SwarLogo 11de memorial Jef Coolen - 11de zomerblitz Hasselt SwarLogo
701
Organisator: Hasselt
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Snelschaak
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 13/07/2018 tot 13/07/2018
Scheidingssystemen: SB, B Med1, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB B Med1 Vsch.
1 Lagrain Jan +1800 2149 Lommel 11.5 2113 96.00 112.50 87.0
2 Alonso Jose Antonio +1800 1811 Germany 11.0 2068 90.00 114.00 94.0
3 Roels Frederik +1800 1888 KGSRL Gent 11.0 2080 89.25 113.00 92.0
4 Bollen Jan +1800 1975 Hasselt 10.5 2042 86.00 112.00 81.0
5 Mengerink Ynze +1800 2129 Eisden 9.5 2020 71.25 115.50 75.5
6 De Coninck Erik +1800 1984 Houthalen-Oost 9.0 1975 75.00 113.50 85.0
7 Bischoff Gerard +1800 1962 Eisden 9.0 1888 64.50 106.50 67.0
8 Merchiers Koen +1800 2028 Kortrijk 8.5 1918 61.50 112.00 70.0
9 Ydo Pim +1800 1994 The Netherlands 8.5 1881 60.25 112.00 72.5
10 Bex Lennert +1800 1914 Hasselt 8.5 1879 58.75 108.50 70.0
11 Cillen Jeroen +1800 1850 Houthalen-Oost 8.5 1861 58.75 105.00 65.0
12 Steyls Kristof +1800 1971 Hasselt 8.0 1875 69.50 114.50 72.0
13 Bratuszewski Jorden +1800 2049 Houthalen-Oost 8.0 1911 59.25 113.00 67.5
14 Pieters Nick -1500 1475 Heusden 8.0 1742 45.00 95.50 62.0
15 Colemont Patrick -1800 1787 Hasselt 8.0 1715 38.00 87.00 54.0
16 Kocur Marc +1800 1841 Genk 7.5 1854 48.00 103.00 64.5
17 Steegmans Steven -1800 1566 Hasselt 7.5 1731 45.75 97.00 58.0
18 Ulburghs Piet -1800 1669 Heusden 7.5 1665 36.25 85.50 55.5
19 Chappin Rene -1800 1612 DJC Stein 7.0 1694 36.50 91.50 57.0
20 Vaneylen Urbain -1800 1662 Hasselt 6.5 1648 28.75 89.50 51.5
21 Cornet Luc -1800 1782 Eisden 6.5 1671 27.50 77.00 40.0
22 Carmans Wesley -1800 1693 Heusden 6.0 1566 25.75 84.50 51.5
23 Grobet Sam -1800 1557 Eisden 6.0 1578 24.00 75.50 44.0
24 Jordens Ferdinand -1500 1371 Hasselt 6.0 1560 23.75 79.00 51.0
25 Reenaers Johan -1800 1764 Hasselt 5.5 1545 22.25 83.00 36.5
26 Dethier Krista -1500 1336 Hasselt 4.0 1411 17.00 83.00 23.5
27 Berta Jos -1800 1724 Hasselt 1.0 1475 6.00 68.50 14.0
28 Donaldson Larry -1500 1385 Eisden 1.0 1198 0.50 88.00 13.0
29 Geelen Dave -1500 1256 Hasselt 0.5 1044 2.00 87.50 5.5
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB B Med1 Vsch.
1 1 Lagrain Jan +1800 2149 Lommel 11.5 2113 96.00 112.50 87.0
2 2 Alonso Jose Antonio +1800 1811 Germany 11.0 2068 90.00 114.00 94.0
3 3 Roels Frederik +1800 1888 KGSRL Gent 11.0 2080 89.25 113.00 92.0
4 4 Bollen Jan +1800 1975 Hasselt 10.5 2042 86.00 112.00 81.0
5 5 Mengerink Ynze +1800 2129 Eisden 9.5 2020 71.25 115.50 75.5
6 6 De Coninck Erik +1800 1984 Houthalen-Oost 9.0 1975 75.00 113.50 85.0
7 7 Bischoff Gerard +1800 1962 Eisden 9.0 1888 64.50 106.50 67.0
8 8 Merchiers Koen +1800 2028 Kortrijk 8.5 1918 61.50 112.00 70.0
9 9 Ydo Pim +1800 1994 The Netherlands 8.5 1881 60.25 112.00 72.5
10 10 Bex Lennert +1800 1914 Hasselt 8.5 1879 58.75 108.50 70.0
11 11 Cillen Jeroen +1800 1850 Houthalen-Oost 8.5 1861 58.75 105.00 65.0
12 12 Steyls Kristof +1800 1971 Hasselt 8.0 1875 69.50 114.50 72.0
13 13 Bratuszewski Jorden +1800 2049 Houthalen-Oost 8.0 1911 59.25 113.00 67.5
14 16 Kocur Marc +1800 1841 Genk 7.5 1854 48.00 103.00 64.5
Categorie: -1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB B Med1 Vsch.
1 15 Colemont Patrick -1800 1787 Hasselt 8.0 1715 38.00 87.00 54.0
2 17 Steegmans Steven -1800 1566 Hasselt 7.5 1731 45.75 97.00 58.0
3 18 Ulburghs Piet -1800 1669 Heusden 7.5 1665 36.25 85.50 55.5
4 19 Chappin Rene -1800 1612 DJC Stein 7.0 1694 36.50 91.50 57.0
5 20 Vaneylen Urbain -1800 1662 Hasselt 6.5 1648 28.75 89.50 51.5
6 21 Cornet Luc -1800 1782 Eisden 6.5 1671 27.50 77.00 40.0
7 22 Carmans Wesley -1800 1693 Heusden 6.0 1566 25.75 84.50 51.5
8 23 Grobet Sam -1800 1557 Eisden 6.0 1578 24.00 75.50 44.0
9 25 Reenaers Johan -1800 1764 Hasselt 5.5 1545 22.25 83.00 36.5
10 27 Berta Jos -1800 1724 Hasselt 1.0 1475 6.00 68.50 14.0
Categorie: -1500
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB B Med1 Vsch.
1 14 Pieters Nick -1500 1475 Heusden 8.0 1742 45.00 95.50 62.0
2 24 Jordens Ferdinand -1500 1371 Hasselt 6.0 1560 23.75 79.00 51.0
3 26 Dethier Krista -1500 1336 Hasselt 4.0 1411 17.00 83.00 23.5
4 28 Donaldson Larry -1500 1385 Eisden 1.0 1198 0.50 88.00 13.0
5 29 Geelen Dave -1500 1256 Hasselt 0.5 1044 2.00 87.50 5.5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0 0-1 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5
2 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5 1-0 Berta Jos 18 (1724) 1.0
3 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5 0-1 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0
4 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5 1-0 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0
5 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5 0-1 Ydo Pim 5 (1994) 8.5
6 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0 1-0 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5
7 Chappin Rene 22 (1612) 7.0 0-1 Bollen Jan 7 (1975) 10.5
8 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0 1-0 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5
9 Grobet Sam 24 (1557) 6.0 0-1 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0
10 Bex Lennert 10 (1914) 8.5 1-0 Pieters Nick 25 (1475) 8.0
11 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0 0-1 Roels Frederik 11 (1888) 11.0
12 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5 1-0 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0
13 Dethier Krista 28 (1336) 4.0 0-1 Kocur Marc 13 (1841) 7.5
14 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0 1-0 Geelen Dave 29 (1256) 0.5
  Cornet Luc 16 (1782) 6.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5 0-1 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0
2 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0 0-1 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5
3 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0 0-1 Bex Lennert 10 (1914) 8.5
4 Roels Frederik 11 (1888) 11.0 0-1 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5
5 Ydo Pim 5 (1994) 8.5 1-0 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5
6 Kocur Marc 13 (1841) 7.5 1-0 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0
7 Bollen Jan 7 (1975) 10.5 0-1 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0
8 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5 ½-½ Colemont Patrick 15 (1787) 8.0
9 Pieters Nick 25 (1475) 8.0 1-0 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5
10 Berta Jos 18 (1724) 1.0 1-0 Grobet Sam 24 (1557) 6.0
11 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0 1-0 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0
12 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0 1-0 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5
13 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5 1-0 Dethier Krista 28 (1336) 4.0
14 Geelen Dave 29 (1256) 0.5 0-1 Chappin Rene 22 (1612) 7.0
  Cornet Luc 16 (1782) 6.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5 1-0 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0
2 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5 0-1 Kocur Marc 13 (1841) 7.5
3 Bex Lennert 10 (1914) 8.5 1-0 Ydo Pim 5 (1994) 8.5
4 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0 1-0 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5
5 Berta Jos 18 (1724) 1.0 0-1 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0
6 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0 1-0 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0
7 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5 0-1 Bollen Jan 7 (1975) 10.5
8 Chappin Rene 22 (1612) 7.0 1-0 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0
9 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0 0-1 Roels Frederik 11 (1888) 11.0
10 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5 1-0 Pieters Nick 25 (1475) 8.0
11 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0 1-0 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5
12 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5 1-0 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5
13 Grobet Sam 24 (1557) 6.0 1-0 Dethier Krista 28 (1336) 4.0
14 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0 1-0 Geelen Dave 29 (1256) 0.5
  Cornet Luc 16 (1782) 6.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Kocur Marc 13 (1841) 7.5 0-1 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5
2 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0 1-0 Bex Lennert 10 (1914) 8.5
3 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0 0-1 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5
4 Bollen Jan 7 (1975) 10.5 ½-½ Merchiers Koen 4 (2028) 8.5
5 Ydo Pim 5 (1994) 8.5 1-0 Chappin Rene 22 (1612) 7.0
6 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0 0-1 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0
7 Roels Frederik 11 (1888) 11.0 1-0 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0
8 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5 1-0 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5
9 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0 1-0 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0
10 Pieters Nick 25 (1475) 8.0 1-0 Berta Jos 18 (1724) 1.0
11 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0 ½-½ Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0
12 Grobet Sam 24 (1557) 6.0 0-1 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5
13 Dethier Krista 28 (1336) 4.0 0-1 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5
14 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5 1-0 Geelen Dave 29 (1256) 0.5
  Cornet Luc 16 (1782) 6.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5 0-1 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0
2 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0 1-0 Ydo Pim 5 (1994) 8.5
3 Bex Lennert 10 (1914) 8.5 ½-½ Kocur Marc 13 (1841) 7.5
4 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5 0-1 Roels Frederik 11 (1888) 11.0
5 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5 1-0 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0
6 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0 1-0 Bollen Jan 7 (1975) 10.5
7 Chappin Rene 22 (1612) 7.0 0-1 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5
8 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5 0-1 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0
9 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5 0-1 Pieters Nick 25 (1475) 8.0
10 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0 1-0 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0
11 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0 1-0 Berta Jos 18 (1724) 1.0
12 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0 0-1 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5
13 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5 1-0 Grobet Sam 24 (1557) 6.0
14 Geelen Dave 29 (1256) 0.5 ½-½ Dethier Krista 28 (1336) 4.0
  Cornet Luc 16 (1782) 6.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0 0-1 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0
2 Roels Frederik 11 (1888) 11.0 1-0 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5
3 Bex Lennert 10 (1914) 8.5 ½-½ Merchiers Koen 4 (2028) 8.5
4 Kocur Marc 13 (1841) 7.5 0-1 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5
5 Pieters Nick 25 (1475) 8.0 0-1 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0
6 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0 1-0 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5
7 Ydo Pim 5 (1994) 8.5 1-0 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0
8 Bollen Jan 7 (1975) 10.5 1-0 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0
9 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0 1-0 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5
10 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5 0-1 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5
11 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0 1-0 Chappin Rene 22 (1612) 7.0
12 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5 1-0 Grobet Sam 24 (1557) 6.0
13 Cornet Luc 16 (1782) 6.5 1-0 Geelen Dave 29 (1256) 0.5
14 Dethier Krista 28 (1336) 4.0 1-0 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0
  Berta Jos 18 (1724) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0 1-0 Roels Frederik 11 (1888) 11.0
2 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5 0-1 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0
3 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5 1-0 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0
4 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5 ½-½ Bex Lennert 10 (1914) 8.5
5 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0 0-1 Ydo Pim 5 (1994) 8.5
6 Kocur Marc 13 (1841) 7.5 0-1 Bollen Jan 7 (1975) 10.5
7 Pieters Nick 25 (1475) 8.0 0-1 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0
8 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5 1-0 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5
9 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0 0-1 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0
10 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0 ½-½ Steegmans Steven 23 (1566) 7.5
11 Chappin Rene 22 (1612) 7.0 1-0 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5
12 Geelen Dave 29 (1256) 0.5 0-1 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5
13 Dethier Krista 28 (1336) 4.0 0-1 Cornet Luc 16 (1782) 6.5
14 Grobet Sam 24 (1557) 6.0 1-0 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0
  Berta Jos 18 (1724) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 8 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5 1-0 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0
2 Ydo Pim 5 (1994) 8.5 0-1 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0
3 Roels Frederik 11 (1888) 11.0 1-0 Bex Lennert 10 (1914) 8.5
4 Bollen Jan 7 (1975) 10.5 1-0 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5
5 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0 1-0 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0
6 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0 ½-½ Merchiers Koen 4 (2028) 8.5
7 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5 ½-½ Kocur Marc 13 (1841) 7.5
8 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0 0-1 Pieters Nick 25 (1475) 8.0
9 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5 1-0 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0
10 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5 1-0 Chappin Rene 22 (1612) 7.0
11 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5 1-0 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0
12 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5 ½-½ Dethier Krista 28 (1336) 4.0
13 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0 0-1 Cornet Luc 16 (1782) 6.5
14 Geelen Dave 29 (1256) 0.5 0-1 Grobet Sam 24 (1557) 6.0
  Berta Jos 18 (1724) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 9 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0 0-1 Roels Frederik 11 (1888) 11.0
2 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0 0-1 Bollen Jan 7 (1975) 10.5
3 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0 0-1 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5
4 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5 0-1 Ydo Pim 5 (1994) 8.5
5 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5 1-0 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5
6 Bex Lennert 10 (1914) 8.5 0-1 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0
7 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0 1-0 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5
8 Kocur Marc 13 (1841) 7.5 ½-½ Steegmans Steven 23 (1566) 7.5
9 Pieters Nick 25 (1475) 8.0 0-1 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5
10 Grobet Sam 24 (1557) 6.0 1-0 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0
11 Cornet Luc 16 (1782) 6.5 1-0 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5
12 Dethier Krista 28 (1336) 4.0 0-1 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0
13 Chappin Rene 22 (1612) 7.0 1-0 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0
14 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0 1-0 Geelen Dave 29 (1256) 0.5
  Berta Jos 18 (1724) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 10 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Roels Frederik 11 (1888) 11.0 ½-½ Lagrain Jan 1 (2149) 11.5
2 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0 0-1 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0
3 Bollen Jan 7 (1975) 10.5 1-0 Ydo Pim 5 (1994) 8.5
4 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5 0-1 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0
5 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5 0-1 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0
6 Kocur Marc 13 (1841) 7.5 0-1 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0
7 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5 0-1 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5
8 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5 1-0 Bex Lennert 10 (1914) 8.5
9 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0 1-0 Cornet Luc 16 (1782) 6.5
10 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5 0-1 Chappin Rene 22 (1612) 7.0
11 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5 1-0 Grobet Sam 24 (1557) 6.0
12 Dethier Krista 28 (1336) 4.0 0-1 Pieters Nick 25 (1475) 8.0
13 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0 0-1 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0
14 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0 1-0 Geelen Dave 29 (1256) 0.5
  Berta Jos 18 (1724) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 11 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0 0-1 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0
2 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5 ½-½ Bollen Jan 7 (1975) 10.5
3 Ydo Pim 5 (1994) 8.5 0-1 Roels Frederik 11 (1888) 11.0
4 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0 1-0 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0
5 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5 1-0 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5
6 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0 0-1 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5
7 Pieters Nick 25 (1475) 8.0 1-0 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0
8 Chappin Rene 22 (1612) 7.0 1-0 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5
9 Bex Lennert 10 (1914) 8.5 1-0 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0
10 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5 0-1 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5
11 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0 1-0 Dethier Krista 28 (1336) 4.0
12 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0 0-1 Kocur Marc 13 (1841) 7.5
13 Cornet Luc 16 (1782) 6.5 0-1 Grobet Sam 24 (1557) 6.0
14 Geelen Dave 29 (1256) 0.5 0-1 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5
  Berta Jos 18 (1724) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 12 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Roels Frederik 11 (1888) 11.0 1-0 Bollen Jan 7 (1975) 10.5
2 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5 1-0 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5
3 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5 0-1 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0
4 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0 1-0 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0
5 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0 1-0 Chappin Rene 22 (1612) 7.0
6 Ydo Pim 5 (1994) 8.5 0-1 Pieters Nick 25 (1475) 8.0
7 Kocur Marc 13 (1841) 7.5 ½-½ Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0
8 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5 1-0 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0
9 Grobet Sam 24 (1557) 6.0 0-1 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5
10 Bex Lennert 10 (1914) 8.5 1-0 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5
11 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5 0-1 Cornet Luc 16 (1782) 6.5
12 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5 1-0 Dethier Krista 28 (1336) 4.0
13 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0 1-0 Geelen Dave 29 (1256) 0.5
14 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0 1-0 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0
  Berta Jos 18 (1724) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 13 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0 0-1 Roels Frederik 11 (1888) 11.0
2 Pieters Nick 25 (1475) 8.0 0-1 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5
3 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0 0-1 Bex Lennert 10 (1914) 8.5
4 Bollen Jan 7 (1975) 10.5 ½-½ Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0
5 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0 1-0 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5
6 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5 1-0 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5
7 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5 1-0 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5
8 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0 1-0 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0
9 Cornet Luc 16 (1782) 6.5 0-1 Chappin Rene 22 (1612) 7.0
10 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5 ½-½ Kocur Marc 13 (1841) 7.5
11 Geelen Dave 29 (1256) 0.5 0-1 Ydo Pim 5 (1994) 8.5
12 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0 1-0 Grobet Sam 24 (1557) 6.0
13 Dethier Krista 28 (1336) 4.0 1-0 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0
14 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0 0-1 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5
  Berta Jos 18 (1724) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 14 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0 ½-½ Roels Frederik 11 (1888) 11.0
2 Lagrain Jan 1 (2149) 11.5 1-0 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5
3 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5 1-0 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0
4 Chappin Rene 22 (1612) 7.0 0-1 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0
5 Bollen Jan 7 (1975) 10.5 1-0 Bex Lennert 10 (1914) 8.5
6 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0 1-0 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0
7 Ydo Pim 5 (1994) 8.5 1-0 Kocur Marc 13 (1841) 7.5
8 Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5 0-1 Pieters Nick 25 (1475) 8.0
9 Cornet Luc 16 (1782) 6.5 ½-½ Colemont Patrick 15 (1787) 8.0
10 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5 1-0 Dethier Krista 28 (1336) 4.0
11 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5 1-0 Geelen Dave 29 (1256) 0.5
12 Grobet Sam 24 (1557) 6.0 1-0 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0
13 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5 1-0 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0
14 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0 ½-½ Reenaers Johan 17 (1764) 5.5
  Berta Jos 18 (1724) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 15 (13/07/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Ydo Pim 5 (1994) 8.5 ½-½ Lagrain Jan 1 (2149) 11.5
2 Roels Frederik 11 (1888) 11.0 0-1 Bischoff Gerard 9 (1962) 9.0
3 Alonso Jose Antonio 14 (1811) 11.0 1-0 Pieters Nick 25 (1475) 8.0
4 Steegmans Steven 23 (1566) 7.5 0-1 Bollen Jan 7 (1975) 10.5
5 De Coninck Erik 6 (1984) 9.0 0-1 Cillen Jeroen 12 (1850) 8.5
6 Bratuszewski Jorden 3 (2049) 8.0 0-1 Mengerink Ynze 2 (2129) 9.5
7 Colemont Patrick 15 (1787) 8.0 1-0 Steyls Kristof 8 (1971) 8.0
8 Bex Lennert 10 (1914) 8.5 1-0 Donaldson Larry 26 (1385) 1.0
9 Geelen Dave 29 (1256) 0.5 0-1 Merchiers Koen 4 (2028) 8.5
10 Ulburghs Piet 20 (1669) 7.5 ½-½ Vaneylen Urbain 21 (1662) 6.5
11 Dethier Krista 28 (1336) 4.0 1-0 Chappin Rene 22 (1612) 7.0
12 Kocur Marc 13 (1841) 7.5 1-0 Grobet Sam 24 (1557) 6.0
13 Jordens Ferdinand 27 (1371) 6.0 0-1 Cornet Luc 16 (1782) 6.5
14 Carmans Wesley 19 (1693) 6.0 0-1 Reenaers Johan 17 (1764) 5.5
  Berta Jos 18 (1724) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Lagrain Jan (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.44709
N-Elo2149
FIDE-ID207560
F-Elo2147
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 1      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 W - 0 1.0 0.73 -0.73
3 4      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 Z - 0 1.0 0.88 -0.88
4 8      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Chappin Rene NED 1612 7.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Kocur Marc BEL 1841 7.5 Z - 1 4.0 0.86 +0.14
7 3      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 W ^ 1 5.0 0.74 +0.26
8 1      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 W ^ 1 6.0 0.72 +0.28
9 3      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 Z ^ 1 7.0 0.64 +0.36
10 1      Roels Frederik BEL 1888 11.0 Z v ½ 7.5 0.82 -0.32
11 2      Bollen Jan BEL 1975 10.5 W v ½ 8.0 0.73 -0.23
12 2      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 W - 1 9.0 0.53 +0.47
13 2      Pieters Nick BEL 1475 8.0 Z v 1 10.0 0.92 +0.08
14 2      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 W v 1 11.0 0.66 +0.34
15 1      Ydo Pim NED 1994 8.5 Z v ½ 11.5 0.71 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1877 130.0 Totaal 11.5 11.68 -0.18
Begin van de pagina
Alonso Jose Antonio (Rank: 14)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID16213130
F-Elo1811
Landger  (ger)
Club(50006) Germany
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Geelen Dave BEL 1256 0.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Bollen Jan BEL 1975 10.5 Z - 1 2.0 0.28 +0.72
3 4      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 W - 1 3.0 0.12 +0.88
4 2      Bex Lennert BEL 1914 8.5 W v 1 4.0 0.36 +0.64
5 1      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 Z v 1 5.0 0.13 +0.87
6 1      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 W - 0 5.0 0.27 -0.27
7 2      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 Z v 1 6.0 0.22 +0.78
8 2      Ydo Pim NED 1994 8.5 Z v 1 7.0 0.26 +0.74
9 1      Roels Frederik BEL 1888 11.0 W v 0 7.0 0.39 -0.39
10 2      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 Z v 1 8.0 0.30 +0.70
11 1      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 W v 0 8.0 0.29 -0.29
12 4      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 Z v 0 8.0 0.20 -0.20
13 5      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 W v 1 9.0 0.45 +0.55
14 4      Chappin Rene NED 1612 7.0 Z v 1 10.0 0.76 +0.24
15 3      Pieters Nick BEL 1475 8.0 W v 1 11.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1882 126.0 Totaal 11.0 5.83 +5.17
Begin van de pagina
Roels Frederik (Rank: 11)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.22659
N-Elo1888
FIDE-ID209503
F-Elo2004
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 W - 0 1.0 0.31 -0.31
3 9      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 W - 1 3.0 0.64 +0.36
5 4      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 Z v 1 4.0 0.55 +0.45
6 2      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 W v 1 5.0 0.20 +0.80
7 1      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 Z - 0 5.0 0.37 -0.37
8 3      Bex Lennert BEL 1914 8.5 W - 1 6.0 0.46 +0.54
9 1      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 Z v 1 7.0 0.61 +0.39
10 1      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 W v ½ 7.5 0.18 +0.32
11 3      Ydo Pim NED 1994 8.5 Z ^ 1 8.5 0.36 +0.64
12 1      Bollen Jan BEL 1975 10.5 W v 1 9.5 0.38 +0.62
13 1      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 Z v 1 10.5 0.39 +0.61
14 1      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 Z v ½ 11.0 0.29 +0.21
15 2      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 W v 0 11.0 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1890 125.5 Totaal 11.0 6.98 +4.02
Begin van de pagina
Bollen Jan (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.99691
N-Elo1975
FIDE-ID230197
F-Elo1952
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Chappin Rene NED 1612 7.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 7      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 W - 0 1.0 0.72 -0.72
3 7      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
4 4      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 W - ½ 2.5 0.43 +0.07
5 6      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 Z - 0 2.5 0.51 -0.51
6 8      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 W v 1 3.5 0.74 +0.26
7 6      Kocur Marc BEL 1841 7.5 Z v 1 4.5 0.68 +0.32
8 4      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 W - 1 5.5 0.29 +0.71
9 2      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 Z - 1 6.5 0.49 +0.51
10 3      Ydo Pim NED 1994 8.5 W ^ 1 7.5 0.47 +0.53
11 2      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 Z v ½ 8.0 0.27 +0.23
12 1      Roels Frederik BEL 1888 11.0 Z v 0 8.0 0.62 -0.62
13 4      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 W ^ ½ 8.5 0.40 +0.10
14 5      Bex Lennert BEL 1914 8.5 W v 1 9.5 0.58 +0.42
15 4      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 Z v 1 10.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1892 130.0 Totaal 10.5 8.88 +1.62
Begin van de pagina
Mengerink Ynze (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.11486
N-Elo2129
FIDE-ID1016474
F-Elo2012
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Berta Jos BEL 1724 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 Z - 1 2.0 0.72 +0.28
3 1      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
4 1      Kocur Marc BEL 1841 7.5 Z - 1 4.0 0.84 +0.16
5 1      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 W - 0 4.0 0.87 -0.87
6 2      Roels Frederik BEL 1888 11.0 Z - 0 4.0 0.80 -0.80
7 4      Bex Lennert BEL 1914 8.5 W - ½ 4.5 0.77 -0.27
8 4      Bollen Jan BEL 1975 10.5 Z - 0 4.5 0.71 -0.71
9 4      Ydo Pim NED 1994 8.5 W - 0 4.5 0.68 -0.68
10 7      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 Z ^ 1 5.5 0.84 +0.16
11 5      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 W ^ 1 6.5 0.64 +0.36
12 2      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 Z - 0 6.5 0.47 -0.47
13 7      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 W ^ 1 7.5 0.92 +0.08
14 3      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 W v 1 8.5 0.69 +0.31
15 6      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 Z v 1 9.5 0.61 +0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1920 128.0 Totaal 9.5 11.19 -1.69
Begin van de pagina
De Coninck Erik (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10474
N-Elo1984
FIDE-ID233234
F-Elo1988
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 6      Kocur Marc BEL 1841 7.5 Z - 0 1.0 0.69 -0.69
3 6      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
4 6      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 Z - 1 3.0 0.52 +0.48
5 2      Ydo Pim NED 1994 8.5 W - 1 4.0 0.49 +0.51
6 1      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 Z - 1 5.0 0.73 +0.27
7 1      Roels Frederik BEL 1888 11.0 W ^ 1 6.0 0.63 +0.37
8 1      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 Z ^ 0 6.0 0.28 -0.28
9 2      Bollen Jan BEL 1975 10.5 W v 0 6.0 0.51 -0.51
10 4      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 Z v 1 7.0 0.44 +0.56
11 4      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 W v 1 8.0 0.41 +0.59
12 3      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 Z v 1 9.0 0.92 +0.08
13 3      Bex Lennert BEL 1914 8.5 W v 0 9.0 0.60 -0.60
14 3      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 Z v 0 9.0 0.31 -0.31
15 5      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 W v 0 9.0 0.68 -0.68
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1901 131.0 Totaal 9.0 8.93 +0.07
Begin van de pagina
Bischoff Gerard (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.53457
N-Elo1962
FIDE-ID208396
F-Elo1962
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Grobet Sam BEL 1557 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 W - 0 1.0 0.28 -0.28
3 8      Chappin Rene NED 1612 7.0 Z - 0 1.0 0.89 -0.89
4 9      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
6 6      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 W - 1 4.0 0.65 +0.35
7 3      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 Z - 0 4.0 0.26 -0.26
8 6      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 W - ½ 4.5 0.41 +0.09
9 6      Bex Lennert BEL 1914 8.5 Z - 1 5.5 0.57 +0.43
10 2      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 W - 0 5.5 0.70 -0.70
11 6      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 W ^ 0 5.5 0.92 -0.92
12 7      Kocur Marc BEL 1841 7.5 Z ^ ½ 6.0 0.66 -0.16
13 8      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 W - 1 7.0 0.83 +0.17
14 6      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 W - 1 8.0 0.49 +0.51
15 2      Roels Frederik BEL 1888 11.0 Z ^ 1 9.0 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1804 119.0 Totaal 9.0 9.95 -0.95
Begin van de pagina
Merchiers Koen (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.40657
N-Elo2028
FIDE-ID238694
F-Elo2028
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 4      Roels Frederik BEL 1888 11.0 Z - 1 2.0 0.69 +0.31
3 2      Kocur Marc BEL 1841 7.5 W - 0 2.0 0.74 -0.74
4 4      Bollen Jan BEL 1975 10.5 Z - ½ 2.5 0.57 -0.07
5 5      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 W - 1 3.5 0.47 +0.53
6 3      Bex Lennert BEL 1914 8.5 Z v ½ 4.0 0.66 -0.16
7 2      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 W v 0 4.0 0.78 -0.78
8 6      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 Z ^ ½ 4.5 0.59 -0.09
9 5      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 W ^ 1 5.5 0.73 +0.27
10 4      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 W - 0 5.5 0.56 -0.56
11 5      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 Z ^ 0 5.5 0.36 -0.36
12 9      Grobet Sam BEL 1557 6.0 Z ^ 1 6.5 0.92 +0.08
13 6      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 W v 1 7.5 0.92 +0.08
14 2      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 Z v 0 7.5 0.34 -0.34
15 9      Geelen Dave BEL 1256 0.5 Z ^ 1 8.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1841 124.0 Totaal 8.5 10.13 -1.63
Begin van de pagina
Ydo Pim (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18955
N-Elo1994
FIDE-ID1003038
F-Elo1994
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 5      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 W - 1 2.0 0.69 +0.31
3 3      Bex Lennert BEL 1914 8.5 Z - 0 2.0 0.61 -0.61
4 5      Chappin Rene NED 1612 7.0 W - 1 3.0 0.91 +0.09
5 2      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
6 7      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 Z v 1 5.0 0.53 +0.47
8 2      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 W v 0 5.0 0.74 -0.74
9 4      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 Z ^ 1 6.0 0.32 +0.68
10 3      Bollen Jan BEL 1975 10.5 Z v 0 6.0 0.53 -0.53
11 3      Roels Frederik BEL 1888 11.0 W v 0 6.0 0.64 -0.64
12 6      Pieters Nick BEL 1475 8.0 W ^ 0 6.0 0.92 -0.92
13 11      Geelen Dave BEL 1256 0.5 Z ^ 1 7.0 0.92 +0.08
14 7      Kocur Marc BEL 1841 7.5 W v 1 8.0 0.70 +0.30
15 1      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 W v ½ 8.5 0.29 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1793 124.0 Totaal 8.5 10.10 -1.60
Begin van de pagina
Bex Lennert (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1914
FIDE-ID232254
F-Elo1839
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Pieters Nick BEL 1475 8.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 Z - 1 2.0 0.32 +0.68
3 3      Ydo Pim NED 1994 8.5 W - 1 3.0 0.39 +0.61
4 2      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 Z - 0 3.0 0.64 -0.64
5 3      Kocur Marc BEL 1841 7.5 W - ½ 3.5 0.60 -0.10
6 3      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 W - ½ 4.0 0.34 +0.16
7 4      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 Z - ½ 4.5 0.23 +0.27
8 3      Roels Frederik BEL 1888 11.0 Z - 0 4.5 0.54 -0.54
9 6      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 W ^ 0 4.5 0.43 -0.43
10 8      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 Z ^ 0 4.5 0.89 -0.89
11 9      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
12 10      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 W - 1 6.5 0.70 +0.30
13 3      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 Z v 1 7.5 0.40 +0.60
14 5      Bollen Jan BEL 1975 10.5 Z v 0 7.5 0.42 -0.42
15 8      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 W ^ 1 8.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1814 120.5 Totaal 8.5 8.66 -0.16
Begin van de pagina
Cillen Jeroen (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1850
FIDE-ID207217
F-Elo1824
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Ydo Pim NED 1994 8.5 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
3 10      Pieters Nick BEL 1475 8.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
4 3      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 Z - 1 3.0 0.24 +0.76
5 4      Roels Frederik BEL 1888 11.0 W - 0 3.0 0.45 -0.45
6 6      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 Z - 0 3.0 0.35 -0.35
7 8      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 W - 1 4.0 0.74 +0.26
8 7      Kocur Marc BEL 1841 7.5 W - ½ 4.5 0.51 -0.01
9 5      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 Z v 0 4.5 0.27 -0.27
10 7      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 W v 0 4.5 0.16 -0.16
11 10      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 Z - 1 5.5 0.62 +0.38
12 8      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 W v 1 6.5 0.59 +0.41
13 5      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 Z v 0 6.5 0.55 -0.55
14 10      Dethier Krista BEL 1336 4.0 W ^ 1 7.5 0.92 +0.08
15 5      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 Z v 1 8.5 0.32 +0.68
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1805 120.0 Totaal 8.5 7.86 +0.64
Begin van de pagina
Steyls Kristof (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.48836
N-Elo1971
FIDE-ID233358
F-Elo1964
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 Z - 1 2.0 0.27 +0.73
3 1      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
4 6      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 W - 0 2.0 0.48 -0.48
5 6      Bollen Jan BEL 1975 10.5 W - 1 3.0 0.49 +0.51
6 5      Pieters Nick BEL 1475 8.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Ydo Pim NED 1994 8.5 W ^ 0 4.0 0.47 -0.47
8 5      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 Z - 0 4.0 0.39 -0.39
9 7      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 W - 1 5.0 0.86 +0.14
10 5      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 Z - 1 6.0 0.85 +0.15
11 1      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 Z - 1 7.0 0.71 +0.29
12 5      Chappin Rene NED 1612 7.0 W ^ 1 8.0 0.90 +0.10
13 1      Roels Frederik BEL 1888 11.0 W v 0 8.0 0.61 -0.61
14 6      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 Z v 0 8.0 0.51 -0.51
15 7      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 Z v 0 8.0 0.74 -0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1847 132.5 Totaal 8.0 9.41 -1.41
Begin van de pagina
Bratuszewski Jorden (Rank: 3)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.10800
N-Elo2049
FIDE-ID233463
F-Elo2078
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
2 3      Bex Lennert BEL 1914 8.5 W - 0 1.0 0.68 -0.68
3 5      Berta Jos BEL 1724 1.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
4 3      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 W - 0 2.0 0.76 -0.76
5 5      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 Z - 0 2.0 0.53 -0.53
6 9      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 W ^ 1 3.0 0.91 +0.09
7 7      Pieters Nick BEL 1475 8.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
8 5      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 W - 1 5.0 0.61 +0.39
9 3      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 W - 0 5.0 0.36 -0.36
10 6      Kocur Marc BEL 1841 7.5 Z ^ 1 6.0 0.77 +0.23
11 4      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 Z v 0 6.0 0.59 -0.59
12 4      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 W v 1 7.0 0.80 +0.20
13 4      Bollen Jan BEL 1975 10.5 Z ^ ½ 7.5 0.60 -0.10
14 1      Roels Frederik BEL 1888 11.0 W ^ ½ 8.0 0.71 -0.21
15 6      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 W ^ 0 8.0 0.39 -0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1878 125.5 Totaal 8.0 10.34 -2.34
Begin van de pagina
Pieters Nick (Rank: 25)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16508
N-Elo1475
FIDE-ID253650
F-Elo1541
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Bex Lennert BEL 1914 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 W - 1 1.0 0.16 +0.84
3 10      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
4 10      Berta Jos BEL 1724 1.0 W - 1 2.0 0.19 +0.81
5 9      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 Z - 1 3.0 0.38 +0.62
6 5      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
8 8      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 Z - 1 4.0 0.64 +0.36
9 9      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 W ^ 0 4.0 0.25 -0.25
10 12      Dethier Krista BEL 1336 4.0 Z ^ 1 5.0 0.69 +0.31
11 7      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 W v 1 6.0 0.22 +0.78
12 6      Ydo Pim NED 1994 8.5 Z v 1 7.0 0.08 +0.92
13 2      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 W - 0 7.0 0.08 -0.08
14 8      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 Z ^ 1 8.0 0.26 +0.74
15 3      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 Z v 0 8.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1768 108.0 Totaal 8.0 3.40 +4.60
Begin van de pagina
Colemont Patrick (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.99398
N-Elo1787
FIDE-ID240869
F-Elo1759
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 8      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 Z - ½ 0.5 0.78 -0.28
3 11      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 W - 1 1.5 0.53 +0.47
4 7      Roels Frederik BEL 1888 11.0 Z v 0 1.5 0.36 -0.36
5 10      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 W v 1 2.5 0.63 +0.37
6 8      Bollen Jan BEL 1975 10.5 Z ^ 0 2.5 0.26 -0.26
7 9      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
8 11      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 Z - 0 2.5 0.67 -0.67
9 14      Geelen Dave BEL 1256 0.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
10 13      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 Z v 1 4.5 0.92 +0.08
11 11      Dethier Krista BEL 1336 4.0 W v 1 5.5 0.92 +0.08
12 8      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 Z v 0 5.5 0.41 -0.41
13 12      Grobet Sam BEL 1557 6.0 W v 1 6.5 0.79 +0.21
14 9      Cornet Luc BEL 1782 6.5 Z v ½ 7.0 0.51 -0.01
15 7      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 W v 1 8.0 0.26 +0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1680 99.0 Totaal 8.0 8.98 -0.98
Begin van de pagina
Kocur Marc (Rank: 13)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.3778
N-Elo1841
FIDE-ID205036
F-Elo1836
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie+1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Dethier Krista BEL 1336 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 W - 1 2.0 0.31 +0.69
3 2      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 Z - 1 3.0 0.26 +0.74
4 1      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 W - 0 3.0 0.16 -0.16
5 3      Bex Lennert BEL 1914 8.5 Z - ½ 3.5 0.40 +0.10
6 4      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 W - 0 3.5 0.14 -0.14
7 6      Bollen Jan BEL 1975 10.5 W v 0 3.5 0.32 -0.32
8 7      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 Z v ½ 4.0 0.49 +0.01
9 8      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 W ^ ½ 4.5 0.83 -0.33
10 6      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 W ^ 0 4.5 0.23 -0.23
11 12      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 Z ^ 1 5.5 0.92 +0.08
12 7      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 W v ½ 6.0 0.34 +0.16
13 10      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 Z v ½ 6.5 0.61 -0.11
14 7      Ydo Pim NED 1994 8.5 Z v 0 6.5 0.30 -0.30
15 12      Grobet Sam BEL 1557 6.0 W v 1 7.5 0.84 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1842 115.5 Totaal 7.5 7.07 +0.43
Begin van de pagina
Steegmans Steven (Rank: 23)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19739
N-Elo1566
FIDE-ID211788
F-Elo1555
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 W - ½ 0.5 0.22 +0.28
3 12      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 Z - 0 0.5 0.36 -0.36
4 13      Dethier Krista BEL 1336 4.0 Z v 1 1.5 0.79 +0.21
5 9      Pieters Nick BEL 1475 8.0 W v 0 1.5 0.62 -0.62
6 12      Grobet Sam BEL 1557 6.0 W v 1 2.5 0.51 +0.49
7 10      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 Z v ½ 3.0 0.33 +0.17
8 10      Chappin Rene NED 1612 7.0 W v 1 4.0 0.44 +0.56
9 8      Kocur Marc BEL 1841 7.5 Z - ½ 4.5 0.17 +0.33
10 8      Bex Lennert BEL 1914 8.5 W - 1 5.5 0.11 +0.89
11 6      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 Z - 1 6.5 0.08 +0.92
12 3      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 W - 0 6.5 0.08 -0.08
13 6      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 Z ^ 0 6.5 0.08 -0.08
14 11      Geelen Dave BEL 1256 0.5 W ^ 1 7.5 0.86 +0.14
15 4      Bollen Jan BEL 1975 10.5 W v 0 7.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1737 108.0 Totaal 7.5 4.81 +2.69
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 20)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1669
FIDE-ID211850
F-Elo1707
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ydo Pim NED 1994 8.5 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 12      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 Z - 0 0.0 0.85 -0.85
3 12      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 W - 1 1.0 0.64 +0.36
4 12      Grobet Sam BEL 1557 6.0 Z ^ 1 2.0 0.65 +0.35
5 8      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 W ^ 0 2.0 0.15 -0.15
6 9      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
7 12      Geelen Dave BEL 1256 0.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 9      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 W v 1 4.0 0.47 +0.53
9 9      Pieters Nick BEL 1475 8.0 Z v 1 5.0 0.75 +0.25
10 5      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 W - 0 5.0 0.15 -0.15
11 8      Chappin Rene NED 1612 7.0 Z - 0 5.0 0.58 -0.58
12 12      Dethier Krista BEL 1336 4.0 W - 1 6.0 0.88 +0.12
13 7      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 Z v 0 6.0 0.08 -0.08
14 13      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 W v 1 7.0 0.84 +0.16
15 10      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 W v ½ 7.5 0.51 -0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1667 95.5 Totaal 7.5 7.69 -0.19
Begin van de pagina
Chappin Rene (Rank: 22)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19299
N-Elo1612
FIDE-ID1042386
F-Elo1650
Landned  (ned)
Club(1905) DJC Stein
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Bollen Jan BEL 1975 10.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 14      Geelen Dave BEL 1256 0.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 8      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 W - 1 2.0 0.11 +0.89
4 5      Ydo Pim NED 1994 8.5 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
5 7      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
7 11      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 W v 1 3.0 0.30 +0.70
8 10      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 Z v 0 3.0 0.56 -0.56
9 13      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 W - 1 4.0 0.79 +0.21
10 10      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 Z v 1 5.0 0.43 +0.57
11 8      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 W v 1 6.0 0.42 +0.58
12 5      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 Z - 0 6.0 0.10 -0.10
13 9      Cornet Luc BEL 1782 6.5 Z ^ 1 7.0 0.28 +0.72
14 4      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 W v 0 7.0 0.24 -0.24
15 11      Dethier Krista BEL 1336 4.0 Z v 0 7.0 0.83 -0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1731 103.5 Totaal 7.0 5.61 +1.39
Begin van de pagina
Vaneylen Urbain (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.9849
N-Elo1662
FIDE-ID211966
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
2 13      Dethier Krista BEL 1336 4.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
3 7      Bollen Jan BEL 1975 10.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 8      Lagrain Jan BEL 2149 11.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Grobet Sam BEL 1557 6.0 W - 1 2.0 0.64 +0.36
6 10      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 Z - 1 3.0 0.36 +0.64
7 8      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 Z - 0 3.0 0.26 -0.26
8 11      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 W - 1 4.0 0.33 +0.67
9 7      Steyls Kristof BEL 1971 8.0 Z v 0 4.0 0.14 -0.14
10 10      Chappin Rene NED 1612 7.0 W v 0 4.0 0.57 -0.57
11 14      Geelen Dave BEL 1256 0.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
12 11      Cornet Luc BEL 1782 6.5 W v 0 5.0 0.34 -0.34
13 14      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 Z v 1 6.0 0.83 +0.17
14 8      Pieters Nick BEL 1475 8.0 W v 0 6.0 0.74 -0.74
15 10      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 Z v ½ 6.5 0.49 +0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1703 101.5 Totaal 6.5 6.84 -0.34
Begin van de pagina
Cornet Luc (Rank: 16)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1782
FIDE-ID205494
F-Elo1759
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6 13      Geelen Dave BEL 1256 0.5 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
7 13      Dethier Krista BEL 1336 4.0 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
8 13      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
9 11      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 W v 1 4.0 0.53 +0.47
10 9      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 Z v 0 4.0 0.62 -0.62
11 13      Grobet Sam BEL 1557 6.0 W v 0 4.0 0.78 -0.78
12 11      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 Z - 1 5.0 0.66 +0.34
13 9      Chappin Rene NED 1612 7.0 W ^ 0 5.0 0.72 -0.72
14 9      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 W ^ ½ 5.5 0.49 +0.01
15 13      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 Z ^ 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1542 50.5 Totaal 6.5 7.48 -0.98
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1693
FIDE-ID229237
F-Elo1723
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
2 11      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
3 6      De Coninck Erik BEL 1984 9.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
4 11      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 W - ½ 1.5 0.87 -0.37
5 10      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 Z - 0 1.5 0.37 -0.37
6 11      Chappin Rene NED 1612 7.0 W - 1 2.5 0.61 +0.39
7 10      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 W ^ ½ 3.0 0.67 -0.17
8 9      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 Z ^ 0 3.0 0.53 -0.53
9 12      Dethier Krista BEL 1336 4.0 Z - 1 4.0 0.89 +0.11
10 9      Cornet Luc BEL 1782 6.5 W v 1 5.0 0.38 +0.62
11 7      Pieters Nick BEL 1475 8.0 Z v 0 5.0 0.78 -0.78
12 13      Geelen Dave BEL 1256 0.5 W - 1 6.0 0.92 +0.08
13 8      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 Z v 0 6.0 0.17 -0.17
14 12      Grobet Sam BEL 1557 6.0 Z v 0 6.0 0.68 -0.68
15 14      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 W v 0 6.0 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1635 94.0 Totaal 6.0 8.40 -2.40
Begin van de pagina
Grobet Sam (Rank: 24)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.18383
N-Elo0
FIDE-ID257575
F-Elo1557
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Berta Jos BEL 1724 1.0 Z - 0 0.0 0.28 -0.28
3 13      Dethier Krista BEL 1336 4.0 W - 1 1.0 0.78 +0.22
4 12      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 W - 0 1.0 0.35 -0.35
5 13      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
6 12      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 Z - 0 1.0 0.49 -0.49
7 14      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 W ^ 1 2.0 0.73 +0.27
8 14      Geelen Dave BEL 1256 0.5 Z ^ 1 3.0 0.85 +0.15
9 10      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 W v 1 4.0 0.74 +0.26
10 11      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 Z v 0 4.0 0.23 -0.23
11 13      Cornet Luc BEL 1782 6.5 Z v 1 5.0 0.22 +0.78
12 9      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 W v 0 5.0 0.08 -0.08
13 12      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 Z ^ 0 5.0 0.21 -0.21
14 12      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 W ^ 1 6.0 0.32 +0.68
15 12      Kocur Marc BEL 1841 7.5 Z ^ 0 6.0 0.16 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1655 85.0 Totaal 6.0 5.88 +0.12
Begin van de pagina
Jordens Ferdinand (Rank: 27)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1371
FIDE-ID232424
F-Elo1434
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 W - 1 1.0 0.15 +0.85
3 9      Roels Frederik BEL 1888 11.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 Z - ½ 1.5 0.13 +0.37
5 11      Berta Jos BEL 1724 1.0 W - 1 2.5 0.11 +0.89
6 7      Ydo Pim NED 1994 8.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
7 9      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 Z v 1 3.5 0.08 +0.92
8 8      Pieters Nick BEL 1475 8.0 W ^ 0 3.5 0.36 -0.36
9 10      Grobet Sam BEL 1557 6.0 Z v 0 3.5 0.26 -0.26
10 14      Geelen Dave BEL 1256 0.5 W v 1 4.5 0.66 +0.34
11 9      Bex Lennert BEL 1914 8.5 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
12 14      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 W v 1 5.5 0.48 +0.52
13 13      Dethier Krista BEL 1336 4.0 Z v 0 5.5 0.55 -0.55
14 14      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 W v ½ 6.0 0.08 +0.42
15 13      Cornet Luc BEL 1782 6.5 W v 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1671 90.5 Totaal 6.0 3.26 +2.74
Begin van de pagina
Reenaers Johan (Rank: 17)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.53163
N-Elo1764
FIDE-ID211680
F-Elo1774
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
2 9      Pieters Nick BEL 1475 8.0 Z - 0 0.0 0.84 -0.84
3 11      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 Z - 0 0.0 0.47 -0.47
4 14      Geelen Dave BEL 1256 0.5 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
5 12      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 Z ^ 1 2.0 0.91 +0.09
6 10      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 W - 0 2.0 0.64 -0.64
7 11      Chappin Rene NED 1612 7.0 Z - 0 2.0 0.70 -0.70
8 12      Dethier Krista BEL 1336 4.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
9 11      Cornet Luc BEL 1782 6.5 Z v 0 2.5 0.47 -0.47
10 11      Grobet Sam BEL 1557 6.0 W v 1 3.5 0.77 +0.23
11 10      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 W ^ 0 3.5 0.38 -0.38
12 10      Bex Lennert BEL 1914 8.5 Z ^ 0 3.5 0.30 -0.30
13 10      Kocur Marc BEL 1841 7.5 W ^ ½ 4.0 0.39 +0.11
14 14      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 Z ^ ½ 4.5 0.92 -0.42
15 14      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 Z ^ 1 5.5 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1638 92.0 Totaal 5.5 9.39 -3.89
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 28)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1336
FIDE-ID233250
F-Elo1310
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Kocur Marc BEL 1841 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
3 13      Grobet Sam BEL 1557 6.0 Z - 0 0.0 0.22 -0.22
4 13      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 W - 0 0.0 0.21 -0.21
5 14      Geelen Dave BEL 1256 0.5 Z ^ ½ 0.5 0.61 -0.11
6 14      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 W v 1 1.5 0.43 +0.57
7 13      Cornet Luc BEL 1782 6.5 W ^ 0 1.5 0.08 -0.08
8 12      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 Z v ½ 2.0 0.08 +0.42
9 12      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 W v 0 2.0 0.11 -0.11
10 12      Pieters Nick BEL 1475 8.0 W ^ 0 2.0 0.31 -0.31
11 11      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 Z ^ 0 2.0 0.08 -0.08
12 12      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 Z ^ 0 2.0 0.12 -0.12
13 13      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 W ^ 1 3.0 0.45 +0.55
14 10      Cillen Jeroen BEL 1850 8.5 Z ^ 0 3.0 0.08 -0.08
15 11      Chappin Rene NED 1612 7.0 W ^ 1 4.0 0.17 +0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1618 92.0 Totaal 4.0 3.16 +0.84
Begin van de pagina
Berta Jos (Rank: 18)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.3689
N-Elo1724
FIDE-ID210676
F-Elo1757
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Mengerink Ynze NED 2129 9.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Grobet Sam BEL 1557 6.0 W - 1 1.0 0.72 +0.28
3 5      Bratuszewski Jorden BEL 2049 8.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
4 10      Pieters Nick BEL 1475 8.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
5 11      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 Z - 0 1.0 0.89 -0.89
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
8        Afwezig           0 1.0    
9        Afwezig           0 1.0    
10        Afwezig           0 1.0    
11        Afwezig           0 1.0    
12        Afwezig           0 1.0    
13        Afwezig           0 1.0    
14        Afwezig           0 1.0    
15        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1716 37.5 Totaal 1.0 2.63 -1.63
Begin van de pagina
Donaldson Larry (Rank: 26)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1385
FIDE-ID253189
F-Elo1399
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Roels Frederik BEL 1888 11.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
3 14      Geelen Dave BEL 1256 0.5 W - 1 1.0 0.67 +0.33
4 9      Bischoff Gerard BEL 1962 9.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
6 14      Dethier Krista BEL 1336 4.0 Z - 0 1.0 0.57 -0.57
7 14      Grobet Sam BEL 1557 6.0 Z v 0 1.0 0.27 -0.27
8 13      Cornet Luc BEL 1782 6.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
9 13      Chappin Rene NED 1612 7.0 Z ^ 0 1.0 0.21 -0.21
10 13      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
11 12      Kocur Marc BEL 1841 7.5 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
12 14      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 Z ^ 0 1.0 0.52 -0.52
13 14      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 W ^ 0 1.0 0.17 -0.17
14 13      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 Z ^ 0 1.0 0.16 -0.16
15 8      Bex Lennert BEL 1914 8.5 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1672 99.5 Totaal 1.0 3.28 -2.28
Begin van de pagina
Geelen Dave (Rank: 29)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.46507
N-Elo1256
FIDE-ID242845
F-Elo1313
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Alonso Jose Antonio GER 1811 11.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Chappin Rene NED 1612 7.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 14      Donaldson Larry BEL 1385 1.0 Z - 0 0.0 0.33 -0.33
4 14      Reenaers Johan BEL 1764 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 14      Dethier Krista BEL 1336 4.0 W - ½ 0.5 0.39 +0.11
6 13      Cornet Luc BEL 1782 6.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
7 12      Ulburghs Piet BEL 1669 7.5 W v 0 0.5 0.08 -0.08
8 14      Grobet Sam BEL 1557 6.0 W v 0 0.5 0.15 -0.15
9 14      Colemont Patrick BEL 1787 8.0 Z ^ 0 0.5 0.08 -0.08
10 14      Jordens Ferdinand BEL 1371 6.0 Z ^ 0 0.5 0.34 -0.34
11 14      Vaneylen Urbain BEL 1662 6.5 W ^ 0 0.5 0.08 -0.08
12 13      Carmans Wesley BEL 1693 6.0 Z ^ 0 0.5 0.08 -0.08
13 11      Ydo Pim NED 1994 8.5 W ^ 0 0.5 0.08 -0.08
14 11      Steegmans Steven BEL 1566 7.5 Z ^ 0 0.5 0.14 -0.14
15 9      Merchiers Koen BEL 2028 8.5 W ^ 0 0.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1667 99.5 Totaal 0.5 2.18 -1.68
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 SB B Med1 Vsch.
1 Lagrain Jan 1 2149 2113 11.5 15 Z 1 12 W 0 2 Z 0 20 W 1 19 Z 1 16 Z 1 7 W 1 6 W 1 13 Z 1 3 Z ½ 4 W ½ 5 W 1 14 Z 1 8 W 1 9 Z ½ 96.00 112.50 87.0
2 Alonso Jose Antonio 14 1811 2068 11.0 29 W 1 4 Z 1 1 W 1 10 W 1 5 Z 1 6 W 0 8 Z 1 9 Z 1 3 W 0 7 Z 1 12 W 0 13 Z 0 11 W 1 19 Z 1 14 W 1 90.00 114.00 94.0
3 Roels Frederik 11 1888 2080 11.0 28 Z 1 8 W 0 24 Z 1 15 W 1 11 Z 1 5 W 1 6 Z 0 10 W 1 2 Z 1 1 W ½ 9 Z 1 4 W 1 12 Z 1 13 Z ½ 7 W 0 89.25 113.00 92.0
4 Bollen Jan 7 1975 2042 10.5 19 Z 1 2 W 0 20 Z 1 8 W ½ 12 Z 0 15 W 1 16 Z 1 5 W 1 6 Z 1 9 W 1 1 Z ½ 3 Z 0 13 W ½ 10 W 1 17 Z 1 86.00 112.00 81.0
5 Mengerink Ynze 2 2129 2020 9.5 27 W 1 7 Z 1 12 W 1 16 Z 1 2 W 0 3 Z 0 10 W ½ 4 Z 0 9 W 0 11 Z 1 8 W 1 1 Z 0 18 W 1 6 W 1 13 Z 1 71.25 115.50 75.5
6 De Coninck Erik 6 1984 1975 9.0 20 W 1 16 Z 0 22 W 1 12 Z 1 9 W 1 2 Z 1 3 W 1 1 Z 0 4 W 0 8 Z 1 13 W 1 17 Z 1 10 W 0 5 Z 0 11 W 0 75.00 113.50 85.0
7 Bischoff Gerard 9 1962 1888 9.0 23 Z 1 5 W 0 19 Z 0 28 W 1 18 Z 1 11 W 1 1 Z 0 8 W ½ 10 Z 1 2 W 0 17 W 0 16 Z ½ 22 W 1 12 W 1 3 Z 1 64.50 106.50 67.0
8 Merchiers Koen 4 2028 1918 8.5 22 W 1 3 Z 1 16 W 0 4 Z ½ 13 W 1 10 Z ½ 2 W 0 7 Z ½ 11 W 1 6 W 0 5 Z 0 23 Z 1 17 W 1 1 Z 0 29 Z 1 61.50 112.00 70.0
9 Ydo Pim 5 1994 1881 8.5 18 Z 1 11 W 1 10 Z 0 19 W 1 6 Z 0 24 W 1 12 Z 1 2 W 0 5 Z 1 4 Z 0 3 W 0 14 W 0 29 Z 1 16 W 1 1 W ½ 60.25 112.00 72.5
10 Bex Lennert 10 1914 1879 8.5 14 W 1 13 Z 1 9 W 1 2 Z 0 16 W ½ 8 W ½ 5 Z ½ 3 Z 0 7 W 0 17 Z 0 24 W 1 25 W 1 6 Z 1 4 Z 0 28 W 1 58.75 108.50 70.0
11 Cillen Jeroen 12 1850 1861 8.5 24 W 1 9 Z 0 14 W 1 13 Z 1 3 W 0 7 Z 0 20 W 1 16 W ½ 8 Z 0 5 W 0 25 Z 1 15 W 1 2 Z 0 26 W 1 6 Z 1 58.75 105.00 65.0
12 Steyls Kristof 8 1971 1875 8.0 17 W 1 1 Z 1 5 Z 0 6 W 0 4 W 1 14 Z 1 9 W 0 13 Z 0 20 W 1 18 Z 1 2 Z 1 19 W 1 3 W 0 7 Z 0 15 Z 0 69.50 114.50 72.0
13 Bratuszewski Jorden 3 2049 1911 8.0 25 Z 1 10 W 0 27 Z 1 11 W 0 8 Z 0 18 W 1 14 Z 1 12 W 1 1 W 0 16 Z 1 6 Z 0 2 W 1 4 Z ½ 3 W ½ 5 W 0 59.25 113.00 67.5
14 Pieters Nick 25 1475 1742 8.0 10 Z 0 25 W 1 11 Z 0 27 W 1 17 Z 1 12 W 0 13 W 0 24 Z 1 18 W 0 26 Z 1 22 W 1 9 Z 1 1 W 0 20 Z 1 2 Z 0 45.00 95.50 62.0
15 Colemont Patrick 15 1787 1715 8.0 1 W 0 17 Z ½ 25 W 1 3 Z 0 22 W 1 4 Z 0 24 W 0 20 Z 0 29 W 1 28 Z 1 26 W 1 11 Z 0 23 W 1 21 Z ½ 12 W 1 38.00 87.00 54.0
16 Kocur Marc 13 1841 1854 7.5 26 Z 1 6 W 1 8 Z 1 5 W 0 10 Z ½ 1 W 0 4 W 0 11 Z ½ 17 W ½ 13 W 0 28 Z 1 7 W ½ 25 Z ½ 9 Z 0 23 W 1 48.00 103.00 64.5
17 Steegmans Steven 23 1566 1731 7.5 12 Z 0 15 W ½ 18 Z 0 26 Z 1 14 W 0 23 W 1 22 Z ½ 19 W 1 16 Z ½ 10 W 1 7 Z 1 6 W 0 8 Z 0 29 W 1 4 W 0 45.75 97.00 58.0
18 Ulburghs Piet 20 1669 1665 7.5 9 W 0 24 Z 0 17 W 1 23 Z 1 7 W 0 13 Z 0 29 Z 1 22 W 1 14 Z 1 12 W 0 19 Z 0 26 W 1 5 Z 0 28 W 1 20 W ½ 36.25 85.50 55.5
19 Chappin Rene 22 1612 1694 7.0 4 W 0 29 Z 1 7 W 1 9 Z 0 1 W 0 22 Z 0 25 W 1 17 Z 0 28 W 1 20 Z 1 18 W 1 12 Z 0 21 Z 1 2 W 0 26 Z 0 36.50 91.50 57.0
20 Vaneylen Urbain 21 1662 1648 6.5 6 Z 0 26 W 1 4 W 0 1 Z 0 23 W 1 25 Z 1 11 Z 0 15 W 1 12 Z 0 19 W 0 29 Z 1 21 W 0 28 Z 1 14 W 0 18 Z ½ 28.75 89.50 51.5
21 Cornet Luc 16 1782 1671 6.5 A A A A A 29 W 1 26 Z 1 28 Z 1 25 W 1 22 Z 0 23 W 0 20 Z 1 19 W 0 15 W ½ 24 Z 1 27.50 77.00 40.0
22 Carmans Wesley 19 1693 1566 6.0 8 Z 0 28 W 1 6 Z 0 24 W ½ 15 Z 0 19 W 1 17 W ½ 18 Z 0 26 Z 1 21 W 1 14 Z 0 29 W 1 7 Z 0 23 Z 0 25 W 0 25.75 84.50 51.5
23 Grobet Sam 24 1557 1578 6.0 7 W 0 27 Z 0 26 W 1 18 W 0 20 Z 0 17 Z 0 28 W 1 29 Z 1 24 W 1 25 Z 0 21 Z 1 8 W 0 15 Z 0 22 W 1 16 Z 0 24.00 75.50 44.0
24 Jordens Ferdinand 27 1371 1560 6.0 11 Z 0 18 W 1 3 W 0 22 Z ½ 27 W 1 9 Z 0 15 Z 1 14 W 0 23 Z 0 29 W 1 10 Z 0 28 W 1 26 Z 0 25 W ½ 21 W 0 23.75 79.00 51.0
25 Reenaers Johan 17 1764 1545 5.5 13 W 0 14 Z 0 15 Z 0 29 W 1 28 Z 1 20 W 0 19 Z 0 26 W ½ 21 Z 0 23 W 1 11 W 0 10 Z 0 16 W ½ 24 Z ½ 22 Z 1 22.25 83.00 36.5
26 Dethier Krista 28 1336 1411 4.0 16 W 0 20 Z 0 23 Z 0 17 W 0 29 Z ½ 28 W 1 21 W 0 25 Z ½ 22 W 0 14 W 0 15 Z 0 18 Z 0 24 W 1 11 Z 0 19 W 1 17.00 83.00 23.5
27 Berta Jos 18 1724 1475 1.0 5 Z 0 23 W 1 13 W 0 14 Z 0 24 Z 0 A A A A A A A A A A 6.00 68.50 14.0
28 Donaldson Larry 26 1385 1198 1.0 3 W 0 22 Z 0 29 W 1 7 Z 0 25 W 0 26 Z 0 23 Z 0 21 W 0 19 Z 0 15 W 0 16 W 0 24 Z 0 20 W 0 18 Z 0 10 Z 0 0.50 88.00 13.0
29 Geelen Dave 29 1256 1044 0.5 2 Z 0 19 W 0 28 Z 0 25 Z 0 26 W ½ 21 Z 0 18 W 0 23 W 0 15 Z 0 24 Z 0 20 W 0 22 Z 0 9 W 0 17 Z 0 8 W 0 2.00 87.50 5.5
(©)FRBE-KBSB-v3.90 2018/07/07 (©) GMA 2015 Build : 2018/07/14 01:32