SwarLogo 23ste Michel Szostek Memorial 2018 SwarLogo
703
Organisator: De Nieuwe Toren - Eisden
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 02/09/2018 tot 02/09/2018
Scheidingssystemen: SB, ARO, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land FIDE-ID EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 Lagrain Jan +2000 # -60 M bel 207560 2110 Lommel 6.5 2310 30.00 1909 27.5
2 Miesen Fabian +2000 # -60 M ned 1025791 2241 Eisden 5.5 2140 22.25 1904 22.0
3 Zamparo Sergio -2000 # -60 M bel 201154 1969 Brussels Chess Club 5.5 2063 21.00 1843 23.0
4 Korte Markus +2000 # -60 M ger 4615620 2041 Germany 5.0 2115 22.50 1957 24.0
5 Simenon Jozef +2000 # -60 M ned 1012916 2137 Eisden 5.0 2067 20.00 1905 22.0
6 Geboers Jimmy -2000 # -60 M bel 262919 1879 Lommel 5.0 2022 20.00 1839 21.5
7 Willen Ronny -2000 # -60 M bel 207470 1843 Eisden 5.0 1931 18.50 1762 20.0
8 Carcan Stephane -2000 # -60 M bel 208230 1871 Landen 4.5 1897 16.00 1790 17.5
9 Kuijpers Domien -2000 # +60 M bel 225070 1862 Eisden 4.5 1825 13.75 1710 16.0
10 Vandecan Michel -1800 # +60 M bel 206709 1781 Landen 4.5 1788 12.75 1658 17.5
11 Steyls Kristof -2000 # -60 M bel 233358 1942 Hasselt 4.0 1913 15.00 1858 17.0
12 Tutenel Erik -1800 # -60 M bel 210498 1710 Landen 4.0 1707 11.50 1644 16.5
13 Caers Gert -1800 # -60 M bel 242829 1760 Landen 4.0 1650 11.00 1558 16.0
14 Ydo Pim -2000 # +60 M ned 1003038 1982 The Netherlands 4.0 1864 10.00 1759 16.0
15 Cillen Jeroen -2000 # -60 M bel 207217 1881 Houthalen-Oost 4.0 1768 10.00 1630 16.0
16 Herrygers Rik -1600 # -60 M bel 250880 1593 CRELEL Liège 4.0 1694 7.50 1638 13.0
17 Mocsnik Robbie -1800 # -60 M bel 208850 1787 Eisden 3.5 1849 11.50 1834 17.5
18 Ulburghs Piet -1800 # +60 M bel 211850 1752 Heusden 3.5 1699 8.25 1663 16.0
19 Carmans Wesley -1800 # -60 M bel 229237 1707 Heusden 3.5 1673 8.00 1674 12.0
20 Govoreanu Matei -1600 # -14 M bel 258059 1501 Westerlo 3.5 1506 6.75 1506 10.0
21 Kayikci Kaan -1800 # -20 M bel 239917 1707 Heusden 3.0 1777 10.00 1819 14.0
22 Kuypers Filip -1400 # -60 M bel 0 1300 Eisden 3.0 1605 9.00 1749 14.0
23 Rosseel Kimball -2000 # -60 M bel 233331 1826 Leopoldsburg 3.0 1594 8.50 1633 15.0
24 Hoogmartens Armin -1400 # -14 M bel 256218 1367 Eisden 3.0 1613 8.00 1683 12.0
25 Montforts Ton -1800 # +60 M ned 208019 1730 MSK-Dilsen 3.0 1644 6.50 1684 12.0
26 Movsisyan Laert -1400 # -14 M bel 258130 1200 Eisden 3.0 1345 6.00 1579 9.0
27 Donaldson Larry -1600 # -60 M bel 253189 1509 Eisden 3.0 1457 3.50 1519 11.0
28 Marmenout Sylvain -1600 # +60 M bel 211478 1479 Landen 2.5 1501 5.25 1611 10.0
29 Lippens Ward -1600 # -20 M bel 257702 1434 Heusden 2.5 1318 4.75 1517 7.0
30 Movsisyan Julia -1400 # -14 F bel 258121 1150 Eisden 2.0 1110 3.50 1479 8.0
31 Bigi Ernesto -1400 # +60 M bel 252379 1283 Eisden 2.0 1318 3.00 1640 7.0
32 Segers Jan -1800 # +60 M bel 220795 1682 MSK-Dilsen 2.0 1236 3.00 1507 6.0
33 Corstjens Andre -1400 # -60 M bel 236322 1371 MSK-Dilsen 2.0 1331 2.00 1526 8.0
34 Kuypers Anouck -1400 # -20 F bel 0 1200 Eisden 2.0 1209 1.50 1555 5.0
35 Kolkiran Kerem -1400 # -14 M bel 0 1150 Eisden 1.0 588 2.00 1429 5.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land FIDE-ID EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 1 Lagrain Jan +2000 # -60 M bel 207560 2110 Lommel 6.5 2310 30.00 1909 27.5
2 2 Miesen Fabian +2000 # -60 M ned 1025791 2241 Eisden 5.5 2140 22.25 1904 22.0
3 4 Korte Markus +2000 # -60 M ger 4615620 2041 Germany 5.0 2115 22.50 1957 24.0
4 5 Simenon Jozef +2000 # -60 M ned 1012916 2137 Eisden 5.0 2067 20.00 1905 22.0
Categorie: -2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land FIDE-ID EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 3 Zamparo Sergio -2000 # -60 M bel 201154 1969 Brussels Chess Club 5.5 2063 21.00 1843 23.0
2 6 Geboers Jimmy -2000 # -60 M bel 262919 1879 Lommel 5.0 2022 20.00 1839 21.5
3 7 Willen Ronny -2000 # -60 M bel 207470 1843 Eisden 5.0 1931 18.50 1762 20.0
4 8 Carcan Stephane -2000 # -60 M bel 208230 1871 Landen 4.5 1897 16.00 1790 17.5
5 9 Kuijpers Domien -2000 # +60 M bel 225070 1862 Eisden 4.5 1825 13.75 1710 16.0
6 11 Steyls Kristof -2000 # -60 M bel 233358 1942 Hasselt 4.0 1913 15.00 1858 17.0
7 14 Ydo Pim -2000 # +60 M ned 1003038 1982 The Netherlands 4.0 1864 10.00 1759 16.0
8 15 Cillen Jeroen -2000 # -60 M bel 207217 1881 Houthalen-Oost 4.0 1768 10.00 1630 16.0
9 23 Rosseel Kimball -2000 # -60 M bel 233331 1826 Leopoldsburg 3.0 1594 8.50 1633 15.0
Categorie: -1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land FIDE-ID EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 10 Vandecan Michel -1800 # +60 M bel 206709 1781 Landen 4.5 1788 12.75 1658 17.5
2 12 Tutenel Erik -1800 # -60 M bel 210498 1710 Landen 4.0 1707 11.50 1644 16.5
3 13 Caers Gert -1800 # -60 M bel 242829 1760 Landen 4.0 1650 11.00 1558 16.0
4 17 Mocsnik Robbie -1800 # -60 M bel 208850 1787 Eisden 3.5 1849 11.50 1834 17.5
5 18 Ulburghs Piet -1800 # +60 M bel 211850 1752 Heusden 3.5 1699 8.25 1663 16.0
6 19 Carmans Wesley -1800 # -60 M bel 229237 1707 Heusden 3.5 1673 8.00 1674 12.0
7 21 Kayikci Kaan -1800 # -20 M bel 239917 1707 Heusden 3.0 1777 10.00 1819 14.0
8 25 Montforts Ton -1800 # +60 M ned 208019 1730 MSK-Dilsen 3.0 1644 6.50 1684 12.0
9 32 Segers Jan -1800 # +60 M bel 220795 1682 MSK-Dilsen 2.0 1236 3.00 1507 6.0
Categorie: -1600
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land FIDE-ID EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 16 Herrygers Rik -1600 # -60 M bel 250880 1593 CRELEL Liège 4.0 1694 7.50 1638 13.0
2 20 Govoreanu Matei -1600 # -14 M bel 258059 1501 Westerlo 3.5 1506 6.75 1506 10.0
3 27 Donaldson Larry -1600 # -60 M bel 253189 1509 Eisden 3.0 1457 3.50 1519 11.0
4 28 Marmenout Sylvain -1600 # +60 M bel 211478 1479 Landen 2.5 1501 5.25 1611 10.0
5 29 Lippens Ward -1600 # -20 M bel 257702 1434 Heusden 2.5 1318 4.75 1517 7.0
Categorie: -1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land FIDE-ID EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB ARO Vsch.
1 22 Kuypers Filip -1400 # -60 M bel 0 1300 Eisden 3.0 1605 9.00 1749 14.0
2 24 Hoogmartens Armin -1400 # -14 M bel 256218 1367 Eisden 3.0 1613 8.00 1683 12.0
3 26 Movsisyan Laert -1400 # -14 M bel 258130 1200 Eisden 3.0 1345 6.00 1579 9.0
4 30 Movsisyan Julia -1400 # -14 F bel 258121 1150 Eisden 2.0 1110 3.50 1479 8.0
5 31 Bigi Ernesto -1400 # +60 M bel 252379 1283 Eisden 2.0 1318 3.00 1640 7.0
6 33 Corstjens Andre -1400 # -60 M bel 236322 1371 MSK-Dilsen 2.0 1331 2.00 1526 8.0
7 34 Kuypers Anouck -1400 # -20 F bel 0 1200 Eisden 2.0 1209 1.50 1555 5.0
8 35 Kolkiran Kerem -1400 # -14 M bel 0 1150 Eisden 1.0 588 2.00 1429 5.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (02/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Montforts Ton 18 (1730) 3.0 0-1 Miesen Fabian 1 (2241) 5.5
2 Simenon Jozef 2 (2137) 5.0 1-0 Tutenel Erik 19 (1710) 4.0
3 Carmans Wesley 20 (1707) 3.5 0-1 Lagrain Jan 3 (2110) 6.5
4 Korte Markus 4 (2041) 5.0 1-0 Kayikci Kaan 21 (1707) 3.0
5 Segers Jan 22 (1682) 2.0 0-1 Ydo Pim 5 (1982) 4.0
6 Zamparo Sergio 6 (1969) 5.5 1-0 Herrygers Rik 23 (1593) 4.0
7 Donaldson Larry 24 (1509) 3.0 0-1 Steyls Kristof 7 (1942) 4.0
8 Cillen Jeroen 8 (1881) 4.0 1-0 Govoreanu Matei 25 (1501) 3.5
9 Marmenout Sylvain 26 (1479) 2.5 0-1 Geboers Jimmy 9 (1879) 5.0
10 Carcan Stephane 10 (1871) 4.5 1-0 Lippens Ward 27 (1434) 2.5
11 Corstjens Andre 28 (1371) 2.0 0-1 Kuijpers Domien 11 (1862) 4.5
12 Willen Ronny 12 (1843) 5.0 1-0 Hoogmartens Armin 29 (1367) 3.0
13 Kuypers Filip 30 (1300) 3.0 1-0 Rosseel Kimball 13 (1826) 3.0
14 Mocsnik Robbie 14 (1787) 3.5 1-0 Bigi Ernesto 31 (1283) 2.0
15 Kuypers Anouck 32 (1200) 2.0 0-1 Vandecan Michel 15 (1781) 4.5
16 Caers Gert 16 (1760) 4.0 1-0 Movsisyan Laert 33 (1200) 3.0
17 Kolkiran Kerem 34 (1150) 1.0 0-1 Ulburghs Piet 17 (1752) 3.5
  Movsisyan Julia 35 (1150) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (02/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Miesen Fabian 1 (2241) 5.5 ½-½ Carcan Stephane 10 (1871) 4.5
2 Kuijpers Domien 11 (1862) 4.5 0-1 Simenon Jozef 2 (2137) 5.0
3 Lagrain Jan 3 (2110) 6.5 1-0 Willen Ronny 12 (1843) 5.0
4 Vandecan Michel 15 (1781) 4.5 0-1 Korte Markus 4 (2041) 5.0
5 Ydo Pim 5 (1982) 4.0 0-1 Mocsnik Robbie 14 (1787) 3.5
6 Ulburghs Piet 17 (1752) 3.5 0-1 Zamparo Sergio 6 (1969) 5.5
7 Steyls Kristof 7 (1942) 4.0 0-1 Caers Gert 16 (1760) 4.0
8 Movsisyan Julia 35 (1150) 2.0 0-1 Cillen Jeroen 8 (1881) 4.0
9 Geboers Jimmy 9 (1879) 5.0 1-0 Kuypers Filip 30 (1300) 3.0
10 Rosseel Kimball 13 (1826) 3.0 1-0 Marmenout Sylvain 26 (1479) 2.5
11 Govoreanu Matei 25 (1501) 3.5 0-1 Montforts Ton 18 (1730) 3.0
12 Tutenel Erik 19 (1710) 4.0 1-0 Corstjens Andre 28 (1371) 2.0
13 Lippens Ward 27 (1434) 2.5 ½-½ Carmans Wesley 20 (1707) 3.5
14 Kayikci Kaan 21 (1707) 3.0 1-0 Kuypers Anouck 32 (1200) 2.0
15 Hoogmartens Armin 29 (1367) 3.0 1-0 Segers Jan 22 (1682) 2.0
16 Herrygers Rik 23 (1593) 4.0 1-0 Kolkiran Kerem 34 (1150) 1.0
17 Bigi Ernesto 31 (1283) 2.0 0-1 Donaldson Larry 24 (1509) 3.0
  Movsisyan Laert 33 (1200) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (02/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Simenon Jozef 2 (2137) 5.0 1-0 Cillen Jeroen 8 (1881) 4.0
2 Mocsnik Robbie 14 (1787) 3.5 0-1 Lagrain Jan 3 (2110) 6.5
3 Korte Markus 4 (2041) 5.0 1-0 Geboers Jimmy 9 (1879) 5.0
4 Zamparo Sergio 6 (1969) 5.5 1-0 Caers Gert 16 (1760) 4.0
5 Ydo Pim 5 (1982) 4.0 0-1 Miesen Fabian 1 (2241) 5.5
6 Carcan Stephane 10 (1871) 4.5 0-1 Steyls Kristof 7 (1942) 4.0
7 Kayikci Kaan 21 (1707) 3.0 1-0 Kuijpers Domien 11 (1862) 4.5
8 Willen Ronny 12 (1843) 5.0 1-0 Herrygers Rik 23 (1593) 4.0
9 Donaldson Larry 24 (1509) 3.0 0-1 Rosseel Kimball 13 (1826) 3.0
10 Hoogmartens Armin 29 (1367) 3.0 0-1 Vandecan Michel 15 (1781) 4.5
11 Kuypers Filip 30 (1300) 3.0 0-1 Ulburghs Piet 17 (1752) 3.5
12 Montforts Ton 18 (1730) 3.0 1-0 Movsisyan Julia 35 (1150) 2.0
13 Movsisyan Laert 33 (1200) 3.0 0-1 Tutenel Erik 19 (1710) 4.0
14 Carmans Wesley 20 (1707) 3.5 1-0 Segers Jan 22 (1682) 2.0
15 Marmenout Sylvain 26 (1479) 2.5 1-0 Lippens Ward 27 (1434) 2.5
16 Kuypers Anouck 32 (1200) 2.0 0-1 Govoreanu Matei 25 (1501) 3.5
17 Corstjens Andre 28 (1371) 2.0 1-0 Bigi Ernesto 31 (1283) 2.0
  Kolkiran Kerem 34 (1150) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (02/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Korte Markus 4 (2041) 5.0 1-0 Simenon Jozef 2 (2137) 5.0
2 Lagrain Jan 3 (2110) 6.5 1-0 Zamparo Sergio 6 (1969) 5.5
3 Cillen Jeroen 8 (1881) 4.0 0-1 Miesen Fabian 1 (2241) 5.5
4 Steyls Kristof 7 (1942) 4.0 1-0 Vandecan Michel 15 (1781) 4.5
5 Geboers Jimmy 9 (1879) 5.0 1-0 Montforts Ton 18 (1730) 3.0
6 Caers Gert 16 (1760) 4.0 0-1 Willen Ronny 12 (1843) 5.0
7 Rosseel Kimball 13 (1826) 3.0 1-0 Kayikci Kaan 21 (1707) 3.0
8 Ulburghs Piet 17 (1752) 3.5 ½-½ Mocsnik Robbie 14 (1787) 3.5
9 Tutenel Erik 19 (1710) 4.0 ½-½ Carcan Stephane 10 (1871) 4.5
10 Kuijpers Domien 11 (1862) 4.5 1-0 Carmans Wesley 20 (1707) 3.5
11 Movsisyan Laert 33 (1200) 3.0 0-1 Ydo Pim 5 (1982) 4.0
12 Herrygers Rik 23 (1593) 4.0 1-0 Corstjens Andre 28 (1371) 2.0
13 Kolkiran Kerem 34 (1150) 1.0 0-1 Donaldson Larry 24 (1509) 3.0
14 Govoreanu Matei 25 (1501) 3.5 0-1 Hoogmartens Armin 29 (1367) 3.0
15 Movsisyan Julia 35 (1150) 2.0 0-1 Marmenout Sylvain 26 (1479) 2.5
16 Lippens Ward 27 (1434) 2.5 0-1 Kuypers Filip 30 (1300) 3.0
17 Segers Jan 22 (1682) 2.0 1-0 Kuypers Anouck 32 (1200) 2.0
  Bigi Ernesto 31 (1283) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (02/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Lagrain Jan 3 (2110) 6.5 1-0 Korte Markus 4 (2041) 5.0
2 Miesen Fabian 1 (2241) 5.5 0-1 Geboers Jimmy 9 (1879) 5.0
3 Simenon Jozef 2 (2137) 5.0 1-0 Steyls Kristof 7 (1942) 4.0
4 Zamparo Sergio 6 (1969) 5.5 1-0 Rosseel Kimball 13 (1826) 3.0
5 Willen Ronny 12 (1843) 5.0 1-0 Ulburghs Piet 17 (1752) 3.5
6 Mocsnik Robbie 14 (1787) 3.5 ½-½ Tutenel Erik 19 (1710) 4.0
7 Montforts Ton 18 (1730) 3.0 0-1 Ydo Pim 5 (1982) 4.0
8 Kayikci Kaan 21 (1707) 3.0 1-0 Cillen Jeroen 8 (1881) 4.0
9 Carcan Stephane 10 (1871) 4.5 1-0 Herrygers Rik 23 (1593) 4.0
10 Donaldson Larry 24 (1509) 3.0 0-1 Kuijpers Domien 11 (1862) 4.5
11 Vandecan Michel 15 (1781) 4.5 1-0 Marmenout Sylvain 26 (1479) 2.5
12 Kuypers Filip 30 (1300) 3.0 1-0 Caers Gert 16 (1760) 4.0
13 Carmans Wesley 20 (1707) 3.5 1-0 Hoogmartens Armin 29 (1367) 3.0
14 Bigi Ernesto 31 (1283) 2.0 1-0 Segers Jan 22 (1682) 2.0
15 Govoreanu Matei 25 (1501) 3.5 1-0 Movsisyan Laert 33 (1200) 3.0
16 Corstjens Andre 28 (1371) 2.0 1-0 Kolkiran Kerem 34 (1150) 1.0
17 Lippens Ward 27 (1434) 2.5 1-0 Movsisyan Julia 35 (1150) 2.0
  Kuypers Anouck 32 (1200) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (02/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Simenon Jozef 2 (2137) 5.0 0-1 Lagrain Jan 3 (2110) 6.5
2 Korte Markus 4 (2041) 5.0 1-0 Willen Ronny 12 (1843) 5.0
3 Geboers Jimmy 9 (1879) 5.0 ½-½ Zamparo Sergio 6 (1969) 5.5
4 Steyls Kristof 7 (1942) 4.0 0-1 Miesen Fabian 1 (2241) 5.5
5 Ydo Pim 5 (1982) 4.0 1-0 Kayikci Kaan 21 (1707) 3.0
6 Rosseel Kimball 13 (1826) 3.0 0-1 Carcan Stephane 10 (1871) 4.5
7 Kuijpers Domien 11 (1862) 4.5 ½-½ Mocsnik Robbie 14 (1787) 3.5
8 Tutenel Erik 19 (1710) 4.0 1-0 Kuypers Filip 30 (1300) 3.0
9 Vandecan Michel 15 (1781) 4.5 1-0 Carmans Wesley 20 (1707) 3.5
10 Ulburghs Piet 17 (1752) 3.5 1-0 Montforts Ton 18 (1730) 3.0
11 Cillen Jeroen 8 (1881) 4.0 1-0 Corstjens Andre 28 (1371) 2.0
12 Caers Gert 16 (1760) 4.0 1-0 Bigi Ernesto 31 (1283) 2.0
13 Hoogmartens Armin 29 (1367) 3.0 1-0 Donaldson Larry 24 (1509) 3.0
14 Marmenout Sylvain 26 (1479) 2.5 ½-½ Govoreanu Matei 25 (1501) 3.5
15 Herrygers Rik 23 (1593) 4.0 1-0 Lippens Ward 27 (1434) 2.5
16 Kuypers Anouck 32 (1200) 2.0 1-0 Kolkiran Kerem 34 (1150) 1.0
17 Movsisyan Julia 35 (1150) 2.0 0-1 Movsisyan Laert 33 (1200) 3.0
  Segers Jan 22 (1682) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (02/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Lagrain Jan 3 (2110) 6.5 ½-½ Geboers Jimmy 9 (1879) 5.0
2 Miesen Fabian 1 (2241) 5.5 1-0 Korte Markus 4 (2041) 5.0
3 Zamparo Sergio 6 (1969) 5.5 1-0 Ydo Pim 5 (1982) 4.0
4 Carcan Stephane 10 (1871) 4.5 ½-½ Vandecan Michel 15 (1781) 4.5
5 Willen Ronny 12 (1843) 5.0 1-0 Tutenel Erik 19 (1710) 4.0
6 Mocsnik Robbie 14 (1787) 3.5 0-1 Simenon Jozef 2 (2137) 5.0
7 Ulburghs Piet 17 (1752) 3.5 0-1 Kuijpers Domien 11 (1862) 4.5
8 Kayikci Kaan 21 (1707) 3.0 0-1 Steyls Kristof 7 (1942) 4.0
9 Kuypers Filip 30 (1300) 3.0 0-1 Cillen Jeroen 8 (1881) 4.0
10 Herrygers Rik 23 (1593) 4.0 1-0 Rosseel Kimball 13 (1826) 3.0
11 Hoogmartens Armin 29 (1367) 3.0 0-1 Caers Gert 16 (1760) 4.0
12 Carmans Wesley 20 (1707) 3.5 1-0 Marmenout Sylvain 26 (1479) 2.5
13 Segers Jan 22 (1682) 2.0 0-1 Govoreanu Matei 25 (1501) 3.5
14 Bigi Ernesto 31 (1283) 2.0 0-1 Montforts Ton 18 (1730) 3.0
15 Donaldson Larry 24 (1509) 3.0 1-0 Kuypers Anouck 32 (1200) 2.0
16 Movsisyan Laert 33 (1200) 3.0 1-0 Corstjens Andre 28 (1371) 2.0
17 Kolkiran Kerem 34 (1150) 1.0 0-1 Movsisyan Julia 35 (1150) 2.0
  Lippens Ward 27 (1434) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina

Lagrain Jan (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.44709
N-Elo2149
FIDE-ID207560
F-Elo2110
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Carmans Wesley BEL 1707 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Willen Ronny BEL 1843 5.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 2      Mocsnik Robbie BEL 1787 3.5 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
4 2      Zamparo Sergio BEL 1969 5.5 W - 1 4.0 0.69 +0.31
5 1      Korte Markus GER 2041 5.0 W - 1 5.0 0.60 +0.40
6 1 FM Simenon Jozef NED 2137 5.0 Z - 1 6.0 0.46 +0.54
7 1      Geboers Jimmy BEL 1879 5.0 W v ½ 6.5 0.79 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1909 32.5 Totaal 6.5 5.15 +1.35
Begin van de pagina
Miesen Fabian (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11001
N-Elo2179
FIDE-ID1025791
F-Elo2241
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie+2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Montforts Ton NED 1730 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Carcan Stephane BEL 1871 4.5 W - ½ 1.5 0.90 -0.40
3 5      Ydo Pim NED 1982 4.0 Z - 1 2.5 0.82 +0.18
4 3      Cillen Jeroen BEL 1881 4.0 Z v 1 3.5 0.90 +0.10
5 2      Geboers Jimmy BEL 1879 5.0 W v 0 3.5 0.90 -0.90
6 4      Steyls Kristof BEL 1942 4.0 Z v 1 4.5 0.85 +0.15
7 2      Korte Markus GER 2041 5.0 W v 1 5.5 0.76 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1903 29.5 Totaal 5.5 6.05 -0.55
Begin van de pagina
Zamparo Sergio (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.95052
N-Elo2036
FIDE-ID201154
F-Elo1969
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Herrygers Rik BEL 1593 4.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 6      Ulburghs Piet BEL 1752 3.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 4      Caers Gert BEL 1760 4.0 W - 1 3.0 0.77 +0.23
4 2      Lagrain Jan BEL 2110 6.5 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
5 4      Rosseel Kimball BEL 1826 3.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
6 3      Geboers Jimmy BEL 1879 5.0 Z - ½ 4.5 0.62 -0.12
7 3      Ydo Pim NED 1982 4.0 W - 1 5.5 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1843 30.0 Totaal 5.5 4.56 +0.94
Begin van de pagina
Korte Markus (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID4615620
F-Elo2041
Landger  (ger)
Club(50201) Germany
Categorie+2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Kayikci Kaan BEL 1707 3.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 4      Vandecan Michel BEL 1781 4.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 3      Geboers Jimmy BEL 1879 5.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
4 1 FM Simenon Jozef NED 2137 5.0 W - 1 4.0 0.37 +0.63
5 1      Lagrain Jan BEL 2110 6.5 Z - 0 4.0 0.40 -0.40
6 2      Willen Ronny BEL 1843 5.0 W - 1 5.0 0.76 +0.24
7 2      Miesen Fabian NED 2241 5.5 Z - 0 5.0 0.24 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1956 34.5 Totaal 5.0 4.18 +0.82
Begin van de pagina
FM Simenon Jozef (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.23779
N-Elo2211
FIDE-ID1012916
F-Elo2137
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie+2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Tutenel Erik BEL 1710 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Kuijpers Domien BEL 1862 4.5 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
3 1      Cillen Jeroen BEL 1881 4.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
4 1      Korte Markus GER 2041 5.0 Z - 0 3.0 0.63 -0.63
5 3      Steyls Kristof BEL 1942 4.0 W - 1 4.0 0.75 +0.25
6 1      Lagrain Jan BEL 2110 6.5 W - 0 4.0 0.54 -0.54
7 6      Mocsnik Robbie BEL 1787 3.5 Z ^ 1 5.0 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1904 31.5 Totaal 5.0 5.37 -0.37
Begin van de pagina
Geboers Jimmy (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1873
FIDE-ID262919
F-Elo1879
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Marmenout Sylvain BEL 1479 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Kuypers Filip BEL 1300 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Korte Markus GER 2041 5.0 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
4 5      Montforts Ton NED 1730 3.0 W - 1 3.0 0.70 +0.30
5 2      Miesen Fabian NED 2241 5.5 Z - 1 4.0 0.10 +0.90
6 3      Zamparo Sergio BEL 1969 5.5 W ^ ½ 4.5 0.38 +0.12
7 1      Lagrain Jan BEL 2110 6.5 Z ^ ½ 5.0 0.21 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1838 31.0 Totaal 5.0 3.52 +1.48
Begin van de pagina
Willen Ronny (Rank: 12)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1838
FIDE-ID207470
F-Elo1843
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Hoogmartens Armin BEL 1367 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Lagrain Jan BEL 2110 6.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 8      Herrygers Rik BEL 1593 4.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
4 6      Caers Gert BEL 1760 4.0 Z - 1 3.0 0.61 +0.39
5 5      Ulburghs Piet BEL 1752 3.5 W - 1 4.0 0.62 +0.38
6 2      Korte Markus GER 2041 5.0 Z v 0 4.0 0.24 -0.24
7 5      Tutenel Erik BEL 1710 4.0 W v 1 5.0 0.68 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1761 30.0 Totaal 5.0 4.06 +0.94
Begin van de pagina
Carcan Stephane (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.55603
N-Elo1999
FIDE-ID208230
F-Elo1871
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Lippens Ward BEL 1434 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Miesen Fabian NED 2241 5.5 Z - ½ 1.5 0.10 +0.40
3 6      Steyls Kristof BEL 1942 4.0 W - 0 1.5 0.40 -0.40
4 9      Tutenel Erik BEL 1710 4.0 Z v ½ 2.0 0.71 -0.21
5 9      Herrygers Rik BEL 1593 4.0 W v 1 3.0 0.83 +0.17
6 6      Rosseel Kimball BEL 1826 3.0 Z ^ 1 4.0 0.56 +0.44
7 4      Vandecan Michel BEL 1781 4.5 W - ½ 4.5 0.62 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1789 27.5 Totaal 4.5 4.14 +0.36
Begin van de pagina
Kuijpers Domien (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.71820
N-Elo1810
FIDE-ID225070
F-Elo1862
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-2000 # +60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Corstjens Andre BEL 1371 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Simenon Jozef NED 2137 5.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
3 7      Kayikci Kaan BEL 1707 3.0 Z - 0 1.0 0.71 -0.71
4 10      Carmans Wesley BEL 1707 3.5 W - 1 2.0 0.71 +0.29
5 10      Donaldson Larry BEL 1509 3.0 Z ^ 1 3.0 0.89 +0.11
6 7      Mocsnik Robbie BEL 1787 3.5 W ^ ½ 3.5 0.60 -0.10
7 7      Ulburghs Piet BEL 1752 3.5 Z - 1 4.5 0.65 +0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1710 23.5 Totaal 4.5 4.65 -0.15
Begin van de pagina
Vandecan Michel (Rank: 15)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1877
FIDE-ID206709
F-Elo1781
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800 # +60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Kuypers Anouck BEL 1200 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Korte Markus GER 2041 5.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 10      Hoogmartens Armin BEL 1367 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Steyls Kristof BEL 1942 4.0 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
5 11      Marmenout Sylvain BEL 1479 2.5 W - 1 3.0 0.85 +0.15
6 9      Carmans Wesley BEL 1707 3.5 W - 1 4.0 0.60 +0.40
7 4      Carcan Stephane BEL 1871 4.5 Z v ½ 4.5 0.38 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1658 24.5 Totaal 4.5 4.14 +0.36
Begin van de pagina
Steyls Kristof (Rank: 7)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.48836
N-Elo1971
FIDE-ID233358
F-Elo1942
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Donaldson Larry BEL 1509 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Caers Gert BEL 1760 4.0 W - 0 1.0 0.74 -0.74
3 6      Carcan Stephane BEL 1871 4.5 Z - 1 2.0 0.60 +0.40
4 4      Vandecan Michel BEL 1781 4.5 W ^ 1 3.0 0.71 +0.29
5 3 FM Simenon Jozef NED 2137 5.0 Z ^ 0 3.0 0.25 -0.25
6 4      Miesen Fabian NED 2241 5.5 W - 0 3.0 0.15 -0.15
7 8      Kayikci Kaan BEL 1707 3.0 Z ^ 1 4.0 0.79 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1858 29.5 Totaal 4.0 4.16 -0.16
Begin van de pagina
Tutenel Erik (Rank: 19)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.56278
N-Elo1784
FIDE-ID210498
F-Elo1710
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Simenon Jozef NED 2137 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Corstjens Andre BEL 1371 2.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
3 13      Movsisyan Laert BEL 1200 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Carcan Stephane BEL 1871 4.5 W - ½ 2.5 0.29 +0.21
5 6      Mocsnik Robbie BEL 1787 3.5 Z v ½ 3.0 0.39 +0.11
6 8      Kuypers Filip BEL 1300 3.0 W v 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Willen Ronny BEL 1843 5.0 Z - 0 4.0 0.32 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1644 26.0 Totaal 4.0 3.80 +0.20
Begin van de pagina
Caers Gert (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14015
N-Elo1647
FIDE-ID242829
F-Elo1760
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Movsisyan Laert BEL 1200 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Steyls Kristof BEL 1942 4.0 Z - 1 2.0 0.26 +0.74
3 4      Zamparo Sergio BEL 1969 5.5 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
4 6      Willen Ronny BEL 1843 5.0 W - 0 2.0 0.39 -0.39
5 12      Kuypers Filip BEL 1300 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 12      Bigi Ernesto BEL 1283 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Hoogmartens Armin BEL 1367 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1557 25.5 Totaal 4.0 4.56 -0.56
Begin van de pagina
Ydo Pim (Rank: 5)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18955
N-Elo1994
FIDE-ID1003038
F-Elo1982
Landned  (ned)
Club(50202) The Netherlands
Categorie-2000 # +60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Segers Jan BEL 1682 2.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 5      Mocsnik Robbie BEL 1787 3.5 W - 0 1.0 0.75 -0.75
3 5      Miesen Fabian NED 2241 5.5 W - 0 1.0 0.18 -0.18
4 11      Movsisyan Laert BEL 1200 3.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Montforts Ton NED 1730 3.0 Z ^ 1 3.0 0.81 +0.19
6 5      Kayikci Kaan BEL 1707 3.0 W - 1 4.0 0.83 +0.17
7 3      Zamparo Sergio BEL 1969 5.5 Z - 0 4.0 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1759 25.5 Totaal 4.0 4.86 -0.86
Begin van de pagina
Cillen Jeroen (Rank: 8)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1850
FIDE-ID207217
F-Elo1881
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 8      Movsisyan Julia BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1 FM Simenon Jozef NED 2137 5.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
4 3      Miesen Fabian NED 2241 5.5 W - 0 2.0 0.10 -0.10
5 8      Kayikci Kaan BEL 1707 3.0 Z ^ 0 2.0 0.73 -0.73
6 11      Corstjens Andre BEL 1371 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Kuypers Filip BEL 1300 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1629 24.0 Totaal 4.0 4.69 -0.69
Begin van de pagina
Herrygers Rik (Rank: 23)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15896
N-Elo1558
FIDE-ID250880
F-Elo1593
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-1600 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Zamparo Sergio BEL 1969 5.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 16      Kolkiran Kerem BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Willen Ronny BEL 1843 5.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
4 12      Corstjens Andre BEL 1371 2.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
5 9      Carcan Stephane BEL 1871 4.5 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
6 15      Lippens Ward BEL 1434 2.5 W - 1 3.0 0.71 +0.29
7 10      Rosseel Kimball BEL 1826 3.0 W v 1 4.0 0.21 +0.79
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1637 23.5 Totaal 4.0 3.07 +0.93
Begin van de pagina
Mocsnik Robbie (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.31054
N-Elo1717
FIDE-ID208850
F-Elo1787
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1800 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bigi Ernesto BEL 1283 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Ydo Pim NED 1982 4.0 Z - 1 2.0 0.25 +0.75
3 2      Lagrain Jan BEL 2110 6.5 W - 0 2.0 0.13 -0.13
4 8      Ulburghs Piet BEL 1752 3.5 Z - ½ 2.5 0.55 -0.05
5 6      Tutenel Erik BEL 1710 4.0 W - ½ 3.0 0.61 -0.11
6 7      Kuijpers Domien BEL 1862 4.5 Z - ½ 3.5 0.40 +0.10
7 6 FM Simenon Jozef NED 2137 5.0 W - 0 3.5 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1833 29.5 Totaal 3.5 2.97 +0.53
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 17)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1669
FIDE-ID211850
F-Elo1752
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800 # +60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Kolkiran Kerem BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Zamparo Sergio BEL 1969 5.5 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 11      Kuypers Filip BEL 1300 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Mocsnik Robbie BEL 1787 3.5 W - ½ 2.5 0.45 +0.05
5 5      Willen Ronny BEL 1843 5.0 Z - 0 2.5 0.38 -0.38
6 10      Montforts Ton NED 1730 3.0 W ^ 1 3.5 0.53 +0.47
7 7      Kuijpers Domien BEL 1862 4.5 W v 0 3.5 0.35 -0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1663 25.5 Totaal 3.5 3.77 -0.27
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 20)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1693
FIDE-ID229237
F-Elo1707
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Lagrain Jan BEL 2110 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Lippens Ward BEL 1434 2.5 Z - ½ 0.5 0.83 -0.33
3 14      Segers Jan BEL 1682 2.0 W - 1 1.5 0.53 +0.47
4 10      Kuijpers Domien BEL 1862 4.5 Z v 0 1.5 0.29 -0.29
5 13      Hoogmartens Armin BEL 1367 3.0 W v 1 2.5 0.88 +0.12
6 9      Vandecan Michel BEL 1781 4.5 Z v 0 2.5 0.40 -0.40
7 12      Marmenout Sylvain BEL 1479 2.5 W ^ 1 3.5 0.79 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1673 25.5 Totaal 3.5 3.80 -0.30
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 25)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo0
FIDE-ID258059
F-Elo1501
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-1600 # -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Cillen Jeroen BEL 1881 4.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 11      Montforts Ton NED 1730 3.0 W - 0 0.0 0.21 -0.21
3 16      Kuypers Anouck BEL 1200 2.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
4 14      Hoogmartens Armin BEL 1367 3.0 W - 0 1.0 0.68 -0.68
5 15      Movsisyan Laert BEL 1200 3.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
6 14      Marmenout Sylvain BEL 1479 2.5 Z - ½ 2.5 0.53 -0.03
7 13      Segers Jan BEL 1682 2.0 Z - 1 3.5 0.26 +0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1505 19.5 Totaal 3.5 3.47 +0.03
Begin van de pagina
Kayikci Kaan (Rank: 21)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13096
N-Elo1611
FIDE-ID239917
F-Elo1707
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Korte Markus GER 2041 5.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
2 14      Kuypers Anouck BEL 1200 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Kuijpers Domien BEL 1862 4.5 W - 1 2.0 0.29 +0.71
4 7      Rosseel Kimball BEL 1826 3.0 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
5 8      Cillen Jeroen BEL 1881 4.0 W - 1 3.0 0.27 +0.73
6 5      Ydo Pim NED 1982 4.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 8      Steyls Kristof BEL 1942 4.0 W - 0 3.0 0.21 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1819 26.5 Totaal 3.0 2.32 +0.68
Begin van de pagina
Kuypers Filip (Rank: 30)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19786
N-Elo1300
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Rosseel Kimball BEL 1826 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Geboers Jimmy BEL 1879 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Ulburghs Piet BEL 1752 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Lippens Ward BEL 1434 2.5 Z - 1 2.0 0.32 +0.68
5 12      Caers Gert BEL 1760 4.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
6 8      Tutenel Erik BEL 1710 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Cillen Jeroen BEL 1881 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1748 26.0 Totaal 3.0 0.80 +2.20
Begin van de pagina
Rosseel Kimball (Rank: 13)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.96786
N-Elo1770
FIDE-ID233331
F-Elo1826
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-2000 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Kuypers Filip BEL 1300 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Marmenout Sylvain BEL 1479 2.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
3 9      Donaldson Larry BEL 1509 3.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
4 7      Kayikci Kaan BEL 1707 3.0 W - 1 3.0 0.66 +0.34
5 4      Zamparo Sergio BEL 1969 5.5 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
6 6      Carcan Stephane BEL 1871 4.5 W - 0 3.0 0.44 -0.44
7 10      Herrygers Rik BEL 1593 4.0 Z - 0 3.0 0.79 -0.79
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1632 25.5 Totaal 3.0 4.88 -1.88
Begin van de pagina
Hoogmartens Armin (Rank: 29)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.12864
N-Elo1238
FIDE-ID256218
F-Elo1367
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400 # -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Willen Ronny BEL 1843 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Segers Jan BEL 1682 2.0 W - 1 1.0 0.14 +0.86
3 10      Vandecan Michel BEL 1781 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 Z - 1 2.0 0.32 +0.68
5 13      Carmans Wesley BEL 1707 3.5 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
6 13      Donaldson Larry BEL 1509 3.0 W v 1 3.0 0.31 +0.69
7 11      Caers Gert BEL 1760 4.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1683 25.5 Totaal 3.0 1.13 +1.87
Begin van de pagina
Montforts Ton (Rank: 18)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14265
N-Elo1628
FIDE-ID208019
F-Elo1730
Landned  (ned)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1800 # +60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Miesen Fabian NED 2241 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 Z - 1 1.0 0.79 +0.21
3 12      Movsisyan Julia BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Geboers Jimmy BEL 1879 5.0 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
5 7      Ydo Pim NED 1982 4.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
6 10      Ulburghs Piet BEL 1752 3.5 Z - 0 2.0 0.47 -0.47
7 14      Bigi Ernesto BEL 1283 2.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1684 25.5 Totaal 3.0 3.67 -0.67
Begin van de pagina
Movsisyan Laert (Rank: 33)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17080
N-Elo1200
FIDE-ID258130
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400 # -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Caers Gert BEL 1760 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 13      Tutenel Erik BEL 1710 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Ydo Pim NED 1982 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
6 17      Movsisyan Julia BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
7 16      Corstjens Andre BEL 1371 2.0 W - 1 3.0 0.27 +0.73
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1579 19.5 Totaal 3.0 1.23 +0.77
Begin van de pagina
Donaldson Larry (Rank: 24)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1385
FIDE-ID253189
F-Elo1509
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1600 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Steyls Kristof BEL 1942 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Bigi Ernesto BEL 1283 2.0 Z - 1 1.0 0.79 +0.21
3 9      Rosseel Kimball BEL 1826 3.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
4 13      Kolkiran Kerem BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
5 10      Kuijpers Domien BEL 1862 4.5 W - 0 2.0 0.11 -0.11
6 13      Hoogmartens Armin BEL 1367 3.0 Z - 0 2.0 0.69 -0.69
7 15      Kuypers Anouck BEL 1200 2.0 W - 1 3.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1518 19.5 Totaal 3.0 3.56 -0.56
Begin van de pagina
Marmenout Sylvain (Rank: 26)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1446
FIDE-ID211478
F-Elo1479
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1600 # +60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Geboers Jimmy BEL 1879 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Rosseel Kimball BEL 1826 3.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
3 15      Lippens Ward BEL 1434 2.5 W - 1 1.0 0.56 +0.44
4 15      Movsisyan Julia BEL 1150 2.0 Z ^ 1 2.0 0.88 +0.12
5 11      Vandecan Michel BEL 1781 4.5 Z ^ 0 2.0 0.15 -0.15
6 14      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 W - ½ 2.5 0.47 +0.03
7 12      Carmans Wesley BEL 1707 3.5 Z - 0 2.5 0.21 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1611 24.0 Totaal 2.5 2.46 +0.04
Begin van de pagina
Lippens Ward (Rank: 27)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.17292
N-Elo0
FIDE-ID257702
F-Elo1434
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1600 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Carcan Stephane BEL 1871 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Carmans Wesley BEL 1707 3.5 W - ½ 0.5 0.17 +0.33
3 15      Marmenout Sylvain BEL 1479 2.5 Z - 0 0.5 0.44 -0.44
4 16      Kuypers Filip BEL 1300 3.0 W v 0 0.5 0.68 -0.68
5 17      Movsisyan Julia BEL 1150 2.0 W v 1 1.5 0.84 +0.16
6 15      Herrygers Rik BEL 1593 4.0 Z ^ 0 1.5 0.29 -0.29
7        Bye           1 2.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1516 19.5 Totaal 2.5 2.50 -1.00
Begin van de pagina
Movsisyan Julia (Rank: 35)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.17077
N-Elo1150
FIDE-ID258121
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400 # -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 8      Cillen Jeroen BEL 1881 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Montforts Ton NED 1730 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Marmenout Sylvain BEL 1479 2.5 W - 0 1.0 0.12 -0.12
5 17      Lippens Ward BEL 1434 2.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
6 17      Movsisyan Laert BEL 1200 3.0 W v 0 1.0 0.43 -0.43
7 17      Kolkiran Kerem BEL 1150 1.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1479 16.0 Totaal 2.0 1.37 -0.37
Begin van de pagina
Bigi Ernesto (Rank: 31)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1176
FIDE-ID252379
F-Elo1283
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400 # +60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Mocsnik Robbie BEL 1787 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Donaldson Larry BEL 1509 3.0 W - 0 0.0 0.21 -0.21
3 17      Corstjens Andre BEL 1371 2.0 Z - 0 0.0 0.38 -0.38
4        Bye           1 1.0    
5 14      Segers Jan BEL 1682 2.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
6 12      Caers Gert BEL 1760 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      Montforts Ton NED 1730 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1639 17.5 Totaal 2.0 0.91 +0.09
Begin van de pagina
Segers Jan (Rank: 22)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.43214
N-Elo1629
FIDE-ID220795
F-Elo1682
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1800 # +60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ydo Pim NED 1982 4.0 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 15      Hoogmartens Armin BEL 1367 3.0 Z - 0 0.0 0.86 -0.86
3 14      Carmans Wesley BEL 1707 3.5 Z - 0 0.0 0.47 -0.47
4 17      Kuypers Anouck BEL 1200 2.0 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
5 14      Bigi Ernesto BEL 1283 2.0 Z ^ 0 1.0 0.92 -0.92
6        Bye           1 2.0    
7 13      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 W v 0 2.0 0.74 -0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1506 18.0 Totaal 2.0 4.06 -3.06
Begin van de pagina
Corstjens Andre (Rank: 28)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.12268
N-Elo1181
FIDE-ID236322
F-Elo1371
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1400 # -60

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Kuijpers Domien BEL 1862 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Tutenel Erik BEL 1710 4.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
3 17      Bigi Ernesto BEL 1283 2.0 W - 1 1.0 0.62 +0.38
4 12      Herrygers Rik BEL 1593 4.0 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
5 16      Kolkiran Kerem BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
6 11      Cillen Jeroen BEL 1881 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Movsisyan Laert BEL 1200 3.0 Z - 0 2.0 0.73 -0.73
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1525 22.5 Totaal 2.0 2.63 -0.63
Begin van de pagina
Kuypers Anouck (Rank: 32)

Rangschikking34
GeslachtF
Stamnr.12091
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vandecan Michel BEL 1781 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Kayikci Kaan BEL 1707 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 W - 0 0.0 0.15 -0.15
4 17      Segers Jan BEL 1682 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5        Bye           1 1.0    
6 16      Kolkiran Kerem BEL 1150 1.0 W v 1 2.0 0.57 +0.43
7 15      Donaldson Larry BEL 1509 3.0 Z v 0 2.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1555 17.0 Totaal 2.0 1.10 -0.10
Begin van de pagina
Kolkiran Kerem (Rank: 34)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.17081
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400 # -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Ulburghs Piet BEL 1752 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Herrygers Rik BEL 1593 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 13      Donaldson Larry BEL 1509 3.0 W v 0 1.0 0.10 -0.10
5 16      Corstjens Andre BEL 1371 2.0 Z v 0 1.0 0.22 -0.22
6 16      Kuypers Anouck BEL 1200 2.0 Z - 0 1.0 0.43 -0.43
7 17      Movsisyan Julia BEL 1150 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1429 16.5 Totaal 1.0 1.41 -1.41
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB ARO Vsch.
1 Lagrain Jan 3 2110 2310 6.5 19 Z 1 7 W 1 17 Z 1 3 W 1 4 W 1 5 Z 1 6 W ½ 30.00 1909 27.5
2 Miesen Fabian 1 2241 2140 5.5 25 Z 1 8 W ½ 14 Z 1 15 Z 1 6 W 0 11 Z 1 4 W 1 22.25 1904 22.0
3 Zamparo Sergio 6 1969 2063 5.5 16 W 1 18 Z 1 13 W 1 1 Z 0 23 W 1 6 Z ½ 14 W 1 21.00 1843 23.0
4 Korte Markus 4 2041 2115 5.0 21 W 1 10 Z 1 6 W 1 5 W 1 1 Z 0 7 W 1 2 Z 0 22.50 1957 24.0
5 Simenon Jozef 2 2137 2067 5.0 12 W 1 9 Z 1 15 W 1 4 Z 0 11 W 1 1 W 0 17 Z 1 20.00 1905 22.0
6 Geboers Jimmy 9 1879 2022 5.0 28 Z 1 22 W 1 4 Z 0 25 W 1 2 Z 1 3 W ½ 1 Z ½ 20.00 1839 21.5
7 Willen Ronny 12 1843 1931 5.0 24 W 1 1 Z 0 16 W 1 13 Z 1 18 W 1 4 Z 0 12 W 1 18.50 1762 20.0
8 Carcan Stephane 10 1871 1897 4.5 29 W 1 2 Z ½ 11 W 0 12 Z ½ 16 W 1 23 Z 1 10 W ½ 16.00 1790 17.5
9 Kuijpers Domien 11 1862 1825 4.5 33 Z 1 5 W 0 21 Z 0 19 W 1 27 Z 1 17 W ½ 18 Z 1 13.75 1710 16.0
10 Vandecan Michel 15 1781 1788 4.5 34 Z 1 4 W 0 24 Z 1 11 Z 0 28 W 1 19 W 1 8 Z ½ 12.75 1658 17.5
11 Steyls Kristof 7 1942 1913 4.0 27 Z 1 13 W 0 8 Z 1 10 W 1 5 Z 0 2 W 0 21 Z 1 15.00 1858 17.0
12 Tutenel Erik 19 1710 1707 4.0 5 Z 0 33 W 1 26 Z 1 8 W ½ 17 Z ½ 22 W 1 7 Z 0 11.50 1644 16.5
13 Caers Gert 16 1760 1650 4.0 26 W 1 11 Z 1 3 Z 0 7 W 0 22 Z 0 31 W 1 24 Z 1 11.00 1558 16.0
14 Ydo Pim 5 1982 1864 4.0 32 Z 1 17 W 0 2 W 0 26 Z 1 25 Z 1 21 W 1 3 Z 0 10.00 1759 16.0
15 Cillen Jeroen 8 1881 1768 4.0 20 W 1 30 Z 1 5 Z 0 2 W 0 21 Z 0 33 W 1 22 Z 1 10.00 1630 16.0
16 Herrygers Rik 23 1593 1694 4.0 3 Z 0 35 W 1 7 Z 0 33 W 1 8 Z 0 29 W 1 23 W 1 7.50 1638 13.0
17 Mocsnik Robbie 14 1787 1849 3.5 31 W 1 14 Z 1 1 W 0 18 Z ½ 12 W ½ 9 Z ½ 5 W 0 11.50 1834 17.5
18 Ulburghs Piet 17 1752 1699 3.5 35 Z 1 3 W 0 22 Z 1 17 W ½ 7 Z 0 25 W 1 9 W 0 8.25 1663 16.0
19 Carmans Wesley 20 1707 1673 3.5 1 W 0 29 Z ½ 32 W 1 9 Z 0 24 W 1 10 Z 0 28 W 1 8.00 1674 12.0
20 Govoreanu Matei 25 1501 1506 3.5 15 Z 0 25 W 0 34 Z 1 24 W 0 26 W 1 28 Z ½ 32 Z 1 6.75 1506 10.0
21 Kayikci Kaan 21 1707 1777 3.0 4 Z 0 34 W 1 9 W 1 23 Z 0 15 W 1 14 Z 0 11 W 0 10.00 1819 14.0
22 Kuypers Filip 30 1300 1605 3.0 23 W 1 6 Z 0 18 W 0 29 Z 1 13 W 1 12 Z 0 15 W 0 9.00 1749 14.0
23 Rosseel Kimball 13 1826 1594 3.0 22 Z 0 28 W 1 27 Z 1 21 W 1 3 Z 0 8 W 0 16 Z 0 8.50 1633 15.0
24 Hoogmartens Armin 29 1367 1613 3.0 7 Z 0 32 W 1 10 W 0 20 Z 1 19 Z 0 27 W 1 13 W 0 8.00 1683 12.0
25 Montforts Ton 18 1730 1644 3.0 2 W 0 20 Z 1 30 W 1 6 Z 0 14 W 0 18 Z 0 31 Z 1 6.50 1684 12.0
26 Movsisyan Laert 33 1200 1345 3.0 13 Z 0 B1 12 W 0 14 W 0 20 Z 0 30 Z 1 33 W 1 6.00 1579 9.0
27 Donaldson Larry 24 1509 1457 3.0 11 W 0 31 Z 1 23 W 0 35 Z 1 9 W 0 24 Z 0 34 W 1 3.50 1519 11.0
28 Marmenout Sylvain 26 1479 1501 2.5 6 W 0 23 Z 0 29 W 1 30 Z 1 10 Z 0 20 W ½ 19 Z 0 5.25 1611 10.0
29 Lippens Ward 27 1434 1318 2.5 8 Z 0 19 W ½ 28 Z 0 22 W 0 30 W 1 16 Z 0 B1 4.75 1517 7.0
30 Movsisyan Julia 35 1150 1110 2.0 B1 15 W 0 25 Z 0 28 W 0 29 Z 0 26 W 0 35 Z 1 3.50 1479 8.0
31 Bigi Ernesto 31 1283 1318 2.0 17 Z 0 27 W 0 33 Z 0 B1 32 W 1 13 Z 0 25 W 0 3.00 1640 7.0
32 Segers Jan 22 1682 1236 2.0 14 W 0 24 Z 0 19 Z 0 34 W 1 31 Z 0 B1 20 W 0 3.00 1507 6.0
33 Corstjens Andre 28 1371 1331 2.0 9 W 0 12 Z 0 31 W 1 16 Z 0 35 W 1 15 Z 0 26 Z 0 2.00 1526 8.0
34 Kuypers Anouck 32 1200 1209 2.0 10 W 0 21 Z 0 20 W 0 32 Z 0 B1 35 W 1 27 Z 0 1.50 1555 5.0
35 Kolkiran Kerem 34 1150 588 1.0 18 W 0 16 Z 0 B1 27 W 0 33 Z 0 34 Z 0 30 W 0 2.00 1429 5.0
(©)FRBE-KBSB-v3.93 2018/09/01 (©) GMA 2015 Build : 2018/09/02 18:32