SwarLogo 17de Jeugdtoernooi van het 18de Schaakweekend Stap 3-3+ SwarLogo
750
Organisator: Luc Cornet
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 28/05/2022 tot 28/05/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1
Rubens, Tim
  1 Rubens, Tim 0 6.5
1 W 1 19 Kshirsagar, Parth 1241 2.0
2 Z 1 6 Mernier, Simon 1331 4.0
3 W 1 10 Heynickx, Andreas 1299 3.5
4 Z 1 5 Akulov, Yaroslav 1381 5.0
5 W ½ 2 Lehaen, Lars 1325 5.5
6 Z 1 4 Akulov, Vsevolod 1280 5.0
7 W 1 3 Kshirsagar, Pranav 1505 5.0
M Stap 3 0 Bilzen 6.5 1759 28.00 30.00 27.25 26.5 -
2
Lehaen, Lars
  2 Lehaen, Lars 1325 5.5
1 W 1 14 Huysmans, Carsten 0 3.0
2 Z 1 17 Lukin, Yesenia 0 2.5
3 Z 0 3 Kshirsagar, Pranav 1505 5.0
4 W 1 8 Steeno, Matz 0 4.0
5 Z ½ 1 Rubens, Tim 0 6.5
6 W 1 10 Heynickx, Andreas 1299 3.5
7 Z 1 7 Gayen Arish 350 4.0
M Stap 3+ 0 Houthalen-Oost 5.5 1291 26.00 28.50 20.25 21.5 -
3
Kshirsagar, Pranav
  3 Kshirsagar, Pranav 1505 5.0
1 W 1 9 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0 4.0
2 Z 1 7 Gayen Arish 350 4.0
3 W 1 2 Lehaen, Lars 1325 5.5
4 Z 0 6 Mernier, Simon 1331 4.0
5 W 1 11 Pribylla, Amelia 0 3.5
6 Z 1 5 Akulov, Yaroslav 1381 5.0
7 Z 0 1 Rubens, Tim 0 6.5
M Stap 3+ 1505 Eisden 5.0 1374 29.00 32.50 22.00 23.0 -
4
Akulov, Vsevolod
  4 Akulov, Vsevolod 1280 5.0
1 W 1 11 Pribylla, Amelia 0 3.5
2 Z 1 20 Heynickx, Sander 0 2.0
3 W 0 5 Akulov, Yaroslav 1381 5.0
4 Z 1 7 Gayen Arish 350 4.0
5 W 1 6 Mernier, Simon 1331 4.0
6 W 0 1 Rubens, Tim 0 6.5
7 Z 1 12 Schijns, Matz 1226 3.5
M Stap 3 1280 Leopoldsburg 5.0 1231 26.50 28.50 17.00 21.0 -
5
Akulov, Yaroslav
  5 Akulov, Yaroslav 1381 5.0
1 Z 1 22 Croonen, Lars 0 0.5
2 W 1 21 Houben, Lenz 0 1.5
3 Z 1 4 Akulov, Vsevolod 1280 5.0
4 W 0 1 Rubens, Tim 0 6.5
5 Z 1 12 Schijns, Matz 1226 3.5
6 W 0 3 Kshirsagar, Pranav 1505 5.0
7 Z 1 8 Steeno, Matz 0 4.0
M Stap 3+ 1381 Leopoldsburg 5.0 1300 25.50 26.00 14.50 22.0 -
6
Mernier, Simon
  6 Mernier, Simon 1331 4.0
1 Z 1 13 Hanssen, Casper 0 3.5
2 W 0 1 Rubens, Tim 0 6.5
3 Z 1 21 Houben, Lenz 0 1.5
4 W 1 3 Kshirsagar, Pranav 1505 5.0
5 Z 0 4 Akulov, Vsevolod 1280 5.0
6 W 0 8 Steeno, Matz 0 4.0
7 Z 1 15 Akulov, Vladimir 1350 3.0
M Stap 3+ 1331 Neerpelt 4.0 1173 27.00 28.50 13.00 17.0 -
7
Gayen Arish
  7 Gayen Arish 350 4.0
1 Z 1 8 Steeno, Matz 0 4.0
2 W 0 3 Kshirsagar, Pranav 1505 5.0
3 Z 1 16 Michel, Thibo 0 3.0
4 W 0 4 Akulov, Vsevolod 1280 5.0
5 W 1 17 Lukin, Yesenia 0 2.5
6 Z 1 11 Pribylla, Amelia 0 3.5
7 W 0 2 Lehaen, Lars 1325 5.5
M Stap 3+ 350 S.V. Woensel Lichttoren C. 4.0 371 26.00 28.50 13.00 17.0 -
8
Steeno, Matz
  8 Steeno, Matz 0 4.0
1 W 0 7 Gayen Arish 350 4.0
2 Z 1 10 Heynickx, Andreas 1299 3.5
3 W 1 19 Kshirsagar, Parth 1241 2.0
4 Z 0 2 Lehaen, Lars 1325 5.5
5 W 1 14 Huysmans, Carsten 0 3.0
6 Z 1 6 Mernier, Simon 1331 4.0
7 W 0 5 Akulov, Yaroslav 1381 5.0
M Stap 3 0 Bilzen 4.0 1040 25.00 27.00 12.50 16.0 -
9
Lalkota, Sai Pranav Tejas
  9 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0 4.0
1 Z 0 3 Kshirsagar, Pranav 1505 5.0
2 W 0 16 Michel, Thibo 0 3.0
3 W 0 11 Pribylla, Amelia 0 3.5
4 Z 1 22 Croonen, Lars 0 0.5
5 W 1 20 Heynickx, Sander 0 2.0
6 Z 1 17 Lukin, Yesenia 0 2.5
7 W 1 18 Van Achte, Seppe 0 2.5
M Stap 3 0 Eisden 4.0 265 18.50 19.00 7.50 10.0 -
10
Heynickx, Andreas
  10 Heynickx, Andreas 1299 3.5
1 Z 1 16 Michel, Thibo 0 3.0
2 W 0 8 Steeno, Matz 0 4.0
3 Z 0 1 Rubens, Tim 0 6.5
4 W 1 21 Houben, Lenz 0 1.5
5 Z 1 15 Akulov, Vladimir 1350 3.0
6 Z 0 2 Lehaen, Lars 1325 5.5
7 W ½ 11 Pribylla, Amelia 0 3.5
M Stap 3 0 Neerpelt 3.5 1024 25.50 27.00 9.25 14.5 -
11
Pribylla, Amelia
  11 Pribylla, Amelia 0 3.5
1 Z 0 4 Akulov, Vsevolod 1280 5.0
2 W 1 12 Schijns, Matz 1226 3.5
3 Z 1 9 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0 4.0
4 W 1 15 Akulov, Vladimir 1350 3.0
5 Z 0 3 Kshirsagar, Pranav 1505 5.0
6 W 0 7 Gayen Arish 350 4.0
7 Z ½ 10 Heynickx, Andreas 1299 3.5
F Stap 3 0 Houthalen-Oost 3.5 1001 25.00 28.00 12.25 15.5 -
12
Schijns, Matz
  12 Schijns, Matz 1226 3.5
1 W 1 20 Heynickx, Sander 0 2.0
2 Z 0 11 Pribylla, Amelia 0 3.5
3 W ½ 17 Lukin, Yesenia 0 2.5
4 Z 1 19 Kshirsagar, Parth 1241 2.0
5 W 0 5 Akulov, Yaroslav 1381 5.0
6 Z 1 14 Huysmans, Carsten 0 3.0
7 W 0 4 Akulov, Vsevolod 1280 5.0
M Stap 3 0 Houthalen-Oost 3.5 1029 21.00 23.00 8.25 15.5 -
13
Hanssen, Casper
  13 Hanssen, Casper 0 3.5
1 W 0 6 Mernier, Simon 1331 4.0
2 Z 0 19 Kshirsagar, Parth 1241 2.0
3 W 0 14 Huysmans, Carsten 0 3.0
4 Z 1 20 Heynickx, Sander 0 2.0
5 W 1 22 Croonen, Lars 0 0.5
6 Z ½ 18 Van Achte, Seppe 0 2.5
7 W 1 17 Lukin, Yesenia 0 2.5
M Stap 3 0 Houthalen-Oost 3.5 367 16.00 16.50 6.25 9.0 -
14
Huysmans, Carsten
  14 Huysmans, Carsten 0 3.0
1 Z 0 2 Lehaen, Lars 1325 5.5
2 W 0 15 Akulov, Vladimir 1350 3.0
3 Z 1 13 Hanssen, Casper 0 3.5
4 W 1 16 Michel, Thibo 0 3.0
5 Z 0 8 Steeno, Matz 0 4.0
6 W 0 12 Schijns, Matz 1226 3.5
7 Z 1 20 Heynickx, Sander 0 2.0
M Stap 3 0 Neerpelt 3.0 507 22.50 24.50 8.50 10.0 -
15
Akulov, Vladimir
  15 Akulov, Vladimir 1350 3.0
1 W 0 17 Lukin, Yesenia 0 2.5
2 Z 1 14 Huysmans, Carsten 0 3.0
3 W 1 18 Van Achte, Seppe 0 2.5
4 Z 0 11 Pribylla, Amelia 0 3.5
5 W 0 10 Heynickx, Andreas 1299 3.5
6 Z 1 19 Kshirsagar, Parth 1241 2.0
7 W 0 6 Mernier, Simon 1331 4.0
M Stap 3 1350 Leopoldsburg 3.0 1046 19.00 21.00 7.50 13.0 -
16
Michel, Thibo
  16 Michel, Thibo 0 3.0
1 W 0 10 Heynickx, Andreas 1299 3.5
2 Z 1 9 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0 4.0
3 W 0 7 Gayen Arish 350 4.0
4 Z 0 14 Huysmans, Carsten 0 3.0
5 Z 0 18 Van Achte, Seppe 0 2.5
6 W 1 22 Croonen, Lars 0 0.5
7 W 1 19 Kshirsagar, Parth 1241 2.0
M Stap 3 0 Bilzen 3.0 363 19.00 19.50 6.50 9.0 -
17
Lukin, Yesenia
  17 Lukin, Yesenia 0 2.5
1 Z 1 15 Akulov, Vladimir 1350 3.0
2 W 0 2 Lehaen, Lars 1325 5.5
3 Z ½ 12 Schijns, Matz 1226 3.5
4 W 1 18 Van Achte, Seppe 0 2.5
5 Z 0 7 Gayen Arish 350 4.0
6 W 0 9 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0 4.0
7 Z 0 13 Hanssen, Casper 0 3.5
F Stap 3 0 Turnhout 2.5 505 23.50 26.00 7.25 13.5 1.0
18
Van Achte, Seppe
  18 Van Achte, Seppe 0 2.5
1 Z 0 21 Houben, Lenz 0 1.5
2 W 1 22 Croonen, Lars 0 0.5
3 Z 0 15 Akulov, Vladimir 1350 3.0
4 Z 0 17 Lukin, Yesenia 0 2.5
5 W 1 16 Michel, Thibo 0 3.0
6 W ½ 13 Hanssen, Casper 0 3.5
7 Z 0 9 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0 4.0
M Stap 3+ 0 Houthalen-Oost 2.5 91 17.50 18.00 5.25 10.0 0.0
19
Kshirsagar, Parth
  19 Kshirsagar, Parth 1241 2.0
1 Z 0 1 Rubens, Tim 0 6.5
2 W 1 13 Hanssen, Casper 0 3.5
3 Z 0 8 Steeno, Matz 0 4.0
4 W 0 12 Schijns, Matz 1226 3.5
5 Z 1 21 Houben, Lenz 0 1.5
6 W 0 15 Akulov, Vladimir 1350 3.0
7 Z 0 16 Michel, Thibo 0 3.0
M Stap 3 1241 Eisden 2.0 811 23.50 25.00 5.00 9.0 -
20
Heynickx, Sander
  20 Heynickx, Sander 0 2.0
1 Z 0 12 Schijns, Matz 1226 3.5
2 W 0 4 Akulov, Vsevolod 1280 5.0
3 Z 1 22 Croonen, Lars 0 0.5
4 W 0 13 Hanssen, Casper 0 3.5
5 Z 0 9 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0 4.0
6 W 1 21 Houben, Lenz 0 1.5
7 W 0 14 Huysmans, Carsten 0 3.0
M Stap 3 0 Neerpelt 2.0 200 20.50 21.00 2.00 7.0 -
21
Houben, Lenz
  21 Houben, Lenz 0 1.5
1 W 1 18 Van Achte, Seppe 0 2.5
2 Z 0 5 Akulov, Yaroslav 1381 5.0
3 W 0 6 Mernier, Simon 1331 4.0
4 Z 0 10 Heynickx, Andreas 1299 3.5
5 W 0 19 Kshirsagar, Parth 1241 2.0
6 Z 0 20 Heynickx, Sander 0 2.0
7 Z ½ 22 Croonen, Lars 0 0.5
M Stap 3 0 Bilzen 1.5 530 19.00 19.50 2.75 7.5 -
22
Croonen, Lars
  22 Croonen, Lars 0 0.5
1 W 0 5 Akulov, Yaroslav 1381 5.0
2 Z 0 18 Van Achte, Seppe 0 2.5
3 W 0 20 Heynickx, Sander 0 2.0
4 W 0 9 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0 4.0
5 Z 0 13 Hanssen, Casper 0 3.5
6 Z 0 16 Michel, Thibo 0 3.0
7 W ½ 21 Houben, Lenz 0 1.5
M Stap 3 0 De Zandkorrel Hechtel 0.5 -225 20.00 21.50 0.75 0.5 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (28/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Kshirsagar, Pranav 0.0 (1505) 1-0 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0.0 (0)
2 Croonen, Lars 0.0 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 0.0 (1381)
3 Akulov, Vladimir 0.0 (1350) 0-1 Lukin, Yesenia 0.0 (0)
4 Hanssen, Casper 0.0 (0) 0-1 Mernier, Simon 0.0 (1331)
5 Lehaen, Lars 0.0 (1325) 1-0 Huysmans, Carsten 0.0 (0)
6 Michel, Thibo 0.0 (0) 0-1 Heynickx, Andreas 0.0 (1299)
7 Akulov, Vsevolod 0.0 (1280) 1-0 Pribylla, Amelia 0.0 (0)
8 Rubens, Tim 0.0 (0) 1-0 Kshirsagar, Parth 0.0 (1241)
9 Schijns, Matz 0.0 (1226) 1-0 Heynickx, Sander 0.0 (0)
10 Steeno, Matz 0.0 (0) 0-1 Gayen Arish 0.0 (350)
11 Houben, Lenz 0.0 (0) 1-0 Van Achte, Seppe 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (28/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Gayen Arish 1.0 (350) 0-1 Kshirsagar, Pranav 1.0 (1505)
2 Akulov, Yaroslav 1.0 (1381) 1-0 Houben, Lenz 1.0 (0)
3 Mernier, Simon 1.0 (1331) 0-1 Rubens, Tim 1.0 (0)
4 Lukin, Yesenia 1.0 (0) 0-1 Lehaen, Lars 1.0 (1325)
5 Heynickx, Andreas 1.0 (1299) 0-1 Steeno, Matz 0.0 (0)
6 Heynickx, Sander 0.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 1.0 (1280)
7 Huysmans, Carsten 0.0 (0) 0-1 Akulov, Vladimir 0.0 (1350)
8 Kshirsagar, Parth 0.0 (1241) 1-0 Hanssen, Casper 0.0 (0)
9 Pribylla, Amelia 0.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 1.0 (1226)
10 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0.0 (0) 0-1 Michel, Thibo 0.0 (0)
11 Van Achte, Seppe 0.0 (0) 1-0 Croonen, Lars 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (28/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
11 Kshirsagar, Pranav 2.0 (1505) 1-0 Lehaen, Lars 2.0 (1325)
12 Akulov, Vsevolod 2.0 (1280) 0-1 Akulov, Yaroslav 2.0 (1381)
13 Rubens, Tim 2.0 (0) 1-0 Heynickx, Andreas 1.0 (1299)
14 Akulov, Vladimir 1.0 (1350) 1-0 Van Achte, Seppe 1.0 (0)
15 Houben, Lenz 1.0 (0) 0-1 Mernier, Simon 1.0 (1331)
16 Steeno, Matz 1.0 (0) 1-0 Kshirsagar, Parth 1.0 (1241)
17 Schijns, Matz 1.0 (1226) ½-½ Lukin, Yesenia 1.0 (0)
18 Michel, Thibo 1.0 (0) 0-1 Gayen Arish 1.0 (350)
19 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0.0 (0) 0-1 Pribylla, Amelia 1.0 (0)
20 Hanssen, Casper 0.0 (0) 0-1 Huysmans, Carsten 0.0 (0)
21 Croonen, Lars 0.0 (0) 0-1 Heynickx, Sander 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (28/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
11 Akulov, Yaroslav 3.0 (1381) 0-1 Rubens, Tim 3.0 (0)
12 Mernier, Simon 2.0 (1331) 1-0 Kshirsagar, Pranav 3.0 (1505)
13 Pribylla, Amelia 2.0 (0) 1-0 Akulov, Vladimir 2.0 (1350)
14 Lehaen, Lars 2.0 (1325) 1-0 Steeno, Matz 2.0 (0)
15 Gayen Arish 2.0 (350) 0-1 Akulov, Vsevolod 2.0 (1280)
16 Kshirsagar, Parth 1.0 (1241) 0-1 Schijns, Matz 1.5 (1226)
17 Lukin, Yesenia 1.5 (0) 1-0 Van Achte, Seppe 1.0 (0)
18 Heynickx, Andreas 1.0 (1299) 1-0 Houben, Lenz 1.0 (0)
19 Huysmans, Carsten 1.0 (0) 1-0 Michel, Thibo 1.0 (0)
20 Heynickx, Sander 1.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 0.0 (0)
21 Croonen, Lars 0.0 (0) 0-1 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (28/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
11 Rubens, Tim 4.0 (0) ½-½ Lehaen, Lars 3.0 (1325)
12 Kshirsagar, Pranav 3.0 (1505) 1-0 Pribylla, Amelia 3.0 (0)
13 Akulov, Vsevolod 3.0 (1280) 1-0 Mernier, Simon 3.0 (1331)
14 Schijns, Matz 2.5 (1226) 0-1 Akulov, Yaroslav 3.0 (1381)
15 Gayen Arish 2.0 (350) 1-0 Lukin, Yesenia 2.5 (0)
16 Akulov, Vladimir 2.0 (1350) 0-1 Heynickx, Andreas 2.0 (1299)
17 Steeno, Matz 2.0 (0) 1-0 Huysmans, Carsten 2.0 (0)
18 Houben, Lenz 1.0 (0) 0-1 Kshirsagar, Parth 1.0 (1241)
19 Lalkota, Sai Pranav Tejas 1.0 (0) 1-0 Heynickx, Sander 1.0 (0)
20 Van Achte, Seppe 1.0 (0) 1-0 Michel, Thibo 1.0 (0)
21 Hanssen, Casper 1.0 (0) 1-0 Croonen, Lars 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (28/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
11 Akulov, Vsevolod 4.0 (1280) 0-1 Rubens, Tim 4.5 (0)
12 Akulov, Yaroslav 4.0 (1381) 0-1 Kshirsagar, Pranav 4.0 (1505)
13 Lehaen, Lars 3.5 (1325) 1-0 Heynickx, Andreas 3.0 (1299)
14 Mernier, Simon 3.0 (1331) 0-1 Steeno, Matz 3.0 (0)
15 Pribylla, Amelia 3.0 (0) 0-1 Gayen Arish 3.0 (350)
16 Huysmans, Carsten 2.0 (0) 0-1 Schijns, Matz 2.5 (1226)
17 Lukin, Yesenia 2.5 (0) 0-1 Lalkota, Sai Pranav Tejas 2.0 (0)
18 Kshirsagar, Parth 2.0 (1241) 0-1 Akulov, Vladimir 2.0 (1350)
19 Van Achte, Seppe 2.0 (0) ½-½ Hanssen, Casper 2.0 (0)
20 Heynickx, Sander 1.0 (0) 1-0 Houben, Lenz 1.0 (0)
21 Michel, Thibo 1.0 (0) 1-0 Croonen, Lars 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (28/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
11 Rubens, Tim 5.5 (0) 1-0 Kshirsagar, Pranav 5.0 (1505)
12 Gayen Arish 4.0 (350) 0-1 Lehaen, Lars 4.5 (1325)
13 Steeno, Matz 4.0 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 4.0 (1381)
14 Schijns, Matz 3.5 (1226) 0-1 Akulov, Vsevolod 4.0 (1280)
15 Akulov, Vladimir 3.0 (1350) 0-1 Mernier, Simon 3.0 (1331)
16 Heynickx, Andreas 3.0 (1299) ½-½ Pribylla, Amelia 3.0 (0)
17 Lalkota, Sai Pranav Tejas 3.0 (0) 1-0 Van Achte, Seppe 2.5 (0)
18 Hanssen, Casper 2.5 (0) 1-0 Lukin, Yesenia 2.5 (0)
19 Michel, Thibo 2.0 (0) 1-0 Kshirsagar, Parth 2.0 (1241)
20 Heynickx, Sander 2.0 (0) 0-1 Huysmans, Carsten 2.0 (0)
21 Croonen, Lars 0.0 (0) ½-½ Houben, Lenz 1.0 (0)
Begin van de pagina

Rubens, Tim (Rank: 19)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.22455
N-Elo0
FIDE-ID269174
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Kshirsagar, Parth NED 1241 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Mernier, Simon BEL 1331 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 13      Heynickx, Andreas BEL 1299 3.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 11      Akulov, Yaroslav BEL 1381 5.0 Z 1 4.0 0.08 +0.92
5 11      Lehaen, Lars BEL 1325 5.5 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
6 11      Akulov, Vsevolod BEL 1280 5.0 Z 1 5.5 0.08 +0.92
7 11      Kshirsagar, Pranav NED 1505 5.0 W 1 6.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1337 30.0 Totaal 6.5 0.56 +5.94
Begin van de pagina

Lehaen, Lars (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo0
FIDE-ID254177
F-Elo1325
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Lukin, Yesenia BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 11      Kshirsagar, Pranav NED 1505 5.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
4 14      Steeno, Matz BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 11      Rubens, Tim BEL 0 6.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 13      Heynickx, Andreas BEL 1299 3.5 W 1 4.5 0.54 +0.46
7 12      Gayen Arish NED 350 4.0 Z 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1051 28.5 Totaal 5.5 5.40 +0.10
Begin van de pagina

Kshirsagar, Pranav (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.22600
N-Elo1505
FIDE-ID1084011
F-Elo1461
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieStap 3+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Gayen Arish NED 350 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 11      Lehaen, Lars BEL 1325 5.5 W - 1 3.0 0.74 +0.26
4 12      Mernier, Simon BEL 1331 4.0 Z - 0 3.0 0.73 -0.73
5 12      Pribylla, Amelia BEL 0 3.5 W 1 4.0 0.92 +0.08
6 12      Akulov, Yaroslav BEL 1381 5.0 Z - 1 5.0 0.67 +0.33
7 11      Rubens, Tim BEL 0 6.5 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1096 32.5 Totaal 5.0 5.82 -0.82
Begin van de pagina

Akulov, Vsevolod (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1280
FIDE-ID251747
F-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Pribylla, Amelia BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Heynickx, Sander BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 12      Akulov, Yaroslav BEL 1381 5.0 W 0 2.0 0.36 -0.36
4 15      Gayen Arish NED 350 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 13      Mernier, Simon BEL 1331 4.0 W - 1 4.0 0.43 +0.57
6 11      Rubens, Tim BEL 0 6.5 W - 0 4.0 0.92 -0.92
7 14      Schijns, Matz BEL 1226 3.5 Z 1 5.0 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1072 28.5 Totaal 5.0 5.05 -0.05
Begin van de pagina

Akulov, Yaroslav (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1381
FIDE-ID251755
F-Elo1255
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 3+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Croonen, Lars BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Houben, Lenz BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 12      Akulov, Vsevolod BEL 1280 5.0 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
4 11      Rubens, Tim BEL 0 6.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
5 14      Schijns, Matz BEL 1226 3.5 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
6 12      Kshirsagar, Pranav NED 1505 5.0 W 0 4.0 0.33 -0.33
7 13      Steeno, Matz BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1337 26.0 Totaal 5.0 5.36 -0.36
Begin van de pagina

Mernier, Simon (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1331
FIDE-ID254894
F-Elo1443
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Rubens, Tim BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 15      Houben, Lenz BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Kshirsagar, Pranav NED 1505 5.0 W - 1 3.0 0.27 +0.73
5 13      Akulov, Vsevolod BEL 1280 5.0 Z 0 3.0 0.57 -0.57
6 14      Steeno, Matz BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 15      Akulov, Vladimir BEL 1350 3.0 Z - 1 4.0 0.47 +0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1378 28.5 Totaal 4.0 4.99 -0.99
Begin van de pagina

Gayen Arish (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo350
Landned  (ned)
Club(1783) S.V. Woensel Lichttoren C.
CategorieStap 3+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Steeno, Matz BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 1      Kshirsagar, Pranav NED 1505 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Michel, Thibo BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
4 15      Akulov, Vsevolod BEL 1280 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Lukin, Yesenia BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.89 +0.11
6 15      Pribylla, Amelia BEL 0 3.5 Z 1 4.0 0.89 +0.11
7 12      Lehaen, Lars BEL 1325 5.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1370 28.5 Totaal 4.0 3.80 +0.20
Begin van de pagina

Steeno, Matz (Rank: 21)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19839
N-Elo0
FIDE-ID267376
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Gayen Arish NED 350 4.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 5      Heynickx, Andreas BEL 1299 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 16      Kshirsagar, Parth NED 1241 2.0 W 1 2.0 0.08 +0.92
4 14      Lehaen, Lars BEL 1325 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 17      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Mernier, Simon BEL 1331 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 13      Akulov, Yaroslav BEL 1381 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1154 27.0 Totaal 4.0 1.01 +2.99
Begin van de pagina

Lalkota, Sai Pranav Tejas (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.23773
N-Elo0
FIDE-ID1087690
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Kshirsagar, Pranav NED 1505 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Michel, Thibo BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Pribylla, Amelia BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 21      Croonen, Lars BEL 0 0.5 Z 1 1.0 0.50 +0.50
5 19      Heynickx, Sander BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Lukin, Yesenia BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Van Achte, Seppe BEL 0 2.5 W 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1505 19.0 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina

Heynickx, Andreas (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo0
FIDE-ID258199
F-Elo1299
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Michel, Thibo BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Steeno, Matz BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 13      Rubens, Tim BEL 0 6.5 Z 0 1.0 0.92 -0.92
4 18      Houben, Lenz BEL 0 1.5 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Akulov, Vladimir BEL 1350 3.0 Z - 1 3.0 0.43 +0.57
6 13      Lehaen, Lars BEL 1325 5.5 Z - 0 3.0 0.46 -0.46
7 16      Pribylla, Amelia BEL 0 3.5 W ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1337 27.0 Totaal 3.5 5.49 -1.99
Begin van de pagina

Pribylla, Amelia (Rank: 18)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.20487
N-Elo0
FIDE-ID267511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Akulov, Vsevolod BEL 1280 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Schijns, Matz BEL 1226 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 19      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Akulov, Vladimir BEL 1350 3.0 W 1 3.0 0.08 +0.92
5 12      Kshirsagar, Pranav NED 1505 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 15      Gayen Arish NED 350 4.0 W - 0 3.0 0.11 -0.11
7 16      Heynickx, Andreas BEL 1299 3.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1168 28.0 Totaal 3.5 1.01 +2.49
Begin van de pagina

Schijns, Matz (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.21037
N-Elo0
FIDE-ID267082
F-Elo1226
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Heynickx, Sander BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Pribylla, Amelia BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 17      Lukin, Yesenia BEL 0 2.5 W ½ 1.5 0.92 -0.42
4 16      Kshirsagar, Parth NED 1241 2.0 Z - 1 2.5 0.48 +0.52
5 14      Akulov, Yaroslav BEL 1381 5.0 W 0 2.5 0.29 -0.29
6 16      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 Z 1 3.5 0.92 +0.08
7 14      Akulov, Vsevolod BEL 1280 5.0 W 0 3.5 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1300 23.0 Totaal 3.5 4.87 -1.37
Begin van de pagina

Hanssen, Casper (Rank: 20)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo0
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Mernier, Simon BEL 1331 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Kshirsagar, Parth NED 1241 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 20      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      Heynickx, Sander BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 21      Croonen, Lars BEL 0 0.5 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Van Achte, Seppe BEL 0 2.5 Z ½ 2.5 0.50 +0.00
7 18      Lukin, Yesenia BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1286 16.5 Totaal 3.5 2.66 +0.84
Begin van de pagina

Huysmans, Carsten (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17852
N-Elo0
FIDE-ID258229
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lehaen, Lars BEL 1325 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Akulov, Vladimir BEL 1350 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 20      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 19      Michel, Thibo BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Steeno, Matz BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Schijns, Matz BEL 1226 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 20      Heynickx, Sander BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1300 24.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina

Akulov, Vladimir (Rank: 3)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1350
FIDE-ID251739
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Lukin, Yesenia BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Van Achte, Seppe BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Pribylla, Amelia BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 16      Heynickx, Andreas BEL 1299 3.5 W - 0 2.0 0.57 -0.57
6 18      Kshirsagar, Parth NED 1241 2.0 Z - 1 3.0 0.65 +0.35
7 15      Mernier, Simon BEL 1331 4.0 W - 0 3.0 0.53 -0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1290 21.0 Totaal 3.0 5.43 -2.43
Begin van de pagina

Michel, Thibo (Rank: 17)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.21775
N-Elo0
FIDE-ID267350
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Heynickx, Andreas BEL 1299 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Gayen Arish NED 350 4.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
4 19      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      Van Achte, Seppe BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 21      Croonen, Lars BEL 0 0.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 19      Kshirsagar, Parth NED 1241 2.0 W 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0963 19.5 Totaal 3.0 2.27 +0.73
Begin van de pagina

Lukin, Yesenia (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.22025
N-Elo0
FIDE-ID273023
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov, Vladimir BEL 1350 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Lehaen, Lars BEL 1325 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Schijns, Matz BEL 1226 3.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 17      Van Achte, Seppe BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
5 15      Gayen Arish NED 350 4.0 Z 0 2.5 0.11 -0.11
6 17      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.0 W 0 2.5 0.50 -0.50
7 18      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 Z 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1062 26.0 Totaal 2.5 1.85 +0.65
Begin van de pagina

Van Achte, Seppe (Rank: 12)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.19124
N-Elo0
FIDE-ID269115
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Houben, Lenz BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Croonen, Lars BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Akulov, Vladimir BEL 1350 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Lukin, Yesenia BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      Michel, Thibo BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 17      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1350 18.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina

Kshirsagar, Parth (Rank: 8)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.22601
N-Elo1241
FIDE-ID1084020
F-Elo1225
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Rubens, Tim BEL 0 6.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Steeno, Matz BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 16      Schijns, Matz BEL 1226 3.5 W - 0 1.0 0.52 -0.52
5 18      Houben, Lenz BEL 0 1.5 Z 1 2.0 0.92 +0.08
6 18      Akulov, Vladimir BEL 1350 3.0 W - 0 2.0 0.35 -0.35
7 19      Michel, Thibo BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1288 25.0 Totaal 2.0 5.47 -3.47
Begin van de pagina

Heynickx, Sander (Rank: 16)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.20111
N-Elo0
FIDE-ID267465
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Schijns, Matz BEL 1226 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Akulov, Vsevolod BEL 1280 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 21      Croonen, Lars BEL 0 0.5 Z 1 1.0 0.50 +0.50
4 20      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
6 20      Houben, Lenz BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 20      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1253 21.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina

Houben, Lenz (Rank: 14)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19108
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Van Achte, Seppe BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Akulov, Yaroslav BEL 1381 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Mernier, Simon BEL 1331 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      Heynickx, Andreas BEL 1299 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 18      Kshirsagar, Parth NED 1241 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 20      Heynickx, Sander BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 21      Croonen, Lars BEL 0 0.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1313 19.5 Totaal 1.5 1.82 -0.32
Begin van de pagina

Croonen, Lars (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.20341
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov, Yaroslav BEL 1381 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Van Achte, Seppe BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Heynickx, Sander BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 21      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 21      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 21      Michel, Thibo BEL 0 3.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
7 21      Houben, Lenz BEL 0 1.5 W ½ 0.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1381 21.5 Totaal 0.5 3.08 -2.58
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Rubens, Tim 19 0 1759 6.5 19 W 1 6 Z 1 10 W 1 5 Z 1 2 W ½ 4 Z 1 3 W 1 28.00 30.00 27.25 26.5 -
2 Lehaen, Lars 5 1325 1291 5.5 14 W 1 17 Z 1 3 Z 0 8 W 1 1 Z ½ 10 W 1 7 Z 1 26.00 28.50 20.25 21.5 -
3 Kshirsagar, Pranav 1 1505 1374 5.0 9 W 1 7 Z 1 2 W 1 6 Z 0 11 W 1 5 Z 1 1 Z 0 29.00 32.50 22.00 23.0 -
4 Akulov, Vsevolod 7 1280 1231 5.0 11 W 1 20 Z 1 5 W 0 7 Z 1 6 W 1 1 W 0 12 Z 1 26.50 28.50 17.00 21.0 -
5 Akulov, Yaroslav 2 1381 1300 5.0 22 Z 1 21 W 1 4 Z 1 1 W 0 12 Z 1 3 W 0 8 Z 1 25.50 26.00 14.50 22.0 -
6 Mernier, Simon 4 1331 1173 4.0 13 Z 1 1 W 0 21 Z 1 3 W 1 4 Z 0 8 W 0 15 Z 1 27.00 28.50 13.00 17.0 -
7 Gayen Arish 10 350 371 4.0 8 Z 1 3 W 0 16 Z 1 4 W 0 17 W 1 11 Z 1 2 W 0 26.00 28.50 13.00 17.0 -
8 Steeno, Matz 21 0 1040 4.0 7 W 0 10 Z 1 19 W 1 2 Z 0 14 W 1 6 Z 1 5 W 0 25.00 27.00 12.50 16.0 -
9 Lalkota, Sai Pranav Tejas 11 0 265 4.0 3 Z 0 16 W 0 11 W 0 22 Z 1 20 W 1 17 Z 1 18 W 1 18.50 19.00 7.50 10.0 -
10 Heynickx, Andreas 6 1299 1024 3.5 16 Z 1 8 W 0 1 Z 0 21 W 1 15 Z 1 2 Z 0 11 W ½ 25.50 27.00 9.25 14.5 -
11 Pribylla, Amelia 18 0 1001 3.5 4 Z 0 12 W 1 9 Z 1 15 W 1 3 Z 0 7 W 0 10 Z ½ 25.00 28.00 12.25 15.5 -
12 Schijns, Matz 9 1226 1029 3.5 20 W 1 11 Z 0 17 W ½ 19 Z 1 5 W 0 14 Z 1 4 W 0 21.00 23.00 8.25 15.5 -
13 Hanssen, Casper 20 0 367 3.5 6 W 0 19 Z 0 14 W 0 20 Z 1 22 W 1 18 Z ½ 17 W 1 16.00 16.50 6.25 9.0 -
14 Huysmans, Carsten 13 0 507 3.0 2 Z 0 15 W 0 13 Z 1 16 W 1 8 Z 0 12 W 0 20 Z 1 22.50 24.50 8.50 10.0 -
15 Akulov, Vladimir 3 1350 1046 3.0 17 W 0 14 Z 1 18 W 1 11 Z 0 10 W 0 19 Z 1 6 W 0 19.00 21.00 7.50 13.0 -
16 Michel, Thibo 17 0 363 3.0 10 W 0 9 Z 1 7 W 0 14 Z 0 18 Z 0 22 W 1 19 W 1 19.00 19.50 6.50 9.0 -
17 Lukin, Yesenia 15 0 505 2.5 15 Z 1 2 W 0 12 Z ½ 18 W 1 7 Z 0 9 W 0 13 Z 0 23.50 26.00 7.25 13.5 1.0
18 Van Achte, Seppe 12 0 91 2.5 21 Z 0 22 W 1 15 Z 0 17 Z 0 16 W 1 13 W ½ 9 Z 0 17.50 18.00 5.25 10.0 0.0
19 Kshirsagar, Parth 8 1241 811 2.0 1 Z 0 13 W 1 8 Z 0 12 W 0 21 Z 1 15 W 0 16 Z 0 23.50 25.00 5.00 9.0 -
20 Heynickx, Sander 16 0 200 2.0 12 Z 0 4 W 0 22 Z 1 13 W 0 9 Z 0 21 W 1 14 W 0 20.50 21.00 2.00 7.0 -
21 Houben, Lenz 14 0 530 1.5 18 W 1 5 Z 0 6 W 0 10 Z 0 19 W 0 20 Z 0 22 Z ½ 19.00 19.50 2.75 7.5 -
22 Croonen, Lars 22 0 -225 0.5 5 W 0 18 Z 0 20 W 0 9 W 0 13 Z 0 16 Z 0 21 W ½ 20.00 21.50 0.75 0.5 -

(©)FRBE-KBSB-v5.37 2022/05/12 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/05/29 10:45