SwarLogo 16de Jeugdtoernooi De Zandkorrel Hechtel 2017 Stap 2 SwarLogo
750
Organisator: Lagere School De Zandkorrel
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: _RAP_CADENCE_00
Datums: van 21/10/2017 tot 21/10/2017
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Hoogmartens Armin Stap 2 M 2005-01-29 bel 0 1518 Eisden 6.5 1584 24.75 26.0 -
2 Movsiyan Laert Stap 2 M 1900-01-01 bel 0 1211 Eisden 6.0 1529 22.00 22.0 -
3 Movisyan Julia Stap 2 F 1900-01-01 bel 0 1323 Eisden 5.5 1437 20.25 24.0 -
4 Robijns Krieke Stap 2 M 1900-01-01 bel 0 1150 Heusden 4.0 1292 13.00 19.0 -
5 Govoreanu Matei Stap 2 M 1900-01-01 bel 0 1150 Westerlo 4.0 1253 10.50 14.0 -
6 Tuyaerts Liam Stap 2 M 1900-01-01 bel 0 1150 De Zandkorrel Hechtel 4.0 1233 7.50 16.0 -
7 Eijkenboom Luca-Zsofia Stap 2 F 1900-01-01 bel 0 1190 Overpelt 4.0 1233 7.50 14.0 -
8 Martens Jaan Stap 2 M 1900-01-01 bel 0 1150 SLim Houthalen-Oost 3.0 1170 9.50 15.0 1.0
9 Jans Zeno Stap 2 M 1900-01-01 bel 0 1150 De Zandkorrel Hechtel 3.0 1151 5.00 10.0 0.0
10 Eijkenboom Sven Stap 2 M 1900-01-01 bel 0 1150 Overpelt 2.5 1049 3.50 8.5 -
11 Deferme Lien Stap 2 F 1900-01-01 bel 0 1150 Heusden 2.0 1017 3.50 10.0 -
12 Tielens Lars Stap 2 M 1900-01-01 bel 0 1150 Heusden 2.0 1042 3.50 7.5 -
13 Kuijpers Sarie Stap 2 F 1900-01-01 bel 0 1150 Neerpelt 2.0 990 2.50 8.0 -
14 Deferme Brecht Stap 2 M 1900-01-01 bel 0 1150 Heusden 0.5 734 1.00 2.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Deferme Brecht 5 (1150) 0.5 0-1 Kuijpers Sarie 10 (1150) 2.0
2 Martens Jaan 11 (1150) 3.0 0-1 Deferme Lien 6 (1150) 2.0
3 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 4.0 0-1 Movisyan Julia 2 (1323) 5.5
4 Movsiyan Laert 3 (1211) 6.0 1-0 Eijkenboom Sven 7 (1150) 2.5
5 Govoreanu Matei 8 (1150) 4.0 0-1 Robijns Krieke 12 (1150) 4.0
6 Tielens Lars 13 (1150) 2.0 0-1 Hoogmartens Armin 1 (1518) 6.5
7 Jans Zeno 9 (1150) 3.0 0-1 Tuyaerts Liam 14 (1150) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Deferme Lien 6 (1150) 2.0 0-1 Movisyan Julia 2 (1323) 5.5
2 Hoogmartens Armin 1 (1518) 6.5 1-0 Movsiyan Laert 3 (1211) 6.0
3 Kuijpers Sarie 10 (1150) 2.0 0-1 Robijns Krieke 12 (1150) 4.0
4 Tuyaerts Liam 14 (1150) 4.0 1-0 Deferme Brecht 5 (1150) 0.5
5 Jans Zeno 9 (1150) 3.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 4.0
6 Eijkenboom Sven 7 (1150) 2.5 0-1 Martens Jaan 11 (1150) 3.0
7 Tielens Lars 13 (1150) 2.0 0-1 Govoreanu Matei 8 (1150) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Robijns Krieke 12 (1150) 4.0 0-1 Hoogmartens Armin 1 (1518) 6.5
2 Movisyan Julia 2 (1323) 5.5 1-0 Tuyaerts Liam 14 (1150) 4.0
3 Movsiyan Laert 3 (1211) 6.0 1-0 Deferme Lien 6 (1150) 2.0
4 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 4.0 1-0 Kuijpers Sarie 10 (1150) 2.0
5 Govoreanu Matei 8 (1150) 4.0 0-1 Martens Jaan 11 (1150) 3.0
6 Deferme Brecht 5 (1150) 0.5 0-1 Jans Zeno 9 (1150) 3.0
7 Eijkenboom Sven 7 (1150) 2.5 ½-½ Tielens Lars 13 (1150) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Hoogmartens Armin 1 (1518) 6.5 ½-½ Movisyan Julia 2 (1323) 5.5
2 Tuyaerts Liam 14 (1150) 4.0 0-1 Movsiyan Laert 3 (1211) 6.0
3 Robijns Krieke 12 (1150) 4.0 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 4.0
4 Martens Jaan 11 (1150) 3.0 1-0 Jans Zeno 9 (1150) 3.0
5 Deferme Lien 6 (1150) 2.0 0-1 Govoreanu Matei 8 (1150) 4.0
6 Kuijpers Sarie 10 (1150) 2.0 0-1 Eijkenboom Sven 7 (1150) 2.5
7 Tielens Lars 13 (1150) 2.0 ½-½ Deferme Brecht 5 (1150) 0.5
Begin van de pagina
Ronde 5 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Martens Jaan 11 (1150) 3.0 0-1 Hoogmartens Armin 1 (1518) 6.5
2 Movisyan Julia 2 (1323) 5.5 1-0 Robijns Krieke 12 (1150) 4.0
3 Movsiyan Laert 3 (1211) 6.0 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 4.0
4 Govoreanu Matei 8 (1150) 4.0 1-0 Tuyaerts Liam 14 (1150) 4.0
5 Jans Zeno 9 (1150) 3.0 1-0 Eijkenboom Sven 7 (1150) 2.5
6 Kuijpers Sarie 10 (1150) 2.0 0-1 Tielens Lars 13 (1150) 2.0
7 Deferme Brecht 5 (1150) 0.5 0-1 Deferme Lien 6 (1150) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Movisyan Julia 2 (1323) 5.5 0-1 Movsiyan Laert 3 (1211) 6.0
2 Hoogmartens Armin 1 (1518) 6.5 1-0 Govoreanu Matei 8 (1150) 4.0
3 Robijns Krieke 12 (1150) 4.0 1-0 Martens Jaan 11 (1150) 3.0
4 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 4.0 1-0 Tielens Lars 13 (1150) 2.0
5 Deferme Lien 6 (1150) 2.0 0-1 Jans Zeno 9 (1150) 3.0
6 Tuyaerts Liam 14 (1150) 4.0 1-0 Kuijpers Sarie 10 (1150) 2.0
7 Eijkenboom Sven 7 (1150) 2.5 1-0 Deferme Brecht 5 (1150) 0.5
Begin van de pagina
Ronde 7 (21/10/2017)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Jans Zeno 9 (1150) 3.0 0-1 Hoogmartens Armin 1 (1518) 6.5
2 Movsiyan Laert 3 (1211) 6.0 1-0 Robijns Krieke 12 (1150) 4.0
3 Martens Jaan 11 (1150) 3.0 0-1 Movisyan Julia 2 (1323) 5.5
4 Govoreanu Matei 8 (1150) 4.0 1-0 Eijkenboom Sven 7 (1150) 2.5
5 Tielens Lars 13 (1150) 2.0 0-1 Tuyaerts Liam 14 (1150) 4.0
6 Deferme Brecht 5 (1150) 0.5 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 (1190) 4.0
7 Kuijpers Sarie 10 (1150) 2.0 1-0 Deferme Lien 6 (1150) 2.0
Begin van de pagina

Hoogmartens Armin (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1518
FIDE-ID256218
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Tielens Lars BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 2      Movsiyan Laert BEL 1211 6.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 1      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1      Movisyan Julia BEL 1323 5.5 W - ½ 3.5 0.75 -0.25
5 1      Martens Jaan BEL 1150 3.0 Z - 1 4.5 0.90 +0.10
6 2      Govoreanu Matei BEL 1150 4.0 W v 1 5.5 0.90 +0.10
7 1      Jans Zeno BEL 1150 3.0 Z v 1 6.5 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1183 27.5 Totaal 6.5 6.11 +0.39
Begin van de pagina
Movsiyan Laert (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1211
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Eijkenboom Sven BEL 1150 2.5 W - 1 1.0 0.58 +0.42
2 2      Hoogmartens Armin BEL 1518 6.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 3      Deferme Lien BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.58 +0.42
4 2      Tuyaerts Liam BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.58 +0.42
5 3      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 4.0 W - 1 4.0 0.53 +0.47
6 1      Movisyan Julia BEL 1323 5.5 Z v 1 5.0 0.35 +0.65
7 2      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W v 1 6.0 0.58 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1233 28.5 Totaal 6.0 3.34 +2.66
Begin van de pagina
Movisyan Julia (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo1323
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 4.0 Z - 1 1.0 0.68 +0.32
2 1      Deferme Lien BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
3 2      Tuyaerts Liam BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.73 +0.27
4 1      Hoogmartens Armin BEL 1518 6.5 Z - ½ 3.5 0.25 +0.25
5 2      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W - 1 4.5 0.73 +0.27
6 1      Movsiyan Laert BEL 1211 6.0 W v 0 4.5 0.65 -0.65
7 3      Martens Jaan BEL 1150 3.0 Z v 1 5.5 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1217 29.5 Totaal 5.5 4.50 +1.00
Begin van de pagina
Robijns Krieke (Rank: 12)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Govoreanu Matei BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Kuijpers Sarie BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Hoogmartens Armin BEL 1518 6.5 W - 0 2.0 0.10 -0.10
4 3      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 4.0 W - 1 3.0 0.44 +0.56
5 2      Movisyan Julia BEL 1323 5.5 Z - 0 3.0 0.27 -0.27
6 3      Martens Jaan BEL 1150 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
7 2      Movsiyan Laert BEL 1211 6.0 Z ^ 0 4.0 0.42 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1241 31.0 Totaal 4.0 2.73 +1.27
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Tielens Lars BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Martens Jaan BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Deferme Lien BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Tuyaerts Liam BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 2      Hoogmartens Armin BEL 1518 6.5 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
7 4      Eijkenboom Sven BEL 1150 2.5 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1202 24.0 Totaal 4.0 3.10 +0.90
Begin van de pagina
Tuyaerts Liam (Rank: 14)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Jans Zeno BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Deferme Brecht BEL 1150 0.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Movisyan Julia BEL 1323 5.5 Z v 0 2.0 0.27 -0.27
4 2      Movsiyan Laert BEL 1211 6.0 W v 0 2.0 0.42 -0.42
5 4      Govoreanu Matei BEL 1150 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 6      Kuijpers Sarie BEL 1150 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      Tielens Lars BEL 1150 2.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1183 23.0 Totaal 4.0 3.19 +0.81
Begin van de pagina
Eijkenboom Luca-Zsofia (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo1190
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Movisyan Julia BEL 1323 5.5 W - 0 0.0 0.32 -0.32
2 5      Jans Zeno BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.56 +0.44
3 4      Kuijpers Sarie BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.56 +0.44
4 3      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 Z - 0 2.0 0.56 -0.56
5 3      Movsiyan Laert BEL 1211 6.0 Z - 0 2.0 0.47 -0.47
6 4      Tielens Lars BEL 1150 2.0 W ^ 1 3.0 0.56 +0.44
7 6      Deferme Brecht BEL 1150 0.5 Z ^ 1 4.0 0.56 +0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1183 23.0 Totaal 4.0 3.59 +0.41
Begin van de pagina
Martens Jaan (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Deferme Lien BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Eijkenboom Sven BEL 1150 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Govoreanu Matei BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Jans Zeno BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Hoogmartens Armin BEL 1518 6.5 W v 0 3.0 0.10 -0.10
6 3      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
7 3      Movisyan Julia BEL 1323 5.5 W ^ 0 3.0 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 27.5 Totaal 3.0 2.87 +0.13
Begin van de pagina
Jans Zeno (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Tuyaerts Liam BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 4.0 W - 0 0.0 0.44 -0.44
3 6      Deferme Brecht BEL 1150 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 4      Martens Jaan BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 5      Eijkenboom Sven BEL 1150 2.5 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 5      Deferme Lien BEL 1150 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 1      Hoogmartens Armin BEL 1518 6.5 W ^ 0 3.0 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1208 22.5 Totaal 3.0 3.04 -0.04
Begin van de pagina
Eijkenboom Sven (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Movsiyan Laert BEL 1211 6.0 Z - 0 0.0 0.42 -0.42
2 6      Martens Jaan BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 7      Tielens Lars BEL 1150 2.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 6      Kuijpers Sarie BEL 1150 2.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
5 5      Jans Zeno BEL 1150 3.0 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
6 7      Deferme Brecht BEL 1150 0.5 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 4      Govoreanu Matei BEL 1150 4.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1158 20.5 Totaal 2.5 3.42 -0.92
Begin van de pagina
Deferme Lien (Rank: 6)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Martens Jaan BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Movisyan Julia BEL 1323 5.5 W - 0 1.0 0.27 -0.27
3 3      Movsiyan Laert BEL 1211 6.0 Z - 0 1.0 0.42 -0.42
4 5      Govoreanu Matei BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 7      Deferme Brecht BEL 1150 0.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 5      Jans Zeno BEL 1150 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
7 7      Kuijpers Sarie BEL 1150 2.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1183 24.0 Totaal 2.0 3.19 -1.19
Begin van de pagina
Tielens Lars (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Hoogmartens Armin BEL 1518 6.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 7      Govoreanu Matei BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 7      Eijkenboom Sven BEL 1150 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 7      Deferme Brecht BEL 1150 0.5 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
5 6      Kuijpers Sarie BEL 1150 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
6 4      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 4.0 Z v 0 2.0 0.44 -0.44
7 5      Tuyaerts Liam BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1208 23.5 Totaal 2.0 3.04 -1.04
Begin van de pagina
Kuijpers Sarie (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Deferme Brecht BEL 1150 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Robijns Krieke BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 4.0 Z - 0 1.0 0.44 -0.44
4 6      Eijkenboom Sven BEL 1150 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 6      Tielens Lars BEL 1150 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 6      Tuyaerts Liam BEL 1150 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 7      Deferme Lien BEL 1150 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 19.0 Totaal 2.0 3.44 -1.44
Begin van de pagina
Deferme Brecht (Rank: 5)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Kuijpers Sarie BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      Tuyaerts Liam BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 6      Jans Zeno BEL 1150 3.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
4 7      Tielens Lars BEL 1150 2.0 Z ^ ½ 0.5 0.50 +0.00
5 7      Deferme Lien BEL 1150 2.0 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
6 7      Eijkenboom Sven BEL 1150 2.5 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
7 6      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1190 4.0 W ^ 0 0.5 0.44 -0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 19.5 Totaal 0.5 3.44 -2.94
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Hoogmartens Armin 1 1518 1584 6.5 12 Z 1 2 W 1 4 Z 1 3 W ½ 8 Z 1 5 W 1 9 Z 1 24.75 26.0 -
2 Movsiyan Laert 3 1211 1529 6.0 10 W 1 1 Z 0 11 W 1 6 Z 1 7 W 1 3 Z 1 4 W 1 22.00 22.0 -
3 Movisyan Julia 2 1323 1437 5.5 7 Z 1 11 Z 1 6 W 1 1 Z ½ 4 W 1 2 W 0 8 Z 1 20.25 24.0 -
4 Robijns Krieke 12 1150 1292 4.0 5 Z 1 13 Z 1 1 W 0 7 W 1 3 Z 0 8 W 1 2 Z 0 13.00 19.0 -
5 Govoreanu Matei 8 1150 1253 4.0 4 W 0 12 Z 1 8 W 0 11 Z 1 6 W 1 1 Z 0 10 W 1 10.50 14.0 -
6 Tuyaerts Liam 14 1150 1233 4.0 9 Z 1 14 W 1 3 Z 0 2 W 0 5 Z 0 13 W 1 12 Z 1 7.50 16.0 -
7 Eijkenboom Luca-Zsofia 4 1190 1233 4.0 3 W 0 9 Z 1 13 W 1 4 Z 0 2 Z 0 12 W 1 14 Z 1 7.50 14.0 -
8 Martens Jaan 11 1150 1170 3.0 11 W 0 10 Z 1 5 Z 1 9 W 1 1 W 0 4 Z 0 3 W 0 9.50 15.0 1.0
9 Jans Zeno 9 1150 1151 3.0 6 W 0 7 W 0 14 Z 1 8 Z 0 10 W 1 11 Z 1 1 W 0 5.00 10.0 0.0
10 Eijkenboom Sven 7 1150 1049 2.5 2 Z 0 8 W 0 12 W ½ 13 Z 1 9 Z 0 14 W 1 5 Z 0 3.50 8.5 -
11 Deferme Lien 6 1150 1017 2.0 8 Z 1 3 W 0 2 Z 0 5 W 0 14 Z 1 9 W 0 13 Z 0 3.50 10.0 -
12 Tielens Lars 13 1150 1042 2.0 1 W 0 5 W 0 10 Z ½ 14 W ½ 13 Z 1 7 Z 0 6 W 0 3.50 7.5 -
13 Kuijpers Sarie 10 1150 990 2.0 14 Z 1 4 W 0 7 Z 0 10 W 0 12 W 0 6 Z 0 11 W 1 2.50 8.0 -
14 Deferme Brecht 5 1150 734 0.5 13 W 0 6 Z 0 9 W 0 12 Z ½ 11 W 0 10 Z 0 7 W 0 1.00 2.0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.86 2018/05/21 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/24 15:03