SwarLogo 24ste LIK 50+ 2022-2023 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 16/11/2022 tot 28/03/2023
Scheidingssystemen: ARO, SB, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 Pari. R6
Stand na ronde 5
Cl. Naam Voornaam N-Elo F-Elo Cat Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1
Schuermans, Robert
  1 Schuermans, Robert 2042 4.5
1 W 1 10 Vercauteren, Daniel 1638 2.5
2 Z ½ 3 Charles, Freddy 1701 3.0
3 W 1 2 Cornet, Luc 1733 3.5
4 Z 1 7 Kocur, Marc 1810 3.0
5 W 1 9 Sarrechia, Benito 1567 2.5
6 Z - 4 Indemans, Rudi 1787 3.0
2067 2042 +1800 Deurne 4.5 2089 1690 12.75 13.0
2
Cornet, Luc
  2 Cornet, Luc 1733 3.5
1 - B1        
2 W 1 8 Berta, Jos 1717 3.0
3 Z 0 1 Schuermans, Robert 2042 4.5
4 W 1 12 Picard, Herve 1662 2.5
5 Z ½ 5 Verbeek, Geert 1802 3.0
6 W - 6 Jacobs, Hein 1754 3.0
1727 1733 -1800 Eisden 3.5 1901 1806 8.50 11.5
3
Charles, Freddy
  3 Charles, Freddy 1701 3.0
1 Z 1 18 Bork, Heinz 1340 1.5
2 W ½ 1 Schuermans, Robert 2042 4.5
3 Z 0ff 6 Jacobs, Hein 1754 3.0
4 Z ½ 10 Vercauteren, Daniel 1638 2.5
5 W 1 11 Pools, Robert 1721 2.5
6 W - 5 Verbeek, Geert 1802 3.0
1687 1701 -1800 Landen 3.0 1887 1685 7.50 9.0
4
Indemans, Rudi
  4 Indemans, Rudi 1787 3.0
1 Z ½ 22 Heylen, Leo 1482 0.5
2 W 1 15 Geerts, Luc 1627 2.0
3 Z ½ 12 Picard, Herve 1662 2.5
4 W ½ 5 Verbeek, Geert 1802 3.0
5 Z ½ 6 Jacobs, Hein 1754 3.0
6 W - 1 Schuermans, Robert 2042 4.5
1804 1787 -1800 Hasselt 3.0 1745 1665 7.50 9.5
5
Verbeek, Geert
  5 Verbeek, Geert 1802 3.0
1 W ½ 9 Sarrechia, Benito 1567 2.5
2 Z 1 13 Dethier, Krista 1462 2.5
3 W ½ 11 Pools, Robert 1721 2.5
4 Z ½ 4 Indemans, Rudi 1787 3.0
5 W ½ 2 Cornet, Luc 1733 3.5
6 Z - 3 Charles, Freddy 1701 3.0
1803 1802 +1800 Hasselt 3.0 1734 1654 8.00 9.5
6
Jacobs, Hein
  6 Jacobs, Hein 1754 3.0
1 W ½ 13 Dethier, Krista 1462 2.5
2 Z ½ 9 Sarrechia, Benito 1567 2.5
3 W 1FF 3 Charles, Freddy 1701 3.0
4 Z ½ 11 Pools, Robert 1721 2.5
5 W ½ 4 Indemans, Rudi 1787 3.0
6 Z - 2 Cornet, Luc 1733 3.5
1746 1754 -1800 MSK-Dilsen 3.0 1641 1634 7.25 9.0
7
Kocur, Marc
  7 Kocur, Marc 1810 3.0
1 Z 0 15 Geerts, Luc 1627 2.0
2 W 1 18 Bork, Heinz 1340 1.5
3 Z 1 19 Marmenout, Sylvain 1397 1.0
4 W 0 1 Schuermans, Robert 2042 4.5
5 Z 1 16 Schols, Geri 1579 2.0
6 W - 8 Berta, Jos 1717 3.0
1817 1810 +1800 Genk 3.0 1694 1597 5.00 8.0
8
Berta, Jos
  8 Berta, Jos 1717 3.0
1 W 1 19 Marmenout, Sylvain 1397 1.0
2 Z 0 2 Cornet, Luc 1733 3.5
3 W 0 9 Sarrechia, Benito 1567 2.5
4 W 1 14 Jordens, Ferdinand 1397 2.5
5 Z 1FF 15 Geerts, Luc 1627 2.0
6 Z - 7 Kocur, Marc 1810 3.0
1695 1717 -1800 Hasselt 3.0 1531 1524 5.00 8.0
9
Sarrechia, Benito
  9 Sarrechia, Benito 1567 2.5
1 Z ½ 5 Verbeek, Geert 1802 3.0
2 W ½ 6 Jacobs, Hein 1754 3.0
3 Z 1 8 Berta, Jos 1717 3.0
4 W ½ 15 Geerts, Luc 1627 2.0
5 Z 0 1 Schuermans, Robert 2042 4.5
6 Z - 11 Pools, Robert 1721 2.5
1559 1567 -1600 MSK-Dilsen 2.5 1780 1788 6.50 8.5
10
Vercauteren, Daniel
  10 Vercauteren, Daniel 1638 2.5
1 Z 0 1 Schuermans, Robert 2042 4.5
2 W 1 20 Maas, Willem 1355 1.0
3 Z ½ 15 Geerts, Luc 1627 2.0
4 W ½ 3 Charles, Freddy 1701 3.0
5 Z ½ 12 Picard, Herve 1662 2.5
6 W - 14 Jordens, Ferdinand 1397 2.5
1630 1638 -1800 Overpelt 2.5 1684 1677 6.25 7.0
11
Pools, Robert
  11 Pools, Robert 1721 2.5
1 Z 1 14 Jordens, Ferdinand 1397 2.5
2 W ½ 12 Picard, Herve 1662 2.5
3 Z ½ 5 Verbeek, Geert 1802 3.0
4 W ½ 6 Jacobs, Hein 1754 3.0
5 Z 0 3 Charles, Freddy 1701 3.0
6 W - 9 Sarrechia, Benito 1567 2.5
1720 1721 -1800 Hasselt 2.5 1670 1663 6.50 9.5
12
Picard, Herve
  12 Picard, Herve 1662 2.5
1 W 1 21 Van Tendeloo, Maria 1089 1.0
2 Z ½ 11 Pools, Robert 1721 2.5
3 W ½ 4 Indemans, Rudi 1787 3.0
4 Z 0 2 Cornet, Luc 1733 3.5
5 W ½ 10 Vercauteren, Daniel 1638 2.5
6 Z - 13 Dethier, Krista 1462 2.5
1652 1662 -1800 Hasselt 2.5 1635 1594 5.00 9.0
13
Dethier, Krista
  13 Dethier, Krista 1462 2.5
1 Z ½ 6 Jacobs, Hein 1754 3.0
2 W 0 5 Verbeek, Geert 1802 3.0
3 Z 0 14 Jordens, Ferdinand 1397 2.5
4 W 1 20 Maas, Willem 1355 1.0
5 Z 1 18 Bork, Heinz 1340 1.5
6 W - 12 Picard, Herve 1662 2.5
1440 1462 -1600 Hasselt 2.5 1537 1530 4.75 5.5
14
Jordens, Ferdinand
  14 Jordens, Ferdinand 1397 2.5
1 W 0 11 Pools, Robert 1721 2.5
2 Z ½ 21 Van Tendeloo, Maria 1089 1.0
3 W 1 13 Dethier, Krista 1462 2.5
4 Z 0 8 Berta, Jos 1717 3.0
5 W 1 19 Marmenout, Sylvain 1397 1.0
6 Z - 10 Vercauteren, Daniel 1638 2.5
1360 1397 -1400 Hasselt 2.5 1484 1477 3.50 6.0
15
Geerts, Luc
  15 Geerts, Luc 1627 2.0
1 W 1 7 Kocur, Marc 1810 3.0
2 Z 0 4 Indemans, Rudi 1787 3.0
3 W ½ 10 Vercauteren, Daniel 1638 2.5
4 Z ½ 9 Sarrechia, Benito 1567 2.5
5 W 0ff 8 Berta, Jos 1717 3.0
6 W - 17 Cleuren, Johnny 1385 2.0
1642 1627 -1800 Paal 2.0 1708 1701 5.50 7.5
16
Schols, Geri
  16 Schols, Geri 1579 2.0
1 - A        
2 - A        
3 W 1 21 Van Tendeloo, Maria 1089 1.0
4 Z 1 19 Marmenout, Sylvain 1397 1.0
5 W 0 7 Kocur, Marc 1810 3.0
6 Z - 18 Bork, Heinz 1340 1.5
1589 1579 -1600 MSK-Dilsen 2.0 1595 1432 1.50 5.0
17
Cleuren, Johnny
  17 Cleuren, Johnny 1385 2.0
1 - A        
2 - A        
3 Z 0 18 Bork, Heinz 1340 1.5
4 - B1        
5 W 1 21 Van Tendeloo, Maria 1089 1.0
6 Z - 15 Geerts, Luc 1627 2.0
1283 1385 -1400 Tongeren 2.0 1229 1215 1.50 3.0
18
Bork, Heinz
  18 Bork, Heinz 1340 1.5
1 W 0 3 Charles, Freddy 1701 3.0
2 Z 0 7 Kocur, Marc 1810 3.0
3 W 1 17 Cleuren, Johnny 1385 2.0
4 Z ½ 21 Van Tendeloo, Maria 1089 1.0
5 W 0 13 Dethier, Krista 1462 2.5
6 W - 16 Schols, Geri 1579 2.0
1311 1340 -1400 Hasselt 1.5 1334 1489 3.00 4.0
19
Marmenout, Sylvain
  19 Marmenout, Sylvain 1397 1.0
1 Z 0 8 Berta, Jos 1717 3.0
2 - B1        
3 W 0 7 Kocur, Marc 1810 3.0
4 W 0 16 Schols, Geri 1579 2.0
5 Z 0 14 Jordens, Ferdinand 1397 2.5
6 Z - 20 Maas, Willem 1355 1.0
1382 1397 -1400 Landen 1.0 946 1626 1.50 4.0
20
Maas, Willem
  20 Maas, Willem 1355 1.0
1 - A        
2 Z 0 10 Vercauteren, Daniel 1638 2.5
3 - A        
4 Z 0 13 Dethier, Krista 1462 2.5
5 W 1 22 Heylen, Leo 1482 0.5
6 W - 19 Marmenout, Sylvain 1397 1.0
1315 1355 -1400 Mol 1.0 1417 1527 2.00 1.0
21
Van Tendeloo, Maria
  21 Van Tendeloo, Maria 1089 1.0
1 Z 0 12 Picard, Herve 1662 2.5
2 W ½ 14 Jordens, Ferdinand 1397 2.5
3 Z 0 16 Schols, Geri 1579 2.0
4 W ½ 18 Bork, Heinz 1340 1.5
5 Z 0 17 Cleuren, Johnny 1385 2.0
6 W - 22 Heylen, Leo 1482 0.5
1150 1089 -1400 Deurne 1.0 1190 1473 2.00 3.0
22
Heylen, Leo
  22 Heylen, Leo 1482 0.5
1 W ½ 4 Indemans, Rudi 1787 3.0
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 Z 0 20 Maas, Willem 1355 1.0
6 Z - 21 Van Tendeloo, Maria 1089 1.0
1456 1482 -1600 MSK-Dilsen 0.5 1396 1571 1.50 2.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/02/2023) Voorlopige Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Indemans, Rudi 3.0 (1787) - Schuermans, Robert 4.5 (2042)
2 Cornet, Luc 3.5 (1733) - Jacobs, Hein 3.0 (1754)
3 Kocur, Marc 3.0 (1810) - Berta, Jos 3.0 (1717)
4 Charles, Freddy 3.0 (1701) - Verbeek, Geert 3.0 (1802)
5 Pools, Robert 2.5 (1721) - Sarrechia, Benito 2.5 (1567)
6 Dethier, Krista 2.5 (1462) - Picard, Herve 2.5 (1662)
7 Vercauteren, Daniel 2.5 (1638) - Jordens, Ferdinand 2.5 (1397)
8 Geerts, Luc 2.0 (1627) - Cleuren, Johnny 2.0 (1385)
9 Bork, Heinz 1.5 (1340) - Schols, Geri 2.0 (1579)
10 Maas, Willem 1.0 (1355) - Marmenout, Sylvain 1.0 (1397)
11 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1089) - Heylen, Leo 0.5 (1482)
Begin van de pagina
Ronde 5 (24/01/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Schuermans, Robert 3.5 (2042) 1-0 Sarrechia, Benito 2.5 (1567)
2 Verbeek, Geert 2.5 (1802) ½-½ Cornet, Luc 3.0 (1733)
3 Jacobs, Hein 2.5 (1754) ½-½ Indemans, Rudi 2.5 (1787)
4 Charles, Freddy 2.0 (1701) 1-0 Pools, Robert 2.5 (1721)
5 Schols, Geri 2.0 (1579) 0-1 Kocur, Marc 2.0 (1810)
6 Geerts, Luc 2.0 (1627) 0-1ff Berta, Jos 2.0 (1717)
7 Picard, Herve 2.0 (1662) ½-½ Vercauteren, Daniel 2.0 (1638)
8 Bork, Heinz 1.5 (1340) 0-1 Dethier, Krista 1.5 (1462)
9 Jordens, Ferdinand 1.5 (1397) 1-0 Marmenout, Sylvain 1.0 (1397)
10 Cleuren, Johnny 1.0 (1385) 1-0 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1089)
11 Maas, Willem 0.0 (1355) 1-0 Heylen, Leo 0.5 (1482)
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/01/2023) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Kocur, Marc 2.0 (1810) 0-1 Schuermans, Robert 2.5 (2042)
2 Indemans, Rudi 2.0 (1787) ½-½ Verbeek, Geert 2.0 (1802)
3 Pools, Robert 2.0 (1721) ½-½ Jacobs, Hein 2.0 (1754)
4 Cornet, Luc 2.0 (1733) 1-0 Picard, Herve 2.0 (1662)
5 Sarrechia, Benito 2.0 (1567) ½-½ Geerts, Luc 1.5 (1627)
6 Vercauteren, Daniel 1.5 (1638) ½-½ Charles, Freddy 1.5 (1701)
7 Berta, Jos 1.0 (1717) 1-0 Jordens, Ferdinand 1.5 (1397)
8 Marmenout, Sylvain 1.0 (1397) 0-1 Schols, Geri 1.0 (1579)
9 Van Tendeloo, Maria 0.5 (1089) ½-½ Bork, Heinz 1.0 (1340)
10 Dethier, Krista 0.5 (1462) 1-0 Maas, Willem 0.0 (1355)
  Cleuren, Johnny 0.0 (1385) 1 Bye  
  Heylen, Leo 0.5 (1482) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (14/12/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Schuermans, Robert 1.5 (2042) 1-0 Cornet, Luc 2.0 (1733)
2 Verbeek, Geert 1.5 (1802) ½-½ Pools, Robert 1.5 (1721)
3 Picard, Herve 1.5 (1662) ½-½ Indemans, Rudi 1.5 (1787)
4 Jacobs, Hein 1.0 (1754) 1ff-0 Charles, Freddy 1.5 (1701)
5 Marmenout, Sylvain 1.0 (1397) 0-1 Kocur, Marc 1.0 (1810)
6 Berta, Jos 1.0 (1717) 0-1 Sarrechia, Benito 1.0 (1567)
7 Geerts, Luc 1.0 (1627) ½-½ Vercauteren, Daniel 1.0 (1638)
8 Jordens, Ferdinand 0.5 (1397) 1-0 Dethier, Krista 0.5 (1462)
9 Schols, Geri 0.0 (1579) 1-0 Van Tendeloo, Maria 0.5 (1089)
10 Bork, Heinz 0.0 (1340) 1-0 Cleuren, Johnny 0.0 (1385)
  Heylen, Leo 0.5 (1482) 0 Afwezig  
  Maas, Willem 0.0 (1355) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (30/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Charles, Freddy 1.0 (1701) ½-½ Schuermans, Robert 1.0 (2042)
2 Cornet, Luc 1.0 (1733) 1-0 Berta, Jos 1.0 (1717)
3 Pools, Robert 1.0 (1721) ½-½ Picard, Herve 1.0 (1662)
4 Indemans, Rudi 0.5 (1787) 1-0 Geerts, Luc 1.0 (1627)
5 Dethier, Krista 0.5 (1462) 0-1 Verbeek, Geert 0.5 (1802)
6 Sarrechia, Benito 0.5 (1567) ½-½ Jacobs, Hein 0.5 (1754)
7 Kocur, Marc 0.0 (1810) 1-0 Bork, Heinz 0.0 (1340)
8 Vercauteren, Daniel 0.0 (1638) 1-0 Maas, Willem 0.0 (1355)
9 Van Tendeloo, Maria 0.0 (1089) ½-½ Jordens, Ferdinand 0.0 (1397)
  Marmenout, Sylvain 0.0 (1397) 1 Bye  
  Cleuren, Johnny 0.0 (1385) 0 Afwezig  
  Heylen, Leo 0.5 (1482) 0 Afwezig  
  Schols, Geri 0.0 (1579) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 1 (16/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Schuermans, Robert 0.0 (2042) 1-0 Vercauteren, Daniel 0.0 (1638)
2 Geerts, Luc 0.0 (1627) 1-0 Kocur, Marc 0.0 (1810)
3 Verbeek, Geert 0.0 (1802) ½-½ Sarrechia, Benito 0.0 (1567)
4 Heylen, Leo 0.0 (1482) ½-½ Indemans, Rudi 0.0 (1787)
5 Jacobs, Hein 0.0 (1754) ½-½ Dethier, Krista 0.0 (1462)
6 Jordens, Ferdinand 0.0 (1397) 0-1 Pools, Robert 0.0 (1721)
7 Berta, Jos 0.0 (1717) 1-0 Marmenout, Sylvain 0.0 (1397)
8 Bork, Heinz 0.0 (1340) 0-1 Charles, Freddy 0.0 (1701)
9 Picard, Herve 0.0 (1662) 1-0 Van Tendeloo, Maria 0.0 (1089)
  Cornet, Luc 0.0 (1733) 1 Bye  
  Cleuren, Johnny 0.0 (1385) 0 Afwezig  
  Maas, Willem 0.0 (1355) 0 Afwezig  
  Schols, Geri 0.0 (1579) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

(©)FRBE-KBSB-v6.00 2023/01/11 (©) GMA 2015 - 2023 Build : 2023/01/27 20:30