SwarLogo BOJK 2020 -14 SwarLogo
998
Organisator: KBSB
Arbiter: IA Geert BAILLEUL, IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 20/12/2020 tot 21/12/2020
Scheidingssystemen: Vsch., B Cut1, Buch, SB, OR
KBSB
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Geslacht EloUsed Land Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. B Cut1 Buch SB OR
1 Nemegeer, Arne M 1964 bel Aalter 6.5 2158 26.5 29.00 32.00 29.00 -
2 Victor, Julian M 1993 bel KGSRL Gent 6.0 2021 26.0 30.00 33.00 27.00 -
3 Malfliet, Alexander M 1611 bel LSV-Chesspirant 5.5 1951 22.5 27.00 29.50 20.00 -
4 Paes, Martijn M 1773 bel Dolle Toren Leuven 5.0 1844 20.0 27.00 29.50 17.00 -
5 Dreelinck, Jacob M 1812 bel Geraardsbergen 5.0 1840 19.0 21.50 23.00 13.50 -
6 Dutre, Wonder M 1636 bel MSV 4.5 1850 19.0 25.50 26.00 13.75 1.0
7 Musabayeva, Diana F 1873 bel de Mercatel 4.5 1783 17.0 24.00 27.00 16.50 0.0
8 Vanduyfhuys, Igor M 1722 bel Jean Jaurès Gent 4.0 1777 19.0 27.00 29.50 14.00 -
9 Vranckx, Jonas M 1482 bel Mechelen 4.0 1731 18.0 26.50 28.00 12.50 -
10 De Reese, Elias M 1901 bel KGSRL Gent 4.0 1735 16.0 24.50 27.50 13.50 -
11 Akulov, Mikhail M 1786 bel Leopoldsburg 4.0 1641 16.0 24.00 25.50 10.00 -
12 Goossens, Senne M 1675 bel Turnhout 4.0 1524 15.0 21.50 23.00 10.25 -
13 Ognyanov, Michail M 1499 bel Leuven Centraal 4.0 1577 13.5 22.50 25.00 12.50 -
14 Zouaghi, Amir M 1761 bel KGSRL Gent 4.0 1574 13.0 23.00 25.00 11.50 -
15 Verboven, Wout M 1892 bel Dolle Toren Leuven 3.5 1729 19.0 28.50 32.50 15.25 -
16 Cappan, Pjotr M 1696 bel LSV-Chesspirant 3.0 1431 15.5 22.00 24.00 8.00 -
17 Micciche, Ruben M 1600 bel CREB Bruxelles 3.0 1562 14.0 26.00 28.00 8.00 -
18 Smolders, Bavo M 1601 bel Turnhout 3.0 1506 13.0 20.50 22.00 6.00 -
19 Chen, Jiaqi M 1577 bel LSV-Chesspirant 3.0 1376 12.0 21.00 22.50 5.50 -
20 Deege, Dries M 1150 bel Turnhout 3.0 1257 11.5 19.50 20.00 5.50 -
21 Eloy, Timothee M 0 bel HCC Jurbise 3.0 1430 11.0 22.00 24.50 8.00 -
22 Andri, Amaury M 1341 bel Wavre 3.0 1372 10.0 21.00 21.50 5.50 -
23 Celiktas, Ayhan M 1270 bel KASK 3.0 1079 8.0 16.50 17.00 3.50 -
24 Kauschanski, Nicolas M 1069 ger Rochade Eupen 3.0 1110 6.0 15.00 15.50 3.50 -
25 Vander Bracht, Brecht M 1046 bel LSV-Chesspirant 2.5 1185 8.5 18.50 20.00 5.50 -
26 Fleischeuer, Sebastian M 0 bel Brasschaat 2.0 1218 11.0 20.50 22.50 5.00 -
27 Ascoop, Warre M 0 bel KGSRL Gent 2.0 1306 8.0 20.00 22.00 4.00 -
28 De Keukelaere, Mathias M 1417 bel LSV-Chesspirant 2.0 1060 8.0 15.50 16.00 2.50 -
29 Biesemans, Niel M 0 bel Mechelen 1.0 514 4.0 17.50 19.00 1.50 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (20/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Victor, Julian 0.0 1-0 Smolders, Bavo 0.0
2 Micciche, Ruben 0.0 0-1 Nemegeer, Arne 0.0
3 De Reese, Elias 0.0 1-0 Chen, Jiaqi 0.0
4 Ognyanov, Michail 0.0 0-1 Verboven, Wout 0.0
5 Musabayeva, Diana 0.0 1-0 Vranckx, Jonas 0.0
6 De Keukelaere, Mathias 0.0 0-1 Dreelinck, Jacob 0.0
7 Akulov, Mikhail 0.0 1-0 Andri, Amaury 0.0
8 Celiktas, Ayhan 0.0 0-1 Paes, Martijn 0.0
9 Zouaghi, Amir 0.0 ½-½ Deege, Dries 0.0
10 Kauschanski, Nicolas 0.0 0-1 Vanduyfhuys, Igor 0.0
11 Cappan, Pjotr 0.0 ½-½ Vander Bracht, Brecht 0.0
12 Ascoop, Warre 0.0 0-1 Goossens, Senne 0.0
13 Dutre, Wonder 0.0 1-0 Biesemans, Niel 0.0
14 Eloy, Timothee 0.0 0-1 Malfliet, Alexander 0.0
  Fleischeuer, Sebastian 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (20/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Paes, Martijn 1.0 0-1 Victor, Julian 1.0
2 Nemegeer, Arne 1.0 1-0 Akulov, Mikhail 1.0
3 Vanduyfhuys, Igor 1.0 1-0 De Reese, Elias 1.0
4 Verboven, Wout 1.0 ½-½ Dutre, Wonder 1.0
5 Goossens, Senne 1.0 ½-½ Musabayeva, Diana 1.0
6 Dreelinck, Jacob 1.0 1-0 Fleischeuer, Sebastian 1.0
7 Malfliet, Alexander 1.0 1-0 Zouaghi, Amir 0.5
8 Deege, Dries 0.5 ½-½ Cappan, Pjotr 0.5
9 Vander Bracht, Brecht 0.5 0-1 Micciche, Ruben 0.0
10 Smolders, Bavo 0.0 1-0 Celiktas, Ayhan 0.0
11 Chen, Jiaqi 0.0 1-0 Kauschanski, Nicolas 0.0
12 Andri, Amaury 0.0 0-1 Ognyanov, Michail 0.0
13 Vranckx, Jonas 0.0 1-0 Ascoop, Warre 0.0
14 Biesemans, Niel 0.0 0-1 De Keukelaere, Mathias 0.0
  Eloy, Timothee 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (20/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Victor, Julian 2.0 1-0 Dreelinck, Jacob 2.0
2 Malfliet, Alexander 2.0 0-1 Nemegeer, Arne 2.0
3 Musabayeva, Diana 1.5 0-1 Vanduyfhuys, Igor 2.0
4 Dutre, Wonder 1.5 1-0 Goossens, Senne 1.5
5 De Reese, Elias 1.0 0-1 Verboven, Wout 1.5
6 Akulov, Mikhail 1.0 0-1 Vranckx, Jonas 1.0
7 Ognyanov, Michail 1.0 0-1 Paes, Martijn 1.0
8 Cappan, Pjotr 1.0 1-0 Eloy, Timothee 1.0
9 De Keukelaere, Mathias 1.0 0-1 Smolders, Bavo 1.0
10 Micciche, Ruben 1.0 1-0 Deege, Dries 1.0
11 Fleischeuer, Sebastian 1.0 0-1 Chen, Jiaqi 1.0
12 Zouaghi, Amir 0.5 1-0 Vander Bracht, Brecht 0.5
13 Kauschanski, Nicolas 0.0 0-1 Andri, Amaury 0.0
14 Celiktas, Ayhan 0.0 1-0 Biesemans, Niel 0.0
  Ascoop, Warre 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (20/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vanduyfhuys, Igor 3.0 0-1 Victor, Julian 3.0
2 Nemegeer, Arne 3.0 1-0 Dutre, Wonder 2.5
3 Verboven, Wout 2.5 1-0 Dreelinck, Jacob 2.0
4 Paes, Martijn 2.0 1-0 Micciche, Ruben 2.0
5 Smolders, Bavo 2.0 0-1 Cappan, Pjotr 2.0
6 Chen, Jiaqi 2.0 0-1 Malfliet, Alexander 2.0
7 Vranckx, Jonas 2.0 1-0 Goossens, Senne 1.5
8 Zouaghi, Amir 1.5 0-1 Musabayeva, Diana 1.5
9 Deege, Dries 1.0 0-1 De Reese, Elias 1.0
10 Ascoop, Warre 1.0 0-1 Akulov, Mikhail 1.0
11 Eloy, Timothee 1.0 0-1 Ognyanov, Michail 1.0
12 Fleischeuer, Sebastian 1.0 1-0 De Keukelaere, Mathias 1.0
13 Andri, Amaury 1.0 1-0 Celiktas, Ayhan 1.0
14 Vander Bracht, Brecht 0.5 1-0 Kauschanski, Nicolas 0.0
  Biesemans, Niel 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (21/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Victor, Julian 4.0 ½-½ Nemegeer, Arne 4.0
2 Paes, Martijn 3.0 1-0 Verboven, Wout 3.5
3 Malfliet, Alexander 3.0 1-0 Vanduyfhuys, Igor 3.0
4 Cappan, Pjotr 3.0 0-1 Vranckx, Jonas 3.0
5 Musabayeva, Diana 2.5 0-1 Dutre, Wonder 2.5
6 De Reese, Elias 2.0 1-0 Andri, Amaury 2.0
7 Dreelinck, Jacob 2.0 1-0 Chen, Jiaqi 2.0
8 Akulov, Mikhail 2.0 1-0 Fleischeuer, Sebastian 2.0
9 Micciche, Ruben 2.0 1-0 Smolders, Bavo 2.0
10 Ognyanov, Michail 2.0 ½-½ Zouaghi, Amir 1.5
11 Goossens, Senne 1.5 1-0 Vander Bracht, Brecht 1.5
12 De Keukelaere, Mathias 1.0 0-1 Ascoop, Warre 1.0
13 Celiktas, Ayhan 1.0 0-1 Eloy, Timothee 1.0
14 Biesemans, Niel 1.0 0-1 Deege, Dries 1.0
  Kauschanski, Nicolas 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (21/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vranckx, Jonas 4.0 0-1 Victor, Julian 4.5
2 Nemegeer, Arne 4.5 1-0 Paes, Martijn 4.0
3 Verboven, Wout 3.5 0-1 Malfliet, Alexander 4.0
4 Dutre, Wonder 3.5 0-1 De Reese, Elias 3.0
5 Dreelinck, Jacob 3.0 1-0 Cappan, Pjotr 3.0
6 Vanduyfhuys, Igor 3.0 0-1 Akulov, Mikhail 3.0
7 Musabayeva, Diana 2.5 1-0 Micciche, Ruben 3.0
8 Goossens, Senne 2.5 ½-½ Ognyanov, Michail 2.5
9 Andri, Amaury 2.0 0-1 Zouaghi, Amir 2.0
10 Smolders, Bavo 2.0 1-0 Ascoop, Warre 2.0
11 Chen, Jiaqi 2.0 0-1 Eloy, Timothee 2.0
12 Deege, Dries 2.0 1-0 Fleischeuer, Sebastian 2.0
13 Vander Bracht, Brecht 1.5 0-1 De Keukelaere, Mathias 1.0
14 Kauschanski, Nicolas 1.0 1-0 Biesemans, Niel 1.0
  Celiktas, Ayhan 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (21/12/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Victor, Julian 5.5 ½-½ Malfliet, Alexander 5.0
2 De Reese, Elias 4.0 0-1 Nemegeer, Arne 5.5
3 Akulov, Mikhail 4.0 0-1 Dreelinck, Jacob 4.0
4 Paes, Martijn 4.0 1-0 Vranckx, Jonas 4.0
5 Verboven, Wout 3.5 0-1 Musabayeva, Diana 3.5
6 Cappan, Pjotr 3.0 0-1 Dutre, Wonder 3.5
7 Zouaghi, Amir 3.0 1-0 Smolders, Bavo 3.0
8 Micciche, Ruben 3.0 0-1 Vanduyfhuys, Igor 3.0
9 Eloy, Timothee 3.0 0-1 Goossens, Senne 3.0
10 Ognyanov, Michail 3.0 1-0 Deege, Dries 3.0
11 Ascoop, Warre 2.0 0-1 Chen, Jiaqi 2.0
12 De Keukelaere, Mathias 2.0 0-1 Kauschanski, Nicolas 2.0
13 Fleischeuer, Sebastian 2.0 0-1 Celiktas, Ayhan 2.0
14 Biesemans, Niel 1.0 0-1 Andri, Amaury 2.0
  Vander Bracht, Brecht 1.5 1 Bye  
Begin van de pagina

Nemegeer, Arne (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1934
FIDE-ID250589
F-Elo1964
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Micciche, Ruben BEL 1600 3.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 2      Akulov, Mikhail BEL 1786 4.0 W - 1 2.0 0.73 +0.27
3 2      Malfliet, Alexander BEL 1611 5.5 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
4 2      Dutre, Wonder BEL 1636 4.5 W - 1 4.0 0.87 +0.13
5 1      Victor, Julian BEL 1993 6.0 Z ½ 4.5 0.46 +0.04
6 2      Paes, Martijn BEL 1773 5.0 W - 1 5.5 0.75 +0.25
7 2      De Reese, Elias BEL 1901 4.0 Z 1 6.5 0.59 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1757 32.0 Totaal 6.5 5.19 +1.31
Begin van de pagina
Victor, Julian (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1945
FIDE-ID257257
F-Elo1993
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Smolders, Bavo BEL 1601 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Paes, Martijn BEL 1773 5.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 1      Dreelinck, Jacob BEL 1812 5.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
4 1      Vanduyfhuys, Igor BEL 1722 4.0 Z - 1 4.0 0.83 +0.17
5 1      Nemegeer, Arne BEL 1964 6.5 W - ½ 4.5 0.54 -0.04
6 1      Vranckx, Jonas BEL 1482 4.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Malfliet, Alexander BEL 1611 5.5 W ½ 6.0 0.91 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1709 33.0 Totaal 6.0 5.64 +0.36
Begin van de pagina
Malfliet, Alexander (Rank: 14)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1611
FIDE-ID252557
F-Elo1600
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Eloy, Timothee BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Zouaghi, Amir BEL 1761 4.0 W - 1 2.0 0.30 +0.70
3 2      Nemegeer, Arne BEL 1964 6.5 W 0 2.0 0.11 -0.11
4 6      Chen, Jiaqi BEL 1577 3.0 Z - 1 3.0 0.55 +0.45
5 3      Vanduyfhuys, Igor BEL 1722 4.0 W - 1 4.0 0.35 +0.65
6 3      Verboven, Wout BEL 1892 3.5 Z - 1 5.0 0.16 +0.84
7 1      Victor, Julian BEL 1993 6.0 Z ½ 5.5 0.09 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1818 30.0 Totaal 5.5 2.48 +3.02
Begin van de pagina
Paes, Martijn (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1761
FIDE-ID251500
F-Elo1773
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Celiktas, Ayhan BEL 1270 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Victor, Julian BEL 1993 6.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 7      Ognyanov, Michail BEL 1499 4.0 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
4 4      Micciche, Ruben BEL 1600 3.0 W - 1 3.0 0.73 +0.27
5 2      Verboven, Wout BEL 1892 3.5 W - 1 4.0 0.34 +0.66
6 2      Nemegeer, Arne BEL 1964 6.5 Z 0 4.0 0.25 -0.25
7 4      Vranckx, Jonas BEL 1482 4.0 W 1 5.0 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1671 30.0 Totaal 5.0 4.14 +0.86
Begin van de pagina
Dreelinck, Jacob (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1812
FIDE-ID250511
F-Elo1769
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Keukelaere, Mathias BEL 1417 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Fleischeuer, Sebastian BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Victor, Julian BEL 1993 6.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
4 3      Verboven, Wout BEL 1892 3.5 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
5 7      Chen, Jiaqi BEL 1577 3.0 W 1 3.0 0.79 +0.21
6 5      Cappan, Pjotr BEL 1696 3.0 W - 1 4.0 0.66 +0.34
7 3      Akulov, Mikhail BEL 1786 4.0 Z - 1 5.0 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1726 23.5 Totaal 5.0 4.48 +0.52
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 13)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1636
FIDE-ID259411
F-Elo1632
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Biesemans, Niel BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Verboven, Wout BEL 1892 3.5 Z - ½ 1.5 0.19 +0.31
3 4      Goossens, Senne BEL 1675 4.0 W - 1 2.5 0.45 +0.55
4 2      Nemegeer, Arne BEL 1964 6.5 Z - 0 2.5 0.13 -0.13
5 5      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 Z 1 3.5 0.20 +0.80
6 4      De Reese, Elias BEL 1901 4.0 W - 0 3.5 0.18 -0.18
7 6      Cappan, Pjotr BEL 1696 3.0 Z 1 4.5 0.42 +0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1833 26.5 Totaal 4.5 2.49 +2.01
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1848
FIDE-ID254720
F-Elo1873
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vranckx, Jonas BEL 1482 4.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 5      Goossens, Senne BEL 1675 4.0 Z - ½ 1.5 0.76 -0.26
3 3      Vanduyfhuys, Igor BEL 1722 4.0 W - 0 1.5 0.70 -0.70
4 8      Zouaghi, Amir BEL 1761 4.0 Z 1 2.5 0.65 +0.35
5 5      Dutre, Wonder BEL 1636 4.5 W - 0 2.5 0.80 -0.80
6 7      Micciche, Ruben BEL 1600 3.0 W - 1 3.5 0.83 +0.17
7 5      Verboven, Wout BEL 1892 3.5 Z 1 4.5 0.47 +0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1681 27.0 Totaal 4.5 5.12 -0.62
Begin van de pagina
Vanduyfhuys, Igor (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo1722
FIDE-ID246212
F-Elo1605
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Kauschanski, Nicolas GER 1069 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Reese, Elias BEL 1901 4.0 W - 1 2.0 0.27 +0.73
3 3      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 Z - 1 3.0 0.30 +0.70
4 1      Victor, Julian BEL 1993 6.0 W 0 3.0 0.17 -0.17
5 3      Malfliet, Alexander BEL 1611 5.5 Z - 0 3.0 0.65 -0.65
6 6      Akulov, Mikhail BEL 1786 4.0 W - 0 3.0 0.41 -0.41
7 8      Micciche, Ruben BEL 1600 3.0 Z - 1 4.0 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1690 30.0 Totaal 4.0 3.39 +0.61
Begin van de pagina
Vranckx, Jonas (Rank: 19)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1421
FIDE-ID256838
F-Elo1482
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 13      Ascoop, Warre BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Akulov, Mikhail BEL 1786 4.0 Z - 1 2.0 0.14 +0.86
4 7      Goossens, Senne BEL 1675 4.0 W - 1 3.0 0.25 +0.75
5 4      Cappan, Pjotr BEL 1696 3.0 Z 1 4.0 0.23 +0.77
6 1      Victor, Julian BEL 1993 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      Paes, Martijn BEL 1773 5.0 Z 0 4.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1799 28.5 Totaal 4.0 1.86 +2.14
Begin van de pagina
De Reese, Elias (Rank: 3)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15179
N-Elo1854
FIDE-ID249238
F-Elo1901
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Chen, Jiaqi BEL 1577 3.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 3      Vanduyfhuys, Igor BEL 1722 4.0 Z - 0 1.0 0.73 -0.73
3 5      Verboven, Wout BEL 1892 3.5 W - 0 1.0 0.51 -0.51
4 9      Deege, Dries BEL 1150 3.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Andri, Amaury BEL 1341 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Dutre, Wonder BEL 1636 4.5 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
7 2      Nemegeer, Arne BEL 1964 6.5 W 0 4.0 0.41 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1611 27.5 Totaal 4.0 5.18 -1.18
Begin van de pagina
Akulov, Mikhail (Rank: 7)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1722
FIDE-ID243116
F-Elo1786
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Andri, Amaury BEL 1341 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Nemegeer, Arne BEL 1964 6.5 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
3 6      Vranckx, Jonas BEL 1482 4.0 W - 0 1.0 0.86 -0.86
4 10      Ascoop, Warre BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Fleischeuer, Sebastian BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Vanduyfhuys, Igor BEL 1722 4.0 Z - 1 4.0 0.59 +0.41
7 3      Dreelinck, Jacob BEL 1812 5.0 W - 0 4.0 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1664 26.5 Totaal 4.0 4.94 -0.94
Begin van de pagina
Goossens, Senne (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15941
N-Elo1651
FIDE-ID254525
F-Elo1675
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Ascoop, Warre BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 W - ½ 1.5 0.24 +0.26
3 4      Dutre, Wonder BEL 1636 4.5 Z - 0 1.5 0.55 -0.55
4 7      Vranckx, Jonas BEL 1482 4.0 Z - 0 1.5 0.75 -0.75
5 11      Vander Bracht, Brecht BEL 1046 2.5 W 1 2.5 0.92 +0.08
6 8      Ognyanov, Michail BEL 1499 4.0 W - ½ 3.0 0.73 -0.23
7 9      Eloy, Timothee BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1507 24.5 Totaal 4.0 5.03 -1.03
Begin van de pagina
Ognyanov, Michail (Rank: 18)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.17343
N-Elo1490
FIDE-ID256676
F-Elo1499
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Verboven, Wout BEL 1892 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Andri, Amaury BEL 1341 3.0 Z - 1 1.0 0.71 +0.29
3 7      Paes, Martijn BEL 1773 5.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
4 11      Eloy, Timothee BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Zouaghi, Amir BEL 1761 4.0 W - ½ 2.5 0.18 +0.32
6 8      Goossens, Senne BEL 1675 4.0 Z ½ 3.0 0.27 +0.23
7 10      Deege, Dries BEL 1150 3.0 W - 1 4.0 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1598 25.5 Totaal 4.0 3.22 +0.78
Begin van de pagina
Zouaghi, Amir (Rank: 9)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1761
FIDE-ID249262
F-Elo1695
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Deege, Dries BEL 1150 3.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 7      Malfliet, Alexander BEL 1611 5.5 Z - 0 0.5 0.70 -0.70
3 12      Vander Bracht, Brecht BEL 1046 2.5 W 1 1.5 0.92 +0.08
4 8      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 W - 0 1.5 0.35 -0.35
5 10      Ognyanov, Michail BEL 1499 4.0 Z - ½ 2.0 0.82 -0.32
6 9      Andri, Amaury BEL 1341 3.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Smolders, Bavo BEL 1601 3.0 W - 1 4.0 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1445 25.5 Totaal 4.0 5.34 -1.34
Begin van de pagina
Verboven, Wout (Rank: 4)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1853
FIDE-ID251119
F-Elo1892
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Ognyanov, Michail BEL 1499 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Dutre, Wonder BEL 1636 4.5 W - ½ 1.5 0.81 -0.31
3 5      De Reese, Elias BEL 1901 4.0 Z - 1 2.5 0.49 +0.51
4 3      Dreelinck, Jacob BEL 1812 5.0 W 1 3.5 0.61 +0.39
5 2      Paes, Martijn BEL 1773 5.0 Z 0 3.5 0.66 -0.66
6 3      Malfliet, Alexander BEL 1611 5.5 W 0 3.5 0.84 -0.84
7 5      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 W 0 3.5 0.53 -0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1729 32.5 Totaal 3.5 4.86 -1.36
Begin van de pagina
Cappan, Pjotr (Rank: 11)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1696
FIDE-ID249300
F-Elo1649
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vander Bracht, Brecht BEL 1046 2.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 8      Deege, Dries BEL 1150 3.0 Z - ½ 1.0 0.92 -0.42
3 8      Eloy, Timothee BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Smolders, Bavo BEL 1601 3.0 Z - 1 3.0 0.63 +0.37
5 4      Vranckx, Jonas BEL 1482 4.0 W - 0 3.0 0.77 -0.77
6 5      Dreelinck, Jacob BEL 1812 5.0 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
7 6      Dutre, Wonder BEL 1636 4.5 W - 0 3.0 0.58 -0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1454 25.0 Totaal 3.0 5.08 -2.08
Begin van de pagina
Micciche, Ruben (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14274
N-Elo1600
FIDE-ID246115
F-Elo1597
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Nemegeer, Arne BEL 1964 6.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 9      Vander Bracht, Brecht BEL 1046 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Deege, Dries BEL 1150 3.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Paes, Martijn BEL 1773 5.0 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
5 9      Smolders, Bavo BEL 1601 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 8      Vanduyfhuys, Igor BEL 1722 4.0 W 0 3.0 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1589 28.5 Totaal 3.0 3.21 -0.21
Begin van de pagina
Smolders, Bavo (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1601
FIDE-ID257818
F-Elo1595
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Victor, Julian BEL 1993 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Celiktas, Ayhan BEL 1270 3.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
3 9      De Keukelaere, Mathias BEL 1417 2.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
4 5      Cappan, Pjotr BEL 1696 3.0 W - 0 2.0 0.37 -0.37
5 9      Micciche, Ruben BEL 1600 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Ascoop, Warre BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Zouaghi, Amir BEL 1761 4.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1622 23.0 Totaal 3.0 3.78 -0.78
Begin van de pagina
Chen, Jiaqi (Rank: 17)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.13867
N-Elo1548
FIDE-ID251569
F-Elo1577
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Reese, Elias BEL 1901 4.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
2 11      Kauschanski, Nicolas GER 1069 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Fleischeuer, Sebastian BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Malfliet, Alexander BEL 1611 5.5 W - 0 2.0 0.45 -0.45
5 7      Dreelinck, Jacob BEL 1812 5.0 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
6 11      Eloy, Timothee BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 11      Ascoop, Warre BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1598 24.5 Totaal 3.0 4.47 -1.47
Begin van de pagina
Deege, Dries (Rank: 23)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16197
N-Elo1150
FIDE-ID256498
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Zouaghi, Amir BEL 1761 4.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Cappan, Pjotr BEL 1696 3.0 W - ½ 1.0 0.08 +0.42
3 10      Micciche, Ruben BEL 1600 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      De Reese, Elias BEL 1901 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Biesemans, Niel BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 12      Fleischeuer, Sebastian BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Ognyanov, Michail BEL 1499 4.0 Z - 0 3.0 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1691 21.0 Totaal 3.0 2.27 +0.73
Begin van de pagina
Eloy, Timothee (Rank: 28)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.22087
N-Elo0
FIDE-ID267830
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(551) HCC Jurbise

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Malfliet, Alexander BEL 1611 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 8      Cappan, Pjotr BEL 1696 3.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Ognyanov, Michail BEL 1499 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Celiktas, Ayhan BEL 1270 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 11      Chen, Jiaqi BEL 1577 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 9      Goossens, Senne BEL 1675 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1554 22.5 Totaal 3.0 0.48 +1.52
Begin van de pagina
Andri, Amaury (Rank: 21)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.18802
N-Elo1341
FIDE-ID265861
F-Elo1196
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Akulov, Mikhail BEL 1786 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Ognyanov, Michail BEL 1499 4.0 W - 0 0.0 0.29 -0.29
3 13      Kauschanski, Nicolas GER 1069 3.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
4 13      Celiktas, Ayhan BEL 1270 3.0 W - 1 2.0 0.60 +0.40
5 6      De Reese, Elias BEL 1901 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      Zouaghi, Amir BEL 1761 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      Biesemans, Niel BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1547 23.0 Totaal 3.0 2.88 +0.12
Begin van de pagina
Celiktas, Ayhan (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo1270
FIDE-ID258822
F-Elo1226
Landbel  (bel)
Club(101) KASK

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Paes, Martijn BEL 1773 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Smolders, Bavo BEL 1601 3.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
3 14      Biesemans, Niel BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 13      Andri, Amaury BEL 1341 3.0 Z - 0 1.0 0.40 -0.40
5 13      Eloy, Timothee BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6        Bye           1 2.0    
7 13      Fleischeuer, Sebastian BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1571 17.0 Totaal 3.0 3.36 -1.36
Begin van de pagina
Kauschanski, Nicolas (Rank: 24)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16649
N-Elo1069
FIDE-ID16230639
F-Elo1069
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vanduyfhuys, Igor BEL 1722 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Chen, Jiaqi BEL 1577 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Andri, Amaury BEL 1341 3.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
4 14      Vander Bracht, Brecht BEL 1046 2.5 Z - 0 0.0 0.53 -0.53
5        Bye           1 1.0    
6 14      Biesemans, Niel BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
7 12      De Keukelaere, Mathias BEL 1417 2.0 Z - 1 3.0 0.11 +0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1420 15.5 Totaal 3.0 1.89 +0.11
Begin van de pagina
Vander Bracht, Brecht (Rank: 25)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.18348
N-Elo1046
FIDE-ID261181
F-Elo1046
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cappan, Pjotr BEL 1696 3.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 9      Micciche, Ruben BEL 1600 3.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 12      Zouaghi, Amir BEL 1761 4.0 Z 0 0.5 0.08 -0.08
4 14      Kauschanski, Nicolas GER 1069 3.0 W - 1 1.5 0.47 +0.53
5 11      Goossens, Senne BEL 1675 4.0 Z 0 1.5 0.08 -0.08
6 13      De Keukelaere, Mathias BEL 1417 2.0 W - 0 1.5 0.10 -0.10
7        Bye           1 2.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1536 19.0 Totaal 2.5 0.89 +0.61
Begin van de pagina
Fleischeuer, Sebastian (Rank: 29)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.21682
N-Elo0
FIDE-ID269077
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 6      Dreelinck, Jacob BEL 1812 5.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Chen, Jiaqi BEL 1577 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      De Keukelaere, Mathias BEL 1417 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 8      Akulov, Mikhail BEL 1786 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Deege, Dries BEL 1150 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 13      Celiktas, Ayhan BEL 1270 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1502 20.0 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina
Ascoop, Warre (Rank: 26)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.21967
N-Elo0
FIDE-ID268984
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Goossens, Senne BEL 1675 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Vranckx, Jonas BEL 1482 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 10      Akulov, Mikhail BEL 1786 4.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      De Keukelaere, Mathias BEL 1417 2.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 10      Smolders, Bavo BEL 1601 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      Chen, Jiaqi BEL 1577 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1589 20.0 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina
De Keukelaere, Mathias (Rank: 20)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15771
N-Elo1357
FIDE-ID255246
F-Elo1417
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dreelinck, Jacob BEL 1812 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Biesemans, Niel BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Smolders, Bavo BEL 1601 3.0 W - 0 1.0 0.26 -0.26
4 12      Fleischeuer, Sebastian BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 12      Ascoop, Warre BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 13      Vander Bracht, Brecht BEL 1046 2.5 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
7 12      Kauschanski, Nicolas GER 1069 3.0 W 0 2.0 0.89 -0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1382 18.5 Totaal 2.0 4.89 -2.89
Begin van de pagina
Biesemans, Niel (Rank: 27)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.19993
N-Elo0
FIDE-ID269018
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Dutre, Wonder BEL 1636 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      De Keukelaere, Mathias BEL 1417 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Celiktas, Ayhan BEL 1270 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 14      Deege, Dries BEL 1150 3.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
6 14      Kauschanski, Nicolas GER 1069 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 14      Andri, Amaury BEL 1341 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1313 18.5 Totaal 1.0 0.48 -0.48
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Vsch. B Cut1 Buch SB OR
1 Nemegeer, Arne 2 1964 2158 6.5 17 Z 1 11 W 1 3 Z 1 6 W 1 2 Z ½ 4 W 1 10 Z 1 26.5 29.00 32.00 29.00 -
2 Victor, Julian 1 1993 2021 6.0 18 W 1 4 Z 1 5 W 1 8 Z 1 1 W ½ 9 Z 1 3 W ½ 26.0 30.00 33.00 27.00 -
3 Malfliet, Alexander 14 1611 1951 5.5 21 Z 1 14 W 1 1 W 0 19 Z 1 8 W 1 15 Z 1 2 Z ½ 22.5 27.00 29.50 20.00 -
4 Paes, Martijn 8 1773 1844 5.0 23 Z 1 2 W 0 13 Z 1 17 W 1 15 W 1 1 Z 0 9 W 1 20.0 27.00 29.50 17.00 -
5 Dreelinck, Jacob 6 1812 1840 5.0 28 Z 1 26 W 1 2 Z 0 15 Z 0 19 W 1 16 W 1 11 Z 1 19.0 21.50 23.00 13.50 -
6 Dutre, Wonder 13 1636 1850 4.5 29 W 1 15 Z ½ 12 W 1 1 Z 0 7 Z 1 10 W 0 16 Z 1 19.0 25.50 26.00 13.75 1.0
7 Musabayeva, Diana 5 1873 1783 4.5 9 W 1 12 Z ½ 8 W 0 14 Z 1 6 W 0 17 W 1 15 Z 1 17.0 24.00 27.00 16.50 0.0
8 Vanduyfhuys, Igor 10 1722 1777 4.0 24 Z 1 10 W 1 7 Z 1 2 W 0 3 Z 0 11 W 0 17 Z 1 19.0 27.00 29.50 14.00 -
9 Vranckx, Jonas 19 1482 1731 4.0 7 Z 0 27 W 1 11 Z 1 12 W 1 16 Z 1 2 W 0 4 Z 0 18.0 26.50 28.00 12.50 -
10 De Reese, Elias 3 1901 1735 4.0 19 W 1 8 Z 0 15 W 0 20 Z 1 22 W 1 6 Z 1 1 W 0 16.0 24.50 27.50 13.50 -
11 Akulov, Mikhail 7 1786 1641 4.0 22 W 1 1 Z 0 9 W 0 27 Z 1 26 W 1 8 Z 1 5 W 0 16.0 24.00 25.50 10.00 -
12 Goossens, Senne 12 1675 1524 4.0 27 Z 1 7 W ½ 6 Z 0 9 Z 0 25 W 1 13 W ½ 21 Z 1 15.0 21.50 23.00 10.25 -
13 Ognyanov, Michail 18 1499 1577 4.0 15 W 0 22 Z 1 4 W 0 21 Z 1 14 W ½ 12 Z ½ 20 W 1 13.5 22.50 25.00 12.50 -
14 Zouaghi, Amir 9 1761 1574 4.0 20 W ½ 3 Z 0 25 W 1 7 W 0 13 Z ½ 22 Z 1 18 W 1 13.0 23.00 25.00 11.50 -
15 Verboven, Wout 4 1892 1729 3.5 13 Z 1 6 W ½ 10 Z 1 5 W 1 4 Z 0 3 W 0 7 W 0 19.0 28.50 32.50 15.25 -
16 Cappan, Pjotr 11 1696 1431 3.0 25 W ½ 20 Z ½ 21 W 1 18 Z 1 9 W 0 5 Z 0 6 W 0 15.5 22.00 24.00 8.00 -
17 Micciche, Ruben 16 1600 1562 3.0 1 W 0 25 Z 1 20 W 1 4 Z 0 18 W 1 7 Z 0 8 W 0 14.0 26.00 28.00 8.00 -
18 Smolders, Bavo 15 1601 1506 3.0 2 Z 0 23 W 1 28 Z 1 16 W 0 17 Z 0 27 W 1 14 Z 0 13.0 20.50 22.00 6.00 -
19 Chen, Jiaqi 17 1577 1376 3.0 10 Z 0 24 W 1 26 Z 1 3 W 0 5 Z 0 21 W 0 27 Z 1 12.0 21.00 22.50 5.50 -
20 Deege, Dries 23 1150 1257 3.0 14 Z ½ 16 W ½ 17 Z 0 10 W 0 29 Z 1 26 W 1 13 Z 0 11.5 19.50 20.00 5.50 -
21 Eloy, Timothee 28 0 1430 3.0 3 W 0 B1 16 Z 0 13 W 0 23 Z 1 19 Z 1 12 W 0 11.0 22.00 24.50 8.00 -
22 Andri, Amaury 21 1341 1372 3.0 11 Z 0 13 W 0 24 Z 1 23 W 1 10 Z 0 14 W 0 29 Z 1 10.0 21.00 21.50 5.50 -
23 Celiktas, Ayhan 22 1270 1079 3.0 4 W 0 18 Z 0 29 W 1 22 Z 0 21 W 0 B1 26 Z 1 8.0 16.50 17.00 3.50 -
24 Kauschanski, Nicolas 24 1069 1110 3.0 8 W 0 19 Z 0 22 W 0 25 Z 0 B1 29 W 1 28 Z 1 6.0 15.00 15.50 3.50 -
25 Vander Bracht, Brecht 25 1046 1185 2.5 16 Z ½ 17 W 0 14 Z 0 24 W 1 12 Z 0 28 W 0 B1 8.5 18.50 20.00 5.50 -
26 Fleischeuer, Sebastian 29 0 1218 2.0 B1 5 Z 0 19 W 0 28 W 1 11 Z 0 20 Z 0 23 W 0 11.0 20.50 22.50 5.00 -
27 Ascoop, Warre 26 0 1306 2.0 12 W 0 9 Z 0 B1 11 W 0 28 Z 1 18 Z 0 19 W 0 8.0 20.00 22.00 4.00 -
28 De Keukelaere, Mathias 20 1417 1060 2.0 5 W 0 29 Z 1 18 W 0 26 Z 0 27 W 0 25 Z 1 24 W 0 8.0 15.50 16.00 2.50 -
29 Biesemans, Niel 27 0 514 1.0 6 Z 0 28 W 0 23 Z 0 B1 20 W 0 24 Z 0 22 W 0 4.0 17.50 19.00 1.50 -
(©)FRBE-KBSB-v5.00 2020/12/01 (©) GMA 2015 - 2020 Build : 2020/12/21 16:04