SwarLogo 17de Leopoldburgs Jeugdtoernooi 2018 - stap 1 SwarLogo
713
Organisator: Leopoldburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 09/06/2018 tot 09/06/2018
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Dubois Sebastiaan Stap 1 M 2007-05-08 bel 19004 1303 SLim Bilzen 7.0 1933 25.00 28.0 -
2 Hermans Thibaut Stap 1 M 2003-10-27 bel 19006 1219 SLim Bilzen 5.0 1333 19.25 21.0 -
3 Musiek Yvar Stap 1 M 2009-01-22 bel 19007 1154 SLim Runkst 4.5 1265 12.50 17.5 -
4 Demirel Talha Stap 1 M 2006-07-20 bel 18004 1150 Heusden 4.5 1257 11.75 18.5 -
5 Nysen Maxima Stap 1 F 2006-08-30 bel 19005 1122 SLim Bilzen 4.0 1208 13.00 17.0 -
6 Cadirgi Arda Stap 1 M 2011-05-19 bel 19395 1150 SLim Houthalen-Oost 4.0 1158 12.25 14.5 -
7 Janssen Arno Stap 1 M 2007-05-16 bel 17999 1198 Heusden 4.0 1156 9.50 13.0 -
8 Deferme Brecht Stap 1 M 2008-08-31 bel 17993 983 Heusden 3.5 1101 8.50 15.0 0.5
9 Quinten Rune Stap 1 M 2008-11-30 bel 18634 1118 De Zandkorrel Hechtel 3.5 1055 6.00 11.0 0.5
10 Engelen Arne Stap 1 M 2006-11-22 bel 18003 1150 Heusden 3.0 1097 8.25 15.5 -
11 Vdovychenko Victoria Stap 1 F 2009-01-18 bel 19591 1150 SLim Runkst 3.0 1009 6.50 14.0 -
12 Goesku Emre Stap 1 M 2008-01-01 bel 17998 1150 Heusden 2.0 855 2.00 6.0 -
13 Mernier Paul Stap 1 M 2011-06-25 bel 18109 1082 Neerpelt 1.0 345 2.00 5.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
11 Dubois Sebastiaan 1 (1303) 7.0 1-0 Goesku Emre 7 (1150) 2.0
12 Cadirgi Arda 8 (1150) 4.0 0-1 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
13 Janssen Arno 3 (1198) 4.0 0-1 Engelen Arne 9 (1150) 3.0
14 Nysen Maxima 10 (1122) 4.0 1-0 Musiek Yvar 4 (1154) 4.5
15 Vdovychenko Victoria 5 (1150) 3.0 1-0 Quinten Rune 11 (1118) 3.5
16 Mernier Paul 12 (1082) 1.0 0-1 Demirel Talha 6 (1150) 4.5
  Deferme Brecht 13 (983) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
11 Demirel Talha 6 (1150) 4.5 0-1 Dubois Sebastiaan 1 (1303) 7.0
12 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0 1-0 Nysen Maxima 10 (1122) 4.0
13 Deferme Brecht 13 (983) 3.5 1-0 Vdovychenko Victoria 5 (1150) 3.0
14 Engelen Arne 9 (1150) 3.0 ½-½ Cadirgi Arda 8 (1150) 4.0
15 Goesku Emre 7 (1150) 2.0 0-1 Janssen Arno 3 (1198) 4.0
16 Musiek Yvar 4 (1154) 4.5 1-0 Mernier Paul 12 (1082) 1.0
  Quinten Rune 11 (1118) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
11 Dubois Sebastiaan 1 (1303) 7.0 1-0 Deferme Brecht 13 (983) 3.5
12 Engelen Arne 9 (1150) 3.0 ½-½ Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
13 Janssen Arno 3 (1198) 4.0 0-1 Demirel Talha 6 (1150) 4.5
14 Quinten Rune 11 (1118) 3.5 0-1 Musiek Yvar 4 (1154) 4.5
15 Vdovychenko Victoria 5 (1150) 3.0 0-1 Nysen Maxima 10 (1122) 4.0
16 Cadirgi Arda 8 (1150) 4.0 1-0 Goesku Emre 7 (1150) 2.0
  Mernier Paul 12 (1082) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
11 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0 0-1 Dubois Sebastiaan 1 (1303) 7.0
12 Engelen Arne 9 (1150) 3.0 0-1 Musiek Yvar 4 (1154) 4.5
13 Demirel Talha 6 (1150) 4.5 1-0 Deferme Brecht 13 (983) 3.5
14 Nysen Maxima 10 (1122) 4.0 0-1 Cadirgi Arda 8 (1150) 4.0
15 Quinten Rune 11 (1118) 3.5 0-1 Janssen Arno 3 (1198) 4.0
16 Mernier Paul 12 (1082) 1.0 0-1 Vdovychenko Victoria 5 (1150) 3.0
  Goesku Emre 7 (1150) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
11 Musiek Yvar 4 (1154) 4.5 0-1 Dubois Sebastiaan 1 (1303) 7.0
12 Cadirgi Arda 8 (1150) 4.0 ½-½ Demirel Talha 6 (1150) 4.5
13 Janssen Arno 3 (1198) 4.0 0-1 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0
14 Deferme Brecht 13 (983) 3.5 0-1 Nysen Maxima 10 (1122) 4.0
15 Mernier Paul 12 (1082) 1.0 0-1 Engelen Arne 9 (1150) 3.0
16 Goesku Emre 7 (1150) 2.0 0-1 Quinten Rune 11 (1118) 3.5
  Vdovychenko Victoria 5 (1150) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
11 Dubois Sebastiaan 1 (1303) 7.0 1-0 Vdovychenko Victoria 5 (1150) 3.0
12 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0 1-0 Demirel Talha 6 (1150) 4.5
13 Musiek Yvar 4 (1154) 4.5 1-0 Cadirgi Arda 8 (1150) 4.0
14 Nysen Maxima 10 (1122) 4.0 1-0 Engelen Arne 9 (1150) 3.0
15 Quinten Rune 11 (1118) 3.5 ½-½ Deferme Brecht 13 (983) 3.5
16 Goesku Emre 7 (1150) 2.0 1-0 Mernier Paul 12 (1082) 1.0
  Janssen Arno 3 (1198) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (09/06/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
11 Dubois Sebastiaan 1 (1303) 7.0 1-0 Nysen Maxima 10 (1122) 4.0
12 Hermans Thibaut 2 (1219) 5.0 ½-½ Musiek Yvar 4 (1154) 4.5
13 Demirel Talha 6 (1150) 4.5 1-0 Engelen Arne 9 (1150) 3.0
14 Vdovychenko Victoria 5 (1150) 3.0 0-1 Janssen Arno 3 (1198) 4.0
15 Deferme Brecht 13 (983) 3.5 1-0 Goesku Emre 7 (1150) 2.0
16 Mernier Paul 12 (1082) 1.0 0-1 Quinten Rune 11 (1118) 3.5
  Cadirgi Arda 8 (1150) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina

Dubois Sebastiaan (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19004
N-Elo1303
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Goesku Emre BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.70 +0.30
2 1      Demirel Talha BEL 1150 4.5 Z - 1 2.0 0.70 +0.30
3 1      Deferme Brecht BEL 983 3.5 W - 1 3.0 0.87 +0.13
4 1      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 Z - 1 4.0 0.62 +0.38
5 1      Musiek Yvar BEL 1154 4.5 Z v 1 5.0 0.70 +0.30
6 1      Vdovychenko Victoria BEL 1150 3.0 W v 1 6.0 0.70 +0.30
7 1      Nysen Maxima BEL 1122 4.0 W v 1 7.0 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1132 26.5 Totaal 7.0 5.03 +1.97
Begin van de pagina
Hermans Thibaut (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19006
N-Elo1219
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.60 +0.40
2 2      Nysen Maxima BEL 1122 4.0 W - 1 2.0 0.63 +0.37
3 2      Engelen Arne BEL 1150 3.0 Z - ½ 2.5 0.60 -0.10
4 1      Dubois Sebastiaan BEL 1303 7.0 W v 0 2.5 0.38 -0.38
5 3      Janssen Arno BEL 1198 4.0 Z v 1 3.5 0.53 +0.47
6 2      Demirel Talha BEL 1150 4.5 W v 1 4.5 0.60 +0.40
7 2      Musiek Yvar BEL 1154 4.5 W v ½ 5.0 0.59 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1175 31.0 Totaal 5.0 3.93 +1.07
Begin van de pagina
Musiek Yvar (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19007
N-Elo1154
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Nysen Maxima BEL 1122 4.0 Z - 0 0.0 0.54 -0.54
2 6      Mernier Paul BEL 1082 1.0 W - 1 1.0 0.60 +0.40
3 4      Quinten Rune BEL 1118 3.5 Z - 1 2.0 0.55 +0.45
4 2      Engelen Arne BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.51 +0.49
5 1      Dubois Sebastiaan BEL 1303 7.0 W - 0 3.0 0.30 -0.30
6 3      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W ^ 1 4.0 0.51 +0.49
7 2      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 Z ^ ½ 4.5 0.41 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1163 27.5 Totaal 4.5 3.42 +1.08
Begin van de pagina
Demirel Talha (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.18004
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mernier Paul BEL 1082 1.0 Z - 1 1.0 0.59 +0.41
2 1      Dubois Sebastiaan BEL 1303 7.0 W - 0 1.0 0.30 -0.30
3 3      Janssen Arno BEL 1198 4.0 Z - 1 2.0 0.43 +0.57
4 3      Deferme Brecht BEL 983 3.5 W - 1 3.0 0.72 +0.28
5 2      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 2      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 Z v 0 3.5 0.40 -0.40
7 3      Engelen Arne BEL 1150 3.0 W v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 27.5 Totaal 4.5 3.44 +1.06
Begin van de pagina
Nysen Maxima (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.19005
N-Elo1122
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musiek Yvar BEL 1154 4.5 W - 1 1.0 0.46 +0.54
2 2      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 Z - 0 1.0 0.37 -0.37
3 5      Vdovychenko Victoria BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.46 +0.54
4 4      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.46 -0.46
5 4      Deferme Brecht BEL 983 3.5 Z v 1 3.0 0.69 +0.31
6 4      Engelen Arne BEL 1150 3.0 W v 1 4.0 0.46 +0.54
7 1      Dubois Sebastiaan BEL 1303 7.0 Z - 0 4.0 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1158 30.0 Totaal 4.0 3.16 +0.84
Begin van de pagina
Cadirgi Arda (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19395
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 W - 0 0.0 0.40 -0.40
2 4      Engelen Arne BEL 1150 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 6      Goesku Emre BEL 1150 2.0 W ^ 1 1.5 0.50 +0.50
4 4      Nysen Maxima BEL 1122 4.0 Z v 1 2.5 0.54 +0.46
5 2      Demirel Talha BEL 1150 4.5 W v ½ 3.0 0.50 +0.00
6 3      Musiek Yvar BEL 1154 4.5 Z ^ 0 3.0 0.49 -0.49
7        Bye           1 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1157 23.0 Totaal 4.0 2.93 +0.07
Begin van de pagina
Janssen Arno (Rank: 3)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17999
N-Elo1198
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Engelen Arne BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.57 -0.57
2 5      Goesku Emre BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
3 3      Demirel Talha BEL 1150 4.5 W - 0 1.0 0.57 -0.57
4 5      Quinten Rune BEL 1118 3.5 Z - 1 2.0 0.61 +0.39
5 3      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 W - 0 2.0 0.47 -0.47
6        Bye           1 3.0    
7 4      Vdovychenko Victoria BEL 1150 3.0 Z v 1 4.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1156 21.0 Totaal 4.0 3.36 -0.36
Begin van de pagina
Deferme Brecht (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17993
N-Elo983
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Vdovychenko Victoria BEL 1150 3.0 W v 1 2.0 0.28 +0.72
3 1      Dubois Sebastiaan BEL 1303 7.0 Z v 0 2.0 0.13 -0.13
4 3      Demirel Talha BEL 1150 4.5 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
5 4      Nysen Maxima BEL 1122 4.0 W - 0 2.0 0.31 -0.31
6 5      Quinten Rune BEL 1118 3.5 Z - ½ 2.5 0.32 +0.18
7 5      Goesku Emre BEL 1150 2.0 W - 1 3.5 0.28 +0.72
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1165 24.0 Totaal 3.5 1.60 +0.90
Begin van de pagina
Quinten Rune (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18634
N-Elo1118
Landbel  (bel)
Club(750) De Zandkorrel Hechtel
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vdovychenko Victoria BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.46 -0.46
2        Bye           1 1.0    
3 4      Musiek Yvar BEL 1154 4.5 W v 0 1.0 0.45 -0.45
4 5      Janssen Arno BEL 1198 4.0 W v 0 1.0 0.39 -0.39
5 6      Goesku Emre BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.46 +0.54
6 5      Deferme Brecht BEL 983 3.5 W - ½ 2.5 0.68 -0.18
7 6      Mernier Paul BEL 1082 1.0 Z - 1 3.5 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1119 18.0 Totaal 3.5 2.99 -0.49
Begin van de pagina
Engelen Arne (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18003
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Janssen Arno BEL 1198 4.0 Z - 1 1.0 0.43 +0.57
2 4      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 2      Hermans Thibaut BEL 1219 5.0 W v ½ 2.0 0.40 +0.10
4 2      Musiek Yvar BEL 1154 4.5 W v 0 2.0 0.49 -0.49
5 5      Mernier Paul BEL 1082 1.0 Z ^ 1 3.0 0.59 +0.41
6 4      Nysen Maxima BEL 1122 4.0 Z v 0 3.0 0.54 -0.54
7 3      Demirel Talha BEL 1150 4.5 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1153 27.0 Totaal 3.0 3.45 -0.45
Begin van de pagina
Vdovychenko Victoria (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.19591
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Quinten Rune BEL 1118 3.5 W - 1 1.0 0.54 +0.46
2 3      Deferme Brecht BEL 983 3.5 Z - 0 1.0 0.72 -0.72
3 5      Nysen Maxima BEL 1122 4.0 W - 0 1.0 0.54 -0.54
4 6      Mernier Paul BEL 1082 1.0 Z - 1 2.0 0.59 +0.41
5        Bye           1 3.0    
6 1      Dubois Sebastiaan BEL 1303 7.0 Z v 0 3.0 0.30 -0.30
7 4      Janssen Arno BEL 1198 4.0 W v 0 3.0 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1134 23.0 Totaal 3.0 3.12 -1.12
Begin van de pagina
Goesku Emre (Rank: 7)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17998
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dubois Sebastiaan BEL 1303 7.0 Z - 0 0.0 0.30 -0.30
2 5      Janssen Arno BEL 1198 4.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
3 6      Cadirgi Arda BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 6      Quinten Rune BEL 1118 3.5 W v 0 1.0 0.54 -0.54
6 6      Mernier Paul BEL 1082 1.0 W v 1 2.0 0.59 +0.41
7 5      Deferme Brecht BEL 983 3.5 Z - 0 2.0 0.72 -0.72
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1139 23.0 Totaal 2.0 3.08 -2.08
Begin van de pagina
Mernier Paul (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.18109
N-Elo1082
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Demirel Talha BEL 1150 4.5 W - 0 0.0 0.41 -0.41
2 6      Musiek Yvar BEL 1154 4.5 Z - 0 0.0 0.40 -0.40
3        Bye           1 1.0    
4 6      Vdovychenko Victoria BEL 1150 3.0 W v 0 1.0 0.41 -0.41
5 5      Engelen Arne BEL 1150 3.0 W v 0 1.0 0.41 -0.41
6 6      Goesku Emre BEL 1150 2.0 Z ^ 0 1.0 0.41 -0.41
7 6      Quinten Rune BEL 1118 3.5 W ^ 0 1.0 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1145 20.5 Totaal 1.0 2.49 -2.49
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Dubois Sebastiaan 1 1303 1933 7.0 12 W 1 4 Z 1 8 W 1 2 Z 1 3 Z 1 11 W 1 5 W 1 25.00 28.0 -
2 Hermans Thibaut 2 1219 1333 5.0 6 Z 1 5 W 1 10 Z ½ 1 W 0 7 Z 1 4 W 1 3 W ½ 19.25 21.0 -
3 Musiek Yvar 4 1154 1265 4.5 5 Z 0 13 W 1 9 Z 1 10 Z 1 1 W 0 6 W 1 2 Z ½ 12.50 17.5 -
4 Demirel Talha 6 1150 1257 4.5 13 Z 1 1 W 0 7 Z 1 8 W 1 6 Z ½ 2 Z 0 10 W 1 11.75 18.5 -
5 Nysen Maxima 10 1122 1208 4.0 3 W 1 2 Z 0 11 Z 1 6 W 0 8 Z 1 10 W 1 1 Z 0 13.00 17.0 -
6 Cadirgi Arda 8 1150 1158 4.0 2 W 0 10 Z ½ 12 W 1 5 Z 1 4 W ½ 3 Z 0 B1 12.25 14.5 -
7 Janssen Arno 3 1198 1156 4.0 10 W 0 12 Z 1 4 W 0 9 Z 1 2 W 0 B1 11 Z 1 9.50 13.0 -
8 Deferme Brecht 13 983 1101 3.5 B1 11 W 1 1 Z 0 4 Z 0 5 W 0 9 Z ½ 12 W 1 8.50 15.0 0.5
9 Quinten Rune 11 1118 1055 3.5 11 Z 0 B1 3 W 0 7 W 0 12 Z 1 8 W ½ 13 Z 1 6.00 11.0 0.5
10 Engelen Arne 9 1150 1097 3.0 7 Z 1 6 W ½ 2 W ½ 3 W 0 13 Z 1 5 Z 0 4 Z 0 8.25 15.5 -
11 Vdovychenko Victoria 5 1150 1009 3.0 9 W 1 8 Z 0 5 W 0 13 Z 1 B1 1 Z 0 7 W 0 6.50 14.0 -
12 Goesku Emre 7 1150 855 2.0 1 Z 0 7 W 0 6 Z 0 B1 9 W 0 13 W 1 8 Z 0 2.00 6.0 -
13 Mernier Paul 12 1082 345 1.0 4 W 0 3 Z 0 B1 11 W 0 10 W 0 12 Z 0 9 W 0 2.00 5.0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.86 2018/05/21 (©) GMA 2015 Build : 2018/06/09 19:24