SwarLogo 24ste Michel Szostek Memorial 2019 SwarLogo
703
Organisator: De Nieuwe Toren - Eisden
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 01/09/2019 tot 01/09/2019
Scheidingssystemen: SB, AROct, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 Simenon, Jozef -60 # +2000 M 2130 Eisden 7.0 2771 35.50 2010 28.0
2 Reyes Quesada, Yunior -60 # +2000 M 2019 Houthalen-Oost 6.0 2252 25.00 1996 25.0
3 De Mon, Gino -60 # -2000 M 1970 Eisden 5.5 2087 21.75 1916 23.5
4 Wieringa, Helmer +60 # -2000 M 1955 MSV Maastricht 5.5 2048 21.50 1866 21.0
5 Hamblok, Roel -60 # +2000 M 2335 Overpelt 5.5 2187 21.25 1955 23.0
6 Miesen, Fabian -60 # +2000 M 2230 Eisden 5.0 2097 20.00 1958 21.0
7 Temmink, Henk +60 # +2000 M 2152 Voerendaal 5.0 2019 19.00 1879 18.5
8 Brasse, Bram -60 # -2000 M 1882 The Netherlands 5.0 2039 16.50 1948 21.0
9 Lehaen, Frank -60 # -2000 M 1899 Houthalen-Oost 5.0 1859 14.50 1731 17.0
10 Korte, Markus -60 # -2000 M 1954 Germany 4.5 2069 17.50 2036 21.0
11 Bex, Lennert -60 # -2000 M 1955 Hasselt 4.5 1984 16.75 1937 20.5
12 Geboers, Jimmy -60 # -2000 M 1938 Lommel 4.5 2111 16.00 2087 19.0
13 Ydo, Pim +60 # -2000 M 1938 The Netherlands 4.5 2043 15.25 2008 20.0
14 Grecuccio, Nicola -60 # +2000 M 2155 Houthalen-Oost 4.5 1949 15.00 1862 16.5
15 Govoreanu, Matei -14 # -1600 M 1508 Westerlo 4.0 1942 15.25 1963 17.5
16 Kayikci, Kaan -60 # -1800 M 1719 Heusden 4.0 1842 14.00 1871 16.0
17 Akulov, Lev -20 # +2000 M 2026 Leopoldsburg 4.0 1877 14.00 1861 19.0
18 Winkels, Marcel -60 # -2000 M 1988 Voerendaal 4.0 1836 14.00 1810 18.0
19 Steyls, Kristof -60 # -2000 M 1950 Hasselt 4.0 1849 13.00 1840 18.0
20 Bratuszewski, Jorden -20 # +2000 M 2006 Houthalen-Oost 4.0 1913 12.75 1906 18.5
21 Akulov, Mikhail -14 # -1800 M 1784 Leopoldsburg 4.0 1932 12.50 1929 14.0
22 Oger, Daniel +60 # -2000 M 1816 Namur-Echecs 4.0 1768 10.50 1768 16.0
23 Willen, Ronny -60 # -2000 M 1862 Eisden 4.0 1920 10.00 1938 19.0
24 Rosseel, Kimball -60 # -2000 M 1805 Leopoldsburg 4.0 1844 10.00 1859 15.0
25 Cillen, Jeroen -60 # -2000 M 1854 Houthalen-Oost 4.0 1716 9.50 1702 15.0
26 De Coninck, Erik -20 # -2000 M 1938 Houthalen-Oost 3.5 1847 13.25 1894 16.0
27 Bischoff, Gerard +60 # -2000 M 1960 Eisden 3.5 1728 12.50 1756 14.5
28 Kocur, Marc -60 # -2000 M 1847 Genk 3.5 1829 10.00 1889 17.0
29 Vandecan, Michel +60 # -1800 M 1795 Landen 3.5 1675 9.25 1728 13.5
30 Kuijpers, Domien +60 # -2000 M 1874 Eisden 3.5 1783 8.50 1835 14.5
31 Ceyssens, Benjamin -20 # -1600 M 1480 Landen 3.5 1652 7.75 1740 10.5
32 Akulova, Alicia -20 # -1800 F 1750 Leopoldsburg 3.5 1723 7.25 1781 13.5
33 Carmans, Wesley -60 # -1800 M 1724 Heusden 3.5 1511 7.00 1539 9.0
34 Venken, Kenneth -60 # -1600 M 1495 MSK-Dilsen 3.0 1735 8.50 1883 12.0
35 Van Stiphout, Marc -60 # -1800 M 1638 Overpelt 3.0 1804 8.00 1984 12.5
36 Mesotten, Raf -60 # -2000 M 1833 Landen 3.0 1784 7.75 1926 14.5
37 Mocsnik, Robbie -60 # -1800 M 1798 Eisden 3.0 1530 7.50 1642 11.0
38 Dumont, Ties -20 # -1600 M 1511 Voerendaal 3.0 1629 7.00 1774 13.0
39 Tutenel, Erik -60 # -1800 M 1736 Landen 3.0 1596 7.00 1706 9.0
40 Hoornstra, Hans -60 # +2000 M 2078 Eisden 3.0 1694 7.00 1669 11.0
41 Haarsma, Rob -60 # -1600 M 1492 Postertoren 3.0 1672 6.75 1807 10.5
42 Ulburghs, Piet +60 # -1800 M 1719 Heusden 3.0 1551 6.50 1656 10.0
43 Pieters, Nick -60 # -1600 M 1510 Heusden 3.0 1598 6.00 1754 13.0
44 Herrygers, Rik -60 # -1800 M 1610 CRELEL Liège 2.5 1727 8.75 1901 10.5
45 Oostenbach, Ronny -60 # -1400 M 1323 Landen 2.5 1527 7.00 1730 10.0
46 Dominguez, Rezar -60 # -1600 M 1427 MSV Maastricht 2.5 1588 6.00 1786 10.0
47 Schols, Geri -60 # -1800 M 1603 MSK-Dilsen 2.5 1565 5.25 1736 8.5
48 Cleuren, Johnny +60 # -1600 M 1520 Genk 2.0 1527 3.00 1779 10.0
49 Akulov, Vladimir -14 # -1400 M 1338 Leopoldsburg 2.0 1367 3.00 1682 7.0
50 Boatca, Luca -14 # -1400 M 1211 Houthalen-Oost 2.0 1194 2.50 1650 6.0
51 Bigi, Ernesto +60 # -1400 M 1306 Eisden 2.0 1207 2.00 1626 6.0
52 Lehaen, Lars -14 # -1400 M 1307 Houthalen-Oost 2.0 1368 2.00 1618 5.0
53 Akulov, Yaroslav -14 # -1400 M 1273 Leopoldsburg 2.0 1180 1.50 1605 4.0
54 Akulov, Vsevolod -14 # -1400 M 1203 Leopoldsburg 2.0 1190 1.50 1576 5.0
55 Goenen, Ferhat -60 # -1800 M 1716 Eisden 2.0 1544 1.00 1774 9.0
56 Schouteden, Linda -60 # -1400 F 983 Overpelt 1.0 552 2.50 1617 6.0
57 Harder, Cindy -60 # -1400 F 1308 Eisden 1.0 638 0.50 1520 2.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +60
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 4 Wieringa, Helmer +60 # -2000 M 1955 MSV Maastricht 5.5 2048 21.50 1866 21.0
2 7 Temmink, Henk +60 # +2000 M 2152 Voerendaal 5.0 2019 19.00 1879 18.5
3 13 Ydo, Pim +60 # -2000 M 1938 The Netherlands 4.5 2043 15.25 2008 20.0
4 22 Oger, Daniel +60 # -2000 M 1816 Namur-Echecs 4.0 1768 10.50 1768 16.0
5 27 Bischoff, Gerard +60 # -2000 M 1960 Eisden 3.5 1728 12.50 1756 14.5
6 29 Vandecan, Michel +60 # -1800 M 1795 Landen 3.5 1675 9.25 1728 13.5
7 30 Kuijpers, Domien +60 # -2000 M 1874 Eisden 3.5 1783 8.50 1835 14.5
8 42 Ulburghs, Piet +60 # -1800 M 1719 Heusden 3.0 1551 6.50 1656 10.0
9 48 Cleuren, Johnny +60 # -1600 M 1520 Genk 2.0 1527 3.00 1779 10.0
10 51 Bigi, Ernesto +60 # -1400 M 1306 Eisden 2.0 1207 2.00 1626 6.0
Categorie: -60
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 1 Simenon, Jozef -60 # +2000 M 2130 Eisden 7.0 2771 35.50 2010 28.0
2 2 Reyes Quesada, Yunior -60 # +2000 M 2019 Houthalen-Oost 6.0 2252 25.00 1996 25.0
3 3 De Mon, Gino -60 # -2000 M 1970 Eisden 5.5 2087 21.75 1916 23.5
4 5 Hamblok, Roel -60 # +2000 M 2335 Overpelt 5.5 2187 21.25 1955 23.0
5 6 Miesen, Fabian -60 # +2000 M 2230 Eisden 5.0 2097 20.00 1958 21.0
6 8 Brasse, Bram -60 # -2000 M 1882 The Netherlands 5.0 2039 16.50 1948 21.0
7 9 Lehaen, Frank -60 # -2000 M 1899 Houthalen-Oost 5.0 1859 14.50 1731 17.0
8 10 Korte, Markus -60 # -2000 M 1954 Germany 4.5 2069 17.50 2036 21.0
9 11 Bex, Lennert -60 # -2000 M 1955 Hasselt 4.5 1984 16.75 1937 20.5
10 12 Geboers, Jimmy -60 # -2000 M 1938 Lommel 4.5 2111 16.00 2087 19.0
11 14 Grecuccio, Nicola -60 # +2000 M 2155 Houthalen-Oost 4.5 1949 15.00 1862 16.5
12 16 Kayikci, Kaan -60 # -1800 M 1719 Heusden 4.0 1842 14.00 1871 16.0
13 18 Winkels, Marcel -60 # -2000 M 1988 Voerendaal 4.0 1836 14.00 1810 18.0
14 19 Steyls, Kristof -60 # -2000 M 1950 Hasselt 4.0 1849 13.00 1840 18.0
15 23 Willen, Ronny -60 # -2000 M 1862 Eisden 4.0 1920 10.00 1938 19.0
16 24 Rosseel, Kimball -60 # -2000 M 1805 Leopoldsburg 4.0 1844 10.00 1859 15.0
17 25 Cillen, Jeroen -60 # -2000 M 1854 Houthalen-Oost 4.0 1716 9.50 1702 15.0
18 28 Kocur, Marc -60 # -2000 M 1847 Genk 3.5 1829 10.00 1889 17.0
19 33 Carmans, Wesley -60 # -1800 M 1724 Heusden 3.5 1511 7.00 1539 9.0
20 34 Venken, Kenneth -60 # -1600 M 1495 MSK-Dilsen 3.0 1735 8.50 1883 12.0
21 35 Van Stiphout, Marc -60 # -1800 M 1638 Overpelt 3.0 1804 8.00 1984 12.5
22 36 Mesotten, Raf -60 # -2000 M 1833 Landen 3.0 1784 7.75 1926 14.5
23 37 Mocsnik, Robbie -60 # -1800 M 1798 Eisden 3.0 1530 7.50 1642 11.0
24 39 Tutenel, Erik -60 # -1800 M 1736 Landen 3.0 1596 7.00 1706 9.0
25 40 Hoornstra, Hans -60 # +2000 M 2078 Eisden 3.0 1694 7.00 1669 11.0
26 41 Haarsma, Rob -60 # -1600 M 1492 Postertoren 3.0 1672 6.75 1807 10.5
27 43 Pieters, Nick -60 # -1600 M 1510 Heusden 3.0 1598 6.00 1754 13.0
28 44 Herrygers, Rik -60 # -1800 M 1610 CRELEL Liège 2.5 1727 8.75 1901 10.5
29 45 Oostenbach, Ronny -60 # -1400 M 1323 Landen 2.5 1527 7.00 1730 10.0
30 46 Dominguez, Rezar -60 # -1600 M 1427 MSV Maastricht 2.5 1588 6.00 1786 10.0
31 47 Schols, Geri -60 # -1800 M 1603 MSK-Dilsen 2.5 1565 5.25 1736 8.5
32 55 Goenen, Ferhat -60 # -1800 M 1716 Eisden 2.0 1544 1.00 1774 9.0
33 56 Schouteden, Linda -60 # -1400 F 983 Overpelt 1.0 552 2.50 1617 6.0
34 57 Harder, Cindy -60 # -1400 F 1308 Eisden 1.0 638 0.50 1520 2.0
Categorie: -20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 17 Akulov, Lev -20 # +2000 M 2026 Leopoldsburg 4.0 1877 14.00 1861 19.0
2 20 Bratuszewski, Jorden -20 # +2000 M 2006 Houthalen-Oost 4.0 1913 12.75 1906 18.5
3 26 De Coninck, Erik -20 # -2000 M 1938 Houthalen-Oost 3.5 1847 13.25 1894 16.0
4 31 Ceyssens, Benjamin -20 # -1600 M 1480 Landen 3.5 1652 7.75 1740 10.5
5 32 Akulova, Alicia -20 # -1800 F 1750 Leopoldsburg 3.5 1723 7.25 1781 13.5
6 38 Dumont, Ties -20 # -1600 M 1511 Voerendaal 3.0 1629 7.00 1774 13.0
Categorie: -14
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 15 Govoreanu, Matei -14 # -1600 M 1508 Westerlo 4.0 1942 15.25 1963 17.5
2 21 Akulov, Mikhail -14 # -1800 M 1784 Leopoldsburg 4.0 1932 12.50 1929 14.0
3 49 Akulov, Vladimir -14 # -1400 M 1338 Leopoldsburg 2.0 1367 3.00 1682 7.0
4 50 Boatca, Luca -14 # -1400 M 1211 Houthalen-Oost 2.0 1194 2.50 1650 6.0
5 52 Lehaen, Lars -14 # -1400 M 1307 Houthalen-Oost 2.0 1368 2.00 1618 5.0
6 53 Akulov, Yaroslav -14 # -1400 M 1273 Leopoldsburg 2.0 1180 1.50 1605 4.0
7 54 Akulov, Vsevolod -14 # -1400 M 1203 Leopoldsburg 2.0 1190 1.50 1576 5.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hamblok, Roel 0.0 (2335) 1-0 Mocsnik, Robbie 0.0 (1798)
2 Vandecan, Michel 0.0 (1795) 0-1 Miesen, Fabian 0.0 (2230)
3 Grecuccio, Nicola 0.0 (2155) ½-½ Akulov, Mikhail 0.0 (1784)
4 Akulova, Alicia 0.0 (1750) 0-1 Temmink, Henk 0.0 (2152)
5 Simenon, Jozef 0.0 (2130) 1-0 Tutenel, Erik 0.0 (1736)
6 Carmans, Wesley 0.0 (1724) 0-1 Hoornstra, Hans 0.0 (2078)
7 Akulov, Lev 0.0 (2026) 1-0 Ulburghs, Piet 0.0 (1719)
8 Kayikci, Kaan 0.0 (1719) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 0.0 (2019)
9 Bratuszewski, Jorden 0.0 (2006) 1-0 Goenen, Ferhat 0.0 (1716)
10 Van Stiphout, Marc 0.0 (1638) 0-1 Winkels, Marcel 0.0 (1988)
11 De Mon, Gino 0.0 (1970) ½-½ Herrygers, Rik 0.0 (1610)
12 Schols, Geri 0.0 (1603) ½-½ Bischoff, Gerard 0.0 (1960)
13 Bex, Lennert 0.0 (1955) 1-0 Cleuren, Johnny 0.0 (1520)
14 Dumont, Ties 0.0 (1511) 0-1 Wieringa, Helmer 0.0 (1955)
15 Korte, Markus 0.0 (1954) 1-0 Pieters, Nick 0.0 (1510)
16 Govoreanu, Matei 0.0 (1508) 1-0 Steyls, Kristof 0.0 (1950)
17 Ydo, Pim 0.0 (1938) 1-0 Haarsma, Rob 0.0 (1492)
18 Ceyssens, Benjamin 0.0 (1480) 0-1 De Coninck, Erik 0.0 (1938)
19 Geboers, Jimmy 0.0 (1938) 1-0 Dominguez, Rezar 0.0 (1427)
20 Akulov, Vladimir 0.0 (1338) 0-1 Lehaen, Frank 0.0 (1899)
21 Brasse, Bram 0.0 (1882) 1-0 Oostenbach, Ronny 0.0 (1323)
22 Harder, Cindy 0.0 (1308) 0-1 Kuijpers, Domien 0.0 (1874)
23 Willen, Ronny 0.0 (1862) 1-0 Lehaen, Lars 0.0 (1307)
24 Bigi, Ernesto 0.0 (1306) 0-1 Cillen, Jeroen 0.0 (1854)
25 Kocur, Marc 0.0 (1847) 1-0 Akulov, Yaroslav 0.0 (1273)
26 Boatca, Luca 0.0 (1211) 0-1 Mesotten, Raf 0.0 (1833)
27 Oger, Daniel 0.0 (1816) 1-0 Akulov, Vsevolod 0.0 (1203)
28 Schouteden, Linda 0.0 (983) 0-1 Rosseel, Kimball 0.0 (1805)
  Venken, Kenneth 3.0 (1495) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Coninck, Erik 1.0 (1938) ½-½ Hamblok, Roel 1.0 (2335)
2 Miesen, Fabian 1.0 (2230) 1-0 Ydo, Pim 1.0 (1938)
3 Temmink, Henk 1.0 (2152) ½-½ Geboers, Jimmy 1.0 (1938)
4 Lehaen, Frank 1.0 (1899) 0-1 Simenon, Jozef 1.0 (2130)
5 Hoornstra, Hans 1.0 (2078) 0-1 Brasse, Bram 1.0 (1882)
6 Kuijpers, Domien 1.0 (1874) 0-1 Akulov, Lev 1.0 (2026)
7 Reyes Quesada, Yunior 1.0 (2019) 1-0 Willen, Ronny 1.0 (1862)
8 Cillen, Jeroen 1.0 (1854) 0-1 Bratuszewski, Jorden 1.0 (2006)
9 Winkels, Marcel 1.0 (1988) 0-1 Kocur, Marc 1.0 (1847)
10 Mesotten, Raf 1.0 (1833) ½-½ Bex, Lennert 1.0 (1955)
11 Wieringa, Helmer 1.0 (1955) 1-0 Oger, Daniel 1.0 (1816)
12 Rosseel, Kimball 1.0 (1805) ½-½ Korte, Markus 1.0 (1954)
13 Bischoff, Gerard 0.5 (1960) 1-0 Govoreanu, Matei 1.0 (1508)
14 Herrygers, Rik 0.5 (1610) 0-1 Grecuccio, Nicola 0.5 (2155)
15 Akulov, Mikhail 0.5 (1784) 0-1 De Mon, Gino 0.5 (1970)
16 Steyls, Kristof 0.0 (1950) 1-0 Schols, Geri 0.5 (1603)
17 Mocsnik, Robbie 0.0 (1798) 1-0 Venken, Kenneth 0.0 (1495)
18 Haarsma, Rob 0.0 (1492) 0-1 Vandecan, Michel 0.0 (1795)
19 Dominguez, Rezar 0.0 (1427) 0-1 Akulova, Alicia 0.0 (1750)
20 Tutenel, Erik 0.0 (1736) 1-0 Ceyssens, Benjamin 0.0 (1480)
21 Oostenbach, Ronny 0.0 (1323) 1-0 Carmans, Wesley 0.0 (1724)
22 Ulburghs, Piet 0.0 (1719) 1-0 Akulov, Vladimir 0.0 (1338)
23 Lehaen, Lars 0.0 (1307) 0-1 Kayikci, Kaan 0.0 (1719)
24 Goenen, Ferhat 0.0 (1716) 1-0 Harder, Cindy 0.0 (1308)
25 Akulov, Yaroslav 0.0 (1273) 0-1 Van Stiphout, Marc 0.0 (1638)
26 Cleuren, Johnny 0.0 (1520) 1-0 Bigi, Ernesto 0.0 (1306)
27 Akulov, Vsevolod 0.0 (1203) 0-1 Dumont, Ties 0.0 (1511)
28 Pieters, Nick 0.0 (1510) 1-0 Boatca, Luca 0.0 (1211)
  Schouteden, Linda 0.0 (983) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bratuszewski, Jorden 2.0 (2006) 0-1 Miesen, Fabian 2.0 (2230)
2 Simenon, Jozef 2.0 (2130) 1-0 Wieringa, Helmer 2.0 (1955)
3 Akulov, Lev 2.0 (2026) 0-1 Brasse, Bram 2.0 (1882)
4 Kocur, Marc 2.0 (1847) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 2.0 (2019)
5 Hamblok, Roel 1.5 (2335) 1-0 Mesotten, Raf 1.5 (1833)
6 Grecuccio, Nicola 1.5 (2155) 0-1 De Coninck, Erik 1.5 (1938)
7 Bex, Lennert 1.5 (1955) ½-½ Temmink, Henk 1.5 (2152)
8 De Mon, Gino 1.5 (1970) 1-0 Rosseel, Kimball 1.5 (1805)
9 Korte, Markus 1.5 (1954) 1-0 Bischoff, Gerard 1.5 (1960)
10 Geboers, Jimmy 1.5 (1938) 1-0 Hoornstra, Hans 1.0 (2078)
11 Tutenel, Erik 1.0 (1736) 0-1 Winkels, Marcel 1.0 (1988)
12 Ulburghs, Piet 1.0 (1719) 0-1 Steyls, Kristof 1.0 (1950)
13 Ydo, Pim 1.0 (1938) 1-0 Goenen, Ferhat 1.0 (1716)
14 Kayikci, Kaan 1.0 (1719) 1-0 Lehaen, Frank 1.0 (1899)
15 Van Stiphout, Marc 1.0 (1638) ½-½ Kuijpers, Domien 1.0 (1874)
16 Willen, Ronny 1.0 (1862) 1-0 Cleuren, Johnny 1.0 (1520)
17 Dumont, Ties 1.0 (1511) 0-1 Cillen, Jeroen 1.0 (1854)
18 Oger, Daniel 1.0 (1816) 1-0 Pieters, Nick 1.0 (1510)
19 Govoreanu, Matei 1.0 (1508) 1-0 Mocsnik, Robbie 1.0 (1798)
20 Vandecan, Michel 1.0 (1795) 1-0 Oostenbach, Ronny 1.0 (1323)
21 Akulova, Alicia 1.0 (1750) 1-0 Schouteden, Linda 1.0 (983)
22 Schols, Geri 0.5 (1603) 0-1 Akulov, Mikhail 0.5 (1784)
23 Carmans, Wesley 0.0 (1724) 0-1 Herrygers, Rik 0.5 (1610)
24 Venken, Kenneth 0.0 (1495) 1-0 Lehaen, Lars 0.0 (1307)
25 Harder, Cindy 0.0 (1308) 0-1 Haarsma, Rob 0.0 (1492)
26 Ceyssens, Benjamin 0.0 (1480) 1-0 Akulov, Yaroslav 0.0 (1273)
27 Bigi, Ernesto 0.0 (1306) 0-1 Dominguez, Rezar 0.0 (1427)
28 Akulov, Vladimir 0.0 (1338) 1-0 Akulov, Vsevolod 0.0 (1203)
  Boatca, Luca 0.0 (1211) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Miesen, Fabian 3.0 (2230) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 3.0 (2019)
2 Brasse, Bram 3.0 (1882) 0-1 Simenon, Jozef 3.0 (2130)
3 Geboers, Jimmy 2.5 (1938) 0-1 Hamblok, Roel 2.5 (2335)
4 De Coninck, Erik 2.5 (1938) 0-1 De Mon, Gino 2.5 (1970)
5 Temmink, Henk 2.0 (2152) 0-1 Korte, Markus 2.5 (1954)
6 Cillen, Jeroen 2.0 (1854) 0-1 Akulov, Lev 2.0 (2026)
7 Kocur, Marc 2.0 (1847) ½-½ Bratuszewski, Jorden 2.0 (2006)
8 Winkels, Marcel 2.0 (1988) 1-0 Oger, Daniel 2.0 (1816)
9 Vandecan, Michel 2.0 (1795) 0-1 Bex, Lennert 2.0 (1955)
10 Wieringa, Helmer 2.0 (1955) ½-½ Govoreanu, Matei 2.0 (1508)
11 Steyls, Kristof 2.0 (1950) 1-0 Akulova, Alicia 2.0 (1750)
12 Goenen, Ferhat 1.0 (1716) 0-1 Willen, Ronny 2.0 (1862)
13 Kuijpers, Domien 1.5 (1874) 0-1 Kayikci, Kaan 2.0 (1719)
14 Rosseel, Kimball 1.5 (1805) 0-1 Grecuccio, Nicola 1.5 (2155)
15 Bischoff, Gerard 1.5 (1960) ½-½ Van Stiphout, Marc 1.5 (1638)
16 Mesotten, Raf 1.5 (1833) 1-0 Herrygers, Rik 1.5 (1610)
17 Akulov, Mikhail 1.5 (1784) 0-1 Ydo, Pim 2.0 (1938)
18 Hoornstra, Hans 1.0 (2078) 0-1 Venken, Kenneth 1.0 (1495)
19 Lehaen, Frank 1.0 (1899) 1-0 Ceyssens, Benjamin 1.0 (1480)
20 Mocsnik, Robbie 1.0 (1798) 1-0 Akulov, Vladimir 1.0 (1338)
21 Haarsma, Rob 1.0 (1492) 1-0 Tutenel, Erik 1.0 (1736)
22 Dominguez, Rezar 1.0 (1427) ½-½ Ulburghs, Piet 1.0 (1719)
23 Cleuren, Johnny 1.0 (1520) 1-0 Boatca, Luca 1.0 (1211)
24 Oostenbach, Ronny 1.0 (1323) 0-1 Dumont, Ties 1.0 (1511)
25 Pieters, Nick 1.0 (1510) 1-0 Schouteden, Linda 1.0 (983)
26 Lehaen, Lars 0.0 (1307) 0-1 Schols, Geri 0.5 (1603)
27 Akulov, Yaroslav 0.0 (1273) 0-1 Carmans, Wesley 0.0 (1724)
28 Akulov, Vsevolod 0.0 (1203) 1-0 Harder, Cindy 0.0 (1308)
  Bigi, Ernesto 0.0 (1306) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Reyes Quesada, Yunior 4.0 (2019) 0-1 Simenon, Jozef 4.0 (2130)
2 Hamblok, Roel 3.5 (2335) 1-0 Korte, Markus 3.5 (1954)
3 De Mon, Gino 3.5 (1970) 1-0 Miesen, Fabian 3.0 (2230)
4 Akulov, Lev 3.0 (2026) 0-1 Ydo, Pim 3.0 (1938)
5 Willen, Ronny 3.0 (1862) 1-0 Winkels, Marcel 3.0 (1988)
6 Bex, Lennert 3.0 (1955) 1-0 Brasse, Bram 3.0 (1882)
7 Kayikci, Kaan 3.0 (1719) 0-1 Steyls, Kristof 3.0 (1950)
8 Grecuccio, Nicola 2.5 (2155) 0-1 Geboers, Jimmy 2.5 (1938)
9 Bratuszewski, Jorden 2.5 (2006) 1-0 Mesotten, Raf 2.5 (1833)
10 Wieringa, Helmer 2.5 (1955) 1-0 Kocur, Marc 2.5 (1847)
11 Govoreanu, Matei 2.5 (1508) 1-0 De Coninck, Erik 2.5 (1938)
12 Van Stiphout, Marc 2.0 (1638) 0-1 Temmink, Henk 2.0 (2152)
13 Akulova, Alicia 2.0 (1750) ½-½ Bischoff, Gerard 2.0 (1960)
14 Cleuren, Johnny 2.0 (1520) 0-1 Lehaen, Frank 2.0 (1899)
15 Pieters, Nick 2.0 (1510) 1-0 Cillen, Jeroen 2.0 (1854)
16 Oger, Daniel 2.0 (1816) 1-0 Haarsma, Rob 2.0 (1492)
17 Dumont, Ties 2.0 (1511) 1-0 Mocsnik, Robbie 2.0 (1798)
18 Venken, Kenneth 2.0 (1495) 1-0 Vandecan, Michel 2.0 (1795)
19 Ulburghs, Piet 1.5 (1719) 0-1 Kuijpers, Domien 1.5 (1874)
20 Schols, Geri 1.5 (1603) 0-1 Rosseel, Kimball 1.5 (1805)
21 Herrygers, Rik 1.5 (1610) 0-1 Akulov, Mikhail 1.5 (1784)
22 Tutenel, Erik 1.0 (1736) 0-1 Dominguez, Rezar 1.5 (1427)
23 Boatca, Luca 1.0 (1211) 0-1 Hoornstra, Hans 1.0 (2078)
24 Carmans, Wesley 1.0 (1724) 1-0 Bigi, Ernesto 1.0 (1306)
25 Schouteden, Linda 1.0 (983) 0-1 Goenen, Ferhat 1.0 (1716)
26 Ceyssens, Benjamin 1.0 (1480) 1-0 Akulov, Vsevolod 1.0 (1203)
27 Akulov, Vladimir 1.0 (1338) 0-1 Oostenbach, Ronny 1.0 (1323)
28 Harder, Cindy 0.0 (1308) 0-1 Lehaen, Lars 0.0 (1307)
  Akulov, Yaroslav 0.0 (1273) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Simenon, Jozef 5.0 (2130) 1-0 Hamblok, Roel 4.5 (2335)
2 Miesen, Fabian 3.0 (2230) 1-0 Willen, Ronny 4.0 (1862)
3 Steyls, Kristof 4.0 (1950) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 4.0 (2019)
4 Ydo, Pim 4.0 (1938) ½-½ Bex, Lennert 4.0 (1955)
5 Korte, Markus 3.5 (1954) 1-0 Bratuszewski, Jorden 3.5 (2006)
6 Govoreanu, Matei 3.5 (1508) 0-1 De Mon, Gino 4.5 (1970)
7 Geboers, Jimmy 3.5 (1938) 0-1 Wieringa, Helmer 3.5 (1955)
8 Temmink, Henk 3.0 (2152) 1-0 Oger, Daniel 3.0 (1816)
9 Venken, Kenneth 3.0 (1495) 0-1 Akulov, Lev 3.0 (2026)
10 Winkels, Marcel 3.0 (1988) 1-0 Kayikci, Kaan 3.0 (1719)
11 Lehaen, Frank 3.0 (1899) 1-0 Dumont, Ties 3.0 (1511)
12 Brasse, Bram 3.0 (1882) 1-0 Pieters, Nick 3.0 (1510)
13 Mesotten, Raf 2.5 (1833) 0-1 Grecuccio, Nicola 2.5 (2155)
14 Bischoff, Gerard 2.5 (1960) ½-½ Rosseel, Kimball 2.5 (1805)
15 De Coninck, Erik 2.5 (1938) 0-1 Akulov, Mikhail 2.5 (1784)
16 Kuijpers, Domien 2.5 (1874) 1-0 Akulova, Alicia 2.5 (1750)
17 Dominguez, Rezar 2.5 (1427) 0-1 Kocur, Marc 2.5 (1847)
18 Hoornstra, Hans 2.0 (2078) 0-1 Van Stiphout, Marc 2.0 (1638)
19 Cillen, Jeroen 2.0 (1854) 1-0 Cleuren, Johnny 2.0 (1520)
20 Mocsnik, Robbie 2.0 (1798) 0-1 Ceyssens, Benjamin 2.0 (1480)
21 Goenen, Ferhat 2.0 (1716) 0-1 Vandecan, Michel 2.0 (1795)
22 Haarsma, Rob 2.0 (1492) ½-½ Carmans, Wesley 2.0 (1724)
23 Oostenbach, Ronny 2.0 (1323) ½-½ Ulburghs, Piet 1.5 (1719)
24 Herrygers, Rik 1.5 (1610) 1-0 Schols, Geri 1.5 (1603)
25 Akulov, Vsevolod 1.0 (1203) 0-1 Tutenel, Erik 1.0 (1736)
26 Akulov, Yaroslav 1.0 (1273) 0-1 Akulov, Vladimir 1.0 (1338)
27 Lehaen, Lars 1.0 (1307) 1-0 Boatca, Luca 1.0 (1211)
28 Bigi, Ernesto 1.0 (1306) 1-0 Schouteden, Linda 1.0 (983)
  Harder, Cindy 0.0 (1308) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Mon, Gino 5.5 (1970) 0-1 Simenon, Jozef 6.0 (2130)
2 Reyes Quesada, Yunior 5.0 (2019) 1-0 Bex, Lennert 4.5 (1955)
3 Hamblok, Roel 4.5 (2335) 1-0 Ydo, Pim 4.5 (1938)
4 Wieringa, Helmer 4.5 (1955) 1-0 Korte, Markus 4.5 (1954)
5 Steyls, Kristof 4.0 (1950) 0-1 Miesen, Fabian 4.0 (2230)
6 Willen, Ronny 4.0 (1862) 0-1 Temmink, Henk 4.0 (2152)
7 Akulov, Lev 4.0 (2026) 0-1 Lehaen, Frank 4.0 (1899)
8 Brasse, Bram 4.0 (1882) 1-0 Winkels, Marcel 4.0 (1988)
9 Grecuccio, Nicola 3.5 (2155) 1-0 Kuijpers, Domien 3.5 (1874)
10 Bratuszewski, Jorden 3.5 (2006) ½-½ Govoreanu, Matei 3.5 (1508)
11 Kocur, Marc 3.5 (1847) 0-1 Geboers, Jimmy 3.5 (1938)
12 Akulov, Mikhail 3.5 (1784) ½-½ Bischoff, Gerard 3.0 (1960)
13 Van Stiphout, Marc 3.0 (1638) 0-1 Cillen, Jeroen 3.0 (1854)
14 Oger, Daniel 3.0 (1816) 1-0 Dumont, Ties 3.0 (1511)
15 Rosseel, Kimball 3.0 (1805) 1-0 Pieters, Nick 3.0 (1510)
16 Vandecan, Michel 3.0 (1795) ½-½ Ceyssens, Benjamin 3.0 (1480)
17 Kayikci, Kaan 3.0 (1719) 1-0 Venken, Kenneth 3.0 (1495)
18 De Coninck, Erik 2.5 (1938) 1-0 Herrygers, Rik 2.5 (1610)
19 Haarsma, Rob 2.5 (1492) ½-½ Mesotten, Raf 2.5 (1833)
20 Akulova, Alicia 2.5 (1750) 1-0 Oostenbach, Ronny 2.5 (1323)
21 Carmans, Wesley 2.5 (1724) 1-0 Dominguez, Rezar 2.5 (1427)
22 Akulov, Vladimir 2.0 (1338) 0-1 Hoornstra, Hans 2.0 (2078)
23 Cleuren, Johnny 2.0 (1520) 0-1 Mocsnik, Robbie 2.0 (1798)
24 Tutenel, Erik 2.0 (1736) 1-0 Goenen, Ferhat 2.0 (1716)
25 Ulburghs, Piet 2.0 (1719) 1-0 Lehaen, Lars 2.0 (1307)
26 Schols, Geri 1.5 (1603) 1-0 Bigi, Ernesto 2.0 (1306)
27 Boatca, Luca 1.0 (1211) 1-0 Harder, Cindy 1.0 (1308)
28 Schouteden, Linda 1.0 (983) 0-1 Akulov, Yaroslav 1.0 (1273)
  Akulov, Vsevolod 1.0 (1203) 1 Bye    
Begin van de pagina

FM Simenon, Jozef (Rank: 5)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.23779
N-Elo2223
FIDE-ID1012916
F-Elo2130
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-60 # +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Tutenel, Erik BEL 1736 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Lehaen, Frank BEL 1899 5.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 2      Wieringa, Helmer NED 1955 5.5 W - 1 3.0 0.73 +0.27
4 2      Brasse, Bram NED 1882 5.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
5 1      Reyes Quesada, Yunior CUB 2019 6.0 Z - 1 5.0 0.65 +0.35
6 1 FM Hamblok, Roel BEL 2335 5.5 W - 1 6.0 0.24 +0.76
7 1      De Mon, Gino NED 1970 5.5 Z v 1 7.0 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1970 35.5 Totaal 7.0 4.85 +2.15
Begin van de pagina
Reyes Quesada, Yunior (Rank: 8)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14989
N-Elo2023
FIDE-ID3506762
F-Elo2019
Landcub  (cub)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-60 # +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Kayikci, Kaan BEL 1719 4.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 7      Willen, Ronny BEL 1862 4.0 W - 1 2.0 0.71 +0.29
3 4      Kocur, Marc BEL 1847 3.5 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
4 1      Miesen, Fabian NED 2230 5.0 Z - 1 4.0 0.23 +0.77
5 1 FM Simenon, Jozef NED 2130 7.0 W - 0 4.0 0.35 -0.35
6 3      Steyls, Kristof BEL 1950 4.0 Z - 1 5.0 0.60 +0.40
7 2      Bex, Lennert BEL 1955 4.5 W - 1 6.0 0.59 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1956 32.0 Totaal 6.0 4.06 +1.94
Begin van de pagina
De Mon, Gino (Rank: 11)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.11986
N-Elo2017
FIDE-ID1049623
F-Elo1970
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Herrygers, Rik BEL 1610 2.5 W - ½ 0.5 0.90 -0.40
2 15      Akulov, Mikhail BEL 1784 4.0 Z - 1 1.5 0.74 +0.26
3 8      Rosseel, Kimball BEL 1805 4.0 W - 1 2.5 0.72 +0.28
4 4      De Coninck, Erik BEL 1938 3.5 Z - 1 3.5 0.54 +0.46
5 3      Miesen, Fabian NED 2230 5.0 W - 1 4.5 0.18 +0.82
6 6      Govoreanu, Matei BEL 1508 4.0 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
7 1 FM Simenon, Jozef NED 2130 7.0 W v 0 5.5 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1857 30.0 Totaal 5.5 4.29 +1.21
Begin van de pagina
Wieringa, Helmer (Rank: 14)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1021729
F-Elo1955
Landned  (ned)
Club(1921) MSV Maastricht
Categorie+60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Dumont, Ties NED 1511 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Oger, Daniel BEL 1816 4.0 W - 1 2.0 0.69 +0.31
3 2 FM Simenon, Jozef NED 2130 7.0 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
4 10      Govoreanu, Matei BEL 1508 4.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 10      Kocur, Marc BEL 1847 3.5 W - 1 3.5 0.65 +0.35
6 7      Geboers, Jimmy BEL 1938 4.5 Z - 1 4.5 0.52 +0.48
7 4      Korte, Markus GER 1954 4.5 W - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1814 30.5 Totaal 5.5 4.47 +1.03
Begin van de pagina
FM Hamblok, Roel (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.22543
N-Elo2278
FIDE-ID209317
F-Elo2335
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-60 # +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mocsnik, Robbie BEL 1798 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Coninck, Erik BEL 1938 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 5      Mesotten, Raf BEL 1833 3.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 3      Geboers, Jimmy BEL 1938 4.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Korte, Markus GER 1954 4.5 W - 1 4.5 0.91 +0.09
6 1 FM Simenon, Jozef NED 2130 7.0 Z - 0 4.5 0.76 -0.76
7 3      Ydo, Pim NED 1938 4.5 W ^ 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1932 30.0 Totaal 5.5 6.27 -0.77
Begin van de pagina
Miesen, Fabian (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.11001
N-Elo2196
FIDE-ID1025791
F-Elo2230
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-60 # +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandecan, Michel BEL 1795 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Ydo, Pim NED 1938 4.5 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1      Bratuszewski, Jorden BEL 2006 4.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1      Reyes Quesada, Yunior CUB 2019 6.0 W - 0 3.0 0.77 -0.77
5 3      De Mon, Gino NED 1970 5.5 Z - 0 3.0 0.82 -0.82
6 2      Willen, Ronny BEL 1862 4.0 W ^ 1 4.0 0.90 +0.10
7 5      Steyls, Kristof BEL 1950 4.0 Z ^ 1 5.0 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1934 31.5 Totaal 5.0 5.88 -0.88
Begin van de pagina
Temmink, Henk (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1017900
F-Elo2152
Landned  (ned)
Club(1933) Voerendaal
Categorie+60 # +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulova, Alicia BEL 1750 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Geboers, Jimmy BEL 1938 4.5 W - ½ 1.5 0.77 -0.27
3 7      Bex, Lennert BEL 1955 4.5 Z - ½ 2.0 0.75 -0.25
4 5      Korte, Markus GER 1954 4.5 W - 0 2.0 0.76 -0.76
5 12      Van Stiphout, Marc BEL 1638 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Oger, Daniel BEL 1816 4.0 W - 1 4.0 0.88 +0.12
7 6      Willen, Ronny BEL 1862 4.0 Z - 1 5.0 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1844 28.0 Totaal 5.0 5.84 -0.84
Begin van de pagina
Brasse, Bram (Rank: 21)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1022776
F-Elo1882
Landned  (ned)
Club(50202) The Netherlands
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Oostenbach, Ronny BEL 1323 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Hoornstra, Hans NED 2078 3.0 Z - 1 2.0 0.25 +0.75
3 3      Akulov, Lev BEL 2026 4.0 Z - 1 3.0 0.31 +0.69
4 2 FM Simenon, Jozef NED 2130 7.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
5 6      Bex, Lennert BEL 1955 4.5 Z - 0 3.0 0.40 -0.40
6 12      Pieters, Nick BEL 1510 3.0 W - 1 4.0 0.90 +0.10
7 8      Winkels, Marcel NED 1988 4.0 W - 1 5.0 0.36 +0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1858 28.0 Totaal 5.0 3.33 +1.67
Begin van de pagina
Lehaen, Frank (Rank: 20)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.39535
N-Elo1930
FIDE-ID206741
F-Elo1899
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Akulov, Vladimir BEL 1338 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 FM Simenon, Jozef NED 2130 7.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 14      Kayikci, Kaan BEL 1719 4.0 Z - 0 1.0 0.74 -0.74
4 19      Ceyssens, Benjamin BEL 1480 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      Cleuren, Johnny BEL 1520 2.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
6 11      Dumont, Ties NED 1511 3.0 W - 1 4.0 0.91 +0.09
7 7      Akulov, Lev BEL 2026 4.0 Z - 1 5.0 0.33 +0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1674 25.5 Totaal 5.0 4.94 +0.06
Begin van de pagina
Korte, Markus (Rank: 15)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID4615620
F-Elo1954
Landger  (ger)
Club(50201) Germany
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Pieters, Nick BEL 1510 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Rosseel, Kimball BEL 1805 4.0 Z - ½ 1.5 0.70 -0.20
3 9      Bischoff, Gerard BEL 1960 3.5 W - 1 2.5 0.49 +0.51
4 5      Temmink, Henk NED 2152 5.0 Z - 1 3.5 0.24 +0.76
5 2 FM Hamblok, Roel BEL 2335 5.5 Z v 0 3.5 0.09 -0.09
6 5      Bratuszewski, Jorden BEL 2006 4.0 W - 1 4.5 0.43 +0.57
7 4      Wieringa, Helmer NED 1955 5.5 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1960 30.5 Totaal 4.5 3.37 +1.13
Begin van de pagina
Bex, Lennert (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1933
FIDE-ID232254
F-Elo1955
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Cleuren, Johnny BEL 1520 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Mesotten, Raf BEL 1833 3.0 Z - ½ 1.5 0.67 -0.17
3 7      Temmink, Henk NED 2152 5.0 W - ½ 2.0 0.25 +0.25
4 9      Vandecan, Michel BEL 1795 3.5 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
5 6      Brasse, Bram NED 1882 5.0 W - 1 4.0 0.60 +0.40
6 4      Ydo, Pim NED 1938 4.5 Z - ½ 4.5 0.52 -0.02
7 2      Reyes Quesada, Yunior CUB 2019 6.0 Z - 0 4.5 0.41 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1877 29.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Geboers, Jimmy (Rank: 19)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1833
FIDE-ID262919
F-Elo1938
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Dominguez, Rezar NED 1427 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Temmink, Henk NED 2152 5.0 Z - ½ 1.5 0.23 +0.27
3 10      Hoornstra, Hans NED 2078 3.0 W - 1 2.5 0.31 +0.69
4 3 FM Hamblok, Roel BEL 2335 5.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
5 8      Grecuccio, Nicola BEL 2155 4.5 Z - 1 3.5 0.22 +0.78
6 7      Wieringa, Helmer NED 1955 5.5 W - 0 3.5 0.48 -0.48
7 11      Kocur, Marc BEL 1847 3.5 Z - 1 4.5 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1992 29.5 Totaal 4.5 2.86 +1.64
Begin van de pagina
Ydo, Pim (Rank: 17)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.18955
N-Elo1994
FIDE-ID1003038
F-Elo1938
Landned  (ned)
Club(50202) The Netherlands
Categorie+60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Haarsma, Rob NED 1492 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Miesen, Fabian NED 2230 5.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 13      Goenen, Ferhat BEL 1716 2.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
4 17      Akulov, Mikhail BEL 1784 4.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
5 4      Akulov, Lev BEL 2026 4.0 Z v 1 4.0 0.38 +0.62
6 4      Bex, Lennert BEL 1955 4.5 W - ½ 4.5 0.48 +0.02
7 3 FM Hamblok, Roel BEL 2335 5.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1934 28.0 Totaal 4.5 3.50 +1.00
Begin van de pagina
Grecuccio, Nicola (Rank: 3)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.44041
N-Elo2145
FIDE-ID204617
F-Elo2155
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-60 # +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov, Mikhail BEL 1784 4.0 W - ½ 0.5 0.90 -0.40
2 14      Herrygers, Rik BEL 1610 2.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 6      De Coninck, Erik BEL 1938 3.5 W - 0 1.5 0.78 -0.78
4 14      Rosseel, Kimball BEL 1805 4.0 Z - 1 2.5 0.89 +0.11
5 8      Geboers, Jimmy BEL 1938 4.5 W - 0 2.5 0.78 -0.78
6 13      Mesotten, Raf BEL 1833 3.0 Z - 1 3.5 0.87 +0.13
7 9      Kuijpers, Domien BEL 1874 3.5 W - 1 4.5 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1826 25.0 Totaal 4.5 5.98 -1.48
Begin van de pagina
Govoreanu, Matei (Rank: 44)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1330
FIDE-ID258059
F-Elo1508
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-14 # -1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Steyls, Kristof BEL 1950 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 13      Bischoff, Gerard BEL 1960 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Mocsnik, Robbie BEL 1798 3.0 W v 1 2.0 0.16 +0.84
4 10      Wieringa, Helmer NED 1955 5.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 11      De Coninck, Erik BEL 1938 3.5 W - 1 3.5 0.08 +0.92
6 6      De Mon, Gino NED 1970 5.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 10      Bratuszewski, Jorden BEL 2006 4.0 Z ^ ½ 4.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1939 29.0 Totaal 4.0 0.64 +3.36
Begin van de pagina
Kayikci, Kaan (Rank: 36)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13096
N-Elo1626
FIDE-ID239917
F-Elo1719
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-60 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Reyes Quesada, Yunior CUB 2019 6.0 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 23      Lehaen, Lars BEL 1307 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Lehaen, Frank BEL 1899 5.0 W - 1 2.0 0.26 +0.74
4 13      Kuijpers, Domien BEL 1874 3.5 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
5 7      Steyls, Kristof BEL 1950 4.0 W v 0 3.0 0.21 -0.21
6 10      Winkels, Marcel NED 1988 4.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 17      Venken, Kenneth BEL 1495 3.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1790 27.5 Totaal 4.0 2.78 +1.22
Begin van de pagina
Akulov, Lev (Rank: 7)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo2026
FIDE-ID242853
F-Elo2026
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-20 # +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ulburghs, Piet BEL 1719 3.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 6      Kuijpers, Domien BEL 1874 3.5 Z - 1 2.0 0.70 +0.30
3 3      Brasse, Bram NED 1882 5.0 W - 0 2.0 0.69 -0.69
4 6      Cillen, Jeroen BEL 1854 4.0 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
5 4      Ydo, Pim NED 1938 4.5 W - 0 3.0 0.62 -0.62
6 9      Venken, Kenneth BEL 1495 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Lehaen, Frank BEL 1899 5.0 W - 0 4.0 0.67 -0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1808 28.0 Totaal 4.0 5.19 -1.19
Begin van de pagina
Winkels, Marcel (Rank: 10)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.12351
N-Elo1981
FIDE-ID1003887
F-Elo1988
Landned  (ned)
Club(1933) Voerendaal
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Stiphout, Marc BEL 1638 3.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 9      Kocur, Marc BEL 1847 3.5 W - 0 1.0 0.69 -0.69
3 11      Tutenel, Erik BEL 1736 3.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
4 8      Oger, Daniel BEL 1816 4.0 W - 1 3.0 0.73 +0.27
5 5      Willen, Ronny BEL 1862 4.0 Z - 0 3.0 0.67 -0.67
6 10      Kayikci, Kaan BEL 1719 4.0 W - 1 4.0 0.83 +0.17
7 8      Brasse, Bram NED 1882 5.0 Z - 0 4.0 0.64 -0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1785 26.5 Totaal 4.0 5.26 -1.26
Begin van de pagina
Steyls, Kristof (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.48836
N-Elo1998
FIDE-ID233358
F-Elo1950
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Govoreanu, Matei BEL 1508 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 16      Schols, Geri BEL 1603 2.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
3 12      Ulburghs, Piet BEL 1719 3.0 Z ^ 1 2.0 0.79 +0.21
4 11      Akulova, Alicia BEL 1750 3.5 W - 1 3.0 0.76 +0.24
5 7      Kayikci, Kaan BEL 1719 4.0 Z - 1 4.0 0.79 +0.21
6 3      Reyes Quesada, Yunior CUB 2019 6.0 W - 0 4.0 0.40 -0.40
7 5      Miesen, Fabian NED 2230 5.0 W - 0 4.0 0.16 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1792 28.0 Totaal 4.0 4.71 -0.71
Begin van de pagina
Bratuszewski, Jorden (Rank: 9)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.10800
N-Elo2052
FIDE-ID233463
F-Elo2006
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-20 # +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Goenen, Ferhat BEL 1716 2.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2 8      Cillen, Jeroen BEL 1854 4.0 Z - 1 2.0 0.70 +0.30
3 1      Miesen, Fabian NED 2230 5.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 7      Kocur, Marc BEL 1847 3.5 Z - ½ 2.5 0.71 -0.21
5 9      Mesotten, Raf BEL 1833 3.0 W - 1 3.5 0.73 +0.27
6 5      Korte, Markus GER 1954 4.5 Z - 0 3.5 0.57 -0.57
7 10      Govoreanu, Matei BEL 1508 4.0 W - ½ 4.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1848 26.0 Totaal 4.0 4.69 -0.69
Begin van de pagina
Akulov, Mikhail (Rank: 31)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1688
FIDE-ID243116
F-Elo1784
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Grecuccio, Nicola BEL 2155 4.5 Z - ½ 0.5 0.10 +0.40
2 15      De Mon, Gino NED 1970 5.5 W - 0 0.5 0.26 -0.26
3 22      Schols, Geri BEL 1603 2.5 Z - 1 1.5 0.74 +0.26
4 17      Ydo, Pim NED 1938 4.5 W - 0 1.5 0.29 -0.29
5 21      Herrygers, Rik BEL 1610 2.5 Z ^ 1 2.5 0.73 +0.27
6 15      De Coninck, Erik BEL 1938 3.5 Z - 1 3.5 0.29 +0.71
7 12      Bischoff, Gerard BEL 1960 3.5 W - ½ 4.0 0.27 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1882 26.5 Totaal 4.0 2.68 +1.32
Begin van de pagina
Oger, Daniel (Rank: 27)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.83275
N-Elo1850
FIDE-ID263443
F-Elo1816
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie+60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Akulov, Vsevolod BEL 1203 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Wieringa, Helmer NED 1955 5.5 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
3 18      Pieters, Nick BEL 1510 3.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
4 8      Winkels, Marcel NED 1988 4.0 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
5 16      Haarsma, Rob NED 1492 3.0 W - 1 3.0 0.87 +0.13
6 8      Temmink, Henk NED 2152 5.0 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
7 14      Dumont, Ties NED 1511 3.0 W - 1 4.0 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1687 25.5 Totaal 4.0 4.21 -0.21
Begin van de pagina
Willen, Ronny (Rank: 23)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1835
FIDE-ID207470
F-Elo1862
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Lehaen, Lars BEL 1307 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Reyes Quesada, Yunior CUB 2019 6.0 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
3 16      Cleuren, Johnny BEL 1520 2.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
4 12      Goenen, Ferhat BEL 1716 2.0 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
5 5      Winkels, Marcel NED 1988 4.0 W v 1 4.0 0.33 +0.67
6 2      Miesen, Fabian NED 2230 5.0 Z - 0 4.0 0.10 -0.10
7 6      Temmink, Henk NED 2152 5.0 W v 0 4.0 0.16 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1847 26.0 Totaal 4.0 3.38 +0.62
Begin van de pagina
Rosseel, Kimball (Rank: 28)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.96786
N-Elo1746
FIDE-ID233331
F-Elo1805
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Korte, Markus GER 1954 4.5 W - ½ 1.5 0.30 +0.20
3 8      De Mon, Gino NED 1970 5.5 Z - 0 1.5 0.28 -0.28
4 14      Grecuccio, Nicola BEL 2155 4.5 W - 0 1.5 0.11 -0.11
5 20      Schols, Geri BEL 1603 2.5 Z - 1 2.5 0.76 +0.24
6 14      Bischoff, Gerard BEL 1960 3.5 Z - ½ 3.0 0.29 +0.21
7 15      Pieters, Nick BEL 1510 3.0 W - 1 4.0 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1733 24.5 Totaal 4.0 3.51 +0.49
Begin van de pagina
Cillen, Jeroen (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1876
FIDE-ID207217
F-Elo1854
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Bigi, Ernesto BEL 1306 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Bratuszewski, Jorden BEL 2006 4.0 W - 0 1.0 0.30 -0.30
3 17      Dumont, Ties NED 1511 3.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
4 6      Akulov, Lev BEL 2026 4.0 W - 0 2.0 0.27 -0.27
5 15      Pieters, Nick BEL 1510 3.0 Z - 0 2.0 0.88 -0.88
6 19      Cleuren, Johnny BEL 1520 2.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
7 13      Van Stiphout, Marc BEL 1638 3.0 Z - 1 4.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1645 21.0 Totaal 4.0 4.91 -0.91
Begin van de pagina
De Coninck, Erik (Rank: 18)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.10474
N-Elo1989
FIDE-ID233234
F-Elo1938
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-20 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Ceyssens, Benjamin BEL 1480 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Hamblok, Roel BEL 2335 5.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 6      Grecuccio, Nicola BEL 2155 4.5 Z - 1 2.5 0.22 +0.78
4 4      De Mon, Gino NED 1970 5.5 W - 0 2.5 0.46 -0.46
5 11      Govoreanu, Matei BEL 1508 4.0 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
6 15      Akulov, Mikhail BEL 1784 4.0 W - 0 2.5 0.71 -0.71
7 18      Herrygers, Rik BEL 1610 2.5 W - 1 3.5 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1834 29.5 Totaal 3.5 4.18 -0.68
Begin van de pagina
Bischoff, Gerard (Rank: 12)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.53457
N-Elo1960
FIDE-ID208396
F-Elo1960
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie+60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Schols, Geri BEL 1603 2.5 Z - ½ 0.5 0.89 -0.39
2 13      Govoreanu, Matei BEL 1508 4.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 9      Korte, Markus GER 1954 4.5 Z ^ 0 1.5 0.51 -0.51
4 15      Van Stiphout, Marc BEL 1638 3.0 W - ½ 2.0 0.87 -0.37
5 13      Akulova, Alicia BEL 1750 3.5 Z - ½ 2.5 0.77 -0.27
6 14      Rosseel, Kimball BEL 1805 4.0 W - ½ 3.0 0.71 -0.21
7 12      Akulov, Mikhail BEL 1784 4.0 Z - ½ 3.5 0.73 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1720 25.5 Totaal 3.5 5.40 -1.90
Begin van de pagina
Kocur, Marc (Rank: 25)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.3778
N-Elo1881
FIDE-ID205036
F-Elo1847
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Akulov, Yaroslav BEL 1273 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Winkels, Marcel NED 1988 4.0 Z - 1 2.0 0.31 +0.69
3 4      Reyes Quesada, Yunior CUB 2019 6.0 W - 0 2.0 0.27 -0.27
4 7      Bratuszewski, Jorden BEL 2006 4.0 W - ½ 2.5 0.29 +0.21
5 10      Wieringa, Helmer NED 1955 5.5 Z - 0 2.5 0.35 -0.35
6 17      Dominguez, Rezar NED 1427 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 11      Geboers, Jimmy BEL 1938 4.5 W - 0 3.5 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1800 28.5 Totaal 3.5 3.44 +0.06
Begin van de pagina
Vandecan, Michel (Rank: 30)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1839
FIDE-ID206709
F-Elo1795
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie+60 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Miesen, Fabian NED 2230 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Haarsma, Rob NED 1492 3.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 20      Oostenbach, Ronny BEL 1323 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Bex, Lennert BEL 1955 4.5 W - 0 2.0 0.29 -0.29
5 18      Venken, Kenneth BEL 1495 3.0 Z - 0 2.0 0.85 -0.85
6 21      Goenen, Ferhat BEL 1716 2.0 Z - 1 3.0 0.61 +0.39
7 16      Ceyssens, Benjamin BEL 1480 3.5 W - ½ 3.5 0.86 -0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1670 23.5 Totaal 3.5 4.47 -0.97
Begin van de pagina
Kuijpers, Domien (Rank: 22)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.71820
N-Elo1789
FIDE-ID225070
F-Elo1874
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie+60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Harder, Cindy NED 1308 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Akulov, Lev BEL 2026 4.0 W - 0 1.0 0.30 -0.30
3 15      Van Stiphout, Marc BEL 1638 3.0 Z - ½ 1.5 0.80 -0.30
4 13      Kayikci, Kaan BEL 1719 4.0 W - 0 1.5 0.71 -0.71
5 19      Ulburghs, Piet BEL 1719 3.0 Z ^ 1 2.5 0.71 +0.29
6 16      Akulova, Alicia BEL 1750 3.5 W - 1 3.5 0.67 +0.33
7 9      Grecuccio, Nicola BEL 2155 4.5 Z - 0 3.5 0.16 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1759 23.0 Totaal 3.5 4.27 -0.77
Begin van de pagina
Ceyssens, Benjamin (Rank: 47)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.21283
N-Elo0
FIDE-ID265411
F-Elo1480
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-20 # -1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      De Coninck, Erik BEL 1938 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Tutenel, Erik BEL 1736 3.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
3 26      Akulov, Yaroslav BEL 1273 2.0 W - 1 1.0 0.77 +0.23
4 19      Lehaen, Frank BEL 1899 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 26      Akulov, Vsevolod BEL 1203 2.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
6 20      Mocsnik, Robbie BEL 1798 3.0 Z - 1 3.0 0.13 +0.87
7 16      Vandecan, Michel BEL 1795 3.5 Z - ½ 3.5 0.14 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1663 22.0 Totaal 3.5 2.22 +1.28
Begin van de pagina
Akulova, Alicia (Rank: 32)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1706
FIDE-ID242861
F-Elo1750
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-20 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Temmink, Henk NED 2152 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Dominguez, Rezar NED 1427 2.5 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
3 21      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Steyls, Kristof BEL 1950 4.0 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
5 13      Bischoff, Gerard BEL 1960 3.5 W - ½ 2.5 0.23 +0.27
6 16      Kuijpers, Domien BEL 1874 3.5 Z - 0 2.5 0.33 -0.33
7 20      Oostenbach, Ronny BEL 1323 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1667 22.0 Totaal 3.5 3.59 -0.09
Begin van de pagina
Carmans, Wesley (Rank: 34)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1688
FIDE-ID229237
F-Elo1724
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-60 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Hoornstra, Hans NED 2078 3.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 21      Oostenbach, Ronny BEL 1323 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 23      Herrygers, Rik BEL 1610 2.5 W - 0 0.0 0.66 -0.66
4 27      Akulov, Yaroslav BEL 1273 2.0 Z ^ 1 1.0 0.92 +0.08
5 24      Bigi, Ernesto BEL 1306 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 22      Haarsma, Rob NED 1492 3.0 Z - ½ 2.5 0.79 -0.29
7 21      Dominguez, Rezar NED 1427 2.5 W - 1 3.5 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1501 17.5 Totaal 3.5 5.17 -1.67
Begin van de pagina
Venken, Kenneth (Rank: 45)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.43885
N-Elo1569
FIDE-ID247863
F-Elo1495
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-60 # -1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 17      Mocsnik, Robbie BEL 1798 3.0 Z v 0 0.0 0.14 -0.14
3 24      Lehaen, Lars BEL 1307 2.0 W - 1 1.0 0.74 +0.26
4 18      Hoornstra, Hans NED 2078 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 18      Vandecan, Michel BEL 1795 3.5 W - 1 3.0 0.15 +0.85
6 9      Akulov, Lev BEL 2026 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 17      Kayikci, Kaan BEL 1719 4.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1787 19.5 Totaal 3.0 1.41 +1.59
Begin van de pagina
Van Stiphout, Marc (Rank: 38)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.38890
N-Elo1659
FIDE-ID211915
F-Elo1638
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-60 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Winkels, Marcel NED 1988 4.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 25      Akulov, Yaroslav BEL 1273 2.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
3 15      Kuijpers, Domien BEL 1874 3.5 W - ½ 1.5 0.20 +0.30
4 15      Bischoff, Gerard BEL 1960 3.5 Z - ½ 2.0 0.13 +0.37
5 12      Temmink, Henk NED 2152 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 18      Hoornstra, Hans NED 2078 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 13      Cillen, Jeroen BEL 1854 4.0 W - 0 3.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1882 25.0 Totaal 3.0 1.72 +1.28
Begin van de pagina
Mesotten, Raf (Rank: 26)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.12908
N-Elo1808
FIDE-ID238716
F-Elo1833
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-60 # -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Boatca, Luca BEL 1211 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Bex, Lennert BEL 1955 4.5 W - ½ 1.5 0.33 +0.17
3 5 FM Hamblok, Roel BEL 2335 5.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 16      Herrygers, Rik BEL 1610 2.5 W - 1 2.5 0.78 +0.22
5 9      Bratuszewski, Jorden BEL 2006 4.0 Z - 0 2.5 0.27 -0.27
6 13      Grecuccio, Nicola BEL 2155 4.5 W - 0 2.5 0.13 -0.13
7 19      Haarsma, Rob NED 1492 3.0 Z - ½ 3.0 0.88 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1823 26.0 Totaal 3.0 3.39 -0.39
Begin van de pagina
Mocsnik, Robbie (Rank: 29)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.31054
N-Elo1756
FIDE-ID208850
F-Elo1798
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-60 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Hamblok, Roel BEL 2335 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Venken, Kenneth BEL 1495 3.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
3 19      Govoreanu, Matei BEL 1508 4.0 Z - 0 1.0 0.84 -0.84
4 20      Akulov, Vladimir BEL 1338 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 17      Dumont, Ties NED 1511 3.0 Z - 0 2.0 0.84 -0.84
6 20      Ceyssens, Benjamin BEL 1480 3.5 W - 0 2.0 0.87 -0.87
7 23      Cleuren, Johnny BEL 1520 2.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1598 23.0 Totaal 3.0 5.24 -2.24
Begin van de pagina
Dumont, Ties (Rank: 42)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1057979
F-Elo1511
Landned  (ned)
Club(1933) Voerendaal
Categorie-20 # -1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Wieringa, Helmer NED 1955 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Akulov, Vsevolod BEL 1203 2.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 17      Cillen, Jeroen BEL 1854 4.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
4 24      Oostenbach, Ronny BEL 1323 2.5 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
5 17      Mocsnik, Robbie BEL 1798 3.0 W - 1 3.0 0.16 +0.84
6 11      Lehaen, Frank BEL 1899 5.0 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
7 14      Oger, Daniel BEL 1816 4.0 Z - 0 3.0 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1692 26.0 Totaal 3.0 2.19 +0.81
Begin van de pagina
Tutenel, Erik (Rank: 33)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.56278
N-Elo1773
FIDE-ID210498
F-Elo1736
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-60 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM Simenon, Jozef NED 2130 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Ceyssens, Benjamin BEL 1480 3.5 W - 1 1.0 0.81 +0.19
3 11      Winkels, Marcel NED 1988 4.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
4 21      Haarsma, Rob NED 1492 3.0 Z - 0 1.0 0.80 -0.80
5 22      Dominguez, Rezar NED 1427 2.5 W - 0 1.0 0.86 -0.86
6 25      Akulov, Vsevolod BEL 1203 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
7 24      Goenen, Ferhat BEL 1716 2.0 W - 1 3.0 0.53 +0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1633 24.0 Totaal 3.0 4.19 -1.19
Begin van de pagina
Hoornstra, Hans (Rank: 6)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.13655
N-Elo2069
FIDE-ID1036076
F-Elo2078
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-60 # +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Carmans, Wesley BEL 1724 3.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 5      Brasse, Bram NED 1882 5.0 W - 0 1.0 0.75 -0.75
3 10      Geboers, Jimmy BEL 1938 4.5 Z - 0 1.0 0.69 -0.69
4 18      Venken, Kenneth BEL 1495 3.0 W ^ 0 1.0 0.92 -0.92
5 23      Boatca, Luca BEL 1211 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 18      Van Stiphout, Marc BEL 1638 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 22      Akulov, Vladimir BEL 1338 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1603 23.0 Totaal 3.0 6.01 -3.01
Begin van de pagina
Haarsma, Rob (Rank: 46)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1054449
F-Elo1492
Landned  (ned)
Club(1932) Postertoren
Categorie-60 # -1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Ydo, Pim NED 1938 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Vandecan, Michel BEL 1795 3.5 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 25      Harder, Cindy NED 1308 1.0 Z - 1 1.0 0.74 +0.26
4 21      Tutenel, Erik BEL 1736 3.0 W - 1 2.0 0.20 +0.80
5 16      Oger, Daniel BEL 1816 4.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
6 22      Carmans, Wesley BEL 1724 3.5 W - ½ 2.5 0.21 +0.29
7 19      Mesotten, Raf BEL 1833 3.0 W - ½ 3.0 0.12 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1735 22.5 Totaal 3.0 1.62 +1.38
Begin van de pagina
Ulburghs, Piet (Rank: 35)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1727
FIDE-ID211850
F-Elo1719
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie+60 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Akulov, Lev BEL 2026 4.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 22      Akulov, Vladimir BEL 1338 2.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
3 12      Steyls, Kristof BEL 1950 4.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
4 22      Dominguez, Rezar NED 1427 2.5 Z - ½ 1.5 0.85 -0.35
5 19      Kuijpers, Domien BEL 1874 3.5 W - 0 1.5 0.29 -0.29
6 23      Oostenbach, Ronny BEL 1323 2.5 Z - ½ 2.0 0.92 -0.42
7 25      Lehaen, Lars BEL 1307 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1606 20.5 Totaal 3.0 4.24 -1.24
Begin van de pagina
Pieters, Nick (Rank: 43)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.16508
N-Elo1558
FIDE-ID253650
F-Elo1510
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-60 # -1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Korte, Markus GER 1954 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Boatca, Luca BEL 1211 2.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
3 18      Oger, Daniel BEL 1816 4.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
4 25      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Cillen, Jeroen BEL 1854 4.0 W - 1 3.0 0.12 +0.88
6 12      Brasse, Bram NED 1882 5.0 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
7 15      Rosseel, Kimball BEL 1805 4.0 Z - 0 3.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1643 24.5 Totaal 3.0 2.36 +0.64
Begin van de pagina
Herrygers, Rik (Rank: 39)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.15896
N-Elo1607
FIDE-ID250880
F-Elo1610
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-60 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Mon, Gino NED 1970 5.5 Z - ½ 0.5 0.10 +0.40
2 14      Grecuccio, Nicola BEL 2155 4.5 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 23      Carmans, Wesley BEL 1724 3.5 Z - 1 1.5 0.34 +0.66
4 16      Mesotten, Raf BEL 1833 3.0 Z v 0 1.5 0.22 -0.22
5 21      Akulov, Mikhail BEL 1784 4.0 W - 0 1.5 0.27 -0.27
6 24      Schols, Geri BEL 1603 2.5 W - 1 2.5 0.51 +0.49
7 18      De Coninck, Erik BEL 1938 3.5 Z - 0 2.5 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1858 26.5 Totaal 2.5 1.65 +0.85
Begin van de pagina
Oostenbach, Ronny (Rank: 50)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.73393
N-Elo1503
FIDE-ID260533
F-Elo1323
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-60 # -1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Brasse, Bram NED 1882 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Carmans, Wesley BEL 1724 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 20      Vandecan, Michel BEL 1795 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      Dumont, Ties NED 1511 3.0 W - 0 1.0 0.26 -0.26
5 27      Akulov, Vladimir BEL 1338 2.0 Z - 1 2.0 0.48 +0.52
6 23      Ulburghs, Piet BEL 1719 3.0 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 20      Akulova, Alicia BEL 1750 3.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1674 23.5 Totaal 2.5 1.14 +1.36
Begin van de pagina
Dominguez, Rezar (Rank: 48)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.19296
N-Elo1482
FIDE-ID1057901
F-Elo1427
Landned  (ned)
Club(1921) MSV Maastricht
Categorie-60 # -1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Geboers, Jimmy BEL 1938 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Akulova, Alicia BEL 1750 3.5 W - 0 0.0 0.13 -0.13
3 27      Bigi, Ernesto BEL 1306 2.0 Z - 1 1.0 0.66 +0.34
4 22      Ulburghs, Piet BEL 1719 3.0 W - ½ 1.5 0.15 +0.35
5 22      Tutenel, Erik BEL 1736 3.0 Z - 1 2.5 0.14 +0.86
6 17      Kocur, Marc BEL 1847 3.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
7 21      Carmans, Wesley BEL 1724 3.5 Z - 0 2.5 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1717 23.0 Totaal 2.5 1.39 +1.11
Begin van de pagina
Schols, Geri (Rank: 40)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.29351
N-Elo1576
FIDE-ID211729
F-Elo1603
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-60 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Bischoff, Gerard BEL 1960 3.5 W - ½ 0.5 0.11 +0.39
2 16      Steyls, Kristof BEL 1950 4.0 Z - 0 0.5 0.11 -0.11
3 22      Akulov, Mikhail BEL 1784 4.0 W v 0 0.5 0.26 -0.26
4 26      Lehaen, Lars BEL 1307 2.0 Z - 1 1.5 0.85 +0.15
5 20      Rosseel, Kimball BEL 1805 4.0 W v 0 1.5 0.24 -0.24
6 24      Herrygers, Rik BEL 1610 2.5 Z - 0 1.5 0.49 -0.49
7 26      Bigi, Ernesto BEL 1306 2.0 W - 1 2.5 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1674 22.0 Totaal 2.5 2.91 -0.41
Begin van de pagina
Cleuren, Johnny (Rank: 41)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.99424
N-Elo1336
FIDE-ID239852
F-Elo1520
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie+60 # -1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Bex, Lennert BEL 1955 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Bigi, Ernesto BEL 1306 2.0 W - 1 1.0 0.77 +0.23
3 16      Willen, Ronny BEL 1862 4.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
4 23      Boatca, Luca BEL 1211 2.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
5 14      Lehaen, Frank BEL 1899 5.0 W - 0 2.0 0.09 -0.09
6 19      Cillen, Jeroen BEL 1854 4.0 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
7 23      Mocsnik, Robbie BEL 1798 3.0 W - 0 2.0 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1697 24.5 Totaal 2.0 2.21 -0.21
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 49)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1371
FIDE-ID251739
F-Elo1338
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14 # -1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Lehaen, Frank BEL 1899 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Ulburghs, Piet BEL 1719 3.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
3 28      Akulov, Vsevolod BEL 1203 2.0 W - 1 1.0 0.68 +0.32
4 20      Mocsnik, Robbie BEL 1798 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 27      Oostenbach, Ronny BEL 1323 2.5 W - 0 1.0 0.52 -0.52
6 26      Akulov, Yaroslav BEL 1273 2.0 Z - 1 2.0 0.59 +0.41
7 22      Hoornstra, Hans NED 2078 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1613 20.5 Totaal 2.0 2.12 -0.12
Begin van de pagina
Boatca, Luca (Rank: 55)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1374
FIDE-ID1259660
F-Elo1211
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14 # -1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Mesotten, Raf BEL 1833 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Pieters, Nick BEL 1510 3.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
3        Bye           1 1.0    
4 23      Cleuren, Johnny BEL 1520 2.0 Z v 0 1.0 0.14 -0.14
5 23      Hoornstra, Hans NED 2078 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 27      Lehaen, Lars BEL 1307 2.0 Z - 0 1.0 0.37 -0.37
7 27      Harder, Cindy NED 1308 1.0 W - 1 2.0 0.37 +0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1592 14.0 Totaal 2.0 1.19 -0.19
Begin van de pagina
Bigi, Ernesto (Rank: 53)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1189
FIDE-ID252379
F-Elo1306
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie+60 # -1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Cillen, Jeroen BEL 1854 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Cleuren, Johnny BEL 1520 2.0 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
3 27      Dominguez, Rezar NED 1427 2.5 W - 0 0.0 0.34 -0.34
4        Bye           1 1.0    
5 24      Carmans, Wesley BEL 1724 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 28      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
7 26      Schols, Geri BEL 1603 2.5 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1518 15.5 Totaal 2.0 1.75 -0.75
Begin van de pagina
Lehaen, Lars (Rank: 52)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo0
FIDE-ID254177
F-Elo1307
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14 # -1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Willen, Ronny BEL 1862 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Kayikci, Kaan BEL 1719 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 24      Venken, Kenneth BEL 1495 3.0 Z - 0 0.0 0.26 -0.26
4 26      Schols, Geri BEL 1603 2.5 W - 0 0.0 0.15 -0.15
5 28      Harder, Cindy NED 1308 1.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
6 27      Boatca, Luca BEL 1211 2.0 W - 1 2.0 0.63 +0.37
7 25      Ulburghs, Piet BEL 1719 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1559 19.5 Totaal 2.0 1.78 +0.22
Begin van de pagina
Akulov, Yaroslav (Rank: 54)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1327
FIDE-ID251755
F-Elo1273
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14 # -1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Kocur, Marc BEL 1847 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Van Stiphout, Marc BEL 1638 3.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
3 26      Ceyssens, Benjamin BEL 1480 3.5 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
4 27      Carmans, Wesley BEL 1724 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5        Bye           1 1.0    
6 26      Akulov, Vladimir BEL 1338 2.0 W v 0 1.0 0.41 -0.41
7 28      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1501 16.5 Totaal 2.0 1.74 -0.74
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 56)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1232
FIDE-ID251747
F-Elo1203
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14 # -1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Oger, Daniel BEL 1816 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Dumont, Ties NED 1511 3.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 28      Akulov, Vladimir BEL 1338 2.0 Z - 0 0.0 0.32 -0.32
4 28      Harder, Cindy NED 1308 1.0 W - 1 1.0 0.36 +0.64
5 26      Ceyssens, Benjamin BEL 1480 3.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
6 25      Tutenel, Erik BEL 1736 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1531 16.5 Totaal 2.0 1.15 -0.15
Begin van de pagina
Goenen, Ferhat (Rank: 37)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.37311
N-Elo1731
FIDE-ID256889
F-Elo1716
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-60 # -1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bratuszewski, Jorden BEL 2006 4.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
2 24      Harder, Cindy NED 1308 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Ydo, Pim NED 1938 4.5 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
4 12      Willen, Ronny BEL 1862 4.0 W - 0 1.0 0.30 -0.30
5 25      Schouteden, Linda BEL 983 1.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 21      Vandecan, Michel BEL 1795 3.5 W - 0 2.0 0.39 -0.39
7 24      Tutenel, Erik BEL 1736 3.0 Z - 0 2.0 0.47 -0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1661 21.0 Totaal 2.0 3.38 -1.38
Begin van de pagina
Schouteden, Linda (Rank: 57)

Rangschikking56
GeslachtF
Stamnr.19478
N-Elo983
FIDE-ID259942
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-60 # -1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Rosseel, Kimball BEL 1805 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 21      Akulova, Alicia BEL 1750 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      Pieters, Nick BEL 1510 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 25      Goenen, Ferhat BEL 1716 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 28      Bigi, Ernesto BEL 1306 2.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
7 28      Akulov, Yaroslav BEL 1273 2.0 W - 0 1.0 0.16 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1560 16.5 Totaal 1.0 0.61 -0.61
Begin van de pagina
Harder, Cindy (Rank: 51)

Rangschikking57
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1323
FIDE-ID1053914
F-Elo1308
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-60 # -1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Kuijpers, Domien BEL 1874 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Goenen, Ferhat BEL 1716 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 25      Haarsma, Rob NED 1492 3.0 W - 0 0.0 0.26 -0.26
4 28      Akulov, Vsevolod BEL 1203 2.0 Z - 0 0.0 0.64 -0.64
5 28      Lehaen, Lars BEL 1307 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 27      Boatca, Luca BEL 1211 2.0 Z v 0 1.0 0.63 -0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1467 14.5 Totaal 1.0 2.19 -2.19
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB AROct Vsch.
1 Simenon, Jozef 5 2130 2771 7.0 39 W 1 9 Z 1 4 W 1 8 Z 1 2 Z 1 5 W 1 3 Z 1 35.50 2010 28.0
2 Reyes Quesada, Yunior 8 2019 2252 6.0 16 Z 1 23 W 1 28 Z 1 6 Z 1 1 W 0 19 Z 1 11 W 1 25.00 1996 25.0
3 De Mon, Gino 11 1970 2087 5.5 44 W ½ 21 Z 1 24 W 1 26 Z 1 6 W 1 15 Z 1 1 W 0 21.75 1916 23.5
4 Wieringa, Helmer 14 1955 2048 5.5 38 Z 1 22 W 1 1 Z 0 15 W ½ 28 W 1 12 Z 1 10 W 1 21.50 1866 21.0
5 Hamblok, Roel 1 2335 2187 5.5 37 W 1 26 Z ½ 36 W 1 12 Z 1 10 W 1 1 Z 0 13 W 1 21.25 1955 23.0
6 Miesen, Fabian 2 2230 2097 5.0 29 Z 1 13 W 1 20 Z 1 2 W 0 3 Z 0 23 W 1 19 Z 1 20.00 1958 21.0
7 Temmink, Henk 4 2152 2019 5.0 32 Z 1 12 W ½ 11 Z ½ 10 W 0 35 Z 1 22 W 1 23 Z 1 19.00 1879 18.5
8 Brasse, Bram 21 1882 2039 5.0 45 W 1 40 Z 1 17 Z 1 1 W 0 11 Z 0 43 W 1 18 W 1 16.50 1948 21.0
9 Lehaen, Frank 20 1899 1859 5.0 49 Z 1 1 W 0 16 Z 0 31 W 1 48 Z 1 38 W 1 17 Z 1 14.50 1731 17.0
10 Korte, Markus 15 1954 2069 4.5 43 W 1 24 Z ½ 27 W 1 7 Z 1 5 Z 0 20 W 1 4 Z 0 17.50 2036 21.0
11 Bex, Lennert 13 1955 1984 4.5 48 W 1 36 Z ½ 7 W ½ 29 Z 1 8 W 1 13 Z ½ 2 Z 0 16.75 1937 20.5
12 Geboers, Jimmy 19 1938 2111 4.5 46 W 1 7 Z ½ 40 W 1 5 W 0 14 Z 1 4 W 0 28 Z 1 16.00 2087 19.0
13 Ydo, Pim 17 1938 2043 4.5 41 W 1 6 Z 0 55 W 1 21 Z 1 17 Z 1 11 W ½ 5 Z 0 15.25 2008 20.0
14 Grecuccio, Nicola 3 2155 1949 4.5 21 W ½ 44 Z 1 26 W 0 24 Z 1 12 W 0 36 Z 1 30 W 1 15.00 1862 16.5
15 Govoreanu, Matei 44 1508 1942 4.0 19 W 1 27 Z 0 37 W 1 4 Z ½ 26 W 1 3 W 0 20 Z ½ 15.25 1963 17.5
16 Kayikci, Kaan 36 1719 1842 4.0 2 W 0 52 Z 1 9 W 1 30 Z 1 19 W 0 18 Z 0 34 W 1 14.00 1871 16.0
17 Akulov, Lev 7 2026 1877 4.0 42 W 1 30 Z 1 8 W 0 25 Z 1 13 W 0 34 Z 1 9 W 0 14.00 1861 19.0
18 Winkels, Marcel 10 1988 1836 4.0 35 Z 1 28 W 0 39 Z 1 22 W 1 23 Z 0 16 W 1 8 Z 0 14.00 1810 18.0
19 Steyls, Kristof 16 1950 1849 4.0 15 Z 0 47 W 1 42 Z 1 32 W 1 16 Z 1 2 W 0 6 W 0 13.00 1840 18.0
20 Bratuszewski, Jorden 9 2006 1913 4.0 55 W 1 25 Z 1 6 W 0 28 Z ½ 36 W 1 10 Z 0 15 W ½ 12.75 1906 18.5
21 Akulov, Mikhail 31 1784 1932 4.0 14 Z ½ 3 W 0 47 Z 1 13 W 0 44 Z 1 26 Z 1 27 W ½ 12.50 1929 14.0
22 Oger, Daniel 27 1816 1768 4.0 54 W 1 4 Z 0 43 W 1 18 Z 0 41 W 1 7 Z 0 38 W 1 10.50 1768 16.0
23 Willen, Ronny 23 1862 1920 4.0 52 W 1 2 Z 0 48 W 1 55 Z 1 18 W 1 6 Z 0 7 W 0 10.00 1938 19.0
24 Rosseel, Kimball 28 1805 1844 4.0 56 Z 1 10 W ½ 3 Z 0 14 W 0 47 Z 1 27 Z ½ 43 W 1 10.00 1859 15.0
25 Cillen, Jeroen 24 1854 1716 4.0 51 Z 1 20 W 0 38 Z 1 17 W 0 43 Z 0 48 W 1 35 Z 1 9.50 1702 15.0
26 De Coninck, Erik 18 1938 1847 3.5 31 Z 1 5 W ½ 14 Z 1 3 W 0 15 Z 0 21 W 0 44 W 1 13.25 1894 16.0
27 Bischoff, Gerard 12 1960 1728 3.5 47 Z ½ 15 W 1 10 Z 0 35 W ½ 32 Z ½ 24 W ½ 21 Z ½ 12.50 1756 14.5
28 Kocur, Marc 25 1847 1829 3.5 53 W 1 18 Z 1 2 W 0 20 W ½ 4 Z 0 46 Z 1 12 W 0 10.00 1889 17.0
29 Vandecan, Michel 30 1795 1675 3.5 6 W 0 41 Z 1 45 W 1 11 W 0 34 Z 0 55 Z 1 31 W ½ 9.25 1728 13.5
30 Kuijpers, Domien 22 1874 1783 3.5 57 Z 1 17 W 0 35 Z ½ 16 W 0 42 Z 1 32 W 1 14 Z 0 8.50 1835 14.5
31 Ceyssens, Benjamin 47 1480 1652 3.5 26 W 0 39 Z 0 53 W 1 9 Z 0 54 W 1 37 Z 1 29 Z ½ 7.75 1740 10.5
32 Akulova, Alicia 32 1750 1723 3.5 7 W 0 46 Z 1 56 W 1 19 Z 0 27 W ½ 30 Z 0 45 W 1 7.25 1781 13.5
33 Carmans, Wesley 34 1724 1511 3.5 40 W 0 45 Z 0 44 W 0 53 Z 1 51 W 1 41 Z ½ 46 W 1 7.00 1539 9.0
34 Venken, Kenneth 45 1495 1735 3.0 A 37 Z 0 52 W 1 40 Z 1 29 W 1 17 W 0 16 Z 0 8.50 1883 12.0
35 Van Stiphout, Marc 38 1638 1804 3.0 18 W 0 53 Z 1 30 W ½ 27 Z ½ 7 W 0 40 Z 1 25 W 0 8.00 1984 12.5
36 Mesotten, Raf 26 1833 1784 3.0 50 Z 1 11 W ½ 5 Z 0 44 W 1 20 Z 0 14 W 0 41 Z ½ 7.75 1926 14.5
37 Mocsnik, Robbie 29 1798 1530 3.0 5 Z 0 34 W 1 15 Z 0 49 W 1 38 Z 0 31 W 0 48 Z 1 7.50 1642 11.0
38 Dumont, Ties 42 1511 1629 3.0 4 W 0 54 Z 1 25 W 0 45 Z 1 37 W 1 9 Z 0 22 Z 0 7.00 1774 13.0
39 Tutenel, Erik 33 1736 1596 3.0 1 Z 0 31 W 1 18 W 0 41 Z 0 46 W 0 54 Z 1 55 W 1 7.00 1706 9.0
40 Hoornstra, Hans 6 2078 1694 3.0 33 Z 1 8 W 0 12 Z 0 34 W 0 50 Z 1 35 W 0 49 Z 1 7.00 1669 11.0
41 Haarsma, Rob 46 1492 1672 3.0 13 Z 0 29 W 0 57 Z 1 39 W 1 22 Z 0 33 W ½ 36 W ½ 6.75 1807 10.5
42 Ulburghs, Piet 35 1719 1551 3.0 17 Z 0 49 W 1 19 W 0 46 Z ½ 30 W 0 45 Z ½ 52 W 1 6.50 1656 10.0
43 Pieters, Nick 43 1510 1598 3.0 10 Z 0 50 W 1 22 Z 0 56 W 1 25 W 1 8 Z 0 24 Z 0 6.00 1754 13.0
44 Herrygers, Rik 39 1610 1727 2.5 3 Z ½ 14 W 0 33 Z 1 36 Z 0 21 W 0 47 W 1 26 Z 0 8.75 1901 10.5
45 Oostenbach, Ronny 50 1323 1527 2.5 8 Z 0 33 W 1 29 Z 0 38 W 0 49 Z 1 42 W ½ 32 Z 0 7.00 1730 10.0
46 Dominguez, Rezar 48 1427 1588 2.5 12 Z 0 32 W 0 51 Z 1 42 W ½ 39 Z 1 28 W 0 33 Z 0 6.00 1786 10.0
47 Schols, Geri 40 1603 1565 2.5 27 W ½ 19 Z 0 21 W 0 52 Z 1 24 W 0 44 Z 0 51 W 1 5.25 1736 8.5
48 Cleuren, Johnny 41 1520 1527 2.0 11 Z 0 51 W 1 23 Z 0 50 W 1 9 W 0 25 Z 0 37 W 0 3.00 1779 10.0
49 Akulov, Vladimir 49 1338 1367 2.0 9 W 0 42 Z 0 54 W 1 37 Z 0 45 W 0 53 Z 1 40 W 0 3.00 1682 7.0
50 Boatca, Luca 55 1211 1194 2.0 36 W 0 43 Z 0 B1 48 Z 0 40 W 0 52 Z 0 57 W 1 2.50 1650 6.0
51 Bigi, Ernesto 53 1306 1207 2.0 25 W 0 48 Z 0 46 W 0 B1 33 Z 0 56 W 1 47 Z 0 2.00 1626 6.0
52 Lehaen, Lars 52 1307 1368 2.0 23 Z 0 16 W 0 34 Z 0 47 W 0 57 Z 1 50 W 1 42 Z 0 2.00 1618 5.0
53 Akulov, Yaroslav 54 1273 1180 2.0 28 Z 0 35 W 0 31 Z 0 33 W 0 B1 49 W 0 56 Z 1 1.50 1605 4.0
54 Akulov, Vsevolod 56 1203 1190 2.0 22 Z 0 38 W 0 49 Z 0 57 W 1 31 Z 0 39 W 0 B1 1.50 1576 5.0
55 Goenen, Ferhat 37 1716 1544 2.0 20 Z 0 57 W 1 13 Z 0 23 W 0 56 Z 1 29 W 0 39 Z 0 1.00 1774 9.0
56 Schouteden, Linda 57 983 552 1.0 24 W 0 B1 32 Z 0 43 Z 0 55 W 0 51 Z 0 53 W 0 2.50 1617 6.0
57 Harder, Cindy 51 1308 638 1.0 30 W 0 55 Z 0 41 W 0 54 Z 0 52 W 0 B1 50 Z 0 0.50 1520 2.0
(©)FRBE-KBSB-v4.20 2019/08/27 (©) GMA 2015 Build : 2019/09/01 22:07