SwarLogo 17de Leopoldburgs Jeugdtoernooi 2018 - stap 2 + stap 3 + stap 4 SwarLogo
713
Organisator: Leopoldburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 09/06/2018 tot 09/06/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Jansen Sander Stap 3 M 2004-05-14 bel 17380 1323 Neerpelt 6.5 1645 21.75 25.5 -
2 Akulov Yaroslav Stap 3 M 2010-01-24 bel 15498 1337 Leopoldsburg 5.0 1423 19.50 24.0 -
3 Govoreanu Matei Stap 3 M 2009-03-12 bel 16824 1308 Westerlo 5.0 1403 17.50 21.0 -
4 Akulov Vsevolod Stap 3 M 2008-07-04 bel 14794 1299 Leopoldsburg 5.0 1387 17.50 16.0 -
5 Van Eester Jef Stap 3 M 2004-05-29 bel 15720 1265 Neerpelt 5.0 1307 16.00 16.0 -
6 Stynen Lisa Stap 3 F 2008-04-22 bel 17059 1133 Heusden 4.0 1351 17.00 18.0 -
7 Eijkenboom Luca-Zsofia Stap 3 F 2006-09-06 bel 16296 1292 Overpelt 4.0 1275 14.00 21.0 -
8 Jeurissen Brent Stap 4 M 2005-06-27 bel 13976 1242 Overpelt 4.0 1282 12.00 15.0 -
9 Robijns Krieke Stap 3 M 2006-07-15 bel 17797 1362 Heusden 4.0 1258 9.00 15.0 -
10 Akulov Vladimir Stap 3 M 2008-07-04 bel 14824 1311 Leopoldsburg 3.5 1268 11.25 19.5 -
11 Jacobs Kiano Stap 2 M 2006-07-13 bel 18001 1086 Heusden 3.0 1150 8.00 10.0 -
12 Cadirgi Emre Stap 2 M 2009-04-19 bel 19394 1150 SLim Houthalen-Oost 3.0 1172 7.00 11.0 -
13 Deferme Lien Stap 2 F 2006-09-22 bel 17992 1096 Heusden 3.0 1164 6.00 12.0 -
14 Van Eester Vic Stap 3 M 2005-10-24 bel 15483 1226 Neerpelt 3.0 1172 6.00 10.0 -
15 Camps Rune Stap 2 M 2007-10-24 bel 16399 1258 Leopoldsburg 3.0 1058 5.00 8.0 -
16 Lehaen Lars Stap 3 M 2009-05-05 bel 16711 1094 Houthalen-Oost 2.0 1066 7.00 8.0 -
17 Saenen Louis Stap 3 M 2011-01-17 bel 18017 1246 Overpelt 2.0 1024 5.00 11.0 -
18 Krugers Alvarez Einar Stap 3 M 2004-09-11 bel 18928 1150 Overpelt 2.0 1055 4.00 7.0 -
19 Camps Senne Stap 2 M 2008-11-29 bel 16407 1076 Leopoldsburg 2.0 1035 3.00 9.0 -
20 Algera Jorden Stap 3 M 2005-09-18 bel 18947 1150 Overpelt 1.0 884 3.00 3.0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Stap 2
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 11 Jacobs Kiano Stap 2 M 2006-07-13 bel 18001 1086 Heusden 3.0 1150 8.00 10.0 -
2 12 Cadirgi Emre Stap 2 M 2009-04-19 bel 19394 1150 SLim Houthalen-Oost 3.0 1172 7.00 11.0 -
3 13 Deferme Lien Stap 2 F 2006-09-22 bel 17992 1096 Heusden 3.0 1164 6.00 12.0 -
4 15 Camps Rune Stap 2 M 2007-10-24 bel 16399 1258 Leopoldsburg 3.0 1058 5.00 8.0 -
5 19 Camps Senne Stap 2 M 2008-11-29 bel 16407 1076 Leopoldsburg 2.0 1035 3.00 9.0 -
Categorie: Stap 3
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Jansen Sander Stap 3 M 2004-05-14 bel 17380 1323 Neerpelt 6.5 1645 21.75 25.5 -
2 2 Akulov Yaroslav Stap 3 M 2010-01-24 bel 15498 1337 Leopoldsburg 5.0 1423 19.50 24.0 -
3 3 Govoreanu Matei Stap 3 M 2009-03-12 bel 16824 1308 Westerlo 5.0 1403 17.50 21.0 -
4 4 Akulov Vsevolod Stap 3 M 2008-07-04 bel 14794 1299 Leopoldsburg 5.0 1387 17.50 16.0 -
5 5 Van Eester Jef Stap 3 M 2004-05-29 bel 15720 1265 Neerpelt 5.0 1307 16.00 16.0 -
6 6 Stynen Lisa Stap 3 F 2008-04-22 bel 17059 1133 Heusden 4.0 1351 17.00 18.0 -
7 7 Eijkenboom Luca-Zsofia Stap 3 F 2006-09-06 bel 16296 1292 Overpelt 4.0 1275 14.00 21.0 -
8 9 Robijns Krieke Stap 3 M 2006-07-15 bel 17797 1362 Heusden 4.0 1258 9.00 15.0 -
9 10 Akulov Vladimir Stap 3 M 2008-07-04 bel 14824 1311 Leopoldsburg 3.5 1268 11.25 19.5 -
10 14 Van Eester Vic Stap 3 M 2005-10-24 bel 15483 1226 Neerpelt 3.0 1172 6.00 10.0 -
11 16 Lehaen Lars Stap 3 M 2009-05-05 bel 16711 1094 Houthalen-Oost 2.0 1066 7.00 8.0 -
12 17 Saenen Louis Stap 3 M 2011-01-17 bel 18017 1246 Overpelt 2.0 1024 5.00 11.0 -
13 18 Krugers Alvarez Einar Stap 3 M 2004-09-11 bel 18928 1150 Overpelt 2.0 1055 4.00 7.0 -
14 20 Algera Jorden Stap 3 M 2005-09-18 bel 18947 1150 Overpelt 1.0 884 3.00 3.0 -
Categorie: Stap 4
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 8 Jeurissen Brent Stap 4 M 2005-06-27 bel 13976 1242 Overpelt 4.0 1282 12.00 15.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
21 Jeurissen Brent 11 (1242) 4.0 1-0 Robijns Krieke 1 (1362) 4.0
22 Akulov Yaroslav 2 (1337) 5.0 1-0 Van Eester Vic 12 (1226) 3.0
23 Algera Jorden 13 (1150) 1.0 0-1 Jansen Sander 3 (1323) 6.5
24 Akulov Vladimir 4 (1311) 3.5 1-0 Krugers Alvarez Einar 14 (1150) 2.0
25 Cadirgi Emre 15 (1150) 3.0 0-1 Govoreanu Matei 5 (1308) 5.0
26 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.0 0-1 Stynen Lisa 16 (1133) 4.0
27 Deferme Lien 17 (1096) 3.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 7 (1292) 4.0
28 Van Eester Jef 8 (1265) 5.0 0-1 Lehaen Lars 18 (1094) 2.0
29 Jacobs Kiano 19 (1086) 3.0 1-0 Camps Rune 9 (1258) 3.0
30 Saenen Louis 10 (1246) 2.0 0-1 Camps Senne 20 (1076) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
21 Stynen Lisa 16 (1133) 4.0 0-1 Akulov Yaroslav 2 (1337) 5.0
22 Jansen Sander 3 (1323) 6.5 1-0 Jeurissen Brent 11 (1242) 4.0
23 Lehaen Lars 18 (1094) 2.0 0-1 Akulov Vladimir 4 (1311) 3.5
24 Govoreanu Matei 5 (1308) 5.0 1-0 Jacobs Kiano 19 (1086) 3.0
25 Eijkenboom Luca-Zsofia 7 (1292) 4.0 1-0 Camps Senne 20 (1076) 2.0
26 Robijns Krieke 1 (1362) 4.0 1-0 Algera Jorden 13 (1150) 1.0
27 Van Eester Vic 12 (1226) 3.0 0-1 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.0
28 Krugers Alvarez Einar 14 (1150) 2.0 0-1 Van Eester Jef 8 (1265) 5.0
29 Camps Rune 9 (1258) 3.0 0-1 Cadirgi Emre 15 (1150) 3.0
30 Deferme Lien 17 (1096) 3.0 0-1 Saenen Louis 10 (1246) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
21 Akulov Yaroslav 2 (1337) 5.0 1-0 Govoreanu Matei 5 (1308) 5.0
22 Akulov Vladimir 4 (1311) 3.5 ½-½ Jansen Sander 3 (1323) 6.5
23 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 7 (1292) 4.0
24 Cadirgi Emre 15 (1150) 3.0 0-1 Robijns Krieke 1 (1362) 4.0
25 Van Eester Jef 8 (1265) 5.0 0-1 Stynen Lisa 16 (1133) 4.0
26 Saenen Louis 10 (1246) 2.0 1-0 Lehaen Lars 18 (1094) 2.0
27 Jeurissen Brent 11 (1242) 4.0 1-0 Jacobs Kiano 19 (1086) 3.0
28 Camps Senne 20 (1076) 2.0 0-1 Camps Rune 9 (1258) 3.0
29 Krugers Alvarez Einar 14 (1150) 2.0 0-1 Van Eester Vic 12 (1226) 3.0
30 Algera Jorden 13 (1150) 1.0 0-1 Deferme Lien 17 (1096) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
21 Eijkenboom Luca-Zsofia 7 (1292) 4.0 0-1 Akulov Yaroslav 2 (1337) 5.0
22 Jansen Sander 3 (1323) 6.5 1-0 Saenen Louis 10 (1246) 2.0
23 Robijns Krieke 1 (1362) 4.0 0-1 Akulov Vladimir 4 (1311) 3.5
24 Govoreanu Matei 5 (1308) 5.0 1-0 Jeurissen Brent 11 (1242) 4.0
25 Stynen Lisa 16 (1133) 4.0 1-0 Van Eester Vic 12 (1226) 3.0
26 Lehaen Lars 18 (1094) 2.0 0-1 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.0
27 Jacobs Kiano 19 (1086) 3.0 0-1 Van Eester Jef 8 (1265) 5.0
28 Camps Rune 9 (1258) 3.0 0-1 Deferme Lien 17 (1096) 3.0
29 Camps Senne 20 (1076) 2.0 0-1 Cadirgi Emre 15 (1150) 3.0
30 Algera Jorden 13 (1150) 1.0 0-1 Krugers Alvarez Einar 14 (1150) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
21 Akulov Yaroslav 2 (1337) 5.0 0-1 Jansen Sander 3 (1323) 6.5
22 Akulov Vladimir 4 (1311) 3.5 0-1 Govoreanu Matei 5 (1308) 5.0
23 Stynen Lisa 16 (1133) 4.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 7 (1292) 4.0
24 Saenen Louis 10 (1246) 2.0 0-1 Robijns Krieke 1 (1362) 4.0
25 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.0 1-0 Jeurissen Brent 11 (1242) 4.0
26 Van Eester Jef 8 (1265) 5.0 1-0 Cadirgi Emre 15 (1150) 3.0
27 Deferme Lien 17 (1096) 3.0 1-0 Lehaen Lars 18 (1094) 2.0
28 Krugers Alvarez Einar 14 (1150) 2.0 1-0 Camps Rune 9 (1258) 3.0
29 Van Eester Vic 12 (1226) 3.0 1-0 Camps Senne 20 (1076) 2.0
30 Jacobs Kiano 19 (1086) 3.0 0-1 Algera Jorden 13 (1150) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
21 Jansen Sander 3 (1323) 6.5 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 7 (1292) 4.0
22 Akulov Vladimir 4 (1311) 3.5 0-1 Akulov Yaroslav 2 (1337) 5.0
23 Govoreanu Matei 5 (1308) 5.0 0-1 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.0
24 Robijns Krieke 1 (1362) 4.0 0-1 Stynen Lisa 16 (1133) 4.0
25 Deferme Lien 17 (1096) 3.0 0-1 Van Eester Jef 8 (1265) 5.0
26 Van Eester Vic 12 (1226) 3.0 1-0 Saenen Louis 10 (1246) 2.0
27 Jeurissen Brent 11 (1242) 4.0 1-0 Krugers Alvarez Einar 14 (1150) 2.0
28 Cadirgi Emre 15 (1150) 3.0 0-1 Jacobs Kiano 19 (1086) 3.0
29 Camps Rune 9 (1258) 3.0 1-0 Lehaen Lars 18 (1094) 2.0
30 Camps Senne 20 (1076) 2.0 1-0 Algera Jorden 13 (1150) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
21 Stynen Lisa 16 (1133) 4.0 0-1 Jansen Sander 3 (1323) 6.5
22 Akulov Yaroslav 2 (1337) 5.0 0-1 Van Eester Jef 8 (1265) 5.0
23 Eijkenboom Luca-Zsofia 7 (1292) 4.0 0-1 Govoreanu Matei 5 (1308) 5.0
24 Akulov Vsevolod 6 (1299) 5.0 1-0 Akulov Vladimir 4 (1311) 3.5
25 Robijns Krieke 1 (1362) 4.0 1-0 Van Eester Vic 12 (1226) 3.0
26 Jeurissen Brent 11 (1242) 4.0 1-0 Deferme Lien 17 (1096) 3.0
27 Saenen Louis 10 (1246) 2.0 0-1 Cadirgi Emre 15 (1150) 3.0
28 Jacobs Kiano 19 (1086) 3.0 1-0 Camps Senne 20 (1076) 2.0
29 Algera Jorden 13 (1150) 1.0 0-1 Camps Rune 9 (1258) 3.0
30 Lehaen Lars 18 (1094) 2.0 1-0 Krugers Alvarez Einar 14 (1150) 2.0
Begin van de pagina

Jansen Sander (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17380
N-Elo1323
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Algera Jorden BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.73 +0.27
2 2      Jeurissen Brent BEL 1242 4.0 W - 1 2.0 0.61 +0.39
3 2      Akulov Vladimir BEL 1311 3.5 Z - ½ 2.5 0.52 -0.02
4 2      Saenen Louis BEL 1246 2.0 W - 1 3.5 0.61 +0.39
5 1      Akulov Yaroslav BEL 1337 5.0 Z v 1 4.5 0.48 +0.52
6 1      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 4.0 W v 1 5.5 0.54 +0.46
7 1      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 Z v 1 6.5 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1244 23.5 Totaal 6.5 4.24 +2.26
Begin van de pagina
Akulov Yaroslav (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1337
FIDE-ID251755
F-Elo1242
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Eester Vic BEL 1226 3.0 W - 1 1.0 0.65 +0.35
2 1      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 1      Govoreanu Matei BEL 1308 5.0 W - 1 3.0 0.54 +0.46
4 1      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 4.0 Z - 1 4.0 0.56 +0.44
5 1      Jansen Sander BEL 1323 6.5 W - 0 4.0 0.52 -0.52
6 2      Akulov Vladimir BEL 1311 3.5 Z v 1 5.0 0.54 +0.46
7 2      Van Eester Jef BEL 1265 5.0 W v 0 5.0 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1265 31.0 Totaal 5.0 4.17 +0.83
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1308
FIDE-ID258059
F-Elo1501
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cadirgi Emre BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.71 +0.29
2 4      Jacobs Kiano BEL 1086 3.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
3 1      Akulov Yaroslav BEL 1337 5.0 Z - 0 2.0 0.46 -0.46
4 4      Jeurissen Brent BEL 1242 4.0 W - 1 3.0 0.59 +0.41
5 2      Akulov Vladimir BEL 1311 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.0 W ^ 0 4.0 0.51 -0.51
7 3      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 4.0 Z v 1 5.0 0.52 +0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1245 27.5 Totaal 5.0 4.07 +0.93
Begin van de pagina
Akulov Vsevolod (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1299
FIDE-ID251747
F-Elo1218
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 W - 0 0.0 0.72 -0.72
2 7      Van Eester Vic BEL 1226 3.0 Z - 1 1.0 0.60 +0.40
3 3      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 4.0 W - 0 1.0 0.51 -0.51
4 6      Lehaen Lars BEL 1094 2.0 Z ^ 1 2.0 0.76 +0.24
5 5      Jeurissen Brent BEL 1242 4.0 W ^ 1 3.0 0.58 +0.42
6 3      Govoreanu Matei BEL 1308 5.0 Z - 1 4.0 0.49 +0.51
7 4      Akulov Vladimir BEL 1311 3.5 W ^ 1 5.0 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1229 25.5 Totaal 5.0 4.14 +0.86
Begin van de pagina
Van Eester Jef (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1265
FIDE-ID252107
F-Elo1068
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Lehaen Lars BEL 1094 2.0 W - 0 0.0 0.73 -0.73
2 8      Krugers Alvarez Einar BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.66 +0.34
3 5      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 W - 0 1.0 0.68 -0.68
4 7      Jacobs Kiano BEL 1086 3.0 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
5 6      Cadirgi Emre BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.66 +0.34
6 5      Deferme Lien BEL 1096 3.0 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
7 2      Akulov Yaroslav BEL 1337 5.0 Z - 1 5.0 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1149 22.0 Totaal 5.0 4.58 +0.42
Begin van de pagina
Stynen Lisa (Rank: 16)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.17059
N-Elo1133
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.0 Z - 1 1.0 0.28 +0.72
2 1      Akulov Yaroslav BEL 1337 5.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 5      Van Eester Jef BEL 1265 5.0 Z - 1 2.0 0.32 +0.68
4 5      Van Eester Vic BEL 1226 3.0 W - 1 3.0 0.37 +0.63
5 3      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 4.0 W v 0 3.0 0.29 -0.29
6 4      Robijns Krieke BEL 1362 4.0 Z v 1 4.0 0.21 +0.79
7 1      Jansen Sander BEL 1323 6.5 W - 0 4.0 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1300 32.5 Totaal 4.0 1.96 +2.04
Begin van de pagina
Eijkenboom Luca-Zsofia (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo1292
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Deferme Lien BEL 1096 3.0 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
2 5      Camps Senne BEL 1076 2.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
3 3      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.0 Z - 1 3.0 0.49 +0.51
4 1      Akulov Yaroslav BEL 1337 5.0 W v 0 3.0 0.44 -0.44
5 3      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 Z v 1 4.0 0.71 +0.29
6 1      Jansen Sander BEL 1323 6.5 Z - 0 4.0 0.46 -0.46
7 3      Govoreanu Matei BEL 1308 5.0 W ^ 0 4.0 0.48 -0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1224 30.5 Totaal 4.0 4.11 -0.11
Begin van de pagina
Jeurissen Brent (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13976
N-Elo1242
FIDE-ID247855
F-Elo1118
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Robijns Krieke BEL 1362 4.0 W - 1 1.0 0.34 +0.66
2 2      Jansen Sander BEL 1323 6.5 Z - 0 1.0 0.39 -0.39
3 7      Jacobs Kiano BEL 1086 3.0 W - 1 2.0 0.71 +0.29
4 4      Govoreanu Matei BEL 1308 5.0 Z - 0 2.0 0.41 -0.41
5 5      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.0 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
6 7      Krugers Alvarez Einar BEL 1150 2.0 W - 1 3.0 0.63 +0.37
7 6      Deferme Lien BEL 1096 3.0 W - 1 4.0 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1232 28.5 Totaal 4.0 3.60 +0.40
Begin van de pagina
Robijns Krieke (Rank: 1)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1362
FIDE-ID257923
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Jeurissen Brent BEL 1242 4.0 Z - 0 0.0 0.66 -0.66
2 6      Algera Jorden BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.77 +0.23
3 4      Cadirgi Emre BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
4 3      Akulov Vladimir BEL 1311 3.5 W - 0 2.0 0.57 -0.57
5 4      Saenen Louis BEL 1246 2.0 Z ^ 1 3.0 0.66 +0.34
6 4      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 W ^ 0 3.0 0.79 -0.79
7 5      Van Eester Vic BEL 1226 3.0 W - 1 4.0 0.68 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1208 20.5 Totaal 4.0 4.90 -0.90
Begin van de pagina
Akulov Vladimir (Rank: 4)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1311
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Krugers Alvarez Einar BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.71 +0.29
2 3      Lehaen Lars BEL 1094 2.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 2      Jansen Sander BEL 1323 6.5 W - ½ 2.5 0.48 +0.02
4 3      Robijns Krieke BEL 1362 4.0 Z - 1 3.5 0.43 +0.57
5 2      Govoreanu Matei BEL 1308 5.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
6 2      Akulov Yaroslav BEL 1337 5.0 W v 0 3.5 0.46 -0.46
7 4      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.0 Z v 0 3.5 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1267 29.5 Totaal 3.5 3.88 -0.38
Begin van de pagina
Jacobs Kiano (Rank: 19)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18001
N-Elo1086
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Camps Rune BEL 1258 3.0 W - 1 1.0 0.27 +0.73
2 4      Govoreanu Matei BEL 1308 5.0 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
3 7      Jeurissen Brent BEL 1242 4.0 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
4 7      Van Eester Jef BEL 1265 5.0 W - 0 1.0 0.27 -0.27
5 10      Algera Jorden BEL 1150 1.0 W - 0 1.0 0.41 -0.41
6 8      Cadirgi Emre BEL 1150 3.0 Z v 1 2.0 0.41 +0.59
7 8      Camps Senne BEL 1076 2.0 W v 1 3.0 0.51 +0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1207 23.0 Totaal 3.0 2.38 +0.62
Begin van de pagina
Cadirgi Emre (Rank: 15)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Govoreanu Matei BEL 1308 5.0 W - 0 0.0 0.29 -0.29
2 9      Camps Rune BEL 1258 3.0 Z - 1 1.0 0.35 +0.65
3 4      Robijns Krieke BEL 1362 4.0 W - 0 1.0 0.23 -0.23
4 9      Camps Senne BEL 1076 2.0 Z - 1 2.0 0.60 +0.40
5 6      Van Eester Jef BEL 1265 5.0 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
6 8      Jacobs Kiano BEL 1086 3.0 W - 0 2.0 0.59 -0.59
7 7      Saenen Louis BEL 1246 2.0 Z v 1 3.0 0.37 +0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1228 24.0 Totaal 3.0 2.77 +0.23
Begin van de pagina
Deferme Lien (Rank: 17)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.17992
N-Elo1096
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 4.0 W - 0 0.0 0.25 -0.25
2 10      Saenen Louis BEL 1246 2.0 W - 0 0.0 0.30 -0.30
3 10      Algera Jorden BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.42 +0.58
4 8      Camps Rune BEL 1258 3.0 Z - 1 2.0 0.29 +0.71
5 7      Lehaen Lars BEL 1094 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Van Eester Jef BEL 1265 5.0 W v 0 3.0 0.28 -0.28
7 6      Jeurissen Brent BEL 1242 4.0 Z v 0 3.0 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1221 21.0 Totaal 3.0 2.34 +0.66
Begin van de pagina
Van Eester Vic (Rank: 12)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo1226
FIDE-ID252115
F-Elo1018
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov Yaroslav BEL 1337 5.0 Z - 0 0.0 0.35 -0.35
2 7      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.0 W - 0 0.0 0.40 -0.40
3 9      Krugers Alvarez Einar BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.60 +0.40
4 5      Stynen Lisa BEL 1133 4.0 Z - 0 1.0 0.63 -0.63
5 9      Camps Senne BEL 1076 2.0 W ^ 1 2.0 0.70 +0.30
6 6      Saenen Louis BEL 1246 2.0 W ^ 1 3.0 0.47 +0.53
7 5      Robijns Krieke BEL 1362 4.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1229 24.0 Totaal 3.0 3.47 -0.47
Begin van de pagina
Camps Rune (Rank: 9)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16399
N-Elo1258
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Jacobs Kiano BEL 1086 3.0 Z - 0 0.0 0.73 -0.73
2 9      Cadirgi Emre BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.65 -0.65
3 8      Camps Senne BEL 1076 2.0 Z - 1 1.0 0.74 +0.26
4 8      Deferme Lien BEL 1096 3.0 W ^ 0 1.0 0.71 -0.71
5 8      Krugers Alvarez Einar BEL 1150 2.0 Z ^ 0 1.0 0.65 -0.65
6 9      Lehaen Lars BEL 1094 2.0 W - 1 2.0 0.72 +0.28
7 9      Algera Jorden BEL 1150 1.0 Z - 1 3.0 0.65 +0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1114 16.0 Totaal 3.0 4.85 -1.85
Begin van de pagina
Lehaen Lars (Rank: 18)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo1094
FIDE-ID254177
F-Elo1289
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van Eester Jef BEL 1265 5.0 Z - 1 1.0 0.27 +0.73
2 3      Akulov Vladimir BEL 1311 3.5 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 6      Saenen Louis BEL 1246 2.0 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
4 6      Akulov Vsevolod BEL 1299 5.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
5 7      Deferme Lien BEL 1096 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 9      Camps Rune BEL 1258 3.0 Z ^ 0 1.0 0.28 -0.28
7 10      Krugers Alvarez Einar BEL 1150 2.0 W ^ 1 2.0 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1232 23.5 Totaal 2.0 2.23 -0.23
Begin van de pagina
Saenen Louis (Rank: 10)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo1246
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Camps Senne BEL 1076 2.0 W - 0 0.0 0.72 -0.72
2 10      Deferme Lien BEL 1096 3.0 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
3 6      Lehaen Lars BEL 1094 2.0 W - 1 2.0 0.70 +0.30
4 2      Jansen Sander BEL 1323 6.5 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
5 4      Robijns Krieke BEL 1362 4.0 W ^ 0 2.0 0.34 -0.34
6 6      Van Eester Vic BEL 1226 3.0 Z ^ 0 2.0 0.53 -0.53
7 7      Cadirgi Emre BEL 1150 3.0 W - 0 2.0 0.63 -0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1189 23.5 Totaal 2.0 4.01 -2.01
Begin van de pagina
Krugers Alvarez Einar (Rank: 14)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.18928
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulov Vladimir BEL 1311 3.5 Z - 0 0.0 0.29 -0.29
2 8      Van Eester Jef BEL 1265 5.0 W - 0 0.0 0.34 -0.34
3 9      Van Eester Vic BEL 1226 3.0 W - 0 0.0 0.40 -0.40
4 10      Algera Jorden BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 8      Camps Rune BEL 1258 3.0 W - 1 2.0 0.35 +0.65
6 7      Jeurissen Brent BEL 1242 4.0 Z - 0 2.0 0.37 -0.37
7 10      Lehaen Lars BEL 1094 2.0 Z - 0 2.0 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1220 21.5 Totaal 2.0 2.83 -0.83
Begin van de pagina
Camps Senne (Rank: 20)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16407
N-Elo1076
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Saenen Louis BEL 1246 2.0 Z - 1 1.0 0.28 +0.72
2 5      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 4.0 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
3 8      Camps Rune BEL 1258 3.0 W - 0 1.0 0.26 -0.26
4 9      Cadirgi Emre BEL 1150 3.0 W v 0 1.0 0.40 -0.40
5 9      Van Eester Vic BEL 1226 3.0 Z v 0 1.0 0.30 -0.30
6 10      Algera Jorden BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.40 +0.60
7 8      Jacobs Kiano BEL 1086 3.0 Z - 0 2.0 0.49 -0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1201 19.0 Totaal 2.0 2.35 -0.35
Begin van de pagina
Algera Jorden (Rank: 13)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.18947
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Jansen Sander BEL 1323 6.5 W - 0 0.0 0.27 -0.27
2 6      Robijns Krieke BEL 1362 4.0 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
3 10      Deferme Lien BEL 1096 3.0 W - 0 0.0 0.58 -0.58
4 10      Krugers Alvarez Einar BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 10      Jacobs Kiano BEL 1086 3.0 Z - 1 1.0 0.59 +0.41
6 10      Camps Senne BEL 1076 2.0 Z ^ 0 1.0 0.60 -0.60
7 9      Camps Rune BEL 1258 3.0 W ^ 0 1.0 0.35 -0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1193 23.5 Totaal 1.0 3.12 -2.12
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Jansen Sander 3 1323 1645 6.5 20 Z 1 8 W 1 10 Z ½ 17 W 1 2 Z 1 7 W 1 6 Z 1 21.75 25.5 -
2 Akulov Yaroslav 2 1337 1423 5.0 14 W 1 6 Z 1 3 W 1 7 Z 1 1 W 0 10 Z 1 5 W 0 19.50 24.0 -
3 Govoreanu Matei 5 1308 1403 5.0 12 Z 1 11 W 1 2 Z 0 8 W 1 10 Z 1 4 W 0 7 Z 1 17.50 21.0 -
4 Akulov Vsevolod 6 1299 1387 5.0 6 W 0 14 Z 1 7 W 0 16 Z 1 8 W 1 3 Z 1 10 W 1 17.50 16.0 -
5 Van Eester Jef 8 1265 1307 5.0 16 W 0 18 Z 1 6 W 0 11 Z 1 12 W 1 13 Z 1 2 Z 1 16.00 16.0 -
6 Stynen Lisa 16 1133 1351 4.0 4 Z 1 2 W 0 5 Z 1 14 W 1 7 W 0 9 Z 1 1 W 0 17.00 18.0 -
7 Eijkenboom Luca-Zsofia 7 1292 1275 4.0 13 Z 1 19 W 1 4 Z 1 2 W 0 6 Z 1 1 Z 0 3 W 0 14.00 21.0 -
8 Jeurissen Brent 11 1242 1282 4.0 9 W 1 1 Z 0 11 W 1 3 Z 0 4 Z 0 18 W 1 13 W 1 12.00 15.0 -
9 Robijns Krieke 1 1362 1258 4.0 8 Z 0 20 W 1 12 Z 1 10 W 0 17 Z 1 6 W 0 14 W 1 9.00 15.0 -
10 Akulov Vladimir 4 1311 1268 3.5 18 W 1 16 Z 1 1 W ½ 9 Z 1 3 W 0 2 W 0 4 Z 0 11.25 19.5 -
11 Jacobs Kiano 19 1086 1150 3.0 15 W 1 3 Z 0 8 Z 0 5 W 0 20 W 0 12 Z 1 19 W 1 8.00 10.0 -
12 Cadirgi Emre 15 1150 1172 3.0 3 W 0 15 Z 1 9 W 0 19 Z 1 5 Z 0 11 W 0 17 Z 1 7.00 11.0 -
13 Deferme Lien 17 1096 1164 3.0 7 W 0 17 W 0 20 Z 1 15 Z 1 16 W 1 5 W 0 8 Z 0 6.00 12.0 -
14 Van Eester Vic 12 1226 1172 3.0 2 Z 0 4 W 0 18 Z 1 6 Z 0 19 W 1 17 W 1 9 Z 0 6.00 10.0 -
15 Camps Rune 9 1258 1058 3.0 11 Z 0 12 W 0 19 Z 1 13 W 0 18 Z 0 16 W 1 20 Z 1 5.00 8.0 -
16 Lehaen Lars 18 1094 1066 2.0 5 Z 1 10 W 0 17 Z 0 4 W 0 13 Z 0 15 Z 0 18 W 1 7.00 8.0 -
17 Saenen Louis 10 1246 1024 2.0 19 W 0 13 Z 1 16 W 1 1 Z 0 9 W 0 14 Z 0 12 W 0 5.00 11.0 -
18 Krugers Alvarez Einar 14 1150 1055 2.0 10 Z 0 5 W 0 14 W 0 20 Z 1 15 W 1 8 Z 0 16 Z 0 4.00 7.0 -
19 Camps Senne 20 1076 1035 2.0 17 Z 1 7 Z 0 15 W 0 12 W 0 14 Z 0 20 W 1 11 Z 0 3.00 9.0 -
20 Algera Jorden 13 1150 884 1.0 1 W 0 9 Z 0 13 W 0 18 W 0 11 Z 1 19 Z 0 15 W 0 3.00 3.0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.86 2018/05/21 (©) GMA 2015 Build : 2018/06/09 19:25