SwarLogo 15de Landens Rapidtoernooi SwarLogo
712
Organisator: Schaakvereniging Landen
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 11/08/2019 tot 11/08/2019
Scheidingssystemen: SB, AROct, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 Reyes Quesada, Yunior -2100 1979 Houthalen-Oost 7.0 2653 32.00 1880 28.0
2 Fogel, Pierre +2100 2100 Landen 5.5 2045 24.00 1843 21.5
3 Geboers, Jimmy -2100 1907 Lommel 5.5 2077 20.75 1892 22.5
4 Lombart, Philippe -2100 1837 Brussels Chess Club 5.0 1995 19.50 1904 24.0
5 Steyls, Kristof -2100 1939 Hasselt 4.5 1991 18.25 1925 22.5
6 Carcan, Stephane -2100 1878 Landen 4.5 1905 17.25 1843 19.5
7 Lehaen, Frank -2100 1895 Houthalen-Oost 4.5 1908 16.25 1833 20.5
8 Dooms, Stefan -2100 1858 Landen 4.5 1862 16.00 1805 18.5
9 Winkels, Marcel -2100 2002 Voerendaal 4.5 1912 13.75 1831 17.5
10 Weiss, Philippe -1800 1557 KSK47 Eynatten 4.5 1731 13.00 1786 14.0
11 Tutenel, Erik -1800 1711 Landen 4.0 1872 17.00 1866 15.5
12 Ydo, Pim -2100 1956 The Netherlands 4.0 1850 13.50 1819 19.5
13 Kocur, Marc -2100 1865 Genk 4.0 1754 12.75 1781 17.5
14 Vandecan, Michel -2100 1813 Landen 4.0 1689 12.50 1677 13.5
15 Piron, Jean-Marie -1800 1714 Marche-en-Famenne 4.0 1823 12.00 1915 16.0
16 Carmans, Wesley -1800 1691 Heusden 4.0 1831 12.00 1850 16.5
17 Mesotten, Raf -2100 1844 Landen 4.0 1760 11.50 1755 16.0
18 Pierle, Willem -1800 1735 Landen 4.0 1820 11.25 1835 18.0
19 Snyers, Antoine -1800 1671 Landen 4.0 1605 10.25 1665 13.0
20 Oger, Daniel -2100 1830 Namur-Echecs 3.5 1738 11.50 1790 15.5
21 Esser, Juergen -2100 1825 KSK47 Eynatten 3.5 1717 11.25 1766 17.5
22 Reenaers, Johan -1800 1728 Hasselt 3.5 1593 7.75 1792 14.5
23 Conard, Jose -1800 1564 Landen 3.5 1655 7.75 1737 12.5
24 Donaldson, Larry -1500 1493 Eisden 3.5 1627 7.75 1716 13.5
25 Ceyssens Benjamin -1500 0 Landen 3.0 1480 7.50 1664 11.0
26 Van Stiphout, Marc -1800 1648 Overpelt 3.0 1466 5.50 1718 11.0
27 Oostenbach, Ronny -1500 1317 Landen 3.0 1392 5.00 1708 6.0
28 Bosman, Luc -1800 1523 Landen 3.0 1565 5.00 1706 9.0
29 Peters, Nathalie -1500 1354 KSK47 Eynatten 3.0 1351 4.50 1510 8.5
30 Fryns, Patrick -2100 1856 KSK47 Eynatten 2.5 1514 8.00 1652 11.5
31 Paulus, Werner -1800 1687 KSK47 Eynatten 2.5 1439 5.50 1701 9.0
32 Haselhuhn, Oskar -1500 1081 KSK47 Eynatten 2.5 1248 5.50 1577 8.5
33 Desauw, Alfons -1800 1645 KSK47 Eynatten 2.5 1598 3.75 1785 12.0
34 Hermens, Juergen -1500 1366 KSK47 Eynatten 2.5 1206 2.50 1498 5.5
35 Lehaen, Lars -1500 1289 Houthalen-Oost 2.0 1439 7.50 1681 10.5
36 Ulburghs, Piet -1800 1774 Heusden 2.0 1440 4.00 1624 11.0
37 Bigi, Ernesto -1500 1309 Eisden 2.0 1206 3.50 1653 7.0
38 van der Broeck, Louis -1500 0 KSK47 Eynatten 2.0 1191 3.50 1573 8.0
39 Schouteden, Linda -1500 983 Overpelt 1.0 442 1.50 1567 4.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2100
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 2 Fogel, Pierre +2100 2100 Landen 5.5 2045 24.00 1843 21.5
Categorie: -2100
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 1 Reyes Quesada, Yunior -2100 1979 Houthalen-Oost 7.0 2653 32.00 1880 28.0
2 3 Geboers, Jimmy -2100 1907 Lommel 5.5 2077 20.75 1892 22.5
3 4 Lombart, Philippe -2100 1837 Brussels Chess Club 5.0 1995 19.50 1904 24.0
4 5 Steyls, Kristof -2100 1939 Hasselt 4.5 1991 18.25 1925 22.5
5 6 Carcan, Stephane -2100 1878 Landen 4.5 1905 17.25 1843 19.5
6 7 Lehaen, Frank -2100 1895 Houthalen-Oost 4.5 1908 16.25 1833 20.5
7 8 Dooms, Stefan -2100 1858 Landen 4.5 1862 16.00 1805 18.5
8 9 Winkels, Marcel -2100 2002 Voerendaal 4.5 1912 13.75 1831 17.5
9 12 Ydo, Pim -2100 1956 The Netherlands 4.0 1850 13.50 1819 19.5
10 13 Kocur, Marc -2100 1865 Genk 4.0 1754 12.75 1781 17.5
11 14 Vandecan, Michel -2100 1813 Landen 4.0 1689 12.50 1677 13.5
12 17 Mesotten, Raf -2100 1844 Landen 4.0 1760 11.50 1755 16.0
13 20 Oger, Daniel -2100 1830 Namur-Echecs 3.5 1738 11.50 1790 15.5
14 21 Esser, Juergen -2100 1825 KSK47 Eynatten 3.5 1717 11.25 1766 17.5
15 30 Fryns, Patrick -2100 1856 KSK47 Eynatten 2.5 1514 8.00 1652 11.5
Categorie: -1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 10 Weiss, Philippe -1800 1557 KSK47 Eynatten 4.5 1731 13.00 1786 14.0
2 11 Tutenel, Erik -1800 1711 Landen 4.0 1872 17.00 1866 15.5
3 15 Piron, Jean-Marie -1800 1714 Marche-en-Famenne 4.0 1823 12.00 1915 16.0
4 16 Carmans, Wesley -1800 1691 Heusden 4.0 1831 12.00 1850 16.5
5 18 Pierle, Willem -1800 1735 Landen 4.0 1820 11.25 1835 18.0
6 19 Snyers, Antoine -1800 1671 Landen 4.0 1605 10.25 1665 13.0
7 22 Reenaers, Johan -1800 1728 Hasselt 3.5 1593 7.75 1792 14.5
8 23 Conard, Jose -1800 1564 Landen 3.5 1655 7.75 1737 12.5
9 26 Van Stiphout, Marc -1800 1648 Overpelt 3.0 1466 5.50 1718 11.0
10 28 Bosman, Luc -1800 1523 Landen 3.0 1565 5.00 1706 9.0
11 31 Paulus, Werner -1800 1687 KSK47 Eynatten 2.5 1439 5.50 1701 9.0
12 33 Desauw, Alfons -1800 1645 KSK47 Eynatten 2.5 1598 3.75 1785 12.0
13 36 Ulburghs, Piet -1800 1774 Heusden 2.0 1440 4.00 1624 11.0
Categorie: -1500
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 24 Donaldson, Larry -1500 1493 Eisden 3.5 1627 7.75 1716 13.5
2 25 Ceyssens Benjamin -1500 0 Landen 3.0 1480 7.50 1664 11.0
3 27 Oostenbach, Ronny -1500 1317 Landen 3.0 1392 5.00 1708 6.0
4 29 Peters, Nathalie -1500 1354 KSK47 Eynatten 3.0 1351 4.50 1510 8.5
5 32 Haselhuhn, Oskar -1500 1081 KSK47 Eynatten 2.5 1248 5.50 1577 8.5
6 34 Hermens, Juergen -1500 1366 KSK47 Eynatten 2.5 1206 2.50 1498 5.5
7 35 Lehaen, Lars -1500 1289 Houthalen-Oost 2.0 1439 7.50 1681 10.5
8 37 Bigi, Ernesto -1500 1309 Eisden 2.0 1206 3.50 1653 7.0
9 38 van der Broeck, Louis -1500 0 KSK47 Eynatten 2.0 1191 3.50 1573 8.0
10 39 Schouteden, Linda -1500 983 Overpelt 1.0 442 1.50 1567 4.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Piron, Jean-Marie 0.0 (1714) 0-1 Fogel, Pierre 0.0 (2100)
2 Winkels, Marcel 0.0 (2002) 1-0 Tutenel, Erik 0.0 (1711)
3 Carmans, Wesley 0.0 (1691) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 0.0 (1979)
4 Ydo, Pim 0.0 (1956) 1-0 Paulus, Werner 0.0 (1687)
5 Snyers, Antoine 0.0 (1671) 0-1 Steyls, Kristof 0.0 (1939)
6 Geboers, Jimmy 0.0 (1907) 1-0 Van Stiphout, Marc 0.0 (1648)
7 Desauw, Alfons 0.0 (1645) 0-1 Lehaen, Frank 0.0 (1895)
8 Carcan, Stephane 0.0 (1878) 1-0 Conard, Jose 0.0 (1564)
9 Weiss, Philippe 0.0 (1557) 0-1 Kocur, Marc 0.0 (1865)
10 Dooms, Stefan 0.0 (1858) 1-0 Bosman, Luc 0.0 (1523)
11 Donaldson, Larry 0.0 (1493) ½-½ Fryns, Patrick 0.0 (1856)
12 Mesotten, Raf 0.0 (1844) 1-0 Hermens, Juergen 0.0 (1366)
13 Peters, Nathalie 0.0 (1354) 0-1 Lombart, Philippe 0.0 (1837)
14 Oger, Daniel 0.0 (1830) 1-0 Oostenbach, Ronny 0.0 (1317)
15 Bigi, Ernesto 0.0 (1309) 0-1 Esser, Juergen 0.0 (1825)
16 Vandecan, Michel 0.0 (1813) 0-1 Lehaen, Lars 0.0 (1289)
17 Haselhuhn, Oskar 0.0 (1081) 0-1 Ulburghs, Piet 0.0 (1774)
18 Pierle, Willem 0.0 (1735) 1-0 Schouteden, Linda 0.0 (983)
19 Ceyssens Benjamin 0.0 (0) 0-1 Reenaers, Johan 0.0 (1728)
  van der Broeck, Louis 0.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Fogel, Pierre 1.0 (2100) 1-0 Dooms, Stefan 1.0 (1858)
2 Lombart, Philippe 1.0 (1837) 1-0 Winkels, Marcel 1.0 (2002)
3 Reyes Quesada, Yunior 1.0 (1979) 1-0 Mesotten, Raf 1.0 (1844)
4 Esser, Juergen 1.0 (1825) 0-1 Ydo, Pim 1.0 (1956)
5 Steyls, Kristof 1.0 (1939) 1-0 Oger, Daniel 1.0 (1830)
6 Ulburghs, Piet 1.0 (1774) 0-1 Geboers, Jimmy 1.0 (1907)
7 Lehaen, Frank 1.0 (1895) 1-0 Pierle, Willem 1.0 (1735)
8 Reenaers, Johan 1.0 (1728) 0-1 Carcan, Stephane 1.0 (1878)
9 Kocur, Marc 1.0 (1865) 1-0 van der Broeck, Louis 1.0 (0)
10 Lehaen, Lars 1.0 (1289) 0-1 Donaldson, Larry 0.5 (1493)
11 Fryns, Patrick 0.5 (1856) ½-½ Vandecan, Michel 0.0 (1813)
12 Bosman, Luc 0.0 (1523) 0-1 Piron, Jean-Marie 0.0 (1714)
13 Tutenel, Erik 0.0 (1711) 1-0 Weiss, Philippe 0.0 (1557)
14 Hermens, Juergen 0.0 (1366) 0-1 Carmans, Wesley 0.0 (1691)
15 Paulus, Werner 0.0 (1687) 1-0 Peters, Nathalie 0.0 (1354)
16 Oostenbach, Ronny 0.0 (1317) 0-1 Snyers, Antoine 0.0 (1671)
17 Van Stiphout, Marc 0.0 (1648) 1-0 Bigi, Ernesto 0.0 (1309)
18 Schouteden, Linda 0.0 (983) 0-1 Desauw, Alfons 0.0 (1645)
19 Conard, Jose 0.0 (1564) 1-0 Haselhuhn, Oskar 0.0 (1081)
  Ceyssens Benjamin 0.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Geboers, Jimmy 2.0 (1907) 1-0 Fogel, Pierre 2.0 (2100)
2 Lehaen, Frank 2.0 (1895) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 2.0 (1979)
3 Ydo, Pim 2.0 (1956) 1-0 Kocur, Marc 2.0 (1865)
4 Carcan, Stephane 2.0 (1878) ½-½ Steyls, Kristof 2.0 (1939)
5 Donaldson, Larry 1.5 (1493) 0-1 Lombart, Philippe 2.0 (1837)
6 Winkels, Marcel 1.0 (2002) 1-0 Paulus, Werner 1.0 (1687)
7 Dooms, Stefan 1.0 (1858) ½-½ Tutenel, Erik 1.0 (1711)
8 Carmans, Wesley 1.0 (1691) 1-0 Fryns, Patrick 1.0 (1856)
9 Mesotten, Raf 1.0 (1844) 1-0 Van Stiphout, Marc 1.0 (1648)
10 Oger, Daniel 1.0 (1830) 1-0 Conard, Jose 1.0 (1564)
11 Snyers, Antoine 1.0 (1671) 0-1 Esser, Juergen 1.0 (1825)
12 Desauw, Alfons 1.0 (1645) 1-0 Ulburghs, Piet 1.0 (1774)
13 Pierle, Willem 1.0 (1735) 1-0 Lehaen, Lars 1.0 (1289)
14 van der Broeck, Louis 1.0 (0) 0-1 Reenaers, Johan 1.0 (1728)
15 Piron, Jean-Marie 1.0 (1714) 1-0 Ceyssens Benjamin 1.0 (0)
16 Vandecan, Michel 0.5 (1813) 1-0 Bosman, Luc 0.0 (1523)
17 Weiss, Philippe 0.0 (1557) 1-0 Oostenbach, Ronny 0.0 (1317)
18 Bigi, Ernesto 0.0 (1309) 1-0 Hermens, Juergen 0.0 (1366)
19 Peters, Nathalie 0.0 (1354) 1-0 Schouteden, Linda 0.0 (983)
  Haselhuhn, Oskar 0.0 (1081) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Reyes Quesada, Yunior 3.0 (1979) 1-0 Geboers, Jimmy 3.0 (1907)
2 Lombart, Philippe 3.0 (1837) 1-0 Ydo, Pim 3.0 (1956)
3 Steyls, Kristof 2.5 (1939) 1-0 Winkels, Marcel 2.0 (2002)
4 Fogel, Pierre 2.0 (2100) 1-0 Carcan, Stephane 2.5 (1878)
5 Reenaers, Johan 2.0 (1728) 0-1 Lehaen, Frank 2.0 (1895)
6 Kocur, Marc 2.0 (1865) 0-1 Pierle, Willem 2.0 (1735)
7 Piron, Jean-Marie 2.0 (1714) 1-0 Mesotten, Raf 2.0 (1844)
8 Carmans, Wesley 2.0 (1691) 1-0 Oger, Daniel 2.0 (1830)
9 Esser, Juergen 2.0 (1825) 1-0 Desauw, Alfons 2.0 (1645)
10 Donaldson, Larry 1.5 (1493) 0-1 Dooms, Stefan 1.5 (1858)
11 Tutenel, Erik 1.5 (1711) 1-0 Vandecan, Michel 1.5 (1813)
12 Fryns, Patrick 1.0 (1856) 1-0 Peters, Nathalie 1.0 (1354)
13 Ulburghs, Piet 1.0 (1774) 1-0 Bigi, Ernesto 1.0 (1309)
14 Paulus, Werner 1.0 (1687) ½-½ Haselhuhn, Oskar 1.0 (1081)
15 Lehaen, Lars 1.0 (1289) ½-½ Snyers, Antoine 1.0 (1671)
16 Van Stiphout, Marc 1.0 (1648) 1-0 van der Broeck, Louis 1.0 (0)
17 Ceyssens Benjamin 1.0 (0) 0-1 Weiss, Philippe 1.0 (1557)
18 Conard, Jose 1.0 (1564) 1-0 Hermens, Juergen 0.0 (1366)
19 Bosman, Luc 0.0 (1523) 1-0 Oostenbach, Ronny 0.0 (1317)
  Schouteden, Linda 0.0 (983) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Lombart, Philippe 4.0 (1837) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 4.0 (1979)
2 Ydo, Pim 3.0 (1956) 0-1 Steyls, Kristof 3.5 (1939)
3 Pierle, Willem 3.0 (1735) ½-½ Fogel, Pierre 3.0 (2100)
4 Geboers, Jimmy 3.0 (1907) ½-½ Esser, Juergen 3.0 (1825)
5 Lehaen, Frank 3.0 (1895) 1-0 Piron, Jean-Marie 3.0 (1714)
6 Dooms, Stefan 2.5 (1858) 1-0 Carmans, Wesley 3.0 (1691)
7 Carcan, Stephane 2.5 (1878) ½-½ Tutenel, Erik 2.5 (1711)
8 Winkels, Marcel 2.0 (2002) 1-0 Ulburghs, Piet 2.0 (1774)
9 Desauw, Alfons 2.0 (1645) 0-1 Kocur, Marc 2.0 (1865)
10 Weiss, Philippe 2.0 (1557) 1-0 Fryns, Patrick 2.0 (1856)
11 Mesotten, Raf 2.0 (1844) 1-0 Conard, Jose 2.0 (1564)
12 Oger, Daniel 2.0 (1830) 1-0 Reenaers, Johan 2.0 (1728)
13 Vandecan, Michel 1.5 (1813) 1-0 Van Stiphout, Marc 2.0 (1648)
14 Snyers, Antoine 1.5 (1671) 1-0 Paulus, Werner 1.5 (1687)
15 Haselhuhn, Oskar 1.5 (1081) 0-1 Donaldson, Larry 1.5 (1493)
16 Peters, Nathalie 1.0 (1354) ½-½ Lehaen, Lars 1.5 (1289)
17 Schouteden, Linda 1.0 (983) 0-1 Bosman, Luc 1.0 (1523)
18 Bigi, Ernesto 1.0 (1309) 0-1 Ceyssens Benjamin 1.0 (0)
19 Oostenbach, Ronny 0.0 (1317) 1-0 van der Broeck, Louis 1.0 (0)
  Hermens, Juergen 0.0 (1366) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Reyes Quesada, Yunior 5.0 (1979) 1-0 Steyls, Kristof 4.5 (1939)
2 Lehaen, Frank 4.0 (1895) 0-1 Lombart, Philippe 4.0 (1837)
3 Pierle, Willem 3.5 (1735) 0-1 Geboers, Jimmy 3.5 (1907)
4 Esser, Juergen 3.5 (1825) 0-1 Dooms, Stefan 3.5 (1858)
5 Fogel, Pierre 3.5 (2100) 1-0 Mesotten, Raf 3.0 (1844)
6 Oger, Daniel 3.0 (1830) 0-1 Winkels, Marcel 3.0 (2002)
7 Tutenel, Erik 3.0 (1711) ½-½ Ydo, Pim 3.0 (1956)
8 Piron, Jean-Marie 3.0 (1714) 0-1 Carcan, Stephane 3.0 (1878)
9 Kocur, Marc 3.0 (1865) ½-½ Carmans, Wesley 3.0 (1691)
10 Snyers, Antoine 2.5 (1671) ½-½ Weiss, Philippe 3.0 (1557)
11 Donaldson, Larry 2.5 (1493) 0-1 Vandecan, Michel 2.5 (1813)
12 Fryns, Patrick 2.0 (1856) ½-½ Desauw, Alfons 2.0 (1645)
13 Ulburghs, Piet 2.0 (1774) 0-1 Conard, Jose 2.0 (1564)
14 Reenaers, Johan 2.0 (1728) 1-0 Lehaen, Lars 2.0 (1289)
15 Van Stiphout, Marc 2.0 (1648) 0-1 Ceyssens Benjamin 2.0 (0)
16 Bosman, Luc 2.0 (1523) 1-0 Paulus, Werner 1.5 (1687)
17 Haselhuhn, Oskar 1.5 (1081) ½-½ Peters, Nathalie 1.5 (1354)
18 Hermens, Juergen 1.0 (1366) 1-0 Schouteden, Linda 1.0 (983)
19 van der Broeck, Louis 1.0 (0) 0-1 Bigi, Ernesto 1.0 (1309)
  Oostenbach, Ronny 1.0 (1317) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dooms, Stefan 4.5 (1858) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 6.0 (1979)
2 Lombart, Philippe 5.0 (1837) 0-1 Fogel, Pierre 4.5 (2100)
3 Steyls, Kristof 4.5 (1939) 0-1 Geboers, Jimmy 4.5 (1907)
4 Winkels, Marcel 4.0 (2002) ½-½ Lehaen, Frank 4.0 (1895)
5 Carcan, Stephane 4.0 (1878) ½-½ Kocur, Marc 3.5 (1865)
6 Ydo, Pim 3.5 (1956) ½-½ Pierle, Willem 3.5 (1735)
7 Weiss, Philippe 3.5 (1557) 1-0 Esser, Juergen 3.5 (1825)
8 Carmans, Wesley 3.5 (1691) ½-½ Tutenel, Erik 3.5 (1711)
9 Vandecan, Michel 3.5 (1813) ½-½ Oger, Daniel 3.0 (1830)
10 Mesotten, Raf 3.0 (1844) 1-0 Bosman, Luc 3.0 (1523)
11 Conard, Jose 3.0 (1564) ½-½ Reenaers, Johan 3.0 (1728)
12 Ceyssens Benjamin 3.0 (0) 0-1 Snyers, Antoine 3.0 (1671)
13 Fryns, Patrick 2.5 (1856) 0-1 Piron, Jean-Marie 3.0 (1714)
14 Desauw, Alfons 2.5 (1645) 0-1 Donaldson, Larry 2.5 (1493)
15 Oostenbach, Ronny 2.0 (1317) 1-0 Ulburghs, Piet 2.0 (1774)
16 Lehaen, Lars 2.0 (1289) 0-1 Van Stiphout, Marc 2.0 (1648)
17 Hermens, Juergen 2.0 (1366) ½-½ Haselhuhn, Oskar 2.0 (1081)
18 Peters, Nathalie 2.0 (1354) 1-0 Bigi, Ernesto 2.0 (1309)
19 Schouteden, Linda 1.0 (983) 0-1 van der Broeck, Louis 1.0 (0)
  Paulus, Werner 1.5 (1687) 1 Bye    
Begin van de pagina

Reyes Quesada, Yunior (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14989
N-Elo2023
FIDE-ID3506762
F-Elo1979
Landcub  (cub)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Carmans, Wesley BEL 1691 4.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
2 3      Mesotten, Raf BEL 1844 4.0 W - 1 2.0 0.68 +0.32
3 2      Lehaen, Frank BEL 1895 4.5 Z - 1 3.0 0.62 +0.38
4 1      Geboers, Jimmy BEL 1907 5.5 W - 1 4.0 0.60 +0.40
5 1      Lombart, Philippe BEL 1837 5.0 Z - 1 5.0 0.69 +0.31
6 1      Steyls, Kristof BEL 1939 4.5 W - 1 6.0 0.56 +0.44
7 1      Dooms, Stefan BEL 1858 4.5 Z v 1 7.0 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1853 32.0 Totaal 7.0 4.65 +2.35
Begin van de pagina
Fogel, Pierre (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.56359
N-Elo2103
FIDE-ID207357
F-Elo2100
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Piron, Jean-Marie BEL 1714 4.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 1      Dooms, Stefan BEL 1858 4.5 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 1      Geboers, Jimmy BEL 1907 5.5 Z - 0 2.0 0.75 -0.75
4 4      Carcan, Stephane BEL 1878 4.5 W - 1 3.0 0.78 +0.22
5 3      Pierle, Willem BEL 1735 4.0 Z ^ ½ 3.5 0.90 -0.40
6 5      Mesotten, Raf BEL 1844 4.0 W - 1 4.5 0.81 +0.19
7 2      Lombart, Philippe BEL 1837 5.0 Z v 1 5.5 0.82 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1824 31.5 Totaal 5.5 5.77 -0.27
Begin van de pagina
Geboers, Jimmy (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1833
FIDE-ID262919
F-Elo1907
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Stiphout, Marc BEL 1648 3.0 W - 1 1.0 0.82 +0.18
2 6      Ulburghs, Piet BEL 1774 2.0 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
3 1      Fogel, Pierre BEL 2100 5.5 W - 1 3.0 0.25 +0.75
4 1      Reyes Quesada, Yunior CUB 1979 7.0 Z - 0 3.0 0.40 -0.40
5 4      Esser, Juergen BEL 1825 3.5 W - ½ 3.5 0.61 -0.11
6 3      Pierle, Willem BEL 1735 4.0 Z - 1 4.5 0.73 +0.27
7 3      Steyls, Kristof BEL 1939 4.5 Z - 1 5.5 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1857 29.5 Totaal 5.5 3.95 +1.55
Begin van de pagina
Lombart, Philippe (Rank: 13)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.41831
N-Elo1847
FIDE-ID202789
F-Elo1837
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Peters, Nathalie BEL 1354 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Winkels, Marcel NED 2002 4.5 W - 1 2.0 0.28 +0.72
3 5      Donaldson, Larry BEL 1493 3.5 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
4 2      Ydo, Pim NED 1956 4.0 W v 1 4.0 0.34 +0.66
5 1      Reyes Quesada, Yunior CUB 1979 7.0 W - 0 4.0 0.31 -0.31
6 2      Lehaen, Frank BEL 1895 4.5 Z - 1 5.0 0.42 +0.58
7 2      Fogel, Pierre BEL 2100 5.5 W - 0 5.0 0.18 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1825 32.0 Totaal 5.0 3.33 +1.67
Begin van de pagina
Steyls, Kristof (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.48836
N-Elo1998
FIDE-ID233358
F-Elo1939
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Snyers, Antoine BEL 1671 4.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 5      Oger, Daniel BEL 1830 3.5 W - 1 2.0 0.65 +0.35
3 4      Carcan, Stephane BEL 1878 4.5 Z - ½ 2.5 0.58 -0.08
4 3      Winkels, Marcel NED 2002 4.5 W - 1 3.5 0.41 +0.59
5 2      Ydo, Pim NED 1956 4.0 Z v 1 4.5 0.48 +0.52
6 1      Reyes Quesada, Yunior CUB 1979 7.0 Z v 0 4.5 0.44 -0.44
7 3      Geboers, Jimmy BEL 1907 5.5 W ^ 0 4.5 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1889 33.0 Totaal 4.5 3.93 +0.57
Begin van de pagina
Carcan, Stephane (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.55603
N-Elo1966
FIDE-ID208230
F-Elo1878
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Conard, Jose BEL 1564 3.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 8      Reenaers, Johan BEL 1728 3.5 Z - 1 2.0 0.70 +0.30
3 4      Steyls, Kristof BEL 1939 4.5 W - ½ 2.5 0.42 +0.08
4 4      Fogel, Pierre BEL 2100 5.5 Z - 0 2.5 0.22 -0.22
5 7      Tutenel, Erik BEL 1711 4.0 W v ½ 3.0 0.72 -0.22
6 8      Piron, Jean-Marie BEL 1714 4.0 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
7 5      Kocur, Marc BEL 1865 4.0 W - ½ 4.5 0.52 -0.02
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1803 29.0 Totaal 4.5 4.16 +0.34
Begin van de pagina
Lehaen, Frank (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.39535
N-Elo1930
FIDE-ID206741
F-Elo1895
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Desauw, Alfons BEL 1645 2.5 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
2 7      Pierle, Willem BEL 1735 4.0 W - 1 2.0 0.71 +0.29
3 2      Reyes Quesada, Yunior CUB 1979 7.0 W - 0 2.0 0.38 -0.38
4 5      Reenaers, Johan BEL 1728 3.5 Z - 1 3.0 0.72 +0.28
5 5      Piron, Jean-Marie BEL 1714 4.0 W - 1 4.0 0.74 +0.26
6 2      Lombart, Philippe BEL 1837 5.0 W - 0 4.0 0.58 -0.58
7 4      Winkels, Marcel NED 2002 4.5 Z - ½ 4.5 0.35 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1805 30.5 Totaal 4.5 4.29 +0.21
Begin van de pagina
Dooms, Stefan (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.1848
N-Elo1858
FIDE-ID210986
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Bosman, Luc BEL 1523 3.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 1      Fogel, Pierre BEL 2100 5.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 7      Tutenel, Erik BEL 1711 4.0 W - ½ 1.5 0.70 -0.20
4 10      Donaldson, Larry BEL 1493 3.5 Z - 1 2.5 0.90 +0.10
5 6      Carmans, Wesley BEL 1691 4.0 W - 1 3.5 0.72 +0.28
6 4      Esser, Juergen BEL 1825 3.5 Z ^ 1 4.5 0.55 +0.45
7 1      Reyes Quesada, Yunior CUB 1979 7.0 W - 0 4.5 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1760 30.5 Totaal 4.5 4.29 +0.21
Begin van de pagina
Winkels, Marcel (Rank: 2)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.12351
N-Elo1981
FIDE-ID1003887
F-Elo2002
Landned  (ned)
Club(1933) Voerendaal
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Tutenel, Erik BEL 1711 4.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
2 2      Lombart, Philippe BEL 1837 5.0 Z - 0 1.0 0.72 -0.72
3 6      Paulus, Werner BEL 1687 2.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
4 3      Steyls, Kristof BEL 1939 4.5 Z - 0 2.0 0.59 -0.59
5 8      Ulburghs, Piet BEL 1774 2.0 W ^ 1 3.0 0.79 +0.21
6 6      Oger, Daniel BEL 1830 3.5 Z - 1 4.0 0.73 +0.27
7 4      Lehaen, Frank BEL 1895 4.5 W - ½ 4.5 0.65 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1810 26.0 Totaal 4.5 5.19 -0.69
Begin van de pagina
Weiss, Philippe (Rank: 28)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.99791
N-Elo1558
FIDE-ID250350
F-Elo1557
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Kocur, Marc BEL 1865 4.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
2 13      Tutenel, Erik BEL 1711 4.0 Z - 0 0.0 0.29 -0.29
3 17      Oostenbach, Ronny BEL 1317 3.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
4 17      Ceyssens Benjamin BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Fryns, Patrick BEL 1856 2.5 W - 1 3.0 0.15 +0.85
6 10      Snyers, Antoine BEL 1671 4.0 Z - ½ 3.5 0.34 +0.16
7 7      Esser, Juergen BEL 1825 3.5 W v 1 4.5 0.17 +0.83
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1707 24.0 Totaal 4.5 2.81 +1.69
Begin van de pagina
Tutenel, Erik (Rank: 21)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.56278
N-Elo1773
FIDE-ID210498
F-Elo1711
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Winkels, Marcel NED 2002 4.5 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
2 13      Weiss, Philippe BEL 1557 4.5 W - 1 1.0 0.71 +0.29
3 7      Dooms, Stefan BEL 1858 4.5 Z - ½ 1.5 0.30 +0.20
4 11      Vandecan, Michel BEL 1813 4.0 W - 1 2.5 0.36 +0.64
5 7      Carcan, Stephane BEL 1878 4.5 Z - ½ 3.0 0.28 +0.22
6 7      Ydo, Pim NED 1956 4.0 W - ½ 3.5 0.20 +0.30
7 8      Carmans, Wesley BEL 1691 4.0 Z - ½ 4.0 0.53 -0.03
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1822 30.0 Totaal 4.0 2.53 +1.47
Begin van de pagina
Ydo, Pim (Rank: 4)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.18955
N-Elo1994
FIDE-ID1003038
F-Elo1956
Landned  (ned)
Club(50202) The Netherlands
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Paulus, Werner BEL 1687 2.5 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 4      Esser, Juergen BEL 1825 3.5 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
3 3      Kocur, Marc BEL 1865 4.0 W - 1 3.0 0.62 +0.38
4 2      Lombart, Philippe BEL 1837 5.0 Z - 0 3.0 0.66 -0.66
5 2      Steyls, Kristof BEL 1939 4.5 W - 0 3.0 0.52 -0.52
6 7      Tutenel, Erik BEL 1711 4.0 Z ^ ½ 3.5 0.80 -0.30
7 6      Pierle, Willem BEL 1735 4.0 W - ½ 4.0 0.78 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1799 27.5 Totaal 4.0 4.89 -0.89
Begin van de pagina
Kocur, Marc (Rank: 9)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.3778
N-Elo1881
FIDE-ID205036
F-Elo1865
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Weiss, Philippe BEL 1557 4.5 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 9      van der Broeck, Louis BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Ydo, Pim NED 1956 4.0 Z - 0 2.0 0.38 -0.38
4 6      Pierle, Willem BEL 1735 4.0 W - 0 2.0 0.68 -0.68
5 9      Desauw, Alfons BEL 1645 2.5 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
6 9      Carmans, Wesley BEL 1691 4.0 W - ½ 3.5 0.73 -0.23
7 5      Carcan, Stephane BEL 1878 4.5 Z - ½ 4.0 0.48 +0.02
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1743 25.5 Totaal 4.0 4.83 -0.83
Begin van de pagina
Vandecan, Michel (Rank: 16)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1839
FIDE-ID206709
F-Elo1813
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Lehaen, Lars BEL 1289 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Fryns, Patrick BEL 1856 2.5 Z - ½ 0.5 0.44 +0.06
3 16      Bosman, Luc BEL 1523 3.0 W ^ 1 1.5 0.84 +0.16
4 11      Tutenel, Erik BEL 1711 4.0 Z v 0 1.5 0.64 -0.64
5 13      Van Stiphout, Marc BEL 1648 3.0 W - 1 2.5 0.72 +0.28
6 11      Donaldson, Larry BEL 1493 3.5 Z ^ 1 3.5 0.87 +0.13
7 9      Oger, Daniel BEL 1830 3.5 W - ½ 4.0 0.48 +0.02
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1621 21.5 Totaal 4.0 4.91 -0.91
Begin van de pagina
Piron, Jean-Marie (Rank: 20)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.65722
N-Elo1740
FIDE-ID260371
F-Elo1714
Landbel  (bel)
Club(810) Marche-en-Famenne
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Fogel, Pierre BEL 2100 5.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 12      Bosman, Luc BEL 1523 3.0 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
3 15      Ceyssens Benjamin BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Mesotten, Raf BEL 1844 4.0 W - 1 3.0 0.32 +0.68
5 5      Lehaen, Frank BEL 1895 4.5 Z - 0 3.0 0.26 -0.26
6 8      Carcan, Stephane BEL 1878 4.5 W - 0 3.0 0.28 -0.28
7 13      Fryns, Patrick BEL 1856 2.5 Z - 1 4.0 0.31 +0.69
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1849 27.0 Totaal 4.0 2.93 +1.07
Begin van de pagina
Carmans, Wesley (Rank: 22)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1688
FIDE-ID229237
F-Elo1691
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Reyes Quesada, Yunior CUB 1979 7.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
2 14      Hermens, Juergen BEL 1366 2.5 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
3 8      Fryns, Patrick BEL 1856 2.5 W - 1 2.0 0.28 +0.72
4 8      Oger, Daniel BEL 1830 3.5 W - 1 3.0 0.31 +0.69
5 6      Dooms, Stefan BEL 1858 4.5 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
6 9      Kocur, Marc BEL 1865 4.0 Z v ½ 3.5 0.27 +0.23
7 8      Tutenel, Erik BEL 1711 4.0 W - ½ 4.0 0.47 +0.03
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1780 28.0 Totaal 4.0 2.64 +1.36
Begin van de pagina
Mesotten, Raf (Rank: 12)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.12908
N-Elo1808
FIDE-ID238716
F-Elo1844
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Hermens, Juergen BEL 1366 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Reyes Quesada, Yunior CUB 1979 7.0 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
3 9      Van Stiphout, Marc BEL 1648 3.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
4 7      Piron, Jean-Marie BEL 1714 4.0 Z - 0 2.0 0.68 -0.68
5 11      Conard, Jose BEL 1564 3.5 W - 1 3.0 0.84 +0.16
6 5      Fogel, Pierre BEL 2100 5.5 Z - 0 3.0 0.19 -0.19
7 10      Bosman, Luc BEL 1523 3.0 W ^ 1 4.0 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1699 28.5 Totaal 4.0 4.57 -0.57
Begin van de pagina
Pierle, Willem (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14893
N-Elo1824
FIDE-ID211605
F-Elo1735
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Lehaen, Frank BEL 1895 4.5 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
3 13      Lehaen, Lars BEL 1289 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Kocur, Marc BEL 1865 4.0 Z - 1 3.0 0.32 +0.68
5 3      Fogel, Pierre BEL 2100 5.5 W - ½ 3.5 0.10 +0.40
6 3      Geboers, Jimmy BEL 1907 5.5 W - 0 3.5 0.27 -0.27
7 6      Ydo, Pim NED 1956 4.0 Z - ½ 4.0 0.22 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1713 26.5 Totaal 4.0 3.04 +0.96
Begin van de pagina
Snyers, Antoine (Rank: 24)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.14530
N-Elo1622
FIDE-ID245097
F-Elo1671
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Steyls, Kristof BEL 1939 4.5 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 16      Oostenbach, Ronny BEL 1317 3.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 11      Esser, Juergen BEL 1825 3.5 W - 0 1.0 0.29 -0.29
4 15      Lehaen, Lars BEL 1289 2.0 Z - ½ 1.5 0.91 -0.41
5 14      Paulus, Werner BEL 1687 2.5 W - 1 2.5 0.48 +0.52
6 10      Weiss, Philippe BEL 1557 4.5 W - ½ 3.0 0.66 -0.16
7 12      Ceyssens Benjamin BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1602 23.0 Totaal 4.0 4.32 -0.32
Begin van de pagina
Oger, Daniel (Rank: 14)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.83275
N-Elo1850
FIDE-ID263443
F-Elo1830
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Oostenbach, Ronny BEL 1317 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Steyls, Kristof BEL 1939 4.5 Z - 0 1.0 0.35 -0.35
3 10      Conard, Jose BEL 1564 3.5 W - 1 2.0 0.82 +0.18
4 8      Carmans, Wesley BEL 1691 4.0 Z - 0 2.0 0.69 -0.69
5 12      Reenaers, Johan BEL 1728 3.5 W - 1 3.0 0.64 +0.36
6 6      Winkels, Marcel NED 2002 4.5 W - 0 3.0 0.27 -0.27
7 9      Vandecan, Michel BEL 1813 4.0 Z - ½ 3.5 0.52 -0.02
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1722 27.0 Totaal 3.5 4.21 -0.71
Begin van de pagina
Esser, Juergen (Rank: 15)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.95019
N-Elo1792
FIDE-ID229733
F-Elo1825
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Bigi, Ernesto BEL 1309 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Ydo, Pim NED 1956 4.0 W - 0 1.0 0.32 -0.32
3 11      Snyers, Antoine BEL 1671 4.0 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
4 9      Desauw, Alfons BEL 1645 2.5 W - 1 3.0 0.74 +0.26
5 4      Geboers, Jimmy BEL 1907 5.5 Z - ½ 3.5 0.39 +0.11
6 4      Dooms, Stefan BEL 1858 4.5 W - 0 3.5 0.45 -0.45
7 7      Weiss, Philippe BEL 1557 4.5 Z - 0 3.5 0.83 -0.83
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1700 27.0 Totaal 3.5 4.36 -0.86
Begin van de pagina
Reenaers, Johan (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.53163
N-Elo1750
FIDE-ID211680
F-Elo1728
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Ceyssens Benjamin BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Carcan, Stephane BEL 1878 4.5 W - 0 1.0 0.30 -0.30
3 14      van der Broeck, Louis BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Lehaen, Frank BEL 1895 4.5 W - 0 2.0 0.28 -0.28
5 12      Oger, Daniel BEL 1830 3.5 Z - 0 2.0 0.36 -0.36
6 14      Lehaen, Lars BEL 1289 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Conard, Jose BEL 1564 3.5 Z - ½ 3.5 0.72 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1691 23.0 Totaal 3.5 4.42 -0.92
Begin van de pagina
Conard, Jose (Rank: 27)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.7552
N-Elo1513
FIDE-ID210900
F-Elo1564
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Carcan, Stephane BEL 1878 4.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 19      Haselhuhn, Oskar BEL 1081 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Oger, Daniel BEL 1830 3.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 18      Hermens, Juergen BEL 1366 2.5 W - 1 2.0 0.76 +0.24
5 11      Mesotten, Raf BEL 1844 4.0 Z v 0 2.0 0.16 -0.16
6 13      Ulburghs, Piet BEL 1774 2.0 Z - 1 3.0 0.23 +0.77
7 11      Reenaers, Johan BEL 1728 3.5 W - ½ 3.5 0.28 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1643 22.5 Totaal 3.5 2.67 +0.83
Begin van de pagina
Donaldson, Larry (Rank: 30)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1358
FIDE-ID253189
F-Elo1493
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Fryns, Patrick BEL 1856 2.5 W - ½ 0.5 0.10 +0.40
2 10      Lehaen, Lars BEL 1289 2.0 Z - 1 1.5 0.76 +0.24
3 5      Lombart, Philippe BEL 1837 5.0 W ^ 0 1.5 0.12 -0.12
4 10      Dooms, Stefan BEL 1858 4.5 W ^ 0 1.5 0.10 -0.10
5 15      Haselhuhn, Oskar BEL 1081 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
6 11      Vandecan, Michel BEL 1813 4.0 W - 0 2.5 0.13 -0.13
7 14      Desauw, Alfons BEL 1645 2.5 Z - 1 3.5 0.30 +0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1625 23.0 Totaal 3.5 2.43 +1.07
Begin van de pagina
Ceyssens Benjamin (Rank: 38)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Reenaers, Johan BEL 1728 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 15      Piron, Jean-Marie BEL 1714 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Weiss, Philippe BEL 1557 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 18      Bigi, Ernesto BEL 1309 2.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 15      Van Stiphout, Marc BEL 1648 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 12      Snyers, Antoine BEL 1671 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1604 21.0 Totaal 3.0 0.48 +1.52
Begin van de pagina
Van Stiphout, Marc (Rank: 25)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.38890
N-Elo1659
FIDE-ID211915
F-Elo1648
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Geboers, Jimmy BEL 1907 5.5 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
2 17      Bigi, Ernesto BEL 1309 2.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
3 9      Mesotten, Raf BEL 1844 4.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
4 16      van der Broeck, Louis BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Vandecan, Michel BEL 1813 4.0 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
6 15      Ceyssens Benjamin BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.92 -0.92
7 16      Lehaen, Lars BEL 1289 2.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1632 22.5 Totaal 3.0 4.33 -1.33
Begin van de pagina
Oostenbach, Ronny (Rank: 33)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.73393
N-Elo1503
FIDE-ID260533
F-Elo1317
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Oger, Daniel BEL 1830 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Snyers, Antoine BEL 1671 4.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 17      Weiss, Philippe BEL 1557 4.5 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
4 19      Bosman, Luc BEL 1523 3.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
5 19      van der Broeck, Louis BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
6        Bye           1 2.0    
7 15      Ulburghs, Piet BEL 1774 2.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1671 19.0 Totaal 3.0 1.63 +0.37
Begin van de pagina
Bosman, Luc (Rank: 29)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.10148
N-Elo1442
FIDE-ID210757
F-Elo1523
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Dooms, Stefan BEL 1858 4.5 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
2 12      Piron, Jean-Marie BEL 1714 4.0 W - 0 0.0 0.25 -0.25
3 16      Vandecan, Michel BEL 1813 4.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
4 19      Oostenbach, Ronny BEL 1317 3.0 W ^ 1 1.0 0.76 +0.24
5 17      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 16      Paulus, Werner BEL 1687 2.5 W - 1 3.0 0.28 +0.72
7 10      Mesotten, Raf BEL 1844 4.0 Z v 0 3.0 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1602 23.0 Totaal 3.0 2.62 +0.38
Begin van de pagina
Peters, Nathalie (Rank: 32)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.16163
N-Elo1288
FIDE-ID252573
F-Elo1354
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Lombart, Philippe BEL 1837 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Paulus, Werner BEL 1687 2.5 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
3 19      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
4 12      Fryns, Patrick BEL 1856 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Lehaen, Lars BEL 1289 2.0 W - ½ 1.5 0.59 -0.09
6 17      Haselhuhn, Oskar BEL 1081 2.5 Z ^ ½ 2.0 0.83 -0.33
7 18      Bigi, Ernesto BEL 1309 2.0 W - 1 3.0 0.56 +0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1434 17.5 Totaal 3.0 3.16 -0.16
Begin van de pagina
Fryns, Patrick (Rank: 11)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.99945
N-Elo1760
FIDE-ID206237
F-Elo1856
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Donaldson, Larry BEL 1493 3.5 Z - ½ 0.5 0.90 -0.40
2 11      Vandecan, Michel BEL 1813 4.0 W - ½ 1.0 0.56 -0.06
3 8      Carmans, Wesley BEL 1691 4.0 Z v 0 1.0 0.72 -0.72
4 12      Peters, Nathalie BEL 1354 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Weiss, Philippe BEL 1557 4.5 Z - 0 2.0 0.85 -0.85
6 12      Desauw, Alfons BEL 1645 2.5 W - ½ 2.5 0.77 -0.27
7 13      Piron, Jean-Marie BEL 1714 4.0 W - 0 2.5 0.69 -0.69
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1609 25.5 Totaal 2.5 5.41 -2.91
Begin van de pagina
Paulus, Werner (Rank: 23)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.20885
N-Elo1554
FIDE-ID207012
F-Elo1687
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Ydo, Pim NED 1956 4.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2 15      Peters, Nathalie BEL 1354 3.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
3 6      Winkels, Marcel NED 2002 4.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
4 14      Haselhuhn, Oskar BEL 1081 2.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 14      Snyers, Antoine BEL 1671 4.0 Z - 0 1.5 0.52 -0.52
6 16      Bosman, Luc BEL 1523 3.0 Z - 0 1.5 0.72 -0.72
7        Bye           1 2.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1597 21.0 Totaal 2.5 3.35 -1.85
Begin van de pagina
Haselhuhn, Oskar (Rank: 36)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16962
N-Elo972
FIDE-ID258997
F-Elo1081
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Ulburghs, Piet BEL 1774 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Conard, Jose BEL 1564 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 14      Paulus, Werner BEL 1687 2.5 Z v ½ 1.5 0.08 +0.42
5 15      Donaldson, Larry BEL 1493 3.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6 17      Peters, Nathalie BEL 1354 3.0 W - ½ 2.0 0.17 +0.33
7 17      Hermens, Juergen BEL 1366 2.5 Z - ½ 2.5 0.16 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1539 17.0 Totaal 2.5 0.65 +0.85
Begin van de pagina
Desauw, Alfons (Rank: 26)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.64416
N-Elo1526
FIDE-ID215589
F-Elo1645
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Lehaen, Frank BEL 1895 4.5 W - 0 0.0 0.19 -0.19
2 18      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Ulburghs, Piet BEL 1774 2.0 W - 1 2.0 0.33 +0.67
4 9      Esser, Juergen BEL 1825 3.5 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 9      Kocur, Marc BEL 1865 4.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
6 12      Fryns, Patrick BEL 1856 2.5 Z - ½ 2.5 0.23 +0.27
7 14      Donaldson, Larry BEL 1493 3.5 W - 0 2.5 0.70 -0.70
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1670 21.0 Totaal 2.5 2.85 -0.35
Begin van de pagina
Hermens, Juergen (Rank: 31)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.98744
N-Elo1193
FIDE-ID241547
F-Elo1366
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Mesotten, Raf BEL 1844 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Carmans, Wesley BEL 1691 4.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
3 18      Bigi, Ernesto BEL 1309 2.0 Z - 0 0.0 0.58 -0.58
4 18      Conard, Jose BEL 1564 3.5 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
5        Bye           1 1.0    
6 18      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 W v 1 2.0 0.91 +0.09
7 17      Haselhuhn, Oskar BEL 1081 2.5 W - ½ 2.5 0.84 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1412 17.0 Totaal 2.5 2.78 -1.28
Begin van de pagina
Lehaen, Lars (Rank: 35)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo0
FIDE-ID254177
F-Elo1289
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vandecan, Michel BEL 1813 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10      Donaldson, Larry BEL 1493 3.5 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 13      Pierle, Willem BEL 1735 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Snyers, Antoine BEL 1671 4.0 W - ½ 1.5 0.09 +0.41
5 16      Peters, Nathalie BEL 1354 3.0 Z - ½ 2.0 0.41 +0.09
6 14      Reenaers, Johan BEL 1728 3.5 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Van Stiphout, Marc BEL 1648 3.0 W - 0 2.0 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1634 25.0 Totaal 2.0 1.08 +0.92
Begin van de pagina
Ulburghs, Piet (Rank: 17)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1727
FIDE-ID211850
F-Elo1774
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Haselhuhn, Oskar BEL 1081 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Geboers, Jimmy BEL 1907 5.5 W - 0 1.0 0.32 -0.32
3 12      Desauw, Alfons BEL 1645 2.5 Z - 0 1.0 0.67 -0.67
4 13      Bigi, Ernesto BEL 1309 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Winkels, Marcel NED 2002 4.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
6 13      Conard, Jose BEL 1564 3.5 W - 0 2.0 0.77 -0.77
7 15      Oostenbach, Ronny BEL 1317 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1546 23.5 Totaal 2.0 4.73 -2.73
Begin van de pagina
Bigi, Ernesto (Rank: 34)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1189
FIDE-ID252379
F-Elo1309
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Esser, Juergen BEL 1825 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Van Stiphout, Marc BEL 1648 3.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
3 18      Hermens, Juergen BEL 1366 2.5 W - 1 1.0 0.42 +0.58
4 13      Ulburghs, Piet BEL 1774 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 18      Ceyssens Benjamin BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 19      van der Broeck, Louis BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
7 18      Peters, Nathalie BEL 1354 3.0 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1593 19.0 Totaal 2.0 2.98 -0.98
Begin van de pagina
van der Broeck, Louis (Rank: 39)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.20624
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9      Kocur, Marc BEL 1865 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Reenaers, Johan BEL 1728 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Van Stiphout, Marc BEL 1648 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 19      Oostenbach, Ronny BEL 1317 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 19      Bigi, Ernesto BEL 1309 2.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
7 19      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1475 16.5 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina
Schouteden, Linda (Rank: 37)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.19478
N-Elo983
FIDE-ID259942
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Pierle, Willem BEL 1735 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Desauw, Alfons BEL 1645 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Peters, Nathalie BEL 1354 3.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
4        Bye           1 1.0    
5 17      Bosman, Luc BEL 1523 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 18      Hermens, Juergen BEL 1366 2.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
7 19      van der Broeck, Louis BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1524 17.0 Totaal 1.0 1.35 -1.35
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB AROct Vsch.
1 Reyes Quesada, Yunior 3 1979 2653 7.0 16 Z 1 17 W 1 7 Z 1 3 W 1 4 Z 1 5 W 1 8 Z 1 32.00 1880 28.0
2 Fogel, Pierre 1 2100 2045 5.5 15 Z 1 8 W 1 3 Z 0 6 W 1 18 Z ½ 17 W 1 4 Z 1 24.00 1843 21.5
3 Geboers, Jimmy 6 1907 2077 5.5 26 W 1 36 Z 1 2 W 1 1 Z 0 21 W ½ 18 Z 1 5 Z 1 20.75 1892 22.5
4 Lombart, Philippe 13 1837 1995 5.0 29 Z 1 9 W 1 24 Z 1 12 W 1 1 W 0 7 Z 1 2 W 0 19.50 1904 24.0
5 Steyls, Kristof 5 1939 1991 4.5 19 Z 1 20 W 1 6 Z ½ 9 W 1 12 Z 1 1 Z 0 3 W 0 18.25 1925 22.5
6 Carcan, Stephane 8 1878 1905 4.5 23 W 1 22 Z 1 5 W ½ 2 Z 0 11 W ½ 15 Z 1 13 W ½ 17.25 1843 19.5
7 Lehaen, Frank 7 1895 1908 4.5 33 Z 1 18 W 1 1 W 0 22 Z 1 15 W 1 4 W 0 9 Z ½ 16.25 1833 20.5
8 Dooms, Stefan 10 1858 1862 4.5 28 W 1 2 Z 0 11 W ½ 24 Z 1 16 W 1 21 Z 1 1 W 0 16.00 1805 18.5
9 Winkels, Marcel 2 2002 1912 4.5 11 W 1 4 Z 0 31 W 1 5 Z 0 36 W 1 20 Z 1 7 W ½ 13.75 1831 17.5
10 Weiss, Philippe 28 1557 1731 4.5 13 W 0 11 Z 0 27 W 1 25 Z 1 30 W 1 19 Z ½ 21 W 1 13.00 1786 14.0
11 Tutenel, Erik 21 1711 1872 4.0 9 Z 0 10 W 1 8 Z ½ 14 W 1 6 Z ½ 12 W ½ 16 Z ½ 17.00 1866 15.5
12 Ydo, Pim 4 1956 1850 4.0 31 W 1 21 Z 1 13 W 1 4 Z 0 5 W 0 11 Z ½ 18 W ½ 13.50 1819 19.5
13 Kocur, Marc 9 1865 1754 4.0 10 Z 1 38 W 1 12 Z 0 18 W 0 33 Z 1 16 W ½ 6 Z ½ 12.75 1781 17.5
14 Vandecan, Michel 16 1813 1689 4.0 35 W 0 30 Z ½ 28 W 1 11 Z 0 26 W 1 24 Z 1 20 W ½ 12.50 1677 13.5
15 Piron, Jean-Marie 20 1714 1823 4.0 2 W 0 28 Z 1 25 W 1 17 W 1 7 Z 0 6 W 0 30 Z 1 12.00 1915 16.0
16 Carmans, Wesley 22 1691 1831 4.0 1 W 0 34 Z 1 30 W 1 20 W 1 8 Z 0 13 Z ½ 11 W ½ 12.00 1850 16.5
17 Mesotten, Raf 12 1844 1760 4.0 34 W 1 1 Z 0 26 W 1 15 Z 0 23 W 1 2 Z 0 28 W 1 11.50 1755 16.0
18 Pierle, Willem 18 1735 1820 4.0 39 W 1 7 Z 0 35 W 1 13 Z 1 2 W ½ 3 W 0 12 Z ½ 11.25 1835 18.0
19 Snyers, Antoine 24 1671 1605 4.0 5 W 0 27 Z 1 21 W 0 35 Z ½ 31 W 1 10 W ½ 25 Z 1 10.25 1665 13.0
20 Oger, Daniel 14 1830 1738 3.5 27 W 1 5 Z 0 23 W 1 16 Z 0 22 W 1 9 W 0 14 Z ½ 11.50 1790 15.5
21 Esser, Juergen 15 1825 1717 3.5 37 Z 1 12 W 0 19 Z 1 33 W 1 3 Z ½ 8 W 0 10 Z 0 11.25 1766 17.5
22 Reenaers, Johan 19 1728 1593 3.5 25 Z 1 6 W 0 38 Z 1 7 W 0 20 Z 0 35 W 1 23 Z ½ 7.75 1792 14.5
23 Conard, Jose 27 1564 1655 3.5 6 Z 0 32 W 1 20 Z 0 34 W 1 17 Z 0 36 Z 1 22 W ½ 7.75 1737 12.5
24 Donaldson, Larry 30 1493 1627 3.5 30 W ½ 35 Z 1 4 W 0 8 W 0 32 Z 1 14 W 0 33 Z 1 7.75 1716 13.5
25 Ceyssens Benjamin 38 0 1480 3.0 22 W 0 B1 15 Z 0 10 W 0 37 Z 1 26 Z 1 19 W 0 7.50 1664 11.0
26 Van Stiphout, Marc 25 1648 1466 3.0 3 Z 0 37 W 1 17 Z 0 38 W 1 14 Z 0 25 W 0 35 Z 1 5.50 1718 11.0
27 Oostenbach, Ronny 33 1317 1392 3.0 20 Z 0 19 W 0 10 Z 0 28 Z 0 38 W 1 B1 36 W 1 5.00 1708 6.0
28 Bosman, Luc 29 1523 1565 3.0 8 Z 0 15 W 0 14 Z 0 27 W 1 39 Z 1 31 W 1 17 Z 0 5.00 1706 9.0
29 Peters, Nathalie 32 1354 1351 3.0 4 W 0 31 Z 0 39 W 1 30 Z 0 35 W ½ 32 Z ½ 37 W 1 4.50 1510 8.5
30 Fryns, Patrick 11 1856 1514 2.5 24 Z ½ 14 W ½ 16 Z 0 29 W 1 10 Z 0 33 W ½ 15 W 0 8.00 1652 11.5
31 Paulus, Werner 23 1687 1439 2.5 12 Z 0 29 W 1 9 Z 0 32 W ½ 19 Z 0 28 Z 0 B1 5.50 1701 9.0
32 Haselhuhn, Oskar 36 1081 1248 2.5 36 W 0 23 Z 0 B1 31 Z ½ 24 W 0 29 W ½ 34 Z ½ 5.50 1577 8.5
33 Desauw, Alfons 26 1645 1598 2.5 7 W 0 39 Z 1 36 W 1 21 Z 0 13 W 0 30 Z ½ 24 W 0 3.75 1785 12.0
34 Hermens, Juergen 31 1366 1206 2.5 17 Z 0 16 W 0 37 Z 0 23 Z 0 B1 39 W 1 32 W ½ 2.50 1498 5.5
35 Lehaen, Lars 35 1289 1439 2.0 14 Z 1 24 W 0 18 Z 0 19 W ½ 29 Z ½ 22 Z 0 26 W 0 7.50 1681 10.5
36 Ulburghs, Piet 17 1774 1440 2.0 32 Z 1 3 W 0 33 Z 0 37 W 1 9 Z 0 23 W 0 27 Z 0 4.00 1624 11.0
37 Bigi, Ernesto 34 1309 1206 2.0 21 W 0 26 Z 0 34 W 1 36 Z 0 25 W 0 38 Z 1 29 Z 0 3.50 1653 7.0
38 van der Broeck, Louis 39 0 1191 2.0 B1 13 Z 0 22 W 0 26 Z 0 27 Z 0 37 W 0 39 Z 1 3.50 1573 8.0
39 Schouteden, Linda 37 983 442 1.0 18 Z 0 33 W 0 29 Z 0 B1 28 W 0 34 Z 0 38 W 0 1.50 1567 4.0
(©)FRBE-KBSB-v4.19 2019/08/01 (©) GMA 2015 Build : 2019/08/11 19:47