SwarLogo 16de Jeugdtoernooi De Zandkorrel Hechtel 2017 Stap 1 SwarLogo
750
Organisator: Lagere School De Zandkorrel
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: _RAP_CADENCE_00
Datums: van 21/10/2017 tot 21/10/2017
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Groffils Leonard Stap 1 M 2011-08-21 bel 17827 1150 Overpelt 6.0 1446 21.25 24.5 -
2 Heynickx Andreas Stap 1 M 2010-03-20 bel 0 1150 Neerpelt 5.5 1370 21.00 26.0 -
3 Saenen Louis Stap 1 M 2011-01-17 bel 18017 1150 De Zandkorrel Hechtel 5.0 1308 17.00 18.0 -
4 Weltens Mathias Stap 1 M 2009-12-12 bel 0 1150 Neerpelt 5.0 1308 17.00 17.0 -
5 Huysmans Carsten Stap 1 M 2010-05-22 bel 17852 1150 Neerpelt 4.0 1200 14.00 20.0 -
6 Jacobs Kiano Stap 1 M 2006-07-13 bel 18001 1150 Heusden 4.0 1200 10.50 12.0 -
7 Vandereyt Mégane Stap 1 F 2009-12-29 bel 18000 1150 Heusden 3.5 1150 7.25 11.5 -
8 Demirel Talha Stap 1 M 2006-07-20 bel 18004 1150 Heusden 3.5 1150 7.00 13.0 -
9 Vranken Yaro Stap 1 M 2010-01-09 bel 0 1150 De Zandkorrel Hechtel 3.0 1093 11.75 16.5 -
10 Gerits Van Hees Yordi Stap 1 M 2006-01-02 bel 0 1150 De Zandkorrel Hechtel 3.0 1093 10.50 16.0 -
11 Jans Sienna Stap 1 F 2009-04-07 bel 0 1150 De Zandkorrel Hechtel 3.0 1093 7.50 10.0 -
12 Janssen Arno Stap 1 M 2007-05-16 bel 17999 1150 Heusden 3.0 1093 6.50 9.0 -
13 Quinten Rune Stap 1 M 2008-11-30 bel 0 1150 De Zandkorrel Hechtel 2.5 1040 4.75 11.5 -
14 Willekens Seppe Stap 1 M 2006-02-20 bel 0 1150 De Zandkorrel Hechtel 2.0 984 5.00 9.0 1.0
15 Segers Berre Stap 1 M 2007-01-10 bel 17849 1150 Neerpelt 2.0 984 5.00 9.0 0.0
16 Tielens Stef Stap 1 M 2007-09-24 bel 17997 1150 Heusden 1.0 841 2.00 1.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Saenen Louis 1 (1150) 5.0 1-0 Willekens Seppe 9 (1150) 2.0
2 Quinten Rune 10 (1150) 2.5 1-0 Tielens Stef 2 (1150) 1.0
3 Janssen Arno 3 (1150) 3.0 0-1 Weltens Mathias 11 (1150) 5.0
4 Huysmans Carsten 12 (1150) 4.0 1-0 Vandereyt Mégane 4 (1150) 3.5
5 Jacobs Kiano 5 (1150) 4.0 0-1 Vranken Yaro 13 (1150) 3.0
6 Groffils Leonard 14 (1150) 6.0 1-0 Demirel Talha 6 (1150) 3.5
7 Gerits Van Hees Yordi 7 (1150) 3.0 1-0 Segers Berre 15 (1150) 2.0
8 Heynickx Andreas 16 (1150) 5.5 1-0 Jans Sienna 8 (1150) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Huysmans Carsten 12 (1150) 4.0 1-0 Saenen Louis 1 (1150) 5.0
2 Vranken Yaro 13 (1150) 3.0 1-0 Gerits Van Hees Yordi 7 (1150) 3.0
3 Groffils Leonard 14 (1150) 6.0 1-0 Quinten Rune 10 (1150) 2.5
4 Weltens Mathias 11 (1150) 5.0 0-1 Heynickx Andreas 16 (1150) 5.5
5 Tielens Stef 2 (1150) 1.0 0-1 Demirel Talha 6 (1150) 3.5
6 Jans Sienna 8 (1150) 3.0 1-0 Janssen Arno 3 (1150) 3.0
7 Vandereyt Mégane 4 (1150) 3.5 1-0 Willekens Seppe 9 (1150) 2.0
8 Segers Berre 15 (1150) 2.0 1-0 Jacobs Kiano 5 (1150) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 16 (1150) 5.5 1-0 Huysmans Carsten 12 (1150) 4.0
2 Vranken Yaro 13 (1150) 3.0 ½-½ Groffils Leonard 14 (1150) 6.0
3 Saenen Louis 1 (1150) 5.0 1-0 Jans Sienna 8 (1150) 3.0
4 Quinten Rune 10 (1150) 2.5 ½-½ Vandereyt Mégane 4 (1150) 3.5
5 Demirel Talha 6 (1150) 3.5 1-0 Segers Berre 15 (1150) 2.0
6 Gerits Van Hees Yordi 7 (1150) 3.0 1-0 Weltens Mathias 11 (1150) 5.0
7 Jacobs Kiano 5 (1150) 4.0 1-0 Tielens Stef 2 (1150) 1.0
8 Willekens Seppe 9 (1150) 2.0 1-0 Janssen Arno 3 (1150) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 16 (1150) 5.5 1-0 Vranken Yaro 13 (1150) 3.0
2 Groffils Leonard 14 (1150) 6.0 1-0 Saenen Louis 1 (1150) 5.0
3 Demirel Talha 6 (1150) 3.5 0-1 Gerits Van Hees Yordi 7 (1150) 3.0
4 Huysmans Carsten 12 (1150) 4.0 1-0 Quinten Rune 10 (1150) 2.5
5 Vandereyt Mégane 4 (1150) 3.5 0-1 Jacobs Kiano 5 (1150) 4.0
6 Jans Sienna 8 (1150) 3.0 0-1 Weltens Mathias 11 (1150) 5.0
7 Segers Berre 15 (1150) 2.0 0-1 Willekens Seppe 9 (1150) 2.0
8 Janssen Arno 3 (1150) 3.0 1-0 Tielens Stef 2 (1150) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Gerits Van Hees Yordi 7 (1150) 3.0 0-1 Heynickx Andreas 16 (1150) 5.5
2 Willekens Seppe 9 (1150) 2.0 0-1 Groffils Leonard 14 (1150) 6.0
3 Vranken Yaro 13 (1150) 3.0 0-1 Huysmans Carsten 12 (1150) 4.0
4 Saenen Louis 1 (1150) 5.0 1-0 Demirel Talha 6 (1150) 3.5
5 Weltens Mathias 11 (1150) 5.0 1-0 Jacobs Kiano 5 (1150) 4.0
6 Janssen Arno 3 (1150) 3.0 1-0 Vandereyt Mégane 4 (1150) 3.5
7 Quinten Rune 10 (1150) 2.5 0-1 Jans Sienna 8 (1150) 3.0
8 Tielens Stef 2 (1150) 1.0 0-1 Segers Berre 15 (1150) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Groffils Leonard 14 (1150) 6.0 ½-½ Heynickx Andreas 16 (1150) 5.5
2 Weltens Mathias 11 (1150) 5.0 1-0 Huysmans Carsten 12 (1150) 4.0
3 Gerits Van Hees Yordi 7 (1150) 3.0 0-1 Saenen Louis 1 (1150) 5.0
4 Demirel Talha 6 (1150) 3.5 ½-½ Vranken Yaro 13 (1150) 3.0
5 Segers Berre 15 (1150) 2.0 0-1 Janssen Arno 3 (1150) 3.0
6 Jacobs Kiano 5 (1150) 4.0 1-0 Jans Sienna 8 (1150) 3.0
7 Willekens Seppe 9 (1150) 2.0 0-1 Quinten Rune 10 (1150) 2.5
8 Vandereyt Mégane 4 (1150) 3.5 1-0 Tielens Stef 2 (1150) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 16 (1150) 5.5 0-1 Saenen Louis 1 (1150) 5.0
2 Huysmans Carsten 12 (1150) 4.0 0-1 Groffils Leonard 14 (1150) 6.0
3 Vranken Yaro 13 (1150) 3.0 0-1 Weltens Mathias 11 (1150) 5.0
4 Janssen Arno 3 (1150) 3.0 0-1 Jacobs Kiano 5 (1150) 4.0
5 Vandereyt Mégane 4 (1150) 3.5 1-0 Gerits Van Hees Yordi 7 (1150) 3.0
6 Quinten Rune 10 (1150) 2.5 0-1 Demirel Talha 6 (1150) 3.5
7 Jans Sienna 8 (1150) 3.0 1-0 Segers Berre 15 (1150) 2.0
8 Tielens Stef 2 (1150) 1.0 1-0 Willekens Seppe 9 (1150) 2.0
Begin van de pagina

Groffils Leonard (Rank: 14)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Demirel Talha BEL 1150 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Quinten Rune BEL 1150 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Vranken Yaro BEL 1150 3.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 2      Saenen Louis BEL 1150 5.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
5 2      Willekens Seppe BEL 1150 2.0 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
6 1      Heynickx Andreas BEL 1150 5.5 W v ½ 5.0 0.50 +0.00
7 2      Huysmans Carsten BEL 1150 4.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 25.5 Totaal 6.0 3.50 +2.50
Begin van de pagina
Heynickx Andreas (Rank: 16)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Jans Sienna BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Weltens Mathias BEL 1150 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Huysmans Carsten BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Vranken Yaro BEL 1150 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Gerits Van Hees Yordi BEL 1150 3.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Groffils Leonard BEL 1150 6.0 Z v ½ 5.5 0.50 +0.00
7 1      Saenen Louis BEL 1150 5.0 W v 0 5.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 29.0 Totaal 5.5 3.50 +2.00
Begin van de pagina
Saenen Louis (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Willekens Seppe BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Huysmans Carsten BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 3      Jans Sienna BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Groffils Leonard BEL 1150 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 4      Demirel Talha BEL 1150 3.5 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 3      Gerits Van Hees Yordi BEL 1150 3.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
7 1      Heynickx Andreas BEL 1150 5.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 27.0 Totaal 5.0 3.50 +1.50
Begin van de pagina
Weltens Mathias (Rank: 11)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Janssen Arno BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Heynickx Andreas BEL 1150 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 6      Gerits Van Hees Yordi BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 6      Jans Sienna BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 2      Huysmans Carsten BEL 1150 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Vranken Yaro BEL 1150 3.0 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 25.5 Totaal 5.0 3.50 +1.50
Begin van de pagina
Huysmans Carsten (Rank: 12)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17852
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vandereyt Mégane BEL 1150 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Saenen Louis BEL 1150 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Heynickx Andreas BEL 1150 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 4      Quinten Rune BEL 1150 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Vranken Yaro BEL 1150 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Weltens Mathias BEL 1150 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
7 2      Groffils Leonard BEL 1150 6.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 30.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina
Jacobs Kiano (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.18001
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vranken Yaro BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Segers Berre BEL 1150 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 7      Tielens Stef BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 5      Vandereyt Mégane BEL 1150 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Weltens Mathias BEL 1150 5.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
6 6      Jans Sienna BEL 1150 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 4      Janssen Arno BEL 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 20.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina
Vandereyt Mégane (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.18000
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Huysmans Carsten BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Willekens Seppe BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Quinten Rune BEL 1150 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 5      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
5 6      Janssen Arno BEL 1150 3.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
6 8      Tielens Stef BEL 1150 1.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 5      Gerits Van Hees Yordi BEL 1150 3.0 W v 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 19.5 Totaal 3.5 3.50 +0.00
Begin van de pagina
Demirel Talha (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18004
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Groffils Leonard BEL 1150 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Tielens Stef BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Segers Berre BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Gerits Van Hees Yordi BEL 1150 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 4      Saenen Louis BEL 1150 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 4      Vranken Yaro BEL 1150 3.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 6      Quinten Rune BEL 1150 2.5 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 22.5 Totaal 3.5 3.50 +0.00
Begin van de pagina
Vranken Yaro (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Gerits Van Hees Yordi BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Groffils Leonard BEL 1150 6.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 1      Heynickx Andreas BEL 1150 5.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
5 3      Huysmans Carsten BEL 1150 4.0 W ^ 0 2.5 0.50 -0.50
6 4      Demirel Talha BEL 1150 3.5 Z ^ ½ 3.0 0.50 +0.00
7 3      Weltens Mathias BEL 1150 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 31.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Gerits Van Hees Yordi (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Segers Berre BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Vranken Yaro BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 6      Weltens Mathias BEL 1150 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Demirel Talha BEL 1150 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Heynickx Andreas BEL 1150 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 3      Saenen Louis BEL 1150 5.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
7 5      Vandereyt Mégane BEL 1150 3.5 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 27.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Jans Sienna (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Heynickx Andreas BEL 1150 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Janssen Arno BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      Saenen Louis BEL 1150 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 6      Weltens Mathias BEL 1150 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 7      Quinten Rune BEL 1150 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 6      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 7      Segers Berre BEL 1150 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 27.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Janssen Arno (Rank: 3)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17999
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Weltens Mathias BEL 1150 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Jans Sienna BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Willekens Seppe BEL 1150 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 8      Tielens Stef BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 6      Vandereyt Mégane BEL 1150 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 5      Segers Berre BEL 1150 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 4      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 20.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Quinten Rune (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Tielens Stef BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Groffils Leonard BEL 1150 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Vandereyt Mégane BEL 1150 3.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 4      Huysmans Carsten BEL 1150 4.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
5 7      Jans Sienna BEL 1150 3.0 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
6 7      Willekens Seppe BEL 1150 2.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
7 6      Demirel Talha BEL 1150 3.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 23.0 Totaal 2.5 3.50 -1.00
Begin van de pagina
Willekens Seppe (Rank: 9)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Saenen Louis BEL 1150 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Vandereyt Mégane BEL 1150 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Janssen Arno BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Segers Berre BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 2      Groffils Leonard BEL 1150 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Quinten Rune BEL 1150 2.5 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 8      Tielens Stef BEL 1150 1.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 23.0 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Segers Berre (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17849
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Gerits Van Hees Yordi BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Demirel Talha BEL 1150 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Willekens Seppe BEL 1150 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 8      Tielens Stef BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 5      Janssen Arno BEL 1150 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
7 7      Jans Sienna BEL 1150 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 19.5 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Tielens Stef (Rank: 2)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.17997
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Quinten Rune BEL 1150 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Demirel Talha BEL 1150 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 7      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 8      Janssen Arno BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 8      Segers Berre BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 8      Vandereyt Mégane BEL 1150 3.5 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
7 8      Willekens Seppe BEL 1150 2.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 20.5 Totaal 1.0 3.50 -2.50
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Groffils Leonard 14 1150 1446 6.0 8 W 1 13 W 1 9 Z ½ 3 W 1 14 Z 1 2 W ½ 5 Z 1 21.25 24.5 -
2 Heynickx Andreas 16 1150 1370 5.5 11 W 1 4 Z 1 5 W 1 9 W 1 10 Z 1 1 Z ½ 3 W 0 21.00 26.0 -
3 Saenen Louis 1 1150 1308 5.0 14 W 1 5 Z 0 11 W 1 1 Z 0 8 W 1 10 Z 1 2 Z 1 17.00 18.0 -
4 Weltens Mathias 11 1150 1308 5.0 12 Z 1 2 W 0 10 Z 0 11 Z 1 6 W 1 5 W 1 9 Z 1 17.00 17.0 -
5 Huysmans Carsten 12 1150 1200 4.0 7 W 1 3 W 1 2 Z 0 13 W 1 9 Z 1 4 Z 0 1 W 0 14.00 20.0 -
6 Jacobs Kiano 5 1150 1200 4.0 9 W 0 15 Z 0 16 W 1 7 Z 1 4 Z 0 11 W 1 12 Z 1 10.50 12.0 -
7 Vandereyt Mégane 4 1150 1150 3.5 5 Z 0 14 W 1 13 Z ½ 6 W 0 12 Z 0 16 W 1 10 W 1 7.25 11.5 -
8 Demirel Talha 6 1150 1150 3.5 1 Z 0 16 Z 1 15 W 1 10 W 0 3 Z 0 9 W ½ 13 Z 1 7.00 13.0 -
9 Vranken Yaro 13 1150 1093 3.0 6 Z 1 10 W 1 1 W ½ 2 Z 0 5 W 0 8 Z ½ 4 W 0 11.75 16.5 -
10 Gerits Van Hees Yordi 7 1150 1093 3.0 15 W 1 9 Z 0 4 W 1 8 Z 1 2 W 0 3 W 0 7 Z 0 10.50 16.0 -
11 Jans Sienna 8 1150 1093 3.0 2 Z 0 12 W 1 3 Z 0 4 W 0 13 Z 1 6 Z 0 15 W 1 7.50 10.0 -
12 Janssen Arno 3 1150 1093 3.0 4 W 0 11 Z 0 14 Z 0 16 W 1 7 W 1 15 Z 1 6 W 0 6.50 9.0 -
13 Quinten Rune 10 1150 1040 2.5 16 W 1 1 Z 0 7 W ½ 5 Z 0 11 W 0 14 Z 1 8 W 0 4.75 11.5 -
14 Willekens Seppe 9 1150 984 2.0 3 Z 0 7 Z 0 12 W 1 15 Z 1 1 W 0 13 W 0 16 Z 0 5.00 9.0 1.0
15 Segers Berre 15 1150 984 2.0 10 Z 0 6 W 1 8 Z 0 14 W 0 16 Z 1 12 W 0 11 Z 0 5.00 9.0 0.0
16 Tielens Stef 2 1150 841 1.0 13 Z 0 8 W 0 6 Z 0 12 Z 0 15 W 0 7 Z 0 14 W 1 2.00 1.0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.86 2018/05/21 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/24 15:02