SwarLogo 14de Open Maaslands Clubkampioenschap 2019-2020 SwarLogo
703
Organisator: De Nieuwe Toren - Eisden
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 11/10/2019 tot 05/06/2020
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 Pari. R5 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 4
Cl. Naam Voornaam N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Bouma, Peter 1870 1864 MSK-Dilsen 4.0 2471 10.50 10.0 -
2 Maurissen, Wim 1962 1948 Eisden 3.0 1949 8.00 7.5 -
3 Cornet, Luc 1776 1803 Eisden 3.0 1804 7.00 9.0 -
4 Jacobs, Hein 1752 1753 MSK-Dilsen 3.0 1732 4.50 8.0 -
5 Sarrechia, Benito 1583 1624 MSK-Dilsen 3.0 1585 3.50 7.0 -
6 Venken, Kenneth 1564 1601 MSK-Dilsen 3.0 1737 3.00 6.0 -
7 Van Stiphout, Marc 1670 1674 Overpelt 2.5 1650 4.25 7.0 -
8 Cardinaels, Jean 2040 0 Eisden 2.5 2020 4.00 5.0 -
9 Gulikers, Ruud 1598 1555 Vlijtingen 2.5 1536 3.75 6.0 -
10 Berben, Jaak 1528 1545 MSK-Dilsen 2.5 1569 3.75 5.0 -
11 Willen, Ronny 1830 1833 Eisden 2.0 1524 4.00 6.0 -
12 Grobet, Sam 1573 1567 Eisden 2.0 1633 3.00 7.0 -
13 Mocsnik, Robbie 1751 1778 Eisden 2.0 1635 3.00 6.0 -
14 Schols, Geri 1557 1572 MSK-Dilsen 2.0 1535 3.00 4.5 -
15 Heylen, Leo 1418 1460 MSK-Dilsen 2.0 1382 2.00 5.0 -
16 Corstjens, Andre 1181 1246 MSK-Dilsen 2.0 1308 1.50 3.0 -
17 Kuypers, Filip 0 0 Eisden 1.5 1292 2.00 4.0 -
18 Kuypers, Anouck 1225 1309 Eisden 1.5 1330 1.75 5.0 -
19 Movsisyan, Laert 0 0 Eisden 1.5 982 0.75 3.0 -
20 Donaldson, Larry 1361 1387 Eisden 1.5 1278 0.75 2.0 -
21 Bigi, Ernesto 1189 1225 Eisden 1.0 1225 1.00 4.0 -
22 Harder, Cindy 1320 1296 Eisden 1.0 1204 0.50 2.0 -
23 Schouteden, Linda 1150 0 Overpelt 1.0 629 0.00 1.0 -
24 Movsisyan, Julia 0 0 Eisden 0.5 702 0.75 2.0 -
25 Dyserinck, Thomas 1220 1278 Eisden 0.5 1005 0.75 1.0 -
26 Hoogmartens, Kyan 0 0 Eisden 0.0 0 0.00 0.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Venken, Kenneth 0.0 (1564) 0-1 Maurissen, Wim 0.0 (1962)
2 Bouma, Peter 0.0 (1870) 1-0 Schols, Geri 0.0 (1557)
3 Berben, Jaak 0.0 (1528) 0-1 Willen, Ronny 0.0 (1830)
4 Cornet, Luc 0.0 (1776) 1-0 Heylen, Leo 0.0 (1418)
5 Donaldson, Larry 0.0 (1361) 0-1 Jacobs, Hein 0.0 (1752)
6 Mocsnik, Robbie 0.0 (1751) 1-0 Dyserinck, Thomas 0.0 (1220)
7 Kuypers, Anouck 0.0 (1225) ½-½ Van Stiphout, Marc 0.0 (1670)
8 Gulikers, Ruud 0.0 (1598) 1-0 Corstjens, Andre 0.0 (1181)
9 Schouteden, Linda 0.0 (1150) 0-1 Sarrechia, Benito 0.0 (1583)
10 Grobet, Sam 0.0 (1573) 1-0 Kuypers, Filip 0.0 (0)
11 Bigi, Ernesto 0.0 (1189) 1-0 Harder, Cindy 0.0 (1320)
12 Movsisyan, Laert 0.0 (0) ½-½ Movsisyan, Julia 0.0 (0)
  Hoogmartens, Kyan 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Cardinaels, Jean 0.0 (2040) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (15/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Maurissen, Wim 1.0 (1962) ½-½ Mocsnik, Robbie 1.0 (1751)
2 Gulikers, Ruud 1.0 (1598) 0-1 Bouma, Peter 1.0 (1870)
3 Willen, Ronny 1.0 (1830) 0-1 Grobet, Sam 1.0 (1573)
4 Sarrechia, Benito 1.0 (1583) 0-1 Cornet, Luc 1.0 (1776)
5 Jacobs, Hein 1.0 (1752) 1-0 Bigi, Ernesto 1.0 (1189)
6 Van Stiphout, Marc 0.5 (1670) 1-0 Movsisyan, Laert 0.5 (0)
7 Movsisyan, Julia 0.5 (0) 0-1 Kuypers, Anouck 0.5 (1225)
8 Harder, Cindy 0.0 (1320) 0-1 Cardinaels, Jean 0.0 (2040)
9 Dyserinck, Thomas 0.0 (1220) 0-1 Venken, Kenneth 0.0 (1564)
10 Schols, Geri 0.0 (1557) 1-0 Donaldson, Larry 0.0 (1361)
11 Corstjens, Andre 0.0 (1181) 0-1 Berben, Jaak 0.0 (1528)
12 Heylen, Leo 0.0 (1418) 1-0 Schouteden, Linda 0.0 (1150)
  Kuypers, Filip 0.0 (0) 1 Bye  
  Hoogmartens, Kyan 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (13/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bouma, Peter 2.0 (1870) 1-0 Jacobs, Hein 2.0 (1752)
2 Cornet, Luc 2.0 (1776) 1-0 Grobet, Sam 2.0 (1573)
3 Mocsnik, Robbie 1.5 (1751) 0-1 Van Stiphout, Marc 1.5 (1670)
4 Cardinaels, Jean 1.0 (2040) ½-½ Maurissen, Wim 1.5 (1962)
5 Kuypers, Anouck 1.5 (1225) 0-1 Willen, Ronny 1.0 (1830)
6 Berben, Jaak 1.0 (1528) ½-½ Gulikers, Ruud 1.0 (1598)
7 Bigi, Ernesto 1.0 (1189) 0-1 Sarrechia, Benito 1.0 (1583)
8 Venken, Kenneth 1.0 (1564) 1-0 Movsisyan, Julia 0.5 (0)
9 Kuypers, Filip 1.0 (0) ½-½ Schols, Geri 1.0 (1557)
10 Movsisyan, Laert 0.5 (0) 0-1 Heylen, Leo 1.0 (1418)
11 Donaldson, Larry 0.0 (1361) ½-½ Dyserinck, Thomas 0.0 (1220)
12 Schouteden, Linda 0.0 (1150) 0-1 Harder, Cindy 0.0 (1320)
  Corstjens, Andre 0.0 (1181) 1 Bye  
  Hoogmartens, Kyan 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (21/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cornet, Luc 3.0 (1776) 0-1 Bouma, Peter 3.0 (1870)
2 Van Stiphout, Marc 2.5 (1670) 0-1 Maurissen, Wim 2.0 (1962)
3 Willen, Ronny 2.0 (1830) 0-1 Venken, Kenneth 2.0 (1564)
4 Grobet, Sam 2.0 (1573) 0-1 Jacobs, Hein 2.0 (1752)
5 Sarrechia, Benito 2.0 (1583) 1-0 Heylen, Leo 2.0 (1418)
6 Cardinaels, Jean 1.5 (2040) 1-0 Kuypers, Anouck 1.5 (1225)
7 Schols, Geri 1.5 (1557) ½-½ Mocsnik, Robbie 1.5 (1751)
8 Kuypers, Filip 1.5 (0) 0-1 Gulikers, Ruud 1.5 (1598)
9 Harder, Cindy 1.0 (1320) 0-1 Berben, Jaak 1.5 (1528)
10 Corstjens, Andre 1.0 (1181) 1-0 Bigi, Ernesto 1.0 (1189)
11 Movsisyan, Julia 0.5 (0) 0-1 Donaldson, Larry 0.5 (1361)
12 Dyserinck, Thomas 0.5 (1220) 0-1 Movsisyan, Laert 0.5 (0)
  Schouteden, Linda 0.0 (1150) 1 Bye  
  Hoogmartens, Kyan 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/03/2020) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bouma, Peter 4.0 (1870) - Sarrechia, Benito 3.0 (1583)
2 Maurissen, Wim 3.0 (1962) - Cornet, Luc 3.0 (1776)
3 Jacobs, Hein 3.0 (1752) - Venken, Kenneth 3.0 (1564)
4 Gulikers, Ruud 2.5 (1598) - Cardinaels, Jean 2.5 (2040)
5 Berben, Jaak 2.5 (1528) - Van Stiphout, Marc 2.5 (1670)
6 Schols, Geri 2.0 (1557) - Willen, Ronny 2.0 (1830)
7 Mocsnik, Robbie 2.0 (1751) - Corstjens, Andre 2.0 (1181)
8 Heylen, Leo 2.0 (1418) - Grobet, Sam 2.0 (1573)
9 Donaldson, Larry 1.5 (1361) - Kuypers, Filip 1.5 (0)
10 Kuypers, Anouck 1.5 (1225) - Movsisyan, Laert 1.5 (0)
11 Bigi, Ernesto 1.0 (1189) - Schouteden, Linda 1.0 (1150)
12 Dyserinck, Thomas 0.5 (1220) - Harder, Cindy 1.0 (1320)
13 Hoogmartens, Kyan 0.0 (0) - Movsisyan, Julia 0.5 (0)
Begin van de pagina

Bouma, Peter (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16635
N-Elo1870
FIDE-ID253065
F-Elo1864
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schols, Geri BEL 1557 2.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 2      Gulikers, Ruud NED 1598 2.5 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
3 1      Jacobs, Hein BEL 1752 3.0 W - 1 3.0 0.66 +0.34
4 1      Cornet, Luc BEL 1776 3.0 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
5 1      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.0 W - - 4.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1653 13.5 Totaal 4.0 2.98 +1.02
Begin van de pagina
Maurissen, Wim (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.44172
N-Elo1962
FIDE-ID263370
F-Elo1948
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Venken, Kenneth BEL 1564 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Mocsnik, Robbie BEL 1751 2.0 W - ½ 1.5 0.77 -0.27
3 4      Cardinaels, Jean BEL 2040 2.5 Z - ½ 2.0 0.39 +0.11
4 2      Van Stiphout, Marc BEL 1670 2.5 Z 1 3.0 0.85 +0.15
5 2      Cornet, Luc BEL 1776 3.0 W - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1760 13.0 Totaal 3.0 2.93 +0.07
Begin van de pagina
Cornet, Luc (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1776
FIDE-ID205494
F-Elo1803
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Heylen, Leo BEL 1418 2.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 4      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
3 2      Grobet, Sam BEL 1573 2.0 W - 1 3.0 0.76 +0.24
4 1      Bouma, Peter BEL 1870 4.0 W - 0 3.0 0.37 -0.37
5 2      Maurissen, Wim BEL 1962 3.0 Z - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1681 14.0 Totaal 3.0 2.78 +0.22
Begin van de pagina
Jacobs, Hein (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11177
N-Elo1752
FIDE-ID232475
F-Elo1753
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Donaldson, Larry BEL 1361 1.5 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 5      Bigi, Ernesto BEL 1189 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Bouma, Peter BEL 1870 4.0 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
4 4      Grobet, Sam BEL 1573 2.0 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
5 3      Venken, Kenneth BEL 1564 3.0 W - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1511 11.5 Totaal 3.0 2.90 +0.10
Begin van de pagina
Sarrechia, Benito (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.37702
N-Elo1583
FIDE-ID211702
F-Elo1624
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Schouteden, Linda BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Cornet, Luc BEL 1776 3.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
3 7      Bigi, Ernesto BEL 1189 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Heylen, Leo BEL 1418 2.0 W - 1 3.0 0.72 +0.28
5 1      Bouma, Peter BEL 1870 4.0 Z - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1480 11.0 Totaal 3.0 2.81 +0.19
Begin van de pagina
Venken, Kenneth (Rank: 12)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.43885
N-Elo1564
FIDE-ID247863
F-Elo1601
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Maurissen, Wim BEL 1962 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Dyserinck, Thomas BEL 1220 0.5 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
3 8      Movsisyan, Julia BEL 0 0.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Willen, Ronny BEL 1830 2.0 Z 1 3.0 0.18 +0.82
5 3      Jacobs, Hein BEL 1752 3.0 Z - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1691 9.0 Totaal 3.0 2.06 +0.94
Begin van de pagina
Van Stiphout, Marc (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.38890
N-Elo1670
FIDE-ID211915
F-Elo1674
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Kuypers, Anouck BEL 1225 1.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 6      Movsisyan, Laert BEL 0 1.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 3      Mocsnik, Robbie BEL 1751 2.0 Z - 1 2.5 0.39 +0.61
4 2      Maurissen, Wim BEL 1962 3.0 W - 0 2.5 0.15 -0.15
5 5      Berben, Jaak BEL 1528 2.5 Z - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1616 10.5 Totaal 2.5 2.38 +0.12
Begin van de pagina
Cardinaels, Jean (Rank: 1)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.99512
N-Elo2040
FIDE-ID261890
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 8      Harder, Cindy NED 1320 1.0 Z 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Maurissen, Wim BEL 1962 3.0 W - ½ 1.5 0.61 -0.11
4 6      Kuypers, Anouck BEL 1225 1.5 W 1 2.5 0.92 +0.08
5 4      Gulikers, Ruud NED 1598 2.5 Z - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1526 8.0 Totaal 2.5 2.45 +0.05
Begin van de pagina
Gulikers, Ruud (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.10132
N-Elo1598
FIDE-ID1023098
F-Elo1555
Landned  (ned)
Club(725) Vlijtingen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Corstjens, Andre BEL 1181 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Bouma, Peter BEL 1870 4.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
3 6      Berben, Jaak BEL 1528 2.5 Z - ½ 1.5 0.60 -0.10
4 8      Kuypers, Filip BEL 0 1.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
5 4      Cardinaels, Jean BEL 2040 2.5 W - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1654 12.5 Totaal 2.5 2.61 -0.11
Begin van de pagina
Berben, Jaak (Rank: 14)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.2909
N-Elo1528
FIDE-ID210650
F-Elo1545
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Willen, Ronny BEL 1830 2.0 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 11      Corstjens, Andre BEL 1181 2.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 6      Gulikers, Ruud NED 1598 2.5 W - ½ 1.5 0.40 +0.10
4 9      Harder, Cindy NED 1320 1.0 Z - 1 2.5 0.77 +0.23
5 5      Van Stiphout, Marc BEL 1670 2.5 W - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1519 10.0 Totaal 2.5 2.21 +0.29
Begin van de pagina
Willen, Ronny (Rank: 4)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1830
FIDE-ID207470
F-Elo1833
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Berben, Jaak BEL 1528 2.5 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 3      Grobet, Sam BEL 1573 2.0 W - 0 1.0 0.82 -0.82
3 5      Kuypers, Anouck BEL 1225 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Venken, Kenneth BEL 1564 3.0 W 0 2.0 0.82 -0.82
5 6      Schols, Geri BEL 1557 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1489 11.0 Totaal 2.0 3.41 -1.41
Begin van de pagina
Grobet, Sam (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.18383
N-Elo1573
FIDE-ID257575
F-Elo1567
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Kuypers, Filip BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Willen, Ronny BEL 1830 2.0 Z - 1 2.0 0.18 +0.82
3 2      Cornet, Luc BEL 1776 3.0 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
4 4      Jacobs, Hein BEL 1752 3.0 W - 0 2.0 0.27 -0.27
5 8      Heylen, Leo BEL 1418 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1694 11.5 Totaal 2.0 1.61 +0.39
Begin van de pagina
Mocsnik, Robbie (Rank: 7)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.31054
N-Elo1751
FIDE-ID208850
F-Elo1778
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dyserinck, Thomas BEL 1220 0.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Maurissen, Wim BEL 1962 3.0 Z - ½ 1.5 0.23 +0.27
3 3      Van Stiphout, Marc BEL 1670 2.5 W - 0 1.5 0.61 -0.61
4 7      Schols, Geri BEL 1557 2.0 Z - ½ 2.0 0.75 -0.25
5 7      Corstjens, Andre BEL 1181 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1518 10.0 Totaal 2.0 2.51 -0.51
Begin van de pagina
Schols, Geri (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.29351
N-Elo1557
FIDE-ID211729
F-Elo1572
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bouma, Peter BEL 1870 4.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 10      Donaldson, Larry BEL 1361 1.5 W - 1 1.0 0.75 +0.25
3 9      Kuypers, Filip BEL 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 7      Mocsnik, Robbie BEL 1751 2.0 W - ½ 2.0 0.25 +0.25
5 6      Willen, Ronny BEL 1830 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1703 11.0 Totaal 2.0 2.06 -0.06
Begin van de pagina
Heylen, Leo (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14745
N-Elo1418
FIDE-ID211230
F-Elo1460
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cornet, Luc BEL 1776 3.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 12      Schouteden, Linda BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
3 10      Movsisyan, Laert BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.0 Z 0 2.0 0.28 -0.28
5 8      Grobet, Sam BEL 1573 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1520 10.5 Totaal 2.0 2.13 -0.13
Begin van de pagina
Corstjens, Andre (Rank: 21)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.12268
N-Elo1181
FIDE-ID236322
F-Elo1246
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Gulikers, Ruud NED 1598 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Berben, Jaak BEL 1528 2.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3        Bye           1 1.0    
4 10      Bigi, Ernesto BEL 1189 1.0 W 1 2.0 0.49 +0.51
5 7      Mocsnik, Robbie BEL 1751 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1516 8.0 Totaal 2.0 0.68 +0.32
Begin van de pagina
Kuypers, Filip (Rank: 25)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19786
N-Elo0
FIDE-ID260584
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Grobet, Sam BEL 1573 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 9      Schols, Geri BEL 1557 2.0 W ½ 1.5 0.08 +0.42
4 8      Gulikers, Ruud NED 1598 2.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
5 9      Donaldson, Larry BEL 1361 1.5 Z - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1522 8.0 Totaal 1.5 0.24 +0.26
Begin van de pagina
Kuypers, Anouck (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.12091
N-Elo1225
FIDE-ID260576
F-Elo1309
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Stiphout, Marc BEL 1670 2.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 7      Movsisyan, Julia BEL 0 0.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 5      Willen, Ronny BEL 1830 2.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
4 6      Cardinaels, Jean BEL 2040 2.5 Z 0 1.5 0.08 -0.08
5 10      Movsisyan, Laert BEL 0 1.5 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1846 9.0 Totaal 1.5 1.16 +0.34
Begin van de pagina
Movsisyan, Laert (Rank: 26)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17080
N-Elo0
FIDE-ID258130
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Movsisyan, Julia BEL 0 0.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 6      Van Stiphout, Marc BEL 1670 2.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 10      Heylen, Leo BEL 1418 2.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
4 12      Dyserinck, Thomas BEL 1220 0.5 Z 1 1.5 0.08 +0.92
5 10      Kuypers, Anouck BEL 1225 1.5 Z - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1383 7.0 Totaal 1.5 0.74 +0.76
Begin van de pagina
Donaldson, Larry (Rank: 16)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1361
FIDE-ID253189
F-Elo1387
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Jacobs, Hein BEL 1752 3.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 10      Schols, Geri BEL 1557 2.0 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
3 11      Dyserinck, Thomas BEL 1220 0.5 W - ½ 0.5 0.69 -0.19
4 11      Movsisyan, Julia BEL 0 0.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
5 9      Kuypers, Filip BEL 0 1.5 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1509 7.5 Totaal 1.5 1.95 -0.45
Begin van de pagina
Bigi, Ernesto (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1189
FIDE-ID252379
F-Elo1225
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Harder, Cindy NED 1320 1.0 W - 1 1.0 0.32 +0.68
2 5      Jacobs, Hein BEL 1752 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Corstjens, Andre BEL 1181 2.0 Z - 0 1.0 0.51 -0.51
5 11      Schouteden, Linda BEL 1150 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1397 10.0 Totaal 1.0 0.99 +0.01
Begin van de pagina
Harder, Cindy (Rank: 17)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1320
FIDE-ID1053914
F-Elo1296
Landned  (ned)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res.