SwarLogo 14de Landens Rapidtoernooi SwarLogo
712
Organisator: Landen
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 19/08/2018 tot 19/08/2018
Scheidingssystemen: SB, ARO, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 Hautot Stephane M bel 2428 Wirtzfeld 6.0 2364 26.50 2005 27.0
2 Roos Adrian M bel 2183 Zottegem 6.0 2341 25.50 2040 24.0
3 Roos David M bel 2118 Zottegem 5.5 2238 24.50 2018 23.5
4 Vanstreels Luk M bel 2061 KSK47 Eynatten 5.0 2159 23.00 2042 23.0
5 Lagrain Jan M bel 2103 Lommel 5.0 2130 21.25 1972 22.0
6 Seibt Friedebert M ger 2003 Wirtzfeld 5.0 2087 21.00 1933 21.5
7 De Mon Gino M ned 1955 Eisden 5.0 2021 20.25 1863 21.5
8 De Coninck Erik M bel 1923 Houthalen-Oost 5.0 1989 19.75 1831 21.5
9 Steyls Kristof M bel 1925 Hasselt 5.0 2003 18.00 1845 20.0
10 Ydo Pim M ned 1976 The Netherlands 5.0 1996 16.25 1838 20.5
11 Willen Ronny M bel 1837 Eisden 4.5 1851 16.25 1737 17.0
12 Belva Frederic M bel 1922 Marche-en-Famenne 4.5 2000 15.00 1913 17.5
13 Lombart Philippe M bel 1912 Epicure 4.5 1853 14.50 1749 15.5
14 Kocur Marc M bel 1830 Genk 4.5 1911 13.50 1796 17.5
15 Snyers Antoine M bel 1634 Landen 4.0 1832 13.00 1782 14.0
16 Deserrano Gertjan M bel 1742 Landen 4.0 1843 12.50 1793 16.0
17 Fryns Patrick M bel 1866 KSK47 Eynatten 4.0 1775 12.50 1713 16.0
18 Vandecan Michel M bel 1788 Landen 4.0 1724 12.25 1658 14.5
19 Winkels Marcel M ned 2006 Voerendaal 4.0 1984 12.00 1937 20.0
20 Ulburghs Piet M bel 1734 Heusden 4.0 1822 10.50 1772 15.0
21 Tutenel Erik M bel 1717 Landen 4.0 1646 10.50 1584 13.0
22 Esser Juergen M bel 1805 KSK47 Eynatten 4.0 1921 9.50 1787 17.5
23 Herrygers Rik M bel 1569 CRELEL Liège 4.0 1702 8.50 1650 13.0
24 Uhoda Philippe M bel 2055 Namur-Echecs 3.5 1799 12.25 1799 16.5
25 Caers Gert M bel 1740 Landen 3.5 1852 11.50 1852 15.0
26 Carcan Stephane M bel 1893 Landen 3.5 1754 11.25 1754 15.0
27 Pfeiffer Noah M bel 1745 Wirtzfeld 3.5 1934 9.75 1939 13.5
28 Conard Jose M bel 1541 Landen 3.5 1679 8.50 1664 11.5
29 Schleck Victor M bel 1662 Wirtzfeld 3.5 1793 6.75 1793 16.0
30 Geerts Luc M bel 1727 Paal 3.0 1649 10.75 1706 12.5
31 Zilles Paul M bel 1745 Wirtzfeld 3.0 1854 10.00 1951 13.5
32 Parreira Luis Miguel M por 1755 Europchess 3.0 1724 9.50 1735 16.0
33 Harder Cindy F ned 1277 Eisden 3.0 1481 7.50 1560 9.0
34 Hoogmartens Armin M bel 1353 Eisden 3.0 1550 7.00 1621 10.0
35 Paulus Werner M bel 1713 KSK47 Eynatten 3.0 1658 6.75 1713 12.0
36 Oger Daniel M bel 1884 Namur-Echecs 3.0 1603 6.50 1657 12.0
37 Bosman Luc M bel 1527 Landen 3.0 1570 6.50 1627 9.0
38 Pierle Willem M bel 1771 Landen 3.0 1545 6.25 1563 12.0
39 Zamparo Sergio M bel 2023 Brussels Chess Club 2.5 1713 10.00 1823 15.0
40 Piron Jean-Marie M bel 1813 Marche-en-Famenne 2.5 1612 6.75 1706 14.0
41 Charles Freddy M bel 1790 Landen 2.5 1539 6.50 1632 11.5
42 Koep Erich M bel 1464 Rochade Eupen 2.5 1431 5.25 1544 7.5
43 Bigi Ernesto M bel 1277 Eisden 2.5 1379 4.75 1511 8.5
44 Jacobs Oliver M bel 1653 Wirtzfeld 2.5 1284 4.25 1348 5.5
45 Hilgers Norbert M bel 1387 Wirtzfeld 2.5 1417 3.25 1538 7.5
46 Peters Lucas M bel 1335 Wirtzfeld 2.0 1439 2.50 1624 7.0
47 Marmenout Sylvain M bel 1492 Landen 2.0 1484 2.00 1650 8.0
48 Oostenbach Ronny M bel 1503 Landen 2.0 1379 2.00 1537 7.0
49 Souweine Edwige F bel 1035 Anderlecht 2.0 1219 1.00 1486 5.0
50 Litt Thibo M bel 1150 Wirtzfeld 1.0 1135 0.00 1493 4.0
51 Mizgaiski Thomas M bel 1300 KSK47 Eynatten 1.0 1131 0.00 1458 3.0
52 Mizgaiski Ricarda F bel 1300 KSK47 Eynatten 0.0 584 0.00 1399 0.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2100
Nr. Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 1 Hautot Stephane M bel 2428 Wirtzfeld 6.0 2364 26.50 2005 27.0
2 2 Roos Adrian M bel 2183 Zottegem 6.0 2341 25.50 2040 24.0
3 3 Roos David M bel 2118 Zottegem 5.5 2238 24.50 2018 23.5
4 5 Lagrain Jan M bel 2103 Lommel 5.0 2130 21.25 1972 22.0
Categorie: -2100
Nr. Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 4 Vanstreels Luk M bel 2061 KSK47 Eynatten 5.0 2159 23.00 2042 23.0
2 6 Seibt Friedebert M ger 2003 Wirtzfeld 5.0 2087 21.00 1933 21.5
3 7 De Mon Gino M ned 1955 Eisden 5.0 2021 20.25 1863 21.5
4 8 De Coninck Erik M bel 1923 Houthalen-Oost 5.0 1989 19.75 1831 21.5
5 9 Steyls Kristof M bel 1925 Hasselt 5.0 2003 18.00 1845 20.0
6 10 Ydo Pim M ned 1976 The Netherlands 5.0 1996 16.25 1838 20.5
7 11 Willen Ronny M bel 1837 Eisden 4.5 1851 16.25 1737 17.0
8 12 Belva Frederic M bel 1922 Marche-en-Famenne 4.5 2000 15.00 1913 17.5
9 13 Lombart Philippe M bel 1912 Epicure 4.5 1853 14.50 1749 15.5
10 14 Kocur Marc M bel 1830 Genk 4.5 1911 13.50 1796 17.5
11 17 Fryns Patrick M bel 1866 KSK47 Eynatten 4.0 1775 12.50 1713 16.0
12 19 Winkels Marcel M ned 2006 Voerendaal 4.0 1984 12.00 1937 20.0
13 22 Esser Juergen M bel 1805 KSK47 Eynatten 4.0 1921 9.50 1787 17.5
14 24 Uhoda Philippe M bel 2055 Namur-Echecs 3.5 1799 12.25 1799 16.5
15 26 Carcan Stephane M bel 1893 Landen 3.5 1754 11.25 1754 15.0
16 36 Oger Daniel M bel 1884 Namur-Echecs 3.0 1603 6.50 1657 12.0
17 39 Zamparo Sergio M bel 2023 Brussels Chess Club 2.5 1713 10.00 1823 15.0
18 40 Piron Jean-Marie M bel 1813 Marche-en-Famenne 2.5 1612 6.75 1706 14.0
Categorie: -1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 15 Snyers Antoine M bel 1634 Landen 4.0 1832 13.00 1782 14.0
2 16 Deserrano Gertjan M bel 1742 Landen 4.0 1843 12.50 1793 16.0
3 18 Vandecan Michel M bel 1788 Landen 4.0 1724 12.25 1658 14.5
4 20 Ulburghs Piet M bel 1734 Heusden 4.0 1822 10.50 1772 15.0
5 21 Tutenel Erik M bel 1717 Landen 4.0 1646 10.50 1584 13.0
6 23 Herrygers Rik M bel 1569 CRELEL Liège 4.0 1702 8.50 1650 13.0
7 25 Caers Gert M bel 1740 Landen 3.5 1852 11.50 1852 15.0
8 27 Pfeiffer Noah M bel 1745 Wirtzfeld 3.5 1934 9.75 1939 13.5
9 28 Conard Jose M bel 1541 Landen 3.5 1679 8.50 1664 11.5
10 29 Schleck Victor M bel 1662 Wirtzfeld 3.5 1793 6.75 1793 16.0
11 30 Geerts Luc M bel 1727 Paal 3.0 1649 10.75 1706 12.5
12 31 Zilles Paul M bel 1745 Wirtzfeld 3.0 1854 10.00 1951 13.5
13 32 Parreira Luis Miguel M por 1755 Europchess 3.0 1724 9.50 1735 16.0
14 35 Paulus Werner M bel 1713 KSK47 Eynatten 3.0 1658 6.75 1713 12.0
15 37 Bosman Luc M bel 1527 Landen 3.0 1570 6.50 1627 9.0
16 38 Pierle Willem M bel 1771 Landen 3.0 1545 6.25 1563 12.0
17 41 Charles Freddy M bel 1790 Landen 2.5 1539 6.50 1632 11.5
18 44 Jacobs Oliver M bel 1653 Wirtzfeld 2.5 1284 4.25 1348 5.5
19 48 Oostenbach Ronny M bel 1503 Landen 2.0 1379 2.00 1537 7.0
Categorie: -1500
Nr. Cl. Naam Voornaam Geslacht Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 33 Harder Cindy F ned 1277 Eisden 3.0 1481 7.50 1560 9.0
2 34 Hoogmartens Armin M bel 1353 Eisden 3.0 1550 7.00 1621 10.0
3 42 Koep Erich M bel 1464 Rochade Eupen 2.5 1431 5.25 1544 7.5
4 43 Bigi Ernesto M bel 1277 Eisden 2.5 1379 4.75 1511 8.5
5 45 Hilgers Norbert M bel 1387 Wirtzfeld 2.5 1417 3.25 1538 7.5
6 46 Peters Lucas M bel 1335 Wirtzfeld 2.0 1439 2.50 1624 7.0
7 47 Marmenout Sylvain M bel 1492 Landen 2.0 1484 2.00 1650 8.0
8 49 Souweine Edwige F bel 1035 Anderlecht 2.0 1219 1.00 1486 5.0
9 50 Litt Thibo M bel 1150 Wirtzfeld 1.0 1135 0.00 1493 4.0
10 51 Mizgaiski Thomas M bel 1300 KSK47 Eynatten 1.0 1131 0.00 1458 3.0
11 52 Mizgaiski Ricarda F bel 1300 KSK47 Eynatten 0.0 584 0.00 1399 0.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (19/08/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Zilles Paul 27 (1745) 3.0 0-1 Hautot Stephane 1 (2428) 6.0
2 Roos Adrian 2 (2183) 6.0 1-0 Pfeiffer Noah 28 (1745) 3.5
3 Deserrano Gertjan 29 (1742) 4.0 0-1 Roos David 3 (2118) 5.5
4 Lagrain Jan 4 (2103) 5.0 1-0 Caers Gert 30 (1740) 3.5
5 Ulburghs Piet 31 (1734) 4.0 0-1 Vanstreels Luk 5 (2061) 5.0
6 Uhoda Philippe 6 (2055) 3.5 1-0 Geerts Luc 32 (1727) 3.0
7 Tutenel Erik 33 (1717) 4.0 0-1 Zamparo Sergio 7 (2023) 2.5
8 Winkels Marcel 8 (2006) 4.0 1-0 Paulus Werner 34 (1713) 3.0
9 Schleck Victor 35 (1662) 3.5 0-1 Seibt Friedebert 9 (2003) 5.0
10 Ydo Pim 10 (1976) 5.0 1-0 Jacobs Oliver 36 (1653) 2.5
11 Snyers Antoine 37 (1634) 4.0 0-1 De Mon Gino 11 (1955) 5.0
12 Steyls Kristof 12 (1925) 5.0 1-0 Herrygers Rik 38 (1569) 4.0
13 Conard Jose 39 (1541) 3.5 0-1 De Coninck Erik 13 (1923) 5.0
14 Belva Frederic 14 (1922) 4.5 1-0 Bosman Luc 40 (1527) 3.0
15 Oostenbach Ronny 41 (1503) 2.0 0-1 Lombart Philippe 15 (1912) 4.5
16 Carcan Stephane 16 (1893) 3.5 1-0 Marmenout Sylvain 42 (1492) 2.0
17 Koep Erich 43 (1464) 2.5 0-1 Oger Daniel 17 (1884) 3.0
18 Fryns Patrick 18 (1866) 4.0 1-0 Hilgers Norbert 44 (1387) 2.5
19 Hoogmartens Armin 45 (1353) 3.0 0-1 Willen Ronny 19 (1837) 4.5
20 Kocur Marc 20 (1830) 4.5 1-0 Peters Lucas 46 (1335) 2.0
21 Mizgaiski Thomas 47 (1300) 1.0 0-1 Piron Jean-Marie 21 (1813) 2.5
22 Esser Juergen 22 (1805) 4.0 1-0 Mizgaiski Ricarda 48 (1300) 0.0
23 Bigi Ernesto 49 (1277) 2.5 0-1 Charles Freddy 23 (1790) 2.5
24 Vandecan Michel 24 (1788) 4.0 1-0 Harder Cindy 50 (1277) 3.0
25 Litt Thibo 51 (1150) 1.0 0-1 Pierle Willem 25 (1771) 3.0
26 Parreira Luis Miguel 26 (1755) 3.0 1-0 Souweine Edwige 52 (1035) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (19/08/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Hautot Stephane 1 (2428) 6.0 1-0 Belva Frederic 14 (1922) 4.5
2 Lombart Philippe 15 (1912) 4.5 0-1 Roos Adrian 2 (2183) 6.0
3 Roos David 3 (2118) 5.5 1-0 Carcan Stephane 16 (1893) 3.5
4 Oger Daniel 17 (1884) 3.0 0-1 Lagrain Jan 4 (2103) 5.0
5 Vanstreels Luk 5 (2061) 5.0 1-0 Fryns Patrick 18 (1866) 4.0
6 Willen Ronny 19 (1837) 4.5 0-1 Uhoda Philippe 6 (2055) 3.5
7 Zamparo Sergio 7 (2023) 2.5 1-0 Kocur Marc 20 (1830) 4.5
8 Piron Jean-Marie 21 (1813) 2.5 0-1 Winkels Marcel 8 (2006) 4.0
9 Seibt Friedebert 9 (2003) 5.0 1-0 Esser Juergen 22 (1805) 4.0
10 Charles Freddy 23 (1790) 2.5 0-1 Ydo Pim 10 (1976) 5.0
11 De Mon Gino 11 (1955) 5.0 1-0 Vandecan Michel 24 (1788) 4.0
12 Pierle Willem 25 (1771) 3.0 0-1 Steyls Kristof 12 (1925) 5.0
13 De Coninck Erik 13 (1923) 5.0 1-0 Parreira Luis Miguel 26 (1755) 3.0
14 Bosman Luc 40 (1527) 3.0 0-1 Zilles Paul 27 (1745) 3.0
15 Pfeiffer Noah 28 (1745) 3.5 1-0 Oostenbach Ronny 41 (1503) 2.0
16 Marmenout Sylvain 42 (1492) 2.0 0-1 Deserrano Gertjan 29 (1742) 4.0
17 Caers Gert 30 (1740) 3.5 1-0 Koep Erich 43 (1464) 2.5
18 Hilgers Norbert 44 (1387) 2.5 0-1 Ulburghs Piet 31 (1734) 4.0
19 Geerts Luc 32 (1727) 3.0 1-0 Hoogmartens Armin 45 (1353) 3.0
20 Peters Lucas 46 (1335) 2.0 0-1 Tutenel Erik 33 (1717) 4.0
21 Paulus Werner 34 (1713) 3.0 1-0 Mizgaiski Thomas 47 (1300) 1.0
22 Mizgaiski Ricarda 48 (1300) 0.0 0-1 Schleck Victor 35 (1662) 3.5
23 Jacobs Oliver 36 (1653) 2.5 0-1 Bigi Ernesto 49 (1277) 2.5
24 Harder Cindy 50 (1277) 3.0 0-1 Snyers Antoine 37 (1634) 4.0
25 Herrygers Rik 38 (1569) 4.0 1-0 Litt Thibo 51 (1150) 1.0
26 Souweine Edwige 52 (1035) 2.0 0-1 Conard Jose 39 (1541) 3.5
Begin van de pagina
Ronde 3 (19/08/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Winkels Marcel 8 (2006) 4.0 0-1 Hautot Stephane 1 (2428) 6.0
2 Roos Adrian 2 (2183) 6.0 1-0 Zamparo Sergio 7 (2023) 2.5
3 Ydo Pim 10 (1976) 5.0 0-1 Roos David 3 (2118) 5.5
4 Lagrain Jan 4 (2103) 5.0 ½-½ Seibt Friedebert 9 (2003) 5.0
5 Steyls Kristof 12 (1925) 5.0 0-1 Vanstreels Luk 5 (2061) 5.0
6 Uhoda Philippe 6 (2055) 3.5 0-1 De Mon Gino 11 (1955) 5.0
7 Belva Frederic 14 (1922) 4.5 ½-½ De Coninck Erik 13 (1923) 5.0
8 Zilles Paul 27 (1745) 3.0 1-0 Lombart Philippe 15 (1912) 4.5
9 Carcan Stephane 16 (1893) 3.5 0-1 Pfeiffer Noah 28 (1745) 3.5
10 Deserrano Gertjan 29 (1742) 4.0 1-0 Oger Daniel 17 (1884) 3.0
11 Fryns Patrick 18 (1866) 4.0 0-1 Caers Gert 30 (1740) 3.5
12 Ulburghs Piet 31 (1734) 4.0 0-1 Willen Ronny 19 (1837) 4.5
13 Kocur Marc 20 (1830) 4.5 ½-½ Geerts Luc 32 (1727) 3.0
14 Tutenel Erik 33 (1717) 4.0 0-1 Piron Jean-Marie 21 (1813) 2.5
15 Esser Juergen 22 (1805) 4.0 ½-½ Paulus Werner 34 (1713) 3.0
16 Schleck Victor 35 (1662) 3.5 1-0 Charles Freddy 23 (1790) 2.5
17 Vandecan Michel 24 (1788) 4.0 0-1 Snyers Antoine 37 (1634) 4.0
18 Conard Jose 39 (1541) 3.5 ½-½ Pierle Willem 25 (1771) 3.0
19 Parreira Luis Miguel 26 (1755) 3.0 1-0 Herrygers Rik 38 (1569) 4.0
20 Bigi Ernesto 49 (1277) 2.5 0-1 Bosman Luc 40 (1527) 3.0
21 Peters Lucas 46 (1335) 2.0 1-0 Jacobs Oliver 36 (1653) 2.5
22 Oostenbach Ronny 41 (1503) 2.0 1-0 Mizgaiski Ricarda 48 (1300) 0.0
23 Mizgaiski Thomas 47 (1300) 1.0 0-1 Marmenout Sylvain 42 (1492) 2.0
24 Koep Erich 43 (1464) 2.5 1-0 Harder Cindy 50 (1277) 3.0
25 Litt Thibo 51 (1150) 1.0 0-1 Hilgers Norbert 44 (1387) 2.5
26 Hoogmartens Armin 45 (1353) 3.0 1-0 Souweine Edwige 52 (1035) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (19/08/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Hautot Stephane 1 (2428) 6.0 1-0 Roos David 3 (2118) 5.5
2 Vanstreels Luk 5 (2061) 5.0 1-0 Roos Adrian 2 (2183) 6.0
3 De Mon Gino 11 (1955) 5.0 0-1 Lagrain Jan 4 (2103) 5.0
4 Seibt Friedebert 9 (2003) 5.0 ½-½ De Coninck Erik 13 (1923) 5.0
5 Parreira Luis Miguel 26 (1755) 3.0 1-0 Uhoda Philippe 6 (2055) 3.5
6 Zamparo Sergio 7 (2023) 2.5 ½-½ Zilles Paul 27 (1745) 3.0
7 Pfeiffer Noah 28 (1745) 3.5 0-1 Winkels Marcel 8 (2006) 4.0
8 Caers Gert 30 (1740) 3.5 ½-½ Ydo Pim 10 (1976) 5.0
9 Snyers Antoine 37 (1634) 4.0 0-1 Steyls Kristof 12 (1925) 5.0
10 Willen Ronny 19 (1837) 4.5 0-1 Deserrano Gertjan 29 (1742) 4.0
11 Piron Jean-Marie 21 (1813) 2.5 ½-½ Schleck Victor 35 (1662) 3.5
12 Pierle Willem 25 (1771) 3.0 0-1 Belva Frederic 14 (1922) 4.5
13 Paulus Werner 34 (1713) 3.0 0-1 Kocur Marc 20 (1830) 4.5
14 Geerts Luc 32 (1727) 3.0 0-1 Esser Juergen 22 (1805) 4.0
15 Lombart Philippe 15 (1912) 4.5 1-0 Conard Jose 39 (1541) 3.5
16 Bosman Luc 40 (1527) 3.0 0-1 Carcan Stephane 16 (1893) 3.5
17 Oger Daniel 17 (1884) 3.0 1-0 Oostenbach Ronny 41 (1503) 2.0
18 Marmenout Sylvain 42 (1492) 2.0 0-1 Fryns Patrick 18 (1866) 4.0
19 Charles Freddy 23 (1790) 2.5 1-0 Koep Erich 43 (1464) 2.5
20 Hilgers Norbert 44 (1387) 2.5 0-1 Vandecan Michel 24 (1788) 4.0
21 Hoogmartens Armin 45 (1353) 3.0 0-1 Ulburghs Piet 31 (1734) 4.0
22 Bigi Ernesto 49 (1277) 2.5 0-1 Tutenel Erik 33 (1717) 4.0
23 Herrygers Rik 38 (1569) 4.0 1-0 Peters Lucas 46 (1335) 2.0
24 Jacobs Oliver 36 (1653) 2.5 0-1 Harder Cindy 50 (1277) 3.0
25 Souweine Edwige 52 (1035) 2.0 1-0 Mizgaiski Thomas 47 (1300) 1.0
26 Mizgaiski Ricarda 48 (1300) 0.0 0-1 Litt Thibo 51 (1150) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (19/08/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vanstreels Luk 5 (2061) 5.0 0-1 Hautot Stephane 1 (2428) 6.0
2 Lagrain Jan 4 (2103) 5.0 0-1 Roos Adrian 2 (2183) 6.0
3 Roos David 3 (2118) 5.5 1-0 Steyls Kristof 12 (1925) 5.0
4 Winkels Marcel 8 (2006) 4.0 1-0 Parreira Luis Miguel 26 (1755) 3.0
5 Deserrano Gertjan 29 (1742) 4.0 0-1 Seibt Friedebert 9 (2003) 5.0
6 De Coninck Erik 13 (1923) 5.0 ½-½ De Mon Gino 11 (1955) 5.0
7 Esser Juergen 22 (1805) 4.0 1-0 Zamparo Sergio 7 (2023) 2.5
8 Ydo Pim 10 (1976) 5.0 1-0 Piron Jean-Marie 21 (1813) 2.5
9 Belva Frederic 14 (1922) 4.5 1-0 Zilles Paul 27 (1745) 3.0
10 Kocur Marc 20 (1830) 4.5 1-0 Caers Gert 30 (1740) 3.5
11 Schleck Victor 35 (1662) 3.5 1-0 Oger Daniel 17 (1884) 3.0
12 Uhoda Philippe 6 (2055) 3.5 ½-½ Pfeiffer Noah 28 (1745) 3.5
13 Vandecan Michel 24 (1788) 4.0 ½-½ Lombart Philippe 15 (1912) 4.5
14 Carcan Stephane 16 (1893) 3.5 1-0 Snyers Antoine 37 (1634) 4.0
15 Fryns Patrick 18 (1866) 4.0 1-0 Herrygers Rik 38 (1569) 4.0
16 Tutenel Erik 33 (1717) 4.0 0-1 Willen Ronny 19 (1837) 4.5
17 Ulburghs Piet 31 (1734) 4.0 1-0 Charles Freddy 23 (1790) 2.5
18 Paulus Werner 34 (1713) 3.0 ½-½ Pierle Willem 25 (1771) 3.0
19 Conard Jose 39 (1541) 3.5 0-1 Geerts Luc 32 (1727) 3.0
20 Peters Lucas 46 (1335) 2.0 0-1 Bosman Luc 40 (1527) 3.0
21 Oostenbach Ronny 41 (1503) 2.0 0-1 Hoogmartens Armin 45 (1353) 3.0
22 Litt Thibo 51 (1150) 1.0 0-1 Marmenout Sylvain 42 (1492) 2.0
23 Koep Erich 43 (1464) 2.5 ½-½ Bigi Ernesto 49 (1277) 2.5
24 Harder Cindy 50 (1277) 3.0 1-0 Hilgers Norbert 44 (1387) 2.5
25 Jacobs Oliver 36 (1653) 2.5 1-0 Souweine Edwige 52 (1035) 2.0
26 Mizgaiski Thomas 47 (1300) 1.0 1-0 Mizgaiski Ricarda 48 (1300) 0.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (19/08/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Hautot Stephane 1 (2428) 6.0 1-0 Seibt Friedebert 9 (2003) 5.0
2 Roos Adrian 2 (2183) 6.0 1-0 Winkels Marcel 8 (2006) 4.0
3 Roos David 3 (2118) 5.5 1-0 Vanstreels Luk 5 (2061) 5.0
4 Belva Frederic 14 (1922) 4.5 0-1 Lagrain Jan 4 (2103) 5.0
5 Kocur Marc 20 (1830) 4.5 0-1 Ydo Pim 10 (1976) 5.0
6 De Mon Gino 11 (1955) 5.0 ½-½ Esser Juergen 22 (1805) 4.0
7 De Coninck Erik 13 (1923) 5.0 1-0 Schleck Victor 35 (1662) 3.5
8 Steyls Kristof 12 (1925) 5.0 1-0 Parreira Luis Miguel 26 (1755) 3.0
9 Willen Ronny 19 (1837) 4.5 ½-½ Carcan Stephane 16 (1893) 3.5
10 Deserrano Gertjan 29 (1742) 4.0 0-1 Fryns Patrick 18 (1866) 4.0
11 Zamparo Sergio 7 (2023) 2.5 0-1 Ulburghs Piet 31 (1734) 4.0
12 Zilles Paul 27 (1745) 3.0 0-1 Uhoda Philippe 6 (2055) 3.5
13 Lombart Philippe 15 (1912) 4.5 1-0 Pfeiffer Noah 28 (1745) 3.5
14 Piron Jean-Marie 21 (1813) 2.5 0-1 Caers Gert 30 (1740) 3.5
15 Geerts Luc 32 (1727) 3.0 ½-½ Vandecan Michel 24 (1788) 4.0
16 Snyers Antoine 37 (1634) 4.0 1-0 Oger Daniel 17 (1884) 3.0
17 Charles Freddy 23 (1790) 2.5 0-1 Herrygers Rik 38 (1569) 4.0
18 Pierle Willem 25 (1771) 3.0 0-1 Hoogmartens Armin 45 (1353) 3.0
19 Bosman Luc 40 (1527) 3.0 0-1 Tutenel Erik 33 (1717) 4.0
20 Marmenout Sylvain 42 (1492) 2.0 0-1 Paulus Werner 34 (1713) 3.0
21 Harder Cindy 50 (1277) 3.0 1-0 Bigi Ernesto 49 (1277) 2.5
22 Koep Erich 43 (1464) 2.5 0-1 Conard Jose 39 (1541) 3.5
23 Litt Thibo 51 (1150) 1.0 0-1 Jacobs Oliver 36 (1653) 2.5
24 Souweine Edwige 52 (1035) 2.0 0-1 Oostenbach Ronny 41 (1503) 2.0
25 Hilgers Norbert 44 (1387) 2.5 1-0 Mizgaiski Thomas 47 (1300) 1.0
26 Mizgaiski Ricarda 48 (1300) 0.0 0-1 Peters Lucas 46 (1335) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (19/08/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Roos Adrian 2 (2183) 6.0 1-0 Hautot Stephane 1 (2428) 6.0
2 Lagrain Jan 4 (2103) 5.0 ½-½ Roos David 3 (2118) 5.5
3 Ydo Pim 10 (1976) 5.0 ½-½ De Coninck Erik 13 (1923) 5.0
4 Esser Juergen 22 (1805) 4.0 0-1ff Vanstreels Luk 5 (2061) 5.0
5 Winkels Marcel 8 (2006) 4.0 0-1 Steyls Kristof 12 (1925) 5.0
6 Seibt Friedebert 9 (2003) 5.0 1-0 Fryns Patrick 18 (1866) 4.0
7 Ulburghs Piet 31 (1734) 4.0 0-1 De Mon Gino 11 (1955) 5.0
8 Uhoda Philippe 6 (2055) 3.5 0-1 Kocur Marc 20 (1830) 4.5
9 Carcan Stephane 16 (1893) 3.5 0-1 Belva Frederic 14 (1922) 4.5
10 Caers Gert 30 (1740) 3.5 0-1 Lombart Philippe 15 (1912) 4.5
11 Schleck Victor 35 (1662) 3.5 0-1 Willen Ronny 19 (1837) 4.5
12 Vandecan Michel 24 (1788) 4.0 1-0 Paulus Werner 34 (1713) 3.0
13 Parreira Luis Miguel 26 (1755) 3.0 0-1 Snyers Antoine 37 (1634) 4.0
14 Hoogmartens Armin 45 (1353) 3.0 0-1 Deserrano Gertjan 29 (1742) 4.0
15 Herrygers Rik 38 (1569) 4.0 1-0 Geerts Luc 32 (1727) 3.0
16 Tutenel Erik 33 (1717) 4.0 1-0 Harder Cindy 50 (1277) 3.0
17 Pfeiffer Noah 28 (1745) 3.5 1-0 Zamparo Sergio 7 (2023) 2.5
18 Conard Jose 39 (1541) 3.5 1-0 Piron Jean-Marie 21 (1813) 2.5
19 Zilles Paul 27 (1745) 3.0 ½-½ Charles Freddy 23 (1790) 2.5
20 Oger Daniel 17 (1884) 3.0 1-0 Marmenout Sylvain 42 (1492) 2.0
21 Peters Lucas 46 (1335) 2.0 0-1 Pierle Willem 25 (1771) 3.0
22 Jacobs Oliver 36 (1653) 2.5 ½-½ Hilgers Norbert 44 (1387) 2.5
23 Oostenbach Ronny 41 (1503) 2.0 0-1 Bosman Luc 40 (1527) 3.0
24 Mizgaiski Thomas 47 (1300) 1.0 0-1 Koep Erich 43 (1464) 2.5
25 Bigi Ernesto 49 (1277) 2.5 1-0 Litt Thibo 51 (1150) 1.0
26 Mizgaiski Ricarda 48 (1300) 0.0 0-1 Souweine Edwige 52 (1035) 2.0
Begin van de pagina

IM Hautot Stephane (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.91308
N-Elo2351
FIDE-ID202282
F-Elo2428
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Zilles Paul BEL 1745 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Belva Frederic BEL 1922 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Winkels Marcel NED 2006 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Roos David BEL 2118 5.5 W - 1 4.0 0.86 +0.14
5 1      Vanstreels Luk BEL 2061 5.0 Z - 1 5.0 0.90 +0.10
6 1      Seibt Friedebert GER 2003 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
7 1 FM Roos Adrian BEL 2183 6.0 Z v 0 6.0 0.80 -0.80
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2005 33.0 Totaal 6.0 6.24 -0.24
Begin van de pagina
FM Roos Adrian (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11118
N-Elo2317
FIDE-ID263621
F-Elo2183
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Pfeiffer Noah BEL 1745 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Lombart Philippe BEL 1912 4.5 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
3 2      Zamparo Sergio BEL 2023 2.5 W - 1 3.0 0.71 +0.29
4 2      Vanstreels Luk BEL 2061 5.0 Z - 0 3.0 0.67 -0.67
5 2      Lagrain Jan BEL 2103 5.0 Z - 1 4.0 0.61 +0.39
6 2      Winkels Marcel NED 2006 4.0 W ^ 1 5.0 0.73 +0.27
7 1 IM Hautot Stephane BEL 2428 6.0 W ^ 1 6.0 0.20 +0.80
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2039 30.5 Totaal 6.0 4.67 +1.33
Begin van de pagina
Roos David (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2118
FIDE-ID210064
F-Elo2118
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Deserrano Gertjan BEL 1742 4.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 3      Carcan Stephane BEL 1893 3.5 W - 1 2.0 0.78 +0.22
3 3      Ydo Pim NED 1976 5.0 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
4 1 IM Hautot Stephane BEL 2428 6.0 Z - 0 3.0 0.14 -0.14
5 3      Steyls Kristof BEL 1925 5.0 W - 1 4.0 0.75 +0.25
6 3      Vanstreels Luk BEL 2061 5.0 W - 1 5.0 0.58 +0.42
7 2      Lagrain Jan BEL 2103 5.0 Z - ½ 5.5 0.52 -0.02
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2018 33.5 Totaal 5.5 4.37 +1.13
Begin van de pagina
Vanstreels Luk (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.97641
N-Elo2141
FIDE-ID205737
F-Elo2061
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ulburghs Piet BEL 1734 4.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 5      Fryns Patrick BEL 1866 4.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
3 5      Steyls Kristof BEL 1925 5.0 Z - 1 3.0 0.68 +0.32
4 2 FM Roos Adrian BEL 2183 6.0 W - 1 4.0 0.33 +0.67
5 1 IM Hautot Stephane BEL 2428 6.0 W - 0 4.0 0.10 -0.10
6 3      Roos David BEL 2118 5.5 Z - 0 4.0 0.42 -0.42
7 4      Esser Juergen BEL 1805 4.0 Z - 1FF 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2008 34.5 Totaal 5.0 3.15 +0.85
Begin van de pagina
Lagrain Jan (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.44709
N-Elo2149
FIDE-ID207560
F-Elo2103
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Caers Gert BEL 1740 3.5 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 4      Oger Daniel BEL 1884 3.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 4      Seibt Friedebert GER 2003 5.0 W - ½ 2.5 0.64 -0.14
4 3      De Mon Gino NED 1955 5.0 Z - 1 3.5 0.70 +0.30
5 2 FM Roos Adrian BEL 2183 6.0 W ^ 0 3.5 0.39 -0.39
6 4      Belva Frederic BEL 1922 4.5 Z v 1 4.5 0.74 +0.26
7 2      Roos David BEL 2118 5.5 W v ½ 5.0 0.48 +0.02
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1972 32.5 Totaal 5.0 4.63 +0.37
Begin van de pagina
Seibt Friedebert (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10721
N-Elo2027
FIDE-ID24686492
F-Elo2003
Landger  (ger)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Schleck Victor BEL 1662 3.5 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 9      Esser Juergen BEL 1805 4.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
3 4      Lagrain Jan BEL 2103 5.0 Z - ½ 2.5 0.36 +0.14
4 4      De Coninck Erik BEL 1923 5.0 W - ½ 3.0 0.61 -0.11
5 5      Deserrano Gertjan BEL 1742 4.0 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
6 1 IM Hautot Stephane BEL 2428 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 6      Fryns Patrick BEL 1866 4.0 W ^ 1 5.0 0.68 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1932 31.5 Totaal 5.0 4.19 +0.81
Begin van de pagina
De Mon Gino (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.11986
N-Elo2025
FIDE-ID1049623
F-Elo1955
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Snyers Antoine BEL 1634 4.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 11      Vandecan Michel BEL 1788 4.0 W - 1 2.0 0.72 +0.28
3 6      Uhoda Philippe BEL 2055 3.5 Z - 1 3.0 0.36 +0.64
4 3      Lagrain Jan BEL 2103 5.0 W - 0 3.0 0.30 -0.30
5 6      De Coninck Erik BEL 1923 5.0 Z v ½ 3.5 0.54 -0.04
6 6      Esser Juergen BEL 1805 4.0 W v ½ 4.0 0.70 -0.20
7 7      Ulburghs Piet BEL 1734 4.0 Z - 1 5.0 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1863 29.5 Totaal 5.0 4.27 +0.73
Begin van de pagina
De Coninck Erik (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.10474
N-Elo1984
FIDE-ID233234
F-Elo1923
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Conard Jose BEL 1541 3.5 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 13      Parreira Luis Miguel POR 1755 3.0 W - 1 2.0 0.72 +0.28
3 7      Belva Frederic BEL 1922 4.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 4      Seibt Friedebert GER 2003 5.0 Z v ½ 3.0 0.39 +0.11
5 6      De Mon Gino NED 1955 5.0 W v ½ 3.5 0.46 +0.04
6 7      Schleck Victor BEL 1662 3.5 W - 1 4.5 0.82 +0.18
7 3      Ydo Pim NED 1976 5.0 Z - ½ 5.0 0.43 +0.07
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1830 29.5 Totaal 5.0 4.23 +0.77
Begin van de pagina
Steyls Kristof (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.48836
N-Elo1971
FIDE-ID233358
F-Elo1925
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Herrygers Rik BEL 1569 4.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 12      Pierle Willem BEL 1771 3.0 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
3 5      Vanstreels Luk BEL 2061 5.0 W - 0 2.0 0.32 -0.32
4 9      Snyers Antoine BEL 1634 4.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
5 3      Roos David BEL 2118 5.5 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
6 8      Parreira Luis Miguel POR 1755 3.0 W - 1 4.0 0.72 +0.28
7 5      Winkels Marcel NED 2006 4.0 Z - 1 5.0 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1844 28.5 Totaal 5.0 4.13 +0.87
Begin van de pagina
Ydo Pim (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18955
N-Elo1994
FIDE-ID1003038
F-Elo1976
Landned  (ned)
Club(50202) The Netherlands
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Jacobs Oliver BEL 1653 2.5 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 10      Charles Freddy BEL 1790 2.5 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
3 3      Roos David BEL 2118 5.5 W - 0 2.0 0.31 -0.31
4 8      Caers Gert BEL 1740 3.5 Z - ½ 2.5 0.80 -0.30
5 8      Piron Jean-Marie BEL 1813 2.5 W - 1 3.5 0.72 +0.28
6 5      Kocur Marc BEL 1830 4.5 Z - 1 4.5 0.70 +0.30
7 3      De Coninck Erik BEL 1923 5.0 W - ½ 5.0 0.57 -0.07
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1838 26.0 Totaal 5.0 4.71 +0.29
Begin van de pagina
Willen Ronny (Rank: 19)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1838
FIDE-ID207470
F-Elo1837
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Hoogmartens Armin BEL 1353 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Uhoda Philippe BEL 2055 3.5 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 12      Ulburghs Piet BEL 1734 4.0 Z - 1 2.0 0.64 +0.36
4 10      Deserrano Gertjan BEL 1742 4.0 W - 0 2.0 0.63 -0.63
5 16      Tutenel Erik BEL 1717 4.0 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
6 9      Carcan Stephane BEL 1893 3.5 W - ½ 3.5 0.42 +0.08
7 11      Schleck Victor BEL 1662 3.5 Z - 1 4.5 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1736 25.5 Totaal 4.5 4.22 +0.28
Begin van de pagina
Belva Frederic (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.91553
N-Elo1905
FIDE-ID205885
F-Elo1922
Landbel  (bel)
Club(810) Marche-en-Famenne
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bosman Luc BEL 1527 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 IM Hautot Stephane BEL 2428 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      De Coninck Erik BEL 1923 5.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 12      Pierle Willem BEL 1771 3.0 Z ^ 1 2.5 0.70 +0.30
5 9      Zilles Paul BEL 1745 3.0 W ^ 1 3.5 0.73 +0.27
6 4      Lagrain Jan BEL 2103 5.0 W - 0 3.5 0.26 -0.26
7 9      Carcan Stephane BEL 1893 3.5 Z - 1 4.5 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1912 28.5 Totaal 4.5 3.73 +0.77
Begin van de pagina
Lombart Philippe (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.41831
N-Elo1851
FIDE-ID202789
F-Elo1912
Landbel  (bel)
Club(290) Epicure
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Oostenbach Ronny BEL 1503 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Roos Adrian BEL 2183 6.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
3 8      Zilles Paul BEL 1745 3.0 Z - 0 1.0 0.72 -0.72
4 15      Conard Jose BEL 1541 3.5 W - 1 2.0 0.90 +0.10
5 13      Vandecan Michel BEL 1788 4.0 Z ^ ½ 2.5 0.67 -0.17
6 13      Pfeiffer Noah BEL 1745 3.5 W ^ 1 3.5 0.72 +0.28
7 10      Caers Gert BEL 1740 3.5 Z - 1 4.5 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1749 25.5 Totaal 4.5 4.83 -0.33
Begin van de pagina
Kocur Marc (Rank: 20)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.3778
N-Elo1841
FIDE-ID205036
F-Elo1830
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Peters Lucas BEL 1335 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Zamparo Sergio BEL 2023 2.5 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
3 13      Geerts Luc BEL 1727 3.0 W - ½ 1.5 0.64 -0.14
4 13      Paulus Werner BEL 1713 3.0 Z - 1 2.5 0.66 +0.34
5 10      Caers Gert BEL 1740 3.5 W - 1 3.5 0.62 +0.38
6 5      Ydo Pim NED 1976 5.0 W - 0 3.5 0.30 -0.30
7 8      Uhoda Philippe BEL 2055 3.5 Z - 1 4.5 0.22 +0.78
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1795 22.5 Totaal 4.5 3.61 +0.89
Begin van de pagina
Snyers Antoine (Rank: 37)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14530
N-Elo1615
FIDE-ID245097
F-Elo1634
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Mon Gino NED 1955 5.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 24      Harder Cindy NED 1277 3.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 17      Vandecan Michel BEL 1788 4.0 Z - 1 2.0 0.29 +0.71
4 9      Steyls Kristof BEL 1925 5.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
5 14      Carcan Stephane BEL 1893 3.5 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
6 16      Oger Daniel BEL 1884 3.0 W - 1 3.0 0.19 +0.81
7 13      Parreira Luis Miguel POR 1755 3.0 Z - 1 4.0 0.34 +0.66
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1782 26.5 Totaal 4.0 2.17 +1.83
Begin van de pagina
Deserrano Gertjan (Rank: 29)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.37991
N-Elo1812
FIDE-ID210960
F-Elo1742
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Roos David BEL 2118 5.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 16      Marmenout Sylvain BEL 1492 2.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
3 10      Oger Daniel BEL 1884 3.0 W - 1 2.0 0.31 +0.69
4 10      Willen Ronny BEL 1837 4.5 Z - 1 3.0 0.37 +0.63
5 5      Seibt Friedebert GER 2003 5.0 W - 0 3.0 0.18 -0.18
6 10      Fryns Patrick BEL 1866 4.0 W - 0 3.0 0.33 -0.33
7 14      Hoogmartens Armin BEL 1353 3.0 Z - 1 4.0 0.91 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1793 27.0 Totaal 4.0 3.00 +1.00
Begin van de pagina
Fryns Patrick (Rank: 18)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.99945
N-Elo1765
FIDE-ID206237
F-Elo1866
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Hilgers Norbert BEL 1387 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vanstreels Luk BEL 2061 5.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
3 11      Caers Gert BEL 1740 3.5 W - 0 1.0 0.67 -0.67
4 18      Marmenout Sylvain BEL 1492 2.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
5 15      Herrygers Rik BEL 1569 4.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
6 10      Deserrano Gertjan BEL 1742 4.0 Z - 1 4.0 0.67 +0.33
7 6      Seibt Friedebert GER 2003 5.0 Z - 0 4.0 0.32 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1713 26.0 Totaal 4.0 4.58 -0.58
Begin van de pagina
Vandecan Michel (Rank: 24)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1877
FIDE-ID206709
F-Elo1788
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Harder Cindy NED 1277 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      De Mon Gino NED 1955 5.0 Z - 0 1.0 0.28 -0.28
3 17      Snyers Antoine BEL 1634 4.0 W - 0 1.0 0.71 -0.71
4 20      Hilgers Norbert BEL 1387 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Lombart Philippe BEL 1912 4.5 W - ½ 2.5 0.33 +0.17
6 15      Geerts Luc BEL 1727 3.0 Z - ½ 3.0 0.58 -0.08
7 12      Paulus Werner BEL 1713 3.0 W - 1 4.0 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1657 25.0 Totaal 4.0 4.34 -0.34
Begin van de pagina
Winkels Marcel (Rank: 8)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.12351
N-Elo1925
FIDE-ID1003887
F-Elo2006
Landned  (ned)
Club(1933) Voerendaal
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Paulus Werner BEL 1713 3.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
2 8      Piron Jean-Marie BEL 1813 2.5 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
3 1 IM Hautot Stephane BEL 2428 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 7      Pfeiffer Noah BEL 1745 3.5 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
5 4      Parreira Luis Miguel POR 1755 3.0 W - 1 4.0 0.81 +0.19
6 2 FM Roos Adrian BEL 2183 6.0 Z - 0 4.0 0.27 -0.27
7 5      Steyls Kristof BEL 1925 5.0 W - 0 4.0 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1937 29.0 Totaal 4.0 4.19 -0.19
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 31)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1669
FIDE-ID211850
F-Elo1734
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vanstreels Luk BEL 2061 5.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 18      Hilgers Norbert BEL 1387 2.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 12      Willen Ronny BEL 1837 4.5 W - 0 1.0 0.36 -0.36
4 21      Hoogmartens Armin BEL 1353 3.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
5 17      Charles Freddy BEL 1790 2.5 W - 1 3.0 0.42 +0.58
6 11      Zamparo Sergio BEL 2023 2.5 Z - 1 4.0 0.16 +0.84
7 7      De Mon Gino NED 1955 5.0 W v 0 4.0 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1772 25.0 Totaal 4.0 3.09 +0.91
Begin van de pagina
Tutenel Erik (Rank: 33)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.56278
N-Elo1784
FIDE-ID210498
F-Elo1717
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Zamparo Sergio BEL 2023 2.5 W - 0 0.0 0.14 -0.14
2 20      Peters Lucas BEL 1335 2.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
3 14      Piron Jean-Marie BEL 1813 2.5 W - 0 1.0 0.37 -0.37
4 22      Bigi Ernesto BEL 1277 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Willen Ronny BEL 1837 4.5 W - 0 2.0 0.34 -0.34
6 19      Bosman Luc BEL 1527 3.0 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
7 16      Harder Cindy NED 1277 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1584 20.0 Totaal 4.0 4.35 -0.35
Begin van de pagina
Esser Juergen (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.95019
N-Elo1774
FIDE-ID229733
F-Elo1805
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Mizgaiski Ricarda BEL 1300 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Seibt Friedebert GER 2003 5.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
3 15      Paulus Werner BEL 1713 3.0 W - ½ 1.5 0.63 -0.13
4 14      Geerts Luc BEL 1727 3.0 Z - 1 2.5 0.61 +0.39
5 7      Zamparo Sergio BEL 2023 2.5 W - 1 3.5 0.22 +0.78
6 6      De Mon Gino NED 1955 5.0 Z - ½ 4.0 0.30 +0.20
7 4      Vanstreels Luk BEL 2061 5.0 W - 0ff 4.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1826 23.5 Totaal 4.0 2.92 +1.08
Begin van de pagina
Herrygers Rik (Rank: 38)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15896
N-Elo1558
FIDE-ID250880
F-Elo1569
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Steyls Kristof BEL 1925 5.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 25      Litt Thibo BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 19      Parreira Luis Miguel POR 1755 3.0 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
4 23      Peters Lucas BEL 1335 2.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
5 15      Fryns Patrick BEL 1866 4.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
6 17      Charles Freddy BEL 1790 2.5 Z - 1 3.0 0.22 +0.78
7 15      Geerts Luc BEL 1727 3.0 W - 1 4.0 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1649 20.5 Totaal 4.0 2.74 +1.26
Begin van de pagina
Uhoda Philippe (Rank: 6)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.63011
N-Elo2083
FIDE-ID201340
F-Elo2055
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Geerts Luc BEL 1727 3.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 6      Willen Ronny BEL 1837 4.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 6      De Mon Gino NED 1955 5.0 W - 0 2.0 0.64 -0.64
4 5      Parreira Luis Miguel POR 1755 3.0 Z - 0 2.0 0.85 -0.85
5 12      Pfeiffer Noah BEL 1745 3.5 W - ½ 2.5 0.86 -0.36
6 12      Zilles Paul BEL 1745 3.0 Z - 1 3.5 0.86 +0.14
7 8      Kocur Marc BEL 1830 4.5 W - 0 3.5 0.78 -0.78
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1799 26.5 Totaal 3.5 5.64 -2.14
Begin van de pagina
Caers Gert (Rank: 30)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14015
N-Elo1647
FIDE-ID242829
F-Elo1740
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lagrain Jan BEL 2103 5.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 17      Koep Erich BEL 1464 2.5 W - 1 1.0 0.83 +0.17
3 11      Fryns Patrick BEL 1866 4.0 Z - 1 2.0 0.33 +0.67
4 8      Ydo Pim NED 1976 5.0 W - ½ 2.5 0.20 +0.30
5 10      Kocur Marc BEL 1830 4.5 Z - 0 2.5 0.38 -0.38
6 14      Piron Jean-Marie BEL 1813 2.5 Z - 1 3.5 0.40 +0.60
7 10      Lombart Philippe BEL 1912 4.5 W - 0 3.5 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1852 28.0 Totaal 3.5 2.51 +0.99
Begin van de pagina
Carcan Stephane (Rank: 16)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.55603
N-Elo1999
FIDE-ID208230
F-Elo1893
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Marmenout Sylvain BEL 1492 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Roos David BEL 2118 5.5 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
3 9      Pfeiffer Noah BEL 1745 3.5 W - 0 1.0 0.70 -0.70
4 16      Bosman Luc BEL 1527 3.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
5 14      Snyers Antoine BEL 1634 4.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
6 9      Willen Ronny BEL 1837 4.5 Z - ½ 3.5 0.58 -0.08
7 9      Belva Frederic BEL 1922 4.5 W - 0 3.5 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1753 27.0 Totaal 3.5 4.60 -1.10
Begin van de pagina
Pfeiffer Noah (Rank: 28)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.13545
N-Elo1727
FIDE-ID241881
F-Elo1745
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Roos Adrian BEL 2183 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Oostenbach Ronny BEL 1503 2.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
3 9      Carcan Stephane BEL 1893 3.5 Z - 1 2.0 0.30 +0.70
4 7      Winkels Marcel NED 2006 4.0 W - 0 2.0 0.18 -0.18
5 12      Uhoda Philippe BEL 2055 3.5 Z - ½ 2.5 0.14 +0.36
6 13      Lombart Philippe BEL 1912 4.5 Z - 0 2.5 0.28 -0.28
7 17      Zamparo Sergio BEL 2023 2.5 W - 1 3.5 0.17 +0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1939 26.0 Totaal 3.5 1.95 +1.55
Begin van de pagina
Conard Jose (Rank: 39)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.7552
N-Elo1485
FIDE-ID210900
F-Elo1541
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Coninck Erik BEL 1923 5.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 26      Souweine Edwige BEL 1035 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 18      Pierle Willem BEL 1771 3.0 W - ½ 1.5 0.21 +0.29
4 15      Lombart Philippe BEL 1912 4.5 Z - 0 1.5 0.10 -0.10
5 19      Geerts Luc BEL 1727 3.0 W v 0 1.5 0.26 -0.26
6 22      Koep Erich BEL 1464 2.5 Z v 1 2.5 0.61 +0.39
7 18      Piron Jean-Marie BEL 1813 2.5 W - 1 3.5 0.17 +0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1663 22.5 Totaal 3.5 2.36 +1.14
Begin van de pagina
Schleck Victor (Rank: 35)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.99031
N-Elo1521
FIDE-ID208183
F-Elo1662
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Seibt Friedebert GER 2003 5.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 22      Mizgaiski Ricarda BEL 1300 0.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
3 16      Charles Freddy BEL 1790 2.5 W - 1 2.0 0.33 +0.67
4 11      Piron Jean-Marie BEL 1813 2.5 Z - ½ 2.5 0.30 +0.20
5 11      Oger Daniel BEL 1884 3.0 W - 1 3.5 0.22 +0.78
6 7      De Coninck Erik BEL 1923 5.0 Z v 0 3.5 0.18 -0.18
7 11      Willen Ronny BEL 1837 4.5 W v 0 3.5 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1792 22.5 Totaal 3.5 2.32 +1.18
Begin van de pagina
Geerts Luc (Rank: 32)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.23990
N-Elo1679
FIDE-ID260460
F-Elo1727
Landbel  (bel)
Club(737) Paal
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Uhoda Philippe BEL 2055 3.5 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
2 19      Hoogmartens Armin BEL 1353 3.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
3 13      Kocur Marc BEL 1830 4.5 Z - ½ 1.5 0.36 +0.14
4 14      Esser Juergen BEL 1805 4.0 W - 0 1.5 0.39 -0.39
5 19      Conard Jose BEL 1541 3.5 Z - 1 2.5 0.74 +0.26
6 15      Vandecan Michel BEL 1788 4.0 W - ½ 3.0 0.42 +0.08
7 15      Herrygers Rik BEL 1569 4.0 Z - 0 3.0 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1705 26.5 Totaal 3.0 3.65 -0.65
Begin van de pagina
Zilles Paul (Rank: 27)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.47422
N-Elo1732
FIDE-ID205990
F-Elo1745
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Hautot Stephane BEL 2428 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Bosman Luc BEL 1527 3.0 Z - 1 1.0 0.78 +0.22
3 8      Lombart Philippe BEL 1912 4.5 W - 1 2.0 0.28 +0.72
4 6      Zamparo Sergio BEL 2023 2.5 Z - ½ 2.5 0.17 +0.33
5 9      Belva Frederic BEL 1922 4.5 Z - 0 2.5 0.27 -0.27
6 12      Uhoda Philippe BEL 2055 3.5 W - 0 2.5 0.14 -0.14
7 19      Charles Freddy BEL 1790 2.5 W - ½ 3.0 0.44 +0.06
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1951 26.5 Totaal 3.0 2.16 +0.84
Begin van de pagina
Parreira Luis Miguel (Rank: 26)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.12300
N-Elo1916
FIDE-ID1903071
F-Elo1755
Landpor  (por)
Club(226) Europchess
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Souweine Edwige BEL 1035 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      De Coninck Erik BEL 1923 5.0 Z - 0 1.0 0.28 -0.28
3 19      Herrygers Rik BEL 1569 4.0 W - 1 2.0 0.74 +0.26
4 5      Uhoda Philippe BEL 2055 3.5 W - 1 3.0 0.15 +0.85
5 4      Winkels Marcel NED 2006 4.0 Z - 0 3.0 0.19 -0.19
6 8      Steyls Kristof BEL 1925 5.0 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
7 13      Snyers Antoine BEL 1634 4.0 W - 0 3.0 0.66 -0.66
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1735 27.5 Totaal 3.0 3.22 -0.22
Begin van de pagina
Harder Cindy (Rank: 50)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1291
FIDE-ID1053914
F-Elo1277
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vandecan Michel BEL 1788 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Snyers Antoine BEL 1634 4.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 24      Koep Erich BEL 1464 2.5 Z - 0 0.0 0.26 -0.26
4 24      Jacobs Oliver BEL 1653 2.5 Z - 1 1.0 0.09 +0.91
5 24      Hilgers Norbert BEL 1387 2.5 W - 1 2.0 0.35 +0.65
6 21      Bigi Ernesto BEL 1277 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Tutenel Erik BEL 1717 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1560 22.0 Totaal 3.0 1.47 +1.53
Begin van de pagina
Hoogmartens Armin (Rank: 45)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.12864
N-Elo1238
FIDE-ID256218
F-Elo1353
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Willen Ronny BEL 1837 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Geerts Luc BEL 1727 3.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
3 26      Souweine Edwige BEL 1035 2.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
4 21      Ulburghs Piet BEL 1734 4.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
5 21      Oostenbach Ronny BEL 1503 2.0 Z - 1 2.0 0.30 +0.70
6 18      Pierle Willem BEL 1771 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 14      Deserrano Gertjan BEL 1742 4.0 W - 0 3.0 0.09 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1621 22.5 Totaal 3.0 1.61 +1.39
Begin van de pagina
Paulus Werner (Rank: 34)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.20885
N-Elo1560
FIDE-ID207012
F-Elo1713
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Winkels Marcel NED 2006 4.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
2 21      Mizgaiski Thomas BEL 1300 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Esser Juergen BEL 1805 4.0 Z - ½ 1.5 0.37 +0.13
4 13      Kocur Marc BEL 1830 4.5 W - 0 1.5 0.34 -0.34
5 18      Pierle Willem BEL 1771 3.0 W - ½ 2.0 0.42 +0.08
6 20      Marmenout Sylvain BEL 1492 2.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
7 12      Vandecan Michel BEL 1788 4.0 Z - 0 3.0 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1713 22.5 Totaal 3.0 3.38 -0.38
Begin van de pagina
Oger Daniel (Rank: 17)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.83275
N-Elo1866
FIDE-ID263443
F-Elo1884
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Koep Erich BEL 1464 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Lagrain Jan BEL 2103 5.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 10      Deserrano Gertjan BEL 1742 4.0 Z - 0 1.0 0.69 -0.69
4 17      Oostenbach Ronny BEL 1503 2.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
5 11      Schleck Victor BEL 1662 3.5 Z - 0 2.0 0.78 -0.78
6 16      Snyers Antoine BEL 1634 4.0 Z ^ 0 2.0 0.81 -0.81
7 20      Marmenout Sylvain BEL 1492 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1657 23.0 Totaal 3.0 5.25 -2.25
Begin van de pagina
Bosman Luc (Rank: 40)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.10148
N-Elo1451
FIDE-ID210757
F-Elo1527
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Belva Frederic BEL 1922 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Zilles Paul BEL 1745 3.0 W - 0 0.0 0.22 -0.22
3 20      Bigi Ernesto BEL 1277 2.5 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
4 16      Carcan Stephane BEL 1893 3.5 W ^ 0 1.0 0.10 -0.10
5 20      Peters Lucas BEL 1335 2.0 Z ^ 1 2.0 0.75 +0.25
6 19      Tutenel Erik BEL 1717 4.0 W - 0 2.0 0.25 -0.25
7 23      Oostenbach Ronny BEL 1503 2.0 Z - 1 3.0 0.53 +0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1627 21.5 Totaal 3.0 2.74 +0.26
Begin van de pagina
Pierle Willem (Rank: 25)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.14893
N-Elo1821
FIDE-ID211605
F-Elo1771
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Litt Thibo BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Steyls Kristof BEL 1925 5.0 W - 0 1.0 0.29 -0.29
3 18      Conard Jose BEL 1541 3.5 Z - ½ 1.5 0.79 -0.29
4 12      Belva Frederic BEL 1922 4.5 W - 0 1.5 0.30 -0.30
5 18      Paulus Werner BEL 1713 3.0 Z - ½ 2.0 0.58 -0.08
6 18      Hoogmartens Armin BEL 1353 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 21      Peters Lucas BEL 1335 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1562 22.0 Totaal 3.0 4.72 -1.72
Begin van de pagina
Zamparo Sergio (Rank: 7)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.95052
N-Elo2036
FIDE-ID201154
F-Elo2023
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Tutenel Erik BEL 1717 4.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 7      Kocur Marc BEL 1830 4.5 W - 1 2.0 0.75 +0.25
3 2 FM Roos Adrian BEL 2183 6.0 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
4 6      Zilles Paul BEL 1745 3.0 W - ½ 2.5 0.83 -0.33
5 7      Esser Juergen BEL 1805 4.0 Z - 0 2.5 0.78 -0.78
6 11      Ulburghs Piet BEL 1734 4.0 W - 0 2.5 0.84 -0.84
7 17      Pfeiffer Noah BEL 1745 3.5 Z ^ 0 2.5 0.83 -0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1822 29.0 Totaal 2.5 5.18 -2.68
Begin van de pagina
Piron Jean-Marie (Rank: 21)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.65722
N-Elo1712
FIDE-ID260371
F-Elo1813
Landbel  (bel)
Club(810) Marche-en-Famenne
Categorie-2100

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Mizgaiski Thomas BEL 1300 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Winkels Marcel NED 2006 4.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
3 14      Tutenel Erik BEL 1717 4.0 Z - 1 2.0 0.63 +0.37
4 11      Schleck Victor BEL 1662 3.5 W - ½ 2.5 0.70 -0.20
5 8      Ydo Pim NED 1976 5.0 Z - 0 2.5 0.28 -0.28
6 14      Caers Gert BEL 1740 3.5 W - 0 2.5 0.60 -0.60
7 18      Conard Jose BEL 1541 3.5 Z - 0 2.5 0.83 -0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1706 24.5 Totaal 2.5 4.21 -1.71
Begin van de pagina
Charles Freddy (Rank: 23)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.60241
N-Elo1677
FIDE-ID206482
F-Elo1790
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Bigi Ernesto BEL 1277 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Ydo Pim NED 1976 5.0 W - 0 1.0 0.26 -0.26
3 16      Schleck Victor BEL 1662 3.5 Z - 0 1.0 0.67 -0.67
4 19      Koep Erich BEL 1464 2.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
5 17      Ulburghs Piet BEL 1734 4.0 Z - 0 2.0 0.58 -0.58
6 17      Herrygers Rik BEL 1569 4.0 W - 0 2.0 0.78 -0.78
7 19      Zilles Paul BEL 1745 3.0 Z - ½ 2.5 0.56 -0.06
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1632 24.5 Totaal 2.5 4.64 -2.14
Begin van de pagina
Koep Erich (Rank: 43)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.20893
N-Elo1314
FIDE-ID205478
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Oger Daniel BEL 1884 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Caers Gert BEL 1740 3.5 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
3 24      Harder Cindy NED 1277 3.0 W - 1 1.0 0.74 +0.26
4 19      Charles Freddy BEL 1790 2.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
5 23      Bigi Ernesto BEL 1277 2.5 W - ½ 1.5 0.74 -0.24
6 22      Conard Jose BEL 1541 3.5 W - 0 1.5 0.39 -0.39
7 24      Mizgaiski Thomas BEL 1300 1.0 Z - 1 2.5 0.72 +0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1544 19.0 Totaal 2.5 2.97 -0.47
Begin van de pagina
Bigi Ernesto (Rank: 49)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1176
FIDE-ID252379
F-Elo1277
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Charles Freddy BEL 1790 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Jacobs Oliver BEL 1653 2.5 Z - 1 1.0 0.09 +0.91
3 20      Bosman Luc BEL 1527 3.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
4 22      Tutenel Erik BEL 1717 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 23      Koep Erich BEL 1464 2.5 Z v ½ 1.5 0.26 +0.24
6 21      Harder Cindy NED 1277 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 25      Litt Thibo BEL 1150 1.0 W ^ 1 2.5 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1511 18.5 Totaal 2.5 1.87 +0.63
Begin van de pagina
Jacobs Oliver (Rank: 36)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.96709
N-Elo1567
FIDE-ID217450
F-Elo1653
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Ydo Pim NED 1976 5.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
2 23      Bigi Ernesto BEL 1277 2.5 W - 0 0.0 0.91 -0.91
3 21      Peters Lucas BEL 1335 2.0 Z - 0 0.0 0.87 -0.87
4 24      Harder Cindy NED 1277 3.0 W - 0 0.0 0.91 -0.91
5 25      Souweine Edwige BEL 1035 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
6 23      Litt Thibo BEL 1150 1.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
7 22      Hilgers Norbert BEL 1387 2.5 W ^ ½ 2.5 0.82 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1348 18.0 Totaal 2.5 5.48 -2.98
Begin van de pagina
Hilgers Norbert (Rank: 44)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.96997
N-Elo1183
FIDE-ID217247
F-Elo1387
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Fryns Patrick BEL 1866 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Ulburghs Piet BEL 1734 4.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 25      Litt Thibo BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.80 +0.20
4 20      Vandecan Michel BEL 1788 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 24      Harder Cindy NED 1277 3.0 Z - 0 1.0 0.65 -0.65
6 25      Mizgaiski Thomas BEL 1300 1.0 W - 1 2.0 0.62 +0.38
7 22      Jacobs Oliver BEL 1653 2.5 Z - ½ 2.5 0.18 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1538 19.5 Totaal 2.5 2.52 -0.02
Begin van de pagina
Peters Lucas (Rank: 46)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.14658
N-Elo1150
FIDE-ID246980
F-Elo1335
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Kocur Marc BEL 1830 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Tutenel Erik BEL 1717 4.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
3 21      Jacobs Oliver BEL 1653 2.5 W - 1 1.0 0.13 +0.87
4 23      Herrygers Rik BEL 1569 4.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
5 20      Bosman Luc BEL 1527 3.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
6 26      Mizgaiski Ricarda BEL 1300 0.0 Z - 1 2.0 0.55 +0.45
7 21      Pierle Willem BEL 1771 3.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 21.0 Totaal 2.0 1.39 +0.61
Begin van de pagina
Marmenout Sylvain (Rank: 42)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1446
FIDE-ID211478
F-Elo1492
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Carcan Stephane BEL 1893 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Deserrano Gertjan BEL 1742 4.0 W - 0 0.0 0.19 -0.19
3 23      Mizgaiski Thomas BEL 1300 1.0 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
4 18      Fryns Patrick BEL 1866 4.0 W - 0 1.0 0.10 -0.10
5 22      Litt Thibo BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
6 20      Paulus Werner BEL 1713 3.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
7 20      Oger Daniel BEL 1884 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1649 19.5 Totaal 2.0 2.30 -0.30
Begin van de pagina
Oostenbach Ronny (Rank: 41)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.73393
N-Elo1503
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Lombart Philippe BEL 1912 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Pfeiffer Noah BEL 1745 3.5 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
3 22      Mizgaiski Ricarda BEL 1300 0.0 W - 1 1.0 0.76 +0.24
4 17      Oger Daniel BEL 1884 3.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
5 21      Hoogmartens Armin BEL 1353 3.0 W - 0 1.0 0.70 -0.70
6 24      Souweine Edwige BEL 1035 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
7 23      Bosman Luc BEL 1527 3.0 W - 0 2.0 0.47 -0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1536 19.0 Totaal 2.0 3.22 -1.22
Begin van de pagina
Souweine Edwige (Rank: 52)

Rangschikking49
GeslachtF
Stamnr.15676
N-Elo1170
FIDE-ID249793
F-Elo1035
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Parreira Luis Miguel POR 1755 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Conard Jose BEL 1541 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 26      Hoogmartens Armin BEL 1353 3.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
4 25      Mizgaiski Thomas BEL 1300 1.0 W - 1 1.0 0.18 +0.82
5 25      Jacobs Oliver BEL 1653 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 24      Oostenbach Ronny BEL 1503 2.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
7 26      Mizgaiski Ricarda BEL 1300 0.0 Z v 1 2.0 0.18 +0.82
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1486 15.0 Totaal 2.0 0.81 +1.19
Begin van de pagina
Litt Thibo (Rank: 51)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.18057
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Pierle Willem BEL 1771 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Herrygers Rik BEL 1569 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 25      Hilgers Norbert BEL 1387 2.5 W - 0 0.0 0.20 -0.20
4 26      Mizgaiski Ricarda BEL 1300 0.0 Z - 1 1.0 0.30 +0.70
5 22      Marmenout Sylvain BEL 1492 2.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
6 23      Jacobs Oliver BEL 1653 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 25      Bigi Ernesto BEL 1277 2.5 Z - 0 1.0 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1492 16.5 Totaal 1.0 1.19 -0.19
Begin van de pagina
Mizgaiski Thomas (Rank: 47)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.19464
N-Elo1300
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Piron Jean-Marie BEL 1813 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Paulus Werner BEL 1713 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 23      Marmenout Sylvain BEL 1492 2.0 W - 0 0.0 0.25 -0.25
4 25      Souweine Edwige BEL 1035 2.0 Z - 0 0.0 0.82 -0.82
5 26      Mizgaiski Ricarda BEL 1300 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 25      Hilgers Norbert BEL 1387 2.5 Z - 0 1.0 0.38 -0.38
7 24      Koep Erich BEL 1464 2.5 W - 0 1.0 0.28 -0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1457 14.5 Totaal 1.0 2.39 -1.39
Begin van de pagina
Mizgaiski Ricarda (Rank: 48)

Rangschikking52
GeslachtF
Stamnr.19467
N-Elo1300
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Esser Juergen BEL 1805 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Schleck Victor BEL 1662 3.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
3 22      Oostenbach Ronny BEL 1503 2.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
4 26      Litt Thibo BEL 1150 1.0 W - 0 0.0 0.70 -0.70
5 26      Mizgaiski Thomas BEL 1300 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 26      Peters Lucas BEL 1335 2.0 W - 0 0.0 0.45 -0.45
7 26      Souweine Edwige BEL 1035 2.0 W ^ 0 0.0 0.82 -0.82
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1398 15.5 Totaal 0.0 2.89 -2.89
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB ARO Vsch.
1 Hautot Stephane 1 2428 2364 6.0 31 Z 1 12 W 1 19 Z 1 3 W 1 4 Z 1 6 W 1 2 Z 0 26.50 2005 27.0
2 Roos Adrian 2 2183 2341 6.0 27 W 1 13 Z 1 39 W 1 4 Z 0 5 Z 1 19 W 1 1 W 1 25.50 2040 24.0
3 Roos David 3 2118 2238 5.5 16 Z 1 26 W 1 10 Z 1 1 Z 0 9 W 1 4 W 1 5 Z ½ 24.50 2018 23.5
4 Vanstreels Luk 5 2061 2159 5.0 20 Z 1 17 W 1 9 Z 1 2 W 1 1 W 0 3 Z 0 22 Z 1FF 23.00 2042 23.0
5 Lagrain Jan 4 2103 2130 5.0 25 W 1 36 Z 1 6 W ½ 7 Z 1 2 W 0 12 Z 1 3 W ½ 21.25 1972 22.0
6 Seibt Friedebert 9 2003 2087 5.0 29 Z 1 22 W 1 5 Z ½ 8 W ½ 16 Z 1 1 Z 0 17 W 1 21.00 1933 21.5
7 De Mon Gino 11 1955 2021 5.0 15 Z 1 18 W 1 24 Z 1 5 W 0 8 Z ½ 22 W ½ 20 Z 1 20.25 1863 21.5
8 De Coninck Erik 13 1923 1989 5.0 28 Z 1 32 W 1 12 Z ½ 6 Z ½ 7 W ½ 29 W 1 10 Z ½ 19.75 1831 21.5
9 Steyls Kristof 12 1925 2003 5.0 23 W 1 38 Z 1 4 W 0 15 Z 1 3 Z 0 32 W 1 19 Z 1 18.00 1845 20.0
10 Ydo Pim 10 1976 1996 5.0 44 W 1 41 Z 1 3 W 0 25 Z ½ 40 W 1 14 Z 1 8 W ½ 16.25 1838 20.5
11 Willen Ronny 19 1837 1851 4.5 34 Z 1 24 W 0 20 Z 1 16 W 0 21 Z 1 26 W ½ 29 Z 1 16.25 1737 17.0
12 Belva Frederic 14 1922 2000 4.5 37 W 1 1 Z 0 8 W ½ 38 Z 1 31 W 1 5 W 0 26 Z 1 15.00 1913 17.5
13 Lombart Philippe 15 1912 1853 4.5 48 Z 1 2 W 0 31 Z 0 28 W 1 18 Z ½ 27 W 1 25 Z 1 14.50 1749 15.5
14 Kocur Marc 20 1830 1911 4.5 46 W 1 39 Z 0 30 W ½ 35 Z 1 25 W 1 10 W 0 24 Z 1 13.50 1796 17.5
15 Snyers Antoine 37 1634 1832 4.0 7 W 0 33 Z 1 18 Z 1 9 W 0 26 Z 0 36 W 1 32 Z 1 13.00 1782 14.0
16 Deserrano Gertjan 29 1742 1843 4.0 3 W 0 47 Z 1 36 W 1 11 Z 1 6 W 0 17 W 0 34 Z 1 12.50 1793 16.0
17 Fryns Patrick 18 1866 1775 4.0 45 W 1 4 Z 0 25 W 0 47 Z 1 23 W 1 16 Z 1 6 Z 0 12.50 1713 16.0
18 Vandecan Michel 24 1788 1724 4.0 33 W 1 7 Z 0 15 W 0 45 Z 1 13 W ½ 30 Z ½ 35 W 1 12.25 1658 14.5
19 Winkels Marcel 8 2006 1984 4.0 35 W 1 40 Z 1 1 W 0 27 Z 1 32 W 1 2 Z 0 9 W 0 12.00 1937 20.0
20 Ulburghs Piet 31 1734 1822 4.0 4 W 0 45 Z 1 11 W 0 34 Z 1 41 W 1 39 Z 1 7 W 0 10.50 1772 15.0
21 Tutenel Erik 33 1717 1646 4.0 39 W 0 46 Z 1 40 W 0 43 Z 1 11 W 0 37 Z 1 33 W 1 10.50 1584 13.0
22 Esser Juergen 22 1805 1921 4.0 52 W 1 6 Z 0 35 W ½ 30 Z 1 39 W 1 7 Z ½ 4 W 0ff 9.50 1787 17.5
23 Herrygers Rik 38 1569 1702 4.0 9 Z 0 50 W 1 32 Z 0 46 W 1 17 Z 0 41 Z 1 30 W 1 8.50 1650 13.0
24 Uhoda Philippe 6 2055 1799 3.5 30 W 1 11 Z 1 7 W 0 32 Z 0 27 W ½ 31 Z 1 14 W 0 12.25 1799 16.5
25 Caers Gert 30 1740 1852 3.5 5 Z 0 42 W 1 17 Z 1 10 W ½ 14 Z 0 40 Z 1 13 W 0 11.50 1852 15.0
26 Carcan Stephane 16 1893 1754 3.5 47 W 1 3 Z 0 27 W 0 37 Z 1 15 W 1 11 Z ½ 12 W 0 11.25 1754 15.0
27 Pfeiffer Noah 28 1745 1934 3.5 2 Z 0 48 W 1 26 Z 1 19 W 0 24 Z ½ 13 Z 0 39 W 1 9.75 1939 13.5
28 Conard Jose 39 1541 1679 3.5 8 W 0 49 Z 1 38 W ½ 13 Z 0 30 W 0 42 Z 1 40 W 1 8.50 1664 11.5
29 Schleck Victor 35 1662 1793 3.5 6 W 0 52 Z 1 41 W 1 40 Z ½ 36 W 1 8 Z 0 11 W 0 6.75 1793 16.0
30 Geerts Luc 32 1727 1649 3.0 24 Z 0 34 W 1 14 Z ½ 22 W 0 28 Z 1 18 W ½ 23 Z 0 10.75 1706 12.5
31 Zilles Paul 27 1745 1854 3.0 1 W 0 37 Z 1 13 W 1 39 Z ½ 12 Z 0 24 W 0 41 W ½ 10.00 1951 13.5
32 Parreira Luis Miguel 26 1755 1724 3.0 49 W 1 8 Z 0 23 W 1 24 W 1 19 Z 0 9 Z 0 15 W 0 9.50 1735 16.0
33 Harder Cindy 50 1277 1481 3.0 18 Z 0 15 W 0 42 Z 0 44 Z 1 45 W 1 43 W 1 21 Z 0 7.50 1560 9.0
34 Hoogmartens Armin 45 1353 1550 3.0 11 W 0 30 Z 0 49 W 1 20 W 0 48 Z 1 38 Z 1 16 W 0 7.00 1621 10.0
35 Paulus Werner 34 1713 1658 3.0 19 Z 0 51 W 1 22 Z ½ 14 W 0 38 W ½ 47 Z 1 18 Z 0 6.75 1713 12.0
36 Oger Daniel 17 1884 1603 3.0 42 Z 1 5 W 0 16 Z 0 48 W 1 29 Z 0 15 Z 0 47 W 1 6.50 1657 12.0
37 Bosman Luc 40 1527 1570 3.0 12 Z 0 31 W 0 43 Z 1 26 W 0 46 Z 1 21 W 0 48 Z 1 6.50 1627 9.0
38 Pierle Willem 25 1771 1545 3.0 50 Z 1 9 W 0 28 Z ½ 12 W 0 35 Z ½ 34 W 0 46 Z 1 6.25 1563 12.0
39 Zamparo Sergio 7 2023 1713 2.5 21 Z 1 14 W 1 2 Z 0 31 W ½ 22 Z 0 20 W 0 27 Z 0 10.00 1823 15.0
40 Piron Jean-Marie 21 1813 1612 2.5 51 Z 1 19 W 0 21 Z 1 29 W ½ 10 Z 0 25 W 0 28 Z 0 6.75 1706 14.0
41 Charles Freddy 23 1790 1539 2.5 43 Z 1 10 W 0 29 Z 0 42 W 1 20 Z 0 23 W 0 31 Z ½ 6.50 1632 11.5
42 Koep Erich 43 1464 1431 2.5 36 W 0 25 Z 0 33 W 1 41 Z 0 43 W ½ 28 W 0 51 Z 1 5.25 1544 7.5
43 Bigi Ernesto 49 1277 1379 2.5 41 W 0 44 Z 1 37 W 0 21 W 0 42 Z ½ 33 Z 0 50 W 1 4.75 1511 8.5
44 Jacobs Oliver 36 1653 1284 2.5 10 Z 0 43 W 0 46 Z 0 33 W 0 49 W 1 50 Z 1 45 W ½ 4.25 1348 5.5
45 Hilgers Norbert 44 1387 1417 2.5 17 Z 0 20 W 0 50 Z 1 18 W 0 33 Z 0 51 W 1 44 Z ½ 3.25 1538 7.5
46 Peters Lucas 46 1335 1439 2.0 14 Z 0 21 W 0 44 W 1 23 Z 0 37 W 0 52 Z 1 38 W 0 2.50 1624 7.0
47 Marmenout Sylvain 42 1492 1484 2.0 26 Z 0 16 W 0 51 Z 1 17 W 0 50 Z 1 35 W 0 36 Z 0 2.00 1650 8.0
48 Oostenbach Ronny 41 1503 1379 2.0 13 W 0 27 Z 0 52 W 1 36 Z 0 34 W 0 49 Z 1 37 W 0 2.00 1537 7.0
49 Souweine Edwige 52 1035 1219 2.0 32 Z 0 28 W 0 34 Z 0 51 W 1 44 Z 0 48 W 0 52 Z 1 1.00 1486 5.0
50 Litt Thibo 51 1150 1135 1.0 38 W 0 23 Z 0 45 W 0 52 Z 1 47 W 0 44 W 0 43 Z 0 0.00 1493 4.0
51 Mizgaiski Thomas 47 1300 1131 1.0 40 W 0 35 Z 0 47 W 0 49 Z 0 52 W 1 45 Z 0 42 W 0 0.00 1458 3.0
52 Mizgaiski Ricarda 48 1300 584 0.0 22 Z 0 29 W 0 48 Z 0 50 W 0 51 Z 0 46 W 0 49 W 0 0.00 1399 0.0
(©)FRBE-KBSB-v3.92 2018/08/18 (©) GMA 2015 Build : 2018/08/19 20:17