SwarLogo 29ste Paasrapid Leopoldsburg 2019 SwarLogo
713
Organisator: Schaakclub Leopoldsburg
Arbiter: Kimball Rosseel
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 22/04/2019 tot 22/04/2019
Scheidingssystemen: OR, SB, Vsch.
KBSB
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. - -
1 FM Sarrau, Jelle +2100 M 2359 Heusden 6.5 2472 0.5 30.75 26.5 0 0
2 FM Dardha, Daniel +2100 M 2343 Hoboken 6.5 2512 0.5 28.25 26.5 0 0
3 FM Hamblok, Roel +2100 M 2287 Overpelt 5.5 2231 - 22.75 21.5 0 0
4 IM Cekro, Ekrem +2100 M 2388 Fontaine-L'Evêque 5.0 2248 - 20.00 22.0 0 0
5 Grecuccio, Nicola +2100 M 2138 Houthalen-Oost 5.0 2118 - 19.00 21.0 0 0
6 Lagrain, Jan +2100 M 2151 Lommel 5.0 2150 - 18.50 22.0 0 0
7 Bex, Lennert -2100 M 1940 Hasselt 5.0 2055 - 18.00 19.0 0 0
8 Geboers, Jimmy -1900 M 1867 Lommel 5.0 1921 - 15.00 18.0 0 0
9 FM Dardha, Arben +2100 M 2262 Hoboken 4.5 2023 - 17.75 18.5 0 0
10 Akulov, Mikhail -1700 M 1681 Leopoldsburg 4.5 1975 - 15.75 18.5 0 0
11 Carmans, Wesley -1700 M 1699 Heusden 4.5 1722 - 15.25 15.5 0 0
12 Vanduyfhuys, Daria -2100 F 1987 KGSRL Gent 4.5 2082 - 14.25 19.5 0 0
13 Vanden Bussche, Steven -2100 M 2051 KOSK Oostende 4.0 2089 - 17.00 21.0 0 0
14 Van Bunderen, Gert -2100 M 1904 Hoboken 4.0 1933 - 14.50 19.0 0 0
15 Schleck, Victor -1700 M 1549 Wirtzfeld 4.0 1684 - 13.50 13.5 0 0
16 Steyls, Kristof -2100 M 1988 Hasselt 4.0 1933 - 12.00 19.0 0 0
17 Cillen, Jeroen -1900 M 1870 Houthalen-Oost 4.0 1987 - 11.50 18.0 0 0
18 Ulburghs, Piet -1700 M 1696 Heusden 4.0 1681 - 10.00 11.0 0 0
19 Oger, Daniel -1900 M 1852 Namur-Echecs 3.5 1744 - 11.25 15.5 0 0
20 De Smedt, Mark -2100 M 1945 Brasschaat 3.5 1814 - 10.75 16.0 0 0
21 Vanduyfhuys, Igor -1700 M 1689 Jean Jaurès Gent 3.5 1753 - 10.75 13.5 0 0
22 Akulova, Alicia -1900 F 1737 Leopoldsburg 3.5 1520 - 9.75 12.5 0 0
23 Cornet, Luc -1900 M 1770 Eisden 3.5 1855 - 8.75 17.0 0 0
24 Hick, Robby -1300 M 1277 Wirtzfeld 3.5 1528 - 8.25 9.5 0 0
25 Dethier, Krista -1500 F 1389 Hasselt 3.5 1548 - 7.75 10.5 0 0
26 Zilles, Paul -1900 M 1716 Wirtzfeld 3.5 1797 - 7.50 16.5 0 0
27 Bal, Bert -1700 M 1627 Oude God Mortsel 3.5 1642 - 7.25 11.5 0 0
28 Kuijpers, Domien -1900 M 1795 Eisden 3.0 1706 - 9.00 16.0 0 0
29 Vervloet, Staf -1700 M 1633 Noorderwijk 3.0 1559 - 8.00 11.0 0 0
30 Govoreanu, Matei -1300 M 1271 Westerlo 3.0 1564 - 7.50 15.0 0 0
31 Willen, Ronny -1900 M 1879 Eisden 3.0 1694 - 7.50 14.0 0 0
32 Pools, Robert -1700 M 1689 Hasselt 3.0 1609 - 7.00 12.0 0 0
33 Akulov, Vladimir -1500 M 1302 Leopoldsburg 3.0 1527 - 5.50 10.0 0 0
34 Laeremans, Louis -1500 M 1347 Noorderwijk 3.0 1486 - 4.00 8.0 0 0
35 Jennis, Sebastiaan -1300 M 1272 Westerlo 2.5 1300 - 6.75 7.5 0 0
36 Van Stiphout, Marc -1700 M 1680 Overpelt 2.5 1518 - 6.00 11.0 0 0
37 Akulov, Vsevolod -1300 M 1215 Leopoldsburg 2.5 1420 - 5.75 9.5 0 0
38 Marmenout, Sylvain -1500 M 1402 Landen 2.5 1211 - 5.25 7.5 0 0
39 Kucuktopal, Burak -1300 M 0 Hasselt 2.5 1282 - 3.25 6.5 0 0
40 Conte, Fortunato -1500 M 1404 Genk 2.5 1390 - 2.25 8.5 0 0
41 Akulov, Lev -2100 M 1982 Leopoldsburg 2.0 1470 - 5.00 12.0 0 0
42 Conte, Roberto -1500 M 1460 Houthalen-Oost 2.0 1476 - 4.50 10.0 0 0
43 Drijbooms, Laurent -1500 M 1443 Noorderwijk 2.0 1174 - 2.50 6.0 0 0
44 Akulov, Yaroslav -1300 M 1233 Leopoldsburg 1.0 1023 - 0.00 4.0 0 0
45 Maas, Willem -1300 M 1293 Mol 1.0 1151 - 0.00 3.0 0 0
46 Schouteden, Linda -1300 F 1017 Eisden 0.0 440 - 0.00 0.0 0 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2100
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. - -
1 1 FM Sarrau, Jelle +2100 M 2359 Heusden 6.5 2472 0.5 30.75 26.5 0 0
2 2 FM Dardha, Daniel +2100 M 2343 Hoboken 6.5 2512 0.5 28.25 26.5 0 0
3 3 FM Hamblok, Roel +2100 M 2287 Overpelt 5.5 2231 - 22.75 21.5 0 0
4 4 IM Cekro, Ekrem +2100 M 2388 Fontaine-L'Evêque 5.0 2248 - 20.00 22.0 0 0
5 5 Grecuccio, Nicola +2100 M 2138 Houthalen-Oost 5.0 2118 - 19.00 21.0 0 0
6 6 Lagrain, Jan +2100 M 2151 Lommel 5.0 2150 - 18.50 22.0 0 0
7 9 FM Dardha, Arben +2100 M 2262 Hoboken 4.5 2023 - 17.75 18.5 0 0
Categorie: -2100
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. - -
1 7 Bex, Lennert -2100 M 1940 Hasselt 5.0 2055 - 18.00 19.0 0 0
2 12 Vanduyfhuys, Daria -2100 F 1987 KGSRL Gent 4.5 2082 - 14.25 19.5 0 0
3 13 Vanden Bussche, Steven -2100 M 2051 KOSK Oostende 4.0 2089 - 17.00 21.0 0 0
4 14 Van Bunderen, Gert -2100 M 1904 Hoboken 4.0 1933 - 14.50 19.0 0 0
5 16 Steyls, Kristof -2100 M 1988 Hasselt 4.0 1933 - 12.00 19.0 0 0
6 20 De Smedt, Mark -2100 M 1945 Brasschaat 3.5 1814 - 10.75 16.0 0 0
7 41 Akulov, Lev -2100 M 1982 Leopoldsburg 2.0 1470 - 5.00 12.0 0 0
Categorie: -1900
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. - -
1 8 Geboers, Jimmy -1900 M 1867 Lommel 5.0 1921 - 15.00 18.0 0 0
2 17 Cillen, Jeroen -1900 M 1870 Houthalen-Oost 4.0 1987 - 11.50 18.0 0 0
3 19 Oger, Daniel -1900 M 1852 Namur-Echecs 3.5 1744 - 11.25 15.5 0 0
4 22 Akulova, Alicia -1900 F 1737 Leopoldsburg 3.5 1520 - 9.75 12.5 0 0
5 23 Cornet, Luc -1900 M 1770 Eisden 3.5 1855 - 8.75 17.0 0 0
6 26 Zilles, Paul -1900 M 1716 Wirtzfeld 3.5 1797 - 7.50 16.5 0 0
7 28 Kuijpers, Domien -1900 M 1795 Eisden 3.0 1706 - 9.00 16.0 0 0
8 31 Willen, Ronny -1900 M 1879 Eisden 3.0 1694 - 7.50 14.0 0 0
Categorie: -1700
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. - -
1 10 Akulov, Mikhail -1700 M 1681 Leopoldsburg 4.5 1975 - 15.75 18.5 0 0
2 11 Carmans, Wesley -1700 M 1699 Heusden 4.5 1722 - 15.25 15.5 0 0
3 15 Schleck, Victor -1700 M 1549 Wirtzfeld 4.0 1684 - 13.50 13.5 0 0
4 18 Ulburghs, Piet -1700 M 1696 Heusden 4.0 1681 - 10.00 11.0 0 0
5 21 Vanduyfhuys, Igor -1700 M 1689 Jean Jaurès Gent 3.5 1753 - 10.75 13.5 0 0
6 27 Bal, Bert -1700 M 1627 Oude God Mortsel 3.5 1642 - 7.25 11.5 0 0
7 29 Vervloet, Staf -1700 M 1633 Noorderwijk 3.0 1559 - 8.00 11.0 0 0
8 32 Pools, Robert -1700 M 1689 Hasselt 3.0 1609 - 7.00 12.0 0 0
9 36 Van Stiphout, Marc -1700 M 1680 Overpelt 2.5 1518 - 6.00 11.0 0 0
Categorie: -1500
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. - -
1 25 Dethier, Krista -1500 F 1389 Hasselt 3.5 1548 - 7.75 10.5 0 0
2 33 Akulov, Vladimir -1500 M 1302 Leopoldsburg 3.0 1527 - 5.50 10.0 0 0
3 34 Laeremans, Louis -1500 M 1347 Noorderwijk 3.0 1486 - 4.00 8.0 0 0
4 38 Marmenout, Sylvain -1500 M 1402 Landen 2.5 1211 - 5.25 7.5 0 0
5 40 Conte, Fortunato -1500 M 1404 Genk 2.5 1390 - 2.25 8.5 0 0
6 42 Conte, Roberto -1500 M 1460 Houthalen-Oost 2.0 1476 - 4.50 10.0 0 0
7 43 Drijbooms, Laurent -1500 M 1443 Noorderwijk 2.0 1174 - 2.50 6.0 0 0
Categorie: -1300
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. - -
1 24 Hick, Robby -1300 M 1277 Wirtzfeld 3.5 1528 - 8.25 9.5 0 0
2 30 Govoreanu, Matei -1300 M 1271 Westerlo 3.0 1564 - 7.50 15.0 0 0
3 35 Jennis, Sebastiaan -1300 M 1272 Westerlo 2.5 1300 - 6.75 7.5 0 0
4 37 Akulov, Vsevolod -1300 M 1215 Leopoldsburg 2.5 1420 - 5.75 9.5 0 0
5 39 Kucuktopal, Burak -1300 M 0 Hasselt 2.5 1282 - 3.25 6.5 0 0
6 44 Akulov, Yaroslav -1300 M 1233 Leopoldsburg 1.0 1023 - 0.00 4.0 0 0
7 45 Maas, Willem -1300 M 1293 Mol 1.0 1151 - 0.00 3.0 0 0
8 46 Schouteden, Linda -1300 F 1017 Eisden 0.0 440 - 0.00 0.0 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ulburghs, Piet 4.0 (1696) 0-1 Cekro, Ekrem 5.0 (2388)
2 Sarrau, Jelle 6.5 (2359) 1-0 Vanduyfhuys, Igor 3.5 (1689)
3 Pools, Robert 3.0 (1689) 0-1 Dardha, Daniel 6.5 (2343)
4 Hamblok, Roel 5.5 (2287) ½-½ Akulov, Mikhail 4.5 (1681)
5 Van Stiphout, Marc 2.5 (1680) 0-1 Dardha, Arben 4.5 (2262)
6 Lagrain, Jan 5.0 (2151) 1-0 Vervloet, Staf 3.0 (1633)
7 Bal, Bert 3.5 (1627) 0-1 Grecuccio, Nicola 5.0 (2138)
8 Vanden Bussche, Steven 4.0 (2051) 1-0 Schleck, Victor 4.0 (1549)
9 Conte, Roberto 2.0 (1460) 0-1 Steyls, Kristof 4.0 (1988)
10 Vanduyfhuys, Daria 4.5 (1987) 1-0 Drijbooms, Laurent 2.0 (1443)
11 Conte, Fortunato 2.5 (1404) 0-1 Akulov, Lev 2.0 (1982)
12 De Smedt, Mark 3.5 (1945) 1-0 Marmenout, Sylvain 2.5 (1402)
13 Dethier, Krista 3.5 (1389) 0-1 Bex, Lennert 5.0 (1940)
14 Van Bunderen, Gert 4.0 (1904) 1-0 Laeremans, Louis 3.0 (1347)
15 Akulov, Vladimir 3.0 (1302) 0-1 Willen, Ronny 3.0 (1879)
16 Cillen, Jeroen 4.0 (1870) 1-0 Maas, Willem 1.0 (1293)
17 Hick, Robby 3.5 (1277) 0-1 Geboers, Jimmy 5.0 (1867)
18 Oger, Daniel 3.5 (1852) 1-0 Jennis, Sebastiaan 2.5 (1272)
19 Govoreanu, Matei 3.0 (1271) 0-1 Kuijpers, Domien 3.0 (1795)
20 Cornet, Luc 3.5 (1770) 1-0 Akulov, Yaroslav 1.0 (1233)
21 Akulov, Vsevolod 2.5 (1215) 0-1 Akulova, Alicia 3.5 (1737)
22 Zilles, Paul 3.5 (1716) 1-0 Schouteden, Linda 0.0 (1017)
23 Kucuktopal, Burak 2.5 (0) ½-½ Carmans, Wesley 4.5 (1699)
Begin van de pagina
Ronde 2 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cekro, Ekrem 5.0 (2388) 1-0 De Smedt, Mark 3.5 (1945)
2 Bex, Lennert 5.0 (1940) 0-1 Sarrau, Jelle 6.5 (2359)
3 Dardha, Daniel 6.5 (2343) 1-0 Van Bunderen, Gert 4.0 (1904)
4 Dardha, Arben 4.5 (2262) 0-1 Cillen, Jeroen 4.0 (1870)
5 Willen, Ronny 3.0 (1879) 0-1 Lagrain, Jan 5.0 (2151)
6 Grecuccio, Nicola 5.0 (2138) 1-0 Oger, Daniel 3.5 (1852)
7 Geboers, Jimmy 5.0 (1867) 0-1 Vanden Bussche, Steven 4.0 (2051)
8 Steyls, Kristof 4.0 (1988) 0-1 Cornet, Luc 3.5 (1770)
9 Kuijpers, Domien 3.0 (1795) 0-1 Vanduyfhuys, Daria 4.5 (1987)
10 Akulov, Lev 2.0 (1982) 0-1 Zilles, Paul 3.5 (1716)
11 Akulova, Alicia 3.5 (1737) 0-1 Hamblok, Roel 5.5 (2287)
12 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) 1-0 Kucuktopal, Burak 2.5 (0)
13 Carmans, Wesley 4.5 (1699) 1-0 Ulburghs, Piet 4.0 (1696)
14 Vanduyfhuys, Igor 3.5 (1689) 1-0 Dethier, Krista 3.5 (1389)
15 Laeremans, Louis 3.0 (1347) 0-1 Pools, Robert 3.0 (1689)
16 Maas, Willem 1.0 (1293) 0-1 Van Stiphout, Marc 2.5 (1680)
17 Vervloet, Staf 3.0 (1633) 1-0 Akulov, Vladimir 3.0 (1302)
18 Jennis, Sebastiaan 2.5 (1272) 0-1 Bal, Bert 3.5 (1627)
19 Schleck, Victor 4.0 (1549) 1-0 Hick, Robby 3.5 (1277)
20 Akulov, Yaroslav 1.0 (1233) 0-1 Conte, Roberto 2.0 (1460)
21 Drijbooms, Laurent 2.0 (1443) 0-1 Govoreanu, Matei 3.0 (1271)
22 Schouteden, Linda 0.0 (1017) 0-1 Conte, Fortunato 2.5 (1404)
23 Marmenout, Sylvain 2.5 (1402) 0-1 Akulov, Vsevolod 2.5 (1215)
Begin van de pagina
Ronde 3 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vanden Bussche, Steven 4.0 (2051) 1-0 Cekro, Ekrem 5.0 (2388)
2 Sarrau, Jelle 6.5 (2359) 1-0 Vanduyfhuys, Daria 4.5 (1987)
3 Cillen, Jeroen 4.0 (1870) 0-1 Dardha, Daniel 6.5 (2343)
4 Lagrain, Jan 5.0 (2151) 1-0 Cornet, Luc 3.5 (1770)
5 Zilles, Paul 3.5 (1716) 0-1 Grecuccio, Nicola 5.0 (2138)
6 Hamblok, Roel 5.5 (2287) 1-0 Carmans, Wesley 4.5 (1699)
7 Dardha, Arben 4.5 (2262) 1-0 Akulov, Mikhail 4.5 (1681)
8 Pools, Robert 3.0 (1689) 0-1 Steyls, Kristof 4.0 (1988)
9 Van Stiphout, Marc 2.5 (1680) 0-1 Akulov, Lev 2.0 (1982)
10 De Smedt, Mark 3.5 (1945) 1-0 Vanduyfhuys, Igor 3.5 (1689)
11 Bal, Bert 3.5 (1627) 0-1 Bex, Lennert 5.0 (1940)
12 Van Bunderen, Gert 4.0 (1904) 1-0 Vervloet, Staf 3.0 (1633)
13 Conte, Roberto 2.0 (1460) 0-1 Willen, Ronny 3.0 (1879)
14 Conte, Fortunato 2.5 (1404) 0-1 Geboers, Jimmy 5.0 (1867)
15 Oger, Daniel 3.5 (1852) 1-0 Schleck, Victor 4.0 (1549)
16 Akulov, Vsevolod 2.5 (1215) 0-1 Kuijpers, Domien 3.0 (1795)
17 Govoreanu, Matei 3.0 (1271) 1-0 Akulova, Alicia 3.5 (1737)
18 Kucuktopal, Burak 2.5 (0) 0-1 Drijbooms, Laurent 2.0 (1443)
19 Ulburghs, Piet 4.0 (1696) 1-0 Maas, Willem 1.0 (1293)
20 Hick, Robby 3.5 (1277) ½-½ Marmenout, Sylvain 2.5 (1402)
21 Dethier, Krista 3.5 (1389) ½-½ Jennis, Sebastiaan 2.5 (1272)
22 Akulov, Yaroslav 1.0 (1233) 0-1 Laeremans, Louis 3.0 (1347)
23 Akulov, Vladimir 3.0 (1302) 1-0 Schouteden, Linda 0.0 (1017)
Begin van de pagina
Ronde 4 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Grecuccio, Nicola 5.0 (2138) 0-1 Sarrau, Jelle 6.5 (2359)
2 Dardha, Daniel 6.5 (2343) 1-0 Lagrain, Jan 5.0 (2151)
3 Hamblok, Roel 5.5 (2287) 1-0 Vanden Bussche, Steven 4.0 (2051)
4 Cekro, Ekrem 5.0 (2388) 1-0 Willen, Ronny 3.0 (1879)
5 Geboers, Jimmy 5.0 (1867) 0-1 Dardha, Arben 4.5 (2262)
6 Steyls, Kristof 4.0 (1988) 1-0 Cillen, Jeroen 4.0 (1870)
7 Vanduyfhuys, Daria 4.5 (1987) 1-0 Oger, Daniel 3.5 (1852)
8 Akulov, Lev 2.0 (1982) 0-1 Govoreanu, Matei 3.0 (1271)
9 Kuijpers, Domien 3.0 (1795) 1-0 De Smedt, Mark 3.5 (1945)
10 Bex, Lennert 5.0 (1940) 1-0 Zilles, Paul 3.5 (1716)
11 Cornet, Luc 3.5 (1770) 0-1 Van Bunderen, Gert 4.0 (1904)
12 Carmans, Wesley 4.5 (1699) 0-1 Akulov, Mikhail 4.5 (1681)
13 Akulova, Alicia 3.5 (1737) 0-1 Conte, Roberto 2.0 (1460)
14 Schleck, Victor 4.0 (1549) 1-0 Ulburghs, Piet 4.0 (1696)
15 Vanduyfhuys, Igor 3.5 (1689) 1-0 Conte, Fortunato 2.5 (1404)
16 Drijbooms, Laurent 2.0 (1443) 0-1 Pools, Robert 3.0 (1689)
17 Laeremans, Louis 3.0 (1347) 0-1 Van Stiphout, Marc 2.5 (1680)
18 Vervloet, Staf 3.0 (1633) 1-0 Akulov, Vsevolod 2.5 (1215)
19 Akulov, Vladimir 3.0 (1302) 1-0 Bal, Bert 3.5 (1627)
20 Marmenout, Sylvain 2.5 (1402) 1-0 Kucuktopal, Burak 2.5 (0)
21 Jennis, Sebastiaan 2.5 (1272) 0-1 Hick, Robby 3.5 (1277)
22 Maas, Willem 1.0 (1293) 0-1 Dethier, Krista 3.5 (1389)
23 Schouteden, Linda 0.0 (1017) 0-1 Akulov, Yaroslav 1.0 (1233)
Begin van de pagina
Ronde 5 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Sarrau, Jelle 6.5 (2359) ½-½ Dardha, Daniel 6.5 (2343)
2 Cekro, Ekrem 5.0 (2388) 1-0 Hamblok, Roel 5.5 (2287)
3 Dardha, Arben 4.5 (2262) ½-½ Vanduyfhuys, Daria 4.5 (1987)
4 Lagrain, Jan 5.0 (2151) 1-0 Bex, Lennert 5.0 (1940)
5 Van Bunderen, Gert 4.0 (1904) 1-0 Grecuccio, Nicola 5.0 (2138)
6 Vanden Bussche, Steven 4.0 (2051) 1-0 Kuijpers, Domien 3.0 (1795)
7 Govoreanu, Matei 3.0 (1271) 0-1 Steyls, Kristof 4.0 (1988)
8 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) 1-0 Akulov, Lev 2.0 (1982)
9 De Smedt, Mark 3.5 (1945) 1-0 Pools, Robert 3.0 (1689)
10 Willen, Ronny 3.0 (1879) 0-1 Vanduyfhuys, Igor 3.5 (1689)
11 Cillen, Jeroen 4.0 (1870) 1-0 Vervloet, Staf 3.0 (1633)
12 Van Stiphout, Marc 2.5 (1680) 0-1 Geboers, Jimmy 5.0 (1867)
13 Oger, Daniel 3.5 (1852) 1-0 Akulov, Vladimir 3.0 (1302)
14 Conte, Roberto 2.0 (1460) 0-1 Cornet, Luc 3.5 (1770)
15 Zilles, Paul 3.5 (1716) ½-½ Schleck, Victor 4.0 (1549)
16 Hick, Robby 3.5 (1277) 0-1 Carmans, Wesley 4.5 (1699)
17 Dethier, Krista 3.5 (1389) 1-0 Marmenout, Sylvain 2.5 (1402)
18 Conte, Fortunato 2.5 (1404) 0-1 Akulova, Alicia 3.5 (1737)
19 Ulburghs, Piet 4.0 (1696) 1-0 Laeremans, Louis 3.0 (1347)
20 Bal, Bert 3.5 (1627) 1-0 Akulov, Yaroslav 1.0 (1233)
21 Akulov, Vsevolod 2.5 (1215) 1-0 Drijbooms, Laurent 2.0 (1443)
22 Kucuktopal, Burak 2.5 (0) 0-1 Jennis, Sebastiaan 2.5 (1272)
23 Schouteden, Linda 0.0 (1017) 0-1 Maas, Willem 1.0 (1293)
Begin van de pagina
Ronde 6 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Lagrain, Jan 5.0 (2151) 0-1 Sarrau, Jelle 6.5 (2359)
2 Dardha, Daniel 6.5 (2343) 1-0 Vanden Bussche, Steven 4.0 (2051)
3 Steyls, Kristof 4.0 (1988) 0-1 Cekro, Ekrem 5.0 (2388)
4 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) 1-0 Van Bunderen, Gert 4.0 (1904)
5 Vanduyfhuys, Daria 4.5 (1987) 0-1 Hamblok, Roel 5.5 (2287)
6 Grecuccio, Nicola 5.0 (2138) 1-0 Dardha, Arben 4.5 (2262)
7 Cornet, Luc 3.5 (1770) ½-½ De Smedt, Mark 3.5 (1945)
8 Bex, Lennert 5.0 (1940) 1-0 Oger, Daniel 3.5 (1852)
9 Kuijpers, Domien 3.0 (1795) 0-1 Cillen, Jeroen 4.0 (1870)
10 Geboers, Jimmy 5.0 (1867) 1-0 Govoreanu, Matei 3.0 (1271)
11 Vanduyfhuys, Igor 3.5 (1689) 0-1 Zilles, Paul 3.5 (1716)
12 Carmans, Wesley 4.5 (1699) 1-0 Dethier, Krista 3.5 (1389)
13 Schleck, Victor 4.0 (1549) ½-½ Van Stiphout, Marc 2.5 (1680)
14 Akulov, Lev 2.0 (1982) 0-1 Bal, Bert 3.5 (1627)
15 Willen, Ronny 3.0 (1879) 1-0 Akulov, Vsevolod 2.5 (1215)
16 Akulova, Alicia 3.5 (1737) 1-0 Akulov, Vladimir 3.0 (1302)
17 Vervloet, Staf 3.0 (1633) 0-1 Ulburghs, Piet 4.0 (1696)
18 Pools, Robert 3.0 (1689) 1-0 Conte, Roberto 2.0 (1460)
19 Marmenout, Sylvain 2.5 (1402) 0-1 Jennis, Sebastiaan 2.5 (1272)
20 Drijbooms, Laurent 2.0 (1443) 0-1 Hick, Robby 3.5 (1277)
21 Akulov, Yaroslav 1.0 (1233) 0-1 Conte, Fortunato 2.5 (1404)
22 Laeremans, Louis 3.0 (1347) 1-0 Maas, Willem 1.0 (1293)
23 Kucuktopal, Burak 2.5 (0) 1-0 Schouteden, Linda 0.0 (1017)
Begin van de pagina
Ronde 7 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cekro, Ekrem 5.0 (2388) 0-1 Dardha, Daniel 6.5 (2343)
2 Sarrau, Jelle 6.5 (2359) 1-0 Akulov, Mikhail 4.5 (1681)
3 Hamblok, Roel 5.5 (2287) 1-0 Steyls, Kristof 4.0 (1988)
4 Van Bunderen, Gert 4.0 (1904) 0-1 Lagrain, Jan 5.0 (2151)
5 Cillen, Jeroen 4.0 (1870) 0-1 Grecuccio, Nicola 5.0 (2138)
6 Vanden Bussche, Steven 4.0 (2051) 0-1 Bex, Lennert 5.0 (1940)
7 De Smedt, Mark 3.5 (1945) 0-1 Geboers, Jimmy 5.0 (1867)
8 Dardha, Arben 4.5 (2262) 1-0 Cornet, Luc 3.5 (1770)
9 Zilles, Paul 3.5 (1716) 0-1 Vanduyfhuys, Daria 4.5 (1987)
10 Carmans, Wesley 4.5 (1699) 1-0 Willen, Ronny 3.0 (1879)
11 Oger, Daniel 3.5 (1852) ½-½ Vanduyfhuys, Igor 3.5 (1689)
12 Ulburghs, Piet 4.0 (1696) 1-0 Kuijpers, Domien 3.0 (1795)
13 Bal, Bert 3.5 (1627) ½-½ Akulova, Alicia 3.5 (1737)
14 Govoreanu, Matei 3.0 (1271) 0-1 Schleck, Victor 4.0 (1549)
15 Dethier, Krista 3.5 (1389) 1-0 Pools, Robert 3.0 (1689)
16 Van Stiphout, Marc 2.5 (1680) 0-1 Hick, Robby 3.5 (1277)
17 Jennis, Sebastiaan 2.5 (1272) 0-1 Vervloet, Staf 3.0 (1633)
18 Akulov, Vladimir 3.0 (1302) 1-0 Akulov, Lev 2.0 (1982)
19 Conte, Roberto 2.0 (1460) 0-1 Laeremans, Louis 3.0 (1347)
20 Conte, Fortunato 2.5 (1404) ½-½ Akulov, Vsevolod 2.5 (1215)
21 Maas, Willem 1.0 (1293) 0-1 Marmenout, Sylvain 2.5 (1402)
22 Akulov, Yaroslav 1.0 (1233) 0-1 Kucuktopal, Burak 2.5 (0)
23 Schouteden, Linda 0.0 (1017) 0-1 Drijbooms, Laurent 2.0 (1443)
Begin van de pagina

FM Sarrau, Jelle (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.39012
N-Elo2359
FIDE-ID207608
F-Elo2364
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vanduyfhuys, Igor BEL 1689 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Bex, Lennert BEL 1940 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Vanduyfhuys, Daria BEL 1987 4.5 W - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1      Grecuccio, Nicola BEL 2138 5.0 Z - 1 4.0 0.78 +0.22
5 1 FM Dardha, Daniel BEL 2343 6.5 W - ½ 4.5 0.52 -0.02
6 1      Lagrain, Jan BEL 2151 5.0 Z - 1 5.5 0.77 +0.23
7 2      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 W v 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1989 34.0 Totaal 6.5 5.73 +0.77
Begin van de pagina
FM Dardha, Daniel (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2343
FIDE-ID240990
F-Elo2321
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Pools, Robert BEL 1689 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Bunderen, Gert BEL 1904 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Cillen, Jeroen BEL 1870 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Lagrain, Jan BEL 2151 5.0 W - 1 4.0 0.75 +0.25
5 1 FM Sarrau, Jelle BEL 2359 6.5 Z - ½ 4.5 0.48 +0.02
6 2      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 4.0 W - 1 5.5 0.85 +0.15
7 1 IM Cekro, Ekrem BEL 2388 5.0 Z v 1 6.5 0.44 +0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2058 31.5 Totaal 6.5 5.28 +1.22
Begin van de pagina
FM Hamblok, Roel (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.22543
N-Elo2287
FIDE-ID209317
F-Elo2335
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 11      Akulova, Alicia BEL 1737 3.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 6      Carmans, Wesley BEL 1699 4.5 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
4 3      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 4.0 W - 1 3.5 0.80 +0.20
5 2 IM Cekro, Ekrem BEL 2388 5.0 Z ^ 0 3.5 0.36 -0.36
6 5      Vanduyfhuys, Daria BEL 1987 4.5 Z v 1 4.5 0.85 +0.15
7 3      Steyls, Kristof BEL 1988 4.0 W - 1 5.5 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1933 30.0 Totaal 5.5 5.62 -0.12
Begin van de pagina
IM Cekro, Ekrem (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.75655
N-Elo2388
FIDE-ID201855
F-Elo2406
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ulburghs, Piet BEL 1696 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Smedt, Mark BEL 1945 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 4.0 Z - 0 2.0 0.88 -0.88
4 4      Willen, Ronny BEL 1879 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2 FM Hamblok, Roel BEL 2287 5.5 W - 1 4.0 0.64 +0.36
6 3      Steyls, Kristof BEL 1988 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
7 1 FM Dardha, Daniel BEL 2343 6.5 W - 0 5.0 0.56 -0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2027 30.5 Totaal 5.0 5.76 -0.76
Begin van de pagina
Grecuccio, Nicola (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.44041
N-Elo2138
FIDE-ID204617
F-Elo2155
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Bal, Bert BEL 1627 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Oger, Daniel BEL 1852 3.5 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 5      Zilles, Paul BEL 1716 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1 FM Sarrau, Jelle BEL 2359 6.5 W - 0 3.0 0.22 -0.22
5 5      Van Bunderen, Gert BEL 1904 4.0 Z - 0 3.0 0.79 -0.79
6 6 FM Dardha, Arben BEL 2262 4.5 W - 1 4.0 0.33 +0.67
7 5      Cillen, Jeroen BEL 1870 4.0 Z ^ 1 5.0 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1941 29.5 Totaal 5.0 4.85 +0.15
Begin van de pagina
Lagrain, Jan (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.44709
N-Elo2151
FIDE-ID207560
F-Elo2137
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vervloet, Staf BEL 1633 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Willen, Ronny BEL 1879 3.0 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
3 4      Cornet, Luc BEL 1770 3.5 W - 1 3.0 0.91 +0.09
4 2 FM Dardha, Daniel BEL 2343 6.5 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
5 4      Bex, Lennert BEL 1940 5.0 W - 1 4.0 0.77 +0.23
6 1 FM Sarrau, Jelle BEL 2359 6.5 W - 0 4.0 0.23 -0.23
7 4      Van Bunderen, Gert BEL 1904 4.0 Z ^ 1 5.0 0.81 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1975 31.5 Totaal 5.0 4.72 +0.28
Begin van de pagina
Bex, Lennert (Rank: 13)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1940
FIDE-ID232254
F-Elo1955
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Dethier, Krista BEL 1389 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Sarrau, Jelle BEL 2359 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Bal, Bert BEL 1627 3.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
4 10      Zilles, Paul BEL 1716 3.5 W - 1 3.0 0.78 +0.22
5 4      Lagrain, Jan BEL 2151 5.0 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
6 8      Oger, Daniel BEL 1852 3.5 W - 1 4.0 0.62 +0.38
7 6      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 4.0 Z - 1 5.0 0.35 +0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1877 29.5 Totaal 5.0 3.84 +1.16
Begin van de pagina
Geboers, Jimmy (Rank: 17)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1867
FIDE-ID262919
F-Elo1907
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Hick, Robby BEL 1277 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 4.0 W - 0 1.0 0.26 -0.26
3 14      Conte, Fortunato BEL 1404 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5 FM Dardha, Arben BEL 2262 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Van Stiphout, Marc BEL 1680 2.5 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
6 10      Govoreanu, Matei BEL 1271 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      De Smedt, Mark BEL 1945 3.5 Z - 1 5.0 0.39 +0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1698 23.5 Totaal 5.0 4.23 +0.77
Begin van de pagina
FM Dardha, Arben (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.20214
N-Elo2262
FIDE-ID4700481
F-Elo2237
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Stiphout, Marc BEL 1680 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Cillen, Jeroen BEL 1870 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 7      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Geboers, Jimmy BEL 1867 5.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Vanduyfhuys, Daria BEL 1987 4.5 W - ½ 3.5 0.83 -0.33
6 6      Grecuccio, Nicola BEL 2138 5.0 Z - 0 3.5 0.67 -0.67
7 8      Cornet, Luc BEL 1770 3.5 W v 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1856 29.0 Totaal 4.5 6.10 -1.60
Begin van de pagina
Akulov, Mikhail (Rank: 27)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1681
FIDE-ID243116
F-Elo1697
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM Hamblok, Roel BEL 2287 5.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 12      Kucuktopal, Burak BEL 0 2.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 7 FM Dardha, Arben BEL 2262 4.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 12      Carmans, Wesley BEL 1699 4.5 Z v 1 2.5 0.47 +0.53
5 8      Akulov, Lev BEL 1982 2.0 W - 1 3.5 0.15 +0.85
6 4      Van Bunderen, Gert BEL 1904 4.0 W v 1 4.5 0.22 +0.78
7 2 FM Sarrau, Jelle BEL 2359 6.5 Z ^ 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2082 29.5 Totaal 4.5 2.00 +2.50
Begin van de pagina
Carmans, Wesley (Rank: 23)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1699
FIDE-ID229237
F-Elo1691
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Kucuktopal, Burak BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 13      Ulburghs, Piet BEL 1696 4.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 6 FM Hamblok, Roel BEL 2287 5.5 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
4 12      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 W - 0 1.5 0.53 -0.53
5 16      Hick, Robby BEL 1277 3.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
6 12      Dethier, Krista BEL 1389 3.5 W - 1 3.5 0.86 +0.14
7 10      Willen, Ronny BEL 1879 3.0 W - 1 4.5 0.26 +0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1701 26.5 Totaal 4.5 4.07 +0.43
Begin van de pagina
Vanduyfhuys, Daria (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.14495
N-Elo1987
FIDE-ID246336
F-Elo1734
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Drijbooms, Laurent BEL 1443 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Kuijpers, Domien BEL 1795 3.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
3 2 FM Sarrau, Jelle BEL 2359 6.5 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
4 7      Oger, Daniel BEL 1852 3.5 W - 1 3.0 0.68 +0.32
5 3 FM Dardha, Arben BEL 2262 4.5 Z - ½ 3.5 0.17 +0.33
6 5 FM Hamblok, Roel BEL 2287 5.5 W - 0 3.5 0.15 -0.15
7 9      Zilles, Paul BEL 1716 3.5 Z - 1 4.5 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1959 28.5 Totaal 4.5 3.60 +0.90
Begin van de pagina
Vanden Bussche, Steven (Rank: 8)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.11317
N-Elo2051
FIDE-ID228699
F-Elo2035
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Schleck, Victor BEL 1549 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Geboers, Jimmy BEL 1867 5.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
3 1 IM Cekro, Ekrem BEL 2388 5.0 W - 1 3.0 0.12 +0.88
4 3 FM Hamblok, Roel BEL 2287 5.5 Z - 0 3.0 0.20 -0.20
5 6      Kuijpers, Domien BEL 1795 3.0 W v 1 4.0 0.81 +0.19
6 2 FM Dardha, Daniel BEL 2343 6.5 Z - 0 4.0 0.15 -0.15
7 6      Bex, Lennert BEL 1940 5.0 W ^ 0 4.0 0.65 -0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2024 34.0 Totaal 4.0 3.59 +0.41
Begin van de pagina
Van Bunderen, Gert (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18686
N-Elo1904
FIDE-ID209023
F-Elo1916
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Laeremans, Louis BEL 1347 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3 FM Dardha, Daniel BEL 2343 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Vervloet, Staf BEL 1633 3.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
4 11      Cornet, Luc BEL 1770 3.5 Z - 1 3.0 0.68 +0.32
5 5      Grecuccio, Nicola BEL 2138 5.0 W - 1 4.0 0.21 +0.79
6 4      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 Z - 0 4.0 0.78 -0.78
7 4      Lagrain, Jan BEL 2151 5.0 W v 0 4.0 0.19 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1866 30.5 Totaal 4.0 3.69 +0.31
Begin van de pagina
Schleck, Victor (Rank: 31)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.99031
N-Elo1549
FIDE-ID208183
F-Elo1688
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Hick, Robby BEL 1277 3.5 W - 1 1.0 0.83 +0.17
3 15      Oger, Daniel BEL 1852 3.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
4 14      Ulburghs, Piet BEL 1696 4.0 W - 1 2.0 0.30 +0.70
5 15      Zilles, Paul BEL 1716 3.5 Z - ½ 2.5 0.28 +0.22
6 13      Van Stiphout, Marc BEL 1680 2.5 W - ½ 3.0 0.32 +0.18
7 14      Govoreanu, Matei BEL 1271 3.0 Z v 1 4.0 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1649 24.0 Totaal 4.0 2.78 +1.22
Begin van de pagina
Steyls, Kristof (Rank: 9)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.48836
N-Elo1988
FIDE-ID233358
F-Elo1939
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Conte, Roberto BEL 1460 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Cornet, Luc BEL 1770 3.5 W - 0 1.0 0.78 -0.78
3 8      Pools, Robert BEL 1689 3.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 6      Cillen, Jeroen BEL 1870 4.0 W - 1 3.0 0.66 +0.34
5 7      Govoreanu, Matei BEL 1271 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3 IM Cekro, Ekrem BEL 2388 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 3 FM Hamblok, Roel BEL 2287 5.5 Z - 0 4.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1819 26.0 Totaal 4.0 4.36 -0.36
Begin van de pagina
Cillen, Jeroen (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1870
FIDE-ID207217
F-Elo1854
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Maas, Willem BEL 1293 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 FM Dardha, Arben BEL 2262 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3 FM Dardha, Daniel BEL 2343 6.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Steyls, Kristof BEL 1988 4.0 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
5 11      Vervloet, Staf BEL 1633 3.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
6 9      Kuijpers, Domien BEL 1795 3.0 Z - 1 4.0 0.60 +0.40
7 5      Grecuccio, Nicola BEL 2138 5.0 W - 0 4.0 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1921 27.0 Totaal 4.0 2.99 +1.01
Begin van de pagina
Ulburghs, Piet (Rank: 24)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1696
FIDE-ID211850
F-Elo1774
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Cekro, Ekrem BEL 2388 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Carmans, Wesley BEL 1699 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Maas, Willem BEL 1293 1.0 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
4 14      Schleck, Victor BEL 1549 4.0 Z - 0 1.0 0.70 -0.70
5 19      Laeremans, Louis BEL 1347 3.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
6 17      Vervloet, Staf BEL 1633 3.0 Z - 1 3.0 0.59 +0.41
7 12      Kuijpers, Domien BEL 1795 3.0 W - 1 4.0 0.36 +0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1672 23.5 Totaal 4.0 4.04 -0.04
Begin van de pagina
Oger, Daniel (Rank: 18)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.83275
N-Elo1852
FIDE-ID263443
F-Elo1830
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Jennis, Sebastiaan BEL 1272 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Grecuccio, Nicola BEL 2138 5.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 15      Schleck, Victor BEL 1549 4.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
4 7      Vanduyfhuys, Daria BEL 1987 4.5 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
5 13      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Bex, Lennert BEL 1940 5.0 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
7 11      Vanduyfhuys, Igor BEL 1689 3.5 W - ½ 3.5 0.72 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1696 27.5 Totaal 3.5 4.28 -0.78
Begin van de pagina
De Smedt, Mark (Rank: 12)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.28240
N-Elo1945
FIDE-ID244899
F-Elo1890
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Marmenout, Sylvain BEL 1402 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 IM Cekro, Ekrem BEL 2388 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Vanduyfhuys, Igor BEL 1689 3.5 W - 1 2.0 0.81 +0.19
4 9      Kuijpers, Domien BEL 1795 3.0 Z - 0 2.0 0.70 -0.70
5 9      Pools, Robert BEL 1689 3.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
6 7      Cornet, Luc BEL 1770 3.5 Z - ½ 3.5 0.73 -0.23
7 7      Geboers, Jimmy BEL 1867 5.0 W - 0 3.5 0.61 -0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1800 25.5 Totaal 3.5 4.66 -1.16
Begin van de pagina
Vanduyfhuys, Igor (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo1689
FIDE-ID246212
F-Elo1430
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Sarrau, Jelle BEL 2359 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Dethier, Krista BEL 1389 3.5 W - 1 1.0 0.85 +0.15
3 10      De Smedt, Mark BEL 1945 3.5 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
4 15      Conte, Fortunato BEL 1404 2.5 W - 1 2.0 0.84 +0.16
5 10      Willen, Ronny BEL 1879 3.0 Z - 1 3.0 0.25 +0.75
6 11      Zilles, Paul BEL 1716 3.5 W - 0 3.0 0.46 -0.46
7 11      Oger, Daniel BEL 1852 3.5 Z v ½ 3.5 0.28 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1792 26.0 Totaal 3.5 2.95 +0.55
Begin van de pagina
Akulova, Alicia (Rank: 21)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1737
FIDE-ID242861
F-Elo1755
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Akulov, Vsevolod BEL 1215 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11 FM Hamblok, Roel BEL 2287 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Govoreanu, Matei BEL 1271 3.0 Z v 0 1.0 0.92 -0.92
4 13      Conte, Roberto BEL 1460 2.0 W - 0 1.0 0.83 -0.83
5 18      Conte, Fortunato BEL 1404 2.5 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
6 16      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 13      Bal, Bert BEL 1627 3.5 Z - ½ 3.5 0.65 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1509 22.0 Totaal 3.5 5.20 -1.70
Begin van de pagina
Cornet, Luc (Rank: 20)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1770
FIDE-ID205494
F-Elo1743
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Akulov, Yaroslav BEL 1233 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Steyls, Kristof BEL 1988 4.0 Z - 1 2.0 0.22 +0.78
3 4      Lagrain, Jan BEL 2151 5.0 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
4 11      Van Bunderen, Gert BEL 1904 4.0 W - 0 2.0 0.32 -0.32
5 14      Conte, Roberto BEL 1460 2.0 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
6 7      De Smedt, Mark BEL 1945 3.5 W - ½ 3.5 0.27 +0.23
7 8 FM Dardha, Arben BEL 2262 4.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1849 24.0 Totaal 3.5 2.76 +0.74
Begin van de pagina
Hick, Robby (Rank: 40)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.12854
N-Elo1277
FIDE-ID236896
F-Elo1318
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Geboers, Jimmy BEL 1867 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Schleck, Victor BEL 1549 4.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
3 20      Marmenout, Sylvain BEL 1402 2.5 W - ½ 0.5 0.33 +0.17
4 21      Jennis, Sebastiaan BEL 1272 2.5 Z - 1 1.5 0.51 +0.49
5 16      Carmans, Wesley BEL 1699 4.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6 20      Drijbooms, Laurent BEL 1443 2.0 Z - 1 2.5 0.28 +0.72
7 16      Van Stiphout, Marc BEL 1680 2.5 Z v 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1558 23.0 Totaal 3.5 1.53 +1.97
Begin van de pagina
Dethier, Krista (Rank: 36)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1389
FIDE-ID233250
F-Elo1411
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Bex, Lennert BEL 1940 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Vanduyfhuys, Igor BEL 1689 3.5 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
3 21      Jennis, Sebastiaan BEL 1272 2.5 W - ½ 0.5 0.66 -0.16
4 22      Maas, Willem BEL 1293 1.0 Z - 1 1.5 0.63 +0.37
5 17      Marmenout, Sylvain BEL 1402 2.5 W v 1 2.5 0.48 +0.52
6 12      Carmans, Wesley BEL 1699 4.5 Z - 0 2.5 0.14 -0.14
7 15      Pools, Robert BEL 1689 3.0 W - 1 3.5 0.15 +0.85
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1569 22.0 Totaal 3.5 2.29 +1.21
Begin van de pagina
Zilles, Paul (Rank: 22)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.47422
N-Elo1716
FIDE-ID205990
F-Elo1752
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Schouteden, Linda BEL 1017 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Akulov, Lev BEL 1982 2.0 Z - 1 2.0 0.18 +0.82
3 5      Grecuccio, Nicola BEL 2138 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Bex, Lennert BEL 1940 5.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
5 15      Schleck, Victor BEL 1549 4.0 W - ½ 2.5 0.72 -0.22
6 11      Vanduyfhuys, Igor BEL 1689 3.5 Z - 1 3.5 0.54 +0.46
7 9      Vanduyfhuys, Daria BEL 1987 4.5 W ^ 0 3.5 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1757 24.0 Totaal 3.5 2.83 +0.67
Begin van de pagina
Bal, Bert (Rank: 30)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.14229
N-Elo1627
FIDE-ID243604
F-Elo1674
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Grecuccio, Nicola BEL 2138 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Jennis, Sebastiaan BEL 1272 2.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 11      Bex, Lennert BEL 1940 5.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 19      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.0 Z - 0 1.0 0.87 -0.87
5 20      Akulov, Yaroslav BEL 1233 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 14      Akulov, Lev BEL 1982 2.0 Z - 1 3.0 0.11 +0.89
7 13      Akulova, Alicia BEL 1737 3.5 W - ½ 3.5 0.35 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1657 22.0 Totaal 3.5 3.36 +0.14
Begin van de pagina
Kuijpers, Domien (Rank: 19)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.71820
N-Elo1795
FIDE-ID225070
F-Elo1874
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Govoreanu, Matei BEL 1271 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Vanduyfhuys, Daria BEL 1987 4.5 W - 0 1.0 0.25 -0.25
3 16      Akulov, Vsevolod BEL 1215 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      De Smedt, Mark BEL 1945 3.5 W - 1 3.0 0.30 +0.70
5 6      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 4.0 Z - 0 3.0 0.19 -0.19
6 9      Cillen, Jeroen BEL 1870 4.0 W - 0 3.0 0.40 -0.40
7 12      Ulburghs, Piet BEL 1696 4.0 Z - 0 3.0 0.64 -0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1719 25.5 Totaal 3.0 3.62 -0.62
Begin van de pagina
Vervloet, Staf (Rank: 29)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.49654
N-Elo1633
FIDE-ID209210
F-Elo1644
Landbel  (bel)
Club(182) Noorderwijk
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Lagrain, Jan BEL 2151 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
3 12      Van Bunderen, Gert BEL 1904 4.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
4 18      Akulov, Vsevolod BEL 1215 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Cillen, Jeroen BEL 1870 4.0 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
6 17      Ulburghs, Piet BEL 1696 4.0 W - 0 2.0 0.41 -0.41
7 17      Jennis, Sebastiaan BEL 1272 2.5 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1630 25.0 Totaal 3.0 3.56 -0.56
Begin van de pagina
Govoreanu, Matei (Rank: 42)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1271
FIDE-ID258059
F-Elo1473
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Kuijpers, Domien BEL 1795 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Drijbooms, Laurent BEL 1443 2.0 Z - 1 1.0 0.27 +0.73
3 17      Akulova, Alicia BEL 1737 3.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 8      Akulov, Lev BEL 1982 2.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 7      Steyls, Kristof BEL 1988 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Geboers, Jimmy BEL 1867 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 14      Schleck, Victor BEL 1549 4.0 W - 0 3.0 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1765 23.5 Totaal 3.0 0.84 +2.16
Begin van de pagina
Willen, Ronny (Rank: 15)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1879
FIDE-ID207470
F-Elo1862
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Lagrain, Jan BEL 2151 5.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
3 13      Conte, Roberto BEL 1460 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4 IM Cekro, Ekrem BEL 2388 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Vanduyfhuys, Igor BEL 1689 3.5 W - 0 2.0 0.75 -0.75
6 15      Akulov, Vsevolod BEL 1215 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Carmans, Wesley BEL 1699 4.5 Z - 0 3.0 0.74 -0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1700 25.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Pools, Robert (Rank: 26)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1689
FIDE-ID207047
F-Elo1686
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 FM Dardha, Daniel BEL 2343 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Laeremans, Louis BEL 1347 3.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
3 8      Steyls, Kristof BEL 1988 4.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 16      Drijbooms, Laurent BEL 1443 2.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
5 9      De Smedt, Mark BEL 1945 3.5 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
6 18      Conte, Roberto BEL 1460 2.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
7 15      Dethier, Krista BEL 1389 3.5 Z - 0 3.0 0.85 -0.85
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1702 24.5 Totaal 3.0 3.75 -0.75
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 38)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo0
FIDE-ID251739
F-Elo1302
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Willen, Ronny BEL 1879 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Vervloet, Staf BEL 1633 3.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
3 23      Schouteden, Linda BEL 1017 0.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
4 19      Bal, Bert BEL 1627 3.5 W - 1 2.0 0.13 +0.87
5 13      Oger, Daniel BEL 1852 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 16      Akulova, Alicia BEL 1737 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 18      Akulov, Lev BEL 1982 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1675 18.5 Totaal 3.0 1.41 +1.59
Begin van de pagina
Laeremans, Louis (Rank: 37)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.13439
N-Elo1347
FIDE-ID217956
F-Elo1349
Landbel  (bel)
Club(182) Noorderwijk
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Bunderen, Gert BEL 1904 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Pools, Robert BEL 1689 3.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
3 22      Akulov, Yaroslav BEL 1233 1.0 Z - 1 1.0 0.66 +0.34
4 17      Van Stiphout, Marc BEL 1680 2.5 W - 0 1.0 0.12 -0.12
5 19      Ulburghs, Piet BEL 1696 4.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
6 22      Maas, Willem BEL 1293 1.0 W - 1 2.0 0.58 +0.42
7 19      Conte, Roberto BEL 1460 2.0 Z - 1 3.0 0.35 +0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1565 17.5 Totaal 3.0 2.02 +0.98
Begin van de pagina
Jennis, Sebastiaan (Rank: 41)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.12428
N-Elo1272
FIDE-ID238481
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Oger, Daniel BEL 1852 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Bal, Bert BEL 1627 3.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 21      Dethier, Krista BEL 1389 3.5 Z - ½ 0.5 0.34 +0.16
4 21      Hick, Robby BEL 1277 3.5 W - 0 0.5 0.49 -0.49
5 22      Kucuktopal, Burak BEL 0 2.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
6 19      Marmenout, Sylvain BEL 1402 2.5 Z - 1 2.5 0.32 +0.68
7 17      Vervloet, Staf BEL 1633 3.0 W - 0 2.5 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1530 22.0 Totaal 2.5 2.36 +0.14
Begin van de pagina
Van Stiphout, Marc (Rank: 28)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.38890
N-Elo1680
FIDE-ID211915
F-Elo1684
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM Dardha, Arben BEL 2262 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Maas, Willem BEL 1293 1.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
3 9      Akulov, Lev BEL 1982 2.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 17      Laeremans, Louis BEL 1347 3.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
5 12      Geboers, Jimmy BEL 1867 5.0 W - 0 2.0 0.26 -0.26
6 13      Schleck, Victor BEL 1549 4.0 Z - ½ 2.5 0.68 -0.18
7 16      Hick, Robby BEL 1277 3.5 W ^ 0 2.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1653 23.0 Totaal 2.5 3.88 -1.38
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 44)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo0
FIDE-ID251747
F-Elo1215
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Akulova, Alicia BEL 1737 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Marmenout, Sylvain BEL 1402 2.5 Z - 1 1.0 0.26 +0.74
3 16      Kuijpers, Domien BEL 1795 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      Vervloet, Staf BEL 1633 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 21      Drijbooms, Laurent BEL 1443 2.0 W - 1 2.0 0.21 +0.79
6 15      Willen, Ronny BEL 1879 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 20      Conte, Fortunato BEL 1404 2.5 Z - ½ 2.5 0.25 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1613 19.5 Totaal 2.5 1.04 +1.46
Begin van de pagina
Marmenout, Sylvain (Rank: 35)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1402
FIDE-ID211478
F-Elo1453
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Smedt, Mark BEL 1945 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Akulov, Vsevolod BEL 1215 2.5 W - 0 0.0 0.74 -0.74
3 20      Hick, Robby BEL 1277 3.5 Z - ½ 0.5 0.67 -0.17
4 20      Kucuktopal, Burak BEL 0 2.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
5 17      Dethier, Krista BEL 1389 3.5 Z - 0 1.5 0.52 -0.52
6 19      Jennis, Sebastiaan BEL 1272 2.5 W - 0 1.5 0.68 -0.68
7 21      Maas, Willem BEL 1293 1.0 Z - 1 2.5 0.65 +0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1398 19.0 Totaal 2.5 4.26 -1.76
Begin van de pagina
Kucuktopal, Burak (Rank: 46)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.21084
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Carmans, Wesley BEL 1699 4.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 12      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 18      Drijbooms, Laurent BEL 1443 2.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
4 20      Marmenout, Sylvain BEL 1402 2.5 Z v 0 0.5 0.08 -0.08
5 22      Jennis, Sebastiaan BEL 1272 2.5 W - 0 0.5 0.08 -0.08
6 23      Schouteden, Linda BEL 1017 0.0 W - 1 1.5 0.08 +0.92
7 22      Akulov, Yaroslav BEL 1233 1.0 Z v 1 2.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1392 17.0 Totaal 2.5 0.56 +1.94
Begin van de pagina
Conte, Fortunato (Rank: 34)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.13773
N-Elo1404
FIDE-ID210919
F-Elo1593
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Akulov, Lev BEL 1982 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Schouteden, Linda BEL 1017 0.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
3 14      Geboers, Jimmy BEL 1867 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Vanduyfhuys, Igor BEL 1689 3.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
5 18      Akulova, Alicia BEL 1737 3.5 W - 0 1.0 0.12 -0.12
6 21      Akulov, Yaroslav BEL 1233 1.0 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
7 20      Akulov, Vsevolod BEL 1215 2.5 W - ½ 2.5 0.75 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1534 17.5 Totaal 2.5 2.83 -0.33
Begin van de pagina
Akulov, Lev (Rank: 11)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1982
FIDE-ID242853
F-Elo1998
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Conte, Fortunato BEL 1404 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Zilles, Paul BEL 1716 3.5 W - 0 1.0 0.82 -0.82
3 9      Van Stiphout, Marc BEL 1680 2.5 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 8      Govoreanu, Matei BEL 1271 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 8      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 Z - 0 2.0 0.85 -0.85
6 14      Bal, Bert BEL 1627 3.5 W ^ 0 2.0 0.89 -0.89
7 18      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1525 22.5 Totaal 2.0 6.17 -4.17
Begin van de pagina
Conte, Roberto (Rank: 32)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.11485
N-Elo1460
FIDE-ID226068
F-Elo1546
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Steyls, Kristof BEL 1988 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Akulov, Yaroslav BEL 1233 1.0 Z - 1 1.0 0.79 +0.21
3 13      Willen, Ronny BEL 1879 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Akulova, Alicia BEL 1737 3.5 Z - 1 2.0 0.17 +0.83
5 14      Cornet, Luc BEL 1770 3.5 W - 0 2.0 0.14 -0.14
6 18      Pools, Robert BEL 1689 3.0 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
7 19      Laeremans, Louis BEL 1347 3.0 W - 0 2.0 0.65 -0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1663 21.0 Totaal 2.0 2.12 -0.12
Begin van de pagina
Drijbooms, Laurent (Rank: 33)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.1902
N-Elo1443
FIDE-ID215929
F-Elo1606
Landbel  (bel)
Club(182) Noorderwijk
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vanduyfhuys, Daria BEL 1987 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Govoreanu, Matei BEL 1271 3.0 W - 0 0.0 0.73 -0.73
3 18      Kucuktopal, Burak BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 16      Pools, Robert BEL 1689 3.0 W ^ 0 1.0 0.19 -0.19
5 21      Akulov, Vsevolod BEL 1215 2.5 Z - 0 1.0 0.79 -0.79
6 20      Hick, Robby BEL 1277 3.5 W - 0 1.0 0.72 -0.72
7 23      Schouteden, Linda BEL 1017 0.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1409 19.0 Totaal 2.0 4.35 -2.35
Begin van de pagina
Akulov, Yaroslav (Rank: 43)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo0
FIDE-ID251755
F-Elo1233
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Cornet, Luc BEL 1770 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Conte, Roberto BEL 1460 2.0 W - 0 0.0 0.21 -0.21
3 22      Laeremans, Louis BEL 1347 3.0 W - 0 0.0 0.34 -0.34
4 23      Schouteden, Linda BEL 1017 0.0 Z - 1 1.0 0.78 +0.22
5 20      Bal, Bert BEL 1627 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 21      Conte, Fortunato BEL 1404 2.5 W - 0 1.0 0.27 -0.27
7 22      Kucuktopal, Burak BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1437 17.0 Totaal 1.0 2.68 -1.68
Begin van de pagina
Maas, Willem (Rank: 39)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.14197
N-Elo1293
FIDE-ID243990
F-Elo1343
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Cillen, Jeroen BEL 1870 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Van Stiphout, Marc BEL 1680 2.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
3 19      Ulburghs, Piet BEL 1696 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 22      Dethier, Krista BEL 1389 3.5 W - 0 0.0 0.37 -0.37
5 23      Schouteden, Linda BEL 1017 0.0 Z ^ 1 1.0 0.83 +0.17
6 22      Laeremans, Louis BEL 1347 3.0 Z - 0 1.0 0.42 -0.42
7 21      Marmenout, Sylvain BEL 1402 2.5 W - 0 1.0 0.35 -0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1485 19.5 Totaal 1.0 2.22 -1.22
Begin van de pagina
Schouteden, Linda (Rank: 45)

Rangschikking46
GeslachtF
Stamnr.19478
N-Elo1017
FIDE-ID259942
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1300

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Zilles, Paul BEL 1716 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Conte, Fortunato BEL 1404 2.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
3 23      Akulov, Vladimir BEL 1302 3.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
4 23      Akulov, Yaroslav BEL 1233 1.0 W - 0 0.0 0.22 -0.22
5