SwarLogo 18de Jeugdtoernooi van De Zandkorrel Hechtel 2019 Stappen 3-4 SwarLogo
750
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 16/11/2019 tot 16/11/2019
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Jeurissen, Brent Stap4 M 1249 Overpelt 6.0 1400 24.50 27.0 -
2 Huysmans, Quinten Stap4 M 1252 Neerpelt 5.5 1271 18.75 22.5 -
3 Kucuktopal, Burak Stap4 M 0 Hasselt 5.0 1188 15.50 19.0 -
4 Akulov, Vladimir Stap4 M 1371 Leopoldsburg 5.0 1290 14.00 20.0 -
5 Akulov, Yaroslav Stap4 M 1327 Leopoldsburg 4.5 1228 16.25 20.5 -
6 Akulov, Vsevolod Stap4 M 1232 Leopoldsburg 4.0 1029 11.00 17.0 1.0
7 Heynickx, Andreas Stap3 M 0 Neerpelt 4.0 1001 8.50 15.0 0.0
8 Hanssen, Casper Stap3 M 0 Houthalen-Oost 3.0 312 6.50 12.0 -
9 Robijns, Krieke Stap4 M 1101 Heusden 3.0 816 6.50 11.0 -
10 Saenen, Louis Stap3 M 0 Overpelt 3.0 872 5.00 10.0 -
11 Eijkenboom, Luca-Zsofia Stap3 F 0 Overpelt 3.0 455 4.00 9.0 -
12 Zhurko, Vitali Stap3 M 0 Lommel 2.0 489 3.50 9.0 -
13 Van Eester, Vic Stap4 M 1051 Houthalen-Oost 1.0 -29 1.50 4.0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Stap3
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 7 Heynickx, Andreas Stap3 M 0 Neerpelt 4.0 1001 8.50 15.0 0.0
2 8 Hanssen, Casper Stap3 M 0 Houthalen-Oost 3.0 312 6.50 12.0 -
3 10 Saenen, Louis Stap3 M 0 Overpelt 3.0 872 5.00 10.0 -
4 11 Eijkenboom, Luca-Zsofia Stap3 F 0 Overpelt 3.0 455 4.00 9.0 -
5 12 Zhurko, Vitali Stap3 M 0 Lommel 2.0 489 3.50 9.0 -
Categorie: Stap4
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Jeurissen, Brent Stap4 M 1249 Overpelt 6.0 1400 24.50 27.0 -
2 2 Huysmans, Quinten Stap4 M 1252 Neerpelt 5.5 1271 18.75 22.5 -
3 3 Kucuktopal, Burak Stap4 M 0 Hasselt 5.0 1188 15.50 19.0 -
4 4 Akulov, Vladimir Stap4 M 1371 Leopoldsburg 5.0 1290 14.00 20.0 -
5 5 Akulov, Yaroslav Stap4 M 1327 Leopoldsburg 4.5 1228 16.25 20.5 -
6 6 Akulov, Vsevolod Stap4 M 1232 Leopoldsburg 4.0 1029 11.00 17.0 1.0
7 9 Robijns, Krieke Stap4 M 1101 Heusden 3.0 816 6.50 11.0 -
8 13 Van Eester, Vic Stap4 M 1051 Houthalen-Oost 1.0 -29 1.50 4.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (16/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Van Eester, Vic 0.0 (1051) 0-1 Akulov, Vladimir 0.0 (1371)
32 Akulov, Yaroslav 0.0 (1327) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 (0)
33 Hanssen, Casper 0.0 (0) 0-1 Huysmans, Quinten 0.0 (1252)
34 Jeurissen, Brent 0.0 (1249) 1-0 Saenen, Louis 0.0 (0)
35 Heynickx, Andreas 0.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 0.0 (1232)
36 Robijns, Krieke 0.0 (1101) 0-1 Kucuktopal, Burak 0.0 (0)
  Zhurko, Vitali 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (16/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Akulov, Vladimir 1.0 (1371) 0-1 Jeurissen, Brent 1.0 (1249)
32 Akulov, Vsevolod 1.0 (1232) 0-1 Akulov, Yaroslav 1.0 (1327)
33 Huysmans, Quinten 1.0 (1252) 1-0 Zhurko, Vitali 1.0 (0)
34 Kucuktopal, Burak 1.0 (0) 1-0 Van Eester, Vic 0.0 (1051)
35 Saenen, Louis 0.0 (0) 0-1 Robijns, Krieke 0.0 (1101)
36 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 0.0 (0)
  Heynickx, Andreas 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Akulov, Yaroslav 2.0 (1327) 1-0 Kucuktopal, Burak 2.0 (0)
32 Jeurissen, Brent 2.0 (1249) 1-0 Huysmans, Quinten 2.0 (1252)
33 Hanssen, Casper 1.0 (0) 0-1 Akulov, Vladimir 1.0 (1371)
34 Zhurko, Vitali 1.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 1.0 (1232)
35 Robijns, Krieke 1.0 (1101) 0-1 Heynickx, Andreas 1.0 (0)
36 Van Eester, Vic 0.0 (1051) 0-1 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 (0)
  Saenen, Louis 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Jeurissen, Brent 3.0 (1249) 1-0 Akulov, Yaroslav 3.0 (1327)
32 Akulov, Vladimir 2.0 (1371) 1-0 Heynickx, Andreas 2.0 (0)
33 Huysmans, Quinten 2.0 (1252) 1-0 Kucuktopal, Burak 2.0 (0)
34 Akulov, Vsevolod 2.0 (1232) 1-0 Robijns, Krieke 1.0 (1101)
35 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0) 0-1 Saenen, Louis 1.0 (0)
36 Zhurko, Vitali 1.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 1.0 (0)
  Van Eester, Vic 0.0 (1051) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Akulov, Vsevolod 3.0 (1232) 0-1 Jeurissen, Brent 4.0 (1249)
32 Akulov, Yaroslav 3.0 (1327) 0-1 Akulov, Vladimir 3.0 (1371)
33 Saenen, Louis 2.0 (0) 0-1 Huysmans, Quinten 3.0 (1252)
34 Kucuktopal, Burak 2.0 (0) 1-0 Hanssen, Casper 2.0 (0)
35 Heynickx, Andreas 2.0 (0) 1-0 Van Eester, Vic 1.0 (1051)
36 Robijns, Krieke 1.0 (1101) 1-0 Zhurko, Vitali 1.0 (0)
  Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (16/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Heynickx, Andreas 3.0 (0) 0-1 Jeurissen, Brent 5.0 (1249)
32 Akulov, Vladimir 4.0 (1371) 0-1 Huysmans, Quinten 4.0 (1252)
33 Kucuktopal, Burak 3.0 (0) 1-0 Akulov, Vsevolod 3.0 (1232)
34 Saenen, Louis 2.0 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 3.0 (1327)
35 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) 0-1 Robijns, Krieke 2.0 (1101)
36 Van Eester, Vic 1.0 (1051) 0-1 Zhurko, Vitali 1.0 (0)
  Hanssen, Casper 2.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (16/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Jeurissen, Brent 6.0 (1249) 0-1 Kucuktopal, Burak 4.0 (0)
32 Huysmans, Quinten 5.0 (1252) ½-½ Akulov, Yaroslav 4.0 (1327)
33 Robijns, Krieke 3.0 (1101) 0-1 Akulov, Vladimir 4.0 (1371)
34 Hanssen, Casper 3.0 (0) 0-1 Heynickx, Andreas 3.0 (0)
35 Zhurko, Vitali 2.0 (0) 0-1 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0)
36 Van Eester, Vic 1.0 (1051) 0-1 Saenen, Louis 2.0 (0)
  Akulov, Vsevolod 3.0 (1232) 1 Bye  
Begin van de pagina

Jeurissen, Brent (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13976
N-Elo1249
FIDE-ID247855
F-Elo1148
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Saenen, Louis BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.0 Z - 1 2.0 0.33 +0.67
3 2      Huysmans, Quinten BEL 1252 5.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Akulov, Yaroslav BEL 1327 4.5 W - 1 4.0 0.39 +0.61
5 1      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.0 Z - 1 5.0 0.52 +0.48
6 1      Heynickx, Andreas BEL 0 4.0 Z 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Kucuktopal, Burak BEL 0 5.0 W 0 6.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1295 31.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Huysmans, Quinten (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo1252
FIDE-ID255270
F-Elo1277
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Zhurko, Vitali BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Jeurissen, Brent BEL 1249 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 3      Kucuktopal, Burak BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Saenen, Louis BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.0 Z 1 5.0 0.34 +0.66
7 2      Akulov, Yaroslav BEL 1327 4.5 W - ½ 5.5 0.40 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1315 28.5 Totaal 5.5 4.92 +0.58
Begin van de pagina
Kucuktopal, Burak (Rank: 8)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.21084
N-Elo0
FIDE-ID265217
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieStap4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Robijns, Krieke BEL 1101 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Van Eester, Vic BEL 1051 1.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 1      Akulov, Yaroslav BEL 1327 4.5 Z 0 2.0 0.08 -0.08
4 3      Huysmans, Quinten BEL 1252 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 4      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 3      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 1      Jeurissen, Brent BEL 1249 6.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1202 27.0 Totaal 5.0 0.98 +4.02
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1371
FIDE-ID251739
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Eester, Vic BEL 1051 1.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 1      Jeurissen, Brent BEL 1249 6.0 W - 0 1.0 0.67 -0.67
3 3      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Heynickx, Andreas BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Akulov, Yaroslav BEL 1327 4.5 Z - 1 4.0 0.56 +0.44
6 2      Huysmans, Quinten BEL 1252 5.5 W - 0 4.0 0.66 -0.66
7 3      Robijns, Krieke BEL 1101 3.0 Z - 1 5.0 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1196 27.0 Totaal 5.0 5.43 -0.43
Begin van de pagina
Akulov, Yaroslav (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1327
FIDE-ID251755
F-Elo1255
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.0 Z - 1 2.0 0.63 +0.37
3 1      Kucuktopal, Burak BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Jeurissen, Brent BEL 1249 6.0 Z - 0 3.0 0.61 -0.61
5 2      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.0 W - 0 3.0 0.44 -0.44
6 4      Saenen, Louis BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Huysmans, Quinten BEL 1252 5.5 Z ½ 4.5 0.60 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1276 31.5 Totaal 4.5 5.04 -0.54
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1232
FIDE-ID251747
F-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Heynickx, Andreas BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Akulov, Yaroslav BEL 1327 4.5 W - 0 1.0 0.37 -0.37
3 4      Zhurko, Vitali BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Robijns, Krieke BEL 1101 3.0 W - 1 3.0 0.68 +0.32
5 1      Jeurissen, Brent BEL 1249 6.0 W 0 3.0 0.48 -0.48
6 3      Kucuktopal, Burak BEL 0 5.0 Z 0 3.0 0.92 -0.92
7        Bye           1 4.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1225 24.5 Totaal 4.0 4.29 -1.29
Begin van de pagina
Heynickx, Andreas (Rank: 13)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo0
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 5      Robijns, Krieke BEL 1101 3.0 Z 1 2.0 0.08 +0.92
4 2      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Van Eester, Vic BEL 1051 1.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 1      Jeurissen, Brent BEL 1249 6.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
7 4      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1200 22.0 Totaal 4.0 0.90 +2.10
Begin van de pagina
Hanssen, Casper (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo0
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Huysmans, Quinten BEL 1252 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Zhurko, Vitali BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Kucuktopal, Burak BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 3.0    
7 4      Heynickx, Andreas BEL 0 4.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1311 24.5 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
Robijns, Krieke (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1101
FIDE-ID257923
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kucuktopal, Burak BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 5      Saenen, Louis BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Heynickx, Andreas BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 4      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.0 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
5 6      Zhurko, Vitali BEL 0 2.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
6 5      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 3      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.0 W - 0 3.0 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1301 26.0 Totaal 3.0 5.09 -2.09
Begin van de pagina
Saenen, Louis (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo0
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jeurissen, Brent BEL 1249 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Robijns, Krieke BEL 1101 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 5      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
5 3      Huysmans, Quinten BEL 1252 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 4      Akulov, Yaroslav BEL 1327 4.5 W 0 2.0 0.08 -0.08
7 6      Van Eester, Vic BEL 1051 1.0 Z 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1196 23.0 Totaal 3.0 0.90 +1.10
Begin van de pagina
Eijkenboom, Luca-Zsofia (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo0
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov, Yaroslav BEL 1327 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 6      Van Eester, Vic BEL 1051 1.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 5      Saenen, Louis BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.0    
6 5      Robijns, Krieke BEL 1101 3.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
7 5      Zhurko, Vitali BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1159 16.5 Totaal 3.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina
Zhurko, Vitali (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.21660
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
CategorieStap3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Huysmans, Quinten BEL 1252 5.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 6      Robijns, Krieke BEL 1101 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 6      Van Eester, Vic BEL 1051 1.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
7 5      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1159 19.5 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina
Van Eester, Vic (Rank: 7)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo1051
FIDE-ID252115
F-Elo1091
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 4      Kucuktopal, Burak BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 6      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W 0 0.0 0.92 -0.92
4        Bye           1 1.0    
5 5      Heynickx, Andreas BEL 0 4.0 Z 0 1.0 0.92 -0.92
6 6      Zhurko, Vitali BEL 0 2.0 W 0 1.0 0.92 -0.92
7 6      Saenen, Louis BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1371 22.0 Totaal 1.0 4.73 -4.73
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Jeurissen, Brent 4 1249 1400 6.0 10 W 1 4 Z 1 2 W 1 5 W 1 6 Z 1 7 Z 1 3 W 0 24.50 27.0 -
2 Huysmans, Quinten 3 1252 1271 5.5 8 Z 1 12 W 1 1 Z 0 3 W 1 10 Z 1 4 Z 1 5 W ½ 18.75 22.5 -
3 Kucuktopal, Burak 8 0 1188 5.0 9 Z 1 13 W 1 5 Z 0 2 Z 0 8 W 1 6 W 1 1 Z 1 15.50 19.0 -
4 Akulov, Vladimir 1 1371 1290 5.0 13 Z 1 1 W 0 8 Z 1 7 W 1 5 Z 1 2 W 0 9 Z 1 14.00 20.0 -
5 Akulov, Yaroslav 2 1327 1228 4.5 11 W 1 6 Z 1 3 W 1 1 Z 0 4 W 0 10 Z 1 2 Z ½ 16.25 20.5 -
6 Akulov, Vsevolod 5 1232 1029 4.0 7 Z 1 5 W 0 12 Z 1 9 W 1 1 W 0 3 Z 0 B1 11.00 17.0 1.0
7 Heynickx, Andreas 13 0 1001 4.0 6 W 0 B1 9 Z 1 4 Z 0 13 W 1 1 W 0 8 Z 1 8.50 15.0 0.0
8 Hanssen, Casper 11 0 312 3.0 2 W 0 11 Z 1 4 W 0 12 Z 1 3 Z 0 B1 7 W 0 6.50 12.0 -
9 Robijns, Krieke 6 1101 816 3.0 3 W 0 10 Z 1 7 W 0 6 Z 0 12 W 1 11 Z 1 4 W 0 6.50 11.0 -
10 Saenen, Louis 10 0 872 3.0 1 Z 0 9 W 0 B1 11 Z 1 2 W 0 5 W 0 13 Z 1 5.00 10.0 -
11 Eijkenboom, Luca-Zsofia 12 0 455 3.0 5 Z 0 8 W 0 13 Z 1 10 W 0 B1 9 W 0 12 Z 1 4.00 9.0 -
12 Zhurko, Vitali 9 0 489 2.0 B1 2 Z 0 6 W 0 8 W 0 9 Z 0 13 Z 1 11 W 0 3.50 9.0 -
13 Van Eester, Vic 7 1051 -29 1.0 4 W 0 3 Z 0 11 W 0 B1 7 Z 0 12 W 0 10 W 0 1.50 4.0 -
(©)FRBE-KBSB-v4.23 2019/10/17 (©) GMA 2015 Build : 2019/11/16 22:15