SwarLogo 19de Pelter Jeugdtoernooi 2020 Stap 1 - Opstapje SwarLogo
714
Organisator: Pelter Pion Overpelt
Arbiter: Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 29/02/2020 tot 29/02/2020
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, OR, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB
1 Lambrechts, Lander Stap1 M 2005-••-•• 0 Leopoldsburg 7.0 800 23.50 25.00 25.00
2 Quinten, Noah Stap1 M 2011-••-•• 0 Overpelt 5.5 220 25.00 27.00 18.50
3 Meynen, Lukas Stap1 M 2012-••-•• 0 Mol 5.0 158 24.00 25.00 12.50
4 Pribylla, Amelia Stap1 F 2012-••-•• 0 Houthalen-Oost 4.0 0 25.50 27.00 9.50
5 Charatyan, Daniel Stap1 M 2009-••-•• 0 Neerpelt 4.0 0 23.00 24.00 9.00
6 Vermeer, Stef Stap1 M 2011-••-•• 0 Mol 4.0 0 17.50 18.50 7.00
7 Jans, Ella Opstapje F 2011-••-•• 0 Overpelt 3.5 -65 26.00 28.50 12.25
8 Eijkenboom, Zoelle Stap1 F 2010-••-•• 0 Overpelt 3.0 -57 27.50 28.50 7.50
9 De Laet, Eli Opstapje M 2010-••-•• 0 Mol 2.5 -193 19.50 20.50 3.75
10 Beckers, Kensi Opstapje F 2011-••-•• 0 Overpelt 2.0 -284 23.00 24.00 3.50
11 Cornelissen, Kobe Stap1 M 2012-••-•• 0 Mol 1.5 -401 18.50 20.00 2.25
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Opstapje
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB
1 7 Jans, Ella Opstapje F 2011-••-•• 0 Overpelt 3.5 -65 26.00 28.50 12.25
2 9 De Laet, Eli Opstapje M 2010-••-•• 0 Mol 2.5 -193 19.50 20.50 3.75
3 10 Beckers, Kensi Opstapje F 2011-••-•• 0 Overpelt 2.0 -284 23.00 24.00 3.50
Categorie: Stap1
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB
1 1 Lambrechts, Lander Stap1 M 2005-••-•• 0 Leopoldsburg 7.0 800 23.50 25.00 25.00
2 2 Quinten, Noah Stap1 M 2011-••-•• 0 Overpelt 5.5 220 25.00 27.00 18.50
3 3 Meynen, Lukas Stap1 M 2012-••-•• 0 Mol 5.0 158 24.00 25.00 12.50
4 4 Pribylla, Amelia Stap1 F 2012-••-•• 0 Houthalen-Oost 4.0 0 25.50 27.00 9.50
5 5 Charatyan, Daniel Stap1 M 2009-••-•• 0 Neerpelt 4.0 0 23.00 24.00 9.00
6 6 Vermeer, Stef Stap1 M 2011-••-•• 0 Mol 4.0 0 17.50 18.50 7.00
7 8 Eijkenboom, Zoelle Stap1 F 2010-••-•• 0 Overpelt 3.0 -57 27.50 28.50 7.50
8 11 Cornelissen, Kobe Stap1 M 2012-••-•• 0 Mol 1.5 -401 18.50 20.00 2.25
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (29/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Lambrechts, Lander 0.0 1-0 Beckers, Kensi 0.0
2 Cornelissen, Kobe 0.0 0-1 Vermeer, Stef 0.0
3 Quinten, Noah 0.0 1-0 De Laet, Eli 0.0
4 Eijkenboom, Zoelle 0.0 1-0 Jans, Ella 0.0
5 Pribylla, Amelia 0.0 0-1 Meynen, Lukas 0.0
  Charatyan, Daniel 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (29/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vermeer, Stef 1.0 0-1 Eijkenboom, Zoelle 1.0
2 Meynen, Lukas 1.0 0-1 Quinten, Noah 1.0
3 Charatyan, Daniel 1.0 0-1 Lambrechts, Lander 1.0
4 Beckers, Kensi 0.0 0-1 Pribylla, Amelia 0.0
5 De Laet, Eli 0.0 1-0 Cornelissen, Kobe 0.0
  Jans, Ella 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (29/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Eijkenboom, Zoelle 2.0 0-1 Lambrechts, Lander 2.0
2 Quinten, Noah 2.0 1-0 Vermeer, Stef 1.0
3 Pribylla, Amelia 1.0 1-0 De Laet, Eli 1.0
4 Jans, Ella 1.0 1-0 Charatyan, Daniel 1.0
5 Cornelissen, Kobe 0.0 0-1 Meynen, Lukas 1.0
  Beckers, Kensi 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (29/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Lambrechts, Lander 3.0 1-0 Quinten, Noah 3.0
2 Meynen, Lukas 2.0 1-0 Eijkenboom, Zoelle 2.0
3 Jans, Ella 2.0 0-1 Pribylla, Amelia 2.0
4 Vermeer, Stef 1.0 1-0 Beckers, Kensi 1.0
5 De Laet, Eli 1.0 0-1 Charatyan, Daniel 1.0
  Cornelissen, Kobe 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (29/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Lambrechts, Lander 4.0 1-0 Meynen, Lukas 3.0
2 Quinten, Noah 3.0 1-0 Pribylla, Amelia 3.0
3 Charatyan, Daniel 2.0 1-0 Eijkenboom, Zoelle 2.0
4 Vermeer, Stef 2.0 0-1 Jans, Ella 2.0
5 Beckers, Kensi 1.0 ½-½ Cornelissen, Kobe 1.0
  De Laet, Eli 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (29/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Pribylla, Amelia 3.0 0-1 Lambrechts, Lander 5.0
2 Jans, Ella 3.0 ½-½ Quinten, Noah 4.0
3 Meynen, Lukas 3.0 1-0 Charatyan, Daniel 3.0
4 Beckers, Kensi 1.5 ½-½ De Laet, Eli 2.0
5 Eijkenboom, Zoelle 2.0 1-0 Cornelissen, Kobe 1.5
  Vermeer, Stef 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (29/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Lambrechts, Lander 6.0 1-0 Jans, Ella 3.5
2 Quinten, Noah 4.5 1-0 Eijkenboom, Zoelle 3.0
3 Meynen, Lukas 4.0 1-0 Beckers, Kensi 2.0
4 De Laet, Eli 2.5 0-1 Vermeer, Stef 3.0
5 Cornelissen, Kobe 1.5 0-1 Charatyan, Daniel 3.0
  Pribylla, Amelia 3.0 1 Bye  
Begin van de pagina

Lambrechts, Lander (Rank: 6)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Beckers, Kensi BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Charatyan, Daniel BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Quinten, Noah BEL 0 5.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Meynen, Lukas BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z 1 6.0 0.50 +0.50
7 1      Jans, Ella BEL 0 3.5 W 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 7.0 3.50 +3.50
Begin van de pagina
Quinten, Noah (Rank: 8)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.18636
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Laet, Eli BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Meynen, Lukas BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Vermeer, Stef BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Lambrechts, Lander BEL 0 7.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
5 2      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Jans, Ella BEL 0 3.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
7 2      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 3.0 W 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 29.0 Totaal 5.5 3.50 +2.00
Begin van de pagina
Meynen, Lukas (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.21761
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieStap1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Quinten, Noah BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Cornelissen, Kobe BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Lambrechts, Lander BEL 0 7.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 3      Charatyan, Daniel BEL 0 4.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Beckers, Kensi BEL 0 2.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 5.0 3.50 +1.50
Begin van de pagina
Pribylla, Amelia (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.20487
N-Elo0
FIDE-ID267511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Meynen, Lukas BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      Beckers, Kensi BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      De Laet, Eli BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Jans, Ella BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Quinten, Noah BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 1      Lambrechts, Lander BEL 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 4.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.5 Totaal 4.0 3.00 +0.00
Begin van de pagina
Charatyan, Daniel (Rank: 11)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Lambrechts, Lander BEL 0 7.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Jans, Ella BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      De Laet, Eli BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 3      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 3      Meynen, Lukas BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 5      Cornelissen, Kobe BEL 0 1.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 22.5 Totaal 4.0 3.00 +0.00
Begin van de pagina
Vermeer, Stef (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.21766
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieStap1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Cornelissen, Kobe BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 2      Quinten, Noah BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Beckers, Kensi BEL 0 2.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Jans, Ella BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 3.0    
7 4      De Laet, Eli BEL 0 2.5 Z 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 18.0 Totaal 4.0 3.00 +0.00
Begin van de pagina
Jans, Ella (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.18949
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 4      Charatyan, Daniel BEL 0 4.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 4      Vermeer, Stef BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 2      Quinten, Noah BEL 0 5.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 1      Lambrechts, Lander BEL 0 7.0 Z 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.5 Totaal 3.5 3.00 -0.50
Begin van de pagina
Eijkenboom, Zoelle (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.18633
N-Elo0
FIDE-ID267333
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jans, Ella BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Vermeer, Stef BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Lambrechts, Lander BEL 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 2      Meynen, Lukas BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 3      Charatyan, Daniel BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 5      Cornelissen, Kobe BEL 0 1.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 2      Quinten, Noah BEL 0 5.5 Z 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
De Laet, Eli (Rank: 3)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.22615
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Quinten, Noah BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Cornelissen, Kobe BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Charatyan, Daniel BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.0    
6 4      Beckers, Kensi BEL 0 2.0 Z ½ 2.5 0.50 +0.00
7 4      Vermeer, Stef BEL 0 4.0 W 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 21.0 Totaal 2.5 3.00 -1.50
Begin van de pagina
Beckers, Kensi (Rank: 1)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.21984
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieOpstapje

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lambrechts, Lander BEL 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      Pribylla, Amelia BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 4      Vermeer, Stef BEL 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
5 5      Cornelissen, Kobe BEL 0 1.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 4      De Laet, Eli BEL 0 2.5 W - ½ 2.0 0.50 +0.00
7 3      Meynen, Lukas BEL 0 5.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 24.0 Totaal 2.0 3.00 -2.00
Begin van de pagina
Cornelissen, Kobe (Rank: 2)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.21235
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieStap1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vermeer, Stef BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      De Laet, Eli BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 5      Meynen, Lukas BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 5      Beckers, Kensi BEL 0 2.0 Z ½ 1.5 0.50 +0.00
6 5      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 5      Charatyan, Daniel BEL 0 4.0 W 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 20.5 Totaal 1.5 3.00 -2.50
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB OR #Win
1 Lambrechts, Lander 6 0 800 7.0 10 W 1 5 Z 1 8 Z 1 2 W 1 3 W 1 4 Z 1 7 W 1 23.50 25.00 25.00 - 7
2 Quinten, Noah 8 0 220 5.5 9 W 1 3 Z 1 6 W 1 1 Z 0 4 W 1 7 Z ½ 8 W 1 25.00 27.00 18.50 - 5
3 Meynen, Lukas 5 0 158 5.0 4 Z 1 2 W 0 11 Z 1 8 W 1 1 Z 0 5 W 1 10 W 1 24.00 25.00 12.50 - 5
4 Pribylla, Amelia 10 0 0 4.0 3 W 0 10 Z 1 9 W 1 7 Z 1 2 Z 0 1 W 0 B1 25.50 27.00 9.50 - 3
5 Charatyan, Daniel 11 0 0 4.0 B1 1 W 0 7 Z 0 9 Z 1 8 W 1 3 Z 0 11 Z 1 23.00 24.00 9.00 - 3
6 Vermeer, Stef 7 0 0 4.0 11 Z 1 8 W 0 2 Z 0 10 W 1 7 W 0 B1 9 Z 1 17.50 18.50 7.00 - 3
7 Jans, Ella 9 0 -65 3.5 8 Z 0 B1 5 W 1 4 W 0 6 Z 1 2 W ½ 1 Z 0 26.00 28.50 12.25 - 2
8 Eijkenboom, Zoelle 4 0 -57 3.0 7 W 1 6 Z 1 1 W 0 3 Z 0 5 Z 0 11 W 1 2 Z 0 27.50 28.50 7.50 - 3
9 De Laet, Eli 3 0 -193 2.5 2 Z 0 11 W 1 4 Z 0 5 W 0 B1 10 Z ½ 6 W 0 19.50 20.50 3.75 - 1
10 Beckers, Kensi 1 0 -284 2.0 1 Z 0 4 W 0 B1 6 Z 0 11 W ½ 9 W ½ 3 Z 0 23.00 24.00 3.50 - 0
11 Cornelissen, Kobe 2 0 -401 1.5 6 W 0 9 Z 0 3 W 0 B1 10 Z ½ 8 Z 0 5 W 0 18.50 20.00 2.25 - 0
(©)FRBE-KBSB-v4.34 2020/??/?? (©) GMA 2015 Build : 2020/02/29 17:06