SwarLogo 8ste Open Rapid Neerpelt SwarLogo
726
Organisator: Pavel Englicky
Arbiter: Pavel Englicky
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 26/05/2018 tot 26/05/2018
Scheidingssystemen: MB, SB, Buch, OR, + Z
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf MB SB Buch OR + Z
1 Hamblok Roel +1800 1988-07-06 M 2344 FM Overpelt 7 6.0 2285 23.50 26.50 32.00 - 3
2 Schuermans Robert +1800 1950-09-01 M 2150 Deurne 7 5.5 2160 23.50 25.75 33.00 - 2
3 Reyes Quesada Yunior +1800 1984-09-21 M 2023 Houthalen-Oost 7 5.0 2003 21.50 19.50 30.50 - 3
4 Gijbels Rudi +1800 1963-04-21 M 1897 Overpelt 7 5.0 1898 21.00 19.50 28.50 - 3
5 Cillen Jeroen +1800 1972-01-21 M 1881 Houthalen-Oost 7 5.0 2005 20.50 17.50 29.00 - 3
6 Kocur Marc +1800 1965-02-23 M 1863 Genk 7 5.0 1808 19.00 17.00 26.50 - 1
7 Steyls Kristof +1800 1984-03-02 M 1977 Hasselt 7 4.5 1942 22.50 18.25 32.00 - 2
8 Nijssen Peter +1800 1972-01-07 M 1907 Overpelt 7 4.5 1837 19.00 13.50 25.00 - 2
9 Jeurissen Brent -1500 2005-06-27 M 1263 Overpelt 7 4.5 1388 18.00 13.75 26.00 - 2
10 Swennen Fleur +1800 2001-02-26 F 1802 Neerpelt 7 4.0 1789 20.50 13.50 28.50 - 1
11 N Heylen Ivo -1800 1960-07-18 M 1743 Neerpelt 7 4.0 1758 19.00 12.50 26.50 - 1
12 Theuwissen Piet -1800 1962-08-15 M 1611 Neerpelt 7 4.0 1608 18.50 11.50 26.00 - 4
13 Theuwissen Elias -1500 1991-05-19 M 1445 Neerpelt 7 4.0 1455 17.00 11.00 24.50 - 4
14 Schmiehusen Faas -1500 2008-01-15 M 0 Neerpelt 6 4.0 474 12.50 9.00 17.50 - 2
15 Mernier Guillaume -1500 1981-01-21 M 0 Neerpelt 7 3.5 1459 21.50 11.00 27.00 - 1
16 Rosseel Kimball +1800 1978-09-07 M 1826 Leopoldsburg 7 3.5 1637 18.00 10.00 26.00 - 2
17 Van Eester Vic -1500 2005-10-24 M 1018 Neerpelt 7 3.5 1075 17.50 9.25 24.50 - 0
18 Jannis Guido -1800 1966-05-20 M 1790 Overpelt 7 3.5 1470 16.00 11.50 23.00 - 0
19 Mernier Martin -1800 2008-11-06 M 1539 Neerpelt 7 3.0 1544 18.50 8.50 25.50 - 1
20 Huysmans Quinten -1500 2005-06-30 M 1211 Neerpelt 7 3.0 1302 17.50 8.00 24.50 - 2
21 Mernier Simon -1500 2010-02-20 M 1421 Neerpelt 7 3.0 1227 17.00 6.00 24.50 - 3
22 Heynickx Andreas -1500 2010-03-20 M 0 Neerpelt 6 3.0 900 16.50 7.00 23.00 - 2
23 G Weltens Toon -1500 2011-07-01 M 0 Neerpelt 7 3.0 560 15.00 4.00 20.00 - 1
24 Schmiehusen Giel -1500 2005-07-15 M 0 Neerpelt 6 3.0 643 14.00 6.50 20.00 - 2
25 Schmiehusen Tijn -1500 2004-01-28 M 0 Neerpelt 7 2.5 895 15.00 6.25 22.00 - 2
26 G White Emily -1500 2008-12-11 F 0 Neerpelt 7 2.5 587 14.00 3.75 19.00 - 2
27 G Klarenbeek Janne -1500 2008-12-13 F 0 Neerpelt 6 2.5 233 13.00 3.50 17.00 - 0
28 G Claes Pauline -1500 2008-09-08 F 0 Neerpelt 6 2.5 123 12.00 5.00 18.50 - 1
29 G Klarenbeek Ties -1500 2010-06-16 M 0 Neerpelt 6 2.0 263 14.50 4.50 20.50 - 1
30 G Coletti Daan -1500 2006-10-13 M 0 Neerpelt 7 2.0 613 14.00 2.50 18.50 - 1
31 G Van Hoek Stelios -1500 2009-10-08 M 0 Neerpelt 6 1.0 -482 13.00 1.00 18.50 - 0
32 A Veestraeten Bram -1800 1998-11-09 M 1677 Neerpelt 0 0.0 0 12.50 0.00 17.50 - 0
33 A Van Eester Jef -1500 2004-05-29 M 1023 Neerpelt 0 0.0 0 12.50 0.00 17.50 - 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +1800
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf MB SB Buch OR + Z
1 1 Hamblok Roel +1800 1988-07-06 M 2344 FM Overpelt 7 6.0 2285 23.50 26.50 32.00 - 3
2 2 Schuermans Robert +1800 1950-09-01 M 2150 Deurne 7 5.5 2160 23.50 25.75 33.00 - 2
3 3 Reyes Quesada Yunior +1800 1984-09-21 M 2023 Houthalen-Oost 7 5.0 2003 21.50 19.50 30.50 - 3
4 4 Gijbels Rudi +1800 1963-04-21 M 1897 Overpelt 7 5.0 1898 21.00 19.50 28.50 - 3
5 5 Cillen Jeroen +1800 1972-01-21 M 1881 Houthalen-Oost 7 5.0 2005 20.50 17.50 29.00 - 3
6 6 Kocur Marc +1800 1965-02-23 M 1863 Genk 7 5.0 1808 19.00 17.00 26.50 - 1
7 7 Steyls Kristof +1800 1984-03-02 M 1977 Hasselt 7 4.5 1942 22.50 18.25 32.00 - 2
8 8 Nijssen Peter +1800 1972-01-07 M 1907 Overpelt 7 4.5 1837 19.00 13.50 25.00 - 2
9 10 Swennen Fleur +1800 2001-02-26 F 1802 Neerpelt 7 4.0 1789 20.50 13.50 28.50 - 1
10 16 Rosseel Kimball +1800 1978-09-07 M 1826 Leopoldsburg 7 3.5 1637 18.00 10.00 26.00 - 2
Categorie: -1800
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf MB SB Buch OR + Z
1 11 N Heylen Ivo -1800 1960-07-18 M 1743 Neerpelt 7 4.0 1758 19.00 12.50 26.50 - 1
2 12 Theuwissen Piet -1800 1962-08-15 M 1611 Neerpelt 7 4.0 1608 18.50 11.50 26.00 - 4
3 18 Jannis Guido -1800 1966-05-20 M 1790 Overpelt 7 3.5 1470 16.00 11.50 23.00 - 0
4 19 Mernier Martin -1800 2008-11-06 M 1539 Neerpelt 7 3.0 1544 18.50 8.50 25.50 - 1
5 32 A Veestraeten Bram -1800 1998-11-09 M 1677 Neerpelt 0 0.0 0 12.50 0.00 17.50 - 0
Categorie: -1500
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf MB SB Buch OR + Z
1 9 Jeurissen Brent -1500 2005-06-27 M 1263 Overpelt 7 4.5 1388 18.00 13.75 26.00 - 2
2 13 Theuwissen Elias -1500 1991-05-19 M 1445 Neerpelt 7 4.0 1455 17.00 11.00 24.50 - 4
3 14 Schmiehusen Faas -1500 2008-01-15 M 0 Neerpelt 6 4.0 474 12.50 9.00 17.50 - 2
4 15 Mernier Guillaume -1500 1981-01-21 M 0 Neerpelt 7 3.5 1459 21.50 11.00 27.00 - 1
5 17 Van Eester Vic -1500 2005-10-24 M 1018 Neerpelt 7 3.5 1075 17.50 9.25 24.50 - 0
6 20 Huysmans Quinten -1500 2005-06-30 M 1211 Neerpelt 7 3.0 1302 17.50 8.00 24.50 - 2
7 21 Mernier Simon -1500 2010-02-20 M 1421 Neerpelt 7 3.0 1227 17.00 6.00 24.50 - 3
8 22 Heynickx Andreas -1500 2010-03-20 M 0 Neerpelt 6 3.0 900 16.50 7.00 23.00 - 2
9 23 G Weltens Toon -1500 2011-07-01 M 0 Neerpelt 7 3.0 560 15.00 4.00 20.00 - 1
10 24 Schmiehusen Giel -1500 2005-07-15 M 0 Neerpelt 6 3.0 643 14.00 6.50 20.00 - 2
11 25 Schmiehusen Tijn -1500 2004-01-28 M 0 Neerpelt 7 2.5 895 15.00 6.25 22.00 - 2
12 26 G White Emily -1500 2008-12-11 F 0 Neerpelt 7 2.5 587 14.00 3.75 19.00 - 2
13 27 G Klarenbeek Janne -1500 2008-12-13 F 0 Neerpelt 6 2.5 233 13.00 3.50 17.00 - 0
14 28 G Claes Pauline -1500 2008-09-08 F 0 Neerpelt 6 2.5 123 12.00 5.00 18.50 - 1
15 29 G Klarenbeek Ties -1500 2010-06-16 M 0 Neerpelt 6 2.0 263 14.50 4.50 20.50 - 1
16 30 G Coletti Daan -1500 2006-10-13 M 0 Neerpelt 7 2.0 613 14.00 2.50 18.50 - 1
17 31 G Van Hoek Stelios -1500 2009-10-08 M 0 Neerpelt 6 1.0 -482 13.00 1.00 18.50 - 0
18 33 A Van Eester Jef -1500 2004-05-29 M 1023 Neerpelt 0 0.0 0 12.50 0.00 17.50 - 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (26/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Mernier Simon 17 (1421) 0-1 Hamblok Roel 1 (2344)
2 Schuermans Robert 2 (2150) 1-0 Jeurissen Brent 18 (1263)
3 Huysmans Quinten 19 (1211) 0-1 Reyes Quesada Yunior 3 (2023)
4 Steyls Kristof 4 (1977) 1-0 Van Eester Vic 21 (1018)
5 Van Hoek Stelios 22 (0) 0-1 Nijssen Peter 5 (1907)
6 Gijbels Rudi 6 (1897) 1-0 Claes Pauline 23 (0)
7 Schmiehusen Tijn 24 (0) 0-1 Cillen Jeroen 7 (1881)
8 Kocur Marc 8 (1863) 1-0 Klarenbeek Ties 25 (0)
9 Schmiehusen Faas 26 (0) 0-1 Rosseel Kimball 9 (1826)
10 Swennen Fleur 10 (1802) 1-0 Coletti Daan 27 (0)
11 White Emily 28 (0) ½-½ Jannis Guido 11 (1790)
12 Heylen Ivo 12 (1743) 1-0 Mernier Guillaume 29 (0)
13 Weltens Toon 30 (0) 0-1 Theuwissen Piet 14 (1611)
14 Mernier Martin 15 (1539) 1-0 Klarenbeek Janne 31 (0)
15 Schmiehusen Giel 32 (0) 0-1 Theuwissen Elias 16 (1445)
  Heynickx Andreas 33 (0) 1 Bye    
  Van Eester Jef 20 (1023) 0 Afwezig    
  Veestraeten Bram 13 (1677) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Hamblok Roel 1 (2344) 1-0 Kocur Marc 8 (1863)
2 Rosseel Kimball 9 (1826) 0-1 Schuermans Robert 2 (2150)
3 Reyes Quesada Yunior 3 (2023) 1-0 Swennen Fleur 10 (1802)
4 Theuwissen Piet 14 (1611) 0-1 Steyls Kristof 4 (1977)
5 Nijssen Peter 5 (1907) 1-0 Heylen Ivo 12 (1743)
6 Theuwissen Elias 16 (1445) 0-1 Gijbels Rudi 6 (1897)
7 Cillen Jeroen 7 (1881) 1-0 Heynickx Andreas 33 (0)
8 Jannis Guido 11 (1790) ½-½ Mernier Martin 15 (1539)
9 Jeurissen Brent 18 (1263) 1-0 White Emily 28 (0)
10 Klarenbeek Ties 25 (0) 0-1 Mernier Simon 17 (1421)
11 Coletti Daan 27 (0) 0-1 Huysmans Quinten 19 (1211)
12 Van Eester Vic 21 (1018) 1-0 Schmiehusen Faas 26 (0)
13 Mernier Guillaume 29 (0) 1-0 Van Hoek Stelios 22 (0)
14 Claes Pauline 23 (0) 0-1 Weltens Toon 30 (0)
15 Klarenbeek Janne 31 (0) 0-1 Schmiehusen Tijn 24 (0)
  Schmiehusen Giel 32 (0) 1 Bye    
  Van Eester Jef 20 (1023) 0 Afwezig    
  Veestraeten Bram 13 (1677) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Steyls Kristof 4 (1977) 0-1 Hamblok Roel 1 (2344)
2 Schuermans Robert 2 (2150) 1-0 Nijssen Peter 5 (1907)
3 Gijbels Rudi 6 (1897) 0-1 Reyes Quesada Yunior 3 (2023)
4 Mernier Martin 15 (1539) 0-1 Cillen Jeroen 7 (1881)
5 Kocur Marc 8 (1863) 1-0 Jeurissen Brent 18 (1263)
6 Huysmans Quinten 19 (1211) ½-½ Rosseel Kimball 9 (1826)
7 Swennen Fleur 10 (1802) 1-0 Van Eester Vic 21 (1018)
8 Schmiehusen Tijn 24 (0) ½-½ Jannis Guido 11 (1790)
9 Heylen Ivo 12 (1743) 1-0 Schmiehusen Giel 32 (0)
10 Heynickx Andreas 33 (0) 0-1 Theuwissen Piet 14 (1611)
11 Weltens Toon 30 (0) 0-1 Theuwissen Elias 16 (1445)
12 Mernier Simon 17 (1421) 0-1 Mernier Guillaume 29 (0)
13 White Emily 28 (0) 0-1 Claes Pauline 23 (0)
14 Van Hoek Stelios 22 (0) 0-1 Coletti Daan 27 (0)
15 Schmiehusen Faas 26 (0) 0-1 Klarenbeek Ties 25 (0)
  Klarenbeek Janne 31 (0) 1 Bye    
  Van Eester Jef 20 (1023) 0 Afwezig    
  Veestraeten Bram 13 (1677) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Hamblok Roel 1 (2344) 1-0 Reyes Quesada Yunior 3 (2023)
2 Cillen Jeroen 7 (1881) 0-1 Schuermans Robert 2 (2150)
3 Theuwissen Elias 16 (1445) 0-1 Steyls Kristof 4 (1977)
4 Nijssen Peter 5 (1907) ½-½ Swennen Fleur 10 (1802)
5 Theuwissen Piet 14 (1611) 0-1 Gijbels Rudi 6 (1897)
6 Mernier Guillaume 29 (0) 1-0 Kocur Marc 8 (1863)
7 Rosseel Kimball 9 (1826) 0-1 Heylen Ivo 12 (1743)
8 Jannis Guido 11 (1790) ½-½ Huysmans Quinten 19 (1211)
9 Schmiehusen Tijn 24 (0) 0-1 Mernier Martin 15 (1539)
10 Coletti Daan 27 (0) 0-1 Mernier Simon 17 (1421)
11 Jeurissen Brent 18 (1263) 1-0 Weltens Toon 30 (0)
12 Van Eester Vic 21 (1018) 1-0 Klarenbeek Janne 31 (0)
13 Claes Pauline 23 (0) 0-1 Schmiehusen Giel 32 (0)
14 Klarenbeek Ties 25 (0) 0-1 Heynickx Andreas 33 (0)
15 Van Hoek Stelios 22 (0) 0-1 White Emily 28 (0)
  Schmiehusen Faas 26 (0) 1 Bye    
  Van Eester Jef 20 (1023) 0 Afwezig    
  Veestraeten Bram 13 (1677) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (26/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Schuermans Robert 2 (2150) 1-0 Hamblok Roel 1 (2344)
2 Reyes Quesada Yunior 3 (2023) 0-1 Cillen Jeroen 7 (1881)
3 Steyls Kristof 4 (1977) 1-0 Heylen Ivo 12 (1743)
4 Gijbels Rudi 6 (1897) ½-½ Mernier Guillaume 29 (0)
5 Mernier Martin 15 (1539) ½-½ Nijssen Peter 5 (1907)
6 Swennen Fleur 10 (1802) ½-½ Jannis Guido 11 (1790)
7 Kocur Marc 8 (1863) 1-0 Van Eester Vic 21 (1018)
8 Huysmans Quinten 19 (1211) 0-1 Theuwissen Piet 14 (1611)
9 Heynickx Andreas 33 (0) 0-1 Theuwissen Elias 16 (1445)
10 Mernier Simon 17 (1421) 0-1 Jeurissen Brent 18 (1263)
11 Schmiehusen Giel 32 (0) 0-1 Schmiehusen Tijn 24 (0)
12 White Emily 28 (0) 0-1 Rosseel Kimball 9 (1826)
13 Coletti Daan 27 (0) 1-0 Claes Pauline 23 (0)
14 Weltens Toon 30 (0) 1-0 Klarenbeek Ties 25 (0)
15 Klarenbeek Janne 31 (0) 0-1 Schmiehusen Faas 26 (0)
  Van Hoek Stelios 22 (0) 1 Bye    
  Van Eester Jef 20 (1023) 0 Afwezig    
  Veestraeten Bram 13 (1677) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (26/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Steyls Kristof 4 (1977) ½-½ Schuermans Robert 2 (2150)
2 Hamblok Roel 1 (2344) 1-0 Cillen Jeroen 7 (1881)
3 Nijssen Peter 5 (1907) ½-½ Gijbels Rudi 6 (1897)
4 Mernier Guillaume 29 (0) 0-1 Reyes Quesada Yunior 3 (2023)
5 Theuwissen Piet 14 (1611) 0-1 Kocur Marc 8 (1863)
6 Theuwissen Elias 16 (1445) 0-1 Swennen Fleur 10 (1802)
7 Heylen Ivo 12 (1743) 1-0 Mernier Martin 15 (1539)
8 Jeurissen Brent 18 (1263) ½-½ Jannis Guido 11 (1790)
9 Rosseel Kimball 9 (1826) 1-0 Schmiehusen Tijn 24 (0)
10 Schmiehusen Giel 32 (0) 0-1 Mernier Simon 17 (1421)
11 Heynickx Andreas 33 (0) 0-1 Huysmans Quinten 19 (1211)
12 Van Eester Vic 21 (1018) 1-0 Coletti Daan 27 (0)
13 Schmiehusen Faas 26 (0) 1-0 Weltens Toon 30 (0)
14 Klarenbeek Ties 25 (0) 0-1 White Emily 28 (0)
15 Klarenbeek Janne 31 (0) 1-0 Van Hoek Stelios 22 (0)
  Claes Pauline 23 (0) 1 Bye    
  Van Eester Jef 20 (1023) 0 Afwezig    
  Veestraeten Bram 13 (1677) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (26/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Schuermans Robert 2 (2150) 0-1 Gijbels Rudi 6 (1897)
2 Swennen Fleur 10 (1802) 0-1 Hamblok Roel 1 (2344)
3 Cillen Jeroen 7 (1881) 1-0 Steyls Kristof 4 (1977)
4 Reyes Quesada Yunior 3 (2023) 1-0 Heylen Ivo 12 (1743)
5 Kocur Marc 8 (1863) 1-0 Rosseel Kimball 9 (1826)
6 Mernier Guillaume 29 (0) 0-1 Jeurissen Brent 18 (1263)
7 Mernier Simon 17 (1421) 0-1 Nijssen Peter 5 (1907)
8 Jannis Guido 11 (1790) ½-½ Van Eester Vic 21 (1018)
9 Mernier Martin 15 (1539) 0-1 Theuwissen Piet 14 (1611)
10 Huysmans Quinten 19 (1211) 0-1 Theuwissen Elias 16 (1445)
11 White Emily 28 (0) 0-1 Schmiehusen Faas 26 (0)
12 Schmiehusen Tijn 24 (0) 0-1 Heynickx Andreas 33 (0)
13 Claes Pauline 23 (0) ½-½ Klarenbeek Janne 31 (0)
14 Coletti Daan 27 (0) 0-1 Schmiehusen Giel 32 (0)
15 Weltens Toon 30 (0) 1-0 Van Hoek Stelios 22 (0)
  Klarenbeek Ties 25 (0) 1 Bye    
  Van Eester Jef 20 (1023) 0 Afwezig    
  Veestraeten Bram 13 (1677) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

FM Hamblok Roel (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.22543
N-Elo2293
FIDE-ID209317
F-Elo2344
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mernier Simon BEL 1421 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Kocur Marc BEL 1863 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Steyls Kristof BEL 1977 4.5 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1      Reyes Quesada Yunior CUB 2023 5.0 W - 1 4.0 0.87 +0.13
5 1      Schuermans Robert BEL 2150 5.5 Z - 0 4.0 0.75 -0.75
6 2      Cillen Jeroen BEL 1881 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Swennen Fleur BEL 1802 4.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1873 32.0 Totaal 6.0 6.20 -0.20
Begin van de pagina
Schuermans Robert (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.6858
N-Elo2116
FIDE-ID200263
F-Elo2150
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Jeurissen Brent BEL 1263 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Rosseel Kimball BEL 1826 3.5 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 2      Nijssen Peter BEL 1907 4.5 W - 1 3.0 0.80 +0.20
4 2      Cillen Jeroen BEL 1881 5.0 Z - 1 4.0 0.83 +0.17
5 1 FM Hamblok Roel BEL 2344 6.0 W - 1 5.0 0.25 +0.75
6 1      Steyls Kristof BEL 1977 4.5 Z - ½ 5.5 0.73 -0.23
7 1      Gijbels Rudi BEL 1897 5.0 W v 0 5.5 0.81 -0.81
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1870 33.0 Totaal 5.5 5.21 +0.29
Begin van de pagina
Reyes Quesada Yunior (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14989
N-Elo2023
FIDE-ID3506762
F-Elo1979
Landcub  (cub)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Huysmans Quinten BEL 1211 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Swennen Fleur BEL 1802 4.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
3 3      Gijbels Rudi BEL 1897 5.0 Z - 1 3.0 0.67 +0.33
4 1 FM Hamblok Roel BEL 2344 6.0 Z - 0 3.0 0.13 -0.13
5 2      Cillen Jeroen BEL 1881 5.0 W - 0 3.0 0.69 -0.69
6 4      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Heylen Ivo BEL 1743 4.0 W ^ 1 5.0 0.84 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1813 30.5 Totaal 5.0 4.95 +0.05
Begin van de pagina
Gijbels Rudi (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.95184
N-Elo1814
FIDE-ID207527
F-Elo1897
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Claes Pauline BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Theuwissen Elias BEL 1445 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Reyes Quesada Yunior CUB 2023 5.0 W - 0 2.0 0.33 -0.33
4 5      Theuwissen Piet BEL 1611 4.0 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
5 4      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 3      Nijssen Peter BEL 1907 4.5 Z - ½ 4.0 0.49 +0.01
7 1      Schuermans Robert BEL 2150 5.5 Z v 1 5.0 0.19 +0.81
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1827 29.0 Totaal 5.0 4.61 +0.39
Begin van de pagina
Cillen Jeroen (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1870
FIDE-ID207217
F-Elo1881
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Schmiehusen Tijn BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Heynickx Andreas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Mernier Martin BEL 1539 3.0 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
4 2      Schuermans Robert BEL 2150 5.5 W v 0 3.0 0.17 -0.17
5 2      Reyes Quesada Yunior CUB 2023 5.0 Z v 1 4.0 0.31 +0.69
6 2 FM Hamblok Roel BEL 2344 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 3      Steyls Kristof BEL 1977 4.5 W - 1 5.0 0.37 +0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2006 29.5 Totaal 5.0 3.65 +1.35
Begin van de pagina
Kocur Marc (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.3778
N-Elo1863
FIDE-ID205036
F-Elo1830
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Klarenbeek Ties BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Hamblok Roel BEL 2344 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Jeurissen Brent BEL 1263 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 7      Van Eester Vic BEL 1018 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Theuwissen Piet BEL 1611 4.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
7 5      Rosseel Kimball BEL 1826 3.5 W - 1 5.0 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1612 27.0 Totaal 5.0 5.12 -0.12
Begin van de pagina
Steyls Kristof (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.48836
N-Elo1977
FIDE-ID233358
F-Elo1925
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Eester Vic BEL 1018 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Theuwissen Piet BEL 1611 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1 FM Hamblok Roel BEL 2344 6.0 W - 0 2.0 0.10 -0.10
4 3      Theuwissen Elias BEL 1445 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Heylen Ivo BEL 1743 4.0 W - 1 4.0 0.79 +0.21
6 1      Schuermans Robert BEL 2150 5.5 W - ½ 4.5 0.27 +0.23
7 3      Cillen Jeroen BEL 1881 5.0 Z ^ 0 4.5 0.63 -0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1741 32.0 Totaal 4.5 4.53 -0.03
Begin van de pagina
Nijssen Peter (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.55964
N-Elo1889
FIDE-ID208906
F-Elo1907
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Hoek Stelios BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Heylen Ivo BEL 1743 4.0 W - 1 2.0 0.72 +0.28
3 2      Schuermans Robert BEL 2150 5.5 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
4 4      Swennen Fleur BEL 1802 4.0 W - ½ 2.5 0.64 -0.14
5 5      Mernier Martin BEL 1539 3.0 Z - ½ 3.0 0.90 -0.40
6 3      Gijbels Rudi BEL 1897 5.0 W - ½ 3.5 0.51 -0.01
7 7      Mernier Simon BEL 1421 3.0 Z ^ 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1758 25.5 Totaal 4.5 4.81 -0.31
Begin van de pagina
Jeurissen Brent (Rank: 18)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13976
N-Elo1263
FIDE-ID247855
F-Elo1118
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schuermans Robert BEL 2150 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      White Emily BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Kocur Marc BEL 1863 5.0 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Weltens Toon BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Mernier Simon BEL 1421 3.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
6 8      Jannis Guido BEL 1790 3.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 6      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z v 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1806 26.0 Totaal 4.5 3.29 +1.21
Begin van de pagina
Swennen Fleur (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.10590
N-Elo1760
FIDE-ID233366
F-Elo1802
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Coletti Daan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Reyes Quesada Yunior CUB 2023 5.0 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
3 7      Van Eester Vic BEL 1018 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Nijssen Peter BEL 1907 4.5 Z - ½ 2.5 0.36 +0.14
5 6      Jannis Guido BEL 1790 3.5 W - ½ 3.0 0.52 -0.02
6 6      Theuwissen Elias BEL 1445 4.0 Z v 1 4.0 0.89 +0.11
7 2 FM Hamblok Roel BEL 2344 6.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1754 28.5 Totaal 4.0 3.91 +0.09
Begin van de pagina
Heylen Ivo (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.13072
N-Elo1743
FIDE-ID238406
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Nijssen Peter BEL 1907 4.5 Z - 0 1.0 0.28 -0.28
3 9      Schmiehusen Giel BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Rosseel Kimball BEL 1826 3.5 Z - 1 3.0 0.39 +0.61
5 3      Steyls Kristof BEL 1977 4.5 Z v 0 3.0 0.21 -0.21
6 7      Mernier Martin BEL 1539 3.0 W v 1 4.0 0.76 +0.24
7 4      Reyes Quesada Yunior CUB 2023 5.0 Z - 0 4.0 0.16 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1854 27.0 Totaal 4.0 3.64 +0.36
Begin van de pagina
Theuwissen Piet (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.56189
N-Elo1611
FIDE-ID211826
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Weltens Toon BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Steyls Kristof BEL 1977 4.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 10      Heynickx Andreas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Gijbels Rudi BEL 1897 5.0 W - 0 2.0 0.16 -0.16
5 8      Huysmans Quinten BEL 1211 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Kocur Marc BEL 1863 5.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
7 9      Mernier Martin BEL 1539 3.0 Z - 1 4.0 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1697 26.5 Totaal 4.0 3.81 +0.19
Begin van de pagina
Theuwissen Elias (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.29751
N-Elo1445
FIDE-ID211818
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Schmiehusen Giel BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Gijbels Rudi BEL 1897 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Weltens Toon BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Steyls Kristof BEL 1977 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Heynickx Andreas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Swennen Fleur BEL 1802 4.0 W - 0 3.0 0.11 -0.11
7 10      Huysmans Quinten BEL 1211 3.0 Z - 1 4.0 0.79 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1721 25.5 Totaal 4.0 3.82 +0.18
Begin van de pagina
Schmiehusen Faas (Rank: 26)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15489
N-Elo0
FIDE-ID258180
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Rosseel Kimball BEL 1826 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Van Eester Vic BEL 1018 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Klarenbeek Ties BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 15      Klarenbeek Janne BEL 0 2.5 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Weltens Toon BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      White Emily BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1422 17.0 Totaal 4.0 2.16 +0.84
Begin van de pagina
Mernier Guillaume (Rank: 29)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo0
FIDE-ID257133
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Heylen Ivo BEL 1743 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Van Hoek Stelios BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Mernier Simon BEL 1421 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 6      Kocur Marc BEL 1863 5.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 4      Gijbels Rudi BEL 1897 5.0 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 4      Reyes Quesada Yunior CUB 2023 5.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 6      Jeurissen Brent BEL 1263 4.5 W v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1701 27.5 Totaal 3.5 0.98 +2.52
Begin van de pagina
Rosseel Kimball (Rank: 9)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.96786
N-Elo1774
FIDE-ID233331
F-Elo1826
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Schuermans Robert BEL 2150 5.5 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 6      Huysmans Quinten BEL 1211 3.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 7      Heylen Ivo BEL 1743 4.0 W - 0 1.5 0.61 -0.61
5 12      White Emily BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
6 9      Schmiehusen Tijn BEL 0 2.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
7 5      Kocur Marc BEL 1863 5.0 Z - 0 3.5 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1741 26.5 Totaal 3.5 4.87 -1.37
Begin van de pagina
Van Eester Vic (Rank: 21)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo0
FIDE-ID252115
F-Elo1018
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Steyls Kristof BEL 1977 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Swennen Fleur BEL 1802 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Klarenbeek Janne BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Kocur Marc BEL 1863 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Coletti Daan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Jannis Guido BEL 1790 3.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1858 25.5 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina
Jannis Guido (Rank: 11)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.86894
N-Elo1755
FIDE-ID263060
F-Elo1790
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      White Emily BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 8      Mernier Martin BEL 1539 3.0 W - ½ 1.0 0.81 -0.31
3 8      Schmiehusen Tijn BEL 0 2.5 Z ^ ½ 1.5 0.92 -0.42
4 8      Huysmans Quinten BEL 1211 3.0 W ^ ½ 2.0 0.92 -0.42
5 6      Swennen Fleur BEL 1802 4.0 Z - ½ 2.5 0.48 +0.02
6 8      Jeurissen Brent BEL 1263 4.5 Z ^ ½ 3.0 0.92 -0.42
7 8      Van Eester Vic BEL 1018 3.5 W ^ ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1366 23.0 Totaal 3.5 5.89 -2.39
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 15)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo0
FIDE-ID254886
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Klarenbeek Janne BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Jannis Guido BEL 1790 3.5 Z - ½ 1.5 0.19 +0.31
3 4      Cillen Jeroen BEL 1881 5.0 W v 0 1.5 0.12 -0.12
4 9      Schmiehusen Tijn BEL 0 2.5 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
5 5      Nijssen Peter BEL 1907 4.5 W ^ ½ 3.0 0.10 +0.40
6 7      Heylen Ivo BEL 1743 4.0 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
7 9      Theuwissen Piet BEL 1611 4.0 W - 0 3.0 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1786 26.0 Totaal 3.0 2.89 +0.11
Begin van de pagina
Huysmans Quinten (Rank: 19)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo0
FIDE-ID255270
F-Elo1211
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Reyes Quesada Yunior CUB 2023 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Coletti Daan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Rosseel Kimball BEL 1826 3.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 8      Jannis Guido BEL 1790 3.5 Z - ½ 2.0 0.08 +0.42
5 8      Theuwissen Piet BEL 1611 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Heynickx Andreas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Theuwissen Elias BEL 1445 4.0 W - 0 3.0 0.21 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1739 25.0 Totaal 3.0 2.37 +0.63
Begin van de pagina
Mernier Simon (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo0
FIDE-ID254894
F-Elo1421
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Hamblok Roel BEL 2344 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Klarenbeek Ties BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 10      Coletti Daan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Jeurissen Brent BEL 1263 4.5 W - 0 2.0 0.71 -0.71
6 10      Schmiehusen Giel BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Nijssen Peter BEL 1907 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1838 25.5 Totaal 3.0 4.55 -1.55
Begin van de pagina
Heynickx Andreas (Rank: 33)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo0
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 7      Cillen Jeroen BEL 1881 5.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Theuwissen Piet BEL 1611 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Klarenbeek Ties BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Theuwissen Elias BEL 1445 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Huysmans Quinten BEL 1211 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 12      Schmiehusen Tijn BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1537 20.5 Totaal 3.0 1.32 +0.68
Begin van de pagina
Weltens Toon (Rank: 30)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.18103
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Theuwissen Piet BEL 1611 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Claes Pauline BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Theuwissen Elias BEL 1445 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Jeurissen Brent BEL 1263 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Klarenbeek Ties BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Van Hoek Stelios BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1439 22.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Schmiehusen Giel (Rank: 32)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.15475
N-Elo0
FIDE-ID250686
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Theuwissen Elias BEL 1445 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 9      Heylen Ivo BEL 1743 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Claes Pauline BEL 0 2.5 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Schmiehusen Tijn BEL 0 2.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Mernier Simon BEL 1421 3.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      Coletti Daan BEL 0 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1536 18.0 Totaal 3.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina
Schmiehusen Tijn (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14039
N-Elo0
FIDE-ID250694
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cillen Jeroen BEL 1881 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Klarenbeek Janne BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Jannis Guido BEL 1790 3.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 9      Mernier Martin BEL 1539 3.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
5 11      Schmiehusen Giel BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 9      Rosseel Kimball BEL 1826 3.5 Z ^ 0 2.5 0.08 -0.08
7 12      Heynickx Andreas BEL 0 3.0 W ^ 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1759 23.5 Totaal 2.5 1.82 +0.68
Begin van de pagina
White Emily (Rank: 28)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.18486
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Jannis Guido BEL 1790 3.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 9      Jeurissen Brent BEL 1263 4.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 13      Claes Pauline BEL 0 2.5 W v 0 0.5 0.50 -0.50
4 15      Van Hoek Stelios BEL 0 1.0 Z v 1 1.5 0.50 +0.50
5 12      Rosseel Kimball BEL 1826 3.5 W v 0 1.5 0.08 -0.08
6 14      Klarenbeek Ties BEL 0 2.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
7 11      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1626 21.0 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
Klarenbeek Janne (Rank: 31)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.18488
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Mernier Martin BEL 1539 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Schmiehusen Tijn BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 12      Van Eester Vic BEL 1018 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 15      Van Hoek Stelios BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 13      Claes Pauline BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1278 16.5 Totaal 2.5 2.16 -0.66
Begin van de pagina
Claes Pauline (Rank: 23)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.17824
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Gijbels Rudi BEL 1897 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Weltens Toon BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      White Emily BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Schmiehusen Giel BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 13      Coletti Daan BEL 0 2.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 13      Klarenbeek Janne BEL 0 2.5 W v ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1897 18.0 Totaal 2.5 2.58 -1.08
Begin van de pagina
Klarenbeek Ties (Rank: 25)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.18729
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Kocur Marc BEL 1863 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Mernier Simon BEL 1421 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Schmiehusen Faas BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Heynickx Andreas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Weltens Toon BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 14      White Emily BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1642 20.5 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina
Coletti Daan (Rank: 27)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.18482
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Swennen Fleur BEL 1802 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Huysmans Quinten BEL 1211 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Van Hoek Stelios BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Mernier Simon BEL 1421 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Claes Pauline BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Van Eester Vic BEL 1018 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      Schmiehusen Giel BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1363 20.0 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina
Van Hoek Stelios (Rank: 22)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.18495
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Nijssen Peter BEL 1907 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      Coletti Daan BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 15      White Emily BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 15      Klarenbeek Janne BEL 0 2.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 15      Weltens Toon BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1907 18.0 Totaal 1.0 2.58 -2.58
Begin van de pagina
Veestraeten Bram (Rank: 13)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.12489
N-Elo1638
FIDE-ID236470
F-Elo1677
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Van Eester Jef (Rank: 20)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1023
FIDE-ID252107
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 MB SB Buch OR + Z
1 Hamblok Roel 1 2344 2285 6.0 21 Z 1 6 W 1 7 Z 1 3 W 1 2 Z 0 5 W 1 10 Z 1 23.50 26.50 32.00 - 3
2 Schuermans Robert 2 2150 2160 5.5 9 W 1 16 Z 1 8 W 1 5 Z 1 1 W 1 7 Z ½ 4 W 0 23.50 25.75 33.00 - 2
3 Reyes Quesada Yunior 3 2023 2003 5.0 20 Z 1 10 W 1 4 Z 1 1 Z 0 5 W 0 15 Z 1 11 W 1 21.50 19.50 30.50 - 3
4 Gijbels Rudi 6 1897 1898 5.0 28 W 1 13 Z 1 3 W 0 12 Z 1 15 W ½ 8 Z ½ 2 Z 1 21.00 19.50 28.50 - 3
5 Cillen Jeroen 7 1881 2005 5.0 25 Z 1 22 W 1 19 Z 1 2 W 0 3 Z 1 1 Z 0 7 W 1 20.50 17.50 29.00 - 3
6 Kocur Marc 8 1863 1808 5.0 29 W 1 1 Z 0 9 W 1 15 Z 0 17 W 1 12 Z 1 16 W 1 19.00 17.00 26.50 - 1
7 Steyls Kristof 4 1977 1942 4.5 17 W 1 12 Z 1 1 W 0 13 Z 1 11 W 1 2 W ½ 5 Z 0 22.50 18.25 32.00 - 2
8 Nijssen Peter 5 1907 1837 4.5 31 Z 1 11 W 1 2 Z 0 10 W ½ 19 Z ½ 4 W ½ 21 Z 1 19.00 13.50 25.00 - 2
9 Jeurissen Brent 18 1263 1388 4.5 2 Z 0 26 W 1 6 Z 0 23 W 1 21 Z 1 18 W ½ 15 Z 1 18.00 13.75 26.00 - 2
10 Swennen Fleur 10 1802 1789 4.0 30 W 1 3 Z 0 17 W 1 8 Z ½ 18 W ½ 13 Z 1 1 W 0 20.50 13.50 28.50 - 1
11 Heylen Ivo 12 1743 1758 4.0 15 W 1 8 Z 0 24 W 1 16 Z 1 7 Z 0 19 W 1 3 Z 0 19.00 12.50 26.50 - 1
12 Theuwissen Piet 14 1611 1608 4.0 23 Z 1 7 W 0 22 Z 1 4 W 0 20 Z 1 6 W 0 19 Z 1 18.50 11.50 26.00 - 4
13 Theuwissen Elias 16 1445 1455 4.0 24 Z 1 4 W 0 23 Z 1 7 W 0 22 Z 1 10 W 0 20 Z 1 17.00 11.00 24.50 - 4
14 Schmiehusen Faas 26 0 474 4.0 16 W 0 17 Z 0 29 W 0 B1 27 Z 1 23 W 1 26 Z 1 12.50 9.00 17.50 - 2
15 Mernier Guillaume 29 0 1459 3.5 11 Z 0 31 W 1 21 Z 1 6 W 1 4 Z ½ 3 W 0 9 W 0 21.50 11.00 27.00 - 1
16 Rosseel Kimball 9 1826 1637 3.5 14 Z 1 2 W 0 20 Z ½ 11 W 0 26 Z 1 25 W 1 6 Z 0 18.00 10.00 26.00 - 2
17 Van Eester Vic 21 1018 1075 3.5 7 Z 0 14 W 1 10 Z 0 27 W 1 6 Z 0 30 W 1 18 Z ½ 17.50 9.25 24.50 - 0
18 Jannis Guido 11 1790 1470 3.5 26 Z ½ 19 W ½ 25 Z ½ 20 W ½ 10 Z ½ 9 Z ½ 17 W ½ 16.00 11.50 23.00 - 0
19 Mernier Martin 15 1539 1544 3.0 27 W 1 18 Z ½ 5 W 0 25 Z 1 8 W ½ 11 Z 0 12 W 0 18.50 8.50 25.50 - 1
20 Huysmans Quinten 19 1211 1302 3.0 3 W 0 30 Z 1 16 W ½ 18 Z ½ 12 W 0 22 Z 1 13 W 0 17.50 8.00 24.50 - 2
21 Mernier Simon 17 1421 1227 3.0 1 W 0 29 Z 1 15 W 0 30 Z 1 9 W 0 24 Z 1 8 W 0 17.00 6.00 24.50 - 3
22 Heynickx Andreas 33 0 900 3.0 B1 5 Z 0 12 W 0 29 Z 1 13 W 0 20 W 0 25 Z 1 16.50 7.00 23.00 - 2
23 Weltens Toon 30 0 560 3.0 12 W 0 28 Z 1 13 W 0 9 Z 0 29 W 1 14 Z 0 31 W 1 15.00 4.00 20.00 - 1
24 Schmiehusen Giel 32 0 643 3.0 13 W 0 B1 11 Z 0 28 Z 1 25 W 0 21 W 0 30 Z 1 14.00 6.50 20.00 - 2
25 Schmiehusen Tijn 24 0 895 2.5 5 W 0 27 Z 1 18 W ½ 19 W 0 24 Z 1 16 Z 0 22 W 0 15.00 6.25 22.00 - 2
26 White Emily 28 0 587 2.5 18 W ½ 9 Z 0 28 W 0 31 Z 1 16 W 0 29 Z 1 14 W 0 14.00 3.75 19.00 - 2
27 Klarenbeek Janne 31 0 233 2.5 19 Z 0 25 W 0 B1 17 Z 0 14 W 0 31 W 1 28 Z ½ 13.00 3.50 17.00 - 0
28 Claes Pauline 23 0 123 2.5 4 Z 0 23 W 0 26 Z 1 24 W 0 30 Z 0 B1 27 W ½ 12.00 5.00 18.50 - 1
29 Klarenbeek Ties 25 0 263 2.0 6 Z 0 21 W 0 14 Z 1 22 W 0 23 Z 0 26 W 0 B1 14.50 4.50 20.50 - 1
30 Coletti Daan 27 0 613 2.0 10 Z 0 20 W 0 31 Z 1 21 W 0 28 W 1 17 Z 0 24 W 0 14.00 2.50 18.50 - 1
31 Van Hoek Stelios 22 0 -482 1.0 8 W 0 15 Z 0 30 W 0 26 W 0 B1 27 Z 0 23 Z 0 13.00 1.00 18.50 - 0
32 Veestraeten Bram 13 1677 0 0.0 A A A A A A A 12.50 0.00 17.50 - 0
33 Van Eester Jef 20 1023 0 0.0 A A A A A A A 12.50 0.00 17.50 - 0
(©)FRBE-KBSB-v3.85 2018/05/15 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/26 18:26