SwarLogo 19de Heusdens Jeugdtoernooi 2022 Stap 3 SwarLogo
736
Organisator: 3Heusden
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 12/03/2022 tot 12/03/2022
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR, + Z
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR + Z
1 Leenen, Boyd M 0 Stap 3 Eisden 7.0 800 24.00 28.0 - 4
2 Gupta, Akul M 0 Stap 3 Eisden 5.5 230 15.00 21.0 - 3
3 Custers, Ruben M 0 Stap 3+ Heusden 5.0 166 12.00 19.0 - 4
4 Lalkota, Sai Pranav Tejas M 0 Stap 3 Eisden 4.5 65 14.25 18.0 - 1
5 Pribylla, Amelia F 0 Stap 3 Houthalen-Oost 4.0 0 14.00 19.0 - 2
6 Michel, Thibo M 0 Stap 3 Bilzen 3.0 -117 7.50 11.0 - 1
7 Kshirsagar, Parth M 0 Stap 3 Eisden 3.0 -50 6.50 14.0 - 0
8 Janssen, Arno M 0 Stap 3 Heusden 3.0 -117 6.00 10.0 - 2
9 Schijns, Matz M 0 Stap 3 Houthalen-Oost 3.0 -117 4.50 9.0 - 1
10 Steeno, Matz M 0 Stap 3 Bilzen 2.0 -273 5.50 12.0 - 0
11 Demirel, Talha M 0 Stap 3 Heusden 2.0 -273 4.50 7.0 - 1
Begin van de pagina
Ronde 1 (12/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Schijns, Matz 0.0 0-1 Custers, Ruben 0.0
2 Demirel, Talha 0.0 0-1 Leenen, Boyd 0.0
3 Michel, Thibo 0.0 0-1 Gupta, Akul 0.0
4 Janssen, Arno 0.0 0-1 Pribylla, Amelia 0.0
5 Lalkota, Sai Pranav Tejas 0.0 1-0 Kshirsagar, Parth 0.0
  Steeno, Matz 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (12/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Custers, Ruben 1.0 0-1 Pribylla, Amelia 1.0
22 Gupta, Akul 1.0 ½-½ Lalkota, Sai Pranav Tejas 1.0
23 Leenen, Boyd 1.0 1-0 Steeno, Matz 1.0
24 Kshirsagar, Parth 0.0 1-0 Demirel, Talha 0.0
25 Schijns, Matz 0.0 0-1 Janssen, Arno 0.0
  Michel, Thibo 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (12/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Pribylla, Amelia 2.0 0-1 Leenen, Boyd 2.0
22 Janssen, Arno 1.0 0-1 Gupta, Akul 1.5
23 Lalkota, Sai Pranav Tejas 1.5 0-1 Custers, Ruben 1.0
24 Steeno, Matz 1.0 1-0 Michel, Thibo 1.0
25 Kshirsagar, Parth 1.0 1-0 Schijns, Matz 0.0
  Demirel, Talha 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (12/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Leenen, Boyd 3.0 1-0 Gupta, Akul 2.5
22 Custers, Ruben 2.0 1-0 Steeno, Matz 2.0
23 Pribylla, Amelia 2.0 1-0 Kshirsagar, Parth 2.0
24 Demirel, Talha 1.0 0-1 Lalkota, Sai Pranav Tejas 1.5
25 Michel, Thibo 1.0 1-0 Janssen, Arno 1.0
  Schijns, Matz 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (12/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Custers, Ruben 3.0 0-1 Leenen, Boyd 4.0
22 Lalkota, Sai Pranav Tejas 2.5 1-0 Pribylla, Amelia 3.0
23 Gupta, Akul 2.5 1-0 Steeno, Matz 2.0
24 Kshirsagar, Parth 2.0 1-0 Michel, Thibo 2.0
25 Schijns, Matz 1.0 1-0 Demirel, Talha 1.0
  Janssen, Arno 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (12/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Leenen, Boyd 5.0 1-0 Lalkota, Sai Pranav Tejas 3.5
22 Gupta, Akul 3.5 1-0 Kshirsagar, Parth 3.0
23 Janssen, Arno 2.0 0-1 Custers, Ruben 3.0
24 Steeno, Matz 2.0 0-1 Schijns, Matz 2.0
25 Michel, Thibo 2.0 0-1 Demirel, Talha 1.0
  Pribylla, Amelia 3.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (12/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Kshirsagar, Parth 3.0 0-1 Leenen, Boyd 6.0
22 Pribylla, Amelia 4.0 0-1 Gupta, Akul 4.5
23 Demirel, Talha 2.0 0-1 Custers, Ruben 4.0
24 Schijns, Matz 3.0 0-1 Michel, Thibo 2.0
25 Steeno, Matz 2.0 0-1 Janssen, Arno 2.0
  Lalkota, Sai Pranav Tejas 3.5 1 Bye  
Begin van de pagina

Leenen, Boyd (Rank: 7)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19610
N-Elo0
FIDE-ID1083937
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Demirel, Talha BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 23      Steeno, Matz BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 21      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 21      Gupta, Akul NED 0 5.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 21      Custers, Ruben BEL 0 5.0 Z 1 5.0 0.50 +0.50
6 21      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.5 W 1 6.0 0.50 +0.50
7 21      Kshirsagar, Parth NED 0 3.0 Z 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.0 Totaal 7.0 3.50 +3.50
Begin van de pagina

Gupta, Akul (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.23771
N-Elo0
FIDE-ID1084194
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Michel, Thibo BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 22      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 22      Janssen, Arno BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
4 21      Leenen, Boyd NED 0 7.0 Z 0 2.5 0.50 -0.50
5 23      Steeno, Matz BEL 0 2.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
6 22      Kshirsagar, Parth NED 0 3.0 W 1 4.5 0.50 +0.50
7 22      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 5.5 3.50 +2.00
Begin van de pagina

Custers, Ruben (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.23291
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 3+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Schijns, Matz BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 21      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 23      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 22      Steeno, Matz BEL 0 2.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
5 21      Leenen, Boyd NED 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 23      Janssen, Arno BEL 0 3.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
7 23      Demirel, Talha BEL 0 2.0 Z 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.5 Totaal 5.0 3.50 +1.50
Begin van de pagina

Lalkota, Sai Pranav Tejas (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.23773
N-Elo0
FIDE-ID1087690
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Kshirsagar, Parth NED 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 22      Gupta, Akul NED 0 5.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 23      Custers, Ruben BEL 0 5.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
4 24      Demirel, Talha BEL 0 2.0 Z 1 2.5 0.50 +0.50
5 22      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
6 21      Leenen, Boyd NED 0 7.0 Z 0 3.5 0.50 -0.50
7        Bye           1 4.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 4.5 3.00 +0.50
Begin van de pagina

Pribylla, Amelia (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.20487
N-Elo0
FIDE-ID267511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Janssen, Arno BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 21      Custers, Ruben BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 21      Leenen, Boyd NED 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 23      Kshirsagar, Parth NED 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 22      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 4.0    
7 22      Gupta, Akul NED 0 5.5 W 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 4.0 3.00 +0.00
Begin van de pagina

Michel, Thibo (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.21775
N-Elo0
FIDE-ID267350
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gupta, Akul NED 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 24      Steeno, Matz BEL 0 2.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Janssen, Arno BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 24      Kshirsagar, Parth NED 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 25      Demirel, Talha BEL 0 2.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Schijns, Matz BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 18.5 Totaal 3.0 3.00 -1.00
Begin van de pagina

Kshirsagar, Parth (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.22601
N-Elo0
FIDE-ID1084020
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Demirel, Talha BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 25      Schijns, Matz BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 23      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
5 24      Michel, Thibo BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 22      Gupta, Akul NED 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 21      Leenen, Boyd NED 0 7.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 29.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina

Janssen, Arno (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17999
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Schijns, Matz BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Gupta, Akul NED 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Michel, Thibo BEL 0 3.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.0    
6 23      Custers, Ruben BEL 0 5.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
7 25      Steeno, Matz BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 22.5 Totaal 3.0 3.00 -1.00
Begin van de pagina

Schijns, Matz (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.21037
N-Elo0
FIDE-ID267082
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Custers, Ruben BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Janssen, Arno BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Kshirsagar, Parth NED 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 25      Demirel, Talha BEL 0 2.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 24      Steeno, Matz BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 24      Michel, Thibo BEL 0 3.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 18.0 Totaal 3.0 3.00 -1.00
Begin van de pagina

Steeno, Matz (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19839
N-Elo0
FIDE-ID267376
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 23      Leenen, Boyd NED 0 7.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
3 24      Michel, Thibo BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 22      Custers, Ruben BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 23      Gupta, Akul NED 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 24      Schijns, Matz BEL 0 3.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
7 25      Janssen, Arno BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 2.0 3.00 -2.00
Begin van de pagina

Demirel, Talha (Rank: 2)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18004
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Leenen, Boyd NED 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Kshirsagar, Parth NED 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 24      Lalkota, Sai Pranav Tejas NED 0 4.5 W 0 1.0 0.50 -0.50
5 25      Schijns, Matz BEL 0 3.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
6 25      Michel, Thibo BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 23      Custers, Ruben BEL 0 5.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.5 Totaal 2.0 3.00 -2.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR + Z
1 Leenen, Boyd 7 0 800 7.0 11 Z 1 10 W 1 5 Z 1 2 W 1 3 Z 1 4 W 1 7 Z 1 24.00 28.0 - 4
2 Gupta, Akul 3 0 230 5.5 6 Z 1 4 W ½ 8 Z 1 1 Z 0 10 W 1 7 W 1 5 Z 1 15.00 21.0 - 3
3 Custers, Ruben 1 0 166 5.0 9 Z 1 5 W 0 4 Z 1 10 W 1 1 W 0 8 Z 1 11 Z 1 12.00 19.0 - 4
4 Lalkota, Sai Pranav Tejas 10 0 65 4.5 7 W 1 2 Z ½ 3 W 0 11 Z 1 5 W 1 1 Z 0 B1 14.25 18.0 - 1
5 Pribylla, Amelia 9 0 0 4.0 8 Z 1 3 Z 1 1 W 0 7 W 1 4 Z 0 B1 2 W 0 14.00 19.0 - 2
6 Michel, Thibo 8 0 -117 3.0 2 W 0 B1 10 Z 0 8 W 1 7 Z 0 11 W 0 9 Z 1 7.50 11.0 - 1
7 Kshirsagar, Parth 5 0 -50 3.0 4 Z 0 11 W 1 9 W 1 5 Z 0 6 W 1 2 Z 0 1 W 0 6.50 14.0 - 0
8 Janssen, Arno 4 0 -117 3.0 5 W 0 9 Z 1 2 W 0 6 Z 0 B1 3 W 0 10 Z 1 6.00 10.0 - 2
9 Schijns, Matz 6 0 -117 3.0 3 W 0 8 W 0 7 Z 0 B1 11 W 1 10 Z 1 6 W 0 4.50 9.0 - 1
10 Steeno, Matz 11 0 -273 2.0 B1 1 Z 0 6 W 1 3 Z 0 2 Z 0 9 W 0 8 W 0 5.50 12.0 - 0
11 Demirel, Talha 2 0 -273 2.0 1 W 0 7 Z 0 B1 4 W 0 9 Z 0 6 Z 1 3 W 0 4.50 7.0 - 1

(©)FRBE-KBSB-v5.30 2022/03/01 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/03/12 22:50