BEL 1851 5.0 Z - 0 4.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1735 25.5 Totaal 4.0 2.18 +1.82
Begin van de pagina
Heldenbergh, Nils (Rank: 6)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14450
N-Elo1868
FIDE-ID246387
F-Elo1901
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Keukelaere, Wouter BEL 1415 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.0 W - 0 1.0 0.78 -0.78
3 6      Huysmans, Quinten BEL 1474 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      D'Haenens, Leon BEL 1671 4.5 W - ½ 2.5 0.79 -0.29
5 5      Raats, Joppe BEL 1851 5.0 Z - 0 2.5 0.57 -0.57
6 8      Sazonov, Fedor BEL 1458 3.5 W 1 3.5 0.92 +0.08
7 6      Nemegeer, Arne BEL 1964 4.0 W - ½ 4.0 0.41 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1645 27.0 Totaal 4.0 5.31 -1.31
Begin van de pagina
Jacobs, Maarten (Rank: 17)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo1497
FIDE-ID261882
F-Elo1507
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Rogge, Parcival BEL 1964 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Kshirsagar, Pranav NED 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Liveyns, Rune BEL 1873 3.0 Z - 1 2.0 0.10 +0.90
4 7      Raats, Joppe BEL 1851 5.0 W - 0 2.0 0.12 -0.12
5 8      Dreelinck, Adriaan BEL 1902 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Van Eester, Jef BEL 1185 2.0 W - 1 3.0 0.87 +0.13
7 9      Vander Bracht, Jorrit BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1755 23.5 Totaal 4.0 3.09 +0.91
Begin van de pagina
Huysmans, Quinten (Rank: 18)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo1474
FIDE-ID255270
F-Elo1328
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Volsem, Merlijn BEL 1928 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 Z - 1 1.0 0.73 +0.27
3 6      Heldenbergh, Nils BEL 1901 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Navez, Antoine BEL 1257 3.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
5 7      Faybish, Benjamin BEL 2005 3.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 10      Decruyenaere, Victor BEL 1426 2.0 Z - 1 3.5 0.57 +0.43
7 7      D'Haenens, Leon BEL 1671 4.5 W 0 3.5 0.25 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1641 27.0 Totaal 3.5 2.57 +0.93
Begin van de pagina
Faybish, Benjamin (Rank: 1)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.12007
N-Elo1863
FIDE-ID238228
F-Elo2005
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Guilfanov, Raphael BEL 1552 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Rycke, Tyani BEL 1868 5.0 Z - 0 1.0 0.68 -0.68
3 5      Rogge, Parcival BEL 1964 4.0 Z - 0 1.0 0.56 -0.56
4 10      Wuillaume, Nathan BEL 1386 3.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Huysmans, Quinten BEL 1474 3.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 7      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.0 W - 0 2.5 0.87 -0.87
7 10      De Keukelaere, Wouter BEL 1415 2.5 Z 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1620 26.0 Totaal 3.5 5.79 -2.29
Begin van de pagina
Sazonov, Fedor (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1458
FIDE-ID258105
F-Elo1454
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Nemegeer, Arne BEL 1964 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Coutton, Maxence BEL 1306 2.5 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
3 12      Vander Bracht, Jorrit BEL 0 3.0 W ½ 1.5 0.92 -0.42
4 8      Peeters, Alex BEL 1780 4.5 Z - 0 1.5 0.13 -0.13
5 12      Wuillaume, Nathan BEL 1386 3.0 W - 1 2.5 0.60 +0.40
6 8      Heldenbergh, Nils BEL 1901 4.0 Z 0 2.5 0.08 -0.08
7 11      Navez, Alice BEL 1387 2.5 W - 1 3.5 0.60 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1620 23.5 Totaal 3.5 3.11 +0.39
Begin van de pagina
Pynket, Seppe (Rank: 25)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17837
N-Elo1299
FIDE-ID258776
F-Elo1166
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Raats, Joppe BEL 1851 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Huysmans, Quinten BEL 1474 3.5 W - 0 0.0 0.27 -0.27
3 14      Wuillaume, Nathan BEL 1386 3.0 Z - 0 0.0 0.38 -0.38
4        Bye           1 1.0    
5 13      Navez, Antoine BEL 1257 3.0 W 1 2.0 0.56 +0.44
6 12      Navez, Alice BEL 1387 2.5 Z - ½ 2.5 0.38 +0.12
7 12      Decruyenaere, Victor BEL 1426 2.0 W - 1 3.5 0.33 +0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1463 19.0 Totaal 3.5 2.00 +0.50
Begin van de pagina
Liveyns, Rune (Rank: 9)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1834
FIDE-ID243981
F-Elo1873
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Coutton, Maxence BEL 1306 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Nemegeer, Arne BEL 1964 4.0 Z - 0 1.0 0.38 -0.38
3 8      Jacobs, Maarten BEL 1507 4.0 W - 0 1.0 0.90 -0.90
4 9      Vander Bracht, Jorrit BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Decruyenaere, Victor BEL 1426 2.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Dreelinck, Adriaan BEL 1902 5.0 W - 0 3.0 0.46 -0.46
7 8      Rogge, Parcival BEL 1964 4.0 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1678 24.5 Totaal 3.0 4.88 -1.88
Begin van de pagina
Vander Bracht, Jorrit (Rank: 31)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19759
N-Elo0
FIDE-ID269107
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 7      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Sazonov, Fedor BEL 1458 3.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 9      Liveyns, Rune BEL 1873 3.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
5 11      De Keukelaere, Wouter BEL 1415 2.5 Z ½ 2.0 0.08 +0.42
6 13      Jeurissen, Brent BEL 1257 3.0 W 1 3.0 0.08 +0.92
7 9      Jacobs, Maarten BEL 1507 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1567 20.0 Totaal 3.0 0.48 +1.52
Begin van de pagina
Jeurissen, Brent (Rank: 26)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.13976
N-Elo1257
FIDE-ID247855
F-Elo1202
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Peeters, Alex BEL 1780 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Decruyenaere, Victor BEL 1426 2.0 Z - 1 1.0 0.28 +0.72
3 10      D'Haenens, Leon BEL 1671 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Navez, Alice BEL 1387 2.5 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
5 14      Van Eester, Vic BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.65 +0.35
6 13      Vander Bracht, Jorrit BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1482 17.5 Totaal 3.0 2.33 -0.33
Begin van de pagina
Wuillaume, Nathan (Rank: 23)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.18828
N-Elo1374
FIDE-ID260231
F-Elo1386
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Anciaux, Adrien BEL 1885 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Guilfanov, Raphael BEL 1552 4.0 Z - 0 0.0 0.28 -0.28
3 14      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 W - 1 1.0 0.62 +0.38
4 10      Faybish, Benjamin BEL 2005 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Sazonov, Fedor BEL 1458 3.5 Z - 0 1.0 0.40 -0.40
6 15      Van Eester, Vic BEL 1150 1.0 W 1 2.0 0.80 +0.20
7 13      Van Eester, Jef BEL 1185 2.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1504 23.0 Totaal 3.0 3.02 -0.02
Begin van de pagina
Navez, Antoine (Rank: 27)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.15981
N-Elo1257
FIDE-ID252301
F-Elo1204
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      De Keukelaere, Wouter BEL 1415 2.5 W - 0 0.0 0.29 -0.29
3        Bye           1 1.0    
4 11      Huysmans, Quinten BEL 1474 3.5 W 0 1.0 0.22 -0.22
5 13      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 Z - 0 1.0 0.44 -0.44
6 14      Coutton, Maxence BEL 1306 2.5 W - 1 2.0 0.43 +0.57
7 14      Kshirsagar, Pranav NED 0 1.5 Z 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1435 17.5 Totaal 3.0 2.38 -0.38
Begin van de pagina
De Keukelaere, Wouter (Rank: 21)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo1348
FIDE-ID251976
F-Elo1415
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Heldenbergh, Nils BEL 1901 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Navez, Antoine BEL 1257 3.0 Z - 1 1.0 0.71 +0.29
3 7      Anciaux, Adrien BEL 1885 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Van Eester, Vic BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
5 11      Vander Bracht, Jorrit BEL 0 3.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 9      Peeters, Alex BEL 1780 4.5 Z 0 2.5 0.10 -0.10
7 10      Faybish, Benjamin BEL 2005 3.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1663 24.5 Totaal 2.5 2.79 -0.29
Begin van de pagina
Navez, Alice (Rank: 22)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.16002
N-Elo1387
FIDE-ID252336
F-Elo1348
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Van Eester, Jef BEL 1185 2.0 W - 1 1.0 0.76 +0.24
3 9      Raats, Joppe BEL 1851 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Jeurissen, Brent BEL 1257 3.0 W - 1 2.0 0.68 +0.32
5 10      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
6 12      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 W - ½ 2.5 0.62 -0.12
7 11      Sazonov, Fedor BEL 1458 3.5 Z - 0 2.5 0.40 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1518 25.0 Totaal 2.5 2.77 -0.27
Begin van de pagina
Coutton, Maxence (Rank: 24)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.18798
N-Elo1306
FIDE-ID261432
F-Elo1255
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Liveyns, Rune BEL 1873 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Sazonov, Fedor BEL 1458 3.5 W - 0 0.0 0.30 -0.30
3 15      Van Eester, Jef BEL 1185 2.0 Z - 0 0.0 0.66 -0.66
4 15      Kshirsagar, Pranav NED 0 1.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
5        Bye           1 1.5    
6 14      Navez, Antoine BEL 1257 3.0 Z 0 1.5 0.57 -0.57
7 15      Van Eester, Vic BEL 1150 1.0 Z 1 2.5 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1384 14.0 Totaal 2.5 3.24 -1.74
Begin van de pagina
Decruyenaere, Victor (Rank: 20)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.13151
N-Elo1406
FIDE-ID249971
F-Elo1426
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dreelinck, Adriaan BEL 1902 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Jeurissen, Brent BEL 1257 3.0 W - 0 0.0 0.72 -0.72
3 13      Kshirsagar, Pranav NED 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 12      Van Eester, Jef BEL 1185 2.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
5 9      Liveyns, Rune BEL 1873 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Huysmans, Quinten BEL 1474 3.5 W - 0 2.0 0.43 -0.43
7 12      Pynket, Seppe BEL 1299 3.5 Z 0 2.0 0.67 -0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1498 21.5 Totaal 2.0 3.70 -1.70
Begin van de pagina
Van Eester, Jef (Rank: 28)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1185
FIDE-ID252107
F-Elo1127
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      D'Haenens, Leon BEL 1671 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Navez, Alice BEL 1387 2.5 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
3 15      Coutton, Maxence BEL 1306 2.5 W - 1 1.0 0.34 +0.66
4 12      Decruyenaere, Victor BEL 1426 2.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
5 15      Kshirsagar, Pranav NED 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 11      Jacobs, Maarten BEL 1507 4.0 Z 0 2.0 0.13 -0.13
7 13      Wuillaume, Nathan BEL 1386 3.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1447 20.0 Totaal 2.0 2.15 -0.15
Begin van de pagina
Kshirsagar, Pranav (Rank: 30)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.22600
N-Elo0
FIDE-ID1084011
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Rycke, Tyani BEL 1868 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Jacobs, Maarten BEL 1507 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Decruyenaere, Victor BEL 1426 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 15      Coutton, Maxence BEL 1306 2.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
5 15      Van Eester, Jef BEL 1185 2.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
6        Bye           1 1.5    
7 14      Navez, Antoine BEL 1257 3.0 W 0 1.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1424 18.5 Totaal 1.5 0.48 +0.02
Begin van de pagina
Van Eester, Vic (Rank: 29)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo1150
FIDE-ID252115
F-Elo1074
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Govoreanu, Matei BEL 1646 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 11      Guilfanov, Raphael BEL 1552 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      De Keukelaere, Wouter BEL 1415 2.5 W - 0 1.0 0.18 -0.18
5 14      Jeurissen, Brent BEL 1257 3.0 Z - 0 1.0 0.35 -0.35
6 15      Wuillaume, Nathan BEL 1386 3.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
7 15      Coutton, Maxence BEL 1306 2.5 W - 0 1.0 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1427 20.0 Totaal 1.0 1.18 -1.18
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Vsch. B Cut1 Buch SB OR
1 Van Volsem, Merlijn 4 1928 2166 6.5 16 Z 1 5 W 1 11 Z 1 4 W 1 3 Z 1 9 W 1 2 Z ½ 27.5 28.50 32.00 29.25 -
2 Anciaux, Adrien 8 1885 1940 5.5 23 Z 1 4 W 0 25 Z 1 11 W 1 12 Z 1 5 W 1 1 W ½ 21.5 27.50 30.00 21.75 -
3 De Rycke, Tyani 10 1868 1987 5.0 30 Z 1 17 W 1 6 Z 1 9 W ½ 1 W 0 10 Z 1 4 Z ½ 22.5 28.00 29.00 18.00 -
4 Govoreanu, Matei 15 1646 1921 5.0 31 W 1 2 Z 1 8 W 1 1 Z 0 10 W ½ 7 Z 1 3 W ½ 22.0 30.00 30.50 19.50 -
5 Raats, Joppe 11 1851 1826 5.0 19 W 1 1 Z 0 26 W 1 15 Z 1 14 W 1 2 Z 0 13 W 1 20.0 27.00 29.50 17.50 -
6 Dreelinck, Adriaan 5 1902 1823 5.0 28 W 1 7 Z 1 3 W 0 13 Z 0 15 W 1 20 Z 1 11 W 1 19.0 24.50 26.50 17.50 -
7 D'Haenens, Leon 14 1671 1708 4.5 29 Z 1 6 W 0 22 Z 1 14 Z ½ 8 W 1 4 W 0 16 Z 1 18.0 24.50 26.50 14.50 1.0
8 Peeters, Alex 12 1780 1734 4.5 22 Z 1 12 W ½ 4 Z 0 18 W 1 7 Z 0 25 W 1 9 Z 1 17.0 23.50 26.00 14.50 0.0
9 Verboven, Wout 7 1892 1775 4.0 26 W 1 21 Z 1 10 W ½ 3 Z ½ 13 W 1 1 Z 0 8 W 0 20.5 26.50 29.00 13.50 -
10 Nemegeer, Arne 2 1964 1865 4.0 18 Z 1 20 W 1 9 Z ½ 12 W ½ 4 Z ½ 3 W 0 14 Z ½ 19.5 25.50 28.50 15.00 -
11 Pouleyn, Floris 13 1684 1806 4.0 24 W 1 14 Z 1 1 W 0 2 Z 0 26 W 1 17 Z 1 6 Z 0 18.0 27.00 29.50 12.50 -
12 Rogge, Parcival 3 1964 1855 4.0 15 W 1 8 Z ½ 17 W 1 10 Z ½ 2 W 0 13 Z 0 20 W 1 18.0 25.50 28.50 14.75 -
13 Guilfanov, Raphael 16 1552 1777 4.0 17 Z 0 23 W 1 31 Z 1 6 W 1 9 Z 0 12 W 1 5 Z 0 17.0 24.50 25.00 12.50 -
14 Heldenbergh, Nils 6 1901 1718 4.0 25 Z 1 11 W 0 16 Z 1 7 W ½ 5 Z 0 18 W 1 10 W ½ 16.5 24.50 27.00 13.75 -
15 Jacobs, Maarten 17 1507 1612 4.0 12 Z 0 30 W 1 20 Z 1 5 W 0 6 Z 0 29 W 1 21 W 1 14.0 21.50 22.50 8.50 -
16 Huysmans, Quinten 18 1474 1611 3.5 1 W 0 19 Z 1 14 W 0 24 Z 1 17 W ½ 28 Z 1 7 W 0 13.5 24.00 26.00 9.25 -
17 Faybish, Benjamin 1 2005 1705 3.5 13 W 1 3 Z 0 12 Z 0 23 W 1 16 Z ½ 11 W 0 25 Z 1 13.5 23.50 26.00 11.25 -
18 Sazonov, Fedor 19 1458 1519 3.5 10 W 0 27 Z 1 21 W ½ 8 Z 0 23 W 1 14 Z 0 26 W 1 12.5 20.50 22.50 8.75 -
19 Pynket, Seppe 25 1299 1373 3.5 5 Z 0 16 W 0 23 Z 0 B1 24 W 1 26 Z ½ 28 W 1 9.0 18.50 20.00 7.25 -
20 Liveyns, Rune 9 1873 1622 3.0 27 W 1 10 Z 0 15 W 0 21 Z 1 28 W 1 6 W 0 12 Z 0 14.0 21.50 23.50 6.50 -
21 Vander Bracht, Jorrit 31 0 1442 3.0 B1 9 W 0 18 Z ½ 20 W 0 25 Z ½ 22 W 1 15 Z 0 13.0 20.00 22.50 8.50 -
22 Jeurissen, Brent 26 1257 1231 3.0 8 W 0 28 Z 1 7 W 0 26 Z 0 31 W 1 21 Z 0 B1 10.0 18.00 18.50 4.50 -
23 Wuillaume, Nathan 23 1386 1402 3.0 2 W 0 13 Z 0 19 W 1 17 Z 0 18 Z 0 31 W 1 29 Z 1 8.0 21.50 22.00 5.50 -
24 Navez, Antoine 27 1257 1210 3.0 11 Z 0 25 W 0 B1 16 W 0 19 Z 0 27 W 1 30 Z 1 8.0 17.00 18.00 5.00 -
25 De Keukelaere, Wouter 21 1415 1411 2.5 14 W 0 24 Z 1 2 W 0 31 Z 1 21 W ½ 8 Z 0 17 W 0 11.5 22.50 23.00 4.25 -
26 Navez, Alice 22 1387 1384 2.5 9 Z 0 29 W 1 5 Z 0 22 W 1 11 Z 0 19 W ½ 18 Z 0 11.0 22.00 24.00 6.00 -
27 Coutton, Maxence 24 1306 1084 2.5 20 Z 0 18 W 0 29 Z 0 30 W ½ B1 24 Z 0 31 Z 1 6.0 13.50 14.00 2.50 -
28 Decruyenaere, Victor 20 1426 1247 2.0 6 Z 0 22 W 0 30 Z 1 29 W 1 20 Z 0 16 W 0 19 Z 0 9.0 19.00 20.00 3.00 1.0
29 Van Eester, Jef 28 1185 1174 2.0 7 W 0 26 Z 0 27 W 1 28 Z 0 30 W 1 15 Z 0 23 W 0 8.0 18.00 19.00 3.00 0.0
30 Kshirsagar, Pranav 30 0 1024 1.5 3 W 0 15 Z 0 28 W 0 27 Z ½ 29 Z 0 B1 24 W 0 4.0 17.50 18.50 2.00 -
31 Van Eester, Vic 29 1150 611 1.0 4 Z 0 B1 13 W 0 25 W 0 22 Z 0 23 Z 0 27 W 0 6.0 19.50 21.50 2.50 -
(©)FRBE-KBSB-v5.02 2020/12/29 (©) GMA 2015 - 2020 Build : 2020/12/30 16:04