SwarLogo 18de Leopoldburgs Jeugdtoernooi 2019 Stap 1-2 SwarLogo
713
Organisator: Leopoldsburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 15/06/2019 tot 15/06/2019
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Leenen, Boyd Stap 2 M 1200 S.V. De Combinatie 7.0 1998 27.50 28.0 -
2 Jansen, Nathan Stap 2 M 1200 Heusden 6.0 1490 23.50 24.0 -
3 Camps, Rune Stap 2 M 1200 Leopoldsburg 4.5 1284 15.75 18.0 0.5
4 Janssen, Arno Stap 2 M 1200 Heusden 4.5 1288 11.75 18.0 0.5
5 Christiaens, Celeste Stap 2 F 1234 Opwijk 4.0 1239 14.00 17.0 -
6 Steeno, Matz Stap 1 M 1175 Bilzen 4.0 1248 11.50 13.0 -
7 Demirel, Talha Stap 2 M 1200 Heusden 4.0 1241 10.50 17.0 -
8 Camps, Senne Stap 2 M 1200 Leopoldsburg 4.0 1236 9.50 15.0 -
9 Elen, Yore Stap 2 M 1200 Heusden 3.5 1186 7.50 13.0 -
10 Rouwet, Fabio Stap 1 M 1150 SLim Runkst 3.0 1143 9.00 15.0 -
11 Elen, Launo Stap 1 M 1150 Heusden 3.0 1148 8.50 16.0 -
12 Hermans, Thibaut Stap 2 M 1200 Bilzen 3.0 1125 8.00 13.0 -
13 Heynickx, Sander Stap 2 M 1200 Neerpelt 3.0 1141 6.50 11.0 -
14 Nysen, Maxima Stap 2 F 1200 Bilzen 3.0 1134 5.00 11.0 -
15 Robijns, Nisse Stap 2 F 1200 Heusden 3.0 1111 4.00 9.5 -
16 Engelen, Arne Stap 2 M 1200 Heusden 2.5 1065 5.50 9.5 -
17 De Bruyne, Siemen Stap 1 M 1150 De Beerring Beringen 1.0 880 0.00 4.0 -
18 Heynickx, Amina Stap 1 F 1150 Neerpelt 0.0 393 0.00 0.0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Stap 1
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 6 Steeno, Matz Stap 1 M 1175 Bilzen 4.0 1248 11.50 13.0 -
2 10 Rouwet, Fabio Stap 1 M 1150 SLim Runkst 3.0 1143 9.00 15.0 -
3 11 Elen, Launo Stap 1 M 1150 Heusden 3.0 1148 8.50 16.0 -
4 17 De Bruyne, Siemen Stap 1 M 1150 De Beerring Beringen 1.0 880 0.00 4.0 -
5 18 Heynickx, Amina Stap 1 F 1150 Neerpelt 0.0 393 0.00 0.0 -
Categorie: Stap 2
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Leenen, Boyd Stap 2 M 1200 S.V. De Combinatie 7.0 1998 27.50 28.0 -
2 2 Jansen, Nathan Stap 2 M 1200 Heusden 6.0 1490 23.50 24.0 -
3 3 Camps, Rune Stap 2 M 1200 Leopoldsburg 4.5 1284 15.75 18.0 0.5
4 4 Janssen, Arno Stap 2 M 1200 Heusden 4.5 1288 11.75 18.0 0.5
5 5 Christiaens, Celeste Stap 2 F 1234 Opwijk 4.0 1239 14.00 17.0 -
6 7 Demirel, Talha Stap 2 M 1200 Heusden 4.0 1241 10.50 17.0 -
7 8 Camps, Senne Stap 2 M 1200 Leopoldsburg 4.0 1236 9.50 15.0 -
8 9 Elen, Yore Stap 2 M 1200 Heusden 3.5 1186 7.50 13.0 -
9 12 Hermans, Thibaut Stap 2 M 1200 Bilzen 3.0 1125 8.00 13.0 -
10 13 Heynickx, Sander Stap 2 M 1200 Neerpelt 3.0 1141 6.50 11.0 -
11 14 Nysen, Maxima Stap 2 F 1200 Bilzen 3.0 1134 5.00 11.0 -
12 15 Robijns, Nisse Stap 2 F 1200 Heusden 3.0 1111 4.00 9.5 -
13 16 Engelen, Arne Stap 2 M 1200 Heusden 2.5 1065 5.50 9.5 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (15/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nysen, Maxima 3.0 (1200) 1-0 Christiaens, Celeste 4.0 (1234)
2 Elen, Yore 3.5 (1200) 0-1 Camps, Rune 4.5 (1200)
3 Heynickx, Sander 3.0 (1200) 0-1 Leenen, Boyd 7.0 (1200)
4 Camps, Senne 4.0 (1200) 0-1 Hermans, Thibaut 3.0 (1200)
5 Steeno, Matz 4.0 (1175) 0-1 Engelen, Arne 2.5 (1200)
6 Demirel, Talha 4.0 (1200) 1-0 Heynickx, Amina 0.0 (1150)
7 Elen, Launo 3.0 (1150) 1-0 Robijns, Nisse 3.0 (1200)
8 Janssen, Arno 4.5 (1200) 1-0 De Bruyne, Siemen 1.0 (1150)
9 Rouwet, Fabio 3.0 (1150) 0-1 Jansen, Nathan 6.0 (1200)
Begin van de pagina
Ronde 2 (15/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Leenen, Boyd 7.0 (1200) 1-0 Nysen, Maxima 3.0 (1200)
2 Engelen, Arne 2.5 (1200) 0-1 Elen, Launo 3.0 (1150)
3 Jansen, Nathan 6.0 (1200) 1-0 Demirel, Talha 4.0 (1200)
4 Camps, Rune 4.5 (1200) ½-½ Janssen, Arno 4.5 (1200)
5 Hermans, Thibaut 3.0 (1200) 0-1 Elen, Yore 3.5 (1200)
6 Christiaens, Celeste 4.0 (1234) 1-0 Steeno, Matz 4.0 (1175)
7 Heynickx, Amina 0.0 (1150) 0-1 Camps, Senne 4.0 (1200)
8 Robijns, Nisse 3.0 (1200) 0-1 Rouwet, Fabio 3.0 (1150)
9 De Bruyne, Siemen 1.0 (1150) 0-1 Heynickx, Sander 3.0 (1200)
Begin van de pagina
Ronde 3 (15/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Elen, Launo 3.0 (1150) 0-1 Leenen, Boyd 7.0 (1200)
2 Janssen, Arno 4.5 (1200) 0-1 Jansen, Nathan 6.0 (1200)
3 Camps, Senne 4.0 (1200) 0-1 Camps, Rune 4.5 (1200)
4 Heynickx, Sander 3.0 (1200) 0-1 Christiaens, Celeste 4.0 (1234)
5 Elen, Yore 3.5 (1200) 1-0 Nysen, Maxima 3.0 (1200)
6 Rouwet, Fabio 3.0 (1150) 1-0 Engelen, Arne 2.5 (1200)
7 Demirel, Talha 4.0 (1200) 1-0 Hermans, Thibaut 3.0 (1200)
8 Heynickx, Amina 0.0 (1150) 0-1 Robijns, Nisse 3.0 (1200)
9 Steeno, Matz 4.0 (1175) 1-0 De Bruyne, Siemen 1.0 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 4 (15/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Leenen, Boyd 7.0 (1200) 1-0 Jansen, Nathan 6.0 (1200)
2 Camps, Rune 4.5 (1200) 0-1 Demirel, Talha 4.0 (1200)
3 Christiaens, Celeste 4.0 (1234) 1-0 Elen, Launo 3.0 (1150)
4 Rouwet, Fabio 3.0 (1150) 1-0 Elen, Yore 3.5 (1200)
5 Engelen, Arne 2.5 (1200) 0-1 Janssen, Arno 4.5 (1200)
6 Nysen, Maxima 3.0 (1200) 0-1 Camps, Senne 4.0 (1200)
7 Robijns, Nisse 3.0 (1200) 0-1 Steeno, Matz 4.0 (1175)
8 Hermans, Thibaut 3.0 (1200) 1-0 Heynickx, Sander 3.0 (1200)
9 De Bruyne, Siemen 1.0 (1150) 1-0 Heynickx, Amina 0.0 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 5 (15/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Demirel, Talha 4.0 (1200) 0-1 Leenen, Boyd 7.0 (1200)
2 Jansen, Nathan 6.0 (1200) 1-0 Christiaens, Celeste 4.0 (1234)
3 Janssen, Arno 4.5 (1200) 1-0 Rouwet, Fabio 3.0 (1150)
4 Steeno, Matz 4.0 (1175) 1-0 Camps, Rune 4.5 (1200)
5 Elen, Yore 3.5 (1200) 0-1 Camps, Senne 4.0 (1200)
6 Elen, Launo 3.0 (1150) 1-0 Hermans, Thibaut 3.0 (1200)
7 Heynickx, Sander 3.0 (1200) 1-0 Engelen, Arne 2.5 (1200)
8 De Bruyne, Siemen 1.0 (1150) 0-1 Robijns, Nisse 3.0 (1200)
9 Heynickx, Amina 0.0 (1150) 0-1 Nysen, Maxima 3.0 (1200)
Begin van de pagina
Ronde 6 (15/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Leenen, Boyd 7.0 (1200) 1-0 Janssen, Arno 4.5 (1200)
2 Jansen, Nathan 6.0 (1200) 1-0 Steeno, Matz 4.0 (1175)
3 Christiaens, Celeste 4.0 (1234) 1-0 Demirel, Talha 4.0 (1200)
4 Camps, Senne 4.0 (1200) 1-0 Rouwet, Fabio 3.0 (1150)
5 Camps, Rune 4.5 (1200) 1-0 Elen, Launo 3.0 (1150)
6 Robijns, Nisse 3.0 (1200) ½-½ Elen, Yore 3.5 (1200)
7 Nysen, Maxima 3.0 (1200) 0-1 Heynickx, Sander 3.0 (1200)
8 Hermans, Thibaut 3.0 (1200) 1-0 De Bruyne, Siemen 1.0 (1150)
9 Engelen, Arne 2.5 (1200) 1-0 Heynickx, Amina 0.0 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 7 (15/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Christiaens, Celeste 4.0 (1234) 0-1 Leenen, Boyd 7.0 (1200)
2 Camps, Senne 4.0 (1200) 0-1 Jansen, Nathan 6.0 (1200)
3 Janssen, Arno 4.5 (1200) 1-0 Heynickx, Sander 3.0 (1200)
4 Rouwet, Fabio 3.0 (1150) 0-1 Camps, Rune 4.5 (1200)
5 Demirel, Talha 4.0 (1200) 1-0 Elen, Launo 3.0 (1150)
6 Steeno, Matz 4.0 (1175) 1-0 Hermans, Thibaut 3.0 (1200)
7 Engelen, Arne 2.5 (1200) ½-½ Robijns, Nisse 3.0 (1200)
8 Elen, Yore 3.5 (1200) 1-0 Heynickx, Amina 0.0 (1150)
9 De Bruyne, Siemen 1.0 (1150) 0-1 Nysen, Maxima 3.0 (1200)
Begin van de pagina

Leenen, Boyd (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19610
N-Elo1200
Landned  (ned)
Club(1714) S.V. De Combinatie
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Heynickx, Sander BEL 1200 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Nysen, Maxima BEL 1200 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Elen, Launo BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
4 1      Jansen, Nathan BEL 1200 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Demirel, Talha BEL 1200 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Janssen, Arno BEL 1200 4.5 W v 1 6.0 0.50 +0.50
7 1      Christiaens, Celeste BEL 1234 4.0 Z v 1 7.0 0.45 +0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1197 27.5 Totaal 7.0 3.52 +3.48
Begin van de pagina
Jansen, Nathan (Rank: 9)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.20318
N-Elo1200
FIDE-ID264784
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Rouwet, Fabio BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
2 3      Demirel, Talha BEL 1200 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Janssen, Arno BEL 1200 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Leenen, Boyd NED 1200 7.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
5 2      Christiaens, Celeste BEL 1234 4.0 W - 1 4.0 0.45 +0.55
6 2      Steeno, Matz BEL 1175 4.0 W - 1 5.0 0.53 +0.47
7 2      Camps, Senne BEL 1200 4.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1194 30.5 Totaal 6.0 3.55 +2.45
Begin van de pagina
Camps, Rune (Rank: 11)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16399
N-Elo1200
FIDE-ID262269
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Elen, Yore BEL 1200 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Janssen, Arno BEL 1200 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 3      Camps, Senne BEL 1200 4.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
4 2      Demirel, Talha BEL 1200 4.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
5 4      Steeno, Matz BEL 1175 4.0 Z v 0 2.5 0.53 -0.53
6 5      Elen, Launo BEL 1150 3.0 W v 1 3.5 0.57 +0.43
7 4      Rouwet, Fabio BEL 1150 3.0 Z ^ 1 4.5 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1182 26.0 Totaal 4.5 3.67 +0.83
Begin van de pagina
Janssen, Arno (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17999
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Bruyne, Siemen BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.57 +0.43
2 4      Camps, Rune BEL 1200 4.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 2      Jansen, Nathan BEL 1200 6.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
4 5      Engelen, Arne BEL 1200 2.5 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
5 3      Rouwet, Fabio BEL 1150 3.0 W v 1 3.5 0.57 +0.43
6 1      Leenen, Boyd NED 1200 7.0 Z ^ 0 3.5 0.50 -0.50
7 3      Heynickx, Sander BEL 1200 3.0 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1185 27.0 Totaal 4.5 3.64 +0.86
Begin van de pagina
Christiaens, Celeste (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.20137
N-Elo1234
FIDE-ID264849
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nysen, Maxima BEL 1200 3.0 Z - 0 0.0 0.55 -0.55
2 6      Steeno, Matz BEL 1175 4.0 W - 1 1.0 0.58 +0.42
3 4      Heynickx, Sander BEL 1200 3.0 Z - 1 2.0 0.55 +0.45
4 3      Elen, Launo BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.62 +0.38
5 2      Jansen, Nathan BEL 1200 6.0 Z - 0 3.0 0.55 -0.55
6 3      Demirel, Talha BEL 1200 4.0 W - 1 4.0 0.55 +0.45
7 1      Leenen, Boyd NED 1200 7.0 W - 0 4.0 0.55 -0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1189 30.0 Totaal 4.0 3.95 +0.05
Begin van de pagina
Steeno, Matz (Rank: 14)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19839
N-Elo1175
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Engelen, Arne BEL 1200 2.5 W - 0 0.0 0.47 -0.47
2 6      Christiaens, Celeste BEL 1234 4.0 Z - 0 0.0 0.42 -0.42
3 9      De Bruyne, Siemen BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.53 +0.47
4 7      Robijns, Nisse BEL 1200 3.0 Z - 1 2.0 0.47 +0.53
5 4      Camps, Rune BEL 1200 4.5 W - 1 3.0 0.47 +0.53
6 2      Jansen, Nathan BEL 1200 6.0 Z ^ 0 3.0 0.47 -0.47
7 6      Hermans, Thibaut BEL 1200 3.0 W ^ 1 4.0 0.47 +0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1197 24.0 Totaal 4.0 3.30 +0.70
Begin van de pagina
Demirel, Talha (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18004
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Heynickx, Amina BEL 1150 0.0 W - 1 1.0 0.57 +0.43
2 3      Jansen, Nathan BEL 1200 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Hermans, Thibaut BEL 1200 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Camps, Rune BEL 1200 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Leenen, Boyd NED 1200 7.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
6 3      Christiaens, Celeste BEL 1234 4.0 Z ^ 0 3.0 0.45 -0.45
7 5      Elen, Launo BEL 1150 3.0 W - 1 4.0 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1190 27.5 Totaal 4.0 3.59 +0.41
Begin van de pagina
Camps, Senne (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16407
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Hermans, Thibaut BEL 1200 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Heynickx, Amina BEL 1150 0.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
3 3      Camps, Rune BEL 1200 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 6      Nysen, Maxima BEL 1200 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Elen, Yore BEL 1200 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Rouwet, Fabio BEL 1150 3.0 W - 1 4.0 0.57 +0.43
7 2      Jansen, Nathan BEL 1200 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1185 23.0 Totaal 4.0 3.64 +0.36
Begin van de pagina
Elen, Yore (Rank: 2)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.20674
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Camps, Rune BEL 1200 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Hermans, Thibaut BEL 1200 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Nysen, Maxima BEL 1200 3.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Rouwet, Fabio BEL 1150 3.0 Z - 0 2.0 0.57 -0.57
5 5      Camps, Senne BEL 1200 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 6      Robijns, Nisse BEL 1200 3.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 8      Heynickx, Amina BEL 1150 0.0 W - 1 3.5 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1185 20.5 Totaal 3.5 3.64 -0.14
Begin van de pagina
Rouwet, Fabio (Rank: 18)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18124
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Jansen, Nathan BEL 1200 6.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
2 8      Robijns, Nisse BEL 1200 3.0 Z - 1 1.0 0.43 +0.57
3 6      Engelen, Arne BEL 1200 2.5 W - 1 2.0 0.43 +0.57
4 4      Elen, Yore BEL 1200 3.5 W - 1 3.0 0.43 +0.57
5 3      Janssen, Arno BEL 1200 4.5 Z - 0 3.0 0.43 -0.43
6 4      Camps, Senne BEL 1200 4.0 Z v 0 3.0 0.43 -0.43
7 4      Camps, Rune BEL 1200 4.5 W - 0 3.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1200 28.0 Totaal 3.0 3.01 -0.01
Begin van de pagina
Elen, Launo (Rank: 16)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.20677
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Robijns, Nisse BEL 1200 3.0 W - 1 1.0 0.43 +0.57
2 2      Engelen, Arne BEL 1200 2.5 Z - 1 2.0 0.43 +0.57
3 1      Leenen, Boyd NED 1200 7.0 W - 0 2.0 0.43 -0.43
4 3      Christiaens, Celeste BEL 1234 4.0 Z - 0 2.0 0.38 -0.38
5 6      Hermans, Thibaut BEL 1200 3.0 W - 1 3.0 0.43 +0.57
6 5      Camps, Rune BEL 1200 4.5 Z - 0 3.0 0.43 -0.43
7 5      Demirel, Talha BEL 1200 4.0 Z v 0 3.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1204 28.0 Totaal 3.0 2.96 +0.04
Begin van de pagina
Hermans, Thibaut (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19006
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Camps, Senne BEL 1200 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Elen, Yore BEL 1200 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Demirel, Talha BEL 1200 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Heynickx, Sander BEL 1200 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Elen, Launo BEL 1150 3.0 Z - 0 2.0 0.57 -0.57
6 8      De Bruyne, Siemen BEL 1150 1.0 W - 1 3.0 0.57 +0.43
7 6      Steeno, Matz BEL 1175 4.0 Z v 0 3.0 0.53 -0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1182 22.5 Totaal 3.0 3.67 -0.67
Begin van de pagina
Heynickx, Sander (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.20111
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Leenen, Boyd NED 1200 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      De Bruyne, Siemen BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
3 4      Christiaens, Celeste BEL 1234 4.0 W - 0 1.0 0.45 -0.45
4 8      Hermans, Thibaut BEL 1200 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 7      Engelen, Arne BEL 1200 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 7      Nysen, Maxima BEL 1200 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 3      Janssen, Arno BEL 1200 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1197 25.0 Totaal 3.0 3.52 -0.52
Begin van de pagina
Nysen, Maxima (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.19005
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Christiaens, Celeste BEL 1234 4.0 W - 1 1.0 0.45 +0.55
2 1      Leenen, Boyd NED 1200 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Elen, Yore BEL 1200 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 6      Camps, Senne BEL 1200 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      Heynickx, Amina BEL 1150 0.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
6 7      Heynickx, Sander BEL 1200 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
7 9      De Bruyne, Siemen BEL 1150 1.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1190 22.5 Totaal 3.0 3.59 -0.59
Begin van de pagina
Robijns, Nisse (Rank: 7)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.19576
N-Elo1200
FIDE-ID264962
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Elen, Launo BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.57 -0.57
2 8      Rouwet, Fabio BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.57 -0.57
3 8      Heynickx, Amina BEL 1150 0.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
4 7      Steeno, Matz BEL 1175 4.0 W - 0 1.0 0.53 -0.53
5 8      De Bruyne, Siemen BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
6 6      Elen, Yore BEL 1200 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 7      Engelen, Arne BEL 1200 2.5 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1167 17.0 Totaal 3.0 3.81 -0.81
Begin van de pagina
Engelen, Arne (Rank: 5)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.18003
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Steeno, Matz BEL 1175 4.0 Z - 1 1.0 0.53 +0.47
2 2      Elen, Launo BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.57 -0.57
3 6      Rouwet, Fabio BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.57 -0.57
4 5      Janssen, Arno BEL 1200 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 7      Heynickx, Sander BEL 1200 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 9      Heynickx, Amina BEL 1150 0.0 W - 1 2.0 0.57 +0.43
7 7      Robijns, Nisse BEL 1200 3.0 W v ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1175 20.5 Totaal 2.5 3.74 -1.24
Begin van de pagina
De Bruyne, Siemen (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19578
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(765) De Beerring Beringen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Janssen, Arno BEL 1200 4.5 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
2 9      Heynickx, Sander BEL 1200 3.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
3 9      Steeno, Matz BEL 1175 4.0 Z - 0 0.0 0.47 -0.47
4 9      Heynickx, Amina BEL 1150 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 8      Robijns, Nisse BEL 1200 3.0 W - 0 1.0 0.43 -0.43
6 8      Hermans, Thibaut BEL 1200 3.0 Z - 0 1.0 0.43 -0.43
7 9      Nysen, Maxima BEL 1200 3.0 W ^ 0 1.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1189 20.5 Totaal 1.0 3.12 -2.12
Begin van de pagina
Heynickx, Amina (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Demirel, Talha BEL 1200 4.0 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
2 7      Camps, Senne BEL 1200 4.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
3 8      Robijns, Nisse BEL 1200 3.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
4 9      De Bruyne, Siemen BEL 1150 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 9      Nysen, Maxima BEL 1200 3.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
6 9      Engelen, Arne BEL 1200 2.5 Z ^ 0 0.0 0.43 -0.43
7 8      Elen, Yore BEL 1200 3.5 Z ^ 0 0.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1192 21.0 Totaal 0.0 3.08 -3.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Leenen, Boyd 3 1200 1998 7.0 13 Z 1 14 W 1 11 Z 1 2 W 1 7 Z 1 4 W 1 5 Z 1 27.50 28.0 -
2 Jansen, Nathan 9 1200 1490 6.0 10 Z 1 7 W 1 4 Z 1 1 Z 0 5 W 1 6 W 1 8 Z 1 23.50 24.0 -
3 Camps, Rune 11 1200 1284 4.5 9 Z 1 4 W ½ 8 Z 1 7 W 0 6 Z 0 11 W 1 10 Z 1 15.75 18.0 0.5
4 Janssen, Arno 8 1200 1288 4.5 17 W 1 3 Z ½ 2 W 0 16 Z 1 10 W 1 1 Z 0 13 W 1 11.75 18.0 0.5
5 Christiaens, Celeste 1 1234 1239 4.0 14 Z 0 6 W 1 13 Z 1 11 W 1 2 Z 0 7 W 1 1 W 0 14.00 17.0 -
6 Steeno, Matz 14 1175 1248 4.0 16 W 0 5 Z 0 17 W 1 15 Z 1 3 W 1 2 Z 0 12 W 1 11.50 13.0 -
7 Demirel, Talha 6 1200 1241 4.0 18 W 1 2 Z 0 12 W 1 3 Z 1 1 W 0 5 Z 0 11 W 1 10.50 17.0 -
8 Camps, Senne 4 1200 1236 4.0 12 W 0 18 Z 1 3 W 0 14 Z 1 9 Z 1 10 W 1 2 W 0 9.50 15.0 -
9 Elen, Yore 2 1200 1186 3.5 3 W 0 12 Z 1 14 W 1 10 Z 0 8 W 0 15 Z ½ 18 W 1 7.50 13.0 -
10 Rouwet, Fabio 18 1150 1143 3.0 2 W 0 15 Z 1 16 W 1 9 W 1 4 Z 0 8 Z 0 3 W 0 9.00 15.0 -
11 Elen, Launo 16 1150 1148 3.0 15 W 1 16 Z 1 1 W 0 5 Z 0 12 W 1 3 Z 0 7 Z 0 8.50 16.0 -
12 Hermans, Thibaut 13 1200 1125 3.0 8 Z 1 9 W 0 7 Z 0 13 W 1 11 Z 0 17 W 1 6 Z 0 8.00 13.0 -
13 Heynickx, Sander 12 1200 1141 3.0 1 W 0 17 Z 1 5 W 0 12 Z 0 16 W 1 14 Z 1 4 Z 0 6.50 11.0 -
14 Nysen, Maxima 10 1200 1134 3.0 5 W 1 1 Z 0 9 Z 0 8 W 0 18 Z 1 13 W 0 17 Z 1 5.00 11.0 -
15 Robijns, Nisse 7 1200 1111 3.0 11 Z 0 10 W 0 18 Z 1 6 W 0 17 Z 1 9 W ½ 16 Z ½ 4.00 9.5 -
16 Engelen, Arne 5 1200 1065 2.5 6 Z 1 11 W 0 10 Z 0 4 W 0 13 Z 0 18 W 1 15 W ½ 5.50 9.5 -
17 De Bruyne, Siemen 17 1150 880 1.0 4 Z 0 13 W 0 6 Z 0 18 W 1 15 W 0 12 Z 0 14 W 0 0.00 4.0 -
18 Heynickx, Amina 15 1150 393 0.0 7 Z 0 8 W 0 15 W 0 17 Z 0 14 W 0 16 Z 0 9 Z 0 0.00 0.0 -
(©)FRBE-KBSB-v4.14 2019/06/06 (©) GMA 2015 Build : 2019/06/15 20:53